Козелецька селищна рада повідомляє про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів (рідких побутових відходів) на території населених пунктів Козелецької селищної ради.

Організатор конкурсу – Козелецька селищна рада.

Місце знаходження: 17000 смт. Козелець, вул. Соборності, 27 (адмінбудинок селищної ради).

Підстава проведення конкурсу - рішення виконавчого комітету Козелецької селищної ради № 479-29/VIII від 21 лютого 2022 року «Про умови проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів (рідких побутових відходів)».

Місце і час проведення - 21 березня 2022 року, об 11.00 год., малий зал засідань селищної ради, вул. Соборності, 27, смт. Козелець.

Контактна особа: Набільська Людмила Олександрівна – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

 Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій учасниками: конкурсні пропозиції приймаються в запечатаних конвертах з відміткою «На конкурс» до 21 березня 2022 року, 09.00 год. за адресою: смт. Козелець, вул. Соборності, 27, каб. 310.

З конкурсною документацією можна ознайомитись на офіційному сайті Козелецької селищної ради за посиланням https://kozsr.gov.ua у розділі «Нормативні документи – Рішення виконкому 2022 рік – засідання виконкому від 21.02.2022р. №29», або особисто, звернувшись в каб. 413.

Частные мастера Винтовые лестницы на второй этаж

Полное описание первых признаков и выраженных симптомов при гепатите В здесь

Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/