Козелецька селищна рада

Найвища честь - благо народу

Меню

Останнім часом неофіційний звіт за 100 днів при владі став нормою. І хоча за цей період реально лише заглибитися в суть проблем, поставити перед собою цілі і напрацювати в загальних рисах шляхи їх досягнення, все ж він може стати маркером для громади - чи правильно ми рухаємося, чи є позитивні зрушення...


   Понад 100 днів минуло з моменту виборів депутатів та голови Козелецької об’єднаної територіальної громади. Відійшли на другий план передвиборчі баталії та образи, хоча градус політичної напруги довкола організації роботи ОТГ продовжує залишатися незмінно високим. Незважаючи на це, хочемо відмітити позитивні здобутки, які досягли, позитивні напрямки діяльності депутатського корпусу, виконавчого комітету.
   Козелецька селищна рада до 1 січня 2018 року залишилась на «старому» бюджеті, тому що наш бюджет формується лише з наступних джерел: 100% акцизний податок (5%), 100% податок на майно, 100% єдиний податок, 100% збір за паркування, 100% туристичний збір, 100% плата за надання адміністративних послуг та інші. З нового року наша громада набуває функцій, повноважень та фінансових ресурсів на рівні міста обласного значення, тобто до цих податків і зборів гарантовано (!) отримують 60% податку на дохід фізичних осіб, який завжди був основним і найпрогнозованішим джерелом наповнення бюджетів.
   Крім того, ми будемо отримувати підтримку від держави на розвиток інфраструктури за рахунок коштів з Державного фонду регіонального розвитку, а також субвенції з державного бюджету на формування відповідної інфраструктури. І найголовніше – ми перейдемо на прямі бюджетні відносини з державним бюджетом. Тобто їхні гроші не розподілятимуться з області чи району, як нині, а напряму надходитимуть з державного бюджету.
  Але незважаючи на реалії фінансової ситуації, в яких сьогодні доводиться працювати, ми намагаємось виправдати сподівання жителів нашої громади і зупинимося коротко на тому, що було зроблено.
   Вся наша діяльність будувалась планово. Головною формою роботи була сесійна діяльність. Пленарні засідання відбувалися у визначений термін та позачергово, що дозволяло приймати відповідні рішення в стислі терміни, викликані необхідністю оперативного розгляду питань, які потребують вирішення виключно на пленарних засіданнях. Завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу, протягом періоду з 17.05.2017 по 31.08.2017 р.р. відбулося п’ять засідань сесій ради, на яких прийнято 120 рішень. Виконавчий комітет також провів п'ять засідань і прийняв 47 рішень.
  Важливим чинником є вибудовування правильної кадрової політики. Створено фінансово-господарське управління та відділи, а саме: юридичний, загальний, організаційно-кадровий, відділ земельних відносин та архітектури, відділ з питань комунальної власності та відділ зв'язків з громадськістю, ЗМІ та громадськими організаціями.
  Надана одноразова адресна допомога 23 особам, зокрема жителям сіл Сивухи, Данівка, Берлози, Патюти, Лихолітки, Бригинці, Скрипчин, Омелянів, а також мешканцям Козельця. Загальна сума виданої грошової допомоги становить 74900 гривень.
  Працює адміністративна комісія, яка провела 3 засідання, на яких було розглянуто 7 адміністративних протоколів. За результатами її роботи винесені стягнення у вигляді виплати штрафу для 6 осіб та винесено попередження для 1 особи.
Створено комісію по обстеженню зелених насаджень, якою складено 30 актів обстеження зелених насаджень, які підлягають видаленню. Проведено вирубку аварійних дерев в селах Лихолітки, Омелянів, Патюти, Ставиське та селищі Козелець.
До Козелецької селищної ради надійшло 687 звернень і заяв від мешканців громади, організацій, установ, в т.ч. державних. Загалом розглянуто, опрацьовано та вирішено питань по 526 зверненнях фізичних та юридичних осіб.
Повністю оновлено офіційний сайт селищної ради, на якому вперше постійно викладаються актуальні новини нашої громади, висвітлюються питання діяльності роботи селищної ради, оприлюднюються важливі нормативні документи, які регулюють роботу територіальної громади.
   Особлива увага спрямована на дошкільні навчальні заклади. В ДНЗ №2 сел.Козелець вирішено проблему з водопостачанням і пробито свердловину на 104 метри, замінено частину аварійного паркану на бетонний, відгороджено новою огорожею господарський двір, відремонтовано опалення та замінено частину підлоги. В ДНЗ №3 сел.Козелець встановлено новий газовий котел. Всім садочкам надана фарба в достатній кількості для оновлення дитячих і спортивних майданчиків та ін. Закуплений інвентар для прибирання територій, а також миючих і дезінфікуючих засобів. Відкриваємо дві додаткові групи в садочку №1. Проводяться ремонти в садочках с.Лихолітки. Зокрема, проведено заміну вікон, здійснено будівництво санвузла.
   Відремонтовані такі ділянки автодоріг: в селищі Козелець по вул.Родини Богомольців, вул.Магістральній, заасфальтована ділянка до райвійськкомату; частково в селі Часнівці, в селі Скрипчин дорога до кладовища, зроблене підсипання дороги в селах Лемеші, Омелянів.
   Встановлено та підключено відеокамери спостереження по селищу Козелець. На це, згідно програми «Безпечна громада», виділено з бюджету селища 200 тисяч гривень.
   Одним із головних досягнень за цей період є створення комунального підприємства “Муніципальна варта” для забезпечення контролю у сфері дотримання та виконання вимог Законів України «Про благоустрій», «Про відходи», «Про захист прав споживачів». Головними аспектами цієї діяльності є: контроль за виконанням Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях Козелецької селищної ради, забезпечення виконання законодавства в сфері екологічної безпеки, боротьба зі стихійної торгівлею, робота з профілактики правопорушень.
  Початок діяльності новообраної ради припала на весняно-літній період, а це найбільш активна фаза таких робіт, як систематичне викошування газонів, узбіч, проведення благоустрою кладовищ, обрізка дерев тощо. Велика подяка жителям громади, які долучились до комунальної служби і взяли активну участь в акціях з прибирання селища. Козелець - це обличчя нашої громади, тому ще раз звертаємось до його мешканців із проханням дбати про чистоту і порядок рідного населеного пункту.
 Нами замінено один глибинний насос на більш потужніший в с.Сивухи для покращення роботи централізованого водопостачання та встановлено новий пристрій керування насосом. Проведений косметичний ремонт на каналізаційно-насосній станції та частковий ремонт даху на очисних спорудах. Замінено частину аварійної труби біля будинку по вул.Соборності, 84. По вулиці Жуковського 13 замінено внутрішньобудинкову каналізацію.
   Вже встановлено частину бетонної огорожі центрального кладовища в селищі Козелець, до кінця року воно буде огороджено повністю. За допомогою спецтехніки почищено біоставок очисних споруд селища Козелець. Оновлено пішохідні розмітки по селищу Козелець, встановлені знаки «Пішохідний перехід» біля шкіл та садочків. Окрім цього, розробляється проектна документація на встановлення пристроями примусового зменшення швидкості («лежачі поліцейські») вулиць сел.Козелець.
   Особливо хочемо акцентувати увагу громадян на генеральному плані. Генеральний план - це документ, без якого громада не може рухатися вперед, не може вирішувати дуже багато питань пересічних жителів. Жителі не можуть отримати право власності навіть на існуючі ділянки. Не можна без генерального плану узаконити й ділянки під житлову забудову. Протягом короткого часу наша команда зрушила з місця питання оформлення та приведення у відповідність до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» генерального плану селища Козелець.
  Завдяки наполегливості та чіткому розумінню необхідності завершення цього дуже важливого документу, нами протягом короткого строку вже було пройдено багато етапів, а саме: укладено договір на виконання робіт з Державним підприємством "Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "ДІПРОМІСТО" імені Ю.М.Білоконя; заповнено, підписано та передано до інституту «Завдання на проектування», адже протягом багатьох років цього так зроблено і не було, тобто виконавець навіть не знав чітко визначених намірів замовника; нарешті проведено перше засідання-нараду, де вдалося зібрати більшість керівників майже усіх важливих підприємств та організацій у Козельці (на даному засіданні було багато питань та багато відповідей); перевірено, внесено зміни та затверджено «Опорний план» населеного пункту. Цей документ є підосновою Генерального плану, тобто за його допомогою визначається фактична ситуація яка склалась у Козельці; проведено ряд індивідуальних нарад с представниками Міністерства надзвичайних ситуацій, комунальних підприємств, з підприємствами змішаних форм власності, на яких були визначені проблемні питання, які бентежать вищезазначені відповідальні особи. Жодна пропозиція або зауваження не залишилось без уваги.
  Наразі в нас залишилось ще дуже багато питань, які потрібно вирішити перед затвердженням Генерального плану населеного пункту, але ці питання - це вже дрібниці, порівняно з тим, що вже зроблено.                                                              

Прибрано стихійну торгівлю вздовж тротуару біля ринку "Юність. Відтепер всі бажаючі мають змогу продавати свою продукцію в облаштованих павільйонах, а не з землі. З приватним керівництвом ринку було досягнуто домовленості про те, що для громадян, котрі продають власновирощену сільгосппродукцію будуть діяти соціальні місця.
  Підсумовуючи перші 100 днів роботи Козелецької селищної ради, маємо зазначити, що в майбутньому дуже багато-чого необхідно зробити, а тому закликаємо всіх, хто має досвід та бажання долучитися до розбудови нашої громади, не залишатися осторонь. Будемо вдячні корисним порадам та фаховій допомозі.

 

Анонси і оголошення

Голосування

Чи сподобався Вам сайт

Дуже сподобався - 73%
Так собі - 11%
Не сподобався - 16%

Всього голосів: 163
The voting for this poll has ended on: грудня 20, 2017

Офіційний сайт © 2022 Козелецька селищна рада Всі права захищено.