Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

16 грудня 2025 року

сел. Козелець

№ 3587-115/VIII

Про створення комісії щодо розгляду

заяв членів сімей осіб, які загинули

(пропали безвісти), померли та осіб з

інвалідністю про призначення грошової

компенсації за рахунок коштів субвенції

з державного бюджету

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 719 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей» (зі змінами), з метою призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення за рахунок коштів субвенції з державного бюджету, керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

  1. Створити комісію щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли та осіб з інвалідністю про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення за рахунок коштів субвенції з державного бюджету та затвердити її склад, згідно додатку 1.
  2. Затвердити Положення про Комісію щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли та осіб з інвалідністю про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення за рахунок коштів субвенції з державного бюджету, згідно додатку 2.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з фінансово-економічних та соціальних питань Гарбуза М.П.

Заступник селищного голови                                       Олена ЗОЛОТАРЕВСЬКА

Додаток 1

до рішення виконавчого комітету

Козелецької селищної ради

від 16 грудня 2025 року

№ 3587-115/VIII

 

СКЛАД

комісії щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли та осіб з інвалідністю про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення за рахунок коштів субвенції з державного бюджету

ГАРБУЗ

Микола Павлович

- заступник селищного голови з фінансово-економічних та соціальних питань, голова комісії

ЗОЛОТАРЕВСЬКА

Олена Олександрівна

- заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступник голови комісії

БРЕУС

Оксана Петрівна

- головний спеціаліст з питань комунальної власності відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради, секретар комісії

Члени комісії:

НАБІЛЬСЬКА

Людмила Олександрівна

- керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради

МАТЮЩЕНКО

Олена Михайлівна

- начальник фінансового управління селищної ради

НАУМЕНКО

Олександр Михайлович

- начальник відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ – головний архітектор селищної ради

СІКАЧОВА

Валентина Захарівна

- начальник відділу соціального захисту населення селищної ради

ЛЄПЄЄВА

Тетяна Олександрівна

- начальник відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи селищної ради

ЯНКО

Катерина Вікторівна

- фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб КНП «Козелецька ЛІЛ» Козелецької селищної ради

ЛАЗОВИЦЬКА

Тамара Віталіївна

- фахівець із соціальної роботи комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Козелецької селищної ради

МАТЮШКО

Олександр Михайлович

- голова ветеранської організації Лемешівського старостинського округу (за згодою)

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету                                                        Людмила НАБІЛЬСЬКА

Додаток 2

до рішення виконавчого комітету

Козелецької селищної ради

від 16 грудня 2025 року

№ 3587-115/VIII

 

ПОЛОЖЕННЯ

про комісію щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли та осіб з інвалідністю про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення за рахунок коштів субвенції з державного бюджету

I. Загальні положення

Комісія щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли та осіб з інвалідністю про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення за рахунок коштів субвенції з державного бюджету (далі – Комісія) утворюється рішенням виконавчого комітету Козелецької селищної ради відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 719 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей» (зі змінами), з метою призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення за рахунок коштів субвенції з державного бюджету.

Комісія в своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, указами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства соціальної політики України та             Міністерства у справах ветеранів, рішеннями виконавчого комітету Козелецької селищної ради та цим Положенням.

Комісія розглядає заяви та документи відповідно до Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 719 (зі змінами).

ІІ. Повноваження Комісії

 До повноважень Комісії належить:

- проведення перевірки наявності у одержувача грошової компенсації статусу члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, встановленого відповідно до пунктів 2-5 частини першої статті 10-1 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»                (далі – статус члена сім’ї загиблого) та статусу особи з інвалідністю внаслідок війни, встановленого відповідно до пунктів 11-14 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (далі – статус особи з інвалідністю внаслідок війни);

- визначення категорії особи як члена сім’ї особи, яка загинула (пропала безвісти), померла;

- проведення перевірки складу сім’ї особи з інвалідністю;

- проведення перевірки наявності документів про взяття на квартирний облік членів сім’ї особи, яка загинула (пропала безвісти), померла, особи з інвалідністю та членів її сім’ї;

- проведення перевірки факту спільного або роздільного проживання членів сім’ї особи, яка загинула (пропала безвісти), померла, які мають право на грошову компенсацію;

- проведення перевірки наявності майнових прав на об’єкти незавершеного житлового будівництва чи права власності на житлове приміщення членів сім’ї особи, яка загинула (пропала безвісти), померла та особи з інвалідністю, а також всіх членів сім’ї, на яких розраховується грошова компенсація, що розташовані в населених пунктах на підконтрольній Україні території (крім житлового приміщення, яке зруйноване (знищене) або стало непридатним для проживання внаслідок збройної агресії Російської Федерації, зокрема з моменту введення воєнного стану, що підтверджується актом обстеження об’єкта, пошкодженого внаслідок військових дій, спричинених збройною агресією Російської Федерації (далі – акт комісійного обстеження), та/або відомості щодо якого внесені до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України (далі – Реєстр пошкодженого та знищеного майна) або відчуження такого майна протягом п’яти років, що передують даті подання заяви про призначення грошової компенсації. Перевірка інформації про наявність/відсутність права власності на житлове приміщення проводиться на підставі інформації (відомостей) з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, бюро технічної інвентаризації, а також відомостей, поданих у заяві про призначення грошової компенсації;

- проведення перевірки факту про виплату одноразової грошової допомоги або відмову в її отриманні, надання раніше одержувачу грошової компенсації житла або виплати грошової компенсації за рахунок бюджетних та благодійних коштів, залучених коштів суб’єктів господарювання, інших джерел, не заборонених законодавством, як члену сім’ї особи, яка загинула (пропала безвісти), померла або як особі з інвалідністю;

- прийняття рішення про призначення або відмову в призначенні грошової компенсації;

- перегляд рішення про призначення грошової компенсації за нововиявленими обставинами (у разі змін у майновому стані, у складі сім’ї, зміни показників опосередкованої вартості спорудження житла, у зв’язку з втратою статусу члена сім’ї загиблого або особи з інвалідністю внаслідок війни, зняття з квартирного обліку, набрання законної сили обвинувальним вироком суду у зв’язку із вчиненням одержувачем грошової компенсації, членами сім’ї особи з інвалідністю, на яких розраховується грошова компенсація (крім неповнолітніх дітей), злочину проти України, вручення одержувачу грошової компенсації повідомлення про підозру у вчиненні злочину проти України тощо);

- скасування попереднього рішення за нововиявленими обставинами;

- прийняття рішення про відмову у виплаті грошової компенсації;

- визначення розміру грошової компенсації;

- визначення суми коштів, яка підлягає поверненню, якщо одержувач грошової компенсації або його законний представник не повідомили про зміни у майновому стані, у складі сім’ї, втрату статусу члена сім’ї загиблого або особи з інвалідністю внаслідок війни, зняття з квартирного обліку;

- прийняття рішення про виплату грошової компенсації члену сім’ї одержувача грошової компенсації, на якого розраховано грошову компенсацію під час її призначення одержувачу грошової компенсації (далі – уповноважений член сім’ї), у зв’язку із смертю одержувача грошової компенсації, якому призначено грошову компенсацію та не виплачено;

- проведення перевірки перебування одержувача грошової компенсації, який після введення воєнного стану перемістився з території активних бойових дій, території активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси, або тимчасово окупованої Російською Федерацією території України, включеної до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, затвердженого Мінрозвитку, для якої не визначена дата завершення бойових дій або тимчасової окупації (далі – територія, на якій ведуться бойові дії), на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб (далі – база даних);

- прийняття рішення про надання дозволу одержувачу грошової компенсації, який перемістився з території, на якій ведуться бойові дії, на відкриття поточного рахунка (за стандартом IBAN) із спеціальним режимом використання (далі – спеціальний рахунок) у відділенні АТ «Ощадбанк» (далі – уповноважений банк) за місцем перебування на обліку в базі даних;

- прийняття рішення про виплату грошової компенсації, яку було призначено і не виплачено на території, на якій ведуться бойові дії, одержувачу грошової компенсації, який перемістився з такої території, за місцем перебування на обліку в базі даних;

- проведення перевірки наявності/відсутності обвинувального вироку суду у зв’язку із вчиненням одержувачем грошової компенсації, членами сім’ї особи з інвалідністю, на яких розраховується грошова компенсація (крім неповнолітніх дітей), злочину проти України або вручення одержувачу грошової компенсації повідомлення про підозру у вчиненні злочину проти України, що підтверджується довідкою про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством, витягом з Єдиного реєстру досудових розслідувань;

- проведення перевірки даних, що містяться в санкційних списках Європейського Союзу, стосовно одержувача грошової компенсації, членів сім’ї особи з інвалідністю, на яких розраховується грошова компенсація, для визначення, чи одержувач грошової компенсації, члени сім’ї особи з інвалідністю, на яких розраховується грошова компенсація, є особами, що підпадають під дію обмежувальних заходів Європейського Союзу.

Підставами для відмови у виплаті грошової компенсації є:

- втрата заявником (заявником, який перемістився) статусу члена сім’ї загиблого або особи з інвалідністю внаслідок війни;

- придбання, набуття у власність заявником (заявником, який перемістився) та/або членами його сім’ї, на яких розраховано грошову компенсацію, житлового приміщення на підконтрольній Україні території, інвестування в об’єкти житлового будівництва шляхом укладення інвестиційного договору відповідно до Закону України «Про інвестиційну діяльність» або договору купівлі-продажу майнових прав, або договору про пайову участь з нормою жилої площі, що відповідає нормі, визначеній статтею 47 Житлового кодексу України (на кожного члена сім’ї), після призначення грошової компенсації (крім житлового приміщення, яке зруйноване (знищене) або стало непридатним для проживання внаслідок збройної агресії Російської Федерації, зокрема з моменту введення воєнного стану, що підтверджується актом комісійного обстеження та/або відомостями з Реєстру пошкодженого та знищеного майна на умовах, визначених абзацами тринадцятим – п’ятнадцятим пункту 14 Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 719 (зі змінами);

- зняття заявника (заявника, який перемістився) з квартирного обліку;

- зняття заявника, який перемістився, з обліку в базі даних;

- виплата члену сім’ї особи, яка загинула (пропала безвісти), померла одноразової грошової допомоги або відмова в її отриманні після призначення грошової компенсації;

- наявність обвинувального вироку суду у зв’язку із вчиненням заявником (заявником, який перемістився) злочину проти України після призначення грошової компенсації.

Вручення повідомлення про підозру за вчинення заявником (заявником, який перемістився) злочину проти України є підставою для відстрочення виплати грошової компенсації, яке діє до моменту ухвалення виправдувального вироку або набрання законної сили обвинувальним вироком суду у зв’язку із вчиненням заявником (заявником, який перемістився) злочину проти України.

ІІІ. Основні завдання Комісії

Комісія протягом тридцяти робочих днів з дня надходження заяви розглядає її по суті і в присутності заявника (його законного представника чи уповноваженої особи), заявника, який перемістився та приймає рішення щодо призначення (відмови в призначенні/виплаті) грошової компенсації, перегляду рішення, скасування попереднього рішення, надання дозволу на відкриття спеціального рахунка в уповноваженому банку за місцем перебування заявника, який перемістився, на обліку в базі даних, виплати грошової компенсації, яку було призначено і не виплачено на території, на якій ведуться бойові дії, заявнику, який перемістився, за місцем перебування на обліку в базі даних.

За наявності письмового клопотання комісія може розглядати питання щодо призначення (відмови в призначенні/виплаті) грошової компенсації, перегляду рішення, скасування попереднього рішення за відсутності заявника (законного представника чи уповноваженої особи), заявника, який перемістився. У разі відсутності такого клопотання та неявки зазначених осіб розгляд відповідного питання переноситься на наступне засідання комісії.

Комісія може розглядати відповідне питання без участі заявника (законного представника чи уповноваженої особи), заявника, який перемістився, у разі, коли його розгляд переносився двічі.

У рішенні Комісії зазначається:

1) прізвище, ім’я та по батькові (за його наявності) заявника;

2) прізвище, ім’я та по батькові (за його наявності) законного представника чи уповноваженої особи і документ, що підтверджує його повноваження;

3) інформація про те, що особа, яка загинула (пропала безвісти), померла, належить до осіб, визначених пунктами 2-5 частини першої статті 10-1 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а особа з інвалідністю належить до осіб, визначених пунктами 11-14 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

4) факт спільного або роздільного проживання із заявником неповнолітніх та малолітніх дітей особи, яка загинула (пропала безвісти), померла;

5) статус і категорія заявника;

6) члени сім’ї особи з інвалідністю, на яких нараховується грошова компенсація із зазначенням родинного зв’язку із заявником відповідно до пункту 20 Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 719 (зі змінами);

7) кількість осіб із членів сім’ї особи, яка загинула (пропала безвісти), померла, за однією категорією, на яких нараховується грошова компенсація, із зазначенням родинного зв’язку із особою, яка загинула (пропала безвісти), померла, враховуючи особу, яка загинула (пропала безвісти), померла, якщо її включено в розрахунок грошової компенсації;

8) факт перебування заявника та членів його сім’ї на квартирному обліку;

9) інформація про виплату одноразової грошової допомоги або відмову в її отриманні, надання раніше заявнику або членам його сім’ї житла або виплату грошової компенсації, зокрема на території, на якій ведуться бойові дії, за рахунок бюджетних та благодійних коштів, залучених коштів суб’єктів господарювання, інших джерел, не заборонених законодавством;

10) інформація про наявність майнових прав на об’єкти незавершеного житлового будівництва чи права власності на житлове приміщення за заявником та членами його сім’ї, на яких було розраховано грошову компенсацію, що розташовані в населених пунктах на підконтрольній Україні території (крім житлового приміщення, яке зруйноване (знищене) або стало непридатним для проживання внаслідок збройної агресії Російської Федерації, зокрема з моменту введення воєнного стану, що підтверджується актом комісійного обстеження та/або відомостями з Реєстру пошкодженого та знищеного майна), або відчуження такого майна протягом п’яти років, що передують даті подання заяви про призначення грошової компенсації;

11) інформація про перебування заявника, який перемістився, та членів його сім’ї, на яких нараховано грошову компенсацію, на обліку в базі даних;

12) інформація про:

відкриття заявником, який перемістився, спеціального рахунка на території, на якій ведуться бойові дії та з якої він перемістився;

те, що кошти грошової компенсації перераховано на такий рахунок та не використано;

необхідність відкриття нового спеціального рахунка за місцем його перебування на обліку в базі даних;

необхідність перерахування коштів з відкритого спеціального рахунка на новий спеціальний рахунок та про закриття спеціального рахунка, що відкритий на території, на якій ведуться бойові дії та з якої він перемістився – у разі прийняття рішення про надання дозволу заявнику, який перемістився, на відкриття спеціального рахунка в уповноваженому банку за місцем перебування на обліку в базі даних;

13) інформація про:

призначення заявнику, який перемістився, грошової компенсації на території, на якій ведуться бойові дії та з якої він перемістився;

відкриття заявником, який перемістився, спеціального рахунка на території, на якій ведуться бойові дії та з якої він перемістився;

те, що кошти грошової компенсації не було перераховано на спеціальний рахунок;

необхідність відкриття нового спеціального рахунка за місцем перебування заявника, який перемістився, на обліку в базі даних та про закриття спеціального рахунка, що відкритий на території, на якій ведуться бойові дії та з якої він перемістився – у разі прийняття рішення про виплату грошової компенсації, яку було призначено і не виплачено на території, на якій ведуться бойові дії, заявнику, який перемістився, за місцем перебування на обліку в базі даних;

14) інформація про наявність/відсутність обвинувального вироку суду у зв’язку із вчиненням заявником (заявником, який перемістився), членами сім’ї особи з інвалідністю, на яких розраховується грошова компенсація (крім неповнолітніх дітей), злочину проти України і про те, що заявнику (заявнику, який перемістився) вручено/не вручено повідомлення про підозру у вчиненні злочину проти України;

15) інформація про те, що заявник (заявник, який перемістився), члени сім’ї особи з інвалідністю, на яких розраховується грошова компенсація, не є особами, що підпадають під дію обмежувальних заходів Європейського Союзу.

Комісія відмовляє заявнику в призначенні грошової компенсації з таких підстав:

1) особа, яка загинула (пропала безвісти), померла, не належала до осіб, визначених пунктами 2-5 частини першої статті 10-1 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

2) особа, яка загинула (пропала безвісти), померла, або особа з інвалідністю не брала безпосередню участь в антитерористичній операції та/або здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та/або у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави, у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України (відсутні документи, визначені у підпунктах 3 і 4 пункту 8 цього Порядку);

3) член сім’ї особи, яка загинула (пропала безвісти), померла, не належить до членів сім’ї осіб, визначених в абзацах дванадцятому - вісімнадцятому статті 10-1 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

4) особа з інвалідністю не належить до осіб, визначених у пунктах 11-14 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

5) заявник не перебуває на квартирному обліку;

6) заявник є членом сім’ї особи, яка загинула (пропала безвісти), померла, за категорією, нижчою, ніж категорія, до якої належить інший член цієї ж сім’ї особи, яка загинула (пропала безвісти), померла, в разі одночасного подання ними заяви про отримання грошової компенсації;

7) заявник є членом сім’ї особи, яка загинула (пропала безвісти), померла, за категорією, нижчою, ніж категорія, до якої належить інший член цієї ж сім’ї, який вже отримав житло або грошову компенсацію – до виплати грошової компенсації всім членам сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли, і мають першочергове право на таку виплату;

8) заявнику вже надавалося житло або вже виплачувалася грошова компенсація як члену сім’ї особи, яка загинула (пропала безвісти), померла, або як особі з інвалідністю за рахунок бюджетних та благодійних коштів, залучених коштів суб’єктів господарювання, інших джерел, не заборонених законодавством;

9) заявник та члени його сім’ї, на яких було розраховано грошову компенсацію, володіють майновими правами на об’єкти незавершеного житлового будівництва чи правом власності на житлове приміщення, що відповідає нормі жилої площі, визначеної статтею 47 Житлового кодексу України (на кожного члена сім’ї), що розташовані в населених пунктах на підконтрольній Україні території (крім житлового приміщення, яке зруйноване (знищене) або стало непридатним для проживання внаслідок збройної агресії Російської Федерації, зокрема з моменту введення воєнного стану), або таке нерухоме майно було відчужено протягом п’яти років, що передують даті подання заяви про призначення грошової компенсації;

10) подання недостовірних відомостей;

11) наявність обвинувального вироку суду у зв’язку із вчиненням заявником злочину проти України та/або заявник є особою, яка підпадає під дію обмежувальних заходів Європейського Союзу;

12) виплата одноразової грошової допомоги або відмови в її отриманні.

Знищення або пошкодження житла, об’єкта незавершеного житлового будівництва починаючи з 24 лютого 2022 року внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації, є підставою для відстрочення прийняття комісією рішення про відмову у призначенні грошової компенсації за умови подання акта комісійного обстеження та/або відомостей з Реєстру пошкодженого та знищеного майна.

Якщо підставою для відcтрочення прийняття Комісією рішення про відмову у призначенні грошової компенсації є пошкодження та/або знищення житла, об’єкта незавершеного житлового будівництва, таке відcтрочення встановлюється до моменту отримання заявником (заявником, який перемістився) або членом його сім’ї, на якого було розраховано грошову компенсацію, компенсації (відшкодування майнової шкоди) за пошкоджений та/або знищений об’єкт нерухомого майна, або до відновлення пошкодженого майна, але не пізніше ніж до моменту зарахування коштів грошової компенсації на спеціальний рахунок заявника (заявника, який перемістився).

Якщо житло, об’єкт незавершеного житлового будівництва розташовані на території, на якій ведуться бойові дії, відcтрочення прийняття комісією рішення про відмову у призначенні грошової компенсації діє до моменту зміни статусу цієї території, але не пізніше ніж до моменту зарахування коштів грошової компенсації на спеціальний рахунок заявника (заявника, який перемістився).

Протягом трьох робочих днів з дати прийняття рішення про призначення (відмову в призначенні/виплаті) грошової компенсації, перегляд рішення, скасування попереднього рішення, Комісія надсилає копію рішення заявникові (заявникові, який перемістився), Чернігівській обласній державній (військовій) адміністрації із зазначенням розміру призначеної/перерахованої грошової компенсації, підстави для відмови у призначенні/виплаті грошової компенсації, перегляді рішення, скасуванні попереднього рішення, а також не пізніше ніж протягом одного місяця після припинення чи скасування воєнного стану – регіональному органу з питань ветеранської політики, розміщеного на території, на якій ведуться бойові дії, у разі, коли заявнику було призначено грошову компенсацію на такій території.

Копію рішення про надання дозволу на відкриття спеціального рахунку в уповноваженому банку за місцем перебування на обліку в базі даних, про виплату грошової компенсації, яку було призначено і не виплачено на території, на якій ведуться бойові дії, заявнику, який перемістився, за місцем перебування на обліку в базі даних Комісія протягом трьох робочих днів з дати прийняття рішення надсилає заявнику, який перемістився, Чернігівській обласній державній (військовій) адміністрації та не пізніше ніж протягом одного місяця після припинення чи скасування воєнного стану – регіональному органу з питань ветеранської політики, розміщеного на території адміністративно-територіальної одиниці, з якої заявник перемістився, та яким прийнято первинне рішення про призначення грошової компенсації.

IV. Організація роботи Комісії

Комісія розглядає заяви та надані до них документи на засіданнях Комісії.

Засідання Комісії є правочинним при наявності не менше   2/3 загального її складу. Рішення Комісії приймається більшістю голосів. У разі рівного розподілу голосів голос голови Комісії є вирішальним.

Роботу Комісії організовує і спрямовує голова Комісії.

Голова Комісії:

1) керує роботою Комісії, несе відповідальність за виконання покладених на Комісію завдань;

2) головує на засіданнях Комісії;

3) забезпечує проведення засідань Комісії;

4) підписує протокол.

Секретар Комісії:

1) забезпечує підготовку матеріалів згідно з наданими документами на розгляд Комісії;

2) вирішує організаційні питання проведення засідань Комісії;

3) веде протоколи засідань Комісії.

Рішення Комісії, які приймаються в межах її повноважень, оформляються протоколом засідання Комісії, який підписується всіма членами Комісії.

V. Заключні положення

 Зміни та доповнення до цього Положення вносяться в порядку, встановленому для його прийняття.

Заявник (заявник, який перемістився) має право оскаржити рішення Комісії у судовому порядку.

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету    Людмила НАБІЛЬСЬКА