IMG 8641kCВідтепер стан покрівлі Козелецького ЗЗСО І-ІІІ ст. №3, під якою знаходяться харчоблок та спортзал значно покращився, адже роботи з реконструкції вже завершили раніше, аніж планувалося. 

Нову покрівлю цими днями оглянули Козелецький селищний голова Валентин Бригинець, заступник Козелецького селищного голови з питань будівництва, ЖКГ та комунальної власності Володимир Моцьор, начальник управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради Алла Шидловська.

Провели роботи з реконструкції покрівлі за рахунок субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку на суму 2500 млн. грн та за кошти місцевого бюджету в сумі більше 57 тис. грн. Цей об’єкт потрапив до Програми за сприяння народного депутата України Бориса Приходька.

Переможцем відкритих тендерних торгів з реконструкції покрівлі стала підрядна організація ТОВ «Рембуд ком» (директор Олександр Ременець), що розпочала будівельні роботи у жовтні.

Будівля ЗЗСО експлуатується з 1985 року. Потреба у ремонті пласкої покрівлі виникла через її протікання в сезон дощів. Таким чином, площа покрівлі, яку реконструювали склала 876м2. Працівники підрядної організації здійснили роботи з демонтажу та улаштування покрівлі відповідними гідроізоляційними, пароізоляційними, утеплювальними, теплоізоляційними матеріалами, а для надійної і довговічної експлуатації плоскої покрівлі установили аератори, що запобігають утворенню конденсату і виводять вологу з теплоізоляційного шару покрівлі, запобігаючи утворенню здуття рулонного покрівельного матеріалу при перепадах температури.

Валентин Бригинець поспілкувався з представниками підрядної організації щодо виконаних робіт та здійснених експертами заходів з перевірки проведення будівельних робіт.

«Усі роботи виконано вчасно та з дотриманням робочого плану (проєктно-кошторисної документації) з реконструкції покрівлі. У наступному році ми плануємо оновити ще покрівлю Козелецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (вже виготовили проєктно-кошторисну документацію на проведення капітального ремонту покрівлі), провести капітальний ремонт Сираївської ЗОШ І-ІІІ ст., (оголосили закупівлю на проведення робіт І черги – улаштування вимощення та заміна вікон за рахунок коштів субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток), капітальний ремонт покрівлі запланували й у Козелецькій гімназії №1, (розробляємо проєктно-кошторисну документацію), здійснили облаштування системою пожежної сигналізації, блискозахисту та провели протипожежну обробку дерев’яних конструкцій даху в приміщенні Лемшівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Білейківського ЗЗСО І-ІІІ ст., встановили водяну станцію та насос у Данівському ЗЗСО І-ІІІ ст., в Лемешівському ЗЗСО І-ІІІ ст. провели реконструкцію каналізації, виготовили проєкти облаштування автоматичними засобами обліку газу в Козелецькій гімназії №1, Білейківському та Сираївському ЗЗСО, замінили непрацюючий газовий котел в ЗДО №2, закупили обладнання та інвентар для впровадження системи HACP у закладах освіти. Серед першочергових об’єктів, які плануються до реалізації у 2022 році за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій  плануємо капітальний ремонт харчоблоку та їдальні Козелецького ЗЗСО І-ІІІ ст. №3,  капітальний ремонт Сираївської ЗОШ І-ІІІ ст. на продення робіт ІІ черги утеплення частини будівлі, капітальний ремонт покрівлі Козелецької ЗОШ І-ІІІ ст. №2, покрівлі Козелецької гімназії №1, реконструкцію газової котельні із всановлення сучасних газових котлів для опалення Козелецького ЗЗСО І-ІІІ ст. №3», – зазначив Валентин Бригинець.

IMG 8641kC

 

IMG 8642kC

IMG 8644kC

Частные мастера Винтовые лестницы на второй этаж

Полное описание первых признаков и выраженных симптомов при гепатите В здесь

Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/