IMG 8739 1kC

Традиційно на Козелеччині до Дня святого Миколая Чудотворця проводиться акція, під час якої дітям пільгових категорій вручаються подарунки. З прийдешніми різдвяно-новорічними святами дітей громади привітали Козелецький селищний голова Валентин Бригинець, начальник відділу соціального захисту населення Козелецької селищної ради Валентина Сікачова, начальник служби у справах дітей Козелецької селищної ради Світлана Пономаренко, інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Чернігівського районного управління поліції ГУНП в Чернігівській області старший лейтенант поліції Олександра Лукашук.

Дбаючи, щоб це свято залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до українських традицій подарунки передали 258 дітям. Це діти з особливими потребами, діти з багатодітних сімей, де виховується 5 і більше дітей, діти загиблих учасників АТО (ООС), діти, які виховуються в сім’ях СЖО, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які виховуються в прийомних сім’ях Козелецької громади.

Ця акція реалізовується в рамках виконання Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2025 року, за підтримки народного депутата України Бориса Приходька та сектору ювенальної превенції відділу превенції Чернігівського районного управління поліції ГУНП в Чернігівській області.

IMG 8810 1kC

IMG 8814kC

IMG 8816kC

Частные мастера Винтовые лестницы на второй этаж

Полное описание первых признаков и выраженных симптомов при гепатите В здесь

Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/