IMG 8758kCКозелецький селищний голова Валентин Бригинець 17 грудня скликав чергову сесію Козелецької селищної ради. Порядок денний засідання склав 210 питань, які попередньо були розглянуті на засіданнях постійних комісій селищної ради та погоджувались на засіданні виконавчого комітету. У роботі сесії взяли участь 16 депутатів із 26. Представники інтересів громадян-виборців ухвалили ряд важливих рішень, серед яких про селищний бюджет Козелецької селищної ради на 2022 рік, про безоплатне прийняття юридичної особи – КНП Козелецької районної ради «Козелецький РЦ ПМСД» та його майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Козелецького району Чернігівської області, правонаступником якого є Чернігівська районна рада Чернігівської області, у комунальну власність Козелецької селищної ради, про безоплатне прийняття у комунальну власність селищної ради кисневих концентраторів та їх пердачу в оперативне управління КНП «Козелецький ЦПМСД» Козелецької селищної ради, про затвердження Програми «Поліцейський офіцер громади» Козелецької селищної ради на 2022-2025 роки та ін.

Про селищний бюджет Козелецької селищної ради на 2022 рік поїнформувала присутніх начальник фінансового управління Олена Матющенко.

«Прогнозуючи видаткову частину бюджету селищної ради, у зв’язку зі значним підвищенням цін на енергоносії, бюджет прийдешнього року буде не легким. Загальний обсяг видатків селищного бюджету Козелецької селищної ради на 2022 рік з урахуванням міжбюджетних трансфертів планується в обсязі 184 млн. грн, в тому числі видатки загального фонду – 176 млн. грн, за спеціальним фондом – 7 млн. грн. Питання забезпечення бюджетними коштами видатків на загальні потреби відповідно до бюджетних запитів розпорядників коштів залишається проблемним, адже бюджет покриває такі витрати лише на 90%» – зазначила Олена Матющенко.

IMG 8706kC

Нагадуємо, що місцеві бюджети формуються на підставі бюджетних запитів головних розпорядників бюджетних коштів, які є плановими документами і не можуть чітко враховувати кінцевої (фактичної) потреби в коштах за захищеними видатками, які протягом року уточнюється і змінюється.

Щодо проєкту Програми «Поліцейський офіцер громади» Козелецької селищної ради на 2022-2025 роки присутніх поінформував начальник сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної рорбрти, НС, цивільного захисту та охорони праці Козелецької селищної ради Анатолій Клепець повідомив, що Програма розроблена відповідно до ЗУ «Про Національну поліцію», «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента Ураїни «Про заходи щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності» та для сприяння реалізації Всеукраїнського проєкту «Поліцейський офіцер громади». Метою проєкту є тісна взаємодія поліцейського з селищною радою та орієнтація на її потреби. Програмою передбачено придбання паливно-мастильних матеріалів для службового автотранспорту поліцейського офіцера громади та канцтоварів.

Для забезпечення доступності адміністративних та муніципальних послуг для жителів громади депутати проголосували за утворення віддалених робочих місця діловодів ЦНАП Козелецької селищної ради у Берлозівського, Білейківського, Бобруйківського, Бригинцівського, Булахівського, Данівського, Лемешівського, Лихолітського, Озернянського, Омелянівського, Патютинського, Пилятинського, Скрипчинського, Стависького старостинських округах та селах Мостище, Нічогівка, Сираї, Карпоки, Сокирин, Савин, Єрків, Олексіївщина, Закревське, Жеребецьке, Тополі, Гарбузин та затвердили графік роботи й приймання суб’єктів звернення до ЦНАП і віддалених робочих місць ЦНАП Козелецької селищної ради.

Депутати селищної ради затвердили орієнтовний план роботи селищної ради на 20202 рік, план діяльності селищної ради з підготовки проєків регуляторних актів на 2022 рік, Положення про використання коштів резервного фонду та ін., розглянули депутатські запити.

На розгляд сесії було винесено 171 земельне питання. 53 рішення щодо безоплатної передачі земельних ділянок комунальної власності у приватну власність не були ухвалені через відсутность на засіданні необхідної кількості депутатів. 

Нагадуємо, що відповідно до змін ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» рішення ради щодо безоплатної передачі земельної ділянки комунальної власності у приватну власність (крім земельних ділянок, що перебувають у користуванні громадян, та випадків передачі земельної ділянки власнику розташованого на ній жилого будинку, іншої будівлі, споруди) приймається не менш як двома третинами голосів депутатів від загального складу ради.

IMG 8744kC

 

Частные мастера Винтовые лестницы на второй этаж

Полное описание первых признаков и выраженных симптомов при гепатите В здесь

Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/