На минулих вихідних Козелецька селищна рада вітала земляків з ювілеєм: 95-річну Глафіру Костянтинівну САПУНОВУ, уродженку м.Остер, яка наразі проживає в с.Пушкарі, та 90-річного Олексія Митрофановича ТУКАЛА, жителя с.Карасинівка.


Глафіра Костянтинівна брала участь у бойових діях Другої світової війни з 1942 року, вона - учасниця оборони Москви, була нагороджена орденами за мужність та медаллю «За перемогу над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні 1941—1945 рр.». По завершенню війни жінка трудилася на педагогічній ниві, викладаючи математику в навчальних закладах міста Остра. Випускники, яким вже  по 73 роки, й тепер згадують Глафіру Костянтинівну добрим словом, передаючи улюбленому вчителю свої щирі привітання з якнайкращими побажаннями.

Олексій Митрофанович був мобілізований на фронт у 1944 році. Сімнадцятирічним юнаком він брав активну участь у штурмі Рейхстагу в Берліні.  Після закінчення війни залишився служити в учбовій роті при комендатурі в німецькому місті Франдерайхайн. Звільнився з лав Радянської армії 1954 року в званні старшини. Нагороджений орденом «За мужність» 3 ступеня, медаллю «За перемогу над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні 1941—1945 рр.». У повоєнний час Олексій Митрофанович працював у рідному колгоспі, адже любов до землі, за яку він проливав  кров на фронтах Другої світової, взяла гору над іншими уподобаннями й захопленнями цієї  шанованої серед односельців людини.

Божа ласка не оминула героїв моєї розповіді: ясний розум, спроможність давати собі раду, а в такому віці - це просто диво, вміння радіти кожному прожитому за землі дню – прикметні риси цих ветеранів, які, як говорять в подібних випадках, завжди залишаються в строю, незважаючи на поважний вік.  З нагоди святкових дат хочеться побажати цим гідним й шанованим людям міцного здоров’я, довгих років життя і сказати, звернувшись до стареньких, наступне: «Дорогі наші! Хоча ваші голови й покрила благородна сивина, однак ви залишаєтесь для нас взірцем любові до Вітчизни, українського народу. А ваша турбота про своїх дітей, внуків, про підростаюче покоління загалом заслуговує найвищих слів. У ці святкові для вас дні щиро зичимо вам завжди залишатися бадьорими і життєрадісними, насолоджуватися кожною хвилинкою в оточенні люблячих вас людей!».