Щороку 23 червня в Україні відзначають День державної служби — професійне свято працівників державних органів, які забезпечують реалізацію державної політики, надання адміністративних послуг та виконання важливих для суспільства функцій.
Свято було започатковане з метою підкреслення значення державної служби у розбудові демократичної, правової та соціальної держави.
Сьогодні, в умовах повномасштабної війни, державні службовці продовжують виконувати свої обов’язки, забезпечуючи безперервну роботу державних інституцій та підтримуючи функціонування країни.
З нагоди Дня державної служби бажаємо всім працівникам державних органів професійних успіхів, витримки, міцного здоров’я та мирного майбутнього для України.