Козелецька селищна рада

Найвища честь - благо народу

Козелецька селищна рада повідомляє, що відповідно до статті 335, 336, 1277, 1283 Цивільного Кодексу України, Закону України  «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» та затвердженого рішення виконавчого комітету про Порядок виявлення, взяття на облік, збереження і використання безхазяйної речі (нерухомого майна) та відумерлої спадщини  на території Козелецької селищної ради, виявлено безхазяйне нерухоме майно, а саме:

  • нежитлова будівля колишнього дитячого садка, розташованого за адресою: Чернігівська область, с. Берлози, вулиця Шевченка, 1;
  • нежитлова будівля туалету, розташованого за адресою: Чернігівська область, смт. Козелець, вулиця Соборності, 53.

Можливих власників вказаного майна, з підтверджуючими документами, просимо звернутися до селищної ради з метою зняття з обліку безхазяйного майна протягом року з дня оприлюднення цього оголошення.

Звертатися за адресою: смт. Козелець, вул. Соборності, 27, кабінет № 109 (відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради) протягом робочого часу з 8:00 до 17:00, перерва 13:00-14:00, крім вихідних та святкових днів.

 

Анонси і оголошення

Голосування

Чи сподобався Вам сайт

Дуже сподобався - 73%
Так собі - 11%
Не сподобався - 16%

Всього голосів: 163
The voting for this poll has ended on: грудня 20, 2017

Офіційний сайт © 2022 Козелецька селищна рада Всі права захищено.