УКРАЇНА
КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
02 червня 2017 року
смт.Козелець
№ 1 /VIII
Про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Козелецької селищної ради
З метою забезпечення дотримання адміністративного законодавства Украї¬ни на території Козелецької селищної ради, керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, пунктом 1 статті 213, статтею 215 Кодексу України про адміністративні правопорушення та в зв’язку з кадровими змінами, виконавчий комітет селищної ради вирішив:
1. Утворити адміністративну комісію при виконавчому комітеті Козелецької селищної ради в складі 9 чоловік та затвердити її персональний склад згідно з додатком 1.
2. Затвердити положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті селищної ради (додаток 2 додається).
3. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 20.11.2015 №110 «Про затвердження складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Козелецької селищної ради».
Селищний голова О.Б.Дмитренко
Додаток до рішення
виконавчого комітету селищної ради
№ 1 /VIII від 02.06. 2017 року
С К Л А Д
адміністративної комісії при виконавчому комітеті
Козелецької селищної ради
1.Ярошенко Інна Віталіївна - заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, голова комісії;
2. Чемерис Микола Михайлович – заступник селищного голови з фінансово-економічних та соціальних питань, заступник голови комісії;
3.Головко Оксана Володимирівна - керуючий справами (секретар виконкому) селищної ради, відповідальний секретар комісії;
ЧЛЕНИ КОМІСІЇ :
4. Начальник юридичного відділу селищної ради;
5. Набільський Олександр Петрович - депутат селищної ради;
6. Санченко Ірина Володимирівна – депутат селищної ради(за згодою);
7. Сочивець Руслан Олександрович – начальник КП «Козелецьводоканал»;
8. Шидловський Роман Петрович – член виконкому;
9. Ямковий Олександр Володимирович – начальник сектору превенції Козелецького ВП Ніжинського ВП ГУНП у Чернігівській області, лейтенант поліції (за згодою).
Заступник селищного голови з питань
діяльності виконавчих органів ради І.В. Ярошенко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення виконавчого комітету
Козелецької селищної ради № 1 /VIII
від 02.06.2017 року
ПОЛОЖЕННЯ
про адміністративну комісію при виконавчому комітеті
Козелецької селищної ради
1.Загальні положення.
1.1. Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Козелецької селищної ради є колегіальним органом, що утворюється відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Кодексу України Про адміністративні правопорушення, виконавчим комітетом Козелецької селищної ради та діє на громадських засадах.
Метою створення адміністративної комісії є реалізація функцій виконавчого комітету Козелецької селищної ради у сфері забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і свобод законних інтересів громадян Козелецької селищної ради відповідно до чинного законодавства України.
1.2. Адміністративна комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, чинним законодавством України, актами селищної ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями селищного голови, цим Положенням.
1.3. Адміністративна комісія у своїй діяльності відповідальна та підзвітна перед Козелецькою селищною радою та її виконавчим комітетом.
1.4. Склад адміністративної комісії, Положення про дану комісію затверджується рішенням виконавчого комітету Козелецької селищної ради.
Адміністративна комісія діє в складі голови, секретаря та членів комісії, які працюють в ній на громадських засадах.
Число членів адміністративної комісії встановлюється залежно від обсягу роботи комісії, але не менше 6 осіб та затверджується рішенням виконавчого комітету селищної ради.
До складу адміністративної комісії мають право входити депутати ради, представники профспілкових та інших громадських організацій, трудових колективів. До складу комісії не можуть входити представники державних органів, посадові особи, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення, а також працівники прокуратури, суду і адвокати.
Зміни до складу адміністративної комісії вносяться за пропозицією голови комісії та затверджується рішенням виконавчого комітету міської ради.
2.Основні завдання та функції адміністративної комісії
2.1. Завданням адміністративної комісії є розгляд справ про адміністративні правопорушення, які віднесені до її компетенції статтею 218 КУпАП і вирішення справ про адміністративні правопорушення, виховання громадян у дусі точного і неухильного додержання законів, правил співжиття й чесного ставлення до державного і громадського обов'язку, поваги до прав, честі й гідності громадян, а також запобігання вчиненню нових правопорушень як самими правопорушниками, так й іншими особами.
2.2. Адміністративна комісія забезпечує своєчасне, всебічне та об'єктивне з'ясування всіх обставин кожної справи, вирішення їх у повній відповідності із законодавством, виконання постанов про адміністративне правопорушення, а також, виявлення причин і умов, які сприяють здійсненню адміністративного правопорушення, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності.
2.3. Основною функцією адміністративної комісії є повний, всебічний та об'єктивний розгляд справи про адміністративне правопорушення.
2.4. Діяльність адміністративної комісії базується на принципах гласності, законності, сприяння діяльності органів суду, прокуратури, юстиції, виконавчої служби, служби безпеки, внутрішніх справ і адвокатури.
2.5. Голова адміністративної комісії:
- керує роботою комісії, несе відповідальність за виконання покладених на комісію завдань;
- головує на засіданнях комісії;
- забезпечує регулярне проведення засідань комісії, визначає коло питань, що підлягають розгляду на черговому засіданні;
- вживає заходів щодо підвищення рівня правової культури і правової підготовки членів адміністративної комісії;
- підписує протокол і постанову комісії по справі про адміністративне правопорушення.
2.6. Відповідальний секретар адміністративної комісії:
- заводить по кожному протоколу про адміністративне правопорушення окрему справу;
- здійснює підготовку до розгляду справ про адміністративні правопорушення;
- вирішує організаційні питання проведення засідань комісії;
- веде по справах, що розглядаються комісією, протоколи засідань комісії;
- разом з головою комісії підписує протокол і постанову комісії по справі про адміністративне правопорушення;
- звертає увагу на виконання постанови про накладення адміністративного стягнення і контролює їх виконання;
- веде діловодство комісії, облік розглянутих справ про адміністративні правопорушення, забезпечує схоронність цих справ.
3. Порядок розгляду справ про адміністративні правопорушення
3.1. Адміністративна комісія відповідно до покладених на неї завдань:
- приймає у провадження матеріали, справи, які відносяться до її компетенції, а також складені відповідно до вимог законодавства;
- веде їх облік;
- розглядає справи про адміністративні правопорушення;
- виносить рішення;
- веде (контроль за) виконанням рішень;
- веде діловодство в справах про адміністративні правопорушення.
3.2. Адміністративна комісія розглядає листи, заяви та звернення громадян, органів державної влади, органів внутрішніх справ, прокуратури, суду, підприємств, установ та організацій усіх форм власності з питань, віднесених до її компетенції. Приймає рішення з конкретного звернення, про що повідомляє (заявника) в строки і в порядку, передбаченому Законом України "Про звернення громадян" та іншими законами України.
3.3. Адміністративна комісія повертає протоколи до органу, що їх складає у випадку виявлення порушень вимог до складання протоколу, а також за іншими випадками, коли за інформацією представленою в протоколі неможливо знайти правопорушника, недостатньо доказів для притягнення до відповідальності, недостатньо інформації, необхідної для притягнення правопорушника до відповідальності, тощо.
3.4. Адміністративна комісія скасовує постанови про адміністративні правопорушення у випадку виявлення порушень при притягненні осіб до адміністративної відповідальності.
3.5. Підставою для розгляду адміністративною комісією справи є протокол про адміністративне правопорушення, складений у встановленому порядку уповноваженою на те особою або органом, відповідно до статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
3.6. Основною формою роботи адміністративної комісії є засідання, які проводяться за потребою. Засідання вважається правомочним, якщо на ньому присутні не менш як половина її членів.
3.7. Справа розглядається в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Під час відсутності цієї особи справа може бути розглянута лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення стосовно місця та часу розгляду справи, і якщо від неї не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.
Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, має право:
- знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, надавати докази, заявляти клопотання;
- при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи, виступати рідною мовою і користуватися послугами перекладача, якщо не володіє мовою, якою ведеться провадження;
- оскаржити постанову у справі.
Розгляд справи про адміністративне правопорушення здійснюється на засадах рівності перед законом і органом (посадовою особою), який розглядає справу, всіх громадян незалежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, мови та інших обставин (ст.248 КУпАП).
3.8. При підготовці до розгляду справи, відповідальний секретар адміністративної комісії вирішує такі питання:
- чи належить до компетенції адміністративної комісії розгляд даної справи;
- чи складено відповідно закону протокол про адміністративне правопорушення та інші матеріали справи;
- чи сповіщено осіб, які беруть участь у розгляді справи, про час і місце її розгляду;
- чи витребувано необхідні додаткові матеріали;
- чи підлягають задоволенню клопотання особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілого, їх законних представників і адвоката.
3.9. Розгляд справи розпочинається з оголошення складу адміністративної комісії. Головуючий на засіданні адміністративної комісії оголошує, яка справа підлягає розгляду, хто притягається до адміністративної відповідальності, роз'яснює особам, які беруть участь у розгляді справи, відповідно до статей 268 - 274 кодексу України «Про адміністративні правопорушення» їх права та обов'язки. Після цього, оголошується протокол про адміністративне правопорушення. На засіданні заслуховуються особи, які беруть участь у розгляді справи, досліджуються докази й вирішуються клопотання.
3.10. Адміністративна комісія при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язана з'ясувати:
- чи було вчинено адміністративне правопорушення;
- чи винна дана особа в його вчиненні;
- чи підлягає вона адміністративній відповідальності;
- чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність;
- чи заподіяно майнову шкоду;
- інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
3.11. При розгляді кожної справи про адміністративне правопорушення адміністративною комісією ведеться протокол, в якому зазначаються:
- дата і місце засідання;
- найменування та склад комісії;
- зміст справи, що розглядається;
- відомості про явку осіб, які беруть участь у справі;
- пояснення осіб, які беруть участь у розгляді справи, їх клопотання й результати їх розгляду;
- документи і речові докази, досліджені при розгляді справи;
- відомості про оголошення прийнятої постанови.
Протокол засідання адміністративної комісії підписується головуючим на засіданні та відповідальним секретарем.
3.12. По справі про адміністративне правопорушення адміністративна комісія виносить одну з таких постанов:
1) про накладення адміністративного стягнення;
2) про закриття справи.
3.13. За вчинення правопорушень адміністративна комісія може застосовувати такі адміністративні стягнення:
1) попередження;
2) штраф;
3) інші стягнення у випадках, чітко встановлених законами України.
При вирішенні питання про накладення адміністративного стягнення адміністративна комісія накладає його в межах, установлених Кодексом України про адміністративні правопорушення та іншими законами України.
При накладенні стягнення адміністративна комісія враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.
Якщо одночасно розглядаються дві або більше справи про вчинення однією особою кількох порушень, адміністративна комісія накладає стягнення в межах санкцій, встановлених за більш серйозне правопорушення з числа вчинених. До основного стягнення в цьому разі може бути приєднано одне з додаткових стягнень, передбачених статтями про відповідальність за будь-яке з вчинених правопорушень.
Адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через два місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через два місяці з дня його виявлення.
3.14. Постанова про припинення справи виноситься при наявності обставин, що виключають провадження в справі про адміністративне правопорушення, зазначених у статті 247 кодексу України «Про адміністративні правопорушення».
3.15. Постанова комісії повинна містити:
- найменування адміністративної комісії, яка винесла постанову;
- дату розгляду справи;
- відомості про особу, стосовно якої розглядається справа;
- викладення обставин, установлених при розгляді справи;
- зазначення нормативного акта, який передбачає відповідальність за дане адміністративне правопорушення;
- прийняте рішення.
Постанова адміністративної комісії приймається простою більшістю голосів членів комісії, присутніх на засіданні.
Постанова підписується головуючим на засіданні та відповідальним секретарем комісії.
3.16. Постанова оголошується негайно після закінчення розгляду справи. Копія постанови протягом трьох днів вручається або висилається особі, стосовно якої її винесено.
Копія постанови вручається під розписку. У разі, якщо копія постанови висилається, про це робиться відповідна відмітка в справі.
4. Порядок оскарження постанови по справі про адміністративне правопорушення
4.1. Постанову по справі про адміністративне правопорушення може
бути оскаржено прокурором, особою, щодо якої її винесено, а також
потерпілим.
На постанову по справі про адміністративне правопорушення прокурором може бути внесено подання.
Постанову адміністративної комісії по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржено у виконавчий комітет Козелецької селищної ради або в Куйбишевський районний суд, у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України, з особливостями, встановленими Кодексом України про адміністративні правопорушення.
Скарга подається до адміністративної комісії, якщо інше не встановлено законодавством України. Скарга, що надійшла, протягом трьох діб надсилається разом із справою органу (посадовій особі), правомочному її розглядати.
Скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подано протягом десяти днів з дня винесення постанови. У разі пропуску зазначеного строку з поважних причин цей строк за заявою прокурора, особи, щодо якої винесено постанову, може бути поновлено органом (посадовою особою), правомочним розглядати скаргу.
4.2 При оскарженні або внесенні на неї подання прокурора постанова про накладення адміністративного стягнення підлягає виконанню після залишення скарги або подання без задоволення, за винятком постанов про застосування заходу стягнення у вигляді попередження.
4.3. Подача скарги до суду або виконавчого комітету у зазначений строк зупиняє виконання постанови про накладення адміністративного стягнення. В цьому разі перебіг тримісячного строку давності, встановленого п. 5.6. цього Положення, зупиняється.
5. Виконання постанови по справі про адміністративне правопорушення
5.1. Постанова адміністративної комісії про накладення адміністративного стягнення є обов'язковою для виконання державними і громадськими органами, підприємствами, установами, організаціями, посадовими особами і громадянами.
5.2. Постанова адміністративної комісії про накладення адміністративного стягнення звертається до виконання відповідно до правил, встановлених Кодексом України про адміністративні правопорушення та згідно вимог Закону України «Про виконавче провадження».
5.3. У випадку винесення постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу, особа, на яку накладено адміністративне стягнення, має сплатити штраф не пізніше як через п’ятнадцять днів з дня вручення йому постанови, а в разі оскарження або опротестування такої постанови - не пізніше як через п’ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.
Після перерахування суми штрафу правопорушник зобов’язаний подати оригінал квитанції або іншого платіжного документа про його сплату до адміністративної комісії.
При отриманні квитанції або іншого платіжного документа про сплату правопорушником штрафу відповідальний секретар адміністративної комісії підшиває її до відповідної справи.
5.4. У разі несплати правопорушником штрафу у п’ятнадцятиденний строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання правопорушника, роботи або за місцезнаходженням його майна у порядку, встановленому Кодексом України про адміністративні правопорушення та Законом України «Про виконавче провадження».
5.5. Контроль за виконанням постанов адміністративної комісії здійснюється комісією безпосередньо. Безпосередній контроль за виконання постанов адміністративної комісії покладається на відповідального секретаря.
5.6. Не підлягає виконанню постанова про накладення адміністративного стягнення, якщо її не було звернуто до виконання протягом трьох місяців з дня винесення. В разі оскарження постанови або внесення на неї подання прокурора перебіг строку давності зупиняється до розгляду скарги або подання прокурора. У разі відстрочки виконання постанови відповідно до статті 301 КУпАП перебіг строку давності зупиняється до закінчення строку відстрочки.
5.7. На підставі документа, що свідчить про виконання постанови, відповідальний секретар адміністративної комісії робить на постанові відповідну відмітку.
5.8. Провадження по справі про адміністративне правопорушення вважається закінченим після виконання постанови про накладення адміністративного стягнення, про що відповідальний секретар адміністративної комісії робить у журналі обліку справ про адміністративні правопорушення відповідну відмітку.
6. Діловодство
6.1. Діловодство комісії провадиться відповідальним секретарем адміністративної комісії.
6.2. Щодо кожного матеріалу, який надійшов на розгляд адміністративної комісії, заводиться окрема справа, яка складається з протоколу про адміністративне правопорушення, постанови адміністративної комісії про накладення стягнення або закриття справи та інших документів у цій справі.
6.3. Відповідальний секретар адміністративної комісії веде журнали вхідної і вихідної кореспонденції, журнал обліку справ про адміністративні правопорушення.
6.4. Адміністративна комісія користується штампом і печаткою виконавчого комітету Козелецької селищної ради.
6.5. Технічне обслуговування роботи адміністративної комісії провадиться виконавчим комітетом Козелецької селищної ради.
Заступник селищного голови з питань
діяльності виконавчих органів ради І.В. Ярошенко
УКРАЇНА
КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
02 червня 2017 року
смт. Козелець
№ 2 /VIII
Про орган опіки та піклування при виконавчому
комітеті Козелецької селищної ради
З метою забезпечення реалізації особистих немайнових і майнових прав та інтересів малолітніх, неповнолітніх, а також повнолітніх осіб, які потребують опіки та піклування, керуючись Конституцією України, статтями 55, 56 Цивільного кодексу України, Сімейним кодексом України, Правилами опіки та піклування, затверджених спільним наказом Державного комітету України у справах сім’ї та молоді, Міністерства освіти України, Міністерства охорони здоров’я України і Міністерства праці та соціальної політики України від 26 травня 1999 року № 34/166/131/88 і згідно пункту 1 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком селищної ради вирішив:
1. Створити при виконавчому комітеті Козелецької селищної ради орган опіки та піклування з питань забезпечення реалізації прав та інтересів фізичних осіб, які потребують опіки і піклування.
2. Затвердити Положення про орган опіки та піклування (додається).
3. Затвердити склад органу опіки та піклування при виконавчому комітеті Козелецької селищної ради (додається).
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.
Селищний голова О.Б.Дмитренко
Затверджено
рішенням виконкому
Козелецької селищної ради
№ 2/ VIII від 02 червня 2017 р.
П О Л О Ж Е Н Н Я
про орган опіки та піклування при виконавчому комітеті
Козелецької селищної ради
І. Загальні положення.
1.1.Орган опіки та піклування створюється при виконавчому комітеті селищної ради на час її повноважень для вирішення у встановленому законодавством порядку питань опіки і піклування, забезпечення реалізації прав дітей та недієздатних (обмежено дієздатних) осіб.
Орган опіки та піклування є дорадчим органом, головним завданням якого є попередній розгляд питань, що входять до компетенції органу опіки та піклування.
1.2. Орган опіки та піклування у своїй роботі керується Конституцією України, Цивільним кодексом України, Сімейним кодексом України, Законами України «Про звернення громадян», «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», Правилами опіки та піклування, постановами Кабінету Міністрів України, іншими нормативно-правовими актами, що регулюють діяльність органу опіки та піклування, а також рішеннями виконавчого комітету і селищної ради, та цим Положенням.
1.3. Діяльність органу опіки та піклування здійснюється відповідно до чинного законодавства на принципах законності, гласності, гуманності, неприпустимості приниження честі дітей та громадян, які потребують допомоги щодо забезпечення їх прав і інтересів.
1.4. Орган опіки та піклування створюється в складі 7 – 12 осіб. Кількісний склад ради пропонується виконкомом селищної ради залежно від обсягу його роботи як органу опіки.
1.5. До складу органу опіки та піклування входять депутати, представники установ освіти, охорони здоров’я, соціального забезпечення.
Орган опіки та піклування залучає до своєї роботи державні та громадські організації, підприємства та установи, розташовані на території селищної ради.
1.6. Очолює орган опіки та піклування селищний голова.
Склад органу опіки та піклування та її голова затверджуються рішенням виконавчого комітету селищної ради.
1.7. Орган опіки та піклування безпосередньо підпорядкована виконкому селищної ради і працює у тісному контакті з районною службою у справах неповнолітніх, сектором превентивної діяльності Козелецького ВП Ніжинського ВП ГУНП у Чернігівській області, відділами освіти та охорони здоров’я, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді.
ІІ. Матеріали, що розглядає орган опіки та піклування.
1.2. Орган опіки та піклування попередньо розглядає матеріали про:
а) влаштування неповнолітніх, які за станом здоров’я потребують догляду і не можуть захищати свої права та інтереси;
б) встановлення опіки над неповнолітніми віком до 15 років, які залишилися без батьківського піклування, та над повнолітніми особами, визнаними судом недієздатними внаслідок душевної хвороби або недоумства;
в) встановлення піклування над неповнолітніми віком від 15 до 18 років, над громадянами, визнаними судом обмежено дієздатними внаслідок зловживання спиртними напоями або наркотичними речовинами, а також над особами, які за станом здоров’я не можуть самостійно захищати свої права;
г) встановлення опіки над майном підопічної особи;
д) розділ спадщини, належної неповнолітньому, та встановлення над нею опіки;
є) доцільність перегляду раніше прийнятого рішення виконкому селищної ради про призначення опікуна (піклувальника) над особою або майном;
ж) повернення належного неповнолітнім або недієздатним особам майна, яким незаконно заволоділи рідні або стороні особи, стягнення збитків, заподіяних цими особами;
з) стан утримання і виховання неповнолітніх у сім’ях опікунів (піклувальників) та виконання останніми покладених на них обов’язків як опікунів (піклувальників);
і) порушення в установленому порядку питання:
- про позбавлення батьків чи усиновителів, які ведуть аморальний спосіб життя і негативно впливають на виховання неповнолітніх, прав на їх виховання;
- про відібрання неповнолітнього від батьків, якщо дальше перебування дитини в сім’ї загрожує її життю, здоров’ю, правильному моральному вихованню;
- про скасування акта усиновлення (удочеріння);
- про повернення батькам дітей особами, які утримують їх у себе не маючи на те законних підстав.
к) спорів між батьками щодо визначення або зміни прізвища або імені дитини;
л) доцільності зміни прізвища дітей;
м) спорів між батьками щодо визначення місця проживання дитини;
н) участі у вихованні дитини того з батьків, хто проживає окремо від неї;
о) спорів, пов’язаних з вихованням дітей;
п) погодження кандидатур прийомних батьків та батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу;
р) інших питань, віднесених до повноважень органу опіки та піклування.
2.2. Крім того, на своїх засіданнях орган опіки та піклування розглядає і заслуховує:
а) інформації членів органу опіки та піклування про наслідки обстеження стану утримання, виховання, оздоровлення і медичного обслуговування підопічних у сім’ях опікунів (піклувальників), усиновителів, у державних установах, куди вони влаштовані, про збереження і охорону належного підопічному майна, витрачання опікунами пенсій, державної допомоги, аліментів, які одержують підопічні, прибутків їх майна та грошових вкладів;
б) звіти опікунів (піклувальників) про виконання покладених на них обов’язків щодо підопічних;
в) звіти керівників шкіл, шкіл - інтернатів, дошкільних дитячих установ, будинків - інтернатів, вищих і середніх спеціальних навчальних закладів різних відомств та профтехучилищ про стан утримання, виховання і захисту прав та інтересів неповнолітніх, які залишились без батьківського піклування, надання їм пільг, встановлених законодавством;
г) звіти керівників підприємств, установ, організацій де працюють неповнолітні, які залишилися без батьківського піклування, про додержання трудового законодавства.
ІІІ. Організаційне забезпечення діяльності органу опіки та піклування.
3.1. Формою роботи органу опіки та піклування є засідання, які проводяться один раз на місяць або за потребою. Графік проведення засідань органу опіки та піклування погоджується з головою органу опіки та піклування.
3.2. Засідання ради вважається правомочним, якщо на ньому присутні не менш як половина складу ради.
Засідання органу опіки та піклування веде її голова або за його відсутності - заступник.
3.3. На кожному засіданні органу опіки та піклування ведеться протокол, в якому вказуються питання, що розглядалися та результати їх розгляду. Протокол засідання ведеться секретарем органу опіки та піклування (за його відсутності членом органу опіки та піклування за визначенням головуючого).
Протокол засідання органу опіки та піклування та витяги з нього підписують голова (у разі відсутності голови - заступник голови) та секретар (член органу опіки та піклування, що виконував його обов’язки).
3.4. Організаційно-технічне забезпечення роботи (складання порядку денного, збір та узагальнення матеріалів для розгляду питань на засіданні, підготовка протоколів засідань та контроль їх виконання) та скликання засідання покладається на секретаря органу опіки та піклування.
3.5. Відповідальність за запрошення на засідання заявників та інших осіб покладається на представників від відповідних відділів та управлінь, які вносять питання на розгляд органу опіки та піклування.
3.6. Голова органу опіки та піклування перед внесенням матеріалів на розгляд органу опіки та піклування уважно вивчає їх і, якщо є потреба, повертає для додаткової перевірки, проводить бесіду з неповнолітнім, з особами, яких передбачається призначити опікунами (піклувальниками), майбутніми усиновителями, з особами, заінтересованими у вирішенні цих питань.
3.7. Рішення приймаються більшістю голосів членів ради, присутніх на засіданні. У разі рівного розподілу голосів, голос голови ради є вирішальним.
3.8. Рекомендації або загальна думка більшості членів органу опіки та піклування, присутніх на засіданні, чітко формулюється в протоколі і в письмовій формі разом з матеріалами, які розглядалися, подаються на розгляд і остаточне рішення виконкому селищної ради.
Висновки органу опіки та піклування додаються до матеріалів, які виносяться на розгляд виконкому селищної ради або у вигляді рекомендацій надаються особі чи закладу, стосовно якого розглядалося питання.
Окрема думка члена, який голосував проти прийняття рішення, викладається в письмовій формі та додається до протоколу засідання.
3.9. З питань внесених на розгляд органу опіки та піклування доповідають представники відповідних управлінь та відділів. Кожне питання, як правило, розглядається і обговорюється в присутності заявника (заявників), в їх же присутності формулюється відповідний висновок або рекомендація.
3.10. Розгляд питань без присутності заявника (заявників) допускається лише за наявності їх письмової згоди (прохання), засвідченої належним чином.
3.11. Розгляд спорів, що виникають між особами, проводиться за участю заявника (заявників) та всіх інших учасників спору. Про час та місце розгляду питання вказані особи повідомляються завчасно.
Без присутності заявника питання не розглядаються.
3.12 .За умови злісної неявки (не менше двох разів) інших учасників спору або неможливості їх присутності за інших умов, що мають істотне значення, питання розглядається без їх присутності. Рішення про розгляд питання без присутності інших учасників спору приймається членами органу опіки та піклування у порядку, встановленому для прийняття рекомендацій або висновків.
3.13. Присутність на засіданні органу опіки та піклування малолітніх і неповнолітніх допускається, як виняток, за умови, коли така присутність необхідна для всебічного розгляду питання. При цьому враховується віковий та психологічний стан дитини, можливість її чітко усвідомлювати зміст запитань, які їй ставляться.
ІV. Прикінцеві положення.
4.1. Члени органу опіки та піклування виконують свої обов’язки на громадських засадах. Керівники закладів, установ, підприємств та організацій всіх форм власності зобов’язані сприяти діяльності органу опіки та піклування та її членів.
4.2. Члени органу опіки та піклування не повинні розголошувати інформацію про осіб, особливо неповнолітніх, яку вони отримали в результаті роботи органу опіки та піклування.
Заступник селищного голови з питань
діяльності виконавчих органів ради І.В. Ярошенко
Затверджено
рішенням виконкому
Козелецької селищної ради
№ 2/ VІІІ від 02 червня 2017 р.
Склад
органу опіки та піклування з питань забезпечення реалізації прав та інтересів фізичних осіб, які потребують опіки і піклування
Дмитренко Олена Борисівна - голова органу опіки та піклування, селищний голова
Ярошенко Інна Віталіївна - заступник голови органу опіки та піклування, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради
Головко Оксана Володимирівна - секретар органу опіки та піклування, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради
Члени органу опіки та піклування :
Гайдамако Людмила Анатоліївна - лікар педіатр Козелецької центральної районної лікарні (за згодою)
Дяковський Станіслав Миколайович - методист районного методичного кабінету відділу освіти Козелецької районної державної адміністрації (за згодою)
Лисенко Ірина Василівна - заступник директора з виховної роботи Козелецької ЗОШ № 2 (за згодою)
Павленко Людмила Іванівна - директор Козелецької гімназії № 1 (за згодою)
Панько Тетяна Олександрівна - психолог Козелецької ЗОШ № 3 (за згодою)
Пономаренко Світлана Петрівна - начальник служби у справах дітей Козелецької районної державної адміністрації (за згодою)
Сікачова Валентина Захарівна - директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (за згодою)
Філатова Оксана Іванівна - старший інспектор ювенальної превенції Козелецького ВП Ніжинського ВП ГУНП у Чернігівській області, старший лейтенант поліції (за згодою)
Заступник селищного голови з питань
діяльності виконавчих органів ради І.В. Ярошенко
УКРАЇНА
КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
02 червня 2017 року
смт.Козелець
№ 3/VIII
Про затвердження складу комісії по обстеженню зелених насаджень
при виконавчому комітеті Козелецької селищної ради
Відповідно до ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” , Постанови Кабінету Міністрів України № 1045 від 01.08.2006 року «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітів у населених пунктах « для обстеження зелених насаджень (дерев, чагарників, газонів, парків, лісопарків, насаджень санітарно-захисних зон), що підлягають знесенню, пересаджуванню у зв’язку із забудовою та впорядкуванням земельних площ на території Козелецької селищної ради та в зв’язку з кадровими змінами, виконавчий комітет селищної ради вирішив:
1. Утворити комісію по обстеженню зелених насаджень при виконавчому комітеті Козелецької селищної ради в складі 7 чоловік та затвердити її персональний склад згідно з додатком 1.
2. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 20.11.2015 №112 «Про внесення змін у склад комісії по обстеженню зелених насаджень».
Селищний голова О.Б.Дмитренко
Додаток до рішення
виконавчого комітету селищної ради
№ 3/VІІІ від 02.06. 2017 року
С К Л А Д
комісії по обстеженню зелених насаджень при виконавчому комітеті
Козелецької селищної ради
1.Ярошенко Інна Віталіївна - заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, голова комісії;
2. Головко Оксана Володимирівна - керуючий справами (секретар виконкому) селищної ради, відповідальний секретар комісії;
ЧЛЕНИ КОМІСІЇ :
3. Бригинець Олександр Володимирович – землевпорядник селищної ради;
4. Величко Роман Миколайович – державний інспектор з охорони навколишнього середовища;
5. Москалець Григорій Іванович – член виконкому;
6. Сочивець Руслан Олександрович – начальник КП «Козелецьводоканал»;
7. Депутат відповідного виборчого округу.
Заступник селищного голови з питань
діяльності виконавчих органів ради І.В. Ярошенко
УКРАЇНА
КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
02 червня 2017 року
смт.Козелець
№ 4 /VIII
Про взяття на квартирний
облік гр. Колесника П.С.
Керуючись підпунктом 2, частини «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктами 1, 2 статті 34, статей 36, 39, пунктом 4 частини «а» статті 46 Житлового Кодексу, виконавчий комітет селищної ради вирішив:
1. Взяти на квартирний обік, як такого, що потребує поліпшення житлових умов та включити до списку першочергового отримання житла, як учасника АТО:
a. Гр. Колесника Петра Сергійовича, який проживає за адресою: с.Бригінці, вул.**********.
Селищний голова О.Б.Дмитренко
УКРАЇНА
КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
02 червня 2017 року
смт.Козелець
№ 5 /VIII
Про надання одноразової адресної допомоги
Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до Програми надання адресної одноразової грошової допомоги, затвердженої рішенням 17 сесії 6 скликання від 06.02.2015 року, виконавчий комітет селищної ради вирішив:
1. Виплатити одноразову адресну грошову допомогу:
1.1.Касімовову Юрію Олександровичу, який проживає за адресою: смт.Козелець, **********, на післяопераційне лікування в сумі 3000 грн.
1.2. Ситій Наталії Володимирівні, яка проживає за адресою : смт.Козелець, вул.**********, на лікування та проведення реабілітації сина, інваліда дитинства, Ситого Артема Ігоровича в сумі 5000 грн.
1.3. Чолован Ганні Олексіївні, яка проживає за адресою: смт.Козелець вул.**********, на лікування онкологічного захворювання, в сумі 5000 грн.
1.4 Жолуденко Валентині Іванівні, яка проживає за адресою: смт.Козелець, вул. **********, на лікування в сумі 3000 грн.
1.5. Довгоброд Марині Григорівні, яка проживає за адресою: смт.Козелець, вул. **********, на лікування сина Добгоброд Кіріла Анатолійовича, в сумі 4000 грн.
2. Головному бухгалтеру провести відповідні розрахунки.
Селищний голова О.Б.Дмитренко
УКРАЇНА
КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
02 червня 2017 року
смт.Козелець
№ 6/VIII
Про присвоєння юридичної адреси домоволодінню смт.Козелець, вул.Калинова,29
Керуючись статтею 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 559 «Про містобудівний кадастр», розглянувши заяву та додані документи гр. Гуденко О.М., виконавчий комітет селищної ради вирішив:
1. Присвоїти юридичну адресу домоволодінню, що перебуває у приватній власності гр. Гузенко Олени Миколаївни, згідно договору купівлі-продажу, серія *** № ********** від 29.10.19** р. та свідоцтва про право на спадщину за законом, серія *** № ********** від 29.10.19** р.
– вул. **********, смт.Козелець., Козелецький район Чернігівська область
Селищний голова О.Б.Дмитренко
УКРАЇНА
КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
02 червня 2017 року
смт.Козелець
№ 7/VIII
Про присвоєння юридичної адреси земельній ділянці, яка розташована в с.Сивухи, кадастровий номер земельної ділянки: **********
Керуючись статтею 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 559 «Про містобудівний кадастр», розглянувши заяву та додані документи гр. Тулюпою П.Е., виконавчий комітет селищної ради вирішив:
1. Присвоїти юридичну адресу земельній ділянці площею 0,2000 га – рілля, цільове призначення – для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер **********, що перебуває у приватній власності гр. Тулюпи Петра Едуардовича, згідно договору купівлі-продажу земельної ділянки серія та номер **** від 27.09.20** року
– вул. ********** с. Сивухи, Козелецький район, Чернігівська область.
Селищний голова О.Б.Дмитренко
УКРАЇНА
КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
02 червня 2017 року
смт.Козелець
№ 8 /VIII
Про порушення клопотання перед Козелецькою районною державною адміністрацією щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» Остриченко Інні Вікторівні
Відповідно до статті 39 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державні нагороди України », керуючись Положенням про почесні звання України, затвердженого Указом президента України від 26.06.2001 року № 476/2001 щодо присвоєння почесного звання «Мати – героїня», розглянувши заяву та подані документи громадянки Остриченко І.В., виконавчий комітет селищної ради вирішив:
2. Порушити клопотання перед Козелецькою районною державною адміністрацією про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», матері п’ятьох дітей, Остриченко Інні Вікторівні .
3. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету селищної ради (Головко О.В.) підготувати необхідні документи та направити їх до Козелецької районної державної адміністрації.
Селищний голова О.Б.Дмитренко
УКРАЇНА
КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
02 червня 2017 року
смт. Козелець
№ 9 /VIII
Про внесення змін до складу комісії
з прийняття-передачі інженерних мереж
житлового будинку по вул. Соборності, 52-А
Керуючись ст. 28-33 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком селищної ради вирішив:
1. Зі складу комісії з прийняття-передачі інженерних мереж житлового будинку по вул. Соборності, 52-А виключити:
- Чміля Миколу Петровича – заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Козелецької селищної ради сьомого скликання;
- Круглика Романа Івановича – депутата виборчого округу № 21 Козелецької селищної ради сьомого скликання.
2. До складу комісії з прийняття-передачі інженерних мереж житлового будинку по вул. Соборності, 52-А включити:
- Ярошенко Інну Віталіївну – заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів;
- Шидловську Аллу Миколаївну – депутата виборчого округу № 25.
Селищний голова О.Б.Дмитренко
УКРАЇНА
КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
02 червня 2017 року
смт. Козелець
№ 10/VIII
Про перезатвердження
проектно-кошторисної документації
Керуючись ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 31 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» на підставі рішення виконкому від 16 березня 2016 р. № 20 «Про внесення змін до рішення виконкому від 25 травня 2016 № 49» та доповнення від 30.03.2017 № 02-53/17 до експертного звіту ТОВ «СіверЕксперт» від 17 жовтня 2016 р. № 02/369/16, виконком селищної ради вирішив:
3. Перезатвердити робочий проект: «Покращення санітарно-екологічного стану водойми № 1 в заплаві річки Остер в Козелецькому районі Чернігівської області. Реконструкція» загальною кошторисною вартістю 546,901 тис. гривень.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.
Селищний голова О.Б.Дмитренко
УКРАЇНА
КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
02 червня 2017 року
смт. Козелець
№ 11/VIII
Про призначення Сочивця Р.О. на
посаду начальника КП «Козелецьводоканал»
Відповідно до ст. 21, 23 Кодексу законів про працю України, керуючись р. 7 п. 7.4 Статуту КП «Козелецьводоканал», затвердженим рішенням п’ятої сесії шостого скликання Козелецької селищної ради від 30.11.2011 р., виконком селищної ради вирішив:
1. Призначити Сочивця Руслана Олександровича на посаду начальника КП «Козелецьводоканал» на контрактній основі.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Ярошенко І.В.
Селищний голова О.Б. Дмитренко
УКРАЇНА
КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КОЗЕЛЕЦЬКОГО РАЙОНУ
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
02 червня 2017 року
смт. Козелець
№ 12 / VIII
Про надання дозволу на проведення
земляних робіт
Керуючись ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 31 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про благоустрій населених пунктів»на підставі рішення виконкому від 16 березня 2016 р. № 20 «Про внесення змін до рішення виконкому від 25 травня 2016 № 49», виконком селищної ради вирішив:
1. Надати дозвіл гр. Мітіну Максиму Вячеславовичу (м. Київ вул. **********) на проведення земляних робіт по будівництву житлового будинку та робіт по підключенню до інженерних мереж в сел. Козелець по вул. **********.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій та в.о. начальника КП «Козелецьводоканал».
Селищний голова О.Б.Дмитренко
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International License, якщо не зазначено інше