Козелецька селищна рада повідомляє, що відповідно до статті 335, 336, 1277, 1283 Цивільного Кодексу України, Закону України  «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень» та затвердженого рішення виконавчого комітету про Порядок виявлення, взяття на облік, збереження і використання безхазяйної речі (нерухомого майна) та відумерлої спадщини  на території Козелецької селищної ради, виявлено безхазяйне нерухоме майно, а саме:

  • нежитлова будівля колишнього дитячого садка, розташованого за адресою: Чернігівська область, с. Берлози, вулиця Шевченка, 1;
  • нежитлова будівля туалету, розташованого за адресою: Чернігівська область, смт. Козелець, вулиця Соборності, 53.

Можливих власників вказаного майна, з підтверджуючими документами, просимо звернутися до селищної ради з метою зняття з обліку безхазяйного майна протягом року з дня оприлюднення цього оголошення.

Звертатися за адресою: смт. Козелець, вул. Соборності, 27, кабінет № 109 (відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради) протягом робочого часу з 8:00 до 17:00, перерва 13:00-14:00, крім вихідних та святкових днів.