Козелецька селищна рада

Найвища честь - благо народу

Меню

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

УКРАЇНА

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

 ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять дев’ята сесія восьмого скликання)

25 жовтня 2024 року

сел.Козелець

№ 20-39/VIII

Про затвердження  Програми фінансового

забезпечення нагородження відзнаками

Козелецької селищної ради та здійснення

інших видатків на 2025-2027 роки

З метою забезпечення виховання місцевого патріотизму, пропагування історичної, культурної спадщини та соціально-економічного потенціалу громади, проведення на території громади загальнодержавних, районних та міських свят, створення відповідного іміджу при налагодженні ділових та культурних зв'язків, популяризації геральдичної символіки громади, зміцнення авторитету органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також ушанування громадян (колективів) за особисті заслуги перед територіальною громадою в сфері промисловості, підприємництва, науки, освіти, охорони здоров’я, культури, мистецтва, фізичної культури та спорту, місцевого самоврядування, державного управління, громадської та благодійницької діяльності, керуючись п.22 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити Програму фінансового забезпечення нагородження відзнакам Козелецької селищної ради та здійснення інших видатків на 2025-2027 роки   (додається).
  2. Фінансовому управлінню селищної ради передбачити кошти на фінансування заходів Програми, які планується реалізувати.
  3. Рішення двадцять першої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 11.11.2022р. № 13-21/VІІІ «Про затвердження Програми фінансового забезпечення нагородження відзнакам Козелецької селищної ради на  2023-2025 роки та здійснення інших видатків» вважати таким, що втратить чинність з 01.01.2025р.
  4. 4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності та постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

 Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток  до

    рішення двадцять дев’ятої сесії

 Козелецької селищної ради

     восьмого скликання

     від 25 жовтня  2024 року

     № 20-39/VIII

 

 ПРОГРАМА

фінансового забезпечення нагородження відзнаками Козелецької селищної ради та здійснення інших видатків

на 2025-2027 роки

сел. Козелець

2024 рік

 

 

Паспорт Програми

1.

Ініціатор розроблення Програми

Козелецька селищна рада

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення Програми

Бюджетний кодекс України, Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад»

3.

Розробник Програми

Козелецька селищна рада

4.

Співрозробники Програми

-

5.

Відповідальний виконавець Програми

Козелецька селищна рада

6.

Учасники Програми

Козелецька селищна рада

7.

Термін реалізації Програми

2025-2027 роки

8.

Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми

Селищний бюджет

9.

Загальний орієнтовний обсяг фінансових ресурсів, необхідний для реалізації Програми, всього

Всього – 900,0 тис. грн.

2025 р. – 300,0 тис. грн.;

2026 р. – 300,0 тис. грн.;

2027 р. – 300,0 тис. грн.

 

  1. Загальна частина

 

Програма фінансового забезпечення нагородження відзнаками Козелецької селищної ради та здійснення інших видатків на 2025-2027 роки (далі – Програма) визначає комплекс завдань і заходів, спрямованих на забезпечення нагородження відзнаками селищної ради, а також фінансування інших видатків.

Козелецька селищна рада відповідно до встановленого порядку бере участь у відзначенні свят, подій міжнародного, державного, обласного, районного та місцевого значення.

В Козелецькій селищній раді здійснюються заходи, пов'язані із заохоченням, відзначенням та стимулюванням жителів Козелецької територіальної громади, колективів, підприємств та організацій, громадських організацій, які досягли високого професіоналізму і визначних успіхів у виробничій, меценатській, державній, військовій, творчій та інших сферах діяльності, зробили вагомий внесок у створення матеріальних і духовних цінностей або мають інші заслуги перед Козелеччиною та Україною, виконанням представницьких функцій селищної ради тощо.

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою ушанування громадян (колективів) за особисті заслуги перед територіальною громадою встановлені наступні відзнаки:

- Подяка Козелецької селищної ради;

- Почесна грамота Козелецької селищної ради;

- звання «Почесний громадянин Козелецької територіальної громади».

  1. Обгрунтування Програми

 

Виконання Програми дасть змогу забезпечити:

- вшанування пам’яті видатних осіб, відзначення пам’ятних дат, ювілеїв та професійних свят;

- проведення тематичних семінарів щодо покращення взаємодії органів місцевого самоврядування, державного управління та територіальної громади у вирішенні питань соціального, економічного та культурного розвитку території та покращення законодавчої бази;

- участь селищної ради в діяльності Асоціацій місцевих та регіональних рад;

- відзначення та нагородження громадян чи колективів за досягнуті результати;

- здійснення міжнародних зв’язків, встановлення взаємовигідного транскордонного та міжнародного співробітництва, вирішення питань, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування;

- здійснення депутатських повноважень та проведення видатків, пов’язаних із діяльністю селищної ради;

- необхідні умови для участі представництва керівництва та депутатів селищної ради в заходах загальнодержавного і місцевого значення, суспільно-політичних подіях.

Почесна грамота та Подяка Козелецької селищної ради (далі – Почесна грамота та Подяка) є відзнакою за зразкове виконання службових обов’язків, високі виробничі досягнення, особистий внесок у забезпечення економічного та соціально-культурного розвитку, при підведенні підсумків оглядів-конкурсів, за високу професійну майстерність, мужність та відвагу, діяльність по зміцненню законності і правопорядку, благодійну, громадську діяльність, багаторічну і сумлінну працю в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, захист інтересів Козелецької територіальної громади.

Відзнакою селищної ради можуть бути нагороджені громадяни України та іноземних держав, підприємства, установи та організації, які діють на території селищної ради.

Звання «Почесний громадянин Козелецької територіальної громади» присвоюється жителям Козелецької територіальної громади, регіонів України, громадянам інших країн за вагомий особистий внесок у розвиток Козелецької громади, зокрема: економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров’я, спорту, відродження та примноження надбань національної культури, створення матеріальних та духовних цінностей, миротворчу, доброчинну діяльність, при рятуванні людей, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та стихійного лиха, а також мужність та героїзм, проявлені під час виконання службового та громадського обов’язку на благо України.

  1. Мета і завдання Програми

 

Програма спрямована на забезпечення виховання місцевого патріотизму, пропагування історичної, культурної спадщини та соціально-економічного потенціалу громади, проведення на території громади загальнодержавних, районних та міських свят, створення відповідного іміджу при налагодженні ділових та культурних зв'язків, популяризації геральдичної символіки громади, зміцнення авторитету органів державної влади та органів місцевого самоврядування тощо.

Основним завданням Програми є забезпечення:

  • Виплати грошової винагороди до Почесної грамоти селищної ради у сумі 389,61 грн. (з урахуванням податку з доходів фізичних осіб та військового збору);
  • Виплата винагороди до звання «Почесний громадянин Козелецької територіальної громади» у сумі 1 298,71 грн. (з урахуванням податку з доходів фізичних осіб та військового збору);
  • Придбання бланків грамот, посвідчень та нагрудних відзнак та інше;
  • Розміщення інформації в друкованих ЗМІ та інше;
  • Придбання квітів з нагоди урочистих подій та інше;
  • Здійснення представницьких видатків та інше;
  • Оплата відрядження для участі у спортивних та культурно-масових програмах та інше.
  1. 4. Обсяги та джерела фінансування

Загальний обсяг фінансового забезпечення Програми на 2025-2027 роки становить 900 000,00 грн. (Дев’ятсот тисяч гривень 00 копійок).

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів бюджету селищної ради та джерел, не заборонених законодавством. Обсяг фінансування може уточнюватися залежно від зміни цін на товари та послуги.

Розпорядником коштів є Козелецька селищна рада.

  1. Напрями діяльності та заходи Програми
  1. Організація проведення на території Козелецької селищної ради заходів загальнодержавного, обласного, районного та міського значення (в тому числі представницькі витрати), пов’язаних із відзначенням:

- державних та міжнародних свят;

- пам’ятних дат (в тому числі святкування дат, пов’язаних з утворенням територіальної громади);

- ювілейних дат;

- річниць;

- професійних свят;

- заходів зі збереження національної пам’яті;

- заходів, встановлених актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, розпорядженнями селищного голови та рішеннями селищної ради.

  1. Здійснення робочих поїздок, візитів, а також прийом:

- народних депутатів України;

- керівництва обласної ради та обласної державної адміністрації;

- іноземних та інших делегацій.

  1. 3. Пропагування історичних досягнень Козелеччини та соціально-економічного розвитку громади, а саме:

- культурних традицій;

- історичної спадщини;

- краєзнавства;

- наукового та соціально-економічного потенціалу;

- роботи органів місцевого самоврядування та діяльності територіальної громади.

  1. 4. Сприяння:

4.1. У поширенні:

- позитивного досвіду, інформації про роботу селищної ради, громадських формувань, підтримки діяльності комунальних підприємств та установ;

- друкованої та іншої продукції з символікою територіальної громади.

4.2. В організації та проведенні:

- заходів щодо поширення процесу комп’ютеризації;

- навчання, підвищення рівня освітньої кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування та підготовки молоді для служби в органах місцевого самоврядування.

  1. Вступ, членство та діяльність селищної ради в громадських організаціях, асоціаціях, конгресах та інших добровільних об’єднаннях органів місцевого самоврядування.
  2. Проведення тематичних семінарів щодо покращання взаємодії органів місцевого самоврядування, державного управління і громад у вирішенні питань соціально-економічного розвитку територій, навчання депутатського корпусу.
  3. 7. Забезпечення участі селищної ради в діяльності Асоціацій місцевих та регіональних рад.
  4. Забезпечення відзначення депутатів селищної ради в зв’язку з ювілейними та пам’ятними датами (придбання квітів, цінних подарунків та інше).
  5. Видатки на привітання видатних осіб, керівників установ та організацій з нагоди пам’ятних дат, ювілеїв, професійних свят (придбання квітів, цінних подарунків та інше).
  6. Вшанування пам’яті видатних осіб, депутатів селищної ради, в т. ч. колишніх керівників селищних, районних та обласних установ та організацій, захисників України та інших (придбання ритуальних вінків, квітів та інше).

11 Проведення урочистих заходів з нагоди Дня місцевого самоврядування.

  1. 12. Представницькі витрати, пов’язані з прийомом і обслуговуванням іноземних представників і делегацій, інших делегацій, партнерів, представників підприємств, установ, організацій інших районів та областей із метою здійснення міжнародних зв’язків, встановлення взаємовигідного міжнародного, транскордонного співробітництва та вирішення питань, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування:

- на проведення офіційного прийому представників делегацій (сніданок, обід, вечеря);

- оплата послуг перекладача;

- транспортне забезпечення представників (придбання ПММ);

- заходи культурної програми;

- придбання сувенірної продукції для представників іноземних та інших делегацій;

- буфетне обслуговування, фуршет під час переговорів;

- інші випадки.

  1. Забезпечення необхідних умов для участі представників селищної ради та депутатів селищної ради в заходах, які сприяють зміцненню міжнародних відносин, в тому числі поїздка за кордон (автотранспорті послуги, видатки на відрядження та проживання, витрати при перетині кордону, придбання сувенірної продукції та інше).
  2. 14. Для оформлення представницьких видатків потрібні документи:

- розпорядження про проведення офіційного прийому, заходу або презентації;

- програма проведення офіційного прийому делегації.

 

Додаток

до Програми

З А Х О Д И

щодо виконання фінансового забезпечення нагородження відзнаками Козелецької селищної ради та здійснення інших видатків на

2025-2027 роки

з/п

Призначення коштів

Обсяг фінансу-вання, грн.

Обсяг фінансу-вання, грн.

Обсяг фінансу-вання, грн.

2025 рік

2026 рік

2027 рік

1.

Виплата грошової винагороди до Почесної грамоти селищної ради та звання «Почесний громадянин Козелецької територіальної громади»

44 000,0

44 000,0

44 000,0

2.

Придбання бланків грамот, посвідчень, нагрудних відзнак, листівок, рамок для грамот та інше

25 000,0

25 000,0

25 000,0

3.

Придбання квітів, ритуальних вінків та інше

100 000,0

100 000,0

100 000,0

4.

Здійснення представницьких видатків

120 000,0

120 000,0

120 000,0

5.

Оплата за розміщення інформації в друкованих ЗМІ та інше

11 000,0

11 000,0

11 000,0

Всього

300 000,0

300 000,0

300 000,0

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

 

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

УКРАЇНА

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять дев'ята сесія восьмого скликання)

25 жовтня 2024 року

сел. Козелець

№19-39/VIII

Про затвердження Програми підтримки розвитку вторинної

медичної допомоги на  території

Козелецької селищної  ради на  2025-2027 роки

        Відповідно до Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я»,  постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2002 року № 955  «Про затвердження Програми подання громадянам гарантованої державою безоплатної медичної допомоги», з метою забезпечення надання медичної допомоги дорослому і дитячому населенню Козелецької громади та своєчасної виплати заробітної плати медичним працівникам, керуючись п.22 ч. 1ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити Програму підтримки розвитку вторинної медичної допомоги на території Козелецької селищної ради на 2025-2027 роки (додається).
  2. Фінансовому управлінню селищної ради передбачити кошти на фінансування заходів Програми, які планується реалізувати.
  3.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності та постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.                  

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток

до рішення тридцять шостої сесії

Козелецької селищної ради 

восьмого скликання

від 25 жовтня 2024 року

                               №19-39/VIII

 

ПРОГРАМА

ПІДТРИМКИ РОЗВИТКУ ВТОРИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

 НА ТЕРИТОРІЇ  

КОЗЕЛЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НА 2025-2027 РОКИ

ПАСПОРТ

ПІДТРИМКИ РОЗВИТКУ ВТОРИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

 НА ТЕРИТОРІЇ 

КОЗЕЛЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НА 2025-2027 РОКИ

 

1

Ініціатор розроблення Програми

Козелецька селищна рада, Комунальне некомерційне підприємство «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради

2

Нормативно-правові акти, як підстава для розроблення Програми

Конституція України, Бюджетний кодекс України, закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», «Основи законодавства України про охорону здоров'я».

3

Розробник Програми

Комунальне некомерційне підприємство «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради

4

Відповідальні виконавці Програми

Комунальне некомерційне підприємство «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради

5

Учасники Програми

Козелецька селищна рада, фінансове управління Козелецької селищної ради, Комунальне некомерційне підприємство «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради

6

Термін реалізації Програми

2025-2027 роки

7

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, в т.ч.

- 2025 р.

- 2026 р.

- 2027 р.

101 175,00 тис. грн.

18 170,00 тис. грн.

25 089,00 тис. грн.

 57 916,00 тис. грн..

7.1

-в т.ч. кошти бюджету Козелецької селищної ради

- 2025 р.

- 2026 р.

- 2027 р.

  8 545,89 тис. грн.

11 680,11 тис. грн.

 26 608,52 тис. грн..

7.2

в т.ч. кошти інших джерел

- 2025 р.

- 2026 р.

- 2027 р.

  9 624,11 тис. грн.

13 408,89 тис. грн.

 31 307,48 тис. грн..

  1. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма

 

Аналіз стану здоров’я населення та діяльності закладів охорони здоров’я свідчить, що демографічна ситуація в громаді характеризується поступовим зменшенням загальної чисельності населення та народжуваності із зростанням загальної смертності, негативним природнім приростом .

В структурі основних причин смертності дорослого населення перше місце посідають хвороби кровообігу; на другому місці – злоякісні новоутворення; на третьому місці – травми та отруєння і на четверте місце стабільно виходять хвороби органів травлення.

У структурі захворюваності жителів переважають хронічні неінфекційні захворювання, які в першу чергу формують структуру смертності населення району, із яких «левову частку» складають хвороби системи кровообігу і злоякісні новоутворення.

Дані хвороби формують в тому числі і структуру первинного виходу населення громади на інвалідність.

Зважаючи на соціально-економічну ситуацію, інтенсифікацію міграційних процесів та фактичний стан здоров'я населення громади комплексна Програма буде спрямована на мобілізацію ресурсів органів місцевого самоврядування, сил закладів охорони здоров'я і самого населення на покращення тих показників здоров'я, які в першу чергу  формують демографічну ситуацію громади, а відтак показник здоров'я громади вцілому.

Рівень санітарної культури жителів залишається недостатнім, значна його частина має шкідливі для здоров’я звички.

Надзвичайно низьким є показник чисельності населення, яке регулярно займається фізичною культурою. Залишається бідною інфраструктура та індустрія здоров’я.

Охорона здоров’я визначається одним із пріоритетних напрямків державної політики та одним із основних факторів національної  безпеки країни.

Перспективність розвитку суспільства визначається станом здоров’я людини та державними витратами на охорону здоров’я.

Здоров’я людини є головною цінністю держави, має важливе значення в житті кожної людини, надає можливість досягнути індивідуального і суспільного добробуту та благополуччя, є головною умовою стійкого економічного розвитку.

Ключовими проблемами охорони здоров’я  населення  є:

  • незадовільний стан здоров’я населення; недостатнє медикаментозне і матеріально-технічне забезпечення закладів охорони здоров’я; диспропорція первинного, вторинного і третинного рівнів медичної допомоги;
  • брак сучасних медичних технологій, низький рівень інформованості про засоби збереження здоров’я та активного дозвілля; недостатня ефективність заходів щодо формування здорового способу життя;
  • недостатність фінансових ресурсів для забезпечення ефективної діяльності системи охорони здоров’я; недостатній розвиток ринку медичних послуг;
  • морально та фізично застаріле медичне обладнання;

Погіршення стану здоров’я  зумовлене насамперед комплексом не медичних, а соціально-економічних та екологічних чинників, недосконалим способом життя населення. Оскільки здоров’я населення є результатом діяльності не тільки галузі охорони здоров’я і інтегральним показником успішності функціонування держави, усіх її інституцій.

Необхідність розроблення Програми підтримки розвитку вторинної медичної допомоги на території Козелецької селищної ради на 2025-2027 роки (далі-Програма) пов’язано з потребою у забезпеченні ефективного фінансування розвитку системи охорони здоров`я, вдосконалення надання вторинної медичної допомоги та невідкладної медичної допомоги населенню Козелецької територіальної громади на вторинному рівні.

Програма визначає цілі та шляхи розвитку Комунального некомерційного підприємства «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради (далі -Підприємство).

Прийняття Програми сприятиме поліпшенню стану здоров’я населення шляхом забезпечення своєчасної та якісної вторинної медичної допомоги, що базується на інтегрованому підході до вирішення медико-соціальних потреб як окремих громадян так і громади в цілому.

  1. Мета Програми

 

Метою Програми є поліпшення демографічної ситуації, збереження і зміцнення здоров’я населення шляхом підвищення якості та ефективності надання медичної допомоги, з пріоритетним напрямом профілактики та лікування хронічних неінфекційних та інфекційних захворювань, найбільш значущих в соціально-економічному та медико-демографічному плані.

Необхідність розроблення зумовлена:

  • завданнями держави щодо забезпечення конституційного права кожного громадянина України на охорону здоров'я;
  • необхідністю забезпечення прозорості бюджетного процесу у галузі охорони здоров’я громади, що досягається чітко визначеними у Програмі цілями і завданнями, на досягнення яких витрачаються бюджетні кошти, підвищенням рівня контролю за результатами виконання бюджетних програм;
  • актуальністю встановлення безпосереднього зв'язку між виділенням бюджетних коштів та результатами їх використання, що досягається застосуванням програмно-цільового методу у бюджетному процесі;

Враховуючи фінансово-економічну кризу, суттєве зростання цін на лікарські засоби та медичні вироби, продукти харчування та енергоносії, питання ефективного, раціонального та гарантованого фінансування заходів щодо охорони здоров’я населення стає особливо актуальним.

Необхідність прийняття Програми також зумовлено тривожною медико- демографічною ситуацією громади, що характеризується невисоким рівнем народжуваності та зростанням рівня загальної смертності, в тому числі смертності чоловічого населення працездатного віку, демографічним старінням, зростанням загального тягаря хвороб, які формують демографічну ситуацію.

Низький рівень матеріально-технічного забезпечення закладів охорони

здоров'я громади, недостатність оснащення сучасною високо-технологічною апаратурою, лабораторним обладнанням впливають на рівень діагностики та лікування захворювань, які мають значний соціальний тягар для економіки громади, зумовлюють високі показники занедбаності та несвоєчасності надання медичної допомоги, високу інвалідизацію та смертність в працездатному віці.

Все це обумовлює необхідність розробки та впровадження нових сучасних технологій в лікувально-діагностичний процес та заходів покращення матеріально- технічного стану закладів охорони здоров'я громади.

Програма спрямована на реалізацію пріоритетів у сфері охорони здоров'я щодо профілактики хронічних неінфекційних захворювань, задоволення медичних потреб населення громади за найбільш значущими в соціально- економічному і медико-демографічному плані захворюваннями та покращення якості життя.

Провідними шляхами реалізації заходів Програми є організаційні заходи з модернізації системи охорони здоров'я в рамках законодавства України, забезпечення комунальних закладів охорони здоров'я обладнанням, лікарськими засобами та медичними виробами,тощо.

  1. Обґрунтування шляхів та способів розв’язання проблеми

 

Оптимальними шляхами розв’язання проблем, визначених Програмою, є:

  • зміцнення матеріально-технічної бази підприємства, а саме, оснащення структурних підрозділів закладу медичним обладнанням та інструментарієм відповідно до Примірного табеля оснащення;
  • удосконалення роботи шляхом проведення якісного лікування хворих в умовах стаціонару, забезпечення нагляду за хворими з хронічними захворюваннями, проведення санітарно-освітніх заходів;
  • забезпечення окремих категорій населення та хворих з окремими захворюваннями лікарськими засобами на пільговій основі;
  • забезпечення комфортних умов для перебування пацієнта у закладі, що передбачає проведення капітальних та поточних ремонтів у відділеннях лікарні з використанням енергозберігаючих заходів, забезпечення опалення структурних підрозділів, надання пацієнту сервісних послуг високої якості;
  • забезпечення медичних закладів лікарями;
  • будівництво протирадіаційного укриття (співфінансування з місцевого бюджету та бюджету інших джерел проекту будівництва ПРУ, згідно з постановою КМУ № 374 від 02.04.2024 року) в 2025 році;

            - співфінансування з місцевого бюджету та бюджету інших джерел фінансування   облаштування 2 черги пожежної сигналізації  головного корпусу лікарні  в 2025 році;

                - співфінансування з місцевого бюджету та бюджету інших джерел фінансування реконструкції  каналізаційно-насосної станції, яка запланована на 2026 рік;

                - співфінансування з місцевого бюджету та бюджету інших джерел фінансування  утеплення  фасаду та облаштування покрівлі інфекційного відділення, яке заплановано на 2026 рік;

               - співфінансування з місцевого бюджету та бюджету інших джерел   фінансування побудови нової свердловини для постачання безперебійного водопостачання медзакладу, яке заплановано на 2026 рік;

               - співфінансування з місцевого бюджету та бюджету інших джерел фінансування капітального ремонту головного корпусу (стаціонару) лікарні (внутрішні роботи), який заплановано на 2027 рік;

   - співфінансування з місцевого бюджету та бюджету інших джерел фінансування реконструкції та ремонту консультативно-діагностичної поліклініки, яка запланована на 2027 рік;

             - співфінансування з місцевого бюджету та бюджету інших джерел фінансування облаштування території  лікарні, доріг та  під’їзду до відділень,

яке заплановано на 2027 рік;

               - співфінансування з місцевого бюджету та бюджету інших джерел фінансування забезпечення житлом лікарів, що надають вторинну медичну допомогу, а саме придбання 2 квартир, яке заплановано  на 2026-2027  роки;

             - покращення інформаційно-технологічного забезпечення структурних підрозділів закладу (сучасний інтернет - зв’язок, робота з медичною інформаційною системою та забезпечення інформаційної підтримки);

  • оновлення автотранспорту лікарні, проведення ремонту існуючих автотранспортних засобів;
  • забезпечення наявних автотранспортних засобів паливно-мастильними матеріалами відповідно до потреб.
  • створення місцевого матеріального резерву в частині забезпечення засобів безперебійного живлення (електрогенераторів) як в стаціонарному відділенні так і в відділенні консультативно-діагностичної поліклініки для безперебійної роботи медустанови під час можливих «блекаутів»;
  1. Фінансове забезпечення виконання Програми

Фінансове забезпечення виконання Програми здійснюється відповідно до законодавства за рахунок коштів Козелецької селищної ради, залучення додаткових коштів для розвитку якісної вторинної медичної допомоги на території  Козелецької селищної ради відповідно до Закону України «Про державно-приватне партнерство», інших джерел фінансування, не заборонених законодавством України.

Обсяг фінансування Програми може бути уточнений виходячи з конкретних завдань та реальних можливостей селищного бюджету.

Виконання Програми у повному обсязі можливе лише за умови стабільного фінансування її складових.

  1. Основні завдання і заходи Програми. Очікувані результати

Основними завданнями Програми є:

  • створення системи медичної допомоги, зосередженої на пацієнтові;
  • збереження здоров'я громадян у похилому віці, подовження активного довголіття;
  • скорочення поширеності   інфекційних   захворювань,  в   тому   числі соціально значимих;
  • забезпечення медичної   підтримки створення здорового  і безпечного фізичного середовища у громаді;
  • модернізація галузі охорони здоров'я, в тому числі шляхом впровадження інвестицій та державно-приватного партнерства;
  • досягнення рівноправності жителів громади у питаннях охорони здоров'я.

Виконання Програми дасть можливість:

  • Покращити демографічну ситуацію в  Козелецькій селищній раді:
  • збільшити показники середньої тривалості життя жителів громади;
  • знизити рівень малюкової смертності.
  • Удосконалити організаційну структуру системи медичного обслуговування:
  • розробити оптимальну для потреб громадян систему профілізації стаціонарного лікувального закладу, привести до належного стану приміщення, у яких він розташований, оновити медичне устаткування;
  • створити умови для реалізації принципу організації та координації лікарем надання пацієнтам спеціалізованої медичної допомоги;
  • забезпечити щорічне фінансування робіт по приведенню до належного стану приміщень лікувального закладу, придбання сучасного обладнання та медикаментів, а також забезпечення передбачених законом виплат для працівників підприємства;
  • забезпечити утилізацію медичних відходів;

-забезпечити безпеку пацієнтів та медичного персоналу в частині забезпечення належної технічної експлуатації ліфтів і забезпечення пожежної безпеки.

  • Підвищити якість надання медичної допомоги:
  • поліпшити медичну допомогу вразливим верствам населення; забезпечити населення ефективними, безпечними і якісними лікарськими засобами та виробами медичного призначення;
  • забезпечити максимальне охоплення мешканців громади профілактичними оглядами з метою раннього виявлення захворювань дорослих та дітей;
  • зниження смертності населення у працездатному віці;
  • знизити рівень смертності від захворювань органів кровообігу, в тому числі від гострого інфаркту міокарда та від інсульту;
  • знизити смертність від злоякісних новоутворень;
  • знизити показник онкозанедбаності;
  • знизити рівень захворюваності на туберкульоз;
  • покращити соціальну підтримку учасників бойових дій та членів їх сімей;
  • зменшити первинний вихід хворих на інвалідність.
  • Посилити кадровий потенціал медичної галузі:
  • підвищити ефективність використання наявних кадрових ресурсів;
  • покращити соціальну підтримку медичних працівників;
  • покращити якісний склад кадрів працівників лікувального закладу за рахунок запровадження сучасних технологій кадрової роботи (залучення молодих фахівців, конкурсний відбір кадрів, ефективні системи атестації, забезпечення професійного росту, формування резерву керівного складу);
  • поглибити співпрацю з державними медичними закладами з метою створення системи безперервного підвищення кваліфікації медичних працівників системи охорони здоров’я.
  • Створити цілісну систему інформаційного забезпечення системи охорони здоров'я в умовах єдиного медичного простору:
  • створити сучасну систему інформаційного забезпечення у сфері охорони здоров’я;
  • поліпшити інформаційне    забезпечення    закладу    охорони    здоров’я  Козелецької селищної ради.
  1. Контроль за виконанням Програми

         Виконання Програми здійснюється шляхом реалізації завдань основними  та безпосередніми учасниками Програми.

Контроль за виконанням завдань здійснюється постійною комісією селищної ради  з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності. 

                                                                                                  

Додаток

до Програми розвитку вторинної медичної допомоги

на території Козелецької селищної територіальної громади

на 2025- 2027 роки

 

Ресурсне забезпечення Програми підтримки розвитку вторинної медичної допомоги на території Козелецької селищної

ради на 2025-2027 роки

(тис. грн.)

Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання Програми

Етапи виконання Програми

Усього витрат на виконання Програми

2025 рік

2026 рік

2027 рік

Обсяг ресурсів, всього

18 170,00

25 089,00

57 916,00

101 175,00

в т.ч.

селищний бюджет

8 545,89

11 680,11

26 608,52

46  834,52

кошти інших джерел

9 624,11

13 408,89

31  07,48

   54 340,48

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

УКРАЇНА   

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять дев'ята сесія восьмого скликання)

25 жовтня 2024 року

сел. Козелець

№18-39/VIII

Про затвердження Програми підтримки

збільшення народжуваності на території

Козелецької селищної ради на 2025- 2026 роки

        

Відповідно до п. 22 ч.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою стимулювання народжуваності на території громади через підтримку сім’ї в якій народилася (була усиновлена) дитина, селищна рада вирішила:

  1. Затвердити Програму підтримки збільшення народжуваності на території Козелецької селищної ради на 2025 – 2026 роки (далі - Програма), що додається.
  2. Фінансовому управлінню Козелецької селищної ради передбачити кошти у місцевому бюджеті на фінансування Програми.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку та постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

 

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ                                                                    

Додаток

до тридцять дев’ятої сесії

Козелецької селищної ради

 восьмого скликання

 від 25 жовтня 2024 року

№ 18-39/VІІІ

 

Програма

підтримки збільшення  народжуваності

на території Козелецької селищної ради

на 2025-2026 роки

 

  Паспорт Програми

 

1.

Ініціатор розроблення програми

Козелецька селищна рада

1.      

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми

 Конституція України, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР (зі змінами),

2.      

Розробник програми

Козелецька селищна рада

3.      

Співрозробники програми

-

4.      

Відповідальний виконавець програми

Відділ соціального захисту населення Козелецької селищної ради

5.      

Учасники програми

Відділ соціального захисту населення Козелецької селищної ради

6.      

Термін реалізації програми

2025-2026 роки

7.      

Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програми

селищний бюджет

8.      

Загальний орієнтовний обсяг фінансових ресурсів, необхідний для реалізації програми, всього

1000.0 тис.грн.

2025 рік - 500,0 тис.грн.

2026 рік - 500,0 тис. грн

 

 І. Загальні положення

Населення Козелецької селищної ради переживає стійкий період демографічного старіння, що виражається у зростанні чисельності осіб, старших працездатного віку.

Для поліпшення демографічної ситуації Козелецької селищної ради  головними завданнями в 2025-2026  роках передбачається:

- стимулювання народжуваності, забезпечення підтримки сімей з дітьми;

- проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи стосовно права на окремі види державної допомоги сім’ям, у яких народилися діти;

- створення сприятливих умов для поєднання жінками професійної зайнятості з материнством.

    Одним з основних напрямків поліпшення демографічної ситуації є стимулювання народжуваності шляхом надання адресної допомоги при народженні дитини.

ІІ. Мета програми

Стимулювання народжуваності на території громади через підтримку сім’ї в якій народилася (була усиновлена) дитина шляхом надання їй  адресної  одноразової грошової допомоги.

ІІІ. Основні завдання Програми

  1. Сприяння сімˋї, в якій народилась дитина, у самостійному розв’язанні життєвих проблем, що виникають з появою дитини.
  2. Попередження виникнення складних життєвих обставин.
  3. Забезпечення права громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, на соціальний захист шляхом надання адресної одноразової грошової допомоги.

IV.Порядок надання адресної одноразової грошової допомоги

  1. Адресна одноразова грошова допомога при народженні(усиновленні) дитини надається сім`ї, члени якої зареєстровані і проживають на території Козелецької селищної ради.
  2. Адресна одноразова грошова допомога   не носить постійного характеру, а є додатком до існуючого доходу і може надаватися не більше одного разу.
  3. Розмір допомоги встановити в сумі 5000,00 грн на одну народжену (усиновлену) дитину.
  4. Підставою для розгляду питання про надання адресної одноразової грошової допомоги є:

-  заява до Козелецької селищної ради;

- копія свідоцтва про народження дитини;

- копія паспорту і ідентифікаційного коду батьків.

- витяг з реєстру територіальної громади батьків та дитини.

  1. Адресна одноразова грошова допомога виплачується бухгалтерією розпорядника бюджетних коштів відповідно до рішення виконкому Козелецької селищної ради.

V.Фінансове забезпечення

Фінансування адресної одноразової допомоги проводиться за рахунок коштів селищного бюджету, у межах видатків, передбачених на ці цілі в селищному бюджеті. Обсяг фінансування Програми на 2025-2026 роки складає 1000,0 тис.грн. (один мільйон гривень 00 копійок).

VI.Контроль за виконанням Програми

Контроль за виконанням Програми здійснюється відповідними постійними комісіями селищної ради.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

 

 

 

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

УКРАЇНА

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять дев’ята сесія восьмого скликання)

25  жовтня 2024 року

сел. Козелець

№ 16-39/VIII

Про затвердження Програми надання допомоги 

громадянам, які  отримують програмний

гемодіаліз  на 2025-2026 роки

Відповідно до розділу ІІІ Закону України «Про соціальні послуги», враховуючи  життєву необхідність отримання хворими з хронічною нирковою недостатністю курсів програмного гемодіалізу, керуючись ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   селищна рада вирішила:

  1. Затвердити Програму надання допомоги громадянам, які отримують програмний гемодіаліз на 2025-2026 роки  (додається).

2.Фінансовому управлінню Козелецької селищної ради передбачити в селищному бюджеті кошти на фінансування Програми .

  1. Контроль за виконанням рішенням покласти на  постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності та постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Голова        Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

 

Додаток  до

рішення тридцять дев’ятої сесії

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від  25  жовтня 2024 року

№ 16-39/VIII

 

Програма

надання допомоги громадянам, які

отримують програмний гемодіаліз

на 2025-2026 роки

                                             

Паспорт Програми 

1.

Ініціатор розроблення Програми

Козелецька селищна рада

1.      

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми

 Конституція України, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР (зі змінами)

2.      

Розробник програми

Козелецька селищна рада

3.      

Співрозробники програми

-

4.      

Відповідальний виконавець програми

Відділ соціального захисту населення Козелецької селищної ради

5.      

Учасники програми

Відділ соціального захисту населення Козелецької селищної ради

6.      

Термін реалізації програми

2025-2026 роки

7.      

Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програми

селищний бюджет

8.      

Загальний орієнтовний обсяг фінансових ресурсів, необхідний для реалізації програми, всього

400,0 тис.грн.

2025 рік - 200,0 тис.грн.

2026 рік - 200,0 тис. грн

 

  1. Загальні положення

 

Програма надання допомоги громадянам, які  отримують програмний гемодіаліз  на 2025-2026 роки  (далі Програма) розроблена у межах норм Конституції України, законів України, Указів Президента України, постанов, розпоряджень Кабінету Міністрів України, відповідно  до  Закону  України  „Про  місцеве  самоврядування  в  Україні”.

На території Козелецької ТГ станом на 01.10.2024 року проживає 6 хворих з хронічною нирковою недостатністю. Троє з них  отримували програмний гемодіаліз в Лемешівській лікарській амбулаторії загальної практики сімейної медицини, а з липня місяця 2024 року отримують  в  м.Чернігів, отже програмний гемодіаліз отримують 4 чол. м. Чернігів та 2 чол. в м. Київ. Це люди, які за станом здоров’я змушені тричі на тиждень проходити процедуру гемодіалізу (підключення до апарату штучної нирки). На державному рівні пільги на безоплатний проїзд даній категорії громадян не передбачені. У результаті ці люди втрачають можливість забезпечити собі повноцінне життя у суспільстві, що значною мірою позначається як на моральній, так і на матеріальній сторонах їх життєдіяльності.

Даною Програмою передбачається надання цільової грошової допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю для часткового відшкодування витрат на проїзд від населеного пункту, в якому вони проживають, до населеного пункту, в якому отримують програмний гемодіаліз.

  1. Мета Програми

 

Основною метою Програми є забезпечення виконання завдань органів влади в частині соціального захисту населення, підвищення рівня соціальної захищеності громадян Козелецької ТГ, хворих на хронічну ниркову недостатність, які отримують програмний гемодіаліз.

3.Заходи по виконанню Програми

  1. Взяття на облік осіб, які мають право на пільги відповідно до Програми.

Відділ  соціального захисту

населення Козелецької селищної ради

Постійно

  1. Забезпечення нарахування коштів для часткового відшкодування витрат вартості проїзду.

Відділ  соціального захисту

населення Козелецької селищної ради

Щомісячно.

  1. Забезпечення своєчасного перерахування коштів особам, які отримують програмний гемодіаліз в медичних закладах.

Відділ соціального захисту

населення Козелецької селищної ради

При надходженні коштів.

Процедура призначення цільової грошової допомоги

За призначенням цільової грошової допомоги хворі з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз, звертаються до  відділу  соціального захисту населення Козелецької селищної ради з відповідною заявою, на основі якої формується справа інваліда, що претендує на таку допомогу, до якої додають такі документи:

Одноразово:

  • довідка МСЕК про групу інвалідності;
  • письмову заяву із зазначенням способу виплати коштів;
  • паспорт та його копію;
  • копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • довідка з установи банку про відкриття рахунку.

Щоквартально до 5 числа місяця наступного за кварталом:

  • довідку про фактичне місце проживання;
  • довідку з лікарні про отримання програмного гемодіалізу та перитонеального діалізу із зазначенням кількості процедур за квартал;
  • проїзні квитки до пункту отримання програмного гемодіалізу та в зворотньому напрямку.

Витрати на одну особу розраховуються за формулою:

Вартість проїзду х 2 (проїзд від сел.Козелець (пункту проживання) до м. Чернігова і назад) х кількість процедур на квартал (з урахуванням права на пільги).

Для розрахунку розміру допомоги відділом соціального захисту населення Козелецької селищної ради щоквартально направляється запити до ПрАТ Чернігівське підприємство автобусних станцій 17499 або Козелецьке АТП 17440, щодо вартості проїзду автобусним транспортом станом на перше число місяця наступного за звітним кварталом від смт.Козелець до м.Чернігів.

Для призначення та виплати допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю курсів програмного діалізу, які отримують у місті Київ встановити фіксовану суму відповідно до розрахунку вартості проїзду до міста Чернігів.

Призначення допомоги проводиться один раз на квартал до 15 числа  першого місяця наступного за звітним кварталом.

Відділ соціального захисту населення Козелецької селищної ради готує виплатні документи та подає дані про нараховані суми, а також заяву на потребу в коштах фінансовому управлінню Козелецької селищної ради .

Виплата коштів проводиться в 5-денний термін після їх надходження на рахунок відділу соціального захисту населення Козелецької селищної ради  на особовий рахунок хворого  в банку, який  зазначений в заяві.

Допомога призначається з дати виникнення права на неї, тобто з дати отримання хворими програмного гемодіалізу відповідно до довідки з лікарні.

Виплата проводиться безпосередньо хворому або уповноваженій ним особі за довіреністю, що оформлена в установленому порядку.

 

  1. Фінансове забезпечення

Фінансове забезпечення Програми здійснюється в межах видатків, затверджених рішенням селищної ради при прийнятті  бюджету на відповідний рік.

Обсяги видатків на реалізацію Програми затверджуються на рік і може коригуватися протягом року, враховуючи те, що протягом року може змінитись кількість осіб, які отримують програмний гемодіаліз та вартість проїзду.

Відділ соціального захисту населення Козелецької селищної ради за підсумками року аналізує та подає селищній раді звіт про виконання Програми та вносить пропозиції селищній раді і фінансовому управлінню щодо потреби в коштах на наступний рік.

Реалізація Програми дасть змогу покращити матеріальні умови осіб, які отримують гемодіаліз, та своєчасно проходити курси програмного гемодіалізу. 

Обсяг та структура ресурсів, що забезпечують виконання Програми:

Напрями виділення коштів

Джерела фінансування

Орієнтовний обсяг фінансування, тис. грн.

Надання цільової грошової допомоги на проїзд хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз

Селищний бюджет

400,0

5.Контроль та координація за виконанням Програми

 

Контроль за виконанням даної Програми покладено на відділ  соціального захисту населення Козелецької селищної  ради.

Координаторами Програми є постійні комісії селищної  ради з питань  бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності та  з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Секретар       Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

УКРАЇНА

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять дев'ята сесія восьмого скликання)

25 жовтня 2024 року

сел. Козелець

№15-39/VIII

Про затвердження Програми надання адресної

одноразової грошової допомоги на часткове

відшкодування витрат з поховання особі, яка

здійснила поховання військовослужбовця загиблого

(померлого) під час безпосередньої участі у заходах

для забезпечення оборони України у зв’язку з військовою

агресією Російської Федерації проти України

Відповідно до законів України «Про правовий режим воєнного стану», «Про поховання та похоронну справу», з метою надання адресної одноразової грошової допомоги на часткове відшкодування витрат з поховання особі, яка здійснила поховання військовослужбовця загиблого (померлого) під час безпосередньої участі у заходах для забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити Програму надання адресної одноразової грошової допомоги на часткове відшкодування витрат з поховання особі, яка здійснила поховання військовослужбовця загиблого (померлого) під час безпосередньої участі у заходах для забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.
  2. Відділу соціального захисту населення селищної ради забезпечити організаційне виконання заходів Програми.
  3. Фінансовому управлінню селищної ради передбачити у місцевому бюджеті кошти на фінансування Програми.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету,соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності та з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток  до

рішення  тридцять дев'ятої сесії

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 25 жовтня 2024 року

№ 15-39/VIII

 

 

 Програма

надання адресної одноразової грошової допомоги на часткове відшкодування витрат з поховання особі, яка здійснила поховання військовослужбовця загиблого (померлого) під час безпосередньої участі у заходах для забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України

 

сел. Козелець

2024 рік

 

ЗМІСТ

         І. Паспорт Програми.

ІІ. Загальна характеристика Програми.

ІІІ. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямовано Програму.

ІV. Мета Програми.

  1. V. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, основні завдання, заходи та терміни виконання Програми.

VІ. Ресурсне забезпечення реалізації Програми.

VІІ. Координація та контроль за реалізацією Програми.

Додаток 1.

Завдання та заходи Програми надання адресної одноразової грошової допомоги на часткове відшкодування витрат з поховання особі, яка здійснила поховання військовослужбовця загиблого (померлого) під час безпосередньої участі у заходах для забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

Додаток 2.

Орієнтовний обсяг коштів, необхідний для реалізації Програми надання адресної одноразової грошової допомоги на часткове відшкодування витрат з поховання особі, яка здійснила поховання військовослужбовця загиблого (померлого) під час безпосередньої участі у заходах для забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

Додаток 3.

Порядок надання адресної одноразової грошової допомоги на часткове відшкодування витрат з поховання особі, яка здійснила поховання військовослужбовця загиблого (померлого) під час безпосередньої участі у заходах для забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

 

І. Паспорт Програми

1.

Ініціатор розроблення Програми

Козелецька селищна рада

2.

Дата, номер і назва нормативних документів про необхідність розроблення Програми

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 №280/97-ВР, Закон України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 №389-VIII, Закон України «Про поховання та похоронну справу» від 10.07.2003 №1102-IV

3.

Розробник Програми

Відділ соціального захисту населення Козелецької селищної ради

4.

Відповідальний виконавець Програми

Відділ соціального захисту населення Козелецької селищної ради

5.

Учасники Програми

Відділ соціального захисту населення Козелецької селищної ради

6.

Термін реалізації Програми

2025 рік

7.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, за рахунок коштів з місцевого бюджету, тис. грн.

150,0

8.

Основні джерела фінансування Програми

Селищний бюджет

ІІ. Загальна характеристика Програми

Програма надання адресної одноразової грошової допомоги на часткове відшкодування витрат з поховання особі, яка здійснила поховання військовослужбовця загиблого (померлого) під час безпосередньої участі у заходах для забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України (далі – Програма) розроблена на підставі введення воєнного стану в Україні відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 року №164/2022 «Про введення воєнного стану в Україні».

В умовах ситуації, зумовленої військовою агресією з боку російської федерації надзвичайно важливим є надання соціальної підтримки родинам загиблих воїнів під час безпосередньої участі у заходах забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, зокрема організації надання допомоги у похованні загиблих (померлих), які загинули (померли) під час безпосередньої участі у заходах забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

У рамках реалізації Програми передбачається впровадження додаткових фінансових механізмів щодо вирішення проблемних питань зазначеної категорії громадян за рахунок коштів селищного бюджету.

ІІІ. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямовано Програму

Комплексна підтримка осіб, які втратили близьких людей, що приймали участь у заходах для забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України на даний час є вкрай актуальною.

Програмою заплановано часткове відшкодування витрат з поховання особі, яка здійснила поховання військовослужбовця, який загинув (помер) під час безпосередньої участі у заходах забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.  

ІV. Мета Програми

 

         Метою Програми є здійснення матеріальної підтримки родин військовослужбовців, які загинули (померли) під час безпосередньої участі у заходах забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

  1. V. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, основні завдання, заходи та терміни виконання Програми

         Реалізація Програми сприятиме соціальній підтримці родин військовослужбовців, які загинули (померли) під час безпосередньої участі у заходах забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

Програму розроблено на 2025 рік.

Завдання та заходи Програми надання адресної одноразової грошової допомоги на часткове відшкодування витрат з поховання особі, яка здійснила поховання військовослужбовця загиблого (померлого) під час безпосередньої участі у заходах для забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України наведені в Додатку 1.

 

VІ. Ресурсне забезпечення реалізації Програми

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів селищного бюджету, передбачених відділу соціального захисту населення селищної ради, як головному розпоряднику коштів, який визначений виконавцем заходів.

Обсяг фінансування Програми визначається у межах видатків, передбачених головному розпоряднику бюджетних коштів, відповідальному за виконання завдань і заходів Програми та враховуючи реальні можливості селищного бюджету (Додаток 2).

Організація виплати грошової допомоги на поховання військовослужбовців, які загинули (померли) під час безпосередньої участі у заходах забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України зазначено у Порядку (Додаток 3).

VІІ. Координація та контроль за реалізацією Програми

Координація та контроль за виконанням заходів Програми та за використанням коштів селищного бюджету здійснюється постійними комісіями селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності і з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення законності та правопорядку.

Додаток 1

до Програми

Завдання та заходи Програми надання адресної одноразової грошової допомоги на часткове відшкодування витрат з поховання особі, яка здійснила поховання військовослужбовця загиблого (померлого) під час безпосередньої участі у заходах для забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України

з/п

Найменування заходу

Строк виконання заходу

Виконавці

Джерела фінансування, тис. грн.

1.

Організація виплати адресної одноразової грошової допомоги на часткове відшкодування витрат з поховання особі, яка здійснила поховання військовослужбовця загиблого (померлого) під час безпосередньої участі у заходах для забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України

Постійно 2025 рік

Відділ соціального захисту населення Козелецької селищної ради

150,0

Додаток 2

до Програми

Орієнтовний обсяг коштів, необхідний для реалізації Програми надання адресної одноразової грошової допомоги на часткове відшкодування витрат з поховання особі, яка здійснила поховання військовослужбовця загиблого (померлого) під час безпосередньої участі у заходах для забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України

 

Обсяг коштів, що пропонується залучити на виконання Програми

Всього, тис. грн.

Обсяг ресурсів, всього

150,0

у тому числі:

селищний бюджет

150,0

Додаток 3

до Програми

Порядок надання адресної одноразової грошової допомоги на часткове відшкодування витрат з поховання особі, яка здійснила поховання військовослужбовця загиблого (померлого) під час безпосередньої участі у заходах для забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України

  1. Цей Порядок визначає механізм фінансування та виплати адресної одноразової грошової допомоги на часткове відшкодування витрат з поховання військовослужбовців, які загинули (померли) під час безпосередньої участі у заходах забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України (далі – відшкодування на поховання) за рахунок коштів селищного бюджету.
  2. Головним розпорядником коштів та відповідальним виконавцем є відділ соціального захисту населення Козелецької селищної ради (далі – відділ).
  3. Право на отримання адресної одноразової грошової допомоги на часткове відшкодування витрат з поховання, відповідно до цього Порядку, має особа, яка здійснила поховання за власний рахунок військовослужбовця, який зареєстрований або проживав на території Козелецької територіальної громади та був призваний другим відділом Чернігівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки і загинув (помер) під час безпосередньої участі у заходах забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.
  4. Відшкодування на поховання виплачується на підставі поданої заяви особою, яка здійснила поховання загиблого (померлого) військовослужбовця, що загинув під час безпосередньої участі у заходах забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України в сумі – 8,0 тис. грн. При перевезенні тіла загиблого з м. Київ або м. Чернігів додатково виплачується 2,0 тис. грн.

До заяви додаються:

- копії паспорту та ідентифікаційного коду заявника;

- копія свідоцтва про смерть загиблого (померлого) військовослужбовця;

- довідка про поховання;

- довідка, яка підтверджує участь у бойових діях загиблого (померлого) військовослужбовця;

- накладна, рахунок про сплату ритуальних послуг;

- витяг з реєстру територіальної громади.

- довідка установи банку про відкриття рахунку.

  1. Виплата відшкодування на поховання здійснюється шляхом перерахування коштів на особистий рахунок заявника відкритий у відділенні банку.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

УКРАЇНА

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять дев’ята сесія восьмого скликання)

25 жовтня  2024 року

сел. Козелець

№ 14-39/VIII

 

Про затвердження Програми

надання адресної одноразової

грошової допомоги на 2025-2026 роки

З метою соціального захисту громадян, які проживають на території Козелецької селищної ради, сімей військовослужбовців, які загинули (померли), отримали поранення  під час безпосередньої участі у заходах для забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України та  потребують сторонньої фінансової допомоги, керуючись ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

1.Затвердити Програму надання адресної одноразової грошової допомоги на 2025-2026 роки (додається).          

  1. Виконавчому комітету селищної ради забезпечити організаційне виконання Програми.
  2. Фінансовому управлінню селищної ради передбачити у місцевому бюджеті кошти на фінансування Програми у 2025-2026 р.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності та постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

 Додаток  до

рішення тридцять дев’ятої сесії

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 25 жовтня 2024 року

№ 14-39/VIII

  

 

Програма

надання адресної одноразової

грошової допомоги

на 2025-2026 роки

 сел. Козелець

2024 рік

 

 

 Паспорт Програми

 

1.

Ініціатор розроблення програми

Козелецька селищна рада

1.      

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми

 Конституція України, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР (зі змінами)

2.      

Розробник програми

Козелецька селищна рада

3.      

Співрозробники програми

-

4.      

Відповідальний виконавець програми

Відділ соціального захисту населення Козелецької селищної ради

5.      

Учасники програми

Відділ соціального захисту населення Козелецької селищної ради

6.      

Термін реалізації програми

2025-2026 роки

7.      

Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програми

селищний бюджет

8.      

Загальний орієнтовний обсяг фінансових ресурсів, необхідний для реалізації програми, всього

1200,0 тис.грн.

2025 рік - 600,0 тис.грн.

2026 рік - 600,0 тис. грн.

 

 І. Загальні положення

Питання соціального захисту громадян, які проживають на території Козелецької селищної ради, сімей військовослужбовців, які загинули (померли), отримали поранення  під час безпосередньої участі у заходах для забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України є надзвичайно актуальними.

Створення умов соціальної захищеності населення, можливість приймати участь в економічній, політичній і соціальній сферах життя  територіальної громади, забезпечення створення необхідних умов, які дають можливість вести повноцінний спосіб життя, підтримка жителів селищної ради, які потрапили і перебувають у складних життєвих обставинах, підтримка сімей військовослужбовців, які загинули (померли), отримали поранення  під час безпосередньої участі у заходах для забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України і потребують сторонньої фінансової допомоги, полягає у наданні адресної одноразової грошової допомоги.

Під адресною одноразовою грошовою допомогою, яка надається громадянам, які зареєстровані та проживають на території Козелецької селищної ради, сім’ям військовослужбовців, які зареєстровані або проживають на території Козелецької селищної ради  та призвані другим відділом Чернігівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки маються на увазі такі види допомоги:

  • одноразова грошова допомога сім’ям військовослужбовців, які загинули (померли) під час безпосередньої участі у заходах для забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України у сумі 12 000 грн.;
  • одноразова грошова допомога сім’ям військовослужбовців, які отримали поранення під час безпосередньої участі у заходах для забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України у сумі 6 000 грн. та по 6000.00 грн. за кожне повторне поранення.
  • одноразова грошова допомога на лікування онкохворих, які не отримували одноразової грошової допомоги у попередні роки ;
  • одноразова грошова допомога при екстремальній ситуації (пожежа, повінь, інше).

У рамках реалізації Програми передбачається впровадження додаткових фінансових механізмів щодо вирішення проблемних питань зазначеної категорії громадян за рахунок коштів селищного бюджету.

ІІ. Мета програми

Метою Програми є:

1.Підтримка соціально-незахищених верств населення, які потрапили та перебувають в складних життєвих ситуаціях і без сторонньої, в тому числі і з боку влади допомоги, із цих обставин самі вийти не можуть, потребують підтримки шляхом надання їм адресної одноразової грошової допомоги.

  1. Здійснення матеріальної підтримки сімей військовослужбовців, які загинули (померли), отримали поранення під час безпосередньої участі у заходах для забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

ІІІ. Основні завдання Програми

Основними завданнями цієї Програми є:

—   сприяння особам, що перебувають у складних життєвих обставинах, які не в змозі самі подолати за допомогою наявних засобів і можливостей;

—   попередження виникнення складних життєвих обставин;

—   створення умов для самостійного розв’язання життєвих проблем, що виникають у громадян;

—   забезпечення права громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, на соціальний захист шляхом надання адресної одноразової грошової допомоги;

—   своєчасність надання адресної допомоги громадянам, які її потребують;

— матеріальна підтримка сімей військовослужбовців, які загинули (померли), отримали поранення  під час безпосередньої участі у заходах для забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

—   інше.

IV.Порядок надання адресної одноразової грошової допомоги

         Адресна одноразова грошова допомога може надаватися сім`ї (до складу сім`ї входять особи, які проживають в одному приміщенні і ведуть спільне господарство, що підтверджується актом обстеження матеріально-побутових умов) або самотнім громадянам.

         Адресна одноразова грошова допомога  для одного громадянина чи для сім`ї не носить постійного характеру, а є додатком до існуючого доходу і може надаватися не більше одного разу на рік. Розмір її визначається виконавчим комітетом Козелецької селищної ради.

         Якщо заявник перебуває в складній життєвій ситуації, що викликана екстремальною ситуацією (пожежею, повінню, іншим), тяжкими хворобами, іншими поважними обставинами, допомога надається без урахування доходу сім`ї, в розмірі, визначеному рішенням  виконавчого комітету Козелецької селищної ради.

         Підставою для розгляду питання про надання адресної одноразової грошової допомоги є:

          —   заява громадянина до Козелецької селищної ради;

—   акт обстеження матеріально-побутових умов проживання заявника;

—   довідка про екстремальну ситуацію (пожежу, повінь, інше), видана відповідними організаціями;

—   довідка, що підтверджує необхідність проведення операції чи лікування із зазначенням їх вартості;

—  довідка установи банку про відкриття рахунку.

         При визначенні розміру допомоги або при відмові в її наданні  виконавчий комітет Козелецької селищної ради приймає до уваги такі обставини: вік, стан здоров`я заявника або членів його сім`ї, його матеріальний та сімейний стан, наявність родичів або опікунів, які зобов`язані відповідно до законодавства утримувати заявника з урахуванням їх можливостей, наявність можливості покращити своє становище за рахунок власної праці, отримання збитків від екстремальних ситуацій, пожеж, інших бід.

Адресна одноразова грошова допомога виплачується на підставі поданої заяви членом сім’ї загиблого (померлого) або пораненого військовослужбовця під час безпосередньої участі у заходах забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України              

До заяви додаються:

- копії паспорту та ідентифікаційного коду заявника;

- копія свідоцтва про смерть загиблого (померлого) військовослужбовця;

- довідка, яка підтверджує участь у бойових діях загиблого (померлого) військовослужбовця;

- довідка щодо перебування на стаціонарному лікуванні або перебуванні у відпустці для лікування після важкого поранення за висновком військово-лікарської комісії.

- витяг з реєстру територіальної громади.

- довідка установи банку про відкриття рахунку.

         Адресна одноразова грошова допомога виплачується бухгалтерією розпорядника коштів відповідно до рішення виконавчого комітету Козелецької селищної ради.

V.Фінансове забезпечення

Фінансування адресної одноразової грошової допомоги громадянам, які зареєстровані та проживають на території Козелецької селищної ради, проводиться за рахунок коштів  селищного бюджету, у межах видатків, передбачених на ці цілі в селищному бюджеті. Обсяг фінансування Програми на 2025-2026 роки складає 1200,00 тис.грн. (один мільйон двісті тисяч гривень 00 копійок).

VI.Контроль за виконанням Програми

Контроль за виконанням Програми здійснюється відповідними постійними комісіями селищної ради.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ 

 

 

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

УКРАЇНА

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять дев’ята сесія восьмого скликання)

25 жовтня  2024 року

сел. Козелець

№ 13-39/VIII

Про затвердження Програми розвитку цивільного захисту Козелецької селищної ради на 2021-2027 роки у новій редакції

 З метою підвищення рівня захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, відповідно до Закону України від 12.05.2015 року № 389 «Про правовий режим воєнного стану» (зі змінами), пункту 15 частини другої статті 19, статті 98 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 року № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів (крім державних) для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків», указу Президента України від 24.02.2022 року № 64 «Про введення воєнного стану в Україні», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити Програму розвитку цивільного захисту Козелецької селищної ради на 2021-2027 роки у новій редакції (далі – Програма), що додається.
  2. Фінансовому управлінню селищної ради передбачити кошти на фінансування заходів Програми, які планується реалізувати.
  3. Рішення тридцять другої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 01.03.2024 року №11-32/VIII «Про затвердження Програми розвитку цивільного захисту Козелецької селищної ради на 2021-2027 роки у новій редакції», вважати таким, що втратило чинність.
  4. Рішення тридцять четвертої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 07.06.2024 року №11-34/VIII «Про внесення змін до рішення тридцять другої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 01.03.2024 року №11-32/VIII «Про затвердження Програми розвитку цивільного захисту Козелецької селищної ради на 2021-2027 роки у новій редакції», вважати таким, що втратило чинність.
  5. Рішення тридцять шостої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 23.08.2024 року №11-36/VIII «Про внесення змін до рішення тридцять другої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 01.03.2024 року №11-32/VIII «Про затвердження Програми розвитку цивільного захисту Козелецької селищної ради на 2021-2027 роки у новій редакції», вважати таким, що втратило чинність.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності та постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

 

Додаток

до рішення тридцять дев’ятої сесії

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 25 жовтня  2024 року

№ 12-39/VIII

  

ПРОГРАМА

розвитку цивільного захисту Козелецької селищної ради

на 2021-2027 роки у новій редакції

 

       З М І С Т

№ з/п

Назва розділу

стор.

1.

Паспорт Програми розвитку цивільного захисту Козелецької селищної ради на 2021-2027 роки

3

2.

Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма

4

3.

Мета Програми

5

4.

Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування, строки виконання Програми

5

5.

Результативні показники виконання Програми

6

6.

Координація та контроль за ходом виконання Програми

7

Додаток 1. Напрями діяльності та заходи Програми розвитку цивільного захисту Козелецької селищної ради на 2021-2027 роки у новій редакції.

Додаток 2. Ресурсне забезпечення Програми розвитку цивільного захисту  Козелецької селищної ради на 2021-2027 роки у новій редакції.

 

  1. Паспорт Програми

1.

Ініціатор розроблення Програми

Козелецька селищна рада

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення Програми

Кодекс Цивільного захисту України від 02 жовтня 2012 року № 5403-VІ;

Закон України «Про захист інформації в інформаційно–комунікаційних системах» від 05 липня 1994 року                № 80/94- ВР;

Постанови Кабінету Міністрів України:

- від 29 березня 2006 року № 373 «Про затвердження Правил забезпечення захисту інформації в інформаційних, електронних комунікаційних та інформаційно-комунікаційних системах»;

- від 30 вересня 2015 року № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій»;

- від 27 вересня 2017 року № 733 «Про затвердження Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуації та організації зв'язку у сфері цивільного захисту».

- від 30 жовтня 2013 року № 841 «Про затвердження Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій»

3.

Розробник Програми

Козелецька селищна рада

4.

Співрозробники Програми

Чернігівське  РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області, Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради,                        КНП «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради

5.

Відповідальний виконавець Програми

Козелецька селищна рада, Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради,                        КНП «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради,

КП «Козелецьводоканал»

6.

Учасники Програми

Козелецька селищна рада, Чернігівське РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області, Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради, КНП «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради, підприємства, установи та організації на території селищної ради

7.

Термін реалізації Програми

2021-2027 роки

8.

Перелік бюджетів, що беруть участь у виконанні Програми

Селищний бюджет, кошти підприємств, установ, організацій, залишок субвенції державного бюджету

9

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього,

тис. грн.

27000,7

9.1

у тому числі:

- селищний бюджет:

24206,0

в т.ч. по роках:

2021 р. – 0

2022 р. – 915,0

2023 р. – 7714,0

2024 р. – 9174,5

2025 р. – 5974,5

2026 р. – 214,0

2027 р. – 214,0

9.2

- залишок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери

2794,7

в т.ч. по роках:

2021 р. – 0

2022 р. – 1594,7

2023 р. – 0

2024 р. – 1200,0

2025 р. – 0

2026 р. – 0

2027 р. – 0

 

  1. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма

Програма розвитку цивільного захисту Козелецької селищної ради на 2021-2027 роки (далі – Програма) розроблена на виконання Кодексу цивільного захисту України, Закону України «Про захист інформації в інформаційно – комунікаційних системах», Закону України  «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 29.03.2006 року № 373 «Про затвердження Правил забезпечення захисту інформації в інформаційних, електронних комунікаційних та інформаційно-комунікаційних системах», від 30.09.2015 року № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», від 27.09.2017 року № 733 «Про затвердження Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуації та організації зв'язку у сфері цивільного захисту», від 30.10. 2013 року № 841 «Про затвердження Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій».

Програмою передбачено створення місцевого матеріального резерву для:

- запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного та спричиненого воєнними діями характеру з метою екстреного використання його у разі виникнення надзвичайних ситуацій (відповідно до Номенклатури та обсягів місцевого матеріального резерву Козелецької селищної ради для виконання заходів, спрямованих на запобігання, ліквідацію надзвичайних ситуацій техногенного, природного та спричиненого воєнними діями характеру);

- розвитку і забезпечення оповіщення та інформування населення про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі воєнного характеру;

 - організація аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на відповідній території, а також радіаційного, хімічного, біологічного, медичного захисту населення та інженерного захисту територій від наслідків надзвичайних ситуацій;

- організація та керівництво проведенням відновлювальних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій;

- організація та здійснення евакуації населення, майна у безпечні райони, їх розміщення та життєзабезпечення населення відповідно до розробленого плану евакуації;

- створення, використання та зберігання матеріальних резервів для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій;

- завчасне накопичення і підтримання у постійній готовності засобів індивідуального захисту для населення, яке проживає у прогнозованих зонах хімічного забруднення;

 - створення на місцевому рівні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і виникнення надзвичайних ситуацій;

- забезпечення навчання з питань цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки населення, посадових осіб;

- організація виконання вимог законодавства щодо створення, використання, утримання та реконструкції фонду захисних споруд цивільного захисту;

- попередження розповсюдження інфекційних хвороб серед населення;

- здійснення інших заходів у сфері цивільного захисту, передбачених Кодексом цивільного захисту України та іншими законодавчими актами.

З прийняттям Програми буде здійснено:

  • придбання лікарських засобів, виробів медичного призначення, медичного обладнання, засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих засобів;
  • придбання питної води, продовольства, продуктів харчування (у тому числі тривалого зберігання), засобів гігієни та інше;
  • придбання техніки, технічних засобів, інвентарю, а саме: ломи, лопати, відра та інших матеріальних цінностей, призначених для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій;
  • надання допомоги постраждалому населенню, проведення невідкладних відновлювальних робіт і заходів;
  • придбання будівельних матеріалів, необхідних для надання термінової допомоги постраждалому населенню для ремонту будівель та споруд в зонах надзвичайних ситуацій та ведення бойових дій;
  • придбання пального для оперативного забезпечення підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, аварійно-рятувальних формувань, державних і комунальних служб, залучених на локалізацію та ліквідацію надзвичайних ситуацій (катастрофічне затоплення, повені, зсуви, руйнівні наслідки несприятливих гідрометеорологічних умов, руйнування житлових та виробничих будівель і споруд, пожежі та ін.), роботи транспорту, залученого для здійснення евакуація населення відповідно до розробленого плану евакуації;
  • придбання обладнання для надання термінової допомоги населенню, першочергового життєзабезпечення постраждалого населення в зонах надзвичайних ситуацій, осіб, які залучаються для ліквідації надзвичайних ситуацій та здійснення рятувальних, евакуаційних, аварійно-відновлювальних робіт;
  • здійснення організаційних та спеціальних заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій;
  • удосконалення системи реагування на надзвичайні ситуації;
  • розвиток системи зв'язку, оповіщення та інформатизації цивільного захисту Козелецької селищної ради;
  • забезпечення створення, своєчасного та якісного експлуатаційно-технічного обслуговування місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення;
  • обстеження місцевості та знешкодження вибухонебезпечних предметів часів минулих війн;
  • придбання та розповсюдження наочних матеріалів, пам’яток, посібників щодо безпеки життєдіяльності населення та у разі виникнення надзвичайної ситуації, у тому числі бойових дій.
  • розміщення в захисних спорудах цивільного захисту цивільного населення в тому числі тимчасово переміщених осіб в зв’язку з військовими діями.
  • проведення реконструкції, поточного, капітального ремонтів, придбання обладнання та матеріалів для облаштування захисних споруд цивільного захисту.
  • Проектування та будівництво фортифікаційних споруд та інших об’єктів цивільного захисту.
  • Проведення вакцинацій, дезінсекційних та дератизаційних робіт на об’єктах , які знаходяться у комунальній власності, в зонах суцільної забудови, в місцях масового відпочинку людей та відкритих територіях - парки, сквери, прибережні зони водойм, кладовища.
  1. Мета Програми

Метою Програми є захист населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру,  попередження розповсюдження інфекційних хвороб, підвищення рівня безпеки населення і захищеності територій від наслідків таких ситуацій, ефективне функціонування ланки територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту, організація готовності місцевої системи централізованого оповіщення, забезпечення оповіщення та інформування населення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій, проведення пошукових, аварійно-рятувальних, евакуаційних та інших невідкладних робіт, забезпечення захисту населення, навколишнього природного середовища, об’єктів підвищеної небезпеки, об'єктів з масовим перебуванням людей і населених пунктів від пожеж, розміщення в захисних спорудах цивільного захисту цивільного населення, в тому числі тимчасово переміщених осіб в зв’язку з військовими діями, приведення у готовність захисних споруд цивільного захисту відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 09.07.2018 року №579 «Про затвердження вимог з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту», забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30.09.2015 року № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій».

 

  1. Обґрунтування шляхів і засобів розв'язання проблеми, обсягів та джерел фінансування, строки виконання Програми

 

Комплекс запланованих заходів забезпечить вирішення найгостріших проблемних питань у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки, що існують або можуть виникнути в Козелецькій селищній раді.

Організаційне забезпечення виконання заходів з реалізації Програми здійснює Козелецька селищна рада через сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та охорони праці.

Джерелами фінансування Програми є кошти селищного бюджету, кошти підприємств, установ і організацій всіх форм власності, добровільні пожертвування фізичних і юридичних осіб, благодійних організацій та                 об'єднань громадян, інші не заборонені законодавством джерела.

Передбачається фінансування заходів щодо створення місцевого матеріального резерву, здійснення організаційних та спеціальних заходів щодо ефективного функціонування ланки територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту, розвитку системи зв'язку, оповіщення та інформатизації цивільного захисту, створення, своєчасного експлуатаційно-технічного обслуговування місцевої системи централізованого оповіщення.

Практична реалізація завдань Програми буде досягатися шляхом фінансування Програми розвитку цивільного захисту Козелецької селищної ради на 2021-2027 роки з селищного бюджету та інших джерел не заборонених законодавством.

Обсяги фінансових ресурсів селищного бюджету та напрямки їх використання визначаються в залежності від потреби, фінансових можливостей бюджету (уточняються під час складання проектів бюджетів на відповідний рік), відповідних рішень.

Керівники потенційно-небезпечних об’єктів (ПНО), розташованих на території селищної ради, використовують кошти підприємств для розробки документів, необхідних для проведення аварійно-рятувальних, евакуаційних та інших невідкладних робіт на ПНО.

Строк виконання Програми 2021-2027 роки.

  1. Результативні показники виконання Програми

 

У результаті виконання Програми буде забезпечено повноцінне функціонування системи реагування на надзвичайні ситуації техногенного, природного характеру місцевого рівня та виниклих під час воєнних дій.

Виконання заходів Програми дозволить:

поповнити і використовувати місцевий матеріальний резерв для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного, природного, та спричиненого воєнними діями, характеру;

  • підвищити рівень оперативного реагування на виникнення та запобігання виникненню надзвичайних ситуацій;
  • забезпечити підтримання у постійній готовності до використання за призначенням територіальної системи централізованого оповіщення;

- створити локальні системи виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій на об'єктах підвищеної небезпеки, локальні системи оповіщення населення у зонах можливого ураження та персоналу таких об'єктів у разі виникнення аварій;

  • очистити територію селищної ради від вибухонебезпечних предметів;
  • підвищити рівень готовності органів влади та рівень підготовки особового складу підрозділів ДСНС до ліквідації надзвичайних ситуацій;
  • підвищити бойову готовність до дій за призначенням сил та засобів на території селищної ради для ефективного виконання завдань з ліквідації та запобіганню виникнення надзвичайних ситуацій;
  • підвищити рівень безпеки населення і захищеності територій від наслідків надзвичайних ситуацій природного, техногенного та воєнного характеру;
  • підвищити якість та ефективність роз'яснювально-інформаційної роботи серед населення щодо правил безпеки життєдіяльності.
  • підвищити захист в захисних спорудах цивільного захисту цивільного населення, в тому числі тимчасово переміщених осіб в зв’язку з військовими діями;
  • забезпечити проведення заходів щодо запобігання розповсюдження інфекційних хвороб.
  1. Координація та контроль за ходом виконання Програми

Виконання Програми покладається на Козелецьку селищну раду через сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та охорони праці, Чернігівське РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області, підприємства, установи, організації на території селищної ради в межах, встановленої  чинним законодавством, компетенції.

Безпосередній контроль за виконанням напрямів і заходів Програми та координація діяльності між виконавцями Програми здійснюється сектором взаємодії з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та охорони праці.

Контроль за цільовим та ефективним використанням коштів,                        спрямованих на забезпечення виконання Програми, здійснюють головні              розпорядники коштів, відповідальні за виконання окремих завдань і заходів Програми.

Сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та охорони праці щороку до 15 лютого готує та подає селищному голові узагальнений звіт про стан виконання завдань та заходів Програми і використання бюджетних коштів.

Контроль за виконанням Програми здійснюється відповідною постійною комісією селищної ради.

 

Додаток 1

до Програми

Напрями діяльності та заходи Програми розвитку цивільного захисту

Козелецької селищної ради на 2021-2027 роки у новій редакції

з/п

Назва

напряму діяльності

Перелік заходів Програми

Строк виконання заходів

Виконавці

Джерела фінансування

Орієнтовні обсяги фінансування (вартість)тис. грн

у тому числі:

Очікуваний резуль

тат

2021

2022

2023

2024

2025

2026

2027

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

1.

Створення та поповнення місцевого матеріального резерву

1.1. Надання термінової допомоги населенню для проведення аварійно-відновлювальних робіт. 1.2. Оперативне забезпечення аварійно-рятувальних формувань, залучених на локалізацію та ліквідацію надзвичайних ситуацій.

2021-2027

Козелецька селищна рада, Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради,                        КНП «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради ,КП «Козелецьводоканал»

Селищний бюджет,

залишок коштів

субвенції державного бюджету

15094,7

0

2494,7

7700,0

4520,0

100,0

100,0

100,0

Запобігання і ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру з мінімальними фінансовими і матеріальними затратами

1.3. Першочергове життєзабезпечення постраждалого населення в зонах надзвичайних ситуацій. 1.4. Забезпечення лікарськими засобами, виробами медичного призначення, медичним обладнанням, засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами, продовольством, питною водою та іншими матеріальними цінностями, які призначені для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій, надання допомоги постраждалому населенню.

1.5. Здійснення організаційних та спеціальних заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій.         1.6. Придбання техніки, генераторів, технічних засобів, інвентарю, а саме: газових, електричних побутових та інших приладів, обігрівачі, ломи, лопати, відра та інших матеріальних цінностей, призначених для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

1.7. Придбання будівельних матеріалів, необхідних для надання термінової допомоги постраждалому населенню для ремонту будівель та споруд в зонах надзвичайних ситуацій та ведення бойових дій.

1.8. Придбання пального для оперативного забезпечення підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, аварійно-рятувальних формувань, державних і комунальних служб, залучених на локалізацію та ліквідацію надзвичайних ситуацій, роботи транспорту, залученого для здійснення евакуації населення відповідно до розробленого плану евакуації.

1.9. Проведення реконструкції, поточного,  капітального ремонтів захисних споруд цивільного захисту: (сховища, протирадіаційні укриття, захисні споруди подвійного призначення, найпростіші укриття) закладів освіти, медицини та інших захисних споруд цивільного захисту Козелецької селищної ради.

1.10. Придбання предметів, матеріалів, будівельних матеріалів, обладнання та інвентаря для проведення ремонту та облаштування захисних споруд цивільного захисту

1.11. Проектування та будівництво фортифікаційних споруд та інших об’єктів  цивільного захисту.

1.12. Влаштування та технічне обслуговування пожежної та охоронної сигналізації в захисних спорудах цивільного захисту

2.

Здійснення організаційних та спеціальних заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій

2.1. Обстеження місцевості та знешкодження вибухонебезпечних предметів на території селищної ради (виконання термінових заявок).

 

2021-2027

Козелецька селищна рада

Селищний бюджет

12,0

0

2,0

2,0

2,0

2,0

2,0

2,0

Захист населення від вибухонебезпечних предметів

3.

Розвиток системи зв'язку, оповіщення та інформатизації цивільного  захисту

3.1. Створення, модернізація місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення

2021-2027

Козелецька селищна рада

Селищний бюджет

42,0

0

7,0

7,0

87,0

7,0

7,0

7,0

Підтримання системи оповіщення цивільного захисту у стані готовності до використання за призначенням

4.

Проведення роз’яснювально-інформаційної роботи серед населення

4.1. Придбання наочних матеріалів з безпеки життєдіяльності населення

2021-2027

Козелецька селищна рада

Селищний бюджет, кошти підприємств, установ, організацій

31,0

0

6,0

5,0

5,0

5,0

5,0

5,0

Наочне сприйняття вимог безпеки життєдіяльності та порядку дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій

5

Створення та поповнення місцевого матеріального резерву

5.1закупівля паливно -мастильних матеріалів для забезпечення роботи засобів безперебійного живлення (електрогенераторів)

2024 -2027

Козелецька селищна рада, Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради,                        КНП «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради ,КП «Козелецьводоканал», КНП «Козелецький ЦПМСД», КЗ «Центр реабілітації дітей з інвалідністю»

Селищний бюджет, кошти співфінансування інших громад та інші джерела  не заборонені законодавством

11521,5

0

0

0

5760.5

5760,5

0

0

Забезпечення безперебійної роботи об’єктів критичної інфраструктури, об’єктів життєзабезпечення населення, закладів культури освіти, здоров’я, та соціального захисту

6

Попередження розповсюдження інфекційних хвороб

6.1. Проведення вакцинацій, дезінсекційних та дератизаційних робіт на об’єктах , які знаходяться у комунальній власності, в зонах суцільної забудови, в місцях масового відпочинку людей та відкритих територіях - парки, сквери, прибережні зони водойм, кладовища.

2024 -2027

Козелецька селищна рада

Селищний бюджет

300,0

0

0

0

0

100,0

100,0

100,0

 

 

Додаток 2

Ресурсне забезпечення Програми розвитку цивільного захисту

Козелецької селищної ради на 2021-2027 роки у новій редакції

 

Обсяг коштів, які

пропонується залучити на виконання Програми

у тому числі по роках, тис. грн.

Усього витрат на виконання
Програми,

тис. грн.

2021

2022

2023

2024

2025

2026

2027

Обсяг ресурсів, всього

0

2509,7

7714,0

10374,5

5974,5

214,0

214,0

27000,7

у тому числі:

Селищний бюджет

0

915,0

7714,0

9174,5

5974,5

214,0

214,0

24206,0

Кошти залишку субвенції державного бюджету, кошти співфінансування інших громад та інші джерела не заборонені законодавством

-

1594,7

0

1200,0

-

-

-

2794,7

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

 

 

 

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

УКРАЇНА

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять дев’ята  сесія восьмого скликання)

 

25 жовтня 2024 року

сел. Козелець

 

№ 11-39/VIII

Про перерозподіл фінансування Програми

розвитку цивільного захисту Козелецької

селищної ради на 2021-2027 роки

 

Відповідно до Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 № 18 «Про затвердження Порядку передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2022 року №252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану»,  керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, селищна рада вирішила:

  1. Зменшити фінансування по напрямку, а саме:
  • придбання обладнання та матеріалів, облаштування кабінетів для проведення НМТ в Козелецькому ліцеї №3 Козелецької селищної ради (двох кабінетів в найпростішому укритті та чотирьох кабінетів в сховищі №92900) за адресою: Чернігівська обл., Чернігівський р-н., сел. Козелець, вул. Свято-Преображенська, 32–А, на суму 199 400,00 грн.
  1. Збільшити фінансування по напрямку, а саме:

-  для проведення робіт по капітальному ремонту облаштування вимощення вздовж стін бомбосховища №92900 Козелецького ліцею №3 Козелецької селищної ради за адресою: Чернігівська обл., Чернігівський р-н., сел. Козелець, вул. Свято-Преображенська, 32–А.

  1. Провести збільшення бюджетних призначень спеціального фонду (бюджет розвитку) селищного бюджету КПКВК 0618110 «Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на суму 199 400,00 грн. за рахунок зменшення загального фонду КПКВК 0618110  «Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» (за кодом 602400 «Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)».
  2. Начальнику фінансового управління Козелецької селищної ради (Матющенко О.М.) провести вищезазначені зміни до розпису селищного бюджету та врахувати дане рішення при внесенні змін до рішення двадцять другої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 15 грудня 2023 року  № 02-30/VIII «Про селищний бюджет Козелецької селищної ради на 2024 рік».
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

УКРАЇНА

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять дев’ята сесія восьмого скликання)

 

25 жовтня 2024 року

сел. Козелець

№ 10-39/VIII

Про фінансування «Програми фінансової

підтримки Відокремленого структурного

підрозділу «Козелецький фаховий коледж

ветеринарної медицини БПАУ» на 2023-2025 роки

Відповідно до Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 № 18 «Про затвердження Порядку передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2022 року №252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану»,  керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, селищна рада вирішила:

  1. Внести відповідні зміни до розпису селищного бюджету, а саме:

1.1. Збільшити призначення загального фонду селищного бюджету по   КПКВК 3719800 «Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів» КЕКВ 2620 «Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів» в сумі 150 000,00 грн. за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету по коду 11010400  «Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата» на розрахунки за спожиті енергоносії.

  1. Начальнику фінансового управління Козелецької селищної ради (Матющенко О.М.) провести вищезазначені зміни до розпису селищного бюджету та врахувати дане рішення при внесенні змін до рішення тридцятої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 15 грудня 2023 року  № 02-30/VIII «Про селищний бюджет Козелецької селищної ради на 2024 рік».
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

УКРАЇНА

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять дев’ята сесія восьмого скликання)

 

25 жовтня 2024 року

сел. Козелець 

№09-39/VIII

Про збільшення фінансування «Програми будівництва,

реконструкції, ремонту та утримання автомобільних

доріг комунальної власності населених пунктів 

Козелецької селищної ради на 2023-2025 роки»

 

Відповідно до Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 № 18 «Про затвердження Порядку передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2022 року №252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, селищна рада вирішила:

  1. Внести відповідні зміни до розпису селищного бюджету, а саме:

Збільшити призначення загального фонду селищного бюджету по КПКВК 0117461 «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» на суму 1 000 000,00 грн. за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету по коду 11010400  «Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата».

  1. Начальнику фінансового управління Козелецької селищної ради (Матющенко О.М.) провести вищезазначені зміни до розпису селищного бюджету та врахувати дане рішення при внесенні змін до рішення тридцятої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 15 грудня 2023 року  № 02-30/VIII «Про селищний бюджет Козелецької селищної ради на 2024 рік».
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Голова Валентин  БРИГИНЕЦЬ

 

 

 

Анонси і оголошення

 

 

 

 

 

president  rada  kmu  chor  chern  Dija  LogoAUCwebDSYO

 

 

 

 

 

 Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International License, якщо не зазначено інше

Офіційний сайт © 2025 Козелецька селищна рада Всі права захищено.