Козелецька селищна рада

Найвища честь - благо народу

Меню

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. За щасливе дитинство наших найменших громадян, як правило, відповідають дорослі. Отже турбота про дітей, захист їхніх прав та свобод є одним з найголовніших обов'язків.

Детальніше...

Комісія з обстеження технічного стану об’єктів, які постраждали внаслідок збройної агресії рф на території Козелецької територіальної громади селищної ради за участю провідного експерта будівельного, представників СВ ВП №1 Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області, 5 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУДСНС України в Чернігівській області обстежила та зібрала інформацію про руйнування майна 8 домогосподарств Омелянівського старостату склавши відповідні акти щодо його руйнування та пошкодження.

Детальніше...

Сумна звістка прийшла до Козелецької громади...
17 травня, внаслідок ракетного удару ворога по селищу Десна, загинув наш захисник, Мондич Євген Іванович (22.06.1985-17.05.2022).

Детальніше...

Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан 10 травня в прямому ефірі на UA:Перший розповів про проблеми житлово-комунального господарства громад у період воєнного стану та запропонував законодавчі кроки для покращення матеріального стану комунальних підприємств.

Детальніше...

Для забезпечення ефективного функціонування бюджетної сфери та життєвонеобхідних потреб жителів громади у період дії воєнного стану члени виконавчого комітету 12.05.2022 року розглянули та ухвалили низку важливих оперативних рішень, зокрема:

Детальніше...

Указом Президента України від 24.02.2022 року №64/2022, у зв’язку з військовою агресією російської федерації, в Україні введено воєнний стан. Одночасно Указом Президента України від 24.02.2022 року №65/2022, в Україні оголошена і загальна мобілізація, які тривають і на даний час.

Детальніше...

Європейський Союз спільно з Міжнародною організацією з міграції (МОМ) запустили всеукраїнську комунікаційну кампанію, присвячену безпеці внутрішньо переміщених осіб. Станом на кінець квітня таких було 7,7 мільйона. Очевидно, їхня кількість зростатиме.

Детальніше...

Ще в квітні Козелецькій селищній раді було передано обладнання для підключення до супутникового інтернету Starlink передусім для безперебійної роботи Козелецького ЦНАПу.

Детальніше...

Днями селищна рада доставила гуманітарну допомогу, яку зібрали Рівненська та Дніпропетровська області в рамках Державної програми продовольчої підтримки регіонів. Учора гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів почали передавати старостатам. Звідти вони надходитимуть до адресатів.

Детальніше...

Шановні мешканці!

24 лютого Російська Федерація здійснила відкриту агресію проти України. Указом Президента № 69/2022 було оголошено загальну мобілізацію.

Хочемо нагадати, що захист Вітчизни є конституційним обов’язком кожного громадянина і це справа всього народу. Внести свій вклад щодо збереження територіальної цілісності держави та мирного життя народу України є справою честі і обов’язком кожного громадянина.

Детальніше...

Анонси і оголошення

Голосування

Чи сподобався Вам сайт

Дуже сподобався - 73%
Так собі - 11%
Не сподобався - 16%

Всього голосів: 163
The voting for this poll has ended on: грудня 20, 2017

president rada kmu chor chern Dija  LogoAUCwebDSYO

Офіційний сайт © 2022 Козелецька селищна рада Всі права захищено.