Козелецька селищна рада

Найвища честь - благо народу

Меню

КП «Козелецьводоканал» повідомляє згідно рішення виконавчого комітету Козелецької селищної ради від 07.06.2024 року №2845-82/VIII Про встановлення скоригованих тарифів  на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2024 рік з 1 липня 2024 року вартість тарифів на послуги  для споживачів:

  1. Які не є суб'єктами господарювання в сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (фізичні особи (населення), які отримують або мають намір отримувати послуги з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення), в розмірі:

- централізоване водопостачання – 26,74 грн./м3 з ПДВ;

- централізоване водовідведення – 77,60 грн./м3 з ПДВ,

з них: 

  • очистка стоків – 43,92 грн./м3 з ПДВ;
  • пропуск стоків – 33,68 грн./м3 з ПДВ.
  1. Які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (юридичні особи, які отримують або мають намір отримувати послуги з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення), згідно із структурою (додаток 1), в розмірі:

- централізоване водопостачання – 26,74 грн./м3 з ПДВ;

- централізоване водовідведення – 95,19 грн./м3 з ПДВ,

з них: 

  • очистка стоків – 61,51 грн./м3 з ПДВ;
  • пропуск стоків – 33,68 грн./м3 з ПДВ.

Адміністрація КП «Козелецьводоканал»

 

 

КП «Козелецьводоканал» повідомляє згідно з рішенням виконавчого комітету Козелецької селищної ради від 07.06.2024 року №2846-82/VIII Про встановлення скоригованого тарифу на послуги з управління побутовими відходами та тарифу на збирання та перевезення  побутових відходів (роздільно зібрані – РПВ) на 2024 рік  з 1 липня 2024 року вартість послуги з управління побутовими відходами (вивезення рідких побутових відходів) для всіх категорій споживачів становить  118,36 грн./м³ з ПДВ.

Споживачам послуги з управління побутовими відходами (вивезення рідких побутових відходів) проводити оплату за очистку вивезених рідких побутових відходів, згідно тарифу на централізоване водовідведення (очистка стоків), затвердженого рішенням виконавчого комітету Козелецької селищної ради від 07.06.2024 року № 2845-82/VIII Про встановлення скоригованих тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2024 рік, в розмірі:

 – 43,92 грн./м3 з ПДВ з 01.07.2024 року для населення (фізичних осіб) – очистка вивезених рідких побутових відходів;

– 61,51 грн./м3 з ПДВ з 01.07.2024 року для бюджетних установ та інших споживачів (юридичні особи) – очистка вивезених рідких побутових відходів.

Адміністрація КП «Козелецьводоканал»

ЗАТВЕРДЖЕНО
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 8 серпня 2023 р. № 835

ПУБЛІЧНИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР 
 про надання послуги з управління побутовими відходами

________смт. Козелець__________
 (найменування населеного пункту)

01 липня  2024 р.

Комунальне підприємство «Козелецьводоканал» ______________________________________
 (найменування юридичної особи або прізвище, ім’я та по батькові (за наявності) фізичної особи - підприємця)

в особі начальника Юрченка Владислава Миколайовича__________________________,
                                             (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) представника виконавця)

що діє на підставі статуту затвердженого рішенням восьмої сесії Козелецької                                           селищної ради восьмого скликання від 30.04.2021 року №13-08/VIII
                                                                        (назва, дата, номер документа)

(далі - виконавець), з однієї сторони, та індивідуальний споживач (далі - споживач), з іншої сторони, уклали індивідуальний договір про надання послуги з управління побутовими відходами.

Загальні положення

  1. Цей договір є публічним договором приєднання про надання послуги з управління побутовими відходами (далі - послуга), який укладається сторонами відповідно до Закону України “Про житлово-комунальні послуги” з урахуванням статей 633, 634, 641 і 642 Цивільного кодексу України шляхом приєднання споживача до умов цього договору в цілому.
  2. Фактом приєднання споживача до умов договору є прийняття пропозиції укласти договір (акцепт), вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви про укладення договору (додаток до договору), сплата рахунка за надану послугу, факт споживання послуги.

Предмет договору

  1. Виконавець надає послугу відповідної якості згідно з графікомабо відповідно до  звернення (заявки)  споживача, а споживач своєчасно оплачує її за встановленими тарифами за видами побутових відходів у строки і на умовах, передбачених цим договором, на підставі рішеннявиконавчого комітету Козелецької селищної ради від 28.07.2023 року №873-61/VIII «Про затвердження результатів конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів (рідких побутових відходів) на території населених пунктів Козелецької селищної ради»___________________________________________________________________________

(дата та номер акта про визначення виконавця)

та відповідно до правил благоустрою території населеного пункту, затверджених рішенням шостої сесії восьмого скликання Козелецької селищної ради від 04.10.2017 року №06-6/VIII «Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях Козелецької селищної ради»______________________________________

(дата та номер акта про затвердження правил благоустрою)

з урахуванням регіонального та місцевого планів управління відходами, затверджених ___________________________________-____________________________________________,

(дата та номер акта про затвердження регіонального та місцевого планів управління відходами)

які розміщені на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування або на веб-сайті виконавця за посиланням:

https://kozsr.gov.ua______________________________________________________. (посилання на офіційний веб-сайт органу місцевого самоврядування або виконавця)

Надання послуги за видами побутових відходів

  1. Виконавець надає споживачеві послуги з управління _роздільно зібраними (РПВ)_______________________________________________________ відходами.

                       (змішаними, роздільно зібраними, великогабаритними, ремонтними)

  1. Послуга з управління побутовими відходами (змішані та/або роздільно зібрані відходи від домогосподарств, включаючи відходи паперу, картону, скла, пластику, деревини, текстилю, металу, упаковки, біовідходи, відходи електричного та електронного обладнання, відходи батарей та акумуляторів, небезпечні відходи у складі побутових) надається за контейнерною чи безконтейнерною системою, на пункті роздільного збирання (зокрема мобільному) чи за заявкою, інформація про яку розміщується на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування або виконавця.
  2. Для збирання побутових відходів за контейнерною системою використовуються технічно справні контейнери. Інформація щодо кількості, місткості та приналежності контейнерів розміщується на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування або виконавця.
  3. Графік та години перевезення за контейнерною або безконтейнерною системою, адреса пункту роздільного збирання (зокрема мобільного), контактна інформація для замовлення перевезення побутових відходів за заявкою розміщуються на веб-сайті органу місцевого самоврядування або виконавця.
  4. Під час збирання побутових відходів за контейнерною системою (якщо такий контейнер є мобільним і не розміщений постійно на визначеному місці) споживач зобов’язаний за встановленим графіком виставляти контейнер у місці, погодженому з виконавцем.
  5. Під час збирання побутових відходів за безконтейнерною системою споживач має за встановленим графіком виставити пластикові пакети із зібраними відходами у місцях, погоджених з виконавцем.
  6. Розташування споживачем контейнерів для збирання великогабаритних і ремонтних відходів здійснюється відповідно до вимог санітарно-епідеміологічного законодавства на спеціальному майданчику з твердим покриттям у місцях, погоджених з виконавцем.

Вимоги до якості послуги

  1. Критеріями якості надання послуги з управління побутовими відходами є дотримання графіка збирання та перевезення побутових відходів, дотримання правил надання послуги з управління побутовими відходами та інших вимог законодавства.

Права та обов’язки споживача

  1. Споживач має право:

1) одержувати своєчасно та належної якості послугу згідно із законодавством про житлово-комунальні послуги та про відходи і умовами договору;

2) без додаткової оплати одержувати від виконавця засобами зв’язку, зазначеними в розділі “Реквізити виконавця” цього договору, інформацію про тарифи на послугу з управління побутовими відходами, загальну вартість місячного платежу, структуру тарифу, норми надання послуги, порядок надання послуги, графік збирання та перевезення побутових відходів, обсяги зібраних побутових відходів (за видами), обсяги побутових відходів, переданих на місця видалення відходів та/або об’єкти, що здійснюють відновлення відходів, з наведенням коду операції відповідно до Переліку операцій з видалення відходів  та Переліку операцій з відновлення відходів, наведених в додатках 1 та 2 до Закону України “Про управління відходами”. Така інформація надається засобами зв’язку, зазначеними в розділі “Реквізити виконавця” цього договору, або на зазначений споживачем засіб зв’язку у додатку до цього договору у строк, визначений Законом України “Про доступ до публічної інформації”;

3) на відшкодування збитків та шкоди, завданих його майну та життю або здоров’ю внаслідок неналежного надання або ненадання послуги;

4) на усунення виконавцем виявлених недоліків у наданні послуги протягом п’яти робочих днів з моменту звернення споживача;

5) на зменшення розміру плати за послугу у разі її ненадання, надання не в повному обсязі або зниження її якості;

6) на несплату вартості послуги за період тимчасової відсутності в житловому приміщенні (іншому об’єкті нерухомого майна) споживача та інших осіб понад 30 календарних днів за умови документального підтвердження такої відсутності;

7) на перевірку обсягу надання та якості послуги в установленому законодавством про житлово-комунальні послуги порядку;

8) складати та підписувати акти-претензії у зв’язку з порушенням правил надання послуги;

9) отримувати без додаткової оплати інформацію про проведені виконавцем нарахування плати за послугу (з розподілом за періодами та видами нарахувань) та отримані від споживача платежі;

10) отримувати повну та достовірну інформацію про безпечність об’єктів відновлення побутових відходів.

  1. Споживач зобов’язується:

1) своєчасно вживати заходів до усунення виявлених неполадок, пов’язаних з отриманням послуги, що виникли з його вини;

2) оплачувати в установлений договором строк надану послугу;

3) дотримуватися правил пожежної безпеки та санітарних норм;

4) у разі несвоєчасного здійснення платежів за послугу сплачувати пеню в розмірі, встановленому відповідно до пункту 25 цього договору;

5) письмово інформувати виконавця про зміну власника житла (іншого об’єкта нерухомого майна) та про фактичну кількість осіб, які постійно проживають у житлі споживача, протягом 30 календарних днів від дня настання такої події;

6) забезпечити роздільне збирання побутових відходів;

7) визначати разом з виконавцем місця розташування контейнерних майданчиків, створювати умови для вільного доступу до таких майданчиків;

8) обладнати контейнерні майданчики, утримувати їх у належному санітарному стані, забезпечувати освітлення в темний час доби;

9) забезпечити належне збирання та зберігання відходів, встановлення достатньої кількості контейнерів у разі застосування контейнерної системи для збирання побутових відходів з метою запобігання їх переповненню; утримувати контейнери відповідно до вимог санітарних норм і правил;

10) забезпечити передачу побутових відходів до системи управління побутовими відходами, а побутові відходи, на які поширюється розширена відповідальність виробника, - до системи приймання або роздільного збирання, створеної організаціями розширеної відповідальності виробників.

Права та обов’язки виконавця

  1. Виконавець має право:

1) у разі застосування контейнерної системи вимагати від споживача встановити контейнери та обладнати контейнерні майданчики та забезпечувати їх утримання у належному санітарно-технічному стані, а у разі застосування безконтейнерної системи - територію для збирання пластикових пакетів з побутовими відходами;

2) вимагати від споживача своєчасно збирати та належним чином зберігати побутові відходи, встановлювати передбачену договором кількість контейнерів у разі застосування контейнерної системи та  запобігати їх переповненню;

3) вимагати від споживача здійснювати роздільне збирання побутових відходів;

4) обмежити (припинити) надання послуги у разі її неоплати або оплати не в повному обсязі в порядку і строки, встановлені законом та договором, крім випадків, коли якість та/або обсяг надання послуги не відповідають умовам договору;

5) вимагати від споживача проведення протягом п’яти робочих днів робіт з усунення виявлених неполадок, що виникли з вини споживача, або відшкодування вартості таких робіт, проведених виконавцем;

6) отримувати інформацію від споживача про зміну власника житла (іншого об’єкта нерухомого майна) та фактичної кількості осіб, які постійно проживають у житлі споживача.

  1. Виконавець зобов’язується:

1) забезпечувати своєчасність надання, безперервність і відповідну якість послуги згідно із законодавством про житлово-комунальні послуги та про відходи та умовами договору, зокрема шляхом створення системи управління якістю відповідно до національних або міжнародних стандартів;

2) готувати та укладати із споживачем договори про надання послуги з визначенням відповідальності за дотримання умов її виконання згідно з типовим договором;

3) без додаткової оплати надавати в установленому законодавством порядку засобами зв’язку, зазначеними в розділі “Реквізити виконавця” цього договору, необхідну інформацію про тарифи, загальну вартість місячного платежу, структуру тарифу, порядок надання послуги, графік збирання та перевезення побутових відходів, щомісячні обсяги зібраних побутових відходів (за видами), щомісячні обсяги переданих різних видів побутових відходів іншим суб’єктам господарювання на місця видалення відходів або об’єкти відновлення відходів з наведенням коду операції відповідно до Переліку операцій з видалення відходів та Переліку операцій з відновлення відходів, наведених в додатках 1 і 2 до Закону України “Про управління відходами”;

4) розглядати у визначений законодавством строк претензії та скарги споживачів і проводити відповідні перерахунки розміру плати за послугу в разі її ненадання, надання не в повному обсязі, несвоєчасно або неналежної якості, а також в інших випадках, визначених договором;

5) вживати заходів до усунення порушень якості послуги у строки, встановлені законодавством;

6) самостійно здійснювати перерахунок вартості послуги за весь період її ненадання, надання не в повному обсязі або невідповідної якості, а також сплачувати неустойку (штраф) у розмірі, встановленому відповідно до пункту 25 цього договору;

7) своєчасно реагувати на виклики споживача, підписувати акти-претензії, вести облік вимог (претензій) споживача у зв’язку з порушенням порядку надання послуги;

8) своєчасно та власним коштом проводити роботи з усунення виявлених неполадок, пов’язаних з наданням послуги, що виникли з його вини;

9) інформувати споживача про намір зміни тарифів на послугу за видами побутових відходів у порядку, встановленому відповідно до пункту 26 цього договору;

10) укладати договори із суб’єктами господарювання, які здійснюють відновлення та видалення побутових відходів. Якщо виконавцем послуги є адміністратор послуги, він також укладає договори із суб’єктами господарювання, які здійснюють збирання та перевезення побутових відходів;

11) забезпечувати утримання у належному санітарно-технічному стані контейнерів у разі перебування їх у власності суб’єкта господарювання, який здійснює збирання та перевезення побутових відходів;

12) забезпечувати ліквідацію звалища змішаних відходів протягом однієї доби з моменту його утворення на контейнерному майданчику через недотримання графіка перевезення, а також невідкладне проведення прибирання в разі розсипання побутових відходів під час завантаження у спеціально обладнаний для цього транспортний засіб;

13) проводити інформаційні кампанії для підвищення обізнаності громадськості з питань запобігання утворенню відходів та забрудненню навколишнього природного середовища.

Тариф та порядок оплати послуги

  1. Згідно з рішенням виконавчого комітету Козелецької селищної ради

                                                                             (орган місцевого самоврядування)

від 07 червня  2024 р. № 2846-82/VIII тариф на послугу становить:

Вид побутових відходів

Тариф на послугу за видами побутових відходів, гривень за
 1 куб. метр чи гривень за 1 тонну

1. Змішані відходи

 

2. Роздільно зібрані відходи, у тому числі (заповнюється за наявності):

118,36

паперу, картону

 

скла

 

пластику

 

деревини

 

текстилю

 

металу

 

упаковки

 

біовідходи

 

відходи зелених насаджень

 

відходи електричного та електронного обладнання

 

відходи батарей та акумуляторів

 

небезпечні відходи у складі побутових

 

3. Великогабаритні відходи

 

4. Ремонтні відходи

 

Згідно    з     рішенням     виконавчого   комітету   Козелецької    селищної     ради    від  

                                                                             (назва органу місцевого самоврядування)

07.06.2024р. №2845-82/VІІІ тариф на послугу з централізованого водовідведення (очищення стоків)  за 1 куб. метр  вивезених рідких побутових відходів становить:

для споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (фізичні особи (населення), які отримують або мають намір отримувати послуги з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення) ─ 43,92 гривень за 1 м³;

для споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (юридичні особи, які отримують або мають намір отримувати послуги з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення) ─ 61,51 гривень за 1 м³.

У разі надання послуги за межами смт. Козелець виконавець розраховує вартість проїзду виходячи з відстані до місця надання послуги та назад, норм витрат пального та ціни на нього.

Плата за абонентське обслуговування становить  ________-________ гривень на місяць.

  1. Розрахунковим періодом є календарний місяць.

Споживач вносить однією сумою плату виконавцю, яка складається з:

плати за послугу, що розраховується виходячи з розміру затверджених тарифів на послугу за видами побутових відходів та обсягу надання послуги, визначених відповідно до законодавства;

плати за абонентське обслуговування в розмірі, визначеному виконавцем, але не вище граничного розміру, визначеного Кабінетом Міністрів України.

Плата за послугу та за абонентське обслуговування нараховується щомісяця.

Початок і закінчення розрахункового періоду для розрахунку плати за абонентське обслуговування завжди збігаються з початком і закінченням календарного місяця відповідно.

  1. У разі застосування щомісячної системи оплати послуги споживач здійснює оплату за цим договором не пізніше 20 числа місяця, що настає за розрахунковим, що є граничним строком внесення плати за спожиту послугу.
  2. Виконавець формує на підставі норм надання послуги рахунок на оплату послуги та надає споживачеві у строк не пізніше ніж за 10 календарних днів до граничного строку внесення плати за послугу.

Рахунок надається на паперовому носії. На вимогу або за згодою споживача рахунок може надаватися в електронній формі, зокрема за допомогою доступу до електронних систем обліку розрахунків споживачів.

  1. За бажанням споживача оплата послуги може здійснюватися шляхом внесення авансових платежів.

Під час здійснення оплати споживач зобов’язаний зазначити розрахунковий період, за який вона здійснюється, та призначення платежу (плата виконавцю, сплата пені, штрафів).

У разі коли споживачем не визначено розрахунковий період або за зазначений споживачем період виникла переплата, виконавець має право зарахувати такий платіж (його частину в розмірі переплати) в рахунок заборгованості споживача за минулі розрахункові періоди в разі її наявності, а в разі відсутності такої заборгованості - в рахунок майбутніх платежів споживача починаючи з найближчих до дати здійснення платежу розрахункових періодів.

Виконавець не має права зараховувати плату за послугу в рахунок погашення пені, нарахованої споживачу без згоди споживача.

  1. У разі коли споживач не повністю вніс плату виконавцю за розрахунковий період, а також коли виконавець здійснює зарахування переплати в рахунок заборгованості за минулі періоди або в рахунок майбутніх платежів споживача, отримані від споживача кошти зараховуються:

у першу чергу - в рахунок плати за послугу;

у другу чергу - в рахунок плати за абонентське обслуговування.

  1. У разі тимчасової відсутності в житловому приміщенні (іншому об’єкті нерухомого майна) споживача та інших осіб понад 30 календарних днів споживач має право на несплату вартості послуги за такий період за умови подачі виконавцю заяви та документа, що підтверджує таку відсутність:

довідки про фактичне місце проживання;

довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

довідки, що підтверджує тимчасове перебування в лікувально-профілактичних і санітарно-профілактичних закладах;

довідки, що підтверджує навчання в іншому місті;

довідки, що підтверджує проходження військової служби;

довідки, що підтверджує відбування покарання;

документів, що підтверджують тимчасове перебування за кордоном.

Відповідальність сторін за порушення договору

  1. Сторони несуть відповідальність за порушення договору відповідно до статті 26 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”.
  2. У разі ненадання або надання послуги не в повному обсязі, зниження її якості споживач викликає виконавця послуги (його представника) для перевірки кількості та/або якості наданої послуги. Виконавець зобов’язаний прибути на виклик споживача для перевірки якості надання послуги у строк не пізніше ніж протягом однієї доби з моменту отримання відповідного повідомлення споживачу.

Акт-претензія складається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 р. № 1145 “Про затвердження Порядку проведення перевірки відповідності якості надання деяких комунальних послуг та послуг з управління багатоквартирним будинком параметрам, передбаченим договором про надання відповідних послуг” (Офіційний вісник України, 2019 р., № 4, ст. 133).

  1. У разі несвоєчасного здійснення платежів споживач зобов’язаний сплатити пеню в розмірі 0,01 відсотка суми боргу за кожен день прострочення. Загальний розмір сплаченої пені не може перевищувати 100 відсотків загальної суми боргу.

Нарахування пені починається з першого робочого дня, що настає за останнім днем граничного строку внесення плати за послугу.

Пеня не нараховується за умови наявності заборгованості держави за надані населенню пільги та житлові субсидії та/або наявності у споживача заборгованості з оплати праці, підтвердженої належним чином.

У разі ненадання послуги, надання її не в повному обсязі або невідповідної якості виконавець здійснює перерахунок вартості послуги, а також сплачує споживачеві неустойку (штраф) у розмірі 0,01 відсотка середньодобової вартості споживання послуги, визначеної за попередні 12 місяців (якщо попередніх місяців нараховується менш як 12 - за фактичний час споживання послуги), за кожен день ненадання послуги, надання її не в повному обсязі або невідповідної якості (за виключенням нормативних строків проведення аварійно-відновних робіт або періоду, протягом якого відбувалася ліквідація наслідків аварій або усунення виявлених неполадок, пов’язаних з отриманням послуги, що виникли з вини споживача).

Аварійно-відновними роботами є комплекс робіт з ліквідації наслідків аварій, що виникли, а також із запобігання аваріям та аварійним ситуаціям.

Порядок і умови внесення змін до договору, зокрема щодо тарифу на послугу

  1. Виконавець має право вносити зміни до договору. У разі внесення виконавцем змін до договору, крім зміни тарифу на послугу, такі зміни вступають в силу через 30 днів з моменту розміщення цих змін на

https://kozsr.gov.ua ______________________________________________________________.

(офіційний веб-сайт органу місцевого самоврядування або виконавця)

Інформування споживача про намір зміни тарифів на послугу за видами побутових відходів здійснюється виконавцем в порядку, затвердженому Мінінфраструктури.

  1. У разі прийняття органом місцевого самоврядування рішення про зміну тарифів на послугу за видами побутових відходів виконавець у строк, що не перевищує 15 днів з дати введення їх у дію, повідомляє про це споживачам з посиланням на рішення відповідних органів шляхом розміщення на офіційному веб-сайті виконавця.

У разі зміни тарифів протягом строку дії договору нові тарифи застосовуються з моменту їх введення в дію. Виконавець зобов’язаний внести відповідні зміни до договору шляхом розміщення нової редакції договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування або виконавця за посиланням:

https://kozsr.gov.ua____________________________________________________________.
                       (посилання на офіційний веб-сайт органу місцевого самоврядування або виконавця)

Форс-мажорні обставини

  1. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або часткове невиконання зобов’язань за цим договором, якщо таке невиконання є наслідком форс-мажорних обставин.
  2. Форс-мажорними обставинами є надзвичайні та невідворотні обставини, які виникли в результаті не передбачених сторонами подій, що об’єктивно унеможливлюють виконання зобов’язань, передбачених умовами договору, обов’язків згідно із законодавчими та іншими нормативними актами, зокрема пожежі, землетруси, повені, зсуви, вибухи, війна або військові дії, страйк, блокада. Доказом настання форс-мажорних обставин є документ Торгово-промислової палати або іншого компетентного органу.

Строк дії договору, порядок і умови продовження його дії та розірвання

  1. Цей договір набирає чинності з дня акцептування його споживачем, але не раніше ніж через 30 днів з моменту опублікування і діє протягом одного року з дати набрання чинності.
  2. Якщо за 30 днів до закінчення строку дії цього договору жодна із сторін не повідомить письмово іншій стороні про відмову від договору, договір вважається продовженим на черговий однорічний строк.
  3. Цей договір може бути розірваний у разі прийняття рішення співвласниками щодо зміни моделі договірних відносин відповідно до статті 14 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”.
  4. Припинення дії цього договору не звільняє сторони від обов’язку виконання зобов’язань, які на дату такого припинення залишилися невиконаними.

Прикінцеві положення

  1. Спори та розбіжності, що можуть виникнути під час надання послуги, якщо вони не будуть узгоджені шляхом переговорів між сторонами, вирішуються в судовому порядку.
  2. Повідомлення, документи та інформацію, що передбачені цим договором, споживач надсилає виконавцю засобами зв’язку, зазначеними в розділі “Реквізити виконавця” цього договору. Виконавець надсилає повідомлення, документи та інформацію, що  передбачені цим договором, на поштову адресу нерухомого майна споживача або іншими засобами зв’язку, зазначеними споживачем.

Реквізити виконавця

Комунальне підприємство «Козелецьводоканал»
                               (найменування суб’єкта господарювання)

_______________32895627____________________

(ідентифікаційний код юридичної особи згідно з ЄДРПОУ або реєстраційний номер облікової картки платника податків для фізичних осіб*)

місцезнаходження   17000,   Чернігівська   область,  смт. Козелець, вул. Франка, 15

рахунок UA303052990000026005036303296

у АТ КБ «ПРИВАТБАНК»_____________________________,

МФО _305299________________________________________

рахунок UA833535530000026006301102619

у АТ «Державний ощадний банк України»________________,

МФО _353553________________________________________

номер телефону 04646 21554, (063)3618305, (066)7586730___

адреса електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

офіційний веб-сайт ___________________________________ ______________    ___________________________________
             (підпис)              (прізвище, ім’я та по батькові (за наявності)

__________
 * Для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті, зазначаються серія та номер паспорта.

Додаток
 до публічного індивідуального
 договору про надання послуги з
 управління побутовими відходами

ЗАЯВА

Ознайомившись з умовами договору про надання послуги з управління побутовими відходами, розміщеного на https://kozsr.gov.ua_______________________________________

_______________________________________________________________________________,

(офіційний веб-сайт органу місцевого самоврядування або виконавця послуги)

приєднуюсь до договору про надання послуги з управління побутовими відходами з Комунальним підприємство «Козелецьводоканал»_ з такими даними.

(найменування виконавця)

  1. Інформація про споживача:

1) найменування/прізвище, ім’я та по батькові (за наявності) ________________________

_______________________________________________________________________________;

_______________________________________________________________________________;

(ідентифікаційний код юридичної особи згідно з ЄДРПОУ або реєстраційний номер
 облікової картки платника податків для фізичних осіб*)

місцезнаходження ________________________________________;

номер телефону __________________________________________;

адреса електронної пошти _________________________________;

2) місцезнаходження приміщення споживача:

вулиця _________________________________________________;

номер будинку __________________________________________;

номер квартири (приміщення) _____________________________;

населений пункт _________________________________________;

район __________________________________________________;

область ________________________________________________;

індекс _________________________________________________;

3) кількість осіб за місцем реєстрації проживання (перебування) у квартирі (приміщенні) споживача ______________________________________________________________________.

_____________________
 (дата)

__________________________________
 (підпис)

__________________________________
 (прізвище, ім’я та по батькові
 (за наявності)

__________
 * Для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті, зазначаються серія та номер паспорта.

 

 

Повідомлення

про проведенняпублічного громадського обговорення плану формування перспективної мережі закладів загальної середньої освіти Козелецької селищної ради до 01 вересня 2027 року

  1. Найменування організатора  публічного громадського обговорення – Козелецька селищна рада.
  2. Документи, винесені на публічне громадське обговоренняплан формування перспективної мережі закладів загальної середньої освіти Козелецької селищної ради до 01 вересня 2027 року.
  3. Нормативне забезпечення:

стаття 140 Конституції України: Місцеве самоврядування є правом територіальної громади – жителів села чи добровільного об'єднання у сільську громаду жителів кількох сіл, селища та міста – самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України;

стаття 143 Конституції України: Територіальні громади села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи місцевого  самоврядування утворюють,  реорганізовують та ліквідовують комунальні підприємства, організації і установи, а також здійснюють контроль за їх діяльністю, вирішують інші питання місцевого значення, віднесені законом до їхньої компетенції;

стаття 144Конституції України: Органи місцевого самоврядування в межах повноважень, визначених законом, приймають рішення, які є обов'язковими до виконання на відповідній території;

п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»Сільський, селищний, міський голова видає розпорядження у межах своїх повноважень;

стаття 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: Реорганізація або ліквідація навчальних закладів комунальної форми власності здійснюється за рішенням місцевої ради;

стаття 25  Закону України «Про освіту»: Засновник закладу освіти зобов’язаний у разі реорганізації чи ліквідації закладу освіти забезпечити здобувачам освіти можливість продовжувати навчання на відповідному рівні освіти;

стаття 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту»: Рішення про утворення, реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання (зміну типу) закладу загальної середньої освіти приймає його засновник (засновники);

Мережа закладів загальної середньої освіти формується відповідно до законодавства з урахуванням соціально-економічної та демографічної ситуації, а також відповідно до культурно-освітніх та інших потреб територіальної громади та/або суспільства.

Рішення про утворення комунальних початкових шкіл, гімназій як окремих юридичних осіб, їх реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання (зміну типу) приймають районні, міські, сільські, селищні ради.

У разі реорганізації чи ліквідації закладу загальної середньої освіти засновник зобов’язаний забезпечити учням можливість продовжити здобуття загальної середньої освіти на відповідному рівні освіти.

Реорганізація і ліквідація закладів загальної середньої освіти у сільській місцевості допускаються лише після громадського обговорення проєкту відповідного рішення засновника;

  1. Мета проведення публічного громадського обговорення: врахування думки жителів Козелецької селищної ради щодо плану формування перспективної мережі закладів загальної середньої освіти Козелецької селищної ради до  01 вересня 2027 року.
  2. Соціальні групи населення, на які поширюватиметься дія документів: здобувачі освіти, батьки, педагоги закладів загальної середньої освіти.
  3. Формат проведення публічного громадського обговорення та порядок участі  в обговоренні представників визначених соціальних груп населення:
  • публічне громадське обговорення відбудеться шляхом зустрічей керівництва Козелецької селищної ради та управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради з громадськістю за визначеним графіком:

Графік проведення публічного громадського обговорення

Дата

Місцепроведення

Адреса

Час

1

26.06.2024

Білейківський ліцей Козелецької селищної ради

с.Білейки, вул.***

11:00

2

27.06.2024

Данівський ліцей Козелецької селищної ради

с.Данівка, вул.***

09:30

3

28.06.2024

Козелецький ліцей №1 Козелецької селищної ради

сел.Козелець, вул.***

10:30

4

28.06.2024

Козелецький ліцей №2 Козелецької селищної ради

сел.Козелець, вул.***

09:00

5

28.06.2024

Козелецький ліцей №3 Козелецької селищної ради

сел.Козелець, вул.***

12:00

6

26.06.2024

Лемешівський ліцей Козелецької селищної ради

с.Лемеші,вул.***

09:30

7

27.06.2024

Сираївський ліцей Козелецької селищної ради

с.Сираї, вул.***

11:00

  • направлення письмових пропозицій в електронному вигляді на електронну пошту управлінняосвіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради.

У публічному громадському обговоренні можуть брати участь дієздатні жителі Козелецької селищної ради, які досягли 18-річного віку та місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстроване на території, в межах якої проводяться громадські обговорення.

  1. Адреса електронної пошти, строк і форми для подання пропозицій (зауважень): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пропозиції громадян щодо запропонованого плану в письмовій формі надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, до 17:00 23.07.2024року з дати опублікування повідомлення про їх проведення. Анонімні пропозиції не реєструються.

  1. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення  Трофимченко Алла Андріївна, начальник управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради.
  2. Строк і спосіб оприлюднення результатів публічного громадського обговорення:звіт за результатами обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті Козелецької селищної ради у строки, передбачені чинним законодавством.
  3. Опис проблеми:

З прийняттям та вступом в дію Закону України «Про повну загальну середню освіту» з’явилось законодавче підґрунтя для реформування системи загальної середньої освіти, що має сприяти підвищенню якості освіти та освітньої діяльності, істотному зростанню інтелектуального та культурного потенціалу суспільства та особистості.

У зв’язку з цим виникла необхідність приведення до вимог чинного законодавства мережі закладів загальної середньої освіти Козелецької селищної ради. Статтею 35 Закону України «Про повну загальну середню освіту» визначено типи закладів освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти на певному рівні:

- початкова школа, що забезпечує здобуття початкової освіти;

- гімназія, що забезпечує здобуття базової середньої освіти; 

- ліцей, що забезпечує здобуття профільної середньої освіти.

Переоформлення установчих документів закладів освіти відповідно до Закону України «Про освіту» відбулося до 01 вересня 2022 року. У громаді 7 закладів загальної середньої освіти змінили найменування на «ліцей», оскільки забезпечували здобуття повної загальної середньої освіти через організацію єдиного комплексу освітніх компонентів для досягнення учнями обов’язкових результатів навчання, визначених державними стандартами повної загальної середньої освіти, на трьох рівнях (початкова освіта тривалістю чотири роки; базова середня освіта тривалістю п’ять років; повна загальна середня освіта тривалістю два роки).

Проте, зважаючи на необхідність вдосконалення окремих положень законодавства, прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної середньої освіти». Відповідно до внесених змін до законодавства продовжено перехідний період для трансформації, оптимізації мережі закладів освіти та строки впорядкування документів закладів загальної середньої освіти, а саме:рекомендовано засновникам закладів освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, до 01 вересня 2027 року привести установчі документи закладів освіти у відповідність із цим Законом, врахувавши строки набрання чинності окремими положеннями цього Закону.

Обласним радам (з урахуванням пропозицій міських, сільських, селищних рад) до 01 вересня 2024 року необхідно затвердити плани формування мережі закладів освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, з урахуванням вимог ЗаконуУкраїни «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної середньої освіти» щодо ліцеїв, безпечного, інклюзивного та цифрового освітнього простору, демографічних показників розвитку відповідних адміністративно-територіальних одиниць, спроможності територіальних громад, профілізації старшої профільної школи і необхідності охоплення на відповідній території усіх профілів навчання, визначених законодавством, з метою гарантування і забезпечення права кожного учня на вибір відповідного профілю навчання.

Засновникам ліцеїв до 01 вересня 2027 року необхідно забезпечити з урахуванням вимог законодавства виконання затверджених такими радами планівформування мережі закладів освіти  шляхом утворення та забезпечення ліцеїв належною матеріально-технічною базою, обладнанням, доступом до мережі «Інтернет», відібрати на конкурсних засадах педагогічних працівників, провести конкурс відповідно до вимог цього Закону на посаду керівника закладу освіти та вжити інших необхідних дій, визначених відповідними планами та законодавством.

Засновникзобов’язаний визначитисяз мережею ліцеїв у громаді з урахуванням вимог до таких закладів та розглянути шляхи запровадження змін.

Наразі актуальним є питання щодо зміни підходів до здобуття профільної освіти середньої освіти. Проблемами нинішньої профільної школи є:

- значна кількість шкіл, у яких по одному класу на паралелі 10-11-х класів, що забезпечують здобуття профільної середньої освіти;

- рішення про профіль навчання заклади освіти здебільшого ухвалюють з огляду на забезпечення педагогічного навантаження вчителя, а не запитів учнів та їхніх батьків;

- ігнорування потреб меншості в ухваленні рішення щодо профілю навчання;

- нерозуміння батьками суті профільного навчання для подальшого життя дітей, а також те, що за бажанням можна й потрібно змінювати заклад, якщо він не відповідає бажаному профілю або якості послуг;

- реалізація положень Закону України «Про повну загальну середню освіту» та Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної середньої освіти» докорінно змінює ситуацію щодо організації профільної середньої освіти.

Законом України «Про внесеннязмін до деякихзаконівУкраїнищодовдосконаленнямеханізмівформуваннямережіліцеїв для запровадженняякісноїпрофільноїсередньоїосвіти» визначено, щодля започаткування та проведення освітньої  діяльностікомунальноголіцеюзасновникмаєзабезпечитивідповідність такого закладу освітивимогам, щовизначеніцим Законом, положенням про ліцей та ліцензійнимиумовами, у тому числіщодо:

- функціонування не меншедвохкласів за трьомапрофіляминавчання на рівніпрофільноїсередньоїосвіти (протягом 10-12 роківнавчанняучнів);

- функціонуванняліцею як окремоїюридичної особи, відокремленої від початкової школи та гімназії, крімвипадків, визначенихцим Законом;

- забезпеченняздобуттяучнямипрофільноїсередньоїосвітивідповідно до профілівнавчання з навчальнимнавантаженням та з можливістюобранняучняминавчальнихпредметів (інтегрованихкурсів, іншихосвітніхкомпонентів) в обсягах, щовизначаються законодавством.

Проаналізувавши перспективну мережу закладів загальної середньої освіти Козелецької селищної ради, демографічну ситуацію, кадрове забезпечення, матеріально-технічну базу, враховуючи вимоги чинного законодавства щодо можливості створенняна території громади ліцею відповідно до вимог чинного законодавства України, виносимо на громадське обговорення план формуванняперспективноїмережізакладівзагальноїсередньоїосвітиКозелецької селищної ради до  01 вересня 2027 року:

План формуванняперспективноїмережізакладівзагальноїсередньоїосвітиКозелецької селищної ради до  01 вересня 2027 року

Назва закладу загальної середньої освіти

Заходи для реалізації формування мережі ЗЗСО

Тип закладу загальної середньої освіти, що забезпечує здобуття повної загальної середньої освіти

Назва закладу загальної середньої освіти на 01.09.2027 року

2024 рік

2025 рік

2026 рік

2027 рік

1

Білейківський ліцей Козелецької селищної ради

-

-

Припиненнянабору учнів

до 10 класу закладу освіти

Перепрофілювання (зміна типу) закладу освіти

Гімназія зі структурним підрозділом «Початкова школа» (забезпечує здобуття початкової та базової середньої освіти)

Білейківська гімназія Козелецької селищної ради

2

Данівський ліцей Козелецької селищної ради

-

-

Припиненнянабору учнів до 10 класу закладу освіти

Перепрофілювання (зміна типу) закладу освіти

Гімназія зі структурним підрозділом «Початкова школа» (забезпечує здобуття початкової та базової середньої освіти)

Данівська гімназія Козелецької селищної ради

3

Козелецький ліцей №1 Козелецької селищної ради

-

-

Припиненнянабору учнів до 10 класу закладу освіти

Перепрофілювання (зміна типу) закладу освіти

Гімназія зі структурним підрозділом «Початкова школа» зі статусом – опорний заклад освіти (забезпечує здобуття початкової та базової середньої освіти)

Козелецька гімназія №1 Козелецької селищної ради

4

Козелецький ліцей №2 Козелецької селищної ради

-

-

Припинення набору учнів до 10 класу закладу освіти

Перепрофілювання (зміна типу) закладу освіти

Гімназія зі структурним підрозділом «Початкова школа» (забезпечує здобуття початкової та базової середньої освіти)

Козелецька гімназія №2 Козелецької селищної ради

5

Козелецький ліцей №3 Козелецької селищної ради

-

-

-

Зміна найменування закладу освіти

Ліцей зі структурними підрозділами «Гімназія», «Початкова школа» зі статусом – опорний заклад освіти (забезпечує здобуття початкової,  базової середньої та профільної середньої освіти)

Козелецький ліцей Козелецької селищної ради

6

Лемешівський ліцей Козелецької селищної ради

-

-

Припинення набору учнів до 10 класу закладу освіти

Перепрофілювання (зміна типу) закладу освіти

Гімназія зі структурним підрозділом «Початкова школа» (забезпечує здобуття початкової та базової середньої освіти)

Лемешівська гімназія Козелецької селищної ради

7

Сираївський ліцей Козелецької селищної ради

-

-

Припинення набору учнів до 10 класу закладу освіти

Перепрофілювання (зміна типу) закладу освіти

Гімназія зі структурним підрозділом «Початкова школа» (забезпечує здобуття початкової та базової середньої освіти)

Сираївська гімназія Козелецької селищної ради

8

Бобруйківська філія Козелецького ліцею №1

Ліквідація закладу освіти

-

-

-

-

-

9

Лихолітська філія Козелецького ліцею №3

-

Ліквідація закладу освіти

-

-

-

-

10

Мостищенська філія Козелецького ліцею №1

Ліквідація закладу освіти

-

-

-

-

-

11

Патютинська філія Козелецького ліцею №3

Ліквідація закладу освіти

-

-

-

-

-

12

Скрипчинська філія Козелецького ліцею №3

-

Ліквідація закладу освіти

-

-

-

-

Запрошуємо всіх охочих узяти участь в обговоренні запропонованого плану формування перспективної мережі закладів загальної середньої освіти Козелецької селищної ради до 01 вересня 2027 року.

 

 

Для забезпечення сталого розвитку Козелецької селищної територіальної громади з дотриманням принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів відповідно до рішення 34 сесії Козелецької селищної ради 8 скликання від 07.06.2024 № 21-34/VIII розпочато процедуру розробки Комплексного плану просторового розвитку території Козелецької селищної територіальної громади Чернігівського району Чернігівської області.

Робоча група створюватиметься для забезпечення проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Козелецької селищної територіальної громади.

Зразок заяви

Заяви надсилати з з 05.07.2024 до 19.07.2024 р. включно в електронному або паперовом вигляді за адресою: 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, сел.Козелець, вул.Соборності, б.27, або на е-пошту:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Вимоги до Робочої групи:

Робоча група формується з представників селищної ради, виконавчого комітету селищної ради, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін у складі не менш як 5 осіб і не більш як 21 особа, з непарною кількістю членів.

У персональному складі Робочої групи частка членів, які представляють селищну раду та виконавчий орган селищної ради, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа.

До персонального складу Робочої групи має входити принаймні один представник від кожного з населених пунктів Козелецької селищної ради, який не є членом виконкому, один член робочої групи може представляти інтереси кількох суміжних сіл територіальної громади. Робоча група працює до затвердження завдання на розроблення Комплексного плану на засадах повної добровільності та безкорисливості.

Основні завдання Робочої групи:

  • визначення загальних пріоритетів просторового розвитку територіальної громади, у тому числі формулювання бачення перспектив розвитку територіальної громади, складання переліку пріоритетів довгострокового розвитку та визначення основних заходів щодо сприяння залученню інвестицій, поліпшення умов життєдіяльності та господарської діяльності;
  • визначення тематичних напрямів проведення стратегічної сесії з формування завдання на розроблення комплексного плану та плану дій для реалізації комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади;
  • визначення проблем та можливостей соціального та економічного розвитку громади;
  • проведення аналізу сильних та слабких сторін, можливостей та загроз для розвитку громади;
  • визначення переліку основних заінтересованих сторін у розвитку територіальної громади;
  • забезпечення інформування жителів територіальної громади та визначених заінтересованих сторін про дату проведення стратегічної сесії та порядок відбору її учасників (не пізніше ніж за 15 робочих днів до визначеної дати її проведення) за допомогою веб-сайту селищної ради.
  • визначення порядку та здійснення відбору учасників стратегічної сесії з урахуванням вимог пп. 12 п. 42 Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого постановою від 01.09.2021 р. № 926  (Далі – Порядок)
  • проведення стратегічної сесії відповідно до вимог пп.12 п.42 Порядку;
  • узагальнення напрацювань стратегічної сесії та коментарів у вигляді протоколу стратегічної сесії та розміщення його на веб-сайті селищної ради;
  • підготовка проєкту завдання на розроблення Комплексного плану відповідно до вимог Порядку на основі протоколу стратегічної сесії.

Читати більше у рубриці "просторовий розвиток території"

 

 

Повідомлення

про проведення громадських слухань щодо проєкту «Детальний план території, орієнтовною площею 4 га, в межах земельної ділянки з кадастровим номером 7422088200:87:029:0004 в с. Пилятин по вул. Садова, 6-А для будівництва зерносушильного комплексу та цеху по ферментації органічних добрив»

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо проєктів містобудівної документації на місцевому рівні» Козелецька селищна рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації «Детальний план території, орієнтовною площею 4 га, в межах земельної ділянки з кадастровим номером 7422088200:87:029:0004 в с. Пилятин по вул. Садова, 6-А для будівництва зерносушильного комплексу та цеху по ферментації органічних добрив» розроблений ПП  «Архітектурно-будівельна майстерня Травки З.С.» м. Чернігів (далі – Детальний план).

Громадські слухання відбудуться  у понеділок, 17 червня 2024 року,  об 11:00 у формі інтернет-конференції та електронних консультацій.

Вхід в Zoom-конференцію:

https://us05web.zoom.us/j/86985833374?pwd=CG3S5wgjNcDblTy45OgE5WogMDr7XB.1

Ідентифікатор конференції: 869 8583 3374

Код доступу: bZ1ua3

Підстава для проєктування: рішення 32 сесії Козелецької селищної ради 8 скликання від 01.03.2024 року № 13-32/VІІІ «Про розроблення детального плану території земельної ділянки в межах населеного пункту с. Пилятин по вулиці Садова».

Замовник містобудівної документації «Детальний план території, орієнтовною площею 4 га, в межах земельної ділянки з кадастровим номером 7422088200:87:029:0004 в с. Пилятин по вул. Садова, 6-А для будівництва зерносушильного комплексу та цеху по ферментації органічних добрив» – виконавчий комітет Козелецької селищної ради.

Розробник проекту містобудівної документації ПП «Архітектурно-будівельна майстерня Травки З.С.» (м. Чернігів), головний архітектор проєкту - Травка-Бабенко Ю.В., кваліфікаційний сертифікат архітектора серія АА № 002896).

Строк подання зауважень та пропозицій – 30 днів з моменту публікації оголошення.

Пропозиції, зауваження  до проєкту Детального плану надсилати в письмовому вигляді відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ Козелецької селищної ради: сел.Козелець, вул.Соборності, б.27, е-адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – начальник відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ селищної ради – Олександр Науменко.

 

Схема сучасного використання території та схема наявних обмежень у використанні земель

Проєктний план та схема проєктних обмежень у використанні земель

З текстовою та графічною частинами проєкту містобудівної документації «Детальний план території, орієнтовною площею 4 га, в межах земельної ділянки з кадастровим номером 7422088200:87:029:0004 в с. Пилятин по вул. Садова, 6-А для будівництва зерносушильного комплексу та цеху по ферментації органічних добрив» можна ознайомитися у відповідному порядку щоденно з понеділка до четверга з 08:00 до 13:00 год та з 14:00 до 17:00 год, у п’ятницю з 08:00 до 13:00 год та з 14:00 до 16:00 год за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, сел.Козелець, вулиця Соборності, б.27, ліве крило, 2 поверх, кабінет 220.

 

 

Повідомлення споживачів

про намір підвищення вартості послуги з управління побутовими відходами та тарифу зі збирання та перевезення побутових відходів (роздільно зібрані - РПВ) з 1 липня 2024 року

КП «Козелецьводоканал» повідомляє  споживачів послуг з управління побутовими відходами  (вивезення рідких побутових відходів) про наміри збільшення ціни на послугу, з метою забезпечення безперебійного її надання шляхом коригування.

Діючий тариф встановлений рішенням виконавчого комітету Козелецької селищної ради Чернігівського району Чернігівської області  27.12.2023 року № 2140-72/VIII  «Про встановлення тарифу на послуги з управління побутовими відходами та тарифу на збирання та перевезення побутових відходів (роздільно зібрані - РПВ)» та введений в дію з 1 лютого 2024 року. 

Назва

Діючій тариф з ПДВ (грн./м³)

Скоригований тариф з ПДВ (грн./м³)

Відхилення

(+;-) грн.

%

Всі категорії споживачів (населення, бюджетні організації, інші споживачі)

114,72

118,36

+3,64

+3,17

Коригування проведено  згідно Порядку  формування  середньозваженого тарифу на послуги з управління побутовими відходами, а також тарифів на збирання, перевезення, відновлення та видалення побутових відходів затвердженого Постановою КМУ від 26.09.2023 року №1031. До тарифу  не закладено прибуток (інвестиційна програма). 

Структура  собівартості послуги з

управління побутовими відходами та тарифу на збирання та перевезення побутових відходів

(роздільно зібрані - РПВ)

№ з/п

Статті витрат

грн./м3

1.

Прямі матеріальні витрати

33,09

2.

Прямі витрати з оплати праці

30,27

3.

Інші прямі витрати

9,55

4.

Загальновиробничі витрати

1,16

Всього витрат виробничої собівартості

74,07

5.

Адміністративні витрати

16,22

6.

Витрати на збут

8,34

Всього витрат повної собівартості

98,63

7.

Плановий прибуток

0,00

Разом

98,63

8.

ПДВ 20%

19,73

Всього

114,72

Результат діяльності по підприємству від надання послуги з управління побутовими відходами  (вивезення рідких побутових відходів) становить:

  • за 2023 рік – -32,31 тис. грн.;
  • станом на 01.04.2024 року –  2,20 тис. грн.

Рівень відшкодування діючого  тарифу становить:

  • за 2023 рік – 93,47%
  • станом на 01.04.2024 року –  101,53%

У зв'язку з прийняттям Верховною Радою України Закону «Про Державний бюджет України на 2024 рік» значно пізніше граничного терміну подачі розрахунків до селищної ради, відповідно п.8 Порядку -  до 20 серпня, передбачені державою гарантії на  підвищення заробітної плати не були включені в діючі тарифи, тому підприємству доводиться провести коригування встановлених тарифів у зв´язку з підвищенням:

  • мінімальної заробітної плати з 1 квітня 2024 року до  8000 гривень;
  • прожиткового мінімуму для працездатних осіб з 1 січня 2024 – до  3028 гривень.

Підприємство   провело розрахунок планових витрат шляхом проведення коригування складових витрат  по яких відбулися зміни.

Складові вартості послуги з

управління побутовим відходами та тарифу зі збирання та перевезення побутових відходів

(роздільно зібрані - РПВ), що підлягають коригуванню

Види затрат

Діючий  тариф, грн.

Запланований тариф, грн.

% зростання/

зменшення

Мінімальна заробітна плата

6700,00

8000,00

19,40

Прожитковий мінімум:

  • січень-червень
  • липень-грудень

2684,00

2684,00

2684,00

3028,00

0,00

12,82

У зв'язку з тим, що  викачані рідкі побутові відходи проходять  повну біологічну очистку очисними спорудами підприємства всі категорії споживачів зобов'язані проводити оплату за надану послуги. Вартість очистки рідких побутових відходів затверджена рішенням виконавчого комітету Козелецької селищної ради Чернігівського району Чернігівської області від 12.12.2023 № 1974-71/VIII «Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення» та становить 43,92 грн. з ПДВ за м³ з 01.01.2024 року для фізичних осіб та 60,30 грн. з ПДВ за м³ з 01.01.2024 року для юридичних осіб.

Зауваження та пропозиції від фізичних, юридичних осіб, їх об’єднань приймаються КП «Козелецьводоканал» в письмовому вигляді як особисто, так і шляхом направлення поштою або на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. протягом 8 календарних днів з дня опублікування відповідної інформації за адресою: вул. Франка, 15, смт. Козелець,  Чернігівська область, 17000.

Адміністрація КП «Козелецьводоканал»

 

 

 

КП «Козелецьводоканал» повідомляє  споживачів послуг з централізованого водопостачання та водовідведення (очистка та пропуск стоків) про наміри збільшення цін на послуги, з метою забезпечення безперебійного їх надання. Діючі тарифи введені в дію з 01.01.2024 року згідно рішення виконавчого комітету Козелецької селищної ради від 12.12.2023 № 1974-71/VIII,  в результаті проведення повного перегляду тарифів та їх структури.

Назва

Діючі тарифи з ПДВ (грн./м³)

Скориговані тарифи з ПДВ (грн./м³)

Відхилення

(+;-) грн.

%

Тариф на послуги централізованого водопостачання за 1м³ води з ПДВ, грн.

Споживачі, які не є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання  та централізованого водовідведення (фізичні та юридичні особи, які отримують або мають намір отримувати  послуги з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення)

25,68

26,74

+1,06

+4,13

Тариф на послуги централізованого водовідведення (очистка та пропуск стоків) за 1м³ стоків з ПДВ, грн.

Споживачі, які не є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання  та централізованого водовідведення (фізичні та юридичні особи, які отримують або мають намір отримувати  послуги з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення):

93,12

95,19

+2,07

+2,22

Пропуск стоків

32,82

33,68

+0,86

+2,62

Очистка стоків

60,30

61,51

+1,21

+2,01

Результат діяльності по підприємству від надання послуг становить:

  1. з централізованого водопостачання:
  • за 2023 рік – -106,0 тис. грн.;
  • станом на 01.04.2024 року –  -94,15 тис. грн.
  1. з централізованого водовідведення:
  • за 2023 рік – -160,48тис. грн.;
  • станом на 01.04.2024 року  –  -4,13 тис. грн.

Рівень відшкодування діючих тарифів становить:

  • централізоване водопостачання  на 01.04.2024 року – 89,98 %;
  • централізоване водовідведення   на 01.04.2024 року – 99,41  %.

Структура послуг з централізованого водопостачання та водовідведення

 з 1 липня 2024 року 

№ з/п

Статті витрат

Централізоване Водопостачання,

грн./м3

Централізоване Водовідведення,

грн./м3

Пропуск стоків

Очистка стоків

1.

Прямі матеріальні витрати

5,07

2,51

18,75

2.

Прямі витрати з оплати праці

5,02

14,38

13,69

3.

Інші прямі витрати

1,08

2,63

2,57

4.

Загальновиробничі витрати

5,23

0,92

2,95

Всього витрат виробничої собівартості

16,40

20,44

37,96

5.

Адміністративні витрати

3,18

4,14

7,15

6.

Витрати на збут

1,84

2,41

4,18

Всього витрат повної собівартості

21,42

26,99

49,29

7.

Плановий прибуток

0,86

1,08

1,97

Разом

22,28

28,07

51,26

8.

ПДВ 20%

4,46

5,61

10,25

Всього

26,74

33,68

61,51

Розрахунки щодо коригування проведені  відповідно до Порядку  формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення затвердженого Постановою КМУ від 01.06.2011 року №869.

У зв'язку з прийняттям Верховною Радою України Закону «Про Державний бюджет України на 2024 рік» значно пізніше граничного терміну подачі розрахунків до селищної ради, відповідно п.8 Порядку - до 20 серпня, передбачені державою гарантії на  підвищення заробітної плати не були включені в діючі тарифи, тому підприємству доводиться провести коригування встановлених тарифів у зв´язку з підвищенням:

  • мінімальної заробітної плати з 1 квітня 2024 року до  8000 гривень;
  • прожиткового мінімуму для працездатних осіб з 1 січня 2024 – до  3028 гривень.

Підприємство   провело розрахунок планових витрат на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення шляхом проведення коригування складових витрат  по яких відбулися зміни.

Складові вартості послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, що підлягають коригуванню

Види затрат

Діючий  тариф, грн.

Запланований тариф, грн.

% зростання/

зменшення

Мінімальна заробітна плата:

січень-грудень

6700,00

8000,00

19,40

Прожитковий мінімум:

  • січень-червень
  • липень-грудень

2684,00

2684,00

2684,00

3028,00

0,00

12,82

Податки:

  • рентна плата за користування надрами для видобування корисних копалин

160515,00

167292,30

4,22

Зауваження та пропозиції від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань приймаються КП «Козелецьводоканал» в письмовому вигляді як особисто, так і шляхом направлення поштою або на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. протягом 8 календарних днів з дня опублікування відповідної інформації за адресою: вул. Франка, 15, смт. Козелець,  Чернігівська область, 17000.

                    Адміністрація КП «Козелецьводоканал» 

 

 

      1. Найменування організатора  консультацій з громадськістю Козелецька селищна рада.

      Розпорядження селищного голови від 22.02.2024 року № 52 "Про проведення консультацій з громадськістю щодо проєктів рішень сесії Козелецької селищної ради про припинення (ліквідацію) філій Козелецького ліцею№ 3 Козелецької селищної ради

      Склад робочої групи з організації та проведення консультацій з громадськістю щодо проєктів рішень сесії Козелецької селищної ради "Про припинення (ліквідацію) Лихолітської філії Козелецької селищної ради", "Про припинення (ліквідацію) Скрипчинської філії Козелецької селищної ради"

      План заходів з організації та проведення консультацій з громадськістю щодо проєктів рішень сесії Козелецької селищної ради "Про припинення (ліквідацію) Лихолітської філії Козелецької селищної ради", "Про припинення (ліквідацію) Скрипчинської філії Козелецької селищної ради"

        1. Документи, винесені для консультацій з громадськістю: 

        проєкти рішень сесії Козелецької селищної ради 

        «Про припинення (ліквідацію) Лихолітської філії Козелецького ліцею №3 Козелецької селищної ради»(pdf), 

        «Про припинення (ліквідацію) Скрипчинської філії Козелецького ліцею №3 Козелецької селищної ради»(pdf).

        1. Нормативне забезпечення:

        Стаття 143 Конституції України: Територіальні громади села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи місцевого  самоврядування утворюють,  реорганізовують та ліквідовують комунальні підприємства, організації і установи, а також здійснюють контроль за їх діяльністю, вирішують інші питання місцевого значення, віднесені законом до їхньої компетенції.

        Стаття 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: Реорганізація або ліквідація навчальних закладів комунальної форми власності здійснюється за рішенням місцевої ради.

        Стаття 25  Закону України «Про освіту»: Засновник закладу освіти зобов’язаний у разі реорганізації чи ліквідації закладу освіти забезпечити здобувачам освіти можливість продовжувати навчання на відповідному рівні освіти.

        Стаття 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту»:    Рішення про утворення, реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання (зміну типу) закладу загальної середньої освіти приймає його засновник (засновники).

        Мережа закладів загальної середньої освіти формується відповідно до законодавства з урахуванням соціально-економічної та демографічної ситуації, а також відповідно до культурно-освітніх та інших потреб територіальної громади та/або суспільства.

        Рішення про утворення комунальних початкових шкіл, гімназій як окремих юридичних осіб, їх реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання (зміну типу) приймають районні, міські, сільські, селищні ради.

        У разі реорганізації чи ліквідації закладу загальної середньої освіти засновник зобов’язаний забезпечити учням можливість продовжити здобуття загальної середньої освіти на відповідному рівні освіти.

        Реорганізація і ліквідація закладів загальної середньої освіти у сільській місцевості допускаються лише після громадського обговорення проекту відповідного рішення засновника.

        1. Мета проведення консультацій з громадськістю: врахування думки жителів Козелецької селищної ради щодо проєктів рішень сесії Козелецької селищної ради про припинення (ліквідацію) філій Козелецького ліцею №3 Козелецької селищної ради: Лихолітської філії Козелецького ліцею №3, Скрипчинської філії Козелецького ліцею №3.
        2. Соціальні групи населення, на які поширюватиметься дія документів   жителі  Лихолітського старостинського округу, Скрипчинського старостинського округу.
        3. Формат проведення консультацій з громадськістю та порядок участі  в обговоренні представників визначених соціальних груп населення:

        консультації з громадськістю проводитимуться у формі:

        • публічного громадського обговорення шляхом зустрічей керівництва Козелецької селищної ради та управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради з громадськістю Лихолітського старостинського округу, Скрипчинського старостинського округу за визначеним графіком:

        Графік проведення публічного громадського обговорення

        № з/п

        Дата

        Місце проведення

        Адреса

        Час

        1

        10.10.2024

        Лихолітська філія

        Козелецького ліцею №3 Козелецької селищної ради

        с.Лихолітки,

        вул. Центральна, буд.25

        14:00

        2

        11.10.2024

        Скрипчинська філія

        Козелецького ліцею №3 Козелецької селищної ради

        с.Скрипчин,

        вул. Центральна, буд.7

        14:00

        - направлення письмових звернень і пропозицій в електронному вигляді на електронну пошту управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради;

        - збору звернень і пропозицій у скриньках, розміщених на території Лихолітського старостинського округу, Скрипчинського старостинського округу. 

        У консультаціях з громадськістю можуть брати участь дієздатні жителі Козелецької селищної ради, які досягли 18-річного віку та місце проживання яких в установленому законом порядку зареєстроване на території, в межах якої проводяться громадські обговорення.

        1. Адреса електронної пошти, строк і форми для подання пропозицій (зауважень): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

        Пропозиції (зауваження) учасників консультацій з громадськістю в письмовій формі надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, до 17:00 28.02.2025 року з дати опублікування повідомлення про їх проведення. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються.

        1. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення  Трофимченко Алла Андріївна, начальник управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради.
        2. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – узагальнення висловлених в ході проведення консультацій з громадськістю зауважень та пропозицій здійснюється організатором протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій. Після отримання висловлених пропозицій та проведеного аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на сайті Козелецької селищної ради.

        Запрошуємо усіх охочих узяти участь в обговоренні запропонованих проєктів рішень, що виноситимуться на розгляд сесії Козелецької  селищної ради.

         

         

        ЗАТВЕРДЖЕНО
         постановою Кабінету Міністрів України
         від 8 серпня 2023 р. № 835

        ПУБЛІЧНИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР 
         про надання послуги з управління побутовими відходами

        ________смт. Козелець__________
         (найменування населеного пункту)

                                                                                                                                                  01 лютого  2024 р.

        Комунальне підприємство «Козелецьводоканал» ______________________________________
         (найменування юридичної особи або прізвище, ім’я та по батькові (за наявності) фізичної особи - підприємця)

        в особі начальника Юрченка Владислава Миколайовича__________________________,
                                                     (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) представника виконавця)

        що діє на підставі статуту затвердженого рішенням восьмої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 30.04.2021 року №13-08/VIII


                                                                                (назва, дата, номер документа)

        (далі - виконавець), з однієї сторони, та індивідуальний споживач (далі - споживач), з іншої сторони, уклали індивідуальний договір про надання послуги з управління побутовими відходами.

        Загальні положення

        1. Цей договір є публічним договором приєднання про надання послуги з управління побутовими відходами (далі - послуга), який укладається сторонами відповідно до Закону України “Про житлово-комунальні послуги” з урахуванням статей 633, 634, 641 і 642 Цивільного кодексу України шляхом приєднання споживача до умов цього договору в цілому.
        2. Фактом приєднання споживача до умов договору є прийняття пропозиції укласти договір (акцепт), вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви про укладення договору (додаток до договору), сплата рахунка за надану послугу, факт споживання послуги.

        Предмет договору

        1. Виконавець надає послугу відповідної якості згідно з графікомабо відповідно до  звернення (заявки)  споживача, а споживач своєчасно оплачує її за встановленими тарифами за видами побутових відходів у строки і на умовах, передбачених цим договором, на підставі рішеннявиконавчого комітету Козелецької селищної ради від 28.07.2023 року №873-61/VIII «Про затвердження результатів конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів (рідких побутових відходів) на території населених пунктів Козелецької селищної ради»___________________________________________________________________________

        (дата та номер акта про визначення виконавця)

        та відповідно до правил благоустрою території населеного пункту, затверджених рішенням шостої сесії восьмого скликання Козелецької селищної ради від 04.10.2017 року №06-6/VIII «Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях Козелецької селищної ради»______________________________________

        (дата та номер акта про затвердження правил благоустрою)

        з урахуванням регіонального та місцевого планів управління відходами, затверджених ___________________________________-____________________________________________,

        (дата та номер акта про затвердження регіонального та місцевого планів управління відходами)

        які розміщені на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування або на веб-сайті виконавця за посиланням:

        https://kozsr.gov.ua______________________________________________________. (посилання на офіційний веб-сайт органу місцевого самоврядування або виконавця)

        Надання послуги за видами побутових відходів

        1. Виконавець надає споживачеві послуги з управління _роздільно зібраними (РПВ)_______________________________________________________ відходами.

                               (змішаними, роздільно зібраними, великогабаритними, ремонтними)

        1. Послуга з управління побутовими відходами (змішані та/або роздільно зібрані відходи від домогосподарств, включаючи відходи паперу, картону, скла, пластику, деревини, текстилю, металу, упаковки, біовідходи, відходи електричного та електронного обладнання, відходи батарей та акумуляторів, небезпечні відходи у складі побутових) надається за контейнерною чи безконтейнерною системою, на пункті роздільного збирання (зокрема мобільному) чи за заявкою, інформація про яку розміщується на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування або виконавця.
        2. Для збирання побутових відходів за контейнерною системою використовуються технічно справні контейнери. Інформація щодо кількості, місткості та приналежності контейнерів розміщується на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування або виконавця.
        3. Графік та години перевезення за контейнерною або безконтейнерною системою, адреса пункту роздільного збирання (зокрема мобільного), контактна інформація для замовлення перевезення побутових відходів за заявкою розміщуються на веб-сайті органу місцевого самоврядування або виконавця.
        4. Під час збирання побутових відходів за контейнерною системою (якщо такий контейнер є мобільним і не розміщений постійно на визначеному місці) споживач зобов’язаний за встановленим графіком виставляти контейнер у місці, погодженому з виконавцем.
        5. Під час збирання побутових відходів за безконтейнерною системою споживач має за встановленим графіком виставити пластикові пакети із зібраними відходами у місцях, погоджених з виконавцем.
        6. Розташування споживачем контейнерів для збирання великогабаритних і ремонтних відходів здійснюється відповідно до вимог санітарно-епідеміологічного законодавства на спеціальному майданчику з твердим покриттям у місцях, погоджених з виконавцем.

        Вимоги до якості послуги

        1. Критеріями якості надання послуги з управління побутовими відходами є дотримання графіка збирання та перевезення побутових відходів, дотримання правил надання послуги з управління побутовими відходами та інших вимог законодавства.

        Права та обов’язки споживача

        1. Споживач має право:

        1) одержувати своєчасно та належної якості послугу згідно із законодавством про житлово-комунальні послуги та про відходи і умовами договору;

        2) без додаткової оплати одержувати від виконавця засобами зв’язку, зазначеними в розділі “Реквізити виконавця” цього договору, інформацію про тарифи на послугу з управління побутовими відходами, загальну вартість місячного платежу, структуру тарифу, норми надання послуги, порядок надання послуги, графік збирання та перевезення побутових відходів, обсяги зібраних побутових відходів (за видами), обсяги побутових відходів, переданих на місця видалення відходів та/або об’єкти, що здійснюють відновлення відходів, з наведенням коду операції відповідно до Переліку операцій з видалення відходів  та Переліку операцій з відновлення відходів, наведених в додатках 1 та 2 до Закону України “Про управління відходами”. Така інформація надається засобами зв’язку, зазначеними в розділі “Реквізити виконавця” цього договору, або на зазначений споживачем засіб зв’язку у додатку до цього договору у строк, визначений Законом України “Про доступ до публічної інформації”;

        3) на відшкодування збитків та шкоди, завданих його майну та життю або здоров’ю внаслідок неналежного надання або ненадання послуги;

        4) на усунення виконавцем виявлених недоліків у наданні послуги протягом п’яти робочих днів з моменту звернення споживача;

        5) на зменшення розміру плати за послугу у разі її ненадання, надання не в повному обсязі або зниження її якості;

        6) на несплату вартості послуги за період тимчасової відсутності в житловому приміщенні (іншому об’єкті нерухомого майна) споживача та інших осіб понад 30 календарних днів за умови документального підтвердження такої відсутності;

        7) на перевірку обсягу надання та якості послуги в установленому законодавством про житлово-комунальні послуги порядку;

        8) складати та підписувати акти-претензії у зв’язку з порушенням правил надання послуги;

        9) отримувати без додаткової оплати інформацію про проведені виконавцем нарахування плати за послугу (з розподілом за періодами та видами нарахувань) та отримані від споживача платежі;

        10) отримувати повну та достовірну інформацію про безпечність об’єктів відновлення побутових відходів.

        1. Споживач зобов’язується:

        1) своєчасно вживати заходів до усунення виявлених неполадок, пов’язаних з отриманням послуги, що виникли з його вини;

        2) оплачувати в установлений договором строк надану послугу;

        3) дотримуватися правил пожежної безпеки та санітарних норм;

        4) у разі несвоєчасного здійснення платежів за послугу сплачувати пеню в розмірі, встановленому відповідно до пункту 25 цього договору;

        5) письмово інформувати виконавця про зміну власника житла (іншого об’єкта нерухомого майна) та про фактичну кількість осіб, які постійно проживають у житлі споживача, протягом 30 календарних днів від дня настання такої події;

        6) забезпечити роздільне збирання побутових відходів;

        7) визначати разом з виконавцем місця розташування контейнерних майданчиків, створювати умови для вільного доступу до таких майданчиків;

        8) обладнати контейнерні майданчики, утримувати їх у належному санітарному стані, забезпечувати освітлення в темний час доби;

        9) забезпечити належне збирання та зберігання відходів, встановлення достатньої кількості контейнерів у разі застосування контейнерної системи для збирання побутових відходів з метою запобігання їх переповненню; утримувати контейнери відповідно до вимог санітарних норм і правил;

        10) забезпечити передачу побутових відходів до системи управління побутовими відходами, а побутові відходи, на які поширюється розширена відповідальність виробника, - до системи приймання або роздільного збирання, створеної організаціями розширеної відповідальності виробників.

        Права та обов’язки виконавця

        1. Виконавець має право:

        1) у разі застосування контейнерної системи вимагати від споживача встановити контейнери та обладнати контейнерні майданчики та забезпечувати їх утримання у належному санітарно-технічному стані, а у разі застосування безконтейнерної системи - територію для збирання пластикових пакетів з побутовими відходами;

        2) вимагати від споживача своєчасно збирати та належним чином зберігати побутові відходи, встановлювати передбачену договором кількість контейнерів у разі застосування контейнерної системи та  запобігати їх переповненню;

        3) вимагати від споживача здійснювати роздільне збирання побутових відходів;

        4) обмежити (припинити) надання послуги у разі її неоплати або оплати не в повному обсязі в порядку і строки, встановлені законом та договором, крім випадків, коли якість та/або обсяг надання послуги не відповідають умовам договору;

        5) вимагати від споживача проведення протягом п’яти робочих днів робіт з усунення виявлених неполадок, що виникли з вини споживача, або відшкодування вартості таких робіт, проведених виконавцем;

        6) отримувати інформацію від споживача про зміну власника житла (іншого об’єкта нерухомого майна) та фактичної кількості осіб, які постійно проживають у житлі споживача.

        1. Виконавець зобов’язується:

        1) забезпечувати своєчасність надання, безперервність і відповідну якість послуги згідно із законодавством про житлово-комунальні послуги та про відходи та умовами договору, зокрема шляхом створення системи управління якістю відповідно до національних або міжнародних стандартів;

        2) готувати та укладати із споживачем договори про надання послуги з визначенням відповідальності за дотримання умов її виконання згідно з типовим договором;

        3) без додаткової оплати надавати в установленому законодавством порядку засобами зв’язку, зазначеними в розділі “Реквізити виконавця” цього договору, необхідну інформацію про тарифи, загальну вартість місячного платежу, структуру тарифу, порядок надання послуги, графік збирання та перевезення побутових відходів, щомісячні обсяги зібраних побутових відходів (за видами), щомісячні обсяги переданих різних видів побутових відходів іншим суб’єктам господарювання на місця видалення відходів або об’єкти відновлення відходів з наведенням коду операції відповідно до Переліку операцій з видалення відходів та Переліку операцій з відновлення відходів, наведених в додатках 1 і 2 до Закону України “Про управління відходами”;

        4) розглядати у визначений законодавством строк претензії та скарги споживачів і проводити відповідні перерахунки розміру плати за послугу в разі її ненадання, надання не в повному обсязі, несвоєчасно або неналежної якості, а також в інших випадках, визначених договором;

        5) вживати заходів до усунення порушень якості послуги у строки, встановлені законодавством;

        6) самостійно здійснювати перерахунок вартості послуги за весь період її ненадання, надання не в повному обсязі або невідповідної якості, а також сплачувати неустойку (штраф) у розмірі, встановленому відповідно до пункту 25 цього договору;

        7) своєчасно реагувати на виклики споживача, підписувати акти-претензії, вести облік вимог (претензій) споживача у зв’язку з порушенням порядку надання послуги;

        8) своєчасно та власним коштом проводити роботи з усунення виявлених неполадок, пов’язаних з наданням послуги, що виникли з його вини;

        9) інформувати споживача про намір зміни тарифів на послугу за видами побутових відходів у порядку, встановленому відповідно до пункту 26 цього договору;

        10) укладати договори із суб’єктами господарювання, які здійснюють відновлення та видалення побутових відходів. Якщо виконавцем послуги є адміністратор послуги, він також укладає договори із суб’єктами господарювання, які здійснюють збирання та перевезення побутових відходів;

        11) забезпечувати утримання у належному санітарно-технічному стані контейнерів у разі перебування їх у власності суб’єкта господарювання, який здійснює збирання та перевезення побутових відходів;

        12) забезпечувати ліквідацію звалища змішаних відходів протягом однієї доби з моменту його утворення на контейнерному майданчику через недотримання графіка перевезення, а також невідкладне проведення прибирання в разі розсипання побутових відходів під час завантаження у спеціально обладнаний для цього транспортний засіб;

        13) проводити інформаційні кампанії для підвищення обізнаності громадськості з питань запобігання утворенню відходів та забрудненню навколишнього природного середовища.

        Тариф та порядок оплати послуги

        1. Згідно з рішенням виконавчого комітету Клзелецької селищної ради від 27 грудня 2023 р. № 2140-72/VIII 

                                                                                     (орган місцевого самоврядування)

        тариф на послугу становить:

        Вид побутових відходів

        Тариф на послугу за видами побутових відходів, гривень за
         1 куб. метр чи гривень за 1 тонну

        1. Змішані відходи

         

        2. Роздільно зібрані відходи, у тому числі (заповнюється за наявності):

        114,72

        паперу, картону

         

        скла

         

        пластику

         

        деревини

         

        текстилю

         

        металу

         

        упаковки

         

        біовідходи

         

        відходи зелених насаджень

         

        відходи електричного та електронного обладнання

         

        відходи батарей та акумуляторів

         

        небезпечні відходи у складі побутових

         

        3. Великогабаритні відходи

         

        4. Ремонтні відходи

         

        Згідно    з     рішенням     виконавчого   комітету   Козелецької    селищної     ради    від  


                                                                                     (назва органу місцевого самоврядування)

        12.12.2023р. №1974-71/VІІІ тариф на послугу з централізованого водовідведення (очищення стоків)  за 1 куб. метр  вивезених рідких побутових відходів становить:

        для споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (фізичні особи (населення), які отримують або мають намір отримувати послуги з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення) ─ 43,92 гривень за 1 м³;

        для споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (юридичні особи, які отримують або мають намір отримувати послуги з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення) ─ 60,30 гривень за 1 м³.

        У разі надання послуги за межами смт. Козелець виконавець розраховує вартість проїзду виходячи з відстані до місця надання послуги та назад, норм витрат пального та ціни на нього.

        Плата за абонентське обслуговування становить  ________-________ гривень на місяць.

        1. Розрахунковим періодом є календарний місяць.

        Споживач вносить однією сумою плату виконавцю, яка складається з:

        плати за послугу, що розраховується виходячи з розміру затверджених тарифів на послугу за видами побутових відходів та обсягу надання послуги, визначених відповідно до законодавства;

        плати за абонентське обслуговування в розмірі, визначеному виконавцем, але не вище граничного розміру, визначеного Кабінетом Міністрів України.

        Плата за послугу та за абонентське обслуговування нараховується щомісяця.

        Початок і закінчення розрахункового періоду для розрахунку плати за абонентське обслуговування завжди збігаються з початком і закінченням календарного місяця відповідно.

        1. У разі застосування щомісячної системи оплати послуги споживач здійснює оплату за цим договором не пізніше 20 числа місяця, що настає за розрахунковим, що є граничним строком внесення плати за спожиту послугу.
        2. Виконавець формує на підставі норм надання послуги рахунок на оплату послуги та надає споживачеві у строк не пізніше ніж за 10 календарних днів до граничного строку внесення плати за послугу.

        Рахунок надається на паперовому носії. На вимогу або за згодою споживача рахунок може надаватися в електронній формі, зокрема за допомогою доступу до електронних систем обліку розрахунків споживачів.

        1. За бажанням споживача оплата послуги може здійснюватися шляхом внесення авансових платежів.

        Під час здійснення оплати споживач зобов’язаний зазначити розрахунковий період, за який вона здійснюється, та призначення платежу (плата виконавцю, сплата пені, штрафів).

        У разі коли споживачем не визначено розрахунковий період або за зазначений споживачем період виникла переплата, виконавець має право зарахувати такий платіж (його частину в розмірі переплати) в рахунок заборгованості споживача за минулі розрахункові періоди в разі її наявності, а в разі відсутності такої заборгованості - в рахунок майбутніх платежів споживача починаючи з найближчих до дати здійснення платежу розрахункових періодів.

        Виконавець не має права зараховувати плату за послугу в рахунок погашення пені, нарахованої споживачу без згоди споживача.

        1. У разі коли споживач не повністю вніс плату виконавцю за розрахунковий період, а також коли виконавець здійснює зарахування переплати в рахунок заборгованості за минулі періоди або в рахунок майбутніх платежів споживача, отримані від споживача кошти зараховуються:

        у першу чергу - в рахунок плати за послугу;

        у другу чергу - в рахунок плати за абонентське обслуговування.

        1. У разі тимчасової відсутності в житловому приміщенні (іншому об’єкті нерухомого майна) споживача та інших осіб понад 30 календарних днів споживач має право на несплату вартості послуги за такий період за умови подачі виконавцю заяви та документа, що підтверджує таку відсутність:

        довідки про фактичне місце проживання;

        довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

        довідки, що підтверджує тимчасове перебування в лікувально-профілактичних і санітарно-профілактичних закладах;

        довідки, що підтверджує навчання в іншому місті;

        довідки, що підтверджує проходження військової служби;

        довідки, що підтверджує відбування покарання;

        документів, що підтверджують тимчасове перебування за кордоном.

        Відповідальність сторін за порушення договору

        1. Сторони несуть відповідальність за порушення договору відповідно до статті 26 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”.
        2. У разі ненадання або надання послуги не в повному обсязі, зниження її якості споживач викликає виконавця послуги (його представника) для перевірки кількості та/або якості наданої послуги. Виконавець зобов’язаний прибути на виклик споживача для перевірки якості надання послуги у строк не пізніше ніж протягом однієї доби з моменту отримання відповідного повідомлення споживачу.

        Акт-претензія складається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 р. № 1145 “Про затвердження Порядку проведення перевірки відповідності якості надання деяких комунальних послуг та послуг з управління багатоквартирним будинком параметрам, передбаченим договором про надання відповідних послуг” (Офіційний вісник України, 2019 р., № 4, ст. 133).

        1. У разі несвоєчасного здійснення платежів споживач зобов’язаний сплатити пеню в розмірі 0,01 відсотка суми боргу за кожен день прострочення. Загальний розмір сплаченої пені не може перевищувати 100 відсотків загальної суми боргу.

        Нарахування пені починається з першого робочого дня, що настає за останнім днем граничного строку внесення плати за послугу.

        Пеня не нараховується за умови наявності заборгованості держави за надані населенню пільги та житлові субсидії та/або наявності у споживача заборгованості з оплати праці, підтвердженої належним чином.

        У разі ненадання послуги, надання її не в повному обсязі або невідповідної якості виконавець здійснює перерахунок вартості послуги, а також сплачує споживачеві неустойку (штраф) у розмірі 0,01 відсотка середньодобової вартості споживання послуги, визначеної за попередні 12 місяців (якщо попередніх місяців нараховується менш як 12 - за фактичний час споживання послуги), за кожен день ненадання послуги, надання її не в повному обсязі або невідповідної якості (за виключенням нормативних строків проведення аварійно-відновних робіт або періоду, протягом якого відбувалася ліквідація наслідків аварій або усунення виявлених неполадок, пов’язаних з отриманням послуги, що виникли з вини споживача).

        Аварійно-відновними роботами є комплекс робіт з ліквідації наслідків аварій, що виникли, а також із запобігання аваріям та аварійним ситуаціям.

        Порядок і умови внесення змін до договору, зокрема щодо тарифу на послугу

        1. Виконавець має право вносити зміни до договору. У разі внесення виконавцем змін до договору, крім зміни тарифу на послугу, такі зміни вступають в силу через 30 днів з моменту розміщення цих змін на

        https://kozsr.gov.ua ______________________________________________________________.

        (офіційний веб-сайт органу місцевого самоврядування або виконавця)

        Інформування споживача про намір зміни тарифів на послугу за видами побутових відходів здійснюється виконавцем в порядку, затвердженому Мінінфраструктури.

        1. У разі прийняття органом місцевого самоврядування рішення про зміну тарифів на послугу за видами побутових відходів виконавець у строк, що не перевищує 15 днів з дати введення їх у дію, повідомляє про це споживачам з посиланням на рішення відповідних органів шляхом розміщення на офіційному веб-сайті виконавця.

        У разі зміни тарифів протягом строку дії договору нові тарифи застосовуються з моменту їх введення в дію. Виконавець зобов’язаний внести відповідні зміни до договору шляхом розміщення нової редакції договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування або виконавця за посиланням:

        https://kozsr.gov.ua____________________________________________________________.
                               (посилання на офіційний веб-сайт органу місцевого самоврядування або виконавця)

        Форс-мажорні обставини

        1. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або часткове невиконання зобов’язань за цим договором, якщо таке невиконання є наслідком форс-мажорних обставин.
        2. Форс-мажорними обставинами є надзвичайні та невідворотні обставини, які виникли в результаті не передбачених сторонами подій, що об’єктивно унеможливлюють виконання зобов’язань, передбачених умовами договору, обов’язків згідно із законодавчими та іншими нормативними актами, зокрема пожежі, землетруси, повені, зсуви, вибухи, війна або військові дії, страйк, блокада. Доказом настання форс-мажорних обставин є документ Торгово-промислової палати або іншого компетентного органу.

        Строк дії договору, порядок і умови продовження його дії та розірвання

        1. Цей договір набирає чинності з дня акцептування його споживачем, але не раніше ніж через 30 днів з моменту опублікування і діє протягом одного року з дати набрання чинності.
        2. Якщо за 30 днів до закінчення строку дії цього договору жодна із сторін не повідомить письмово іншій стороні про відмову від договору, договір вважається продовженим на черговий однорічний строк.
        3. Цей договір може бути розірваний у разі прийняття рішення співвласниками щодо зміни моделі договірних відносин відповідно до статті 14 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”.
        4. Припинення дії цього договору не звільняє сторони від обов’язку виконання зобов’язань, які на дату такого припинення залишилися невиконаними.

        Прикінцеві положення

        1. Спори та розбіжності, що можуть виникнути під час надання послуги, якщо вони не будуть узгоджені шляхом переговорів між сторонами, вирішуються в судовому порядку.
        2. Повідомлення, документи та інформацію, що передбачені цим договором, споживач надсилає виконавцю засобами зв’язку, зазначеними в розділі “Реквізити виконавця” цього договору. Виконавець надсилає повідомлення, документи та інформацію, що  передбачені цим договором, на поштову адресу нерухомого майна споживача або іншими засобами зв’язку, зазначеними споживачем.

        Реквізити виконавця

        Комунальне підприємство «Козелецьводоканал»
                                       (найменування суб’єкта господарювання)

        _______________32895627____________________

        (ідентифікаційний код юридичної особи згідно з ЄДРПОУ або реєстраційний номер облікової картки платника податків для фізичних осіб*)

        місцезнаходження   17000,   Чернігівська   область,  смт. Козелець, вул. Франка, 15

        рахунок UA303052990000026005036303296

        у АТ КБ «ПРИВАТБАНК»_____________________________,

        МФО _305299________________________________________

        рахунок UA833535530000026006301102619

        у АТ «Державний ощадний банк України»________________,

        МФО _353553________________________________________

        номер телефону 04646 21554, (063)3618305, (066)7586730___

        адреса електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

        офіційний веб-сайт ___________________________________ ______________    ___________________________________
                     (підпис)              (прізвище, ім’я та по батькові (за наявності)

        __________
         * Для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті, зазначаються серія та номер паспорта.

         

        Додаток
         до публічного індивідуального
         договору про надання послуги з
         управління побутовими відходами

        ЗАЯВА

        Ознайомившись з умовами договору про надання послуги з управління побутовими відходами, розміщеного на https://kozsr.gov.ua_______________________________________

        _______________________________________________________________________________,

        (офіційний веб-сайт органу місцевого самоврядування або виконавця послуги)

        приєднуюсь до договору про надання послуги з управління побутовими відходами з Комунальним підприємство «Козелецьводоканал»_ з такими даними.

        (найменування виконавця)

        1. Інформація про споживача:

        1) найменування/прізвище, ім’я та по батькові (за наявності) ________________________

        _______________________________________________________________________________;

        _______________________________________________________________________________;

        (ідентифікаційний код юридичної особи згідно з ЄДРПОУ або реєстраційний номер
         облікової картки платника податків для фізичних осіб*)

        місцезнаходження ________________________________________;

        номер телефону __________________________________________;

        адреса електронної пошти _________________________________;

        2) місцезнаходження приміщення споживача:

        вулиця _________________________________________________;

        номер будинку __________________________________________;

        номер квартири (приміщення) _____________________________;

        населений пункт _________________________________________;

        район __________________________________________________;

        область ________________________________________________;

        індекс _________________________________________________;

        3) кількість осіб за місцем реєстрації проживання (перебування) у квартирі (приміщенні) споживача ______________________________________________________________________.

        _____________________
         (дата)

        __________________________________
         (підпис)

        __________________________________
         (прізвище, ім’я та по батькові
         (за наявності)

        __________
         * Для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті, зазначаються серія та номер паспорта.

        Анонси і оголошення

        Голосування

        Чи сподобався Вам сайт

        Дуже сподобався - 73%
        Так собі - 11%
        Не сподобався - 16%

        Всього голосів: 163
        The voting for this poll has ended on: грудня 20, 2017

        president rada kmu chor chern Dija  LogoAUCwebDSYO

        Офіційний сайт © 2024 Козелецька селищна рада Всі права захищено.