Козелецька селищна рада

Найвища честь - благо народу

Меню

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 01-36/VIII

Про затвердження Регламенту

роботи Козелецької селищної ради 

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо забезпечення прозорості місцевого самоврядування», Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити Регламент роботи Козелецької селищної ради, що додається.
  2. Рішення вісімнадцятої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 27 січня 2022 року №02-18/VIII «Про затвердження Регламенту роботи селищної ради», визнати таким, що втратило чинність.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій, постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку та постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

Додаток до

рішення тридцять шостої сесії

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 23 серпня 2024 року № 01-36/VIII

Р Е Г Л А М Е Н Т

роботи Козелецької селищної ради

РОЗДІЛ   І

  1. Загальні положення

Стаття  1. Козелецька селищна рада (далі — селищна рада) є органом місцевого самоврядування, що представляє Козелецьку територіальну громаду та здійснює від її імені та в її інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, визначені Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими законами України.

Порядок діяльності селищної ради, її органів, депутатів, посадових осіб визначається Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про запобігання корупції», «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних», іншими законодавчими актами та цим Регламентом.

Регламент роботи селищної ради (далі – Регламент ради) – це нормативний акт, затверджений радою, який визначає порядок скликання і проведення сесій, повноваження селищного голови, секретаря ради, заступників селищного голови, діяльність постійних комісій, тимчасових контрольних комісій, депутатів, депутатських груп, фракцій, а також виконавчого комітету і посадових осіб та органів ради у здійсненні радою повноважень, наданих їй Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та іншими законами.

Регламент роботи селищної ради затверджується не пізніше як на другій сесії ради.

Зміни та доповнення до Регламенту роботи ради вносяться селищною радою за пропозицією голови, постійних комісій та депутатів селищної ради.

До прийняття Регламенту ради чергового скликання застосовується Регламент ради, що діяв у попередньому скликанні.

Стаття 2. Регламент ради є обов’язковим до виконання всіма депутатами, селищним головою, секретарем селищної ради та заступниками селищного голови, а також іншими посадовими особами місцевого самоврядування. Регламент ради встановлює порядок скликання та проведення сесії ради, формування виконавчих органів ради, порядок прийняття рішень та звітів, порядок здійснення контрольної діяльності, процедуру діяльності депутатів, посадових осіб та органів ради.

Контроль за дотриманням Регламенту ради здійснюється селищним головою. Під час пленарного засідання селищної ради контроль за додержанням Регламенту ради покладається на головуючого на пленарному засіданні та голову постійної комісії з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Стаття 3. Селищна рада складається з депутатів, обраних виборцями  територіальної громади згідно із Виборчим кодексом України, Законом України «Про місцеві вибори». Селищна рада вважається правомочною за умови обрання не менш як двох третин депутатів від загального складу ради, повноваження яких визнано і не припинено в установленому законом порядку.

Стаття 4. Свої повноваження селищна рада здійснює на основі ініціативної і активної участі в її роботі кожного депутата, колективного вільного обговорення і вирішення питань місцевого значення, поєднання місцевих і державних інтересів, правової, організаційної та матеріально-фінансової самостійності, законності, широкому залученні громадян до управління громадськими справами та реалізації волі виборців через своїх депутатів, відповідальності і підзвітності перед радою утворених нею органів, обраних або призначених посадових осіб.  

Стаття 5. Робота селищної ради ведеться планово. Плани роботи селищної ради складаються з врахуванням пропозицій селищного голови, секретаря селищної ради, заступників селищного голови, виконавчого комітету, постійних комісій, депутатів селищної ради і затверджуються рішенням ради.

План пленарних засідань ради оприлюднюється на офіційному веб-сайті Козелецької селищної ради.

Стаття 6. Селищна рада є юридичною особою, діє самостійно у межах наділених власних повноважень і несе відповідальність за свою діяльність відповідно до закону.

Стаття 7. Селищна рада, її органи, депутати та посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

         На вимогу селищної ради, її органів та посадових осіб, керівники розташованих або зареєстрованих на території територіальної громади селищної ради підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, зобов’язані прибути на сесію селищної ради або засідання цих органів для надання інформації з питань, віднесених до відання ради та її органів.

Стаття 8. Сесії селищної ради проводяться гласно з забезпеченням права кожного бути присутнім на них, крім випадків передбачених законодавством. Порядок доступу до засідань визначається радою відповідно до закону та цього Регламенту.

         Відкритість та гласність роботи ради, її постійних комісій реалізується шляхом публікації її рішень на офіційному сайті ради та у інший визначений законодавством України спосіб.

  1. Повноваження селищної ради

Стаття 9. До повноважень селищної ради належать повноваження, визначені статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», зокрема:

1) затвердження Регламенту ради;

2) утворення і ліквідація постійних та інших комісій ради, затвердження та зміна їх складу, обрання голів комісій;

3) утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу; внесення змін до складу виконавчого комітету та його розпуск;

4) обрання на посаду та звільнення з посади секретаря ради у порядку, передбаченому Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

5) затвердження за пропозицією селищного голови структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів відповідно до типових штатів, затверджених Кабінетом Міністрів України, витрат на їх утримання;

6) утворення за поданням селищного голови інших виконавчих органів ради;

7) утворення старостинських округів, затвердження Положення про старосту, затвердження на посаду та звільнення з посади старости відповідно до закону;

8) затвердження плану роботи ради та заслуховування звіту про його виконання з урахуванням вимог статті 32 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності";

9) заснування місцевих публічних аудіовізуальних медіа у порядку, визначеному Законом України "Про медіа";

10) заслуховування звіту селищного голови про діяльність виконавчих органів ради, у тому числі щорічного звіту про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами відповідної ради;

11) прийняття рішення про недовіру селищному голові;

12) заслуховування звітів постійних комісій, керівників виконавчих органів ради та посадових осіб, яких вона призначає або затверджує;

13) заслуховування повідомлень депутатів про роботу в раді, виконання ними доручень ради;

14) розгляд запитів депутатів, прийняття рішень по запитах;

15) прийняття рішень щодо дострокового припинення повноважень депутата ради в порядку, встановленому законом;

16) скасування актів виконавчих органів ради, які не відповідають Конституції чи законам України, іншим актам законодавства, рішенням відповідної ради, прийнятим у межах її повноважень;

17) прийняття рішення щодо дострокового припинення повноважень селищного голови у випадках, передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

18) прийняття рішення про проведення місцевого референдуму;

19) прийняття відповідно до законодавства рішень щодо організації проведення референдумів та виборів органів державної влади, місцевого самоврядування, селищного голови;

20) прийняття рішень про наділення органів самоорганізації населення окремими власними повноваженнями органів місцевого самоврядування, а також про передачу коштів, матеріально-технічних та інших ресурсів, необхідних для їх здійснення;

21) прийняття рішень про об'єднання в асоціації або вступ до асоціацій, інших форм добровільних об'єднань органів місцевого самоврядування та про вихід з них;

 22) схвалення угод про об’єднання єврорегіонального співробітництва, прийняття рішень про утворення об’єднання єврорегіонального співробітництва, про приєднання до такого об’єднання або про вихід з нього, затвердження статуту об’єднання єврорегіонального співробітництва та внесення до нього змін;

22--1) схвалення угод про європейське об’єднання територіального співробітництва, прийняття рішень про утворення європейського об’єднання територіального співробітництва, про приєднання до такого об’єднання або про вихід з нього;

23) прийняття рішень про вступ до відповідних міжнародних асоціацій, інших об’єднань;

23-1) прийняття рішень щодо фінансування діяльності органів міжтериторіального та транскордонного співробітництва;

24) затвердження програм соціально-економічного та культурного розвитку відповідних адміністративно-територіальних одиниць, цільових програм з інших питань місцевого самоврядування;

25) розгляд прогнозу місцевого бюджету, затвердження місцевого бюджету, внесення змін до нього; затвердження звіту про виконання відповідного бюджету;

26) встановлення місцевих податків і зборів відповідно до Податкового кодексу України;

27) утворення цільових фондів, затвердження положень про ці фонди;

28) утворення місцевих фондів фінансової підтримки кінематографії, у тому числі програм грантової, конкурсної або позаконкурсної підтримки кінематографії, визначення умов та порядку використання цих фондів;

29) прийняття рішень щодо здійснення місцевих запозичень;

30) прийняття рішень щодо передачі коштів з відповідного місцевого бюджету;

31) прийняття рішень щодо надання відповідно до чинного законодавства пільг по місцевих податках і зборах, а також земельному податку;

32) прийняття рішень про укладення спеціальних інвестиційних договорів відповідно до Закону України "Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні";

33) встановлення для підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади селищної ради, розміру частки прибутку, яка підлягає зарахуванню до місцевого бюджету;

34) прийняття рішень щодо відчуження відповідно до закону комунального майна; затвердження місцевих програм приватизації, а також переліку об'єктів комунальної власності, які не підлягають приватизації; визначення доцільності, порядку та умов приватизації об'єктів права комунальної власності; вирішення питань про придбання в установленому законом порядку приватизованого майна, про включення до об'єктів комунальної власності майна, відчуженого у процесі приватизації, договір купівлі-продажу якого в установленому порядку розірвано або визнано недійсним, прийняття рішення про здійснення державно-приватного партнерства щодо об’єктів комунальної власності, у тому числі на умовах концесії, про створення, ліквідацію, реорганізацію та перепрофілювання підприємств, установ та організацій комунальної власності відповідної територіальної громади.

Реорганізація або ліквідація навчальних закладів комунальної форми власності здійснюється за рішенням ради;

35) прийняття рішень про визначення критеріїв, відповідно до яких утворення наглядової ради є обов’язковим у комунальних унітарних підприємствах та у господарських товариствах, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать територіальній громаді; про затвердження порядку утворення наглядової ради, порядку призначення членів наглядової ради комунального унітарного підприємства; про визначення кола питань, що належать до виключної компетенції наглядової ради комунального унітарного підприємства; про встановлення вимог до незалежних членів наглядової ради комунальних унітарних підприємств і господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать територіальній громаді;

36) визначення критеріїв відбору незалежного аудитора та критеріїв віднесення комунальних унітарних підприємств і господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать територіальній громаді, до таких, фінансова звітність яких (у тому числі консолідована) підлягає обов’язковій перевірці незалежним аудитором, та затвердження порядку такої перевірки і порядку залучення незалежного аудитора;

37) прийняття рішень про передачу іншим органам окремих повноважень щодо управління майном, яке належить до комунальної власності відповідної територіальної громади, визначення меж цих повноважень та умов їх здійснення;

38) створення у разі необхідності органів і служб для забезпечення здійснення з іншими суб'єктами комунальної власності спільних проєктів або спільного фінансування (утримання) комунальних підприємств, установ та організацій, визначення повноважень цих органів (служб);

39) вирішення відповідно до законодавства питань про створення підприємствами комунальної власності спільних підприємств, у тому числі з іноземними інвестиціями;

 40) прийняття рішень щодо надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад, суб’єктом якого є територіальна громада села, селища, міста, у формах, визначених статтею 4 Закону України "Про співробітництво територіальних громад", щодо схвалення проєкту договору про співробітництво та інших рішень, пов’язаних із здійсненням відповідно до зазначеного Закону співробітництва територіальних громад;

41) заслуховування звітів, пов’язаних із здійсненням відповідно до Закону України "Про співробітництво територіальних громад" співробітництва територіальних громад, суб’єктом якого є територіальна громада села, селища, міста;

42) вирішення відповідно до закону питань регулювання земельних відносин;

42-1) прийняття рішень щодо здійснення виконавчим органом сільської, селищної, міської ради державного контролю за використанням та охороною земель;

43) затвердження ставок земельного податку відповідно до Податкового кодексу України;

44) вирішення відповідно до закону питань про надання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів місцевого значення, а також про скасування такого дозволу;

45) прийняття рішень про організацію територій і об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення та інших територій, що підлягають особливій охороні; внесення пропозицій до відповідних державних органів щодо оголошення природних та інших об'єктів, що мають екологічну, історичну, культурну або наукову цінність, пам'ятками природи, історії або культури, які охороняються законом, прийняття рішень про оголошення в місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами "сезону тиші" з обмеженням господарської діяльності та добуванням об’єктів тваринного світу;

46) прийняття рішень про утворення кінокомісії, організацію територій та об’єктів як привабливих локацій для кінозйомок, а також ефективне використання потенціалу української сервісної індустрії в галузі кінематографії, формування бази даних відповідних об’єктів, визначення умов їх використання;

47) прийняття рішень про організацію та здійснення заходів щодо захисту тварин від жорстокого поводження;

48) вжиття заходів та забезпечення дотримання заборони провадження діяльності пересувних звіринців, пересувних зоопарків, пересувних виставок диких тварин та іншої забороненої Законом України "Про захист тварин від жорстокого поводження" діяльності в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці;

49) надання відповідно до законодавства згоди на розміщення нових об'єктів, у тому числі місць чи об'єктів для розміщення відходів, сфера екологічного впливу діяльності яких згідно з діючими нормативами включає відповідну територію;

50) прийняття рішення про створення відповідно до закону за рахунок коштів місцевого бюджету спеціалізованих установ з надання безоплатної первинної правничої допомоги, призначення і звільнення керівників цих установ, залучення в установленому законом порядку юридичних осіб приватного права, адвокатів та інших фахівців у відповідній галузі права до надання безоплатної первинної правничої допомоги;

51) заслуховування інформації прокурорів та керівників органів Національної поліції про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результатів діяльності на відповідній території;

52) прийняття рішень з питань адміністративно-територіального устрою в межах і порядку, визначених чинним законодавством України;

53) затвердження в установленому порядку місцевих містобудівних програм, генеральних планів забудови відповідних населених пунктів, іншої містобудівної документації;

54) затвердження договорів, укладених селищним головою від імені ради, з питань, віднесених до її виключної компетенції;

55) встановлення відповідно до законодавства правил з питань благоустрою території населених пунктів, забезпечення в них чистоти і порядку, торгівлі на ринках, додержання тиші в громадських місцях, за порушення яких передбачено адміністративну відповідальність;

56) встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби в межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці;

57) прийняття у межах, визначених законом, рішень з питань боротьби зі стихійним лихом, епідеміями, епізоотіями, за порушення яких передбачено адміністративну відповідальність;

58) визначення територій, на яких можуть проводитися потенційно небезпечні заходи в умовах присутності цивільного населення за участю особового складу Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів з використанням озброєння і військової техніки;

59) прийняття рішень, пов'язаних із створенням спеціальних вільних та інших зон, змінами в статусі цих зон, внесення до відповідних органів пропозицій з цих питань; надання згоди на створення таких зон за ініціативою Президента України або Кабінету Міністрів України;

60) прийняття рішення про дострокове припинення повноважень органів територіальної самоорганізації населення у випадках, передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

61) затвердження статуту територіальної громади;

62) затвердження відповідно до закону Положення про зміст, опис та порядок використання символіки територіальної громади;

63) прийняття рішень щодо виконання положень статей 711122024 Закону України "Про засади державної мовної політики";

64) надання згоди на передачу об'єктів з державної у комунальну власність та прийняття рішень про передачу об'єктів з комунальної у державну власність, а також щодо придбання об'єктів державної власності;

65) створення відповідно до законодавства комунальної аварійно-рятувальної служби, а також пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення місцевої та/або добровільної пожежної охорони;

66) затвердження відповідно до закону Положення про помічника-консультанта депутата ради та опису посвідчення помічника-консультанта депутата ради.

67) вирішення питань управління небезпечними відходами у складі побутових відходів відповідно до законодавства;

67-1) затвердження місцевих планів управління відходами;

67--2) визначення адміністратора послуги з управління побутовими відходами;

68) визначення шляхів стимулювання користування електромобілями та іншими екологічними видами транспорту;

69) затвердження вимог до облаштування майданчиків для паркування транспортних засобів з урахуванням норм, нормативів, стандартів у сфері благоустрою населених пунктів, державних будівельних норм, технічних умов, Правил дорожнього руху та інших нормативних документів;

70) встановлення плати за доступ до об’єкта будівництва, транспорту, енергетики, кабельної каналізації електрозв’язку, будинкової розподільної мережі комунальної власності відповідно до Закону України "Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж".

71) прийняття рішення про запровадження системи енергетичного менеджменту, затвердження положення про систему енергетичного менеджменту;

72) затвердження місцевих енергетичних планів та середньострокових цільових програм з їх виконання;

73) селищна рада здійснює інші повноваження, віднесені до її відання Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими законами.

РОЗДІЛ  П

ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

  1. Скликання сесії селищної ради

Стаття 10. Селищна рада проводить свою роботу сесійно. Сесія селищної ради складається з пленарних засідань ради, а також засідань постійних комісій ради.

Стаття 11. Першу сесію новообраної селищної ради скликає територіальна виборча комісія не пізніш як через два тижні після реєстрації новообраних депутатів селищної ради у кількості, яка забезпечує повноважність складу ради.

Стаття 12. Для підготовки пропозицій щодо порядку проведення першої сесії селищної ради та з питань, які передбачається внести на її розгляд, територіальною виборчою комісією утворюється робоча група з числа новообраних депутатів селищної ради.

Стаття 13. Перше пленарне засідання першої сесії відкриває голова

територіальної виборчої комісії, що інформує раду про підсумки виборів депутатів та селищного голови. З моменту визнання повноважень селищного голови він веде пленарні засідання ради відповідно до вимог чинного законодавства та Регламенту ради.

         У разі якщо на час проведення першої сесії селищний голова не зареєстрований відповідно до закону про місцеві вибори, про що на сесії ради інформує голова територіальної виборчої комісії, рада обирає тимчасову президію з числа депутатів ради в кількості трьох - п'яти осіб. Члени тимчасової президії почергово головують на пленарних засіданнях ради до обрання секретаря ради. З часу обрання секретаря ради він головує на пленарних засіданнях ради.

Стаття 14. Наступні сесії скликаються селищним головою в міру необхідності, але не менше одного разу на квартал, а з питань відведення земельних ділянок та надання документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності - не рідше ніж один раз на місяць.

У разі потреби селищна рада може прийняти рішення про проведення пленарного засідання впродовж кількох днів, а також про оголошення перерви в пленарному засіданні для опрацювання документів, проведення засідань комісій, депутатських груп, фракцій, запрошення посадових осіб тощо.

Стаття 15. У разі немотивованої відмови селищного голови, або неможливості його скликати сесію ради сесія скликається секретарем селищної ради.

Стаття 16.  Сесія селищної ради повинна бути також скликана за пропозицією не менш як однієї третини депутатів від загального складу відповідної ради, виконавчого комітету селищної ради.

Стаття 17. У разі якщо  селищний голова або секретар ради у двотижневий строк не скликають сесію на вимогу суб’єктів, зазначених у  статті 16,  або у разі якщо такі посади є вакантними сесія може бути скликана депутатами відповідної ради, які становлять не менш як одну третину складу ради, або постійною комісією ради.

Стаття 18. Рішення про скликання сесії приймається селищним головою або секретарем селищної ради у формі розпорядження.

Стаття 19.  Повідомлення про скликання сесії ради з зазначенням часу скликання, місця проведення сесії та питань, які передбачається внести на розгляд ради, доводиться до відома депутатів і населення та оприлюднюється на офіційному веб-сайті селищної ради  не пізніше як за 10 робочих днів до сесії, а у разі скликання позачергових сесій ради у виняткових випадках – не пізніше як за день до сесії.

  1. Підготовка питань на розгляд селищної ради

Стаття 20. На пленарних засіданнях селищної ради вирішуються питання, передбачені статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими законами.

Стаття 21. Питання на розгляд селищної ради можуть вносити селищний голова, виконавчий комітет, постійні комісії, депутати селищної ради, загальні збори громадян. Пропозиції щодо прийняття рішень, які відповідно до закону є регуляторними актами, вносяться з урахуванням вимог  Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".

Стаття 22. Пропозиції до порядку денного вносяться до прийняття селищним головою розпорядження про скликання сесії, не пізніше як за 15 днів до сесії (крім випадків скликання позачергових сесій ради). Питання, подані пізніше цього терміну, вносяться на наступну сесію. Проєкти рішень, внесені після прийняття селищним головою розпорядження про скликання сесії або під час чергової сесії можуть бути включені до порядку денного лише за рішенням селищної ради.  

Стаття 23. Пропозиції про внесення питань на розгляд ради супроводжуються проєктом рішення селищної ради по кожному питанню.

Стаття 24. Матеріали з питань, які внесені на розгляд сесії подаються не пізніше ніж за три дні до засідань постійних комісій і попередньо розглядаються на постійних комісіях селищної ради з прийняттям відповідних висновків та рекомендацій. Остаточно порядок денний сесії затверджується селищною радою на пленарному засіданні більшістю голосів депутатів, присутніх на сесії.

Стаття 25. Проєкт рішення селищної ради з поданими до нього матеріалами перед внесенням його на розгляд селищної ради узгоджується особами, які готували проєкт рішення, заступником селищного голови (по напрямках роботи), секретарем селищної ради, начальником відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи та начальником загального відділу селищної ради. 

Проєкти рішень, які передбачають фінансування або стосуються бюджетних питань, подаються та розглядаються у порядку, передбаченому статтями 75 та 76 Бюджетного кодексу України.

У разі незгоди з проєктом рішення, зауваження викладаються на окремому аркуші і додаються до проєкту.

Стаття 26. Проєкти рішень, інші документи і матеріали з питань, які вносяться на розгляд селищної ради, доводяться до відома депутатів не пізніше як за три дні до відкриття сесії, а у виняткових випадках – у день проведення сесії.

  1. Особливості підготовки програм соціально-

економічного розвитку та селищного бюджету

Стаття 27. Сесія по розгляду проєкту програми соціально-економічного  розвитку громади і селищного бюджету скликається не пізніше як через 12 днів після їх внесення до селищної ради.

За дорученням селищного голови або секретаря селищної ради вказані проєкти надаються депутатам для ознайомлення та для попереднього розгляду і підготовки висновків по них в постійних комісіях.

Постійні комісії одразу після розгляду на засіданнях повідомляють селищного голову про свої пропозиції та зауваження до цих проєктів.

Селищний голова або секретар селищної ради визначає постійну комісію, на яку покладається узагальнення пропозицій і зауважень до цих проєктів та підготовка співдоповіді на сесії з питань затвердження програм соціально-економічного та культурного розвитку громади і селищного бюджету.

На розгляд сесії схвалений проєкт бюджету подається виконавчим комітетом селищної ради.

  1. Підготовка і прийняття регуляторних актів (рішень)

Стаття 28. Регуляторний акт – це прийнятий селищною радою нормативно-правовий акт (рішення), який спрямований на правове регулювання господарських відносин, а також адміністративних відносин між регуляторними органами або іншими органами державної влади та суб’єктами господарювання та встановлює, змінює чи скасовує норми права, носить загальний чи локальний характер, застосовується неодноразово, поширюється на невизначене коло осіб.

Сферою господарських відносин є господарсько-виробничі, організаційно-господарські та внутрішньогосподарські відносини.

Аналіз регуляторного впливу – документ, який містить обґрунтування необхідності регулювання відносин шляхом прийняття регуляторного акта,

аналіз впливу, який справлятиме регуляторний акт на ринкове середовище, забезпечення прав та інтересів суб’єктів господарювання, громадян та держави, а також обґрунтування відповідності проекту регуляторного акта принципам державної регуляторної політики;

Звіт про відстеження результативності регуляторного акта – документ, який містить дані про результати відстеження результативності регуляторного акта та про методи, за допомогою яких було здійснено таке відстеження;

Стаття 29. З метою координації діяльності у здійсненні державної регуляторної політики, селищна рада покладає ці повноваження на постійну комісію ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності  (далі – відповідальна постійна комісія).   

Стаття 30.  Планування діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів здійснюється в рамках підготовки та затвердження плану роботи селищної ради у порядку, встановленому Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні” та Регламентом, з урахуванням вимог частин третьої та четвертої статті 7 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.     

Стаття 31. У пропозиціях про внесення питань на розгляд ради обов’язково відзначаються проєкти рішень, які є регуляторними актами.     

Стаття 32. Стосовно кожного проєкту регуляторного акту його розробником до оприлюднення проєкту акта з метою одержання зауважень та пропозицій готується аналіз регуляторного впливу. Вимоги щодо змісту аналізу регуляторного впливу визначаються статтею 8 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.

Стаття 33. У разі внесення на розгляд сесії ради проєкту регуляторного акта без аналізу регуляторного впливу відповідальна комісія приймає рішення про направлення проєкту регуляторного акта на доопрацювання органу чи особі, яка внесла цей проєкт.

За мотивованим поданням депутата ради, постійної комісії ради відповідальна постійна комісія може прийняти рішення про забезпечення підготовки експертного висновку щодо регуляторного впливу проєкту регуляторного акта, внесеного депутатом ради, постійною комісією ради. У цьому разі аналіз  регуляторного впливу не готується, а експертний висновок щодо регуляторного впливу готується відповідно до вимог статті 8 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.

Стаття 34.  Кожен проєкт регулярного акта, що внесений на розгляд до селищної ради, подається до відповідальної постійної комісії для  вивчення та надання висновків про відповідність проєкту регуляторного акта вимогам статей 4 та 8 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.” 

Відповідальна постійна комісія в 10-денний строк з дня подачі проєкту  до комісії забезпечує підготовку експертного висновку щодо регуляторного впливу внесеного проєкту регуляторного акта та погоджує проєкт з уповноваженим органом.

На підставі аналізу регуляторного впливу, яким супроводжувався проєкт регуляторного акта при його внесенні на розгляд сесії селищна рада, а також експертного висновку щодо регуляторного впливу цього проєкту відповідальна постійна комісія готує свої висновки про відповідність проєкту регуляторного акта вимогам статей 4 та 8  Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”. У випадках визначених ст.33 Регламенту, такі висновки готуються на підставі експертного висновку щодо регуляторного впливу.

Висновки відповідальної постійної комісії готуються на підставі аналізу регуляторного впливу, яким проєкт регуляторного акта супроводжувався при його внесенні, лише у разі, якщо експертний висновок щодо регуляторного  впливу не був наданий відповідальній постійній комісії протягом строку встановленого для його підготовки.  Це правило не застосовується у випадках  передбачених ст. 33 Регламенту.

Висновки відповідальної постійної комісії передаються для вивчення постійної комісії, до сфери відання якої належить супроводження розгляду проєкту регуляторного акта в селищній раді (далі – профільна постійна комісія), за винятком випадків, коли відповідальна постійна комісія є профільною постійною комісією.

При представленні на пленарному засіданні сесії ради проєкту регуляторного акта голова відповідальної постійної комісії доповідає висновки цієї постійної комісії про відповідність проєкту регуляторного акта вимогам статей 4 та 8 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.

Стаття 35. За рішенням селищної ради або відповідальної постійної комісії ради:

 - оприлюднюються проєкти регуляторних актів, які не оприлюднювалися до внесення їх на розгляд сесії ради;

- можуть повторно оприлюднюватися проєкти регуляторних актів, які оприлюднювалися до внесення їх на розгляд сесії ради.

У разі оприлюднення проєктів регуляторних актів за рішенням ради або відповідальної постійної комісії ради функцію розробника проєкту виконує орган, особа чи група осіб, які внесли цей проєкт на розгляд сесії ради, якщо інше не встановлено у рішенні ради чи відповідальної постійної комісії.

Зауваження і пропозиції щодо оприлюднення проєкту регуляторного акта, внесеного на розгляд сесії ради, та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями розробникові цього проєкту та профільній постійній комісії ради.   

Стаття 36. Регуляторний акт не може бути прийнятий або схвалений селищною радою, якщо наявна хоча б одна з таких обставин:

 - відсутній аналіз регуляторного впливу;

 - проєкт регуляторного акта не був оприлюднений.

Для припинення виявлених порушень вживаються заходи, передбачені статтею 33 Регламенту.

Стаття 37.  Виконання заходів з відстеженням результативності регуляторних актів, прийнятих селищною радою, забезпечується виконавчим комітетом селищної ради.

Звіт про відстеження результативності регуляторного акта, прийнятого селищною радою, не пізніше наступного робочого дня з дня оприлюднення цього звіту подається до відповідальної постійної комісії.

Рішення про необхідність перегляду регуляторного акта, прийнятого радою, на підставі аналізу звіту про відстеження його результативності приймає відповідальна постійна комісія або розробник проєкту цього регуляторного акта.

Стаття 38.  Звіт про відстеження результативності регуляторних актів селищна рада оприлюднює у друкованих ЗМІ не пізніше як у десятиденний термін з дня підписання цього звіту. 

Селищна рада заслуховує щорічний звіт селищного голови про здійснення державної регуляторної політики одночасно зі звітом про діяльність ради.   

  1. Порядок роботи сесії селищної ради

Стаття 39.  Сесія селищної ради є повноважною, якщо в її пленарному засіданні бере участь більше половини депутатів від загального складу ради.

Стаття 40. Реєстрацію депутатів здійснюють працівники апарату ради.

Для визначення правомочності пленарного засідання сесії беруться дані реєстрації, яка проводиться на початку засідання та після перерви.

У разі відсутності необхідної кількості депутатів головуючий переносить проведення пленарного засідання сесії на інший, встановлений ним час.

Місця для депутатів відводяться в залі засідань окремо від місць для розміщення інших осіб.

 Стаття 41. Сесії селищної ради відкриває і веде селищний голова, а у випадку його відсутності – секретар селищної ради. 

У випадку, передбаченому частиною восьмою статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесію відкриває за дорученням групи депутатів, з ініціативи якої скликана сесія, один з депутатів, що входить до її складу, а веде за рішенням ради - один з депутатів цієї ради.  

В президії сесії разом з селищним головою ради знаходиться секретар селищної ради.

Селищний голова має право запрошувати до президії сесії почесних гостей, керівників районного, обласного та державного рівня, народних депутатів, депутатів Чернігівської обласної ради.

Стаття 42. Порядок денний, часовий регламент та інші процедурні питання щодо порядку роботи сесії затверджуються більшістю голосів депутатів, присутніх на засіданні сесії.

Стаття 43. Пленарне засідання селищної ради розпочинається о 10-й годині. Тривалість роботи сесії встановлюється селищною радою, виходячи з кількості і особливостей питань, які розглядаються.

Перерва в роботі засідань робиться через кожні дві години на 20 хвилин.

Рада має право прийняти рішення про зміну часу проведення засідань. Сесія розпочинається та закінчується виконанням Державного Гімну України.

Стаття 44.  На початку роботи сесії селищної ради, до обрання лічильної групи, підрахунок голосів при голосуванні здійснюється секретарем селищної ради.

Для підрахунку голосів при проведенні відкритого голосування  селищна рада обирає лічильну групу з числа депутатів.

Стаття 45.  Сесії селищної ради проводяться гласно із забезпеченням права кожного бути присутнім на них, крім випадків, передбачених законодавством. У разі необхідності рада може прийняти рішення про проведення закритого пленарного засідання.

На сесії можуть бути присутні представники державних органів, органів самоврядування, громадських об’єднань, політичних партій, трудових колективів, а також інші особи.

Особи, які виявили бажання взяти участь у роботі сесії, пред’являють працівникам апарату селищної ради, які здійснюють реєстрацію присутніх осіб на пленарному засіданні селищної  ради, документ, що посвідчує їхню особу.

Помічники-консультанти депутатів районної, обласної ради та народних депутатів України допускаються на сесію селищної ради при пред'явленні ними відповідних посвідчень.

Для осіб, які виявили бажання взяти участь у роботі сесії в залі пленарних засідань селищної ради, відводяться спеціальні місця.

Особи, які виявили бажання взяти участь у пленарному засіданні селищної ради, не мають права втручатися в роботу сесії, зобов’язані утримуватись від проявів схвалення чи осуду доповідей, виступів, рішень, які проявляються оплесками, вигуками та іншими діями, дотримуватись порядку і виконувати пропозиції та вимоги головуючого. Особа, яка не є депутатом і припускається грубих порушень порядку, може бути випроваджена з залу засідань розпорядженням головуючого. На сесії ради як депутатам, так і запрошеним не дозволяється користуватися мобільними телефонами.

Селищний голова сприяє висвітленню діяльності селищної ради, виконавчого комітету, постійних комісій, депутатських фракцій та груп, депутатів в засобах масової інформації відповідно до чинного законодавства України.

Висвітлення діяльності селищної ради здійснюється на офіційному веб-сайті селищної ради в мережі Інтернет та у спосіб передбачений Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

6.Повноваження головуючого на пленарному засіданні

Стаття 46. Головуючий на засіданні селищної ради забезпечує виконання положень цього регламенту стосовно порядку проведення сесій.

Головуючий на сесії селищної ради:

- відкриває, закриває та неупереджено веде засідання, оголошує перерви в засіданнях ради;

-  слідкує за дотриманням правомочності сесії і прийнятого депутатами порядку її роботи;

- надає слово доповідачам, співдоповідачам та виступаючим  на сесії в послідовності надходження їх записок в президію сесії;

- за згодою сесії надає слово для виступів в дебатах з обговорюваного селищною радою питання особам, запрошеним на сесію;

- має право в необхідних випадках за згодою депутатів продовжити час для виступу;

- оголошує письмові запити, особисті заяви та довідки депутатів, надає депутатам слово для усних запитів, запитань, довідок, а також зауважень щодо ведення сесії;

- проводить голосування депутатів з питань, які потребують прийняття рішень селищної ради та оголошує його результати;

- на початку відкритого голосування оголошує кількість пропозицій, які пропонуються на голосування, уточнює їх формулювання, нагадує, якою більшістю голосів може бути прийняте рішення;

- дає доручення, пов’язані з забезпеченням роботи сесії селищної ради постійним комісіям.

7.Ведення пленарних засідань сесії

Стаття 47. Сесії селищної ради ведуться державною мовою.

Пленарне засідання ради транслюється в мережі Інтернет у режимі реального часу, крім випадків розгляду питань, що містять інформацію з обмеженим доступом відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації".

Пленарне засідання ради підлягає відеофіксації з подальшим зберіганням відеозапису засідання не менше п’яти років. Відеозапис пленарного засідання ради оприлюднюється в частині, що транслюється відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», невідкладно після закінчення засідання, але не пізніше наступного дня після проведення засідання, на офіційному веб-сайті ради чи в інший спосіб із забезпеченням відкритого доступу до відеозапису.

Під час сесії ради депутати, посадові особи місцевого самоврядування, інші доповідачі зобов’язані використовувати державну мову відповідно до вимог Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

{стаття 47 (в частині проведення трансляцій) набирає чинності через 30 днів з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні}

Стаття 48. Часовий регламент кожної сесії встановлюється на початку її роботи.

Час для доповідей на сесії встановлюється в межах до 1 години, для  співдоповідей – до 20 хвилин, виступаючим в дебатах вперше – до 7 хвилин, для повторного виступу в дебатах, виступах при обговоренні проєктів рішень або кандидатур, з мотивів ведення засідання, голосування, внесення запитів, питань, пропозицій, повідомлень і довідок – до 3 хвилин.   

Стаття 49. Письмова заява про надання слова для виступу в дебатах направляється голові ради безпосередньо на сесії після затвердження порядку денного із зазначенням питання, з якого депутат бажає взяти слово. Заява може також направлятися голові ради або секретарю ради до відкриття сесії.

Головуючий має право також надати слово депутату за його усним зверненням.

Стаття 50. Депутат виступає на засіданні після надання йому слова головуючим.

Головуючий на засіданні надає слово для участі в дебатах у порядку надходження заяв. В необхідних випадках за згодою більшості присутніх депутатів, головуючий може змінити черговість виступів з оголошенням мотивів такої зміни.

Черговість права на виступи при обмеженні часу для обговорення повинна враховувати таку послідовність: виступи по одному депутату від постійних комісій, виступи по одному депутату від фракцій, виступи по одному депутату від депутатських груп.

Виступи проводяться, як правило, з трибуни, а за згодою головуючого – із залу.

Стаття 51. Депутат може виступати з одного і того ж питання не більше двох разів. Передача права на виступ до іншої особи не допускається.

Слово по порядку ведення засідання, для довідки, відповіді на питання та для роз’яснення може бути надано головуючим поза чергою.

Селищний голова, секретар ради мають право взяти слово у будь-який час. Кількість їх виступів з одного і того ж питання не обмежується.

Стаття 52. Виступаючий не повинен вживати грубих і некоректних висловів, закликати до незаконних і насильницьких дій. У разі порушення цього правила головуючий має попередити виступаючого, а при повторному порушенні вправі позбавити його слова. Для повторного виступу в такому разі слово даному депутату по цьому питанню не надається. 

Якщо виступаючий взяв слово без дозволу головуючого, він може бути його позбавлений.

Якщо виступаючий відхилився від обговореної теми, головуючий може закликати його дотримуватись обговореного питання.

Якщо виступаючий продовжує висловлюватись не по обговорюваному питанню або перевищив відведений регламент, то після одного попередження він може бути позбавлений слова.

У разі грубого порушення дисципліни або перешкод у проведенні засідання головуючий може оголосити перерву або закрити засідання.

Якщо депутат вважає, що промовець або головуючий на засіданні неправильно тлумачать його слова або дії, він може в письмовій формі звернутися до головуючого з проханням надати йому слово для пояснень чи зауважень. За таким зверненням головуючий надає депутатові слово одразу або в кінці обговорення, але до голосування.

Стаття 53. Запитання доповідачам і співдоповідачам подаються письмово або ставляться усно.

Головуючий виступи депутатів не коментує і запитання виступаючому не задаються.

Стаття 54. Обговорення питання, яке розглядається, припиняється за рішенням селищної ради. При вирішенні питання про припинення обговорення головуючий інформує про кількість депутатів, що записалися на виступ і які виступили, виявляє хто з депутатів наполягає на виступі і за згодою ради надає їм слово.

Пропозиція про припинення обговорення ставиться на голосування.

Стаття 55. Якщо депутат не зміг висловитися у зв’язку з припиненням обговорення, за його бажанням текст його виступу може бути додано до протоколу сесії.

Після припинення обговорення доповідач і співдоповідач мають право взяти заключне слово.

 Стаття 56. При необхідності в кінці сесії надається час, але не більше 30 хвилин, для виступів депутатів селищної ради з короткими заявами та повідомленнями. Обговорення цих заяв та повідомлень не проводяться, рішення по ним не приймаються.

Стаття 57. Пропозиції та зауваження, висловлені в дебатах депутатами на сесії селищної ради, передані в письмовій формі головуючому на сесії розглядаються радою або за її дорученням комісіями ради, направляються на розгляд відповідним державним та громадським організаціям і посадовим особам, які зобов’язані у встановлений строк розглянути їх і про результати повідомити безпосередньо депутата, а також селищного голову.

Стаття 58. Листи громадян, які надійшли на адресу сесії селищної ради, розглядаються селищною радою в порядку, передбаченому Законом України „Про звернення громадян ”.

Стаття 59. У необхідних випадках для доопрацювання проєктів рішень з врахуванням виступів при обговоренні питань, пропозицій та зауважень, які надійшли, більшістю голосів присутніх на сесії депутатів може обиратись редакційна комісія, до складу якої, крім депутатів, в разі необхідності включаються відповідні спеціалісти.

Зауваження та доповнення депутатів щодо вироблення остаточного тексту проєктів рішень з питань, які розглядаються на сесії, подаються редакційній комісії в письмовій формі.

Стаття 60. Проєкт рішення на сесії може не оголошуватись, якщо цей проєкт був розданий депутатам і вони мали змогу з ним ознайомитись.

Рішення селищної ради може прийматися без обговорення, якщо проти цього не виступає жоден депутат, присутній на засіданні.

Стаття 61. Рішення селищної ради приймаються відкритим поіменним голосуванням, окрім випадків, прямо передбачених Законом, у яких рішення приймаються таємним голосуванням.

Стаття 62. Відкрите поіменне голосування здійснюється:

- за допомогою програмно-технічного комплексу системи електронного голосування з фіксацією результатів голосування, у тому числі з можливим роздрукуванням результатів голосування кожного депутата;

- у разі відсутності технічної можливості голосування за допомогою системи електронного голосування або у разі прийняття процедурного рішення селищною радою про незастосування при голосуванні цієї системи – шляхом оголошення позиції депутата: в ході голосування головуючий оголошує в алфавітному порядку прізвища депутатів. Депутат прізвище, якого оголошено, заявляє про свою позицію “за”, “проти”, “утримався”, результати поіменного голосування фіксуються.

Результати поіменного голосування підлягають обов’язковому оприлюдненню, а також наданню за запитом відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації». На офіційному веб-сайті ради розміщуються в день голосування і зберігаються протягом необмеженого строку всі результати поіменних голосувань. Результати поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії ради.

Таємне голосування проводиться виключно у випадках, прямо передбачених законом, шляхом заповнення бюлетенів та проведення подальшого підрахунку.

Стаття 63. Розгляд пропозицій, доповнень і зауважень до проєкту рішення селищної ради проводиться після прийняття селищною радою внесеного проєкту рішення за основу. В разі, коли проєкт рішення не приймається за основу, питання, по якому був підготовлений проєкт рішення, знімається з порядку денного сесії.

Стаття 64.  Якщо проєкт рішення ради прийнято за основу, ставляться на голосування поправки і пропозиції до нього.

Головуючий на сесії інформує депутатів про кількість пропозицій, що надійшли на голосування. Зачитує їх зміст. 

Стаття  65. У разі, коли дві або більше пропозицій стосується одного і того ж питання, селищна рада, якщо вона не прийме іншого рішення, проводить голосування по пропозиціях у тому порядку, в якому їх внесено. 

Стаття 66. Перед голосуванням по кількох поправках або пропозиціях, які суперечать одна одній, головуючий на засіданні оголошує їх зміст і, якщо немає зауважень до їх змісту, переходить до голосування кожної поправки чи пропозиції.

Якщо рада прийме першу поправку чи пропозицію, інші на голосування не ставляться.

Стаття 67.  При проведенні відкритого та поіменного голосування підрахунок голосів проводиться лічильною групою.

Депутат голосує особисто. При голосуванні за допомогою електронної системи  для голосування депутат голосує виключно персональним пультом. Забороняється передавати пульт для голосування іншим депутатам або голосувати кількома пультами.

При голосуванні шляхом оголошення позиції депутата за відсутності технічних умов електронного голосування кожен депутат оголошує власну позицію «за», «проти» або «утримався» особисто.

При таємному голосуванні депутат має право на одержання лише одного бюлетеня для таємного голосування і зобов’язаний не передавати його іншим особам.

Стаття 68. Голосування по проєкту рішення проводиться в цілому за все рішення або по пунктах та розділах, а потім і в цілому.

Стаття 69. Рішення селищної ради вважається прийнятим, якщо за нього подано більшість голосів, від загального складу селищної ради, крім особливих випадків, передбачених законодавством та цим Регламентом.

Стаття 70. Селищний голова, секретар селищної ради, депутат селищної ради, публічно повідомляє селищній раді про конфлікт інтересів, який виник під час участі у засіданні селищної ради, та не бере участі у розгляді, підготовці та прийнятті рішень селищної ради.

Якщо неучасть осіб, зазначених у частині першій цієї статті, у прийнятті рішення призведе до втрати повноважності селищної ради, особи, у яких наявний конфлікт інтересів, беруть участь у прийнятті радою рішення, за умови публічного самостійного повідомлення про конфлікт інтересів під час засідання сесії селищної ради.

Якщо повідомлення про конфлікт інтересів здійснено на засіданні сесії селищної ради, інформація про таке повідомлення обов’язково вноситься до протоколу засідання сесії селищної ради.

  1. Порядок проведення таємного голосування

Стаття 71. З визначених селищною радою питань може проводитись таємне голосування. Рішення про проведення таємного голосування приймаються більшістю голосів від загального складу ради. Таємне голосування обов’язково проводиться у випадках, передбачених пунктами 4 і 16 статті 26, частиною 3 статті 79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Стаття 72. Для проведення таємного голосування і визначення його результатів з числа депутатів обирається відкритим голосуванням лічильна комісія. До лічильної комісії не можуть входити депутати, чиї кандидатури висунуто до складу органів, що обираються.

Стаття 73. Лічильна комісія обирає зі свого складу голову і секретаря комісії. Рішення комісії приймається більшістю голосів її складу.

Стаття 74. Бюлетені для таємного голосування виготовляються апаратом ради під контролем лічильної комісії за встановленою нею формою і у визначеній кількості.

Стаття 75. Час і місце голосування, порядок його проведення встановлюється лічильною комісією на основі цього регламенту, про що голова лічильної комісії інформує депутатів.  

Стаття 76. Перед початком голосування виборчі скриньки перевіряє, опечатує або пломбує голова лічильної комісії у присутності членів комісії.

Голосування проводиться у приміщенні при наявності кабіни для таємного голосування. Місце видачі бюлетенів і встановлення виборчої скриньки визначає лічильна комісія.

Стаття 77. Кожному депутату видається один бюлетень по виборах органу, що обирається, чи посадової особи, чи по вирішенню питання, що розглядається.

Стаття 78. Бюлетені для таємного голосування видаються депутатам членами лічильної комісії згідно з списком депутатів. За отриманий бюлетень депутат ставить особистий підпис.   

Стаття 79. Депутат користується правом одного голосу. Голосування проходить у кабіні для таємного голосування.

Стаття 80. Депутат, який присутній на сесії, але не одержує бюлетень, або одержавши бюлетень, не опускає його у виборчу скриньку, вважається таким, що не взяв участі в голосуванні.

Стаття 81. Після закінчення голосування лічильна комісія розкриває виборчу скриньку для таємного голосування та підраховує голоси.

Недійсними вважаються бюлетені невстановленої форми і в яких залишено більше однієї внесеної кандидатури. Прізвища, дописані в бюлетені, при підрахунку голосів не враховуються.

Стаття 82. Про результати таємного голосування лічильна комісія складає протокол, який підписують усі члени комісії.

По доповіді лічильної комісії селищна рада відкритим голосуванням більшістю голосів від кількості депутатів, присутніх на сесії, приймає рішення про затвердження результатів таємного голосування.

Стаття 83. При виявленні порушень у порядку та процедурі проведення голосування за рішенням ради, прийнятим більшістю голосів від кількості присутніх депутатів, проводиться повторне голосування.

  1. Рішення ради

Стаття 84. Рішення селищної ради вважається прийнятим, якщо за нього подано більшість голосів від загального складу селищної ради.

Рішення ради щодо безоплатної передачі земельної ділянки комунальної власності у приватну власність (крім земельних ділянок, що перебувають у користуванні громадян, та випадків передачі земельної ділянки власнику розташованого на ній жилого будинку, іншої будівлі, споруди) приймається не менш як двома третинами голосів депутатів від загального складу ради.

Рішення селищної ради підписує селищний голова.

До підписання рішень допускається їх правописна коректорська правка, яка не змінює змісту рішень.

Стаття 85. Рішення селищної ради набирають чинності з дня їх прийняття, якщо не встановлено іншого строку введення цих рішень у дію.

Рішення селищної ради підлягають оприлюдненню на офіційному веб-сайті селищної ради не пізніше п’яти робочих днів з дня їх прийняття.

Результати відкритого поіменного голосування розміщуються на офіційному веб-сайті в день голосування і зберігаються протягом необмеженого строку.

Рішення селищної ради нормативно-правового характеру набирають чинності з дня їх офіційного оприлюднення, якщо радою не встановлено більш пізній строк введення цих рішень у дію.

Стаття 86. Рішення селищної ради надсилаються відповідним підприємствам, організаціям і установам, посадовим особам і при необхідності оприлюднюються. На письмову мотивовану вимогу громадян їм може бути видана копія рішення.

Стаття 87. Рішення селищної ради, прийняті у межах її компетенції є обов’язковим для виконання її органами, органами виконавчої влади, підприємствами (об’єднаннями), організаціями і установами незалежно від форм власності, розташованими або зареєстрованими на території селищної ради, посадовими особами, а також громадянами, які постійно або тимчасово проживають на території селищної ради. 

Рішення селищної ради з мотивів їх невідповідності Конституції або Закону України можуть бути визнані незаконними в судовому порядку.

Селищна рада може скасувати своє рішення, якщо за це проголосувала більшість депутатів від загального складу ради.

10.Протоколювання сесії

Стаття 88. Засідання селищної ради протоколюються. Протокол сесії ради оформляється не пізніше одного місяця після її проведення і підписується селищним головою або секретарем селищної ради, а у випадку, передбаченому Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», - депутатом ради, який за дорученням депутатів головував на її засіданні.

Стаття 89. У протоколі сесії селищної ради зазначаються такі дані:

- найменування ради, порядковий номер сесії (в межах скликання), дата та місце проведення сесії;

- число депутатів, обраних до селищної ради, число присутніх та відсутніх депутатів;

- порядок денний сесії;

 - прізвище, ініціали депутатів, виступаючих в дебатах (для осіб, які не є депутатами селищної ради, посади), а також депутатів, які внесли запити, тексти їх виступів.

Стаття 90. До протоколу сесії додаються рішення, прийняті селищною радою, тексти доповідей і співдоповідей, письмові запити депутатів, тексти виступів депутатів, які записалися, але не виступили у зв’язку з припиненням дебатів, список відсутніх та присутніх на сесії депутатів, список запрошених на сесію.

Стаття 91. Оригінал протоколу сесії п’ять років зберігається в загальному відділі селищної ради, а після закінчення строку здається до державного архівного відділу на постійне зберігання.

         Протоколи сесії є відкритими та оприлюднюються і надаються на запит

відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

РОЗДІЛ Ш

  1. Депутат селищної ради

Стаття 92. Повноваження депутатів, порядок організації і гарантії депутатської діяльності визначаються Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про службу в органах місцевого самоврядування», іншими законами.

Стаття 93. Повноваження депутата селищної ради починаються з моменту офіційного оголошення територіальною виборчою комісією на сесії селищної ради підсумків виборів, складення присяги та закінчуються в день першої сесії  селищної ради нового скликання.

Повноваження депутата можуть бути припинені достроково у випадках, передбачених законом.

Рада невідкладно інформує відповідну територіальну виборчу комісію про дострокове припинення повноважень депутата ради.

Стаття 94. Депутату селищної ради видається депутатське посвідчення встановленої форми за підписом селищного голови.

Стаття 95. Депутат як повноважний член селищної ради має всю повноту прав, що забезпечують його активну участь у діяльності селищної ради та утворених нею органів, несе обов’язки перед виборцями, селищною радою та її органами, виконує їх доручення.

Стаття 96. Депутати селищної ради здійснюють аналіз стану справ, вивчають громадську думку з основних питань, які вносяться на розгляд селищної ради і вносять свої пропозиції на розгляд ради або у відповідну постійну комісію.

Стаття  97. На час сесій, засідань постійних комісій рад, а також для здійснення депутатських повноважень в інших, передбачених законом випадках, депутат звільняється від виконання виробничих або службових обов'язків з відшкодуванням йому середнього заробітку за основним місцем роботи та інших витрат, пов'язаних з депутатською діяльністю, за рахунок відповідного місцевого бюджету.

Стаття 98. Депутат зобов'язаний брати участь у роботі сесій селищної ради, засідань постійної та інших комісій ради, до складу яких його обрано.

Стаття 99. У разі пропуску депутатом протягом року більше половини пленарних засідань селищної ради або засідань постійної комісії, невиконання ним без поважних причин рішень і доручень ради та її органів селищна рада може звернутися до виборців з пропозицією про відкликання такого депутата у встановленому законом порядку.

Стаття 100. Депутат має право ухвального голосу з усіх питань, які розглядаються на сесіях ради, а також на засіданнях постійної та інших комісій ради, до складу яких його обрано.

Стаття 101.  Депутат має право звернутися із запитом до селищного голови, керівників органів, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, розташованих або зареєстрованих на території селищної ради. 

Стаття 102. Орган або посадова особа, до яких звернено запит, зобов'язані дати усну чи письмову відповідь на запит на сесії ради у строки і в порядку, встановлені радою відповідно до закону. За результатами розгляду запиту рада приймає рішення.

Стаття 103.  Пропозиції і зауваження, висловлені депутатами на сесії ради, або передані в письмовій формі головуючому на сесії, розглядаються радою чи за її дорученням постійними комісіями ради або надсилаються на розгляд підзвітним і підконтрольним їй органам та посадовим особам, які зобов'язані розглянути ці пропозиції і зауваження у строки, встановлені радою, і про вжиті заходи повідомити депутатові та раді.

Стаття 104. Депутат має право знайомитися з будь-якими офіційними документами, які зберігаються у відповідних органах місцевого самоврядування, та робити виписки, копіювання цих документів.

Стаття 105. Депутат селищної ради періодично, але не менше, як один раз на рік, зобов’язаний звітувати про свою роботу і роботу ради перед виборцями.

Повноваження депутатів, порядок організації і гарантії депутатської діяльності визначаються Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», іншими законами.

  1. Депутатський запит, депутатське звернення

та депутатське запитання

Стаття 106. Депутатське звернення - викладена письмово вимога депутата з питань, пов'язаних з його депутатською діяльністю, до місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб, а також керівників правоохоронних та контролюючих органів, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, розташованих на території територіальної громади, здійснити певні дії, вжити заходів чи дати офіційне роз'яснення з питань, віднесених до їх компетенції.

Депутатське звернення повинно бути розглянуто у десятиденний строк

та на нього повинна бути надана відповідь, а в разі необхідності додаткового

вивчення чи перевірки відповідь надається депутату не пізніш як у місячний

строк.

Якщо депутатське звернення з об'єктивних причин не може бути розглянуто у встановлений строк, депутату зобов'язані письмово повідомити

про це з обґрунтуванням мотивів необхідності продовження строку розгляду.

Депутат може взяти участь у розгляді свого звернення, про що місцеві органи виконавчої  влади, органи місцевого самоврядування та їх посадові особи, керівники підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, розташованих на території територіальної громади, повинні йому повідомити заздалегідь, але не пізніш як за п'ять календарних днів.

Якщо депутат не задоволений результатами розгляду свого звернення або не отримав відповіді щодо вирішення порушеного у зверненні питання в установлений строк, він має право внести депутатський запит.

Стаття 107. Депутатський запит - це підтримана радою вимога депутата до посадових осіб ради та її органів, керівників підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, які розташовані або зареєстровані на території селищної ради. Депутатський запит може бути внесений депутатом або групою депутатів попередньо або на пленарному засіданні ради у письмовій чи усній формі. Депутатський запит підлягає включенню до порядку денного пленарного засідання ради.

Депутатський запит обговорюється у разі необхідності на пленарному засіданні селищної ради.

Селищна рада може зобов'язати відповідний орган подати у встановлений нею строк звіт про виконання рішення по запиту депутата селищної ради. Орган або посадова особа, до яких звернуто депутатський запит, зобов'язані у встановлений радою строк дати офіційну письмову відповідь на нього селищній раді і депутату. Якщо запит з об'єктивних причин не може бути розглянуто у встановлений радою строк, то орган або посадова особа зобов'язані письмово повідомити про це раду та депутата, який вніс запит, і запропонувати інший строк, який не повинен перевищувати один місяць з дня одержання запиту. Відповідь на запит у разі необхідності розглядається на пленарному засіданні ради.

Депутат селищної ради має право дати оцінку відповіді на свій депутатський запит. За результатами відповіді на депутатський запит може бути проведено обговорення, якщо на цьому наполягає не менше 1/4 присутніх на засіданні депутатів. Посадових осіб, до яких звернуто запит, своєчасно інформують про дату та час обговорення радою відповіді на запит. Вони або уповноважені ними особи мають право бути присутні на цьому засіданні ради.

За результатами розгляду відповіді на депутатський запит рада приймає відповідне рішення.

Стаття 108. Депутатське запитання - це засіб одержання депутатом інформації або роз'яснення з тієї чи іншої проблеми. Відповідь на запитання може бути оголошено на сесії ради або дано депутату в індивідуальному порядку. Запитання не включається до порядку денного сесії, не обговорюється і рішення по ньому не приймається.

  1. Депутатські групи, фракції

Стаття 109. Депутати селищної ради на основі єдності політичних поглядів або партійного членства можуть об’єднуватися у депутатські фракції. До складу депутатських фракцій можуть входити також позапартійні депутати ради, які підтримують політичну спрямованість фракцій. 

Порядок вступу до фракції та виходу з неї визначається самою фракцією. Депутат селищної ради може входити до складу лише однієї фракції. Для реєстрації депутатської фракції до апарату селищної ради подаються наступні документи:

- заява (повідомлення) про реєстрацію  депутатської фракції подана на ім’я селищного голови;

- витяг з протоколу засідання депутатів щодо створення депутатської

фракції і обрання керівника фракції;

Після надходження матеріалів про утворення депутатської фракції головуючий на пленарному засіданні селищної ради інформує депутатів про реєстрацію такої депутатської фракції, її кількісний склад, керівника фракції.

Забезпечення умов для діяльності депутатських фракцій у раді в межах їх повноважень, визначених Регламентом, покладається на голову селищної ради.

Стаття 110. Для спільної роботи по здійсненню депутатських повноважень щодо вирішення конкретних проблем депутати селищної ради можуть на основі їх взаємної згоди об’єднуватися в депутатські групи.

Депутати об’єднуються в депутатські групи за єдністю територій, на яких вони проживають або працюють, спільністю проблем, які вони вирішують, або іншими ознаками.

Депутатська група може бути утворена в будь-який час протягом строку повноважень ради даного скликання за рішенням зборів депутатів селищної ради, які виявили бажання увійти до її складу. Депутатська група складається не менше як із п’яти депутатів селищної ради.

Депутати селищної ради, які входять до складу депутатської групи, обирають особу, яка очолює депутатську групу.

Депутатська група реєструється селищною радою за поданням особи, яка очолює депутатську групу. До подання додається підписане депутатами цієї групи письмове повідомлення про сформування депутатської групи із зазначенням її назви, персонального складу та партійної належності членів групи.

Депутатські групи можуть утворюватися на визначений ними період, але не більше ніж на строк повноважень селищної ради.

Рада сприяє діяльності зареєстрованих нею депутатських груп, координує їх роботу і може заслуховувати повідомлення про їх діяльність.

З метою підвищення ефективності роботи ради та сприяння організації розгляду питань на пленарних засіданнях з ініціативи голови ради може утворюватися погоджувальна рада депутатських груп та фракцій.

До складу погоджувальної ради депутатських груп та фракцій входять селищний голова та керівники депутатських груп та фракцій з правом ухвального голосу. У роботі погоджувальної ради депутатських груп та фракцій можуть брати участь голови постійних комісій ради з правом дорадчого голосу.

Головує на засіданнях погоджувальної ради депутатських груп та фракцій селищний голова. У разі його відсутності на засіданнях головує секретар селищної ради. У разі відсутності когось із керівників депутатських груп та фракцій чи голів постійних комісій за їх дорученням у засіданнях погоджувальної ради депутатських груп та фракцій беруть участь їхні повноважні представники з числа депутатів ради.

Рішення погоджувальної ради депутатських груп, фракцій мають рекомендаційний характер.

Стаття 111. Діяльність депутатських груп припиняється:

- у разі вибуття з неї окремих депутатів, якщо в її складі залишається менша, ніж встановлена Регламентом ради кількість депутатів;

- при прийнятті депутатами, що входять до складу групи, відповідного рішення;

- після закінчення строку повноважень селищної ради.

Стаття 112. Депутатські фракції, групи мають право:

На пропорційне представництво в постійних чи тимчасових комісіях ради та офіційних делегаціях ради;

На гарантований виступ свого представника на пленарному засіданні ради з кожного питання порядку денного сесії ради;

Об’єднувати зусилля з іншими групами, фракціями для створення більшості в раді чи опозиції. У разі створення більшості відповідальність за рішення та їх втілення несе сформована більшість ради;

Здійснювати інші права, передбачені законами України.

Повноваження депутатських груп, фракцій є похідними від повноважень депутата ради, передбачених Законом України „Про статус депутатів місцевих рад». Жодна депутатська група, фракція не має права виступати від імені ради.

РОЗДІЛ ІV

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА, ЗАСТУПНИК СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ, СЕКРЕТАР СЕЛИЩНОЇ РАДИ, КЕРУЮЧИЙ СПРАВАМИ (СЕКРЕТАР) ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

  1. Селищний голова

Стаття 113. Повноваження новообраного селищного голови починаються з моменту складення ним присяги відповідно до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" на пленарному засіданні селищної ради, на якому відповідною територіальною виборчою комісією були оголошені рішення щодо його обрання та реєстрації. Повноваження селищного голови закінчуються в день відкриття першої сесії селищної ради, обраної на наступних чергових місцевих виборах, або, якщо рада не обрана, з моменту вступу на цю посаду іншої особи, обраної на наступних місцевих виборах, крім випадків дострокового припинення його повноважень відповідно до частин першої та другої статті 79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Стаття 114. У разі звільнення з посади селищного голови у зв'язку з достроковим припиненням його повноважень або його смерті, а також у разі неможливості здійснення ним своїх повноважень повноваження селищного голови здійснює секретар селищної ради, крім випадків дострокового припинення повноважень селищного голови відповідно до Закону України "Про військово-цивільні адміністрації". Секретар селищної ради тимчасово здійснює зазначені повноваження з моменту дострокового припинення повноважень селищного голови і до моменту початку повноважень селищного голови, обраного на позачергових виборах відповідно до закону, або до дня відкриття першої сесії селищної ради, обраної на чергових місцевих виборах.

Стаття 115. Повноваження селищного голови можуть бути припинені достроково у випадках, передбачених статтею 79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», що має наслідком звільнення його з посади. Не пізніш як на п'ятнадцятий день після звільнення з посади або смерті селищного голови особа, яка на цей час відповідно до закону здійснює повноваження селищного голови, звертається до Верховної Ради України з клопотанням щодо призначення позачергових виборів селищного голови.

Таке клопотання розглядається Верховною Радою України не пізніше ніж у дев’яностоденний строк з дня дострокового припинення повноважень селищного голови.

Стаття 116. Селищний голова забезпечує здійснення у межах наданих законом повноважень органів виконавчої влади на відповідній території, додержання Конституції та законів України, виконання актів Президента України та відповідних органів виконавчої влади;

  • організовує в межах, визначених цим Законом, роботу селищної ради та її виконавчого комітету;
  • підписує рішення ради та її виконавчого комітету;
  • вносить на розгляд ради пропозицію щодо кандидатури на посаду секретаря ради;
  • вносить на розгляд ради пропозиції про кількісний і персональний склад виконавчого комітету відповідної ради;
  • вносить на розгляд ради пропозиції щодо структури виконавчих органів ради, апарату ради та її виконавчого комітету, їх штатів, встановлених відповідно до типових штатів, затверджених Кабінетом Міністрів України;
  • здійснює керівництво апаратом ради та її виконавчого комітету;
  • скликає сесії ради, вносить пропозиції та формує порядок денний сесій ради і головує на пленарних засіданнях ради;
  • забезпечує підготовку на розгляд ради проєктів програм соціально-економічного та культурного розвитку, цільових програм з інших питань самоврядування, місцевого бюджету та звіту про його виконання, рішень ради з інших питань, що належать до її відання; оприлюднює затверджені радою програми, бюджет та звіти про їх виконання;
  • призначає на посади та звільняє з посад керівників відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради, підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади, крім випадків, передбачених частиною другою статті 21 Закону України "Про культуру";
  • скликає загальні збори громадян за місцем проживання;
  • вносить на розгляд селищної ради пропозиції про утворення спеціалізованої установи з надання безоплатної первинної правової допомоги;
  • вносить на розгляд селищної ради пропозиції щодо кандидатури на посаду керівника установи з надання безоплатної первинної правової допомоги;
  • забезпечує виконання рішень місцевого референдуму, селищноїради та виконавчого комітету;
  • є розпорядником бюджетних коштів, використовує їх лише за призначенням, визначеним радою;
  • представляє територіальну громаду, селищну раду та її виконавчий комітет у відносинах з державними органами, іншими органами місцевого самоврядування, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, громадянами, а також у міжнародних відносинах відповідно до законодавства;
  • звертається до суду щодо визнання незаконними актів інших органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, які обмежують права та інтереси територіальної громади, а також повноваження ради та її органів;
  • укладає від імені територіальної громади, ради та її виконавчого комітету договори відповідно до законодавства, а з питань, віднесених до виключної компетенції ради, подає їх на затвердження ради;
  • веде особистий прийом громадян;
  • забезпечує на відповідній території додержання законодавства щодо розгляду звернень громадян та їх об'єднань;
  • бере участь у здійсненні державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності в межах та у спосіб, встановлені Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності";
  • здійснює інші повноваження місцевого самоврядування, визначені Законом іншими законами, якщо вони не віднесені до виключних повноважень ради або не віднесені радою до відання її виконавчих органів;
  • видає розпорядження у межах своїх повноважень;

Стаття 117. Селищний голова несе персональну відповідальність за здійснення наданих йому законом повноважень.

При здійсненні наданих повноважень селищний голова є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед територіальною громадою, відповідальним - перед селищною радою, а з питань здійснення виконавчими органами ради повноважень органів виконавчої влади - також підконтрольним відповідним органам виконавчої влади. Селищний голова щорічно звітує селищній раді про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами ради.

Стаття 118.  Селищний голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами. На вимогу не менше половини депутатів селищної ради селищний голова зобов'язаний прозвітувати перед радою про роботу виконавчих органів ради у будь-який визначений ними термін.

  1. Секретар селищної ради

Стаття 119. Секретар селищної ради працює в раді на постійній основі. Секретар ради обирається радою з числа її депутатів на строк повноважень ради за пропозицією селищного голови. Пропозиція щодо кандидатури секретаря ради може вноситися на розгляд ради не менш як половиною депутатів від загального складу відповідної ради у разі, якщо:

1) на день проведення першої сесії селищної ради, обраної на чергових виборах, не завершені вибори відповідного селищного голови;

2) рада не підтримала кандидатуру на посаду секретаря ради, запропоновану відповідним селищним головою;

3) протягом тридцяти днів з дня відкриття першої сесії селищної ради відповідний селищний голова не вніс кандидатуру на посаду секретаря ради;

4) на наступній черговій сесії після виникнення вакансії секретаря ради у зв'язку з достроковим припиненням його повноважень відповідний селищний голова не вніс на розгляд ради кандидатуру на посаду секретаря ради;

5) посада секретаря ради стає вакантною під час вакантності посади селищного  голови у зв'язку з достроковим припиненням його повноважень відповідно до Закону України "Про військово-цивільні адміністрації" або Закону України "Про правовий режим воєнного стану". 

У разі якщо рада не підтримала кандидатуру, внесену на її розгляд не менш як половиною депутатів від загального складу селищної ради, наступну пропозицію щодо кандидатури секретаря ради вносить селищний голова.

Стаття 120. Секретар селищної ради не може суміщати свою службову діяльність з іншою посадою, у тому числі на громадських засадах, займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю.

Стаття 121. Секретар селищної ради у випадку, передбаченому частиною першою статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», здійснює повноваження селищного голови; скликає сесії ради у випадках, передбачених частиною шостою статті 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; повідомляє депутатам і доводить до відома населення інформацію про час і місце проведення сесії ради, питання, які передбачається винести на розгляд ради; веде засідання ради та підписує її рішення у випадках, передбачених частиною шостою статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; організовує підготовку сесій ради, питань, що вносяться на розгляд ради,  забезпечує своєчасне доведення рішень ради до виконавців і населення, організує контроль за їх виконанням, забезпечує оприлюднення рішень ради відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації", забезпечує офіційне оприлюднення рішень ради, які відповідно до закону є регуляторними актами, а також документів, підготовлених у процесі здійснення радою регуляторної діяльності, та інформації про здійснення радою регуляторної діяльності;  за дорученням селищного голови координує діяльність постійних та інших комісій ради, дає їм доручення, сприяє організації виконання їх рекомендацій; сприяє депутатам ради у здійсненні їх повноважень;  організовує за дорученням ради відповідно до законодавства здійснення заходів, пов'язаних з підготовкою і проведенням референдумів та виборів до органів державної влади і місцевого самоврядування;  вирішує за дорученням селищного голови або відповідної ради інші питання, пов'язані з діяльністю ради та її органів.

Стаття 122.  Повноваження секретаря селищної ради можуть бути достроково припинені за рішенням селищної ради.

3.Заступник селищного голови

Стаття 123.  Заступник селищного голови призначається шляхом затвердження відповідною радою.

Стаття 124. Кандидатуру заступника голови  вносить на розгляд ради селищний голова. Внесені на розгляд ради кандидатури заступника селищного голови обговорюються в постійних комісіях, які готують щодо кандидатури вмотивовані висновки і за потреби роблять доповіді на пленарних засіданнях.

Кандидати на посаду заступника селищного голови обов’язково виступають на пленарному засіданні, відповідають на запитання, що обговорюються на пленарному засіданні. В обговоренні кандидатури на посаду заступника голови можуть брати участь тільки депутати.

Стаття 125.  Якщо запропонована селищним головою  кандидатура не дістала підтримки необхідної більшості депутатів, селищний голова на черговій сесії представляє раді кандидатуру, щодо якої проводиться нове обговорення та голосування.

Стаття 126.  Питання про звільнення із займаної посади заступника голови підлягає розгляду і обговоренню не раніше як через тиждень і не пізніше як через два тижні з моменту включення до порядку денного. Під час розгляду цього питання заступнику голови  повинно бути надано слово для виступу.

  1. Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету селищної ради

Стаття 127. Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету призначається шляхом затвердження селищною радою.

Стаття 128. Кандидатуру керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету вносить на розгляд ради селищний голова.

Стаття 129.  Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради планує та організовує роботу виконавчого комітету, забезпечує підготовку засідань, матеріалів і проєктів рішень на розгляд виконкому; здійснює організаційне забезпечення діяльності виконавчого комітету; організовує доведення рішень виконавчого комітету до виконавців та адресатів;

Стаття 130. Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради забезпечує зберігання офіційних документів виконавчого комітету селищної ради.

РОЗДІЛ V

ФОРМУВАННЯ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

  1. Утворення виконавчого комітету селищної ради

Стаття 131. Виконавчий комітет селищної ради є виконавчим органом селищної ради. Утворюється селищною радою на строк її повноважень. Після закінчення повноважень ради, селищного голови  її виконавчий комітет здійснює свої повноваження до сформування нового складу виконавчого комітету.

Стаття 132. Кількісний склад виконавчого комітету визначається селищною радою. Персональний склад виконавчого комітету селищної ради затверджується радою за пропозицією селищного голови.

Стаття 133. Виконавчий комітет ради утворюється у складі селищного голови, заступника (заступників) селищного голови, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету, а також керівників відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради, інших осіб.

Стаття 134. До складу виконавчого комітету селищної ради входять також за посадою секретар відповідної ради, староста (старости).

Стаття 135. Очолює виконавчий комітет селищної ради селищний голова.

Стаття 136. Особи, які входять до складу виконавчого комітету, крім тих, хто працює у виконавчих органах ради на постійній основі, на час засідань виконавчого комітету, а також для здійснення повноважень в інших випадках звільняються від виконання виробничих або службових обов'язків з відшкодуванням їм середнього заробітку за основним місцем роботи та інших витрат, пов'язаних з виконанням обов'язків члена виконавчого комітету, за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету.

Стаття 137. На осіб, які входять до складу виконавчого комітету ради і працюють у ньому на постійній основі, поширюються вимоги щодо обмеження сумісності їх діяльності з іншою роботою (діяльністю), встановлені Законом  України «Про місцеве самоврядування в Україні» для селищного голови.

Стаття 138. Виконавчий комітет ради є підзвітним і підконтрольним селищній раді, що його утворила, а з питань здійснення ним повноважень органів виконавчої влади - також підконтрольним відповідним органам виконавчої влади.

Стаття 139. До складу виконавчого комітету селищної ради не можуть входити депутати селищної ради, крім секретаря ради.

Стаття 140. Повноваження виконавчого комітету  селищної ради.

  1. Виконавчий комітет селищної ради може розглядати і вирішувати питання, віднесені Законом України «Про місцеве самоврядування» до відання виконавчих органів ради.
  2. Виконавчий комітет ради:

1) попередньо розглядає проєкти місцевих програм соціально-економічного і культурного розвитку;

2) координує діяльність відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради, підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади, заслуховує звіти про роботу їх керівників;

3) має право змінювати або скасовувати акти підпорядкованих йому відділів, управлінь, інших виконавчих органів ради, а також їх посадових осіб.

  1. Селищна рада може прийняти рішення про розмежування повноважень між її виконавчим комітетом, відділами, управліннями, іншими виконавчими органами ради та селищним головою в межах повноважень, наданих Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчим органам селищних рад.

Стаття 141.  Основною формою роботи виконавчого комітету селищної ради є його засідання. Засідання виконавчого комітету скликаються селищним головою, а в разі його відсутності чи неможливості здійснення ним цієї функції - заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради в міру необхідності, але не рідше одного разу на місяць, і є правомочними, якщо в них бере участь більше половини від загального складу виконавчого комітету.

  1. Формування відділів, управлінь та інших виконавчих органів селищної ради

Стаття 142. Рада у межах затверджених нею структури і штатів може створювати відділи, управління та інші виконавчі органи для здійснення повноважень, що належать до відання виконавчих органів рад.

Стаття 143. Відділи, управління та інші виконавчі органи селищної ради є підзвітними і підконтрольними селищній раді та підпорядкованими її виконавчому комітету і селищному голові.

Стаття 144. Керівники відділів, управлінь та інших виконавчих органів селищної ради призначаються на посаду і звільняються з посади селищним головою одноособово, а у випадках, передбачених законом, – за погодженням з відповідними органами виконавчої влади.

Стаття 145. Положення про відділи, управління та інші виконавчі органи селищної ради затверджуються селищною радою.

РОЗДІЛ VІ

ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ТА ТИМЧАСОВІ КОНТРОЛЬНІ

КОМІСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

  1. Постійні комісії селищної ради

Стаття 146. Постійні комісії селищної ради є органами селищної ради, що обираються з числа її депутатів, для вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до їх відання, здійснення контролю за виконанням рішень селищної ради.

Стаття 147. Постійні комісії обираються селищною радою на строк її повноважень у складі голови і членів комісії.

Всі інші питання структури комісії, розподілу повноважень між членами комісії вирішуються відповідною комісією.

Стаття 148. Пропозиції щодо утворення і обрання постійних комісій селищної ради вносить голова селищної ради.   

Стаття 149. Селищна рада утворює комісії:

  1. Постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.
  2. Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.
  3. Постійна комісія з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

 Стаття 150.  Кількісний склад комісії визначається радою, але не менше 3-ох членів в кожній комісії. Комісії формуються за напрямками, визначеними радою. В разі необхідності може бути змінено їх кількісний склад, переобрано персональний склад.

Стаття 151. Голова постійної комісії обирається селищною радою за поданням селищного голови. Голова постійної комісії може бути відкликаний селищною радою за його проханням або у випадках, зазначених у цьому Регламенті.

Стаття 152. Заступник голови і секретар комісії обираються на засіданні постійної комісії.

Стаття 153. Депутат селищної ради має право і повинен бути членом лише однієї постійної комісії. Всі члени постійної комісії мають рівні права.

Стаття 154. До складу постійних комісій ради не можуть бути обрані селищний голова та секретар селищної ради.

Стаття 155. Депутати працюють у постійних комісіях на громадських засадах.

       Стаття 156.  Координує роботу постійних комісій ради секретар селищної ради.

Організація роботи постійної комісії ради покладається на голову комісії.

Голова комісії скликає і веде засідання комісії, формує проєкт порядку денного засідання комісії, дає доручення членам комісії, представляє комісію у відносинах з іншими органами, підприємствами, установами, організаціями, а також громадянами, організовує роботу по реалізації висновків комісії, виступає на пленарних засіданнях ради з доповідями та співдоповідями. У разі відсутності голови комісії або неможливості ним з інших причин виконувати свої повноваження його функції здійснює заступник голови комісії, а в разі його відсутності - секретар комісії.

Стаття 157. Основною формою роботи постійної комісії є засідання.

Засідання постійної комісії скликаються в міру необхідності і є повноважним, якщо в ньому бере участь більше половини депутатів від загального складу комісії.

Засідання постійної комісії транслюється в мережі Інтернет у режимі реального часу та підлягає відеофіксації з подальшим зберіганням та оприлюдненням відеозапису засідання на умовах і в порядку, визначених частиною вісімнадцятою статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

За результатами вивчення і розгляду питань постійні комісії готують висновки і рекомендації. Висновки і рекомендації постійної комісії приймаються відкритим поіменним голосуванням більшістю голосів від загального складу комісії і підписуються головою комісії, а в разі його відсутності - заступником голови або секретарем комісії. Протоколи засідань комісії, в яких зазначаються результати поіменного голосування, підписуються головою і секретарем комісії. Проекти порядку денного засідань постійної комісії ради, висновки і рекомендації постійної комісії, протоколи її засідань є відкритими та оприлюднюються і надаються на запит відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації".

{стаття 157 (в частині проведення трансляцій) набирає чинності через 30 днів з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні}.

Стаття 158. За результатами вивчення і розгляду питань постійні комісії готують висновки і рекомендації, які приймаються більшістю голосів від загального складу комісії.

Стаття 159. Рекомендації постійних комісій підлягають обов’язковому розгляду органами, підприємствами, установами, організаціями, посадовими особами, яким вони адресовані. Про результати розгляду і вжиті заходи керівники підприємств, установ, організацій, посадові особи повідомляють комісіям у встановлений ними строк.

Стаття 160. Постійні комісії селищної ради є підзвітними селищній раді та відповідальними перед нею.

      Стаття 161. З метою запобігання конфлікту інтересів, селищна рада покладає цю функцію на постійну комісію селищної ради з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Зазначена постійна комісія в селищній раді здійснює контроль за дотриманням вимог статті 59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 35 Закону України «Про запобігання корупції», надає селищному голові, секретарю селищної ради, заступнику (заступникам) голови, керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету, депутатам селищної ради консультації та роз’яснення щодо запобігання і врегулювання конфлікту інтересів, поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою та подарунками.

Стаття 162. Перелік, функціональна спрямованість і порядок організації роботи постійних комісій селищної ради визначаються цим Регламентом та Положенням про постійні комісії, затвердженими селищною радою.

  1. Тимчасові контрольні комісії селищної ради

Стаття 163. Тимчасові контрольні комісії селищної ради є органами селищної ради, які здійснюють контроль з конкретно визначених селищною радою питань, що належать до її повноважень.

Стаття 164. Рішення про створення тимчасової контрольної комісії селищної ради, її назву та завдання, персональний склад комісії та її голову вважається прийнятим, якщо за це проголосувало не менше однієї третини депутатів від загального складу ради.

Стаття 165. Тимчасова контрольна комісія селищної ради при здійсненні контролю з визначеного селищною радою питання має право залучати для участі в її роботі спеціалістів з цього питання, експертів та інших необхідних комісії осіб.

Стаття 166. Засідання Тимчасові контрольні комісії селищної ради проводять, як правило, закриті. Члени комісії та залучені для участі в її роботі інші особи не повинні розголошувати інформацію, яка стала їм відома у зв’язку з роботою комісії.

Стаття 167. По підсумках своєї роботи тимчасові контрольні комісії селищної ради подають звіти і пропозиції на розгляд ради.

Стаття 168. Повноваження тимчасової контрольної комісії селищної ради припиняються з моменту прийняття селищною радою остаточного рішення щодо результатів роботи цієї комісії, а також у разі припинення повноважень селищної ради. 

РОЗДІЛ VІІ

СТАРОСТА

 

Стаття 169. Староста затверджується селищною радою на строк її повноважень за пропозицією селищного голови, що вноситься за результатами громадського обговорення (громадських слухань, зборів громадян, інших форм консультацій з громадськістю), проведеного у межах відповідного старостинського округу.

Кандидатура старости вноситься на громадське обговорення (громадські слухання, збори громадян, інші форми консультацій з громадськістю) селищним головою та вважається погодженою з жителями відповідного старостинського округу, якщо в результаті громадського обговорення (громадських слухань, зборів громадян, інших форм консультацій з громадськістю) отримала таку підтримку у старостинському окрузі:

з кількістю жителів до 1500 - більше 20 відсотків голосів жителів від загальної кількості жителів відповідного старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах;

з кількістю жителів від 1500 до 10 тисяч - більше 17 відсотків голосів;

з кількістю жителів від 10 тисяч до 20 тисяч - більше 14 відсотків голосів;

з кількістю жителів від 20 тисяч до 30 тисяч - більше 10 відсотків голосів;

з кількістю жителів більше 30 тисяч - більше 7 відсотків голосів жителів від загальної кількості жителів відповідного старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах.

За результатами проведеного громадського обговорення (громадських слухань, зборів громадян, інших форм консультацій з громадськістю) кандидатури старости складається протокол, який має містити такі відомості: дата (період) і місце проведення громадського обговорення (громадських слухань, зборів громадян, інших форм консультацій з громадськістю), кількість жителів відповідного старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах, відомості про кандидатуру старости, кількість учасників громадського обговорення (громадських слухань, зборів громадян, інших форм консультацій з громадськістю), які підтримали відповідну кандидатуру, із зазначенням прізвища, власного імені (усіх власних імен) та по батькові (за наявності), числа, місяця і року народження, серії та номера паспорта громадянина України (тимчасового посвідчення громадянина України - для осіб, недавно прийнятих до громадянства України), що засвідчується підписом таких учасників.

Кандидатура старости відповідного старостинського округу, не підтримана селищною радою, не може бути повторно внесена для затвердження в цьому старостинському окрузі протягом поточного скликання селищної ради.

Порядок проведення громадського обговорення (громадських слухань, зборів громадян, інших форм консультацій з громадськістю) кандидатури старости затверджується селищною радою.

Стаття 170. Староста працює на постійній основі в апараті селищної ради  та може за рішенням ради входити до складу виконавчого комітету селищної ради за посадою.

Стаття 171. Порядок організації роботи старости визначається Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими законами, а також Положенням про старосту, затвердженим селищною радою.

Повноваження старости починаються з моменту складення ним присяги відповідно до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" на пленарному засіданні селищної ради, на якому його було затверджено.

Стаття 172. Староста не може мати інший представницький мандат, суміщати свою службову діяльність з іншою посадою, у тому числі на громадських засадах, займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю.

Стаття 173. Повноваження старости

Староста:

1) уповноважений селищною радою, яка його затвердила, діяти в інтересах жителів відповідного старостинського округу у виконавчих органах селищної ради;

2) бере участь у пленарних засіданнях селищної ради та засіданнях її постійних комісій з правом дорадчого голосу. Бере участь у засіданнях виконавчого комітету селищної ради;

3) має право на гарантований виступ на пленарних засіданнях селищної ради, засіданнях її постійних комісій та виконавчого комітету з питань, що стосуються інтересів жителів відповідного старостинського округу;

4) сприяє жителям відповідного старостинського округу у підготовці документів, що подаються до органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади, а також у поданні відповідних документів до зазначених органів. За рішенням селищної ради надає адміністративні послуги та/або виконує окремі завдання начальника центру надання адміністративних послуг;

5) бере участь в організації виконання рішень селищної ради, її виконавчого комітету, розпоряджень селищного голови на території відповідного старостинського округу та у здійсненні контролю за їх виконанням;

6) бере участь у підготовці пропозицій до проекту місцевого бюджету в частині фінансування програм, що реалізуються на території відповідного старостинського округу;

7) вносить пропозиції до виконавчого комітету селищної ради з питань діяльності на території відповідного старостинського округу виконавчих органів селищної ради, підприємств, установ, організацій комунальної власності та їх посадових осіб;

8) бере участь у підготовці проектів рішень селищної ради, що стосуються майна територіальної громади, розташованого на території відповідного старостинського округу;

9) бере участь у здійсненні контролю за використанням об’єктів комунальної власності, розташованих на території відповідного старостинського округу;

10) бере участь у здійсненні контролю за станом благоустрою відповідного старостинського округу та інформує селищного голову, виконавчі органи селищної ради про результати такого контролю;

11) отримує від виконавчих органів селищної ради, підприємств, установ, організацій комунальної власності та їх посадових осіб інформацію, документи і матеріали, необхідні для здійснення наданих йому повноважень;

12) сприяє утворенню та діяльності органів самоорганізації населення, організації та проведенню загальних зборів, громадських слухань та інших форм безпосередньої участі громадян у вирішенні питань місцевого значення у відповідному старостинському окрузі;

13) здійснює інші повноваження, визначені Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими законами України.

Стаття 174. При здійсненні наданих повноважень староста є відповідальним і підзвітним селищній раді та підконтрольним селищному голові. Староста не рідше одного разу на рік, протягом першого кварталу року, наступного за звітним, а на вимогу не менш як третини депутатів - у визначений селищною радою термін, звітує про свою роботу перед такою радою, жителями старостинського округу. Заслуховування звіту старости перед жителями старостинського округу відбувається на відкритій зустрічі, у спосіб, що дає можливість жителям старостинського округу поставити запитання, висловити зауваження та внести пропозиції. Інформація про відповідну зустріч, а також письмовий звіт старости оприлюднюються на офіційному веб-сайті селищної ради та розміщуються у приміщенні ради не пізніше ніж за сім календарних днів до дня проведення відповідної зустрічі. Порядок звітування старости визначається Положенням про старосту.

РОЗДІЛ VIII ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

  1. Про дію Регламенту ради та порядок внесення змін до нього

 Стаття 175. Регламент ради набирає чинності після прийняття рішення радою про його затвердження.

Стаття 176. Селищна рада в необхідних випадках вносить зміни та доповнення до Регламенту ради. Зміни та доповнення до Регламенту ради набувають чинності не раніше ніж на 5 день після їх прийняття.

Стаття 177. Постійна комісія ради з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку готує та узагальнює пропозиції щодо змін та доповнень до Регламенту ради та вносить на розгляд ради.

2.Організаційне, технічне та інше обслуговування діяльності ради

Стаття 178. Організаційне, технічне та інше обслуговування діяльності ради та її органів забезпечується апаратом селищної ради та виконавчим комітетом.

Керівництво апаратом ради та виконавчим комітетом селищної ради здійснює селищний голова.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 02-36/VIII

Про дострокове припинення повноважень 
депутата Козелецької селищної ради
восьмого скликання Гуца А.М.

На виконання рішення Чернігівського окружного адміністративного суду від 12 січня 2024 року по справі №620/8855/23, яким зобов’язано Козелецьку селищну раду розглянути заяву депутата селищної ради Гуца Анатолія Миколайовича від 16.01.2023 року про складення депутатських повноважень, керуючись п. 2 ч. 2 ст. 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», п. 14 ч. 1 ст. 26, ч.1 ст.49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  селищна рада вирішила:

  1. Припинити достроково повноваження депутата Козелецької селищної ради восьмого скликання Гуца Анатолія Миколайовича, обраного у єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Чернігівської обласної територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність» у зв’язку з  особистою заявою про складання ним депутатських повноважень.
  2. Надати копію даного рішення Козелецькій селищній територіальній виборчій комісії.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 03-36/VIII

Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії 

Козелецької селищної ради восьмого скликання

від 17 грудня 2021 року №05-17/VIII

«Про затвердження Програми

«Поліцейський офіцер громади»

Козелецької селищної ради на 2022-2025 роки»

З метою запобігання та припинення адміністративних правопорушень і злочинів, захисту життя та здоров'я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Внести зміни до рішення сімнадцятої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 17 грудня 2021 року №05-17/VIII «Про затвердження Програми «Поліцейський офіцер громади» Козелецької селищної ради на 2022-2025 роки», а саме:
    • Паспорт Програми викласти у новій редакції (додається);
    • Додаток до Програми викласти у новій редакції (додається).
  2. Фінансовому управлінню селищної ради передбачити кошти на фінансування заходів програми, які планується реалізувати.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

Додаток до

рішення тридцять шостої

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 23 серпня  2024 року № 03-36/VIII

ПАСПОРТ

програми «Поліцейський офіцер громади»

Козелецької селищної ради на 2022-2025 роки

1.

Ініціатор розроблення програми

Козелецька селищна рада

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми

3.

Розробник програми

Козелецька селищна рада

4.

Співрозробники програми

5.

Відповідальний виконавець програми

ВП №1 Чернігівського РУП Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, Козелецька селищна рада

6.

Учасники програми

ВП №1 Чернігівського РУП Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, Козелецька селищна рада

7.

Термін реалізації програми

2022-2025 роки

8.

Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програми (для комплексних програм)

Місцевий бюджет,  інші кошти, які не заборонені законодавством

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього,

241 тис. грн.

у тому числі:

2022 рік - 26 тис. грн.

2023 рік - 55 тис. грн.

2024 рік - 105 тис. грн.

              2025 рік - 55 тис. грн.   

9.1.

коштів місцевого бюджету

241 тис. грн.

9.2.

коштів інших джерел

Додаток до

Програми

Напрямки діяльності та заходи програми «Поліцейський офіцер громади» Козелецької селищної ради на 2022-2025 роки

№ п/п

Назва напрямку діяльності (пріоритетні напрямки)

Перелік заходів програми

Строк виконання програми

Відповідальний виконавець

Джерела фінансування

Обсяг фінансування, тис. грн.

Очікуваний результат

 

1

Покращення

умов

роботи

поліцейського

офіцера громади

Козелецької селищної

ради

1.1.             Придбання

канцтоварів

2022 рік

2023 рік

2024 рік

2025 рік

Козелецька селищна рада

Селищний бюджет

1,0

1,0

1,0

1,0

Забезпечення умов для ефективного виконання своїх обов'язків поліцейським офіцером громади Козелецької селищної ради

1.2.             Придбання паливно-мастильних матеріалів для службового автотранспорту поліцейського офіцера громади

2022 рік

2023 рік

2024 рік

2025 рік

Козелецька селищна рада

Селищний бюджет

     25,0

54,0

54,0

54,0

1.3.            Покращення матеріально – технічного забезпечення  поліцейської станції в с. Сираї (закупівля меблів)

2024 рік

Козелецька селищна рада

Селищний бюджет

50,0

               Всього: 

241,0

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 04-36/VIII

Про внесення змін до рішення тридцять другої сесії

Козелецької селищної ради восьмого скликання

від 01 березня 2024 року №07-32/VIII

«Про затвердження Програми розвитку

цивільного захисту Козелецької селищної ради

на 2021-2027 роки у новій редакції»

З метою підвищення рівня захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, відповідно до Закону України від 12.05.2015 року № 389 «Про правовий режим воєнного стану» (зі змінами), пункту 15 частини другої статті 19, статті 98 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 року № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», указу Президента України від 24.02.2022 року № 64 «Про введення воєнного стану в Україні», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

1.       Внести зміни до рішення тридцять другої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 01 березня 2024 року №07-32/VIII «Про затвердження Програми розвитку цивільного захисту Козелецької селищної ради на 2021-2027 роки у новій редакції» , а саме:

  • Паспорт Програми викласти у новій редакції (додається);
  • Додаток 1 до Програми викласти у новій редакції (додається).
  • Додаток 2 до Програми викласти у новій редакції (додається).
  1. Фінансовому управлінню селищної ради передбачити кошти на фінансування заходів Програми, які планується реалізувати.
  2. Рішення тридцять четвертої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 07 червня 2024 року №13-34/VIII «Про внесення змін до рішення тридцять другої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 01 березня 2024 року №07-32/VIII «Про затвердження Програми розвитку цивільного захисту Козелецької селищної ради на 2021-2027 роки у новій редакції», вважати таким, що втратило чинність.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності та постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

Додаток до

рішення тридцять шостої

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 23 серпня  2024 року № 04-36/VIII

  1. Паспорт Програми

 

1.

Ініціатор розроблення Програми

Козелецька селищна рада

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення Програми

Кодекс Цивільного захисту України від 02 жовтня 2012 року № 5403-VІ;

Закон України «Про захист інформації в інформаційно–комунікаційних системах» від 05 липня 1994 року                № 80/94- ВР;

Постанови Кабінету Міністрів України:

- від 29 березня 2006 року № 373 «Про затвердження Правил забезпечення захисту інформації в інформаційних, електронних комунікаційних та інформаційно-комунікаційних системах»;

- від 30 вересня 2015 року № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій»;

- від 27 вересня 2017 року № 733 «Про затвердження Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуації та організації зв'язку у сфері цивільного захисту».

- від 30 жовтня 2013 року № 841 «Про затвердження Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій»

3.

Розробник Програми

Козелецька селищна рада

4.

Співрозробники Програми

Чернігівське  РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області, Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради,                        КНП «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради

5.

Відповідальний виконавець Програми

Козелецька селищна рада, Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради,                        КНП «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради,

КП «Козелецьводоканал», КНП «Козелецький ЦПМСД», КЗ «Центр реабілітації дітей з інвалідністю»

6.

Учасники Програми

Козелецька селищна рада, Чернігівське РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області, Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради, КНП «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради, КП «Козелецьводоканал», КНП «Козелецький ЦПМСД», КЗ «Центр реабілітації дітей з інвалідністю», підприємства, установи та організації на території селищної ради

7.

Термін реалізації Програми

2021-2027 роки

8.

Перелік бюджетів, що беруть участь у виконанні Програми

Селищний бюджет, кошти підприємств, установ, організацій, залишок субвенції державного бюджету та інші джерела не заборонені законодавством

9

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього,

тис. грн.

20940,2

9.1

у тому числі:

- селищний бюджет:

18145,5

в т.ч. по роках:

2021 р. – 0

2022 р. – 915,0

2023 р. – 7714,0

2024 р. – 9174,5

2025 р. – 114,0

2026 р. – 114,0

2027 р. – 114,0

9.2

- залишок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери, кошти співфінансування інших громад та інші джерела не заборонені законодавством

1594,7

в т.ч. по роках:

2021 р. – 0

2022 р. – 1594,7

2023 р. – 0

2024 р. – 1200,0

2025 р. – 0

2026 р. – 0

2027 р. – 0

Додаток 1

до Програми

Напрями діяльності та заходи Програми розвитку цивільного захисту

Козелецької селищної ради на 2021-2027 роки у новій редакції

з/п

Назва

напряму діяльності

Перелік заходів Програми

Строк виконання заходів

Виконавці

Джерела фінансування

Орієнтовні обсяги фінансування (вартість)тис. грн

у тому числі:

Очікуваний резуль

тат

2021

2022

2023

2024

2025

2026

2027

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

1.

Створення та поповнення місцевого матеріального резерву

1.1. Надання термінової допомоги населенню для проведення аварійно-відновлювальних робіт. 1.2. Оперативне забезпечення аварійно-рятувальних формувань, залучених на локалізацію та ліквідацію надзвичайних ситуацій.

2021-2027

Козелецька селищна рада, Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради,                        КНП «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради ,КП «Козелецьводоканал»

Селищний бюджет,

залишок коштів

субвенції державного бюджету

15094,7

0

2494,7

7700,0

4520,0

100,0

100,0

100,0

Запобігання і ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру з мінімальними фінансовими і матеріальними затратами

1.3. Першочергове життєзабезпечення постраждалого населення в зонах надзвичайних ситуацій. 1.4. Забезпечення лікарськими засобами, виробами медичного призначення, медичним обладнанням, засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами, продовольством, питною водою та іншими матеріальними цінностями, які призначені для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій, надання допомоги постраждалому населенню.

1.5. Здійснення організаційних та спеціальних заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій.         1.6. Придбання техніки, генераторів, технічних засобів, інвентарю, а саме: газових, електричних побутових та інших приладів, обігрівачі, ломи, лопати, відра та інших матеріальних цінностей, призначених для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

1.7. Придбання будівельних матеріалів, необхідних для надання термінової допомоги постраждалому населенню для ремонту будівель та споруд в зонах надзвичайних ситуацій та ведення бойових дій.

1.8. Придбання пального для оперативного забезпечення підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, аварійно-рятувальних формувань, державних і комунальних служб, залучених на локалізацію та ліквідацію надзвичайних ситуацій, роботи транспорту, залученого для здійснення евакуації населення відповідно до розробленого плану евакуації.

1.9. Проведення реконструкції, поточного,  капітального ремонтів захисних споруд цивільного захисту: (сховища, протирадіаційні укриття, захисні споруди подвійного призначення, найпростіші укриття) закладів освіти, медицини та інших захисних споруд цивільного захисту Козелецької селищної ради.

1.10. Придбання предметів, матеріалів, будівельних матеріалів, обладнання та інвентаря для проведення ремонту та облаштування захисних споруд цивільного захисту

1.11. Проектування та будівництво фортифікаційних споруд та інших об’єктів  цивільного захисту.

2.

Здійснення організаційних та спеціальних заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій

2.1. Обстеження місцевості та знешкодження вибухонебезпечних предметів на території селищної ради (виконання термінових заявок).

 

2021-2027

Козелецька селищна рада

Селищний бюджет

12,0

0

2,0

2,0

2,0

2,0

2,0

2,0

Захист населення від вибухонебезпечних предметів

3.

Розвиток системи зв'язку, оповіщення та інформатизації цивільного  захисту

3.1. Створення, модернізація місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення

2021-2027

Козелецька селищна рада

Селищний бюджет

42,0

0

7,0

7,0

87,0

7,0

7,0

7,0

Підтримання системи оповіщення цивільного захисту у стані готовності до використання за призначенням

4.

Проведення роз’яснювально-інформаційної роботи серед населення

4.1. Придбання наочних матеріалів з безпеки життєдіяльності населення

2021-2027

Козелецька селищна рада

Селищний бюджет, кошти підприємств, установ, організацій

31,0

0

6,0

5,0

5,0

5,0

5,0

5,0

Наочне сприйняття вимог безпеки життєдіяльності та порядку дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій

5

Створення та поповнення місцевого матеріального резерву

5.1закупівля паливно -мастильних матеріалів для забезпечення роботи засобів безперебійного живлення (електрогенераторів)

2024

Козелецька селищна рада, Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради,                        КНП «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради, КП «Козелецьводоканал», КНП «Козелецький ЦПМСД», КЗ «Центр реабілітації дітей з інвалідністю»

Селищний бюджет, кошти співфінансування інших громад та інші джерела  не заборонені законодавством

5760,5

0

0

0

5760.5

0

0

0

Забезпечення безперебійної роботи об’єктів критичної інфраструктури, об’єктів життєзабезпечення населення, закладів культури освіти, здоров’я, та соціального захисту


Додаток 2

до Програми

Ресурсне забезпечення Програми розвитку цивільного захисту

Козелецької селищної ради на 2021-2027 роки у новій редакції

 

Обсяг коштів, які

пропонується залучити на виконання Програми

у тому числі по роках, тис. грн.

Усього витрат на виконання
Програми,

тис. грн.

2021

2022

2023

2024

2025

2026

2027

Обсяг ресурсів, всього

0

2509,7

7714,0

10374,5

114,0

114,0

114,0

20940,2

у тому числі:

Селищний бюджет

0

915,0

7714,0

9174,5

114,0

114,0

114,0

18145,5

Кошти залишку субвенції державного бюджету, кошти співфінансування інших громад та інші джерела не заборонені законодавством

-

1594,7

0

1200

-

-

-

2794,7

            

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 05-36/VIII

Про фінансування Програми

«Поліцейський офіцер громади»

Козелецької селищної ради на 2022-2025 роки»

 

Керуючись Бюджетним кодексом України, постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 № 18 «Про затвердження Порядку передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету», також враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 11.03.2022 року №252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану»,  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, селищна рада вирішила:

  1. Внести відповідні зміни до розпису селищного бюджету, а саме:

1.1. Збільшити призначення по загальному фонду селищного бюджету за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету по коду доходів 14040100 «Акцизний податок з реалізації виробниками та/або імпортерами, у тому числі в роздрібній торгівлі тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, що оподатковується згідно з підпунктом 213.1.1»:

- ТПКВКМБ 3719800 «Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів» КЕКВ 2620 «Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів» в сумі 50 000,00 грн. для закупівлі меблів у поліцейську станію с. Сираї. 

  1. Начальнику фінансового управління Козелецької селищної ради (Матющенко О.М.) провести вищезазначені зміни до розпису селищного бюджету та врахувати дане рішення при внесенні змін до рішення тридцятої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 15 грудня 2023 року  № 02-30/VIII «Про селищний бюджет Козелецької селищної ради на 2024 рік».
  2. 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 06-36/VIII

Про збільшення дохідної та видаткової

частини бюджету за рахунок перевиконання

дохідної частин селищного бюджету.

 

Відповідно до Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 № 18 «Про затвердження Порядку передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2022 року №252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану»,  керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, селищна рада вирішила:

  1. Внести відповідні зміни до розпису селищного бюджету, а саме, збільшити призначення по загальному фонду селищного бюджету:

- КПКВК 0813242 «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» КЕКВ 2730 «Інші виплати населенню» на суму 160 000,00 грн. за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету по коду 18010300 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості»;

- КПКВК 0813160 «Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги» КЕКВ 2730 «Інші виплати населенню» на суму 340 000,00 грн. за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету по кодах 18010300 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості» - 210 000,00 грн., 11010400 «Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата» - 120 000,00 грн., 18010500 «Земельний податок з юридичних осіб» - 10 000,00 грн.;

- КПКВК 0813105 «Надання реабілітаційних послуг особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю» КЕКВ 2111 «Заробітна плата» на суму 400 000,00 грн., КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» на суму 100 000,00 грн., КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» на суму 6 800,00  грн., КЕКВ 2274 «Оплата природного газу» на суму 33 800,00 грн. за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету по коду 18010600 «Орендна плата з юридичних осіб»;

 - КПКВК 3719770 «Інші субвенції з місцевого бюджету» КЕКВ 2620 «Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів» в сумі 68 300,00 грн. за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету по коду 18010600 «Орендна плата з юридичних осіб» (Козелецька філія Інклюзивно-ресурсний центр);

- КПКВК 0116030 «Організація благоустрою населених пунктів» КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму 1 000 000,00 за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету по кодах 11010500 «Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування» - 700 000,00 грн., 14040100 «Акцизний податок з реалізації виробниками та/або імпортерами, у тому числі в роздрібній торгівлі тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, що оподатковується згідно з підпунктом 213.1.1» - 300 000,00 грн.;

- КПКВК 0112111 «Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму 750 000,00 за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету по коду 11010100 «Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати»;

- КПКВК 0110150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» на суму 140 000,00 за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету по коду 14040200 «Акцизний податок з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (крім тих, що оподатковуються згідно з підпунктом 213.1.14 пункту 213.1 статті 213 Податкового кодексу України)».

  1. Внести відповідні зміни до розпису селищного бюджету, а саме, збільшити призначення по спеціальному фонду (бюджет розвитку) селищного бюджету:

- КПКВК 0110150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» на суму 40 000,00 грн. за рахунок загального фонду КПКВК 0110150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» згідно коду 602400 «Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)».

  1. Начальнику фінансового управління Козелецької селищної ради (Матющенко О.М.) провести вищезазначені зміни до розпису селищного бюджету та врахувати дане рішення при внесенні змін до рішення тридцятої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 15 грудня 2023 року  № 02-30/VIII «Про селищний бюджет Козелецької селищної ради на 2024 рік».
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№07-36/VIII

Про перерозподіл видаткової

частини  селищного бюджету

 

Відповідно до Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 № 18 «Про затвердження Порядку передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2022 року №252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану»,  керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, селищна рада вирішила:

  1. Внести відповідні зміни до розпису селищного бюджету, а саме:

1.1. Збільшити призначення загального  фонду  по  КПКВК 0810160 «Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах» КЕКВ 2111 «Заробітна плата» на суму 175000,00 грн., КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» на суму 25000,00 грн. за рахунок зменшення КПКВК 0813104 «Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв`язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю» КЕКВ 2111 «Заробітна плата» - 55000,00 грн. та КПКВК 0813121 «Утримання та забезпечення діяльності центрів соціальних служб» КЕКВ 2111 «Заробітна плата» - 120000,00 грн., КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» - 25000,00 грн.

1.2. Збільшити призначення загального  фонду  по  КПКВК 0810160 «Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах» КЕКВ 2111 «Заробітна плата» на суму 574200,00 грн., КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» на суму 129700,00 грн.

1.3. Збільшити призначення загального  фонду  по  КПКВК 0614030 «Забезпечення діяльності бібліотек» КЕКВ 2111 «Заробітна плата» на суму 416100,00 грн., КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» на суму 181000,00 грн.

1.4. Збільшити призначення загального  фонду  по  КПКВК 0614040 «Забезпечення діяльності музеїв i виставок» КЕКВ 2111 «Заробітна плата» на суму 173100,00 грн., КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» на суму 50000,00 грн.

1.5. Збільшити призначення загального  фонду  по  КПКВК 0614060 «Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів» КЕКВ 2111 «Заробітна плата» на суму 1430000,00 грн., КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» на суму 289600,00 грн.

1.6. Збільшити призначення загального  фонду  по  КПКВК 0615031 «Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл» КЕКВ 2111 «Заробітна плата» на суму 549600,00 грн., КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» на суму 105200,00 грн.

1.7. Зменшити призначення загального  фонду  по  КПКВК 0611010 «Надання дошкільної освіти» КЕКВ 2230 «Продукти харчування» на суму 22000,00 грн.

1.8. Зменшити призначення загального  фонду  по  КПКВК 0611021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету» КЕКВ 2230 «Продукти харчування» на суму 3876500,00 грн.

  1. Начальнику фінансового управління Козелецької селищної ради (Матющенко О.М.) провести вищезазначені зміни до розпису селищного бюджету та врахувати дане рішення при внесенні змін до рішення тридцятої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 15 грудня 2023 року  № 02-30/VIII «Про селищний бюджет Козелецької селищної ради на 2024 рік».
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№08-36/VIII

Про збільшення фінансування «Програми будівництва,

реконструкції, ремонту та утримання автомобільних

доріг комунальної власності населених пунктів 

Козелецької селищної ради на 2023-2025 роки»

 

Відповідно до Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 № 18 «Про затвердження Порядку передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2022 року №252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану»,  керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, селищна рада вирішила:

  1. Внести відповідні зміни до розпису селищного бюджету, а саме:

Збільшити призначення загального фонду селищного бюджету по КПКВК 0117461 «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» на суму 700 000,00 грн., в тому числі:

- за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету по коду 18010500 «Земельний податок з юридичних осіб» - 100 000,00 грн.;

- за рахунок зменшення призначень загального фонду КПКВК 0117350 «Розроблення схем планування та забудови територій (містобудівної документації)» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» -  600 000,00 грн.  

  1. Начальнику фінансового управління Козелецької селищної ради (Матющенко О.М.) провести вищезазначені зміни до розпису селищного бюджету та врахувати дане рішення при внесенні змін до рішення тридцятої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 15 грудня 2023 року  № 02-30/VIII «Про селищний бюджет Козелецької селищної ради на 2024 рік».
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 09-36/VIII

Про перерозподіл фінансування Програми

розвитку цивільного захисту Козелецької

селищної ради на 2021-2027 роки

 

Відповідно до Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 № 18 «Про затвердження Порядку передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2022 року №252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану»,  керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, селищна рада вирішила:

  1. Зменшити фінансування по напрямку, а саме:
  • придбання обладнання та матеріалів, облаштування кабінетів для проведення НМТ в Козелецькому ліцеї №3 Козелецької селищної ради (двох кабінетів в найпростішому укритті та чотирьох кабінетів в сховищі №92900) за адресою: Чернігівська обл., Чернігівський р-н., сел. Козелець, вул. Свято-Преображенська, 32–А, на суму 54000,00 грн.
  1. Збільшити фінансування по напрямку, а саме:

-  для найпростішого укриття Козелецького ЗДО №2 Козелецької селищної ради за адресою: Чернігівська обл., Чернігівський р-н, сел. Козелець, вул. Київська, 35 в сумі 27000,00 грн.;

- для найпростішого укриття Сираївського ліцей  Козелецької селищної ради за адресою: Чернігівська обл., Чернігівський р-н, с. Сираї, вул. Шкільна, 1 в сумі 27000,00 грн.

  1. Провести збільшення бюджетних призначень спеціального фонду (бюджет розвитку) селищного бюджету КПКВК 0618110 «Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха» КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» на суму 54000,00 грн. за рахунок зменшення загального фонду КПКВК 0618110  «Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» (за кодом 602400 «Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)».
  2. Начальнику фінансового управління Козелецької селищної ради (Матющенко О.М.) провести вищезазначені зміни до розпису селищного бюджету та врахувати дане рішення при внесенні змін до рішення двадцять другої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 15 грудня 2023 року  № 02-30/VIII «Про селищний бюджет Козелецької селищної ради на 2024 рік».
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 10-36/VIII

Про затвердження Положення про постійні

комісії Козелецької селищної ради

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо забезпечення прозорості місцевого самоврядування», Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та керуючись  статтями 26, 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити Положення про постійні комісії Козелецької селищної ради VIII скликання ( додається).
  2. Рішення першої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 14.12.2020р. №12-1/VIII «Про затвердження Положення про постійні комісії Козелецької селищної ради» визнати таким, що втратило чинність.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій, постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку та постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

Додаток до

рішення тридцять шостої сесії

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 23 серпня 2024 року № 10-36/VIII

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

про постійні комісії селищної ради

     

Відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” постійні комісії є органами селищної ради, що вивчають, попередньо розглядають і готують питання, які належать до відання селищної ради та здійснюють контроль за виконанням її рішень.

                                   І. ЗАГАЛЬНІ  ПОЛОЖЕННЯ

      Стаття 1.  Повноваження постійних комісій селищної ради, порядок їх утворення, ліквідації, реорганізації, обрання та відкликання голови, заступника голови, секретаря постійних комісій визначаються Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Регламентом селищної ради та цим Положенням.

      Стаття 2.  Перелік постійних комісій, функціональна спрямованість їх діяльності визначаються селищною радою з урахуванням повноважень ради, важливості проблем господарського і соціально-культурного будівництва та інших об’єктивних факторів.

      Стаття 3. Селищна рада утворює постійні комісії на першій сесії новообраної ради на строк її повноважень.

      Стаття 4. Питання обрання і ліквідації постійних комісій, зміни їх складу, обрання голів комісій вирішуються селищною радою виключно на пленарних засіданнях ради.

      Стаття 5.  Постійні комісії обираються радою з числа депутатів селищної ради у складі голови і членів комісії. Пропозиції щодо утворення і обрання постійних комісій ради вносить голова селищної ради. Депутат може входити  до складу тільки однієї постійної комісії. Заступник голови постійної комісії і секретар комісії обираються на засіданні комісії. До складу постійних комісій не можуть бути обрані голова та секретар селищної ради.

      Стаття 6.  При обранні постійних комісій голосування може проводитися в цілому по всьому складу комісії чи по кожній кандидатурі окремо.

      Стаття 7.  Депутати селищної ради працюють у постійних комісіях на громадських засадах.

      Стаття 8.  Постійні комісії є відповідальними перед селищною радою і їй підзвітними. Діяльність постійних комісій координує голова селищної ради.

      Стаття 9.  Постійні комісії будують свою роботу на основі законності, гласності, колективного обговорення і вирішення питань.

                 П. ФУНКЦІЇ І ПОВНОВАЖЕННЯ ПОСТІЙНИХ

                                   КОМІСІЙ СЕЛИЩНОЇ РАДИ    

      Стаття 10.  Постійні комісії за дорученням селищної ради або за власною ініціативою:

      1) попередньо розглядають проєкти програм соціально-економічного і культурного розвитку селища, цільових програм, бюджету селищної ради та звіти про виконання програм і бюджету;

      2) вивчають і готують питання про стан та розвиток відповідних галузей господарського і соціально-культурного будівництва, а також інші питання, які вносяться на розгляд сесії селищної ради;

      3) розробляють проекти рішень селищної ради та готують висновки з відповідних питань;

      4) виступають на сесіях селищної ради з доповідями і співдоповідями використовуючи державну мову відповідно до вимог Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

      Стаття 11.  Постійні комісії попередньо розглядають кандидатури осіб, які пропонуються для обрання, затвердження, призначення або погодження селищною радою, готують відповідні висновки щодо цих кандидатур.

      Стаття 12.  Постійні комісії за дорученням селищної ради, голови, секретаря ради або за власною ініціативою вивчають діяльність підзвітних і підконтрольних раді органів, а також з питань, віднесених до відання ради, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, їх посадових осіб. За результатами перевірки постійні комісії подають рекомендації на розгляд керівників цих органів, підприємств, установ і організацій, а в разі необхідності – на розгляд сесії селищної ради.

      Стаття 13.  Постійні комісії здійснюють контроль за виконанням рішень селищної ради.

      Стаття 14.   Постійні комісії у питаннях, які належать до їх відання та в порядку визначеному законом, мають право отримувати від керівників органів державної виконавчої влади, підприємств, установ і організацій, необхідні матеріали і документи.

     Усi органи виконавчої влади, пiдприємства, установи i органiзацiї, їх посадовi особи зобов’язанi виконувати законнi вимоги постiйних комiсiй щодо надання їм необхiдних матерiалiв.

      Постійні комісії у питаннях, які належать до їх відання та в порядку визначеному законом, мають право залучати навчальнi заклади, спецiалiстiв та працiвникiв мiсцевих органiв виконавчої влади для розробки та експертизи проєкту рiшення.

      Стаття 15.  Рекомендації постійних комісій підлягають обов’язковому розгляду органами, підприємствами, установами, організаціями, посадовими особами, яким вони адресовані. Про результати розгляду і вжиті заходи повинно бути повідомлено постійним комісіям у встановлений ними строк. У разі не розгляду рекомендацій постійних комісій вони можуть входити до ради з пропозиціями про притягання до відповідальності посадових осіб.

      Стаття 16.  Постійні комісії можуть вносити пропозиції щодо питань на розгляд селищної ради.

      Стаття 17.  Постійні комісії періодично звітують перед селищною радою про свою діяльність.

 

                         ІІІ. ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ПОСТІЙНИХ

                                      КОМІСІЙ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  

      Стаття 18.  Основною формою роботи постійної комісії є засідання.

Засідання постійної комісії скликаються в міру необхідності і є повноважним, якщо в ньому бере участь більше половини депутатів від загального складу комісії.

Засідання постійної комісії транслюється в мережі Інтернет у режимі реального часу та підлягає відеофіксації з подальшим зберіганням та оприлюдненням відеозапису засідання на умовах і в порядку, визначених частиною вісімнадцятою статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

{статті 18 (в частині проведення трансляцій) набирає чинності через 30 днів з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні}

      Стаття 19.  Засідання постійних комісій проводиться відкрито і гласно, крім випадків, коли за рішенням постійної комісії проводиться закрите засідання.

      Стаття 20. Організація роботи постійних комісій селищної ради, покладається на їх голів, а в разі їх відсутності на заступників голів.

У разі неможливості прибути на засідання член комісії повідомляє про це голову постійної комісії.  

      Стаття 21. За результатами вивчення і розгляду питань постійні комісії готують висновки і рекомендації. Висновки і рекомендації постійної комісії приймаються відкритим поіменним голосуванням більшістю голосів від загального складу комісії і підписуються головою комісії, а в разі його відсутності - заступником голови або секретарем комісії. Протоколи засідань комісії, в яких зазначаються результати поіменного голосування, підписуються головою і секретарем комісії. Проєкти порядку денного засідань постійної комісії ради, висновки і рекомендації постійної комісії, протоколи її засідань є відкритими та оприлюднюються і надаються на запит відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації".

      Стаття 22.  Голосування здійснюється особисто членами постійної комісії. Підрахунок голосів здійснює секретар постійної комісії.

      Стаття 23.  На кожному засіданні постійної комісії ведеться протокол. В протоколі зазначаються:

      - номер протоколу, дата, час і місце проведення засідання;

      - прізвище головуючого на засіданні, список членів комісії, присутніх на засіданні, список присутніх на засіданні запрошених осіб;

      - порядок денний засідання;

      - розглянуті питання порядку денного, список депутатів і запрошених, які виступили під час їх обговорення;

      - документи, які розглянуті на засіданні постійної комісії;

      - результати голосування з питань порядку денного;

      - прийняті рекомендації, висновки і рішення.

       До протоколу додаються розглянуті постійною комісією документи та окремі думки членів комісії.

       Протоколи засідань постійних комісій є офіційними документами, що підтверджують прийняття рекомендацій, висновків та рішень комісій і зберігаються у встановленому порядку.

      Стаття 24.  У засіданнях постійних комісій можуть брати участь депутати селищної ради, які не входять до складу даної комісії, з правом дорадчого голосу, а також на запрошення комісії депутати інших рад, представники органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, трудових колективів. На засідання постійних комісій можуть бути запрошені представники засобів масової інформації.

      Стаття 25.  Засідання постійних комісій скликаються головою комісії відповідно до затверджених планів роботи комісій, або за дорученням селищної ради, голови ради, секретаря ради, або з власною ініціативою.

      Стаття 26.  Діяльність постійної комісії будується на основі плану роботи. План роботи комісії обов’язково узгоджується з планом роботи селищної ради. План роботи постійної комісії затверджується на засіданні комісії.

      Стаття 27.  Постійні комісії для вивчення питань, розробки проєктів рішень селищної ради можуть створювати підготовчі комісії і робочі групи з залученням вчених, спеціалістів і представників громадськості. Підготовча комісія і робоча група подають напрацьовані ними матеріали на розгляд постійної комісії. Постійні комісії можуть створювати спільні підготовчі комісії і робочі групи.

      Стаття 28.  Питання, які належать до відання кількох постійних комісій селищної ради, можуть за ініціативою комісій, а також за дорученням ради, голови, секретаря селищної ради розглядатися постійними комісіями спільно. Спільні засідання постійних комісій веде один із голів цих комісій за їх взаємною згодою. За рішенням постійних комісій у разі необхідності спільне засідання можуть вести голова селищної ради або секретар селищної ради. При проведенні спільних засідань кількох постійних комісій висновки і рекомендації приймаються більшістю  голосів від загального складу кожної комісії. Висновки і рекомендації, прийняті постійними комісіями на їх спільних засіданнях, підписуються головами відповідних комісій.

      Стаття 29.  З метою вивчення питань безпосередньо на місцях постійні комісії за дорученням ради, голови  чи секретаря ради або за власною ініціативою можуть проводити виїзні засідання.

      Стаття 30.  Голова постійної комісії:

      - скликає і веде засідання комісії;

      - дає доручення членам комісії і контролює їх виконання;

      - забезпечує складання плану роботи комісії та належну підготовку засідань комісії;

      - представляє комісію у відносинах з іншими органами, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами,  організаціями, а також виборцями;

      - організовує роботу по реалізації висновків і рекомендацій комісії;

      - запрошує для участі в засіданнях комісії представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, вчених, спеціалістів, представників громадських об’єднань;

      - інформує членів комісії про виконання рекомендацій комісії;

      - підписує документи постійної комісії;

      - за дорученням членів комісії виступає з доповідями і співдоповідями на сесіях ради.

      У разі відсутності голови комісії або неможливості ним виконувати свої повноваження з інших причин його функції здійснює заступник голови комісії або секретар комісії.

      Стаття 31.   Заступник голови постійної комісії:

      - виконує за дорученням голови окремі його функції та завдання по підготовці питань на чергові засідання постійної комісії;

      - допомагає голові комісії у проведенні різних організаційних заходів;

      - виконує обв’язки голови постійної комісії у разі його відсутності.

      Стаття 32.  Секретар постійної комісії:

      - веде протоколи засідань і діловодство комісії;

      - здійснює технічну підготовку питань та забезпечує членів постійної комісії необхідними документами і матеріалами;

      - веде облік участі членів комісії в її роботі та виконання членами комісії даних їм доручень;

      - підписує разом з головою постійної комісії протоколи засідань комісії;

      - контролює виконання планів роботи постійної комісії.

      Стаття 33. Члени постійної комісії зобов’язані:

      - бути присутніми на засіданні постійної комісії, до складу якої вони входять;

      - брати участь у роботі постійної, підготовчих комісій і робочих груп;

      - виконувати доручення голови комісії та доручення, визначені рішеннями постійної комісії.

      Стаття 34.  Члени постійної комісії мають право:

      - вносити пропозиції про розгляд на засіданнях постійної комісії питань, що належать до їх відання;

      - брати участь в обговоренні рекомендацій, пропозицій, висновків та підготовці проєктів рішень ради;

      - викласти свою окрему думку як  додаток до рішення, рекомендації чи висновку постійної комісії.

     

      Стаття 35.  Організаційно-методичне, правове, матеріально-технічне і інформаційне обслуговування постійних комісій та забезпечення їх функціонування здійснює виконавчий апарат селищної ради.       

 

Стаття 36.  Постійна комісія з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку за дорученням ради або за власною ініціативою попередньо розглядає:

1)  проєкти програм соціально-економічного і культурного розвитку, місцевого бюджету;

2)  звіти про виконання програм і бюджету;

3)  питання забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів жителів громади;

4)  питання утримання органів правопорядку за рахунок бюджету;

5)  питання депутатської діяльності, додержання норм депутатської етики;

6)  питання додержання вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

7)  питання контролю за додержанням депутатами та посадовими особами виконавчих органів ради вимог Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», « Про засади запобігання корупції»;

8)  питання координації  дій з іншими органами місцевого самоврядування, органами самоорганізації  населення, громадськими та політичними організаціями;

9)  пропозиції  щодо змін та доповнень до Регламенту роботи ради, Статуту ради, плану роботи ради;

10) питання про стан та розвиток місцевого самоврядування, органів самоорганізації  населення;

11) інші питання, які вносяться на розгляд ради.

 

Стаття 37.  Постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності за дорученням ради або за власною ініціативою попередньо розглядає:

1)  проєкти програм соціально-економічного і культурного розвитку, місцевого бюджету;

2)  попередній розгляд звітів про хід і результати виконання прийнятих програм і бюджету;

3)  питання підготовки пропозицій щодо встановлення місцевих податків і зборів, та розміри їх ставок;

4) питання здійснення контролю за утворенням та використанням позабюджетних цільових коштів;

5)  питання надання відповідно до чинного законодавства пільг по місцевих податках і зборах;

6)  питання соціально-економічного, стратегічного розвитку населених пунктів територіальної громади, інші питання, які виносяться на розгляд ради;

7)  проєкти регуляторних актів щодо їх відповідності вимогам Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» і забезпечує підготовку експертного висновку до проєктів регуляторних актів, які виносяться на розгляд ради;

8)  питання господарської діяльності підприємств;

9)  питання економічної стабілізації  промисловості;

10)  питання транспортного обслуговування;

11)  питання розвитку всіх видів зв’язку;

12)  питання залучення інвестицій для розвитку підприємництва, розширення

житлового будівництва;

13)  питання сприяння виконавчим органам в управлінні об’єктами побутового, торгівельного обслуговування, транспорту і зв’язку, що перебувають у комунальній власності;

14)  питання про стан та розвиток промисловості, підприємництва, транспорту та сфери послуг;

15) заслуховує звіти про роботу керівників підприємств, установ та організацій комунальної і державної власності;

16) інші питання, які вносяться на розгляд ради.

       Стаття 38. Постійна комісія з питань житлово–комунального господарства, комунальної власності,  будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій за дорученням ради або за власною ініціативою попередньо розглядає:

1)  проєкти програм соціально-економічного і культурного розвитку, місцевого бюджету;

2)  звіти про виконання програм і бюджету та письмового звіту про хід та результати відчуження комунального майна;

3)  заслуховує звіти про роботу керівників підприємств, установ та організацій комунальної і державної власності;

4)  питання створення і реорганізації  підприємств комунальної власності;

5)  питання про стан та ефективне використання комунальної власності територіальної громади;

6)  питання встановлення порядку та здійснення контролю за використанням

прибутків підприємств, установ та організацій комунальної власності територіальної громади;

7)  питання підготовки і розгляду проєктів місцевих програм приватизації  та переліку об’єктів комунальної власності, які не підлягають приватизації ;

8)  питання після приватизаційної підтримки підприємств, що утворились в результаті приватизації  комунальної власності;

9)  питання аналізу соціальних наслідків приватизації ;

10) питання сприяння виконавчим органам в управлінні об’єктами житлово-комунального господарства;

11) питання про стан та розвиток житлово-комунального господарства, інші питання, які вносяться на розгляд ради;

14)  проєкти місцевих програм охорони довкілля;

15)  питання координації  діяльності місцевих землевпорядних органів та уповноважених державних органів управління з охорони природи;

16)  питання підготовки пропозицій про організацію територій і об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення;

17)  питання щодо підготовки пропозицій щодо ставок земельного податку, розмірів плати за користування природними ресурсами;

18) питання здійснення контролю за дотриманням земельного та природоохоронного законодавства;

19)  питання про організацію охорони, реставрації  та використання пам’яток історії  і культури, архітектури та містобудування;

20)  питання про стан та розвиток відповідних галузей будівництва;

21) питання щодо підготовки пропозицій щодо планів і програм будівництва та реконструкції  об’єктів комунального господарства та соціально-культурного призначення, житлових будинків, шляхів;

22)  питання участі в розробці містобудівних програм, генеральних планів забудов;

23)  питання про стан та розвиток містобудування і архітектури;

24) інші питання, які вносяться на розгляд ради.

Стаття 39Постійні комісії здійснюють контроль за виконанням рішень виконавчого комітету та селищної ради з питань, віднесених до їх компетенції.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 11-36/VIII

Про зміну юридичної адреси та

затвердження Статуту Козелецького ліцею №1

Козелецької селищної ради в новій редакції

         Відповідно до частини першої статті 144 Конституції України, Цивільного кодексу України, Закону України «Про освіту», Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України» від 26.01.2024 року № 3285, наказу Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 19.01.2024 р. № 48 «Про внесення змін до наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 26.11.2000 р. №290», у зв’язку із зміною адміністративно-територіального устрою України (селища міського типу змінюються на селища), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Внести зміни до юридичної адреси Козелецького ліцею №1 Козелецької селищної ради з адреси: вул. Івана Франка, буд. 36/1, смт Козелець, Чернігівський район, Чернігівська область, 17000 на адресу: вул. Івана Франка, буд. 36/1, селище Козелець, Чернігівський район, Чернігівська область, 17000.
  2. Затвердити Статут Козелецького ліцею №1 Козелецької селищної ради в новій редакції, що додається.
  3. Директору Козелецького ліцею №1 Козелецької селищної ради провести дії, передбачені чинним законодавством України щодо державної реєстрації статутних документів закладу.
  4. Пунктом 3 рішення двадцятої сесії Козелецької селищної ради 8 скликання від 12 серпня 2022 року № 04-20 /VIII «Про зміну найменування юридичної особи Козелецької гімназії №1 Козелецької селищної ради» визнати таким, що втратив чинність.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

Додаток до

рішення тридцять шостої

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 23 серпня  2024 року № 11-36/VIII

СТАТУТ

Козелецького ліцею №1 Козелецької селищної ради

(нова редакція)

 

І. Загальні положення

  • Козелецький ліцей №1 Козелецької селищної ради перебуває в комунальній власності Козелецької селищної  ради, має статус опорного закладу.
  • Найменування закладу освіти:

Повна назва: Козелецький ліцей №1 Козелецької селищної ради.

Скорочена назва: Козелецький ліцей №1.

  • Юридична адреса ліцею: вул. Івана Франка, буд. 36/1,селище Козелець, Чернігівський район,Чернігівська область, 17000.
  • Козелецький ліцей №1 Козелецької селищної ради є юридичною особою, діє на підставі Статуту, затвердженого Засновником, має печатку, штамп, ідентифікаційний номер, офіційні бланки з відповідними реквізитами, інші атрибути юридичної особи відповідно до чинного законодавства України; може бути фінансово автономним, мати самостійний баланс та рахунок в установі банку і Державній казначейській службі України, мати право відкривати рахунки у відповідних установах, набувати майнових та особистих немайнових прав.
  • До складу Козелецького ліцею №1 входять територіально відокремлені структурні підрозділи, які забезпечують реалізацію права громадян на здобуття початкової та базової середньої освіти:
  • Бобруйківська філія (вул. Тараса Шевченка, буд. 35, с.Бобруйки, Чернігівський район, Чернігівська область, 17070);
  • Мостищенська філія (вул. Центральна, буд. 15, с.Мостище, Чернігівський район, Чернігівська область, 17085).
    • Козелецький ліцей №1 Козелецької селищної ради (далі – ліцей) є комунальним закладом.
    • Засновником ліцею є Козелецька селищна рада (далі – Засновник). Засновник та/або уповноважений ним орган управління здійснює фінансування закладу освіти, його матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі, інженерні комунікації, обладнання, встановлює їх статус та територію обслуговування, організовує будівництво і ремонт приміщень, їх господарське обслуговування, харчування.

1.8. Ліцей у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», іншими нормативно-правовими актами, цим Статутом.

1.9.  Ліцей є закладом загальної середньої освіти, який забезпечує здобуття повної загальної середньої освіти через організацію закладом єдиного комплексу освітніх компонентів для досягнення учнями обов’язкових результатів навчання, визначених державними стандартами повної загальної середньої освіти, на трьох рівнях:

- початкова освіта тривалістю чотири роки;

- базова середня освіта тривалістю п’ять років;

- повна загальна середня освіта тривалістю два роки. 

1.10. У ліцеї поглиблене вивчення окремих предметів визначається закладом освіти відповідно до наявної матеріально-технічної бази, кадрових ресурсів, з урахуванням освітніх здібностей і потреб здобувачів освіти та заяв батьків.

1.11. Заклад проводить освітню діяльність на підставі ліцензії, що видається відповідно до законодавства України.

1.12. Головною метою діяльності ліцею є забезпечення реалізації права громадян на доступність і безоплатність здобуття повної загальної середньої освіти. Досягнення цієї мети забезпечується шляхом формування ключових компетентностей, визначених Законом України «Про освіту» та відповідними державними стандартами повної загальної середньої освіти.

1.13. Органи місцевого самоврядування відповідно до території обслуговування, закріпленої за ліцеєм розпорядженням Засновника, здійснюють підвезення учнів та педагогічних працівників, які проживають за межею пішохідної доступності, до закладу та у зворотному напрямку.

1.14. Головними завданнями ліцею є:

- виховання громадянина України;

- всебічний розвиток, формування світогляду і соціалізація особистості з усвідомленою громадянською позицією, почуттям патріотизму і національної самосвідомості, підготовленої до професійного самовизначення;

- виявлення та розвиток індивідуальних здібностей учнів, досягнення ними результатів навчання, зокрема формування і застосування відповідних компетентностей, що необхідні для самовдосконалення, підготовки до самостійного життя і подальшого здобуття освіти;

- виховання в учнів поваги до Конституції України, державних символів, прав і свобод людини і громадянина, почуття власної гідності, відповідальності перед законом за свої дії, свідомого ставлення до обов’язків людини і громадянина;

- формування навичок і засад здорового способу життя, збереження і зміцнення фізичного та психічного здоров’я здобувачів освіти;

- організація освітнього процесу, що ґрунтується на цінностях і принципах, визначених законами України «Про освіту» та «Про повну загальну середню освіту»;

- реалізація права осіб з особливими освітніми потребами на здобуття початкової, базової, повної загальної середньої освіти;

- створення безпечного освітнього середовища для учасників освітнього процесу.

1.15. Ліцей  самостійно приймає рішення і здійснює діяльність у межах своєї автономії, обсяг якої визначається Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», спеціальними законами  України та цим Статутом.

1.16. Ліцей має право:

- бути самостійним, незалежним та відповідальним у прийняті рішень щодо академічних (освітніх), організаційних,  кадрових,  фінансових та інших питань діяльності, що провадиться в порядку та межах, визначених законодавством України;

- планувати власну діяльність та формувати стратегію розвитку ліцею;

- визначати варіативну частину робочого навчального плану;

- в установленому порядку розробляти і впроваджувати експериментальні та індивідуальні робочі навчальні плани, самостійно формувати освітні програми;

- спільно із закладами вищої освіти, науково-дослідними інститутами та центрами проводити науково-дослідну, експериментальну, пошукову, просвітницьку роботу, що не суперечить законодавству України;

- використовувати різні форми морального і матеріального заохочення до учасників освітнього процесу;

- надавати платні послуги на договірній основі згідно з переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України;

- бути розпорядником рухомого і нерухомого майна згідно із законодавством України та цим Статутом;

- отримувати кошти і матеріальні цінності від органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, юридичних і фізичних осіб;

- залишати у своєму розпорядженні і використовувати власні надходження у порядку визначеному законодавством України;

- розвивати власну матеріально-технічну і соціальну базу (мережу спортивно-оздоровчих, лікувально-профілактичних і культурних підрозділів), а також навчально-матеріальну базу для вивчення предмета «Захист України».

1.17. Ліцей зобов’язаний:

- реалізовувати положення Конституції України, закони України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших підзаконних нормативно-правових актів у галузі освіти;

- здійснювати освітню діяльність згідно з ліцензією;

- проходити в установленому порядку інституційний аудит;

- задовольняти потреби громадян, котрі проживають на території обслуговування закладу освіти, у здобутті початкової, базової, повної загальної середньої освіти;

- за потреби створювати інклюзивні класи або групи, організовувати навчання для осіб з особливими освітніми потребами;

- забезпечувати єдність навчання та виховання;

- створювати власну науково-методичну базу;

- зберігати матеріально-технічну базу;

- охороняти життя і здоров’я здобувачів освіти, педагогічних та інших працівників закладу освіти;

- видавати документи про освіту встановленого зразка.

1.18. Ліцей несе відповідальність перед особою, суспільством і державою за:

-  безпечні умови освітньої діяльності;

-  дотримання державних стандартів освіти;

- дотримання договірних зобов’язань з іншими суб’єктами освітньої, виробничої, наукової діяльності, у тому числі зобов’язань за міжнародними угодами;

- дотримання фінансової дисципліни;

- прозорість, інформаційну відкритість закладу освіти.

1.19. Діяльність ліцею ґрунтується на принципах гуманізму, демократизму, рівності, справедливості, толерантності, незалежності від політичних, громадських і релігійних організацій, верховенства права, органічного поєднання загальнолюдських духовних цінностей із національною історією і культурою, взаємозв’язку розумового, морального, фізичного і естетичного виховання, диференціації та оптимізації змісту і форми освіти, науковості, розвиваючого характеру навчання та його індивідуалізації.

1.20. Мовою освітнього та виховного процесів у ліцеї є державна українська мова. Усі здобувачі освіти вивчають державну мову відповідно до державних стандартів.

1.21.Учасники освітнього процесу ліцею розробляють стратегію розвитку закладу на певний період, в якій визначаються особливості освітньої діяльності. Стратегія розвитку схвалюється педагогічною радою, затверджується засновником та впроваджується в практику наказом керівника закладу освіти.

1.22. У закладі освіти створюються та функціонують методичні об’єднання вчителів, творчі групи, психологічна, методична служби, наукові та інші об’єднання учнів, вчителів, батьків тощо.

1.23. Індивідуальне навчання та навчання екстерном у закладі освіти організовується згідно з положенням «Про індивідуальне навчання та екстернат у системі закладів загальної середньої освіти», затверджених Міністерством освіти і науки України.

1.24. Медичне обслуговування та організація харчування здобувачів освіти здійснюється у порядку, визначеному чинним законодавством України.

1.25. Взаємовідносини ліцею з юридичними і фізичними особами визначаються угодами, що укладені  між ними.

1.26. Наповнюваність класів, груп та їх поділ при вивченні окремих предметів навчального плану визначається Міністерством освіти і науки України.

ІІ. Зарахування учнів до ліцею, їх переведення та відрахування

 

2.1. Зарахування учнів до ліцею здійснюється відповідно до наказу керівника, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини або осіб, що їх заміняють, поданої особисто за затвердженим зразком до якої додаються документи, визначені чинним законодавством України. За повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до ліцею, відповідає, згідно з вимогами законодавства України, особа, яка їх подає.

2.2. Зарахування учнів до ліцею здійснюється на безконкурсній основі відповідно до території обслуговування, закріпленої за ліцеєм розпорядженням Засновника.

2.3. Зарахування, відрахування та переведення учнів здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства України.

2.4. Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

2.5. Особи з особливими освітніми потребами можуть розпочинати здобуття початкової освіти з іншого віку, а тривалість здобуття ними початкової та базової середньої освіти може бути подовжена з доповненням освітньої програми корекційно-розвитковим складником. Особливості здобуття такими особами повної загальної середньої освіти визначаються законодавством України.

2.6. Іноземні громадяни та особи без громадянства зараховуються до ліцею відповідно до законодавства України та міжнародних договорів.

2.7. Переведення учнів до наступного класу ліцею здійснюється у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері освіти.

2.8. У разі переходу учня до іншого закладу освіти батьки або особи, які їх заміняють, подають до ліцею відповідну заяву та письмове підтвердження або його скановану копію з іншого закладу освіти про можливість зарахування до нього відповідного учня.

2.9. Із ліцею відраховуються учні, які:

- здобули повну загальну середню освіту та отримали відповідний документ про освіту;

- переводяться до іншого закладу освіти відповідно до чинного законодавства України;

- вибувають на постійне місце проживання за межі України.

2.10. Відрахування із зазначених підстав здійснюється відповідно до наказу директора ліцею.

IIІ. Організація освітнього процесу

 

3.1. Основним документом, що регулює освітній процес, є освітня програма, основою для розроблення якої є відповідний Державний стандарт загальної середньої освіти. Освітня програма схвалюється педагогічною радою закладу освіти та затверджується його керівником.

3.2.   Освітні програми, що розробляються на основі типових освітніх програм, не потребують окремого затвердження центральним органом забезпечення якості освіти.

3.3.   На основі освітньої програми заклад освіти складає та затверджує навчальний план, що конкретизує організацію освітнього процесу. Відповідно до навчального плану педагогічні працівники даного  закладу освіти самостійно добирають програми, підручники, навчальні посібники, що мають гриф Міністерства освіти і науки України, а також науково-методичну літературу, дидактичні матеріали, форми, методи, засоби навчальної роботи, що мають забезпечувати виконання статутних завдань та здобуття освіти на рівні державних стандартів.

3.4. Заклад освіти планує свою роботу самостійно відповідно до стратегічного плану розвитку та річного плану.

3.5.   У плані роботи відображаються найголовніші питання роботи закладу освіти, визначаються перспективи і стратегії його розвитку.

3.6.  План роботи затверджується педагогічною радою закладу освіти.

3.7.   У вигляді додатків до робочого навчального плану додаються робочий навчальний план філії, розклад уроків (щоденний, тижневий) та режим роботи (щоденний, річний).

3.8.   Заклад освіти здійснює освітній процес за інституційною та індивідуальними формами навчання. За потребою можуть створюватися спеціальні та інклюзивні класи для навчання дітей з особливими освітніми потребами за погодженням з уповноваженим органом управління освітою.

3.9.  Відповідно до поданих батьками або особами, які їх замінюють, заяв заклад освіти за погодженням з органом управління освітою може створювати умови для прискореного навчання та навчання екстерном.

3.10. Структура навчального року (тривалість навчальних занять, поділ на чверті, семестри (триместри), режим роботи, а також тижневе навантаження учнів встановлюються закладом освіти в межах часу, передбаченого  навчальним планом, за погодженням із відповідним органом управління освітою.

3.11. Навчальні заняття розпочинаються 1 вересня і закінчуються не пізніше 1 липня наступного року.

3.12. Відволікання учнів від навчальних занять для проведення інших видів діяльності забороняється (крім випадків, передбачених законодавством України).

3.13. Загальна тривалість канікул протягом навчального року не повинна становити менш як 30 календарних днів.

3.14.Залучення учнів до видів діяльності, не передбачених освітньою програмою та робочим навчальним планом закладу, дозволяється лише за їх згодою та згодою батьків або осіб, які їх замінюють.

3.15. Тривалість уроків у закладі освіти становить:

- у перших класах – 35 хвилин;

- у других – четвертих класах – 40 хвилин;

- у п’ятих – одинадцятих–45 хвилин.

3.16. При використанні технічних засобів навчання під час проведення навчального заняття види навчальної діяльності чергуються. Безперервна тривалість навчальної діяльності за допомогою технічних засобів навчання упродовж навчального заняття повинна бути: для учнів 1 класів – не більше 10 хвилин; для учнів 2-4 класів – не більше 15 хвилин; для учнів 5-7 класів – не більше 20 хвилин; для учнів 8-9 класів – 20-25 хвилин; для учнів 10-11класів на 1-й годині занять до 30 хвилин, на 2-й годині занять – 20 хвилин. При здвоєних навчальних заняттях для учнів 10-11 класів – не більше 25-30 хвилин на першому навчальному занятті та не більше 15-20 хвилин на другому навчальному занятті.

3.17. Щоденна кількість і послідовність навчальних занять визначається розкладом уроків, що складається відповідно до робочого навчального плану закладу з дотриманням  педагогічних та санітарно-гігієнічних вимог і затверджується керівником закладу освіти.

3.18. Заклад освіти може обирати інші, крім уроку, форми організації освітнього процесу.

3.19. Крім  різних форм обов’язкових  навчальних  занять, у закладі освіти проводяться  індивідуальні, групові, факультативні та інші позакласні заняття та заходи, що передбачені окремим розкладом і спрямовані на задоволення освітніх інтересів учнів та на розвиток їх творчих здібностей, нахилів і обдарувань.

3.20. Тривалість перерв між уроками встановлюється з урахуванням потреби в організації активного відпочинку і харчування учнів, але не менш як 10 хвилин, великої перерви (після другого та четвертого уроків) – 20 хвилин.

3.21. Для учнів 5-9-х класів допускається проведення підряд двох уроків з одного предмета під час лабораторних і контрольних робіт, написання творів, а також уроків трудового навчання. У 10-11-х класах допускається проведення підряд двох уроків з одного предмета інваріантної та варіативної частини навчального плану і профільних предметів.

3.22. Зміст, обсяг і характер домашніх завдань визначаються вчителем відповідно до педагогічних і санітарно – гігієнічних вимог з урахуванням вимог освітніх програм та індивідуальних особливостей учнів. Домашні завдання учням перших класів не задаються.

3.23. Оцінювання навчальних досягнень учнів здійснюється відповідно до критеріїв оцінювання, визначених Міністерством освіти і науки України.   Облік навчальних досягнень учнів протягом навчального року здійснюється у класних журналах, інструкції про ведення яких затверджуються профільним міністерством України. 

3.24. У документі про освіту (табелі успішності, свідоцтві, свідоцтві досягнень) відображаються досягнення учнів у навчанні за семестри, навчальний рік та державну підсумкову атестацію.

3.25. Результати семестрового, річного оцінювання доводяться до відома учнів класним керівником.

3.26. Порядок переведення і випуск учнів закладу освіти визначається Інструкцією про переведення та випуск учнів (вихованців) навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

3.27. Навчання у випускних (4-х, 9-х, 11-х) класах закладу освіти завершується державною підсумковою атестацією. Зміст, форма і порядок  державної атестації визначаються Міністерством освіти і науки України. У окремих випадках  учні  за  станом  здоров'я  або  з  інших поважних  причин  можуть  бути звільнені від державної підсумкової атестації у порядку, що встановлюється профільним Міністерством України та Міністерством охорони здоров’я України.

3.28. Контроль за відповідністю освітнього рівня учнів, які закінчили певний ступінь навчання, вимогам Державного стандарту початкової (базової і повної) загальної середньої освіти здійснюється шляхом їх державної підсумкової атестації. Зміст, форма і порядок державної підсумкової атестації визначається профільним міністерством України.

3.29. Учням, які закінчили певний ступінь закладу освіти, видається відповідний документ про освіту:

- по закінченню закладу освіти І ступеня – свідоцтво досягнень;

- по закінченню закладу освіти ІІ ступеня – свідоцтво про здобуття базової загальної середньої освіти;

- по закінченню закладу освіти  – свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти.

3.30. За відмінні успіхи в навчанні учні нагороджуються похвальними грамотами, листами та медалями у порядку, встановленому Міністерством освіти і науки України.

3.31. Виховання учнів у закладі освіти здійснюється під час освітнього процесу.

3.32. Цілі виховного процесу в закладі освіти визначаються на основі принципів, закладених у Конституції та законах України, інших нормативно-правових актах.

3.33. У закладі освіти забороняється утворення та діяльність організаційних структур політичних партій, а також релігійних організацій і воєнізованих формувань.

3.34. Примусове залучення учнів закладу освіти до вступу в будь-які об’єднання громадян, громадські, громадсько-політичні, релігійні організації, а також до діяльності в зазначених організаціях, участі в агітаційній роботі та політичних акціях забороняється.

3.35. Дисципліна в закладі освіти підтримується на основі взаємоповаги усіх учасників освітнього процесу, дотримання правил внутрішнього розпорядку та цього Статуту.

3.36. Застосування методів фізичного та психічного насильства до учнів забороняється.

  1. IV. Учасники освітнього процесу

 

4.1.   Учасниками освітнього процесу в закладі освіти є:

- здобувачі освіти;

- керівники;

- педагогічні працівники;

- психологи, бібліотекарі;

- інші спеціалісти закладу;

- батьки або особи, які їх заміняють.

4.2.   Статус, права та обов’язки учасників освітнього  процесу визначаються Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, Положенням про освітній округ, іншими чинними нормативними актами, статутом, правилами внутрішнього трудового розпорядку закладу. 

4.3.  Здобувачі освіти мають право на:

- доступність і безоплатність повної загальної середньої освіти у закладі освіти;

- вибір форми навчання, профільного напряму, факультативів, спецкурсів;

- користування навчально-виробничою, науковою, матеріально-технічною, корекційно-відновною базою закладу освіти;

- участь у різних видах навчальної, науково-практичної діяльності, конференціях, олімпіадах, виставках, конкурсах, тощо;

- участь у роботі органів громадського самоврядування закладу освіти;

- участь в обговоренні і внесенні власних пропозицій щодо організації освітнього процесу, дозвілля учнів (вихованців);

- участь у роботі добровільних самодіяльних об’єднаннях, творчих студій, клубів, гуртків, груп за інтересами тощо;

- захист від будь-яких форм експлуатації, психічного і фізичного насильства, цькування, від дій педагогічних та інших працівників, які порушують їх права, принижують честь і гідність;

- отримання додаткових, у тому числі платних, послуг;

- перегляд результатів оцінювання навчальних досягнень з усіх предметів інваріантної та варіативної частини;

- безпечні і нешкідливі умови навчання, виховання та праці;

- доступ до інформації з усіх галузей знань.

4.4.   Здобувачі освіти зобов’язані:

- оволодівати знаннями, вміннями, практичними навичками в обсязі не меншому, ніж визначено Державним стандартом загальної середньої освіти;

- підвищувати свій загальний культурний рівень;

- дотримуватися вимог Статуту, правил внутрішнього розпорядку закладу;

- виконувати вимоги педагогічних та інших працівників закладу відповідно до статуту та правил внутрішнього розпорядку закладу;

- дбайливо ставитися до державного, громадського й особистого майна, майна інших учасників освітнього процесу;

- дотримуватися вимог законодавства, моральних, етичних норм, поважати честь і гідність інших учнів та працівників;

- брати участь у пошуковій та науковій діяльності, передбаченій освітніми програмами та навчальним планом закладу, Статутом;

- дотримуватися правил особистої гігієни.

4.5. Залучення учнів під час освітнього процесу до виконання робіт чи до участі в заходах, не пов’язаних з реалізацією освітньої програми, забороняється, крім випадків, передбачених чинним законодавством України.

4.6. За невиконання учасниками освітнього процесу своїх обов'язків,   порушення цього Статуту, порушення академічної доброчесності, правил внутрішнього розпорядку на них можуть накладатися стягнення відповідно до законодавства України.

4.7.   Педагогічними працівниками закладу освіти можуть бути особи з високими моральними якостями, які мають відповідну педагогічну освіту, належний рівень професійної підготовки, здійснюють педагогічну діяльність, забезпечують результативність та якість своєї роботи, фізичний та психічний стан здоров’я яких дозволяє виконувати професійні обов’язки.

4.8.  Призначення на посаду та звільнення з посади педагогічних та інших працівників й інші трудові відносини регулюються законодавством України про працю, Законом України «Про повну загальну середню освіту» та іншими законодавчими актами.

4.9.   Педагогічні працівники мають право на:

- захист професійної честі, гідності;

- академічну свободу, включаючи самостійний вибір форм, методів, засобів навчальної роботи, не шкідливих для здоров’я учнів;

- участь у роботі методичних об’єднань, нарад, зборів закладу та інших органів самоврядування закладу, в заходах, пов’язаних з організацією освітньої  роботи;

- проведення в установленому порядку науково-дослідної, експериментальної, пошукової роботи;

- виявлення педагогічної ініціативи;

- позачергову атестацію з метою отримання відповідної категорії, педагогічного звання;

- участь у роботі органів громадського самоврядування закладу освіти;

- підвищення кваліфікації, перепідготовку;

- проходження сертифікації на добровільних засадах;

- матеріальне та соціальне забезпечення відповідно до законодавства

- об’єднання у професійні спілки та інші об’єднання громадян, діяльність яких не заборонена законодавством;

- порушення питань захисту прав, професійної та людської честі і гідності.

4.10. Відволікання педагогічних працівників від виконання професійних обов’язків не допускається, за винятком випадків, передбачених законодавством України.

4.11. Педагогічні працівники зобов’язані:

- забезпечувати належний рівень викладання навчальних дисциплін відповідно до освітніх програм із дотриманням вимог Державного стандарту загальної середньої освіти;

- контролювати рівень навчальних досягнень учнів;

- нести відповідальність за відповідність оцінювання навчальних досягнень учнів щодо критеріїв оцінювання, затверджених Міністерством освіти і науки України, доводити результати навчальних досягнень учнів до відома дітей, батьків, осіб, що їх заміняють, керівника закладу освіти;

- сприяти розвитку інтересів, нахилів та здібностей дітей, а також збереженню їх здоров’я;

- дотримуватися Статуту закладу, правил внутрішнього розпорядку, умов трудового договору ( контракту);

- брати участь у роботі педагогічної ради;

- дотримуватися академічної доброчесності та забезпечувати її дотримання здобувачами освіти в освітньому процесі та науковій діяльності;

- виховувати повагу до державної символіки, принципів загальнолюдської моралі;

- виховувати в учнів шанобливе ставлення до батьків, жінок, старших за віком осіб; повагу до народних традицій та звичаїв, духовних та культурних надбань народу;

- готувати учнів до самостійного життя з дотриманням принципів взаєморозуміння, миру, злагоди між усіма народами, етнічними, національними, релігійними групами;

- дотримуватися педагогічної етики, моралі, поважати особисту гідність учнів та їх батьків;

- постійно підвищувати свій професійний рівень, педагогічну майстерність, рівень загальної і політичної культури;

- виконувати накази і розпорядження керівника закладу освіти, органів управління освітою;

- володіти навичками надання домедичної допомоги дітям;

- вести відповідну документацію.

4.12. Педагогічні працівники підлягають атестації відповідно до порядку, встановленого Міністерством освіти і науки України.

4.13. Педагогічні працівники, які систематично порушують статут, правила внутрішнього розпорядку, не виконують посадових обов’язків, умов трудового договору (контракту) або за результатами атестації не відповідають займаній посаді, звільняються з роботи згідно із законодавством України.

4.14. Батьки та особи, які їх заміняють, мають право:

- обирати заклад освіти та форми навчання і виховання дітей;

- обирати та бути обраними до батьківських комітетів та органів громадського самоврядування;

- ухвалювати рішення про участь дитини в науковій, спортивній, трудовій, пошуковій та інноваційній діяльності закладу;

- брати участь у заходах, спрямованих на поліпшення організації освітнього процесу та зміцненні матеріально-технічної бази закладу освіти;

- на захист законних інтересів своїх дітей в органах громадського самоврядування закладу освіти та відповідних державних, судових органах.

4.15. Батьки та особи, які їх заміняють, є відповідальними за здобуття дітьми повної загальної середньої освіти, їх виховання і зобов’язані:

- створювати умови для здобуття дитиною повної загальної середньої освіти за будь-якою формою навчання;

- забезпечувати дотримання дітьми вимог Статуту закладу освіти;

- поважати честь і гідність дитини та працівників закладу освіти;

- постійно дбати про фізичне здоров’я, психічний стан дітей, створювати належні умови для розвитку їх природних здібностей;

- своєчасно повідомляти про причини відсутності учня з наданням підтверджувального документа (довідка лікаря, заява батьків, санаторно-курортна путівка тощо);

- забезпечувати своєчасний прихід дитини на початок навчального дня;

- відшкодовувати в повному обсязі витрати за псування учнями майна закладу освіти;

- не дозволяти приносити до закладу освіти небезпечні для життя та здоров’я речі;

- відвідувати збори батьківського самоврядування ліцею та класів, прислухатися до порад класних керівників та педагогів;

- виховувати у дітей повагу до законів, прав, основних свобод людини;

- виховувати працелюбність, почуття доброти, милосердя, шанобливе ставлення до України, сім’ї, державної мови, повагу до національної історії, культури, цінностей інших народів.

  1. Управління закладом освіти

 

5.1.   Керівництво закладом освіти здійснює його керівник. Керівником може бути громадянин України, який вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічногоздоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшов конкурсний відбір та визнаний переможцем відповідно до чинного законодавства України.

5.2.   Керівник закладу освіти комунальної форми власності призначається і звільняється з посади за рішенням Засновника або уповноваженого ним органу.

         Керівник закладу освіти призначається на посаду за результатами конкурсного відбору строком на шість років (строком на два роки – для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше) на підставі рішення конкурсної комісії, до складу якої входять представники засновника  (засновників), трудового колективу, громадського об’єднання батьків учнів (вихованців) закладу загальної середньої освіти та громадського об’єднання керівників закладів загальної середньої освіти відповідної адміністративно-територіальної одиниці. До участі у роботі комісії з правом дорадчого голосу можуть залучатися представники громадських об’єднань та експерти у сфері загальної середньої освіти.

         Положення про конкурс на посаду керівника закладу освіти розробляє та затверджує засновник на підставі типового положення, затвердженого центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки.

         Одна і та сама особа не може бути керівником закладу освіти більше ніж два строки підряд (до першого строку включається дворічний строк перебування на посаді керівника  закладу загальної середньої освіти, призначеного вперше). Після закінчення другого строку перебування на посаді особа має право брати участь у конкурсі на заміщення вакансії керівника в іншому закладі загальної середньої освіти або продовжити роботу в тому самому закладі на іншій посаді.

5.3.   Заступник керівника, педагогічні та інші працівники закладу загальної середньої освіти призначаються на посади та звільняються з посад керівником цього закладу. Керівник закладу має право оголосити конкурс на вакантну посаду.

5.4.   Керівник закладу освіти:

- здійснює керівництво педагогічним колективом, забезпечує раціональний добір  кадрів, створює необхідні умови для підвищення фахового і кваліфікаційного рівня працівників;

- організовує освітній процес;

- забезпечує функціонування внутрішньої системи забезпечення якісної освіти;

- забезпечує контроль за виконанням навчальних планів і програм, якістю знань, умінь та навичок учнів;

- відповідає за дотримання вимог Державного стандарту загальної середньої освіти, за якість і ефективність роботи педагогічного колективу;

- створює необхідні умови для участі учнів у позакласній та позашкільній роботі, проведення виховної роботи;

- забезпечує дотримання вимог охорони дитинства, санітарно-гігієнічних та протипожежних норм, безпеки життєдіяльності;

- розпоряджається в установленому порядку  майном закладу освіти та його коштами;

- підтримує ініціативи щодо вдосконалення системи навчання та виховання, заохочення творчих пошуків, дослідно-експериментальної роботи педагогів;

- сприяє залученню діячів науки, культури, членів творчих спілок, працівників підприємств, установ, організацій до освітнього процесу, керівництва учнівськими об’єднаннями за інтересами;  

- забезпечує реалізацію права учнів на захист від будь-яких форм фізичного або психічного насильства;

- вживає заходів до запобігання вживанню учнями алкоголю, наркотиків;

- контролює організацію харчування і медичного обслуговування учнів;

- видає у межах своєї компетенції накази та розпорядження і контролює їх виконання;

- щороку звітує про свою роботу на загальних зборах колективу;

- затверджує посадові інструкції працівникам опорного закладу загальної середньої освіти.

5.5. Керівник закладу є головою педагогічної ради – постійно діючого колегіального органу управління закладом.

5.6.   Засідання педагогічної ради проводяться у міру потреби, але не менш як чотири рази на рік.

5.7. Педагогічна рада розглядає питання:

- удосконалення і методичного забезпечення освітнього процесу;

- планування та режиму роботи закладу;

- варіативної складової робочого навчального плану;

- переведення учнів до наступного класу і їх випуску, видачі документів про відповідний рівень освіти, нагородження за успіхи у навчанні;

- схвалення освітньої програми закладу освіти;

- формування системи та затвердження процедури внутрішнього забезпечення якісної освіти, зокрема системи та механізми забезпечення академічної доброчесності;

- підвищення кваліфікації педагогічних працівників, визнання їх результатів;

- розвитку творчої ініціативи педагогічних працівників, впровадження в освітній процес досягнень науки і передового педагогічного досвіду;

- участь у інноваційній  та експериментальній діяльності закладу, співпраці з закладами вищої освіти та науковими установами;

- морального та матеріального заохочення учнів та працівників закладу освіти;

- притягнення до дисциплінарної відповідальності учнів, працівників закладу за невиконання ними своїх обов’язків;

- педагогічна рада розглядає також питання, пов’язані з діяльністю закладу.

- регулює питання між  опорним закладом освіти та філією шляхом їх обговорення та прийняттям рішень із обов’язковим оформленням протоколів, та шляхом укладання договорів (угод).

5.8. Органом громадського самоврядування закладу освіти є загальні збори (конференція) колективу, що скликаються не менш як один раз на рік.

5.9.   Делегати загальних зборів (конференції) з правом вирішального голосу обираються від таких трьох категорій:

- працівників закладу освіти – зборами трудового колективу;

- учнів закладу освіти другого-третього ступеня – класними зборами;

- батьків, представників громадськості – класними батьківськими зборами.

5.10. Загальні збори (конференція) правочинні, якщо в їхній роботі бере участь не менше половини делегатів кожної з трьох категорій. Рішення приймається простою більшістю голосів присутніх делегатів.

5.11. Право скликати збори (конференцію) мають право директор закладу освіти, засновник.

5.12. Загальні збори (конференція):

- заслуховують звіт директора і голови ради закладу освіти;

- розглядають питання освітньої, методичної і фінансово-господарської діяльності закладу освіти;

- затверджують основні напрями вдосконалення освітнього процесу, розглядають інші найважливіші напрями діяльності закладу освіти;

- приймають рішення про стимулювання праці керівників та інших педагогічних працівників.

5.13. При закладі освіти за рішенням загальних  зборів можуть створюватися і діяти Рада закладу, учнівський комітет, батьківський комітет, методичні об’єднання, комісії, положення про які розробляє й затверджує профільне міністерство України.

5.14.При закладі освіти за рішенням загальних зборів (конференції)  може створюватися і діяти піклувальна рада та рада профілактики.

5.15. Метою діяльності піклувальної ради є забезпечення доступності загальної середньої освіти для всіх громадян, задоволення освітніх потреб особи, залучення широкої громадськості до вирішення проблем навчання і виховання.

5.16. Основними завданнями піклувальної ради є:

- сприяння виконанню законодавства України щодо обов’язкового здобуття повної загальної середньої освіти;

- співпраця з органами виконавчої влади, організаціями, підприємствами, установами, навчальними закладами, окремими громадянами, спрямована на поліпшення умов навчання і виховання учнів (вихованців) у закладі освіти;

- зміцнення навчально-виробничої, наукової, матеріально-технічної, культурно-спортивної, корекційно-відновної бази закладу освіти;

- організація змістовного дозвілля та оздоровлення учнів (вихованців), педагогічних працівників;

- запобігання дитячій бездоглядності;

- сприяння працевлаштуванню випускників закладу освіти;

- стимулювання творчої праці педагогічних працівників та учнів (вихованців);

- всебічне зміцнення зв’язків між родинами учнів (вихованців) та закладом освіти.

5.17. Піклувальна рада формується у складі осіб із представників місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій, закладів освіти, окремих громадян, у тому числі іноземних.

5.18. Члени піклувальної ради обираються на загальних зборах (конференції) закладу освіти шляхом голосування простою більшістю голосів.

5.19.Члени піклувальної ради працюють на громадських засадах.

5.20.Не допускається втручання членів піклувальної ради в освітній процес (відвідування уроків тощо) без згоди керівника закладу загальної середньої освіти.

5.21. У випадках, коли хтось із членів піклувальної ради вибуває, на загальних зборах (конференції) на його місце обирається інша особа.

5.22. Піклувальна рада діє на засадах:

- пріоритету прав людини, гармонійного поєднання інтересів особи, суспільства, держави;

- дотримання вимог законодавства України;

- самоврядування;

- колегіальності ухвалення рішень;

- добровільності і рівноправності членства;

- гласності.

5.23. Робота піклувальної ради планується довільно. Кількість засідань визначається їх доцільністю, але, як правило, не менш ніж чотири рази на рік.

5.24. Позачергові засідання можуть проводитись також на вимогу третини і більше її членів.

5.25. Засідання піклувальної ради є правомочним, якщо на ньому присутні не менше двох третин її членів.

5.26. Рішення піклувальної ради приймається простою більшістю голосів.

5.27. Піклувальна рада інформує про свою діяльність у доступній формі на зборах, у засобах масової інформації.

5.28. Рішення піклувальної ради в 7-денний термін доводяться до відома колективу закладу загальної середньої освіти, батьків, громадськості. Їх виконання організовується членами піклувальної ради.

5.29. Очолює піклувальну раду голова, який обирається шляхом голосування на її засіданні з числа членів піклувальної ради.

5.30. З числа членів піклувальної ради також обираються заступник та секретар.

5.31. Голова піклувальної ради:

- скликає і координує роботу піклувальної ради;

- готує і проводить засідання, затверджує рішення піклувальної ради;

- визначає функції заступника, секретаря та інших членів;

- представляє піклувальну раду в установах, підприємствах та організаціях із питань, віднесених до її повноважень.

5.32. Голова піклувальної ради має право делегувати свої повноваження членам піклувальної ради.

5.33. Піклувальна рада має право:

- вносити на розгляд органів виконавчої влади, керівника закладу загальної середньої освіти, загальних зборів (конференції) пропозиції щодо зміцнення матеріально-технічної, навчально-виробничої, наукової, культурно-спортивної, корекційно-відновної бази закладу освіти;

- залучати додаткові джерела фінансування закладу освіти;

- вживати заходи до зміцнення матеріально-технічної і навчально-методичної бази закладу освіти;

- стимулювати творчу працю педагогічних працівників, учнів (вихованців);

- брати участь у розгляді звернень громадян із питань, що стосуються роботи закладу освіти, з метою сприяння їх вирішенню у встановленому порядку;

- створювати комісії, ініціативні групи, до складу яких входять представники громадськості, педагогічного колективу, батьки або особи, які їх замінюють, представники учнівського самоврядування.

5.34. При створенні інклюзивних класів для навчання дітей з особливими освітніми потребами в закладі освіти передбачається посада асистента учителя, який виконує такі обов’язки:

- здійснює співпрацю з учителями в організації навчання і виховання дитини з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного класу, батьками вихованця;

- бере участь у проведенні обстеження, спостережень вивчення психофізичних особливостей дитини;

- у складі педагогічно-консультативної команди даного інклюзивного класу бере участь у розробці індивідуального навчального плану;

- під керівництвом учителів та інших професійних фахівців бере участь у реалізації індивідуального навчального плану.

5.35. Обсяг педагогічного навантаження вчителів визначається на підставі законодавства директором закладу освіти і затверджується відповідним органом управління освітою за погодженням з профспілковим комітетом.

5.36. Обсяг педагогічного навантаження може бути менше тарифної ставки (посадового окладу) лише за письмовою згодою педагогічного працівника.

5.37. Перерозподіл педагогічного навантаження протягом навчального року допускається лише у разі зміни кількості годин з окремих предметів, що передбачається робочим навчальним планом, або за письмовою згодою педагогічного працівника з дотриманням законодавства про працю.

5.38. У закладі освіти можуть створюватись учнівські та вчительські громадські організації, що діють відповідно до чинного законодавства України.

VІ. Матеріально-технічна база

 

6.1.   Матеріально-технічна база закладу освіти включає будівлі, споруди, землю, комунікації, обладнання, транспортні засоби, інші матеріальні цінності, вартість яких відображено в бухгалтерському обліку.

6.2.   Майно, закріплене за закладом освіти, належить йому на правах оперативного управління та не може бути вилученим у нього, якщо інше не передбачено законодавством України.

6.3.   Заклад освіти  відповідно до чинного законодавства України користується землею, іншими природними ресурсами і несе відповідальність за дотримання вимог та норм з їх охорони.

6.4.   Вилучення основних фондів, оборотних коштів та іншого майна закладу освіти проводиться лише у випадках, передбачених чинним законодавством України. Збитки, завдані закладу  освіти внаслідок порушення його майнових прав іншими юридичними та фізичними особами, відшкодовуються відповідно до чинного законодавства України.

6.5.   Для забезпечення освітнього процесу база закладу освіти та його філій складається із навчальних кабінетів, майстерень, а також спортивного, актового залів, бібліотеки, архіву, медичного і комп’ютерного кабінетів, кабінетів психолога та соціального педагога, їдальні, приміщення для навчально-допоміжного персоналу тощо.

І.Фінансово-господарська діяльність

7.1.   Фінансово-господарська діяльність закладу освіти проводиться відповідно до Бюджетного кодексу України, законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів.

7.2. Джерелами фінансування закладу є:

- кошти місцевого бюджету в розмірі, передбаченому нормативами фінансування загальної середньої освіти для забезпечення освітнього процесу в обсязі, визначеному Державним стандартом;

- кошти державного або обласного бюджету в розмірі, передбаченому нормативами фінансування загальної середньої освіти;

- кошти фізичних, юридичних осіб;

- благодійні внески юридичних і фізичних осіб.

7.3. Порядок діловодства і бухгалтерського обліку в ліцеї визначається законодавством України, нормативно-правовими актами Міністерства освіти і науки України та інших центральних органів виконавчої влади, до сфери управління яких належать заклади. За рішенням Засновника ліцею бухгалтерський облік може здійснюватися самостійно або через централізовану бухгалтерію.

7.4. У разі фінансової автономії ліцею в частині використання бюджетних коштів передбачається самостійне здійснення витрат у межах, затверджених кошторисами обсягів, зокрема на:

- формування структури закладу загальної середньої освіти та його штатного розпису;

 - оплату праці працівників, встановлення доплат, надбавок, винагороди, виплату матеріальної допомоги та допомоги на оздоровлення, преміювання, інших видів стимулювання та відзначення працівників;

 - оплату поточних ремонтних робіт приміщень і споруд ліцею;

 - оплату підвищення кваліфікації педагогічних та інших працівників;

 - укладення відповідно до законодавства України цивільно-правових угод (господарських договорів) для забезпечення діяльності закладу.

7.5. Звітність про діяльність закладу освіти здійснюється відповідно до законодавства України.

VІІІ. Міжнародне співробітництво

8.1. Ліцей за наявності належної матеріально-технічної та соціально-культурної бази, відповідного фінансування може проводити міжнародний учнівський та педагогічний обмін у рамках освітніх програм, проєктів, встановлювати відповідно до законодавства України прямі зв’язки з міжнародними організаціями та освітніми асоціаціями.

8.2. Ліцей має право відповідно до законодавства України укладати договори про співробітництво із закладами освіти, науковими установами, підприємствами, організаціями, громадськими об’єднаннями інших країн.

8.3. Участь ліцею у міжнародних програмах, проєктах, учнівському та педагогічному обміні здійснюється відповідно до законодавства України.

ІХ. Контроль за діяльністю ліцею

 

9.1. Державний контроль у сфері освіти здійснюється з метою реалізації єдиної державної політики в цій сфері та спрямований на забезпечення інтересів суспільства щодо належної якості освіти та освітньої діяльності.

9.2. Державний контроль у сфері загальної середньої освіти здійснюють Міністерство освіти і науки України, інші органи виконавчої влади та місцевого самоврядування,  що діють на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що визначені Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», іншими нормативно-правовими актами.

9.3. Основною формою державного контролю за діяльністю ліцею є інституційний аудит, що проводиться відповідно до Закону України «Про освіту». Можуть проводитися позапланові перевірки у порядку, передбаченому Законом України «Про основні засади державного нагляду (контролю)» у сфері господарської діяльності».

9.4. Перевірки з питань, не пов’язаних з освітньою діяльністю, проводяться його Засновником відповідно до законодавства України.

Х. Припинення діяльності ліцею

 

10.1. Припинення діяльності ліцею здійснюється шляхом його реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації за рішенням Засновника після погодження з громадськістю,  а у випадках, передбачених законодавствомУкраїни, – за рішенням суду.

10.2. У разі реорганізації ліцею всі права та обов'язки переходять до його правонаступників.

10.3. Ліквідацію ліцею здійснює ліквідаційна комісія, яка створюється за рішенням Засновника або за рішенням суду.

10.4. Порядок і строки проведення ліквідації, а також строк для пред’явлення вимог кредиторам, черговість та порядок задоволення вимог кредиторів визначаються чинним законодавством України.

10.5. У разі припинення діяльності ліцею шляхом його ліквідації або реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) усі активи ліцею передаються одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зараховуються до доходу міського бюджету.

10.6. Працівникам ліцею, які звільняються у зв'язку з його реорганізацією чи ліквідацією, гарантують дотримання їхніх прав та інтересів відповідно до законодавства України про працю.

10.7. У разі реорганізації чи ліквідації ліцею Засновник зобов’язаний забезпечити учням можливість продовжити здобуття загальної середньої освіти на відповідному рівні освіти.

ХІ. Прикінцеві положення

 

11.1.Цей Статут набуває чинності після його затвердження та державної реєстрації в уповноважених для цього органах.

11.2. Зміни та доповнення до Статуту оформлюються відповідно до вимог чинного законодавства України.

11.3. Зміни та доповнення викладаються в новій редакції Статуту, затверджуються рішенням Засновника та набирають чинності після її державної реєстрації.

11.4. Умови, які не передбачені цим Статутом, регламентуються чинним законодавством України та рішеннями Засновника.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 12-36/VIII

Про зміну юридичної адреси та

затвердження Статуту Козелецького ліцею №2

Козелецької селищної ради в новій редакції

         Відповідно до частини першої статті 144 Конституції України, Цивільного кодексу України,  Закону України «Про освіту», Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України» від 26.01.2024 року № 3285, наказу Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 19.01.2024 р. № 48 «Про внесення змін до наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 26.11.2000 р.№290», у зв’язку із зміною адміністративно-територіального устрою України (селища міського типу змінюються на селища), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

1.Внести зміни до юридичної адреси Козелецького ліцею №2 Козелецької селищної ради з адреси: вул. Соборності, буд. 70, смт Козелець,  Чернігівський район, Чернігівська область, 17000 на адресу: вул. Соборності, буд. 70, селище Козелець,  Чернігівський район, Чернігівська область, 17000.

  1. Затвердити Статут Козелецького ліцею №2 Козелецької селищної ради в новій редакції, що додається.
  2. Директору Козелецького ліцею №2 Козелецької селищної ради провести дії, передбачені чинним законодавством України щодо державної реєстрації статутних документів закладу.
  3. Пункт 3 рішення двадцятої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 12 серпня 2022 року №05-20/VIII «Про зміну найменування юридичної особи Козелецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Козелецької селищної ради» визнати таким, що втратив чинність.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

Додаток до

рішення тридцять шостої

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 23 серпня  2024 року № 12-36/VIII

СТАТУТ

Козелецького ліцею №2 Козелецької селищної ради

(нова редакція)

 

І. Загальні положення

  • Козелецький ліцей №2 Козелецької селищної ради перебуває в комунальній власності Козелецької селищної  ради.
  • Найменування закладу освіти:

Повна назва: Козелецький ліцей №2 Козелецької селищної ради.

Скорочена назва: Козелецький ліцей №2.

  • Юридична адреса ліцею: вул. Соборності, буд. 70,селище Козелець, Чернігівський район, Чернігівська область, 17000.
  • Козелецький ліцей №2 Козелецької селищної ради є юридичною особою, діє на підставі Статуту, затвердженого засновником, має печатку, штамп, ідентифікаційний номер, офіційні бланки з відповідними реквізитами, інші атрибути юридичної особи відповідно до чинного законодавства України; може бути фінансово автономним, мати самостійний баланс та рахунок в установі банку і державного казначейства, мати право відкривати рахунки у відповідних установах, набувати майнових та особистих немайнових прав.
  • Козелецький ліцей №2 Козелецької селищної ради (далі – ліцей) є комунальним закладом.
  • Засновником ліцею є Козелецька селищна рада (далі – Засновник). Засновник та/або уповноважений ним орган управління здійснює фінансування закладу освіти, його матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі, інженерні комунікації, обладнання, встановлює їх статус та територію обслуговування, організовує будівництво і ремонт приміщень, їх господарське обслуговування, харчування.

1.7. Ліцей у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», іншими нормативно-правовими актами, цим Статутом.

1.8.  Ліцей є закладом загальної середньої освіти, який забезпечує здобуття повної загальної середньої освіти через організацію закладом єдиного комплексу освітніх компонентів для досягнення учнями обов’язкових результатів навчання, визначених державними стандартами повної загальної середньої освіти, на трьох рівнях:

- початкова освіта тривалістю чотири роки;

- базова середня освіта тривалістю п’ять років;

- повна загальна середня освіта тривалістю два роки. 

1.9. Заклад проводить освітню діяльність на підставі ліцензії, що видається відповідно до законодавства.

1.10. Головною метою діяльності ліцею є забезпечення реалізації права громадян на доступність і безоплатність здобуття повної загальної середньої освіти. Досягнення цієї мети забезпечується шляхом формування ключових компетентностей, визначених Законом України «Про освіту» та відповідними державними стандартами повної загальної середньої освіти.

1.11. Органи місцевого самоврядування відповідно до території обслуговування, закріпленої за ліцеєм розпорядженням Засновника, здійснюють підвезення учнів та педагогічних працівників, які проживають за межею пішохідної доступності, до закладу та у зворотному напрямку.

1.12. Головними завданнями ліцею є:

- виховання громадянина України;

- всебічний розвиток, формування світогляду і соціалізація особистості з усвідомленою громадянською позицією, почуттям патріотизму і національної самосвідомості, підготовленої до професійного самовизначення;

- виявлення та розвиток індивідуальних здібностей учнів, досягнення ними результатів навчання, зокрема формування і застосування відповідних компетентностей, що необхідні для самовдосконалення, підготовки до самостійного життя і подальшого здобуття освіти;

- виховання в учнів поваги до Конституції України, державних символів, прав і свобод людини і громадянина, почуття власної гідності, відповідальності перед законом за свої дії, свідомого ставлення до обов’язків людини і громадянина;

- формування навичок і засад здорового способу життя, збереження і зміцнення фізичного та психічного здоров’я здобувачів освіти;

- організація освітнього процесу, що ґрунтується на цінностях і принципах, визначених законами України «Про освіту» та «Про повну загальну середню освіту»;

- реалізація права осіб з особливими освітніми потребами на здобуття початкової, базової, повної загальної середньої освіти;

- створення безпечного освітнього середовища для учасників освітнього процесу.

1.13. Ліцей  самостійно приймає рішення і здійснює діяльність у межах своєї автономії, обсяг якої визначається Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», спеціальними законами  України та цим Статутом.

1.14. Ліцей має право:

- бути самостійним, незалежним та відповідальним у прийняті рішень щодо академічних (освітніх), організаційних,  кадрових,  фінансових та інших питань діяльності, що провадиться в порядку та межах, визначених законодавством України;

- планувати власну діяльність та формувати стратегію розвитку ліцею;

- визначати варіативну частину робочого навчального плану;

- в установленому порядку розробляти і впроваджувати експериментальні та індивідуальні робочі навчальні плани, самостійно формувати освітні програми;

- спільно із закладами вищої освіти, науково-дослідними інститутами та центрами проводити науково-дослідну, експериментальну, пошукову, просвітницьку роботу, що не суперечить законодавству України;

- використовувати різні форми морального і матеріального заохочення до учасників освітнього процесу;

- надавати платні послуги на договірній основі згідно з переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України;

- бути розпорядником рухомого і нерухомого майна згідно із законодавством та цим Статутом;

- отримувати кошти і матеріальні цінності від органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, юридичних і фізичних осіб;

- залишати у своєму розпорядженні і використовувати власні надходження у порядку визначеному законодавством України;

- розвивати власну матеріально-технічну і соціальну базу (мережу спортивно-оздоровчих, лікувально-профілактичних і культурних підрозділів), а також навчально-матеріальну базу для вивчення предмета «Захист України».

1.15. Ліцей зобов’язаний:

- реалізовувати положення Конституції України, закони України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у галузі освіти;

- здійснювати освітню діяльність згідно з ліцензією;

- проходити в установленому порядку інституційний аудит;

- задовольняти потреби громадян, котрі проживають на території обслуговування закладу освіти, у здобутті початкової, базової, повної загальної середньої освіти;

- за потреби створювати  інклюзивні класи або групи, організовувати навчання для осіб з особливими освітніми потребами;

- забезпечувати єдність навчання та виховання;

- створювати власну науково-методичну базу;

- зберігати матеріально-технічну базу;

- охороняти життя і здоров’я здобувачів освіти, педагогічних та інших працівників закладу освіти;

- видавати документи про освіту встановленого зразка.

1.16. Ліцей несе відповідальність перед особою, суспільством і державою за:

-  безпечні умови освітньої діяльності;

-  дотримання державних стандартів освіти;

- дотримання договірних зобов’язань з іншими суб’єктами освітньої, виробничої, наукової діяльності, у тому числі зобов’язань за міжнародними угодами;

- дотримання фінансової дисципліни;

- прозорість, інформаційну відкритість закладу освіти.

1.17. Діяльність ліцею ґрунтується на принципах гуманізму, демократизму, рівності, справедливості, толерантності, незалежності від політичних, громадських і релігійних організацій, верховенства права, органічного поєднання загальнолюдських духовних цінностей із національною історією і культурою, взаємозв’язку розумового, морального, фізичного і естетичного виховання, диференціації та оптимізації змісту і форми освіти, науковості, розвиваючого характеру навчання та його індивідуалізації.

1.18. Мовою освітнього та виховного процесів у ліцеї є державна українська мова. Усі здобувачі освіти вивчають державну мову відповідно до державних стандартів.

1.19.Учасники освітнього процесу ліцею розробляють стратегію розвитку закладу на певний період, в якій визначаються особливості освітньої діяльності. Стратегія розвитку схвалюється педагогічною радою, затверджується засновником та впроваджується в практику наказом керівника закладу освіти.

1.20. Індивідуальне навчання та навчання екстерном у закладі освіти організовується згідно з положенням «Про індивідуальне навчання та екстернат у системі закладів загальної середньої освіти», затверджених Міністерством освіти і науки України.

1.21. Медичне обслуговування та організація харчування здобувачів освіти здійснюється у порядку, визначеному чинним законодавством України.

1.22. Взаємовідносини ліцею з юридичними і фізичними особами визначаються угодами, що укладені  між ними.

ІІ. Зарахування учнів до ліцею, їх переведення та відрахування

 

2.1. Зарахування учнів до ліцею здійснюється відповіднодо наказу керівника, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини або осіб, що їх замінюють, поданої особисто за затвердженим зразком до якої додаються документи, визначені чинним законодавством України. За повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до ліцею, відповідає, згідно з вимогами законодавства України, особа, яка їх подає.

2.2. Зарахування учнів до ліцею здійснюється на безконкурсній основі відповідно до території обслуговування, закріпленої за ліцеєм розпорядженням Засновника.  

2.3. Зарахування, відрахування та переведення учнівздійснюється відповідно до вимог чинного законодавства України.

2.4. Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

2.5. Особи з особливими освітніми потребами можуть розпочинати здобуття початкової освіти з іншого віку, а тривалість здобуття ними початкової та базової середньої освіти може бути подовжена з доповненням освітньої програми корекційно-розвитковим складником. Особливості здобуття такими особами повної загальної середньої освіти визначаються законодавством України.

2.6. Іноземні громадяни та особи без громадянства зараховуються до ліцею відповідно до законодавства та міжнародних договорів.

2.7. Переведення учнів до наступного класу ліцею здійснюється в порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері освіти.

2.8. У разі переходу учня до іншого закладу освіти батьки або особи, які їх заміняють, подають до ліцею відоповідну заяву та письмове підтвердження або його скановану копію з іншого закладу освіти про можливість зарахування до нього відповідного учня.

2.9. Із ліцею освіти відраховуються учні, які:

- здобули повну загальну середню освіту та отримали відповідний документ про освіту;

- переводяться до іншого закладу освіти відповідно до чинного законодавства України;

- вибувають на постійнемі сцепроживання за межі України.

2.10. Відрахування із зазначених підстав здійснюється відповідно до наказу директора ліцею.

ІІІ. Організація освітнього процесу в ліцеї

 

3.1. Ліцей організовує навчання за інституційною (очна (денна), дистанційна, мережева) та індивідуальною (екстернатна, сімейна (домашня), педагогічний патронаж) формами навчання, відповідно до положень, затверджених центральним органом виконавчої влади у сфері освіти.

3.2. Ліцей може створювати у своєму складі класи з поглибленим вивченням окремих предметів, спеціальні та інклюзивні класи для навчання дітей з особливими освітніми потребами.

Особливості застосування різних форм здобуття освіти регламентуються чиним законодавством України.

3.3. Ліцей створює умови для навчання осіб із особливими освітніми потребами відповідно до індивідуальної програми розвитку та з урахуванням їхніх індивідуальних потреб і можливостей.

3.4. Класи в ліцеї формуються згідно з нормативами їх наповнюваності, встановленими законодавством України, з урахуванням наявності приміщень, що відповідають санітарно-гігієнічним вимогам для здійснення освітнього процесу та відповідно до кількості поданих заяв про зарахування до ліцею.

Наповнюваність класів ліцею не може перевищувати вимог чинного законодавства України.

3.5. Кількість учнів у классах визначається демографічною ситуацією, але повинна становити не менше п’яти осіб. У разі меншої кількості учнів у класі заняття проводяться за формами, визначеними чинним законодавством України.

3.6. Поділ класів на групи для вивчення окремих предметів у ліцеї здійснюється згідно з нормативами, встановленими чинним законодавством України.

3.7. За письмовими зверненнями батьків, інших законних представників учнів та відповідно до рішення Засновника у 1-4 класах ліцею можуть функціонувати групи подовженого дня, фінансування яких здійснюється за кошти Засновника та за інші кошти, не заборонені законодавством.

3.8. Ліцей планує свою роботу самостійно відповідно до перспективного, річного планів, що схвалюються педагогічною радою та затверджуються директором. У планах роботи відображаються найголовніші питання роботи закладу, визначаються перспективи його розвитку.

3.9. Освітній процес у ліцеї здійснюється відповідно до програм, розроблених на основі державних стандартів освіти відповідних рівнів.

3.10. Ліцей розробляє освітні програми, що схвалюються педагогічною радою та затверджуються директором ліцею.

3.11. На основі освітніх програм педагогічна рада ліцею складає, а керівник ліцеюзатверджує навчальні плани, що конкретизують організацію освітнього процесу.

3.12. Відповідно до навчального плану педагогічні працівники ліцею самостійно добирають навчальні  програми, підручники, навчальні посібники, що відповідають вимогам чинного законодавства України, а також науково-методичну літературу, дидактичні матеріали, форми, методи, засоби навчальної роботи, педагогічні технології, що мають забезпечувати виконання статутних завдань та здобуття освіти на рівні державних стандартів. Авторські освітні програми, підручники та посібники застосовуються ліцеєм після затвердження їх в установленному чинним законодавством України порядку.

3.13. Ліцей може надавати платні освітні та інші послуги, перелік яких затверджує Кабінет Міністрів України. Засновник має право затверджувати перелік платних освітніх та інших послуг, що не ввійшли до переліку, затвердженого Кабінетом Міністрів України.

3.14. Режим роботи ліцею визначається директором ліцею на основі  відповідних нормативно-правових актів.

3.15. Освітній процес у ліцеї організовується в межах навчального року, що розпочинається у День знань – 1 вересня, триває не менше 175 навчальних днів і закінчується не пізніше 1 липня наступного року. Якщо 1 вересня припадає на вихідний день, навчальний рік розпочинається в перший за ним робочий день.

3.16. Структура і тривалість навчального року, навчального тижня, навчального дня, занять, відпочинку між ними, форми організації освітнього процесу визначаються педагогічною радою ліцею в межах часу, передбаченого освітньою програмою, відповідно до обсягу навчального навантаження, встановленого відповідним навчальним планом, та з урахуванням вікових особливостей, фізичного, психічного та інтелектуального розвитку дітей, особливостей регіону тощо.

3.17. Тривалість канікул у ліцеї протягом навчального року не може становити менше 30 календарних днів.

3.18. Безперервна навчальна діяльність учнів ліцею не може перевищувати 35 хвилин (для 1 року навчання), 40 хвилин (для 2-4 років навчання), 45 хвилин (5-11років навчання), крімвипадків, визначених законодавством України.

3.19. Тривалість перерв між уроками встановлюється з урахуванням потреб в організації активного відпочинку і харчування учнів.

3.20. Щоденна кількість і послідовність навчальних занять визначається розкладом уроків, що складається на кожен семестр відповідно до санітарно-гігієнічних та педагогічних вимог, затверджується директором і узгоджується в установленному чинним законодавством України порядку.

3.21. Зміни часу, розкладу навчальних занять без дозволу адміністрації ліцею забороняється.

3.22. Відволікання учнів віднавчальних занять для проведення інших видів діяльності забороняється (крім випадків, передбачених законодавством України).

3.23. Залучення учнів до видів діяльності, не передбачених освітніми програмами та навчальними планами закладу освіти, дозволяється лише за їхньою згодою та згодою батьків абоосіб, які їх заміняють.

3.24. Крім різних форм обов’язкових навчальних занять, у ліцеї можуть проводитись індивідуальні, групові, факультативні та інші позакласні заняття та заходи, що передбачені окремим розкладом і спрямовані на задоволення освітніх інтересів учнів та на розвиток їх творчих здібностей, нахилів і обдарувань.

3.25. Позакласна робота, культурно-масові заходи проводяться в позаурочний час.

3.26. Зміст, обсяг і характер домашніх завданьіз кожного предмета визначаються вчителем відповідно до педагогічних і санітарно-гігієнічних вимог з урахуванням індивідуальних особливостей учнів.

3.27. Виховання учнів здійснюється в процесі урочної, позаурочної та позашкільної роботи з ними. Цілі виховного процесу визначаються на основі принципів, закладених у Конституції України, законах та інших нормативно-правових актах України.

3.28. У ліцеї забороняється утворення та діяльність організаційних структур політичних партій, а також релігійних організацій і воєнізованих формувань.

3.29. Примусове залучення учнів ліцею до вступу в будь-які об’єднання громадян, громадські, громадсько-політичні, релігійні організації і воєнізовані формування, а також до діяльності в зазначених організаціях, участі в агітаційній роботі та політичних акціях забороняється.

3.30. Виконання державних стандартів початкової, базової і профільної загальної середньої освіти є обов’язковим для ліцею.

3.31. Процедура досягнення учнями результатів навчання, передбачених у відповідному Державному стандарті загальної середньої освіти, визначається освітньою програмою ліцею.

ІV. Оцінювання навчальних досягнень учнів

 

4.1.Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів визначаються чинним законодавством України.

4.2. Облік навчальних досягнень учнів протягом навчального року здійснюється у класних журналах, інструкції про ведення яких затверджуються Міністерством освіти і науки України. Результати навчальної діяльності за рік заносяться до особових справ учнів.

4.3. Поточне та підсумкове оцінювання знань учнів та вибір їх форм, змісту та способу здійснює ліцей.

4.4. Результати семестрового, річного оцінювання та державної підсумкової атестації доводяться до відома учнів, їхніх батьків або осіб, які їх заміняють, класним керівником.

4.5. Річне оцінювання та державна підсумкова атестація здійснюється відповідно до діючої системи оцінювання та тематичного обліку знань і відображається у свідоцтві досягнень або табелі успішності, що видається учневі.

4.6. Контроль за відповідністю освітнього рівня учнів, які закінчили заклад загальної середньої освіти I, II і III ступенів, вимогам Державного стандарту загальної середньої освіти здійснюється шляхом їх державної підсумкової атестації. Зміст, форми, порядок і перелік навчальних предметів, з яких проводиться державна підсумкова атестація, визначаються і затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері освіти.

4.7. Державна підсумкова атестація здобувачів початкової освіти здійснюється лише з метою моніторингу якості освітньої діяльності у закладі освіти.

4.8. В окремих випадках учні за станом здоров’я або з інших поважних причин можуть бути звільнені від державної підсумкової атестації в порядку, що встановлюється центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки та Міністерством охорони здоров’я України.

4.9. Після завершення навчання за освітньою програмою певного рівня навчання (початкової, базової та профільної середньої освіти) видається відповідний документ про освіту державного зразка.

4.10. У документах про освіту результати підсумкового оцінювання фіксуються за 12-бальною шкалою. Здобувачі освіти з результатами річного оцінювання та державної підсумкової атестації не нижчими, ніж 10 балів з кожного предмета, отримують свідоцтво про базову середню освіту з відзнакою   про повну загальну середню освіту з відзнакою.

4.11. Здобувачі освіти, які мають високі досягнення у навчанні, та здобувачі освіти, які досягли особливих успіхів у вивченні одного або декількох предметів, є переможцями міжнародних, ІІІ, ІV етапів Всеукраїнських предметних конкурсів, олімпіад, змагань, можуть нагороджуватися похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» або похвальною грамотою «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» у порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки.

4.12. Випускникам закладу освіти, які не атестовані хоча б з одного предмета, видається табель успішності. Здобувачі освіти, які не отримали документи про освіту, можуть продовжити навчання екстерном.

4.13. Для учнів встановлюються різні види морального стимулювання та матеріального заохочення, передбачені центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері освіти, іншими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

4.14. Педагогічна рада ліцею може ухвалювати рішення щодо відзначення, морального та матеріального заохочення учнів.

  1. Учасники освітнього процесу

 

5.1. Учасниками освітнього процесу в ліцеї є:

- учні;

- педагогічні працівники;

- інші працівники ліцею;

- батьки учнів (особи, які їх замінюють);

- інші особи, передбачені спеціальними законами та залучені до освітнього процесу  в порядку, що встановлюється ліцеєм.

5.2. Права та обов’язки учасників освітнього процессу визначаються законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», іншими законодавчими актами, локальними нормативно-правовими актами, цим Статутом.

5.3. Учні ліцею мають право на:

- навчання впродовж життя та академічну мобільність;

- індивідуальну освітню траєкторію, що реалізується, зокрема, через вільний вибір видів, форм і темпу здобуття освіти, закладів освіти і запропонованих ними освітніх програм, навчальних дисциплін та рівня їх складності, методів і засобів навчання;

- якісні освітні послуги;

- справедливе та об’єктивне оцінювання результатів навчання;

- відзначення успіхів у своїй діяльності;

- свободу творчої, спортивної, оздоровчої, культурної, просвітницької, наукової і науково-технічної діяльності тощо;

- безпечні та нешкідливі умови навчання, утримання і праці;

- повагу людської гідності;

- захист під час освітнього процессу від приниження честі та гідності, будь-яких форм насильства та експлуатації, булінгу (цькування), дискримінації за будь-якою ознакою, пропаганди та агітації, що завдають шкоди здоров’ю учня;

- отримання соціальних та психолого-педагогічних послуг як особа, яка постраждала від булінгу (цькування), стала його свідком або вчинила булінг (цькування);

- користування бібліотекою, навчальною, науковою, культурною, спортивною, побутовою, оздоровчою інфраструктурою ліцею та послугами його структурних підрозділіву порядку, встановленому ліцеєм відповідно до спеціальних законів України;

- доступ до інформаційних ресурсів і комунікацій, що використовуються в освітньому процесі та науковій діяльності;

- особисту або через своїх законних представників участь у громадському самоврядуванні та управлінні ліцеєм;

- інші необхідні умови для здобуття освіти, у тому числі для осіб з особливими освітніми потребами та із соціально незахищених верств населення.

5.4. Учні ліцею зобов’язані:

- виконувати вимоги освітньої програми (індивідуального навчального плану за його наявності), дотримуючись принципу академічної доброчесності, та досягати результатів навчання, передбачених стандартом освіти для відповідного рівня освіти;

- поважати гідність, права, свободи та законні інтереси всіх учасників освітнього процесу, дотримуватися законодавства, моральних, етичних норм;

- відповідально та дбайливо ставитися до власного здоров’я, здоров’я оточуючих, довкілля;

- дотримуватись установчих документів, правил внутрішнього розпорядку ліцею, а також умов договору про надання освітніх послуг (за його наявності);

- повідомляти керівництво ліцею про факти булінгу (цькування) стосовно учнів, педагогічних, інших працівників ліцею, інших осіб, які залучаються до освітнього процесу, свідком яких вони були особисто або про які отримали достовірну інформацію від інших осіб.

- братии посильну участь у різних видах трудової діяльності, що не заборонені чинним законодавством України в порядку та з дотриманням пільг, передбачених законодавством України;

- бережно ставитися до майна ліцею, майна інших учасників освітнього процесу;

- дотримуватися правил особистої гігієни;

- дотримуватися встановлених вимог щодо форми одягу в ліцеї;

- мають також інші права та обов’язки, передбачені законодавством України та локальними нормативно-правовими актами.

Залучення учнів під час освітнього процесу до виконання робіт чи до участі в заходах, не пов’язаних з реалізацією освітньої програми, забороняється, крім випадків, передбачених чинним законодавством України.

5.5. Педагогічним працівником є особа з високими моральними  якостями, яка має відповідну педагогічну освіту та/або професійну кваліфікацію педагогічного працівника, належний рівень професійної підготовки, здійснює педагогічну діяльність, забезпечує результативність та якість своєї роботи, фізичний та психічний стан здоров’я якої дозволяє виконувати професійні обов’язки в ліцеї.

5.6. Перелік посад педагогічних працівників встановлюється Кабінетом Міністрів України.

5.7. Педагогічні працівники ліцею мають право на:

- академічну свободу, включаючи свободу викладання, свободу від втручання в педагогічну, науково-педагогічну та наукову діяльність, вільний вибір форм, методів і засобів навчання, щовідповідають освітній програмі;

- педагогічну ініціативу;

- розроблення та впровадження авторських навчальних програм, проєктів, освітніх методик і технологій, методів і засобів, насамперед методик компетентнісного навчання;

- користування бібліотекою, навчальною, науковою, виробничою, культурною, спортивною, побутовою, оздоровчою інфраструктурою ліцею та послугами його структурних підрозділів у порядку, встановленому ліцеєм відповідно до спеціальних законів України;

- підвищення кваліфікації, перепідготовку;

- вільний вибір освітніх програм, форм навчання, закладів освіти, установ і організацій, інших суб’єктів освітньої діяльності, що здійснюють підвищення кваліфікації та перепідготовку педагогічних працівників;

- доступ до інформаційних ресурсів і комунікацій, що використовуються в освітньому процесі та науковій діяльності;

- відзначення успіхів у своїй професійній діяльності;

- справедливе та об’єктивне оцінювання своєї професійної діяльності;

- захист професійної честі та гідності;

- індивідуальну освітню (наукову, творчу, мистецьку та іншу) діяльність за межами ліцею;

- творчу відпустку строком до одного року не більше одного разу на 10 років із зарахуванням до стажу роботи;

- безпечні і нешкідливі умови праці;

- подовжену оплачувану відпустку;

- участь у громадському самоврядуванні ліцею;

- участь у роботі колегіальних органів управління ліцею;

- захист під час освітнього процессу від будь-яких форм насильства та експлуатації, у тому числі булінгу (цькування), дискримінації за будь-якою ознакою, від пропаганди та агітації, що завдають шкоди здоров’ю.

5.8. Педагогічні працівники ліцею зобов’язані:

- постійно підвищувати свій професійний і загальнокультурний рівні та педагогічну майстерність;

- виконувати освітню програму для досягнення учнями передбачених нею результатів навчання;

- дотримуватися принципів дитиноцентризму та педагогіки партнерства у відносинах з учнями та їхніми батьками;

- сприяти розвитку здібностей учнів, формуванню навичок здорового способу життя, дбати про їхнє фізичне і психічне здоров’я;

- дотримуватись академічної доброчесності та забезпечувати її дотримання учнями в освітньому процесі та науковій діяльності;

- дотримуватися педагогічної етики;

- поважати гідність, права, свободи і законні інтереси всіх учасників освітнього процесу;

- настановленням і особистим прикладом утверджувати повагу до суспільної моралі та суспільних цінностей, зокрема правди, справедливості, патріотизму, гуманізму, толерантності, працелюбства;

- формувати в учнів усвідомлення необхідності додержуватися Конситуції та законів України, захищати суверенітет і територіальну цілісністьУкраїни;

- виховувати в учнів повагу до державної мови та державних символів України, національних, історичних, культурних цінностей України, дбайливе ставлення до історико-культурного надбання України та навколишнього природного середовища;

- формувати в учнів прагнення до взаєморозуміння, миру, злагоди між усіма народами, етнічними, національними, релігійними групами;

- захищати учнів під час освітнього процессу від будь-яких форм фізичного та психологічного насильства, приниження честі та гідності, дискримінації за будь-якою ознакою, пропаганди та агітації, що завдають шкоди здоров’ю учня, запобігати вживанню ними та іншими особами на території ліцею алкогольних напоїв, наркотичних засобів, іншим шкідливим звичкам;

- поважати гідність, права, свободи і законі інтереси всіх учасників освітнього процесу;

- додержуватися установчих документів та правил внутрішнього розпорядку ліцею, виконувати свої посадові обов’язки;

- вести документацію, передбачену нормативно-правовими актами, в тому числі локальними;

- брати участь у роботі педагогічної ради, засіданнях методичних об’єднань, нарадах, зборах ліцею;

- виконувати накази і розпорядження директора ліцею, засновника, органу управління;

- сприяти створенню іміджу ліцею;

- утримувати навчальні приміщення відповідно до вимого правил пожежної безпеки, охорони праці та безпеки життєдіяльності, санітарно-гігієнічних вимог;

- повідомляти керівництво ліцею про факти булінгу (цькування) учнів, педагогічних та інших працівників ліцею, інших осіб, які залучаються до освітнього процесу, свідком якого вони були особисто або інформацію про які отримали від інших осіб, вживати невідкладних заходів для припинення булінгу (цькування).

5.9. Педагогічні працівники мають також інші права та обов’язки, передбачені законодавством України, колективним договором, трудовим договором та/або установчими документами ліцею.

5.10.Відволікання педагогічних працівників від виконання професійних обов'язків на виконання робіт, не передбачених трудовим договором, без згоди педагогічного працівника не допускається. Відмова педагогічного працівника від виконання робіт, не передбачених трудовим договором, не може бути підставою для його звільнення з посади, крім випадків, встановлених законодавством України.

5.11. Атестація педагогічних працівників ліцею є обов'язковою. Атестація може бути черговою або позачерговою. Чергова атестація здійснюється, як правило, один раз на п'ять років. Позачергова атестація проводиться відповідно до чинного законодавства України.

5.12. За результатами атестації визначається відповідність педагогічного працівника займаній посаді, присвоюються кваліфікаційні категорії, педагогічні звання. Перелік категорій і педагогічних звань педагогічних працівників визначається чинним законодавством України.

5.13. Рішення атестаційної комісії може бути підставою для звільнення педагогічного працівника з роботи в порядку, встановленому законодавством України.

5.14. Сертифікація педагогічного працівника відбувається на добровільних засадах виключно за його ініціативою.

5.15. Формування та забезпечення функціонування системи сертифікації педагогічних працівників здійснює центральний орган виконавчої влади у сфері освіти і науки.

5.16. Процедуру сертифікації педагогічних працівників здійснюють спеціально уповноважені державою установи, положення про які затверджує Кабінет Міністрів України.

5.17. За результатами успішного проходження сертифікації педагогічному працівнику видається сертифікат. Успішне проходження сертифікації зараховується як проходження атестації педагогічним працівником.

5.18. Педагогічні працівники, які отримують доплату за успішне проходження сертифікації, впроваджують і поширюють методики компетентнісного навчання та нові освітні технології.

5.19. Педагогі чніпрацівники, які мають сертифікат, можуть залучатися до проведення інституційного аудиту в інших закладах освіти, розроблення та акредитації освітніх програм, а також до інших процедур і заходів, пов’язаних із забезпеченням якості та впровадженням інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти.

5.20. Щорічне підвищення кваліфікації педагогічних працівників ліцею здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Загальна кількість академічних годин для підвищення кваліфікації педагогічного працівника впродовж п’яти років не може бути меншою за 150 годин, з яких не менше 10 відсотків загальної кількості годин обов’язково повинні бути спрямовані на вдосконалення знань, вмінь і практичних навичок у частині роботи з учнями з особливими освітніми потребами.

5.21. Обсяг педагогічного навантаження педагогічних працівників визначається відповідно до законодавства України директором ліцею.

5.22. Обсяг педагогічного навантаження може бути менше тарифної ставки (посадового окладу) лише за письмовою згодою педагогічного працівника.

5.23. Перерозподіл педагогічного навантаження протягом навчального року допускається в разі зміни кількості годин для вивчення окремих предметів, що передбачається навчальним планом, інших випадках або за письмовою згодою педагогічного працівника з дотриманням вимог законодавства України про працю.

5.24. За особливі трудові заслуги педагогічні працівники ліцею можуть бути нагороджені державними нагородами, представлені до присудження державних премій України, відзначені знаками, грамотами, іншими видами морального та матеріального заохочення.

5.25. Педагогічні працівники можуть поєднувати освітню роботу з науково-методичною, експериментальною та навчанням.

5.26. Педагогічні працівники, які систематично порушують Статут, правила внутрішнього розпорядку, не виконують посадових обов’язків, умови трудового договору (контракту) або за результатами атестації не відповідають посаді, що її обіймають, звільняються з роботи згідно з законодавством України.

5.27. Права і обов’язкиіншихпрацівників, які залучаються до освітнього процесу, регламентуються законодавством України, установчими документами ліцею, колективним договором, трудовим договором, посадовими інструкціями, що розробляються відповідно до типових кваліфікаційних характеристик з урахуванням умов роботи ліцею і затверджуються директором ліцею.

5.28. Призначення на посаду, звільнення з посади педагогічних та інших працівників ліцею й інші трудові відносини регулюються чинним законодавством України.

5.29. Виховання в сім’ї є першоосновою розвитку дитини як особистості. Батьки мають рівні права та обов’язки щодо освіти і розвитку дитини. Батьки учнів (особи, які їх заміняють) є учасниками освітнього процесу з моменту зарахування їхніх дітей до ліцею.

5.30. Батьки учнів (особи, які їх заміняють) мають право:

- захищати відповідно до законодавства України права та законні інтереси учнів;

- звертатися до ліцею з питань освіти;

- обирати ліцей, освітню програму, вид і форму здобуття дітьми відповідної освіти;

- отримувати інформацію про результати навчання своїх дітей (дітей, законними представниками яких вони є) і результати оцінювання якості освіти у ліцеї та йогоосвітньої діяльності.

- брати участь у громадському самоврядуванні ліцею, зокрема обирати і бути обраними до органів громадського самоврядування ліцею;

- завчасно отримувати інформацію про всі заплановані у ліцеї та позапланові педагогічні, психологічні, медичні, соціологічні заходи, дослідження, обстеження, педагогічні експерименти та надавати згоду на участь у них дитини;

- брати участь у розробленні індивідуальної програми розвитку дитини та/або індивідуального навчального плану;

- отримувати інформацію про діяльність ліцею, у тому числі щодо надання соціальних та психолого-педагогічних послуг особам, які постраждали від булінгу (цькування), стали його свідками або вчинили булінг (цькування);

- подавати керівництву або засновнику ліцею заяву про випадки булінгу (цькування) щодо дитини або будь-якого іншого учасника освітнього процесу;

- вимагати повного та неупередженого розслідування випадків булінгу (цькування) щодо дитини або будь-якогоіншогоучасника освітнього процесу.

5.31. Батьки учнів (особи, які їх заміняють) зобов’язані:

- виховувати у дітей повагу до гідності, прав, свобод і законних інтересів людини, законів та етичних норм, відповідальне ставлення до власного здоров’я, здоров’я оточуючих і довкілля;

- сприяти виконанню дитиною освітньої програми та досягненню дитиною передбачених нею результатів навчання;

- поважати гідність, права, свободи і законні інтересидитини та іншихучасників освітнього процесу;

- дбати про фізичне і психічне здоров’я дитини, сприяти розвитку її здібностей, формувати навички здорового способу життя;

- формувати у дитини культуру діалогу, культуру життя у взаєморозумінні, мирі та злагоді між усіма народами, етнічними, національними, релігійними групами, представниками різних політичних і релігійних поглядів та культурних традицій, різного соціального походження, сімейного та майнового стану;

- настановленням і особистим прикладом утверджувати повагу до суспільної моралі та суспільних цінностей, зокрема правди, справедливості, патріотизму, гуманізму, толерантності, працелюбства;

- формувати в дітей усвідомлення необхідності додержуватися Конституції та законівУкраїни, захищати суверенітет і територіальну цілісністьУкраїни;

- виховувати у дитини повагу до державної мови та державних символів України, національних, історичних, культурних цінностей України, дбайливе ставлення до історико-культурного надбанняУкраїни;

- дотримуватися установчих документів, правил внутрішнього розпорядку ліцею, а також умов договору про надання освітніх послуг (за наявності);

- сприяти керівництву ліцею у проведенні розслідування щодо випадків булінгу (цькування);

- виконувати рішення та рекомендації комісії з розгляду випадків булінгу (цькування) в ліцеї;

- не заходити в приміщення ліцею без попередньої домовленості з адміністрацією або вчителем (окрім встановлених днів та годин відвідування), не відволікатипе дагогічних працівників під час проведення уроків.

5.32. Інші права та обов’язки батьків учнів (осіб, які їх заміняють) можуть встановлюватися законодавством України, установчими документами ліцею і договором про надання освітніх послуг (за наявності).

5.33. У разі порушення батьками або особами, які їх заміняють, обов’язків, передбачених законодавством України, ліцей може порушувати в установленному законодавством України порядку клопотання про відповідальність таких осіб, у тому числі позбавлення їх батьківських прав.

5.34. Права і обов’язки інших осіб, які можуть бути залучені до освітнього процесу у ліцеї встановлюються чинним законодавством України та локальними нормативно-правовими актами.

VІ. Управління ліцеєм

 

6.1. Управління ліцеєм здійснюється його засновником через уповноважений орган управління освітою у межах повноважень, передбачених законодавством України.

6.2. Засновник:

- приймає рішення про припинення (реорганізацію чи ліквідацію) ліцею;

- затверджує статут (його нову редакцію), укладає засновницький договір у випадках, визначених законодавством України;

- затверджує структуру, штатний розпис ліцею;

- створює матеріально-технічні умови, забезпечує іншими ресурсами, необхідними для функціонування ліцею;

- затверджує кошторис та здійснює фінансування ліцею, у тому числі обсяг коштів, що передбачається на підвищення кваліфікації педагогічних працівників, та контролює його виконання;

- затверджує положення про конкурс на посаду керівника ліцею;

- затверджує за поданням ліцею стратегію розвитку такого закладу;

- реалізує інші права, передбачені чинним законодавством України.

6.3. Уповноважений орган:

- сприяє розвитку матеріально-технічного забезпечення ліцею;

- залучає необхідних фахівців для надання допомоги в діяльності шляхом укладення цивільно-правових угод відповідно до запитів ліцею;

- приймає рішення про проведення конкурсу на посаду керівника ліцею;

- здійснює контроль за недопущенням привілеїв чи обмежень (дискримінації) за ознаками віку, статі, раси, кольору шкіри, стану здоров’я, інвалідності, особливих освітніх потреб, громадянства, національності, політичних, релігійних чи інших переконань, місця проживання, мови спілкування, походження, сімейного, соціального та майнового стану, складних життєвих обставин, наявності судимості та іншими ознаками;

- здійснює контроль за використанням ліцеєм публічних коштів;

- реалізує інші права та повноваження, передбачені чинним законодавствомУкраїни та/або делеговані Засновником.

6.4. Засновник або уповноважена ним особа не мають права втручатися в діяльність ліцею, що здійснюється ним у межах його автономних прав, визначених законодавством та установчими документами.

6.5. Безпосереднє керівництво ліцеєм здійснює його керівник, який несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність ліцею.

6.6. Керівником може бути громадянин України, який вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшов конкурсний відбір та визнаний переможцем відповідно до чинного законодавства України.

6.7. Повноваження (права і обов’язки) та відповідальність керівника ліцею визначаються законодавством України та цим Статутом. Додаткові трудові права та обов’язки керівника можуть також визначатися строковим трудовим договором (контрактом).

6.8. Керівник ліцею є представником ліцею у відносинах з державними органами, органами місцевого самовдядування, юридичними та фізичними особами і діє без довіреності в межах повноважень, передбачених законодавством України та цим Статутом.

6.9. Одна і та сама особа не може бути керівником більше ніж два терміни підряд (до першого строку включається дворічний термін перебування на посаді керівника закладу, призначеного вперше). Після закінчення другого терміну перебування на посаді особа має право брати участь у конкурсі на заміщення вакансії керівника в іншому закладі загальної середньої освіти або продовжити роботу в ліцеї на іншій посаді.

6.10. Керівник ліцею в межах наданих йом уповноважень:

- організовує діяльність ліцею;

- вирішує питання фінансово-господарської діяльності ліцею;

- призначає на посаду та звільняє з посади працівників, визначає їх функціональні обов’язки;

- призначає класних керівників, завідувачів навчальними кабінетами, майстернями, права та обов’язки яких визначаються законодавством України та локальними нормативно-правовими актами;

- забезпечує організацію освітнього процесу та здійснення контролю за виконанням освітніх програм;

- забезпечує функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти;

- забезпечує умови для здійснення дієвого та відкритого громадського контролю за діяльністю ліцею;

- сприяє та створює умови для діяльності органів самоврядування ліцею;

- сприяє здоровому способу життя учнів та працівників ліцею;

- забезпечує створення у ліцеї безпечного освітнього середовища, вільного від насильства та булінгу (цькування), у тому числі:

- затверджує та оприлюднює план заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в ліцеї;

- розглядає заяви про випадки булінгу (цькування) учнів, їхніх батьків, законних представників, інших осіб та видає рішення про проведення розслідування; скликаєз асідання комісії з розгляду випадків булінгу (цькування) для прийняття рішення за результатами проведенного розслідування та вживає відповідних заходів реагування;

- забезпечує виконання заходів для надання соціальних та психолого-педагогічних послуг учням, які вчинили булінг, стали його свідками або постраждали від булінгу (цькування);

- повідомляє уповноваженим підрозділам органів Національної поліції України та Службі у справах дітей про випадки булінгу (цькування) в ліцеї;

- здійснює інші повноваження, передбачені законодавством України та установчими документами ліцею.

6.11. Керівник ліцею має право:

- підписувати документи з питань освітньої, фінансово-господарської та іншої діяльності ліцею;

- приймати рішення щодо діяльності ліцею в межах повноважень, визначених законодавством України та строковим трудовим договором, у тому числі розпоряджатися в установленому порядку майном ліцею та його коштами;

- призначатина посаду, переводити на іншу посаду та звільняти з посади працівників ліцею, визначати їхні посадові обов’язки, заохочувати та притягати до дисциплінарної відповідальності, а також вирішувати інші питання, пов’язані з трудовими відносинами, відповідно до вимог законодавства України;

- визначати режим роботи ліцею;

- видавати відповідно до своєї компетенції накази і контролювати їх виконання;

- укладати угоди (договори, контракти) з фізичними та/або юридичними особами відповідно до своєї компетенції;

- звертатися до центрального органу виконавчої влади із забезпечення якості освіти із заявою щодо проведення позапланового інституційного аудиту, зовнішнього моніторингу якостіосвіти та/або громадської акредитації ліцею;

- ухвалювати рішення з інших питань діяльності ліцею.

6.12. Керівник ліцею зобов’язаний:

- виконувати закони України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інші акти законодавства України, а також забезпечувати та контролювати їх виконання працівниками ліцею, зокрема в частині організації освітнього процесу державною мовою;

- планувати та організовувати діяльність ліцею;

- забезпечувати розроблення та виконання стратегії розвитку ліцею;

- затверджувати правила внутрішнього розпорядку ліцею;

- затверджувати посадові інструкції працівників ліцею;

- організовувати освітній процес та видачу документів про освіту;

- затверджувати освітню (освітні) програму (програми) ліцею відповідно до законодавства України;

- створювати умови для реалізації прав та обов’язків усіх учасників освітнього процесу, в тому числі реалізації академічних свобод педагогічних працівників, індивідуальної освітньої траєкторії та/або індивідуальної програми розвитку учнів, формування в разі потреби індивідуального навчального плану;

- затверджувати положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти в ліцеї, забезпечити її створення та функціонування;

- забезпечувати розробку, затвердження, виконання та моніторинг виконання індивідуальної програми розвитку учня;

- контролювати виконання педагогічними працівниками та учнями (учнем) освітньої програми, індивідуальної програми розвитку, індивідуальногонавчального плану;

- забезпечувати здійснення контролю за досягненням учнями результатів навчання, визначених державними стандартами повної загальної середньої освіти, індивідуальною програмою розвитку, індивідуальним навчальним планом;

- створювати необхідні умови для здобуття освіти особами з особливими освітніми потребами;

- сприяти проходженню атестації та сертифікації педагогічними працівниками;

- створювати умови для здійснення дієвого та відкритого громадського нагляду (контролю) за діяльністю ліцею;

- сприяти та створювати умови для діяльності органів громадського самоврядування в ліцеї;

- формувати засади, створювати умови, сприяти формуванню культури здорового способу життя учнів та працівників ліцею;

- створювати в ліцеї безпечне освітнє середовище, забезпечувати дотримання вимог щодо охорони дитинства, охорони праці, вимог техніки безпеки;

- організовувати харчування та сприяти медичному обслуговуванню учнів відповідно до законодавства;

- забезпечувати відкритість і прозорість діяльності ліцею, зокрема шляхом оприлюднення публічної інформації відповідно до вимог законодавства України;

- здійснювати зарахування, переведення, відрахування учнів, а також їх заохочення (відзначення) та притягнення до відповідальності відповідно до вимог законодавства України;

- організовувати документообіг, бухгалтерський облік та звітність відповідно до законодавства України;

- звітувати щороку на загальних зборах (конференції) колективу про свою роботу та виконання стратегії розвитку ліцею;

- виконувати інші обов’язки, покладені на нього законодавством України, Засновником, установчими документами ліцею, колективним договором, строковим трудовим договором.

6.13. Керівник ліцею має права та обов’язки педагогічного працівника, визначені Законом України «Про освіту», та несе відповідальність за виконання обов’язків, визначених законодавством України, установчими документами ліцею і строковим трудовим договором.

6.14. Педагогічна рада є основним постійно діючим колегіальним органом управління ліцею.

6.15. Основні повноваження, відповідальність, порядок формування і діяльності колегіальних органів управління ліцею визначаються законодавством України та установчими документами ліцею.

6.16. Педагогічна рада утворюється за наявності не менше трьох педагогічних працівників. Усі педагогічні працівники зобов’язані брати участь у засіданнях педагогічної ради. Головою педагогічної ради є керівник ліцею.

6.17. Педагогічна рада:

- схвалює стратегію розвитку ліцею та річний план роботи;

- схвалює освітню (освітні) програму (програми), зміни до неї (них) та оцінює результати її (їх) виконання;

- схвалює правила внутрішнього розпорядку, положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти;

- приймає рішення щодо вдосконалення і методичного забезпечення освітнього процесу;

- ухвалює рішення щодо переведення учнів на наступний рік навчання, їх відрахування, притягнення до відповідальності за невиконання обов’язків, а також щодо відзначення, морального та матеріального заохочення учнів та інших учасників освітнього процесу;

- розглядає питання підвищення кваліфікації педагогічних працівників, розвитку їхньої творчої ініціативи, професійної майстерності, визначає заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників, формує та затверджує річний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників;

- ухвалює рішення щодо визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічного працівника, отриманих ним поза закладами освіти, що мають ліцензію на підвищення кваліфікації або провадять освітню діяльність за акредитованою освітньою програмою;

- ухвалює рішення щодо впровадження в освітній процес педагогічного досвіду та інновацій, участі в дослідницькій, експериментальній, інноваційній діяльності, співпраці з іншими закладами освіти, науковими установами, фізичними та юридичними особами, які сприяють розвитку освіти;

- може ініціювати проведення позапланового інституційного аудиту, громадської акредитації, зовнішнього моніторингу якості освіти та/або освітньої діяльності ліцею;

- розглядає інші питання, віднесені законодавством України та/або Статутом ліцею до її повноважень.

6.18. Засідання педагогічної ради є правомочним, якщо на ньому присутні не менше двох третин її складу. Рішення з усіх питань ухвалюються більшістю голосів від її складу. У разі рівного розподілу голосів голос голови педагогічної ради є визначальним. Рішення педагогічної ради оформлюються протоколом засідання, який підписується головою та секретарем педагогічної ради.

6.19. Рішення педагогічної  ради, ухвалені  в межах її повноважень, вводяться в дію наказами керівника ліцею та є обов’язковими до виконання всіма учасниками освітнього процесу в ліцеї.

6.20. Вищим колегіальним органом громадського самоврядування ліцею є загальні збори коллективу ліцею, що скликаються не менше одного разу на рік.

6.21. У період між загальними зборами діє Рада ліцею.

6.22. У ліцеї можуть бути створені та функціонувати предметні комісії, методичні об’єднання, творчі, динамічні, мобільні групи, психологічна, методична служби, наукові та інші об’єднання учнів, вчителів, батьків.

6.23. У ліцеї можуть бути створені та функціонувати:

- органи самоврядування працівників ліцею;

- органи самоврядування учнів ліцею;

- органи батьківського самоврядування;

- інші органи громадського самоврядування учасників освітнього процесу.

6.24. Повноваження загальних зборів колективу ліцею, піклувальної ради, Ради ліцею, інших органів, якщо такі створені в ліцеї, визначаються окремими Положеннями.

VІІ. Матеріально-технічна база та фінансово-господарськадіяльність

7.1. Матеріально-технічна база закладу освіти включає будівлі, споруди, землю, комунікації, обладнання, інші матеріальні цінності, вартість яких відображено в балансі закладу і передано йому в оперативне управління.

7.2. Ліцей відповідно до чинного законодавства користується землею, іншими природними ресурсами і несе відповідальність за дотримання вимог та норм з їх охорони.

7.3. Вилучення основних фондів, оборотних коштів та іншого майна закладу освіти проводиться лише у випадках, передбачених законодавством України виключно за згодою засновника.

7.4. Збитки, надані закладу освіти внаслідок порушення його майнових прав іншими юридичними та фізичними особами, відшкодовується відповідно до чинного законодавства України.

7.5. Для забезпечення освітнього процесу база закладу освіти складається з навчальних кабінетів, спортивного залу, бібліотеки, комп'ютерного кабінету тощо.

7.6. Ліцей має земельну ділянку, на якій розміщена будівля закладу, спортивні майданчики, зона відпочинку.

7.7. Об'єкти та майно закладу освіти не підлягають приватизації чи використанню не за освітнім призначення.

7.8. Фінансово-господарська діяльність закладу освіти здійснюється на основі його кошторису.

7.9. Джерелами фінансування закладу освіти є:

- державний бюджет;

- місцевий бюджет;

- кошти за наданняосвітніх та інших послуг відповідно до укладених договорів;

- інші джерела, не заборонені законодавством України.

7.10. Доходи використовуються виключно для реалізації завдань та напрямів діяльності, визначених цим Статутом.

7.11. Порядок діловодства і бухгалтерського обліку в ліцеї визначається законодавством України, нормативно-правовими актами Міністерства освіти і науки України та інших центральних органів виконавчої влади, до сфери управління яких належить заклад. За рішенням Засновника ліцею бухгалтерський облік може здійснюватися самостійно або через централізовану бухгалтерію.

7.12. У разі фінансової автономії ліцею в частині використання бюджетних коштів передбачається самостійне здійснення витрат у межах, затверджених кошторисами обсягів, зокрема на:

- формування структури закладу загальної середньої освіти та його штатного розпису;

 - оплату праціпрацівників, встановлення доплат, надбавок, винагороди, виплату матеріальної допомоги та допомоги на оздоровлення, преміювання, інших видів стимулювання та відзначення працівників;

 - оплату поточних ремонтних робіт приміщень і споруд ліцею;

 - оплату підвищення кваліфікації педагогічних та інших працівників;

 - укладення відповідно до законодавства цивільно-правових угод (господарських договорів) для забезпечення діяльності закладу.

7.13. Ліцей має право на придбання та оренду необхідного обладнання та інші матеріальні ресурси, користуватися послугами будь-якого підприємства, установи, організації або фізичної особи, фінансувати за рахунок власних надходжень заходи, що сприяють поліпшенню соціально-побутових умов колективу.

7.14. Звітність про діяльність ліцею встановлюється відповідно до законодавства України.

7.15. Штатний розпис закладу освіти затверджує директор після погодження з органом управління освітою на підставі Типових штатних нормативів закладів загальної середньої освіти, затверджених центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у  сфері освіти.

7.16. Ліцей має право користуватися послугами будь-якого підприємства, установи, організації або фізичної особи для забезпечення статутної діяльності.

7.17. Звітність про діяльність закладу освіти здійснюється відповідно до законодавства України.

VІІІ. Міжнародне співробітництво

8.1. Ліцей за наявності належної матеріально-технічної та соціально-культурної бази, відповідного фінансування може проводити міжнародний учнівський та педагогічний обмін у рамках освітніх програм, проєктів, встановлювати відповідно до законодавства України прямі зв’язки з міжнародними організаціями та освітніми асоціаціями.

8.2. Ліцей має право відповідно до законодавства України укладати договори про співробітництво з навчальними закладами, науковими установами, підприємствами, організаціями, громадськими об’єднаннями інших країн.

8.3. Участь ліцею у міжнародних програмах, проєктах, учнівському та педагогічному обміні здійснюється відповідно до законодавства України.

ІХ. Контроль за діяльністю ліцею

 

9.1. Державний нагляд (контроль) у сфері освіти здійснюється з метою реалізації єдиної державної політики в цій сфері та спрямований на забезпечення інтересів суспільства щодо належної якості освіти та освітньої діяльності.

9.2. Державний нагляд (контроль) у сфері загальної середньої освіти здійснюється центральним органом виконавчої влади з забезпечення якості освіти та його територіальними органами, що діють на підставі, в межах повноважень  та  у  спосіб, що визначені законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», іншими нормативно-правовими актами.

9.3. Формами заходів державного нагляду (контролю) у сфері загальної середньої освіти є:

- плановий (позаплановий) інституційний аудит;

- позапланова перевірка.

9.4. Центральний орган виконавчої влади із забезпечення якості освіти та його територіальні органи проводять інституційний аудит, позапланові перевірки відповідно до законодавства України.

9.5. Інституційний аудит ліцею є єдиним плановим заходом державного нагляду (контролю) у сфері загальної середньоїосвіти, що проводиться один раз на 10 років центральним органом виконавчої влади із забезпечення якості освіти.

9.6. Інституційний аудит включає планову перевірку дотримання ліцензійних умов.

9.7. Інституційний аудит також може бути проведений у позаплановому порядку за ініціативою Засновника, керівника, педагогічної ради, вищого колегіального органу громадського самоврядування згідно з законодавством України.

9.8. Результати інституційного аудиту оприлюднюються на сайті закладу освіти, Засновника та органу, що здійснив інституційний аудит.

9.9. Підставою для проведення позапланової перевірки ліцею є:

- звернення фізичної особи (фізичних осіб) про порушення, що спричинило чи може спричинити шкоду її (їхнім) правам, законним інтересам, до якого додаються документи чи їх копії, що підтверджують такі порушення (за наявності);

- необхідність перевірки виконання розпорядження про усунення порушень вимог законодавства, виданого за результатами проведення центральним органом виконавчої влади із забезпечення якості освіти або його територіальним органом попереднього заходу державного нагляду (контролю);

- звернення освітнього омбудсмена.

9.10. Засновник закладу освіти та/або орган управління освітою здійснюють контроль за фінансово-господарською діяльністю закладу освіти та за дотриманням установчих документів закладу освіти.

9.11. Контроль за додержанням державних стандартів загальної середньої освіти, навчально-методичне керівництво та державне інспектування ліцею, здійснюється відповідно до законодавства України.

Х. Припинення діяльності ліцею

 

10.1. Припинення діяльності ліцею здійснюється шляхом його реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації за рішенням Засновника, після погодження з громадськістю,  а у випадках, передбачених законодавством України, – за рішенням суду.

10.2. У разі реорганізації ліцею всі права та обов'язки переходять до його правонаступників.

10.3. Ліквідацію ліцею здійснює ліквідаційна комісія, яка створюється за рішенням засновника або за рішенням суду.

10.4. Порядок і строки проведення ліквідації, а також строк для пред’явлення вимог кредиторам, черговість та порядок задоволення вимог кредиторів визначаються чинним законодавством України.

10.5. У разі припинення діяльності ліцею шляхом його ліквідації або реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) усі активи ліцею передаються одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду абозараховуються до доходу міського бюджету.

10.6. Працівникам ліцею, які звільняються у зв'язку з його реорганізацією чи ліквідацією, гарантують дотримання їхніх прав та інтересів відповідно до законодавства України про працю.

10.7. Ліцей є таким, що припинив свою діяльність, з дати внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань запису про державну реєстрацію припинення юридичної  особи.

10.8. У разі реорганізації чи ліквідації ліцею засновник зобов’язаний забезпечити учням можливість продовжити здобуття загальної середньої освіти на відповідному рівні освіти.

ХІ. Прикінцеві положення

 

11.1. Цей Статут набуває чинності після його затвердження та державної реєстрації в уповноважених для цього органах.

11.2. Зміни та доповнення до Статуту оформлюються відповідно до вимог чинного законодавства України.

11.3. Зміни та доповнення викладаються в новій редакції Статуту, затверджуються рішенням Засновника та набирають чинності після її державної реєстрації.

11.4. Умови, які не передбачені цим Статутом, регламентуються чинним законодавством України та рішеннями Засновника.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 13-36/VIII

Про зміну юридичної адреси та

затвердження Статуту Козелецького ліцею №3

Козелецької селищної ради в новій редакції

         Відповідно до частини першої статті 144 Конституції України, Цивільного кодексу України,  Закону України «Про освіту», Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України» від 26.01.2024 року № 3285, наказу Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 19.01.2024 р. № 48 «Про внесення змін до наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 26.11.2000 р.№290», у зв’язку із зміною адміністративно-територіального устрою України (селища міського типу змінюються на селища), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

1.Внести зміни до юридичної адреси Козелецького ліцею №3 Козелецької селищної ради з адреси: вул. Свято-Преображенська, буд. 32 А, смт Козелець, Чернігівський район, Чернігівська область, 17000 на адресу: вул. Свято-Преображенська, буд. 32 А, селище Козелець, Чернігівський район, Чернігівська область, 17000.

  1. Затвердити Статут Козелецького ліцею №3 Козелецької селищної ради в новій редакції, що додається.
  2. Директору Козелецького ліцею №3 Козелецької селищної ради провести дії, передбачені чинним законодавством України щодо державної реєстрації статутних документів закладу.
  3. Пункт 3 рішення двадцятої сесії Козелецької селищної ради 8 скликання від 12 серпня 2022 року № 06-20/VIII «Про зміну найменування юридичної особи Козелецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Козелецької селищної ради» визнати таким, що втратив чинність.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

Додаток до

рішення тридцять шостої

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 23 серпня  2024 року № 13-36/VIII

СТАТУТ

Козелецького ліцею №3 Козелецької селищної ради

(нова редакція)

 

І. Загальні положення

  • Козелецький ліцей №3 Козелецької селищної ради перебуває в комунальній власності Козелецької селищної  ради, має статус опорного закладу.
  • Найменування закладу освіти:

Повна назва: Козелецький ліцей №3 Козелецької селищної ради.

Скорочена назва: Козелецький ліцей №3.

  • Юридична адреса ліцею: вул. Свято-Преображенська, буд. 32 А, селище Козелець, Чернігівський район, Чернігівська область, 17000.
  • Козелецький ліцей №3 Козелецької селищної ради є юридичною особою, діє на підставі Статуту, затвердженого засновником, має печатку, штамп, ідентифікаційний номер, офіційні бланки з відповідними реквізитами, інші атрибути юридичної особи відповідно до чинного законодавства України, власну символіку (прапор, гімн, герб); може бути фінансово автономним, мати самостійний баланс та рахунок в установі банку і державного казначейства, мати право відкривати рахунки у відповідних установах, набувати майнових та особистих немайнових прав.
  • До складу Козелецького ліцею №3 входять територіально відокремлені структурні підрозділи, які забезпечують реалізацію права громадян на здобуття початкової та базової середньої освіти:
  • Лихолітська філія (вул. Центральна, буд. 25, с.Лихолітки, Чернігівський район, Чернігівська область, 17000);
  • Патютинська філія(вул. Мартиненка, буд. 24, с.Патюти, Чернігівський район, Чернігівська область, 17051);
  • Скрипчинська філія (вул. Центральна, буд. 7, с.Скрипчин, Чернігівський район, Чернігівська область, 17062).
    • Козелецький ліцей №1 Козелецької селищної ради (далі – ліцей) є комунальним закладом.
    • Засновником ліцею є Козелецька селищна рада (далі – Засновник). Засновник та/або уповноважений ним орган управління здійснює фінансування закладу освіти, його матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі, інженерні комунікації, обладнання, встановлює їх статус та територію обслуговування, організовує будівництво і ремонт приміщень, їх господарське обслуговування, харчування.
    • Ліцей у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», іншими нормативно-правовими актами, цим Статутом.

1.9.  Ліцей є закладом загальної середньої освіти, який забезпечує здобуття повної загальної середньої освіти через організацію закладом єдиного комплексу освітніх компонентів для досягнення учнями обов’язкових результатів навчання, визначених державними стандартами повної загальної середньої освіти, на трьох рівнях:

- початкова освіта тривалістю чотири роки;

- базова середня освіта тривалістю п’ять років;

- повна загальна середня освіта тривалістю два роки (профільна середня освіта тривалістю три роки – з 01 вересня 2027 року). 

1.10. У ліцеї профільне навчання запроваджується за академічним спрямуванням, яке може змінюватися відповідно до рішення педагогічної ради. Профіль навчання та поглиблене вивчення окремих предметів визначається закладом освіти відповідно до наявної матеріально-технічної бази, кадрових ресурсів, з урахуванням освітніх здібностей і потреб здобувачів освіти та заяв батьків.

1.11. Заклад проводить освітню діяльність на підставі ліцензії, що видається відповідно до законодавства.

1.12. Головною метою діяльності ліцею є забезпечення реалізації права громадян на доступність і безоплатність здобуття повної загальної середньої освіти. Досягнення цієї мети забезпечується шляхом формування ключових компетентностей, визначених Законом України «Про освіту» та відповідними державними стандартами повної загальної середньої освіти.

1.13. Органи місцевого самоврядування відповідно до території обслуговування, закріпленої за ліцеєм розпорядженням Засновника, здійснюють підвезення учнів та педагогічних працівників, які проживають за межею пішохідної доступності, до закладу та у зворотному напрямку.

1.14. Головними завданнями ліцею є:

- виховання громадянина України;

- всебічний розвиток, формування світогляду і соціалізація особистості з усвідомленою громадянською позицією, почуттям патріотизму і національної самосвідомості, підготовленої до професійного самовизначення;

- виявлення та розвиток індивідуальних здібностей учнів, досягнення ними результатів навчання, зокрема формування і застосування відповідних компетентностей, що необхідні для самовдосконалення, підготовки до самостійного життя і подальшого здобуття освіти;

- виховання в учнів поваги до Конституції України, державних символів, прав і свобод людини і громадянина, почуття власної гідності, відповідальності перед законом за свої дії, свідомого ставлення до обов’язків людини і громадянина;

- формування навичок і засад здорового способу життя, збереження і зміцнення фізичного та психічного здоров’я здобувачів освіти;

- організація освітнього процесу, що ґрунтується на цінностях і принципах, визначених законами України «Про освіту» та «Про повну загальну середню освіту»;

- реалізація права осіб з особливими освітніми потребами на здобуття початкової, базової, повної загальної середньої освіти;

- створення безпечного освітнього середовища для учасників освітнього процесу.

1.15. Ліцей  самостійно приймає рішення і здійснює діяльність у межах своєї автономії, обсяг якої визначається Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», спеціальними законами  України та цим Статутом.

1.16. Ліцей має право:

- бути самостійним, незалежним та відповідальним у прийняті рішень щодо академічних (освітніх), організаційних,  кадрових,  фінансових та інших питань діяльності, що провадиться в порядку та межах, визначених законодавством України;

- планувати власну діяльність та формувати стратегію розвитку ліцею;

- визначати варіативну частину робочого навчального плану;

- в установленому порядку розробляти і впроваджувати експериментальні та індивідуальні робочі навчальні плани, самостійно формувати освітні програми;

- спільно із закладами вищої освіти, науково-дослідними інститутами та центрами проводити науково-дослідну, експериментальну, пошукову, просвітницьку роботу, що не суперечить законодавству України;

- використовувати різні форми морального і матеріального заохочення до учасників освітнього процесу;

- надавати платні послуги на договірній основі згідно з переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України;

- бути розпорядником рухомого і нерухомого майна згідно із законодавством України цим Статутом;

- отримувати кошти і матеріальні цінності від органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, юридичних і фізичних осіб;

- залишати у своєму розпорядженні і використовувати власні надходження в порядку, визначеному законодавством України;

- розвивати власну матеріально-технічну і соціальну базу (мережу спортивно-оздоровчих, лікувально-профілактичних і культурних підрозділів), а також навчально-матеріальну базу для вивчення предмета «Захист України».

1.17. Ліцей зобов’язаний:

- реалізовувати положення Конституції України, закони України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у галузі освіти;

- здійснювати освітню діяльність згідно з ліцензією;

- проходити в установленому порядку інституційний аудит;

- задовольняти потреби громадян, котрі проживають на території обслуговування закладу освіти, у здобутті початкової, базової, повної загальної середньої освіти;

- за потреби створювати  інклюзивні класи або групи, організовувати навчання для осіб з особливими освітніми потребами;

- забезпечувати єдність навчання та виховання;

- створювати власну науково-методичну базу;

- зберігати матеріально-технічну базу;

- охороняти життя і здоров’я здобувачів освіти, педагогічних та інших працівників закладу освіти;

- видавати документи про освіту встановленого зразка.

1.18. Ліцей несе відповідальність перед особою, суспільством і державою за:

-  безпечні умови освітньої діяльності;

-  дотримання державних стандартів освіти;

- дотримання договірних зобов’язань з іншими суб’єктами освітньої, виробничої, наукової діяльності, у тому числі зобов’язань за міжнародними угодами;

- дотримання фінансової дисципліни;

- прозорість, інформаційну відкритість закладу освіти.

1.19. Діяльність ліцею ґрунтується на принципах гуманізму, демократизму, рівності, справедливості, толерантності, незалежності від політичних, громадських і релігійних організацій, верховенства права, органічного поєднання загальнолюдських духовних цінностей із національною історією і культурою, взаємозв’язку розумового, морального, фізичного і естетичного виховання, диференціації та оптимізації змісту і форми освіти, науковості, розвиваючого характеру навчання та його індивідуалізації.

1.20. Мовою освітнього та виховного процесів у ліцеї є державна українська мова. Усі здобувачі освіти вивчають державну мову відповідно до державних стандартів.

1.21.Учасники освітнього процесу ліцею розробляють стратегію розвитку закладу на певний період, в якій визначаються особливості освітньої діяльності. Стратегія розвитку схвалюється педагогічною радою, затверджується засновником та впроваджується в практику наказом керівника закладу освіти.

1.22. У закладі освіти створюються та функціонують методичні об’єднання вчителів, творчі групи, психологічна, методична служби, наукові та інші об’єднання учнів, вчителів, батьків тощо.

1.23. Індивідуальне навчання та навчання екстерном у закладі освіти організовується згідно з положенням «Про індивідуальне навчання та екстернат у системі закладів загальної середньої освіти», затвердженого Міністерством освіти і науки України.

1.24. Медичне обслуговування та організація харчування здобувачів освіти здійснюється в порядку, визначеному чинним законодавством України.

1.25. Взаємовідносини ліцею з юридичними і фізичними особами визначаються угодами, що укладені  між ними.

ІІ. Зарахування учнів до ліцею, їх переведення та відрахування

 

2.1. Зарахування учнів до ліцею здійснюється відповідно до наказу керівника, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини або осіб, що їх заміняють, поданої особисто за затвердженим зразком до якої додаються документи, визначені чинним законодавством України. За повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до ліцею, відповідає, згідно з вимогами законодавства України, особа, яка їх подає.

2.2. Зарахування учнів до ліцею здійснюється на безконкурсній основі відповідно до території обслуговування, закріпленої за ліцеєм розпорядженням Засновника.   

2.3. Зарахування, відрахування та переведення учнів здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства України.

2.4. Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

2.5. Особи з особливими освітніми потребами можуть розпочинати здобуття початкової освіти з іншого віку, а тривалість здобуття ними початкової та базової середньої освіти може бути подовжена з доповненням освітньої програми корекційно-розвитковим складником. Особливості здобуття такими особами повної загальної середньої освіти визначаються законодавством України.

2.6. Іноземні громадяни та особи без громадянства зараховуються до ліцею відповідно до законодавства України та міжнародних договорів.

2.7. Переведення учнів до наступного класу ліцею здійснюється в порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері освіти.

2.8. У разі переходу учня до іншого закладу освіти батьки або особи, які їх заміняють, подають до ліцею відповідну заяву та письмове підтвердження або його скановану копію з іншого закладу освіти про можливість зарахування до нього відповідного учня.

2.9. Із ліцею відраховуютьсяучні, які:

- здобули повну загальну середню освіту та отримали відповідний документ про освіту;

- переводяться до іншого закладу освіти відповідно до чинного законодавства України;

- вибувають на постійне місце проживання за межі України.

2.10. Відрахування з зазначених підстав здійснюється відповідно до наказу директора ліцею.

IIІ. Організація освітнього процесу

 

3.1. Козелецький ліцей №3 працює за навчальними планами  та освітніми програмами Міністерства освіти і науки України для  закладів загальної середньої освіти,  класів з поглибленим вивченням окремих предметів, а також за індивідуальними навчальними планами і програмами,  які розробляються педагогами ліцею на основі типових навчальних планів і освітніх програм Міністерства освіти і науки України і затверджується педагогічною радою закладу.

3.2.Відповідно до робочого навчального плану педагогічні працівники закладу добирають  програми, підручники, навчальні посібники, що мають гриф Міністерства освіти і науки України, а також науково-методичну літературу, дидактичні матеріали, форми, методи, засоби освітньої діяльності, що мають забезпечувати виконання статутних завдань та здобуття освіти Державного стандарту.

3.3.Заклад обирає форми, засоби і методи навчання та виховання відповідно до Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та цього Статуту з урахуванням специфіки, профілю та інших особливостей організації освітнього процесу.

3.4. У закладі освіти визначена українська мова навчання і запроваджено поглиблене вивчення предметів, профілів навчання відповідно кадрового забезпечення та заяв батьків, наявних ресурсів і матеріально-технічної бази.

3.5. Індивідуальне навчання та навчання екстерном у закладі освіти організовується згідно з Положенням «Про індивідуальне навчання та екстернат у системі закладів загальної середньої освіти», затверджених Міністерством освіти України.

3.6.  Наповнюваність класів, груп та їх поділ при вивченні окремих предметів навчального плану визначається Міністерством освіти і науки України.

3.7. Заклад освіти планує свою роботу самостійно відповідно до стратегічного плану розвитку та річного плану.

3.8. У плані роботи відображаються найголовніші питання роботи закладу освіти, визначаються перспективи і стратегії його розвитку.

3.9.  План роботи затверджується педагогічною радою закладу освіти.

3.10. У вигляді додатків до робочого навчального плану додаються робочий навчальний план філії, розклад уроків (щоденний, тижневий) та режим роботи (щоденний, річний).

3.11. Ліцей здійснює освітній процес за  денною груповою та індивідуальною формами навчання. За потребою можуть створюватися спеціальні та інклюзивні класи для навчання дітей з особливими освітніми потребами за погодженням з уповноваженим органом управління освітою.

3.12.  Відповідно до поданих батьками або особами, які їх заміняють, заяв заклад освіти за погодженням з органом управління освітою може створювати умови для прискореного навчання та навчання екстерном.

3.13. Структура навчального року (тривалість навчальних занять, поділ на чверті, семестри (триместри), режим роботи, а також тижневе навантаження учнів встановлюються закладом освіти в межах часу, передбаченого  навчальним планом, за погодженням із відповідним органом управління освітою.

3.14. Навчальні заняття розпочинаються 1 вересня і закінчуються не пізніше 1 липня наступного року.

3.15. Відволікання учнів від навчальних занять для проведення інших видів діяльності забороняється (крім випадків, передбачених законодавством України).

3.16. Загальна тривалість канікул протягом навчального року не повинна становити менш як 30 календарних днів.

3.17.Залучення учнів до видів діяльності, не передбачених навчальною програмою та робочим навчальним планом закладу, дозволяється лише за їх згодою та згодою батьків або осіб, які їх заміняють.

3.18. Тривалість уроків у закладі освіти становить:

- у перших класах – 35 хвилин,

- у других – четвертих класах – 40 хвилин,

- у п’ятих – одинадцятих (дванадцятих)– 45 хвилин.

3.19. Крім різних форм обов’язкових навчальних занять, у ліцеї можуть проводитись індивідуальні, групові, факультативні та інші позакласні заняття та заходи, що передбачені окремим розкладом і спрямовані на задоволення освітніх інтересів здобувачів освіти та на розвиток їх творчих здібностей, нахилів і обдарувань.

3.20. При використанні технічних засобів навчання під час проведення навчального заняття види навчальної діяльності чергуються. Безперервна тривалість навчальної діяльності за допомогою технічних засобів навчання упродовж навчального заняття повинна бути: для учнів 1 класів – не більше 10 хвилин; для учнів 2-4 класів – не більше 15 хвилин; для учнів 5-7 класів – не більше 20 хвилин; для учнів 8-9 класів – 20-25 хвилин; для учнів 10-11(12) класів на 1-й годині занять до 30 хвилин, на 2-й годині занять – 20 хвилин. При здвоєних навчальних заняттях для учнів 10-11(12) класів – не більше 25-30 хвилин на першому навчальному занятті та не більше 15-20 хвилин на другому навчальному занятті.

3.21. Щоденна кількість і послідовність навчальних занять визначається розкладом уроків, що складається відповідно до робочого навчального плану закладу з дотриманням  педагогічних та санітарно-гігієнічних вимог і затверджується керівником закладу освіти.

3.22. Заклад освіти може обирати інші, крім уроку, форми організації освітнього процесу.

3.23. Тривалість перерв між уроками встановлюється з урахуванням потреби в організації активного відпочинку і харчування учнів, але не менш як 10 хвилин, великої перерви (після третього та четвертого уроків) – 20 хвилин.

3.24. Для учнів 5-9-х класів допускається проведення підряд двох уроків з одного предмета під час лабораторних і контрольних робіт, написання творів, а також уроків трудового навчання. У 10-11(12)-х класах допускається проведення підряд двох уроків з одного предмета інваріантної та варіативної частини навчального плану і профільних предметів.

3.25. Зміст, обсяг і характер домашніх завдань визначаються вчителем відповідно до педагогічних і санітарно – гігієнічних вимог з урахуванням вимог освітніх програм та індивідуальних особливостей учнів. Домашні завдання учням перших класів не задаються.

3.26. Оцінювання навчальних досягнень учнів здійснюється відповідно до критеріїв оцінювання, визначених Міністерством освіти і науки України.   Облік навчальних досягнень учнів протягом навчального року здійснюється у класних журналах, інструкції про ведення яких затверджуються профільним міністерством України. 

3.27. У документі про освіту (табелі успішності, свідоцтві, свідоцтві досягнень) відображаються досягнення учнів у навчанні за семестри, навчальний рік та державну підсумкову атестацію.

3.28. Результати семестрового, річного оцінювання доводяться до відома учнів класним керівником.

3.29. Порядок переведення і випуск учнів закладу освіти визначається інструкцією про переведення та випуск учнів (вихованців) навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

3.30. Навчання у випускних (4-х, 9-х,11(12)-х) класах закладу освіти завершується державною підсумковою атестацією. Зміст, форма і порядок  державної атестації визначаються Міністерством освіти і науки України. В окремих випадках  учні  за  станом  здоров'я  або  з  інших поважних  причин  можуть  бути звільнені від державної підсумкової атестації у порядку, що встановлюється профільним міністерством України та Міністерством охорони здоров’я України.

3.31. Контроль за відповідністю освітнього рівня учнів, які закінчили певний ступінь навчання, вимогам Державного стандарту початкової (базової і повної) загальної середньої освіти здійснюється шляхом їх державної підсумкової атестації. Зміст, форма і порядок державної підсумкової атестації визначається профільним міністерством України.

3.32. Після завершення навчання за освітньою програмою відповідного рівня повної загальної середньої освіти незалежно від форми її здобуття та на підставі результатів річного оцінювання і державної підсумкової атестації учні отримують такі документи про освіту:

- свідоцтво про початкову освіту;

- свідоцтво про базову середню освіту;

- свідоцтво про повну загальну середню освіту.

3.33. За відмінні успіхи в навчанні учні нагороджуються похвальними грамотами, листами та медалями у порядку, встановленому Міністерством освіти і науки України.

3.34. Виховання учнів у закладі освіти здійснюється під час освітнього процесу.

3.35. Цілі виховного процесу в закладі освіти визначаються на основі принципів, закладених у Конституції та законах України, інших нормативно-правових актах.

3.36. У закладі освіти забороняється утворення та діяльність організаційних структур політичних партій, а також релігійних організацій і воєнізованих формувань.

3.37. Примусове залучення учнів закладу освіти до вступу в будь-які об’єднання громадян, громадські, громадсько-політичні, релігійні організації, а також до діяльності в зазначених організаціях, участі в агітаційній роботі та політичних акціях забороняється.

3.38. Дисципліна в закладі освіти підтримується на основі взаємоповаги усіх учасників освітнього процесу, дотримання правил внутрішнього розпорядку та цього Статуту.

3.39. Застосування методів фізичного та психічного насильства до учнів забороняється.

3.40. У закладі освіти створюються та функціонують методичні об’єднання вчителів, творчі групи, психологічна, методична служби, наукові та інші об’єднання учнів, вчителів, батьків тощо.

  1. IV. Учасники освітнього процесу

 

4.1.   Учасниками освітнього процесу в закладі освіти є:

- здобувачі освіти;

- керівники;

- педагогічні працівники;

- психологи, бібліотекарі;

- інші спеціалісти закладу;

- батьки або особи, які їх замінюють.

4.2.   Статус, права та обов’язки учасників освітнього  процесу визначаються Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, Положенням про освітній округ, іншими чинними нормативними актами, статутом, правилами внутрішнього трудового розпорядку закладу. 

4.3.  Здобувачі освіти мають право на:

- доступність і безоплатність повної загальної середньої освіти у закладі освіти;

- вибір форми навчання, профільного напряму, факультативів, спецкурсів;

- користування навчально-виробничою, науковою, матеріально-технічною, корекційно-відновною базою закладу освіти;

- участь у різних видах навчальної, науково-практичної діяльності, конференціях, олімпіадах, виставках, конкурсах тощо;

- участь у роботі органів громадського самоврядування закладу освіти;

- участь в обговоренні і внесенні власних пропозицій щодо організації освітнього процесу, дозвілля учнів (вихованців);

- участь у роботі добровільних самодіяльних об’єднаннях, творчих студій, клубів, гуртків, груп за інтересами тощо;

- захист від будь-яких форм експлуатації, психічного і фізичного насильства, цькування, від дій педагогічних та інших працівників, які порушують їх права, принижують честь і гідність;

- отримання додаткових, у тому числі платних, послуг;

- перегляд результатів оцінювання навчальних досягнень з усіх предметів інваріантної та варіативної частини;

- безпечні і нешкідливі умови навчання, виховання та праці;

- доступ до інформації з усіх галузей знань.

4.4.   Здобувачі освіти зобов’язані:

- оволодівати знаннями, вміннями, практичними навичками в обсязі не меншому, ніж визначено Державним стандартом загальної середньої освіти;

- підвищувати свій загальний культурний рівень;

- дотримуватися вимог Статуту, правил внутрішнього розпорядку закладу;

- виконувати вимоги педагогічних та інших працівників закладу відповідно до статуту та правил внутрішнього розпорядку закладу;

- дбайливо ставитися до державного, громадського й особистого майна, майна інших учасників освітнього процесу;

- дотримуватися вимог законодавства, моральних, етичних норм, поважати честь і гідність інших учнів та працівників;

- брати участь у пошуковій та науковій діяльності, передбаченій освітніми програмами та навчальним планом закладу, Статутом;

- дотримуватися правил особистої гігієни.

4.5. Залучення учнів під час освітнього процесу до виконання робіт чи до участі в заходах, не пов’язаних з реалізацією освітньої програми, забороняється, крім випадків, передбачених чинним законодавством України.

4.6. За невиконання учасниками освітнього процесу своїх   обов'язків,   порушення цього Статуту, порушення академічної доброчесності, правил внутрішнього розпорядку на  них  можуть  накладатися стягнення відповідно до законодавства України.

4.7.   Педагогічними працівниками закладу освіти можуть бути особи з високими моральними якостями, які мають відповідну педагогічну освіту, належний рівень професійної підготовки, здійснюють педагогічну діяльність, забезпечують результативність та якість своєї роботи, фізичний та психічний стан здоров’я яких дозволяє виконувати професійні обов’язки.

4.8.  Призначення на посаду та звільнення з посади педагогічних та інших працівників й інші трудові відносини регулюються законодавством України про працю, Законом України «Про повну загальну середню освіту» та іншими законодавчими актами.

4.9.   Педагогічні працівники мають право на:

- захист професійної честі, гідності;

- академічну свободу, включаючи самостійний вибір форм, методів, засобів навчальної роботи, не шкідливих для здоров’я учнів;

- участь у роботі методичних об’єднань, нарад, зборів закладу та інших органів самоврядування закладу, в заходах, пов’язаних з організацією освітньої  роботи;

- проведення в установленому порядку науково-дослідної, експериментальної, пошукової роботи;

- виявлення педагогічної ініціативи;

- позачергову атестацію з метою отримання відповідної категорії, педагогічного звання;

- участь у роботі органів громадського самоврядування закладу освіти;

- підвищення кваліфікації, перепідготовку;

- проходження сертифікації на добровільних засадах;

- матеріальне та соціальне забезпечення відповідно до законодавства

- об’єднання у професійні спілки та інші об’єднання громадян, діяльність яких не заборонена законодавством;

- порушення питань захисту прав, професійної та людської честі і гідності.

4.10. Відволікання педагогічних працівників від виконання професійних обов’язків не допускається, за винятком випадків, передбачених законодавством України.

4.11. Педагогічні працівники зобов’язані:

- забезпечувати належний рівень викладання навчальних дисциплін відповідно до освітніх програм із дотриманням вимог Державного стандарту загальної середньої освіти;

- контролювати рівень навчальних досягнень учнів;

- нести відповідальність за відповідність оцінювання навчальних досягнень учнів щодо критеріїв оцінювання, затверджених Міністерством освіти і науки України, доводити результати навчальних досягнень учнів до відома дітей, батьків, осіб, що їх замінюють, керівника закладу освіти;

- сприяти розвитку інтересів, нахилів та здібностей дітей, а також збереженню їх здоров’я;

- дотримуватися Статуту закладу, правил внутрішнього розпорядку, умов трудового договору ( контракту);

- брати участь у роботі педагогічної ради;

- дотримуватися академічної доброчесності та забезпечувати її дотримання здобувачами освіти в освітньому процесі та науковій діяльності;

- виховувати повагу до державної символіки, принципів загальнолюдської моралі;

- виховувати в учнів шанобливе ставлення до батьків, жінок, старших за віком осіб; повагу до народних традицій та звичаїв, духовних та культурних надбань народу;

- готувати учнів до самостійного життя з дотриманням принципів взаєморозуміння, миру, злагоди між усіма народами, етнічними, національними, релігійними групами;

- дотримуватися педагогічної етики, моралі, поважати особисту гідність учнів та їх батьків;

- постійно підвищувати свій професійний рівень, педагогічну майстерність, рівень загальної і політичної культури;

- виконувати накази і розпорядження керівника закладу освіти, органів управління освітою;

- володіти навичками надання домедичної допомоги дітям;

- вести відповідну документацію.

4.12. Педагогічні працівники підлягають атестації відповідно до порядку, встановленого Міністерством освіти і науки України.

4.13. Педагогічні працівники, які систематично порушують статут, правила внутрішнього розпорядку, не виконують посадових обов’язків, умов трудового договору (контракту) або за результатами атестації не відповідають займаній посаді, звільняються з роботи згідно із законодавством.

4.14. Батьки та особи, які їх заміняють, мають право:

- обирати заклад освіти та форми навчання і виховання дітей;

- обирати та бути обраними до батьківських комітетів та органів громадського самоврядування;

- приймати рішення про участь дитини в науковій, спортивній, трудовій, пошуковій та інноваційній діяльності закладу;

- брати участь у заходах, спрямованих на поліпшення організації освітнього процесу та зміцненні матеріально-технічної бази закладу освіти;

- на захист законних інтересів своїх дітей в органах громадського самоврядування закладу освіти та відповідних державних, судових органах.

4.15. Батьки та особи, які їх заміняють, є відповідальними за здобуття дітьми повної загальної середньої освіти, їх виховання і зобов’язані:

- створювати умови для здобуття дитиною повної загальної середньої освіти за будь-якою формою навчання;

- забезпечувати дотримання дітьми вимог Статуту закладу освіти;

- поважати честь і гідність дитини та працівників закладу освіти;

- постійно дбати про фізичне здоров’я, психічний стан дітей, створювати належні умови для розвитку їх природних здібностей;

- своєчасно повідомляти про причини відсутності учня з наданням підтверджувального документа (довідка лікаря, заява батьків, санаторно-курортна путівка тощо);

- забезпечувати своєчасний прихід дитини на початок навчального дня;

- відшкодовувати в повному обсязі витрати за псування учнями майна закладу освіти;

- не дозволяти приносити до закладу освіти небезпечні для життя та здоров’я речі;

- відвідувати збори батьківського самоврядування ліцею та класів, прислухатися до порад класних керівників та педагогів;

- виховувати у дітей повагу до законів, прав, основних свобод людини.

- виховувати працелюбність, почуття доброти, милосердя, шанобливе ставлення до України, сім’ї, державної мови, повагу до національної історії, культури, цінностей інших народів.

  1. Управління закладом освіти

 

5.1.   Керівництво закладом освіти здійснює його керівник. Керівником може бути громадянин України, який вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічногоздоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшов конкурсний відбір та визнаний переможцем відповідно до чинного законодавства України.

5.2.   Керівник закладу освіти комунальної форми власності призначається і звільняється з посади за рішенням Засновника або уповноваженого ним органу.

         Керівник закладу освіти призначається на посаду за результатами конкурсного відбору строком на шість років (строком на два роки – для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше) на підставі рішення конкурсної комісії, до складу якої входять представники засновника  (засновників), трудового колективу, громадського об’єднання батьків учнів (вихованців) закладу загальної середньої освіти та громадського об’єднання керівників закладів загальної середньої освіти відповідної адміністративно-територіальної одиниці. До участі у роботі комісії з правом дорадчого голосу можуть залучатися представники громадських об’єднань та експерти у сфері загальної середньої освіти.

         Положення про конкурс на посаду керівника закладу освіти розробляє та затверджує засновник на підставі типового положення, затвердженого центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки.

         Одна і та сама особа не може бути керівником закладу освіти більше ніж два строки підряд (до першого строку включається дворічний строк перебування на посаді керівника  закладу загальної середньої освіти, призначеного вперше). Після закінчення другого строку перебування на посаді особа має право брати участь у конкурсі на заміщення вакансії керівника в іншому закладі загальної середньої освіти або продовжити роботу в тому самому закладі на іншій посаді.

5.3.   Заступник керівника, педагогічні та інші працівники закладу загальної середньої освіти призначаються на посади та звільняються з посад керівником цього закладу. Керівник закладу має право оголосити конкурс на вакантну посаду.

5.4.   Керівник закладу освіти:

- здійснює керівництво педагогічним колективом, забезпечує раціональний добір  кадрів, створює необхідні умови для підвищення фахового і кваліфікаційного рівня працівників;

- організовує освітній процес;

- забезпечує функціонування внутрішньої системи забезпечення якісної освіти;

- забезпечує контроль за виконанням навчальних планів і програм, якістю знань, умінь та навичок учнів;

- відповідає за дотримання вимог Державного стандарту загальної середньої освіти, за якість і ефективність роботи педагогічного колективу;

- створює необхідні умови для участі учнів у позакласній та позашкільній роботі, проведення виховної роботи;

- забезпечує дотримання вимог охорони дитинства, санітарно-гігієнічних та протипожежних норм, безпеки життєдіяльності;

- розпоряджається в установленому порядку  майном закладу освіти та його коштами;

- підтримує ініціативи щодо вдосконалення системи навчання та виховання, заохочення творчих пошуків, дослідно-експериментальної роботи педагогів;

- сприяє залученню діячів науки, культури, членів творчих спілок, працівників підприємств, установ, організацій до освітнього процесу, керівництва учнівськими об’єднаннями за інтересами;  

- забезпечує реалізацію права учнів на захист від будь-яких форм фізичного або психічного насильства;

- вживає заходів до запобігання вживанню учнями алкоголю, наркотиків;

- контролює організацію харчування і медичного обслуговування учнів;

- видає у межах своєї компетенції накази та розпорядження і контролює їх виконання;

- щороку звітує про свою роботу на загальних зборах колективу;

- затверджує посадові інструкції працівникам опорного закладу загальної середньої освіти.

5.5. Керівник закладу є головою педагогічної ради – постійно діючого колегіального органу управління закладом.

5.6.   Засідання педагогічної ради проводяться у міру потреби, але не менш як чотири рази на рік.

5.7. Педагогічна рада розглядає питання:

- удосконалення і методичного забезпечення освітнього процесу;

- планування та режиму роботи закладу;

- варіативної складової робочого навчального плану;

- переведення учнів до наступного класу і їх випуску, видачі документів про відповідний рівень освіти, нагородження за успіхи у навчанні;

- схвалення освітньої програми закладу освіти;

- формування системи та затвердження процедури внутрішнього забезпечення якісної освіти, зокрема системи та механізми забезпечення академічної доброчесності;

- підвищення кваліфікації педагогічних працівників, визнання їх результатів;

- розвитку творчої ініціативи педагогічних працівників, впровадження в освітній процес досягнень науки і передового педагогічного досвіду;

- участь у інноваційній  та експериментальній діяльності закладу, співпраці з закладами вищої освіти та науковими установами;

- морального та матеріального заохочення учнів та працівників закладу освіти;

- притягнення до дисциплінарної відповідальності учнів, працівників закладу за невиконання ними своїх обов’язків;

- педагогічна рада розглядає також питання, пов’язані з діяльністю закладу.

- регулює питання між  опорним закладом освіти та філією шляхом їх обговорення та прийняттям рішень із обов’язковим оформленням протоколів, та шляхом укладання договорів (угод).

5.8. Органом громадського самоврядування закладу освіти є загальні збори (конференція) колективу, що скликаються не менш як один раз на рік.

5.9.   Делегати загальних зборів (конференції) з правом вирішального голосу обираються від таких трьох категорій:

- працівників закладу освіти – зборами трудового колективу;

- учнів закладу освіти другого-третього ступеня – класними зборами;

- батьків, представників громадськості – класними батьківськими зборами.

5.10. Загальні збори (конференція) правочинні, якщо в їхній роботі бере участь не менше половини делегатів кожної з трьох категорій. Рішення приймається простою більшістю голосів присутніх делегатів.

5.11. Право скликати збори (конференцію) мають право директор закладу освіти, Засновник.

5.12. Загальні збори (конференція):

- заслуховують звіт директора і голови ради закладу освіти;

- розглядають питання освітньої, методичної і фінансово-господарської діяльності закладу освіти;

- затверджують основні напрями вдосконалення освітнього процесу, розглядають інші найважливіші напрями діяльності закладу освіти;

- приймають рішення про стимулювання праці керівників та інших педагогічних працівників.

5.13. При закладі освіти за рішенням загальних  зборів можуть створюватися і діяти Рада закладу, учнівський комітет, батьківський комітет, методичні об’єднання, комісії, положення про які розробляє й затверджує профільне міністерство України.

5.14.При закладі освіти за рішенням загальних зборів (конференції)  може створюватися і діяти піклувальна рада та рада профілактики.

5.15. Метою діяльності піклувальної ради є забезпечення доступності загальної середньої освіти для всіх громадян, задоволення освітніх потреб особи, залучення широкої громадськості до вирішення проблем навчання і виховання.

5.16. Основними завданнями піклувальної ради є:

- сприяння виконанню законодавства України щодо обов’язкового здобуття повної загальної середньої освіти;

- співпраця з органами виконавчої влади, організаціями, підприємствами, установами, навчальними закладами, окремими громадянами, спрямована на поліпшення умов навчання і виховання учнів (вихованців) у закладі освіти;

- зміцнення навчально-виробничої, наукової, матеріально-технічної, культурно-спортивної, корекційно-відновної бази закладу освіти;

- організація змістовного дозвілля та оздоровлення учнів (вихованців), педагогічних працівників;

- запобігання дитячій бездоглядності;

- сприяння працевлаштуванню випускників закладу освіти;

- стимулювання творчої праці педагогічних працівників та учнів (вихованців);

- всебічне зміцнення зв’язків між родинами учнів (вихованців) та закладом освіти.

5.17. Піклувальна рада формується у складі осіб із представників місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій, закладів освіти, окремих громадян, у тому числі іноземних.

5.18. Члени піклувальної ради обираються на загальних зборах (конференції) закладу освіти шляхом голосування простою більшістю голосів.

5.19.Члени піклувальної ради працюють на громадських засадах.

5.20.Не допускається втручання членів піклувальної ради в освітній процес (відвідування уроків тощо) без згоди керівника закладу загальної середньої освіти.

5.21. У випадках, коли хтось із членів піклувальної ради вибуває, на загальних зборах (конференції) на його місце обирається інша особа.

5.22. Піклувальна рада діє на засадах:

- пріоритету прав людини, гармонійного поєднання інтересів особи, суспільства, держави;

- дотримання вимог законодавства України;

- самоврядування;

- колегіальності ухвалення рішень;

- добровільності і рівноправності членства;

- гласності.

5.23. Робота піклувальної ради планується довільно. Кількість засідань визначається їх доцільністю, але, як правило, не менш ніж чотири рази на рік.

5.24. Позачергові засідання можуть проводитись також на вимогу третини і більше її членів.

5.25. Засідання піклувальної ради є правомочним, якщо на ньому присутні не менше двох третин її членів.

5.26. Рішення піклувальної ради приймається простою більшістю голосів.

5.27. Піклувальна рада інформує про свою діяльність у доступній формі на зборах, у засобах масової інформації.

5.28. Рішення піклувальної ради в 7-денний термін доводяться до відома колективу закладу загальної середньої освіти, батьків, громадськості. Їх виконання організовується членами піклувальної ради.

5.29. Очолює піклувальну раду голова, який обирається шляхом голосування на її засіданні з числа членів піклувальної ради.

5.30. З числа членів піклувальної ради також обираються заступник та секретар.

5.31. Голова піклувальної ради:

- скликає і координує роботу піклувальної ради;

- готує і проводить засідання, затверджує рішення піклувальної ради;

- визначає функції заступника, секретаря та інших членів;

- представляє піклувальну раду в установах, підприємствах та організаціях із питань, віднесених до її повноважень.

5.32. Голова піклувальної ради має право делегувати свої повноваження членам піклувальної ради.

5.33. Піклувальна рада має право:

- вносити на розгляд органів виконавчої влади, керівника закладу загальної середньої освіти, загальних зборів (конференції) пропозиції щодо зміцнення матеріально-технічної, навчально-виробничої, наукової, культурно-спортивної, корекційно-відновної бази закладу освіти;

- залучати додаткові джерела фінансування закладу освіти;

- вживати заходи до зміцнення матеріально-технічної і навчально-методичної бази закладу освіти;

- стимулювати творчу працю педагогічних працівників, учнів (вихованців);

- брати участь у розгляді звернень громадян із питань, що стосуються роботи закладу освіти, з метою сприяння їх вирішенню у встановленому порядку;

- створювати комісії, ініціативні групи, до складу яких входять представники громадськості, педагогічного колективу, батьки або особи, які їх замінюють, представники учнівського самоврядування.

5.34. При створенні інклюзивних класів для навчання дітей з особливими освітніми потребами в закладі освіти передбачається посада асистента учителя, який виконує такі обов’язки:

- здійснює співпрацю з учителями в організації навчання і виховання дитини з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного класу, батьками вихованця;

- бере участь у проведенні обстеження, спостережень вивчення психофізичних особливостей дитини;

- у складі педагогічно-консультативної команди даного інклюзивного класу бере участь у розробці індивідуального навчального плану;

- під керівництвом учителів та інших професійних фахівців бере участь у реалізації індивідуального навчального плану.

5.35. Обсяг педагогічного навантаження вчителів визначається на підставі законодавства директором закладу освіти і затверджується відповідним органом управління освітою за погодженням з профспілковим комітетом.

5.36. Обсяг педагогічного навантаження може бути менше тарифної ставки (посадового окладу) лише за письмовою згодою педагогічного працівника.

5.37. Перерозподіл педагогічного навантаження протягом навчального року допускається лише у разі зміни кількості годин з окремих предметів, що передбачається робочим навчальним планом, або за письмовою згодою педагогічного працівника з дотриманням законодавства про працю.

5.38. У закладі освіти можуть створюватись учнівські та вчительські громадські організації, що діють відповідно до чинного законодавства України.

VІ. Матеріально-технічна база

 

6.1.   Матеріально-технічна база закладу освіти включає будівлі, споруди, землю, комунікації, обладнання, транспортні засоби, інші матеріальні цінності, вартість яких відображено в бухгалтерському обліку.

6.2.   Майно, закріплене за закладом освіти, належить йому на правах оперативного управління та не може бути вилученим у нього, якщо інше не передбачено законодавством України.

6.3.   Заклад освіти  відповідно до чинного законодавства України користується землею, іншими природними ресурсами і несе відповідальність за дотримання вимог та норм з їх охорони.

6.4.   Вилучення основних фондів, оборотних коштів та іншого майна закладу освіти проводиться лише у випадках, передбачених чинним законодавством України. Збитки, завдані закладу  освіти внаслідок порушення його майнових прав іншими юридичними та фізичними особами, відшкодовуються відповідно до чинного законодавства України.

6.5.   Для забезпечення освітнього процесу база закладу освіти та його філій складається із навчальних кабінетів, майстерень, а також спортивного, актового залів, бібліотеки, архіву, медичного і комп’ютерного кабінетів, кабінетів психолога та соціального педагога, їдальні, приміщення для навчально-допоміжного персоналу тощо.

І. Фінансово-господарська діяльність

7.1.   Фінансово-господарська діяльність закладу освіти проводиться відповідно до Бюджетного кодексу України, законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів.

7.2. Джерелами фінансування закладу є:

- кошти місцевого бюджету в розмірі, передбаченому нормативами фінансування загальної середньої освіти для забезпечення освітнього процесу в обсязі, визначеному Державним стандартом;

- кошти державного або обласного бюджету у розмірі, передбаченому нормативами фінансування загальної середньої освіти;

- кошти фізичних, юридичних осіб;

- благодійні внески юридичних і фізичних осіб.

7.3. Порядок діловодства і бухгалтерського обліку в ліцеї визначається законодавством України, нормативно-правовими актами Міністерства освіти і науки України та інших центральних органів виконавчої влади, до сфери управління яких належать заклади. За рішенням Засновника ліцею бухгалтерський облік може здійснюватися самостійно або через централізовану бухгалтерію.

7.4. У разі фінансової автономії ліцею в частині використання бюджетних коштів передбачається самостійне здійснення витрат у межах, затверджених кошторисами обсягів, зокрема на:

- формування структури закладу загальної середньої освіти та його штатного розпису;

 - оплату праці працівників, встановлення доплат, надбавок, винагороди, виплату матеріальної допомоги та допомоги на оздоровлення, преміювання, інших видів стимулювання та відзначення працівників;

 - оплату поточних ремонтних робіт приміщень і споруд ліцею;

 - оплату підвищення кваліфікації педагогічних та інших працівників;

 - укладення відповідно до законодавства України цивільно-правових угод (господарських договорів) для забезпечення діяльності закладу.

7.5. Звітність про діяльність закладу освіти здійснюється відповідно до законодавства України.

VІІІ. Міжнародне співробітництво

8.1. Ліцей за наявності належної матеріально-технічної та соціально-культурної бази, відповідного фінансування може проводити міжнародний учнівський та педагогічний обмін у рамках освітніх програм, проєктів, встановлювати відповідно до законодавства України прямі зв’язки з міжнародними організаціями та освітніми асоціаціями.

8.2. Ліцей має право відповідно до законодавства України укладати договори про співробітництво з навчальними закладами, науковими установами, підприємствами, організаціями, громадськими об’єднаннями інших країн.

8.3. Участь ліцею у міжнародних програмах, проєктах, учнівському та педагогічному обміні здійснюється відповідно до законодавства України.

ІХ. Контроль за діяльністю ліцею

 

9.1. Державний контроль у сфері освіти здійснюється з метою реалізації єдиної державної політики в цій сфері та спрямований на забезпечення інтересів суспільства щодо належної якості освіти та освітньої діяльності.

9.2. Державний контроль у сфері загальної середньої освіти здійснюють Міністерство освіти і науки України, інші органи виконавчої влади та місцевого самоврядування,  що діють на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що визначені законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», іншими нормативно-правовими актами.

9.3. Основною формою державного контролю за діяльністю ліцею є інституційний аудит, що проводиться відповідно до Закону України «Про освіту». Можуть проводитися позапланові перевірки в порядку, передбаченому Законом України «Про основні засади державного нагляду (контролю)» у сфері господарської діяльності».

9.4. Перевірки з питань, не пов’язаних з освітньою діяльністю, проводяться його Засновником відповідно до законодавства України.

Х. Припинення діяльності ліцею

 

10.1. Припинення діяльності ліцею відбувається шляхом реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення), ліквідації чи перепрофілювання (зміни типу) ліцею.

10.2. Рішення про реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання (зміну типу) ліцею приймає  Засновник у порядку, встановленому чинним законодавством України.

10.3. Реорганізація ліцею проводиться у разі зміни типу або форми власності.

10.4. Ліквідація проводиться ліквідаційною комісією, призначеною засновником, а у випадках ліквідації за рішенням господарського суду – ліквідаційною комісією, призначеною цим органом. З часу призначення ліквідаційної комісії до неї переходять повноваження щодо управління ліцеєм.

10.5. Ліквідаційна комісія оцінює наявне майно ліцею, виявляє його дебіторів і кредиторів і розраховується з ними, складає ліквідаційний баланс і представляє його Засновнику.

10.6. У випадку реорганізації права та зобов’язання  ліцею переходять до правонаступників відповідно до чинного законодавства України або визначених закладів  освіти.

10.7. При реорганізації чи ліквідації ліцею здобувачам освіти, які навчалися в ньому, повинна бути забезпечена можливість продовження навчання відповідно до чинного законодавства України.

10.8. При реорганізації чи ліквідації ліцею працівникам, які звільняються або переводяться, гарантується дотримання їхніх прав та інтересів відповідно до чинного законодавства України.

ХІ. Прикінцеві положення

 

11.1. Цей Статут набуває чинності після його затвердження та державної реєстрації в уповноважених для цього органах.

11.2. Зміни та доповнення до Статуту оформлюються відповідно до вимог чинного законодавства України.

11.3. Зміни та доповнення викладаються в новій редакції Статуту, затверджуються рішенням Засновника та набирають чинності після її державної реєстрації.

11.4. Умови, які не передбачені цим Статутом, регламентуються чинним законодавством України та рішеннями Засновника.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 14-36/VIII

Про зміну юридичної адреси та

затвердження Статуту Козелецького закладу

дошкільної освіти №1 комбінованого типу

Козелецької селищної ради в новій редакції

         Відповідно до частини першої статті 144 Конституції України, Цивільного кодексу України,  Закону України «Про освіту», Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України» від 26.01.2024 року № 3285, наказу Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 19.01.2024 р. № 48 «Про внесення змін до наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 26.11.2000 р.№290», у зв’язку із зміною адміністративно-територіального устрою України (селища міського типу змінюються на селища), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Внести зміни до юридичної адреси Козелецького закладу дошкільної освіти №1 комбінованого типу Козелецької селищної ради з адреси: 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, смт. Козелець, вул. Свято-Миколаївська, буд. 20 на адресу: вул. Свято-Миколаївська, буд. 20, селище Козелець, Чернігівський район, Чернігівська область, 17000.
  2. Затвердити Статут Козелецького закладу дошкільної освіти №1 комбінованого типу Козелецької селищної ради в новій редакції, що додається.
  3. Директору Козелецького закладу дошкільної освіти №1 комбінованого типу Козелецької селищної ради провести дії, передбачені чинним законодавством України щодо державної реєстрації статутних документів закладу.
  4. Пункт 3 рішення дванадцятої сесії Козелецької селищної ради 8 скликання від 30 липня 2021 року № 20-12/VIII «Про зміну найменування, юридичної адреси та затвердження Статуту Козелецького закладу дошкільної освіти №1 комбінованого типу Козелецької селищної ради в новій редакції» визнати таким, що втратив чинність.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

 Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

Додаток до

рішення тридцять шостої

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 23 серпня  2024 року № 14-36/VIII

СТАТУТ

Козелецького закладу дошкільної освіти №1

комбінованого типу Козелецької селищної ради

(нова редакція)

І. Загальні положення

  • Козелецький заклад дошкільної освіти № 1 комбінованого типу Козелецької селищної ради перебуває в комунальній власності Козелецької селищної  ради.
  • Організаційно-правова форма – комунальна організація (установа, заклад).
  • Повна назва: Козелецький заклад дошкільної освіти № 1 комбінованого типу Козелецької селищної ради.
  • Скорочена назва: Козелецький ЗДО №1.
  • Юридична адреса закладу дошкільної освіти: вул. Свято-Миколаївська, буд. 20, селище Козелець, Чернігівський район, Чернігівська область, 17000.
  • Козелецький заклад дошкільної освіти № 1 комбінованого типу Козелецької селищної ради (далі – заклад дошкільної освіти) є юридичною особою, має рахунок в установі банку, печатку, штамп, код ЄДРПОУ.

Засновником закладу є Козелецька селищна рада.

  • Заклад дошкільної освіти у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту» і Положенням про дошкільний навчальний заклад (далі – Положення), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 року №305, Порядком комплектування дошкільних навчальних закладів (груп) компенсуючого типу, затвердженим спільним наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 27.03.2006 № 240/165, іншими нормативно-правовими актами, наказами та рекомендаціями центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері освіти та центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я, цим Статутом.
  • Головною метою закладу дошкільної освіти є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, зміцнення здоров'я, розвиток і формування особистості, забезпечення соціально-психологічної реабілітації та адаптації дитини шляхом спеціально організованого освітнього процесу.
  • Діяльність закладу дошкільної освіти направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти:
    • збереження та зміцнення фізичного, психічного, духовного здоров’я дитини;
    • виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної мови, національних цінностей українського народу, а також цінностей інших націй і народів, свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля;
    • формування особистості   дитини,   розвиток  її   творчих здібностей, набуття нею соціального досвіду;
    • виконання вимог Базового компонента дошкільної освіти;
    • забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту.
  • Заклад дошкільної освіти самостійно ухвалює рішення і здійснює діяльність в межах компетенції, передбаченої чинним законодавством України, Положенням та цим Статутом.
  • Заклад дошкільної освіти несе відповідальність перед особою, суспільством та державою за:
    • реалізацію головних завдань дошкільної освіти, визначених Законом України «Про дошкільну освіту»;
    • забезпечення рівня дошкільної освіти в межах державних вимог щодо її змісту, рівня і обсягу;
    • дотримання фінансової   дисципліни   та    збереження   матеріально-технічної бази;
    • безпечні умови освітньої діяльності.
  • Взаємовідносини між закладом дошкільної освіти, юридичними і фізичними особами визначаються угодами, що укладені між ними.
  • Міжнародне співробітництво здійснюється відповідно до Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», інших нормативно-правових актів, а також міжнародних договорів України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України. Заклад дошкільної освіти має право відповідно до законодавства України укладати договори про співробітництво, встановлювати прямі зв'язки із закладами освіти, науковими установами системи освіти зарубіжних країн.
  1. Організація освітнього процесу у закладі дошкільної освіти
    • Навчальний рік в закладі дошкільної освіти починається 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року. З 1 червня до 31 серпня (оздоровчий період) у закладі проводиться оздоровлення дітей.
    • Діяльність закладу дошкільної освіти регламентується планом роботи, який складається, як правило, на навчальний рік та оздоровчий період.
    • План роботи закладу дошкільної освіти незалежно від типу та форми власності затверджується керівником такого закладу.
    • У закладі дошкільної освіти визначена українська мова навчання.
    • Освітній процес у закладі освіти здійснюється за Базовим компонентом дошкільної освіти, який реалізується згідно з освітніми програмами, затвердженими центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері освіти.
    • Заклад для здійснення освітнього процесу має право обирати програму (програми) розвитку дітей із затверджених у встановленому порядку Міністерством освіти і науки України. Освітній процес здійснюється за навчально-методичним забезпеченням, рекомендованим Міністерством освіти і науки України,
    • Щоденна кількість і послідовність занять для дітей визначається орієнтовним розкладом, складеним відповідно до обраної освітньої програми (програм) розвитку дитини дошкільного віку, відповідно до санітарно-гігієнічних, педагогічних вимог, схвалюється педагогічною радою і затверджується директором закладу.
    • З метою своєчасного виявлення, підтримки та розвитку обдарованості, природних нахилів та здібностей дітей дошкільний навчальний заклад може організовувати освітній процес за одним чи кількома пріоритетними напрямами (художньо-естетичний, фізкультурно-оздоровчий, музичний, гуманітарний тощо).
    • Заклад дошкільної освіти може надавати додаткові освітні послуги, які не визначені обраною освітньою програмою, лише на основі угоди між батьками або особами, які їх заміняють, та закладом дошкільної освіти в межах гранично допустимого навантаження дитини.
  • Комплектування закладу дошкільної освіти

 

  • Заклад дошкільної освіти розраховано на 157 місць.

3.2.Групи комплектуються за віковими ознаками (одновікові).

3.3.У закладі дошкільної освіти функціонує вісім різновікових груп загального розвитку з денним режимом перебування.

  • Наповнюваність груп дітьми становить:
  • дошкільний вік – 20;
  • ранній вік –15.
    • Для зарахування дитини в заклад дошкільної освіти необхідно пред’явити:
  • заяву батьків або осіб, які їх заміняють;
  • свідоцтво про народження дитини;
  • медичну довідку про  стан  здоров’я  дитини  з  висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад.
    • Прийом заяв від батьків про запис дитини на чергу до закладу дошкільної освіти проводити при виповнені двох років.
    • Зарахування дитини до закладу дошкільної освіти здійснювати з 2-3- річного віку. Формування спискового складу груп на наступний навчальний рік здійснюється згідно черги закладу дошкільної освіти, враховуючи вік дитини (дві молодші групи – 4-й рік життя, або одна молодша група – 4-й рік життя та одна група раннього віку – 3-й рік життя).
    • За дитиною зберігається місце у закладі дошкільної освіти в разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх заміняють, а також у літній період (75 календарних днів).
    • Відрахування дітей із закладу дошкільної освіти може здійснюватися за бажанням батьків, або осіб, які їх заміняють; на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування в закладі.
    • Заклад дошкільної освіти письмово повідомляє батьків або осіб, які їх заміняють, про відрахування дитини не пізніше як за 10 календарних днів.
  1. Режим роботи закладу дошкільної освіти

4.1. Заклад дошкільної освіти працює за п’ятиденним робочим тижнем протягом                  10:30 годин.

Вихідні дні – субота, неділя, святкові.

  • Щоденний графік роботи закладу дошкільної освіти:

Початок 07:30, закінчення роботи18:00.

  • Щоденний графік роботи груп – 07:30 –18:00.
  1. Організація харчування дітей у закладі дошкільної освіти
    • Харчування дітей в дошкільному навчальному закладі здійснюється відповідно до норм, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 року № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».
    • У закладі дошкільної освіти встановлено 3-разове харчування, під час оздоровчого періоду – 4-разове. Діти з короткотривалим перебуванням у закладі не харчуються.
    • Порядок встановлення плати за харчування дитини в закладі визначається рішеннями сесії Козелецької селищної ради.
    • Контроль за організацією та якістю харчування, закладкою продуктів харчування, кулінарною обробкою, виходом страв, смаковими якостями їжі, санітарним станом харчоблоку, правильністю зберігання, дотриманням термінів реалізації продуктів покладається на керівника та медичного працівника закладу дошкільної освіти.
  2. Медичне обслуговування дітей у закладі дошкільної освіти
    • Медичне обслуговування дітей у закладі дошкільної освіти здійснюється на безоплатній основі медичними працівниками відповідних закладів охорони здоров'я і передбачає проведення обов'язкових медичних оглядів, у тому числі медичних оглядів перед профілактичними щепленнями, проведення профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, надання невідкладної медичної допомоги на догоспітальному етапі, організацію заходів для госпіталізації (у разі показань) та інформування про це батьків або осіб, які їх заміняють.
    • Медичний персонал, що входить до штату закладу, здійснює лікувально-профілактичні заходи, в тому числі проведення обов’язкових медичних оглядів, контроль за станом здоров’я, фізичним розвитком дитини, організацією фізичного виховання, загартуванням, дотриманням санітарно-гігієнічних норм та правил, режимом та якістю харчування.
    • Заклад дошкільної освіти надає приміщення і забезпечує належні умови для роботи медичного персоналу та проведення лікувально-профілактичних заходів.
  • Учасники освітнього процесу
    • Учасниками освітнього процесу у закладі дошкільної освіти є:
      • діти дошкільного віку,
      • директор,
      • педагогічні працівники,
      • помічники вихователів,
      • батьки або особи, які їх заміняють,
      • фізичні особи, які надають освітні послуги у сфері дошкільної освіти.
    • За успіхи в роботі встановлюються такі форми матеріального та морального заохочення: грамоти, подяки, грошові премії в межах затвердженого фонду заробітної плати або за рахунок інших власних надходжень.
    • Права дитини у сфері дошкільної освіти:
      • безоплатна дошкільна освіта;
      • безпечні та нешкідливі для здоров’я умови утримання, розвитку, виховання і навчання;
      • захист від будь-якої інформації, пропаганди та агітації, що завдає шкоди її здоров’ю, моральному та духовному розвитку;
      • захист від будь-яких форм експлуатації та дій, які шкодять здоров’ю дитини, а також фізичного та психічного насильства, цькування, приниження її гідності;
      • здоровий спосіб життя;
      • безоплатне медичне обслуговування;
      • інші права, передбачені чинним законодавством України.
    • Права батьків або осіб, які їх заміняють:
      • вибирати заклад дошкільної освіти та форму здобуття дитиною дошкільної освіти;
      • обирати і бути обраними до органів громадського самоврядування закладу дошкільної освіти;
      • звертатися до відповідних органів управління освітою з питань розвитку, виховання і навчання своїх дітей;
      • захищати законні інтереси своїх дітей у відповідних державних органах і суді;
      • інші права, передбачені чинним законодавством України.
    • Обов’язки батьків або осіб, які їх заміняють:
      • забезпечувати умови для здобуття дітьми старшого дошкільного віку дошкільної освіти;
      • своєчасно вносити плату за харчування дитини в закладі в установленому порядку;
      • своєчасно повідомляти заклад про можливість відсутності або хворобу дитини;
      • слідкувати за станом здоров’я дитини, постійно дбати про фізичне здоров’я, психічний стан дітей, створювати належні умови для розвитку їх природних нахилів, здібностей;
      • поважати гідність дитини, виховувати в дітей любов до України, повагу до національних, історичних, культурних цінностей українського народу, дбайливе ставлення до довкілля;
      • виховувати в дитини працелюбність, шанобливе ставлення до старших за віком, державної мови, до народних традицій і звичаїв;
      • виховувати, розвивати і навчати дитину в її в родинному колі;
      • інші обов’язки, що передбачені законодавством України.
    • На посаду педагогічного працівника закладу дошкільної освіти призначається особа, яка має педагогічну освіту за відповідною спеціальністю, забезпечує результативність та якість роботи, а також фізичний та психічний стан якої дозволяє виконувати професійні обов’язки.
    • Трудові відносини регулюються законодавством України про працю, Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», іншими нормативно-правовими актами та правилами внутрішнього трудового розпорядку.
    • Педагогічні працівники мають право:
      • вільно вибирати педагогічно доцільні форми, методи і засоби роботи з дітьми;
      • брати участь у роботі органів самоврядування закладу дошкільної освіти;
      • об’єднуватися у професійні спілки України та бути членами інших об’єднань громадян, діяльність яких не заборонена законодавством України;
      • підвищувати кваліфікацію, брати участь у методичних об'єднаннях, нарадах тощо;
      • проводити в установленому порядку науково-дослідну, пошукову, експериментальну роботу;
      • вносити пропозиції щодо поліпшення роботи закладу;
      • захищати професійну честь та власну гідність;
      • на соціальне та матеріальне забезпечення відповідно до законодавства України;
      • інші права, що не суперечать законодавству України.
    • Педагогічні працівники зобов’язані:
      • постійно підвищувати професійний рівень, педагогічну майстерність, загальну культуру;
      • дотримуватися Статуту, правил внутрішнього розпорядку, умов контракту чи трудового договору;
      • дотримуватися педагогічної етики, норм загальнолюдської моралі, поважати гідність дитини та її батьків;
      • забезпечувати емоційний комфорт, захист дитини від будь-яких форм експлуатації та дій, які шкодять її здоров’ю, а також від фізичного або психічного насильства, цькування;
      • брати участь у роботі педагогічної ради та інших заходах, пов’язаних з підвищенням професійного рівня, педагогічної майстерності;
      • виконувати накази та розпорядження керівництва;
      • інші обов’язки, що не суперечать законодавству України.
    • Педагогічних та інших працівників закладу дошкільної освіти призначає на посади та звільняє з посад директор закладу.
    • Педагогічні працівники закладу дошкільної освіти один раз на 5 років підлягають атестації відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників.
    • Педагогічні працівники, які систематично порушують Статут, правила внутрішнього трудового розпорядку закладу, не виконують посадових обов'язків, умов колективного договору або за результатами атестації не відповідають займаній посаді, звільняються з роботи відповідно до чинного законодавства України.

       Працівники закладу дошкільної освіти несуть відповідальність за збереження життя, фізичне і психічне здоров’я дитини згідно з чинним законодавством України.

       Працівники закладу дошкільної освіти у відповідності до статті 26 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» проходять періодичні медичні огляди в установленому порядку.

       Педагогічне навантаження педагогічних працівників – час, призначений для здійснення освітнього процесу, – визначається на підставі законодавства України.

  • Управління закладом дошкільної освіти
    • Керівництво закладу дошкільної освіти здійснює його Засновник або уповноважений ним орган.
    • Безпосереднє керівництво роботою закладу дошкільної освіти здійснює його директор, який призначається і звільняється з посади Засновником або уповноваженим ним органом.

Директор закладу дошкільної освіти:

  • відповідає за реалізацію завдань дошкільної освіти, визначених Законом України «Про дошкільну освіту» та забезпечення рівня дошкільної освіти в межах державних вимог до її змісту і обсягу;
  • здійснює керівництво і контроль за діяльністю закладу дошкільної освіти;
  • приймає на роботу та звільняє з роботи працівників закладу дошкільної освіти;
  • формує штатний розпис в межах затвердженого фонду заробітної плати;
  • контролює організацію харчування та медичного обслуговування дітей, організацію лікувально-оздоровчої роботи;
  • відповідає за стан педагогічної та виховної роботи в закладі;
  • затверджує правила внутрішнього трудового розпорядку, посадові інструкції працівників за погодженням із профспілковим комітетом;
  • забезпечує дотримання санітарно-гігієнічних, протипожежних норм і правил техніки безпеки, вимог безпечної життєдіяльності дітей і працівників;
  • контролює відповідність застосованих форм, методів і засобів розвитку, виховання і навчання дітей їх віковим, психофізіологічним особливостям, здібностям і потребам;
  • організовує різні форми співпраці з батьками або особами, які їх заміняють;
  • підтримує ініціативу щодо вдосконалення освітньої роботи, заохочує творчі пошуки, дослідно-експериментальну роботу педагогів;
  • щороку звітує про свою діяльність на загальних зборах (конференціях) колективу закладу дошкільної освіти та батьків або осіб, які їх заміняють.
  • Постійно діючий колегіальний орган в закладі – педагогічна рада. До складу педагогічної ради входять всі педагогічні працівники закладу, медичні працівники, інші спеціалісти.
  • На засідання педагогічної ради можуть бути запрошені представники громадських організацій, педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти, батьки або особи, які їх заміняють. Особи, запрошені на засідання педагогічної ради, мають право дорадчого голосу. Кількість засідань педагогічної ради визначається їх доцільністю, але не менше 4-х разів на рік.

Головою педагогічної ради є директор закладу дошкільної освіти. Педагогічна рада обирає зі свого складу секретаря на навчальний рік.

Педагогічна рада закладу:

  • схвалює освітню програму закладу, оцінює результативність її виконання та виконання Базового компонента дошкільної освіти, хід якісного виконання  програм  розвитку,  виховання  і  навчання  дітей у кожній віковій групі;
  • формує систему та затверджує процедури внутрішнього забезпечення якості освіти, зокрема систему та механізми забезпечення академічної доброчесності;
  • розглядає питання вдосконалення організації освітнього процесу в закладі;
  • визначає план роботи закладу та педагогічне навантаження педагогічних працівників;
  • затверджує заходи щодо зміцнення здоров’я дітей;
  • обговорює питання підвищення кваліфікації педагогічних працівників, розвитку їхньої творчої ініціативи;
  • затверджує щорічний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників;
  • заслуховує звіти педагогічних працівників, які проходять атестацію;
  • розглядає питання впровадження в освітній процес найкращого педагогічного досвіду та інновацій, участі в дослідницькій, експериментальній, інноваційній діяльності, співпраці з іншими закладами освіти, науковими установами, фізичними та юридичними особами, які сприяють розвитку освіти;
  • визначає шляхи співпраці закладу дошкільної освіти з сім’єю;
  • ухвалює рішення щодо відзначення, морального та матеріального заохочення учнів (вихованців), працівників закладу та інших учасників освітнього процесу;
  • розглядає питання щодо відповідальності працівників закладу та інших учасників освітнього процесу за невиконання ними своїх обов’язків;
  • має право ініціювати проведення позапланового інституційного аудиту закладу та проведення громадської акредитації закладу;
  • розглядає інші питання, визначені Положенням про заклад дошкільної освіти.
  • Вищим колегіальним органом громадського самоврядування закладу дошкільної освіти є загальні збори (конференція) колективу закладу дошкільної освіти.

Загальні збори:

  • заслуховують звіти керівника закладу з питань статутної діяльності та дають оцінку його професійно-педагогічної діяльності;
  • розглядають питання освітнього процесу, методичної, економічної і фінансово-господарської діяльності закладу дошкільної освіти.
  1. Майно закладу дошкільної освіти
    • Майно, передане Засновником закладу дошкільної освіти, належить йому на правах оперативного управління.
    • Матеріально-технічна база закладу включає будівлі, споруди, земельну ділянку, комунікації, інвентар, обладнання, інші матеріальні цінності, вартість яких відображена у балансі бухгалтерії  управління  освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради.
    • Вимоги до матеріально-технічної бази закладу визначаються відповідними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами і правилами, а також Типовим переліком обов’язкового обладнання дошкільного закладу, в тому числі навчально-наочних посібників, іграшок, навчально-методичної, художньої та іншої літератури.

Х. Фінансово-господарська діяльність закладу дошкільної освіти

  • Фінансово-господарська діяльність здійснюється на основі його кошторису.
  • Джерелами формування кошторису закладу є:
    • кошти селищного бюджету;
    • кошти спеціального фонду місцевого бюджету;
    • кошти від фізичних та юридичних осіб, гранти та дарунки (у вартісному обрахунку), одержані на конкретну мету;
    • благодійні внески фізичних та юридичних осіб;
    • інші надходження, не заборонені законодавством України.
  • Заклад дошкільної освіти за погодженням із Засновником має право.
  • придбати, орендувати необхідне йому обладнання та інше майно;
  • отримувати благодійну допомогу від установ, організацій або фізичних осіб;
  • здавати в оренду приміщення, споруди, обладнання юридичним та фізичним особам для впровадження освітньої діяльності згідно із законодавством України
  • оренда приміщень   допускається,   якщо   вона   не   погіршує   умов перебування  вихованців та роботи педагогічних працівників.
    • Заклад дошкільної освіти є неприбутковою установою. Бухгалтерський облік здійснює відділ бухгалтерського обліку та  звітності  управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради.

ХІ. Контроль за діяльністю закладу дошкільної освіти

  • Державний контроль за діяльністю закладу дошкільної освіти здійснюється з метою забезпечення реалізації єдиної державної політики у сфері дошкільної освіти.
  • Основною формою контролю  за  діяльністю  закладу є інституційний аудит.
  • Зміст, форми та періодичність контролю, не пов’язаного з освітнім процесом, встановлюється Засновником закладу дошкільної освіти відповідно до законодавства України.

ХІІ.  Реорганізація або ліквідація  закладу дошкільної освіти

  • Рішення про реорганізацію або ліквідацію закладу дошкільної освіти приймає Засновник.

          Реорганізація закладу освіти відбувається шляхом злиття, приєднання, поділу, перетворення.

         Ліквідація проводиться ліквідаційною комісією, призначеною Засновником, а у випадках ліквідації за рішенням господарського суду – ліквідаційною комісією, призначеною цим органом.

         З часу призначення ліквідаційної  комісії  до неї переходять повноваження щодо управління закладом освіти.

  • Ліквідаційна комісія оцінює наявне майно закладу освіти, виявляє його дебіторів і кредиторів і розраховується з ними, складає ліквідаційний баланс і представляє його Засновнику.
  • У випадку реорганізації права та обов’язки закладу освіти переходять до правонаступників відповідно до чинного законодавства або визначених закладів освіти.
  • При реорганізації чи ліквідації закладу освіти працівникам, які звільняються або переводяться, гарантується дотримання їх прав та інтересів відповідно до законодавства України про працю.
  • У разі припинення закладу як юридичної особи (ліквідація, злиття, поділ, приєднання або перетворення), рішення про передачу активів приймається Засновником.

ХІІІ. Прикінцеві положення

 

13.1. Цей Статут набуває чинності після його затвердження та державної реєстрації в уповноважених для цього органах.

13.2. Зміни та доповнення до Статуту оформлюються відповідно до вимог чинного законодавства України.

13.3. Зміни та доповнення викладаються в новій редакції Статуту, затверджуються рішенням Засновника та набирають чинності після її державної реєстрації.

13.4. Умови, які не передбачені цим Статутом, регламентуються чинним законодавством України та рішеннями Засновника.

 Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 15-36/VIII

Про зміну юридичної адреси та

затвердження Статуту Козелецького закладу

дошкільної освіти №2 загального розвитку

Козелецької селищної ради в новій редакції

         Відповідно до частини першої статті 144 Конституції України, Цивільного кодексу України,  Закону України «Про освіту», Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України» від 26.01.2024 року № 3285, наказу Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 19.01.2024 р. № 48 «Про внесення змін до наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 26.11.2000 р.№290», у зв’язку із зміною адміністративно-територіального устрою України (селища міського типу змінюються на селища), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Внести зміни до юридичної адреси Козелецького закладу дошкільної освіти №2 загального розвитку Козелецької селищної ради з адреси: 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, смт Козелець, вул. Київська, буд. 35 на адресу: вул. Київська, буд. 35, селище Козелець, Чернігівський район, Чернігівська область,17000.
  2. Затвердити Статут Козелецького закладу дошкільної освіти №2 загального розвитку Козелецької селищної ради в новій редакції, що додається.
  3. Директору Козелецького закладу дошкільної освіти №2 загального розвитку Козелецької селищної ради провести дії, передбачені чинним законодавством України щодо державної реєстрації статутних документів закладу.
  4. Пункт 3 рішення дванадцятої сесії Козелецької селищної ради 8 скликання від 30 липня 2021 року № 21-12/VIII «Про зміну найменування, юридичної адреси та затвердження Статуту Козелецького закладу дошкільної освіти №2 загального розвитку Козелецької селищної ради в новій редакції» визнати таким, що втратив чинність.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

Додаток до

рішення тридцять шостої

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 23 серпня  2024 року № 15-36/VIII

СТАТУТ

Козелецького закладу дошкільної освіти №2

загального розвитку Козелецької селищної ради

(нова редакція)

І. Загальні положення

  • Козелецький заклад дошкільної освіти №2 загального розвитку Козелецької селищної ради перебуває в комунальній власності Козелецької селищної ради.
  • Організаційно-правова форма –  комунальна організація  (установа, заклад).
  • Повна назва: Козелецький заклад дошкільної освіти № 2 загального розвитку Козелецької селищної ради.
  • Скорочена назва: Козелецький ЗДО №2.
  • Юридична адреса закладу дошкільної освіти: вул. Київська, буд. 35, селище Козелець, Чернігівський район, Чернігівська область, 17000.
  • Козелецький заклад дошкільної освіти №2 загального розвитку Козелецької селищної ради  (далі – заклад дошкільної освіти) є юридичною особою, має рахунок в установі банку, печатку, штамп, код ЄДРПОУ.

Засновником закладу є Козелецька селищна рада.

  • Заклад дошкільної освіти у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту» і Положенням про дошкільний навчальний заклад (далі – Положення), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 року №305, Порядком комплектування дошкільних навчальних закладів (груп) компенсуючого типу, затвердженим спільним наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 27.03.2006№240/165, іншими нормативно-правовими актами, наказами та рекомендаціями центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері освіти та центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я, цим Статутом.
  • Головною метою закладу дошкільної освіти є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, зміцнення здоров'я, розвиток і формування особистості, забезпечення соціально-психологічної реабілітації та адаптації дитини шляхом спеціально організованого освітнього процесу.
  • Діяльність закладу дошкільної освіти направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти:
    • збереження та зміцнення фізичного, психічного, духовного здоров’я дитини;
    • виховання в дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної мови, національних цінностей українського народу, а також цінностей інших націй і народів, свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля;
    • формування особистості   дитини,   розвиток  її   творчих  здібностей, набуття нею соціального досвіду;
    • виконання вимог Базового компонента дошкільної освіти;
    • забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту.
  • Заклад дошкільної освіти самостійно ухвалює рішення і здійснює діяльність в межах компетенції, передбаченої чинним законодавством України, Положенням та цим Статутом.
  • Заклад дошкільної освіти несе відповідальність перед особою, суспільством та державою за:
    • реалізацію головних завдань дошкільної освіти, визначених Законом України «Про дошкільну освіту»;
    • забезпечення рівня дошкільної освіти в межах державних вимог щодо її змісту, рівня і обсягу;
    • дотримання фінансової   дисципліни   та    збереження   матеріально-технічної бази;
    • безпечні умови освітньої діяльності.
  • Взаємовідносини між закладом дошкільної освіти, юридичними і фізичними особами визначаються угодами, що укладені між ними.
  • Міжнародне співробітництво здійснюється відповідно до Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», інших нормативно-правових актів, а також міжнародних договорів України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України. Заклад дошкільної освіти має право відповідно до законодавства України укладати договори про співробітництво, встановлювати прямі зв'язки із закладами освіти, науковими установами системи освіти зарубіжних країн.
  1. Організація освітнього процесу у закладі дошкільної освіти
    • Навчальний рік в закладі дошкільної освіти починається 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року. З 1 червня до 31 серпня (оздоровчий період) у закладі проводиться оздоровлення дітей.
    • Діяльність закладу дошкільної освіти регламентується планом роботи, який складається, як правило, на навчальний рік та оздоровчий період.
    • План роботи закладу дошкільної освіти незалежно від типу та форми власності затверджується керівником такого закладу.
    • У закладі дошкільної освіти визначена українська мова навчання.
    • Освітній процес у дошкільному закладі здійснюється за Базовим компонентом дошкільної освіти, який реалізується згідно з освітніми програмами, затвердженими центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері освіти.
    • Заклад для здійснення освітнього процесу має право обирати програму (програми) розвитку дітей із затверджених в установленому порядку Міністерством освіти і науки України. Освітній процес здійснюється за навчально-методичним забезпеченням, рекомендованим Міністерством освіти і науки України,
    • Щоденна кількість і послідовність занять для дітей визначається орієнтовним розкладом, складеним відповідно до обраної освітньої програми (програм) розвитку дитини дошкільного віку, відповідно до санітарно-гігієнічних, педагогічних вимог, схвалюється педагогічною радою і затверджується директором закладу.
    • З метою своєчасного виявлення, підтримки та розвитку обдарованості, природних нахилів та здібностей дітей дошкільний навчальний заклад може організовувати освітній процес за одним чи кількома пріоритетними напрямами (художньо-естетичний, фізкультурно-оздоровчий, музичний, гуманітарний тощо).
    • Заклад дошкільної освіти може надавати додаткові освітні послуги, які не визначені обраною освітньою програмою, лише на основі угоди між батьками або особами, які їх замінюють, та закладом дошкільної освіти у межах гранично допустимого навантаження дитини.
  • Комплектування закладу дошкільної освіти
    • Заклад дошкільної освіти розраховано на 40місць.
    • Групи комплектуються за віковими ознаками (одновікові). У закладі дошкільної освіти функціонують чотири різновікові групи загального розвитку з денним режимом перебування дітей.
    • Наповнюваність груп дітьми становить:
      • раннього віку від – 15 дітей;
      • дошкільного віку – 20 дітей.
    • Для зарахування дитини у заклад дошкільної освіти необхідно пред’явити:
      • заяву батьків, або осіб, які їх заміняють;
      • свідоцтво про народження дитини;
      • медичну довідку про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад.
    • За дитиною зберігається місце в закладі дошкільної освіти в разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх заміняють, а також у літній період (75 календарних днів).
    • Відрахування дітей із закладу дошкільної освіти може здійснюватися за:
      • бажанням батьків, або осіб, які їх заміняють;
      • на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування в закладі.
    • Заклад дошкільної освіти письмово повідомляє батьків або осіб, які їх заміняють, про відрахування дитини не пізніше як за 10 календарних днів.
  1. Режим роботи закладу дошкільної освіти
    • Заклад дошкільної освіти працює за п’ятиденним робочим тижнем. Вихідні дні: субота, неділя, святкові дні.
    • Режим роботи закладу дошкільної освіти, тривалість перебування в ньому дітей встановлюється Засновником або уповноваженим ним органом, відповідно до законодавства України.
  2. Організація харчування дітей у закладі дошкільної освіти
    • Харчування дітей в дошкільному навчальному закладі здійснюється відповідно до норм, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 року № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».
    • У закладі дошкільної освіти встановлено 3-разове харчування, під час оздоровчого періоду – 4-разове. Діти з короткотривалим перебуванням у Закладі не харчуються.
    • Порядок встановлення плати за харчування дитини в закладі визначається рішеннями сесії Козелецької селищної ради.
    • Контроль за організацією та якістю харчування, закладкою продуктів харчування, кулінарною обробкою, виходом страв, смаковими якостями їжі, санітарним станом харчоблоку, правильністю зберігання, дотриманням термінів реалізації продуктів покладається на керівника та медичного працівника закладу дошкільної освіти.
  3. Медичне обслуговування дітей у закладі дошкільної освіти
    • Медичне обслуговування дітей у закладі дошкільної освіти здійснюється на безоплатній основі медичними працівниками відповідних закладів охорони здоров'я і передбачає проведення обов'язкових медичних оглядів, у тому числі медичних оглядів перед профілактичними щепленнями, проведення профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, надання невідкладної медичної допомоги на догоспітальному етапі, організацію заходів для госпіталізації (в разі показань) та інформування про це батьків або осіб, які їх заміняють.
    • Заклад дошкільної освіти надає  приміщення і забезпечує належні умови  для роботи медичного персоналу та проведення лікувально-профілактичних заходів.
  • Учасники освітнього процесу
    • Учасниками освітнього процесу у закладі дошкільної освіти є:
      • діти дошкільного віку;
      • директор;
      • педагогічні працівники;
      • помічники вихователів;
      • батьки або особи, які їх заміняють;
      • фізичні особи, які надають освітні послуги у сфері дошкільної освіти.
    • За успіхи в роботі встановлюються такі форми матеріального та морального заохочення: грамоти, подяки, грошові премії в межах затвердженого фонду заробітної плати або за рахунок інших власних надходжень.
    • Права дитини у сфері дошкільної освіти:
      • безоплатна дошкільна освіта;
      • безпечні та нешкідливі для здоров’я умови утримання, розвитку, виховання і навчання;
      • захист від будь-якої інформації, пропаганди та агітації, що завдає шкоди її здоров’ю, моральному та духовному розвитку;
      • захист від будь-яких форм експлуатації та дій, які шкодять здоров’ю дитини, а також фізичного та психічного насильства, цькування, приниження її гідності;
      • здоровий спосіб життя;
      • безоплатне медичне обслуговування;
      • інші права, передбачені чинним законодавством України.
    • Права батьків або осіб, які їх заміняють:
      • вибирати заклад дошкільної освіти та форму здобуття дитиною дошкільної освіти;
      • обирати і бути обраними до органів громадського самоврядування закладу дошкільної освіти;
      • звертатися до відповідних органів управління освітою з питань розвитку, виховання і навчання своїх дітей;
      • захищати законні інтереси своїх дітей у відповідних державних органах і суді;
      • інші права, передбачені чинним законодавством України.
    • Обов’язки батьків або осіб, які їх заміняють:
      • забезпечення умов для здобуття дітьми старшого дошкільного віку дошкільної освіти;
      • своєчасно вносити плату за харчування дитини в закладі в установленому порядку;
      • своєчасно повідомляти заклад про можливість відсутності або хворобу дитини;
      • слідкувати за станом здоров’я дитини, постійно дбати про фізичне здоров’я, психічний стан дітей, створювати належні умови для розвитку їх природних нахилів, здібностей;
      • поважати гідність дитини, виховувати в дітей любов до України, повагу до національних, історичних, культурних цінностей українського народу, дбайливе ставлення до довкілля;
      • виховувати в дитини працелюбність, шанобливе ставлення до старших за віком, державної мови, до народних традицій і звичаїв;
      • виховувати, розвивати і навчати дитину в її в родинному колі;
      • інші обов’язки, що передбачені законодавством України.
    • На посаду педагогічного працівника закладу дошкільної освіти призначається особа, яка має педагогічну освіту за відповідною спеціальністю, забезпечує результативність та якість роботи, а також фізичний та психічний стан якої дозволяє виконувати професійні обов’язки.
    • Трудові відносини регулюються законодавством України про працю, Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», іншими нормативно-правовими актами та правилами внутрішнього трудового розпорядку.
    • Педагогічні працівники мають право:
      • вільно вибирати педагогічно доцільні форми, методи і засоби роботи з дітьми;
      • брати участь у роботі органів самоврядування закладу дошкільної освіти;
      • об’єднуватися у професійні спілки України та бути членами інших об’єднань громадян, діяльність яких не заборонена законодавством України;
      • підвищувати кваліфікацію, брати участь у методичних об'єднаннях, нарадах тощо;
      • проводити в установленому порядку науково-дослідну, пошукову, експериментальну роботу;
      • вносити пропозиції щодо поліпшення роботи закладу;
      • захищати професійну честь та власну гідність;
      • на соціальне та матеріальне забезпечення відповідно до законодавства України;
      • інші права, що не суперечать законодавству України.
    • Педагогічні працівники зобов’язані:
      • постійно підвищувати професійний рівень, педагогічну майстерність, загальну культуру;
      • дотримуватися Статуту, правил внутрішнього розпорядку, умов контракту чи трудового договору;
      • дотримуватися педагогічної етики, норм загальнолюдської моралі, поважати гідність дитини та її батьків;
      • забезпечувати емоційний комфорт, захист дитини від будь-яких форм експлуатації та дій, які шкодять її здоров’ю, а також від фізичного або психічного насильства, цькування;
      • брати участь у роботі педагогічної ради та інших заходах, пов’язаних з підвищенням професійного рівня, педагогічної майстерності;
      • виконувати накази та розпорядження керівництва;
      • інші обов’язки, що не суперечать законодавству України.
    • Педагогічних та інших працівників закладу дошкільної освіти призначає на посади та звільняє з посад директор закладу.
    • Педагогічні працівники закладу дошкільної освіти один раз на 5 років підлягають атестації відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників.
    • Педагогічні працівники, які систематично порушують Статут, правила внутрішнього трудового розпорядку закладу, не виконують посадових обов'язків, умов колективного договору або за результатами атестації не відповідають займаній посаді, звільняються з роботи відповідно до чинного законодавства України.

         Працівники закладу дошкільної освіти несуть відповідальність за збереження життя, фізичне і психічне здоров’я дитини згідно з чинним законодавством України.

         Працівники закладу дошкільної освіти у відповідності до статті 26 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» проходять періодичні медичні огляди в установленому порядку.

         Педагогічне навантаження педагогічних працівників – час, призначений для здійснення освітнього процесу, – визначається на підставі законодавства України.

  • Управління закладом дошкільної освіти
    • Керівництво закладу дошкільної освіти здійснює його Засновник або уповноважений ним орган.
    • Безпосереднє керівництво роботою закладу дошкільної освіти здійснює його директор, який призначається і звільняється з посади Засновником або уповноваженим ним органом.

Директор закладу дошкільної освіти :

  • відповідає за реалізацію завдань дошкільної освіти, визначених Законом України «Про дошкільну освіту» та забезпечення рівня дошкільної освіти у межах державних вимог до її змісту і обсягу;
  • здійснює керівництво і контроль за діяльністю закладу дошкільної освіти;
  • приймає на роботу та звільняє з роботи працівників закладу дошкільної освіти ;
  • формує штатний розпис в межах затвердженого фонду заробітної плати;
  • контролює організацію харчування та медичного обслуговування дітей, організацію лікувально-оздоровчої роботи;
  • відповідає за стан педагогічної та виховної роботи в закладі;
  • затверджує правила внутрішнього трудового розпорядку, посадові інструкції працівників за погодженням із профспілковим комітетом;
  • забезпечує дотримання санітарно-гігієнічних, протипожежних норм і правил техніки безпеки, вимог безпечної життєдіяльності дітей і працівників;
  • контролює відповідність застосованих форм, методів і засобів розвитку, виховання і навчання дітей їх віковим, психофізіологічним особливостям, здібностям і потребам;
  • організовує різні форми співпраці з батьками або особами, які їх заміняють;
  • підтримує ініціативу щодо вдосконалення освітньої роботи, заохочує творчі пошуки, дослідно-експериментальну роботу педагогів;
  • щороку звітує про свою діяльність на загальних зборах (конференціях) колективу закладу дошкільної освіти та батьків або осіб, які їх замінюють.
  • Постійно діючий колегіальний орган в закладі – педагогічна рада. До складу педагогічної ради входять всі педагогічні працівники закладу, медичні працівники, інші спеціалісти.
  • На засідання педагогічної ради можуть бути запрошені представники громадських організацій, педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти, батьки або особи, які їх заміняють. Особи, запрошені на засідання педагогічної ради, мають право дорадчого голосу. Кількість засідань педагогічної ради визначається їх доцільністю, але не менше 4-х разів на рік.

Головою педагогічної ради є директор закладу дошкільної освіти. Педагогічна рада обирає зі свого складу секретаря на навчальний рік.

Педагогічна рада закладу:

  • схвалює освітню програму закладу, оцінює результативність її виконання та виконання Базового компонента дошкільної освіти, хід якісного виконання програм розвитку, виховання і навчання дітей у кожній віковій групі;
  • формує систему та затверджує процедури внутрішнього забезпечення якості освіти, зокрема систему та механізми забезпечення академічної доброчесності;
  • розглядає питання вдосконалення організації освітнього процесу в закладі;
  • визначає план роботи закладу та педагогічне навантаження педагогічних працівників;
  • затверджує заходи щодо зміцнення здоров’я дітей;
  • обговорює питання підвищення кваліфікації педагогічних працівників, розвитку їхньої творчої ініціативи;
  • затверджує щорічний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників;
  • заслуховує звіти педагогічних працівників, які проходять атестацію;
  • розглядає питання впровадження в освітній процес найкращого педагогічного досвіду та інновацій, участі в дослідницькій, експериментальній, інноваційній діяльності, співпраці з іншими закладами освіти, науковими установами, фізичними та юридичними особами, які сприяють розвитку освіти;
  • визначає шляхи співпраці закладу дошкільної освіти з сім’єю;
  • ухвалює рішення щодо відзначення, морального та матеріального заохочення учнів (вихованців), працівників закладу та інших учасників освітнього процесу;
  • розглядає питання щодо відповідальності працівників закладу та інших учасників освітнього процесу за невиконання ними своїх обов’язків;
  • має право ініціювати проведення позапланового інституційного аудиту закладу та проведення громадської акредитації закладу;
  • розглядає інші питання, визначені Положенням про заклад дошкільної освіти.
  • Вищим колегіальним органом громадського самоврядування закладу дошкільної освіти є загальні збори (конференція) колективу закладу дошкільної освіти.

Загальні збори:

  • заслуховують звіти керівника закладу з питань статутної діяльності та дають оцінку його професійно-педагогічної діяльності;
  • розглядають питання освітнього процесу, методичної, економічної і фінансово-господарської діяльності закладу дошкільної освіти.
  1. Майно закладу дошкільної освіти
    • Майно, передане Засновником закладу дошкільної освіти, належить йому на правах оперативного управління.
    • Матеріально-технічна база закладу включає будівлі, споруди, земельну ділянку, комунікації, інвентар, обладнання, інші матеріальні цінності, вартість яких відображена у балансі бухгалтерії управління  освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради.
    • Вимоги до матеріально-технічної бази закладу визначаються відповідними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами і правилами, а також Типовим переліком обов’язкового обладнання дошкільного закладу, у тому числі навчально-наочних посібників, іграшок, навчально-методичної, художньої та іншої літератури.

Х. Фінансово-господарська діяльність закладу дошкільної освіти

  • Фінансово-господарська діяльність здійснюється на основі його кошторису.
  • Джерелами формування кошторису закладу є:
    • кошти селищного бюджету;
    • кошти спеціального фонду місцевого бюджету;
    • кошти від фізичних та юридичних осіб, гранти та дарунки (у вартісному обрахунку), одержані на конкретну мету;
    • благодійні внески фізичних та юридичних осіб;
    • інші надходження, не заборонені законодавством України.
  • Заклад дошкільної освіти за  погодженням  із  Засновником  має  право.
  • придбавати, орендувати необхідне йому обладнання та інше майно;
  • отримувати благодійну допомогу від установ, організацій або фізичних осіб;
  • здавати в оренду приміщення, споруди, обладнання юридичним та фізичним особам для впровадження освітньої діяльності згідно із законодавством України
  • оренда приміщень допускається, якщо вона не погіршує умов перебування вихованців та роботи педагогічних працівників.
    • Заклад дошкільної освіти є неприбутковою установою. Бухгалтерський облік здійснює відділ бухгалтерського обліку та  звітності  управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради.

ХІ. Контроль за діяльністю закладу дошкільної освіти

  • Державний контроль за діяльністю закладу дошкільної освіти здійснюється з метою забезпечення реалізації єдиної державної політики у сфері дошкільної освіти.
  • Основною формою контролю за діяльністю закладу є інституційний аудит.
  • Зміст, форми та періодичність контролю, не пов’язаного з освітнім процесом, встановлюється Засновником закладу дошкільної освіти відповідно до законодавства України.

ХІІ.  Реорганізація або ліквідація  закладу дошкільної освіти

  • Рішення про реорганізацію або ліквідацію закладу дошкільної освіти приймає Засновник.

          Реорганізація закладу освіти відбувається шляхом злиття, приєднання, поділу, перетворення.

         Ліквідація проводиться ліквідаційною комісією, призначеною Засновником, а у випадках ліквідації за рішенням господарського суду – ліквідаційною комісією, призначеною цим органом.

         З часу призначення ліквідаційної  комісії  до неї переходять повноваження щодо управління закладом освіти.

  • Ліквідаційна комісія оцінює наявне майно закладу освіти, виявляє його дебіторів і кредиторів і розраховується з ними, складає ліквідаційний баланс і представляє його Засновнику.
  • У випадку реорганізації права та обов’язки закладу освіти переходять до правонаступників відповідно до чинного законодавства або визначених закладів освіти.
  • При реорганізації чи ліквідації закладу освіти працівникам, які звільняються або переводяться, гарантується дотримання їх прав та інтересів відповідно до законодавства України про працю.
  • У разі припинення закладу як юридичної особи (ліквідація, злиття, поділ, приєднання або перетворення), рішення про передачу активів приймається Засновником.

ХІІІ. Заключні положення

 

13.1. Цей Статут набуває чинності після його затвердження та державної реєстрації в уповноважених для цього органах.

13.2. Зміни та доповнення до Статуту оформлюються відповідно до вимог чинного законодавства України.

13.3. Зміни та доповнення викладаються в новій редакції Статуту, затверджуються рішенням Засновника та набирають чинності після її державної реєстрації.

13.4. Умови, які не передбачені цим Статутом, регламентуються чинним законодавством України та рішеннями Засновника.

 Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 16-36/VIII

Про зміну юридичної адреси та

затвердження Статуту Козелецького закладу

дошкільної освіти №3 загального розвитку

Козелецької селищної ради в новій редакції

         Відповідно до частини першої статті 144 Конституції України, Цивільного кодексу України,  Закону України «Про освіту», Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України» від 26.01.2024 року № 3285, наказу Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 19.01.2024 р. № 48 «Про внесення змін до наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 26.11.2000 р.№290», у зв’язку із зміною адміністративно-територіального устрою України (селища міського типу змінюються на селища), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Внести зміни до юридичної адреси Козелецького закладу дошкільної освіти №3 загального розвитку Козелецької селищної ради з адреси: 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, смт Козелець, вул. Соборності, буд. 123 на адресу: вул. Соборності, буд. 123, селище Козелець, Чернігівський район, Чернігівська область, 17000.
  2. Затвердити Статут Козелецького закладу дошкільної освіти №3 загального розвитку Козелецької селищної ради в новій редакції, що додається.
  3. Директору Козелецького закладу дошкільної освіти №3 загального розвитку Козелецької селищної ради провести дії, передбачені чинним законодавством України щодо державної реєстрації статутних документів закладу.
  4. Пункт 3 рішення дванадцятої сесії Козелецької селищної ради 8 скликання від 30 липня 2021 року № 22-12/VIII «Про зміну найменування, юридичної адреси та затвердження Статуту Козелецького закладу дошкільної освіти №3 загального розвитку Козелецької селищної ради в новій редакції» визнати таким, що втратив чинність.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

Додаток до

рішення тридцять шостої

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 23 серпня  2024 року № 16-36/VIII

СТАТУТ

Козелецького закладу дошкільної освіти №3

загального розвитку Козелецької селищної ради

(нова редакція)

І. Загальні положення

  • Козелецький заклад дошкільної освіти №3 загального розвитку Козелецької селищної ради перебуває в комунальній власності Козелецької селищної ради.
  • Організаційно-правова форма – комунальна організація (установа, заклад).
  • Повна назва: Козелецький заклад дошкільної освіти №3 загального розвитку Козелецької селищної ради.
  • Скорочена назва: Козелецький ЗДО №3.
  • Юридична адреса закладу дошкільної освіти: вул. Соборності, буд. 123, селище Козелець, Чернігівський район, Чернігівська область, 17000.
  • Козелецький заклад дошкільної освіти №3 загального розвитку Козелецької селищної ради (далі – заклад дошкільної освіти) є юридичною особою, має рахунок в установі банку, печатку, штамп, код ЄДРПОУ.
  • Засновником закладу є Козелецька селищна рада.
  • Заклад дошкільної освіти у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту» і Положенням про дошкільний навчальний заклад (далі – Положення), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 року №305, Порядком комплектування дошкільних навчальних закладів (груп) компенсуючого типу, затвердженим спільним наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 27.03.2006 №240/165, іншими нормативно-правовими актами, наказами та рекомендаціями центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері освіти та центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я, власним Статутом.
  • Головною метою закладу дошкільної освіти є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, зміцнення здоров'я, розвиток і формування особистості, забезпечення соціально-психологічної реабілітації та адаптації дитини шляхом спеціально організованого освітнього процесу.
  • Діяльність закладу дошкільної освіти направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти:
    • збереження та зміцнення фізичного, психічного, духовного здоров’я дитини;
    • виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної мови, національних цінностей українського народу, а також цінностей інших націй і народів, свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля;
    • формування особистості   дитини,   розвиток  її   творчих  здібностей, набуття нею соціального досвіду;
    • виконання вимог Базового компонента дошкільної освіти;
    • забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту.
  • Заклад дошкільної освіти самостійно приймає рішення і здійснює діяльність в межах компетенції, передбаченої чинним законодавством України, Положенням та цим Статутом.
  • Заклад дошкільної освіти несе відповідальність перед особою, суспільством та державою за:
    • реалізацію головних завдань дошкільної освіти, визначених Законом України «Про дошкільну освіту»;
    • забезпечення рівня дошкільної освіти в межах державних вимог щодо її змісту, рівня і обсягу;
    • дотримання фінансової   дисципліни   та    збереження   матеріально-технічної бази;
    • безпечні умови освітньої діяльності.
  • Взаємовідносини між закладом дошкільної освіти, юридичними і фізичними особами визначаються угодами, що укладені між ними.
  • Міжнародне співробітництво здійснюється відповідно до Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», інших нормативно-правових актів, а також міжнародних договорів України, згода на обов'язковість яких надана Верховною  Радою  України.  Заклад  дошкільної  освіти  має   право відповідно до законодавства України укладати договори про співробітництво, встановлювати прямі зв'язки із закладами освіти,  науковими установами системи освіти зарубіжних країн.
  1. Організація освітнього процесу у закладі дошкільної освіти
    • Навчальний рік в закладі дошкільної освіти починається 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року. З 1 червня до 31 серпня (оздоровчий період) у закладі проводиться оздоровлення дітей.
    • Діяльність закладу дошкільної освіти регламентується планом роботи, який складається, як правило, на навчальний рік та оздоровчий період.
    • План роботи закладу дошкільної освіти незалежно від типу та форми власності затверджується керівником такого закладу.
    • У закладі дошкільної освіти визначена українська мова навчання.
    • Освітній процес у дошкільному закладі здійснюється за Базовим компонентом дошкільної освіти, який реалізується згідно з освітніми програмами, затвердженими центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері освіти.
    • Заклад для здійснення освітнього процесу має право обирати програму (програми) розвитку дітей із затверджених у встановленому порядку Міністерством освіти і науки України. Освітній процес здійснюється за навчально-методичним забезпеченням, рекомендованим Міністерством освіти і науки України,
    • Щоденна кількість і послідовність занять для дітей визначається орієнтовним розкладом, складеним відповідно до обраної освітньої програми (програм) розвитку дитини дошкільного віку, відповідно до санітарно-гігієнічних, педагогічних вимог, схвалюється педагогічною радою і затверджується директором закладу.
    • З метою своєчасного  виявлення,  підтримки  та розвитку обдарованості,  природних нахилів та здібностей дітей дошкільний навчальний заклад може організовувати освітній процес за одним чи кількома пріоритетними напрямами (художньо-естетичний, фізкультурно-оздоровчий, музичний, гуманітарний тощо).
    • Заклад дошкільної освіти може надавати додаткові освітні послуги, які не визначені обраною освітньою програмою, лише на основі угоди між батьками або особами, які їх заміняють, та закладом дошкільної освіти у межах гранично допустимого навантаження дитини.
  • Комплектування закладу дошкільної освіти
    • Заклад дошкільної освіти розраховано на 30 місць.
    • У закладі дошкільної освіти функціонує дві різновікові групи загального розвитку з денним режимом перебування дітей.
    • Наповнюваність групи дітьми становить:
      • раннього віку – 10-15 дітей;
      • дошкільного віку – 15дітей.
    • Для зарахування дитини в заклад дошкільної освіти необхідно пред’явити:
      • заяву батьків, або осіб, які їх заміняють;
      • свідоцтво про народження дитини;
      • медичну довідку про стан  здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад.
    • За дитиною зберігається місце в закладі дошкільної освіти в разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх заміняють, а також у літній період (75 календарних днів).
    • Відрахування дітей із закладу дошкільної освіти може здійснюватися за:
      • бажанням батьків, або осіб, які їх заміняють;
      • на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини,   що виключає можливість її подальшого перебування в закладі.
    • Заклад дошкільної освіти письмово повідомляє батьків або осіб, які їх заміняють, про відрахування дитини не пізніше як за 10 календарних днів.
  1. Режим роботи закладу дошкільної освіти
    • Заклад дошкільної освіти працює за п’ятиденним робочим тижнем. Вихідні дні: субота, неділя, святкові дні.
    • Режим роботи закладу дошкільної освіти, тривалість перебування в ньому дітей встановлюється Засновником або уповноваженим ним органом, відповідно до законодавства України.
  2. Організація харчування дітей у закладі дошкільної освіти
    • Харчування дітей в дошкільному навчальному закладі здійснюється відповідно до норм, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 року № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».
    • У закладі дошкільної освіти встановлено 3-разове харчування, під час оздоровчого періоду – 4-разове. Діти з короткотривалим перебуванням у Закладі не харчуються.
    • Порядок встановлення плати за харчування дитини в закладі визначається рішеннями сесії Козелецької селищної ради.
    • Контроль за організацією та якістю харчування, закладкою продуктів харчування, кулінарною обробкою, виходом страв, смаковими якостями їжі, санітарним станом харчоблоку, правильністю зберігання, дотриманням термінів реалізації продуктів покладається на керівника та медичного працівника закладу дошкільної освіти.
  3. Медичне обслуговування дітей у закладі дошкільної освіти
    • Медичне обслуговування дітей у закладі дошкільної освіти здійснюється на безоплатній основі медичними працівниками відповідних закладів охорони здоров'я і передбачає проведення обов'язкових медичних оглядів, у тому числі медичних оглядів перед профілактичними щепленнями, проведення профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, надання невідкладної медичної допомоги на догоспітальному етапі, організацію заходів для госпіталізації (у разі показань) та інформування про це батьків або осіб, які їх заміняють.
    • Заклад дошкільної освіти надає  приміщення і забезпечує належні умови для роботи медичного персоналу та проведення лікувально-профілактичних заходів.
  • Учасники освітнього процесу
    • Учасниками освітнього процесу у закладі дошкільної освіти є:
      • діти дошкільного віку;
      • директор;
      • педагогічні працівники;
      • помічники вихователів;
      • батьки або особи, які їх заміняють;
      • фізичні особи, які надають освітні послуги у сфері дошкільної освіти.
    • За успіхи в роботі встановлюються такі форми матеріального та морального заохочення: грамоти, подяки, грошові премії в межах затвердженого фонду заробітної плати або за рахунок інших власних надходжень.
    • Права дитини у сфері дошкільної освіти:
      • безоплатна дошкільна освіта;
      • безпечні та нешкідливі для здоров’я умови утримання, розвитку, виховання і навчання;
      • захист від будь-якої інформації, пропаганди та агітації, що завдає шкоди її здоров’ю, моральному та духовному розвитку;
      • захист від будь-яких форм експлуатації та дій, які шкодять здоров’ю дитини, а також фізичного та психічного насильства, цькування, приниження її гідності;
      • здоровий спосіб життя;
      • безоплатне медичне обслуговування;
      • інші права, передбачені чинним законодавством України.
    • Права батьків або осіб, які їх заміняють:
      • вибирати заклад дошкільної освіти та форму здобуття дитиною дошкільної освіти;
      • обирати і бути обраними до органів громадського самоврядування закладу дошкільної освіти;
      • звертатися до відповідних органів управління освітою з питань розвитку, виховання і навчання своїх дітей;
      • захищати законні інтереси своїх дітей у відповідних державних органах і суді;
      • інші права, передбачені чинним законодавством України.
    • Обов’язки батьків або осіб, які їх заміняють:
      • забезпечення умов для здобуття дітьми старшого дошкільного віку дошкільної освіти;
      • своєчасно вносити плату за харчування дитини в закладі в установленому порядку;
      • своєчасно повідомляти заклад про можливість відсутності або хворобу дитини;
      • слідкувати за станом здоров’я дитини, постійно дбати про фізичне здоров’я, психічний стан дітей, створювати належні умови для розвитку їх природних нахилів, здібностей;
      • поважати гідність дитини, виховувати у дітей любов до України, повагу до національних, історичних, культурних цінностей українського народу, дбайливе ставлення до довкілля;
      • виховувати в дитини працелюбність, шанобливе ставлення до старших за віком, державної мови, до народних традицій і звичаїв;
      • виховувати, розвивати і навчати дитину в її в родинному колі;
      • інші обов’язки, що передбачені законодавством України.
    • На посаду педагогічного працівника закладу дошкільної освіти призначається особа, яка має педагогічну освіту за відповідною спеціальністю, забезпечує результативність та якість роботи, а також фізичний та психічний стан якої дозволяє виконувати професійні обов’язки.
    • Трудові відносини регулюються законодавством України про працю, Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», іншими нормативно-правовими актами та правилами внутрішнього трудового розпорядку.
    • Педагогічні працівники мають право:
      • вільно вибирати педагогічно доцільних форми, методи і засоби роботи з дітьми;
      • брати участь у роботі органів самоврядування закладу дошкільної освіти;
      • об’єднуватися у професійні спілки України та бути членами інших об’єднань громадян, діяльність яких не заборонена законодавством України;
      • підвищувати кваліфікацію, брати участь у методичних об'єднаннях, нарадах тощо;
      • проводити в установленому порядку науково-дослідну, пошукову, експериментальну роботу;
      • вносити пропозиції щодо поліпшення роботи закладу;
      • захищати професійну честь та власну гідність;
      • на соціальне та матеріальне забезпечення відповідно до законодавства України;
      • інші права, що не суперечать законодавству України.
    • Педагогічні працівники зобов’язані:
      • постійно підвищувати професійний рівень, педагогічну майстерність, загальну культуру;
      • дотримуватися Статуту, правил внутрішнього розпорядку, умов контракту чи трудового договору;
      • дотримуватися педагогічної етики, норм загальнолюдської моралі, поважати гідність дитини та її батьків;
      • забезпечувати емоційний комфорт, захист дитини від будь-яких форм експлуатації та дій, які шкодять її здоров’ю, а також від фізичного або психічного насильства, цькування;
      • брати участь у роботі педагогічної ради та інших заходах, пов’язаних з підвищенням професійного рівня, педагогічної майстерності;
      • виконувати накази та розпорядження керівництва;
      • інші обов’язки, що не суперечать законодавству України.
    • Педагогічних та інших працівників закладу дошкільної освіти призначає на посади та звільняє з посад директор закладу.
    • Педагогічні працівники закладу дошкільної освіти один раз на 5 років підлягають атестації відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників.
    • Педагогічні працівники, які систематично порушують Статут, правила внутрішнього трудового розпорядку закладу, не виконують посадових обов'язків, умов колективного договору або за результатами атестації не відповідають займаній посаді, звільняються з роботи відповідно до чинного законодавства України.

Працівники закладу дошкільної освіти несуть відповідальність за збереження життя, фізичне і психічне здоров’я дитини згідно з чинним законодавством України.

        Працівники закладу дошкільної освіти у відповідності до статті 26 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» проходять періодичні медичні огляди в установленому порядку.

        Педагогічне навантаження педагогічних працівників – час, призначений для здійснення освітнього процесу, – визначається на підставі законодавства України.

  • Управління закладом дошкільної освіти
    • Керівництво закладу дошкільної освіти здійснює його Засновник або уповноважений ним орган.
    • Безпосереднє керівництво роботою закладу дошкільної освіти здійснює його директор, який призначається і звільняється з посади Засновником або уповноваженим ним органом.

Директор закладу дошкільної освіти :

  • відповідає за реалізацію завдань дошкільної освіти, визначених Законом України «Про дошкільну освіту» та забезпечення рівня дошкільної освіти у межах державних вимог до її змісту і обсягу;
  • здійснює керівництво і контроль за діяльністю закладу дошкільної освіти;
  • приймає на роботу та звільняє з роботи працівників закладу дошкільної освіти;
  • формує штатний розпис в межах затвердженого фонду заробітної плати;
  • контролює організацію харчування та медичного обслуговування дітей, організацію лікувально-оздоровчої роботи;
  • відповідає за стан педагогічної та виховної роботи в закладі;
  • затверджує правила внутрішнього трудового розпорядку, посадові інструкції працівників за погодженням із профспілковим комітетом;
  • забезпечує дотримання санітарно-гігієнічних, протипожежних норм і правил техніки безпеки, вимог безпечної життєдіяльності дітей і працівників;
  • контролює відповідність застосованих форм, методів і засобів розвитку, виховання і навчання дітей їх віковим, психофізіологічним особливостям, здібностям і потребам;
  • організовує різні форми співпраці з батьками або особами, які їх заміняють;
  • підтримує ініціативу щодо вдосконалення освітньої роботи, заохочує творчі пошуки, дослідно-експериментальну роботу педагогів;
  • щороку звітує про свою діяльність на загальних зборах (конференціях) колективу закладу дошкільної освіти та батьків або осіб, які їх заміняють.
  • Постійно діючий колегіальний орган в закладі – педагогічна рада. До складу педагогічної ради входять всі педагогічні працівники закладу, медичні працівники, інші спеціалісти.
  • На засідання педагогічної ради можуть бути запрошені представники громадських організацій, педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти, батьки або особи, які їх заміняють. Особи, запрошені на засідання педагогічної ради, мають право дорадчого голосу. Кількість засідань педагогічної ради визначається їх доцільністю, але не менше 4-х разів на рік.

Головою педагогічної ради є директор закладу дошкільної освіти. Педагогічна рада обирає зі свого складу секретаря на навчальний рік.

Педагогічна рада закладу:

  • схвалює освітню програму закладу, оцінює результативність її виконання та виконання Базового компонента дошкільної освіти, хід якісного виконання програм розвитку, виховання і навчання дітей у кожній віковій групі;
  • формує систему та затверджує процедури внутрішнього забезпечення якості освіти, зокрема систему та механізми забезпечення академічної доброчесності;
  • розглядає питання вдосконалення організації освітнього процесу в закладі;
  • визначає план роботи закладу та педагогічне навантаження педагогічних працівників;
  • затверджує заходи щодо зміцнення здоров’я дітей;
  • обговорює питання підвищення кваліфікації педагогічних працівників, розвитку їхньої творчої ініціативи;
  • затверджує щорічний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників;
  • заслуховує звіти педагогічних працівників, які проходять атестацію;
  • розглядає питання впровадження в освітній процес найкращого педагогічного досвіду та інновацій, участі в дослідницькій, експериментальній, інноваційній діяльності, співпраці з іншими закладами освіти, науковими установами, фізичними та юридичними особами, які сприяють розвитку освіти;
  • визначає шляхи співпраці закладу дошкільної освіти з сім’єю;
  • ухвалює рішення щодо відзначення, морального та матеріального заохочення учнів (вихованців), працівників закладу та інших учасників освітнього процесу;
  • розглядає питання щодо відповідальності працівників закладу та інших учасників освітнього процесу за невиконання ними своїх обов’язків;
  • має право ініціювати проведення позапланового інституційного аудиту закладу та проведення громадської акредитації закладу;
  • розглядає інші питання, визначені Положенням про заклад дошкільної освіти.
  • Вищим колегіальним органом громадського самоврядування закладу дошкільної освіти є загальні збори (конференція) колективу закладу дошкільної освіти.

Загальні збори:

  • заслуховують звіти керівника закладу з питань статутної діяльності та дають оцінку його професійно-педагогічної діяльності;
  • розглядають питання освітнього процесу, методичної, економічної і фінансово-господарської діяльності закладу дошкільної освіти.
  1. Майно закладу дошкільної освіти
    • Майно, передане Засновником закладу дошкільної освіти, належить йому на правах оперативного управління.
    • Матеріально-технічна база закладу включає будівлі, споруди, земельну ділянку, комунікації, інвентар, обладнання, інші матеріальні цінності, вартість яких відображена у балансі бухгалтерії управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради.
    • Вимоги до матеріально-технічної бази закладу визначаються відповідними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами і правилами, а також Типовим переліком обов’язкового обладнання дошкільного закладу, у тому числі навчально-наочних посібників, іграшок, навчально-методичної, художньої та іншої літератури.

Х. Фінансово-господарська діяльність закладу дошкільної освіти

  • Фінансово-господарська діяльність здійснюється на основі його кошторису.
  • Джерелами формування кошторису закладу є:
    • кошти селищного бюджету;
    • кошти спеціального фонду місцевого бюджету;
    • кошти від фізичних та юридичних осіб, гранти та дарунки (у вартісному обрахунку), одержані на конкретну мету;
    • благодійні внески фізичних та юридичних осіб;
    • інші надходження, не заборонені законодавством України.
  • Заклад дошкільної освіти за погодженням із Засновником має право:
  • придбавати, орендувати необхідне йому обладнання та інше майно;
  • отримувати благодійну допомогу від установ, організацій або фізичних осіб;
  • здавати в оренду приміщення, споруди, обладнання юридичним та фізичним особам для впровадження освітньої діяльності згідно із законодавством України;
  • оренда приміщень допускається, якщо вона не погіршує умов перебування вихованців та роботи педагогічних працівників.
    • Заклад дошкільної освіти є неприбутковою установою. Бухгалтерський облік здійснює відділ бухгалтерського обліку та звітності управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради.

ХІ. Контроль за діяльністю закладу дошкільної освіти

  • Державний контроль за діяльністю закладу дошкільної освіти здійснюється з метою забезпечення реалізації єдиної державної політики у сфері дошкільної освіти.
  • Основною формою контролю за діяльністю закладу є інституційний аудит.
  • Зміст, форми та періодичність контролю, не пов’язаного з освітнім процесом, встановлюється Засновником закладу дошкільної освіти відповідно до законодавства України.

ХІІ.  Реорганізація або ліквідація  закладу дошкільної освіти

  • Рішення про реорганізацію або ліквідацію закладу дошкільної освіти приймає Засновник.

         Реорганізація закладу освіти відбувається шляхом злиття, приєднання, поділу, перетворення.

        Ліквідація проводиться ліквідаційною комісією, призначеною Засновником, а у випадках ліквідації за рішенням господарського суду – ліквідаційною комісією, призначеною цим органом.

        З часу призначення ліквідаційної  комісії  до неї переходять повноваження щодо управління закладом освіти.

  • Ліквідаційна комісія оцінює наявне майно закладу освіти, виявляє його дебіторів і кредиторів і розраховується з ними, складає ліквідаційний баланс і представляє його Засновнику.
  • У випадку реорганізації права та обов’язки закладу освіти переходять до правонаступників відповідно до чинного законодавства або визначених закладів освіти.
  • При реорганізації чи ліквідації закладу освіти працівникам, які звільняються або переводяться, гарантується дотримання їх прав та інтересів відповідно до законодавства України про працю.
  • У разі припинення закладу як юридичної особи (ліквідація, злиття, поділ, приєднання або перетворення), рішення про передачу активів приймається Засновником.

ХІІІ. Заключні положення

 

13.1. Цей Статут набуває чинності після його затвердження та державної реєстрації в уповноважених для цього органах.

13.2. Зміни та доповнення до Статуту оформлюються відповідно до вимог чинного законодавства України.

13.3. Зміни та доповнення викладаються в новій редакції Статуту, затверджуються рішенням Засновника та набирають чинності після її державної реєстрації.

13.4. Умови, які не передбачені цим Статутом, регламентуються чинним законодавством України та рішеннями Засновника.

 Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 17-36/VIII

Про зміну юридичної адреси та

затвердження Статуту Козелецької дитячо-

юнацької спортивної школи Козелецької

селищної ради в новій редакції

         Відповідно до частини першої статті 144 Конституції України, Цивільного кодексу України,  Закону України «Про освіту», Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України» від 26.01.2024 року № 3285, наказу Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 19.01.2024 р. № 48 «Про внесення змін до наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 26.11.2000 р.№290», у зв’язку  зі зміною адміністративно-територіального устрою України (селища міського типу змінюються на селища), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Внести зміни до юридичної адреси Козелецької дитячо-юнацької спортивної школи Козелецької селищної ради з адреси: 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, смт Козелець, вул. Свято-Преображенська, буд. 1 на адресу: вул. Свято-Преображенська, буд. 1, селище Козелець, Чернігівський район, Чернігівська область, 17000.
  2. Затвердити Статут Козелецької дитячо-юнацької спортивної школи Козелецької селищної ради в новій редакції, що додається.
  3. Директору Козелецької дитячо-юнацької спортивної школи Козелецької селищної ради провести дії, передбачені чинним законодавством України щодо державної реєстрації статутних документів закладу.
  4. Пункт 3 рішення дванадцятої сесії Козелецької селищної ради 8 скликання від 30 липня 2021 року. № 29-12/VIII «Про зміну найменування, юридичної адреси та затвердження Статуту Козелецької дитячо-юнацької спортивної школи Козелецької селищної ради в новій редакції» визнати таким, що втратив чинність.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

Додаток до

рішення тридцять шостої

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 23 серпня  2024 року № 17-36/VIII

 

 

СТАТУТ

Козелецької дитячо-юнацької  спортивної  школи 

Козелецької селищної ради

 (нова редакція)

 

  1. I. Загальні положення

1.1. Козелецька дитячо-юнацька спортивна школа (далі – Козелецька ДЮСШ) є заклад спеціалізованої позашкільної освіти спортивного профілю (заклад фізичної культури і спорту), який забезпечує розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, визнаному в Україні, створює необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя, підготовки спортсменів для резервного спорту.

1.2.Повна назва: Козелецька дитячо-юнацька спортивна школа Козелецької селищної ради.

1.3.Скорочена назва: Козелецька ДЮСШ.

1.4.Організаційно-правова форма – комунальна організація (установа, заклад).

1.5. Козелецька ДЮСШ у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства освіти і науки України, інших центральних органів виконавчої влади, рішеннями місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, Положенням про дитячо-юнацьку спортивну школу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2008 року № 993 і цим Статутом.

1.6. Засновником Козелецької ДЮСШ є Козелецька селищна рада.

 Юридична адреса закладу: вул. Свято-Преображенська, буд. 1, селище Козелець, Чернігівський район, Чернігівська область, 17000.

1.7. У своїй діяльності заклад освіти підпорядковується управлінню освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради.

1.8. Метою діяльності Козелецької ДЮСШ є:

  • здійснення фізкультурно-оздоровчої і виховної роботи серед дітей та молоді, направленої на зміцнення їх здоров’я і різнобічний фізичний розвиток;
  • виявлення здібних дітей та залучення їх до спеціалізованих занять з певних видів спорту;
  • прищеплення навичок здорового способу життя та знань в області гігієни;
  • виховання поваги до спорту та суспільно корисної праці;
  • підготовка з числа учнів інструкторів – суспільників і спортивних суддів;
  • ведення систематичної роботи по розвитку масової фізичної культури і спорту серед широких кіл громадськості.

1.9. Козелецька ДЮСШ є юридичною особою комунальної  форми власності і діє на підставі Статуту.

1.10. Козелецька ДЮСШ  у своїй структурі має відділення з легкої атлетики, футболу, бойового самбо, волейболу, хортингу, дзюдо, боксу, що передбачено цим Cтатутом та відповідають меті діяльності Козелецької ДЮСШ. Відкриття (закриття) відділень з певних видів спорту здійснюється за рішенням Засновника Козелецької ДЮСШ, погодженим із управлінням освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради.

1.11. Козелецька ДЮСШ має в штатному розписі ставки тренерів-викладачів, технічного персоналу, власну або орендовану матеріально-технічну базу, науково-методичне забезпечення, необхідні кошти, зокрема фонд оплати праці.

1.12. Відділення з певного виду спорту Козелецької ДЮСШ може включати такі групи:

- початкової підготовки, в яких здійснюється навчально-тренувальний (освітній) процес на початковому етапі підготовки для виявлення здібностей вихованців з урахуванням специфіки обраного виду спорту, забезпечення мотивації щодо продовження занять, опанування основ техніки і тактики обраного виду спорту, всебічної загальної та фізичної підготовки, формування морально-етичної і вольової поведінки;

- базової підготовки, в яких продовжується підготовка вихованців, які завершили навчання в групах початкової підготовки, та/або здійснюється додатковий набір до груп за встановленими контрольними нормативами на етапах попередньої базової підготовки протягом першого-третього років навчання та спеціалізованої базової підготовки протягом четвертого-п’ятого років навчання для виявлення майбутньої спеціалізації обраного виду спорту із застосуванням способів, що дають змогу підвищувати функціональний потенціал спортсменів для поступового виконання тренувальних та змагальних навантажень.

1.13. Козелецька ДЮСШ має другу категорію.

        

  1. II. Організація діяльності закладу освіти

2.1. Навчально-тренувальна (освітня) та спортивна робота Козелецької ДЮСШ проводиться за освітньою програмою, схваленою педагогічною радою Закладу, затвердженою керівником закладу та погодженою управлінням освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради.

2.2.Основними формами навчально-тренувальної роботи є групові навчально-тренувальні заняття, тренування за індивідуальними планами, виховні заходи, практика суддівства спортивних змагань.

Основною формою спортивної роботи є участь вихованців у спортивних змаганнях різного рівня.

2.3. Заклад організовує роботу з  вихованцями протягом календарного року. Навчальний рік у Закладі починається 1 вересня і закінчується, як правило, 31 травня. У канікулярні, святкові та вихідні дні ДЮСШ працює за окремим планом, затвердженим наказом директора Закладу.

2.4. Тривалість одного заняття в спортивній школі становить 45 хвилин.

2.5. Режим щоденної роботи Козелецької ДЮСШ визначається розкладом занять, що затверджує на навчальний рік директор закладу освіти, правилами внутрішнього трудового розпорядку та колективним договором між адміністрацією спортивної школи та профспілковим комітетом, а у разі відсутності профспілкового комітету – представниками трудового колективу, що обрані та уповноважені ним.

2.6. Адміністрація Козелецької ДЮСШ створює для вихованців, тренерів-викладачів та інших працівників безпечні умови для навчально-тренувальної, спортивної та іншої роботи.

2.7. Норми наповнюваності груп відділень з видів спорту і тижневий режим навчально-тренувальної роботи спортивних шкіл установлюються Міністерством освіти і науки України.

2.8. До Козелецької ДЮСШ приймаються всі особи, що бажають займатися фізичною культурою і спортом, які виконали нормативи з загальнофізичної та/або фізичної підготовки, встановлені навчальними програмами з видів спорту, та не мають медичних протипоказань.

Зарахування до Козелецької ДЮСШ здійснюється на підставі заяви батьків або осіб, що їх заміняють, та/або дитини, яка досягла 16-річного віку, медичної довідки про стан здоров’я та відсутність медичних протипоказань для занять спортом з медичного закладу.

Переведення вихованців Козелецької ДЮСШ з групи початкової підготовки до групи базової підготовки, групи спеціалізованої підготовки та групи підготовки до вищої спортивної майстерності здійснюється після виконання ними встановлених вимог, зазначених у навчальних програмах з видів спорту.

Вихованці, які досягли 18 років, залишаються у Козелецькій ДЮСШ в групах базової підготовки четвертого і п'ятого року навчання, групах спеціалізованої підготовки та групах підготовки до вищої спортивної майстерності за наявності позитивної динаміки показників підготовленості та високих спортивних результатів за погодженням з Міністерством освіти і науки України, структурними підрозділами з фізичної культури та спорту області. Вихованці можуть перебувати у Козелецькій ДЮСШ до 23 років включно. У разі досягнення вихованцями граничного віку під час навчального року вони мають право продовжити навчання до закінчення поточного навчального року.

2.9. У разі потреби в закладах загальної середньої освіти можуть відкриватися групи Козелецької ДЮСШ з видів спорту для проведення  навчально-тренувальної та спортивної роботи за умови забезпечення і додержання норм санітарно-гігієнічного законодавства на підставі відповідної угоди, укладеної між спортивною школою та закладом загальної середньої освіти.

Козелецька ДЮСШ відповідно до затвердженого календарного плану може проводити внутрішньошкільні та відкриті першості, матчеві зустрічі, турніри та інші змагання.

2.10. Організація медичного супроводження підготовки вихованців Козелецької ДЮСШ здійснюється відповідно до спільних нормативних документів Міністерства освіти і науки України і Міністерства охорони здоров’я України.

З метою запобігання погіршенню здоров'я вихованців спортивної школи в Козелецькій ДЮСШ здійснюється:

  • контроль за проходженням вихованцями диспансерного обстеження (не менше двох разів на рік);
  • контроль за проходженням додаткового медичного огляду перед участю ву змаганнях, після захворювання або травми;
  • контроль за використанням вихованцями медико-відновлювальних та заборонених до вживання засобів;
  • відсторонення вихованців від занять за станом здоров'я; контроль за додержанням строків поновлення занять після захворювання або травми;
  • контроль за додержанням санітарно-гігієнічних норм у приміщеннях, місцях проведення навчально-тренувальних занять та змагань, а також під час їх проведення;
  • облік та аналіз нещасних випадків і травм учнів під час занять.

2.11. Організація медичного супроводження здійснюється на базі комунального некомерційного підприємства «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради та комунального некомерційного підприємства «Козелецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Козелецької селищної ради.

III. Учасники навчально-тренувальної (освітньої) та спортивної роботи Козелецької ДЮСШ

3.1. Учасниками навчально-тренувальної (освітньої) та спортивної роботи в Козелецькій ДЮСШ є:

  • вихованці;
  • тренери-викладачі та інші фахівці;
  • батьки або особи, що їх заміняють;
  • директор та його заступники.

3.2. Вихованці Козелецької ДЮСШ  мають право:

  • здобувати позашкільну освіту спортивного профілю; одержатисвідоцтво про закінчення Козелецької ДЮСШ  та оригінал особистої картки спортсмена, форми яких затверджуються Міністерством освіти і науки України ;
  • добровільно вибирати вид спорту;
  • проходити підготовку відповідно до навчальних програм з видів спорту під керівництвом тренера-викладача;
  • на безпечні та нешкідливі умови для навчання;
  • користуватися матеріально-технічною, спортивною базою та за наявності оздоровчою базою спортивної школи;
  • одержувати в установленому порядку спортивний інвентар індивідуального користування залежно від фінансових можливостей спортивної школи;
  • забезпечуватися в установленому порядку залежно від фінансових можливостей спортивної школи спортивним одягом та спортивним взуттям, а також харчуванням, проживання під час навчально-тренувальних зборів і спортивних змагань, проїзду до місця проведення таких зборів і змагань.
  • отримувати медичне обслуговування та фармакологічне забезпечення відповідно до законодавства залежно від фінансових можливостей спортивної школи;
  • одержувати нагороди, цінні подарунки, призи, премії, грамоти, дипломи та на інші види заохочення за досягнуті спортивні результати;
  • брати участь в органах громадського самоврядування спортивної школи;
  • бути захищеними від будь-яких форм експлуатації, психічного і фізичного насильства, цькування, від дій працівників школи, які порушують їх права, принижують честь і гідність.

3.3. Вихованці Козелецької ДЮСШ  зобов'язані:

  • поєднувати заняття в спортивній школі з навчанням у закладі загальної середньої освіти та інших навчальних закладах;
  • виконувати навчальні програми з метою досягнення запланованих спортивних результатів;
  • підвищувати свою спортивну майстерність та загальний культурний рівень;
  • додержуватися здорового способу життя, норм морально-етичної поведінки, встановленого спортивного режиму та правил особистої гігієни;
  • брати участь у змаганнях та навчально-тренувальних зборах, передбачених індивідуальними і календарними планами;
  • додержуватися вимог медичного контролю та проходити двічі на рік диспансерне обстеження, починаючи з навчання в групах базової підготовки;
  • виконувати положення антидопінгового законодавства України;
  • берегти державне, громадське і особисте майно;
  • додержуватися вимог Статуту, правил поведінки вихованця Козелецької ДЮСШ

3.4. Тренером-викладачем Козелецької ДЮСШ  може бути особа, що має високі моральні якості, вищу освіту за спеціальністю фізична культура і спорт та ступенем «бакалавр» чи «магістр».

3.5. Тренери-викладачі та інші фахівці, залучені до роботи у Козелецькій ДЮСШ, мають право:

  • вносити керівництву Козелецької ДЮСШ та органам виконавчої влади у сфері фізичної культури і спорту пропозиції щодо поліпшення навчально-тренувального (освітнього) та виховного процесу, подавати на розгляд керівництву Козелецької ДЮСШ  і педагогічної ради пропозиції щодо заохочення вихованців, застосування стягнень до осіб, які порушують правила (інструкції) внутрішнього трудового розпорядку спортивної школи та посадові інструкції;
  • брати участь у роботі методичних об'єднань, нарад, зборів, інших органів самоврядування Козелецької ДЮСШ, у заходах, пов'язаних з організацією спортивної роботи;
  • підвищувати кваліфікацію за рахунок коштів Козелецької ДЮСШ та інших джерел;
  • вибирати науково та методично обґрунтовані форми, методи і засоби навчально-тренувальної (освітньої) та спортивної роботи;
  • захищати професійну честь та гідність відповідно до законодавства України;
  • на моральне і матеріальне заохочення за досягнення значних результатів у виконанні покладених на них завдань;
  • забезпечуватися в установленому порядку спортивною формою і спортивним взуттям залежно від фінансових можливостей Козелецької ДЮСШ, індивідуальним інвентарем для проведення навчально-тренувальної (освітньої) та спортивної роботи;
  • на безпечні та нешкідливі для здоров'я умови праці.

3.6. Тренери-викладачі та інші фахівці, які залучені до навчально-тренувальної та спортивної роботи у Козелецькій ДЮСШ, зобов’язані:

  • навчати вихованців, формувати в них уміння і навички з різних напрямів навчально-тренувальної та спортивної роботи диференційовано з урахуванням індивідуальних можливостей, інтересів, схильностей вихованців;
  • сприяти розвитку фізичних якостей відповідно до можливостей та інтересів вихованців, а також збереженню здоров'я;
  • здійснювати контроль за додержанням вихованцями норм морально-етичної поведінки, дотримуватися вимог документів, що регламентують організацію навчально-тренувальної роботи;
  • додержуватися етики, поважати гідність вихованців, захищати їх від будь-яких форм фізичного, психічного насильства, цькування;
  • здійснювати контроль та відповідати за додержання норм антидопінгового законодавства;
  • берегти здоров'я вихованців, пропагувати здоровий спосіб життя, не допускати до навчально-тренувальної та спортивної роботи вихованців, які не пройшли медичне обстеження в установленому порядку;
  • постійно підвищувати свій професійний рівень знань, загальну культуру;
  • вести документацію з питань виконання посадових обов'язків (журнали, плани роботи тощо);
  • сприяти особистим прикладом і настановами вихованню поваги до державної символіки, принципів загальнолюдської моралі;
  • проходити щороку в установленому порядку медичне обстеження;
  • додержуватися вимог Статуту Козелецької ДЮСШ, виконувати правила внутрішнього трудового розпорядку та посадові обов'язки, накази керівництва Козелецької ДЮСШ;
  • брати участь у роботі педагогічної ради Козелецької ДЮСШ;
  • додержуватися норм санітарно-гігієнічного та антидопінгового законодавства під час проведення навчально-тренувальних занять і спортивної роботи.

3.7. Тренери-викладачі працюють відповідно до розкладу занять, затвердженого наказом директора Козелецької ДЮСШ  .

3.8. Обсяг навантаження тренерів-викладачів визначається згідно з тарифікаційним списком, який затверджується в установленому порядку. Оплата праці тренерів-викладачів здійснюється відповідно до умов, затверджених в установленому порядку Міністерством освіти і науки України за погодженням з Міністерством фінансів України.

3.9. Перерозподіл або зміна навантаження тренера-викладача протягом навчального року здійснює директор спортивної школи в разі виникнення обґрунтованої потреби з додержанням вимог законодавства України про працю.

3.10. Батьки вихованців або особи, що їх заміняють, мають право:

  • обирати і бути обраними до батьківського самоврядування Козелецької ДЮСШ;
  • звертатися до органів управління фізичною культурою і спортом, директора і органів громадського самоврядування Козелецької ДЮСШ з питань її роботи;
  • брати участь у заходах, спрямованих на поліпшення організації навчально-тренувального процесу та зміцнення матеріально-технічної бази Козелецької ДЮСШ;
  • захищати законні права та інтереси дітей в органах місцевого самоврядування та відповідних державних і судових органах.
  1. IV. Керівництво Козелецькою ДЮСШ

 

4.1. Безпосереднє керівництво Козелецькою ДЮСШ здійснює директор, який призначається на посаду (звільняється з посади) Засновником або уповноваженим ним органом.

На посаду директора Козелецької ДЮСШ призначається особа, яка є громадянином України, має вищу освіту за спеціальністю фізична культура і спорт та ступенем «магістр», стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню посадових обов’язків.

4.2. Директор Козелецької ДЮСШ:

  • здійснює загальне керівництво закладом, забезпечує раціональний добір і розстановку кадрів, забезпечує створення належних умов для підвищення фахового рівня працівників;
  • забезпечує та контролює проведення навчально-тренувальної та спортивної роботи, несе відповідальність перед Засновником за її результати;
  • в установленому порядку розробляє структуру, штатний розпис Козелецької ДЮСШ та подає на погодження керівнику вищого рівня, контролює додержання виконавської та фінансової дисципліни;
  • забезпечує додержання вимог охорони здоров'я, антидопінгового законодавства України, праці і господарської діяльності, санітарно-гігієнічних, протипожежних норм і норм техніки безпеки та несе за це відповідальність;
  • представляє Козелецьку ДЮСШ на підприємствах, в установах, організаціях та органах влади;
  • розпоряджається в установленому порядку майном і коштами Козелецької ДЮСШ, укладає угоди, відкриває рахунки в установах банків або органах Державної казначейської служби України;
  • видає у межах своїх повноважень накази та контролює їх виконання, затверджує посадові інструкції працівників;
  • приймає на роботу і звільняє з роботи тренерів-викладачів та інших фахівців відповідно до законодавства України;
  • встановлює в межах затвердженого фонду заробітної плати надбавки і розглядає питання щодо надання доплат, премій і матеріальної допомоги тренерам-викладачам та іншим фахівцям Козелецької ДЮСШ, вживає інших заходів заохочення, а також дисциплінарного впливу;
  • несе відповідальність за виконання покладених на Козелецьку ДЮСШ завдань, за результати фінансово-господарської діяльності, стан і збереження будівель та іншого майна, переданого в користування і володіння Козелецької ДЮСШ.

4.3. У Козелецькій ДЮСШ передбачено посада інструктора-методиста. На посаду інструктора-методиста призначається фахівець, який має вищу освіту за спеціальністю фізична культура і спорт та ступенем «бакалавр» чи «магістр».

4.4. З метою забезпечення розвитку та вдосконалення навчально-тренувальної (освітньої) та спортивної роботи, професійної діяльності працівників у Козелецькій ДЮСШ створюється тренерська рада, яку очолює її директор.

Тренерська рада закладу позашкільної освіти:

  • вивчає плани, результати та актуальні питання навчально-тренувальної та спортивної роботи у Козелецькій ДЮСШ, розглядає питання організації роботи відділень, комплектування груп, додержання санітарно-гігієнічних вимог, забезпечення техніки безпеки, охорони праці тощо;
  • розробляє пропозиції щодо поліпшення діяльності Козелецької ДЮСШ;
  • визначає заходи щодо підвищення кваліфікації кадрів, упровадження під час навчально-тренувальних занять досягнень науки і кращого досвіду роботи;
  • розробляє рекомендації з питань удосконалення навчально-тренувальної та спортивної роботи;
  • вносить керівництву Козелецької ДЮСШ пропозиції щодо налагодження міжнародних спортивних зв'язків;
  • захищає права працівників на виявлення ініціативи, вільний вибір форм, методів і засобів навчання, аналізує форми, методи і засоби навчання та скасовує такі, що не придатні для використання під час проведення навчально-тренувальної та спортивної роботи;
  • розглядає інші питання, пов'язані з діяльністю Козелецької ДЮСШ.

Засідання тренерської ради Козелецької ДЮСШ проводяться у разі потреби, але не рідше одного разу на два місяці.

4.5. Органом громадського самоврядування Козелецької ДЮСШ є загальні збори колективу, в яких можуть брати участь наукові та інші працівники, які залучаються до навчально-тренувальної та спортивної роботи, і представники батьківського самоврядування. Загальні збори колективу Козелецької ДЮСШ скликаються не рідше одного разу на рік.

4.6. У період між загальними зборами може діяти рада Козелецької ДЮСШ, діяльність якої регулюється її Статутом. Рада Козелецької ДЮСШ розглядає питання щодо перспективного розвитку спортивної школи, надає допомогу керівництву в їх вирішенні, здійснює громадський контроль за діяльністю керівництва.

4.7. У Козелецькій ДЮСШ за рішенням її загальних зборів можуть утворюватись і діяти піклувальна рада та батьківське самоврядування.

 

  1. V. Фінансово-господарська діяльність та матеріально-технічна база спортивної школи

5.1. Фінансово-господарська діяльність Козелецької ДЮСШ провадиться відповідно до законодавства України та Статуту.

5.2. Фінансування Козелецької ДЮСШ здійснюється за рахунок коштів Засновника та/або відповідного бюджету, інших джерел, не заборонених законодавством України.

5.3. Козелецька ДЮСШ у процесі провадження фінансово-господарської діяльності має право:

  • самостійно розпоряджатися коштами, одержаними від господарської та іншої діяльності відповідно до Статуту;
  • модернізувати власну матеріально-технічну базу;
  • володіти, користуватися і розпоряджатися майном відповідно до законодавства України та Статуту або орендувати на договірних засадах;
  • користуватися безоплатно земельними ділянками, на яких розташована Козелецька ДЮСШ;
  • надавати в установленому порядку платні послуги;
  • виконувати інші функції, що не суперечать законодавству України і Статуту Козелецької ДЮСШ.

5.4.Порядок діловодства і бухгалтерського обліку в закладі освіти ведеться через централізовану бухгалтерію управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради, якщо інше не передбачено законодавством України.

5.5. Для проведення навчально-тренувальної (освітньої) та спортивної роботи Козелецькій ДЮСШ за відсутності власної спортивної бази або з метою розширення контингенту вихованців можуть надаватися в користування безоплатно або на пільгових умовах спортивні об'єкти (спортивні споруди), культурні, оздоровчі та інші заклади за умови додержання санітарно-гігієнічних норм і  стану таких закладів. Порядок надання зазначених об'єктів (споруд) у користування визначається місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування відповідно до законодавства України.

5.6. Козелецька ДЮСШ має право укладати угоди про співробітництво, встановлювати прямі зв'язки з органами управління освітою, фізичною культурою і спортом, закладами освіти, науковими установами, підприємствами, організаціями, громадськими об'єднаннями інших країн в установленому законодавством України порядку.

5.7. Козелецька ДЮСШ є неприбутковою організацією. Забороняється розподіляти отримані доходи (прибутки) або їх частини серед засновників Козелецької ДЮСШ, працівників, крім оплати їх праці, нарахування єдиного соціального внеску.

5.8. Доходи (прибутки), отримані в результаті діяльності Козелецької ДЮСШ використовуються виключно для фінансування видатків на її утримання, реалізацію мети та напрямків діяльності, визначені Статутом Козелецької ДЮСШ.

  1. V Реорганізація, ліквідація закладу освіти

 

6.1. Рішення про реорганізацію або ліквідацію закладу освіти приймає Засновник.

Реорганізація закладу освіти відбувається шляхом злиття, приєднання, поділу, виділення.

Ліквідація проводиться ліквідаційною комісією, призначеною Засновником, а у випадках ліквідації за рішенням господарського суду – ліквідаційною комісією, призначеною цим органом.

З часу призначення ліквідаційної комісії до неї переходять повноваження щодо до управління закладом освіти.

6.2. Ліквідаційна комісія оцінює наявне майно закладу освіти, виявляє його дебіторів і кредиторів і розраховується з ними, складає ліквідаційний баланс і представляє його Засновнику.

6.3. У випадку реорганізації права та обов’язки закладу освіти переходять до правонаступників відповідно до чинного законодавства України або визначених закладів освіти.

6.4. При реорганізації чи ліквідації закладу освіти працівникам, які звільняються або переводяться, гарантується дотримання їх прав та інтересів відповідно до законодавства України про працю.

6.5. У разі припинення закладу як юридичної особи (ліквідація, злиття, поділ, приєднання або перетворення), рішення про передачу активів приймається Засновником.

V. Прикінцеві положення

 

7.1. Цей Статут набуває чинності після його затвердження та державної реєстрації в уповноважених для цього органах.

7.2. Зміни та доповнення до Статуту оформлюються відповідно до вимог чинного законодавства України.

7.3. Зміни та доповнення викладаються в новій редакції Статуту, затверджуються рішенням Засновника та набирають чинності після її державної реєстрації.

7.4. Умови, які не передбачені цим Статутом, регламентуються чинним законодавством України та рішеннями Засновника.

 Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 18-36/VIII

Про зміну юридичної адреси та

затвердження Статуту Козелецького будинку

творчості дітей та юнацтва Козелецької

селищної ради в новій редакції

         Відповідно до частини першої статті 144 Конституції України, Цивільного кодексу України,  Закону України «Про освіту», Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України» від 26.01.2024 року № 3285, наказу Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 19.01.2024 р. № 48 «Про внесення змін до наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 26.11.2000 р.№290», у зв’язку зі зміною адміністративно-територіального устрою України (селища міського типу змінюються на селища), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Внести зміни до юридичної адреси Козелецького будинку творчості дітей та юнацтва Козелецької селищної ради з адреси: 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, смт Козелець, вул. Свято-Преображенська, буд. 29 на адресу: вул. Свято-Преображенська, буд. 29, селище Козелець, Чернігівський район, Чернігівська область, 17000.
  2. Затвердити Статут Козелецького будинку творчості дітей та юнацтва Козелецької селищної ради в новій редакції, що додається.
  3. Директору Козелецького будинку творчості дітей та юнацтва Козелецької селищної ради провести дії, передбачені чинним законодавством України щодо державної реєстрації статутних документів закладу.
  4. Пункт 3 рішення дванадцятої сесії Козелецької селищної ради 8 скликання від 30 липня 2021 року №28-12/VIII «Про зміну найменування, юридичної адреси та затвердження Статуту Козелецького будинку творчості дітей та юнацтва Козелецької селищної ради в новій редакції» визнати таким, що втратив чинність.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

Додаток до

рішення тридцять шостої

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 23 серпня  2024 року №18-36/VIII

 

СТАТУТ

Козелецького будинку творчості дітей та юнацтва Козелецької селищної ради

(нова редакція)

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

1.1. Козелецький будинок творчості дітей та юнацтва Козелецької селищної ради перебуває в комунальній власності.

Засновником є Козелецька селищна рада.

1.2. Козелецький будинок творчості дітей та юнацтва  Козелецької селищної ради (далі – Заклад) – комплексний заклад позашкільної освіти – складова системи позашкільної освіти, який здійснює навчання і виховання дітей та молоді, формуючи вміння та навички за інтересами, забезпечуючи потреби особистості у творчій самореалізації, інтелектуальний, духовний і фізичний розвиток, створює умови для соціального захисту та організації змістовного дозвілля.

1.3. Повна назва: Козелецький будинок творчості дітей та юнацтва  Козелецької селищної ради.

1.4. Скорочена назва: Козелецький БТДЮ.

1.5. Організаційно-правова форма – комунальна організація (установа, заклад).

1.6. Юридична адреса: вул. Свято-Преображенська, буд. 29, селище Козелець, Чернігівський район, Чернігівська область, 17000.

1.7. Заклад є юридичною особою, що має бланки встановленого зразка, печатку зі своїм найменуванням, ідентифікаційний код.

1.8. Головними завданнями закладу освіти є:

  • реалізація державної політики в галузі освіти;
  • створення умов для гармонійного розвитку особистості, задоволення потреб дітей та підлітків у додатковій освіті, організація їхнього дозвілля;
  • формування у дітей та юнацтва національної, патріотичної самосвідомості, активної громадянської позиції, прагнення до здорового способу життя;
  • виявлення, розвиток і підтримка юних талантів та обдарувань, стимулювання творчого самовдосконалення дітей та юнацтва, розвиток краєзнавчо-дослідницької діяльності вихованців;
  • збереження та розвиток передового досвіду світової та національної практики позашкільної роботи з дітьми та учнівською молоддю, сприяння впровадженню якісно нових форм, методів і засобів навчання та виховання;
  • створення системи пошуку, розвитку, підтримки юних талантів і обдарувань для формування творчої та наукової еліти в різних галузях суспільного життя, стимулювання творчого самовдосконалення дітей та учнівської молоді;
  • задоволення потреб учнівської молоді в професійному самовизначенні відповідно до її інтересів, уподобань та здібностей;
  • здійснення інформаційно-методичної та організаційно-масової роботи.

1.9. У своїй діяльності  підпорядковується управлінню освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради.

1.10. Заклад у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України  «Про освіту», «Про позашкільну освіту», актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства освіти і науки України, рішеннями органів місцевого самоврядування, Положенням про позашкільний заклад, Статутом.

1.11. Заклад співпрацює з іншими закладами освіти, сім’ями, трудовими колективами, товариствами, фондами, громадянами.

1.12. Заклад освіти несе відповідальність перед особою, суспільством і державою за:

  • безпечні умови освітньої діяльності;
  • дотримання державних стандартів освіти;
  • дотримання договірних зобов’язань з іншими суб’єктами освітньої, виробничої, наукової діяльності, у тому числі зобов’язань за міжнародними угодами;
  • дотримання фінансової дисципліни.

1.13. У закладі освіти визначена українська мова навчання.

ІІ. ОРГАНІЗАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

 

2.1.Заклад проводить освітню, інформаційно-методичну, організаційно-масову, навчально-репетиційну та концертно-просвітницьку роботу.

2.2. Заклад організовує роботу з  вихованцями протягом календарного року. У канікулярні, святкові та вихідні дні будинок творчості може працювати за окремим планом згідно наказу директора Закладу.

2.3.Навчальний рік у Закладі починається 1 вересня і закінчується, як правило, 31 травня. Тривалість навчального року встановлюється Міністерством освіти і науки України.

2.4.  З  1 до 15 вересня здійснюється комплектування груп, гуртків, студій та інших творчих об’єднань для першого року навчання та доукомплектування  груп другого та наступних років навчання. Цей період вважається робочим часом керівника гуртка, студії або іншого творчого об’єднання.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:                                                 

І семестр – з 1 вересня до 31 грудня. ІІ семестр – з 1 січня до 31 травня.

Структура навчального року, тривалість навчального тижня, занять, відпочинку між ними, інші форми організації освітнього процесу встановлюються педагогічною радою закладу позашкільної освіти у межах часу, передбаченого освітньою програмою.

2.5. Гуртки закладу освіти  класифікуються за трьома рівнями:

  • початковий рівень – спрямований на загальний розвиток вихованців, виявлення їх здібностей та обдарувань, прищеплення інтересів до творчої діяльності;
  • основний рівень – спрямований на розвиток інтересів вихованців, знання, практичні вміння і навички, задовольняє потреби в професійній орієнтації;
  • вищий рівень – задовольняє інтереси і потреби здібних, обдарованих і талановитих вихованців у творчому та професійному  самовизначенні.

         Відповідно до рівня класифікації визначається мета і перспективи діяльності гуртка, творчого об’єднання, його кількісний склад, кількість годин для опанування програм тощо.

2.6. Освітній  процес у закладі освіти здійснюється за типовими навчальними планами і програмами, що затверджуються центральними органами виконавчої влади, а також за навчальними планами і програмами, затвердженими відповідними місцевими органами виконавчої влади. Освітні програми можуть бути однопрофільними, комплексними і такими, що передбачають індивідуальне навчання учнів та навчання в групах чи об’єднаннях. 

         Організація індивідуальної   та   групової   роботи   в   закладі позашкільної освіти проводиться відповідно до Положення  про порядок    її організації, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 11.08.2004 № 651.

         На основі типових навчальних планів розробляється робочий навчальний план  Закладу на навчальний рік з урахуванням мережі гуртків, груп, студій та інших творчих об’єднань, що діють у Закладі, та кількості груп у них, років навчання, тижневого навантаження педагогічних працівників, структури навчального року та погоджуються уповноваженим органом – управлінням освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради.

2.7. Заняття в закладі освіти можуть проводитися від одного місяця до кількох років. Термін навчання в гуртках, секціях, студіях та інших творчих об’єднаннях обумовлюється специфікою їх діяльності та навчальними програмами.

2.8. Середня наповнюваність гуртків, груп, секцій, відділень, відділів, студій та інших творчих об’єднань становить 10-15 вихованців, учнів і слухачів. Наповнюваність окремих гуртків та інших творчих об’єднань встановлює директор позашкільного закладу освіти залежно від профілю, навчальних планів, програм та можливостей організації освітнього, тренувального процесу, рівня майстерності вихованців, учнів і слухачів та  становить не більше як 25 вихованців.

До навчання в Закладі залучаються вихованці, учні, студенти в основному віком від 5 до 18 років.

         Чисельний склад груп, у яких передбачається індивідуальне навчання, становить не більше 5 вихованців, учнів і слухачів.

2.9. Педагогічний колектив працює відповідно до розкладу занять, затвердженого директором.

2.10. Тривалість одного заняття визначається освітньою програмою, навчальними планами і програмами з урахуванням психофізичного розвитку та допустимого навантаження для дітей різних вікових категорій і становить для вихованців:       

  • віком від 5 до 6 років – 30 хв.,
  • віком від 6 до 7 – 35 хв.,
  • старшого віку – 45 хв.

2.11. Заклад може організовувати свою роботу в приміщеннях закладів загальної середньої освіти, професійно-технічних закладів освіти, підприємств, організацій відповідно до укладених угод із зазначеними закладами та установами.

2.12. Для подальшого розвитку інтересів і нахилів учнів, підтримки їхніх професійних навичок Заклад за умови дотримання правил охорони праці і техніки безпеки може організовувати виконання замовлень підприємств, установ, організацій на виготовлення продукції. При цьому характер і зміст роботи повинні сприяти формуванню та вдосконаленню знань і вмінь, передбачених програмами роботи творчих об’єднань.

2.13 Заклад  організовує і здійснює різноманітні масові заходи, проводить методичну роботу. Відповідно до рішення управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради та з урахуванням попиту Заклад надає організаційно-методичну допомогу педагогічним колективам шкіл, іншим закладам освіти, молодіжним, дитячим, юнацьким організаціям.

ІІІ. УЧАСНИКИ  ОСВІТНЬОГО  ПРОЦЕСУ

 

3.1. Учасниками освітнього процесу Козелецького будинку  творчості дітей та юнацтва Козелецької селищної ради є:

  • здобувачі освіти;
  • директор, методист, педагогічні працівники (керівники гуртків), психолог, культорганізатор, спеціалісти, залучені до освітнього процесу;
  • батьки чи особи, які їх заміняють;
  • представники підприємств, установ та організацій, які беруть участь в освітньому процесі.

3.2. Здобувачі освіти Закладу  мають гарантоване право:

  • здобувати позашкільну освіту відповідно до їх здібностей, обдарувань, уподобань та інтересів;
  • добровільно вибирати вид діяльності;
  • навчатися в кількох гуртках;
  • на безпечні та нешкідливі умови навчання та праці;
  • користуватися навчально-виробничою, науковою, матеріально-технічною, культурно-спортивною базою;
  • брати участь у різних видах навчальної та науково-практичної роботи, у конференціях, олімпіадах, спортивних змаганнях, виставках і конкурсах;
  • брати участь в органах учнівського самоврядування закладу;
  • вільно виражати погляди і переконання;
  • бути захищеними від будь-яких форм експлуатації, психічного та фізичного насилля, цькування, від дій педагогічних та інших працівників, які порушують їхні права, принижують честь і гідність.

3.3. Здобувачі освіти Закладу зобов’язані:

  • оволодівати знаннями, вміннями, практичними навичками;
  • підвищувати загальний культурний рівень;
  • дотримуватися морально-етичних норм;
  • брати посильну участь у різних видах трудової діяльності;
  • дбайливо ставитися до державного, громадського і особистого майна;
  • дотримуватися вимог Статуту, правил внутрішнього розпорядку.

3.4. Педагогічні працівники мають право:

  • вносити керівництву та органам управління освітою пропозицій щодо поліпшення освітнього процесу, подавати на розгляд пропозиції про моральне та матеріальне заохочення вихованців, застосування стягнень для тих, хто порушує правила внутрішнього трудового розпорядку, що діють у закладі освіти;
  • вибирати форми підвищення кваліфікації;
  • брати участь у роботі різних форм методичної роботи, нарад, зборів, інших органів самоврядування Закладу, в заходах, пов’язаних з організацією освітньої роботи;
  • проводити в установленому порядку дослідницько-експериментальну, пошукову роботи;
  • вибирати педагогічно обґрунтовані форми, методи, засоби роботи з вихованцями, учнями, слухачами;
  • захищати професійну честь, гідність відповідно до законодавства України;
  • на соціальне та матеріальне заохочення за досягнення вагомих результатів у виконанні покладених на них завдань;
  • об’єднуватися в професійні спілки, брати участь в інших об’єднаннях громадян, діяльність яких не заборонена законодавством України;
  • розробляти та впроваджувати авторські навчальні програми, проєкти, освітні методики і технології, методи і засоби, насамперед методики компетентнісного навчання;

3.5. Педагогічні працівники зобов’язані:

  • виконувати навчальні плани та програми;
  • надавати знання, формувати вміння і навички з різних напрямків роботи диференційовано, відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів та здібностей вихованців;
  • сприяти розвиткові інтелектуальних і творчих здібностей, фізичних якостей вихованців відповідно до їхніх нахилів та запитів, а також збереженню здоров’я;
  • визначати мету та конкретні завдання позашкільної освіти вихованців, обирати засоби їх реалізації;
  • здійснювати педагогічний контроль за дотриманням вихованцями морально-етичних норм поведінки, правил внутрішнього трудового розпорядку, вимог інших документів, що регламентують організацію освітнього процесу;
  • дотримуватися педагогічної етики, поважати гідність вихованця, захищати його від будь-яких форм фізичного, психічного насильства, цькування, виховувати своєю діяльністю повагу до принципів загальнолюдської моралі;
  • берегти здоров’я вихованців, захищати їхні інтереси, пропагувати здоровий спосіб життя;
  • виховувати повагу до батьків, народних традицій та звичаїв, духовних і культурних надбань народу України;
  • формувати в здобувачів освіти усвідомлення необхідності додержуватися Конституції та законів України, захищати суверенітет і територіальну цілісність України;
  • постійно підвищувати професійний рівень, педагогічну майстерність, загальну і політичну культуру;
  • вести документацію, пов’язану з виконанням посадових обов’язків;
  • виховувати особистим прикладом і настановами повагу до державної символіки, принципів загальнолюдської моралі;
  • дотримуватися вимог Статуту Козелецького будинку творчості дітей та юнацтва Козелецької селищної ради, виконувати правила внутрішнього розпорядку та посадові обов’язки;
  • брати участь у роботі педагогічної ради Закладу;
  • виконувати накази та розпорядження керівника Закладу, керівництва управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту.

3.6. Викладачі, керівники гуртків, груп та інших творчих об’єднань закладу позашкільної освіти працюють відповідно до розкладу занять, затвердженого його керівником.

3.7. Обсяг педагогічного навантаження визначається керівником закладу згідно із законодавством і погоджується управлінням освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради.

3.8. Перерозподіл чи зміну педагогічного навантаження протягом навчального року здійснює керівник у разі зміни кількості годин за окремими освітніми програмами, що передбачаються робочим навчальним планом, а також письмовою згодою педагогічного працівника з дотриманням законодавства України про працю.  

3.9. Не допускається відволікання педагогічних працівників від виконання професійних обов’язків, крім випадків передбачених законодавством.

3.10. Педагогічні працівники Закладу підлягають атестації, як правило, один раз на п’ять років відповідно до порядку, встановленого Міністерством освіти і науки України.

3.11. Сертифікація  педагогічного працівника відбувається на добровільних засадах виключно за його ініціативою.

3.12. Батьки вихованців, учнів і слухачів та особи, які їх замінюють, мають право:

  • обирати і бути обраними до органів батьківського самоврядування;
  • звертатися до органів управління освітою, керівника БТДЮ та органів громадського самоврядування закладу з питань навчання та виховання дітей;
  • приймати рішення про участь дитини в інноваційній діяльності закладу позашкільної освіти;
  • брати участь у заходах, спрямованих на поліпшення організації освітнього процесу та зміцнення матеріально-технічної бази Козелецького БТДЮ;
  • захищати законні інтереси вихованців та слухачів в органах громадського самоврядування та у відповідних державних, судових органах.

ІV. УПРАВЛІННЯ  ЗАКЛАДОМ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

 

4.1. Керівництво закладом позашкільної освіти здійснює його директор, який може бути тільки громадянин України, що має вищу  освіту і стаж  роботи не менш як три роки, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якого не перешкоджає виконанню посадових обов’язків.

4.2. Керівник призначається на посаду і звільняється з посади Засновником або уповноваженим ним органом.

4.3. Керівник закладу позашкільної освіти:

  • організовує діяльність закладу освіти;
    • здійснює керівництво колективом, забезпечує раціональний добір і розстановку кадрів, створює належні умови для підвищення фахового рівня працівників;
    • організовує освітній процес;
    • забезпечує контроль за виконанням навчальних планів і програм, якістю знань, умінь та навичок вихованців;
    • створює належні умови для здобуття вихованцями позашкільної освіти;
    • забезпечує дотримання вимог щодо охорони дитинства, санітарно-гігієнічних та протипожежних норм, техніки безпеки;
    • розпоряджається в установленому порядку майном і коштами навчального закладу;
    • організовує виконання кошторису доходів і видатків навчального закладу, укладає угоди з юридичними та фізичними особами в установленому порядку, відкриває рахунки в установах банків чи органах Державного казначейства;
    • установлює надбавки, доплати, премії та надає матеріальну допомогу працівникам закладу позашкільної освіти відповідно до законодавства України;
    • представляє заклад позашкільної освіти в усіх підприємствах і організаціях, відповідає перед Засновником за результати діяльності закладу;
    • дає дозвіл на участь діячів науки, культури, членів творчих спілок, працівників культурно-освітніх закладів, підприємств, установ та організацій, інших юридичних чи фізичних осіб в освітньому процесі;
    • забезпечує право вихованців, учнів та слухачів на захист від будь-яких форм фізичного та психічного насильства;
    • видає в межах своєї компетенції накази та розпорядження і контролює їх виконання;
    • застосовує заходи заохочення та дисциплінарні стягнення до працівників закладу позашкільної освіти;
    • затверджує посадові обов’язки працівників зазначеного закладу.
    • призначає на посаду та звільняє з посади працівників, визначає їх функціональні обов’язки.

       Керівник закладу позашкільної освіти є головою педагогічної ради – постійно діючого колегіального органу управління  Закладу.

4.4. Педагогічна рада Закладу :

  • розглядає плани, підсумки і актуальні питання навчальної, виховної, організаційно-масової та інформаційно-методичної роботи закладу, його структурних підрозділів, гуртків, а також питання дотримання санітарно-гігієнічних вимог, забезпечення техніки безпеки, охорони праці;
  • розглядає пропозиції щодо поліпшення діяльності закладу позашкільної освіти, утворення нових гуртків та інших творчих об’єднань;
  • визначає заходи щодо поліпшення кваліфікації педагогічних кадрів, впровадження в освітній процес досягнень науки і передового педагогічного досвіду;
  • створює в разі потреби експертні та консультаційні комісії за певними напрямками роботи;
  • порушує клопотання про заохочення педагогічних працівників.

4.5.  Робота педагогічної ради проводиться відповідно до потреб закладу позашкільної освіти. Кількість засідань педагогічної ради визначається їх доцільністю і, як правило, становить не менше чотирьох на рік.

4.6.  Органом громадського самоврядування закладу позашкільної освіти є загальні збори (конференція) колективу цього Закладу. У період між загальними зборами (конференціями) діє Рада Козелецького БТДЮ, діяльність якої регулюється цим Статутом. За рішенням загальних зборів або Ради можуть створюватися і діяти піклувальна рада, учнівське та батьківське самоврядування, а також комісії, асоціації тощо.

  1. V. МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА

 

5.1. Матеріально-технічна база Козелецького будинку творчості дітей та юнацтва Козелецької селищної ради складається з основних фондів та інших матеріальних цінностей, що належать йому на правах оперативного управління, власності або повного господарського відання відповідно до чинного законодавства України, Статуту та укладених закладом угод.

5.2. Відповідно до чинного законодавства України заклад позашкільної освіти безкоштовно користується земельними ділянками, на яких він розташований, несе відповідальність за раціональне використання і відновлення природних ресурсів. Збитки, заподіяні закладу позашкільної освіти в результаті порушення його майнових прав іншими юридичними та фізичними особами, відшкодовується відповідно до чинного законодавства України. Майно закладу може вилучатися Засновником лише за умови подальшого використання цього майна та коштів, отриманих від його реалізації, на розвиток позашкільної освіти в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

5.3. Для проведення освітньої,  інформаційно-методичної, організаційно-масової, навчально-репетиційної та концертно-просвітницької роботи закладу позашкільної освіти надаються в користування спортивні об’єкти, культурні, оздоровчі та інші заклади безоплатно або на пільгових умовах. Порядок надання зазначених об’єктів у користування визначається місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування  відповідно до законодавства України.

5.4. У разі ліквідації Закладу майно та кошти, відповідно до законодавства України та засновницьких документів використовуються за рішенням Засновника.

5.5. Ведення діловодства, бухгалтерського обліку та звітності здійснюється в порядку, визначеним нормативно-правовими актами України.

VІ. ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

 

6.1. Фінансово-господарська діяльність Козелецького БТДЮ проводиться відповідно до законодавства України та цього Статуту.

6.2. Фінансування закладу позашкільної освіти здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету, а також фінансування може здійснюватися за рахунок бюджетних асигнувань та залучення позабюджетних коштів.

6.3. Джерелами формування коштів  є:

  • кошти державного та місцевого бюджетів, що надходять у розмірі, не нижчому від передбаченого нормативами фінансування закладів позашкільної освіти;
  • кошти, отримані за надання платних послуг відповідно до переліку, затвердженого Кабінетом Міністрів України, та порядку, встановленому Міністерством освіти і науки України, за погодженням з Міністерством фінансів та економіки;
  • кошти гуманітарної допомоги;
  • добровільні грошові внески, матеріальні цінності підприємств, установ, організацій та окремих громадян;
  • кредити банків;
  • інші надходження, не заборонені чинним законодавством України.

6.4. Кошти, отримані з додаткових джерел фінансування, використовуються для проведення діяльності, передбаченої цим Статутом.

У процесі проведення фінансово-господарської діяльності Заклад має право:

  • самостійно розпоряджатися коштами господарської та іншої діяльності відповідно до його Статуту;
  • користуватися земельними ділянками, на яких він розташований, безкоштовно;
  • розвивати власну матеріальну базу, мережу спортивно-оздоровчих, профільних таборів;
  • володіти, користуватися і розпоряджатися майном відповідно до законодавства України та цього Статуту;
  • виконувати інші дії, що не суперечать законодавству України та цьому Статуту.

6.5. Порядок ведення бухгалтерського обліку та звітності в будинку творчості здійснює відділ бухгалтерського обліку та звітності управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради.

6.6. Контроль за фінансово-господарською діяльністю здійснюють відповідні державні органи та управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради.

VІІ. ДІЯЛЬНІСТЬ  У РАМКАХ МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

 

7.1. Заклад має право укладати угоди про співробітництво з закладами освіти, науковими установами, організаціями, фондами, товариствами, окремими громадянами зарубіжних країн, встановлювати прямі міжнародні зв’язки на основі самостійно укладених угод про обмін творчими учнівськими колективами, педагогічними колективами, створювати в установленому порядку спільні заходи, визначені Статутом тощо. Також можуть у встановленому порядку одержати право на зовнішньоекономічну діяльність та укладати угоди.

VІІІ. ДЕРЖАВНИЙ КОНТРОЛЬ ЗА ДІЯЛЬНІСТЮ

 

8.1. Козелецький будинок творчості дітей та юнацтва Козелецької селищної ради безпосередньо підпорядкований і підзвітний управлінню освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради. Основною формою державного контролю є інституційний аудит, що проводиться відповідно до чинного законодавства України.

8.2. Контроль за діяльністю Закладу щодо забезпечення належного рівня позашкільної освіти, навчання і виховання дітей за інтересами здійснює управлінням освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради. Зміст, форми, періодичність контролю, не пов’язаного з освітнім процесом, встановлюється Засновником закладу позашкільної освіти.

  1. РЕОРГАНІЗАЦІЯ, ЛІКВІДАЦІЯ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

9.1. Рішення про реорганізацію або ліквідацію закладу освіти ухвалює Засновник.

Реорганізація закладу освіти відбувається шляхом злиття, приєднання, поділу, виділення.

Ліквідація проводиться ліквідаційною комісією, призначеною Засновником, а у випадках ліквідації за рішенням господарського суду – ліквідаційною комісією, призначеною цим органом.

З часу призначення ліквідаційної комісії до неї переходять повноваження щодо до управління закладом освіти.

9.2. Ліквідаційна комісія оцінює наявне майно закладу освіти, виявляє його дебіторів і кредиторів та розраховується з ними, складає ліквідаційний баланс і представляє його Засновнику.

9.3. У випадку реорганізації права та обов’язки закладу освіти переходять до правонаступників відповідно до чинного законодавства України або визначених закладів освіти.

9.4. При реорганізації чи ліквідації закладу освіти працівникам, які звільняються або переводяться, гарантується дотримання їх прав та інтересів відповідно до законодавства України про працю.

9.5. У разі припинення Закладу як юридичної особи (ліквідація, злиття, поділ, приєднання або перетворення) рішення про передачу активів приймає Засновник.

 

Х. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

 

10.1. Цей Статут набуває чинності після його затвердження та державної реєстрації в уповноважених для цього органах.

10.2. Зміни та доповнення до Статуту оформлюються відповідно до вимог чинного законодавства України.

10.3. Зміни та доповнення викладаються в новій редакції Статуту, затверджуються рішенням Засновника та набирають чинності після її державної реєстрації.

10.4. Умови, які не передбачені цим Статутом, регламентуються чинним законодавством України та рішеннями Засновника.

 Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 19-36/VIII

Про зміну юридичної адреси та

затвердження Статуту Комунального закладу

«Козелецька музична школа»

Козелецької селищної ради

         Відповідно до частини першої статті 144 Конституції України, Цивільного кодексу України, Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України» від 26.01.2024 року № 3285, Закону України «Про культуру», Закону України «Про освіту», наказу Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 19.01.2024 р. № 48 «Про внесення змін до наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 26.11.2000 р. №290», у зв’язку із зміною адміністративно-територіального устрою України (селища міського типу змінюються на селища), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Внести зміни до юридичної адреси Комунального закладу «Козелецька музична школа» Козелецької селищної ради з адреси: вул. Миколи Лентовича, буд. 5, смт. Козелець, Чернігівський район, Чернігівська область, 17000, на адресу: вул. Миколи Лентовича, буд. 5, селище Козелець, Чернігівський район, Чернігівська область, 17000.
  2. Затвердити Статут Комунального закладу «Козелецька музична школа» Козелецької селищної ради в новій редакції, що додається.
  3. Директору Комунального закладу «Козелецька музична школа» Козелецької селищної ради провести дії, передбачені чинним законодавством України щодо державної реєстрації статутних документів закладу.
  4. Пункт 2 рішення двадцятої сесії Козелецької селищної ради 8 скликання від 12 серпня 2022 року № 09-20 /VIII «Про зміну найменування юридичної особи Козелецької дитячої музичної школи Козелецької селищної ради» визнати таким, що втратив чинність.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

Додаток до

рішення тридцять шостої

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 23 серпня  2024 року № 19-36/VIII

СТАТУТ

Комунального закладу «Козелецька  музична школа»

Козелецької селищної ради

(нова редакція)

 

  1. Загальні положення

 

1.1. Цей Статут був розроблений на підставі Положення про мистецьку школу, затвердженого наказом Міністерства культури України від 09.08.2018 року № 686, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.09.2018 за № 1004/32456, яке регламентує діяльність Козелецкої музичної школи, закладу освіти системи Міністерства культури України.

1.2. Комунальний заклад «Козелецька музична школа» – заклад спеціалізованої мистецької освіти, який надає початкову мистецьку освіту.

1.3. Комунальний заклад «Козелецька  музична школа» є закладом спеціалізованої позашкільної освіти та закладом освіти сфери культури і здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», «Про культуру», інших законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, наказів Міністерства культури України, рішень засновників мистецьких шкіл, у тому числі місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, прийнятих в межах їх повноважень, визначених Законами України, а також  Положенням про мистецьку школу  і власним Статутом.

1.4. Комунальний заклад «Козелецька  музична школа»  провадить свою діяльність за напрямами позашкільної освіти: художньо-естетичним, який забезпечує розвиток творчих здібностей, обдарувань та набуття здобувачами практичних навичок, оволодіння знаннями в сфері вітчизняної і світової культури та мистецтва та за мистецьким, який забезпечує набуття здобувачами спеціальних мистецьких виконавських компетентностей у процесі активної мистецької діяльності.

1.5. Комунальний заклад «Козелецька  музична школа» організовує освітній процес за програмами початкової мистецької освіти за елементарним, середнім (базовим) та/або поглибленим підрівнями початкової мистецької освіти та за спрямуваннями: загальне мистецьке та/або початкове професійне. Початкова мистецька освіта може здобуватися одночасно із здобуттям дошкільної, повної загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти, а також незалежно від здобуття рівня освіти. Компетентності, здобуті за програмами початкової мистецької освіти, можуть враховуватися та визнаватися на відповідному рівні формальної освіти.

Комунальний заклад «Козелецька  музична школа» може здійснювати освітню діяльність за програмами початкової мистецької освіти для осіб з особливими освітніми потребами та інших громадян незалежно від віку відповідно до їхніх потреб і запитів.

1.6. Інституційний аудит та громадська акредитація Комунальний заклад «Козелецька  музична школа» здійснюється за підстав та у порядку, визначеному законодавством.

1.7. Місцеві органи державної влади та органи місцевого самоврядування забезпечують доступ до початкової мистецької освіти громадян за місцем проживання шляхом відкриття, утримання, матеріально-технічного забезпечення та фінансування мистецьких шкіл, їх філій та класів відповідно до освітніх, культурних, духовних потреб та запитів населення.

1.8. Мова навчання та виховання у КЗ «Козелецької музичної школи» визначається  Конституцією України та відповідними Законами України.

  1. Організаційно-правові засади діяльності мистецької школи

 

2.1. КЗ «Козелецька  музична школа» як суб’єкт господарювання діє як бюджетна установа, неприбутковий заклад освіти у сфері культури.

2.2. КЗ «Козелецька музична школа» діє як комунальний заклад початкової мистецької освіти.

2.3. КЗ «Козелецька  музична школа» є юридичною особою, діє на підставі Статуту, затвердженого засновником, має круглу печатку та інші атрибути юридичної особи.

2.4. Повне найменування: Комунальний заклад «Козелецька  музична школа» Козелецької селищної ради. Скорочено: КЗ «Козелецька МШ».

2.5. Засновником КЗ «Козелецької  музичної школи» є Козелецька селищна рада.

2.6. Орган управління КЗ «Козелецької  музичної школи» – управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради.

2.7.  Координація діяльності та контроль КЗ «Козелецької музичної школи» здійснюється начальником управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради.

2.8. Місце знаходження КЗ «Козелецька музична школа»:

вул. Миколи Лентовича, буд. 5, селище Козелець, Чернігівський район, Чернігівська область, 17000.

2.9. Основним видом діяльності КЗ «Козелецька  музична школа» є мистецько-освітня діяльність, яка включає організацію, забезпечення та реалізацію мистецько-освітнього процесу з метою формування у здобувачів початкової мистецької освіти компетентностей, передбачених освітньою програмою. Як заклад освіти сфери культури також є середовищем для розвитку творчого мистецького потенціалу громадян, їх художньо-естетичного розвитку.

2.10. Основними функціями КЗ «Козелецька  музична школа» є:

     -    надання початкової мистецької освіти;

  • організація, забезпечення та провадження освітнього процесу для набуття здобувачами спеціальних здібностей, естетичного досвіду і ціннісних орієнтацій у процесі активної мистецької діяльності, формування в них теоретичних і практичних (в тому числі виконавських) загальних та професійних компетентностей початкового рівня в обраному виді мистецтва;
  • створення умов для професійної художньо-творчої самореалізації особистості здобувача;
  • популяризація академічного та народного мистецтва та долучення до нього широкого кола громадян незалежно від місця проживання, віку та сфери зайнятості;
  • формування потреб громадян у якісному культурному та мистецькому продукті, здобутті додаткових компетентностей у сфері культури, мистецтва, пробудження їх інтересу до творчості, спілкування з мистецтвом, мистецьких практик;
  • пошук та підтримка обдарованих і талановитих дітей з раннього віку, розвиток їх мистецьких здібностей;
  • здійснення навчання громадян з особливими освітніми потребами шляхом запровадження програм інклюзивної мистецької освіти початкового рівня;
  • створення умов для набуття здобувачами первинних професійних навичок і вмінь, необхідних для їхньої соціалізації, подальшої самореалізації та/або професійної діяльності;
  • виховання громадянина України шляхом вивчення та виховання поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей українського народу, етносівУкраїни, а також інших націй і народів;
  • здійснення творчої мистецької, інформаційної, методичної, організаційної роботи.

КЗ «Козелецька  музична школа» у своєму Статуті може визначати додаткові функції, що не суперечать його основному виду діяльності, з урахуванням потреб закладу і громади.

2.11. З метою виконання функцій, передбачених  Статутом закладу в КЗ «Козелецька  музична школа» можуть створюватися структурні підрозділи, у тому числі і відокремлені: відділення, відділи, класи, в тому числі інклюзивні, які забезпечують надання послуг з початкової мистецької освіти за видами мистецтва або різним фахом, та філії.

Відокремлені структурні підрозділи створюються з метою наближення послуг з початкової мистецької освіти до громадян за місцем проживання. Відокремлений структурний підрозділ створюється за рішенням керівника закладу, погодженого із засновником. Засновник забезпечує діяльність відокремлених структурних підрозділів закладу в частині фінансового, матеріально-технічного та кадрового забезпечення в тому ж порядку, що й сам заклад.

2.12. КЗ «Козелецька  музична школа» має право:

- самостійно розробляти та затверджувати освітні програми для забезпечення освітнього процесу;

  • здійснювати освітній процес за наскрізними освітніми програмами;
  • реалізовувати академічну, кадрову та фінансову автономію в межах законодавства;
  • реалізовувати освітні та мистецькі проекти;
  • надавати платні додаткові освітні та інші послуги на договірних засадах;
  • реалізовувати власну мистецьку продукцію, вироблену в майстернях закладу;
  • брати участь у грантових програмах та проєктах;
  • входити до складу освітніх комплексів та інших об’єднань з закладами освіти різних рівнів, освітніх округів за умови збереження статусу юридичної особи та своїх функцій, визначених Статутом закладу;
  • входити, як заклад або через своїх представників до асоціацій, інших професійних та громадських об’єднань або створювати такі організації;
  • бути базою для реалізації практичної підготовки педагогічних кадрів закладами фахової передвищої та вищої мистецької освіти відповідно до украдених договорів, а також бути структурним підрозділом закладу спеціалізованої мистецької освіти вищого рівня без статусу юридичної особи;
  • бути базою для проведення заходів з підвищення кваліфікації педагогічних працівників мистецьких шкіл;
  • провадити роботу своїх структурних підрозділів у приміщеннях інших закладів освіти, підприємств, організацій на підставі укладених договорів;
  • здійснювати іншу діяльність, не заборонену законодавством.

2.13. КЗ «Козелецька  музична школа» зобов’язана:

- надавати здобувачам якісні мистецько-освітні послуги, забезпечувати якість початкової мистецької освіти;

  • виконувати стандарти початкової мистецької освіти, затверджені Міністерством культури України;
  • створювати умови для реалізації індивідуальних навчальних траєкторій здобувачів у межах освітніх програм, набуття ними відповідних компетентностей;
  • створити і впровадити систему внутрішнього забезпечення якості освіти;
  • дотримуватися вимог законодавства з питань господарської та фінансової діяльності;
  • забезпечувати реалізацію вимог законодавства з питань оплати праці та підвищення кваліфікації педагогічних та інших працівників;
  • здійснювати інші обов’язки, передбачені законодавством

2.14. Педагогічна рада КЗ «Козелецька  музична школа» здійснює планування  діяльності школи, у тому числі розробляє стратегію (перспективний план) розвитку школи, схвалену педагогічною радою та затверджену керівником.

2.15. КЗ «Козелецька  музична школа» здійснює заходи щодо своєї прозорості та інформаційної відкритості в межах, передбачених законодавством.

2.16. КЗ «Козелецька  музична школа» веде службову та навчальну документацію, яка регламентує організацію та провадження освітнього процесу. Рекомендований перелік службової та навчальної документації, а також окремі її форми затверджуються Міністерством культури України.

2.17. КЗ «Козелецька  музична школа» подає статистичну звітність за формами та в строки, визначені законодавством.

  1. Управління мистецькою школою.

 

3.1.Управління КЗ «Козелецька  музична школа» в межах повноважень, визначених законами та Статутом закладу, здійснюють:

засновник;

керівник (директор);

колегіальний орган  управління (педагогічна рада);

інші органи, передбачені спеціальними законами та/або Статутом закладу.

3.2. Права та обов’язки засновника КЗ «Козелецька  музична школа» визначаються статтею 25 Закону України «Про освіту», частиною шостою статті 10 Закону України «Про позашкільну освіту», цим Статутом закладу.

Засновник КЗ «Козелецька музична школа», у тому числі:

  • затверджує Статут мистецької школи, його нову редакцію та зміни до нього, здійснює контроль за його дотриманням;
  • забезпечує створення в мистецькій школі умов для інклюзивної мистецької освіти початкового рівня;
  • забезпечує доступ громадян до початкової мистецької освіти відповідно до їх потреб і запитів шляхом відкриття мистецьких шкіл та їх відокремлених структурних підрозділів;
  • здійснює фінансування діяльності мистецької школи в частині забезпечення якісного і сучасного освітнього процесу та послуг з початкової мистецької освіти, які надаються мистецькою школою в межах затверджених освітніх програм;
  • забезпечує розвиток матеріально-технічної бази КЗ «Козелецька музична школа»;
  • здійснює фінансування підвищення кваліфікації педагогічних працівників заснованих ним мистецьких шкіл у межах, визначених законодавством;
  • компенсує витрати на навчання пільгових категорій громадян відповіднодо абзацу третього частини другої статті 26 Закону України «Про позашкільну освіту»;
  • забезпечує соціальний захист здобувачів, педагогічних працівників та інших працівників дитячої музичної школи;
  • у разі реорганізації чи ліквідації закладу освіти забезпечує здобувачам початкової мистецької освіти можливість продовжити навчання в іншій мистецькій школі;
  • приймає рішення щодо створення піклувальної ради мистецької школи, благодійних фондів;
  • реалізуєінші права, передбачені законодавством та Статутом мистецької школи.

Засновник або уповноважена ним особа не має права втручатися в діяльність КЗ «Козелецька  музична школа», що здійснюється нею в межах її автономних прав, визначених законами та цим Статутом.

3.3. Безпосереднє управління КЗ «Козелецька музична школа» здійснює її керівник – директор.

 Директор несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність мистецької школи.

Директор представляє КЗ «Козелецька  музична школа» у відносинах з державними органами, органами місцевого самоврядування, юридичними та фізичними особами і діє без доручень у межах повноважень, передбачених законом та Статутом закладу.

Директор призначається засновником мистецької школи у порядку, визначеному законами та Статутом, з числа претендентів, які вільно володіють державною мовою та мають вищу освіту. Додаткові кваліфікаційні вимоги до директора та порядок його обрання (призначення) визначаються Законом України «Про позашкільнуосвіту» та Статутом мистецької школи.

Директор в межах наданих йому повноважень:

  • організовує діяльність КЗ «Козелецька  музична школа»;
  • вирішує питання фінансово-господарської діяльності мистецької школи;
  • забезпечує організацію освітнього процесу та здійснення контролю за виконанням освітніх програм;
  • забезпечує функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти;
  • укладає договори про надання освітніх послуг з здобувачами або їх законними представниками;
  • забезпечує умови для здійснення дієвого та відкритого громадського контролю за діяльністю мистецької школи;
  • здійснює кадрову політику мистецької школи, призначає на посади та звільняє з посад заступників директора, педагогічних та інших працівників мистецької школи, визначає їх функціональні обов’язки;
  • затверджує план прийому до мистецької школи на відповідний рік;
  • встановлює та затверджує розміри плати за навчання КЗ «Козелецька музична школа» в порядку, визначеному законодавством;
  • видає у межах своєї компетенції накази та розпорядження і контролює їх виконання;
  • сприяє та створює умови для діяльності органів самоврядування мистецької школи;
  • вводить в дію та забезпечує реалізацію рішень педагогічної ради щодо встановлення надбавок, доплат, премій, матеріальної допомоги працівникам КЗ «Козелецька музична школа», відповідно до законодавства;
  • сприяє створенню безпечних умов навчання та праці учасників освітнього процесу;
  • затверджує стратегію (перспективний план) розвитку КЗ «Козелецька музична школа» та освітні програми, схвалені педагогічною радою;
  • здійснює інші повноваження, передбачені законом та Статутом мистецької школи.

3.4. Педагогічна рада КЗ «Козелецька  музична школа» (далі – педагогічна рада):

  • планує роботу КЗ «Козелецька музична школа»;
  • схвалює стратегію (перспективний план) розвитку КЗ «Козелецька музична школа»;
  • схвалює освітню програму (освітні програми) мистецької школи та оцінює результативність її (їх) виконання;
  • розглядає питання формування контингенту мистецької школи та схвалює план прийому до школи мистецтв на відповідний рік, надає відповідні пропозиції директору на затвердження;
  • формує систему та затверджує процедури внутрішнього забезпечення якості освіти, включаючи систему та механізми забезпечення академічної доброчесності;
  • приймає рішення щодо видачі документів про початкову мистецьку освіту;
  • розглядає актуальні питання організації, забезпечення та розвитку освітнього процесу в мистецькій школі, її структурних підрозділах;
  • обговорює питання та визначає заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників, затверджує щорічний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників;
  • ухвалює рішення щодо відзначення, морального та матеріального заохочення учнів, вихованців, слухачів, працівників закладу та інших учасників освітнього процесу;
  • розглядає питання щодо відповідальності учнів, вихованців, слухачів, працівників закладу та інших учасників освітнього процесу за невиконання ними своїх обов’язків.
  1. Учасники освітнього процесу

 

4.1. Учасниками освітнього процесу в мистецькій школі є:

  • здобувачі початкової мистецької освіти – учні;
  • педагогічні працівники;
  • батьки учнів, або їх законні представники;
  • інші працівники, залучені до провадження освітнього процесу;
  • інші особи, залучені до освітнього процесу у порядку, визначеному Статутом мистецької школи відповідно до закону.

4.2. Права та обов’язки учнів визначаються статтею 53 Закону України «Про освіту», статтею 20 Закону України «Про позашкільну освіту», цим Положенням та Статутом мистецької школи.

Ученьмає право на:

  • доступ до початкової мистецької освіти відповідно до його запитів, здібностей, обдарувань, уподобань та інтересів;
  • індивідуальну освітню траєкторію, яка реалізується, зокрема через вільний вибір мистецької школи та освітніх програм, які нею пропонуються, видів, форм і темпу здобуття початкової мистецької освіти, методів і засобів навчання;
  • якісні освітні послуги, здобуття початкової мистецької освіти за одним або кількома підрівнями та відповідним спрямуванням в межах освітніх програм мистецької школи;
  • справедливе та об’єктивне оцінювання його результатів навчання та відзначення успіхів у навчанні та мистецькій діяльності;
  • свободу творчості, культурної та мистецькоїдіяльності;
  • безпечні та нешкідливі умови навчання;
  • повагу людської гідності;
  • користування бібліотекою, навчальною, виробничою, культурною, побутовою, оздоровчою інфраструктурою мистецької школи та послугами її структурних підрозділів у порядку, встановленому закладом відповідно до Закону України «Про позашкільну освіту»;
  • доступ до інформаційних ресурсів і комунікацій, що використовуються в освітньому процесі та науковій діяльності;
  • демонстрування своїх навчальних досягнень на культурно-мистецьких заходах, зокрема, конкурсах, оглядах, фестивалях, олімпіадах, концертах, виставках, виставах тощо;
  • особисту або через своїх законних представників участь у громадському самоврядуванні та управлінні мистецькою школою;
  • інші необхідні умови для здобуття освіти, у тому числі для осіб з особливими освітніми потребами та із соціально незахищених верств населення.

Учень зобов’язаний:

  • виконувати вимоги освітньої програми (індивідуального навчального плану за його наявності), дотримуючись принципу академічної доброчесності, та досягти передбачених нею результатів навчання;
  • поважати гідність, права, свободи та законні інтереси всіх учасників освітнього процесу, дотримуватися етичних норм;
  • дбайливо та відповідально ставитися до власного здоров’я, здоров’я оточуючих, довкілля;
  • дотримуватися Статуту, Правил внутрішнього розпорядку КЗ «Козелецька музична школа», а також умов договору про надання освітніх послуг.

4.3. Педагогічними працівниками КЗ «Козелецька  музична школа» є директор, викладачі, концертмейстери, методисти (за наявності), інші педагогічні працівники, на яких поширюються умови оплати праці педагогічних працівників.

Педагогічний працівник КЗ «Козелецька  музична школа» має право на:

  • розроблення та впровадження авторських навчальних програм, проектів, освітніх методик і технологій, методів і засобів, насамперед методик компетентнісного навчання;
  • користування бібліотекою, навчальною, виробничою, культурною, побутовою, оздоровчою інфраструктурою мистецької школи та послугами її структурних підрозділів у порядку, встановленому закладом та відповідно до законодавства;
  • підвищення кваліфікації, вільний вибір освітніх програм, форм навчання, закладів освіти, установ і організацій, інших суб’єктів освітньої діяльності, що здійснюють підвищення кваліфікації педагогічних працівників;
  • проходження сертифікації відповідно до законодавства;
  • доступ до інформаційних ресурсів і комунікацій, що використовуються в освітньому процесі діяльності;
  • відзначення успіхів у своїй професійній діяльності, справедливе та об’єктивне її оцінювання;
  • захист професійної честі та гідності;
  • відпустку відповідно до законодавства;
  • участь у громадському самоврядуванні закладу освіти;
  • участь у роботі колегіальних органів управління закладу освіти.

Педагогічні працівники зобов’язані:

  • постійно підвищувати свій професійний і загальнокультурний рівні та педагогічну майстерність;
  • виконувати освітню програму для досягнення учнями передбачених нею результатів навчання;
  • сприяти розвитку здібностей учнів, формуванню навичок здорового способу життя, дбати про їхнє фізичне і психічне здоров’я;
  • дотримуватися академічної доброчесності та забезпечувати її дотримання в освітньому процесі та в мистецькій діяльності;
  • проходити атестацію в порядку, визначеному Міністерством культури України;
  • дотримуватися педагогічної етики, поважати гідність, права, свободи і законні інтереси всіх учасників освітнього процесу;
  • настановленням і особистим прикладом утверджувати повагу до суспільної моралі та суспільних цінностей, зокрема правди, справедливості, патріотизму, гуманізму, толерантності, працелюбства;
  • формувати у здобувачів освіти усвідомлення необхідності додержуватися Конституції та законів України, захищати суверенітет і територіальну цілісність України;
  • формувати в учнів прагнення до взаєморозуміння, миру, злагоди між усіма народами, етнічними, національними, релігійними групами;
  • захищати учнів під час освітнього процесу від будь-яких форм фізичного та психічного насильства, приниження честі та гідності, дискримінації за будь-якою ознакою, пропаганди та агітації, що завдають шкоди здоров’ю здобувача освіти;
  • додержуватися Статуту та Правил внутрішнього розпорядку закладу освіти, виконувати свої посадові обов’язки.

Загальні вимоги до освіти та професійної кваліфікації педагогічного працівника мистецької школи визначаються статтею 58 Закону України «Про освіту» частиною першою статті 21 Закону України «Про позашкільну освіту». Специфічні кваліфікаційні вимоги до педагогічних працівників мистецької школи встановлюються законодавством, зокрема професійним стандартом (за наявності) до відповідних посад педагогічних працівників.

Обсяг педагогічного навантаження педагогічних працівників КЗ «Козелецька дитяча музична школа» встановлюється керівником згідно із законодавством. Норма годин на одну тарифну ставку викладача та концертмейстера   становить 18 навчальних годин на тиждень. Оплата роботи здійснюється відповідно до обсягу педагогічного навантаження. Доплати за завідування відділами, відділеннями встановлюються в розмірах, визначених статтею 22 Закону України «Про позашкільну освіту».

Перерозподіл педагогічного навантаження педагогічного працівника протягом навчального року можливий у разі зміни кількості годин за окремими навчальними програмами, що передбачається річним навчальним планом, у разі вибуття або зарахування учнів протягом навчального року, а також за письмовою заявою педагогічного працівника з додержанням законодавства України про працю. Перерозподіл педагогічного навантаження педагогічного працівника здійснюється директором.

4.4. Права та обов’язки інших осіб, які залучаються до освітнього процесу, визначаються законодавством, відповідними договорами та/або Статутом мистецької школи.

4.5. Права та обов’язки батьків або інших законних представників учнів мистецьких шкіл визначаються статтею 55 Закону України «Про освіту», іншими актами законодавства, Статутом мистецької школи і договором про надання освітніх послуг.

  1. Організація освітнього процесу в мистецькій школі

 

5.1. Організація освітнього процесу в мистецькій школі здійснюється відповідно до плану, який схвалюється педагогічною радою та затверджується директором  закладу.

План організації освітнього процесу визначає, зокрема, структуру навчального року, його початок і закінчення, тривалість навчального тижня, уроків, занять, відпочинку між ними, інші форми організації освітнього процесу у межах часу, передбаченого освітньою програмою з дотриманням вимог  частини першої статті 17 Закону України «Про позашкільну освіту».

Формування контингенту учнів, комплектування навчальних груп та інших творчих об'єднань у мистецькій школі здійснюється у період з 1 до 15 вересня, який є робочим часом викладача. У канікулярні, вихідні, святкові та неробочідні заклад може працювати за окремим планом, затвердженим керівником цього закладу.

5.2. Освітній процес в КЗ «Козелецька  музична школа» здійснюється за освітніми програмами. Освітня програма – це єдиний комплекс освітніх компонентів, спланованих і організованих закладом позашкільної освіти для досягнення учнями результатів навчання (набуття компетентностей).

Освітня програма містить вимоги до учнів, які можуть розпочати навчання за цією програмою; перелік освітніх компонентів та їх логічну послідовність; загальний обсяг навчального навантаження та очікувані результати навчання здобувачів освіти.

Освітня програма розробляється з урахуванням особливостей соціально-економічного розвитку регіону, інтересів учнів, потреб сім’ї, запитів інших закладів освіти, молодіжних і дитячих громадських організацій, має передбачати освітні компоненти для вільного вибору здобувачів.

5.3. Форми роботи, види, форми та перелік навчальних занять та освітньої діяльності, спрямованої на результати навчання здобувачів, види проведення контрольних заходів визначаються змістом початкової мистецької освіти, що розкривається у освітніх програмах КЗ «Козелецька  музична школа» та навчальних програмах навчальних дисциплін (предметів).

 Наповнюваність груп для опанування здобувачами окремих освітніх компонентів визначається освітніми програмами з дотриманням вимог до забезпечення якості початкової мистецької освіти.

Для провадження освітнього процесу в КЗ «Козелецька  музична школа» складається графік освітнього процесу та розклад занять.

Перерви між навчальними заняттями є робочим часом педагогічного працівника.

5.4. Порядок приймання учнів на навчання до КЗ «Козелецька  музична школа», а також їх переведення з інших мистецьких шкіл, відрахування та поновлення на навчання визначається статутом закладу та положенням про організацію освітнього процесу з урахуванням вимог законодавства та освітніх програм.

5.5. Зарахування учнів на навчання за освітньою програмою здійснюється наказом директора на підставі укладеного договору про надання освітніх послуг, зразок якого затверджується Міністерством культури України. У договорі обов’язково зазначаються права і обов’язки сторін, відповідальність сторін за невиконання обов’язків, передбачених договором, а також розмір та порядок  внесення  плати за навчання.

          5.6. Питання внутрішнього переведення учнів у КЗ «Козелецька  музична школа», зарахування на освітні програми наступного підрівня початкової мистецької освіти, та інші питання, пов’язані із здобуттям початкової мистецької освіти, вирішуються мистецькою школою в порядку, визначеному її статутом та положенням про організацію освітнього процесу.

5.7. Оцінювання досягнутих учнями результатів навчання здійснюється в порядку і за критеріями, визначеними освітньою програмою. Основною формою оцінювання учня є характеристика його результатів навчання та порівняння їх з тими, що містяться в вимогах навчальних програм дисциплін (предметів) на відповідних етапах навчання. Підсумкове оцінювання результатів навчання учнів здійснюється по завершенню опанування освітньої програми шляхом виставлення оцінок в балах. Освітньою програмою може бути встановлена інша система оцінювання результатів навчання учнів.

5.8. Учні, які в повному обсязі виконали освітню програму та продемонстрували досягнення передбачених нею навчальних результатів, отримують документ про початкову мистецькуосвіту (далі – свідоцтво) за зразком згідно з додатком. Свідоцтво має містити повне найменування мистецької школи відповіднодо статуту закладу, назву освітньої програми, підрівня та спрямування початкової мистецької освіти, загальний обсяг навчальних годин та перелік і обсяг навчальних дисциплін (предметів), отриманих здобувачем під час опанування освітньої програми та підсумкові оцінки. Свідоцтво підписує директор школи або особа, яка виконує його обов’язки на момент видачі документа.

Учням, які не завершили навчання за освітньою програмою, або не продемонстрували досягнення передбачених нею навчальних результатів, за запитом учня або його законного представника, директором відповідної мистецької школи може бути видана довідка про фактичний рівень та обсяг опануванняо світньої програми.

  1. Фінансово-господарська діяльність

та матеріально-технічна база закладу

 

6.1. Фінансово-господарська діяльність КЗ «Козелецька музична школа» здійснюється відповідно до законодавства.

6.2. Фінансування КЗ «Козелецька  музична школа» здійснюється за рахунок коштів відповідних бюджетів, а також за рахунок додаткових джерел фінансування, не заборонених законодавством України.

6.3. Додатковими джерелами фінансування КЗ«Козелецькамузична школа» є:

  • кошти, одержані за надання додаткових освітніх послуг, роботи, виконані закладом на замовлення підприємств, установ, організацій та громадян, доходи від реалізації власної продукції, від надання в оренду приміщень, обладнання, що не оподатковуються і спрямовуються на соціальні потреби та розвиток закладу освіти;
  • гуманітарнадопомога;
  • дотації з місцевихбюджетів;
  • добровільні грошові внески, матеріальні цінності, одержані від підприємств, установ, організацій та окремих громадян.

Кошти, отримані за рахунок додаткових джерел фінансування, використовуються мистецькою школою на діяльність, передбачену його статутом.

6.4. Розмір та умови оплати за навчання в КЗ «Козелецька  музична школа» та надання нею додаткових освітніх послуг встановлюються договором відповідно до законодавства. Плата може вноситися за весь строк навчання або надання додаткових освітніх послуг повністю одноразово або частинами – щомісяця, щосеместру, щороку.

Заклад освіти має право змінювати розмір плати за навчання (в частині залишку несплаченої суми) у порядку, передбаченому договором, не більше одного разу на рік і не більш як на офіційно визначений рівень інфляції за попередній календарний рік.

Договір укладається між закладом освіти і здобувачем освіти (його законними представниками) та/або юридичною чи фізичною особою, яка здійснює оплату.

6.5. Бюджетні асигнування на освіту, включаючи кошти освітніх субвенцій, позабюджетні кошти та кошти, отримані Козелецькою дитячою музичною школою  як плата за навчання або за надання додаткових освітніх послуг, не можуть бути вилучені в дохід держави або місцевих бюджетів. Зазначені кошти спрямовуються  на діяльність, визначену статутом закладу.

У разі одержання коштів з інших джерел бюджетні та галузеві асигнування КЗ «Козелецька музична школа» не зменшуються.

6.6. Кошти, матеріальні та нематеріальні активи, що надходять КЗ «Козелецька  музична школа» у вигляді безповоротної фінансової допомоги, інших надходжень, добровільних пожертвувань юридичних і фізичнихосіб, у тому числі нерезидентів, для провадження освітньої, культурної, мистецької діяльності, не вважаються прибутком.

6.7. Учні мистецької школи, яким відповідно до Закону України «Про позашкільну освіту» та інших законів надане таке право, здобувають початкову мистецьку освіту безоплатно. Місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування компенсують кошти на навчання дітей пільгових категорій у порядку, затвердженому Кабінетом МіністрівУкраїни, та мають право встановлювати додаткові пільги з плати за навчання з урахуванням можливостей місцевих бюджетів.

6.8. Вимоги до матеріально-технічної бази КЗ «Козелецька  музична школа» визначаються нормативами матеріально-технічного забезпечення, затвердженими Міністерством культури України.

6.9. Порядок створення, реорганізації, ліквідації КЗ «Козелецька  музична школа» визначається законодавством.

  1. Діяльність закладу в рамках міжнародного співробітництва

 

7.1. КЗ «Козелецька  музична школа» має право укладати договори про співробітництво, встановлювати прямі зв’язки із закладами мистецької освіти, іншими закладами, підприємствами, установами, організаціями іноземних країн, міжнародними підприємствами, установами, організаціями, фондами тощо.

7.2. КЗ «Козелецька  музична школа», педагогічні працівники та учні можуть брати участь у реалізації міжнародних, зокрема мистецьких та мистецько-освітніх проєктів і програм. КЗ «Козелецька  музична школа» може залучати гранти міжнародних організацій та фондів відповідно до законодавства.

7.3. КЗ «Козелецька музична школа» може залучати іноземних фахівців до проведення майстер-класів та інших форм освітньої та мистецької діяльності.

7.4. Учні та педагогічні працівники КЗ «Козелецька  музична школа» мають право на академічну мобільність, участь у спільних освітніх мистецько-освітніх та мистецьких програмах з вітчизняними та/або іноземними закладами освіти в Україні та за кордоном.

Додаток
до Статуту  КЗ «Козелецька  музична школа»
(пункт5.9 розділу V)

СВІДОЦТВО
про початкову мистецьку освіту ________

від ___________________________ року

Видане  _____________________________________________________________________

(повне найменування мистецької школи в орудному відмінку)

Засвідчує,що  ______________________________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові учня)

опанував(ла) освітню програму з  ____________________________________

(назва  освітньої програми, вид мистецтва (фах))

підрівень ________________________________________________спрямування

(за потреби)  _________________________________________загальним обсягом

 _____________________________________________________________________

(загальна кількість навчальних годин за освітньою програмою)

 Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 20-36/VIII

Про зміну юридичної адреси та

затвердження Статуту комунального закладу

«Козелецький музей історії ткацтва Чернігівщини»

 Козелецької селищної ради в новій редакції

         Відповідно до частини першої статті 144 Конституції України, Цивільного кодексу України, Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України» від 26.01.2024 року № 3285, Закону України «Про культуру», Закону України «Про музеї та музейну справу», наказу Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 19.01.2024 р. № 48 «Про внесення змін до наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 26.11.2000 р.№290», у зв’язку із зміною адміністративно-територіального устрою України (селища міського типу змінюються на селища), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Внести зміни до юридичної адреси комунального закладу «Козелецький музей історії ткацтва Чернігівщини» Козелецької селищної ради з адреси: 17000, Чернігівська область, Чернігівський район селище Козелець, вул.Ф Сидорука, будинок 9 на адресу: вул. Ф. Сидорука, буд. 9, селище Козелець, Чернігівський район, Чернігівська область, 17000.
  2. Затвердити Статут комунального закладу «Козелецький музей історії ткацтва Чернігівщини» Козелецької селищної ради в новій редакції, що додається.
  3. Директору комунального закладу «Козелецький музей історії ткацтва Чернігівщини» Козелецької селищної ради провести дії, передбачені чинним законодавством України щодо державної реєстрації статутних документів закладу.
  4. Пункт 2 рішення двадцять першої сесії Козелецької селищної ради 8 скликання від 11 листопада 2022 року № 36-21/VIII «Про зміну юридичної адреси та затвердження Статуту комунального закладу «Козелецький музей історії ткацтва Чернігівщини» Козелецької селищної ради в новій редакції» визнати таким, що втратив чинність.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

 Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

Додаток до

рішення тридцять шостої сесії

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 23 серпня 2024 року № 20-36/VIII

 

СТАТУТ

комунального закладу «Козелецький музей історії ткацтва Чернігівщини» Козелецької селищної ради

(нова редакція)

 

І.  ЗАГАЛЬНІ   ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Козелецький  музей історії ткацтва  Чернігівщини Козелецької  селищної ради, надалі – (Музей) перебуває у комунальній власності Козелецької селищної ради відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про музей та музейну справу», «Про охорону культурної спадщини».

1.2. Організаційно-правова форма – комунальна організація (установа, заклад).

1.3. Повне найменування музею: комунальний заклад «Козелецький музей історії ткацтва Чернігівщини» Козелецької  селищної ради.

1.4. Скорочена назва музею – КЗ «Козелецький музей історії ткацтва Чернігівщини».

1.5. Юридична адреса музею: вул. Ф. Сидорука, буд. 9, селище Козелець, Чернігівський район, Чернігівська область, 17000.

1.6. Музей здійснює свою діяльність на основі та відповідно до чинного законодавства України, зокрема Конституції України, Цивільного кодексу України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про культуру», «Про музеї та музейну справу», «Про охорону культурної спадщини», нормативних актів Кабінету Міністрів України, Міністерства культури України, норм податкового законодавства України, що регулюють діяльність неприбуткових установ, інших чинних нормативних актів України, рішень Чернігівської обласної ради та районної ради, розпоряджень Чернігівської обласної державної адміністрації, наказів Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації та цього Статуту, який затверджується Козелецькою селищною радою.

1.7. Музей є підпорядкованим, підзвітним та підконтрольним управлінню освіти, культури , сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради та за галузевою спрямованістю підвідомчим Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації.

  1. II. ЮРИДИЧНИЙ СТАТУС МУЗЕЮ

2.1. Музей є юридичною особою, має печатку і штамп,  бланки з власними реквізитами, самостійний баланс, розрахунковий рахунок у банку. При внесенні суттєвих змін у цей Статут музей здійснює його перереєстрацію в порядку, встановленому для реєстрації.

2.2. Музей співпрацює з творчими спілками, державними та іншої форми власності підприємствами, установами, громадськими організаціями, юридичними і фізичними особами в Україні та за кордоном.

2.3. Музей має право укладати договори (контракти) з іншими юридичними особами з метою співробітництва у сфері культури, брати участь у діяльності відповідних організацій і фондів, здійснювати зовнішньоекономічну діяльність згідно з чинним законодавством. Музей має право укладати угоди, набувати майнових та особистих немайнових прав, бути позивачем і відповідачем в судових інстанціях.

2.4. Музей не підлягає приватизації,  перепрофілюванню або використанню не за призначенням.

2.5. Усі музейні предмети, які знаходяться під охороною Музею, входять до музейного фонду України. Музей забезпечує збереження експонатів Музею та створює умови для їх використання в експозиційній та науково-освітній діяльності згідно діючих інструкцій.

2.6. Методичне керівництво діяльністю Музею здійснює управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної  ради.

2.7. У процесі своєї діяльності Музей формує музейний фонд згідно свого профілю та планів роботи.

III. ЗАВДАННЯ  ТА  ЗМІСТ  РОБОТИ  МУЗЕЮ

3.1.Основними напрямками  музейної діяльності є культурно-освітня, науково-дослідна, експозиційна, фондова, видавнича робота, комплектування музейних зібрань,

3.2.Музей покликаний:

3.2.1. Вивчати та пропагувати історію ткацтва Чернігівщини, український національний костюм, побут та звичаї Чернігівщини;

3.2.2. Служити відродженню національної культури, залученню громадян до надбань національної історико-культурної спадщини;

3.2.3. Пропагувати творчість письменників, поетів, художників, народних умільців, чиє життя та діяльність пов’язані з Козелеччиною.

3.3.Здійснювати науково-дослідницьку роботу:

3.3.1. Проведення наукових досліджень, складання каталогів фондових груп збереження та наявних колекцій;

3.3.2. Організація всебічного вивчення фондів з метою публікацій науково-популярних  статей;

3.3.3. Проведення досліджень профільних документальних та рукописних матеріалів, що зберігаються у збірках інших музеїв, державних і приватних архівах, інших установах;

3.3.4. Проведення наукових конференцій і читань із залученням провідних учених-мистецтвознавців, етнографів, працівників інших музеїв, бібліотек, архівів;

3.3.5. Участь у конференціях наукових інституцій та закладів культури, міжнародних конференціях.

3.4. Проведення  експозиційної  роботи:

3.4.1. Складання тематико-експозиційних планів, створення нових експозицій;
3.4.2. Використання підсумків науково-дослідної роботи для підвищення наукового рівня стаціонарної експозиції та виставок, які є однією з форм публікацій музейних матеріалів;

3.4.3. Організація та експонування стаціонарних і пересувних виставок з матеріалів фондової збірки у приміщенні музею, а також в інших установах та організаціях.

3.5. Проведення  просвітницької  роботи:

3.5.1. Організація зустрічей з діячами культури, мистецтва і науки, творчою інтелігенцією, представниками влади, а також бізнесменами та меценатами;
3.5.2. Проведення презентацій нових видань;

3.5.3. Проведення лекцій на підприємствах, в установах, навчальних закладах;
3.5.4. Розроблення методики і техніки екскурсійної роботи, тематики екскурсій та лекцій;

3.5.5. Співпраця і координація науково-дослідної та просвітницької роботи з іншими установами в Україні;

3.5.6. Надання громадським та державним музеям, організаціям, установам, навчальним закладам науково-методичної і практичної допомоги у створенні експозицій та виставок, у підготовці й проведенні інших тематичних заходів;

3.5.7. Здійснення видавничої діяльності згідно з чинним законодавством;
3.5.8. Організація та проведення для учнівської  і студентської молоді за допомогою музейних засобів архівних практик, семінарів, циклів лекцій;
3.5.9. Організація закупівлі творів мистецтва та друкованої продукції за перерахунком, реалізація їх в Україні та за її межами за цінами, самостійно встановленими музеєм;

3.5.10.Діяльність, яка згідно з чинним законодавством України потребує спеціального дозволу, здійснюється після отримання такого дозволу.

               

  1. IV. МАЙНО МУЗЕЮ, ПОРЯДОК УТВОРЕННЯ ТА

ВИКОРИСТАННЯ

4.1. Майно Музею є комунальною власністю Козелецької селищної  ради, за винятком музейних предметів і музейних колекцій, які відносяться до Музейного Фонду України. Здійснюючи право оперативного управління, музей володіє та користується майном згідно чинного законодавства. Основними фондами Музей має право розпоряджатися відповідно до встановленого порядку.

4.2. Експонати   Музею належать до  державної частини Музейного фонду України. 

4.3.Майно Музею становлять основні, допоміжні фонди та інші цінності, вартість яких відображається в самостійному балансі.

4.4. Музей знаходиться в орендованому приміщенні, в якому розміщується експозиція та фонди Музею. Фонди, що знаходяться на балансі  Музею, відчуженню і приватизації не підлягають.

4.5. Джерелами формування майна Музею є:

4.5.1. Майно, передане йому  в користування, належить йому на правах оперативного управління;

4.5.2. Майно,  придбане у інших юридичних осіб;

4.5.3. Майно, що надходить безоплатно або у вигляді безповоротної допомоги чи добровільних благодійних внесків, пожертвувань юридичних і фізичних осіб;

4.5.4. Майно, отримане з інших джерел, не заборонених чинним законодавством України;

4.5.5. Збитки, завдані Музею внаслідок порушення його майнових прав фізичними або юридичними особами, органами державної влади чи органами місцевого самоврядування, відшкодовуються музею відповідно до чинного законодавства України;

4.6. Держава гарантує захист майнових прав Музею. Відчуження майна, закріпленого за Музеєм на праві оперативного управління, здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

4.7. Вилучення з Музею його основного фонду та інших цінностей, що знаходяться в його використанні, здійснюється в порядку, передбаченому законодавством України.

  1. V. КЕРІВНИЦТВО ТА ЗВІТНІСТЬ

5.1. Керівництво Музеєм здійснює директор. Директор призначається на посаду за конкурсом згідно Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми  роботи у сфері культури та конкурсної  процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури та звільняється з посади наказом начальника управління освіти,культури,сім’ї,молоді та спорту Козелецької селищної ради.

5.2. Директор Музею діє відповідно до чинного законодавства і несе відповідальність за результати роботи Музею.

5.3. Директор Музею має право:

5.3.1. Видавати в межах компетенції  накази  на виконання діючих розпоряджень та наказів  вищих органів;

5.3.2. Призначати та звільняти працівників у межах штатного розкладу;

5.3.3. Розпоряджатись усіма коштами та майном Музею в межах, встановлених законом;

5.3.4. Укладати та розривати договори і угоди, здійснювати грошові та кредитні операції згідно діючого законодавства;

5.3.5 Бути відповідним розпорядником усіх кредитів Музею;

5.3.6. Здійснювати представництво в усіх державних, кооперативних та громадських організаціях, підприємствах, закладах у справах Музею особисто;

5.3.7. Забезпечувати суворе дотримання діючого законодавства і державної дисципліни всіма працівниками Музею;

5.3.8. Здійснювати заходи щодо зміцнення матеріально-технічної бази Музею, створює умови для роботи працівників;

5.3.9. Користуватися правом прийому, звільнення і переміщення працівників відповідно до чинного законодавства про працю, результатів атестації, заохочення кращих працівників і накладання дисциплінарних стягнень в установленому законом порядку;

5.3.10. Організовувати і контролювати облік і збереження фондів та майна Музею, а також бухгалтерський облік і звіт.

5.4. Забезпечує дотримання чинного законодавства працівниками Музею, створення необхідних умов для збереження власності Музею, ефективного використання ресурсів Музею.

5.5. Затверджує штатний розклад і встановлює посадові оклади згідно з діючими нормативами.

5.6. Встановлює у межах фонду заробітної плати надбавки працівникам Музею за високі творчі та виробничі досягнення з урахуванням особистого внеску кожного.

5.7. Накладає дисциплінарні стягнення на працівників Музею.

5.8. Для реалізації наукової і виробничої діяльності Музей зі складу працівників Музею та спеціалістів інших установ формує колегіальні органи з дорадчим правом:

5.8.1. Раду Музею, науково-методичну раду, які покликані сприяти керівництву Музею у вирішенні питань науково-методичної та музейної роботи;

5.8.2. Фондово-закупівельну комісію для розгляду питань обліку, збереження, охорони фонду Музею, поповнення колекцій музею мистецькими та історичними пам’ятками.

          Усі зазначені вище ради і комісії діють на підставі наданих їм повноважень та відповідних положень, затверджених директором Музею.
         При необхідності Музей може створювати інші колегіальні органи.
5.9. Права і обов’язки працівників Музею визначаються посадовими інструкціями та правилами внутрішнього трудового розпорядку.

5.10. Музей здійснює свою діяльність згідно планів роботи, узгоджених з управлінням  освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради.

5.11. Управління Музею здійснюється на основі поєднання прав власника щодо господарського використання закріпленого майна і самоврядування колективу.

5.12. Музей самостійно планує свою звітність і визначає перспективи свого розвитку.

5.13. Контроль за діяльністю Музею здійснює управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради, державні органи, на які покладено нагляд за безпекою праці і протипожежною безпекою,  відповідно до законодавства України.

 

  1. VI. ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ, ЙОГО ОБОВ’ЯЗКИ І ПРАВА

6.1. Члени колективу Музею зобов’язані:

6.1.2. Сумлінно виконувати свої обов’язки перед Музеєм, пов’язані з трудовою участю у його діяльності, оволодівати передовими методами та прийомами роботи.

6.1.3. Дотримуватися правил трудового розпорядку, охорони праці та техніки безпеки, систематично підвищувати професійну кваліфікацію.           

6.1.4. Дотримуватися правил професійної етики при виконанні службових обов’язків і стосунків  з іншими членами колективу.             

6.2. Члени колективу Музею мають право:

6.2.1. Через органи музейного самоврядування брати участь у діяльності та управлінні справами Музею, вносити пропозиції щодо поліпшення його роботи, усунення недоліків у роботі.

6.2.2. На атестацію з метою отримання вищої кваліфікаційної категорії та участь у конкурсах на заміщення вакантних посад.

6.2.3. На користування науковою, фондовою, довідково-інформаційною бібліотекою, архівною базою даних Музею, доступ до внутрішньої музейної інформації.

6.2.4. На захист в адміністративному або судовому порядку права інтелектуальної власності на наукові музейні публікації, інші результати наукової музейної діяльності.

6.2.5. Укладати з адміністрацією та професійною спілкою працівників культури колективну угоду, яка регламентує права і обов’язки членів колективу на визначений в угоді термін.

                                VII. СОЦІАЛЬНА   ДІЯЛЬНІСТЬ

7.1. Питання соціального розвитку Музею, в т.ч. поліпшення умов праці, життя і здоров’я, вирішуються трудовим колективом за участю власника або уповноваженого ним органу.

7.2. Доплата за вислугу років у Музеї здійснюється в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

VIII. КОШТИ   МУЗЕЮ

8.1. Музей є неприбутковою бюджетною установою.

8.2.Фінансово-господарська діяльність Музею здійснюється на основі його кошторису.

8.3. Джерелами формування кошторису  Музею є:

  • кошти селищного бюджету;
  • кошти, одержані як благодійні внески;
  • надходження від надання платних  послуг;
  • власні надходження, отримані згідно з чинним законодавством України;
  • кошти, що надходять цільовим призначенням від громадських та благодійних організацій, товариств та окремих громадян;
  • інші надходження.

8.4. Кошти спеціального фонду, не використані Музеєм у поточному році, не вилучаються і використовуються наступного року.

         Власні надходження (прибутки) Музею використовуються відповідно до чинного законодавства України (виключно для фінансування видатків на утримання Музею, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямків.

8.5. Контроль за фінансово-господарською діяльністю Музею здійснюють державні органи, на які покладено нагляд за безпекою виробництва і праці, протипожежною та екологічною безпекою, інші органи відповідно до законодавства України.

8.6. Усі кошти, що надходять з різних джерел, складають єдиний прибуток Музею і збільшення його величини, не є підставою для зменшення розмірів асигнувань і перерахувань з селищного бюджету.

8.7. Контроль за використанням Музеєм виділених асигнувань проводять фінансові органи та управління  освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради.

8.8. У разі припинення діяльності Музею (ліквідації, злиття, приєднання, поділу або перетворення) він має здійснити передачу активів згідно чинного законодавства одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зарахування до доходу бюджету.

  1. IX. ЛІКВІДАЦІЯ ТА РЕОРГАНІЗАЦІЯ МУЗЕЮ

9.1. Ліквідація або реорганізація (злиття, приєднання, поділ або перетворення) Музею здійснюється у порядку, встановленому чинним законодавством.
9.2. Музейні цінності, які залишаються після ліквідації Музею, використовуються у порядку, встановленому чинним законодавством.

 Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 21-36/VIII

Про зміну юридичної

адреси та затвердження Статуту

Козелецької центральної бібліотеки

Козелецької селищної ради в новій редакції

         Відповідно до частини першої статті 144 Конституції України, Цивільного кодексу України, Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України» від 26.01.2024 року № 3285, Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу», Закону України «Про культуру», наказу Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 19.01.2024 р. № 48 «Про внесення змін до наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 26.11.2000 р.№290», у зв’язку із зміною адміністративно-територіального устрою України (селища міського типу змінюються на селища), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Внести зміни до юридичної адреси Козелецька центральна бібліотека Козелецької селищної ради з адреси: 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, смт Козелець, вул. Свято-Преображенська, буд. 3 на адресу: вул. Свято-Преображенська, буд.3, селище Козелець, Чернігівський район, Чернігівська область, 17000.
  2. Затвердити Статут Козелецької центральної бібліотеки Козелецької селищної ради в новій редакції, що додається.
  3. Директору Козелецької центральної бібліотеки Козелецької селищної ради провести дії, передбачені чинним законодавством України щодо державної реєстрації статутних документів закладу.
  4. Пункт 3 рішення дванадцятої сесії Козелецької селищної ради 8 скликання від 30 липня 2021 року № 30-12/VIII «Про зміну найменування, юридичної адреси та затвердження Статуту Козелецької центральної бібліотеки Козелецької селищної ради в новій редакції» визнати таким, що втратив чинність.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

Додаток до

рішення тридцять шостої

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 23 серпня  2024 року № 21-36/VIII

 

СТАТУТ

Козелецької центральної бібліотеки Козелецької селищної ради

(нова редакція)

 

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Козелецька центральна бібліотека (далі – Козелецька ЦБ) – інформаційний, культурний, освітній заклад, що знаходиться у комунальній власності Козелецької селищної ради.

1.2. Організаційно-правова форма – комунальна організація (установа, заклад).

1.3. Повне найменування: Козелецька центральна бібліотека Козелецької селищної ради.

1.4. Скорочене найменування – Козелецька ЦБ.

1.5. Юридична адреса Козелецької ЦБ: вул. Свято-Преображенська, буд.3, селище Козелець, Чернігівський район, Чернігівська область, 17000.

1.6. Козелецька ЦБ є неприбутковим закладом, який утворений та зареєстрований в порядку, визначеному законодавством.

1.7. Козелецька ЦБ є юридичною особою, має печатку із своїм найменуванням, штамп, інші реквізити відповідно до чинного законодавства.

1.8. Засновником Козелецької ЦБ є Козелецька селищна рада (далі – Засновник). Засновник здійснює фінансування закладу, його матеріально-технічне забезпечення, закріплює за Козелецькою ЦБ необхідні будівлі, інженерні комунікації, обладнання. Засновник здійснює управління майном, активами, проводить фінансування, господарське обслуговування, інші заходи, необхідні для функціонування Козелецької ЦБ відповідно до цілей Статуту, у порядку і межах, визначених законодавством, безпосередньо або через уповноважений орган – Управління освіти, культури, сім’ї молоді та спорту Козелецької селищної ради Чернігівської області (далі – Управління).

1.9. У своїй діяльності Козелецька ЦБ керується Конституцією України, Законом України «Про культуру», Законом України «Про бібліотеки і бібліотечну справу», актами Президента України і Кабінету Міністрів України, центрального органу виконавчої влади в галузі культури, рішеннями сесій Козелецької селищної ради, розпорядженнями голови Козелецької селищної ради, наказами Управління та цим Статутом.

1.10. Структура Козелецької ЦБ:

- Центральна бібліотека (далі – ЦБ);

- Дитяча бібліотека (далі – ДБ);

- Бібліотеки-філії ЦБ:

  • Берлозівська бібліотека-філія
  • Білейківська бібліотека-філія
  • Бобруйківська бібліотека-філія
  • Бригинцівська бібліотека-філія
  • Булахівська бібліотека-філія
  • Гладківська бібліотека-філія
  • Данівська бібліотека-філія
  • Єрківська бібліотека-філія
  • Карасинівська бібліотека-філія
  • Лемешівська бібліотека-філія
  • Лихолітська бібліотека-філія
  • Мостищенська бібліотека-філія
  • Нічогівська бібліотека-філія
  • Озерненська бібліотека-філія
  • Олексіївщинська бібліотека-філія
  • Омелянівська бібліотека-філія
  • Патютинська бібліотека-філія
  • Пилятинська бібліотека-філія
  • Савинська бібліотека-філія
  • Сираївська бібліотека-філія
  • Скрипчинська бібліотека-філія
  • Стависька бібліотека-філія
  • Тарасівська бібліотека-філія

1.11. ДБ та бібліотеки-філії не є юридичними особами.

1.12. ЦБ є головною бібліотекою Козелецької селищної ради, інформаційним та культурно-освітнім закладом у сфері бібліотечно-інформаційного обслуговування населення, методичним центром, з питань розвитку бібліотечної справи, книгосховищем вітчизняних творів друку, літератури іноземними мовами, центральним депозитарієм краєзнавчої літератури, центром галузевої інформації з питань культури та мистецтва громади. Вона має відповідні відділи, формує, зберігає і організовує єдиний фонд документів, визначає його структуру та здійснює розподіл між її філіями, відділами  та ДБ, організовує його циркуляцію і використання. Здійснює індивідуальний і сумарний облік наявного фонду.

1.13. Кількість філій визначається відповідно до пункту 1 Державних соціальних нормативів забезпечення населення публічними бібліотеками в Україні, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 р. № 72.

1.14. Козелецька ЦБ є організаційно–методичним і координаційним центром підвищення кваліфікацій для всіх бібліотек Козелецької селищної ради.

1.15. Козелецька ЦБ має штат працівників, єдиний бібліотечний фонд з централізованим комплектуванням, обробкою документів, єдиний довідково-пошуковий апарат зі зведеними каталогами (обліковий, алфавітний, систематичний).

1.16. Діяльність Козелецької ЦБ визначається річним планом, який затверджується Управлінням.

1.17. Порядок обслуговування користувачів визначається правилами користування Бібліотекою, затвердженими директором.

1.18. Козелецька ЦБ співпрацює з творчими спілками, державними та іншої форми власності підприємствами, установами, громадськими організаціями, юридичними і фізичними особами в Україні та за кордоном.

ІІ. МЕТА ДІЯЛЬНОСТІ

2.1. Метою діяльності Козелецької ЦБ є:

  • реалізація прав громадян на бібліотечне обслуговування,
  • забезпечення загальної доступності до інформації та культурних цінностей, що збираються, зберігаються у бібліотеках і надаються у тимчасове користування громадян.

ІІІ.ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ТА НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

3.1. Основним завданням Козелецької ЦБ є:

  • забезпечення права громадян на доступ до інформації,
  • здійснення сервісного обслуговування користувачів, шляхом надання широкого спектру бібліотечних, інформаційних послуг з метою розповсюдження знань та інформації,
  • розкриття культурних надбань,
  • вирішення соціально-економічних та соціокультурних завдань, що сприятимуть успішному розвитку особистості.

3.2. Для виконання цих завдань Козелецька ЦБ:

3.2.1. Забезпечує громадянам рівні права на бібліотечне обслуговування, незалежно від їхньої статі, віку, національності, освіти, соціального походження, політичних і релігійних переконань, місця проживання. Бібліотеки-філії, здійснюють свою діяльність, виходячи з особистих, соціальних та інших потреб мешканців своєї громади в інформації, спілкуванні, забезпеченні своїх громадянських прав.

3.2.2. Обслуговує населення громади через абонементи, читальні зали, інформаційно-бібліографічну службу, здійснює дистанційне обслуговування засобами телекомунікацій. Організовує обслуговування жителів населених пунктів, які не мають стаціонарних бібліотек, за допомогою бібліотечних пунктів і пересувних бібліотек.

3.2.3. Формує бібліотечний фонд універсального профілю на різних носіях.

3.2.4. Вичерпно комплектується краєзнавчими виданнями на основі придбання різних видів документів за бюджетні і позабюджетні кошти. Вичерпно формує фонд україніки як вітчизняних видань, так і видань з діаспори.

3.2.5. Виявляє, систематизує, облікує, зберігає, використовує цінні, рідкісні документи та колекції. Забезпечує для цих видань особливий режим охорони, зберігання та використання.

3.2.6. Забезпечує належне збереження бібліотечних фондів, здійснює контроль за їх використанням. Вилучає з бібліотечного фонду документи у порядку, визначеному нормативними документами.

3.2.7. Здійснює зберігання наукової, спеціальної та особливо цінної літератури, що надходить в декількох або одному примірнику; найбільш важливі інформаційні і бібліографічні документи зберігаються в ЦБ.

3.2.8. Формує фонди бібліотек-філій з урахуванням інформаційних потреб і особливостей жителів того населеного пункту, де знаходиться бібліотека-філія.

3.2.9. Забезпечує централізоване комплектування і обробку бібліотечного фонду; оперативність надходження нових документів в усі підрозділи системи; вивчення потреб користувачів та ступеня їхнього задоволення фондами.

3.2.10. Здійснює сумарний та індивідуальний облік документів, що надходять; ДБ та бібліотеки-філії ведуть сумарний та індивідуальний облік свого фонду.

3.2.11. Інформує бібліотеки-філії про нові надходження, створює довідково-пошуковий апарат на весь  фонд, у тому числі зведені каталоги. Бібліотеки-філії ведуть каталоги і картотеки на свої фонди.

3.2.12. Облікує документи, що вибувають з єдиного бібліотечного фонду (складання акта, виключення з форм обліку, довідково-бібліографічного апарату), зняття з балансового рахунку здійснюється бухгалтерією Управління.

3.2.13. Здійснює перерозподіл дублетних, непрофільних, мало використовуваних користувачами творів друку між бібліотеками через створений обмінний фонд. Організовує між бібліотеками інших систем і відомств, установ, організацій, підприємств обмін документами.

3.2.14. Надає користувачам всіх вікових груп (дорослим, юнацтву, дітям) гарантований мінімум бібліотечних послуг, в тому числі на платній основі.

3.2.15. Забезпечує створення в процесі бібліотечно-інформаційного обслуговування необхідних умов для використання будь-яких частин бібліотечного фонду; свободу вибору творів друку та інших документів у поєднанні з цілеспрямованим формуванням читацьких потреб.

3.2.16. Організовує диференційоване обслуговування читачів із врахуванням їхніх вікових особливостей, освітнього рівня, професійно-виробничих, освітніх, культурних та пізнавальних потреб. Використовує інформаційні мережі для забезпечення доступу користувачів до баз даних.

3.2.17. Здійснює інформаційно-бібліографічне обслуговування із пріоритетністю краєзнавчого аспекту інформації з використанням традиційних і електронних носіїв.

3.2.18. Проводить просвітницьку роботу, створює для читачів об’єднання і клуби за інтересами.

3.2.19. Забезпечує взаємодію бібліотек різних систем та відомств, є організаційно-методичним і координаційним центром для бібліотек громади , а саме:

  • Вивчає і аналізує стан бібліотечної справи в громаді;
  • Розробляє і подає пропозиції щодо вдосконалення бібліотечно-бібліографічного та інформаційного обслуговування мешканців громади, раціонального розміщення бібліотек на основі моніторингу роботи, вивчення існуючих проблем, прогнозування;
  • Надає методичну, практичну допомогу бібліотекам  громади;
  • Проводить наради, семінари, практикуми, бере участь в діяльності курсів з підвищення професійного рівня бібліотечних працівників, в організації і підведенні підсумків оглядів, оглядів-конкурсів тощо.
  • Бере участь у реалізації державних і розробленні та реалізації місцевих програм у межах своєї компетенції.
  • Приймає і забезпечує участь бібліотек-філій у наукових дослідженнях та впроваджує їх результати у практику роботи бібліотек.

3.2.20. Здійснює видавничу діяльність.

3.2.21. Надає платні послуги відповідно до законодавства України.

3.2.22. Керується принципами нейтралітету щодо політичних партій, громадських рухів і конфесій; гуманізму, пріоритету загальнолюдських цінностей.

  1. УПРАВЛІННЯ КОЗЕЛЕЦЬКОЮ ЦБ

4.1.Управління діяльністю Козелецької ЦБ здійснюється директором на принципах єдиноначальності у відповідності з посадовою  інструкцією.

4.2. Директор призначається на посаду за конкурсом ,згідно Закону України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», наказом начальника управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької  селищної ради та звільняється наказом начальника управління.

4.3. Завідувач ДБ є заступником директора Козелецької ЦБ з питань обслуговування дітей.

4.4. Директор Козелецької ЦБ:

  • Самостійно вирішує питання діяльності Козелецької ЦБ;
  • Несе відповідальність за стан збереження майна та результати діяльності закладу;
  • Діє від імені Козелецької ЦБ представляє її інтереси в органах державної влади і органах місцевого самоврядування, інших організаціях, у відносинах з юридичними особами та громадянами, вирішує питання діяльності Козелецької ЦБ в межах та порядку визначених Статутом;
  • Визначає структуру організації, формує штат працівників Козелецької ЦБ та подає на затвердження до Управління;
  • Забезпечує дотримання встановленого для працівників режиму роботи, часу відпочинку, правил охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії на підставі діючих в Україні з цих питань нормативно-правових актів;
  • Забезпечує створення необхідних умов для збереження бібліотечних фондів, відповідає за їх повне збереження, стан обліку, інвентаризацію;
  • Несе відповідальність за створення необхідних умов для збереження комунальної власності (за стан збереження будівель та іншого майна), для роботи користувачів і працівників та ефективного використання ресурсів бібліотеки;
  • Слідкує за дотриманням чинного законодавства і трудової дисципліни всіма працівниками закладу;
  • Здійснює заходи щодо зміцнення матеріально-технічної бази Козелецької ЦБ, механізації та автоматизації бібліотечних процесів;
  • Приймає на роботу та звільняє з роботи працівників Козелецької ЦБ, згідно з чинним законодавством, укладає з ними трудові договори, застосовує міри заохочення та накладає стягнення;
  • Видає накази, обов’язкові для всіх працівників Козелецької ЦБ, затверджує посадові інструкції, фондову облікову документацію;
  • Здійснює інші юридично значимі дії відповідно до чинного законодавства та цього Статуту.

4.5. На період тимчасової відсутності директора Козелецької ЦБ його обов’язки виконує завідуючий ДБ відповідно до наказу начальника Управління.

4.6. На правах дорадчих органів у Козелецькій ЦБ створюється рада при директорі, актив бібліотеки, які функціонують згідно з відповідними положеннями, які затверджуються директором Козелецької ЦБ.

4.7. В Козелецькій ЦБ відповідно до вимог чинного законодавства укладається колективний договір.

  1. ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ, ЙОГО ОБОВЯЗКИ І ПРАВА

5.1. Трудовий колектив Козелецької ЦБ становлять всі громадяни, які працюють на основі трудового договору, а також інших форм, що регулюють трудові відносини працівника із закладом.

5.2. Повноваження трудового колективу реалізуються через загальні збори та профспілковий комітет.

5.3. Члени трудового колективу зобов’язані:

  • Сумлінно виконувати свої посадові обов’язки перед Козелецькою ЦБ.
  • Дотримуватись правил внутрішнього трудового розпорядку, охорони праці та техніки безпеки, систематично підвищувати професійну кваліфікацію.
  • Дотримуватись правил професійної етики при виконанні службових обов’язків в колективі.

5.4. Члени трудового колективу мають право:

  • Через виборні громадські органи та органи бібліотечного самоврядування приймати участь у діяльності та управлінні справами Козелецької ЦБ, вносити пропозиції щодо покращення її роботи, усунення недоліків у роботі підрозділів.
  • На атестацію з метою отримання вищої кваліфікаційної категорії.
  • На користування фондовою, довідково–інформаційною, архівною базою даних Козелецької ЦБ, доступу до внутрішньо-бібліотечної інформації.
  • Укладати з дирекцією колективну угоду, яка регламентує права і обов’язки членів колективу на визначений в угоді термін.
  • Права і обов’язки працівників Козелецької ЦБ визначаються посадовими інструкціями та правилами внутрішнього трудового розпорядку.
  1. ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА КОЗЕЛЕЦЬКОЇ ЦБ

6.1. Фінансування Козелецької ЦБ здійснюються за рахунок коштів бюджету селищної ради (загального та спеціального фондів).

6.2. Джерелами формування фінансових ресурсів Козелецької ЦБ є:

  • Бюджетні асигнування селищної ради;
  • Кошти, одержані від надання платних послуг, інших видів господарської діяльності;
  • Безоплатні та благодійні внески, пожертвування юридичних і (або) фізичних осіб;
  • Інші джерела, не заборонені законодавством України.

6.3. Кошти бюджету селищної ради на утримання Козелецької ЦБ, кошти за надання платних послуг та кошти, які надходять з інших джерел перераховується і зберігається на рахунку Козелецької ЦБ.

6.4. Розмір коштів, які надходять із додаткових джерел фінансування обмеженню не підлягають. Ці кошти на кінець бюджетного року не вилучаються та не враховуються при визначенні обсягів фінансування Козелецької ЦБ на наступний рік.

6.5. Дирекція закладу використовує додаткові кошти для розвитку закладу та стимулювання працівників.

6.6. Доходи (прибутки) Козелецької ЦБ використовуються виключно для фінансування видатків на її утримання, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених цим Статутом.

6.7. Ведення бухгалтерського обліку здійснюється через бухгалтерію Управління.

6.8. Козелецька ЦБ здійснює господарську діяльність у відповідності з чинним законодавством і цим Статутом.

6.9. Засоби економічного захисту фонду документів Козелецької ЦБ:

6.9.1 Стягнення пені за несвоєчасне повернення документів та їх пошкодження, відшкодування в десятикратному розмірі їх вартості, або заміна рівноцінними (за рішенням Козелецької ЦБ) в разі їх   втрати та ін.

6.10. Тарифи на бібліотечні послуги, які надаються платно, затверджуються у визначеному порядку згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2011 р. № 1271 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 р. №493) Управлінням. Доходи закладу у вигляді коштів, отриманих  від надання додаткових платних бібліотечних послуг, звільняються від оподаткування на підставі ст. 29 Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу».

6.11. Козелецька ЦБ у процесі провадження фінансово–господарської діяльності має право:

  • Розпоряджатися коштами, одержаними від господарської діяльності відповідно до Статуту;
  • Розвивати власну матеріально – технічну базу.
  • Матеріально–технічна база Козелецької ЦБ включає приміщення, споруди, обладнання та інвентар, засоби зв’язку, рухоме та нерухоме майно, що перебуває в її користуванні.
  • Майно Козелецької ЦБ може вилучатися лише за умови подальшого використання цього майна та коштів отриманих від його реалізації, на розвиток бібліотечної галузі, в порядку визначеному законодавством України.

6.12. Збитки, завдані Козелецькій ЦБ  внаслідок порушення майнових прав юридичними та фізичними особами, відшкодовуються відповідно до чинного законодавства України.

VII. ЗВІТНІСТЬ ТА ОБЛІК КОЗЕЛЕЦЬКОЇ ЦБ

7.1. Козелецька ЦБ здійснює оперативний, податковий та бухгалтерський облік результатів своєї роботи, веде статистичну звітність через бухгалтерію Управління. Порядок ведення бухгалтерського, податкового обліку та статистичної звітності визначається відповідним законодавством.

7.2. Контроль за фінансово–господарською діяльністю Козелецької ЦБ здійснюється Управлінням та іншими органами відповідно до законодавства.

7.3. Козелецька ЦБ зобов’язана надавати Управлінню на його вимогу будь–яку інформацію щодо діяльності Козелецької ЦБ.

VІІІ. ЛІКВІДАЦІЯ І РЕОРГАНІЗАЦІЯ КОЗЕЛЕЦЬКОЇ ЦБ

8.1. Рішення про ліквідацію, реорганізацію (злиття, приєднання, поділ, перетворення) Козелецької ЦБ  приймається Засновником в порядку, встановленому законодавством України.

8.2. При реорганізації чи ліквідації Козелецької ЦБ працівникам, які звільняються, гарантується додержання їх прав та інтересів відповідно до трудового законодавства України.

8.3. Ліквідація Козелецької ЦБ здійснюється ліквідаційною комісією, яка створюється відповідно до законодавства України.

8.4. У разі припинення діяльності Козелецької ЦБ (у результаті її ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення) активи, за погодженням Засновника, передаються одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зараховуються до доходу бюджету.

8.5. Козелецька ЦБ вважається реорганізованою або ліквідованою з моменту виключення її з Базової мережі закладів культури (стаття 15 Закону України «Про бібліотеки та бібліотечну справу», а також частина перша статті 22 Закону України «Про культуру»).

ІХ. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

9.1. Статут Козелецької ЦБ набирає чинності з дня його державної реєстрації.

9.2. Зміни та доповнення до цього Статуту мають юридичну силу, якщо вони відповідають чинному законодавству України, оформлені письмово та затверджені рішенням Засновника і зареєстровані в установленому законодавством України порядку або оформлені у вигляді нової редакції.

 Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 22-36/VIII

Про зміну юридичної адреси та

затвердження Статуту комунального закладу

«Козелецький будинок культури»

Козелецької селищної ради в новій редакції

Відповідно до частини першої статті 144 Конституції України, Цивільного кодексу України, Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України» від 26.01.2024 року № 3285, Закону України «Про культуру», наказу Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 19.01.2024 р. № 48 «Про внесення змін до наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 26.11.2000 р.№290», у зв’язку із зміною адміністративно-територіального устрою України (селища міського типу змінюються на селища), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Внести зміни до юридичної адреси комунального закладу «Козелецький будинок культури» Козелецької селищної ради з адреси: 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, смт Козелець, вул. Соборності, буд.29 на адресу: вул. Соборності, буд. 29, селище Козелець, Чернігівський район, Чернігівська область, 17000.
  2. Затвердити Статут комунального закладу «Козелецький будинок культури» Козелецької селищної ради в новій редакції, що додається.
  3. Директору комунального закладу «Козелецький будинок культури» Козелецької селищної ради провести дії, передбачені чинним законодавством України щодо державної реєстрації статутних документів закладу.
  4. Пункт 3 рішення дванадцятої сесії Козелецької селищної ради 8 скликання від 30 липня 2021 року № 31-12/VIII «Про зміну найменування, юридичної адреси та затвердження Статуту Комунального закладу «Козелецький будинок культури» Козелецької селищної ради в новій редакції», визнати таким, що втратив чинність.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку. 

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

Додаток до

рішення тридцять шостої

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 23 серпня  2024 року № 22-36/VIII

 

СТАТУТ

комунального закладу «Козелецький будинок культури»

 Козелецької селищної ради

(нова редакція)

 

І. ЗАГАЛЬНА ЧАСТИНА

          1.1.  Комунальний заклад «Козелецький будинок культури» Козелецької селищної ради (далі – Козелецький БК) - інформаційний і культурно-просвітницький заклад, що знаходиться у комунальній власності Козелецької селищної ради.

1.2. Організаційно-правова форма – комунальна організація (установа, заклад).

1.3. Повне найменування: комунальний заклад «Козелецький будинок культури» Козелецької селищної ради.

1.4. Скорочене найменування: КЗ «Козелецький БК».

1.5. Юридична адреса будинку культури: вул. Соборності, буд. 29, селище Козелець, Чернігівський район, Чернігівська область, 17000.

1.6. Козелецький БК є неприбудковим закладом, який утворений та зареєстрований в порядку, визначеному законодавством.

1.7. Козелецький БК є юридичною особою, має печатку із своїм найменуванням, штамп, інші реквізити відповідно до чинного законодавства.

1.8. Засновником Козелецького БК є Козелецька селищна рада   (далі – Засновник). Засновник здійснює фінансування закладу, його матеріально-технічне забезпечення, закріплює за Козелецьким БК необхідні будівлі, інженерні комунікації, обладнання. Засновник здійснює управління майном активами, проводить фінансування, господарське обслуговування, інші заходи, необхідні для функціонування Козелецького БК відповідно до цілей Статуту у порядку і межах, визначених законодавством, безпосередньо або через уповноважений орган – управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради  (далі – Управління).

1.9. Козелецький БК є головним закладом у громаді який забезпечує надання методичної та практичної допомоги сільським закладам культури, проводить семінарські заняття з керівниками клубних установ та фахівцями по жанрах.

1.10. Козелецький БК здійснює свою діяльність на основі та відповідно до чинного законодавства України, зокрема Конституції України, Цивільного кодексу України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про культуру», нормативних актів Кабінету Міністрів України, Міністерства культури та інформаційної політики України, норм податкового законодавства України, що регулюють діяльність неприбуткових установ, інших чинних нормативних актів України, рішень Чернігівської обласної ради та районної ради, розпоряджень Чернігівської обласної державної адміністрації,  наказів Департаменту культури і туризму, національностей та релігій  Чернігівської обласної державної адміністрації та цього Статуту, який затверджується Козелецькою селищною радою.

1.11. Козелецький БК є підпорядкованим, підзвітним та підконтрольним управлінню освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради та за галузевою спрямованістю підвідомчим Департаменту культури і туризму, національностей та релігій  Чернігівської обласної державної адміністрації  та   Обласному центру народної творчості.

          1.12. Козелецький БК є загальнодоступною, інформаційною і культурно-просвітницькою установою, основною метою діяльності якої є забезпечення повного, якісного і оперативного культурно-дозвіллєвого та методичного обслуговування населення Козелецької селищної ради на основі широкого доступу до всіх видів культурних послуг і культурно - дозвіллєвої діяльності.

1.13. Козелецький БК дотримується нейтралітету щодо відносин з партіями, громадськими рухами, конфесіями, керується принципами гуманізму, пріоритету загальнолюдських цінностей, служіння суспільству і державі в інтересах громади і вітчизняної культури.

ІІ.  МЕТА, ЗАВДАННЯ ТА ПРЕДМЕТ ДІЯЛЬНОСТІ

КОЗЕЛЕЦЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

2.1. Метою діяльності Козелецького БК є розвиток української культури, а також культур національних меншин, задоволення культурних потреб громадян у розвитку народної традиційної культури, підтримки художньої творчості, іншої самодіяльної творчої ініціативи, збереження та примноження національної культурної спадщини, збереження, використання та популяризація пам’яток матеріальної і духовної культури, процесу його розвитку.

2.2. Основними завданнями Козелецького БК є:

- популяризація національної культурної спадщини;

- організація культурного дозвілля громадян;

- організація та методичне керівництво діяльністю творчих колективів, зокрема, що мають звання «народний» та «зразковий», гуртків, студій, любительських об’єднань та клубів за інтересами, інших формувань, що входять до складу Козелецького БК;   

- розвиток аматорського мистецтва, самодіяльної народної творчості;

- організація і проведення фестивалів, оглядів, конкурсів, виставок, тематичних вечорів, творчих зустрічей та інших форм показу результатів творчої діяльності відділів що входять до структури Козелецького БК;

- проведення театралізованих масових свят, народних гулянь, обрядових дійств відповідно до місцевих звичаїв і традицій;

-  культурно-освітня діяльність;

- підготовка звітів щодо проведеної роботи.

2.3.  Предметом діяльності  Козелецького БК є:

- створення умов для задоволення культурних потреб населення;

- організація культурно-освітньої та дозвіллєвої роботи для різновікових груп населення шляхом діяльності творчих колективів, гуртків, студій, любительських об’єднань, інших формувань;

- надання інформаційно-методичної та практичної допомоги творчим колективам та формуванням, які входять до складу Козелецького БК;

- створення умов для розвитку музичного, театрального, хореографічного жанрів, декоративно-ужиткового мистецтва, самодіяльної та народно-художньої творчості;

- організація і проведення вистав, концертів, інших театрально-видовищних заходів, у тому числі за участю професійних творчих колективів та окремих виконавців, при цьому вільне використання мов усіх національних меншин України (Закон України «Про культуру» ст.5 п.2);

- участь у Міжнародних, Всеукраїнських, регіональних, обласних та районних конкурсах, фестивалях, оглядах, виставках декоративно-ужиткового мистецтва та ін.;

-  упровадження нових форм культурно - дозвіллєвої діяльності відповідно до потреб населення;

- вільний вибір діяльності у сфері культури. Право реалізовуватися як на професійній так і на аматорській основі. Втручання в творчий процес і здійснення цензури у творчій діяльності не допускається (Закон України «Про культуру» ст.7 п.2 п.2);

- надання інформаційних та методичних послуг і консультацій культурно-дозвіллєвим та іншим закладам в організації змістовного відпочинку;

-  виконання інших функцій, що випливають з покладених на Козелецький  БК завдань.

                  IІІ.  СОЦІАЛЬНО-ТВОРЧА ДІЯЛЬНІСТЬ 

         У своїй соціально-творчій діяльності заклад культури має право:

3.1. Відкривати різноманітні дозвіллєві об’єкти: вітальні «Світлиці», більярдні, кіоски та інші об’єкти соціально - дозвіллєвого та комерційного призначення;

         3.2. Проводити на платній основі масові заходи в тому числі дискотеки, концерти, вечори відпочинку, новорічні свята,  концерти до професійних свят, розважальні програми як дорослі так і дитячі, заходи, що стосуються  випускного вечора. Надання в оренду приміщення одноразово, проведення весільних церемоній, майстер-класів, послуги копіювання;

         3.3.Виконувати соціально-культурні та творчі замовлення від органів місцевої влади;

         3.4. Надавати послуги по прокату сценічних костюмів  та реквізиту.

ІV. МАЙНО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ.

ПОРЯДОК ЙОГО УТВОРЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ

4.1. Власником майна Козелецького БК є Козелецька селищна рада.

4.2. Майно будинку культури належить йому на праві повного господарського відання і права оперативного управління як засобу здійснення права власності. Майно будинку культури становлять основні матеріальні цінності, вартість яких відображається в самостійному балансі.

4.3. Козелецький БК володіє, користується, розпоряджається закріпленим майном, вчиняє щодо його будь-які дії, які не суперечать діючому законодавству України і цьому Статуту та забезпечує раціональне його використання.

4.4. Приміщення та інше майно, що знаходиться на балансі Козелецького БК, відчуженню і приватизації не підлягає. Земельна ділянка, яку займає будинок культури, знаходиться в її безкоштовному та безстроковому користуванні.

 

  1. V. УПРАВЛІННЯ ТА САМОУПРАВЛІННЯ

КОЗЕЛЕЦЬКИМ БУДИНКОМ КУЛЬТУРИ

5.1. Управління будинком культури здійснюється на основі поєднання прав власника щодо господарського використання закріпленого майна і самоврядування колективу.

5.2. Директор Козелецького  будинку культури:

5.2.1. Керівництво поточною діяльністю здійснює директор, який призначається на посаду згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури».

         5.2.2. Підпорядковується начальнику управління  освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради і спільно вирішує питання діяльності  будинку культури за напрямками роботи, визначеними цим Статутом.

Здійснює керівництво колективом, забезпечує раціональний добір і розстановку кадрів, створює необхідні умови для підвищення фахового і кваліфікаційного рівня працівників;

5.2.3. У відповідності з трудовим законодавством приймає і звільняє працівників, визначає їх права і обов’язки, застосовує засоби заохочення і накладає стягнення на працівників, укладає договір про повну матеріальну відповідальність, заключає контракти з працівниками;

5.2.4. Видає і веде у межах своєї компетенції книги наказів, доручення (і контролює їх виконання), картки форми Т2 та трудові книжки;

5.2.5. Затверджує та розробляє посадові інструкції  працівників Козелецького будинку культури, розподіляє обов’язки між працівниками з урахуванням їх кваліфікації та досвіду роботи, створює умови для підвищення рівня їхньої професійної майстерності;

5.2.6. Здійснює контроль і відповідає за дотримання працівниками будинку культури трудової та виконавчої дисципліни;

5.2.7. У тісному контакті з Художньою радою будинку культури організовує всю культурно-освітню, організаційно-методичну і творчу роботу будинку культури. Складає плани і забезпечує їх виконання, несе відповідальність за ідейний зміст і художній рівень заходів, що проводяться;

5.2.8. Бере участь в організації підвищення кваліфікації та сприяє розвитку творчої ініціативи працівників будинку культури;

5.2.9. Забезпечує своєчасне виконання планових показників, прийнятих рішень, наказів і розпоряджень вищестоящих організацій щодо роботи будинку культури;

5.2.10. Вирішує адміністративну , фінансову і господарську діяльність, розпоряджається матеріальними цінностями і коштами в межах затвердженого кошторису, укладає одноразові  договори та угоди, відповідає за дотримання правил технічної експлуатації і пожежної безпеки приміщень, інші питання, що виникають у процесі діяльності будинку культури;

5.2.11. Забезпечує безпечну експлуатацію інженерно-технічних комунікацій, обладнання і вживає заходів з приведення їх у відповідність до чинних стандартів, правил і норм з охорони праці, своєчасно організовує огляди й ремонт приміщень закладу в межах кошторису та наявності призначень у кошторисі;

5.2.12. Призначає осіб, відповідальних за дотримання вимог охорони праці, пожежної безпеки та цивільної оборони які проходять навчання і перевірку знань один раз в три роки . Затверджує відповідні інструкції для працівників;

5.2.13. Звітує про роботу Козелецького БК перед управлінням освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту  Козелецької селищної ради та відділом культури даного управління, а також перед комунальним закладом  «Обласний центр народної творчості» Чернігівської обласної ради ;

5.2.14. Визначає структуру управління  Козелецького будинку культури, затверджує штатний розпис.  у  який протягом року у будь-який час за потреби  може внести зміни  додавши  додатково певні посади / професії/ чи навпаки , вивести , виходячи з потреб виробництва , певну кількість штатних одиниць на підставі наказу по підприємству  погодивши із  начальником управління    освіти, культури, сім’ї , молоді та спорту Козелецької  селищної ради;

     5.2.15.Директор будинку культури має право робити     перестановку кадрів згідно з їх освітою та кваліфікацією;

     5.2.16. Встановлює правила внутрішнього трудового розпорядку;

         5.2.17. Директор будинку культури за  погодженням начальника управління освіти , культури , сім’ї,  молоді та спорту Колелецької селищної ради визначає порядок і розміри премій в залежності від вкладу працівників в кінцеві результати роботи будинку культури , здійснює виплату працівникам матеріальної допомоги у відповідності до  діючого законодавства;

     5.2.18. Забезпечує виконання колективного договору, створює необхідні умови для нормальної роботи;

         5.2.19. Вирішує питання організації і оплати праці, встановлює посадові оклади, надбавки, згідно чинного законодавства за високі творчі і виробничі досягнення залежно від особистого внеску  кожного працівника в межах фонду заробітної плати за погодженням начальника управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради;

   5.2.20. Встановлює працівникам доплати за суміщення професій та сумісництво, розширювання зони обслуговування і збільшення об'єму виконуваної роботи.   

        5.3. Повноваження трудового колективу в управлінні будинком культури здійснюється у відповідності з Господарським кодексом України та іншими нормативними документами.

        5.4. Органом громадського самоврядування будинку культури є загальні збори колективу цього закладу, які скликаються за потребою, але не рідше одного разу на рік.         

       5.5. На правах дорадчого органу створюється Рада при директорові.   

       5.6. Заробітна плата працівників максимальними розмірами не обмежується. Мінімальний розмір оплати праці не може бути меншим офіційно затвердженої мінімальної заробітної плати.

   5.7. Заробітна плата працівників у сфері культури складається з посадового окладу /тарифної ставки /, надбавки  за почесне звання , доплат за науковий ступінь, вислугу років залежно від стажу роботи в державних і комунальних закладах культури, закладах освіти сфери культури, інших надбавок та доплат , премій , винагород за творчу діяльність, передбачених законодавством (Закон України «Про культуру» ст.29 п.1).

   5.8.  Працівники у сфері культури, педагогічні працівники закладів освіти сфери культури, які працюють у державних і комунальних закладах культури, мають право на допомогу для оздоровлення під час надання щорічної відпустки у розмірі посадового окладу, а також на матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та доплату за вислугу років у розмірах і порядку, що встановлюються Кабінетом Міністрів України  (Закон України «Про культуру» ст.29 п.3).

 

  1. VI. ФІНАНСУВАННЯ, РОЗПОДІЛ КОШТІВ

6.1. Козелецький будинок культури фінансується з селищного бюджету. Джерелами формування фінансових ресурсів будинку культури є:

  • надходження з селищного бюджету;
  • прибуток від платних послуг (концертні та розважальні програми);

-    спонсорська допомога;

  • надходження від оренди приміщення;
  • інше надходження.

6.2. Усі кошти, які надходять з різних джерел, складають єдиний прибуток Козелецького будинку культури.

6.3. Збільшення величини прибутків, що утворилися з позабюджетних джерел не є підставою для зменшення розмірів асигнувань з селищного бюджету. Накопичені будинком культури фонди вилученню не підлягають і можуть бути використані в наступні періоди.

6.4. Козелецький будинок культури звільняється від усіх видів платежів у бюджет.

6.5. У своїй господарській діяльності Козелецький будинок культури має право:

6.5.1. Здійснювати всі види розрахункових, кредитних та касових операцій через централізовану бухгалтерію управління   освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради;

6.5.2. Укладати угоди та інші юридичні акти, вступати в договірні відносини з юридичними і фізичними особами, що виконують наукові, виробничі, господарські та інші роботи для потреб будинку культури і в свою чергу надавати їм платні і безоплатні послуги;

6.5.3. Розпоряджатися в установленому порядку коштами і майном, одержувати і використовувати, крім бюджетних коштів,  кошти, передані Козелецькому будинку культури юридичними і фізичними особами;

6.5.4. Уводити нові види платних послуг, встановлювати ціни і тарифи на свої послуги, самостійно розпоряджатися доходами від такої діяльності і  майном, придбаним за рахунок цих доходів;

6.5.5. Чинити щодо свого майна будь-які дії, що не суперечать діючому законодавству і цьому Статуту. Здавати в оренду  за згодою власника,  надавати в тимчасове користування належні йому споруди, устаткування, інвентар та інші матеріальні цінності і ресурси, а також списувати їх з балансу у встановленому порядку, якщо вони зношені або морально застарілі;

6.5.6. Здійснювати редакційно-видавничу та інформаційно-рекламну діяльність.

6.6. Директор Козелецького будинку культури за погодженням із начальником управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради:

6.6.1. Визначає структуру управління , штати, необхідну чисельність працівників;

6.6.2. Вирішує питання організації і оплати праці. Встановлює посадові оклади працівникам у межах утвореного фонду заробітної плати.

 

  1. VI. ВІДНОСИНИ КОЗЕЛЕЦЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

З ВЛАСНИКОМ МАЙНА

7.1. Відносини Козелецького будинку культури з власником його майна, органами державного управління і місцевого самоврядування будуються відповідно до законодавчих актів України, які встановлюють компетенцію цих органів.

7.2. Органи державного управління будують свої відносини з Козелецьким будинком культури, використовуючи економічні методи, визначені діючим законодавством.

 

VIII.  ЛІКВІДАЦІЯ  І  РЕОРГАНІЗАЦІЯ

КОЗЕЛЕЦЬКОГО  БУДИНКУ  КУЛЬТУРИ

8.1. Ліквідація і реорганізація  Козелецького будинку культури (злиття, приєднання, поділ, перетворення, перейменування) здійснюється за рішенням власника, а також за рішенням суду у випадках, передбачених чинним законодавством.

8.2. Ліквідація Козелецького будинку культури здійснюється ліквідаційною комісією, утвореною Засновником.

8.3. Козелецький  будинок культури вважається ліквідованим або реорганізованим з моменту виключення його з Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

8.4. При реорганізації  Козелецького будинку культури працівникам, що звільняються гарантується додержання їх прав, інтересів відповідно до вимог трудового законодавства України.

8.5. У разі прийняття власником рішення про реорганізацію або ліквідацію Козелецького будинку культури колектив має першочергове право (за умови прийняття на себе боргів) перетворення його в іншу установу, засновану на приватній власності.

8.6. Майно та кошти Козелецького будинку культури в разі ліквідації чи реорганізації переходять у розпорядження правонаступника, визначеного власником.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 23-36/VIII

Про затвердження Плану формування

перспективної мережі закладів

загальної середньої освіти

Козелецької селищної ради на 2024–2027 роки

Відповідно до статті 143 Конституції України, статті 25 Закону України «Про освіту», статей 32, 35, 37 Закону України «Про повну загальну середню освіту», з метою приведення до вимог чинного законодавства України мережі закладів загальної середньої освіти Козелецької селищної ради, забезпечення якісних освітніх послуг для здобувачів освіти, виконання нормативних завдань освітнього процесу, створення спроможної освітньої мережі, ефективного використання матеріально-технічних, кадрових та фінансових ресурсів, керуючись статтями 25, 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити План формування перспективної мережі закладів загальної середньої освіти Козелецької селищної ради на 2024–2027 роки (далі – План), що додається.
  2. Реалізацію Плану здійснювати з урахуванням змін до нормативно-правових актів України, соціально-економічної та демографічної ситуації на території Козелецької селищної ради.
  3. Оприлюднити План на офіційному вебсайті Козелецької селищної ради.
  4. Організацію виконання рішення покласти на управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

         Додаток до

рішення тридцять шостої

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 23 серпня  2024 року № 23-36/VIII

План

формування перспективної мережі

закладів загальної середньої освіти

Козелецької селищної ради на 2024–2027 роки

  1. ВИЗНАЧЕННЯ ПРОБЛЕМИ, НА РОЗВ’ЯЗАННЯ ЯКОЇ СПРЯМОВАНИЙ ПЛАН

З набуттям чинності законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» з’явилося законодавче підґрунтя для реформування системи загальної середньої освіти, що має сприяти підвищенню якості освіти та освітньої діяльності, зростанню інтелектуального та культурного потенціалу суспільства та особистості.

У зв’язку з цим виникла необхідність приведення до вимог чинного законодавства України мережі закладів загальної середньої освіти Козелецької селищної ради.

Переоформлення установчих документів закладів загальної середньої освіти відповідно до Закону України «Про освіту» відбулося до 01 вересня 2022 року. У громаді 7 закладів загальної середньої освіти змінили найменування на «ліцей», оскільки забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти через організацію єдиного комплексу освітніх компонентів для досягнення учнями обов’язкових результатів навчання, визначених державними стандартами повної загальної середньої освіти, на трьох рівнях (початкова освіта тривалістю чотири роки; базова середня освіта тривалістю п’ять років; повна загальна середня освіта тривалістю два роки).

Проте зважаючи на необхідність вдосконалення окремих положень законодавства України, прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної середньої освіти», який продовжив перехідний період для трансформації, оптимізації мережі закладів освіти закладів загальної середньої освіти до 01 вересня 2027 року, враховуючи строки набрання чинності окремими положеннями цього Закону України.

Однак обласним радам (з урахуванням пропозицій міських, сільських, селищних рад) до 01 вересня 2024 року необхідно затвердити плани формування мережі закладів освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, з урахуванням вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної середньої освіти» щодо безпечного, інклюзивного та цифрового освітнього простору, демографічних показників розвитку відповідних адміністративно-територіальних одиниць, спроможності територіальних громад, профілізації старшої профільної школи і необхідності охоплення на відповідній території усіх профілів навчання, визначених законодавством України, з метою гарантування і забезпечення права кожного учня на вибір відповідного профілю навчання.

Засновникам ліцеїв до 01 вересня 2027 року необхідно забезпечити з урахуванням вимог законодавства України виконання затверджених  обласними радами планів шляхом утворення та забезпечення ліцеїв належною матеріально-технічною базою, обладнанням, доступом до мережі «Інтернет», відібрати на конкурсних засадах педагогічних працівників, провести конкурс відповідно до вимог чинного законодавства України на посаду керівника закладу освіти та вжити інших необхідних дій, визначених відповідними планами та законодавством України.

Засновник зобов’язаний визначитися з мережею ліцеїв у громаді з урахуванням вимог до таких закладів та розглянути шляхи запровадження змін. Наразі актуальним є питання щодо зміни підходів до здобуття профільної середньої освіти.

Проблемами нинішньої профільної школи є:

- значна кількість шкіл, у яких по одному класу на паралелі 10-11-х класів, що забезпечують здобуття профільної середньої освіти;

- рішення про профіль навчання заклади освіти здебільшого ухвалюють з огляду на забезпечення педагогічного навантаження вчителя, а не запитів учнів та їхніх батьків;

- ігнорування потреб меншості в ухваленні рішення щодо профілю навчання;

- нерозуміння батьками суті профільного навчання для подальшого життя дітей, а також те, що за бажанням можна й потрібно змінювати заклад, якщо він не відповідає бажаному профілю або якості послуг;

- реалізація положень Закону України «Про повну загальну середню освіту» та Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної середньої освіти» докорінно змінює ситуацію щодо організації профільної середньої освіти.

Для започаткування та проведення освітньої  діяльності комунального ліцею засновник має забезпечити відповідність такого закладу освіти вимогам, що визначені законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», положенням про ліцей та ліцензійними умовами.

  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ ОСВІТИ

Статтею 35 Закону України «Про повну загальну середню освіту» визначено нові типи закладів освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти: «Здобуття повної загальної середньої освіти на певному рівні забезпечують:

  • початкова школа, що забезпечує здобуття початкової освіти;
  • гімназія, що забезпечує здобуття базової середньої освіти;
  • ліцей, що забезпечує здобуття профільної середньої освіти.

Початкова школа функціонує як окрема юридична особа або як структурний підрозділ гімназії. За рішенням засновника початкова школа, гімназія може включати дошкільний підрозділ, за умови його розміщення в окремій будівлі або відокремленому приміщенні з окремими входом/виходом і територією для вихованців дошкільного підрозділу.

Гімназія та ліцей функціонують як окремі юридичні особи.

За рішенням засновника ліцей може також забезпечувати здобуття базової середньої освіти та, як виняток, здобуття початкової освіти.

Заклад загальної середньої освіти, що здійснює освітню діяльність на декількох рівнях загальної середньої освіти, має тип закладу вищого рівня, на якому провадиться освітня діяльність.

Статтею 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту» визначено основні вимоги до ліцеїв, а саме:

  • функціонування не менше двох класів за трьома профілями навчання на рівні профільної середньої освіти (протягом 10-12 років навчання учнів, вводиться в дію з 01.09.2027);
  • функціонування ліцею як окремої юридичної особи, відокремленої від початкової школи та гімназії, крім випадків, визначених цим Законом України;
  • забезпечення здобуття профільної середньої освіти відповідно до профілів навчання з навчальним навантаженням та з можливістю обрання учнями навчальних предметів (інтегрованих курсів, інших освітніх компонентів) в обсягах, що визначаються законодавством України;
  • створення безпечного, інклюзивного та цифрового освітнього середовища відповідно до вимог законодавства України;
  • підвезення (у разі потреби) учнів і педагогічних працівників до закладу освіти (місця навчання, роботи) та у зворотному напрямку до місця проживання (за потреби) на відстань, що визначається законодавством України;
  • забезпечення проживання учнів у пансіонах у разі, якщо час їхнього доїзду до ліцею буде більше норми, визначеної законодавством України;
  • забезпечення учасникам освітнього процесу вільного і безоплатного бездротового доступу до мережі «Інтернет» з характеристиками, що відповідають вимогам законодавства України, у приміщеннях закладу освіти, у тому числі в пансіоні;
  • забезпечення здобувачів освіти харчуванням у порядку та відповідно до вимог, визначених Кабінетом Міністрів України;
  • відповідності іншим вимогам, визначеним законодавством України.

Реалізація положень Закону України «Про повну загальну середню освіту» потребує прийняття Плану формування перспективної мережі закладів загальної середньої освіти Козелецької селищної ради на 2024–2027 роки та прийняття відповідних управлінських рішень як засновнику, так і уповноваженому органу.

  1. МЕТА ПЛАНУ

Метою Плану є створення мережі різних типів закладів загальної середньої освіти Козелецької селищної ради, що забезпечить територіальну доступність початкової та/або базової середньої освіти та створить умови для здобуття учнями якісної профільної освіти.

 

  1. ОБҐРУНТУВАННЯ ШЛЯХІВ РЕАЛІЗАЦІЇ ПЛАНУ

Мережа закладів загальної середньої освіти формуватиметься відповідно до законодавства України з урахуванням соціально-економічної та демографічної ситуації, а також відповідно до культурно-освітніх та інших потреб Козелецької селищної ради та відбуватиметься поетапно шляхом реорганізації закладів, що здійснюють освітню діяльність одночасно на всіх рівнях повної загальної середньої освіти в гімназії (зі структурним підрозділом «початкова школа») та ліцей (на перехідний період зі структурними підрозділами «гімназія» та «початкова школа»).

У разі реорганізації закладу загальної середньої освіти засновник забезпечить учням можливість продовжити здобуття загальної середньої освіти на відповідному рівні освіти.

  1. ПЕРЕЛІК ЗАВДАНЬ ТА ЗАХОДІВ ПЛАНУ, ТЕРМІНИ ЙОГО ВИКОНАННЯ

Завданнями Плану є:

  1. Створення спроможної (ефективної) мережі закладів освіти, з урахуванням територіальних особливостей, демографічної ситуації, забезпечення якості освіти.
  2. Здійснення заходів щодо приведення типів закладів загальної середньої освіти у відповідність до вимог чинного законодавства України.

Заходи  щодо реалізації завдань Плану:

  1. Приведення у відповідність до законів України «Про повну загальну середню освіту», «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної середньої освіти» типів закладів загальної середньої освіти Козелецької селищної ради шляхом створення академічного ліцею на базі Козелецького ліцею №3 Козелецької селищної ради та забезпечення профільної освіти (10-11 (12) класи).
  2. Приведення у відповідність до Закону України «Про повну загальну середню освіту» типів закладів загальної середньої освіти Козелецької селищної ради шляхом створення гімназій на базі Білейківського ліцею Козелецької селищної ради, Данівського ліцею Козелецької селищної ради, Козелецького ліцею №1 Козелецької селищної ради, Козелецького ліцею №2 Козелецької селищної ради, Лемешівського ліцею Козелецької селищної ради, Сираївського ліцею Козелецької селищної ради.
  3. Ліквідація філій опорних закладів загальної середньої освіти, а саме:

- Бобруйківської філії Козелецького ліцею №1 Козелецької селищної ради;

- Мостищенської філії Козелецького ліцею №1 Козелецької селищної ради;

- Лихолітської філії Козелецького ліцею №3 Козелецької селищної ради;

- Патютинської філії Козелецького ліцею №3 Козелецької селищної ради;

- Скрипчинської філії Козелецького ліцею №3 Козелецької селищної ради.

План формування перспективної мережі закладів загальної середньої освіти Козелецької селищної ради на 2024–2027 роки

Назва закладу загальної середньої освіти

Заходи для реалізації формування мережі ЗЗСО,

терміни виконання

Тип закладу загальної середньої освіти, що забезпечує здобуття повної загальної середньої освіти

Назва закладу загальної середньої освіти на 01.09.2027 року

2024 рік

2025 рік

2026 рік

2027 рік

1

Білейківський ліцей Козелецької селищної ради

-

-

Припиненнянабору учнів

до 10 класу закладу освіти

Перепрофілювання (зміна типу) закладу освіти

Гімназія зі структурним підрозділом «Початкова школа» (забезпечує здобуття початкової та базової середньої освіти)

Білейківська гімназія Козелецької селищної ради

2

Данівський ліцей Козелецької селищної ради

-

-

Припиненнянабору учнів до 10 класу закладу освіти

Перепрофілювання (зміна типу) закладу освіти

Гімназія зі структурним підрозділом «Початкова школа» (забезпечує здобуття початкової та базової середньої освіти)

Данівська гімназія Козелецької селищної ради

3

Козелецький ліцей №1 Козелецької селищної ради

-

-

Припиненнянабору учнів до 10 класу закладу освіти

Перепрофілювання (зміна типу) закладу освіти

Гімназія зі структурним підрозділом «Початкова школа» зі статусом – опорний заклад освіти (забезпечує здобуття початкової та базової середньої освіти)

Козелецька гімназія №1 Козелецької селищної ради

4

Козелецький ліцей №2 Козелецької селищної ради

-

-

Припинення набору учнів до 10 класу закладу освіти

Перепрофілювання (зміна типу) закладу освіти

Гімназія зі структурним підрозділом «Початкова школа» (забезпечує здобуття початкової та базової середньої освіти)

Козелецька гімназія №2 Козелецької селищної ради

5

Козелецький ліцей №3 Козелецької селищної ради

-

-

-

Зміна найменування закладу освіти

Ліцей зі структурними підрозділами «Гімназія», «Початкова школа» зі статусом – опорний заклад освіти (забезпечує здобуття початкової,  базової середньої та профільної середньої освіти)

Козелецький ліцей Козелецької селищної ради

6

Лемешівський ліцей Козелецької селищної ради

-

-

Припинення набору учнів до 10 класу закладу освіти

Перепрофілювання (зміна типу) закладу освіти

Гімназія зі структурним підрозділом «Початкова школа» (забезпечує здобуття початкової та базової середньої освіти)

Лемешівська гімназія Козелецької селищної ради

7

Сираївський ліцей Козелецької селищної ради

-

-

Припинення набору учнів до 10 класу закладу освіти

Перепрофілювання (зміна типу) закладу освіти

Гімназія зі структурним підрозділом «Початкова школа» (забезпечує здобуття початкової та базової середньої освіти)

Сираївська гімназія Козелецької селищної ради

8

Бобруйківська філія Козелецького ліцею №1

Ліквідація  закладу освіти

-

-

-

-

-

9

Лихолітська філія Козелецького ліцею №3

-

Ліквідація закладу освіти

-

-

-

-

10

Мостищенська філія Козелецького ліцею №1

Ліквідація  закладу освіти

-

-

-

-

-

11

Патютинська філія Козелецького ліцею №3

Ліквідація закладу освіти

-

-

-

-

-

12

Скрипчинська філія Козелецького ліцею №3

-

Ліквідація  закладу освіти

-

-

-

-

* Заходи для реалізації формування мережі, визначених Планом, може змінюватися в разі внесення відповідних змін до нормативно-правових актів України, погіршення демографічної ситуації на території Козелецької селищної ради.

  1. ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ ВИКОНАННЯ ПЛАНУ

Основними результатами є:

- здійснення заходів щодо приведення типів закладів загальної середньої освіти Козелецької селищної ради у відповідності до вимог чинного законодавства України;

- створення ефективної, доступної та спроможної мережі гімназій;

- створення академічного ліцею, який за умови наявності стандарту профільної середньої освіти, відповідної типової освітньої програми та на підставі відповідного рішення Кабінету Міністрів України зможе з 1 вересня 2027 року запровадити трирічні освітні програми в межах дванадцятирічної повної загальної середньої освіти;

- створення умов для індивідуальної траєкторії розвитку здобувачів освіти, їх самореалізації, вибору професії та оволодіння ключовими компетентностями, необхідними для успішної самореалізації, соціалізації, подальшої трудової діяльності.

  1. КООРДИНАЦІЯ ТА КОНТРОЛЬ ЗА ХОДОМ ВИКОНАННЯ ПЛАНУ

Координація заходів, передбачених Планом, покладається на управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради.

Контроль за реалізацією заходів, передбачених Планом, покладається на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку, заступника Козелецького селищного голови з фінансово-економічних та соціальних питань.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 24-36/VІІІ

 

Про затвердження Інформаційних карток

адміністративних послуг та Технологічних

карток адміністративних послуг, які надаються

через Центр надання адміністративних послуг

Козелецької селищної ради

      Відповідно до ч. 1 ст. 8 Закону України «Про адміністративні послуги», з метою забезпечення надання адміністративних послуг та керуючись ст. 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити Інформаційні картки адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради у новій редакції (додаток 1).
  2. Затвердити Технологічні картки адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради у новій редакції (додаток 2).
  3. Рішення вісімнадцятої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 27.01.2022 року № 12-18/VІІІ «Про затвердження Інформаційних карток адміністративних послуг та Технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради» та рішення двадцять першої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання  від 11.11.2022 року № 41-21/VІІІ «Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання  від 27.01.2022 року № 12-18/VІІІ «Про затвердження Інформаційних карток адміністративних послуг та Технологічних карток адміністративних послуг,

які надаються через Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради»  та рішення тридцять третьої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання  від 29.03.2024 року № 12-33/VІІІ «Про внесення змін до рішення вісімнадцятої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання  від 27.01.2022 року № 12-18/VІІІ «Про затвердження Інформаційних карток адміністративних послуг та Технологічних карток адміністративних послуг,

які надаються через Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради», визнати такими, що втратили чинність.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

Додаток 1

до рішення  тридцять шостої сесії

Козелецької селищної ради

восьмого скликання
від 23 серпня 2024 року № 24-36/VІІІ

Інформаційні картки

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Державна реєстрація народження дитини та її походження

Центр надання адміністративних послуг  Козелецької селищної ради

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Чернігівський район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Чернігівський район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Чернігівський район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Чернігівський район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Чернігівський район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Чернігівський район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Чернігівський район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Чернігівський район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Чернігівський район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Чернігівський район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7; 

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;       

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;           

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;    

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Цивільний кодекс України;

Сімейний кодекс України;

Закон України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану»

Закон України « Про адміністративні послуги»

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Декрет Кабінету Міністрів України від 21 січня 1993 року № 7-93    «Про державне мито»;

Постанова Кабінету Міністрів України від 09 січня 2013 року № 9 «Про затвердження Порядку підтвердження факту народження дитини поза закладом охорони здоров’я»;

Постанова Кабінету Міністрів України від 10 листопада          2010 року № 1025 «Про затвердження зразків актових записів цивільного стану, описів та зразків бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану»;

Порядок ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2007 № 1064;

Порядок надання комплексної послуги «єМалятко», затверджений постановою Кабінету Міністрів України від          10 липня 2019 року № 691;

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня        2014 року № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг»

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

Правила державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджені наказом Міністерства юстиції України від 18 жовтня    2000 року № 52/5 (у редакції наказу Міністерства юстиції України від 24 грудня 2010 року № 3307/5), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 18 жовтня 2000 року за № 719/4940;

Інструкція з ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян, затверджена наказом Міністерства юстиції України від 24 липня 2008 року № 1269/5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25 липня 2008 року за № 691/15382;

Порядок розгляду відділами державної реєстрації актів цивільного стану – учасниками пілотного проекту заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, поданих через мережу Інтернет, затверджений наказом Міністерства юстиції України від 09 липня 2015 року № 1187/5;

Порядок роботи веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», затверджений наказом Міністерства юстиції України від 09 липня 2015 року № 1187/5.

Умови отримання адміністративної послуги

7.

Підстава для отримання адміністративної послуги та перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Суб’єктом звернення подаються безпосередньо:

1. Заява про державну реєстрацію народження.

2. Паспорти громадян України, паспортні документи іноземців або осіб без громадянства, що посвідчують особи батьків.

3. Паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або особи без громадянства, що посвідчує особу заявника (суб’єкта звернення).

4. Документ про шлюб батьків у разі реєстрації шлюбу компетентним органом іноземної держави.

5. Один з документів, що підтверджує факт народження:

- документ, виданий закладом охорони здоров’я, що підтверджує факт народження дитини (медична свідоцтво про народження, лікарське свідоцтво про перинатальну смерть);

- медичний висновок про народження, сформований в Реєстрі медичних висновків  електронної системи охорони здоров’я;

- медична довідка про перебування дитини під наглядом лікувального закладу та висновок про підтвердження факту народження дитини поза закладом охорони здоров’я – у разі народження дитини поза закладом охорони здоров’я;

- документ, виданий закладом охорони здоров’я, що підтверджує факт народження дитини та медична довідка про перебування дитини під наглядом лікувального закладу, довідка з місця проживання дитини – у разі державної реєстрації народження дитини, яка досягла одного року і більше;

- документ, виданий компетентним суб’єктом іншої держави, що підтверджує факт народження, належним чином легалізований, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України;

- рішення суду про встановлення факту народження.

документи, складені іноземною мовою, разом з їх перекладами на українську мову, засвідчені в установленому порядку.

8.

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

У паперовій формі документи подаються заявником особисто.

10.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11.

Строк надання адміністративної послуги

Державна реєстрація народження дитини проводиться в день звернення заявника

12.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

1. Державна реєстрація суперечить вимогам законодавства України.

2. Державна реєстрація повинна проводитися в іншому органі державної реєстрації актів цивільного стану.

3. З проханням про державну реєстрацію звернулася недієздатна особа або особа, яка не має необхідних для цього повноважень

13.

Результат надання адміністративної послуги

1. Складання актового запису про народження в електронному вигляді в Державному реєстрі актів цивільного стану громадян та на паперових носіях і видача:

а) свідоцтва про народження дитини;

б) довідка про державну реєстрацію народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України;

2. Письмова   відмова   в   проведенні   державної   реєстрації народження.

14

Можливі способи отримання відповіді (результату)

Результат надання адміністративної послуги отримується безпосередньо  в центрі надання адміністративних послуг, через який подано відповідну заяву

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Державна реєстрація шлюбу

Центр надання адміністративних послуг  Козелецької селищної ради

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Чернігівський район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Чернігівський район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Чернігівський район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Чернігівський район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Чернігівський район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Чернігівський район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Чернігівський район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Чернігівський район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Чернігівський район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Чернігівський район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;     

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;          

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;  

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;        

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

(Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

ЗакониУкраїни

Цивільний кодекс України;

Сімейний кодекс України;

Закон України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану»;

Закон України « Про адміністративні послуги».

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Декрет Кабінету Міністрів України від 21 січня 1993 року     № 7-93 «Про державне мито»;

Постанова Кабінету Міністрів України від 02 вересня 2022 року № 989 «Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 07 березня 2022 року № 213»;

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг».

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

Правила державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджені наказом Міністерства юстиції України від 18 жовтня 2000 року № 52/5 (у редакції наказу Міністерства юстиції України від 24 грудня 2010 року             № 3307/5), зареєстровані в Міністерстві юстиції України                                         18 жовтня 2000 року за № 719/4940;

Інструкція про порядок обчислення та справляння державного мита, затверджена наказом Міністерства фінансів України від 07 липня 2012 року № 811, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 20 вересня 2012 року за                         № 1623/21935.

Умови отримання адміністративної послуги

7.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Заява жінки та чоловіка про державну реєстрацію шлюбу

8.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

Суб’єктом звернення безпосередньо подаються:

заява про державну реєстрацію шлюбу, що формується та реєструється за допомогою програмних засобів ведення Реєстру; паспорт громадянина України (паспортний документ іноземця, особи без громадянства);

документ, що підтверджує законність перебування іноземця чи особи без громадянства на території України;

документ, що підтверджує припинення попереднього шлюбу (якщо шлюб повторний), чи реквізити відповідного рішення суду;

документ, що підтверджує сплату державного мита або документ, що підтверджує право на звільнення від сплати державного мита;

документи, видані компетентними органами іноземних держав на посвідчення актів цивільного стану, здійснених поза межами України за законами відповідних держав щодо громадян України, іноземців і осіб без громадянства, належним чином легалізовані, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України;

переклад документів на українську мову, вірність яких засвідчується в установленому порядку, якщо визначені цим пунктом документи складені іноземною мовою.

9.

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява про державну реєстрацію шлюбу подається жінкою та чоловіком особисто.

2. Якщо жінка та/або чоловік не можуть через поважну причину особисто подати заяву про державну реєстрацію шлюбу, таку заяву, нотаріально засвідчену, можуть подати до відділу державної реєстрації актів цивільного стану або до центру надання адміністративних послуг їх представники. Повноваження представника повинні бути нотаріально засвідчені.

10.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Суб’єкт звернення сплачує державне мито у Суб’єкт звернення сплачує державне мито у розмірі 0,05 неоподаткованого мінімуму доходів громадян.

Державне мито сплачується через фінансові установи шляхом внесення коштів у готівковій формі або їх переказу в безготівковій формі до подання відповідної заяви.

Від сплати державного мита звільняються:

громадяни, віднесені до першої та другої категорій постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи;

громадяни, віднесені до третьої категорії постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, – які постійно проживають до відселення чи самостійного переселення або постійно працюють на території зон відчуження, безумовного (обов’язкового) і гарантованого добровільного відселення, за умови, що вони за станом на 1 січня 1993 року прожили або відпрацювали у зоні безумовного (обов’язкового) відселення не менше двох років, а у зоні гарантованого добровільного відселення не менше трьох років;

громадяни, віднесені до четвертої категорії потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи, які постійно працюють і проживають або постійно проживають на території зони посиленого радіоекологічного контролю, за умови, що за станом на 1 січня 1993 року вони прожили або відпрацювали в цій зоні не менше чотирьох років;

особи з інвалідністю внаслідок Другої світової війни та сім’ї воїнів (партизанів), які загинули чи пропали безвісти, і прирівняні до них у встановленому порядку особи;

особи з інвалідністю I та II груп.

В умовах воєнного стану в межах адміністративно-територіальної одиниці, що входить до затвердженого Міністерством юстиції переліку адміністративно-територіальних одиниць, в яких припиняється доступ користувачів до єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, а також у разі звернення внутрішньо переміщеної особи за державну реєстрацію шлюбу державне мито не справляється.

11.

Строк надання адміністративної послуги

Державна реєстрація шлюбу проводиться органом державної реєстрації актів цивільного стану після спливу  одного місяця від дня подання особами заяви про державну реєстрацію шлюбу.

За наявності поважних причин, що підтверджуються документально, на підставі спільної заяви наречених керівник органу державної реєстрації актів цивільного стану дозволяє реєстрацію шлюбу до спливу цього строку.

12.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

1. Державна реєстрація суперечить вимогам законодавства України.

2. З проханням про державну реєстрацію звернулася недієздатна особа або особа, яка не має необхідних для цього повноважень

13.

Результат надання адміністративної послуги

 Складання актового запису про шлюб на паперових носіях і видача кожному з подружжя свідоцтва про шлюб;

14.

Можливі способи отримання відповіді (результату)

Результат надання адміністративної послуги отримується безпосередньо  в центрі надання адміністративних послуг, через який подано відповідну заяву

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Державна реєстрація смерті

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Чернігівський район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Чернігівський район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Чернігівський район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Чернігівський район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Чернігівський район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Чернігівський район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Чернігівський район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Чернігівський район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Чернігівський район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Чернігівський район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;     

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;          

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;  

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;        

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

 

Цивільний кодекс України;

Сімейний кодекс України;

Закон України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану».

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг»;

Порядок ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2007 № 1064.

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

Правила державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджені наказом Міністерства юстиції України від 18 жовтня 2000 року № 52/5 (у редакції наказу Міністерства юстиції України від 24 грудня 2010 року № 3307/5), зареєстровані в Міністерстві юстиції України                                          18 жовтня 2000 року за № 719/4940.

Умови отримання адміністративної послуги

7.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Заява родичів померлого, представників органу опіки та піклування, працівників житлово-експлуатаційних організацій, адміністрації закладу охорони здоров’я, де настала смерть, та інших осіб.

8.

Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Суб’єктом звернення безпосередньо подаються:

заява встановленої форми, що формується та реєструється за допомогою програмних засобів ведення Реєстру;

документ встановленої форми про смерть, виданий закладом охорони здоров’я або судово-медичною установою;

паспорт громадянина України (паспортний документ іноземця, особи без громадянства) пільгові посвідчення, військово-облікові документи померлого, паспорт громадянина України (паспортний документ іноземця, особи без громадянства) суб’єкта звернення (у разі їх наявності).

9.

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

У паперовій формі документи подаються заявником особисто за останнім місцем проживання померлого, за місцем смерті, за місцем виявлення трупа

10.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11.

Строк надання адміністративної послуги

Державна реєстрація смерті проводиться у день подання суб’єктом звернення безпосередньо до центру надання адміністративних послуг  заяви про державну реєстрацію смерті та документів, необхідних для такої державної реєстрації;

12.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

1. Державна реєстрація суперечить вимогам законодавства України.

2. Державна реєстрація повинна проводитися в іншому органі державної реєстрації актів цивільного стану.

3. З проханням про державну реєстрацію звернулася недієздатна особа або особа, яка не має необхідних для цього повноважень.

13.

Результат надання адміністративної послуги

Складання актового запису про смерть на паперових носіях і видача свідоцтва про смерть, довідки про смерть для отримання допомоги на поховання.

14.

Можливі способи отримання відповіді (результату)

Результат надання адміністративної послуги отримується безпосередньо  в центрі надання адміністративних послуг, через який подано відповідну заяву

 

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

адміністративної послуги

Реєстрація місця проживання особи

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

17000,Чернігівська обл., селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Козелецький район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Козелецький район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Козелецький район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Козелецький район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Козелецький район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Козелецький район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Козелецький район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Козелецький район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Козелецький район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Козелецький район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Козелецький район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Козелецький район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Козелецький район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Козелецький район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;         

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;       

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні»

Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»

Закон України «Про місцеве самоврядування»

Закон України «Про адміністративні послуги»

Закон України «Про адміністративну процедуру»

Закон України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України»

Закон України «Про військовий обов'язок і військову службу»

Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

Закон України «Про іпотеку»

Закон України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 07.02.2022 № 265 «Деякі питання декларування і реєстрації місця проживання та ведення реєстрів територіальних громад»

Постанова Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 № 1487 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів»

Постанова Кабінету Міністрів України від 04.08.2023 № 820 «Про затвердження Порядку внесення відомостей про адресу задекларованого/ зареєстрованого місця проживання (перебування), що знаходиться на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України, а також на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, та внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2022 р. № 265»

Постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1137 «Питання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та Реєстру адміністративних послуг»

6

Акти центральних органів виконавчої влади України

7

Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування

Умови отримання адміністративної послуги

8

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява про реєстрацію місця проживання (перебування) фізичної особи/законного представника/представника на підставі довіреності, посвідченої в установленому законом порядку (далі - представник), уповноваженої особи житла або уповноваженої особи спеціалізованої соціальної установи, закладу для бездомних осіб, іншого надавача соціальних послуг з проживанням за формою, затвердженою Кабінетом Міністрів України та відповідні документи.

9

Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Для реєстрації місця проживання (перебування) особа або її законний представник (представник), уповноважена особа житла або уповноважена особа спеціалізованої соціальної установи, закладу для бездомних осіб, іншого надавача соціальних послуг з проживанням подає:

1) заяву за формою згідно з додатками 2, 8 до Порядку декларування та реєстрації місця проживання (перебування), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2022 р. № 265 (далі - Порядок);

2)  паспортний документ особи* (паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист), або документ, що посвідчує особу без громадянства, з особистими даними, або довідку про звернення за захистом в Україні (для осіб, які реєструють місце перебування);

3) документи, що підтверджують:

право на проживання (перебування) в житлі, зокрема свідоцтво про право власності, ордер, договір оренди (найму, піднайму), договір найму житла у гуртожитку (для студентів), рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання або інші підтверджуючі документи.

У разі відсутності зазначених документів реєстрація місця проживання (перебування) особи здійснюється за згодою власника (співвласників) житла , наймача та членів його сім’ї, уповноваженої особи житла (зазначені документи та згода не вимагаються під час реєстрації місця проживання (перебування) малолітніх та неповнолітніх дітей за адресою задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) батьків або законних представників (представників), або одного з них;

право на перебування або взяття на облік у спеціалізованій соціальній установі, іншого надавача соціальних послуг з проживанням (довідка про прийняття на обслуговування в спеціалізованій соціальній установі, закладі для бездомних осіб, іншого надавача соціальних послуг за формою згідно з додатком 4 до Порядку), копія посвідчення про взяття на облік бездомної особи, форма якого затверджується Міністерством соціальної політики (для осіб, які перебувають на обліку у таких установах або закладах);

4) відомості або документ, що підтверджує сплату адміністративного збору (не подається у разі здійснення реєстрації місця перебування);

5) військово-обліковий документ (для громадян України, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку).

У разі подання заяви законним представником (представником) особи додатково подаються:

1) документ, що посвідчує особу законного представника (представника);

2) документ, що підтверджує повноваження особи як представника.

У разі перебування житла в іпотеці, довірчій власності як способу забезпечення виконання зобов'язань для реєстрації місця проживання особи додатково подається письмова згода відповідного іпотекодержателя або довірчого власника.

Іноземці, особи без громадянства, які для реєстрації місця проживання подали посвідку на постійне проживання або посвідку на тимчасове проживання, додатково подають паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства, або рішення про визнання особою без громадянства, видане центральним органом виконавчої влади, що реалізує політику у сфері реєстрації фізичних осіб, та засвідчений у встановленому законодавством порядку переклад на українську мову сторінки паспортного документа іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства, з особистими даними

У разі подання заяви про реєстрацію місця проживання (перебування) особою, яка не досягла 18-річного віку, реєстрація місця проживання (перебування) здійснюється за згодою батьків або інших законних представників такої особи.

Згода не надається у разі коли особа є здобувачем освіти та здійснює реєстрацію свого місця проживання (перебування) в гуртожитку, що належить до сфери управління закладу освіти.

Згода батьків або інших законних представників може бути надана у присутності особи, яка приймає заяву про реєстрацію місця проживання, або  засвідчена нотаріально в установленому законодавством порядку.

У разі коли місце проживання батьків або інших законних представників особи віком до 18 років задекларовано/зареєстровано за однією адресою, згода іншого з батьків або законних представників не надається.

У разі влаштування дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, до закладу для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дитячого будинку сімейного типу, прийомної сім’ї місце проживання такої дитини реєструється за адресою закладу, дитячого будинку сімейного типу, житла проживання прийомної сім’ї.

Подання заяви про реєстрацію місця проживання або зміну місця проживання дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, покладається на органи опіки та піклування за місцем проживання такої дитини.

Подання заяви про реєстрацію місця проживання бездомних та інших осіб, які не мають постійного місця проживання, покладається на відповідну спеціалізовану соціальну установу, іншого надавала соціальних послуг з проживанням, в яких зазначеним особам надаються соціальні послуги відповідно до Закону України «Про соціальні послуги».

У разі коли реєстрація місця проживання здійснюється одночасно із зняттям з попереднього місця проживання (перебування), окрема заява про зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання не подається.

Забороняється вимагати для реєстрації місця проживання (перебування) подання особою відомостей та/або документів, не передбачених цим Законом.

10

Порядок та Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заявник для одержання адміністративної послуги звертається до органу реєстрації (у тому числі через центр надання адміністративних послуг), повноваження якого поширюється на відповідну адміністративно-територіальну одиницю.    

11

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Адміністративна послуга є платною.

11.1

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

Закон України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні»

Закон України «Про адміністративні послуги»

11.2

Розмір та порядок внесення плати за адміністративну послугу

За реєстрацію місця проживання справляється адміністративний збір у розмірі:

1) 1,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року. - за реєстрацію місця проживання у разі звернення особи протягом встановленого Законом України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні» (далі - Закон)строку;

2) 2,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року, - за реєстрацію місця проживання у разі звернення особи з порушенням встановленого Законом строку.

За реєстрацію місця проживання одночасно із зняттям з попереднього місця проживання адміністративний збір справляється лише за одну адміністративну послугу (реєстрація місця проживання).

Адміністративний збір не справляється за:

1) за реєстрацію місця проживання/зміну місця проживання дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, у закладі для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дитячому будинку сімейного типу, прийомній сім’ї;

2) за реєстрацію місця перебування.

11.3

Розрахунковий рахунок для внесення плати за послугу

Одержувач:  ГУК у Чернігівській обл./тг смт. Козелець/22012500

Код (ЄДРПОУ):  37972475

Банк:  Казначейство України

МФО банку :       899998

Номер рахунку: UA528999980334109879027025657

Найменування:  плата за надання інших адміністративних послуг

12

Строк надання адміністративної послуги

У день звернення особи або її законного представника (представника) чи в день отримання документів від центру надання адміністративних послуг або представника спеціалізованої соціальної установи, закладу соціального обслуговування та соціального захисту або даних від органу соціального захисту населення.

13

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративних послуг

Орган реєстрації відмовляє у реєстрації місця проживання (перебування) у разі коли:

·         у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно містяться відомості про обтяження щодо житла, яке особа реєструє як місце проживання (перебування), що стосуються заборони реєстрації місця проживання (перебування) у такому житлі, або перебування житла в іпотеці, довірчій власності як способу забезпечення виконання зобов’язань (у разі відсутності письмової згоди відповідного іпотеко держателя або довірчого власника на реєстрацію місця проживання (перебування);

·         відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно не відповідають відомостям, зазначеним у поданих особою документах або даних;

·         особа не подала або подала не в повному обсязі необхідні документи або відомості;

·         у поданих особою документах або відомостях містяться недостовірні відомості або подані документи є недійсними* (крім випадку, передбаченого пунктом 53 Порядку), або строк дії паспортного документа іноземця чи особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України, закінчився;

·         звернулася дитина віком до 14 років або особа, не уповноважена на подання документів;

·         житлу, в якому особа реєструє своє місце проживання (перебування), не присвоєна адреса у встановленому порядку;

·         за адресою житла, в якому особа реєструє своє місце проживання (перебування), наявний об’єкт нерухомого майна, який не належить до житла.

·         дані реєстру територіальної громади щодо задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) батьків або інших законних представників дитини віком від 14 до 18 років не відповідають відомостям, зазначеним у заяві, поданій дитиною.

       Не може бути підставою для відмови у реєстрації місця проживання (перебування) відсутність у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно відомостей про житло, в якому реєструється місце проживання (перебування) особи.

14

Результат надання адміністративної послуги

Рішення про реєстрацію місця проживання (перебування) або про відмову у реєстрації місця проживання (перебування) особи.

15

Способи отримання відповіді (результату)

Звернення до Центру надання адміністративних послуг.

16

Примітка

Реєстрація місця проживання особи не є підставою для набуття такою особою права володіння, користування чи розпорядження житлом (у тому числі не є підставою для вселення чи визнання за особою права на проживання та/або права користування житлом), про проживання в якому особа повідомила.

Особа може зареєструвати своє місце проживання (перебування) лише за однією адресою.

Зазначена норма не поширюються на осіб, адреса задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) яких знаходиться на територіях, на яких ведуться бойові дії, або тимчасово окупованих Російською Федерацією територіях, включених до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, затвердженого Мінреінтеграції, для яких не визначена дата завершення бойових дій (припинення можливості бойових дій) або тимчасової окупації. Така особа може зареєструвати місце свого проживання без зняття з реєстрації місця свого попереднього проживання та без внесення будь-яких відміток до паспорта громадянина України, виготовленого у формі книжечки.

У даному випадку, відомості про адресу задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування), що знаходиться на територіях, на яких ведуться бойові дії, або тимчасово окупованих Російською Федерацією територіях, включених до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією^ затвердженого Мінреінтеграції, для яких не визначена дата завершення бойових дій (припинення можливості бойових дій) або тимчасової окупації, вносяться до реєстру територіальної громади, яка здійснила відповідну реєстраційну дію за межами таких територій.

На період тимчасової окупації Російською Федерацією території України, а також на період віднесення у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, територіальних громад до територій, на яких ведуться (велися) бойові дії, зареєстрованим або задекларованим місцем проживання дитини вважати зареєстроване або задеклароване місце проживання її батьків або інших законних представників чи одного з них, з яким проживає дитина.

Відомості про зареєстроване місце проживання дитини на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України, а також на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, визначених у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, за заявою батьків або інших законних представників чи одного з них вносяться до реєстру територіальної громади відповідним органом реєстрації під час декларування або реєстрації місця проживання дитини чи за бажанням батьків або інших законних представників чи одного з них, якщо інформація про таку дитину міститься в реєстрі цієї територіальної громади.

Громадянин України, який проживає на території України, а також іноземець чи особа без  громадянства, які на законних підставах постійно або тимчасово проживають на території України, зобов’язані протягом 30 календарних днів після зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання та прибуття до нового місця проживання (перебування) зареєструвати його.

Іноземець чи особа без громадянства, які отримали довідку про звернення за захистом в Україні, можуть зареєструвати місце свого перебування в Україні.

Якщо під час подання документів встановлено, що особа, яка є громадянином України, звернулася для реєстрації нового місця проживання після закінчення ЗО календарних днів після зняття з реєстрації з попереднього місця проживання або подала для реєстрації місця проживання недійсний паспорт громадянина України, посадова особа органу реєстрації або адміністратор центру надання адміністративних послуг складає протокол про адміністративне правопорушення відповідно до статті 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 Якщо під час подання документів іноземцем чи особою без громадянства встановлено, що вони звернулися для реєстрації місця проживання після закінчення ЗО календарних днів з дня отримання посвідки на постійне проживання, посвідки на тимчасове проживання, зняття з реєстрації попереднього місця проживання або подала для реєстрації нового місця проживання недійсний документ, іноземця чи особу без громадянства направляють до територіального підрозділу ДМС відповідно до території обслуговування для вжиття до них заходів адміністративного впливу або інших заходів, визначених законодавством.

      Видані компетентними органами іноземної держави документи, що подаються для реєстрації місця проживання, засвідчуються в установленому законодавством порядку, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України. Такі документи подаються з перекладом на українську мову, засвідченим нотаріально.

* Постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2022 року № 1202 «Деякі питання реалізації актів законодавства у сфері міграції в умовах воєнного стану» встановлено, що:

       - посвідки на тимчасове чи постійне проживання, крім тих, які оформлені громадянам Російської Федерації, строк дії яких закінчився або які підлягають обміну відповідно до законодавства після 24 лютого 2022 р., підтверджують законні підстави для тимчасового чи постійного проживання в Україні та право на в’їзд в Україну на період воєнного стану та протягом ЗО календарних днів з дня його припинення чи скасування;

        - іноземці або особи без громадянства, крім громадян Російської Федерації, зобов’язані в установленому законодавством порядку подати документи для обміну таких посвідок на тимчасове чи постійне проживання протягом ЗО календарних днів з дня припинення або скасування воєнного стану;

         - паспорти громадян України у формі картки, строк дії яких закінчився за ЗО днів до 24 лютого 2022 р. та після 24 лютого 2022 р„ та паспорти громадянина України зразка 1994 року, до яких не вклеєно фотокартку особи у разі досягнення нею 25- чи 45-річного віку, строк вклеювання до яких настав за 30 днів до 24 лютого 2022 р. та після 24 лютого 2022 р., є документами, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України та підлягають обміну або вклеюванню нових фотокарток відповідно до досягнутого віку протягом 30 календарних днів з дня припинення чи скасування воєнного стану.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

адміністративної послуги

Реєстрація місця проживання дитини до 14 років

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

17000,Чернігівська обл., селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Козелецький район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Козелецький район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Козелецький район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Козелецький район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Козелецький район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Козелецький район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Козелецький район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Козелецький район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Козелецький район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Козелецький район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Козелецький район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Козелецький район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Козелецький район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Козелецький район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;         

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;   

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;       

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні»

Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»

Закон України «Про місцеве самоврядування»

Закон України «Про адміністративні послуги»

Закон України «Про адміністративну процедуру»

Закон України «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України»

Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

Закон України «Про іпотеку»

Закон України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 07.02.2022 № 265 «Деякі питання декларування і реєстрації місця проживання та ведення реєстрів територіальних громад»

Постанова Кабінету Міністрів України від 04.08.2023 № 820 «Про затвердження Порядку внесення відомостей про адресу задекларованого/ зареєстрованого місця проживання (перебування), що знаходиться на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України, а також на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, та внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2022 р. № 265»

Постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1137 «Питання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та Реєстру адміністративних послуг»

6

Акти центральних органів виконавчої влади України

Відсутні

7

Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування

Відсутні

Умови отримання адміністративної послуги

8

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява одного з батьків дитини віком до 14 років або інших законних представників

9

Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Для реєстрації місця проживання дитини віком до 14 років один з її законних представників подає:

1) заяву за формою згідно з додатком 3, 8 до Порядку декларування та реєстрації місця проживання (перебування), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2022 р. № 265 (далі - Порядок);

2) свідоцтво про народження, крім іноземців та осіб без громадянства, або документ про реєстрацію народження, виданий компетентним органом іноземної держави і легалізований у встановленому порядку, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України;

3) довідку про реєстрацію особи громадянином України (у разі здійснення вперше реєстрації місця проживання дитини віком до 14 років, у свідоцтві про народження якої зазначено, що батьки або один із батьків є іноземцем чи особою без громадянства).

4) згоду іншого з батьків або законних представників (крім випадків, коли місце проживання дитини визначено відповідним рішенням суду або рішенням органу опіки та піклування);

5) документ, що посвідчує особу законного представника*;

6) відомості або документ, що підтверджує сплату адміністративного збору.

У разі здійснення реєстрації місця проживання дитини віком від 10 до 14 років не за адресою задекларованого/зареєстрованого місця проживання її батьків або інших законних представників чи одного з них, з яким проживає дитина додатково подаються:

документи, що підтверджують:

право на проживання (перебування) в житлі, зокрема свідоцтво про право власності, ордер, договір оренди (найму, піднайму), договір найму житла у гуртожитку (для студентів), рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання або інші підтверджуючі документи. У разі відсутності зазначених документів реєстрація місця проживання (перебування) особи здійснюється за згодою власника (співвласників) житла, наймача та членів його сім’ї, уповноваженої особи житла (зазначені документи та згода не вимагаються під час реєстрації місця проживання малолітніх дітей за адресою задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) батьків або законних представників (представників), або одного з них;

право на перебування або взяття на облік у спеціалізованій соціальній установі, іншого надавала соціальних послуг з проживанням (довідка про прийняття на обслуговування в спеціалізованій соціальній установі, закладі для бездомних осіб, іншого надавала соціальних послуг за формою згідно з додатком 4 до Порядку), копія посвідчення про взяття на облік бездомної особи, форма якого затверджується Міністерством соціальної політики (у разі здійснення реєстрації за адресою відповідної установи, закладу);

У разі перебування житла в іпотеці, довірчій власності як способу забезпечення виконання зобов’язань для реєстрації місця проживання додатково подається письмова згода відповідного іпотекодержателя або довірчого власника.

Згода батьків або інших законних представників може бути надана у присутності особи, яка приймає заяву про реєстрацію місця проживання, або засвідчена нотаріально в установленому законодавством порядку.

У разі влаштування дитини-сироти. дитини, позбавленої батьківського піклування, до закладу для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дитячого будинку сімейного типу, прийомної сім’ї місце проживання такої дитини реєструється за адресою закладу, дитячого будинку сімейного типу, житла проживання прийомної сім’ї.

Подання заяви про реєстрацію місця проживання або зміну місця проживання дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, покладається на органи опіки та піклування за місцем проживання такої дитини.

У разі коли реєстрація місця проживання здійснюється одночасно із зняттям з попереднього місця проживання (перебування), окрема заява про зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання не подається.

10

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заявник для одержання адміністративної послуги звертається до органу реєстрації (у тому числі через центр надання адміністративних послуг), повноваження якого поширюється на відповідну адміністративно-

територіальну одиницю.    

11

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Адміністративна послуга є платною.

11.1

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

Закон України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні», Закон України «Про адміністративні послуги»

11.2

Розмір та порядок внесення плати за адміністративну послугу

За реєстрацію місця проживання справляється адміністративний збір у розмірі:

1)        1,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року. - за реєстрацію місця проживання у разі звернення особи протягом встановленого Законом України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні» (далі - Закон) строку;

2)        2,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року, - за реєстрацію місця проживання у разі звернення особи з порушенням встановленого Законом строку.

За реєстрацію місця проживання одночасно із зняттям з попереднього місця проживання адміністративний збір справляється лише за одну адміністративну послугу (реєстрація місця проживання).

 Адміністративний збір не справляється за реєстрацію місця проживання/зміну місця проживання дитини-сироти. дитини, позбавленої батьківського піклування, у закладі для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дитячому будинку сімейного типу, прийомній сім’ї.

11.3

Розрахунковий рахунок для внесення плати за послугу

Одержувач:  ГУК у Чернігівській обл./тг смт. Козелець/22012500

Код (ЄДРПОУ):  37972475

Банк:  Казначейство України

МФО банку :       899998

Номер рахунку: UA528999980334109879027025657

Найменування:  плата за надання інших адміністративних послуг

12

Строк надання адміністративної послуги

У день звернення законного представника дитини віком до 14 років чи в день отримання документів від центру надання адміністративних послуг або представника спеціалізованої соціальної установи, закладу соціального обслуговування та соціального захисту або даних від органу соціального захисту населення.

13

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративних послуг

Орган реєстрації відмовляє у реєстрації місця проживання у разі коли:

-  у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно містяться відомості про обтяження щодо житла, яке особа реєструє як місце проживання (перебування), що стосуються заборони реєстрації місця проживання (перебування) у такому житлі, або перебування житла в іпотеці, довірчій власності як способу забезпечення виконання зобов’язань (у разі відсутності письмової згоди відповідного іпотекодержателя або довірчого власника на реєстрацію місця проживання);

-  відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно не відповідають відомостям, зазначеним у поданих особою документах або даних;

-  особа не подала або подала не в повному обсязі необхідні документи або відомості.

-  у поданих особою документах або відомостях містяться недостовірні відомості або подані документи є недійсними (крім випадку, передбаченого пунктом 53 Порядку)*, або строк дії паспортного документа іноземця чи особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території У країни, закінчився;

- звернулася дитина віком до 14 років або особа, не уповноважена на подання документів;

- житлу, в якому особа реєструє місце проживання (перебування), не присвоєна адреса у встановленому порядку;

- звернулася дитина віком до 14 років або особа, не уповноважена на подання документів;

- житлу, в якому особа реєструє місце проживання (перебування), не присвоєна адреса у встановленому порядку;

- за адресою житла, в якому особа реєструє своє місце проживання (перебування), наявний об'єкт нерухомого майна, який не належить до житла;

- відомості реєстру територіальної громади щодо задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) батьків або інших законних представників дитини віком до 14 років не відповідають відомостям, зазначеним у заяві, поданій стосовно дитини.

Не може бути підставою для відмови у реєстрації місця проживання (перебування) відсутність у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно відомостей про житло, в якому реєструється місце проживання (перебування) особи.

14

Результат надання адміністративної послуги

Рішення про реєстрацію місця проживання дитини віком до 14 років або про відмову у реєстрації місця проживання.

15

Способи отримання відповіді (результату)

Звернення до Центру надання адміністративних послуг

16

Примітки

Батьки або інші законні представники зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців 3 дня державної реєстрації її народження.

Іноземець, особа без громадянства зобов’язані задекларувати або зареєструвати своє місце проживання та місце проживання дітей віком до 14 років (у тому числі новонароджених дітей), батьками або іншими законними представниками яких вони є, протягом ЗО календарних днів з дня отримання посвідки на постійне проживання, посвідки на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, або після зняття із задекларованого або зареєстрованого місця проживання.

Задекларованим або зареєстрованим місцем проживання (перебування) дитини віком до 10 років є задеклароване або зареєстроване місце проживання (перебування) її батьків або інших законних представників чи одного з них. з яким проживає дитина, за згодою іншого з батьків або законних представників.

Задекларованим або зареєстрованим місцем проживання (перебування) дитини віком від 10 до 14 років є задеклароване або зареєстроване місце проживання (перебування) її батьків або інших законних представників чи одного з них. з яким проживає дитина, за згодою іншого з батьків або законних представників, якщо інше місце проживання не встановлено за згодою між дитиною та батьками (усиновлювачами, опікуном) або організацією, яка виконує стосовно дитини функції опікуна.

Видані компетентними органами іноземної держави документи, що подаються для реєстрації місця проживання засвідчуються в установленому законодавством порядку, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України. Такі документи подаються з перекладом на українську мову, засвідченим нотаріально.

На період тимчасової окупації Російською Федерацією території Україниа також на період віднесення у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, територіальних громад до територій, на яких ведуться (велися) бойові дії,  зареєстрованим або задекларованим місцем проживання дитини вважати зареєстроване або задеклароване місце проживання її батьків або інших законних представників чи одного з них, з яким проживає дитина.

Відомості про зареєстроване місце проживання дитини на тимчасово окупованій Російською Федерацією території Україниа також на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, визначених у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, за заявою батьків або інших законних представників чи одного з них вносяться до реєстру територіальної громади відповідним органом реєстрації під час декларування або реєстрації місця проживання дитини чи за бажанням батьків або інших законних представників чи одного з них, якщо інформація про таку дитину міститься в реєстрі цієї територіальної громади.

* Постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2022 року № 1202 «Деякі питання реалізації актів законодавства у сфері міграції в умовах воєнного стану» встановлено, що:

       - посвідки на тимчасове чи постійне проживання, крім тих, які оформлені громадянам Російської Федерації, строк дії яких закінчився або які підлягають обміну відповідно до законодавства після 24 лютого 2022 р., підтверджують законні підстави для тимчасового чи постійного проживання в Україні та право на в’їзд в Україну на період воєнного стану та протягом ЗО календарних днів з дня його припинення чи скасування;

        - іноземці або особи без громадянства, крім громадян Російської Федерації, зобов’язані в установленому законодавством порядку подати документи для обміну таких посвідок на тимчасове чи постійне проживання протягом ЗО календарних днів з дня припинення або скасування воєнного стану;

         - паспорти громадян України у формі картки, строк дії яких закінчився за ЗО днів до 24 лютого 2022 р. та після 24 лютого 2022 р„ та паспорти громадянина України зразка 1994 року, до яких не вклеєно фотокартку особи у разі досягнення нею 25- чи 45-річного віку, строк вклеювання до яких настав за 30 днів до 24 лютого 2022 р. та після 24 лютого 2022 р., є документами, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України та підлягають обміну або вклеюванню нових фотокарток відповідно до досягнутого віку протягом 30 календарних днів з дня припинення чи скасування воєнного стану.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

адміністративної послуги

Зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання(перебування) особи

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

17000,Чернігівська обл., селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Козелецький район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Козелецький район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Козелецький район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Козелецький район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Козелецький район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Козелецький район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Козелецький район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Козелецький район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Козелецький район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Козелецький район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Козелецький район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Козелецький район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Козелецький район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Козелецький район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;         

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;       

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні»

Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»

Закон України «Про місцеве самоврядування»

Закон України «Про адміністративні послуги»

Закон України «Про адміністративну процедуру»

Закон України «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України»

Закон України «Про військовий обов’язок і військову службу»

Закон України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 07.02.2022 № 265 «Деякі питання декларування і реєстрації місця проживання та ведення реєстрів територіальних громад»

Постанова Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 № 1487 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів»

Постанова Кабінету Міністрів України від 04.08.2023 № 820 «Про затвердження Порядку внесення відомостей про адресу задекларованого/ зареєстрованого місця проживання (перебування), що знаходиться на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України, а також на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, та внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2022 р. № 265»

Постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1137 «Питання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та Реєстру адміністративних послуг»

6

Акти центральних органів виконавчої влади України

Наказ МВС від 16.08.2016 № 816 «Про затвердження Порядку провадження за заявами про оформлення документів для виїзду громадян України за кордон на постійне проживання», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 09 вересня 2016 року за № 1241/29371

Наказ МЗС від 22.12.2017 № 573 «Про затвердження Порядку провадження в закордонних дипломатичних установах України за заявами про оформлення документів для залишення на постійне проживання за кордоном громадян України, які виїхали за кордон тимчасово», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 18 січня 2018 року за № 77/31529

7

Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування

Умови отримання адміністративної послуги

8

Підстава для отримання адміністративної послуги

1) Заява про зняття із задекларованого/ зареєстрованого місця проживання (перебування) за формою, затвердженою Кабінетом Міністрів України, поданою фізичною особою.

2) Заява про зняття із задекларованого/ зареєстрованого місця проживання (перебування) за формою, затвердженою Кабінетом Міністрів України, поданою законним представником.

3) Заява про зняття із задекларованого/ зареєстрованого місця проживання (перебування) за формою, затвердженою Кабінетом Міністрів України, поданою представником на підставі довіреності, посвідченої в установленому законом порядку (далі - представник).

4) Заява власника житла про зняття особи із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) за формою, затвердженою Кабінетом Міністрів України,

5) Рішення суду, яке набрало законної сили, про позбавлення права власності на житло або права користування житлом, про виселення, про зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) особи, про визнання особи безвісно відсутньою або оголошення її померлою.

6) Свідоцтво про смерть або відомості про державну реєстрацію смерті з Державного реєстру актів цивільного стану (у таких випадках датою зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання особи є дата видачі свідоцтва про смерть або дата здійснення актового запису про смерть особи).

9

Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Для зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) особа, один із законних представників, представник або власник житла подає:

1)  заяву за формою згідно з додатками 5, 6 до Порядку декларування та реєстрації місця проживання (перебування), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2022 р. № 265 (далі - Порядок);

2)  паспортний документ особи* (паспорт громадянина України. тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист) або довідку про звернення за захистом в Україні - у разі особистого звернення;

3) свідоцтво про народження (у разі зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання дітей віком до 14 років);

4) відомості або документ, що підтверджує сплату адміністративного збору;

5) військово-обліковий документ (для громадян України, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку);

6) рішення про оформлення документів для виїзду за кордон на постійне проживання, прийняте відповідним територіальним органом ДМС, або рішення про оформлення документів для залишення на постійне проживання за кордоном, прийняте відповідною закордонною дипломатичною установою України - у разі зняття із задекларованого/ зареєстрованого місця проживання особи у зв’язку з оформленням їй документів для виїзду за кордон на постійне проживання/залишення на постійне проживання за кордоном;

7) рішення суду, яке набрало законної сили, про позбавлення права власності на житло або права користування житлом, про виселення, про зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) особи, про визнання особи безвісно відсутньою або оголошення її померлою;

8) свідоцтво про смерть або відомості про державну реєстрацію смерті з Державного реєстру актів цивільного стану.

 У разі звернення до органу реєстрації (у тому числі через центр надання адміністративних послуг) разом із заявою власника житла про зняття особи (осіб) із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) власник житла подає:

1) документ, що посвідчує особу* (у разі особистого звернення);

2) документ, що підтверджує право власності на житло, в якому задекларовано/зареєстровано місце проживання (перебування) особи (осіб), що знімається.

У разі зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) за заявою власника житла більше однієї особи до органу реєстрації подаються заява та документ або відомості, що підтверджують сплату адміністративного збору, окремо щодо кожної особи. Така заява може бути подана лише повнолітньою особою або законним представником малолітньої дитини.

Власник житла приватної форми власності звертається до органу реєстрації або через центр надання адміністративних послуг для здійснення зняття із задекларованого або зареєстрованого місця проживання (перебування) повнолітньої особи, а також дитини, у разі якщо така реєстраційна дія здійснюється разом з її батьками або іншими законними представниками чи одним із них.

Зняття із задекларованого або зареєстрованого місця проживання (перебування) дитини не здійснюється за заявою власника житла, якщо власником такого житла є один із батьків або інших законних представників дитини.

У разі подання заяви про зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) або заяви власника житла про зняття особи із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) законним представником (представником) особи, крім зазначених вище документів, додатково подаються:

1) документ, що посвідчує особу законного представника (представника)*;

2) документ, що підтверджує повноваження особи як законного представника (представника), крім випадків, коли заява подається законним представником малолітньої дитини.

Подання заяви про зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) дитини віком до 14 років або особи, визнаної судом обмежено дієздатною або недієздатною, здійснюється одним із батьків або інших законних представників такої особи за згодою іншого з батьків чи законних представників.

Зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) дитини віком від 14 до 18 років здійснюється за згодою її батьків або інших законних представників такої дитини чи одного з них, крім випадку зняття із задекларованого/ зареєстрованого місця проживання такої дитини у гуртожитку закладу освіти у період чи після закінчення навчання.

Зняття з реєстрації місця проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб, стосовно яких встановлено опіку та піклування, здійснюється за погодженням з органами опіки та піклування.

У разі усиновлення дитини-сироти. дитини, позбавленої батьківського піклування, якщо при цьому змінюється прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності) дитини, зняття з реєстрації місця проживання такої дитини здійснюється за заявою органу опіки та піклування за попереднім прізвищем, власним ім’ям, по батькові (за наявності).

Зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) співвласника житла за заявою іншого співвласника такого житла не здійснюється.

Зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) особи за заявою одного зі співвласників житла, здійснюється за згодою інших співвласників житла, яка надається особисто або через представника та підтверджується підписом такого співвласника або його представника у заяві.

Іноземець чи особа без громадянства подають до органу реєстрації заяву про зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) у зв’язку з припиненням підстав для перебування на території України.

Заява про зняття із задекларованого/ зареєстрованого місця проживання (перебування), може подаватися в електронній формі засобами Єдиного державного веб-порталу електронних послуг (далі - Портал Дія). У такому випадку документи до заяви не додаються.

Заява формується засобами Порталу Дія у довільній формі, придатній для сприйняття її змісту відповідно до відомостей, передбачених формою заяви про зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування).

Заява про зняття із задекларованого/ зареєстрованого місця проживання (перебування) в електронній формі подається особою віком від 14 років особисто та засвідчується її електронним підписом, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису.

Оплата адміністративного збору здійснюється за допомогою засобів Порталу Дія під час формування заяви перед її поданням. При цьому документ, що підтверджує сплату адміністративного збору, до заяви не додається.

Задеклароване/зареєстроване місце проживання дитини віком до 14 років може бути знято за заявою одного з батьків, поданою в електронній формі з використанням електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису.

Зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання дитини віком до 14 років підтверджується електронними підписами батьків, що базуються на кваліфікованих сертифікатах електронних підписів, у разі подання заяви в електронній формі або за письмовою згодою другого з батьків, що надається у присутності особи, яка приймає заяву, або на підставі засвідченої в установленому порядку письмової згоди другого 3 батьків (крім випадків, коли місце проживання дитини визначено відповідним рішенням суду або рішенням органу опіки та піклування).

10

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заявник для одержання адміністративної послуги:

- звертається до органу реєстрації (у тому числі через центр надання адміністративних послуг), повноваження якого поширюється на відповідну адміністративно-територіальну одиницю, або

- подає відповідну заяву в електронній формі засобами Порталу Дія.  

11

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Адміністративна послуга є платною.

11.1

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

Закон України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні»

Закон України «Про адміністративні послуги»

11.2

Розмір та порядок внесення плати за адміністративну послугу

За зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання/зміну місця проживання справляється адміністративний збір у розмірі 1,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року

Адміністративний збір не справляється у разі:

- зміни місця проживання дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, у закладі для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дитячому будинку сімейного типу, прийомній сім’ї;

- за зняття із зареєстрованого місця перебування.

11.3

Розрахунковий рахунок для внесення плати за послугу

Одержувач:  ГУК у Чернігівській обл./тг смт. Козелець/22012500

Код (ЄДРПОУ):  37972475

Банк:  Казначейство України

МФО банку :       899998

Номер рахунку: UA528999980334109879027025657

Найменування:  плата за надання інших адміністративних послуг

12

Строк надання адміністративної послуги

У день звернення особи або її законного представника (представника) чи в день отримання документів від центру надання адміністративних послуг або представника спеціалізованої соціальної установи, закладу соціального обслуговування та соціального захисту або даних від органу соціального захисту населення.

Зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання в електронній формі здійснюється в день подання документів або не пізніше наступного робочого дня у разі їх надходження після закінчення робочого часу органу реєстрації.

13

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративних послуг

Орган реєстрації приймає рішення про відмову у знятті із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) особи, якщо:

-   особа не подала або подала не в повному обсязі необхідні документи або відомості;

-     у поданих особою документах або відомостях містяться недостовірні відомості або подані документи є недійсними* (крім випадку, передбаченого пунктом 53 Порядку), або строк дії паспортного документа іноземця чи особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України, закінчився;

-    відомості реєстру територіальної громади не відповідають відомостям у поданих особою документах або відомостях;

-   звернулася дитина віком до 14 років або особа, не уповноважена на подання документів.

Не може бути підставою для відмови у знятті із задекларованого/зареєстрованого місця проживання за декларацією (заявою), поданою в електронній формі, відсутність у особи окремого номера запису в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов'язаних та резервістів.

14

Результат надання адміністративної послуги

Рішення про зняття із задекларованого/ зареєстрованого місця проживання (перебування) або про відмову у знятті із задекларованого/ зареєстрованого місця проживання особи.

15

Способи отримання відповіді (результату)

Звернення до Центру надання адміністративних послуг

16

Примітка

У разі коли місце проживання (перебування) особи було задекларовано/зареєстровано на підставі договору оренди, виключення з реєстру територіальної громади інформації про задеклароване/зареєстроване місце проживання (перебування) особи за заявою власника (співвласників) житла, уповноваженої особи житла здійснюється лише після закінчення строку дії договору оренди або його дострокового розірвання чи визнання його нікчемним або визнання недійсним у порядку, визначеному законодавством.

* Постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2022 року № 1202 «Деякі питання реалізації актів законодавства у сфері міграції в умовах воєнного стану» встановлено, що:

       - посвідки на тимчасове чи постійне проживання, крім тих, які оформлені громадянам Російської Федерації, строк дії яких закінчився або які підлягають обміну відповідно до законодавства після 24 лютого 2022 р., підтверджують законні підстави для тимчасового чи постійного проживання в Україні та право на в’їзд в Україну на період воєнного стану та протягом ЗО календарних днів з дня його припинення чи скасування;

        - іноземці або особи без громадянства, крім громадян Російської Федерації, зобов’язані в установленому законодавством порядку подати документи для обміну таких посвідок на тимчасове чи постійне проживання протягом ЗО календарних днів з дня припинення або скасування воєнного стану;

         - паспорти громадян України у формі картки, строк дії яких закінчився за ЗО днів до 24 лютого 2022 р. та після 24 лютого 2022 р„ та паспорти громадянина України зразка 1994 року, до яких не вклеєно фотокартку особи у разі досягнення нею 25- чи 45-річного віку, строк вклеювання до яких настав за 30 днів до 24 лютого 2022 р. та після 24 лютого 2022 р., є документами, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України та підлягають обміну або вклеюванню нових фотокарток відповідно до досягнутого віку протягом 30 календарних днів з дня припинення чи скасування воєнного стану.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

адміністративної послуги

Реєстрація місця проживання (перебування) особи

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

17000,Чернігівська обл., селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Козелецький район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Козелецький район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Козелецький район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Козелецький район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Козелецький район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Козелецький район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Козелецький район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Козелецький район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Козелецький район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Козелецький район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Козелецький район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Козелецький район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Козелецький район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Козелецький район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;         

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;       

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні»

Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»

Закон України «Про місцеве самоврядування»

Закон України «Про адміністративні послуги»

Закон України «Про адміністративну процедуру»

Закон України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України»

Закон України «Про військовий обов'язок і військову службу»

Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

Закон України «Про іпотеку»

Закон України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 07.02.2022 № 265 «Деякі питання декларування і реєстрації місця проживання та ведення реєстрів територіальних громад»

Постанова Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 № 1487 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів»

Постанова Кабінету Міністрів України від 04.08.2023 № 820 «Про затвердження Порядку внесення відомостей про адресу задекларованого/ зареєстрованого місця проживання (перебування), що знаходиться на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України, а також на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, та внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2022 р. № 265»

Постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1137 «Питання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та Реєстру адміністративних послуг»

6

Акти центральних органів виконавчої влади України

7

Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування

Умови отримання адміністративної послуги

8

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява про реєстрацію місця проживання (перебування) фізичної особи/законного представника/представника на підставі довіреності, посвідченої в установленому законом порядку (далі - представник), уповноваженої особи житла або уповноваженої особи спеціалізованої соціальної установи, закладу для бездомних осіб, іншого надавача соціальних послуг з проживанням за формою, затвердженою Кабінетом Міністрів України та відповідні документи.

9

Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Для реєстрації місця проживання (перебування) особа або її законний представник (представник), уповноважена особа житла або уповноважена особа спеціалізованої соціальної установи, закладу для бездомних осіб, іншого надавача соціальних послуг з проживанням подає:

1) заяву за формою згідно з додатками 2, 8 до Порядку декларування та реєстрації місця проживання (перебування), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2022 р. № 265 (далі - Порядок);

2)  паспортний документ особи* (паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист), або документ, що посвідчує особу без громадянства, з особистими даними, або довідку про звернення за захистом в Україні (для осіб, які реєструють місце перебування);

3) документи, що підтверджують:

право на проживання (перебування) в житлі, зокрема свідоцтво про право власності, ордер, договір оренди (найму, піднайму), договір найму житла у гуртожитку (для студентів), рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання або інші підтверджуючі документи.

У разі відсутності зазначених документів реєстрація місця проживання (перебування) особи здійснюється за згодою власника (співвласників) житла , наймача та членів його сім’ї, уповноваженої особи житла (зазначені документи та згода не вимагаються під час реєстрації місця проживання (перебування) малолітніх та неповнолітніх дітей за адресою задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) батьків або законних представників (представників), або одного з них;

право на перебування або взяття на облік у спеціалізованій соціальній установі, іншого надавача соціальних послуг з проживанням (довідка про прийняття на обслуговування в спеціалізованій соціальній установі, закладі для бездомних осіб, іншого надавача соціальних послуг за формою згідно з додатком 4 до Порядку), копія посвідчення про взяття на облік бездомної особи, форма якого затверджується Міністерством соціальної політики (для осіб, які перебувають на обліку у таких установах або закладах);

4) відомості або документ, що підтверджує сплату адміністративного збору (не подається у разі здійснення реєстрації місця перебування);

5) військово-обліковий документ (для громадян України, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку).

У разі подання заяви законним представником (представником) особи додатково подаються:

1) документ, що посвідчує особу законного представника (представника);

2) документ, що підтверджує повноваження особи як представника.

У разі перебування житла в іпотеці, довірчій власності як способу забезпечення виконання зобов'язань для реєстрації місця проживання особи додатково подається письмова згода відповідного іпотекодержателя або довірчого власника.

Іноземці, особи без громадянства, які для реєстрації місця проживання подали посвідку на постійне проживання або посвідку на тимчасове проживання, додатково подають паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства, або рішення про визнання особою без громадянства, видане центральним органом виконавчої влади, що реалізує політику у сфері реєстрації фізичних осіб, та засвідчений у встановленому законодавством порядку переклад на українську мову сторінки паспортного документа іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства, з особистими даними

У разі подання заяви про реєстрацію місця проживання (перебування) особою, яка не досягла 18-річного віку, реєстрація місця проживання (перебування) здійснюється за згодою батьків або інших законних представників такої особи.

Згода не надається у разі коли особа є здобувачем освіти та здійснює реєстрацію свого місця проживання (перебування) в гуртожитку, що належить до сфери управління закладу освіти.

Згода батьків або інших законних представників може бути надана у присутності особи, яка приймає заяву про реєстрацію місця проживання, або  засвідчена нотаріально в установленому законодавством порядку.

У разі коли місце проживання батьків або інших законних представників особи віком до 18 років задекларовано/зареєстровано за однією адресою, згода іншого з батьків або законних представників не надається.

У разі влаштування дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, до закладу для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дитячого будинку сімейного типу, прийомної сім’ї місце проживання такої дитини реєструється за адресою закладу, дитячого будинку сімейного типу, житла проживання прийомної сім’ї.

Подання заяви про реєстрацію місця проживання або зміну місця проживання дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, покладається на органи опіки та піклування за місцем проживання такої дитини.

Подання заяви про реєстрацію місця проживання бездомних та інших осіб, які не мають постійного місця проживання, покладається на відповідну спеціалізовану соціальну установу, іншого надавала соціальних послуг з проживанням, в яких зазначеним особам надаються соціальні послуги відповідно до Закону України «Про соціальні послуги».

У разі коли реєстрація місця проживання здійснюється одночасно із зняттям з попереднього місця проживання (перебування), окрема заява про зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання не подається.

Забороняється вимагати для реєстрації місця проживання (перебування) подання особою відомостей та/або документів, не передбачених цим Законом.

10

Порядок та Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заявник для одержання адміністративної послуги звертається до органу реєстрації (у тому числі через центр надання адміністративних послуг), повноваження якого поширюється на відповідну адміністративно-територіальну одиницю.    

11

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Адміністративна послуга є платною.

11.1

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

Закон України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні»

Закон України «Про адміністративні послуги»

11.2

Розмір та порядок внесення плати за адміністративну послугу

За реєстрацію місця проживання справляється адміністративний збір у розмірі:

1) 1,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року. - за реєстрацію місця проживання у разі звернення особи протягом встановленого Законом України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні» (далі - Закон)строку;

2) 2,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року, - за реєстрацію місця проживання у разі звернення особи з порушенням встановленого Законом строку.

За реєстрацію місця проживання одночасно із зняттям з попереднього місця проживання адміністративний збір справляється лише за одну адміністративну послугу (реєстрація місця проживання).

Адміністративний збір не справляється за:

1) за реєстрацію місця проживання/зміну місця проживання дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, у закладі для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дитячому будинку сімейного типу, прийомній сім’ї;

2) за реєстрацію місця перебування.

11.3

Розрахунковий рахунок для внесення плати за послугу

Одержувач:  ГУК у Чернігівській обл./тг смт. Козелець/22012500

Код (ЄДРПОУ):  37972475

Банк:  Казначейство України

МФО банку :       899998

Номер рахунку: UA528999980334109879027025657

Найменування:  плата за надання інших адміністративних послуг

12

Строк надання адміністративної послуги

У день звернення особи або її законного представника (представника) чи в день отримання документів від центру надання адміністративних послуг або представника спеціалізованої соціальної установи, закладу соціального обслуговування та соціального захисту або даних від органу соціального захисту населення.

13

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративних послуг

Орган реєстрації відмовляє у реєстрації місця проживання (перебування) у разі коли:

·         у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно містяться відомості про обтяження щодо житла, яке особа реєструє як місце проживання (перебування), що стосуються заборони реєстрації місця проживання (перебування) у такому житлі, або перебування житла в іпотеці, довірчій власності як способу забезпечення виконання зобов’язань (у разі відсутності письмової згоди відповідного іпотеко держателя або довірчого власника на реєстрацію місця проживання (перебування);

·         відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно не відповідають відомостям, зазначеним у поданих особою документах або даних;

·         особа не подала або подала не в повному обсязі необхідні документи або відомості;

·         у поданих особою документах або відомостях містяться недостовірні відомості або подані документи є недійсними* (крім випадку, передбаченого пунктом 53 Порядку), або строк дії паспортного документа іноземця чи особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України, закінчився;

·         звернулася дитина віком до 14 років або особа, не уповноважена на подання документів;

·         житлу, в якому особа реєструє своє місце проживання (перебування), не присвоєна адреса у встановленому порядку;

·         за адресою житла, в якому особа реєструє своє місце проживання (перебування), наявний об’єкт нерухомого майна, який не належить до житла.

·         дані реєстру територіальної громади щодо задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) батьків або інших законних представників дитини віком від 14 до 18 років не відповідають відомостям, зазначеним у заяві, поданій дитиною.

       Не може бути підставою для відмови у реєстрації місця проживання (перебування) відсутність у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно відомостей про житло, в якому реєструється місце проживання (перебування) особи.

14

Результат надання адміністративної послуги

Рішення про реєстрацію місця проживання (перебування) або про відмову у реєстрації місця проживання (перебування) особи.

15

Способи отримання відповіді (результату)

Звернення до Центру надання адміністративних послуг.

16

Примітка

Реєстрація місця проживання особи не є підставою для набуття такою особою права володіння, користування чи розпорядження житлом (у тому числі не є підставою для вселення чи визнання за особою права на проживання та/або права користування житлом), про проживання в якому особа повідомила.

Особа може зареєструвати своє місце проживання (перебування) лише за однією адресою.

Зазначена норма не поширюються на осіб, адреса задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) яких знаходиться на територіях, на яких ведуться бойові дії, або тимчасово окупованих Російською Федерацією територіях, включених до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, затвердженого Мінреінтеграції, для яких не визначена дата завершення бойових дій (припинення можливості бойових дій) або тимчасової окупації. Така особа може зареєструвати місце свого проживання без зняття з реєстрації місця свого попереднього проживання та без внесення будь-яких відміток до паспорта громадянина України, виготовленого у формі книжечки.

У даному випадку, відомості про адресу задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування), що знаходиться на територіях, на яких ведуться бойові дії, або тимчасово окупованих Російською Федерацією територіях, включених до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією^ затвердженого Мінреінтеграції, для яких не визначена дата завершення бойових дій (припинення можливості бойових дій) або тимчасової окупації, вносяться до реєстру територіальної громади, яка здійснила відповідну реєстраційну дію за межами таких територій.

На період тимчасової окупації Російською Федерацією території України, а також на період віднесення у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, територіальних громад до територій, на яких ведуться (велися) бойові дії, зареєстрованим або задекларованим місцем проживання дитини вважати зареєстроване або задеклароване місце проживання її батьків або інших законних представників чи одного з них, з яким проживає дитина.

Відомості про зареєстроване місце проживання дитини на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України, а також на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, визначених у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, за заявою батьків або інших законних представників чи одного з них вносяться до реєстру територіальної громади відповідним органом реєстрації під час декларування або реєстрації місця проживання дитини чи за бажанням батьків або інших законних представників чи одного з них, якщо інформація про таку дитину міститься в реєстрі цієї територіальної громади.

Громадянин України, який проживає на території України, а також іноземець чи особа без  громадянства, які на законних підставах постійно або тимчасово проживають на території України, зобов’язані протягом 30 календарних днів після зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання та прибуття до нового місця проживання (перебування) зареєструвати його.

Іноземець чи особа без громадянства, які отримали довідку про звернення за захистом в Україні, можуть зареєструвати місце свого перебування в Україні.

Якщо під час подання документів встановлено, що особа, яка є громадянином України, звернулася для реєстрації нового місця проживання після закінчення ЗО календарних днів після зняття з реєстрації з попереднього місця проживання або подала для реєстрації місця проживання недійсний паспорт громадянина України, посадова особа органу реєстрації або адміністратор центру надання адміністративних послуг складає протокол про адміністративне правопорушення відповідно до статті 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 Якщо під час подання документів іноземцем чи особою без громадянства встановлено, що вони звернулися для реєстрації місця проживання після закінчення ЗО календарних днів з дня отримання посвідки на постійне проживання, посвідки на тимчасове проживання, зняття з реєстрації попереднього місця проживання або подала для реєстрації нового місця проживання недійсний документ, іноземця чи особу без громадянства направляють до територіального підрозділу ДМС відповідно до території обслуговування для вжиття до них заходів адміністративного впливу або інших заходів, визначених законодавством.

      Видані компетентними органами іноземної держави документи, що подаються для реєстрації місця проживання, засвідчуються в установленому законодавством порядку, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України. Такі документи подаються з перекладом на українську мову, засвідченим нотаріально.

* Постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2022 року № 1202 «Деякі питання реалізації актів законодавства у сфері міграції в умовах воєнного стану» встановлено, що:

       - посвідки на тимчасове чи постійне проживання, крім тих, які оформлені громадянам Російської Федерації, строк дії яких закінчився або які підлягають обміну відповідно до законодавства після 24 лютого 2022 р., підтверджують законні підстави для тимчасового чи постійного проживання в Україні та право на в’їзд в Україну на період воєнного стану та протягом ЗО календарних днів з дня його припинення чи скасування;

        - іноземці або особи без громадянства, крім громадян Російської Федерації, зобов’язані в установленому законодавством порядку подати документи для обміну таких посвідок на тимчасове чи постійне проживання протягом ЗО календарних днів з дня припинення або скасування воєнного стану;

         - паспорти громадян України у формі картки, строк дії яких закінчився за ЗО днів до 24 лютого 2022 р. та після 24 лютого 2022 р„ та паспорти громадянина України зразка 1994 року, до яких не вклеєно фотокартку особи у разі досягнення нею 25- чи 45-річного віку, строк вклеювання до яких настав за 30 днів до 24 лютого 2022 р. та після 24 лютого 2022 р., є документами, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України та підлягають обміну або вклеюванню нових фотокарток відповідно до досягнутого віку протягом 30 календарних днів з дня припинення чи скасування воєнного стану.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

адміністративної послуги

Видача витягу з реєстру територіальної громади

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

17000,Чернігівська обл., селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Козелецький район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Козелецький район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Козелецький район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Козелецький район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Козелецький район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Козелецький район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Козелецький район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Козелецький район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Козелецький район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Козелецький район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Козелецький район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Козелецький район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Козелецький район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Козелецький район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;         

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;   

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;       

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні»

Закон України «Про місцеве самоврядування»

Закон України «Про адміністративні послуги»

Закон України «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України»

Закон України «Про військовий обов’язок і військову службу»

Закон України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 07.02.2022 № 265 «Деякі питання декларування і реєстрації місця проживання та ведення реєстрів територіальних громад»

Постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1137 «Питання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та Реєстру адміністративних послуг»

6

Акти центральних органів виконавчої влади України

Наказ МВС від 16.08.2016 № 816 «Про затвердження Порядку провадження за заявами про оформлення документів для виїзду громадян України за кордон на постійне проживання», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 09 вересня 2016 року за № 1241/29371.

Наказ МЗС від 22.12.2017 № 573 «Про затвердження Порядку провадження в закордонних дипломатичних установах України за заявами про оформлення документів для залишення на постійне проживання за кордоном громадян України, які виїхали за кордон тимчасово», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 18 січня 2018 року за № 77/31529.

7

Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування

Умови отримання адміністративної послуги

8

Підстава для отримання адміністративної послуги

Подання заяви:

- особою, яка декларує або реєструє місце проживання (перебування);

- власником (співвласником) житла;

- представниками, законними представниками особи або власника (співвласника) житла;

- уповноваженою особою з управління (утримання) гуртожитку, що належить до сфери управління підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності;

- іпотекодержателем або довірчим власником.

9

Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Для отримання витягу з реєстру територіальної громади під час особистого відвідування органу реєстрації або центру надання адміністративних послуг подається:

- заява особи;

- паспортний документ особи* (паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист) або довідка про звернення за захистом в Україні (пред’являється для посвідчення особи суб’єкта звернення під час особистого відвідування органу реєстрації або центру надання адміністративних послуг).

Іноземці, особи без громадянства разом з посвідкою на постійне проживання або посвідкою на тимчасове проживання, додатково подають паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства, або рішення про визнання особою без громадянства, видане центральним органом виконавчої влади, що реалізує політику у сфері реєстрації фізичних осіб, та засвідчений у встановленому законодавством порядку переклад на українську мову сторінки паспортного документа іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства, з особистими даними.

У разі звернення законним представником (представником) додатково подається документ, що посвідчує його особу* та підтверджує повноваження.

У разі звернення власником житла додатково подається документ, що підтверджує право власності на житло.

10

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заява подається суб’єктом звернення в один із таких способів:

- в електронній формі - засобами Єдиного державного веб-порталу електронних послуг після проходження електронної ідентифікації та автентифікації;

-  у паперовій формі - під час особистого відвідування органу реєстрації або центру надання адміністративних послуг (заява формується посадовою особою органу реєстрації з використанням відповідних програмно-технічних засобів та відтворюється у паперовій формі).

11

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Адміністративна послуга є безоплатною.

12

Строк надання адміністративної послуги

У день звернення.

13

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративних послуг

Заявник не подав або подав не у повному обсязі необхідні документи.

У поданих заявником документах або відомостях містяться недостовірні відомості.

14

Результат надання адміністративної послуги

Отримання витягу з реєстру територіальної громади або відмова у видачі витягу з реєстру територіальної громади.

15

Способи отримання відповіді (результату)

Отримання витягу з реєстру територіальної громади у органі реєстрації або центрі надання адміністративних послуг.

Формування витягу з реєстру територіальної громади засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг.

16

Примітки

Витяги з реєстру територіальної громади, отримані в електронній або паперовій формі, мають однакову юридичну силу.

За зверненням особи, законного представника (представника) витяг із реєстру територіальної громади також може містити інформацію про попередні періоди задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) особи в адміністративно-територіальній одиниці за місцем звернення особи.

Перевірка витягу проводиться за допомогою електронних пристроїв шляхом зчитування унікального електронного ідентифікатора (QЯ-коду), який забезпечує отримання даних із відомчої інформаційної системи ДМС через єдину інформаційну систему МВС.

* Постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2022 року № 1202 «Деякі питання реалізації актів законодавства у сфері міграції в умовах воєнного стану» встановлено, що:

       - посвідки на тимчасове чи постійне проживання, крім тих, які оформлені громадянам Російської Федерації, строк дії яких закінчився або які підлягають обміну відповідно до законодавства після 24 лютого 2022 р., підтверджують законні підстави для тимчасового чи постійного проживання в Україні та право на в’їзд в Україну на період воєнного стану та протягом ЗО календарних днів з дня його припинення чи скасування;

        - іноземці або особи без громадянства, крім громадян Російської Федерації, зобов’язані в установленому законодавством порядку подати документи для обміну таких посвідок на тимчасове чи постійне проживання протягом ЗО календарних днів з дня припинення або скасування воєнного стану;

         - паспорти громадян України у формі картки, строк дії яких закінчився за ЗО днів до 24 лютого 2022 р. та після 24 лютого 2022 р„ та паспорти громадянина України зразка 1994 року, до яких не вклеєно фотокартку особи у разі досягнення нею 25- чи 45-річного віку, строк вклеювання до яких настав за 30 днів до 24 лютого 2022 р. та після 24 лютого 2022 р., є документами, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України та підлягають обміну або вклеюванню нових фотокарток відповідно до досягнутого віку протягом 30 календарних днів з дня припинення чи скасування воєнного стану.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача витягу про зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місце знаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

17000,Чернігівська обл., селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Козелецький район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Козелецький район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Козелецький район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Козелецький район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Козелецький район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Козелецький район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Козелецький район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Козелецький район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Козелецький район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Козелецький район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Козелецький район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Козелецький район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Козелецький район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Козелецький район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;         

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;   

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;       

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»

Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

5

Акти Кабінету Міністрів України

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Звернення особи або її законного представника.

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Документи необхідні для видачі довідок:

-заява;

-будинкова книга (за наявності);

- документ, що підтверджує право власності або право на проживання в житлі.;  

-свідоцтво про народження дитини, якщо вона не досягла 14-річного віку (за необхідності);

-паспорти усіх зареєстрованих осіб (за необхідністю);

-свідоцтво про шлюб/ розірвання шлюбу, свідоцтво про смерть (за необхідності);

-довідка про реєстрацію місця проживання (за необхідності);

-при виникненні необхідності - інші документи

У разі подання заяви законним представником особи додатково подаються:

-документ, що посвідчує особу законного представника

-документ, що підтверджує повноваження особи як законного представника

-документ, що підтверджує повноваження особи як законного представника, крім випадків, коли законними представниками є батьки (усиновлювачі).

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

Один - три дні (у разі замовлення архівної довідки та необхідності додаткової перевірки)

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

Відсутність документів, встановлення недостовірності інформації про реєстрацію місця проживання осіб, зазначених у заяві

13

Результат надання адміністративної послуги

 Видача витягу про зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб.

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку

Центр надання адміністративних послуг  Козелецької селищної ради

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська обл., селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Положення про паспорт громадянина України,

затвердженого постановою ВРУ від 26.06.1992 №

2503-ХІІ «Про затвердження положень про паспорт громадянина України та про паспорт громадянина України для виїзду за кордон».

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова КМУ від 25.03.2015 № 302 «Про

затвердження зразка бланка, технічного опису та

Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України»

Постанова КМУ від 04.06.2014 № 289 «Про затвердження Порядку оформлення документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, громадянам, які проживають на тимчасово окупованій території України»

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ МВС від 06.06.2019 № 456 «Про затвердження Тимчасового порядку оформлення і видачі паспорта громадянина України»

Наказ МВС від 18.10.2019 № 875 «Про затвердження Вимог до відцифрованого образу обличчя особи, фотокарток, що подаються для оформлення або обміну документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, та фотографічного зображення на них», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 07 листопада 2019 р. за № 1146/34117

Умови отримання адміністративної послуги

7.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Досягнення громадянином 25- і 45 - річного віку (не пізніше як через 30 календарних днів після досягнення відповідного віку для вклеювання до паспорта зразка 1994 року нових фотокарток).

Перебіг строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати (дня народження).

8.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

- заява про вклеювання фотокартки особи або

її опікуна /піклувальника (відносно осіб, які

визнані судом обмежено дієздатними або

недієздатними)(довільна форма);

- 2 фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см із

зображенням, яке відповідає Вимогам до

відцифрованого образу обличчя особи,

фотокарток, що подаються для оформлення або обміну документів, що посвідчують особу,

підтверджують громадянство України чи

спеціальний статус особи, та фотографічного

зображення на них, затвердженого наказом

МВС від 18.10.2019 № 875;

- паспорт громадянина України;

У разі подання паспорта, оформленого

територіальним підрозділом ДМС, який

припинив діяльність або тимчасово не  здійснює свої повноваження, заявник додатково подає всі наявні документи, у тому числі документи, що містять фотозображення особи.

У разі подання заяви опікуном/піклувальником особи додатково подаються: документ, що посвідчує особу опікуна/піклувальника; документ, що підтверджує його повноваження.

9.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заявник або його опікун/піклувальник по досягненню відповідного віку протягом місяця для одержання адміністративної послуги звертається до територіального підрозділу ДМС/центру надання адміністративних послуг за зареєстрованим місцем проживання особи, а у разі якщо місце проживання особи не зареєстровано - до територіального підрозділу ДМС або центру надання адміністративних

послуг за адресою останнього зареєстрованого місця проживання або за місцем фактичного проживання в Україні.

Внутрішньо переміщена особа подає документи до територіального підрозділу ДМС/центру надання адміністративних послуг за місцем проживання, що підтверджується довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Особа, місце проживання якої зареєстроване на тимчасово окупованій території України Донецької, Луганської областях, АРКрим та м. Севастополь, подає заяву та документи до територіального підрозділу ДМС/центру надання адміністративних послуг за місцем звернення.

Бездомна особа подає заяву та документи до

територіального підрозділу ДМС/центру надання адміністративних послуг за місцем майбутньої реєстрації її місця проживання.

10.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11.

Строк надання адміністративної послуги

Не пізніше 5 днів з дати подання заявником усіх

необхідних документів.

За потреби проведення додаткової перевірки інформації, поданої заявником, строк вклеювання фотокартки продовжується не більше ніж на 30 календарних днів, про що інформується заявник у письмовій формі.

12.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

Відсутність одного з документів, необхідних для отримання адміністративної послуги або звернення після спливу місячного строку після досягнення відповідного віку

13.

Результат надання адміністративної послуги

 Видача паспорта громадянина України із вклеєною фотокарткою.

14

Можливі способи отримання відповіді (результату)

Звернутися до територіального підрозділу ДМС або центру надання адміністративних послуг, до якого було подано документи для вклеювання фотокартки

15

Примітка

За проживання за недійсним паспортом до громадянина застосовуються заходи адміністративного впливу відповідно до статті 197 КУпАП.

Розгляд справ про адміністративні правопорушення і накладення адміністративних стягнень покладено на Виконавчі комітети (виконавчі органи) сільських, селищних, міських рад відповідно до статті 219 КУпАП.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Державна реєстрація права власності на нерухоме майно, права довірчої власності як способу забезпечення виконання зобов’язання на нерухоме майно, об’єкт незавершеного будівництва

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська обл., селище  Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року № 1127 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (зі змінами);

постанова Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1141 «Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно» (зі змінами);

 постанова Кабінету Міністрів України від 06 березня 2022 року № 209 «Деякі питання державної реєстрації та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану» (зі змінами)

6

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства юстиції України від 28 березня 2016 року № 898/5 «Про врегулювання відносин, пов’язаних з державною реєстрацією речових прав на нерухоме майно, що розташоване на тимчасово окупованій території України», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 29 березня 2016 року за № 468/28598 (зі змінами);

наказ Міністерства юстиції України від 21 листопада 2 2016 року № 3276/5 «Про затвердження Вимог до оформлення заяв та рішень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 21 листопада 2016 року за № 1504/29634 (зі змінами)

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

заява заявника або уповноваженої особи;

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

заява про державну реєстрацію прав;

 документ, що підтверджує сплату адміністративного збору у повному обсязі або документ, що підтверджує право на звільнення від сплати адміністративного збору;

документи, передбачені частиною першою статті 27 або частинами першою-четвертою статті 271 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та Порядком державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року № 1127 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (зі змінами)

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1) у паперовій формі документи подаються заявником особисто або уповноваженою ним особою;

2) в електронній формі через Єдиний державний вебпортал електронних послуг чи інші інформаційні системи (у разі державної реєстрації прав, реєстрацію яких проведено до 01 січня 2013 року відповідно до законодавства, що діяло на момент їх виникнення; державної реєстрації права власності на закінчений будівництвом індивідуальний (садибний) житловий будинок, садовий, дачний будинок; державної реєстрації прав на підставі судового рішення)*

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Адміністративна послуга надається платно, крім випадків, визначених статтею 34 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

11

Строк надання адміністративної послуги

Державна реєстрація права власності прав проводиться у строк, що не перевищує п’яти робочих днів з дня реєстрації відповідної заяви в Державному реєстрі прав, крім випадку, передбаченого статтею 31-2 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

 Інші скорочені строки надання адміністративної послуги:

2 робочі дні;

 1 робочий день;

 2 години

12

Перелік підстав для зупинення розгляду документів, поданих для державної реєстрації

1) подання документів для державної реєстрації прав не в повному обсязі, передбаченому законодавством;

2) неподання заявником чи неотримання державним реєстратором у порядку, визначеному у пункті 3 частини третьої статті 10 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», інформації про зареєстровані до 01 січня 2013 року речові права на відповідне нерухоме майно, якщо наявність такої інформації є необхідною для 3 державної реєстрації прав;

3) направлення запиту до суду для отримання копії судового рішення

13

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1) заявлене речове право, обтяження не підлягають державній реєстрації відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;

 2) заява про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно подана неналежною особою;

3) подані документи не відповідають вимогам, встановленим Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;

4) подані документи не дають змоги встановити набуття, зміну або припинення речових прав на нерухоме майно;

 5) наявні суперечності між заявленими та вже зареєстрованими речовими правами на нерухоме майно;

6) наявні зареєстровані обтяження речових прав на нерухоме майно;

 7) після завершення строку, встановленого частиною третьою статті 23 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», не усунені обставини, що були підставою для прийняття рішення про зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав;

8) документи подано до неналежного суб’єкта державної реєстрації прав, нотаріуса;

9) заяву про державну реєстрацію прав в електронній формі подано особою, яка згідно із законодавством не має повноважень подавати заяви в електронній формі;

10) заявником подано ті самі документи, на підставі яких заявлене речове право вже зареєстровано у Державному реєстрі прав;

11) заявник звернувся із заявою про державну реєстрацію права власності щодо майна, що відповідно до поданих для такої реєстрації документів відчужено особою, яка на момент проведення такої реєстрації внесена до Єдиного реєстру боржників, у тому числі за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів за наявності заборгованості з відповідних платежів понад три місяці.

14

Результат надання адміністративної послуги

1) прийняття рішення про державну реєстрацію прав; відкриття розділу в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та/або внесення до відкритого розділу або спеціального розділу Державного реєстру речових прав на нерухоме майно відповідних відомостей про речові права на нерухоме майно та їх обтяження, про об’єкти та суб’єктів цих прав;

формування витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про проведену державну реєстрацію прав;

2) рішення про відмову у державній реєстрації із зазначенням виключного переліку обставин, що стали підставою для його прийняття

15

Способи отримання відповіді (результату)

Через центр надання адміністративних послуг або безпосередньо державним реєстратором; вебпортал Мін’юсту*

*Після доопрацювання порталу електронних сервісів, який буде забезпечувати можливість подання таких документів в електронній формі

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Державна реєстрація речового права, похідного від права власності

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська обл., селищне  Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року № 1127 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (зі змінами);

постанова Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1141 «Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно» (зі змінами);

постанова Кабінету Міністрів України від 06 березня 2022 року № 209 «Деякі питання державної реєстрації та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану» (зі змінами)

6

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства юстиції України від 21 листопада 2016 року № 3276/5 «Про затвердження Вимог до оформлення заяв та рішень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 21 листопада 2016 року за № 1504/29634 (зі змінами);

наказ Міністерства юстиції України від 28 березня 2016 року № 898/5 «Про врегулювання відносин, пов’язаних з державною реєстрацією речових прав на нерухоме майно, що розташоване на тимчасово окупованій  території України», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 29 березня 2016 року за № 468/28598 (зі змінами)

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява власника, іншого правонабувача, сторони правочину, у яких виникло речове право, перейшло чи припинилося речове право, або уповноважена ними особа

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заява про державну реєстрацію прав;

документ, що підтверджує сплату адміністративного збору в повному обсязі або документ, що підтверджує право на звільнення від сплати адміністративного збору;

документи, необхідні для відповідної реєстрації, передбачені статтею 27 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та Порядком державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року № 1127 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (зі змінами)

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1) у паперовій формі – заявником особисто або уповноваженою ним особою;

2) в електронній формі – через Єдиний державний вебпортал електронних послуг чи інші інформаційні системи*

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Адміністративна послуга надається платно, крім випадків, визначених статтею 34 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

11

Строк надання адміністративної послуги

Державна реєстрація інших речових прав, відмінних від права власності проводиться у строк, що не перевищує п’яти робочих днів з дня реєстрації відповідної заяви в Державному реєстрі прав, крім випадку, передбаченому статтею 31-2 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень». Скорочені строки проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, похідних від права власності:

2 робочі дні;

1 робочий день;

2 години

12

Перелік підстав для зупинення розгляду документів, поданих для державної реєстрації

1) подання документів для державної реєстрації прав не в повному обсязі, передбаченому законодавством;

2) неподання заявником чи неотримання державним реєстратором у порядку, визначеному у пункті 3 частини третьої статті 10 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», інформації про зареєстровані до 01 січня 2013 року речові права на відповідне нерухоме майно, якщо наявність такої інформації є необхідною для 3 державної реєстрації прав;

3) направлення запиту до суду для отримання копії судового рішення

13

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1) заявлене речове право не підлягає державній реєстрації відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;

2) заява про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно, похідних від права власності подана неналежною особою;

3) подані документи не відповідають вимогам, встановленим Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;

4) подані документи не дають змоги встановити набуття, зміну або припинення речових прав на нерухоме майно;

5) наявні суперечності між заявленими та вже зареєстрованими речовими правами на нерухоме майно;

6) наявні зареєстровані обтяження речових прав на нерухоме майно;

7) після завершення строку, встановленого частиною третьою статті 23 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», не усунені обставини, що були підставою для прийняття рішення про зупинення розгляду заяви;

8) документи подано до неналежного суб’єкта державної реєстрації прав, нотаріуса;

9) заяву про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно, похідних від права власності в електронній формі подано особою, яка згідно із законодавством не має повноважень подавати заяви в електронній формі;

10) заявником подано ті самі документи, на підставі яких заявлене речове право вже зареєстровано у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно;

11) відсутність згоди заставодержателя (іпотекодержателя) на дострокове припинення дії договору емфітевзису, суперфіцію щодо державної реєстрації припинення таких прав, що перебувають у заставі (іпотеці)

14

Результат надання адміністративної послуги

1) прийняття рішення про державну реєстрацію прав; відкриття розділу в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та/або внесення до відкритого розділу або спеціального розділу Державного реєстру речових прав на нерухоме майно відповідних відомостей про речові права на нерухоме майно, про об’єкти та суб’єктів цих прав; формування витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про проведену державну реєстрацію прав;

2) рішення про відмову у державній реєстрації із зазначенням виключного переліку обставин, що стали підставою для його прийняття

15

Способи отримання відповіді (результату)

Через центр надання адміністративних послуг або безпосередньо державним реєстратором; вебпортал Мін’юсту*

*Після доопрацювання порталу електронних сервісів, який буде забезпечувати можливість подання таких документів в електронній формі

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, скасування рішення державного реєстратора (за судовим рішенням)

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська обл., селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству»

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року № 1127 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (зі змінами);

постанова Кабінету Міністрів від 26 жовтня 2011 року № 1141 «Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно» (зі змінами); постанова Кабінету Міністрів України від 06 березня 2022 року № 209 «Деякі питання державної реєстрації та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану» (зі змінами)

6

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства юстиції України від 21 листопада 2016 року № 3276/5 «Про затвердження Вимог до оформлення заяв та рішень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 21 листопада 2016 року за № 15024/29634 (зі змінами)

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заява про скасування; судове рішення

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

У паперовій формі або електронній формі

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

Надається у день прийняття заяви

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1) подані документи не відповідають вимогам, встановленим цим Законом;

 2) подані документи не дають змоги встановити набуття, зміну або припинення речових прав на нерухоме майно та їх обтяження;

3) наявні суперечності між заявленими та вже зареєстрованими речовими правами на нерухоме майно та їх обтяженнями;

4) після завершення строку, встановленого частиною третьою статті 23 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», не усунені обставини, що були підставою для прийняття рішення про зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав;

5) заявником подано ті самі документи, на підставі яких заявлене речове право, обтяження вже зареєстровано у Державному реєстрі прав

13

Результат надання адміністративної послуги

1) прийняття рішення про скасування; внесення запису про скасування/скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;

формування витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про проведену державну реєстрацію прав;

2) рішення про відмову у скасуванні

14

Способи отримання відповіді (результату)

Через центр надання адміністративних послуг або безпосередньо державним реєстратором; вебпортал Мін’юсту*

*Після доопрацювання порталу електронних сервісів, який буде забезпечувати можливість подання таких документів в електронній формі

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська обл., селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року № 1127 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (зі змінами);

постанова Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1141 «Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно» (зі змінами); постанова Кабінету Міністрів України від 06 березня 2022 року № 209 «Деякі питання державної реєстрації та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану» (зі змінами)

6

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства юстиції України від 21 листопада 2016 року № 3276/5 «Про затвердження Вимог до оформлення заяв та рішень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 21 листопада 2016 року за № 1504/29634 (зі змінами);

наказ Міністерства юстиції України від 28 березня 2016 року № 898/5 «Про врегулювання відносин, пов’язаних з державною реєстрацією речових прав на нерухоме майно, що розташоване на тимчасово окупованій 2 території України» (зі змінами)

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява заявника або уповноваженої особи;

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заява встановленої форми;

документ, що підтверджує сплату адміністративного збору в повному обсязі або документ, що підтверджує право на звільнення від сплати адміністративного збору

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або уповноваженою особою у паперовій формі

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно, крім випадків передбачених статтею 34 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

11

Строк надання адміністративної послуги

В день реєстрації заяви в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно

12

Перелік підстав для зупинення розгляду документів, поданих для державної реєстрації

1) подання документів для державної реєстрації прав не в повному обсязі, передбаченому законодавством;

 2) направлення запиту до суду для отримання судового рішення

13

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1) заявлене речове право, обтяження не підлягає державній реєстрації відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;

2) заява про внесення змін подана неналежною особою; 3) подані документи не відповідають вимогам, встановленим Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;

4) подані документи не дають змоги встановити набуття, зміну або припинення речових прав на нерухоме майно та їх обтяження;

5) наявні суперечності між заявленими та вже зареєстрованими речовими правами на нерухоме майно та їх обтяженнями;

6) наявні зареєстровані обтяження речових прав на нерухоме майно;

7) документи подано до неналежного суб’єкта державної реєстрації прав, нотаріуса;

8) заявником подано ті самі документи, на підставі яких заявлене речове право, обтяження вже зареєстровано у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно

14

Результат надання адміністративної послуги

1) прийняття рішення про внесення змін; внесення до відкритого розділу або спеціального розділу Державного реєстру речових прав на нерухоме майно відповідних змін до відомостей про речові права на нерухоме майно та їх обтяження, про об’єкти та суб’єктів цих прав; 3 формування витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про проведену державну реєстрацію змін;

2) рішення про відмову у державній реєстрації із зазначенням виключного переліку обставин, що стали підставою для його прийняття

15

Способи отримання відповіді (результату)

Через центр надання адміністративних послуг або безпосередньо державним реєстратором; вебпортал Мін’юсту*

*Після доопрацювання порталу електронних сервісів, який буде забезпечувати можливість подання таких документів в електронній формі

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська обл., селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року № 1127 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;

постанова Кабінету Міністрів України від 06 березня 2022 року № 209 «Деякі питання державної реєстрації та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану» (зі змінами)

6

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства юстиції України від 21 листопада 2016 року № 3276/5 «Про затвердження Вимог до оформлення заяв та рішень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 21 листопада 2016 року за № 1504/29634 (зі змінами)

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява заявника або уповноваженої особи;

через вебпортал Мін’юсту надається особі, яка бажає отримати таку інформацію та ідентифікована шляхом використання кваліфікованого електронного підпису

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заява про надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;

документ, що підтверджує сплату адміністративного збору або документ, що підтверджує право на звільнення від сплати  адміністративного збору за отримання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, або справляння в повному обсязі адміністративного збору через Інтернет з використанням платіжних систем або в інший спосіб, визначений договором про надання сервісної послуги

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

У паперовій формі – заявником або уповноваженою особою;

в електронній формі – автоматично програмними засобами ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно шляхом зазначення параметрів пошуку за одним або декількома ідентифікаторами

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Адміністративна послуга надається платно

11

Строк надання адміністративної послуги

В режимі реального часу

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

Інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно не надається фізичним та юридичним особам у разі невнесення плати за надання інформації або внесення її не в повному обсязі

13

Результат надання адміністративної послуги

Інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

14

Способи отримання відповіді (результату)

Через центр надання адміністративних послуг або безпосередньо державним реєстратором;

 вебпортал Мін’юсту

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Державна реєстрація обтяжень речових прав на нерухоме майно

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська обл., селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року № 1127 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (зі змінами);

постанова Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1141 «Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно» (зі змінами);

постанова Кабінету Міністрів України від 06 березня 2022 року № 209 «Деякі питання державної реєстрації та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану» (зі змінами)

6

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства юстиції України від 21 листопада 2016 року № 3276/5 «Про затвердження Вимог до оформлення заяв та рішень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 21 листопада 2016 року за № 1504/29634;

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

заява заявника або уповноваженої особи;

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заява про державну реєстрацію прав;

 документ, що підтверджує сплату адміністративного збору у повному обсязі або документ, що підтверджує право на звільнення від сплати адміністративного збору;

документи, передбачені статтею 27 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та Порядком державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року № 1127 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (зі змінами)

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

У паперовій формі – заявником або уповноваженою особою

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Адміністративна послуга надається платно, крім випадків, передбачених статтею 34 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

11

Строк надання адміністративної послуги

В день реєстрації заяви в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно

12

Перелік підстав для зупинення розгляду документів, поданих для державної реєстрації

1) подання документів для державної реєстрації обтяження речового права на нерухоме майно не в повному обсязі, передбаченому законодавством;

2) неподання заявником чи неотримання державним реєстратором у порядку, визначеному у пункті 3 частини третьої статті 10 Закону «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», інформації про зареєстровані до 01 січня 2013 року речові права на відповідне нерухоме майно, якщо наявність такої інформації є необхідною для державної реєстрації обтяження;

3) направлення запиту до суду для отримання копії судового рішення

13

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1) заявлене обтяження не підлягає державній реєстрації відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;

2) заява про державну реєстрацію прав подана неналежною особою;

3) подані документи не відповідають вимогам, встановленим Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;

4) подані документи не дають змоги встановити набуття, зміну або припинення речових прав на нерухоме майно та їх обтяження;

5) наявні суперечності між заявленими та вже зареєстрованими речовими правами на нерухоме майно та їх обтяженнями;

6) наявні зареєстровані обтяження речових прав на нерухоме майно;

7) заяву про державну реєстрацію обтяжень щодо попереднього правонабувача подано після державної реєстрації права власності на таке майно за новим правонабувачем;

8) після завершення строку, встановленого частиною третьою статті 23 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», не усунені обставини, що були підставою для прийняття рішення про зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав;

9) документи подано до неналежного суб’єкта державної реєстрації прав, нотаріуса;

10) заявником подано ті самі документи, на підставі яких заявлене обтяження вже зареєстровано у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно

14

Результат надання адміністративної послуги

1) прийняття рішення про державну реєстрацію прав; внесення до відкритого розділу або спеціального розділу Державного реєстру речових прав на нерухоме майно відповідних відомостей про обтяження, про об’єкти та суб’єктів цих прав; формування витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про проведену державну реєстрацію прав;

 2) рішення про відмову у державній реєстрації із зазначенням виключного переліку обставин, що стали підставою для його прийняття

15

Способи отримання відповіді (результату)

Через центр надання адміністративних послуг або безпосередньо державним реєстратором; вебпортал Мін’юсту*

*Після доопрацювання порталу електронних сервісів, який буде забезпечувати можливість подання таких документів в електронній формі

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська обл., селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року № 1127 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (зі змінами);

постанова Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1141 «Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно» (зі змінами);

постанова Кабінету Міністрів України від 06 березня 2022 року № 209 «Деякі питання державної реєстрації та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану» (зі змінами)

6

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства юстиції України від 21 листопада 2016 року № 3276/5 «Про затвердження Вимог до оформлення заяв та рішень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 21 листопада 2016 року за № 1504/29634;

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява органу місцевого самоврядування або уповноваженої особи

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заява про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Уповноваженою особою органу місцевого самоврядування або уповноваженою ним особою у паперовій формі

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

Надається в день реєстрації відповідної заяви в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно

12

Перелік підстав для зупинення розгляду документів, поданих для державної реєстрації

1) подання документів для державної реєстрації прав не в повному обсязі, передбаченому законодавством;

2) неподання заявником чи неотримання державним реєстратором у порядку, визначеному у пункті 3 частини третьої статті 10 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно», інформації про зареєстровані до 01 січня 2013 року речові права на відповідне нерухоме майно, якщо наявність такої інформації є необхідною для державної реєстрації прав

13

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1) безхазяйне майно не підлягає обліку відповідно до закону;

2) із заявою про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна звернулася неналежна особа;

3) у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно наявні записи про державну реєстрацію прав на нерухоме майно, щодо якого подано заяву про взяття на облік

14

Результат надання адміністративної послуги

1) рішення про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна; внесення до спеціального розділу Державного реєстру прав відповідних відомостей про взяття на облік нерухомого майна, про об’єкти та суб’єктів цих прав;

 2) рішення про відмову у взятті на облік безхазяйного нерухомого майна

15

Способи отримання відповіді (результату)

Через центр надання адміністративних послуг або безпосередньо державним реєстратором; вебпортал Мін’юсту*

*Після доопрацювання порталу електронних сервісів, який буде забезпечувати можливість подання таких документів в електронній формі

       ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Заборона вчинення реєстраційних дій

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська обл., селище  Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року № 1127 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (зі змінами);

постанова Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1141 «Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно» (зі змінами);

постанова Кабінету Міністрів України від 06 березня 2022 року № 209 «Деякі питання державної реєстрації та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану» (зі змінами)

6

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства юстиції України від 21 листопада 2016 року № 3276/5 «Про затвердження Вимог до оформлення заяв та рішень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 21 листопада 2016 року за № 1504/29634 (зі змінами)

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява власника об’єкта нерухомого майна про заборону вчинення реєстраційних дій щодо власного об’єкта  нерухомого майна / рішення суду щодо заборони вчинення реєстраційних дій, що набрало законної сили

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заява власника об’єкта нерухомого майна про заборону вчинення реєстраційних дій щодо власного об’єкта нерухомого майна;

рішення суду про заборону вчинення реєстраційних дій, що набрало законної сили

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або уповноваженою особою у паперовій формі*

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

У день прийняття заяви

12

Результат надання адміністративної послуги

1) внесення заяви власника про заборону вчинення реєстраційних дій щодо власного об’єкта нерухомого майна до бази даних заяв Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;

2) внесення рішення суду щодо заборони вчинення реєстраційних дій, що набрало законної сили до бази даних заяв Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

13

Способи отримання відповіді (результату)

вебпортал Мін’юсту*

*Після початку роботи інформаційної взаємодії між Державним реєстром речових прав на нерухоме майно та Єдиним державним реєстром судових рішень, рішення суду про заборону вчинення реєстраційних дій

Інформаційна картка

адміністративної послуги

             Державна реєстрація створення юридичної особи
          (крім громадського формування релігійної організації)

Центр надання адміністративних послуг  Козелецької селищної ради

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019

№ 1137 «Питання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та Реєстру адміністративних послуг»

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства юстиції України від 18.11.2016 № 3268/5 «Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 18.11.2016 за № 1500/29630;

наказ Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5 «Про затвердження Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за № 200/28330;

 наказ Міністерства юстиції України від 23.03.2016 № 784/5 «Про затвердження Порядку функціонування порталу електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23.03.2016 за № 427/28557;

 наказ Міністерства юстиції України від 05.03.2012 № 368/5 «Про затвердження Вимог до написання найменування юридичної особи, її відокремленого підрозділу, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, крім організації профспілки», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 05.03.2012 за № 367/20680

Умови отримання адміністративної послуги

7.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Звернення засновника (засновників) або уповноваженої ним (ними) особи; особи, уповноваженої рішенням про створення юридичної особи

8.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

1.Для державної реєстрації створення юридичної особи (у тому числі в результаті виділу, злиття, перетворення, поділу), крім створення державного органу, органу місцевого самоврядування, подаються такі документи:

заява про державну реєстрацію створення юридичної особи.

У заяві про державну реєстрацію створення юридичної особи, утвореної в результаті поділу, виділу, додатково зазначаються відомості про відокремлені підрозділи в частині їх належності до юридичної особи – правонаступника. У заяві про державну реєстрацію створення юридичної особи приватного права може зазначатися, що вона діє на підставі модельного статуту, а також прохання заявника про реєстрацію юридичної особи платником податку на додану вартість та/або обрання спрощеної системи оподаткування, та/або включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій. Якщо модельний статут є багатоваріантним, у заяві про державну реєстрацію створення юридичної особи приватного права зазначається редакція модельного статуту, на підставі якого вона діє;

примірник оригіналу (нотаріально засвідчену копію) рішення засновників, а у випадках, передбачених законом, – рішення відповідного державного органу, про створення юридичної особи;

установчий документ юридичної особи – у разі створення юридичної особи на підставі власного установчого документа;

документ, що підтверджує реєстрацію іноземної особи у країні її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського, судового реєстру тощо), – у разі створення юридичної особи, засновником (засновниками) якої є іноземна юридична особа;

примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) передавального акта – у разі створення юридичної особи в результаті перетворення, злиття;

примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) розподільчого балансу – у разі створення юридичної особи в результаті поділу або виділу;

документи для державної реєстрації змін про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, визначені частиною четвертою цієї статті, – у разі створення юридичної особи в результаті виділу; документи для державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті злиття та поділу – у разі створення юридичної особи в результаті злиття та поділу;

структура власності за формою та змістом, визначеними відповідно до законодавства; витяг, виписка чи інший документ з торговельного, банківського, судового реєстру тощо, що підтверджує реєстрацію юридичної особи – нерезидента в країні її місцезнаходження, – у разі, якщо засновником юридичної особи є юридична особа – нерезидент;

копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство (підданство) особи, яка є кінцевим бенефіціарним власником юридичної особи (нотаріально засвідчена або засвідчена кваліфікованим електронним підписом особи, уповноваженої на подання документів для державної реєстрації створення юридичної особи, якщо такий документ оформлений без застосування засобів Єдиного державного демографічного реєстру, – для громадян України);

примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує повноваження представника засновника (учасника) юридичної особи – у разі участі представника засновника (учасника) юридичної особи у прийнятті рішення уповноваженим органом управління юридичної особи.

2. Для державної реєстрації створення юридичної особи – державного органу, місцевої ради, виконавчого комітету місцевої ради подаються: заява про державну реєстрацію створення юридичної особи.

3. Для державної реєстрації створення юридичної особи – виконавчого органу місцевої ради (крім виконавчого комітету) подаються:

заява про державну реєстрацію створення юридичної особи; акт місцевої ради про створення виконавчого органу;

акт сільського (селищного, міського) голови про призначення керівника виконавчого органу.

Державна реєстрація при утворенні районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування як юридичних осіб, у зв’язку із змінами в адміністративно – територіальному устрої України, здійснюється з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Якщо документи подаються особисто, заявник пред’являє документ, що відповідно до закону посвідчує особу.

У разі подання документів представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що підтверджує його повноваження.

 Для цілей проведення реєстраційних дій документом, що засвідчує повноваження представника, може бути:

1) нотаріально посвідчена довіреність (крім проведення реєстраційних дій щодо державного органу, органу місцевого самоврядування);

2) довіреність, видана відповідно до законодавства іноземної держави

9.

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. У паперовій формі документи подаються заявником особисто або поштовим відправленням.

2. В електронній формі документи подаються з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (у разі створення товариства з обмеженою відповідальністю на підставі модельного статуту), а щодо послуг, надання яких зазначений вебпортал не забезпечує, – через портал електронних сервісів*

10.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

 

11.

Строк надання адміністративної послуги

Державна реєстрація проводиться за відсутності підстав для відмови у державній реєстрації протягом 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів

12.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

Документи подано особою, яка не має на це повноважень;

у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань містяться відомості про судове рішення щодо заборони проведення реєстраційної дії;

документи подані до неналежного суб’єкта державної реєстрації;

подання документів або відомостей, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» не в повному обсязі;

документи суперечать вимогам Конституції та законів України;

порушено встановлений законом порядок створення юридичної особи;

щодо засновника (учасника) юридичної особи, що створюється, проведено державну реєстрацію рішення про припинення юридичної особи в результаті її ліквідації; невідповідність відомостей, зазначених у заяві про державну реєстрацію, відомостям, зазначеним у документах, поданих для державної реєстрації, або відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»;

невідповідність відомостей, зазначених у документах, поданих для державної реєстрації, відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»;

заяву про державну реєстрацію створення юридичної особи, подано із зазначенням кінцевого бенефіціарного власника, який на день подання заяви згідно з відомостями реєстрів помер.

13.

Результат надання адміністративної послуги

Внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань; установчий документ юридичної особи в електронній формі, виготовлений шляхом сканування – у разі створення юридичної особи на підставі власного установчого документа;

повідомлення про відмову у державній реєстрації із зазначенням виключного переліку підстав для відмови

14.

Способи отримання відповіді (результату)

Результати надання адміністративної послуги у сфері державної реєстрації (у тому числі виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських 5 формувань та установчий документ юридичної особи) в електронній формі оприлюднюються на порталі електронних сервісів та доступні для їх пошуку за кодом доступу.

За бажанням заявника з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань надається виписка у паперовій формі з проставленням підпису та печатки державного реєстратора та печатки, визначеної Законом України «Про нотаріат» (у випадку, якщо державним реєстратором є нотаріус) – у разі подання заяви про державну реєстрацію у паперовій формі. У разі відмови у державній реєстрації документи, подані для державної реєстрації, повертаються (видаються, надсилаються поштовим відправленням) заявнику не пізніше наступного робочого дня з дня надходження від заявника заяви про їх повернення

* Після доопрацювання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та/або порталу електронних сервісів, які будуть забезпечувати можливість подання таких документів в електронній формі

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу (крім громадського формування та релігійної організації), що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації)

Центр надання адміністративних послуг  Козелецької селищної ради

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 № 1133 «Про надання послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань у скорочені строки»; Постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1137 «Питання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та Реєстру адміністративних послуг»

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства юстиції України від 18.11.2016 № 3268/5 «Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 18.11.2016 за № 1500/29630;

 наказ Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5 «Про затвердження Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за № 200/28330;

наказ Міністерства юстиції України від 23.03.2016 № 784/5 «Про затвердження Порядку функціонування порталу електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23.03.2016 за № 427/28557;

наказ Міністерства юстиції України від 05.03.2012 № 368/5 «Про затвердження Вимог до написання найменування юридичної особи, її відокремленого підрозділу, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, крім організації профспілки», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 05.03.2012 за № 367/20680

Умови отримання адміністративної послуги

7.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Звернення заявника, яким може бути: уповноважений представник юридичної особи;

спадкоємець чи правонаступник учасника товариства з обмеженою відповідальністю, товариства з додатковою відповідальністю (далі – товариство) або уповноважена ними особа – у разі подання заяви про вступ до товариства в порядку спадкування (правонаступництва);

учасник, який виходить з товариства, його спадкоємець чи правонаступник або уповноважена ними особа – у разі подання заяви про вихід з товариства;

особа, яка набула частку (частину частки) у статутному капіталі товариства, особа, яка відчужила (передала) її, або уповноважена ними особа – у разі подання акта приймання – передачі частки (частини частки) у статутному капіталі товариства;

позивач або уповноважена ним особа – у разі подання судового рішення, що набрало законної сили та має наслідком зміну відомостей в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – Єдиний державний реєстр), або про заборону вчинення реєстраційних дій в Єдиному державному реєстрі

8.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

1. Для державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи, крім змін до відомостей про розмір статутного капіталу, розміри часток у статутному капіталі чи склад учасників товариства, подаються:           

   заява про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, в якій також може зазначатися прохання про реєстрацію такої особи платником податку на додану вартість та/або про обрання спрощеної системи оподаткування, та/або про включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій*;

  примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про зміни, що вносяться до Єдиного державного реєстру, крім внесення змін до інформації про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) юридичної особи, у тому числі кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) її засновника, якщо засновник – юридична особа, про місцезнаходження та про здійснення зв’язку з юридичною особою;

  рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про призначення (обрання) керівника (у разі державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, у зв’язку з призначенням (обранням) керівника, за умови подання відповідної заяви особисто таким керівником);

  рішення уповноваженого органу юридичної особи про передачу за договором повноважень виконавчого органу юридичній особі – у разі внесення змін до відомостей про юридичну особу, яка виконує повноваження виконавчого органу товариства з обмеженою відповідальністю або товариства з додатковою відповідальністю, що перебуває у статусі резидента Дія Сіті відповідно до Закону України «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні» та передало повноваження виконавчого органу такого товариства юридичній особі;

   документ, що підтверджує реєстрацію іноземної особи в країні її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського, судового реєстру тощо), – у разі змін, пов’язаних із входженням до складу засновників юридичної особи іноземної юридичної особи; 3 документ про сплату адміністративного збору, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою;

   установчий документ юридичної особи в новій редакції – у разі внесення змін, що містяться в установчому документі;

примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує повноваження представника засновника (учасника) юридичної особи – у разі участі представника засновника (учасника) юридичної особи у прийнятті рішення уповноваженим органом управління юридичної особи;

 примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) передавального акта або розподільчого балансу – у разі внесення змін, пов’язаних із внесенням даних про юридичну особу, правонаступником якої є зареєстрована юридична особа; примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про вихід із складу засновників (учасників), та/або заява фізичної особи про вихід із складу засновників (учасників), справжність підпису на якій нотаріально засвідчена), та/або договору, іншого документа про перехід чи передачу частки засновника (учасника) у статутному (складеному) капіталі (пайовому фонді) юридичної особи, та/або рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про примусове виключення із складу засновників (учасників) юридичної особи або ксерокопія свідоцтва про смерть фізичної особи, судове рішення про визнання фізичної особи безвісно відсутньою – у разі внесення змін, пов’язаних із зміною складу засновників (учасників) юридичної особи;

  структура власності за формою та змістом, визначеними відповідно до законодавства – у разі державної реєстрації змін до відомостей про кінцевих бенефіціарних власників юридичної особи;

  витяг, виписка чи інший документ з торговельного, банківського, судового реєстру тощо, що підтверджує реєстрацію юридичної особи - нерезидента в країні її місцезнаходження, якщо засновником юридичної особи є юридична особа – нерезидент – у разі державної реєстрації змін до відомостей про кінцевих бенефіціарних власників юридичної особи;

   копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство (підданство) особи, яка є кінцевим бенефіціарним власником юридичної особи (нотаріально засвідчена або засвідчена кваліфікованим електронним підписом особи, уповноваженої на подання документів для державної реєстрації, крім випадків, якщо такий документ оформлений із застосуванням засобів Єдиного державного демографічного реєстру, - для громадян України) – у разі державної реєстрації змін до відомостей про кінцевих бенефіціарних власників юридичної особи.

 2. Для державної реєстрації внесення змін до відомостей про юридичну особу – місцеву раду, виконавчий комітет місцевої ради, виконавчий орган місцевої ради подаються:

заява про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі;

акт сільського (селищного, міського) голови про призначення керівника – у разі внесення змін про керівника виконавчого органу місцевої ради (крім виконавчого комітету).

 3. Для державної реєстрації змін до відомостей про розмір статутного капіталу, розміри часток у статутному капіталі чи склад учасників товариства подаються такі документи:

заява про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі;

документ про сплату адміністративного збору;

один із таких відповідних документів:

а) рішення загальних зборів учасників (рішення єдиного учасника) товариства про визначення розміру статутного капіталу та розмірів часток учасників;

б) рішення загальних зборів учасників товариства про виключення учасника з товариства;

 в) заява про вступ до товариства;

г) заява про вихід з товариства;

ґ) акт приймання – передачі частки (частини частки) у статутному капіталі товариства;

д) судове рішення, що набрало законної сили, про визначення розміру статутного капіталу товариства та розмірів часток учасників у такому товаристві;

е) судове рішення, що набрало законної сили, про стягнення (витребування з володіння) з відповідача частки (частини частки) у статутному капіталі товариства; структура власності за формою та змістом, визначеними відповідно до законодавства.

Якщо документи подаються особисто, заявник пред’являє документ, що відповідно до закону посвідчує особу.

У разі подання документів представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що підтверджує його повноваження (крім випадку, коли відомості про повноваження цього представника містяться в Єдиному державному реєстрі).

 Для цілей проведення реєстраційних дій документом, що засвідчує повноваження представника, може бути:

1) документ, що підтверджує повноваження законного представника особи;

2) нотаріально посвідчена довіреність (крім проведення реєстраційних дій щодо державного органу, органу місцевого самоврядування);

3) довіреність, видана відповідно до законодавства іноземної держави;

4) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про призначення (обрання) керівника (у разі державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, у зв’язку з призначенням (обранням) керівника, за умови подання відповідної заяви особисто таким керівником).

9.

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. У паперовій формі документи подаються заявником особисто або поштовим відправленням.

2. В електронній формі документи подаються з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, а щодо послуг, надання яких зазначений вебпортал не забезпечує, – через портал електронних сервісів **

10.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

За державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу (крім благодійної організації), що містяться в Єдиному державному реєстрі, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою, справляється адміністративний збір у розмірі 0,3 прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Розмір адміністративного збору за надсилання виписки з Єдиного державного реєстру заявнику, товариству та учасникам відповідного товариства збільшується на добуток 0,01 прожиткового мінімуму для працездатних осіб та кількості таких осіб.

За державну реєстрацію змін до відомостей про благодійну організацію, що містяться в Єдиному державному реєстрі, справляється адміністративний збір у розмірі 0,1 прожиткового мінімуму для 5 працездатних осіб.

 За державну реєстрацію на підставі документів, поданих в електронній формі, – 75 відсотків адміністративного збору.

 Державна реєстрація може проводитися у скорочені строки, крім випадку, передбаченого абзацом першим частини третьої статті 4 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».

Державна реєстрація змін до відомостей у скорочені строки проводиться виключно за бажанням заявника у разі внесення ним додатково до адміністративного збору відповідної плати:

у подвійному розмірі адміністративного збору – за проведення державної реєстрації змін до відомостей протягом шести годин після надходження документів;

у п’ятикратному розмірі адміністративного збору – за проведення державної реєстрації змін до відомостей протягом двох годин після надходження документів. Адміністративний збір та плата за державну реєстрацію змін до відомостей у скорочені строки справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому законом на 01 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення реєстраційної дії, та округлюється до найближчих 10 гривень.

Адміністративний збір не справляється за державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, у тому числі змін до установчих документів, пов’язаних з приведенням їх у відповідність із законами України у строк, визначений цими законами.

У разі якщо законами визначено строк для приведення у відповідність до них, адміністративний збір не справляється при внесенні змін до відомостей, у тому числі змін до установчих документів, у строк, визначений цими законами

11.

Строк надання адміністративної послуги

Державна реєстрація проводиться за відсутності підстав для відмови у державній реєстрації протягом 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

Державна реєстрація проводиться за відсутності підстав для відмови у державній реєстрації відразу після вчинення нотаріусом посвідчувального напису на документі або підписання ним документа щодо документів, поданих для державної реєстрації у результаті вчинення нотаріальних дій, передбачених абзацом першим частини третьої статті 4 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань». У разі нотаріального посвідчення правочину, правовий наслідок якого пов’язується з настанням певної обставини, державна реєстрація проводиться після настання певної обставини.

12.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

Документи подано особою, яка не має на це повноважень;

  у Єдиному державному реєстрі містяться відомості про судове рішення щодо заборони проведення реєстраційної дії;

  у Державному реєстрі обтяжень рухомого майна містяться відомості про обтяження корпоративних прав – у разі державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, у зв’язку із зміною частки засновника (учасника) у статутному (складеному) капіталі (пайовому фонді) юридичної особи в результаті відчуження її таким засновником (учасником);

  заяву про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, у зв’язку із зміною частки засновника (учасника) у статутному (складеному) капіталі (пайовому фонді) юридичної особи в результаті відчуження її таким засновником  (учасником), подано щодо засновника (учасника), який на момент подання заяви внесений до Єдиного реєстру боржників (крім випадку, якщо таким засновником (учасником) є державний орган, орган місцевого самоврядування);      

   документи подані до неналежного суб’єкта державної реєстрації;

    подання документів або відомостей, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» не в повному обсязі;

  документи суперечать вимогам Конституції та законів України;

  щодо юридичної особи, стосовно якої подано заяву про державну реєстрацію змін до відомостей Єдиного державного реєстру, пов’язаних із зміною засновників (учасників) юридичної особи, проведено державну реєстрацію рішення про припинення юридичної особи в результаті її ліквідації;

  щодо юридичної особи, стосовно якої подано заяву про державну реєстрацію змін до відомостей Єдиного державного реєстру, пов’язаних із зміною складу засновників (учасників) юридичної особи, у Єдиному державному реєстрі міститься запис про судове рішення про визнання юридичної особи банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури;

  щодо юридичної особи, стосовно якої в Єдиному державному реєстрі міститься запис про судове рішення щодо визнання повністю або частково недійсними рішень засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу, визнання повністю або частково недійсними змін до установчих документів юридичної особи, якщо таке рішення або його частину визнано недійсними, зміни до установчих документів юридичної особи є підставою для проведення реєстраційних дій;

   невідповідність відомостей, зазначених у заяві про державну реєстрацію, відомостям, зазначеним у документах, поданих для державної реєстрації, або відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»;   

  невідповідність відомостей, зазначених у документах, поданих для державної реєстрації, відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»;

 подання документів з порушенням встановленого законодавством строку для їх подання, крім документів щодо кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи;

   статут товариства поданий зі змінами, прийнятими без врахування голосів, які припадають на частку померлого учасника товариства;

  заяву про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, подано із зазначенням кінцевого бенефіціарного власника, який на день подання заяви згідно з відомостями реєстрів помер

13.

Результат надання адміністративної послуги

Внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру; 

виписка з Єдиного державного реєстру – у разі внесення змін до відомостей, що відображаються у виписці;

 установчий документ юридичної особи в електронній формі, виготовлений шляхом сканування – у разі внесення змін до установчого документа;

 повідомлення про відмову у державній реєстрації із зазначенням виключного переліку підстав для відмови

14.

Способи отримання відповіді (результату)

Результати надання адміністративної послуги у сфері державної реєстрації (у тому числі виписка з Єдиного державного реєстру та установчий документ юридичної особи) в електронній формі оприлюднюються на порталі електронних сервісів та доступні для їх пошуку за кодом доступу.

За бажанням заявника з Єдиного державного реєстру надається виписка у паперовій формі з проставленням підпису та печатки державного реєстратора та печатки, визначеної Законом України «Про нотаріат» (у випадку, якщо державним реєстратором є нотаріус) – у разі подання заяви про державну реєстрацію у паперовій формі.

У разі відмови у державній реєстрації документи, подані для державної реєстрації (крім документа про сплату адміністративного збору), повертаються (видаються, надсилаються поштовим відправленням) заявнику не пізніше наступного робочого дня з дня надходження від заявника заяви про їх повернення

* Після впровадження програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, створеного відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»;

** Після доопрацювання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та/або порталу електронних сервісів, які будуть забезпечувати можливість подання таких документів в електронній формі

Інформаційна картка

адміністративної послуги

             Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу (крім громадського формування та релігійної організації), зареєстровану до 01 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Центр надання адміністративних послуг  Козелецької селищної ради

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська області, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1137 «Питання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та Реєстру адміністративних послуг»

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства юстиції України від 18.11.2016 № 3268/5 «Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 18.11.2016 за № 1500/29630;

наказ Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5 «Про затвердження Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за № 200/28330;

наказ Міністерства юстиції України від 23.03.2016 № 784/5 «Про затвердження Порядку функціонування порталу електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23.03.2016 за № 427/28557

Умови отримання адміністративної послуги

7.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Звернення уповноваженого представника  юридичної особи  (далі – заявник)

8.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

Заява про державну реєстрацію включення відомостей про юридичну особу до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

структура власності за формою та змістом, визначеними відповідно до законодавства;

витяг, виписка чи інший документ з торговельного, банківського, судового реєстру тощо, що підтверджує реєстрацію юридичної особи – нерезидента в країні її місцезнаходження, – у разі, якщо засновником юридичної особи є юридична особа – нерезидент;

копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство (підданство) особи, яка є кінцевим бенефіціарним власником юридичної особи (нотаріально засвідчена або засвідчена кваліфікованим електронним підписом особи, уповноваженої на подання документів для державної реєстрації, якщо такий документ оформлений без застосування засобів Єдиного державного демографічного реєстру, - для громадян України).

Якщо документи подаються особисто, заявник пред’являє документ, що відповідно до закону посвідчує особу.

У разі подання документів представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що підтверджує його повноваження.

Для цілей проведення реєстраційних дій документом, що засвідчує повноваження представника, може бути:

1) нотаріально посвідчена довіреність;

2) довіреність, видана відповідно до законодавства іноземної держави

9.

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. У паперовій формі документи подаються заявником особисто або поштовим відправленням.

2. В електронній формі документи подаються з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, а щодо послуг, надання яких зазначений вебпортал не забезпечує, – через портал електронних сервісів*

10.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

 

11.

Строк надання адміністративної послуги

Державна реєстрація проводиться за відсутності підстав для відмови у державній реєстрації протягом 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів

12.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

Документи подано особою, яка не має на це повноважень;

у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань містяться відомості про судове рішення щодо заборони проведення реєстраційної дії;

документи подані до неналежного суб’єкта державної реєстрації;

подання документів або відомостей, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» не в повному обсязі;

 документи суперечать вимогам Конституції та законів України;

невідповідність відомостей, зазначених у заяві про державну реєстрацію, відомостям, зазначеним у документах, поданих для державної реєстрації, або відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»;

невідповідність відомостей, зазначених у документах, поданих для державної реєстрації, відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»;

заяву про державну реєстрацію включення відомостей про юридичну особу до Єдиного державного реєстру, подано із зазначенням кінцевого бенефіціарного власника, який на день подання заяви згідно з відомостями реєстрів помер

13.

Результат надання адміністративної послуги

Внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

повідомлення про відмову у державній реєстрації із зазначенням виключного переліку підстав для відмови

14.

Способи отримання відповіді (результату)

Результати надання адміністративної послуги у сфері державної реєстрації (у тому числі виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань) в електронній формі оприлюднюються на порталі електронних сервісів та доступні для їх пошуку за кодом доступу.

За бажанням заявника з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань надається виписка у паперовій формі з проставленням підпису та печатки державного реєстратора та печатки, визначеної Законом України «Про нотаріат» (у випадку, якщо державним реєстратором є нотаріус) – у разі подання заяви про державну реєстрацію у паперовій формі.

У разі відмови у державній реєстрації документи, подані для державної реєстрації, повертаються (видаються, надсилаються поштовим відправленням) заявнику не пізніше наступного робочого дня з дня надходження від заявника заяви про їх повернення

* Після доопрацювання порталу електронних сервісів, який буде забезпечувати можливість подання таких документів в електронній формі

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа

(крім громадського формування та релігійної організації)

Центр надання адміністративних послуг  Козелецької селищної ради

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1137 «Питання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та Реєстру адміністративних послуг»

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства юстиції України від 18.11.2016 № 3268/5 «Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 18.11.2016 за № 1500/29630;

наказ Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5 «Про затвердження Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за № 200/28330;

наказ Міністерства юстиції України від 23.03.2016 № 784/5 «Про затвердження Порядку функціонування порталу електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23.03.2016 за № 427/28557

Умови отримання адміністративної послуги

7.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Звернення уповноваженого представника  юридичної особи  (далі – заявник)

8.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

Заява про державну реєстрацію переходу з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа;

примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про перехід на діяльність на підставі власного установчого документа та затвердження установчого документа;

установчий документ юридичної особи;

примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує повноваження представника засновника (учасника) юридичної особи – у разі участі представника засновника (учасника) юридичної особи у прийнятті рішення уповноваженим органом управління юридичної особи.

 Якщо документи подаються особисто, заявник пред’являє документ, що відповідно до закону посвідчує особу.

У разі подання документів представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що підтверджує його повноваження (крім випадку, коли відомості про повноваження цього представника містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань).

Для цілей проведення реєстраційних дій документом, що засвідчує повноваження представника, може бути:

1) нотаріально посвідчена довіреність;

2) довіреність, видана відповідно до законодавства іноземної держави

9.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. У паперовій формі документи подаються заявником особисто або поштовим відправленням.

2. В електронній формі документи подаються з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, а щодо послуг, надання яких зазначений вебпортал не забезпечує, – через портал електронних сервісів*

10.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

 

11.

Строк надання адміністративної послуги

Державна реєстрація проводиться за відсутності підстав для відмови у державній реєстрації протягом 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів

12.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

Документи подано особою, яка не має на це повноважень; документи подані до неналежного суб’єкта державної реєстрації;

у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань містяться відомості про судове рішення щодо заборони проведення реєстраційної дії;

подання документів або відомостей, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» не в повному обсязі; документи суперечать вимогам Конституції та законів України;

 невідповідність відомостей, зазначених у заяві про державну реєстрацію, відомостям, зазначеним у документах, поданих для державної реєстрації, або відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»;

невідповідність відомостей, зазначених у документах, поданих для державної реєстрації, відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

13.

Результат надання адміністративної послуги

Внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань – у разі внесення змін до відомостей, що відображаються у виписці;

установчий документ юридичної особи в електронній формі, виготовлений шляхом сканування;

повідомлення про відмову у державній реєстрації із зазначенням виключного переліку підстав для відмови

14.

Способи отримання відповіді (результату)

Результати надання адміністративної послуги у сфері державної реєстрації (у тому числі виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань та установчий документ юридичної особи) в електронній формі оприлюднюються на порталі електронних сервісів та доступні для їх пошуку за кодом доступу.

За бажанням заявника з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань надається виписка у паперовій формі з проставленням підпису та печатки державного реєстратора та печатки, визначеної Законом України «Про нотаріат» (у випадку, якщо державним реєстратором є нотаріус) – у разі подання заяви про державну реєстрацію у паперовій формі.

У разі відмови у державній реєстрації документи, подані для державної реєстрації, повертаються (видаються, надсилаються поштовим відправленням) заявнику не пізніше наступного робочого дня з дня надходження від заявника заяви про їх повернення

* Після доопрацювання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та/або порталу електронних сервісів, які будуть забезпечувати можливість подання таких документів в електронній формі;

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту

(крім громадського формування та релігійної організації)

Центр надання адміністративних послуг  Козелецької селищної ради

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1137 «Питання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та Реєстру адміністративних послуг»

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства юстиції України від 18.11.2016 № 3268/5 «Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 18.11.2016 за № 1500/29630;

наказ Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5 «Про затвердження Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за № 200/28330;

наказ Міністерства юстиції України від 23.03.2016 № 784/5 «Про затвердження Порядку функціонування порталу електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23.03.2016 за № 427/28557

Умови отримання адміністративної послуги

7.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Звернення уповноваженого представника юридичної особи (далі – заявник)

8.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

Заява про державну реєстрацію переходу з власного установчого документа на діяльність на підставі модельного статуту;

примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи приватного права про перехід на діяльність на підставі модельного статуту;

примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує повноваження представника засновника (учасника) юридичної особи – у разі участі представника засновника (учасника) юридичної особи у прийнятті рішення уповноваженим органом управління юридичної особи.

Якщо документи подаються особисто, заявник пред’являє документ, що відповідно до закону посвідчує особу.

У разі подання документів представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що підтверджує його повноваження (крім випадку, коли відомості про повноваження цього представника містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань).

Для цілей проведення реєстраційних дій документом, що засвідчує повноваження представника, може бути:

1) нотаріально посвідчена довіреність;

2) довіреність, видана відповідно до законодавства іноземної держави

9.

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. У паперовій формі документи подаються заявником особисто або поштовим відправленням.

2. В електронній формі документи подаються з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг

10.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

 

11.

Строк надання адміністративної послуги

Державна реєстрація проводиться за відсутності підстав для відмови у державній реєстрації протягом 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів

12.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

Документи подано особою, яка не має на це повноважень; документи подані до неналежного суб’єкта державної реєстрації;

у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань містяться відомості про судове рішення щодо заборони проведення реєстраційної дії;

подання документів або відомостей, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» не в повному обсязі;

документи суперечать вимогам Конституції та законів України; невідповідність відомостей, зазначених у заяві про державну реєстрацію, відомостям, зазначеним у документах, поданих для державної реєстрації, або відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»;

невідповідність відомостей, зазначених у документах, поданих для державної реєстрації, відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

13.

Результат надання адміністративної послуги

Внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань – у разі внесення змін до відомостей, що відображаються у виписці;

повідомлення про відмову у державній реєстрації із зазначенням виключного переліку підстав для відмови

14.

Можливі способи отримання відповіді (результату)

Результати надання адміністративної послуги у сфері державної реєстрації (у тому числі виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань) в електронній формі оприлюднюються на порталі електронних сервісів та доступні для їх пошуку за кодом доступу.

За бажанням заявника з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань надається виписка у паперовій формі з проставленням підпису та печатки державного реєстратора та печатки, визначеної Законом України «Про нотаріат» (у випадку, якщо державним реєстратором є нотаріус) – у разі подання заяви про державну реєстрацію у паперовій формі*.

 У разі відмови у державній реєстрації документи, подані для державної реєстрації, повертаються (видаються, надсилаються поштовим відправленням) заявнику не пізніше наступного робочого дня з дня надходження від заявника заяви про їх повернення

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту

(крім громадського формування та релігійної організації)

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1137 «Питання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та Реєстру адміністративних послуг»

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства юстиції України від 18.11.2016 № 3268/5 «Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 18.11.2016 за № 1500/29630;

наказ Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5 «Про затвердження Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за № 200/28330;

наказ Міністерства юстиції України від 23.03.2016 № 784/5 «Про затвердження Порядку функціонування порталу електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23.03.2016 за № 427/28557

Умови отримання адміністративної послуги

7.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Звернення уповноваженого представника юридичної особи (далі – заявник)

8.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

Заява про державну реєстрацію переходу з власного установчого документа на діяльність на підставі модельного отримання адміністративної послуги статуту;

примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи приватного права про перехід на діяльність на підставі модельного статуту;

примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує повноваження представника засновника (учасника) юридичної особи – у разі участі представника засновника (учасника) юридичної особи у прийнятті рішення уповноваженим органом управління юридичної особи.

Якщо документи подаються особисто, заявник пред’являє документ, що відповідно до закону посвідчує особу.

 У разі подання документів представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що підтверджує його повноваження (крім випадку, коли відомості про повноваження цього представника містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань).

Для цілей проведення реєстраційних дій документом, що засвідчує повноваження представника, може бути:

1) нотаріально посвідчена довіреність;

2) довіреність, видана відповідно до законодавства іноземної держави

9.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. У паперовій формі документи подаються заявником особисто або поштовим відправленням.

2. В електронній формі документи подаються з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг

10.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

 

11.

Строк надання адміністративної послуги

Державна реєстрація проводиться за відсутності підстав для відмови у державній реєстрації протягом 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів

12.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

Документи подано особою, яка не має на це повноважень; документи подані до неналежного суб’єкта державної реєстрації;

 у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань містяться відомості про судове рішення щодо заборони проведення реєстраційної дії;

подання документів або відомостей, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» не в повному обсязі;

 документи суперечать вимогам Конституції та законів України; невідповідність відомостей, зазначених у заяві про державну реєстрацію, відомостям, зазначеним у документах, поданих для державної реєстрації, або відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»;

невідповідність відомостей, зазначених у документах, поданих для державної реєстрації, відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

13.

Результат надання адміністративної послуги

Внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань – у разі внесення змін до відомостей, що відображаються у виписці;

 повідомлення про відмову у державній реєстрації із зазначенням виключного переліку підстав для відмови

14.

Можливі способи отримання відповіді (результату)

Результати надання адміністративної послуги у сфері державної реєстрації (у тому числі виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань) в електронній формі оприлюднюються на порталі електронних сервісів та доступні для їх пошуку за кодом доступу.

За бажанням заявника з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань надається виписка у паперовій формі з проставленням підпису та печатки державного реєстратора та печатки, визначеної Законом України «Про нотаріат» (у випадку, якщо державним реєстратором є нотаріус) – у разі подання заяви про державну реєстрацію у паперовій формі*. У разі відмови у державній реєстрації документи, подані для державної реєстрації, повертаються (видаються, надсилаються поштовим відправленням) заявнику не пізніше наступного робочого дня з дня надходження від заявника заяви про їх повернення

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації (крім громадського формування та релігійної організації)

Центр надання адміністративних послуг  Козелецької селищної ради

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1137 «Питання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та Реєстру адміністративних послуг»

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства юстиції України від 18.11.2016 № 3268/5 «Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 18.11.2016 за № 1500/29630;

 наказ Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5 «Про затвердження Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за № 200/28330;

 наказ Міністерства юстиції України від 23.03.2016 № 784/5 «Про затвердження Порядку функціонування порталу електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23.03.2016 за № 427/28557

Умови отримання адміністративної послуги

7.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Звернення голови комісії з припинення, або ліквідатора, або уповноваженої особи (далі – заявник)

8.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

 1. Для державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації (крім місцевої ради, виконавчого комітету  отримання адміністративної послуги місцевої ради, виконавчого органу місцевої ради) подаються: заява про державну реєстрацію припинення юридичної особи в результаті її ліквідації; довідка архівної установи про прийняття документів, що відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню.

2. Для державної реєстрації припинення юридичної особи – місцевої ради, виконавчого комітету місцевої ради, виконавчого органу місцевої ради подається заява про державну реєстрацію припинення юридичної особи в результаті її ліквідації.

3. Для державної реєстрації припинення банку у зв’язку з прийняттям рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку подається рішення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб про затвердження звіту про завершення ліквідації банку.

Якщо документи подаються особисто, заявник пред’являє документ, що відповідно до закону посвідчує особу.

У разі подання документів представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що підтверджує його повноваження (крім випадку, коли відомості про повноваження цього представника містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань).

Для цілей проведення реєстраційних дій документом, що засвідчує повноваження представника, може бути:

1) нотаріально посвідчена довіреність;

2) довіреність, видана відповідно до законодавства іноземної держави

9.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. У паперовій формі документи подаються заявником особисто або поштовим відправленням.

2. В електронній формі документи подаються з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, а щодо послуг, надання яких зазначений вебпортал не забезпечує, – через портал електронних сервісів*

10.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

 

11.

Строк надання адміністративної послуги

Державна реєстрація проводиться за відсутності підстав для відмови у державній реєстрації протягом 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів

12.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

Документи подано особою, яка не має на це повноважень;

 у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань містяться відомості про судове рішення щодо заборони проведення реєстраційної дії;

документи подані до неналежного суб’єкта державної реєстрації;

подання документів або відомостей, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» не в повному обсязі;

документи суперечать вимогам Конституції та законів України;

невідповідність відомостей, зазначених у заяві про державну  реєстрацію, відомостям, зазначеним у документах, поданих для державної реєстрації, або відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»;

невідповідність відомостей, зазначених у документах, поданих для державної реєстрації, відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»;

 документи для державної реєстрації припинення юридичної особи подані: раніше строку, встановленого Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»;  

  щодо юридичної особи, що припиняється в результаті її ліквідації та є засновником (учасником) інших юридичних осіб та/або має незакриті відокремлені підрозділи, та/або є засновником третейського суду;

щодо акціонерного товариства, стосовно якого надійшли відомості про наявність нескасованої реєстрації випуску акцій;

щодо юридичної особи – емітента цінних паперів, стосовно якої надійшли відомості про наявність нескасованих випусків цінних паперів;

щодо юридичної особи, що ліквідується, стосовно якої надійшли відомості про наявність заборгованості із сплати податків і зборів та/або наявність заборгованості із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, крім банків, стосовно яких процедура ліквідації здійснюється відповідно до Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»;

щодо юридичної особи, стосовно якої надійшли відомості про наявність заборгованості із сплати страхових коштів до Пенсійного фонду України та фондів соціального страхування;

щодо юридичної особи, стосовно якої надійшли відомості про відкрите виконавче провадження;

щодо юридичної особи, стосовно якої відкрито провадження у справі про банкрутство

13.

Результат надання адміністративної послуги

Внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань; повідомлення про відмову у державній реєстрації із зазначенням виключного переліку підстав для відмови

14.

Можливі способи отримання відповіді (результату)

Результати надання адміністративної послуги у сфері державної реєстрації в електронній формі оприлюднюються на порталі електронних сервісів та доступні для їх пошуку за кодом доступу.

У разі відмови у державній реєстрації документи, подані для державної реєстрації, повертаються (видаються, надсилаються  поштовим відправленням) заявнику не пізніше наступного робочого дня з дня надходження від заявника заяви про їх повернення

* Після доопрацювання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та/або порталу електронних сервісів, які будуть забезпечувати можливість подання таких документів в електронній формі;

Інформаційна картка

адміністративної послуги

             Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її реорганізації (крім громадського формування релігійної організації)

Центр надання адміністративних послуг  Козелецької селищної ради

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1137 «Питання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та Реєстру адміністративних послуг»

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства юстиції України від 18.11.2016 № 3268/5 «Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 18.11.2016 за № 1500/29630;

наказ Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5 «Про затвердження Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за № 200/28330;

наказ Міністерства юстиції України від 23.03.2016 № 784/5 «Про затвердження Порядку функціонування порталу електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23.03.2016 за № 427/28557

Умови отримання адміністративної послуги

7.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Звернення голови комісії з припинення, або ліквідатора, або уповноваженої особи (далі – заявник)

8.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

Заява про державну реєстрацію припинення юридичної особи в результаті її реорганізації;

примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) розподільчого балансу – у разі припинення юридичної особи в результаті поділу;

примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) передавального акта – у разі припинення юридичної особи в результаті перетворення, злиття або приєднання;

довідка архівної установи про прийняття документів, що відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню, – у разі припинення юридичної особи в результаті поділу, злиття або приєднання;

документи для державної реєстрації створення юридичної особи, визначені частиною першою статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», – у разі припинення юридичної особи в результаті перетворення; 

  документи для державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, визначені частиною четвертою статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», – у разі припинення юридичної особи в результаті приєднання;

розпорядження Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про анулювання свідоцтва про реєстрацію випуску акцій - у разі припинення акціонерного товариства.

 Державна реєстрація при реорганізації органів місцевого самоврядування як юридичних осіб після добровільного об’єднання територіальних громад здійснюється з урахуванням особливостей, передбачених Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Державна реєстрація при реорганізації районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування як юридичних осіб, у зв’язку із змінами в адміністративно – територіальному устрої України, здійснюється з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Якщо документи подаються особисто, заявник пред’являє документ, що відповідно до закону посвідчує особу.

У разі подання документів представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що підтверджує його повноваження (крім випадку, коли відомості про повноваження цього представника містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань). Для цілей проведення реєстраційних дій документом, що засвідчує повноваження представника, може бути:

1) нотаріально посвідчена довіреність;

 2) довіреність, видана відповідно до законодавства іноземної держави

9.

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. У паперовій формі документи подаються заявником особисто або поштовим відправленням.

2. В електронній формі документи подаються з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, а щодо послуг, надання яких зазначений вебпортал не забезпечує, – через портал електронних сервісів*

10.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

 

11.

Строк надання адміністративної послуги

Державна реєстрація проводиться за відсутності підстав для відмови у державній реєстрації протягом 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів

12.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

Документи подано особою, яка не має на це повноважень;

у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань містяться відомості про судове рішення щодо заборони проведення реєстраційної дії;

 документи подані до неналежного суб’єкта державної реєстрації; подання документів або відомостей, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» не в повному обсязі; документи суперечать вимогам Конституції та законів України;

невідповідність відомостей, зазначених у заяві про державну реєстрацію, відомостям, зазначеним у документах, поданих для державної реєстрації, або відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»;

невідповідність відомостей, зазначених у документах, поданих для державної реєстрації, відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»;

документи для державної реєстрації припинення юридичної особи подані:

раніше строку, встановленого Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»;

у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб та громадських формувань відсутній запис про державну реєстрацію юридичної особи, утвореної шляхом реорганізації в результаті злиття, приєднання, поділу або перетворення;

щодо акціонерного товариства, стосовно якого надійшли відомості про наявність нескасованої реєстрації випуску акцій;

щодо юридичної особи – емітента цінних паперів, стосовно якої надійшли відомості про наявність нескасованих випусків цінних паперів;

щодо юридичної особи, що реорганізується, стосовно якої надійшли відомості про наявність заборгованості із сплати податків і зборів та/або про наявність заборгованості із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та відсутні відомості про узгодження плану реорганізації юридичної особи;

щодо юридичної особи, стосовно якої надійшли відомості про наявність заборгованості із сплати страхових коштів до Пенсійного фонду України та фондів соціального страхування;

щодо юридичної особи, стосовно якої відкрито провадження у справі про банкрутство

13.

Результат надання адміністративної послуги

Внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

повідомлення про відмову у державній реєстрації із зазначенням виключного переліку підстав для відмови

14.

Способи отримання відповіді (результату)

Результати надання адміністративної послуги у сфері державної реєстрації в електронній формі оприлюднюються на порталі електронних сервісів та доступні для їх пошуку за кодом доступу.

У разі відмови у державній реєстрації документи, подані для державної реєстрації, повертаються (видаються, надсилаються поштовим відправленням) заявнику не пізніше наступного робочого дня з дня надходження від заявника заяви про їх повернення

* Після доопрацювання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та/або порталу електронних сервісів, які будуть забезпечувати можливість подання таких документів в електронній формі

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи

 (крім громадського формування релігійної організації)

Центр надання адміністративних послуг  Козелецької селищної ради

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська області, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1137 «Питання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та Реєстру адміністративних послуг»

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5 «Про затвердження Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за № 200/28330;

наказ Міністерства юстиції України від 23.03.2016 № 784/5 «Про затвердження Порядку функціонування порталу електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23.03.2016 за № 427/28557

Умови отримання адміністративної послуги

7.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Звернення уповноваженого представника юридичної особи (далі – заявник)

8.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

1. Для державної реєстрації рішення про припинення юридичної особи подається:

примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення учасників юридичної особи або відповідного органу юридичної особи, а у випадках, передбачених законом, – рішення відповідного державного органу про припинення юридичної особи;

 примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, яким затверджено персональний склад комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) або ліквідатора, реєстраційні номери облікових карток платників податків (або відомості про серію та номер паспорта – для фізичних осіб, які мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта), строк заявлення кредиторами своїх вимог, – у разі відсутності зазначених відомостей у рішенні учасників юридичної особи або відповідного органу юридичної особи, а у випадках, передбачених законом, – у рішенні відповідного державного органу про припинення юридичної особи;

примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує повноваження представника засновника (учасника) юридичної особи – у разі участі представника засновника (учасника) юридичної особи у прийнятті рішення уповноваженим органом управління юридичної особи.

2. Для державної реєстрації рішення про припинення банку у зв’язку з прийняттям рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку Фондом гарантування вкладів фізичних осіб подаються:

 копія рішення Національного банку України про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку;

копія рішення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб про призначення уповноваженої особи Фонду.

Якщо документи подаються особисто, заявник пред’являє документ, що відповідно до закону посвідчує особу.

У разі подання документів представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що підтверджує його повноваження (крім випадку, коли відомості про повноваження цього представника містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань).

Для цілей проведення реєстраційних дій документом, що засвідчує повноваження представника, може бути:

1) нотаріально посвідчена довіреність;

2) довіреність, видана відповідно до законодавства іноземної держави

9.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. У паперовій формі документи подаються заявником особисто або поштовим відправленням.

2. В електронній формі документи подаються з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, а щодо послуг, надання яких зазначений вебпортал не забезпечує, – через портал електронних сервісів*

10.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

 

11.

Строк надання адміністративної послуги

Державна реєстрація проводиться за відсутності підстав для відмови у державній реєстрації протягом 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів

12.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

Документи подано особою, яка не має на це повноважень;

у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних  осіб – підприємців та громадських формувань містяться відомості про судове рішення щодо заборони проведення реєстраційної дії;

документи подані до неналежного суб’єкта державної реєстрації;

подання документів або відомостей, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» не в повному обсязі;

документи суперечать вимогам Конституції та законів України;

невідповідність відомостей, зазначених у документах, поданих для державної реєстрації, відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

13.

Результат надання адміністративної послуги

Внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

повідомлення про відмову у державній реєстрації із зазначенням виключного переліку підстав для відмови

14.

Способи отримання відповіді (результату)

Результати надання адміністративної послуги у сфері державної реєстрації в електронній формі оприлюднюються на порталі електронних сервісів та доступні для їх пошуку за кодом доступу.

У разі відмови у державній реєстрації документи, подані для державної реєстрації, повертаються (видаються, надсилаються поштовим відправленням) заявнику не пізніше наступного робочого дня з дня надходження від заявника заяви про їх повернення

* Після доопрацювання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та/або порталу електронних сервісів, які будуть забезпечувати можливість подання таких документів в електронній формі;

Інформаційна картка

адміністративної послуги

             Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи 

(крім громадського формування релігійної організації)

Центр надання адміністративних послуг  Козелецької селищної ради

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1137 «Питання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та Реєстру адміністративних послуг»

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5 «Про затвердження Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за № 200/28330;

наказ Міністерства юстиції України від 23.03.2016 № 784/5 «Про затвердження Порядку функціонування порталу електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23.03.2016 за № 427/28557

Умови отримання адміністративної послуги

7.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Звернення уповноваженого представника юридичної особи (далі – заявник)

8.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

Примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення учасників юридичної особи або відповідного органу юридичної особи, а у випадках, передбачених законом, – рішення відповідного державного органу про відміну рішення про припинення юридичної особи;

примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує повноваження представника засновника (учасника) юридичної особи – у разі участі представника засновника (учасника) юридичної особи у прийнятті рішення уповноваженим органом управління юридичної особи.

Якщо документи подаються особисто, заявник пред’являє документ, що відповідно до закону посвідчує особу.

У разі подання документів представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що підтверджує його повноваження (крім випадку, коли відомості про повноваження цього представника містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань).

Для цілей проведення реєстраційних дій документом, що засвідчує повноваження представника, може бути:

1) нотаріально посвідчена довіреність;

2) довіреність, видана відповідно до законодавства іноземної держави

9.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. У паперовій формі документи подаються заявником особисто або поштовим відправленням.

2. В електронній формі документи подаються з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, а щодо послуг, надання яких зазначений вебпортал не забезпечує, – через портал електронних сервісів*

10.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

 

11.

Строк надання адміністративної послуги

Державна реєстрація проводиться за відсутності підстав для відмови у державній реєстрації протягом 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів

12.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

Документи подано особою, яка не має на це повноважень; у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань містяться відомості про судове рішення щодо заборони проведення реєстраційної дії;

документи подані до неналежного суб’єкта державної реєстрації;

подання документів або відомостей, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» не в повному обсязі;

документи суперечать вимогам Конституції та законів України;

невідповідність відомостей, зазначених у документах, поданих для державної реєстрації, відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

13.

Результат надання адміністративної послуги

Внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та  громадських формувань; повідомлення про відмову у державній реєстрації із зазначенням виключного переліку підстав для відмови

14.

Можливі способи отримання відповіді (результату)

Результати надання адміністративної послуги у сфері державної реєстрації в електронній формі оприлюднюються на порталі електронних сервісів та доступні для їх пошуку за кодом доступу.

У разі відмови у державній реєстрації документи, подані для державної реєстрації, повертаються (видаються, надсилаються поштовим відправленням) заявнику не пізніше наступного робочого дня з дня надходження від заявника заяви про їх повернення

* Після доопрацювання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та/або порталу електронних сервісів, які будуть забезпечувати можливість подання таких документів в електронній формі;

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Центр надання адміністративних послуг  Козелецької селищної ради

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська область, селище Козелець,

вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1137 «Питання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та Реєстру адміністративних послуг»

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства юстиції України від 10.06.2016 № 1657/5 «Про затвердження Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 10.06.2016 за № 839/28969

Умови отримання адміністративної послуги

7.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Запит фізичної особи або юридичної особи, які бажають отримати витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, або уповноваженої особи (далі – заявник)

8.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

Запит про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

документ, що підтверджує внесення плати за отримання відповідних відомостей.

 Під час прийняття запиту заявник пред’являє паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу, передбачений Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний  статус».

У разі якщо заявником є іноземець або особа без громадянства, документом, що посвідчує особу, є національний, дипломатичний чи службовий паспорт іноземця або інший документ, що посвідчує особу іноземця або особи без громадянства.

У разі подання документів представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує його повноваження (крім випадку, якщо відомості про повноваження цього представника містяться в Єдиному державному реєстрі)

9.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. У паперовій формі запит подається заявником особисто.

2. В електронній формі запит подається з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, а щодо послуг, надання яких зазначений вебпортал не забезпечує, – через портал електронних сервісів*

10.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

За одержання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань в паперовій формі справляється плата в розмірі 0,05 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

За одержання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань в електронній формі справляється плата в розмірі 75 відсотків плати, встановленої за надання витягу в паперовій формі.

Плата справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому законом на 01 січня календарного року, в якому подається запит про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, та округлюється до найближчих 10 гривень

11.

Строк надання адміністративної послуги

Витяги в паперовій формі надаються протягом 24 годин після надходження запиту, крім вихідних та святкових днів.

Витяги в електронній формі надаються в режимі реального часу

12.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

Не подано документ, що підтверджує внесення плати за отримання відповідних відомостей або плата внесена не в повному обсязі

13.

Результат надання адміністративної послуги

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

14.

Можливі способи отримання відповіді (результату)

У такий самий спосіб, у який подано запит

* Після доопрацювання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, який буде забезпечувати можливість подання таких документів в електронній формі

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Виправлення помилок, допущених у відомостях Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та

громадських формувань              

Центр надання адміністративних послуг  Козелецької селищної ради

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1137 «Питання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та Реєстру адміністративних послуг»

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Повідомлення фізичної особи – підприємця або юридичної особи, які бажають виправити помилки, допущені у відомостях Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, або уповноваженої особи (далі – заявник)

8.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

 Письмове повідомлення заявника про виявлення у відомостях Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань помилки (описки, друкарської, граматичної, арифметичної помилки);

    документ, що підтверджує внесення плати за виправлення помилки – у разі допущення її не з вини суб’єкта державної реєстрації;

    Надаючи повідомлення заявник пред’являє паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу, передбачений Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

У разі якщо заявником є іноземець або особа без громадянства, документом, що посвідчує особу, є національний, дипломатичний чи службовий паспорт іноземця або інший документ, що посвідчує особу іноземця або особи без громадянства.

У разі подання документів представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує його повноваження (крім випадку, якщо відомості про повноваження цього представника містяться в Єдиному державному реєстрі)

9.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. У паперовій формі документи подаються заявником особисто або поштовим відправленням.

2. В електронній формі документи подаються з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, а щодо послуг, надання яких зазначений вебпортал не забезпечує, – через портал електронних сервісів*

10.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

За виправлення помилки у відомостях Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, допущеної не з вини суб’єкта державної реєстрації, справляється адміністративний збір у розмірі 30 відсотків адміністративного збору, встановленого частиною першою статті 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

11.

Строк надання адміністративної послуги

В день надходження повідомлення

12.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

Не подано документ, що підтверджує внесення плати за виправлення помилки

13.

Результат надання адміністративної послуги

     Виправлення помилки, допущеної у відомостях Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

14.

Можливі способи отримання відповіді (результату)

У такий самий спосіб, у який подано повідомлення

* Після доопрацювання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, який буде забезпечувати можливість подання таких документів в електронній формі

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи

Центр надання адміністративних послуг  Козелецької селищної ради

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1137 «Питання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та Реєстру адміністративних послуг»

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства юстиції України від 18.11.2016 № 3268/5 «Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 18.11.2016 за № 1500/29630;

наказ Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5 «Про затвердження Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за № 200/28330;

наказ Міністерства юстиції України від 23.03.2016 № 784/5 «Про затвердження Порядку функціонування порталу електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23.03.2016 за № 427/28557

Умови отримання адміністративної послуги

7.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Звернення уповноваженого представника юридичної особи (далі – заявник)

8.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

Заява про підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника;

  структура власності за формою та змістом, визначеними відповідно до законодавства;

       витяг, виписка чи інший документ з торговельного, банківського, судового реєстру тощо, що підтверджує реєстрацію юридичної особи – нерезидента в країні її місцезнаходження – у разі, якщо засновником юридичної особи є юридична особа – нерезидент;

нотаріально засвідчена копія документа, що посвідчує особу, яка є кінцевим бенефіціарним власником юридичної особи, – для фізичної особи – нерезидента та, якщо такий документ оформлений без застосування засобів Єдиного державного демографічного реєстру, – для фізичної особи – резидента.

   Якщо документи подаються особисто, заявник пред’являє паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу, передбачений Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

    У разі якщо заявником є іноземець або особа без громадянства, документом, що посвідчує особу, є національний, дипломатичний чи службовий паспорт іноземця або інший документ, що посвідчує особу іноземця або особи без громадянства.

   У разі подання документів представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує його повноваження (крім випадку, якщо відомості про повноваження цього представника містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – Єдиний державний реєстр).

   Для цілей проведення реєстраційних дій документом, що засвідчує повноваження представника, є документ, що підтверджує повноваження законного представника особи, або нотаріально посвідчена довіреність.

9.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. У паперовій формі документи подаються заявником особисто або поштовим відправленням.

2. В електронній формі документи подаються з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, а щодо послуг, надання яких зазначений вебпортал не забезпечує, – через портал електронних сервісів*

10.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11.

Строк надання адміністративної послуги

Державна реєстрація проводиться за відсутності підстав для зупинення розгляду документів та відмови у державній реєстрації протягом 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

Зупинення розгляду документів здійснюється у строк, встановлений для державної реєстрації.

Строк зупинення розгляду документів, поданих для державної реєстрації, становить 15 календарних днів з дати їх зупинення

12.

Перелік підстав для зупинення розгляду документів, поданих для державної реєстрації

Подання документів або відомостей, визначених Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», не в повному обсязі;

невідповідність документів вимогам, установленим статтею 15 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»;

невідповідність реєстраційного номера облікової картки платника податків або серії та номера паспорта (для фізичних осіб, які мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта) відомостям, наданим відповідно до статті 13 цього Закону

13.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

Документи подано особою, яка не має на це повноважень;

 у Єдиному державному реєстрі містяться відомості про судове рішення щодо заборони проведення реєстраційної дії;

документи подані до неналежного суб’єкта державної реєстрації;

не усунуто підстави для зупинення розгляду документів протягом встановленого строку;

документи суперечать вимогам Конституції та законів України; невідповідність відомостей, зазначених у заяві про державну реєстрацію, відомостям, зазначеним у документах, поданих для державної реєстрації, або відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»;

невідповідність відомостей, зазначених у документах, поданих для державної реєстрації, відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

14.

Результат надання адміністративної послуги

     Внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру; повідомлення про відмову у державній реєстрації із зазначенням виключного переліку підстав для відмови

15.

Можливі способи отримання відповіді (результату)

Результати надання адміністративної послуги у сфері державної реєстрації в електронній формі оприлюднюються на порталі електронних сервісів та доступні для їх пошуку за кодом доступу.

У разі відмови у державній реєстрації документи, подані для державної реєстрації, повертаються (видаються, надсилаються поштовим відправленням) заявнику не пізніше наступного робочого дня з дня надходження від заявника заяви про їх повернення

* Після доопрацювання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, який буде забезпечувати можливість подання таких документів в електронній формі

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Державна реєстрація рішення про виділ юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації)

Центр надання адміністративних послуг  Козелецької селищної ради

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1137 «Питання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та Реєстру адміністративних послуг»

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5 «Про затвердження Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за № 200/28330;

   наказ Міністерства юстиції України від 23.03.2016 № 784/5 «Про затвердження Порядку функціонування порталу електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23.03.2016 за № 427/28557

Умови отримання адміністративної послуги

7.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Звернення уповноваженого представника юридичної особи (далі – заявник)

8.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

Примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення учасників або відповідного органу юридичної особи про виділ юридичної особи;

примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує повноваження представника засновника (учасника) юридичної особи – у разі участі представника засновника (учасника) юридичної особи у прийнятті рішення уповноваженим  органом управління юридичної особи.

Якщо документи подаються особисто, заявник пред’являє документ, що відповідно до закону посвідчує особу.

У разі подання документів представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що підтверджує його повноваження (крім випадку, коли відомості про повноваження цього представника містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань).

Для цілей проведення реєстраційних дій документом, що засвідчує повноваження представника, може бути:

1) нотаріально посвідчена довіреність (крім проведення реєстраційних дій щодо державного органу, органу місцевого самоврядування);

2) довіреність, видана відповідно до законодавства іноземної держави

9.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. У паперовій формі документи подаються заявником особисто або поштовим відправленням.

2. В електронній формі документи подаються з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, а щодо послуг, надання яких зазначений вебпортал не забезпечує, – через портал електронних сервісів*

10.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11.

Строк надання адміністративної послуги

    Державна реєстрація проводиться за відсутності підстав для відмови у державній реєстрації протягом 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів

12.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

Документи подано особою, яка не має на це повноважень;

 у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань містяться відомості про судове рішення щодо заборони проведення реєстраційної дії;

документи подані до неналежного суб’єкта державної реєстрації; документи суперечать вимогам Конституції та законів України; подання документів або відомостей, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» не в повному обсязі;

 невідповідність відомостей, зазначених у документах, поданих для державної реєстрації, відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

13.

Результат надання адміністративної послуги

     Внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

 повідомлення про відмову у державній реєстрації із зазначенням виключного переліку підстав для відмови

14.

Можливі способи отримання відповіді (результату)

Результати надання адміністративної послуги у сфері державної реєстрації в електронній формі оприлюднюються на порталі електронних сервісів та доступні для їх пошуку за кодом доступу.

 У разі відмови у державній реєстрації документи, подані для державної реєстрації, повертаються (видаються, надсилаються поштовим відправленням) заявнику не пізніше наступного робочого дня з дня надходження від заявника заяви про їх повернення

* Після доопрацювання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, який буде забезпечувати можливість подання таких документів в електронній формі

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи

 (крім громадського формування та релігійної організації)

Центр надання адміністративних послуг  Козелецької селищної ради

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

5.

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1137 «Питання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та Реєстру адміністративних послуг»

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства юстиції України від 18.11.2016 № 3268/5 «Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 18.11.2016 за № 1500/29630;

      наказ Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5 «Про затвердження Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за № 200/28330;

     наказ Міністерства юстиції України від 23.03.2016 № 784/5 «Про затвердження Порядку функціонування порталу електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23.03.2016 за № 427/28557;

    наказ Міністерства юстиції України від 05.03.2012 № 368/5 «Про затвердження Вимог до написання найменування юридичної особи, її відокремленого підрозділу, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, крім організації профспілки», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 05.03.2012 за № 367/20680

Умови отримання адміністративної послуги

7.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Звернення уповноваженого представника юридичної особи (далі – заявник)

8.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

Заява про державну реєстрацію створення відокремленого підрозділу юридичної особи;

примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про створення відокремленого підрозділу;

примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що засвідчує повноваження представника засновника (учасника) юридичної особи – у разі участі представника засновника (учасника) юридичної особи у прийнятті рішення уповноваженим органом управління юридичної особи.

Якщо документи подаються особисто, заявник пред’являє документ, що відповідно до закону посвідчує особу.

У разі подання документів представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що підтверджує його повноваження (крім випадку, коли відомості про повноваження цього представника містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань).

Для цілей проведення реєстраційних дій документом, що засвідчує повноваження представника, може бути:

1) нотаріально посвідчена довіреність (крім проведення реєстраційних дій щодо державного органу, органу місцевого самоврядування);

2) довіреність, видана відповідно до законодавства іноземної держави

9.

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. У паперовій формі документи подаються заявником особисто або поштовим відправленням.

2. В електронній формі документи подаються з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, а щодо послуг, надання яких зазначений вебпортал не забезпечує, – через портал електронних сервісів*

10.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11.

Строк надання адміністративної послуги

  Державна реєстрація проводиться за відсутності підстав для відмови у державній реєстрації протягом 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових дні

12.

Перелік підстав для зупинення розгляду документів, поданих для державної реєстрації

Документи подано особою, яка не має на це повноважень;

 у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань містяться відомості про судове рішення щодо заборони проведення реєстраційної дії;

документи подані до неналежного суб’єкта державної реєстрації;

подання документів або відомостей, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» не в повному обсязі;

документи суперечать вимогам Конституції та законів України;

невідповідність відомостей, зазначених у заяві про державну реєстрацію, відомостям, зазначеним у документах, поданих для державної реєстрації, або відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»;

невідповідність відомостей, зазначених у документах, поданих для державної реєстрації, відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

13.

Результат надання адміністративної послуги

Внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

повідомлення про відмову у державній реєстрації із зазначенням виключного переліку підстав для відмови

14.

Способи отримання відповіді (результату)

Результати надання адміністративної послуги у сфері державної реєстрації (у тому числі виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань) в електронній формі оприлюднюються на порталі електронних сервісів та доступні для їх пошуку за кодом доступу.

За бажанням заявника з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань надається виписка у паперовій формі з проставленням підпису та печатки державного реєстратора та печатки, визначеної Законом України «Про нотаріат» (у випадку, якщо державним реєстратором є нотаріус) – у разі подання заяви про державну реєстрацію у паперовій формі.

У разі відмови у державній реєстрації документи, подані для державної реєстрації, повертаються (видаються, надсилаються поштовим відправленням) заявнику не пізніше наступного робочого дня з дня надходження від заявника заяви про їх повернення

* Після доопрацювання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, який буде забезпечувати можливість подання таких документів в електронній формі

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Державна реєстрація змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації)

Центр надання адміністративних послуг  Козелецької селищної ради

                                                        

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

   Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

5.

Акти Кабінету Міністрів України

    Постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1137 «Питання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та Реєстру адміністративних послуг»

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства юстиції України від 18.11.2016 № 3268/5 «Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 18.11.2016 за № 1500/29630;

наказ Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5 «Про затвердження Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за № 200/28330;

наказ Міністерства юстиції України від 23.03.2016 № 784/5 «Про затвердження Порядку функціонування порталу електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23.03.2016 за № 427/28557;

 наказ Міністерства юстиції України від 05.03.2012 № 368/5 «Про затвердження Вимог до написання найменування юридичної особи, її відокремленого підрозділу, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, крім організації профспілки», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 05.03.2012 за № 367/20680

Умови отримання адміністративної послуги

7.

Підстава для одержання адміністративної послуги

     Звернення юридичної особи або уповноваженої нею особи (далі – заявник)

8.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

    Заява про державну реєстрацію змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

 Якщо документи подаються особисто, заявник пред’являє документ, що відповідно до закону посвідчує особу.

У разі подання документів представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що підтверджує його повноваження (крім випадку, коли відомості про повноваження цього представника містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань).

Для цілей проведення реєстраційних дій документом, що засвідчує повноваження представника, може бути:

1) нотаріально посвідчена довіреність;

 2) довіреність, видана відповідно до законодавства іноземної держави

9.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. У паперовій формі документи подаються заявником особисто або поштовим відправленням.

2. В електронній формі документи подаються з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, а щодо послуг, надання яких зазначений вебпортал не забезпечує, – через портал електронних сервісів*

10.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11.

Строк надання адміністративної послуги

  Державна реєстрація проводиться за відсутності підстав для відмови у державній реєстрації протягом 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів

12.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

Документи подано особою, яка не має на це повноважень;

у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань містяться відомості про судове рішення щодо заборони проведення реєстраційної дії;

документи подані до неналежного суб’єкта державної реєстрації; подання документів або відомостей, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» не в повному обсязі;

документи суперечать вимогам Конституції та законів України;

невідповідність відомостей, зазначених у заяві про державну реєстрацію, відомостям, зазначеним у документах, поданих для державної реєстрації, або відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»;

невідповідність відомостей, зазначених у документах, поданих для державної реєстрації, відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

13.

Результат надання адміністративної послуги

   Внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань – у разі внесення змін до відомостей, що відображаються у виписці;

повідомлення про відмову у державній реєстрації із зазначенням виключного переліку підстав для відмови

14.

Способи отримання відповіді (результату)

Результати надання адміністративної послуги у сфері державної реєстрації (у тому числі виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань) в електронній формі оприлюднюються на порталі електронних сервісів та доступні для їх пошуку за кодом доступу.

За бажанням заявника з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань надається виписка у паперовій формі з проставленням підпису та печатки державного реєстратора та печатки, визначеної Законом України «Про нотаріат» (у випадку, якщо державним реєстратором є нотаріус) – у разі подання заяви про державну реєстрацію у паперовій формі**.

У разі відмови у державній реєстрації документи, подані для державної реєстрації, повертаються (видаються, надсилаються поштовим відправленням) заявнику не пізніше наступного робочого дня з дня надходження від заявника заяви про їх повернення

* Після доопрацювання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, який буде забезпечувати можливість подання таких документів в електронній формі

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи

(крім громадського формування та релігійної організації)

Центр надання адміністративних послуг  Козелецької селищної ради

                                                        

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

   Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

5.

Акти Кабінету Міністрів України

    Постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1137 «Питання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та Реєстру адміністративних послуг»

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

    Наказ Міністерства юстиції України від 18.11.2016 № 3268/5 «Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 18.11.2016 за № 1500/29630;

      наказ Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5 «Про затвердження Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за № 200/28330;

      наказ Міністерства юстиції України від 23.03.2016 № 784/5 «Про затвердження Порядку функціонування порталу електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23.03.2016 за № 427/28557

Умови отримання адміністративної послуги

7.

Підстава для одержання адміністративної послуги

     Звернення юридичної особи або уповноваженої нею особи (далі – заявник)

8.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

    Заява про державну реєстрацію припинення відокремленого підрозділу.

Якщо документи подаються особисто, заявник пред’являє документ, що відповідно до закону посвідчує особу.

У разі подання документів представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що підтверджує його повноваження (крім випадку, коли відомості про повноваження цього представника містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань).

Для цілей проведення реєстраційних дій документом, що засвідчує повноваження представника, може бути:

1) нотаріально посвідчена довіреність;

2) довіреність, видана відповідно до законодавства іноземної держав

9.

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

 1. У паперовій формі документи подаються заявником особисто або поштовим відправленням.

2. В електронній формі документи подаються з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, а щодо послуг, надання яких зазначений вебпортал не забезпечує, – через портал електронних сервісів*

10.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11.

Строк надання адміністративної послуги

  Державна реєстрація проводиться за відсутності підстав для відмови у державній реєстрації протягом 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів

12.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

Документи подано особою, яка не має на це повноважень; у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань містяться відомості про судове рішення щодо заборони проведення реєстраційної дії;

документи подані до неналежного суб’єкта державної реєстрації;

подання документів або відомостей, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» не в повному обсязі;

документи суперечать вимогам Конституції та законів України;

невідповідність відомостей, зазначених у заяві про державну реєстрацію, відомостям, зазначеним у документах, поданих для державної реєстрації, або відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»;

невідповідність відомостей, зазначених у документах, поданих для державної реєстрації, відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

13.

Результат надання адміністративної послуги

   Внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

повідомлення про відмову у державній реєстрації із зазначенням виключного переліку підстав для відмови

14.

Можливі способи отримання відповіді (результату)

Результати надання адміністративної послуги у сфері державної реєстрації оприлюднюються на порталі електронних сервісів та доступні для їх пошуку за кодом доступу.

У разі відмови у державній реєстрації документи, подані для державної реєстрації, повертаються (видаються, надсилаються поштовим відправленням) заявнику не пізніше наступного робочого дня з дня надходження від заявника заяви про їх повернення

* Після доопрацювання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, який буде забезпечувати можливість подання таких документів в електронній формі

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Державна реєстрація  фізичної особи-підприємця

Центр надання адміністративних послуг  Козелецької селищної ради

                                                        

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

   Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

5.

Акти Кабінету Міністрів України

    Постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1137 «Питання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та Реєстру адміністративних послуг»

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

    Наказ Міністерства юстиції України від 18.11.2016 № 3268/5 «Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 18.11.2016 за № 1500/29630;

      наказ Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5 «Про затвердження Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за № 200/28330;

     наказ Міністерства юстиції України від 23.03.2016 № 784/5 «Про затвердження Порядку функціонування порталу електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23.03.2016 за № 427/28557

Умови отримання адміністративної послуги

7.

Підстава для одержання адміністративної послуги

     Звернення фізичної особи, яка має намір стати підприємцем, або уповноваженої нею особи (далі – заявник)

8.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

    Заява про державну реєстрацію фізичної особи підприємцем;

    нотаріально засвідчена письмова згода батьків (усиновлювачів) або піклувальника чи органу опіки та піклування – для фізичної особи, яка досягла шістнадцяти років і має бажання займатися підприємницькою діяльністю, але не має повної цивільної дієздатності;

   договір (декларація) про створення сімейного фермерського господарства – у разі державної реєстрації фізичної особи, яка самостійно або з членами сім’ї створює сімейне фермерське господарство відповідно до Закону України «Про фермерське господарство».

   Якщо документи подаються особисто, заявник пред’являє документ, що відповідно до закону посвідчує особу.

У разі подання документів представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що підтверджує його повноваження.

Для цілей проведення реєстраційних дій документом, що засвідчує повноваження представника, може бути:

1) нотаріально посвідчена довіреність;

 2) довіреність, видана відповідно до законодавства іноземної держави

9.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

 1. У паперовій формі документи подаються заявником особисто або поштовим відправленням.

2. В електронній формі документи подаються з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг

10.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11.

Строк надання адміністративної послуги

  Державна реєстрація проводиться за відсутності підстав для відмови у державній реєстрації протягом 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів

12.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

Документи подано особою, яка не має на це повноважень; у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань містяться відомості про судове рішення щодо заборони у проведенні реєстраційної дії;

подання документів або відомостей, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», не в повному обсязі;

документи подані до неналежного суб’єкта державної реєстрації;

невідповідність відомостей, зазначених у заяві про державну реєстрацію, відомостям, зазначеним у документах, поданих для державної реєстрації, або відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»;

невідповідність відомостей, зазначених у документах, поданих для державної реєстрації, відомостям, що містяться в 3 Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»;

 подані документи суперечать вимогам законів України

13.

Результат надання адміністративної послуги

   Внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

   виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

   повідомлення про відмову у державній реєстрації із зазначенням виключного переліку підстав для відмови

14.

Способи отримання відповіді (результату)

Результати надання адміністративної послуги у сфері державної реєстрації (у тому числі виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань) в електронній формі оприлюднюються на порталі електронних сервісів та доступні для їх пошуку за кодом доступу.

 За бажанням заявника з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань надається виписка у паперовій формі з проставленням підпису та печатки державного реєстратора та печатки, визначеної Законом України «Про нотаріат» (у випадку, якщо державним реєстратором є нотаріус) – у разі подання заяви про державну реєстрацію у паперовій формі.    

 У разі відмови у державній реєстрації документи, подані для державної реєстрації, повертаються (видаються, надсилаються поштовим відправленням) заявнику не пізніше наступного робочого дня з дня надходження від заявника заяви про їх повернення

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Державна реєстрація  включення відомостей про фізичну особу – підприємця, зареєстровану до 01 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

Центр надання адміністративних послуг  Козелецької селищної ради

                                                        

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

   Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

5.

Акти Кабінету Міністрів України

    Постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1137 «Питання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та Реєстру адміністративних послуг»

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

    Наказ Міністерства юстиції України від 18.11.2016 № 3268/5 «Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 18.11.2016 за № 1500/29630;

    наказ Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5 «Про затвердження Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за № 200/28330;

     наказ Міністерства юстиції України від 23.03.2016 № 784/5 «Про затвердження Порядку функціонування порталу електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23.03.2016 за № 427/28557

Умови отримання адміністративної послуги

7.

Підстава для одержання адміністративної послуги

     Звернення фізичної особи – підприємця або уповноваженої нею особи (далі – заявник)

8.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

Заява про державну реєстрацію включення відомостей про фізичну особу – підприємця до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

   Якщо документи подаються особисто, заявник пред’являє документ, що відповідно до закону посвідчує особу.

   У разі подання документів представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що підтверджує його повноваження.

Для цілей проведення реєстраційних дій документом, що засвідчує повноваження представника, може бути:

 1) нотаріально посвідчена довіреність;

 2) довіреність, видана відповідно до законодавства іноземної держави

9.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

 1. У паперовій формі документи подаються заявником особисто або поштовим відправленням.

2. В електронній формі документи подаються з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, а щодо послуг, надання яких зазначений вебпортал не забезпечує, – через портал електронних сервісів*

10.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11.

Строк надання адміністративної послуги

  Державна реєстрація проводиться за відсутності підстав для відмови у державній реєстрації протягом 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів

12.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

 Документи подано особою, яка не має на це повноважень;

у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань містяться відомості про судове рішення щодо заборони у проведенні реєстраційної дії;

 подання документів або відомостей, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», не в повному обсязі;

 документи подані до неналежного суб’єкта державної реєстрації;

 невідповідність відомостей, зазначених у заяві про державну реєстрацію, відомостям, зазначеним у документах, поданих для державної реєстрації, або відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»;

 невідповідність відомостей, зазначених у документах, поданих для державної реєстрації, відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»;

 подані документи суперечать вимогам законів України

14.

Результат надання адміністративної послуги

   Внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

    виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань; 

     повідомлення про відмову у державній реєстрації із зазначенням виключного переліку підстав для відмови

15.

Можливі способи отримання відповіді (результату)

Результати надання адміністративної послуги у сфері державної реєстрації (у тому числі виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань) в електронній формі оприлюднюються на порталі електронних сервісів та доступні для їх пошуку за кодом доступу.

 За бажанням заявника з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань надається виписка у паперовій формі з проставленням підпису та печатки державного реєстратора та печатки, визначеної Законом України «Про нотаріат» (у випадку, якщо державним реєстратором є нотаріус) – у разі подання заяви про державну реєстрацію у паперовій формі.  

 У разі відмови у державній реєстрації документи, подані для державної реєстрації, повертаються (видаються, надсилаються поштовим відправленням) заявнику не пізніше наступного робочого дня з дня надходження від заявника заяви про їх повернення

* Після доопрацювання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, який буде забезпечувати можливість подання таких документів в електронній формі

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Державна реєстрація  змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

Центр надання адміністративних послуг  Козелецької селищної ради

                                                        

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

   Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

5.

Акти Кабінету Міністрів України

    Постанова Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 № 1133 «Про надання послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань у скорочені строки»;

   Постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1137 «Питання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та Реєстру адміністративних послуг»

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства юстиції України від 18.11.2016 № 3268/5 «Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 18.11.2016 за № 1500/29630;

    наказ Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5 «Про затвердження Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за № 200/28330;

    наказ Міністерства юстиції України від 23.03.2016 № 784/5 «Про затвердження Порядку функціонування порталу електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23.03.2016 за № 427/28557

Умови отримання адміністративної послуги

7.

Підстава для одержання адміністративної послуги

     Звернення фізичної особи – підприємця або уповноваженої нею особи (далі – заявник)

8.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

Заява про державну реєстрацію змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, в якій також може зазначатися прохання про реєстрацію такої особи платником податку на додану вартість та/або про обрання спрощеної системи оподаткування;

 документ про сплату адміністративного збору – у випадку державної реєстрації змін відомостей про прізвище, ім’я, по батькові або місцезнаходження фізичної особи – підприємця.

Якщо документи подаються особисто, заявник пред’являє документ, що відповідно до закону посвідчує особу.

 У разі подання документів представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що підтверджує його повноваження (крім випадку, коли відомості про повноваження цього представника містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань).

 Для цілей проведення реєстраційних дій документом, що засвідчує повноваження представника, може бути:

 1) нотаріально посвідчена довіреність;

 2) довіреність, видана відповідно до законодавства іноземної держави

9.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

 1. У паперовій формі документи подаються заявником особисто або поштовим відправленням.

2. В електронній формі документи подаються з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг

10.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

За проведення державної реєстрації змін до відомостей про прізвище, ім'я, по батькові або місцезнаходження фізичної особи – підприємця сплачується адміністративний збір у розмірі 0,1 прожиткового мінімуму для працездатних осіб. За державну реєстрацію на підставі документів, поданих в електронній формі, – 75 відсотків адміністративного збору. Державна реєстрація змін до відомостей у скорочені строки проводиться виключно за бажанням заявника у разі внесення ним додатково до адміністративного збору відповідної плати:

 у подвійному розмірі адміністративного збору – за проведення державної реєстрації змін до відомостей протягом шести годин після надходження документів;

 у п’ятикратному розмірі адміністративного збору – за проведення державної реєстрації змін до відомостей протягом двох годин після надходження документів. 

Адміністративний збір та плата за державну реєстрацію змін до відомостей у скорочені строки справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому законом на 01 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення реєстраційної дії, та округлюється до найближчих 10 гривень.

 Адміністративний збір не справляється за державну реєстрацію 3 змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, пов’язаних з приведенням їх у відповідність із законами України у строк, визначений цими законами

11.

Строк надання адміністративної послуги

  Державна реєстрація проводиться за відсутності підстав для відмови у державній реєстрації протягом 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів

12.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

Документи подано особою, яка не має на це повноважень;

   у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань містяться відомості про судове рішення щодо заборони у проведенні реєстраційної дії;

 подання документів або відомостей, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», не в повному обсязі;

 документи подані до неналежного суб’єкта державної реєстрації;

 невідповідність відомостей, зазначених у заяві про державну реєстрацію, відомостям, зазначеним у документах, поданих для державної реєстрації, або відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»;

 невідповідність відомостей, зазначених у документах, поданих для державної реєстрації, відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»;

 подані документи суперечать вимогам законів України

13.

Результат надання адміністративної послуги

Внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

 виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань – у разі внесення змін до відомостей, що відображаються у виписці;

 повідомлення про відмову у державній реєстрації із зазначенням виключного переліку підстав для відмови

14.

Можливі способи отримання відповіді (результату)

Результати надання адміністративної послуги у сфері державної реєстрації (у тому числі виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань) в електронній формі оприлюднюються на порталі електронних сервісів та доступні для їх пошуку за кодом доступу.

 За бажанням заявника з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань надається виписка у паперовій формі з проставленням підпису та печатки державного реєстратора та печатки, визначеної Законом України «Про нотаріат» (у випадку, якщо 4 державним реєстратором є нотаріус) – у разі подання заяви про державну реєстрацію у паперовій формі.

У разі відмови у державній реєстрації документи, подані для державної реєстрації (крім документа про сплату адміністративного збору), повертаються (видаються, надсилаються поштовим відправленням) заявнику не пізніше наступного робочого дня з дня надходження від заявника заяви про їх повернення

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Державна реєстрація  припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця за її рішенням

Центр надання адміністративних послуг  Козелецької селищної ради

                                                        

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

   Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

5.

Акти Кабінету Міністрів України

    Постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 1137 «Питання Єдиного державного вебпорталу електронних послуг та Реєстру адміністративних послуг»

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства юстиції України від 18.11.2016 № 3268/5 «Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 18.11.2016 за № 1500/29630;

      наказ Міністерства юстиції України від 09.02.2016 № 359/5 «Про затвердження Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 09.02.2016 за № 200/28330;

     наказ Міністерства юстиції України від 23.03.2016 № 784/5 «Про затвердження Порядку функціонування порталу електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23.03.2016 за № 427/28557

Умови отримання адміністративної послуги

7.

Підстава для одержання адміністративної послуги

     Звернення заявника, яким може бути:

фізична особа – підприємець або уповноважена нею особа;

державний орган, родичі (чоловік, дружина, батьки, діти, онуки, дід, баба, брати, сестри) та спадкоємці фізичної особи – підприємця

8.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

Заява про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця;

копія свідоцтва про смерть фізичної особи – у разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця у зв’язку з її смертю або оголошенням її померлою (крім випадку, якщо відомості про смерть фізичної особи містяться в Державному реєстрі актів цивільного стану громадян).

Якщо документи подаються особисто, заявник пред’являє документ, що відповідно до закону посвідчує особу.

У разі подання документів представником додатково подається примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) документа, що підтверджує його повноваження (крім випадку, коли відомості про повноваження цього представника містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань).

Для цілей проведення реєстраційних дій документом, що засвідчує повноваження представника, може бути: 1) нотаріально посвідчена довіреність;

2) довіреність, видана відповідно до законодавства іноземної держави

9.

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. У паперовій формі документи подаються заявником особисто або поштовим відправленням.

2. В електронній формі документи подаються з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг

10.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11.

Строк надання адміністративної послуги

    Державна реєстрація проводиться за відсутності підстав для відмови у державній реєстрації протягом 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів

12.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

 Документи подано особою, яка не має на це повноважень;

у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань містяться відомості про судове рішення щодо заборони у проведенні реєстраційної дії;

подання документів або відомостей, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», не в повному обсязі; документи подані до неналежного суб’єкта державної реєстрації;

невідповідність відомостей, зазначених у заяві про державну реєстрацію, відомостям, зазначеним у документах, поданих для державної реєстрації, або відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»;

невідповідність відомостей, зазначених у документах, поданих для державної реєстрації, відомостям, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань чи інших інформаційних системах, використання яких передбачено Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»;

подані документи суперечать вимогам законів України

13.

Результат надання адміністративної послуги

   Внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

повідомлення про відмову у державній реєстрації із зазначенням виключного переліку підстав для відмови

14.

Способи отримання відповіді (результату)

Результати надання адміністративної послуги у сфері державної реєстрації (у тому числі виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань) в електронній формі оприлюднюються на порталі електронних сервісів та доступні для їх пошуку за кодом доступу.

За бажанням заявника з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань надається виписка у паперовій формі з проставленням підпису та печатки державного реєстратора та печатки, визначеної Законом України «Про нотаріат» (у випадку, якщо державним реєстратором є нотаріус) – у разі подання заяви про державну реєстрацію у паперовій формі.

У разі відмови у державній реєстрації документи, подані для державної реєстрації, повертаються (видаються, надсилаються поштовим відправленням) заявнику не пізніше наступного робочого дня з дня надходження від заявника заяви про їх повернення

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для послідуючого продажу

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Кодекс Земельний

Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні" 

Закон України «Про землеустрій»

5

Акти Кабінету Міністрів України

-

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заява за встановленою формою;

Документ, що підтверджує повноваження керівника, або іншого представника юридичної особи, яким (представником) подається заява (клопотання);

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців або інша довідка, яка підтверджує відсутність справ про банкрутство покупця;

Графічний матеріал (план земельної ділянки, погоджений органом, до повноважень якого віднесене це питання) виконаний суб’єктом, який відповідно до законодавства має право здійснювати землевпорядні роботи;

Свідоцтво про реєстрацію іноземною юридичною особою постійного представництва з правом ведення господарської діяльності на території України (для іноземних юридичних осіб);

Документ, що посвідчує особу, копія якого засвідчується власним підписом заявника (для фізичних осіб);

Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (для фізичних осіб, які є підприємцями);

Документи, що посвідчують право власності на об’єкт нерухомого майна, який перебуває у власності покупця, який знаходиться на земельній ділянці;

Рішення відповідного органу (протокол загальних зборів, правління і т.д.) щодо придбання ним у власність земельної ділянки;

Згода на укладення договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки;

Документи, що підтверджують реєстрацію права власності покупця, засвідчені у встановленому порядку.

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

30 календарних днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1.Особа не подала необхідних документів;

2.Подані документи є недійсними або у них міститься недостовірна інформація;

3. Виявлення розбіжностей у поданих документах.

15

Результат надання адміністративної послуги

1.Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для послідуючого продажу.

2. Відмова у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для послідуючого продажу.

16

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Кодекс Земельний

Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні" 

Закон України «Про землеустрій»

5

Акти Кабінету Міністрів України

-

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1)               Клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою;

2)               Графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування та розмір земельної ділянки;

3)               Копія рішення про доцільність здійснення державно-приватного партнерства, зокрема у формі концесії;

4)               Письмова згода землекористувача, засвідчена нотаріально (у разі вилучення земельної ділянки);

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

30 календарних днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1.Особа не подала необхідних документів;

2.Подані документи є недійсними або у них міститься недостовірна інформація;

3. Виявлення розбіжностей у поданих документах.

13

Результат надання адміністративної послуги

1.                Рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування;

2.                Рішення про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування.

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України «Про землеустрій»

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова КМУ від 02.11.2011 №1134 "Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь"

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1.  Заява

2.  Копія паспорта або іншого документа, що посвідчує особу (за пред’явленням оригіналу)

3.   Довіреність (оригінал або нотаріально посвідчена копія) (у разі, якщо документи подаються уповноваженою особою)

4.   Копії документів, що посвідчують право на земельну ділянку (у разі їх наявності)

5.   Агрохімічний паспорт поля, земельної ділянки, історії полів за останні три – п’ять років

6.   Актуальні матеріали польових геодезичних вишукувань та ґрунтових обстежень (у разі наявності)

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

30 календарних днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

·         1. Невідповідність поданих документів вимогам законодавства

·         2. Подання документів не в повному обсязі

·         3. Подання заявником неправдивих відомостей

13

Результат надання адміністративної послуги

1.  Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь

2.  Відмова у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Надання згоди на передачу орендованої земельної ділянки в суборенду

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Кодекс Земельний

-

5

Акти Кабінету Міністрів України

-

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1.  Заява;

2.  Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (оригінал та копія засвідчена суб’єктом звернення);

3. Копія виписки або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань;

4. Облікова картка фізичної особи – платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податку (ідентифікаційного номера) та мають відповідну відмітку в паспорті громадянина України) (оригінал та копія);

5. Паспорт громадянина України (оригінал та копії 1-2 ст., відмітки про місце реєстрації);

6. План земельної ділянки, яка передається в суборенду, розроблений на актуальній топографо-геодезичній зйомці та погоджений орендарем та суборендарем земельної ділянки (оригінал);

7. Рішення про надання в оренду земельної ділянки, на підставі якого укладений договір оренди землі (оригінал та копія);

8. Документи, що посвідчують право користування даними будівлями та спорудами суборендарем (оригінали та копії засвідчені суб’єктом звернення).

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

30 календарних днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1.Особа не подала необхідних документів;

2. Подання документів, з порушенням вимог законодавства.

13

Результат надання адміністративної послуги

  1. Рішення щодо надання права користування чужою земельною ділянкою для забудови (суперфіцій);

2. Відмова у наданні права користування чужою земельною ділянкою для забудови (суперфіцій).

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Надання права користування чужою земельною ділянкою для забудови (суперфіцій)

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Кодекс Земельний

5

Акти Кабінету Міністрів України

-

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Витяг з Державного земельного кадастру щодо земельної ділянки

2. Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

3. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, належним чином погоджений

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

30 календарних днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1.Особа не подала необхідних документів;

2.Подані документи є недійсними або у них міститься недостовірна інформація;

13

Результат надання адміністративної послуги

 1. Рішення щодо надання права користування чужою земельною ділянкою для забудови (суперфіцій)

2. Відмова у наданні права користування чужою земельною ділянкою для забудови (суперфіцій)

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача рішення про припинення права власності на земельну ділянку, права постійного користування земельною ділянкою у разі добровільної відмови землевласника, землекористувача

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Кодекс Земельний

Закон України «Про державний земельний кадастр»;

Закон України «Про землеустрій»;

Закон України « Про оренду землі»;

Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;

Закон України «Про адміністративні послуги»;

Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».

5

Акти Кабінету Міністрів України

-

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява про припинення права власності на земельну ділянку, права постійного користування земельною ділянкою у разі добровільної відмови землевласника, землекористувача Суб’єкт звернення додає до заяви наступні документи:

2. А) Для юридичної особи: - копію виписки (витягу) з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців; - копію установчих документів; - копію свідоцтва платника ПДВ; - у разі звернення уповноваженої особи – документ, що підтверджує її повноваження діяти від імені заявника;

Б) Для фізичної особи-підприємця:

 - копію виписки (витягу) з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців; - копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (паспорта громадянина України: стор. 1, 2, 11; паспорта громадянина України, у формі картки, що містить безконтактний електронний носій (копії лицьової та зворотної сторін) або іншого документу, що посвідчує особу;

- копію картки фізичної особи-платника або довідки про присвоєння ідентифікаційного номера. Якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від реєстраційного номеру облікової картки платника податків, додатково подається копія сторінки паспорту з відміткою про таку відмову;

 - у разі звернення уповноваженої особи – документ, що підтверджує її повноваження діяти від імені заявника;

 В) Для громадянина:

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (паспорта громадянина України: стор. 1, 2, 11; паспорта громадянина України, у формі картки, що містить безконтактний електронний носій (копії лицьової та зворотної сторін) або іншого документу, що посвідчує особу;

- копію картки фізичної особи-платника або довідки про присвоєння ідентифікаційного номера. Якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від реєстраційного номеру облікової картки платника податків, додатково подається копія сторінки паспорту з відміткою про таку відмову;

 - у разі звернення уповноваженої особи – документ, що підтверджує її повноваження діяти від імені заявника;

3.Копія державного акта на право власності на земельну ділянку

 4.Копія державного акта на право постійного користування земельною ділянкою

5.Копія згоди уповноваженого органу, до сфери управління якого належить державне підприємство, установа, організація, на припинення права постійного користування земельною ділянкою * Примітка: Копії документів, наданих до заяви на отримання адміністративної послуги, повинні бути належним чином завірені. Особа, що подає документи, зобов’язана при собі мати оригінали вищевказаних документів, для їх посвідчення цією ж особою або адміністратором центру.

 Копії документів засвідчуються власним підписом з прописаним прізвищем і ініціалами, вказаним числом (місяць, рок) (у випадку завірення копій документів адміністратором центру, вказується його прізвище та ініціали, число (місяць, рік), також, ці копії засвідчується печаткою (штампом)).

** Примітка: Відповідно до ч.7 ст.9 ЗУ «Про адміністративні послуги» якщо відомості про подані документи не внесені і не містяться у відповідних інформаційних базах в обсязі, достатньому для надання адміністративної послуги, суб’єкт звернення зобов’язаний їх надати самостійно.

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

30 календарних днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1.Особа не подала необхідних документів;

2.Подані документи є недійсними або у них міститься недостовірна інформація;

13

Результат надання адміністративної послуги

 1. Видача рішення про припинення права власності на земельну ділянку, права постійного користування земельною ділянкою у разі добровільної відмови землевласника, землекористувача.

2. Відмова у видачі рішення про припинення права власності на земельну ділянку, права постійного користування земельною ділянкою у разі добровільної відмови землевласника, землекористувача

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Податковий кодекс України

Земельний кодекс України Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

Закон України «Про адміністративні послуги»;

5

Акти Кабінету Міністрів України

-

6

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства доходів і зборів України від 17 січня 2014 року № 32 «Про затвердження Порядку видачі довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок та її форми», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 31 січня 2014 року за № 201/24978

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява землевласника про видачу довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок (форма № 3ДФ)

2.  Копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (паспорта громадянина України: стор. 1, 2, 11; паспорта громадянина України, у формі картки, що містить безконтактний електронний носій (копії лицьової та зворотної сторін) або іншого документу, що посвідчує особу;

3. Копію картки фізичної особи-платника або довідки про присвоєння ідентифікаційного номера. Якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від реєстраційного номеру облікової картки платника податків, додатково подається копія сторінки паспорту з відміткою про таку відмову;

4. у разі звернення уповноваженої особи – документ, що підтверджує її повноваження діяти від імені заявника;

5. Копія документу, що посвідчує право власності на земельну ділянку;

6. Копія рішення, ухвали, постанови судів, що набрали законної сили (за наявності).

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто.

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

Протягом п’яти робочих днів з дня отримання відповідною радою письмової заяви

12

Результат надання адміністративної послуги

 Довідка про наявність у фізичної особи земельних ділянок (форма №3ДФ)

13

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у межах безоплатної приватизації

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Кодекс Земельний

Закон України "Про землеустрій"

Закон України «Про Державний земельний кадастр»

Закон України «Про фермерське господарство»;

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

Закон України «Про адміністративні послуги».

5

Акти Кабінету Міністрів України

-

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки;

2. Копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (паспорта громадянина України: стор. 1, 2, 11; паспорта громадянина України, у формі картки, що містить безконтактний електронний носій (копії лицьової та зворотної сторін) або іншого документу, що посвідчує особу;

3. Копію картки фізичної особи-платника або довідки про присвоєння ідентифікаційного номера. Якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від реєстраційного номеру облікової картки платника податків, додатково подається копія сторінки паспорту з відміткою про таку відмову;

4. Документи, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві або наявність освіти, здобутої в аграрному навчальному закладі

5. Графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки

6. Погодження землекористувача

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

30 календарних днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1.Особа не подала необхідних документів;

2.Подані документи є недійсними або у них міститься недостовірна інформація;

13

Результат надання адміністративної послуги

 1. Копія рішення сесії про видачу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у межах безоплатної приватизації.

2. копія рішення сесії про відмову у видачі дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у межах безоплатної приватизації.

14

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Кодекс Земельний

Закон України "Про землеустрій"

Закон України «Про Державний земельний кадастр»

Закон України «Про фермерське господарство»;

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

Закон України «Про адміністративні послуги».

5

Акти Кабінету Міністрів України

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява.

2. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Земельного кодексу України.

3. Копія витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

30 календарних днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Особа не подала необхідних документів;

2. Подані документи є недійсними або у них міститься недостовірна інформація;

13

Результат надання адміністративної послуги

 1. Копія рішення сесії про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення

2. Копія рішення сесії про відмову у затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення.

14

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Затвердження технічної документації з бонітування ґрунтів

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Кодекс Земельний

Закон України "Про землеустрій"

Закон України «Про Державний земельний кадастр»

5

Акти Кабінету Міністрів України

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Звернення фізичної / юридичної  особи

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

- заява;

- копія паспорта громадянина України;

- копія реєстраційного номера облікової картки платника податків або  витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців;

- технічна документація з бонітування грунтів

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

30 календарних днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Особа не подала необхідних документів;

2. Подані документи є недійсними або у них міститься недостовірна інформація;

13

Результат надання адміністративної послуги

 1. Копія рішення сесії про затвердження технічної документації з бонітування грунтів;

2. Копія рішення сесії про відмову у затвердженні технічної документації з бонітування грунтів.

14

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Затвердження технічної документації з економічної оцінки земель

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Кодекс Земельний

Закон України "Про землеустрій"

Закон України «Про Державний земельний кадастр»

5

Акти Кабінету Міністрів України

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Звернення фізичної / юридичної  особи

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1.Заява про затвердження технічної документації з економічної оцінки земель.

 Суб’єкт звернення додає до заяви наступні документи:

2. А) Для юридичної особи: - копію виписки (витягу) з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців; - копію установчих документів; - копію свідоцтва платника ПДВ; - у разі звернення уповноваженої особи – документ, що підтверджує її повноваження діяти від імені заявника;

Б) Для фізичної особи-підприємця: - копію виписки (витягу) з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців; - копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (паспорта громадянина України: стор. 1, 2, 11; паспорта громадянина України, у формі картки, що містить безконтактний електронний носій (копії лицьової та зворотної сторін) або іншого документу, що посвідчує особу; - копію картки фізичної особи-платника або довідки про присвоєння ідентифікаційного номера. Якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від реєстраційного номеру облікової картки платника податків, додатково подається копія сторінки паспорту з відміткою про таку відмову; - у разі звернення уповноваженої особи – документ, що підтверджує її повноваження діяти від імені заявника;

В) Для громадянина: - копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (паспорта громадянина України: стор. 1, 2, 11; паспорта громадянина України, у формі картки, що містить безконтактний електронний носій (копії лицьової та зворотної сторін) або іншого документу, що посвідчує особу; - копію картки фізичної особи-платника або довідки про присвоєння ідентифікаційного номера. Якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від реєстраційного номеру облікової картки платника податків, додатково подається копія сторінки паспорту з відміткою про таку відмову; - у разі звернення уповноваженої особи – документ, що підтверджує її повноваження діяти від імені заявника;

3. Технічна документація з економічної оцінки земель

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

30 календарних днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Особа не подала необхідних документів;

2. Подані документи є недійсними або у них міститься недостовірна інформація;

13

Результат надання адміністративної послуги

 1. Копія рішення сесії про затвердження технічної документації з економічної оцінки земель;

2. Копія рішення сесії про відмову у затвердженні технічної документації з економічної оцінки земель.

14

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки у межах населених пунктів

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Кодекс Земельний

Закон України "Про оцінку земель"

5

Акти Кабінету Міністрів України

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Звернення фізичної особи

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Письмова заява за встановленою формою;

 2. Технічна документація з нормативної грошової оцінки земельної ділянки в межах населених пунктів (оригінал);

3. Копія документа що посвідчує особу

4. Копія довіреності(у разі коли заява подається уповноваженим працівником).

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

30 календарних днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Особа не подала необхідних документів;

2. Подані документи є недійсними або у них міститься недостовірна інформація;

13

Результат надання адміністративної послуги

 1. Копія рішення сесії про затвердження технічної документації з  нормативної грошової оцінки земельної ділянки у межах населених пунктів;

2. Копія рішення сесії про відмову у затвердженні технічної документації з  нормативної грошової оцінки земельної ділянки у межах населених пунктів.

14

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Кодекс Земельний

Закон України “Про місцеве самоврядування”

5

Акти Кабінету Міністрів України

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Звернення громадян, суб’єктів господарської діяльності.

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява.

2. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, належним чином погоджений.

3. Копія витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

4.Копія документа, що посвідчує особу - копія паспортних даних, ідентифікаційного номеру (для громадянина)

5. Довіреність (оригінал або нотаріально посвідчена копія) (у разі, якщо документи подаються уповноваженою особою);

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

30 календарних днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Особа не подала необхідних документів;

2. Подані документи є недійсними або у них міститься недостовірна інформація;

13

Результат надання адміністративної послуги

1. Копія рішення сесії про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки;

2. Копія рішення сесії про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

14

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Припинення права оренди земельної ділянки або її частини у разі добровільної відмови орендаря

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Земельний кодекс України;

Закон України «Про державний земельний кадастр»;

Закон України «Про землеустрій»;

Закон України « Про оренду землі»;

Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;

Закон України «Про адміністративні послуги»;

Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».

5

Акти Кабінету Міністрів України

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Звернення громадян, суб’єктів господарської діяльності.

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява або клопотання (довільної форми) про припинення права оренди земельної ділянки.

2.  Договір оренди земельної ділянки (у разі реєстрації – витяг з ДРРПНМ).

3. Витяг з державного земельного кадастру про земельну ділянку;

4. Копії документів, що посвідчують особу заявника:

Для фізичних осіб:

Копія паспорту та довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру.

Для юридичних осіб:

Копії установчих документів (статут, довідка з ЄДРПОУ), копія виписки з Єдиного Державного Реєстру юридичних та фізичних осіб, завірені належним чином.

5. У разі подання документів уповноваженою особою – надається документ, який підтверджує її повноваження.

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

30 календарних днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Особа не подала необхідних документів;

2. Подані документи є недійсними або у них міститься недостовірна інформація;

13

Результат надання адміністративної послуги

1. Копія рішення сесії про припинення права оренди земельної ділянки;

2. Копія рішення сесії про відмову у припиненні права оренди земельної ділянки.

14

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Продаж не на конкурентних засадах земельної ділянки несільськогосподарського призначення, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Земельний кодекс України;

Закон України «Про державний земельний кадастр»;

Закон України «Про землеустрій»;

Закон України « Про оренду землі»;

Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;

Закон України «Про адміністративні послуги»;

Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».

5

Акти Кабінету Міністрів України

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Звернення громадян, суб’єктів господарської діяльності.

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1.           Заява;

2.            Для юридичної особи - Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, а для фізичної особи - документ, що посвідчує особу.

3.            Документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою, та документи, що посвідчують право власності на нерухоме майно (будівлі та споруди), розташоване на цій земельній ділянці (у разі наявності на земельній ділянці будівель, споруд);

4.            Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки (з проставленою Державним кадастровим реєстратором позначкою про проведення перевірки електронного документа та внесення відомостей до Державного земельного кадастру (подається, якщо відповідний проект землеустрою на земельну ділянку раніше не розроблявся та не затверджувався, а земельна ділянка не була сформована) (оригінал);

5.            Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (оригінал);

6.            Звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки (оригінал);

7.            Висновок державної експертизи звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки (оригінал);

8.            Графічний додаток до рішення, розроблений на актуальній топографо-геодезичній зйомці землевпорядною організацією (оригінал).

Якщо документи подаються уповноваженою особою, додатково:

1.            Довіреність (оригінал та нотаріально посвідчена копія);

2.            Паспорт громадянина України (уповноваженої особи) .

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

30 календарних днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Особа не подала необхідних документів;

2. Подані документи є недійсними або у них міститься недостовірна інформація;

13

Результат надання адміністративної послуги

1. Рішення про продаж не на конкурентних засадах земельної ділянки несільського призначення, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна, які перебувають у власності громадян та юридичних.

2. Відмова у продажі не на конкурентних засадах земельної ділянки несільського призначення, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна перебувають у власності громадян та юридичних осіб.

14

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача довідки про припинення ведення особистого селянського господарства або вихід з такого господарства

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України "Про зайнятість населення"

Закон України "Про особисте селянське господарство" стаття 8

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова КМУ від 19.09.2018 №792 "Про затвердження Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу"

Наказ ЦОВВ від 14.04.2017 №572 "Про затвердження Порядку обліку особистих селянських господарств сільськими, селищними та міськими радами"

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Звернення громадян, суб’єктів господарської діяльності.

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1.Заява

2.Документ, що підтверджує повноваження представника (якщо заява подається через уповноважену особу)

3.Копія паспорта громадянина України

Копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків

4. Довідка про наявність та розмір земельної

ділянки (у власності чи у користуванні)

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

5 днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Особа не подала необхідних документів;

2. Подані документи є недійсними або у них міститься недостовірна інформація;

13

Результат надання адміністративної послуги

1. Довідка про припинення ведення особистого селянського господарства або вихід з такого господарства

2. Відмова у наданні довідки про припинення ведення особистого селянського господарства або вихід з такого господарства

14

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача рішення про продаж земельних ділянок державної та комунальної власності

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Кодекс Земельний 

5

Акти Кабінету Міністрів України

-

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Звернення громадян, суб’єктів господарської діяльності.

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1 Заява (клопотання)

2.Копія документа, що посвідчує особу (для громадянина)

3.Документи, що посвідчують право власності на нерухоме майно (будівлі та споруди), розташоване на цій земельній ділянці (у разі наявності на земельній ділянці будівель, споруд)

4.Документ, що посвідчує право користування земельною ділянкою (у разі його наявності)

5.Копія установчих документів (для юридичної особи)

6.У разі подання заяви уповноваженим представником пред’являються документи, що посвідчують особу представника, та копія довіреності

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

30 календарних днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Особа не подала необхідних документів;

2. Подані документи є недійсними або у них міститься недостовірна інформація;

13

Результат надання адміністративної послуги

1 Рішення про продаж земельних ділянок державної чи комунальної власності

2.Рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (якщо такий проект відсутній)

3.Рішення про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

4.Рішення про відмову у продажу земельних ділянок державної чи комунальної власності

14

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Внесення змін до рішень сесії селищної ради (у зв’язку з допущеною помилкою)

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»

5

Акти Кабінету Міністрів України

6

Акти місцевих органів виконавчої влади/ органів місцевого самоврядування

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Звернення особи.

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1.Заява

2.Довіреність (оригінал або нотаріально посвідчена копія)

3.Копії документів, які посвідчують особу для громадян та фізичних осіб – підприємців, уповноваженої особи (паспорт, ідентифікаційний код)

4.Копії установчих документів підприємства, організації, а також засновника

5. Документи, які є підставою для внесення змін

6.Копія витяг з рішення до якого вносяться зміни

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або уповноваженою особою по дорученню, завіреному у встановленому порядку

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

1 місяць (та враховуючи строк на проведення засідання місцевої ради).

12

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративних послуг

Надання неповного пакету документів.

Надання недостовірних даних.

13

Результат надання адміністративної послуги

Внесення змін (доповнень) до рішення

Відмова у внесенні змін (доповнень) до рішення

14

Способи отримання відповіді (результату)

Звернення до центру надання адміністративних послуг.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Надання дозволу на укладання договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення стаціонарної тимчасової споруди або пересувної тимчасової споруди

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Кодекс "Земельний кодекс України"

Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

5

Акти Кабінету Міністрів України

6

Акти місцевих органів виконавчої влади/ органів місцевого самоврядування

Наказ ЦОВВ від 21.10.2011 №244 "Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності"

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Звернення особи.

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява (довільної форми)

2. Витяг із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки на поточний рік

3. Примірник паспорта прив’язки тимчасової споруди замовника

4. Заява на погодження технічної документації щодо встановлення меж особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди

5. Технічна документація щодо встановлення меж особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди (групи стаціонарних тимчасових споруд) що складається з текстових та графічних матеріалів

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або уповноваженою особою по дорученню, завіреному у встановленому порядку

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

1 місяць (та враховуючи строк на проведення засідання місцевої ради).

12

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративних послуг

Подання не у повному обсязі встановленого переліку документів

Подання документів, що містять недостовірні відомості.

13

Результат надання адміністративної послуги

1.Рішення про укладання договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди

2.Рішення про відмову в укладанні договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди

14

Способи отримання відповіді (результату)

Звернення до центру надання адміністративних послуг.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Встановлення обмеженого платного або безоплатного користування чужою земельною ділянкою (сервітуту)

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Земельний кодекс України;

Закон України “ Про оренду землі”

Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

5

Акти Кабінету Міністрів України

6

Акти місцевих органів виконавчої влади/ органів місцевого самоврядування

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Звернення особи.

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява про обмеження сфери призначення

2. Графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування та розмір земельної ділянки

3. Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

4. Довіреність (оригінал або нотаріально посвідчена копія)

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або уповноваженою особою по дорученню, завіреному у встановленому порядку

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

1 місяць (та враховуючи строк на проведення засідання місцевої ради).

12

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративних послуг

1.Подання не у повному обсязі встановленого переліку документів

2.Невідповідності поданих документів вимогам законодавства

13

Результат надання адміністративної послуги

1. Рішення щодо встановлення обмеженого платного або безоплатного користування чужою земельною ділянкою (сервітуту)

2. Відмова у встановленні обмеженого платного або безоплатного користування чужою земельною ділянкою (сервітуту)

14

Способи отримання відповіді (результату)

Звернення до центру надання адміністративних послуг.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Поновлення (продовження) договору особистого строкового сервітуту

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Земельний кодекс України;

Закон України “ Про оренду землі”

Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

5

Акти Кабінету Міністрів України

6

Акти місцевих органів виконавчої влади/ органів місцевого самоврядування

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Звернення особи.

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява

2. Довідка про відсутність заборгованості за користування частиною земельної ділянки

3. Довідка щодо підтримання належного санітарного стану на земельній ділянці

4. Документ, що підтверджує ринкову вартість майна (експертний висновок вартості об‘єкту оцінки, витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки тощо)

5. Копія витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку

6. Договір сервітутного землекористування земельною ділянкою.

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або уповноваженою особою по дорученню, завіреному у встановленому порядку

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

1 місяць (та враховуючи строк на проведення засідання місцевої ради).

12

Результат надання адміністративної послуги

1. Рішення про поновлення (продовження) договору сервітутного землекористування земельною ділянкою.

2. Мотивована відмова

13

Способи отримання відповіді (результату)

Звернення до центру надання адміністративних послуг.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Припинення договору особистого строкового сервітуту

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

5

Акти Кабінету Міністрів України

6

Акти місцевих органів виконавчої влади/ органів місцевого самоврядування

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Звернення особи.

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява.

2.Копія правовстановлюючого документа на земельну ділянку (за наявності).

3.Довідка про відсутність заборгованості за користування частиною земельної ділянки.

4.Довідка щодо підтримання належного санітарного стану на земельній ділянці.

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або уповноваженою особою по дорученню, завіреному у встановленому порядку

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

1 місяць (та враховуючи строк на проведення засідання місцевої ради).

12

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративних послуг

Подання документів, що містять недостовірні відомості

Подання неповного пакета документів

13

Результат надання адміністративної послуги

1. Рішення про припинення договору

2. Рішення про відмову у припиненні договору

14

Способи отримання відповіді (результату)

Звернення до центру надання адміністративних послуг.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача рішення про передачу у власність, надання у постійне користування та оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Земельний кодекс України;

Закон України “ Про оренду землі”

Закон України "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності"

Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

5

Акти Кабінету Міністрів України

6

Акти місцевих органів виконавчої влади/ органів місцевого самоврядування

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Звернення особи.

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява

2.  Копія доручення у разі подання заяви представником

3. Копії документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою (у разі наявності)

4. Копії установчих документів (статуту) для юридичних осіб

5. Копії документів, шо посвідчують право власності на нерухоме майно (будівлі, споруди), розташоване на цій земельній ділянці (у разі наявності на земельній ділянці будівель, споруд

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або уповноваженою особою по дорученню, завіреному у встановленому порядку

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

1 місяць (та враховуючи строк на проведення засідання місцевої ради).

12

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративних послуг

Подання документів, що містять недостовірні відомості

Подання неповного пакета документів

13

Результат надання адміністративної послуги

1. Рішення про передачу у власність, надання у постійне користування та оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності

2. Відмова у видачі рішення про передачу у власність, надання у постійне користування та оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності

14

Способи отримання відповіді (результату)

Звернення до центру надання адміністративних послуг.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Надання у користування водних об’єктів на умовах оренди

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Кодекс Земельний

Кодекс Водяний

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова КМУ від 02.06.2021 №572 "Про затвердження Типового договору оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом"

6

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України від 28.05.2013 №236 "Про затвердження Методики визначення розміру плати за надані в оренду водні об’єкти"

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява про укладання договору

2. Договір оренди водних об’єктів

3. Паспорт водного об'єкта

4. Акт визначення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

5. Акт приймання-передачі об’єкта оренди

6.Кадастровий план земельної ділянки з відображенням обмежень (обтяжень) та інших прав третіх осіб у її використанні і встановлених земельних сервітутів

7.План або схема об’єкта оренди

8. Проект відведення земельної ділянки

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто.

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Розрахунок розміру плати за надані в оренду водні об’єкти здійснюється за формою, визначеною методикою, яка затверджена Наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 28.05.2013 № 236

11

Строк надання адміністративної послуги

30 календарних днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Не повний перелік документів

2. Подання заявником документів, що містять недостовірні відомості

13

Результат надання адміністративної послуги

1. Договір оренди водного об‘єкта

2. Передача водних об’єктів у користування на умовах оренди

14

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Поновлення договору оренди водних об’єктів

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська область, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Кодекс Земельний

Кодекс Водяний

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова КМУ від 02.06.2021 №572 "Про затвердження Типового договору оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом"

6

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України від 28.05.2013 №236 "Про затвердження Методики визначення розміру плати за надані в оренду водні об’єкти"

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява про укладання договору

2. Договір оренди водних об’єктів

3. Паспорт водного об'єкта

4. Акт визначення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

5. Акт приймання-передачі об’єкта оренди

6. Кадастровий план земельної ділянки з відображенням обмежень (обтяжень) та інших прав третіх осіб у її використанні і встановлених земельних сервітутів

7. План або схема об’єкта оренди

8. Проект відведення земельної ділянки

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Розрахунок розміру плати за надані в оренду водні об’єкти здійснюється за формою, визначеною методикою, яка затверджена Наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 28.05.2013 № 236

11

Строк надання адміністративної послуги

30 календарних днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Не повний перелік документів.

13

Результат надання адміністративної послуги

1. Договір оренди водного об‘єкта

2. Передача водних об’єктів у користування на умовах оренди

14

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

адміністративної послуги

Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку з відомостями про речові права на земельну ділянку, їх обтяження, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, включно з іншими відомостями, внесеними до Поземельної книги, а також з відомостями про ділянки надр, надані у користування відповідно до спеціальних дозволів на користування надрами та актів про надання гірничих відводів, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Держгеонадрами та Держпраці (за наявності), та посиланням на документи, на підставі яких відомості про обмеження у використанні земель внесені до Державного земельного кадастру

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська область, Чернігівський район,селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закону України «Про Державний земельний кадастр»,

Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

5

Акти Кабінету Міністрів України

Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р. № 1051.

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 р. № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг»

6

Акти центральних органів виконавчої влади України

7

Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування

Умови отримання адміністративної послуги

8

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява про надання відомостей з Державного земельного кадастру

9

Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява про надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку з відомостями про речові права на земельну ділянку, їх обтяження, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, включно з іншими відомостями, внесеними 9 до Поземельної книги, а також відомостями про ділянки надр, надані у користування відповідно до спеціальних дозволів на користування надрами та актів про надання гірничих відводів, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Держгеонадрами та Держпраці (за наявності), та посиланням на документи, на підставі яких відомості про обмеження у використанні земель внесені до Державного земельного кадастру, за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р. № 1051.

2. Документ, що підтверджує оплату послуг з надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (або інформація (реквізити платежу) про сплату збору (внесення плати) в будь-якій формі, надані суб’єктом звернення). 3. Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою)

10

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заява про надання відомостей з Державного земельного кадастру у паперовій формі з доданими документами подається заявником або уповноваженою ним особою особисто або надсилається рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення або в електронній формі – технічними засобами електронних комунікацій з використанням електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису, чи іншого альтернативного засобу електронної ідентифікації особи через Публічну кадастрову карту або з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, у тому числі через вебсторінку Держгеокадастру.

 У разі подання заяви органом державної влади, органом місцевого самоврядування у заяві зазначаються підстави надання відповідної інформації з посиланням на норму закону, яка передбачає право відповідного органу запитувати таку інформацію, а також реквізити справи, у зв’язку з якою виникла потреба в отриманні інформації. Така заява розглядається у позачерговому порядку

11

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Послуга платна

11.1

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

Стаття 41 Закону України «Про Державний земельний кадастр», стаття 34 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

11.2

Розмір та порядок внесення плати за адміністративну послугу

Розмір плати за надання послуги – 0,05 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому надається відповідна адміністративна послуга (у випадку звернення органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування – безоплатно). За надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, що містить відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, додатково сплачується адміністративний збір за надання інформації із цього реєстру відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень». За отримання інформації з Державного реєстру прав справляється адміністративний збір у такому розмірі: 0,025 прожиткового мінімуму для працездатних осіб – отримання інформації в паперовій формі; 0,0125 прожиткового мінімуму для працездатних осіб – отримання інформації в електронній формі. 10 Адміністративний збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, та округлюється до найближчих 10 гривень. Оплата послуги здійснюється шляхом попереднього перерахування коштів через банки та/або відділення поштового зв’язку; підтвердженням оплати послуги є платіжне доручення або квитанція з відміткою банку чи відділення поштового зв’язку (або інформація (реквізити платежу) про сплату збору (внесення плати) в будь-якій формі, надані суб’єктом звернення). Оплата послуг здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні». У разі подання заяви в електронній формі технічними засобами електронних комунікацій з використанням електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису, чи іншого альтернативного засобу електронної ідентифікації особи, у тому числі через Публічну кадастрову карту, оплата послуг за надання відомостей з Державного земельного кадастру здійснюється із застосуванням електронних платіжних засобів відповідно до Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні» за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру

12

Строк надання адміністративної послуги

У день реєстрації відповідної заяви у територіальному органі Держгеокадастру.

 У разі подання заяви в електронній формі через Публічну кадастрову карту витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку в електронній формі або мотивована відмова в наданні такого документа видаються в режимі реального часу за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру

13

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративних послуг

1. У Державному земельному кадастрі відсутні запитувані відомості.

2. Із заявою про надання відомостей з Державного земельного кадастру звернулася неналежна особа (право на отримання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку надано органам державної влади, органам місцевого самоврядування для здійснення своїх повноважень, визначених законом; фізичним та юридичним особам, за умови їх ідентифікації з використанням кваліфікованого електронного підпису чи іншого альтернативного засобу ідентифікації особи).

3. Документи подано не в повному обсязі (відсутність документа, що підтверджує повноваження діяти від імені заявника, відсутність документа, що підтверджує оплату послуг з надання витягу (або інформації (реквізитів платежу)) та/або документи не відповідають вимогам, встановленим законом (заява не відповідає встановленій формі)

14

Результат надання адміністративної послуги

Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку з відомостями про речові права на земельну ділянку, їх обтяження, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, включно з іншими відомостями, внесеними до Поземельної книги, а також відомостями про ділянки надр, надані у користування відповідно до спеціальних дозволів на користування надрами та актів про надання гірничих відводів, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Держгеонадрами та Держпраці (за наявності), та посиланням на документи, на підставі яких відомості про обмеження у використанні земель внесені до Державного земельного кадастру, або повідомлення про відмову у наданні відомостей з Державного земельного кадастру

15

Способи отримання відповіді (результату)

Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку з відомостями про речові права на земельну ділянку, їх обтяження, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, включно з іншими відомостями, внесеними до Поземельної книги, а також відомостями про ділянки надр, надані у користування відповідно до спеціальних дозволів на користування надрами та актів про надання гірничих відводів, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Держгеонадрами та Держпраці (за наявності), та посиланням на документи, на підставі яких відомості про обмеження у використанні земель внесені до Державного земельного кадастру, або повідомлення про відмову у наданні відомостей з Державного земельного кадастру надсилаються заявникові в електронній формі технічними засобами електронних комунікацій на вказану у зверненні адресу електронної пошти або з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, у тому числі через вебсторінку Держгеокадастру, за бажанням заявника видаються у паперовій формі центром надання адміністративних послуг особисто заявнику або шляхом направлення поштою цінним листом з описом вкладення та повідомленням про вручення

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

адміністративної послуги

Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку з усіма відомостями, внесеними до Поземельної книги, крім відомостей про речові права на земельну ділянку, що виникли після 1 січня 2013 р., а також з відомостями про ділянки надр, надані у користування відповідно до спеціальних дозволів на користування надрами та актів про надання гірничих відводів, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Держгеонадрами та Держпраці (за наявності), та посиланням на документи, на підставі яких відомості про обмеження у використанні земель внесені до Державного земельного кадастру

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська область, Чернігівський район селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закону України «Про Державний земельний кадастр»,

Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

5

Акти Кабінету Міністрів України

Порядок ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р. № 1051.

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 р. № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг»

6

Акти центральних органів виконавчої влади України

7

Акти місцевих органів виконавчої влади/органів місцевого самоврядування

Умови отримання адміністративної послуги

8

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява про надання відомостей з Державного земельного кадастру

9

Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява про надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку з усіма відомостями, внесеними до Поземельної книги, крім відомостей про речові права на земельну ділянку, що виникли після 1 січня 2013 р., а також відомостями про ділянки надр, надані у користування відповідно до спеціальних дозволів на користування надрами та актів про надання гірничих відводів, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Держгеонадрами та Держпраці (за наявності), та посиланням на документи, на підставі яких відомості про обмеження у використанні земель внесені до Державного земельного кадастру, за формою, встановленою Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р. № 1051.

2. Документ, що підтверджує оплату послуг з надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (або інформація (реквізити платежу) про сплату збору (внесення плати) в будь-якій формі, надані суб’єктом звернення). 3. Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою)

10

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заява про надання відомостей з Державного земельного кадастру у паперовій формі з доданими документами подається заявником або уповноваженою ним особою особисто або надсилається рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення або в електронній формі – технічними засобами електронних комунікацій з використанням електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису, чи іншого альтернативного засобу електронної ідентифікації особи через Публічну кадастрову карту або з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, у тому числі через вебсторінку Держгеокадастру.

У разі подання заяви органом державної влади, органом місцевого самоврядування у заяві зазначаються підстави надання відповідної інформації з посиланням на норму закону, яка передбачає право відповідного органу запитувати таку інформацію, а також реквізити справи, у зв’язку з якою виникла потреба в отриманні інформації. Така заява розглядається у позачерговому порядку

11

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Послуга платна (у випадку звернення органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування – безоплатна)

11.1

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата

Стаття 41 Закону України «Про Державний земельний кадастр»

11.2

Розмір та порядок внесення плати за адміністративну послугу

Розмір плати за надання послуги – 0,05 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому надається відповідна адміністративна послуга. Оплата послуги здійснюється шляхом попереднього перерахування коштів через банки та/або відділення поштового зв’язку; підтвердженням оплати послуги є платіжне доручення або квитанція з відміткою банку чи відділення поштового зв’язку (або інформація (реквізити платежу) про сплату збору (внесення плати) в будь-якій формі, надані суб’єктом звернення). Оплата послуг здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні». У разі подання заяви в електронній формі технічними засобами електронних комунікацій з використанням електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису, чи іншого альтернативного засобу електронної ідентифікації особи, у тому числі через Публічну кадастрову карту, оплата послуг за надання відомостей з Державного земельного кадастру здійснюється із застосуванням електронних платіжних засобів відповідно до Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні» за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру

12

Строк надання адміністративної послуги

У день реєстрації відповідної заяви у територіальному органі Держгеокадастру. У разі подання заяви в електронній формі через Публічну кадастрову карту витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку в електронній формі або мотивована відмова в наданні такого документа видаються в режимі реального часу за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру

13

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративних послуг

1. У Державному земельному кадастрі відсутні запитувані відомості.

2. Із заявою про надання відомостей з Державного земельного кадастру звернулася неналежна особа (право на отримання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку надано органам державної влади, органам місцевого самоврядування для здійснення своїх повноважень, визначених законом; фізичним та юридичним особам, за умови їх ідентифікації з використанням кваліфікованого електронного підпису чи іншого альтернативного засобу ідентифікації особи).

3. Документи подано не в повному обсязі (відсутність документа, що підтверджує повноваження діяти від імені заявника, відсутність документа, що підтверджує оплату послуг з надання витягу (або інформації (реквізитів платежу)) та/або документи не відповідають вимогам, встановленим законом (заява не відповідає встановленій формі)

14

Результат надання адміністративної послуги

Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку з усіма відомостями, внесеними до Поземельної книги, крім відомостей про речові права на земельну ділянку, що виникли після 1 січня 2013 р., а також відомостями про ділянки надр, надані у користування відповідно до спеціальних дозволів на користування надрами та актів про надання гірничих відводів, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Держгеонадрами та Держпраці (за наявності), та посиланням на документи, на підставі яких відомості про обмеження у використанні земель внесені до Державного земельного кадастру, або повідомлення про відмову у наданні відомостей з Державного земельного кадастру

15

Способи отримання відповіді (результату)

Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку з усіма відомостями, внесеними до Поземельної книги, крім відомостей про речові права на земельну ділянку, що виникли після 1 січня 2013 р., а також відомостями про ділянки надр, надані у користування відповідно до спеціальних дозволів на користування надрами та актів про надання гірничих відводів, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Держгеонадрами та Держпраці (за наявності), та посиланням на документи, на підставі яких відомості про обмеження у використанні земель внесені до Державного земельного кадастру, або повідомлення про відмову у наданні відомостей з Державного земельного кадастру надсилаються заявникові в електронній формі технічними засобами електронних комунікацій на вказану у зверненні адресу електронної пошти або з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, у тому числі через веб-сторінку Держгеокадастру, за бажанням заявника видаються у паперовій формі центром надання адміністративних послуг особисто заявнику або шляхом направлення поштою цінним листом з описом вкладення та повідомленням про вручення.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місце знаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Чернігівський район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Чернігівський район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Чернігівський район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Чернігівський район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Чернігівський район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Чернігівський район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Чернігівський район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Чернігівський район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Чернігівський район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Чернігівський район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;         

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;   

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;       

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27.

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності"

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова КМУ від 07.07.2021р. № 690 "Про затвердження Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна"

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заяви про присвоєння адреси об’єкту будівництва або об’єкту нерухомого майна;

2. Викопіювання з топографо-геодезичного плану у масштабі М 1:500 із зазначенням місця розташування запланованих об’єктів будівництва, а також головного входу до будинку (для будинків);

3. Копія документа, що дає право на виконання будівельних робіт, - у разі присвоєння адреси об’єкту будівництва та якщо такий документ не внесений до єдиного реєстру документів;

4. Копія документа, що засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, - у разі присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна та якщо такий документ не внесений до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів

5. Оригінал довіреності (у випадку подання документів уповноваженою особою).

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

5 робочих днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Неправильно оформлені документи (незаповнені або заповнені частково);

2. Виявлення в поданих документах недостовірної інформації;

3. Неповний пакет документів.

13

Результат надання адміністративної послуги

 1. Внесення інформації про присвоєння адреси об’єкту будівництва до реєстру адрес;

2. Оприлюднення рішення про присвоєння адреси об’єкту будівництва на офіційному вебсайті суб'єкта надання адміністративної послуги (за наявності) або в друкованому засобі масової інформації місцевої сфери розповсюдження (за відсутності вебсайту);

3.Приймає рішення про присвоєння адреси, що повинно містити відомості про ідентифікатор об’єкта будівництва.

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Зміна адреси об’єкта нерухомого майна (для  введених в експлуатацію об’єктів)

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місце знаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Чернігівський район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Чернігівський район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Чернігівський район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Чернігівський район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Чернігівський район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Чернігівський район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Чернігівський район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Чернігівський район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Чернігівський район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Чернігівський район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;         

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;   

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;       

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська обл., смт. Козелець, вул. Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності"

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова КМУ від 07 липня 2021 р. № 690 "Про затвердження Порядку присвоєння адрес об'єктам будівництва, об'єктам нерухомого майна".

Постанова КМУ від 27.03.2019 №367 "Деякі питання дерегуляції господарської діяльності

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява власника (співвласників) об’єкта нерухомого майна про зміну адреси із зазначенням раніше присвоєної адреси об’єкта нерухомого майна, відомостей про документ, що посвідчує право власності на об’єкт нерухомого майна до його об’єднання, поділу або виділення частки, ідентифікаційного коду юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб);

2. Документ, що засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта (крім випадків, коли об’єкт нерухомого майна створюється шляхом поділу, об’єднання або виділення без проведення будівельних робіт, що відповідно до законодавства потребують отримання дозволу на їх проведення), - якщо такий документ не внесений до єдиного реєстру документів, які дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів;

3. Документ, що посвідчує право власності на об’єкт нерухомого майна до його об’єднання, поділу або виділення частки, - якщо право власності на об’єкт не зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно;

4. Технічний паспорт на новостворений об’єкт нерухомого майна.

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

5 робочих днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Подання неповного пакету документів;

2. Подання заяви до уповноваженого органу з присвоєння адреси, який не має повноважень приймати рішення про присвоєння адреси на відповідній території;

3. Подання заяви особою, яка не є власником (співвласником) об’єкта нерухомого майна, щодо якого подано заяву;

4. Виявлення недостовірних відомостей у поданих документах, що підтверджено документально.

13

Результат надання адміністративної послуги

1.  Внесення інформації про зміну адреси об’єкта нерухомого майна до реєстру адрес;

2. Оприлюднення рішення про зміну адреси об’єкта нерухомого майна на офіційному вебсайті суб'єкта надання адміністративної послуги (за наявності);

3. Рішення про зміну адреси;

4. Повідомлення про відмову у зміні адреси об’єкта нерухомого майна з обґрунтуванням підстав такої відмови.

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача свідоцтва про право власності

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків"

Закон України "Про приватизацію державного житлового фонду"

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова КМУ від 08.10.1992 №572 "Про механізм впровадження Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду"

6

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ ЦОВВ від 16.12.2009 №396 "Про затвердження Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян"

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Оформлена заява на приватизацію квартири (будинку), житлового приміщення у гуртожитку, кімнати у комунальній квартирі;

2. Копії документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, громадянина, який подає заяву, та всіх членів його сім’ї (для осіб, які не досягли 14 років, копії свідоцтв про народження), які проживають разом з ним;

3. Копії довідок про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податку громадянина, який подає заяву, та всіх членів його сім’ї, які проживають разом з ним (крім випадків, коли через свої релігійні переконання особи відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті);

4. Копії документів, виданих органами державної реєстрації актів цивільного стану або судом, що підтверджують родинні відносини між членами сім’ї (свідоцтва про народження, свідоцтва про шлюб, свідоцтва про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили, тощо);

5. Довідка про реєстрацію місця проживання заявника та всіх членів його сім’ї, зареєстрованих у квартирі (будинку), житловому приміщенні гуртожитку, кімнати у комунальній квартирі;

6. Технічний паспорт на квартиру (кімнату, жилий блок, секцію) у житловому будинку (гуртожитку), а на одноквартирний будинок - технічний паспорт на садибний (індивідуальний) житловий будинок;

7.Копія ордера на житлове приміщення або ордера на житлову площу у гуртожитку;

8. Документ, що підтверджує невикористання ним та членами його сім’ї житлових чеків для приватизації державного житлового фонду;

9. Копія документа, що підтверджує право на пільгові умови приватизації;

10. Заява-згода тимчасово відсутніх членів сім’ї наймача на приватизацію;

11. Громадяни, які проживають у гуртожитку також додають: витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про наявність у власності житла; копію договору найму жилого приміщення та/або копію договору оренди житла; форму первинної облікової документації № 028/о "Консультаційний висновок спеціаліста" з відміткою про відсутність захворювання на туберкульоз.

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Вартість послуг з оформлення документів на право власності на квартиру (будинок), житлове приміщення у гуртожитку оплачується громадянами за розцінками, що встановлюються місцевими органами виконавчої влади.

11

Строк надання адміністративної послуги

30 календарних  днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Накладення арешту на квартиру;

2. Подання заяви з порушенням строків, передбачених Законом;

3. Квартира (будинок) не підлягає приватизації відповідно до п.2 ст.2 Закону Україна "Про приватизацію державного житлового фонду";

4. Відсутність у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відомостей про здобувача ліцензії (суб’єкта господарювання) або наявність відомостей про державну реєстрацію його припинення;

5. Документи подано з порушенням вимог законодавства;

6. Не повний перелік документів;

7. Не здійснено доплату за понаднормову надлишкову площу, що приватизується (у разі необхідності);

8.Використане право на приватизацію;

13

Результат надання адміністративної послуги

1. Видача свідоцтва про право власності на квартиру (будинок), житлове приміщення у гуртожитку;

2. Відмова у приватизації та видачі свідоцтва про право власності на квартиру (будинок), житлове приміщення у гуртожитку.

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача дубліката свідоцтва про право власності

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України "Про приватизацію державного житлового фонду"

5

Акти Кабінету Міністрів України

-

6

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ ЦОВВ від 16.12.2009 №396 "Про затвердження Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян"

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява про видачу дубліката;

2.Копія паспорта або іншого документа, що посвідчує особу (за пред’явленням оригіналу);

3. Зіпсоване свідоцтво про право власності, у разі наявності;

4.Документ, що підтверджує повноваження уповноваженої особи;

5.Документ, що посвідчує особу представника.

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

30 календарних  днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Подання не у повному обсязі встановленого переліку документів

2. Подання документів, з порушенням вимог законодавства

13

Результат надання адміністративної послуги

1. Дублікат свідоцтва про право власності на приватизоване житло;

2. Відмова у видачі дубліката свідоцтва про право власності на приватизоване житло.

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача ордера на жиле приміщення

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Кодекс "Житловий кодекс України"

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова КМУ від 11.12.1984 №470 "Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР"

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява;

2.Облікові справи громадян, щодо яких приймається рішення;

3. Паспорти (або документи, що їх замінюють) членів сім'ї, включених до ордера (пред'являються при одержанні ордера);

4. Довіреність на право представляти інтереси суб’єкта звернення, оформлена в установленому законодавством порядку (у разі звернення уповноваженого представника).

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатне надання

11

Строк надання адміністративної послуги

30 календарних  днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

Подання не у повному обсязі встановленого переліку документів.

13

Результат надання адміністративної послуги

Ордер на житлове приміщення.

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Рішення щодо продовження строку проживання в жилих приміщеннях з фондів житла для тимчасового проживання

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Кодекс "Житловий кодекс України"

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова КМУ від 31.03.2004 №422 "Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання та Порядку надання і користування житловими приміщеннями з фондів житла для тимчасового проживання"

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява з підписами всіх повнолітніх членів сім’ї;

2. Документи, які підтверджують необхідність продовження терміну проживання в тимчасовому або соціальному житловому фонді.

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатне надання

11

Строк надання адміністративної послуги

10 робочих  днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Подання не у повному обсязі встановленого переліку документів;

2.Подання документів, що містять недостовірні відомості.

13

Результат надання адміністративної послуги

1. Рішення щодо продовження строку проживання в жилих приміщеннях з фондів житла для тимчасового проживання;

2.Відмова у продовження строку проживання в жилих приміщеннях з фондів житла для тимчасового проживання.

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Кодекс Житловий

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова КМУ від 11.03.2011 №238 "Про Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов"

Постанова КМУ від 11.12.1984 №470 "Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР"

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява про взяття на квартирний облік

2. Довідка про реєстрацію місця проживання

3. Довідки про те, чи перебувають члени сім’ї на квартирному обліку за місцем роботи (у виконавчому комітеті сільської, селищної, міської ради)

4. Копії документів, що підтверджують право громадянина та членів його сім'ї на надання пільг під час зарахування на квартирний облік відповідно до вимог чинного законодавства

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або через законного представника.

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатне надання

11

Строк надання адміністративної послуги

30 робочих  днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Подання документів, які містять недостовірні відомості, що встановлено відповідним органом місцевого самоврядування

2.Подання документів у неповному обсязі

3. Подання документів, які містять виправлення

4.Подання документів, що не підтверджують можливість визнання у встановленому порядку громадянина таким, що потребує надання соціального житла

13

Результат надання адміністративної послуги

Рішення про взяття на квартирний облік.

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Взяття на облік громадян, які потребують надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Кодекс Житловий

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова КМУ від 31.03.2004 №422 "Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання та Порядку надання і користування житловими приміщеннями з фондів житла для тимчасового проживання" 

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява з підписами всіх повнолітніх членів сім’ї;

2. Копії документів, що посвідчують особу заявника;

3. Довідки про дохід заявника та всіх членів його сім’ї;

4. Довідка бюро технічної інвентаризації про відсутність у громадянина іншого житла для проживання за місцем отримання житла з фонду житла для тимчасового проживання, а у разі прибуття громадянина з іншого регіону (крім внутрішньо переміщених осіб) - зазначена довідка з попереднього місця проживання;

5. Копії документів про підтвердження набуття першочергового права на забезпечення житловим приміщенням з фондів житла для тимчасового проживання (сім’ї з неповнолітніми дітьми, вагітні жінки, особи, які втратили працездатність, та особи пенсійного віку);

6. Копії документів, виданих органами державної реєстрації актів цивільного стану або судом, що підтверджують сімейні, родинні відносини заявника та всіх членів його сім’ї (свідоцтво про народження, свідоцтво про державну реєстрацію шлюбу, посвідчення опікуна або піклувальника), або довідка про склад сім’ї;

7. Біженці крім документів, додатково, подають довідки, видані органом міграційної служби за місцем проживання біженця: про реєстрацію за місцем проживання біженця; про відсутність житла у пункті тимчасового розміщення біженців чи відсутність такого пункту;

8. Внутрішньо переміщені особи за умови наявності у них житла, непридатного для подальшого проживання, яке розташоване на території України (крім тимчасово окупованої території України та/або населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення), надають довідку про визнання жилого будинку (жилого приміщення) таким, що не відповідає санітарним і технічним вимогам, яка видається місцевим органом виконавчої влади або виконавчим органом місцевого самоврядування за місцем розташування такого житла;

9. Громадяни, які вимушені залишити житлове приміщення внаслідок його аварійного стану, стихійного лиха або з інших підстав, що загрожують стану та безпеці відповідного житлового приміщення, крім документів, додатково подають довідку, видану місцевим органом виконавчої влади або виконавчим органом місцевого самоврядування за попереднім місцем проживання, про непридатність наявного у них житла для подальшого проживання;

10. Громадяни, які втратили житло внаслідок звернення стягнення на житлові приміщення, що були придбані ними за рахунок кредиту (позики) банку чи іншої особи, повернення якого забезпечено іпотекою відповідного приміщення, додатково подають: рішення кредитора про звернення стягнення на передане в іпотеку житлове приміщення та письмову вимогу кредитора або нового власника цього житлового приміщення щодо його звільнення - у разі добровільного виселення; витяг з рішення суду щодо примусового виселення з житлового приміщення - у разі примусового виселення.

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатне надання

11

Строк надання адміністративної послуги

10 робочих днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Відсутність підстав для отримання житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання або документів, передбачених Порядком;

2.Подання не у повному обсязі встановленого переліку документів.

13

Результат надання адміністративної послуги

1. Взяття на облік громадян, які потребують надання житлового приміщення;

2. Відмова у взятті на облік громадян, які потребують надання житлового приміщення.

14

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

адміністративної послуги

Прийняття рішення про переведення житлового будинку або житлового приміщення у нежитлові

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративних послуг

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративних послуг

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Телефон: (04646)21234.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Житловий кодекс України.

Закон України «Про адміністративні послуги»

5

Акти Кабінету Міністрів України

6

Акти місцевих органів виконавчої влади/ органів місцевого самоврядування

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Особисто або уповноваженою особою по дорученню, завіреному у встановленому порядку 

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1.Заява

2.Дані особистого паспорту та ідентифікаційного номеру (копії особистого паспорту 1, 2 та 11 сторінок) (для фізичних осіб)

3.Свідоцтво про державну реєстрацію підприємства (посвідчено в установленому законом порядку), довідку про внесення до Єдиного державного реєстру (копія) (для юридичних осіб)

4.Копія документу, яка підтверджує право власності на житлове приміщення, житловий будинок

5.Копія технічного паспорту на жиле приміщення або жилий будинок

6.Письмова згода мешканців прилеглих квартир при втручанні в елементи спільної власності

7.Довідка про відсутність зареєстрованих осіб

8.Технічний висновок щодо стану існуючих будівельних конструкцій та інженерних мереж, можливості їх реконструкції та перепланування, з метою зміни цільового призначення та висновок про можливість переведення жилих приміщень, житлового будинку до нежитлового фонду

9.Згода об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, у разі розміщення квартири в будинку, де створено таке об’єднання

особою замовника). 

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Документи надаються суб’єктом звернення особисто, або уповноваженою особою, в довіреності якої має бути чітко зазначено, на який саме вид адміністративних послуг подаються документи.

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

Протягом 30 календарних днів.

12

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративних послуг

1. Подання суб’єктом звернення неповного пакету документів.

2. Виявлення в документах виправлень, недостовірних відомостей, або розбіжностей.

3. Відсутність підстав для перебування на квартирному обліку.

13

Результат надання адміністративної послуги

Рішення про переведення об’єкта нерухомого майна з житлового в нежитловий або з нежитлового в житловий

14

Способи отримання відповіді (результату)

Звернення до центру надання адміністративних послуг.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача довідки про невикористання житлових чеків для приватизації державного житлового фонду

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо графіку роботи представника уповноваженого органу

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт уповноваженого органу

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України "Про приватизацію державного житлового фонду»

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова КМУ від 08.10.1992 №572 "Про механізм впровадження Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" 

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява;

2. Довідка про період реєстрації за місцем проживання (у разі відсутності відповідної інформації в паспорті громадянина України);

3. Копія паспорта-сторінки 1, 2, 3 та всі сторінки з відмітками реєстрації місця проживання;

4. Документ, що підтверджує зміну прізвища (копія) (за необхідності).

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатне надання

11

Строк надання адміністративної послуги

У місячний строк

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Відсутність підстав для отримання житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання або документів, передбачених Порядком;

2.Подання не у повному обсязі встановленого переліку документів.

13

Результат надання адміністративної послуги

1. Видача довідки про невикористання житлових чеків для приватизації державного житлового фонду;

2. Відмова у видачі довідки про невикористання житлових чеків для приватизації державного житлового фонду.

14

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

адміністративної послуги

Видача будівельного паспорту забудови земельної ділянки

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративних послуг

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративних послуг

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Козелецької селищної ради 

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративних послуг

Інформація щодо режиму роботи суб’єкта надання адміністративних послуг

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ Козелецької селищної ради :

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративних послуг

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб’єкта надання адміністративних послуг

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»

5

Акти Кабінету Міністрів України

6

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 103 від 05.07.2011р. «Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорту забудови земельної ділянки»

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Звернення забудовника

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1.Заява на видачу будівельного паспорта

2. Засвідчена копія документа, що засвідчує право власності або користування земельною ділянкою, або договір суперфіцію

3. Ескізні наміри забудови

4.Проект будівництва (за наявності)

5. Засвідчена згода співвласників земельної ділянки (житлового будинку) на забудову

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Для    отримання    будівельного   паспорта   забудовник звертається   з  письмовою  заявою щодо намірів забудови земельної ділянки.

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

10 робочих днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Неподання повного пакета документів, визначених Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 05.07.2011 №103.

 2. Невідповідність намірів забудови земельної ділянки вимогам містобудівної документації на місцевому рівні, детальним планам територій, планувальним рішенням проектів садівницьких та дачних товариств, державним будівельним нормам, стандартам і правилам.

14

Результат надання адміністративної послуги

Примірник будівельного паспорта забудови земельної ділянки

15

Способи отримання відповіді (результату)

Результат надання адміністративної послуги отримується безпосередньо  в центрі надання адміністративних послуг, через який подано відповідну заяву

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Видача дубліката будівельного паспорту забудови земельної ділянки

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративних послуг

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративних послуг

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Козелецької селищної ради 

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративних послуг

Інформація щодо режиму роботи суб’єкта надання адміністративних послуг

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ Козелецької селищної ради :

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративних послуг

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб’єкта надання адміністративних послуг

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»

5.

Акти Кабінету Міністрів України

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 103 від 05.07.2011р. «Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорту забудови земельної ділянки»

Умови отримання адміністративної послуги

7.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Звернення забудовника

8.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

Заява про видачу дубліката будівельного паспорта

9.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заява подається особисто замовником або уповноваженим представником, (в тому числі через центри надання адміністративних послуг) або поштовим відправленням з описом вкладення.

10.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11.

Строк надання адміністративної послуги

Протягом 10 робочих днів з дня реєстрації заяви про видачу дубліката будівельного паспорта.

12.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

Відсутня заява

13.

Результат надання адміністративної послуги

 1. Надання дубліката будівельного паспорта забудови земельної ділянки;

2. Обґрунтована письмова відмова у видачі дубліката будівельного паспорта забудови земельної ділянки.

14

Можливі способи отримання відповіді (результату)

Результат надання адміністративної послуги отримується безпосередньо  в центрі надання адміністративних послуг, через який подано відповідну заяву

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

адміністративної послуги

Надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки (крім об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками та об’єктів, на які поширюється дія Закону України “Про державну таємницю”)

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративних послуг

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративних послуг

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Козелецької селищної ради 

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративних послуг

Інформація щодо режиму роботи суб’єкта надання адміністративних послуг

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ Козелецької селищної ради :

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративних послуг

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб’єкта надання адміністративних послуг

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»

5

Акти Кабінету Міністрів України

6

Акти центральних органів виконавчої влади

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Звернення забудовника

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява замовника (із зазначенням кадастрового номера земельної ділянки);

2. Копія документа, що посвідчує право власності на об’єкт нерухомого майна, розташований на земельній ділянці (у разі, якщо право власності на об’єкт нерухомого майна не зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно), або згода його власника, засвідчена в установленому законодавством порядку (у разі здійснення реконструкції або реставрації);

3.Копія документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, або копія договору суперфіцію (у разі, якщо речове право на земельну ділянку не зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно);

4. Викопіювання з топографо-геодезичного плану М 1:2000;

5. Містобудівний розрахунок, що визначає інвестиційні наміри замовника, який складається у довільній формі;

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто (через представника) у центрі надання адміністративних послуг або через засоби поштового зв’язку.

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

10 робочих днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Невідповідність намірів забудови вимогам містобудівної документації на місцевому рівні;

2. Неподання необхідних для прийняття рішення про надання містобудівних умов та обмежень;

3. Виявлення недостовірних відомостей у документах, що посвідчують право власності чи користування земельною ділянкою, або у документах, що посвідчують право власності на об’єкт нерухомого майна, розташований на земельній ділянці.

14

Результат надання адміністративної послуги

1. Надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки;

2. Лист з обґрунтуванням підстав відмови у видачі містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

15

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом) або електронною поштою.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

адміністративної послуги

Внесення змін до містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки (крім об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками та об’єктів, на які поширюється дія Закону України “Про державну таємницю”)

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративних послуг

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративних послуг

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Козелецької селищної ради 

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративних послуг

Інформація щодо режиму роботи суб’єкта надання адміністративних послуг

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ Козелецької селищної ради :

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративних послуг

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб’єкта надання адміністративних послуг

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів від 23.06.2021 № 681 “Деякі питання забезпечення функціонування Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва“

6

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 31.05.2017 №135 „Про затвердження Порядку ведення реєстру містобудівних умов та обмежень“, містобудівна документація, державні будівельні норми

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява про внесення змін до містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва.

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява про внесення змін до містобудівних умов та обмежень

2. Примірник містобудівних умов та обмежень замовника

3. Проектні пропозиції зі змінами

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто (через представника) у центрі надання адміністративних послуг або через засоби поштового зв’язку.

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

10 робочих днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

- неподання повного пакета документів, необхідних для прийняття рішення про внесення змін до містобудівних умов та обмежень;

- виявлення недостовірних відомостей у документах, що посвідчують право власності чи користування земельною ділянкою, або у документах, що посвідчують право власності на об’єкт нерухомого майна, розташований на земельній ділянці;

- невідповідність намірів забудови вимогам містобудівної документації на місцевому рівні.

14

Результат надання адміністративної послуги

1. Надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки зі змінами;

2. Лист з обґрунтуванням підстав відмови у внесенні змін містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

15

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом) або електронною поштою.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративних послуг

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Козелецької селищної ради 

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи суб’єкта надання адміністративних послуг

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ Козелецької селищної ради :

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративних послуг

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб’єкта надання адміністративних послуг

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності"

Закон України "Про благоустрій населених пунктів".

5

Акти Кабінету Міністрів України

-

6

Акти центральних органів виконавчої влади

 Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 №244 "Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності" 

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява у довільній формі;

2. Схема розміщення тимчасової споруди;

3. Ескізи фасадів тимчасової споруди у кольорі М 1:50 (для стаціонарних тимчасових споруд);

4. Технічні умови щодо інженерного забезпечення (за наявності).

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника.

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатне надання

11

Строк надання адміністративної послуги

10 робочих днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Подання недостовірних відомостей;

2. Подання неповного пакета документів.

13

Результат надання адміністративної послуги

1. Паспорт прив'язки тимчасової споруди;

2. Відмова у оформленні паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

14

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто або через законного представника.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Продовження строку дії паспорта прив'язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративних послуг

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Козелецької селищної ради 

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи суб’єкта надання адміністративних послуг

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ Козелецької селищної ради :

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративних послуг

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб’єкта надання адміністративних послуг

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності"

Закон України "Про благоустрій населених пунктів".

5

Акти Кабінету Міністрів України

-

6

Акти центральних органів виконавчої влади

 Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 №244 "Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності" 

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява про видачу дубліката;

2.Існуючий паспорт прив'язки (оригінал).

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника.

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатне надання

11

Строк надання адміністративної послуги

10 робочих днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Подання неповного пакета документів.

13

Результат надання адміністративної послуги

1. Паспорт прив’язки тимчасової споруди для впровадження підприємницької діяльності

2. Відмова у продовженні терміну дії паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

14

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто або через законного представника.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Внесення змін до паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративних послуг

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Козелецької селищної ради 

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи суб’єкта надання адміністративних послуг

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ Козелецької селищної ради :

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративних послуг

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб’єкта надання адміністративних послуг

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності"

5

Акти Кабінету Міністрів України

-

6

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 №244 "Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності" 

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява суб’єкта звернення щодо внесення змін до паспорта прив’язки тимчасової споруди у частині ескізів фасадів за формою, наведеною у додатку до цієї інформаційної картки;

 2. Примірник паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності;

 3. Нові ескізи фасадів тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника.

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатне надання

11

Строк надання адміністративної послуги

10 робочих днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Подання не у повному обсязі встановленого переліку документів.

13

Результат надання адміністративної послуги

1.Паспорт прив’язки тимчасової споруди для впровадження підприємницької діяльності

2. Відмова у продовженні терміну дії паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

14

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто або через законного представника.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Надання кадастрової довідки з містобудівного кадастру

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративних послуг

17000,Чернігівська обл., смт. Козелець, вул. Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи суб’єкта надання адміністративних послуг

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративних послуг

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб’єкта надання адміністративних послуг

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності"

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України  від 25.05.2011 №559 "Про містобудівний кадастр"

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява (в довільній формі);

2. Схема розташування земельної ділянки;

3. Копія витягу з ЄДР (для ФОП), копії установчих документів для (для ЮО), копія документа, що посвідчує особу (для ФОП та фізичних осіб);

4. Копія технічного паспорта з планом приміщень.

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатне надання

11

Строк надання адміністративної послуги

10 робочих днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Не повний перелік документів

2. Подання документів, що містять недостовірні відомості

13

Результат надання адміністративної послуги

1. Надання кадастрової довідки з містобудівного кадастру

2. Відмова у наданні кадастрової довідки з містобудівного кадастру

14

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Внесення змін до  будівельного паспорту забудови земельної ділянки

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про центр надання адміністративної послуги

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративних послуг

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративних послуг

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Козелецької селищної ради 

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративних послуг

Інформація щодо режиму роботи суб’єкта надання адміністративних послуг

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ Козелецької селищної ради :

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративних послуг

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб’єкта надання адміністративних послуг

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Телефон: (04646) 4-15-63,

Електронна пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4.

Закони України

Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»

5.

Акти Кабінету Міністрів України

6.

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 103 від 05.07.2011р. «Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорту забудови земельної ділянки»

Умови отримання адміністративної послуги

7.

Підстава для одержання адміністративної послуги

Звернення забудовника

8.

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

1. Заява на внесення змін

2. Примірник будівельного паспорта замовника;

3. Ескізні наміри змін (місце розташування будівель та споруд на земельній ділянці, фасади та плани поверхів нових об’єктів із зазначенням габаритних розмірів тощо);

4. Засвідчена в установленому порядку згода співвласників земельної ділянки (житлового будинку) на зміни в забудові.

9.

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заява подається особисто замовником або уповноваженим представником, (в тому числі через центри надання адміністративних послуг) або поштовим відправленням з описом вкладення.

10.

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11.

Строк надання адміністративної послуги

Протягом 10 робочих днів з дня реєстрації заяви про видачу дубліката будівельного паспорта.

12.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

1. Неподання повного пакета документів;

2. Невідповідність намірів забудови земельної ділянки вимогам містобудівної документації на місцевому рівні, будівельним нормам і правилам;

 3. Подання замовником заяви в довільній формі про відмову від отримання будівельного паспорта.

13.

Результат надання адміністративної послуги

1.Надання будівельного паспорта забудови земельної ділянки;

2. Обґрунтована письмова відмова у видачі дубліката будівельного паспорта забудови земельної ділянки.

14

Можливі способи отримання відповіді (результату)

Результат надання адміністративної послуги отримується безпосередньо  в центрі надання адміністративних послуг, через який подано відповідну заяву

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

Скасування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки (крім об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками та об’єктів, на які поширюється дія Закону України “Про державну таємницю”)

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративних послуг

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративних послуг

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Козелецької селищної ради 

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративних послуг

Інформація щодо режиму роботи суб’єкта надання адміністративних послуг

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ Козелецької селищної ради :

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративних послуг

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб’єкта надання адміністративних послуг

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів від 23.06.2021 № 681 “Деякі питання забезпечення функціонування Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва“

6

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 31.05.2017 №135 „Про затвердження Порядку ведення реєстру містобудівних умов та обмежень“, містобудівна документація, державні будівельні норми

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява про скасування містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва.

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заява про скасування містобудівних умов та обмежень

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто (через представника) у центрі надання адміністративних послуг або через засоби поштового зв’язку.

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

10 робочих днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

Неподання повного пакета документів, необхідних для прийняття рішення.

14

Результат надання адміністративної послуги

Скасування містобудівних умови та обмежень для проектування об’єкта будівництва

15

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом) або електронною поштою.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

Коригування  адреси об'єкта, що будуються (на підставі проектної документації)

 Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративних послуг

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративних послуг

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Козелецької селищної ради 

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративних послуг

Інформація щодо режиму роботи суб’єкта надання адміністративних послуг

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ Козелецької селищної ради :

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративних послуг

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб’єкта надання адміністративних послуг

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 07 липня 2021 №690 «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна»

6

Акти центральних органів виконавчої влади

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява та пакет документів

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Для коригування адреси щодо об’єкта будівництва подаються такі документи:

1) заява;

2) документ, що посвідчує право власності на об’єкт нерухомого майна до його об’єднання, поділу або виділення частки, - у разі, якщо право власності на об’єкт не зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно;

3) генеральний план об’єкта будівництва (у разі спорудження об’єкта на підставі проектної документації на будівництво);

4) копія документа, що посвідчує особу заявника, - у разі подання документів поштовим відправленням;

5) копія документа, що засвідчує повноваження представника, - у разі подання документів представником поштовим відправленням або в електронній формі.

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто (через представника) у центрі надання адміністративних послуг або через засоби поштового зв’язку.

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

05 робочих днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1) подання неповного пакета документів;

2) виявлення неповних або недостовірних відомостей у поданих документах, що підтверджено документально;

3) подання заяви особою, яка не є замовником, або його представником;

4) подання заяви до органу з присвоєння адреси, який не має повноважень приймати рішення про коригування адреси на відповідній території

14

Результат надання адміністративної послуги

Рішення про присвоєння адреси (витяг з електронної системи)

15

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом) або електронною поштою.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Встановлення зручного для населення режиму роботи підприємств комунального господарства, торгівлі та громадського харчування, побутового обслуговування, що належать до комунальної власності відповідних територіальних громад

                   Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративних послуг

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративних послуг

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Козелецької селищної ради 

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративних послуг

Інформація щодо режиму роботи суб’єкта надання адміністративних послуг

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ Козелецької селищної ради :

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративних послуг

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб’єкта надання адміністративних послуг

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова КМУ від 15.06.2006 №833 "Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів"

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява про погодження режиму роботи

2. Два примірника листа погодження режиму роботи за встановленою формою

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатне надання

11

Строк надання адміністративної послуги

5 календарних днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Порушення чинного законодавства в сфері торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення;

2. Виявлення у заяві недостовірних даних;

3. Подання документів, з порушенням вимог законодавства.

13

Результат надання адміністративної послуги

1. Відмова у встановленні зручного для населення режиму роботи підприємств комунального господарства, торгівлі та громадського харчування, побутового обслуговування, що належать до комунальної власності відповідних територіальних;

2. Встановлення зручного для населення режиму роботи підприємств комунального господарства, торгівлі та громадського харчування, побутового обслуговування, що належать до комунальної власності відповідних територіальних громад.

14

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Надання згоди на розміщення на території села, селища, міста місць чи об’єктів для зберігання та захоронення відходів, сфера екологічного впливу функціонування яких включає відповідну адміністративно-територіальну одиницю

                   Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративних послуг

Місцезнаходження суб’єкта надання адміністративних послуг

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

Відділ проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Козелецької селищної ради 

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративних послуг

Інформація щодо режиму роботи суб’єкта надання адміністративних послуг

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Графік роботи відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ Козелецької селищної ради :

Понеділок – Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя - вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративних послуг

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт суб’єкта надання адміністративних послуг

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Телефон: (04646) 2 13 67.

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України "Про відходи"

Закон України "Про місцеве самоврядування" 

5

Акти Кабінету Міністрів України

-

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява (в довільній формі);

2. Висновки санітарно-епідеміологічної експертизи щодо об’єктів поводження з відходами;

3. Відомості про склад і властивості відходів, що утворюються, а також ступінь їх небезпечності;

4. Довідка про нормативно допустимі обсяги утворення відходів;

5. Довідка про обсяги токсичних відходів та обсяги утворення, використання і поставку відходів;

6. Довідка про питомі показники утворення відходів;

7. Копії чинних договорів (контрактів) про передачу відходів іншим власникам;

8. Проект ліміту на утворення та розміщення відходів на 3 роки, підписаний керівником.

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатне надання

11

Строк надання адміністративної послуги

30 календарних днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Подання не у повному обсязі встановленого переліку документів

2. Подання документів, що містять недостовірні відомості.

13

Результат надання адміністративної послуги

1. Надання згоди на розміщення на території села, селища, міста місць чи об’єктів для зберігання та захоронення відходів

2. Відмова у надання згоди на розміщення на території села, селища, міста місць чи об’єктів для зберігання та захоронення відходів

14

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Надання матеріальної допомоги громадянам

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місце знаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Чернігівський район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Чернігівський район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Чернігівський район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Чернігівський район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Чернігівський район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Чернігівський район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Чернігівський район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Чернігівський район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Чернігівський район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Чернігівський район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;         

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;   

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;       

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

 

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Закону України «Про соціальні послуги»

5

Акти Кабінету Міністрів України

6

Акти місцевих органів виконавчої влади/ органів місцевого самоврядування

Рішення другої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 16 червня 2017 року №07-2/VIII про затвердження програми про надання адресної грошової допомоги

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Звернення фізичної особи, яка має намір отримати грошову допомогу (далі – заявник)

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1) заява громадянина до Козелецької селищної ради;
2) копія паспорта (іншого документа, що посвідчує особу громадянина України) одержувача допомоги/ заявника (у разі, коли одержувачем допомоги є особа з обмеженими фізичними можливостями, або визнана недієздатною чи обмежено дієздатною);

3) копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків одержувача допомоги/заявника (у разі, коли одержувачем допомоги є особа з обмеженими фізичними можливостями, або визнана недієздатною чи обмежено дієздатною). Фізичні особи, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган, подають копію паспорта з відповідною відміткою;

4) акт обстеження матеріально-побутових умов проживання заявника;
5) довідка про екстремальну ситуацію (пожежу, повінь, інше), видана відповідними організаціями;
6) довідка, що підтверджує необхідність проведення операції чи лікування із зазначенням їх вартості;

7) банківські (поштові) реквізити одержувача допомоги (заявника).

8) копія витягу про реєстрацію місця проживання особи.

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

У паперовій формі документи подаються заявником особисто або поштовим відправленням

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

До 30 днів

12

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративних послуг

Відсутність документів необхідних для отримання послуги.

13

Результат надання адміністративної послуги

Надання матеріальної допомоги

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто, в тому числі через представника за довіреністю (з посвідченням особи)

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка

зобов’язалася похоронити померлого

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місце знаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Чернігівський район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Чернігівський район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Чернігівський район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Чернігівський район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Чернігівський район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Чернігівський район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Чернігівський район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Чернігівський район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Чернігівський район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Чернігівський район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;         

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;   

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;       

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

 

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України "Про поховання та похоронну справу"

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова КМУ від 08.09.2016 №99 "Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалася поховати померлого"

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява

2. Копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або серія та номер паспорта з відміткою про відмову від прийняття такого номера

3.Копія паспорта громадянина України або інший документ, який посвідчує особу

4.Копія свідоцтва про смерть

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто.

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатне надання

11

Строк надання адміністративної послуги

15 робочий день

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

 Допомога на поховання не виплачується у разі смерті особи, яка перебувала на повному державному утриманні у відповідній установі (закладі) (крім випадків, коли поховання здійснюється виконавцем волевиявлення померлого або особою, яка зобов'язалася поховати померлого)

13

Результат надання адміністративної послуги

Допомога на поховання

14

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Надання копії (витягу з) рішення селищної ради, копії (витягу з) рішення виконавчого комітету селищної ради, копії (витягу з) протоколу сесії пленарного засідання селищної ради, копії (витягу з) розпорядження селищного голови

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

 

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-ВР від 21.05.1997.

Закон України «Про звернення громадян» № 393/96-ВР від 02.10.1996.

Закон України «Про доступ до публічної інформації»,
№ 2939-VI від 13 січня 2011 року 

5

Акти Кабінету Міністрів України

6

Акти місцевих органів виконавчої влади/ органів місцевого самоврядування

Рішення Козелецької селищної ради від 31.08.2017 № 10-5/ VІІІ «Про затвердження положення про загальний відділ Козелецької селищної ради»;

Рішення Козелецької селищної ради від 16 червня 2017 року № 02-2/VІІІ «Про затвердження Регламенту роботи Козелецької селищної ради»

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява.

2. Довіреність або нотаріально засвідчена копія довіреності (для уповноваженої особи).

3. Копії установчих документів підприємства, засвідчена заявником (для юридичних осіб).

4.Копія паспорта громадянина України (1, 2, 11 сторінки).

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заявник для одержання адміністративної послуги звертається до центру надання адміністративних послуг.

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

Протягом 1-15 робочих днів (в залежності від складності запиту, але не більше 30 днів) з дня реєстрації у загальному відділі.

12

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративних послуг

1. Відсутність рішення Козелецької селищній ради у загальному відділі ради (згідно з терміном зберігання).

2. Відсутність указаного в заяві рішення (запитуваної інформації в рішенні) із-за надання заявником недостовірної, помилкової чи недостатньої інформації.

3. Не вказана дата та номер рішення, незрозуміло передано зміст рішення чи запитуваної інформації.

4. Звернення з порушенням вимог ст. 11, 21 Закону України «Про інформацію» (наявність у запитуваних документах конфіденційної інформації стосовно інших осіб).

13

Результат надання адміністративної послуги

Копія рішення (витяг з рішення),розпорядження Козелецької селищної  ради на паперовому носію, завірена належним чином.

14

Способи отримання відповіді (результату)

Звернення до центру надання адміністративних послуг.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Присвоєння спортивних розрядів спортсменам: “Кандидат у майстри спорту України” та I спортивний розряд

                   Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; t

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України "Про фізичну культуру і спорт"

5

Акти Кабінету Міністрів України

-

6

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ міністерства молоді та спорту України  від 07.12.2023р. № 7512 "Про затвердження Положення про Єдину спортивну класифікацію України"

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Лист-клопотання суб'єкту фізичної культури і спорту, керівника ДЮСШ, комітету, спортивної федерації

2. Фотокартка 3х4 см (для Кандидатів у майстри спорту України)

3. Фотокопія першої та другої сторінок паспорту громадянина України або свідоцтва про народження, завірені печаткою

4. Фотокопія протоколу або витягу з протоколу відповідних офіційних змагань (для ігрових видів спорту - копії протоколів змагань, що засвідчують участь спортсмена не менше ніж у 50 відсотках ігор за календарем змагань) за підписом підтверджуючих виконаний результат: - головного судді і трьох суддів не нижче першої категорії (для Кандидатів у майстри спорту України); - головного судді і трьох суддів не нижче другої категорії (для І спортивного розряду); - спортивної федерації з відповідного виду спорту

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатне надання

11

Строк надання адміністративної послуги

30 календарних днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

 1. Довічна спортивна дискваліфікація спортсмена, у тому числі за порушення антидопінгових правил

2. Виявлення у заяві недостовірних даних

3. Документи подано з порушенням вимог законодавства

4. Невиконання кваліфікаційних норм та вимог до видів спорту, які затверджуються наказом Мінмолодьспорту України

13

Результат надання адміністративної послуги

Відмова у присвоєнні спортивних розрядів спортсменам: "Кандидат у майстри спорту України" та І спортивний розряд

Присвоєння спортивних розрядів спортсменам: "Кандидат у майстри спорту України" та І спортивний розряд

14

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Присвоєння спортивних розрядів спортсменам: ІІ та ІІІ спортивний розряд 

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України "Про фізичну культуру і спорт"

5

Акти Кабінету Міністрів України

-

6

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ міністерства молоді та спорту України  від 07.12.2023р. № 7512 "Про затвердження Положення про Єдину спортивну класифікацію України"

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Лист-клопотання суб’єкту фізичної культури і спорту;

2. Дві фотокартки (розміром 3х4);

3. Фотокопія паспорту 1-3, 10-11 сторінок або свідоцтва про народження для дітей до 16 років;

4. Фотокопія протоколу або витягу з протоколу відповідних офіційних змагань, підтверджуючих виконаний результат, завірених печаткою

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатне надання

11

Строк надання адміністративної послуги

30 календарних днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1.Встановлено невідповідність поданих документів вимогам законодавства;

2. Виявлення у заяві недостовірних даних;

3. Невиконання кваліфікаційних норм та вимог до видів спорту, які затверджуються наказом Мінмолодьспорту України;

4. Довічна спортивна дискваліфікація спортсмена, у тому числі за порушення антидопінгових правил.

13

Результат надання адміністративної послуги

1.Відмова у присвоєнні спортсменам ІІ та ІІІ спортивних розрядів;

2. Присвоєння спортсменам ІІ та ІІІ спортивних розрядів.

14

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Реєстрація пасіки

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України "Про бджільництво"

5

Акти Кабінету Міністрів України

-

6

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ ЦОВВ від 19.02.2021 №338 "Про деякі питання у сфері бджільництва" Порядок реєстрації пасік

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява за формою

2. Засвідчена заявником копія паспорта пасіки

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатне надання

11

Строк надання адміністративної послуги

1 день

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

Подані документи не відповідають вимогам законодавства

13

Результат надання адміністративної послуги

Реєстрація пасіки

14

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача довідки про фактичне місце проживання

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місце знаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

17000,Чернігівська обл., селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Козелецький район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Козелецький район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Козелецький район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Козелецький район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Козелецький район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Козелецький район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Козелецький район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Козелецький район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Козелецький район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Козелецький район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Козелецький район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Козелецький район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Козелецький район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Козелецький район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;         

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;   

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;       

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.вулиця Центральна, 75

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

5

Акти Кабінету Міністрів України

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Особисте звернення особи або її представника

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1.  Паспорт громадянина України.

2.  Свідоцтва про народження дітей (за наявності).

3. Акт підтвердження фактичного місця проживання.

4.  Копія документа про право власності або користування на житло

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або через законного представника.

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Платно

11

Строк надання адміністративної послуги

1 (робочий) день

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Неправильно оформлені документи (незаповнені або заповнені частково);

2. Виявлення в поданих документах недостовірної інформації;

3. Неповний пакет документів.

13

Результат надання адміністративної послуги

Довідка про фактичне місце проживання.

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача довідки про спільне проживання та ведення спільного господарства громадян на момент смерті одного з них

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місце знаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

17000,Чернігівська обл., селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Козелецький район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Козелецький район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Козелецький район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Козелецький район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Козелецький район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Козелецький район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Козелецький район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Козелецький район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Козелецький район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Козелецький район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Козелецький район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Козелецький район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Козелецький район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Козелецький район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;         

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;   

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;       

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.вулиця Центральна, 75

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

5

Акти Кабінету Міністрів України

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Особисте звернення особи або її представника

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1.  Паспорт громадянина України.

2.   Будинкова книга (за наявності).

3.  Свідоцтво про смерть.

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або через законного представника.

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Платно

11

Строк надання адміністративної послуги

1 (робочий) день

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Неправильно оформлені документи (незаповнені або заповнені частково);

2. Виявлення в поданих документах недостовірної інформації;

3. Неповний пакет документів.

13

Результат надання адміністративної послуги

Довідка про ведення спільного господарства на момент смерті одного з них.

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача довідки про те, що місце проживання спадкоємця на день смерті спадкодавця було зареєстровано за однією адресою зі спадкодавцем

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місце знаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

17000,Чернігівська обл., селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Козелецький район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Козелецький район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Козелецький район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Козелецький район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Козелецький район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Козелецький район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Козелецький район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Козелецький район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Козелецький район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Козелецький район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Козелецький район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Козелецький район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Козелецький район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Козелецький район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;         

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;   

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;       

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

5

Акти Кабінету Міністрів України

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Особисте звернення особи або її представника

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1.  Паспорт громадянина України.

2.   Будинкова книга (за наявності).

3.  Свідоцтво про смерть.

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або через законного представника.

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Платно

11

Строк надання адміністративної послуги

1 (робочий) день

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Неправильно оформлені документи (незаповнені або заповнені частково);

2. Виявлення в поданих документах недостовірної інформації;

3. Неповний пакет документів.

13

Результат надання адміністративної послуги

Довідка про те, що місце проживання спадкоємця на день смерті спадкодавця було зареєстровано за однією адресою зі спадкодавцем

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача довідки про склад зареєстрованих громадян за даною адресою на момент відчуження нерухомого майна

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місце знаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

17000,Чернігівська обл., селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Козелецький район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Козелецький район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Козелецький район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Козелецький район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Козелецький район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Козелецький район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Козелецький район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Козелецький район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Козелецький район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Козелецький район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Козелецький район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Козелецький район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Козелецький район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Козелецький район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;         

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;   

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;       

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

5

Акти Кабінету Міністрів України

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Особисте звернення особи або її представника

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1.  Паспорт громадянина України.

2.   Будинкова книга (за наявності).

3. Документи, що підтверджують право власності на об'єкт нерухомості

4.  Документ, що посвідчує особу законного представника

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або через законного представника.

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Платно

11

Строк надання адміністративної послуги

1 (робочий) день

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Неправильно оформлені документи (незаповнені або заповнені частково);

2. Виявлення в поданих документах недостовірної інформації;

3. Неповний пакет документів.

13

Результат надання адміністративної послуги

Видача довідки про склад зареєстрованих громадян за даною адресою на момент відчуження нерухомого майна

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача довідки про реєстрацію неповнолітніх в будинку

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

 

1

Місце знаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

17000,Чернігівська обл., селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Козелецький район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Козелецький район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Козелецький район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Козелецький район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Козелецький район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Козелецький район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Козелецький район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Козелецький район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Козелецький район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Козелецький район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Козелецький район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Козелецький район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Козелецький район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Козелецький район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;         

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;   

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;       

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

 

4

Закони України

Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

5

Акти Кабінету Міністрів України

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

 

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Особисте звернення особи або її представника

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1.  Паспорт громадянина України.

2.   Будинкова книга (за наявності).

3.  Свідоцтво про народження дітей

4.  Документ, що посвідчує особу законного представника

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або через законного представника.

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Платно

11

Строк надання адміністративної послуги

1 (робочий) день

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Неправильно оформлені документи (незаповнені або заповнені частково);

2. Виявлення в поданих документах недостовірної інформації;

3. Неповний пакет документів.

13

Результат надання адміністративної послуги

Видача довідки про реєстрацію неповнолітніх в будинку

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника

   

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача довідки про спільне проживання матері (батька) і дитини

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місце знаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

17000,Чернігівська обл., селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Козелецький район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Козелецький район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Козелецький район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Козелецький район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Козелецький район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Козелецький район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Козелецький район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Козелецький район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Козелецький район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Козелецький район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Козелецький район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Козелецький район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Козелецький район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Козелецький район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;         

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;   

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;       

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

5

Акти Кабінету Міністрів України

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Особисте звернення особи або її представника

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1.  Паспорт громадянина України.

2.   Будинкова книга (за наявності).

3.  Свідоцтво про народження дитини.

4.  Акт про підтвердження проживання(за необхідності).

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або через законного представника.

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Платно

11

Строк надання адміністративної послуги

1 (робочий) день

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Неправильно оформлені документи (незаповнені або заповнені частково);

2. Виявлення в поданих документах недостовірної інформації;

3. Неповний пакет документів.

13

Результат надання адміністративної послуги

Довідка про спільне проживання матері (батька) і дитини

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача довідки про реєстрацію/останнє місце проживання спадкодавця

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місце знаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

17000,Чернігівська обл., селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Козелецький район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Козелецький район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Козелецький район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Козелецький район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Козелецький район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Козелецький район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Козелецький район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Козелецький район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Козелецький район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Козелецький район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Козелецький район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Козелецький район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Козелецький район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Козелецький район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;         

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;   

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;       

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

5

Акти Кабінету Міністрів України

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Особисте звернення особи або її представника

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1.  Паспорт громадянина України.

2.   Будинкова книга (за наявності).

3.  Свідоцтво про смерть спадкодавця.

4.  Документ, що посвідчує особу законного представника.

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або через законного представника.

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Платно

11

Строк надання адміністративної послуги

1 (робочий) день

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Неправильно оформлені документи (незаповнені або заповнені частково);

2. Виявлення в поданих документах недостовірної інформації;

3. Неповний пакет документів.

13

Результат надання адміністративної послуги

Видача довідки про реєстрацію/останнє місце проживання спадкодавця

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача довідки про те, що заявниця народила та виховала дитину до 3 – ох річного віку, до 6 – ти річного віку, до 8 – ох річного віку

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місце знаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

17000,Чернігівська обл., селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Козелецький район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Козелецький район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Козелецький район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Козелецький район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Козелецький район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Козелецький район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Козелецький район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Козелецький район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Козелецький район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Козелецький район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Козелецький район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Козелецький район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Козелецький район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Козелецький район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;         

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;   

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;       

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

5

Акти Кабінету Міністрів України

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Особисте звернення особи або її представника

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1.  Паспорт громадянина України.

2.   Будинкова книга (за наявності).

3.  Свідоцтво про народження дитини.

4.   Документ , що підтверджує факт спільного проживання матері і дитини (за необхідності).

4.  Документ, що посвідчує особу законного представника.

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або через законного представника.

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Платно

11

Строк надання адміністративної послуги

1 (робочий) день

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Неправильно оформлені документи (незаповнені або заповнені частково);

2. Виявлення в поданих документах недостовірної інформації;

3. Неповний пакет документів.

13

Результат надання адміністративної послуги

Видача довідки про те, що заявниця народила та виховала дитину до 3 – ох річного віку, до 6 – ти річного віку, до 8 – ох річного віку

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача довідки про належність домоволодіння та зареєстрованих в ньому осіб

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місце знаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

17000,Чернігівська обл., селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Козелецький район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Козелецький район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Козелецький район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Козелецький район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Козелецький район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Козелецький район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Козелецький район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Козелецький район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Козелецький район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Козелецький район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Козелецький район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Козелецький район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Козелецький район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Козелецький район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;         

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;   

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;       

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

5

Акти Кабінету Міністрів України

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Особисте звернення особи або її представника

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1.  Документ, що посвідчує особу.

2.   Будинкова книга (за наявності).

3.  Свідоцтво про народження дитини.

4.   Документи, що підтверджують право власності на об'єкт нерухомості.

5.  Документ, що посвідчує особу законного представника.

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або через законного представника.

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Платно

11

Строк надання адміністративної послуги

1 (робочий) день

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Неправильно оформлені документи (незаповнені або заповнені частково);

2. Виявлення в поданих документах недостовірної інформації;

3. Неповний пакет документів.

13

Результат надання адміністративної послуги

Видача довідки про належність домоволодіння та зареєстрованих в ньому осіб

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Призначення одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Чернігівський район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Чернігівський район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Чернігівський район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Чернігівський район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Чернігівський район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Чернігівський район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Чернігівський район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Чернігівський район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Чернігівський район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Чернігівський район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;         

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;   

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;       

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закону України від 20.12.1991 № 2011-XII «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (із змінами)

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова КМУ від 25.12.2013 №975 "Про затвердження Порядку призначення і виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві"

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Звернення особи (члена сім'ї, батьки та утриманці загиблого (померлого)

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява кожного повнолітнього члена сім’ї, батьків та утриманців загиблого (померлого), які мають право на отримання допомоги, а у разі наявності неповнолітніх дітей - іншого з батьків або опікунів чи піклувальників дітей про виплату одноразової грошової допомоги;

2. Витяг з наказу про виключення загиблого (померлого) військовослужбовця, військовозобов’язаного та резервіста із списків особового складу військової частини (підрозділу, органу);

3. Витяг з особової справи про склад сім’ї військовослужбовця, військовозобов’язаного та резервіста, призваного на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві;

4. Копія довідки органу реєстрації або відповідного житлово-експлуатаційного підприємства, організації чи органу місцевого самоврядування про склад сім’ї військовослужбовця, військовозобов’язаного та резервіста;

5. Копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичної особи у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, виданого органом доходів і зборів (для фізичної особи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, офіційно повідомила про це відповідний орган доходів і зборів та має відмітку в паспорті громадянина України, - копію сторінки паспорта з такою відміткою);

6. Копія документа, що свідчить про причини та обставини загибелі (смерті) військовослужбовця, військовозобов’язаного та резервіста, зокрема про те, що вона не пов’язана з вчиненням ним кримінального чи адміністративного правопорушення або не є наслідком вчинення ним дій у стані алкогольного, наркотичного, токсичного сп’яніння, або навмисного спричинення собі тілесного ушкодження чи самогубства

7. Копія рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті, сільської, селищної ради або суду про встановлення над дитиною-сиротою, дитиною, позбавленою батьківського піклування, опіки, піклування (у разі здійснення опіки або піклування над дітьми військовослужбовця, військовозобов’язаного та резервіста);

8. Копія рішення суду або нотаріально посвідченого правочину, що підтверджуватиме факт перебування заявника на утриманні загиблого (померлого) (надають особи, які не були членами сім’ї загиблого (померлого), але перебували на його утриманні);

9. Копія свідоцтва про народження військовослужбовця, військовозобов’язаного та резервіста - для виплати одноразової грошової допомоги батькам загиблого (померлого);

10.Копія свідоцтва про народження дитини - для виплати одноразової грошової допомоги дитині;

11. Копія свідоцтва про смерть військовослужбовця, військовозобов’язаного та резервіста;

12. Копія свідоцтва про шлюб - для виплати грошової допомоги дружині (чоловікові);

13.Копія сторінок паспортів повнолітніх членів сім’ї з даними про прізвище, ім’я та по батькові і місце реєстрації.

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника.

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

45 календарних днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

У разі повторного встановлення (зміни) групи інвалідності, причин її виникнення або ступеня втрати працездатності понад дворічний строк після первинного встановлення інвалідності

13

Результат надання адміністративної послуги

1. Рішення про призначення одноразової грошової допомоги

2.Рішення про відмову у призначенні одноразової грошової допомоги

14

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто або через законного представника.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Чернігівський район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Чернігівський район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Чернігівський район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Чернігівський район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Чернігівський район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Чернігівський район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Чернігівський район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Чернігівський район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Чернігівський район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Чернігівський район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;         

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;   

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;       

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Кодекс Житловий

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінет Міністрів України від 26.06.2019 №582 "Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб і Порядку надання в тимчасове користування житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб"

Постанова Кабінет Міністрів України від 29.04.2022 №495 "Порядок формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб"

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1.Заява за встановленою формою з підписами всіх повнолітніх членів сім’ї;

2. Копії документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України (у разі подання заяви уповноваженим представником внутрішньо переміщеної особи);

3. Копія довідки внутрішньо переміщеної особи про взяття на облік в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб та копії відповідних довідок членів сім’ї (за наявності);

4. Акт обстеження технічного стану житлового приміщення (будинку, квартири) (за умови відсутності в особи та будь-кого з членів сім’ї у власності житлового приміщення/частини житлового приміщення, придатного для проживання, розташованого в інших регіонах, ніж тимчасово окуповані території у Донецькій і Луганській областях, Автономній Республіці Крим і м. Севастополі, та в населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення (розмежування), у районі проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях);

5. Копії документів, що підтверджують підстави пріоритетності в наданні внутрішньо переміщеним особам житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб;

6. Копії документів, виданих органами державної реєстрації актів цивільного стану або судом, що підтверджують родинні відносини заявника та всіх членів його сім’ї (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, посвідчення опікуна або піклувальника тощо);

7. Довідки про доходи заявника та всіх членів його сім’ї за попередні шість місяців;

8. Копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (не надається фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідному територіальному органу ДФС і мають відмітку в паспорті громадянина України);

9. Документи, що посвідчують особу представника (у разі подання заяви уповноваженим представником).

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника..

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

30 календарних днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Неподання необхідного пакета документів

2. Подання документів, що містять недостовірні відомості.

13

Результат надання адміністративної послуги

1. Рішення про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлового приміщення для тимчасового проживання;

2. Рішення про відмову у взятті внутрішньо переміщеної особи на облік.

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Чернігівський район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Чернігівський район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Чернігівський район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Чернігівський район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Чернігівський район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Чернігівський район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Чернігівський район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Чернігівський район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Чернігівський район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Чернігівський район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;         

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;   

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;       

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб"

5

Акти Президента України

Указ Президента України від 24.02.2022 № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”

6

Акти Кабінету Міністрів України

Порядок оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509 „Про облік внутрішньо переміщених осіб” (далі – Порядок), постанова Кабінету Міністрів України від 06.12.2022 № 1364 ,,Деякі питання формування переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією”

7

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства праці та соціальної політики України від 19.06.2006 № 345 „Про затвердження Інструкції щодо порядку оформлення і ведення особових справ отримувачів усіх видів соціальної допомогиˮ, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 06.10.2006 за № 1098/12972, наказ Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22.12.2022 № 309 ,,Про затвердження Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією”, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23.12.2022 за № 1668/39004 (зі змінами)

Умови отримання адміністративної послуги

8

Підстава для отримання адміністративної послуги

На отримання довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (далі – довідка) мають право: особи, які залишили або покинули своє місце проживання у зв’язку з обставинами, зазначеними у статті 1 Закону, та перемістилися з територій, на яких ведуться бойові дії, або з тимчасово окупованих Російською Федерацією територій, включених до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, затвердженого Мінреінтеграції, щодо яких не визначено дати завершення бойових дій (припинення можливості бойових дій) або тимчасової окупації Російською Федерацією, а також особи, у яких внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, зруйноване або непридатне для проживання житлове приміщення

9

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Разом із заявою заявник подає документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або документ, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус, або свідоцтво про народження дитини.

 У разі відсутності документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або документа, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус, під час подання заяви про взяття на облік у період дії воєнного стану заявник пред’являє відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України або її спеціальний статус, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент, або довідку про подання документів для оформлення паспорта громадянина України, видану центром надання адміністративних послуг, державним підприємством, що належить до сфери управління ДМС, і його відокремленим підрозділом, територіальним органом або територіальним підрозділом ДМС, за формою згідно з додатком 3, для осіб, яких ідентифіковано за відомостями Єдиного державного демографічного реєстру або відомчої інформаційної системи ДМС. У разі подання заяви про взяття на облік законним представником особи, від імені якої подається заява, або керівником закладу соціального захисту/представником органу опіки та піклування додатково подаються: документ, що посвідчує особу заявника; документ, що підтверджує повноваження заявника як законного представника особи, від імені якої подається заява, крім випадків, коли законними представниками є батьки (усиновлювачі); 3 документ, що підтверджує повноваження представника органу опіки та піклування або керівника закладу соціального захисту, та документ, що підтверджує факт зарахування особи до такого закладу (у разі зарахування до закладу); свідоцтво про народження дитини у разі потреби. У разі подання заяви про взяття на облік малолітньої дитини особою, зазначеною в абзацах сьомому - десятому пункту 2 Порядку, додатково подаються: документ, що посвідчує особу заявника; документи, що підтверджують родинні стосунки між дитиною та заявником; документ, що підтверджує повноваження представника органу опіки та піклування або керівника дитячого закладу, закладу охорони здоров’я або закладу соціального захисту дітей, в якому дитина перебуває на повному державному забезпеченні, та документ, що підтверджує факт зарахування дитини до такого закладу. У разі подання заяви в електронній формі через Портал Дія, у тому числі мобільний додаток Порталу Дія, складення та / або подання будь-яких інших заяв, документів чи відомостей для отримання довідки не вимагається

10

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Для отримання довідки повнолітня або неповнолітня внутрішньо переміщена особа звертається особисто, а малолітня дитина, недієздатна особа або особа, дієздатність якої обмежена, – через законного представника до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі утворення) рад.

Також заява про взяття на облік може бути подана в електронній формі з використанням мобільного додатка Порталу Дія повнолітньою або неповнолітньою внутрішньо переміщеною особою, яка одержала реєстраційний номер облікової картки платника податків. У разі наявності в такої особи дітей подання заяви про взяття їх на облік можливе лише за наявності відображення в електронному вигляді інформації, що міститься у свідоцтві про народження таких дітей, виготовленому на паперовому бланку.

У період дії воєнного стану внутрішньо переміщена особа для отримання довідки може звернутися до уповноваженої особи виконавчого органу сільської, селищної, міської ради або центру надання адміністративних послуг

11

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

12

Строк надання адміністративної послуги

У день подання заяви; у разі відсутності в документі, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або документі, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус, відмітки про реєстрацію місця проживання на території адміністративно-територіальної одиниці, з якої здійснюється внутрішнє переміщення, – не пізніше ніж через 15 робочих днів після подання заяви

13

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

 Заявнику може бути відмовлено у видачі довідки у разі, коли:

 відсутні обставини, що спричинили внутрішнє переміщення, зазначені у статті 1 Закону;

 у державних органів наявні відомості про подання завідомо неправдивих відомостей для отримання довідки; заявник втратив документи, що посвідчують особу (до їх відновлення);

 у документі заявника, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або документі, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус, немає відмітки про реєстрацію місця проживання на території адміністративно-територіальної одиниці, з якої здійснюється внутрішнє переміщення, та відсутні докази, що підтверджують факт проживання на території адміністративно-територіальної одиниці, з якої здійснюється внутрішнє переміщення, визначені абзацом другим пункту  Порядку;

 докази, надані заявником для підтвердження факту проживання на території адміністративно-територіальної одиниці, з якої здійснюється внутрішнє переміщення, не підтверджують такого факту

14

Результат надання адміністративної послуги

1. Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

2. Відмова у видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

15

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто або через законного представника.

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Рішення про продовження строку надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Чернігівський район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Чернігівський район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Чернігівський район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Чернігівський район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Чернігівський район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Чернігівський район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Чернігівський район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Чернігівський район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Чернігівський район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Чернігівський район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;         

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;   

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;       

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Кодекс Житловий 

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова КМУ від 26.06.2019 №582 "Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб і Порядку надання в тимчасове користування житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб" 

Постанова КМУ від 29.04.2022 №495 "Порядок формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб"

6

Акти центральних органів виконавчої влади

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява про продовження строку договору користування

2. Копії документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України (у разі подання заяви уповноваженим представником внутрішньо переміщеної особи)

3. Акт обстеження технічного стану житлового приміщення (будинку, квартири)

4. Копія довідки внутрішньо переміщеної особи про взяття на облік в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб та копії відповідних довідок членів сім’ї (за наявності)

5. Копії документів, виданих органами державної реєстрації актів цивільного стану або судом, що підтверджують родинні відносини заявника та всіх членів його сім’ї (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, посвідчення опікуна або піклувальника тощо)

6. Довідки про доходи заявника та всіх членів його сім’ї за попередні шість місяців

7. Копії документів, що підтверджують підстави пріоритетності в наданні внутрішньо переміщеним особам житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб

8. Копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (не надається фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідному територіальному органу ДФС і мають відмітку в паспорті громадянина України)

9. Документи, що посвідчують особу представника (у разі подання заяви уповноваженим представником)

10. Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою).

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

30 календарних днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Не повний перелік документів;

2. Подання документів, що містять недостовірні відомості

13

Результат надання адміністративної послуги

1. Рішення щодо продовження терміну проживання у житловому приміщенню з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб;

2. Відмова у продовженні терміну проживання у житловому приміщенню з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України "Про охорону дитинства"

5

Акти Кабінету Міністрів України

Порядок надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 № 268 (далі – Порядок), постанова Кабінету Міністрів України від 24.10.2008 № 866 „Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини”

6

Акти центральних органів виконавчої влади

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Право на отримання статусу має дитина, а також особа, яка на час воєнних дій, збройних конфліктів, збройної агресії Російської Федерації не досягла 18 років (повноліття), і в результаті: отримали поранення, контузію, каліцтво; зазнали фізичного, сексуального насильства; були викрадені або незаконно вивезені за межі України; залучалися до участі у діях воєнізованих чи збройних формувань; незаконно утримувалися, у тому числі в полоні; зазнали психологічного насильства

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1)свідоцтво про народження дитини або іншого документа, що посвідчує особу дитини; документ, що посвідчує особу заявника;  2) документ, що підтверджує повноваження законного представника дитини (у разі коли дитина постійно проживає/перебуває у закладі охорони здоров’я, закладі освіти або іншому дитячому закладі, - документа, що підтверджує факт перебування дитини в такому закладі) або родинні стосунки між дитиною та заявником;

3) довідки про взяття дитини на облік як внутрішньо переміщеної особи (у разі наявності);

4) паспорта громадянина України, виготовленого у формі книжечки (у разі наявності);

 5) паспорта громадянина України або паспорта громадянина України для виїзду за кордон у формі е-паспорта або е-паспорта для виїзду за кордон (у разі наявності);

6) витягу з реєстру територіальної громади (у разі наявності).

 У разі відсутності відомостей про задеклароване/зареєстроване місце проживання/перебування дитини або документів, зазначених в абзацах другому - п’ятому цього пункту, доказами підтвердження її місця проживання/перебування на території, на якій ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованій Російською Федерацією, можуть бути відомості, які містяться в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, або документи про право власності батьків або дитини на рухоме чи нерухоме майно, або свідоцтво про базову загальну середню освіту, або атестат про повну загальну середню освіту, або документ про професійно-технічну освіту, або табель успішності, або учнівський квиток, або медичні документи, або свідоцтво про народження дитини.

За обставин, передбачених у підпункті 1 пункту 3 Порядку, також подаються виписки з медичної картки дитини або консультаційного висновку спеціаліста, видані після медичного обстеження та лікування дитини в закладах охорони здоров’я та науково-дослідних установах, визначених МОЗ, із зазначенням діагнозу згідно з Міжнародною класифікацією хвороб та споріднених проблем здоров’я десятого перегляду, отриманих у період здійснення воєнних дій, збройних конфліктів. За обставин, передбачених у підпунктах 2-5 пункту 3 Порядку, також подаються копії:

заяви про вчинення щодо дитини кримінального правопорушення або про залучення дитини до провадження як потерпілої, зареєстрованої в установленому порядку у відповідних правоохоронних органах;

 витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань про відкриття кримінального провадження (незалежно від результатів досудового розслідування) за зазначеною заявою про вчинення злочину щодо дитини в зоні воєнних дій та збройних конфліктів;

 висновку експерта за результатами судової експертизи (за наявності), проведеної в ході досудового розслідування в кримінальному провадженні, якою встановлено факти  фізичного, сексуального насильства щодо дитини внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (за обставин, передбачених у підпункті 2 пункту 3 Порядку).

За обставин, передбачених у підпункті 6 пункту 3 Порядку, також подаються: висновок оцінки потреб сім’ї (особи) у соціальних послугах, підготовлений центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за формою, затвердженою Мінсоцполітики. До оцінювання потреб сім’ї (особи) може бути залучений психолог/практичний психолог, психотерапевт, психіатр, що працює в іншому закладі, установі, організації.

На основі висновку оцінки потреб сім’ї (особи) у соціальних послугах за згодою батьків/законних представників дитина направляється до відповідного закладу/організації для реабілітації та отримання відповідних соціальних послуг;

копія посвідчення з написом “Посвідчення члена сім’ї загиблого”, якщо дитина отримала статус відповідно до Порядку надання статусу особи, на яку поширюється чинність Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, деяким категоріям осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2015 р. № 740;

 копії свідоцтва про смерть та документа, що підтверджує загибель особи внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, або копія документа, що підтверджує смерть особи внаслідок поранення, контузії, каліцтва, отриманих внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, у разі загибелі батьків дитини або одного з них із числа цивільних осіб.

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

30 календарних днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

Документи подано не в повному обсязі

13

Результат надання адміністративної послуги

1. Рішення про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

2. Рішення про відмову у наданні статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Установлення статусу, видача посвідчень батькам багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Чернігівський район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Чернігівський район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Чернігівський район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Чернігівський район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Чернігівський район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Чернігівський район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Чернігівський район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Чернігівський район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Чернігівський район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Чернігівський район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;         

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;   

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;       

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закони України „Про охорону дитинства” від 26.04.2001 № 2402-ІІІ

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 № 209 „Деякі питання виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї”

6

Акти центральних органів виконавчої влади

Накази Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 13.08.2008 № 3337 „Про єдиний облік багатодітних сімей в Україні”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05.09.2008 за № 815/15506, від 29.06.2010 № 1947 „Про затвердження Інструкції про порядок видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 16.07.2010 за № 531/17826

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання

Сім’я, в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує

8

Перелік необхідних документів

Заява одного з батьків для оформлення посвідчення батьків багатодітної сім’ї та посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, за формою, затвердженою наказом Міністерства соціальної політики України від 18.05.2021 № 253 „Про затвердження форми заяви для оформлення посвідчення батьків багатодітної сім'ї та посвідчення дитини з багатодітної сім'їˮ, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 09.08.2021 за № 1041/36663 (далі – заява);

одна фотокартка (кольорова або чорно-біла) розміром 30 × 40 міліметрів;

у разі народження дитини або навчання особи віком від 18 до 23 років за денною формою навчання за межами України – копія свідоцтва про народження дитини або довідки із закладу освіти;

 у разі реєстрації повторного шлюбу та проживання із дітьми від попереднього шлюбу – документи, що підтверджують факт виховання дитини одним із батьків (копія рішення суду із зазначенням місця проживання дитини з одним із батьків після розірвання шлюбу;

 копія рішення суду про позбавлення батька чи матері батьківських прав, визнання батька чи матері недієздатним (недієздатною), безвісти відсутнім (відсутньою);

 копія свідоцтва про смерть батька чи матері, копія свідоцтва про народження дитини у разі внесення змін у зв’язку з усиновленням);

 у разі продовження строку дії посвідчення, якщо дитина навчається за денною формою навчання у закладі загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти, – довідка про підтвердження зарахування до закладу освіти або про переведення на наступний курс навчання в межах відповідної програми підготовки (інформація підтверджується заявником кожного семестру, до закінчення закладу освіти, але не довше ніж до досягнення особою 23 років);

 свідоцтва про народження дітей; свідоцтво про шлюб (не стосується батьків, які не перебувають у шлюбі);

 копії сторінок паспорта громадянина України кожного з батьків; посвідки на постійне проживання батьків, якщо вони є іноземцями або особами без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах.

 У разі відсутності необхідної інформації у реєстрах та базах даних заявнику протягом двох робочих днів надсилається повідомлення (у тому числі в електронній формі – за його бажанням) з переліком документів, які необхідно подати у паперовій формі структурним підрозділам районних, районних у мм. Києві та  Севастополі держадміністраціям, виконавчим органам міських, районних у місті (у разі утворення), сільських, селищних рад (далі – структурні підрозділи / виконавчі органи) або центрам надання адміністративних послуг для підтвердження відомостей, необхідних для оформлення посвідчень, та зазначенням причини неотримання такої інформації на запит

9

Спосіб подання документів

Заява подається одним із батьків: у паперовій формі;

в електронній формі (через Єдиний державний веб-портал електронних послуг, у тому числі через інтегровані з ним інформаційні системи державних органів та органів місцевого самоврядування); в усній формі (посадова особа структурних підрозділів / виконавчих органів або адміністратор центрів надання адміністративних послуг заповнює електронну форму заяви на підставі усної заяви та роздруковує її паперовий примірник, який повинен бути підписаний заявником). Послуга може надаватись під час надання комплексної послуги „єМалятко”

10

Платність (безоплатність) надання

Адміністративна послуга надається безоплатно

11

Строк надання

Протягом 10 робочих днів після подання документів

12

Перелік підстав для відмови у наданні

Сім’я перебуває у незареєстрованому шлюбі;

подання документів не в повному обсязі;

відсутність підстав для подовження дії посвідчень батьків та дітей з багатодітних сімей

13

Результат надання адміністративної послуги

Видача бланків посвідчень батьків та дітей з багатодітних сімей (дітям з багатодітної сім’ї посвідчення видаються з шести років) /  відмова у видачі бланків посвідчень батьків та дітей з багатодітних сімей

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто в структурному підрозділі.

У разі відсутності необхідної інформації у реєстрах та базах даних заявнику протягом двох робочих днів надсилається повідомлення (у тому числі в електронній формі - за його бажанням) з переліком документів, які необхідно подати у паперовій формі

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Вклейка фотокартки в посвідчення дитини з багатодітної сім`ї у зв`язку з досягненням 14-річного віку

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Чернігівський район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Чернігівський район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Чернігівський район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Чернігівський район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Чернігівський район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Чернігівський район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Чернігівський район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Чернігівський район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Чернігівський район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Чернігівський район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;         

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;   

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;       

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закони України „Про охорону дитинства” від 26.04.2001 № 2402-ІІІ

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 № 209 „Деякі питання виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї”

6

Акти центральних органів виконавчої влади

Накази Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 13.08.2008 № 3337 „Про єдиний облік багатодітних сімей в Україні”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05.09.2008 за № 815/15506, від 29.06.2010 № 1947 „Про затвердження Інструкції про порядок видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 16.07.2010 за № 531/17826

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання

Сім’я, в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує

8

Перелік необхідних документів

Заява одного з батьків для оформлення посвідчення батьків багатодітної сім’ї та посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, за формою, затвердженою наказом Міністерства соціальної політики України від 18.05.2021 № 253 „Про затвердження форми заяви для оформлення посвідчення батьків багатодітної сім'ї та посвідчення дитини з багатодітної сім'їˮ, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 09.08.2021 за № 1041/36663 (далі – заява);

 одна фотокартка (кольорова або чорно-біла) розміром 30 × 40 міліметрів; у разі народження дитини або навчання особи віком від 18 до 23 років за денною формою навчання за межами України – копія свідоцтва про народження дитини або довідки із закладу освіти; у разі реєстрації повторного шлюбу та проживання із дітьми від попереднього шлюбу – документи, що підтверджують факт виховання дитини одним із батьків (копія рішення суду із зазначенням місця проживання дитини з одним із батьків після розірвання шлюбу;

 копія рішення суду про позбавлення батька чи матері батьківських прав, визнання батька чи матері недієздатним (недієздатною), безвісти відсутнім (відсутньою);

 копія свідоцтва про смерть батька чи матері, копія свідоцтва про народження дитини у разі внесення змін у зв’язку з усиновленням);

 у разі продовження строку дії посвідчення, якщо дитина навчається за денною формою навчання у закладі загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти, – довідка про підтвердження зарахування до закладу освіти або про переведення на наступний курс навчання в межах відповідної програми підготовки (інформація підтверджується заявником кожного семестру, до закінчення закладу освіти, але не довше ніж до досягнення особою 23 років);

 свідоцтва про народження дітей; свідоцтво про шлюб (не стосується батьків, які не перебувають у шлюбі); копії сторінок паспорта громадянина України кожного з батьків; посвідки на постійне проживання батьків, якщо вони є іноземцями або особами без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах. У разі відсутності необхідної інформації у реєстрах та базах даних заявнику протягом двох робочих днів надсилається повідомлення (у тому числі в електронній формі – за його бажанням) з переліком документів, які необхідно подати у паперовій формі структурним підрозділам районних, районних у мм. Києві та  Севастополі держадміністраціям, виконавчим органам міських, районних у місті (у разі утворення), сільських, селищних рад (далі – структурні підрозділи / виконавчі органи) або центрам надання адміністративних послуг для підтвердження відомостей, необхідних для оформлення посвідчень, та зазначенням причини неотримання такої інформації на запит

9

Спосіб подання документів

Заява подається одним із батьків: у паперовій формі (у разі особистого відвідування структурних підрозділів / виконавчих органів, центрів надання адміністративних послуг) або надсилання поштою (реєстрованим поштовим відправленням);

в усній формі (посадова особа структурних підрозділів / виконавчих органів або адміністратор центрів надання адміністративних послуг заповнює електронну форму заяви на підставі усної заяви та роздруковує її паперовий примірник, який повинен бути підписаний заявником).

Послуга може надаватись під час надання комплексної послуги „єМалятко”

10

Платність (безоплатність) надання

Безоплатно

11

Строк надання

10 робочих днів

12

Перелік підстав для відмови у наданні

Сім’я перебуває у незареєстрованому шлюбі; подання документів не в повному обсязі; відсутність підстав для подовження дії посвідчень батьків та дітей з багатодітних сімей

13

Результат надання адміністративної послуги

Видача бланків посвідчень батьків та дітей з багатодітних сімей (дітям з багатодітної сім’ї посвідчення видаються з шести років) / відмова у видачі бланків посвідчень батьків та дітей з багатодітних сімей

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника.

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Видача дубліката  посвідчень батькам багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Чернігівський район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Чернігівський район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Чернігівський район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Чернігівський район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Чернігівський район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Чернігівський район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Чернігівський район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Чернігівський район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Чернігівський район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Чернігівський район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;         

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;   

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;       

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закони України „Про охорону дитинства” від 26.04.2001 № 2402-ІІІ

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 № 209 „Деякі питання виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї”

6

Акти центральних органів виконавчої влади

Накази Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 13.08.2008 № 3337 „Про єдиний облік багатодітних сімей в Україні”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05.09.2008 за № 815/15506, від 29.06.2010 № 1947 „Про затвердження Інструкції про порядок видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 16.07.2010 за № 531/17826

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання

Отримання дублікату посвідчення батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї у зв’язку із втратою або псуванням виданого раніше посвідчення

8

Перелік необхідних документів

Заява одного з батьків, копія посвідчення батьків багатодітної сім’ї (у разі наявності, для визначення номеру, серії та дати видачі посвідчення у розміщеній  інформації в оголошенні про втрату) та / або дитини з багатодітної сім’ї, яке втрачено (у разі наявності), копії свідоцтв про народження дітей, або копія свідоцтва про народження дитини, яка втратила посвідчення багатодітної сім’ї, копії сторінок паспортів громадянина України батьків з даними про прізвище, ім’я, по батькові, дату видачі паспорта та місце реєстрації, копії посвідки на постійне проживання батьків, якщо вони є іноземцями або особами без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах та / або посвідчення біженця та / або посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, копії довідок про реєстрацію місця проживання або перебування особи щодо кожного з батьків та дітей багатодітної сім’ї або, для внутрішньо переміщених осіб, копії довідок про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, видані структурними підрозділами з питань соціального захисту населення (до запровадження Реєстру посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї), довідка про реєстрацію місця проживання або перебування особи під час навчання (для осіб від 18 до 23 років, які навчаються за денною формою навчання або дуальною формою здобуття освіти у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти), 2 фотокартки (батьків та дітей) розміром 30х40 міліметрів (для оформлення посвідчення, що втрачено), інформація щодо розміщення оголошення у друкованих засобах масової інформації про втрату посвідчення батьків багатодітної сім'ї

9

Спосіб подання документів

Заява подається одним із батьків у паперовій формі

10

Платність (безоплатність) надання

Адміністративна послуга надається безоплатно

11

Строк надання

Протягом 10 робочих днів після подання документів

12

Перелік підстав для відмови у наданні

Відсутність підтверджуючих документів та фактів

13

Результат надання адміністративної послуги

Дублікат посвідчення батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім'ї

14

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто або через законного представника

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Продовження строку дії посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім'ї

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Чернігівський район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Чернігівський район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Чернігівський район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Чернігівський район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Чернігівський район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Чернігівський район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Чернігівський район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Чернігівський район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Чернігівський район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Чернігівський район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;         

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;   

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;       

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закони України „Про охорону дитинства” від 26.04.2001 № 2402-ІІІ

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 № 209 „Деякі питання виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї”

6

Акти центральних органів виконавчої влади

Накази Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 13.08.2008 № 3337 „Про єдиний облік багатодітних сімей в Україні”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05.09.2008 за № 815/15506, від 29.06.2010 № 1947 „Про затвердження Інструкції про порядок видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 16.07.2010 за № 531/17826

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання

Продовження терміну дії посвідчень батьків багатодітної сім'ї та дитини з багатодітної сім'ї у зв'язку з навчанням

8

Перелік необхідних документів

Заява, копія свідоцтва про народження дитини (у разі народження дитини за межами України – копій свідоцтва 2 про народження дитини з перекладом на українську мову, вірність якого засвідчена нотаріусом (у разі коли нотаріус не володіє відповідною мовою, переклад документа може бути зроблено перекладачем, справжність підпису якого засвідчує нотаріус), копії довідок про реєстрацію місця проживання або перебування особи щодо кожного з батьків та дітей багатодітної сім’ї або, для внутрішньо переміщених осіб, копії довідок про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, видані структурними підрозділами з питань соціального захисту населення (до запровадження Реєстру посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї), копія посвідчення батьків багатодітної сім’ї, фотокартки дитини розміром 30 х 40 міліметрів (2 фотокартки), наявне посвідчення

9

Спосіб подання документів

Особисто або через законного представника

10

Платність (безоплатність) надання

Безоплатно

11

Строк надання

10 робочих днів

12

Перелік підстав для відмови у наданні

Відсутність підтверджуючих документів.

13

Результат надання адміністративної послуги

Продовження строку дії посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім'ї

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника.

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Видача особі подання про можливість призначення її опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи або особи, цивільна дієздатність якої обмежена

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Цивільний кодекс України від 16.01.2003 № 435-IV

Цивільний процесуальний кодекс України від 18.03.2004 № 1618-IV

5

Акти Кабінету Міністрів України

Наказ Державного комітету України у справах сім’ї та молоді, Міністерства освіти України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України від 26.05.1999 № 34/166/131/88 „Про затвердження Правил опіки та піклування”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 17.06.1999 за № 387/3680

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Підготовка заяви до суду (розгляд у суді справи) про визнання особи недієздатною, встановлення над нею опіки та призначення їй опікуна / про обмеження цивільної дієздатності особи, встановлення над нею піклування та призначення їй піклувальника. Підготовка заяви до суду (розгляд у суді справи) про призначення опікуна / піклувальника особі, визнаній судом недієздатною / обмеженій судом у цивільній дієздатності

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заява до районних, районних в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій або виконавчих органів сільських, селищних, міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад (органів опіки та піклування) про  отримання подання про можливість призначення опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи або особи, цивільна дієздатність якої обмежена (далі – подання);

 копія рішення / ухвали суду:

 рішення про визнання потенційного підопічного недієздатною особою або про обмеження його цивільної дієздатності (за наявності у потенційного підопічного такого правового статусу);

 ухвала суду про відкриття провадження у справі, якщо судом розглядається справа про визнання фізичної особи недієздатною, встановлення над нею опіки та призначення їй опікуна / призначення опікуна особі, визнаній недієздатною, чи про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, встановлення над нею піклування та призначення їй піклувальника / призначення піклувальника особі, обмеженій у цивільній дієздатності;

 копії паспортів потенційного опікуна / піклувальника і підопічного (з пред’явленням оригіналу);

 довідка про зареєстрованих у житловому приміщенні / будинку осіб (потенційного опікуна / піклувальника та підопічного);

 акти обстеження житлових умов потенційного опікуна / піклувальника та підопічного (якщо місце їх проживання знаходиться за однією адресою складається один акт обстеження) (акти можуть бути складені представником органу опіки та піклування після подання особою заяви); висновок про стан здоров’я потенційного опікуна / піклувальника; довідка про відсутність судимості потенційного опікуна / піклувальника; довідка про дохід з місця роботи потенційного опікуна / піклувальника за останні 6 місяців або декларація про доходи за останній рік, для пенсіонерів – копія пенсійного посвідчення, для непрацюючих – довідка з центру зайнятості;

 копії документів, які підтверджують родинні відносини потенційного опікуна / піклувальника та підопічного (за наявності родинних відносин); заяви повнолітніх членів сім’ї, які проживають разом із потенційним опікуном / піклувальником про надання згоди на призначення його опікуном / піклувальником;

 копія правовстановлюючого документа, що підтверджує право власності підопічного на майно (у разі наявності майна); довідка із закладу охорони здоров’я (якщо підопічний перебуває на лікуванні)

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Заява та документи, необхідні для отримання подання, подаються заявником особисто або уповноваженою ним особою у паперовій формі до центрів надання адміністративних послуг, районних, районних у мм. Києві 3 та Севастополі державних адміністрацій, виконавчих органів сільських, селищних, міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад, або можуть бути надіслані суб’єкту надання адміністративної послуги поштою чи в електронній формі через Єдиний державний веб-портал електронних послуг (у разі технічної можливості)

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

Розгляд документів та видача подання проводиться протягом 30 днів з дня подання повного пакету документів (строк може бути продовжено для розгляду питання на засіданні опікунської ради при органі опіки та піклування)

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

1. Неподання необхідного пакета документів

2. Подання документів, що містять недостовірні відомості.

13

Результат надання адміністративної послуги

Видача особі подання / відмова у видачі особі подання

14

Способи отримання відповіді (результату)

Повідомлення про результат надсилається суб’єкту звернення у спосіб, зазначений в описі вхідного пакета документів (телефоном, на електронну адресу чи іншими засобами телекомунікаційного зв’язку). Відмова у наданні адміністративної послуги надається суб’єкту звернення письмово з посиланням на чинне законодавство, з мотивацією відмови та роз’ясненням порядку оскарження.

Отримання результату – заявником особисто або уповноваженою ним особою / подання скеровується до суду для прийняття судом остаточного рішення

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Прийняття рішення (згоди) про проведення психіатричного огляду або надання психіатричної допомоги особі віком до 14-ти років у разі незгоди одного з батьків або за відсутності батьків

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України "Про психіатричну допомогу"

5

Акти Кабінету Міністрів України

-

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

У разі якщо один із батьків відмовляється від надання згоди на проведення психіатричного огляду чи надання психіатричної допомоги малолітній особі, або якщо у малолітньої особи відсутні батьки.

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1.Заява опікуна/законного представника малолітньої особи.

2.Засвідчена копія паспорта громадянина України (опікуна/законного представника малолітньої дитини).

3. Довідка про стан здоров'я малолітньої особи, видана лікарсько-консультативною комісією, термін якої не перевищує один місяць з дати видачі, або висновок лікуючого лікаря, або направлення на госпіталізацію.

4. Засвідчена копія довідки медико-соціальної експертної комісії (за наявності).

5. Засвідчена копія посвідчення про надання статусу особи з інвалідністю (за наявності).

6. Засвідчена копія рішення про призначення опікуна малолітньої особи.

7. Засвідчена копія свідоцтва про народження малолітньої особи, якій необхідна госпіталізація до закладу з надання психіатричної допомоги.

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто.

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

1 день

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

Не встановлено законодавством

13

Результат надання адміністративної послуги

Відмова у наданні дозволу на проведення психіатричного огляду або надання психіатричної допомоги особі віком до 14 років.

Рішення (дозвіл) про проведення психіатричного огляду або надання психіатричної допомоги особі віком до 14 років.

14

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто.

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Повідомна реєстрація галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Чернігівський район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Чернігівський район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Чернігівський район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Чернігівський район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Чернігівський район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Чернігівський район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Чернігівський район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Чернігівський район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Чернігівський район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Чернігівський район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;         

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;   

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;       

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Кодекс законів про працю України,

Закон України «Про колективні договори і угоди»,

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів»

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Звернення суб’єкта щодо повідомної адміністративної послуги колективних договорів і територіальних угод (крім обласних та республіканської), змін і доповнень до них

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Примірник угод (договорів), змін і доповнень до них разом із додатками та супровідним листом у вигляді оригіналу паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками або у вигляді оригіналу електронного документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами, або у вигляді електронної копії оригіналу паперового документа (фотокопії), засвідченої кваліфікованою електронною печаткою Сторони угод подають також копії свідоцтв про підтвердження репрезентативності суб’єктів профспілкової сторони та сторони роботодавців, які брали участь у колективних переговорах з питань їх укладення

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Суб’єкт однієї зі сторін угоди (договору) подає документи: - особисто або поштою; - в електронній формі через відповідні інформаційно комунікаційні системи з накладенням кваліфікованого електронного підпису суб’єкта; - через центр надання адміністративних послуг

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

Повідомна реєстрація проводиться протягом 14 робочих днів із дня, наступного після надходження колективних договорів і територіальних угод (крім обласних та республіканської), змін і доповнень до них до реєструючого органу

12

Результат надання адміністративної послуги

Повідомна реєстрація колективних договорів і територіальних угод (крім обласних та республіканської), змін і доповнень до них

13

Способи отримання відповіді (результату)

Не пізніше наступного робочого дня після реєстрації колективних договорів і територіальних угод (крім обласних та республіканської), змін і доповнень до них, реєструючий орган письмово інформує про це суб’єкта, який подав на реєстрацію колективні договори або  територіальні угоди (крім обласних та республіканської), зміни і доповнення до них

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Призначення компенсації за догляд фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без

здійснення підприємницької діяльності на непрофесійній основі

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Чернігівський район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Чернігівський район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Чернігівський район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Чернігівський район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Чернігівський район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Чернігівський район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Чернігівський район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Чернігівський район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Чернігівський район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Чернігівський район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;         

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;   

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;       

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" 

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 23.09.2020 № 859 „Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі”

6

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства соціальної політики від 29.01.2021 № 37 «Про затвердження форм документів, необхідних для призначення компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі», зареєстрованого в Міністерстві юстиції 22.02.2021 за № 221/35843

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Надання соціальних послуг з догляду без провадження підприємницької діяльності на непрофесійній основі, без проходження навчання та дотримання державних стандартів соціальних послуг (далі – фізична особа, яка надає соціальні послуги) особам із числа членів своєї сім’ї, які спільно з нею проживають, пов’язані спільним 2 побутом, мають взаємні права та обов’язки (далі – соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі) та є:

 особами з інвалідністю I групи;

 дітьми з інвалідністю;

 громадянами похилого віку з когнітивними порушеннями; невиліковно хворими, які через порушення функцій організму не можуть самостійно пересуватися та самообслуговуватися; дітьми, яким не встановлено інвалідність, але які є хворими на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, дітьми, які отримали тяжку травму, потребують трансплантації органа, потребують паліативної допомоги відповідно до переліку тяжких захворювань, розладів, травм, станів, що дають право на одержання державної допомоги на дитину, якій не встановлено інвалідність, надання такій дитині соціальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 № 1161

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Фізичною особою, яка надає соціальні послуги, подаються:

1) у паперовій формі: заява про згоду надавати соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі;

 заява про згоду отримувати соціальні послуги;

 копія свідоцтва про народження дитини (у разі надання дитині соціальних послуг з догляду на непрофесійній основі); декларація про доходи та майновий стан (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім’ї). У декларації також зазначається інформація про склад сім’ї фізичної особи, яка надає соціальні послуги; копія довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією (для осіб з інвалідністю);

 висновок лікарської комісії медичного закладу щодо потреби в догляді громадян похилого віку внаслідок когнітивних порушень за формою, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 09.03.2021 № 407 „Про затвердження форм первинної облікової документації та інструкцій щодо їх заповнення, що використовуються у закладах охорони здоров’яˮ, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 15.04.2021 за № 510/36132;

 висновок лікарської комісії медичного закладу щодо потреби в догляді невиліковно хворих осіб, які через 3 порушення функцій організму не можуть самостійно пересуватися та самообслуговуватися, за формою, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 09.03.2021 № 407 „Про затвердження форм первинної облікової документації та інструкцій щодо їх заповнення, що використовуються у закладах охорони здоров’яˮ, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 15.04.2021 за № 510/36132; копія медичного висновку про дитину з інвалідністю віком до 18 років за формою, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 04.12.2001 № 482 „Про затвердження порядку видачі медичного висновку про дитину з інвалідністю віком до 18 роківˮ, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10.01.2002 за № 11/6299; довідка про захворювання дитини на тяжке перинатальне ураження нервової системи, тяжку вроджену ваду розвитку, рідкісне орфанне захворювання, онкологічне, онкогематологічне захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкий психічний розлад, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гостре або хронічне захворювання нирок IV ступеня, про те, що дитина отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу в порядку та за формою, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 09.03.2021 № 407 „Про затвердження форм первинної облікової документації та інструкцій щодо їх заповнення, що використовуються у закладах охорони здоров’яˮ, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 15.04.2021 за № 510/36132; копія рішення суду про обмеження цивільної дієздатності або визнання недієздатною особи, якій надаються соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі (для недієздатних осіб та осіб, цивільна дієздатність яких обмежена); копія рішення суду або органу опіки та піклування про призначення опікуна або піклувальника особі, якій надаються соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі (для опікунів або піклувальників);

 2) в електронній формі: заява про згоду надавати соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі; заява про згоду отримувати соціальні послуги; декларація про доходи та майновий стан (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім’ї) за формою, затвердженою наказом Міністерства соціальної політики України від 19.09.2006 № 345 „Про  затвердження Інструкції щодо порядку оформлення і ведення особових справ отримувачів усіх видів соціальної допомогиˮ, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 06.10.2006 за № 1098/12972. У декларації також зазначається інформація про склад сім’ї фізичної особи, яка надає соціальні послуги, та відомості про членів її сім’ї (прізвище, власне ім’я та по батькові (за наявності), сімейний стан, число, місяць і рік народження, серія (за наявності) та номер паспорта громадянина України чи документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства), документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (картка платника податків), або дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, внесені до паспорта громадянина України; відомості про свідоцтво про народження дитини (серія, номер, дата видачі, прізвище, власне ім’я та по батькові (за наявності) дитини, прізвище, власне ім’я та по батькові (за наявності) батьків); скановані копії документів, зазначених в абзацах шостому-дванадцятому підпункту 1 цього пункту, з урахуванням категорії особи, яка потребує надання соціальних послуг. На заяви та відомості, що подаються в електронній формі, накладаються електронні підписи, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів фізичної особи, яка надає соціальні послуги, та особи / законного представника особи, яка потребує надання соціальних послуг

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Фізичною особою, яка надає соціальні послуги, подаються заява про згоду надавати соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, особою / законним представником особи, яка потребує надання соціальних послуг, подається заява про згоду отримувати соціальні послуги від фізичної особи, яка надає соціальні послуги, та документи, необхідні для призначення компенсації, суб’єкту надання адміністративної послуги: через уповноважених осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади; посадових осіб центру надання адміністративних послуг;

 поштою або в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики або інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, або Єдиний державний веб-портал електронних послуг (у разі технічної можливості)

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

Рішення про призначення компенсації або про відмову в її наданні приймається протягом 10 днів з дати подання документів. Компенсація призначається з місяця звернення за нею, якщо протягом місяця з дня звернення подано всі необхідні документи. Компенсація призначається на 12 місяців і виплачується щомісяця

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

Компенсація не призначається:

 1) фізичним особам, які надають соціальні послуги особам, особами з інвалідністю I групи; дітьми з інвалідністю; громадянами похилого віку з когнітивними порушеннями; невиліковно хворими, які через порушення функцій організму не можуть самостійно пересуватися та самообслуговуватися; дітьми, яким не встановлено інвалідність, але які є хворими на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, дітьми, які отримали тяжку травму, потребують трансплантації органа, потребують паліативної допомоги відповідно до переліку тяжких захворювань, розладів, травм, станів, що дають право на одержання державної допомоги на дитину, якій не встановлено інвалідність, надання такій дитині соціальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 № 1161, якщо такі особи отримують: соціальні послуги з догляду вдома, паліативного, стаціонарного догляду; виплати на догляд відповідно до законів України „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, „Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю”, „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, „Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю” (крім осіб з інвалідністю з дитинства I групи);

 2) фізичним особам, які надають соціальні послуги та отримують допомогу на догляд відповідно до Закону України „Про психіатричну допомогу”;

 3) фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без провадження підприємницької діяльності на професійній основі. Виплата компенсації припиняється у разі:  зміни місця проживання / перебування особи, якій надаються соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, чи фізичної особи, яка надає соціальні послуги та отримує компенсацію; смерті особи, якій надаються соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі; смерті фізичної особи, яка надавала соціальні послуги та отримувала компенсацію; перебування особи, якій надаються соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, на повному державному утриманні або отримання соціальних послуг стаціонарного догляду, паліативного догляду в умовах стаціонару за плату. Виплата компенсації тимчасово припиняється у разі: перебування фізичної особи, яка надає соціальні послуги, за межами України понад 10 календарних днів; перебування фізичної особи, яка надає соціальні послуги, на стаціонарному лікуванні протягом повного календарного місяця; перебування фізичної особи, яка надає соціальні послуги, за межами України понад 30 календарних днів; перебування фізичної особи, яка надає соціальні послуги, на стаціонарному або санаторно-курортному лікуванні протягом 30 календарних днів.

13

Результат надання адміністративної послуги

Призначення виплати компенсації / відмова в призначенні щомісячної компенсаційної виплати / припинення виплати компенсації

14

Способи отримання відповіді (результату)

Повідомлення про призначення компенсації (відмова у її призначенні) надсилається фізичній особі, яка надає соціальні послуги, наступного дня після прийняття відповідного рішення

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Призначення компенсації за догляд фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без

здійснення підприємницької діяльності на професійній основі

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Чернігівський район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Чернігівський район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Чернігівський район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Чернігівський район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Чернігівський район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Чернігівський район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Чернігівський район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Чернігівський район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Чернігівський район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Чернігівський район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;         

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;   

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;       

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України „Про соціальні послуги” від 17.01.2019 № 2671- VIII

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанови Кабінету Міністрів України від 06.10.2021 №1040 "Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі"

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

1. Надання соціальних послуг з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі, фізичною особою, яка пройшла підготовку та перепідготовку з основ догляду (далі – фізична особа, яка надає соціальні послуги з догляду на професійній основі) особам, які через порушення функцій організму не можуть самостійно пересуватися та самообслуговуватися (далі –соціальні послуги з догляду на професійній основі) та є:

 громадянами похилого віку;

 особами з інвалідністю;

  невиліковно хворими, а також хворими, що потребують тривалого лікування; дітьми з інвалідністю;

 дітьми, яким не встановлено інвалідність, але які є хворими на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, дітьми, які отримали тяжку травму, потребують трансплантації органа, потребують паліативної допомоги відповідно до переліку тяжких захворювань, розладів, травм, станів, що дають право на одержання державної допомоги на дитину, якій не встановлено інвалідність, надання такій дитині соціальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 р. № 1161

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Особою або законним представником особи, яка потребує надання соціальних послуг з догляду на професійній основі:

 а) пред’являються: паспорт громадянина України, для іноземців та осіб без громадянства – довідка про звернення за захистом в Україні / посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту / посвідчення біженця / паспортний документ іноземця та посвідка на тимчасове проживання або посвідка на постійне проживання; документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (картка платника податків), або дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, внесені до паспорта громадянина України, крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті;

 б) подаються: заява про потребу в наданні соціальних послуг з догляду на професійній основі; висновок про стан здоров’я особи, яка через порушення функцій організму не може самостійно пересуватися та самообслуговуватися і потребує надання соціальних послуг з догляду (далі – висновок про стан здоров’я), за формою, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 09.03.2021 № 407 „Про затвердження форм первинної облікової документації та інструкцій щодо їх заповнення, що використовуються у закладах 3 охорони здоров’яˮ, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 15.04.2021 за № 510/36132; копія довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією (для осіб з інвалідністю); копія свідоцтва про народження дитини з інвалідністю віком до 18 років (за потреби); копія медичного висновку про дитину з інвалідністю віком до 18 років за формою, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 04.12.2001 № 482 „Про затвердження порядку видачі медичного висновку про дитину з інвалідністю віком до 18 роківˮ, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10.01.2002 за № 11/6299 (за потреби); довідка про захворювання дитини на тяжке перинатальне ураження нервової системи, тяжку вроджену ваду розвитку, рідкісне орфанне захворювання, онкологічне, онкогематологічне захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкий психічний розлад, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гостре або хронічне захворювання нирок IV ступеня про те, що дитина отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу в порядку та за формою, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 09.03.2021 № 407 „Про затвердження форм первинної облікової документації та інструкцій щодо їх заповнення, що використовуються у закладах охорони здоров’яˮ, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 15.04.2021 за № 510/36132 (за потреби); копія рішення суду про обмеження цивільної дієздатності або визнання недієздатною особи, якій надаються соціальні послуги з догляду на професійній основі (для недієздатних осіб та осіб, цивільна дієздатність яких обмежена); копія рішення суду або рішення органу опіки та піклування про призначення опікуна або піклувальника особі, якій надаються соціальні послуги з догляду на професійній основі (для опікунів або піклувальників). 2. Фізичною особою, яка надає соціальні послуги з догляду на професійній основі: а) пред’являються: паспорт громадянина України, для іноземців та осіб без громадянства – довідка про звернення за захистом в Україні / посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту / посвідчення біженця / паспортний документ іноземця та посвідка на тимчасове проживання або посвідка на постійне проживання; документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (картка платника 4 податків), або дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, внесені до паспорта громадянина України, крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті; б) подаються: заява про згоду надавати соціальні послуги з догляду на професійній основі. У разі подання заяви про потребу в наданні соціальних послуг та про згоду надавати соціальні послуги в електронній формі через Єдиний державний вебпортал електронних послуг, до заяви про потребу в наданні соціальних послуг також додаються скановані копії документів, зазначених у абзацах шостому – дванадцятому підпункту 1 цього пункту. На заяви та відомості, що подаються в електронній формі, накладається кваліфікований електронний підпис (або удосконалений електронний підпис, який базується на кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа) фізичної особи, яка надає соціальні послуги з догляду на професійній основі та звертається за отриманням компенсації, особи / законного представника особи, яка потребує надання соціальних послуг з догляду на професійній основі, відповідно

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або уповноваженою особою через центр надання адміністративних послуг

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

Рішення про призначення компенсації або про відмову в її наданні приймається протягом 10 днів з дати подання документів.

 Компенсація призначається на строк надання соціальних послуг з догляду на професійній основі, визначений у договорі, і виплачується із дати укладення договору

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

Компенсація не призначається:

 1) фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на професійній основі, громадянами похилого віку, особами з інвалідністю, невиліковно хворими, а також хворими, що потребують тривалого лікування, дітьми з інвалідністю, дітьми, яким не встановлено інвалідність, але які є хворими на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, дітьми, які отримали тяжку травму, потребують трансплантації органа, потребують паліативної допомоги відповідно до переліку тяжких захворювань, розладів, травм, станів, що дають право на одержання державної допомоги на дитину, якій не встановлено інвалідність, надання такій дитині соціальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 № 1161, якщо такі особи: отримують соціальні послуги догляду вдома, паліативного догляду, стаціонарного догляду від надавача комунального чи недержавного сектору; отримують виплати на догляд відповідно до законів України „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, „Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю”, „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, „Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю” (крім осіб з інвалідністю з дитинства І групи);

 2) фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на професійній основі і отримують допомогу на догляд відповідно до Закону України „Про психіатричну допомогу”;

 3) фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на професійній основі і отримують компенсацію за надання соціальних послуг з догляду на непрофесійній основі відповідно до Закону України „Про соціальні послуги”. Виплата компенсації припиняється у разі:

  подання особою / законним представником особи, яка отримує соціальні послуги з догляду на професійній основі, заяви про розірвання договору;

 подання фізичною особою, яка надає соціальні послуги з догляду на професійній основі, заяви про розірвання договору;

 працевлаштування фізичної особи, яка надає соціальні послуги з догляду на професійній основі; державної реєстрації фізичної особи, яка надає соціальні послуги з догляду на професійній основі, як фізичної особи – підприємця;

 реєстрації фізичної особи, яка надає соціальні послуги з догляду на професійній основі, як безробітного;

 державної реєстрації фізичною особою, яка надає соціальні послуги з догляду на професійній основі, незалежної професійної діяльності (наукової, літературної, артистичної, художньої, освітньої або викладацької, а також медичної, юридичної практики, зокрема адвокатської, нотаріальної діяльності);

 смерті особи, якій надаються соціальні послуги з догляду на професійній основі;

 смерті фізичної особи, яка надавала соціальні послуги з догляду на професійній основі та отримувала компенсацію;

 перебування особи, якій надаються соціальні послуги з догляду на професійній основі, на повному державному утриманні або отримання соціальних послуг догляду вдома, стаціонарного догляду, паліативного догляду в умовах стаціонару;

 ненадання фізичною особою, яка надає соціальні послуги з догляду на професійній основі, соціальних послуг з догляду на професійній основі; неподання в установлений строк акта про надані соціальні послуги з догляду на професійній основі

13

Результат надання адміністративної послуги

Призначення виплати компенсації / відмова в призначенні компенсації / припинення виплати компенсації

14

Способи отримання відповіді (результату)

Повідомлення про призначення компенсації (відмова у її призначенні) надсилається фізичній особі, яка надає соціальні послуги, наступного дня після прийняття відповідного рішення

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Прийняття рішення про проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб,

що мають право на таку пільгу

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1.

Місцезнаходження центру надання адміністративної послуги

Місце знаходження віддалених робочих місць

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

17004, Чернігівська область, Чернігівський район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

17070 Чернігівська область, Чернігівський район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24 а;

17070, Чернігівська область, Чернігівський район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

17080, Чернігівська область, Чернігівський район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

17052, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лемеші, вул.. Розумовських, 2 а;

 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 б ;

17022, Чернігівська область, Чернігівський район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

17084, Чернігівська область, Чернігівський район, село Омелянів, вулиця Миру, 32;

17051, Чернігівська область, Чернігівський район, село Патюти, вул.. Мартиненка, 29;

17054, Чернігівська область, Чернігівський район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4 а;

17062, Чернігівська область, Чернігівський район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

17053, Чернігівська область, Чернігівський район, село Ставиське, вулиця Українська, 55 а;

17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;         

17082, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;   

17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;       

17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

2.

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Інформація щодо режиму роботи віддалених робочих місць

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 1700

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3.

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Тел./факс: (04646)42120; (04646)21345

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Електронна пошта:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України “Про статус ветеранів  війни, гарантії їх соціального захисту”;

Закон України “Про жертви нацистських переслідувань”

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 № 565 “Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право”

6

Акти центральних органів виконавчої влади

-

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява особи, що має право на пільгу

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява згідно з Додатком 1 Постанова Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 № 565 “Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право”.

2. Особа, що має право на пільгу, яка проживає в будинку, квартирі менш як 10 років, для підтвердження факту її невикористання протягом останніх 10 років подає довідку з попереднього місця проживання, що додається до заяви.

3. У разі коли серед членів сім’ї особи, що має право на пільгу, які проживають і зареєстровані у тому самому будинку, квартирі, є особи, що мають право на таку саму пільгу, вони також подають заяву до органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування (при цьому подані заяви розглядаються разом)

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або уповноваженою особою через центр надання адміністративних послуг

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

30 календарних днів

12

Перелік підстав для відмови у державній реєстрації

Заявник не належить до категорії осіб, які мають право на пільгу

13

Результат надання адміністративної послуги

Рішення про проведення безоплатного капітального ремонту / відмова у рішенні про проведення безоплатного капітального ремонту

14

Способи отримання відповіді (результату)

Результат надання адміністративної послуги отримується у центрі надання адміністративних послуг особисто або через уповноважену особу

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Видача дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративних послуг

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон: (04646)42120.

Телефон: (04646)21345.

Адреса електронної пошти:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України «Про рекламу»

Закон України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності"

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» від 29.12.2003 р. № 2067.

6

Акти місцевих органів виконавчої влади/ органів місцевого самоврядування

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом).

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява;

2. Ескіз рекламного засобу з конструктивним рішенням;

3. Фотокартка або комп'ютерний макет місця (розміром не менш як 6 х 9 сантиметрів), на якому планується розташування рекламного засобу.

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Документи надаються суб’єктом звернення особисто, або уповноваженою особою, в довіреності якої має бути чітко зазначено, на який саме вид адміністративних послуг подаються документи.

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

 10 робочих днів

12

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративних послуг

1. Відмова в погодженні дозволу органів та осіб, визначених актами чинного законодавства України

2. Подання неповного пакету документів, необхідних для одержання дозволу

3. Наявність на заявлене місце зареєстрованого в установленому порядку дозволу

4. Виявлення в документах недостовірних відомостей

5. Негативний висновок за результатами проведеної експертизи та обстеження, необхідних для видачі дозволу

13

Результат надання адміністративної послуги

1.Вмотивована відповідь про відмову у наданні дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

2. Дозвіл на розміщення зовнішньої реклами.

14

Способи отримання відповіді (результату)

Отримати результати надання послуги заявник може особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом)..

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Продовження строку дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративних послуг

17000,Чернігівська обл., Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

 

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон: (04646)42120.

Телефон: (04646)21345.

Адреса електронної пошти:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України «Про рекламу»

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» від 29.12.2003 р. № 2067.

6

Акти місцевих органів виконавчої влади/ органів місцевого самоврядування

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заяви щодо продовження строку дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами

2. Документ, який підтверджує відсутність заборгованості у розповсюджувача реклами, на розміщення рекламного засобу щодо якого раніше було надано дозвіл та укладено договір на право тимчасового користування місцем

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом)..

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

 10 робочих днів

12

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративних послуг

1. Виявлення у заяві недостовірних даних

2. Документи подані не в повному обсязі.

3. Існує заборгованість по оплаті за тимчасове користування місцями розташування рекламних конструкцій.

13

Результат надання адміністративної послуги

1. Продовження дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами

2. Відмова у продовженні дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом)..

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Переоформлення дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративних послуг

17000, Чернігівська область, Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон: (04646)42120.

Телефон: (04646)21345.

Адреса електронної пошти:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України «Про рекламу»

Закон України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності"

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» від 29.12.2003 р. № 2067.

6

Акти місцевих органів виконавчої влади/ органів місцевого самоврядування

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява про видачу довідки

2. Дозвіл, що підлягає переоформленню (оригінал)

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом)..

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

2 робочі  днів

12

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративних послуг

1. Подання суб'єктом господарювання неповного пакета документів, необхідних для одержання документа, згідно із встановленим вичерпним переліком

2. Виявлення в документах, поданих суб'єктом господарювання, недостовірних відомостей

13

Результат надання адміністративної послуги

1. Переоформлений дозвіл на розміщення зовнішньої реклами

2.Відмова у переоформленні дозволу на розміщення зовнішньої реклами

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом)..

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Анулювання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративних послуг

17000, Чернігівська область, Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон: (04646)42120.

Телефон: (04646)21345.

Адреса електронної пошти:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України «Про рекламу»

Закон України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності"

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» від 29.12.2003 р. № 2067.

6

Акти місцевих органів виконавчої влади/ органів місцевого самоврядування

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

 Заява

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом)..

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

10 робочі  дні

12

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративних послуг

1. Відсутня заява

2. Виявлення у заяві недостовірних даних

13

Результат надання адміністративної послуги

1. Анулювання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом)..

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Видача дозволу на порушення об’єктів благоустрою

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративних послуг

17000, Чернігівська область, Чернігівський район, смт. Козелець, вул. Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон: (04646)42120.

Телефон: (04646)21345.

Адреса електронної пошти:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України "Про благоустрій населених пунктів"

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова КМУ від 30.10.2013 №870 "Про затвердження Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів" 

6

Акти місцевих органів виконавчої влади/ органів місцевого самоврядування

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява встановленого зразка

2. Копія паспорта (для фізичних осіб);

3. Довіреність (копія довіреності) на оформлення (отримання) дозволу та проведення робіт (завірена у відповідності до вимог чинного законодавства України), або наказ (копія наказу) про призначення відповідальної особи на оформлення документів дозвільного характеру;

4. Копія проекту проведення робіт (Викопіювання місця проведення робіт необхідно надавати до управління з метою уникнення пошкоджень інженерних мереж та запобігання в подальшому конфліктних ситуацій. У випадку відхилення від проекту проведення робіт, до управління необхідно надати копію проекту (схеми) із зазначенням цих змін). Копія схеми для проведення аварійних робіт

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або через законного представника

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

10 робочі  дні

12

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративних послуг

Невідповідність поданих документів вимогам законодавства

13

Результат надання адміністративної послуги

1. Дозвіл на порушення об’єктів благоустрою

2.Відмова у видачі дозволу на порушення об’єктів благоустрою

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника.

Інформаційна картка

адміністративної послуги

Видача ордера на видалення зелених насаджень

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

Інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги

та/або центру надання адміністративних послуг

1

Місцезнаходження центру надання адміністративних послуг

17000, Чернігівська область, Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, 27

2

Інформація щодо режиму роботи центру надання адміністративної послуги

Понеділок – Вівторок з 800  до 1700

Середа з 800  до 2000

Четвер з 800  до 1700

П’ятниця з 800  до 1600

Субота, Неділя – вихідний

3

Телефон/факс (довідки), адреса електронної пошти та веб-сайт центру надання адміністративної послуги

Телефон: (04646)42120.

Телефон: (04646)21345.

Адреса електронної пошти:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Веб-сайт: https://kozsr.gov.ua

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

4

Закони України

Закон України "Про благоустрій населених пунктів"

5

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова КМУ від 01.08.2006 №1045 "Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах" 

6

Акти місцевих органів виконавчої влади/ органів місцевого самоврядування

Наказ ЦОВВ від 12.05.2009 №127 "Про затвердження Методики визначення відновної вартості зелених насаджень"

Умови отримання адміністративної послуги

7

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява

8

Вичерпний перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

1. Заява про видалення зелених насаджень

2. Акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню (не подається, обстеження проводиться в присутності заявника)

3. Документ про сплату відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню (крім випадків, передбачених пунктом 6

Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників в населених пунктах) (сплачується після обстеження зелених насаджень)

4. Документ, що засвідчує повноваження (у разі необхідності)

9

Спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги

Особисто або через законного представника

10

Платність (безоплатність) надання адміністративної послуги

Безоплатно

11

Строк надання адміністративної послуги

45  календарних днів

12

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративних послуг

Відсутність документа про сплату відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню (у разі необхідності такої сплати)

13

Результат надання адміністративної послуги

Ордер на видалення зелених насаджень.

14

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто або через законного представника.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

Додаток 2

до рішення  тридцять шостої сесії

Козелецької селищної ради

восьмого скликання
від 23 серпня 2024 року № 24-36/VІІІ

Технологічні картки

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

ТЕХНОЛОГІЧНА  КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Державна реєстрація народження дитини та її походження

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

п/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа суб’єкта надання адміністративної послуги

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Термін виконання

(днів)

1

Прийом та перевірка відповідності документів

Заступник начальника Центру надання адміністративних послуг

В

При зверненні

2

Складання актового запису, виписка та реєстрація свідоцтва про народження

Заступник начальника Центру надання адміністративних послуг

В

Протягом 1 робочого дня

3

Видача свідоцтва про народження та довідки для отримання допомоги при народжені дитини

Заступник начальника Центру надання адміністративних послуг

В

Протягом 1 робочого дня

Загальна кількість днів надання послуг

1 робочий день

Загальна кількість днів (передбачена законодавством)

30 календарних днів

 

 

ТЕХНОЛОГІЧНА  КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Державна реєстрація шлюбу

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

п/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа суб’єкта надання адміністративної послуги

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Термін виконання

(днів)

1

Прийом та перевірка відповідності документів

Заступник начальника Центру надання адміністративних послуг

В

При зверненні

2

Складання актового запису, виписка та реєстрація свідоцтва про шлюб

Заступник начальника Центру надання адміністративних послуг

В

При звернені

3

Видача свідоцтва про шлюб

Заступник начальника Центру надання адміністративних послуг

В

При звернені

Загальна кількість днів надання послуг

1 робочий день

Загальна кількість днів (передбачена законодавством)

31 день

 

ТЕХНОЛОГІЧНА  КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Державна реєстрація смерті

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

п/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа суб’єкта надання адміністративної послуги

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Термін виконання

(днів)

1

Прийом та перевірка відповідності документів

Заступник начальника Центру надання адміністративних послуг

В

При зверненні

2

Складання актового запису, виписка та реєстрація свідоцтва про смерть

Заступник начальника Центру надання адміністративних послуг

В

Протягом 1 робочого дня

3

Видача свідоцтва про смерть та довідку для отримання допомоги на поховання

Заступник начальника Центру надання адміністративних послуг

В

Протягом 1 робочого дня

Загальна кількість днів надання послуг

1 робочий день

Загальна кількість днів (передбачена законодавством)

не пізніше
трьох днів з дня настання смерті або виявлення  трупа,  а  в  разі
якщо неможливо  одержати документ закладу  охорони здоров'я або судово-медичної установи, - не пізніше п'яти днів.

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Реєстрація місця проживання

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

п/п

Етапи послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Термін виконання (днів)

1

2

3

4

5

1.

Прийом документів, що подаються заявником або його законним представником для оформлення реєстрації місця проживання

Головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг

В

У день подання заявником необхідних документів

2.

Перевірка правильності заповнення заяви та наявності документів, необхідних для реєстрації місця проживання

Головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг

В

У день подання заявником необхідних документів

3.

Здійснення реєстрації заяви про реєстрацію місця проживання в журналі вхідних документів

Головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг

В

       У день подання заявником необхідних документів

4.

Заповнення облікових документів, необхідних для реєстрації місця проживання

Головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг

В

У день подання заявником необхідних документів

5.

Видача заявнику результату адміністративної послуги

Головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг

           В

У день подання заявником необхідних документів

Загальна кількість днів надання послуги -

1

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

1

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Реєстрація місця проживання дитини до 14 років

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

п/п

Етапи послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У – бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Термін виконання (днів)

1

2

3

4

5

1.

Прийом документів, що подаються заявником або його законним представником для оформлення реєстрацію місця проживання

Головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг

В

У день подання заявником необхідних документів

2.

Перевірка правильності заповнення заяви та наявності документів, необхідних для реєстрації місця проживання

Головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг

В

У день подання заявником необхідних документів

3.

Реєстрація заяви про реєстрації місця проживання в журналі вхідних документів

Головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг

В

У день подання заявником необхідних документів

4.

Заповнення облікових документів, необхідних для реєстрації місця проживання

Головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг

В

У день подання заявником необхідних документів

5.

Видача заявнику результату адміністративної послуги

Головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг

           В

У день подання заявником необхідних документів

Загальна кількість днів надання послуги -

1

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

1

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) особи

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

п/п

Етапи послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У – бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Термін виконання (днів)

1

2

3

4

5

1.

Прийом документів, що подаються заявником або його законним представником для оформлення зняття з реєстрації місця проживання

Головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг

В

У день подання заявником необхідних документів

2.

Перевірка правильності заповнення заяви та наявності документів, необхідних для зняття з реєстрації місця проживання

Головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг

В

У день подання заявником необхідних документів

3.

Реєстрація заяви про зняття з реєстрації місця проживання в журналі вхідних документів

Головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг

В

У день подання заявником необхідних документів

4.

Заповнення облікових документів, необхідних для зняття з реєстрації місця проживання

Головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг

В

У день подання заявником необхідних документів

5.

Видача заявнику результату адміністративної послуги

Головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг

           В

У день подання заявником необхідних документів

Загальна кількість днів надання послуги -

1

Загальна кількість днів (передбачена  законодавством) -

1

 

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Реєстрація місця проживання  (перебування) особи

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

п/п

Етапи послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Термін виконання (днів)

1

2

3

4

5

1.

Прийом документів, що подаються заявником або його законним представником для оформлення реєстрації місця проживання  (перебування)

Головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг

В

У день подання заявником необхідних документів

2.

Перевірка правильності заповнення заяви та наявності документів, необхідних для реєстрації місця проживання  (перебування)

Головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг

В

У день подання заявником необхідних документів

3.

Здійснення реєстрації заяви про реєстрацію місця проживання  (перебування) в журналі вхідних документів

Головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг

В

       У день подання заявником необхідних документів

4.

Заповнення облікових документів, необхідних для реєстрації місця проживання  (перебування)

Головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг

В

У день подання заявником необхідних документів

5.

Видача заявнику результату адміністративної послуги

Головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг

           В

У день подання заявником необхідних документів

Загальна кількість днів надання послуги -

1

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

1

 

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача витягу з реєстру територіальної громади

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В -виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Внесення інформації в реєстр територіальної громади

Головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

4

Оформлення  витягу з реєстру територіальної громади

Головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення

5.

Видача заявнику результату адміністративної послуги

Головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

1

Загальна кількість днів (передбачена  законодавством) -

1

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача витягу про зареєстрованих у житловому приміщенні / будинку осіб

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В -виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Внесення інформації в реєстр територіальної громади

Головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

4

Оформлення  витягу з реєстру територіальної громади

Головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення

5.

Видача заявнику результату адміністративної послуги

Головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

1

Загальна кількість днів (передбачена  законодавством) -

1

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

п/п

Етапи послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Термін виконання (днів)

1

2

3

4

5

1.

Прийом документів, що подаються заявником або його законним представником для вклеювання фотокартки

адміністратор Центру надання адміністративних послуг

В

У день подання заявником необхідних документів

2.

Перевірка дійсності паспорта, який подано для вклеювання фотокартки. Порівняння наданих фотокарток із зовнішністю особи та фотокартками, які вже вклеєні на відповідні сторінки паспорта

адміністратор Центру надання адміністративних послуг

В

У день подання заявником необхідних документів

4.

Передача за описом вхідного пакету документів працівнику територіального підрозділу ДМС

адміністратор  Центру надання адміністративних послуг

В

У день подання заявником необхідних документів

5.

Перевірка тотожності особи, вклеювання фотокартки в паспорт та вчинення відповідного підпису у паспорті громадянина України

Посадова особа територіального підрозділу ДМС

В

Протягом 5 днів з дня прийому документів

6

Вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України

Посадова особа територіального підрозділу ДМС

В

Протягом 5 днів з дня прийому документів. У разі проведення додаткових перевірок інформації, поданої заявником, не пізніше 30 календарних днів з дня реєстрації заяви

7.

Реєстрація у Журналі обліку вклеювання фотокарток у паспорт громадянина України

Посадова особа територіального підрозділу ДМС

В

Протягом 5 днів з дня прийому документів

8.

Передача оформленого паспорта до центру надання адміністративних послуг

Посадова особа територіального підрозділу ДМС

В

Не пізніше 5 днів з дня звернення громадянина

9.

Видача заявнику результату адміністративної послуги

Головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг

В

У день подання заявником необхідних документів

Загальна кількість днів надання послуги -

5

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

35

ТЕХНОЛОГІЧНА  КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Державна реєстрація права власності на нерухоме майно, права довірчої власності як способу забезпечення виконання зобов’язання на нерухоме майно, об’єкт незавершеного будівництва

Центр надання адміністративних послуг  Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна особа

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З -затверджує

Строки виконання етапів

1.

Інформування про види послуг, порядок заповнення заяви, перелік документів тощо.

Адміністратор центру надання адміністративних послуг

В

У момент звернення.

2.

Формування та реєстрація заяви про державну реєстрацію прав у базі даних заяв Державного реєстру прав, а також прийняття документів, що подаються разом із заявою про державну реєстрацію прав, виготовлення їх електронних копій шляхом сканування (у разі подання документів у паперовій формі) та розміщення їх у Державному реєстрі прав

Адміністратор центру надання адміністративних послуг

В

У момент звернення.

4.

Передача за допомогою програмного забезпечення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно документів для опрацювання до державного реєстратора центру надання адміністративних послуг.

Адміністратор центру надання адміністративних послуг

В

У момент звернення.

5.

Опрацювання заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, а також документів, необхідних для її проведення та оформлення результату надання адміністративної послуги, зокрема:

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

В порядку черговості надходження.

5 робочих днів

У разі сплати адміністративного збору за реєстрацію прав у скорочені терміни:

2 робочі дні

1 робочий день

2 години

5.1.

перевірка документів на наявність підстав для зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав, зупинення державної реєстрації прав та у разі необхідності прийняття рішення про зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав, про відновлення про державну реєстрацію прав, про залишення заяви про державну реєстрацію прав без розгляду у зв’язку з її відкликанням, про відмову в задоволенні заяви про відкликання заяви про державну реєстрацію прав, про зупинення державної реєстрації прав, про відмову у зупиненні державної реєстрації прав, про відновлення державної реєстрації прав.

5.2.

прийняття рішення про державну реєстрацію прав або відмову у державній реєстрації прав

6

Формування витягу з Державного реєстру речових прав або рішення про відмову у державній реєстрації прав

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

В день прийняття рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (або про відмову в ній).

7.

Видача документів за результатом розгляду заяви у сфері державної реєстрації прав.

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

В день отримання Витягу з Державного реєстру прав на нерухоме майно (або про відмову в ній).

 Загальна кількість днів надання послуги -

5 робочих днів

 Загальна кількість днів (передбачена  законодавством) -

5 робочих днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА 

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Державна реєстрація речового права, похідного від права власності

Центр надання адміністративних послуг  Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна особа

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Інформування про види послуг, порядок заповнення заяви, перелік документів тощо.

Адміністратор центру надання адміністративних послуг

В

У момент звернення.

2.

Формування та реєстрація заяви про державну реєстрацію прав у базі даних заяв Державного реєстру прав, а також прийняття документів, що подаються разом із заявою про державну реєстрацію прав, виготовлення їх електронних копій шляхом сканування (у разі подання документів у паперовій формі) та розміщення їх у Державному реєстрі прав

Адміністратор центру надання адміністративних послуг

В

У момент звернення.

4.

Передача за допомогою програмного забезпечення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно документів для опрацювання до державного реєстратора центру надання адміністративних послуг.

Адміністратор центру надання адміністративних послуг

В

У момент звернення.

5.

Опрацювання заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, а також документів, необхідних для її проведення та оформлення результату надання адміністративної послуги, зокрема:

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

В порядку черговості надходження.

5 робочих днів

У разі сплати адміністративного збору за реєстрацію прав у скорочені терміни:

2 робочі дні

1 робочий день

2 години

5.1.

перевірка документів на наявність підстав для зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав, зупинення державної реєстрації прав та у разі необхідності прийняття рішення про зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав, про відновлення про державну реєстрацію прав, про залишення заяви про державну реєстрацію прав без розгляду у зв’язку з її відкликанням, про відмову в задоволенні заяви про відкликання заяви про державну реєстрацію прав, про зупинення державної реєстрації прав, про відмову у зупиненні державної реєстрації прав, про відновлення державної реєстрації прав.

5.2.

прийняття рішення про державну реєстрацію прав або відмову у державній реєстрації прав

6

Формування витягу з Державного реєстру речових прав або рішення про відмову у державній реєстрації прав

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

В день прийняття рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (або про відмову в ній).

7.

Видача документів за результатом розгляду заяви у сфері державної реєстрації прав.

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

В день отримання Витягу з Державного реєстру прав на нерухоме майно (або про відмову в ній).

Загальна кількість днів надання послуги -

5 робочих днів

Загальна кількість днів (передбачена  законодавством) -

5 робочих днів

ТЕХНОЛОГІЧНА  КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, скасування рішення державного реєстратора (за судовим рішенням)

Центр надання адміністративних послуг  Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна особа

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Інформування про види послуг, порядок заповнення заяви, перелік документів тощо.

Адміністратор

центру надання адміністративних послуг

В

У момент звернення.

2.

Прийняття заяви про скасування, а також документів, необхідних для її проведення, та реєстрація у базі даних про реєстрацію заяв і запитів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Адміністратор

центру надання адміністративних послуг

В

У момент звернення.

4.

Передача за допомогою програмного забезпечення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно документів до державного реєстратора центру надання адміністративних послуг

Адміністратор

центру надання адміністративних послуг

В

У момент звернення.

5.

Розгляд заяви про скасування, а також документів, поданих разом із заявою про державу реєстрацію прав та оформлення результату надання адміністративної послуги, зокрема:

Державний реєстратор

центру надання адміністративних послуг

В

У день надходження заяви.

5.1.

Прийняття рішення про скасування запису Державного реєстру або про відмову у скасуванні запису Державного реєстру прав

7.

Видача документів за результатом розгляду заяви у сфері державної реєстрації прав.

Державний реєстратор

центру надання адміністративних послуг

В день отримання Витягу з Державного реєстру прав на нерухоме майно  (або про відмову в ній).

Загальна кількість днів надання послуги -

1 день

Загальна кількість днів (передбачена  законодавством) -

1 день

 

ТЕХНОЛОГІЧНА  КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Внесення змін до записів  Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

Центр надання адміністративних послуг  Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна особа

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Інформування про види послуг, порядок заповнення заяви, перелік документів тощо.

Адміністратор центру надання адміністративних послуг

В

У момент звернення.

2.

Прийняття заяви про внесення змін до запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно , а також документів, необхідних для її проведення, та реєстрація у базі даних про реєстрацію заяв і запитів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Адміністратор центру надання адміністративних послуг

В

У момент звернення.

3.

Виготовлення електронних копій шляхом сканування поданих документів та розміщення їх у базі даних про реєстрацію заяв і запитів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Адміністратор центру надання адміністративних послуг

В

У момент звернення.

4.

Передача за допомогою програмного забезпечення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно документів для опрацювання до державного реєстратора центру надання адміністративних послуг.

Адміністратор центру надання адміністративних послуг

В

У момент звернення.

5.

Опрацювання заяви про внесення змін до запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, а також документів, необхідних для внесення змін до запису до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, та оформлення результату надання адміністративної послуги:

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

У день надходження заяви.

5.1.

розгляд заяви про внесення змін до запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та документів, необхідних для внесення змін до записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;

5.2.

прийняття рішення про внесення змін до запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно або про відмову у внесенні змін до запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

7.

Видача або надсилання поштою  рішення реєстратора  внесення змін до запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно або рішення про відмову у внесенні змін до запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (у разі отримання витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно), документів, що подавалися для внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

В день прийняття  рішення про внесення змін до запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно або про відмову у внесенні змін до запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Загальна кількість днів надання послуги -

1 день

Загальна кількість днів (передбачена  законодавством) -

1 день

ТЕХНОЛОГІЧНА  КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

 Надання інформації  з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

Центр надання адміністративних послуг  Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна особа

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Інформування про види послуг, порядок заповнення заяви, перелік документів тощо.

Адміністратор

центру надання адміністративних послуг

В

У момент звернення.

2.

Прийняття заяви про надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, а також документів, необхідних для її проведення, та реєстрація у базі даних про реєстрацію заяв і запитів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Адміністратор

центру надання адміністративних послуг

В

У момент звернення.

5.

Опрацювання заяви про надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, а також документів, необхідних для надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та оформлення результату надання адміністративної послуги:

Державний реєстратор

центру надання адміністративних послуг

В

1 робочий день.

5.1.

розгляд заяви про надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та документів, необхідних для надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;

5.2.

формування інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно або прийняття рішення про відмову у наданні інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

7.

Видача або надсилання поштою інформаційної довідки  з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно або рішення про відмову у наданні інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Державний реєстратор

центру надання адміністративних послуг

В

В день отримання Інформації з Державного реєстру прав на нерухоме майно (або про відмову в ній).

Загальна кількість днів надання послуги -

1 день

Загальна кількість днів (передбачена  законодавством) -

1 день

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА  АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Державна реєстрація обтяження речового права на нерухоме майно

Центр надання адміністративних послуг  Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна особа

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Інформування про види послуг, порядок заповнення заяви, перелік документів тощо.

Адміністратор

центру надання адміністративних послуг

В

У момент звернення.

2.

Прийняття заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, а також документів, необхідних для її проведення, та реєстрація у базі даних про реєстрацію заяв і запитів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Адміністратор

центру надання адміністративних послуг

В

У момент звернення.

3.

Виготовлення електронних копій шляхом сканування поданих документів та розміщення їх у базі даних про реєстрацію заяв і запитів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Адміністратор

центру надання адміністративних послуг

В

У момент звернення.

4.

Передача за допомогою програмного забезпечення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно документів для опрацювання до державного реєстратора центру надання адміністративних послуг.

Адміністратор

центру надання адміністративних послуг

В

У момент звернення.

5.

Розгляд заяви про державну реєстрацію прав, а також документів, поданих разом із заявою про державу реєстрацію прав та оформлення результату надання адміністративної послуги, зокрема:

Державний реєстратор

центру надання адміністративних послуг

В

Державна реєстрація права власності та інших речових прав проводиться у строк, що не перевищує п’яти робочих днів.

5.1.

Перевірка документів на наявність підстав для зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав, зупинення державної реєстрації прав та у разі необхідності прийняття рішення про зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав, про відновлення про державну реєстрацію прав, про залишення заяви про державну реєстрацію прав без розгляду у зв’язку з її відкликанням, про відмову в задоволенні заяви про відкликання заяви про державну реєстрацію прав, про зупинення державної реєстрації прав, про відмову у зупиненні державної реєстрації прав, про відновлення державної реєстрації прав.

5.2.

Прийняття рішення про державну реєстрацію прав або відмову у державній реєстрації прав

6.

Формування витягу з Державного реєстру речових прав

Державний реєстратор

центру надання адміністративних послуг

В

В день прийняття рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (або про відмову в ній).

7.

Видача документів за результатом розгляду заяви у сфері державної реєстрації прав

Державний реєстратор

центру надання адміністративних послуг

В

В день отримання Витягу з Державного реєстру прав на нерухоме майно (або про відмову в ній).

Загальна кількість днів надання послуги -

5 днів

Загальна кількість днів надання послуги -

5 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА  КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна

Центр надання адміністративних послуг  Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна особа

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Інформування про види послуг, порядок заповнення заяви, перелік документів тощо.

Адміністратор центру надання адміністративних послуг

В

У момент звернення.

2.

Формування та реєстрація заяви про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна у базі даних заяв Державного реєстру прав, а також прийняття документів, що подаються разом із заявою про державну реєстрацію прав, виготовлення їх електронних копій шляхом сканування (у разі подання документів у паперовій формі) та розміщення їх у Державному реєстрі прав

Адміністратор центру надання адміністративних послуг

В

У момент звернення.

4.

Передача за допомогою програмного забезпечення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно документів для опрацювання до державного реєстратора центру надання адміністративних послуг.

Адміністратор центру надання адміністративних послуг

В

У момент звернення.

5.

Розгляд заяви про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та оформлення результату надання адміністративної послуги, зокрема:

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

В порядку черговості надходження.

12 годин

5.1.

Прийняття рішення про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна або відмову у задоволенні заяви про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна

5.2.

Внесення до спеціального розділу Державного реєстру прав відомостей про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна 

6

Формування витягу з Державного реєстру речових прав або рішення про відмову у державній реєстрації прав

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

В день прийняття рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (або про відмову в ній).

7.

Видача документів за результатом розгляду заяви у сфері державної реєстрації прав.

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

В день отримання Витягу з Державного реєстру прав на нерухоме майно (або про відмову в ній).

Загальна кількість днів надання послуги -

12 годин

Загальна кількість днів надання послуги -

12 годин

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Заборона вчинення реєстраційних дій

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна особа

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Інформування про види послуг, порядок заповнення заяви, перелік документів тощо.

Адміністратор центру надання адміністративних послуг

В

У момент звернення.

2.

Формування та реєстрація заяви про заборону вчинення реєстраційних дій щодо власного об’єкта нерухомого майна / рішення суду щодо заборони вчинення реєстраційних дій, що набрало законної сили у базі даних заяв Державного реєстру прав, а також прийняття документів, що подаються разом із заявою, виготовлення їх електронних копій шляхом сканування (у разі подання документів у паперовій формі) та розміщення їх у Державному реєстрі прав

Адміністратор центру надання адміністративних послуг

В

У момент звернення.

4.

Передача за допомогою програмного забезпечення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно документів для опрацювання до державного реєстратора центру надання адміністративних послуг.

Адміністратор центру надання адміністративних послуг

В

У момент звернення.

5.

Розгляд заяви заява власника об’єкта нерухомого майна про заборону вчинення реєстраційних дій щодо власного об’єкта нерухомого майна;

рішення суду про заборону вчинення реєстраційних дій, що набрало законної сили та оформлення результату надання адміністративної послуги, зокрема:

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

В

В порядку черговості надходження.

12 годин

У день прийняття заяви

5.1.

 внесення заяви власника про заборону вчинення реєстраційних дій щодо власного об’єкта нерухомого майна до бази даних заяв Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;

внесення рішення суду щодо заборони вчинення реєстраційних дій, що набрало законної сили до бази даних заяв Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

Загальна кількість днів надання послуги -

12 годин

Загальна кількість днів надання послуги -

12 годин

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Державна реєстрація створення юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації)

 

№ з/п

Етапи   послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

 

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Термін виконання (днів)

 

1.

Заповнення форм заяви про державну реєстрацію – уразі подання документів особисто заявником (за бажанням заявника)

Адміністратор

центру

надання адміністративних послуг

 В

В день надходження документів.

2.

Прийом документів за описом – у разі подання документів у паперовій формі

Адміністратор

центру

надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.

3.

Виготовлення копій документів в електронній формі – у разі подання документів у паперовій формі.

Адміністратор

центру

надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.

4.

Передача пакету документів заявника державному реєстратору

Адміністратор

центру

надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.

5.

Прийом за описом документів, які подані для проведення державної реєстрації з відміткою про дату та час їх надходження.

Державний реєстратор

В

Протягом 24 годин після надходження документів, поданих для державної реєстрації та проведення інших реєстраційних дій, крім вихідних та святкових днів

6.

 Перевірка документів, які подані для проведення державної реєстрації на наявність підстав для зупинення розгляду документів.

Державний реєстратор

центру

надання адміністративних послуг

В

Протягом 24 годин після надходження документів, поданих для державної реєстрації та проведення інших реєстраційних дій, крім вихідних та святкових днів

7.

 За наявності підстав для зупинення розгляду документів, повідомлення про зупинення розгляду документів із зазначенням строку та виключного переліку підстав для його зупинення та рішення суб’єкта державної реєстрації про зупинення розгляду документів розміщуються на порталі електронних сервісів у день зупинення  та надсилаються заявнику на адресу його електронної пошти.

Державний реєстратор

центру

надання адміністративних послуг

В

  Протягом 24 годин після надходження документів, поданих для державної реєстрації та проведення інших реєстраційних дій, крім вихідних та святкових днів

8.

Документи, що потребують усунення підстав для зупинення розгляду документів, повертаються (видаються, надсилаються поштовим відправленням) заявнику.

Державний реєстратор

центру

надання адміністративних послуг

В

Не пізніше наступного робочого дня з дня надходження заяви про їх повернення.

9.

У разі подання документів, необхідних для усунення підстав для зупинення розгляду документів, протягом встановленого строку (15 календарних днів з дати подання документів ) розгляд документів поновлюється.

Державний реєстратор

В

 Протягом 24 годин після надходження документів, поданих для державної реєстрації та проведення інших реєстраційних дій, крім вихідних та святкових днів

10.

 Перевірка  документів, які подані для проведення державної реєстрації на відсутність підстав для відмови у проведенні державної реєстрації – у разі відсутності підстав для зупинення розгляду документів.

Державний реєстратор

центру

надання адміністративних послуг

В

Протягом 24 годин після надходження документів, поданих для державної реєстрації та проведення інших реєстраційних дій, крім вихідних та святкових днів

11.

 За наявності підстав для відмови у державній реєстрації, повідомлення про відмову у державній реєстрації із зазначенням  виключного переліку підстав для відмови та рішення суб’єкта державної реєстрації про відмову у державній реєстрації розміщуються на порталі електронних сервісів у день відмови у державній реєстрації.

Державний реєстратор

центру

надання адміністративних послуг

В

  Протягом 24 годин після надходження документів, поданих для державної реєстрації та проведення інших реєстраційних дій, крім вихідних та святкових днів

12.

У разі відмови у державній реєстрації документи, подані для державної реєстрації (крім документа про сплату адміністративного збору), повертаються (видаються, надсилаються поштовим відправленням заявнику.

Державний реєстратор

центру

надання адміністративних послуг

В

Не пізніше наступного робочого дня з дня надходження від заявника заяви про їх повернення.

13.

Прийняття рішення про проведення реєстраційної дії (у тому числі з урахуванням принципу мовчазної згоди) за відсутності підстав для зупинення розгляду документів та відмови в державній реєстрації шляхом внесення запису до Єдиного державного реєстру.

Державний реєстратор

центру

надання адміністративних послуг

В

Протягом 24 годин після надходження документів, поданих для державної реєстрації та проведення інших реєстраційних дій, крім вихідних та святкових днів

Загальна кількість днів надання послуги -24 години після надходження запиту, крім вихідних та святкових днів.

Загальна кількість днів надання послуги -24 години після надходження запиту, крім вихідних та святкових днів.

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКа АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу (крім громадського формування та релігійної організації), що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації)

 

Етапи опрацювання заяви про надання адміністративної послуги

Відповідальна особа

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів (днів)

1. Прийом за описом документів, які подані для проведення державної реєстрації  змін до установчих документів юридичної особи.

Адміністратор центру надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.

2. Видача (надсилання поштовим відправленням) заявнику копії опису, за яким прийняті документи з відміткою про дату надходження документів та кодом доступу до результатів надання адміністративної послуги

Адміністратор центру надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.   

3. Перевірка документів, які подані для проведення державної реєстрації  змін до установчих документів юридичної особи державному реєстратору, на відсутність підстав для зупинення розгляду документів.

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів

4. Повідомлення про зупинення розгляду документів із зазначенням строку та виключного переліку підстав для його зупинення та рішення суб’єкта державної реєстрації про зупинення розгляду документів розміщуються на порталі електронних сервісів у день зупинення та надсилаються заявнику на адресу його електронної пошти.

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів**

5. Перевірка  документів, які подані для проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи, на відсутність підстав для відмови у проведенні державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи – у разі відсутності підстав для зупинення розгляду документів.

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.**

6. Повідомлення про відмову у державній реєстрації із зазначенням виключного переліку підстав для відмови та рішення суб’єкта державної реєстрації про відмову у державній реєстрації розміщуються на порталі електронних сервісів у день відмови у державній реєстрації.

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів**

7. Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи – у разі відсутності підстав для відмови.

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів**

8. Оприлюднення на порталі електронних сервісів результатів надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації.
 Заявник за кодом, розміщеним на описі наданих документів, виконує пошук відомостей на сайті Міністерства юстиції України (https://usr.minjust.gov.ua).
    В результаті пошуку можна отримати:
   - сканкопії установчих документів юридичної особи (зареєстрованих після 01.01.2016),
   - виписку в електронному вигляді(в паперовому-за бажанням)  або відомості про перелік підстав відмови у проведенні дії.

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів**

Загальна кількість днів надання послуги

24 години**

Загальна кількість днів (передбачена законодавством)

24 години**

** згідно статті 26 Закону державна реєстрація може проводитися у скорочені строки

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКа АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу (крім громадського формування та релігійної організації), зареєстровану до 1 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

 

Етапи опрацювання заяви про надання адміністративної послуги

Відповідальна особа

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів (днів)

1. Прийом за описом документів, які подані для включення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань відомостей про юридичну особу, створену та зареєстровану до 01.07.2004

Адміністратор центру

надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.

2. Видача (надсилання поштовим відправленням) заявнику копії опису, за яким прийняті документи з відміткою про дату надходження документів.

Адміністратор центру

надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.   

3. Перевірка документів, які подаються державному реєстратору, на відсутність підстав зупинення розгляду документів

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

4.  Оприлюднення на порталі електронних сервісів (надсилання на електронну пошту заявнику)  повідомлення про зупинення розгляду документів, із  зазначенням підстав зупинення розгляду документів та документів, що подавалися відповідно до опису.

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

5. Включення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань відомостей про юридичну особу, створену та зареєстровану до 01.07.2004

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

6. Оприлюднення на порталі електронних сервісів результатів надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації.

За бажанням заявника з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань надається виписка у паперовій формі з проставленням підпису – у разі подання заяви про державну реєстрацію у паперовій формі. Заявник за кодом, розміщеним на описі наданих документів, виконує пошук відомостей на сайті Міністерства юстиції України (https://usr.minjust.gov.ua)
   В результаті пошуку можна отримати:
    відомості про перелік підстав відмови у проведенні дії, виписку.

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

Загальна кількість днів надання послуги

24 години

Загальна кількість днів (передбачена законодавством)

24 години

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа

(крім громадського формування та релігійної організації)

Етапи опрацювання заяви про надання адміністративної послуги

Відповідальна особа

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів (днів)

1. Прийом за описом документів, які подані для державної реєстрації переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа..

Адміністратор центру

надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.

2. Перевірка документів, на відсутність підстав для зупинення  розгляду документів або підстав для відмови у державній реєстрації.

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Протягом  24 годин, крім вихідних та святкових днів, після надходження документів

3. Надсилання повідомлення про зупинення  розгляду документів із зазначенням строку та виключного переліку підстав для його зупинення та рішення про зупинення розгляду документів або повідомлення про відмову у державній реєстрації.

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Розміщуються на порталі електронних сервісів у день зупинення та надсилаються заявнику на адресу його електронної пошти.

Розміщуються на порталі електронних сервісів у день відмови у державній реєстрації.

4. Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа.

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Протягом 24 годин, крім вихідних та святкових днів, після надходження документів.

5. Формування та оприлюднення на порталі електронних сервісів результату надання адміністративної послуги та виписки. Видача виписки в паперовій формі за бажанням заявника.

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Після проведення реєстраційної дії.

Загальна кількість днів надання послуги

24 години

Загальна кількість днів (передбачена законодавством)

24 години

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА  АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту

(крім громадського формування та релігійної організації)

Етапи опрацювання заяви про надання адміністративної послуги

Відповідальна особа

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів (днів)

1. Прийом за описом документів, які подані для державної реєстрації переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту.

Адміністратор центру

надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.

2. Перевірка документів, на відсутність підстав для зупинення  розгляду документів або підстав для відмови у державній реєстрації.

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Протягом  24 годин, крім вихідних та святкових днів, після надходження документів

3. Надсилання повідомлення про зупинення  розгляду документів із зазначенням строку та виключного переліку підстав для його зупинення та рішення про зупинення розгляду документів або повідомлення про відмову у державній реєстрації.

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Розміщуються на порталі електронних сервісів у день зупинення та надсилаються заявнику на адресу його електронної пошти.

Розміщуються на порталі електронних сервісів у день відмови у державній реєстрації.

4. Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту.

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Протягом 24 годин, крім вихідних та святкових днів, після надходження документів.

5. Формування та оприлюднення на порталі електронних сервісів результату надання  адміністративної послуги та виписки.

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Після проведення реєстраційної дії.

Загальна кількість днів надання послуги

24 години

Загальна кількість днів (передбачена законодавством)

24 години

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) юридичної особи

(крім громадського формування та релігійної організації)

Етапи опрацювання заяви про надання адміністративної послуги

Відповідальна особа

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів (днів)

1. Прийом за описом документів, які подані для держаної реєстрації складу комісії з припинення юридичної особи.

Адміністратор центру

надання адміністративних послуг

В

В

день

надходження документів.

1.      Видача (надсилання поштовим відправленням) заявнику копії опису, за яким прийняті документи з відміткою про дату надходження документів та кодом доступу до результатів надання адміністративної послуги

Адміністратор центру

надання адміністративних послуг

В

В

день

надходження документів.

3. Перевірка документів, які подані державному реєстратору, на відсутність підстав для зупинення розгляду документів.

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

4. Оприлюднення на порталі електронних сервісів (надсилання на електронну пошту заявнику) повідомлення про зупинення розгляду документів, що подавалися для держаної реєстрації змін до відомостей про  відокремлений підрозділ юридичної особи

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

5. Перевірка  документів, які подані для держаної реєстрації зміни складу комісії з припинення юридичної особи на відсутність підстав для відмови у проведенні держаної реєстрації змін - у разі відсутності підстав для зупинення розгляду документів

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

6. Оприлюднення на порталі електронних сервісів (надсилання на електронну пошту заявнику) повідомлення про відмову у проведенні державної реєстрації зміни складу комісії з припинення юридичної  особи із зазначенням підстав для такої відмови збору.

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

7.Внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців запису  про державну реєстрацію змін складу комісії з припинення юридичної особи.

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

8.Оприлюднення на порталі електронних сервісів результатів надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

Загальна кількість днів надання послуги

24 години

Загальна кількість днів (передбачена законодавством)

24 години

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації

(крім громадського формування та релігійної організації)

Етапи опрацювання заяви про надання адміністративної послуги

Відповідальна особа

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів (днів)

1. Прийом за описом документів, які подані для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації на підставі рішення про припинення юридичної особи, прийнятого учасниками юридичної особи або відповідного органу юридичної особи

Адміністратор

центру

надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.

2. Видача (надсилання поштовим відправленням) заявнику копії опису, за яким прийняті документи з відміткою про дату надходження документів та кодом доступу до результатів надання адміністративної послуги

Адміністратор

центру                        

надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.   

3. Перевірка документів, які подані державному реєстратору, на відсутність підстав для зупинення розгляду документів або відмови у проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації на підставі рішення про припинення юридичної особи, прийнятого учасниками юридичної особи або відповідного органу юридичної особи

Державний реєстратор

центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

4. За наявності підстав для зупинення у розгляді документів або відмови у проведенні державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації на підставі рішення про припинення юридичної особи, прийнятого учасниками юридичної особи або відповідного органу юридичної особи

Державний реєстратор

центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

5. Внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців запису про  проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації на підставі рішення про припинення юридичної особи, прийнятого учасниками юридичної особи або відповідного органу юридичної особи.

Державний реєстратор

центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

6. Оприлюднення на порталі електронних сервісів результатів надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації.

Державний реєстратор

центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

Загальна кількість днів надання послуги

24 години

Загальна кількість днів (передбачена законодавством)

24 години

 

ТЕХНОЛОГІЧНА  КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її реорганізації

(крім громадського формування та релігійної організації)

 

Етапи опрацювання заяви про надання адміністративної послуги

Відповідальна особа

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів (днів)

1. Прийом за описом документів, які подані для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її реорганізації, прийнятого учасниками юридичної особи або відповідного органу юридичної особи

Адміністратор

центру

надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.

2. Видача (надсилання поштовим відправленням) заявнику копії опису, за яким прийняті документи з відміткою про дату надходження документів та кодом доступу до результатів надання адміністративної послуги

Адміністратор

центру

надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.   

3. Перевірка документів, які подані державному реєстратору, на відсутність підстав для зупинення розгляду документів або відмови у проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її реорганізації, прийнятого учасниками юридичної особи або відповідного органу юридичної особи

Державний реєстратор

центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

4. За наявності підстав для зупинення у розгляді документів або відмови у проведенні державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її реорганізації, прийнятого учасниками юридичної особи або відповідного органу юридичної особи

Державний реєстратор

центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

5. Внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців запису про  проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в реорганізації, прийнятого учасниками юридичної особи або відповідного органу юридичної особи.

Державний реєстратор

центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

6. Оприлюднення на порталі електронних сервісів результатів надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації.

Державний реєстратор

центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

Загальна кількість днів надання послуги

24 години

Загальна кількість днів (передбачена законодавством)

24 години

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи

(крім громадського формування та релігійної організації)

Етапи опрацювання заяви про надання адміністративної послуги

Відповідальна особа

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів (днів)

1.Прийом за описом документів, які подані для внесення до Єдиного державного  реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців запису  про  державну реєстрацію рішення про припинення юридичної особи прийнятого її учасниками або відповідним органом юридичної особи, а у випадках, передбачених законом, - відповідним державним органом

Адміністратор

центру

надання

адміністративних послуг

В

В день надходження документів.

2. Видача (надсилання поштовим відправленням) заявнику копії опису, за яким прийняті документи з відміткою про дату надходження документів та кодом доступу до результатів надання адміністративної послуги

Адміністратор центру

надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.   

3. Перевірка документів, які подані державному реєстратору, на відсутність підстав для зупинення їх розгляду або відмови у проведенні державної реєстрації рішення про припинення юридичної особи прийнятого її учасниками або відповідним органом юридичної особи, а у випадках, передбачених законом, - відповідним державним органом

Державний

реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів

4. За наявності підстав для зупинення у розгляді документів або відмови у проведенні державної  реєстрації рішення про припинення юридичної особи, прийнятого її учасниками або відповідним органом юридичної особи, а у випадках, передбачених законом, - відповідним державним органом, заявнику надсилається в електронній формі засвідчене електронним цифровим підписом державного реєстратора, відповідне повідомлення про відмову у проведенні державної реєстрації із зазначенням підстав для такої відмови.

Державний

реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів

5.Внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців запису  про  державну реєстрацію рішення про припинення юридичної особи прийнятого її учасниками або відповідним органом юридичної особи, а у випадках, передбачених законом, - відповідним державним органом - у разі відсутності підстав для зупинення розгляду документів або відмови у державній реєстрації.

Державний

реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів..   

Загальна кількість днів надання послуги

24 години

Загальна кількість днів (передбачена законодавством)

24 години

 

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи

(крім громадського формування та релігійної організації)

Етапи опрацювання заяви про надання адміністративної послуги

Відповідальна особа

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів (днів)

1.Прийом за описом документів, які подані для внесення до Єдиного державного  реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців запису  про  державну реєстрацію рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи прийнятого її учасниками або відповідним органом юридичної особи, а у випадках, передбачених законом, - відповідним державним органом

Адміністратор центру

надання адміністративних послуг

В

В день

надходження документів.

2. Видача (надсилання поштовим відправленням) заявнику копії опису, за яким прийняті документи з відміткою про дату надходження документів та кодом доступу до результатів надання адміністративної послуги

Адміністратор центру

надання адміністративних послуг

В

В день

надходження документів.   

3. Перевірка документів, які подані державному реєстратору, на відсутність підстав для зупинення їх розгляду або відмови у проведенні державної реєстрації рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи прийнятого її учасниками або відповідним органом юридичної особи, а у випадках, передбачених законом, - відповідним державним органом

Державний

реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів

4. За наявності підстав для зупинення у розгляді документів або відмови у проведенні державної  реєстрації рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи, прийнятого її учасниками або відповідним органом юридичної особи, а у випадках, передбачених законом, - відповідним державним органом, заявнику надсилається в електронній формі засвідчене електронним цифровим підписом державного реєстратора, відповідне повідомлення про відмову у проведенні державної реєстрації із зазначенням підстав для такої відмови.

Державний

реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів

5.Внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців запису  про  державну реєстрацію рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи прийнятого її учасниками або відповідним органом юридичної особи, а у випадках, передбачених законом, - відповідним державним органом - у разі відсутності підстав для зупинення розгляду документів або відмови у державній реєстрації.

Державний

реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів..   

Загальна кількість днів надання послуги

24 години

Загальна кількість днів (передбачена законодавством)

24 години

 

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

№ з/п

Етапи   послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Термін виконання (днів)

1.

Прийом пакету документів, необхідних для надання витягу.

Адміністратор центру

надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.

2.

Передача пакету документів заявника державному реєстратору

Адміністратор центру

надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.

3.

Прийом за описом документів, які подані для надання витягу з  відміткою про дату та час їх надходження.

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів

4.

Реєстрація запиту про надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців у базі даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів

5.

Перевірка документів поданих для отримання  витягу з Єдиного державного реєстру на відсутність підстав для відмови в розгляді запиту про надання витягу з Єдиного державного реєстру

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів

6.

Формування, оформлення та видача адміністратору Цапу витягу з Єдиного державного реєстру – у разі відсутності підстав для відмови в розгляді запиту про надання  витягу з Єдиного державного реєстру

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

 В день надходження документів

7.

За наявності підстав для відмови в розгляді запиту про надання витягу з Єдиного державного реєстру повідомлення про відмову  у наданні відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців направляється запитувачу. Разом з повідомленням про відмову в наданні відомостей з Єдиного державного реєстру запитувачу повертається документ, що підтверджує внесення плати за отримання відомостей.

Видача замовнику витягу  з Єдиного державного реєстру.

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів

Загальна кількість днів надання послуги -24 години після надходження запиту, крім вихідних та святкових днів.

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) - 24 години після надходження запиту, крім вихідних та святкових днів.

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Виправлення помилок, допущених у відомостях Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та

громадських формувань

 

№ з/п

Етапи   послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Термін виконання (днів)

1.

Прийом за описом документів, які подаються для виправлення помилок,

допущених у відомостях ЄДР.

Адміністратор центру

надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.

2.

Реєстрація заяви про виправлення помилок,

допущених у відомостях ЄДР, у базі даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб та

фізичних осіб – підприємців.

Адміністратор центру

надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.

3.

Видача заявнику опису, за яким приймаються документи, з відміткою про дату їх отримання та кодом доступу в той спосіб, відповідно до якого були подані документи.

Адміністратор центру

надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів

4.

Перевірка документів поданих для виправлення помилок, допущених у відомостях ЄДР, на відсутність підстав для відмови в реєстрації.

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

 В день надходження документів

5.

Виправлення помилок,

допущених у відомостях ЄДР - у разі відсутності підстав для залишення без розгляду та відмови у державній реєстрації.

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Протягом 24 годин після прийому запиту без урахування

вихідних та святкових днів.

Загальна кількість днів надання послуги -24 години після надходження запиту, крім вихідних та святкових днів.

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) - 24 години після надходження запиту, крім вихідних та святкових днів.

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного

власника юридичної особи

 

№ з/п

Етапи   послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Термін виконання (днів)

1.

Прийом за описом документів, які подані для підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи

Адміністратор центру

надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.

2.

Виготовлення копій документів в електронній формі (у разі подання документів у паперовій формі) та внесення копій документів в електронній формі до Єдиного державного реєстру

Адміністратор центру

надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.

3.

Видача заявнику опису, за яким приймаються документи, з відміткою про дату їх отримання та кодом доступу в той спосіб, відповідно до якого були подані документи.

Адміністратор центру

надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів

4.

Внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру (за відсутності підстав для зупинення розгляду документів або підстав для відмови у державній реєстрації) або

повідомлення про зупинення розгляду документів та/або відмову у державній реєстрації із зазначенням виключного переліку підстав

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

 Протягом 24 годин після прийому запиту без урахування

вихідних та святкових днів.

Загальна кількість днів надання послуги -24 години після надходження запиту, крім вихідних та святкових днів.

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) - 24 години після надходження запиту, крім вихідних та святкових днів.

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Державна реєстрація рішення про виділ юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації)

 

№ з/п

Етапи опрацювання заяви про надання адміністративної послуги

Відповідальна особа

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів (днів)

1.

Прийом за описом документів, які подані для внесення до Єдиного державного  реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців запису  про  державну реєстрацію рішення про виділ або відповідним органом юридичної особи, а у випадках, передбачених законом, - відповідним державним органом

Адміністратор центру

надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.

2.

 Видача (надсилання поштовим відправленням) заявнику копії опису, за яким прийняті документи з відміткою про дату надходження документів та кодом доступу до результатів надання адміністративної послуги

Адміністратор  центру

надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.   

3.

Перевірка документів, які подані державному реєстратору,

на відсутність підстав для зупинення їх розгляду або відмови у проведенні державної реєстрації рішення про виділ прийнятого її учасниками або відповідним органом юридичної особи, а у випадках, передбачених законом, - відповідним державним органом

Державний

реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів

4.

За наявності підстав для зупинення у розгляді документів або відмови у проведенні державної  реєстрації рішення про виділ юридичної особи, прийнятого її учасниками або відповідним органом юридичної особи, а у випадках, передбачених законом, - відповідним державним органом, заявнику надсилається в електронній формі засвідчене електронним цифровим підписом державного реєстратора, відповідне повідомлення про відмову у проведенні державної реєстрації із зазначенням підстав для такої відмови.

Державний

реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів

5

Внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців запису  про  державну реєстрацію рішення про виділ юридичної особи прийнятого її учасниками або відповідним органом юридичної особи, а у випадках, передбачених законом, - відповідним державним органом – у разі відсутності підстав для зупинення розгляду документів або відмови у державній реєстрації.

Державний

реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів..   

Загальна кількість днів надання послуги

24 години

Загальна кількість днів (передбачена законодавством)

24 години

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи

(крім громадського формування та релігійної організації)

  

№ з/п

Етапи опрацювання заяви про надання адміністративної послуги

Відповідальна особа

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів (днів)

1.

Прийом за описом документів, які подані для держаної реєстрації створення відокремленого підрозділу юридичної особи.

Адміністратор

центру надання

адміністративних послуг

В

В день надходження документів.

2.

Видача (надсилання поштовим відправленням) заявнику копії опису, за яким прийняті документи з відміткою про дату надходження документів та кодом доступу до результатів надання адміністративної послуги

Адміністратор

центру надання

адміністративних послуг

В

В день надходження документів.   

3.

Перевірка документів, які подані державному реєстратору, на відсутність підстав для відмови у державній реєстрації.

Державний реєстратор

центру надання

адміністративних послуг

В

В день надходження документів.   

4.

Оприлюднення на порталі електронних сервісів  (надсилання на електронну адресу заявника) повідомлення про зупинення розгляду документів, що подавалися для державної реєстрації створення відокремленого підрозділу юридичної особи.

Державний реєстратор

центру надання

адміністративних послуг

В

В день надходження документів.   

5.      

Внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців запису  про державну реєстрацію створення відокремленого підрозділу юридичної особи

Державний реєстратор

центру надання

адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

6.

Оприлюднення на порталі електронних сервісів результатів надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації.
 Заявник за кодом, розміщеним на описі наданих документів, виконує пошук відомостей на сайті Міністерства юстиції України (https://usr.minjust.gov.ua).
    В результаті пошуку можна отримати:
      - виписку в електронному ( в паперовому-за бажанням) вигляді або відомості про перелік підстав відмови у проведенні дії.

Державний реєстратор

центру надання

адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

Загальна кількість днів надання послуги

24 години

Загальна кількість днів (передбачена законодавством)

24 години

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Державна реєстрація змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи

(крім громадського формування та релігійної організації)

 

№ з/п

Етапи опрацювання заяви про надання адміністративної послуги

Відповідальна особа

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів (днів)

1.

Прийом за описом документів, які подані для держаної реєстрації змін до відомостей про  відокремлений підрозділ юридичної особи

Адміністратор центру

надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.

2.                   

Видача (надсилання поштовим відправленням) заявнику копії опису, за яким прийняті документи з відміткою про дату надходження документів та кодом доступу до результатів надання адміністративної послуги

Адміністратор центру

надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.   

3.

Перевірка документів, які подані державному реєстратору, на відсутність підстав для зупинення розгляду документів.

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

4.

 Оприлюднення на порталі електронних сервісів (надсилання на електронну пошту заявнику) повідомлення про зупинення розгляду документів, що подавалися для держаної реєстрації змін до відомостей про  відокремлений підрозділ юридичної особи

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

5.

 Перевірка  документів, які подані для держаної реєстрації змін до відомостей про  відокремлений підрозділ юридичної особи, на відсутність підстав для відмови у проведенні держаної реєстрації змін до відомостей про  відокремлений підрозділ юридичної особи – у разі відсутності підстав для зупинення розгляду документів

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

6.

Оприлюднення на порталі електронних сервісів (надсилання на електронну пошту заявнику) повідомлення про відмову у проведенні державної реєстрації змін до відомостей про  відокремлений підрозділ юридичної особи із зазначенням підстав для такої відмови збору.

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

7.

Внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців запису  про державну реєстрацію змін до відомостей про  відокремлений підрозділ юридичної особи

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

8.

Оприлюднення на порталі електронних сервісів результатів надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації. За бажанням заявника з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань надається виписка у паперовій формі з проставленням підпису та печатки державного реєстратора. 

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

Загальна кількість днів надання послуги

24 години

Загальна кількість днів (передбачена законодавством)

24 години

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи

(крім громадського формування та релігійної організації)

№ з/п

Етапи опрацювання заяви про надання адміністративної послуги

Відповідальна особа

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів (днів)

1.

 Прийом за описом документів, які подані для держаної реєстрації змін до відомостей про  відокремлений підрозділ юридичної особи

Адміністратор центру надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.

2.

Видача (надсилання поштовим відправленням) заявнику копії опису, за яким прийняті документи з відміткою про дату надходження документів та кодом доступу до результатів надання адміністративної послуги

Адміністратор центру надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.    

3.

Перевірка документів, які подані державному реєстратору, на відсутність підстав для зупинення розгляду документів.

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

4.

Оприлюднення на порталі електронних сервісів (надсилання на електронну пошту заявнику) повідомлення про зупинення розгляду документів, що подавалися для держаної реєстрації змін до відомостей про  відокремлений підрозділ юридичної особи

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

5.

Перевірка  документів, які подані для держаної реєстрації змін до відомостей про  відокремлений підрозділ юридичної особи, на відсутність підстав для відмови у проведенні держаної реєстрації змін до відомостей про  відокремлений підрозділ юридичної особи – у разі відсутності підстав для зупинення розгляду документів 

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

6.

Внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань запису  про державну реєстрацію змін до відомостей про  відокремлений підрозділ юридичної особи 

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

Загальна кількість днів надання послуги

24 години

Загальна кількість днів (передбачена законодавством)

24 години

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Державна реєстрація фізичної особи-підприємця

 

№ з/п

Етапи опрацювання заяви про надання адміністративної послуги

Відповідальна особа

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів (днів)

1.

Прийом за описом документів, які подаються для проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця.

Адміністратор центру

надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.

2.

Внесення до журналу обліку реєстраційних дій дати надходження документів на проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця.

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.

3.

 Видача (надсилання поштовим відправленням) фізичній особі, яка має намір стати підприємцем копії опису, за яким приймаються документи, які подаються для проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця, з відміткою про дату надходження документів та кодом доступу до результатів надання адміністративної послуги

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.   

4.

Перевірка документів, які подаються державному реєстратору, на відсутність підстав для зупинення розгляду документів

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

5.

Оприлюднення на порталі електронних сервісів (надсилання на електронну пошту заявнику) з повідомлення про зупинення розгляду документів, із зазначенням підстав зупинення розгляду документів

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів

6.

Перевірка  документів, які подані для проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця, на відсутність підстав для відмови у проведенні державної реєстрації фізичної особи – підприємця – у разі відсутності підстав для залишення документів без розгляду.

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів

7.

Оприлюднення на порталі електронних сервісів (надсилання на електронну пошту заявнику) повідомлення про відмову у проведенні державної реєстрації фізичної особи, яка має намір стати підприємцем із зазначенням підстав для такої відмови та документів, що подавалися для проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця, відповідно до опису.

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів

8.

Перевірка  документів, які подані для проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця, на відсутність підстав для відмови у проведенні державної реєстрації фізичної особи - у разі відсутності підстав для зупинення розгляду документів.

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

9.

Внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців запису про проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця на підставі відомостей з заяви про державну реєстрацію фізичної особи підприємцем – у разі відсутності підстав для відмови у проведенні державної реєстрації фізичної особи – підприємця.

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів

10

Оприлюднення на порталі електронних сервісів результатів надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації.
Заявник за кодом, розміщеним на описі наданих документів, виконує пошук відомостей на сайті Міністерства юстиції України (https://usr.minjust.gov.ua).
    В результаті пошуку можна отримати:
    - виписку в електронному ( або в паперовому-за бажанням) вигляді або відомості про перелік підстав відмови у проведенні дії.

Державний реєстратор центру

надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів

Загальна кількість днів надання послуги

24 години

Загальна кількість днів (передбачена законодавством)

24 години

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОСЛУГИ

Державна реєстрація включення відомостей про фізичну особу-підприємця, зареєстровану до 1 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

№ з/п

Етапи опрацювання заяви про надання адміністративної послуги

Відповідальна особа

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів (днів)

1.

Прийом за описом документів, які подані для включення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань відомостей про юридичну особу, створену та зареєстровану до 01.07.2004

Адміністратор

центру

надання

адміністративних послуг

В

В день надходження документів.

2.

Видача (надсилання поштовим відправленням) заявнику копії опису, за яким прийняті документи з відміткою про дату надходження документів.

Адміністратор

центру

надання

адміністративних послуг

В

В день надходження документів.

3.

Перевірка документів, які подаються державному реєстратору, на відсутність підстав зупинення розгляду документів

Державний реєстратор

центру

надання

адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

4.

Оприлюднення на порталі електронних сервісів (надсилання на електронну пошту заявнику)  повідомлення про зупинення розгляду документів, із  зазначенням підстав зупинення розгляду документів та документів, що подавалися відповідно до опису.

Державний реєстратор

центру

надання

адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

5.

Включення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань відомостей про юридичну особу, створену та зареєстровану до 01.07.2004

Державний реєстратор

центру

надання

адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

6.

Оприлюднення на порталі електронних сервісів результатів надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації.  За бажанням заявника з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань надається виписка у паперовій формі з проставленням підпису та печатки державного реєстратора - у разі подання заяви про державну реєстрацію у паперовій формі
Заявник за кодом, розміщеним на описі наданих документів, виконує пошук відомостей на сайті Міністерства юстиції України (https://usr.minjust.gov.ua). 
   В результаті пошуку можна отримати:
    відомості про перелік підстав відмови у проведенні дії.

Державний реєстратор

центру надання

адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

Загальна кількість днів надання послуги

24 години

Загальна кількість днів (передбачена законодавством)

24 години

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

 

№ з/п

Етапи опрацювання заяви про надання адміністративної послуги

Відповідальна особа

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів (днів)

1..

Прийом за описом документів, які подаються для проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу – підприємця.

Адміністратор центру надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.

2.

 Видача (надсилання поштовим відправленням) фізичній особі - підприємцю або уповноваженій нею особі (далі – заявник) копії опису, за яким приймаються документи, які подаються для проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, з відміткою про дату надходження документів для проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу – підприємця та кодом доступу до результатів надання адміністративної послуги

Адміністратор центру надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.   

3.

 Перевірка документів, які подаються державному реєстратору, на відсутність підстав зупинення розгляду документів

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

4.

Оприлюднення на порталі електронних сервісів (надсилання на електронну пошту заявнику)  повідомлення про зупинення розгляду документів, із зазначенням підстав зупинення розгляду документів та документів, що подавалися відповідно до опису.

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

5.

 Перевірка  документів, які подані для проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, на відсутність підстав для відмови у проведенні державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу - у разі відсутності підстав для зупинення розгляду документів

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

6.

 Оприлюднення на порталі електронних сервісів (надсилання на електронну пошту заявнику) повідомлення про відмову у проведенні державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу із зазначенням підстав для такої відмови та документів, що подавалися для проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, відповідно до опису, крім документа про сплату адміністративного збору.

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

7.

Внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців запису про проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу – підприємця на підставі відомостей зазначених у заяві про державну реєстрацію змін до відомостей про фізичну особу - підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

8.

Оприлюднення на порталі електронних сервісів результатів надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації.
 Заявник за кодом, розміщеним на описі наданих документів, виконує пошук відомостей на сайті Міністерства юстиції України (https://usr.minjust.gov.ua).
    В результаті пошуку можна отримати:
    - виписку в електронному вигляді (або в паперовому-за бажанням) та відомості про перелік підстав відмови у проведенні дії.

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

Загальна кількість днів надання послуги

24 години

Загальна кількість днів (передбачена законодавством)

24 години

** згідно статті 26 Закону державна реєстрація може проводитися у скорочені строки

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКа АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця за її рішенням

 

№ з/п

Етапи опрацювання заяви про надання адміністративної послуги

Відповідальна особа

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів (днів)

1.

Прийом за описом документів, які подаються для проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця.

Адміністратор центру надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.

2..

 Видача (надсилання поштовим відправленням) фізичній особі - підприємцю або уповноваженій нею особі (далі – заявник) копії опису, за яким приймаються документи, які подаються для проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця, з відміткою про дату надходження документів для проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця та кодом доступу до результатів надання адміністративної послуги

Адміністратор центру надання адміністративних послуг

В

В день надходження документів.   

3.

Перевірка документів, які подаються державному реєстратору, на відсутність підстав зупинення розгляду документів

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

4.

 Оприлюднення на порталі електронних сервісів (надсилання на електронну пошту заявнику)  повідомлення про зупинення розгляду документів, із зазначенням підстав зупинення розгляду документів та документів, що подавалися відповідно до опису.

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

5.

Перевірка  документів, які подані для проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця, на відсутність підстав для відмови у проведенні державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця - підстав для зупинення розгляду документів

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

6.

Оприлюднення на порталі електронних сервісів (надсилання на електронну пошту заявнику)повідомлення про зупинення розгляду документів або відмову у проведенні державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця із зазначенням підстав для такої відмови та документів, що подавалися для проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця , відповідно до опису.

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

7.

Внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців запису про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця на підставі відомостей зазначених у заяві про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

8.

 Оприлюднення на порталі електронних сервісів результатів надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації.
Заявник за кодом, розміщеним на описі наданих документів, виконує пошук відомостей на сайті Міністерства юстиції України (https://usr.minjust.gov.ua). 
   В результаті пошуку можна отримати:
    відомості про перелік підстав відмови у проведенні дії.

Державний реєстратор центру надання адміністративних послуг

В

Не повинен перевищувати 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів.

Загальна кількість днів надання послуги

24 години

Загальна кількість днів (передбачена законодавством)

24 години

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для послідуючого продажу

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

Протягом одного робочого дня

3.

Підготовка проекту рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для послідуючого продажу

Головний спеціаліст з земельних відносин

Козелецької селищної ради

В

Протягом 10 робочих днів

4.

Прийняття рішення на засіданні сесії селищної  ради або мотивована відмова

Депутати Козелецької селищної ради

В

Протягом одного робочого дня

5

Реєстрація рішення   та виготовлення необхідної кількості завірених копій рішення та видачі рішення в загальному відділі

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

Протягом 10 днів

6.

Передача рішення в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

1 день

7.

Видача рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для послідуючого продажу або вмотивована відмова в їх наданні заявнику або уповноваженому представнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

Протягом одного робочого дня

3.

Підготовка проекту надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування

Головний спеціаліст з земельних відносин

Козелецької селищної ради

В

Протягом 10 робочих днів

4.

Прийняття рішення на засіданні сесії селищної  ради або мотивована відмова

Депутати Козелецької селищної ради

В

Протягом одного робочого дня

5

Реєстрація рішення   та виготовлення необхідної кількості завірених копій рішення та видачі рішення в загальному відділі

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

Протягом 10 днів

6.

Передача рішення в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

1 день

7.

Видача рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування або вмотивована відмова в їх наданні заявнику або уповноваженому представнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

  

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

Протягом одного робочого дня

3.

Підготовка проекту надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь

Головний спеціаліст з земельних відносин

Козелецької селищної ради

В

Протягом 10 робочих днів

4.

Прийняття рішення на засіданні сесії селищної  ради або мотивована відмова

Депутати Козелецької селищної ради

В

Протягом одного робочого дня

5

Реєстрація рішення   та виготовлення необхідної кількості завірених копій рішення та видачі рішення в загальному відділі

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

Протягом 10 днів

6.

Передача рішення в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

1 день

7.

Видача рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь або вмотивована відмова в їх наданні заявнику або уповноваженому представнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Надання згоди на передачу орендованої земельної ділянки в суборенду

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

  

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

Протягом одного робочого дня

3.

Підготовка проекту рішення про надання згоди на передачу орендованої земельної ділянки в суборенду

Головний спеціаліст з земельних відносин

Козелецької селищної ради

В

Протягом 10 робочих днів

4.

Прийняття рішення на засіданні сесії селищної  ради або мотивована відмова

Депутати Козелецької селищної ради

В

Протягом одного робочого дня

5

Реєстрація рішення   та виготовлення необхідної кількості завірених копій рішення та видачі рішення в загальному відділі

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

Протягом 5 робочих днів

6.

Передача рішення в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

1 день

7.

Видача рішення  про надання згоди на передачу орендованої земельної ділянки в суборенду або вмотивована відмова в їх наданні заявнику або уповноваженому представнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Надання права користування чужою земельною ділянкою для забудови (суперфіцій)

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

Протягом одного робочого дня

3.

Підготовка проекту рішення про надання права користування чужою земельною ділянкою для забудови (суперфіцій)

Головний спеціаліст з земельних відносин

Козелецької селищної ради

В

Протягом 10 робочих днів

4.

Прийняття рішення на засіданні сесії селищної  ради або мотивована відмова

Депутати Козелецької селищної ради

В

Протягом одного робочого дня

5

Реєстрація рішення   та виготовлення необхідної кількості завірених копій рішення та видачі рішення в загальному відділі

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

Протягом 5 робочих днів

6.

Передача рішення в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

1 день

7.

Видача рішення про надання права користування чужою земельною ділянкою для забудови (суперфіцій)

або вмотивована відмова в їх наданні заявнику або уповноваженому представнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

  

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

Протягом одного робочого дня

3.

Знаходження відповідної документації із землеустрою

Головний спеціаліст з земельних відносин

Козелецької селищної ради

В

Протягом 5 робочих днів

4.

Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою

Головний спеціаліст з земельних відносин

Козелецької селищної ради

В

На протязі 15 робочих днів

Загальна кількість днів надання послуги

7

Загальна кількість днів (передбачена законодавством)

15

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача рішення про припинення права власності на земельну ділянку, права постійного користування земельною ділянкою у разі добровільної відмови землевласника, землекористувача

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

Протягом одного робочого дня

3.

Підготовка проекту рішення про припинення права власності на земельну ділянку, права постійного користування земельною ділянкою у разі добровільної відмови землевласника, землекористувача

Головний спеціаліст з земельних відносин

Козелецької селищної ради

В

Протягом 10 робочих днів

4.

Прийняття рішення на засіданні сесії селищної  ради або мотивована відмова

Депутати Козелецької селищної ради

В

Протягом одного робочого дня

5

Реєстрація рішення   та виготовлення необхідної кількості завірених копій рішення та видачі рішення в загальному відділі

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

Протягом 5 робочих днів

6.

Передача рішення в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

1 день

7.

Видача рішення про припинення права власності на земельну ділянку, права постійного користування земельною ділянкою у разі добровільної відмови землевласника, землекористувача

або вмотивована відмова в їх наданні заявнику або уповноваженому представнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

  

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

Протягом одного робочого дня

3.

Підготовка довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок

Головний спеціаліст з земельних відносин

Козелецької селищної ради

В

Протягом 1-3 днів

4.

Передача пакету документів Центру надання адміністративних послуг

Головний спеціаліст з земельних відносин

Козелецької селищної ради

В

Протягом 1 дня

5

Видача довідки заявнику або листа про відмову

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

Протягом 1 дня

Загальна кількість днів надання послуги -

5 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

5 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у межах безоплатної приватизації

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

  

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

Протягом одного робочого дня

3.

Підготовка проекту рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у межах безоплатної приватизації

Головний спеціаліст з земельних відносин

Козелецької селищної ради

В

Протягом 10 робочих днів

4.

Прийняття рішення на засіданні сесії селищної  ради або мотивована відмова

Депутати Козелецької селищної ради

В

Протягом одного робочого дня

5

Реєстрація рішення   та виготовлення необхідної кількості завірених копій рішення та видачі рішення в загальному відділі

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

Протягом 3 днів

6.

Передача рішення в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

1 день

7.

Видача рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у межах безоплатної приватизації або вмотивована відмова в їх наданні заявнику або уповноваженому представнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

Протягом одного робочого дня

3.

Підготовка проекту рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення

Головний спеціаліст з земельних відносин

Козелецької селищної ради

В

Протягом 10 робочих днів

4.

Прийняття рішення на засіданні сесії селищної  ради або мотивована відмова

Депутати Козелецької селищної ради

В

Протягом одного робочого дня

5

Реєстрація рішення   та виготовлення необхідної кількості завірених копій рішення та видачі рішення в загальному відділі

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

Протягом 3 днів

6.

Передача рішення в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

1 день

7.

Видача рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення або вмотивована відмова в їх наданні заявнику або уповноваженому представнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Затвердження технічної документації з бонітування ґрунтів

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

Протягом одного робочого дня

3.

Підготовка проекту рішення про затвердження технічної документації з бонітування ґрунтів

Головний спеціаліст з земельних відносин

Козелецької селищної ради

В

Протягом 10 робочих днів

4.

Прийняття рішення на засіданні сесії селищної  ради або мотивована відмова

Депутати Козелецької селищної ради

В

Протягом одного робочого дня

5

Реєстрація рішення   та виготовлення необхідної кількості завірених копій рішення та видачі рішення в загальному відділі

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

Протягом 3 днів

6.

Передача рішення в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

1 день

7.

Видача рішення про затвердження технічної документації з бонітування ґрунтів або вмотивована відмова в їх наданні заявнику або уповноваженому представнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Затвердження технічної документації з економічної оцінки земель

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

Протягом одного робочого дня

3.

Підготовка проекту рішення про затвердження технічної документації з економічної оцінки земель

Головний спеціаліст з земельних відносин

Козелецької селищної ради

В

Протягом 10 робочих днів

4.

Прийняття рішення на засіданні сесії селищної  ради або мотивована відмова

Депутати Козелецької селищної ради

В

Протягом одного робочого дня

5

Реєстрація рішення   та виготовлення необхідної кількості завірених копій рішення та видачі рішення в загальному відділі

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

Протягом 3 днів

6.

Передача рішення в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

1 день

7.

Видача рішення про затвердження технічної документації з економічної оцінки земель

або вмотивована відмова в їх наданні заявнику або уповноваженому представнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки у межах населених пунктів

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

Протягом одного робочого дня

3.

Підготовка проекту рішення про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки у межах населених пунктів

Головний спеціаліст з земельних відносин

Козелецької селищної ради

В

Протягом 10 робочих днів

4.

Прийняття рішення на засіданні сесії селищної  ради або мотивована відмова

Депутати Козелецької селищної ради

В

Протягом одного робочого дня

5

Реєстрація рішення   та виготовлення необхідної кількості завірених копій рішення та видачі рішення в загальному відділі

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

Протягом 3 днів

6.

Передача рішення в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

1 день

7.

Видача рішення про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки у межах населених пунктів або вмотивована відмова в їх наданні заявнику або уповноваженому представнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

Протягом одного робочого дня

3.

Підготовка проекту рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Головний спеціаліст з земельних відносин

Козелецької селищної ради

В

Протягом 10 робочих днів

4.

Прийняття рішення на засіданні сесії селищної  ради або мотивована відмова

Депутати Козелецької селищної ради

В

Протягом одного робочого дня

5

Реєстрація рішення   та виготовлення необхідної кількості завірених копій рішення та видачі рішення в загальному відділі

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

Протягом 3 днів

6.

Передача рішення в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

1 день

7.

Видача рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або вмотивована відмова в їх наданні заявнику або уповноваженому представнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Припинення права оренди земельної ділянки або її частини у разі добровільної відмови орендаря

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

Протягом одного робочого дня

3.

Підготовка проекту рішення про припинення права оренди земельної ділянки або її частини у разі добровільної відмови орендаря

Головний спеціаліст з земельних відносин

Козелецької селищної ради

В

Протягом 10 робочих днів

4.

Прийняття рішення на засіданні сесії селищної  ради або мотивована відмова

Депутати Козелецької селищної ради

В

Протягом одного робочого дня

5

Реєстрація рішення   та виготовлення необхідної кількості завірених копій рішення та видачі рішення в загальному відділі

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

Протягом 3 днів

6.

Передача рішення в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

1 день

7.

Видача рішення про припинення права оренди земельної ділянки або її частини у разі добровільної відмови орендаря або вмотивована відмова в їх наданні заявнику або уповноваженому представнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Продаж не на конкурентних засадах земельної ділянки несільськогосподарського призначення, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

Протягом одного робочого дня

3.

Підготовка проекту рішення про продаж не на конкурентних засадах земельної ділянки несільськогосподарського призначення, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб

Головний спеціаліст з земельних відносин

Козелецької селищної ради

В

Протягом 10 робочих днів

4.

Прийняття рішення на засіданні сесії селищної  ради або мотивована відмова

Депутати Козелецької селищної ради

В

Протягом одного робочого дня

5

Реєстрація рішення   та виготовлення необхідної кількості завірених копій рішення та видачі рішення в загальному відділі

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

Протягом 3 днів

6.

Передача рішення в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

1 день

7.

Рішення про продаж не на конкурентних засадах земельної ділянки несільськогосподарського призначення, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб або вмотивована відмова в їх наданні заявнику або уповноваженому представнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача довідки про припинення ведення особистого селянського господарства або вихід з такого господарства

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

Протягом одного робочого дня

3.

Підготовка довідки про припинення ведення особистого селянського господарства або вихід з такого господарства

Головний спеціаліст з земельних відносин

Козелецької селищної ради

В

Протягом 1-3 днів

4.

Передача пакету документів Центру надання адміністративних послуг

Головний спеціаліст з земельних відносин

Козелецької селищної ради

В

Протягом 1 дня

5

Видача довідки заявнику або листа про відмову

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

Протягом 1 дня

Загальна кількість днів надання послуги -

5 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

5 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА

АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача рішення про продаж земельних ділянок державної та комунальної власності

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

Протягом одного робочого дня

3.

Підготовка проекту рішення про продаж земельних ділянок державної та комунальної власності

Головний спеціаліст з земельних відносин

Козелецької селищної ради

В

Протягом 10 робочих днів

4.

Прийняття рішення на засіданні сесії селищної  ради або мотивована відмова

Депутати Козелецької селищної ради

В

Протягом одного робочого дня

5

Реєстрація рішення   та виготовлення необхідної кількості завірених копій рішення та видачі рішення в загальному відділі

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

Протягом 3 днів

6.

Передача рішення в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

1 день

7.

Видача рішення про продаж земельних ділянок державної та комунальної власності або вмотивована відмова в їх наданні заявнику або уповноваженому представнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Внесення змін до рішень сесії селищної ради (у зв’язку з допущеною помилкою)

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Підготовка проекту рішення селищної ради

Головний спеціаліст з земельних відносин

Козелецької селищної ради

В

У день звернення.

4.

Прийняття рішення на засіданні сесії селищної  ради або мотивована відмова

Козелецька селищна рада

В

1день

5

Реєстрація рішення   та виготовлення необхідної кількості завірених копій рішення та видачі рішення в загальному відділі

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

Протягом 10 днів

6.

Передача рішення в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

1 день

7.

Видача рішення заявнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

30

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Надання дозволу на укладання договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення стаціонарної тимчасової споруди або пересувної тимчасової споруди

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

Протягом одного робочого дня

3.

Підготовка проекту рішення про продаж земельних ділянок державної та комунальної власності

Головний спеціаліст з земельних відносин

Козелецької селищної ради

В

Протягом 10 робочих днів

4.

Прийняття рішення на засіданні сесії селищної  ради або мотивована відмова

Депутати Козелецької селищної ради

В

Протягом одного робочого дня

5

Реєстрація рішення   та виготовлення необхідної кількості завірених копій рішення та видачі рішення в загальному відділі

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

Протягом 3 днів

6.

Передача рішення в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

1 день

7.

Видача рішення про укладання договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Встановлення обмеженого платного або безоплатного користування чужою земельною ділянкою (сервітуту)

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Підготовка проекту рішення селищної ради

Головний спеціаліст з земельних відносин

Козелецької селищної ради

В

У день звернення.

4.

Прийняття рішення на засіданні сесії селищної  ради або мотивована відмова

Козелецька селищна рада

В

1день

5

Реєстрація рішення   та виготовлення необхідної кількості завірених копій рішення та видачі рішення в загальному відділі

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

Протягом 5 днів

6.

Передача рішення в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

1 день

7.

Видача рішення заявнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

30

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Поновлення (продовження) договору особистого строкового сервітуту

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Підготовка проекту рішення селищної ради

Головний спеціаліст з земельних відносин

Козелецької селищної ради

В

У день звернення.

4.

Прийняття рішення на засіданні сесії селищної  ради або мотивована відмова

Козелецька селищна рада

В

1день

5

Реєстрація рішення   та виготовлення необхідної кількості завірених копій рішення та видачі рішення в загальному відділі

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

Протягом 10 днів

6.

Передача рішення в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

1 день

7.

Видача рішення заявнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

30

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Припинення договору особистого строкового сервітуту

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Підготовка проекту рішення селищної ради

Головний спеціаліст з земельних відносин

Козелецької селищної ради

В

У день звернення.

4.

Прийняття рішення на засіданні сесії селищної  ради або мотивована відмова

Козелецька селищна рада

В

1день

5

Реєстрація рішення   та виготовлення необхідної кількості завірених копій рішення та видачі рішення в загальному відділі

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

Протягом 10 днів

6.

Передача рішення в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

1 день

7.

Видача рішення заявнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

30

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Надання дозволу на укладання договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення стаціонарної тимчасової споруди або пересувної тимчасової споруди

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Підготовка проекту рішення селищної ради

Головний спеціаліст з земельних відносин

Козелецької селищної ради

В

У день звернення.

4.

Прийняття рішення на засіданні сесії селищної  ради або мотивована відмова

Козелецька селищна рада

В

1день

5

Реєстрація рішення   та виготовлення необхідної кількості завірених копій рішення та видачі рішення в загальному відділі

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

Протягом 10 днів

6.

Передача рішення в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

1 день

7.

Видача рішення заявнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

30

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача рішення про передачу у власність, надання у постійне користування та оренду земельних ділянок, що

перебувають у державній або комунальній власності

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

Протягом одного робочого дня

3.

Підготовка проекту рішення про передачу у власність, надання у постійне користування та оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності

Головний спеціаліст з земельних відносин

Козелецької селищної ради

В

Протягом 10 робочих днів

4.

Прийняття рішення на засіданні сесії селищної  ради або мотивована відмова

Депутати Козелецької селищної ради

В

Протягом одного робочого дня

5

Реєстрація рішення   та виготовлення необхідної кількості завірених копій рішення та видачі рішення в загальному відділі

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

Протягом 3 днів

6.

Передача рішення в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

1 день

7.

Видача рішення про передачу у власність, надання у постійне користування та оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Надання у користування водних об’єктів на умовах оренди

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

Протягом одного робочого дня

3.

Підготовка проекту рішення про надання у користування водного об’єкта на умовах оренди

 

Головний спеціаліст з земельних відносин

Козелецької селищної ради

В

Протягом 10 робочих днів

4.

Прийняття рішення на засіданні сесії селищної  ради або мотивована відмова

Депутати Козелецької селищної ради

В

Протягом одного робочого дня

5

Реєстрація рішення   та виготовлення необхідної кількості завірених копій рішення та видачі рішення в загальному відділі

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

Протягом 3 днів

6.

Передача рішення в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

1 день

7.

Видача рішення про передачу про надання у користування водного об’єкта на умовах оренди

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Поновлення договору оренди водних об’єктів

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

Протягом одного робочого дня

3.

Підготовка проекту рішення про надання у користування водного об’єкта на умовах оренди

 

Головний спеціаліст з земельних відносин

Козелецької селищної ради

В

Протягом 10 робочих днів

4.

Прийняття рішення на засіданні сесії селищної  ради або мотивована відмова

Депутати Козелецької селищної ради

В

Протягом одного робочого дня

5

Реєстрація рішення   та виготовлення необхідної кількості завірених копій рішення та видачі рішення в загальному відділі

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

Протягом 3 днів

6.

Передача рішення в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

1 день

7.

Видача рішення  про надання у користування водного об’єкта на умовах оренди

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

              Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку з відомостями про речові права на земельну ділянку, їх обтяження, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, включно з іншими відомостями, внесеними до Поземельної книги, а також з відомостями про ділянки надр, надані у користування відповідно до спеціальних дозволів на користування надрами та актів про надання гірничих відводів, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Держгеонадрами та Держпраці (за наявності), та посиланням на документи, на підставі яких відомості про обмеження у використанні земель внесені до Державного земельного кадастру

 Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

п/п

Етапи послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У – бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Термін виконання (днів)

1

2

3

4

5

1.

Прийом та реєстрація заяви за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру

Адміністратор Центру надання адміністративних послуг

В

У день подання заявником необхідних документів

2.

Формування витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку за визначеною формою за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру

Адміністратор Центру надання адміністративних послуг

В

У день подання заявником необхідних документів

5.

Видача замовнику витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку в паперовій формі

Адміністратор Центру надання адміністративних послуг

           В

У день подання заявником необхідних документів

Загальна кількість днів надання послуги -

1

Загальна кількість днів (передбачена  законодавством) -

1

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку з усіма відомостями, внесеними до Поземельної книги, крім відомостей про речові права на земельну ділянку, що виникли після 1 січня 2013 р., а також з відомостями про ділянки надр, надані у користування відповідно до спеціальних дозволів на користування надрами та актів про надання гірничих відводів, одержаними в порядку інформаційної взаємодії з Держгеонадрами та Держпраці (за наявності), та посиланням на документи, на підставі яких відомості про обмеження у використанні земель внесені до Державного земельного кадастру

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

п/п

Етапи послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У – бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Термін виконання (днів)

1

2

3

4

5

1.

Прийом та реєстрація заяви за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру

Адміністратор Центру надання адміністративних послуг

В

У день подання заявником необхідних документів

2.

Формування витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку за визначеною формою за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру

Адміністратор Центру надання адміністративних послуг

В

У день подання заявником необхідних документів

5.

Видача замовнику витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку в паперовій формі

Адміністратор Центру надання адміністративних послуг

           В

У день подання заявником необхідних документів

Загальна кількість днів надання послуги -

1

Загальна кількість днів (передбачена  законодавством) -

1

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Опрацювання документів та внесення на розгляд виконкому селищної ради

Головний спеціаліст з питань комунальної власності

Козелецької селищної ради

В

По мірі скликання засідань виконкому

4.

Підготовка проекту рішення виконавчого комітету до розгляду

Головний спеціаліст з питань комунальної власності

Козелецької селищної ради

В

До 1 місяця

5

Прийняття рішення виконавчого комітету, доопрацювання рішення, підписання селищним  головою.

Головний спеціаліст з питань комунальної власності

Козелецької селищної ради

голова селищної ради

В

П

Протягом 5 робочих днів

6.

Передача рішення в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

На наступний робочий день після підписання

7.

Видача рішення виконкому або відмови в наданні послуги (причини що її обумовлюють)

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Зміна адреси об’єкта нерухомого майна (для  введених в експлуатацію об’єктів)

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Опрацювання документів та внесення на розгляд виконкому селищної ради

Головний спеціаліст з питань комунальної власності

Козелецької селищної ради

В

По мірі скликання засідань виконкому

4.

Підготовка проекту рішення виконавчого комітету до розгляду

Головний спеціаліст з питань комунальної власності

Козелецької селищної ради

В

До 05 робочих  днів

5

Прийняття рішення виконавчого комітету, доопрацювання рішення, підписання селищним  головою.

Головний спеціаліст з питань комунальної власності

Козелецької селищної ради

голова селищної ради

В

П

Протягом 5 робочих днів

6.

Передача рішення в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

На наступний робочий день після підписання

7.

Видача рішення виконкому або відмови в наданні послуги (причини що її обумовлюють)

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

05 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

05 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача свідоцтва про право власності

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Підготовка рішення органу приватизації  про передачу житла у власність громадян або лист про відмову у видачі свідоцтва про право власності.

Головний спеціаліст з питань комунальної власності

Козелецької селищної ради

В

11 днів

4.

Підготовка свідоцтва про право власності.

Головний спеціаліст з питань комунальної власності

Козелецької селищної ради

В

           7 днів

5

Підписання  свідоцтва про право власності.

Голова селищної ради

В

         1 день

6.

Передача свідоцтва про право власності або лист про відмову у видачі свідоцтва про право власності в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

1 день

7.

Видача свідоцтва про право власності або лист про відмову у видачі свідоцтва про право власності

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача дубліката свідоцтва про право власності

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Підготовка рішення органу приватизації  про передачу житла у власність громадян або лист про відмову у видачі свідоцтва про право власності.

Головний спеціаліст з питань комунальної власності

Козелецької селищної ради

В

11 днів

4.

Підготовка свідоцтва про право власності.

Головний спеціаліст з питань комунальної власності

Козелецької селищної ради

В

           7 днів

5

Підписання  свідоцтва про право власності.

Голова селищної ради

В

         1 день

6.

Передача свідоцтва про право власності або лист про відмову у видачі свідоцтва про право власності в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

1 день

7.

Видача свідоцтва про право власності або лист про відмову у видачі свідоцтва про право власності

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача ордера на жиле приміщення

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Перевірка пакету документів та підготовка матеріалів для розгляду на виконком селищної  ради

Підготовка проекту рішення

Головний спеціаліст з питань комунальної власності

Козелецької селищної ради

В

У день звернення

4.

У разі негативного результату – підготовка листа із зауваженнями на адресу заявника

 У разі позитивного результату підготовка рішення виконавчого комітету

Головний спеціаліст з питань комунальної власності

Козелецької селищної ради

В

20 днів

5

. Передача ордеру виконавчого комітету до ЦНАП для видачі

Головний спеціаліст з питань комунальної власності

Козелецької селищної ради

В

1 день

6.

Видача ордеру заявнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Рішення щодо продовження строку проживання в жилих приміщеннях з фондів житла для тимчасового проживання

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу земельних відносин та комунальної власності селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Перевірка пакету документів та підготовка матеріалів для розгляду на виконком селищної  ради

Підготовка проекту рішення

Головний спеціаліст з питань комунальної власності

Козелецької селищної ради

В

У день звернення

4.

У разі негативного результату – підготовка листа із зауваженнями на адресу заявника

 У разі позитивного результату підготовка рішення виконавчого комітету

Головний спеціаліст з питань комунальної власності

Козелецької селищної ради

В

5 днів

5

. Передача рішення виконавчого комітету до ЦНАП для видачі

Головний спеціаліст з питань комунальної власності

Козелецької селищної ради

В

1 день

6.

Видача рішення заявнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

10 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

10  днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Перевірка пакету документів та підготовка матеріалів для розгляду на виконком селищної  ради

Підготовка проекту рішення

Головний спеціаліст з питань комунальної власності

Козелецької селищної ради

В

 Протягом 20 днів.

4.

У разі негативного результату – підготовка листа із зауваженнями на адресу заявника

 У разі позитивного результату підготовка рішення виконавчого комітету про постановку на квартирний облік

Головний спеціаліст з питань комунальної власності

Козелецької селищної ради

1 день

5.

Передача витягу рішення виконавчого комітету до ЦНАП для видачі

Головний спеціаліст з питань комунальної власності

Козелецької селищної ради

1 день

6.

Видача рішення заявнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Прийняття рішення про переведення житлового будинку або житлового приміщення у нежитлові

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Перевірка пакету документів та підготовка матеріалів для розгляду на виконком селищної  ради

Підготовка проекту рішення

Головний спеціаліст з питань комунальної власності

Козелецької селищної ради

В

 Протягом 20 днів.

4.

У разі негативного результату – підготовка листа із зауваженнями на адресу заявника

 У разі позитивного результату підготовка рішення виконавчого комітету про постановку на квартирний облік

Головний спеціаліст з питань комунальної власності

Козелецької селищної ради

1 день

5.

Передача витягу рішення виконавчого комітету до ЦНАП для видачі

Головний спеціаліст з питань комунальної власності

Козелецької селищної ради

1 день

6.

Видача рішення заявнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30  днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача довідки про невикористання житлових чеків для приватизації державного житлового фонду

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Перевірка пакету документів та підготовка матеріалів для розгляду на виконком селищної  ради

Підготовка проекту рішення

Головний спеціаліст з питань комунальної власності

Козелецької селищної ради

В

 Протягом 20 днів.

4.

У разі негативного результату – підготовка листа із зауваженнями на адресу заявника

 У разі позитивного результату підготовка рішення виконавчого комітету про постановку на квартирний облік

Головний спеціаліст з питань комунальної власності

Козелецької селищної ради

1 день

5.

Передача витягу рішення виконавчого комітету до ЦНАП для видачі

Головний спеціаліст з питань комунальної власності

Козелецької селищної ради

1 день

6.

Видача рішення заявнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30  днів

                                              

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача будівельного паспорту забудови земельної ділянки

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до земельного відділу селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3

Підготовка акту щодо можливості переведення об’єкта нерухомого майна з житлового в нежитловий або з нежитлового в житловий фонд

Головний спеціаліст з земельних відносин

Козелецької селищної ради

В

5 днів

5

Передача адміністратору центру надання адміністративних послуг  результату.

Головний спеціаліст з земельних відносин

Козелецької селищної ради

В

У день звернення.

6

Видача рішення заявнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

10 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

10 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача будівельного паспорту забудови земельної ділянки

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3

Прийняття рішення щодо розгляду заяви

 начальник відділу-головний архітектор

відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

В

Протягом 1-го робочого дня з дня надходження заяви

4

Підготовка будівельного паспорта забудови земельної /відмови у наданні будівельного паспорта

 начальник відділу-головний архітектор

відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Протягом 7-ми робочих днів з дня реєстрації заяви

5

Передача Центру надання адміністративних послуг  будівельного паспорта забудови земельної ділянки.

 начальник відділу-головний архітектор

 відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

В

Протягом 1-го робочого дня після реєстрації

6

Видача будівельного паспорта забудови земельної ділянки або листа про відсутність оригінального примірника

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

10 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

10 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача будівельного паспорту забудови земельної ділянки

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3

Прийняття рішення щодо розгляду заяви

 начальник відділу-головний архітектор

відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

В

Протягом 1-го робочого дня з дня надходження заяви

4

Підготовка будівельного паспорта забудови земельної /відмови у наданні будівельного паспорта

 начальник відділу-головний архітектор

відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Протягом 7-ми робочих днів з дня реєстрації заяви

5

Передача Центру надання адміністративних послуг  будівельного паспорта забудови земельної ділянки.

 начальник відділу-головний архітектор

 відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

В

Протягом 1-го робочого дня після реєстрації

6

Видача будівельного паспорта забудови земельної ділянки

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

10 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

10 днів

 

                                         ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА  АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки (крім об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками та об’єктів, на які поширюється дія 

Закону України “Про державну таємницю”)

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3

Прийняття рішення щодо розгляду заяви

головний спеціаліст з  ведення містобудівного кадастру відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

В

Протягом 1-го робочого дня з дня надходження заяви

4

Підготовка містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки або відмови у їх наданні

головний спеціаліст з  ведення містобудівного кадастру

відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Протягом 7-ми робочих днів з дня реєстрації заяви

5

Передача містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки або відмови у їх наданні до центру надання адміністративних послуг

 головний спеціаліст з  ведення містобудівного кадастру відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

В

Протягом 1-го робочого дня після реєстрації

6

Видача містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки або відмови у їх наданні

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

10 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

10 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Внесення змін до містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки (крім об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками та об’єктів, на

які поширюється дія Закону України “Про державну таємницю”) 

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3

Прийняття рішення щодо розгляду заяви

головний спеціаліст з  ведення містобудівного кадастру відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

В

Протягом 1-го робочого дня з дня надходження заяви

4

Опрацювання документації із внесення змін до містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки або відмови у їх видачі

головний спеціаліст з  ведення містобудівного кадастру

відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Протягом 7-ми робочих днів з дня реєстрації заяви

5

Передача змін до містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки або відмови у їх наданні до центру надання адміністративних послуг

 головний спеціаліст з  ведення містобудівного кадастру відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

В

Протягом 1-го робочого дня після реєстрації

6

Видача змін до містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки або відмови у їх наданні

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

10 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

10 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3

Прийняття рішення щодо розгляду заяви

головний спеціаліст з  ведення містобудівного кадастру відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

В

Протягом 1-го робочого дня з дня надходження заяви

4

Опрацювання документації для  оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди або  відмови у оформленні паспорта прив’язки тимчасової споруди

головний спеціаліст з  ведення містобудівного кадастру

відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Протягом 7-ми робочих днів з дня реєстрації заяви

5

Передача паспорта прив’язки тимчасової споруди або  відмови у оформленні паспорта прив’язки тимчасової споруди до центру надання адміністративних послуг

 головний спеціаліст з  ведення містобудівного кадастру відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

В

Протягом 1-го робочого дня після реєстрації

6

Видача паспорта прив'язки заявнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

10 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

10 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Продовження строку дії паспорта прив'язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3

Прийняття рішення щодо розгляду заяви

головний спеціаліст з  ведення містобудівного кадастру відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

В

Протягом 1-го робочого дня з дня надходження заяви

4

Опрацювання документації для продовження дії паспорта прив’язки тимчасової споруди або  відмови у продовженні дії паспорта прив’язки тимчасової споруди

головний спеціаліст з  ведення містобудівного кадастру

відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Протягом 7-ми робочих днів з дня реєстрації заяви

5

Передача паспорта прив’язки тимчасової споруди або  відмови у продовженні дії паспорта прив’язки тимчасової споруди до центру надання адміністративних послуг

 головний спеціаліст з  ведення містобудівного кадастру відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

В

Протягом 1-го робочого дня після реєстрації

6

Видача паспорта прив'язки заявнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

10 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

10 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Внесення змін до паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3

Прийняття рішення щодо розгляду заяви

головний спеціаліст з  ведення містобудівного кадастру відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

В

Протягом 1-го робочого дня з дня надходження заяви

4

Опрацювання документації внесення змін до паспорта прив’язки тимчасової споруди або  відмови у внесені змін паспорта прив’язки тимчасової споруди

головний спеціаліст з  ведення містобудівного кадастру

відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Протягом 7-ми робочих днів з дня реєстрації заяви

5

Передача паспорта прив’язки тимчасової споруди або  відмови у внесення змін паспорта прив’язки тимчасової споруди до центру надання адміністративних послуг

 головний спеціаліст з  ведення містобудівного кадастру відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

В

Протягом 1-го робочого дня після реєстрації

6

Видача паспорта прив'язки заявнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

10 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

10 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Надання кадастрової довідки з містобудівного кадастру

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3

Прийняття рішення щодо розгляду заяви

головний спеціаліст з  ведення містобудівного кадастру відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

В

Протягом 1-го робочого дня з дня надходження заяви

4

Розгляд пакету документів, підготовка кадастрової довідки, відмови у наданні кадастрової довідки

головний спеціаліст з  ведення містобудівного кадастру

відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Протягом 7-ми робочих днів з дня реєстрації заяви

5

Передача кадастрової довідки, відмови у наданні кадастрової довідки у паперовому вигляді до центру надання адміністративних послуг

 головний спеціаліст з  ведення містобудівного кадастру відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

В

Протягом 1-го робочого дня після реєстрації

6

Видача замовнику кадастрової довідки, відмови у наданні кадастрової довідки

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

10 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

10 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Внесення змін до  будівельного паспорту забудови земельної ділянки

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3

Прийняття рішення щодо розгляду заяви

головний спеціаліст з  ведення містобудівного кадастру відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

В

Протягом 1-го робочого дня з дня надходження заяви

4

Розгляд пакету документів, підготовка будівельного паспорта, відмови у наданні будівельного паспорта

головний спеціаліст з  ведення містобудівного кадастру

відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Протягом 7-ми робочих днів з дня реєстрації заяви

5

Передача будівельного паспорта, відмови у наданні будівельного паспорта до центру надання адміністративних послуг

 головний спеціаліст з  ведення містобудівного кадастру відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

В

Протягом 1-го робочого дня після реєстрації

6

Видача замовнику будівельного паспорта, відмови у наданні будівельного паспорта

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

10 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

10 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Коригування  адреси об'єкта, що будуються (на підставі проектної документації)

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3

Прийняття рішення щодо розгляду заяви

головний спеціаліст з  ведення містобудівного кадастру відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

В

Протягом 1-го робочого дня з дня надходження заяви

4

Розгляд пакету документів для  коригування  адреси об'єкта,  або відмову у корегуванні адреси об’єкту будівництва

головний спеціаліст з  ведення містобудівного кадастру

відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Протягом 4-ми робочих днів з дня реєстрації заяви

5

Передача рішення про присвоєння адреси до центру надання адміністративних послуг

 головний спеціаліст з  ведення містобудівного кадастру відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

В

Протягом 1-го робочого дня після реєстрації

6

Видача замовнику рішення про присвоєння адреси, відмови у присвоєнні  адреси

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

05 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

05 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Встановлення зручного для населення режиму роботи підприємств комунального господарства, торгівлі та громадського харчування, побутового обслуговування, що належать до комунальної власності відповідних територіальних громад

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3

Прийняття рішення щодо розгляду заяви

головний спеціаліст з  ведення містобудівного кадастру відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

В

Протягом 1-го робочого дня з дня надходження заяви

4

Розгляд заяви і перевірка поданих документів

головний спеціаліст

відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Протягом 4-ми робочих днів з дня реєстрації заяви

5

Передача документу (результат адміністративної послуги) до Центру надання адміністративних послуг

 головний спеціаліст відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

В

Протягом 1-го робочого дня після реєстрації

6

Видача рішення або вмотивованої відмови в наданні послуги

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

05 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

05 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Надання згоди на розміщення на території села, селища, міста місць чи об’єктів для зберігання та захоронення відходів, сфера екологічного впливу функціонування яких включає відповідну адміністративно-територіальну одиницю

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3

Прийняття рішення щодо розгляду заяви

головний спеціаліст з  ведення містобудівного кадастру відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

В

Протягом 1-го робочого дня з дня надходження заяви

4

Розгляд заяви і перевірка поданих документів

головний спеціаліст

відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Протягом 4-ми робочих днів з дня реєстрації заяви

5

Передача документу (результат адміністративної послуги) до Центру надання адміністративних послуг

 головний спеціаліст відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

В

Протягом 1-го робочого дня після реєстрації

6

Видача рішення або вмотивованої відмови в наданні послуги

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Надання матеріальної допомоги громадянам

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3

Прийняття рішення щодо розгляду заяви

Заступник з питань діяльності виконавчих органів ради

В

Протягом 1-го робочого дня з дня надходження заяви

4

Розгляд заяви і перевірка поданих документів

Заступник з питань діяльності виконавчих органів ради

Протягом 4-ми робочих днів з дня реєстрації заяви

5

Передача документу (результат адміністративної послуги) до Центру надання адміністративних послуг

головний  спеціаліст загального відділу

В

Протягом 1-го робочого дня після реєстрації

6

Видача рішення або вмотивованої відмови в наданні послуги

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

                                           ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка

зобов’язалася похоронити померлого

                   Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3

Прийняття рішення щодо розгляду заяви

Заступник з питань діяльності виконавчих органів ради

В

Протягом 1-го робочого дня з дня надходження заяви

4

Розгляд заяви і перевірка поданих документів

Заступник з питань діяльності виконавчих органів ради

Протягом 4-ми робочих днів з дня реєстрації заяви

5

Передача документу (результат адміністративної послуги) до Центру надання адміністративних послуг

головний  спеціаліст загального відділу

В

Протягом 1-го робочого дня після реєстрації

6

Видача рішення або вмотивованої відмови в наданні послуги

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

                   ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Надання копії (витягу з) рішення селищної ради, копії (витягу з) рішення виконавчого комітету селищної ради, копії (витягу з) протоколу сесії пленарного засідання селищної ради, копії (витягу з) розпорядження селищного голови

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до загального відділу селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Підготовка та засвідчення вірності копій документів та виписок з них

Посадова особа  загального відділу Козелецької селищної ради

В

У день звернення.

5

Передача адміністратору центру надання адміністративних послуг    результату надання адміністративної послуги.

Посадова особа  загального відділу Козелецької селищної ради

В

У день звернення.

7.

Видача копій та витягів із рішень селищної ради, виконавчого комітету селищної ради та розпорядження селищного голови або рішення про відмову

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

1 день

Загальна кількість днів (передбачена  законодавством) -

1 день

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Присвоєння спортивних розрядів спортсменам: “Кандидат у майстри спорту України” та I спортивний розряд

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом заяви та документів, що подаються замовником або його законним представником для надання послуги

адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача пакету документів виконавцям

адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

Не пізніше наступного робочого дня після отримання документів

3.

Отримання документів та у разі відповідності матеріалів вимогам,  опрацьовує матеріали, що надійшли, та готує відповідний наказ.

спеціаліст Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту

В

протягом                               27 календарних днів опрацьовує матеріали, що надійшли, та готує проект відповідного наказу.

4.

Передача інформації до ЦНАП

спеціаліст Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту

В

Протягом 2-х робочих днів

з дня реєстрації наказу та витягів до нього

5.

Видача інформації замовнику

адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

30  днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Присвоєння спортивних розрядів спортсменам: ІІ та ІІІ спортивний розряд

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

                  

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом заяви та документів, що подаються замовником або його законним представником для надання послуги

адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача пакету документів виконавцям

адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

Не пізніше наступного робочого дня після отримання документів

3.

Отримання документів та у разі відповідності матеріалів вимогам,  опрацьовує матеріали, що надійшли, та готує відповідний наказ.

спеціаліст Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту

В

протягом                               27 календарних днів опрацьовує матеріали, що надійшли, та готує проект відповідного наказу.

4.

Передача інформації до ЦНАП

спеціаліст Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту

В

Протягом 2-х робочих днів

з дня реєстрації наказу та витягів до нього

5.

Видача інформації замовнику

адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

30  днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Реєстрація пасіки

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3

Прийняття рішення щодо розгляду заяви

Заступник з питань діяльності виконавчих органів ради

В

Протягом 1-го робочого дня з дня надходження заяви

4

Розгляд заяви і перевірка поданих документів

Заступник з питань діяльності виконавчих органів ради

Протягом 1-го робочих днів з дня реєстрації заяви

5

Передача документу (результат адміністративної послуги) до Центру надання адміністративних послуг

головний  спеціаліст загального відділу

В

Протягом 1-го робочого дня після реєстрації

6

Видача рішення або вмотивованої відмови в наданні послуги

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

1 день

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

1 день

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача довідки про фактичне місце проживання

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом заяви та документів, що подаються замовником або його законним представником для надання послуги

Головний спеціаліст

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Підготовка довідки(у разі наявності необхідних документів)

Головний спеціаліст

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Реєстрація довідки у журналі видачі довідок та видача заявнику

Головний спеціаліст

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

1

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

1

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача довідки про спільне проживання та ведення спільного господарства громадян на момент смерті одного з них

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом заяви та документів, що подаються замовником або його законним представником для надання послуги

Головний спеціаліст

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Підготовка довідки(у разі наявності необхідних документів)

Головний спеціаліст

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Реєстрація довідки у журналі видачі довідок та видача заявнику

Головний спеціаліст

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

1

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

1

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача довідки про те, що місце проживання спадкоємця на день смерті спадкодавця було зареєстровано за однією адресою зі спадкодавцем

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом заяви та документів, що подаються замовником або його законним представником для надання послуги

Головний спеціаліст

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Підготовка довідки(у разі наявності необхідних документів)

Головний спеціаліст

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Реєстрація довідки у журналі видачі довідок та видача заявнику

Головний спеціаліст

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

1

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

1

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача довідки про склад зареєстрованих громадян за даною адресою на момент відчуження нерухомого майна

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом заяви та документів, що подаються замовником або його законним представником для надання послуги

Головний спеціаліст

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Підготовка довідки(у разі наявності необхідних документів)

Головний спеціаліст

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Реєстрація довідки у журналі видачі довідок та видача заявнику

Головний спеціаліст

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

1

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

1

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача довідки про реєстрацію неповнолітніх в будинку

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом заяви та документів, що подаються замовником або його законним представником для надання послуги

Головний спеціаліст

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Підготовка довідки(у разі наявності необхідних документів)

Головний спеціаліст

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Реєстрація довідки у журналі видачі довідок та видача заявнику

Головний спеціаліст

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

1

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

1

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача довідки про спільне проживання матері (батька) і дитини

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом заяви та документів, що подаються замовником або його законним представником для надання послуги

Головний спеціаліст

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Підготовка довідки(у разі наявності необхідних документів)

Головний спеціаліст

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Реєстрація довідки у журналі видачі довідок та видача заявнику

Головний спеціаліст

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

1

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

1

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача довідки про реєстрацію/останнє місце проживання спадкодавця

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом заяви та документів, що подаються замовником або його законним представником для надання послуги

Головний спеціаліст

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Підготовка довідки(у разі наявності необхідних документів)

Головний спеціаліст

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Реєстрація довідки у журналі видачі довідок та видача заявнику

Головний спеціаліст

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

1

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

1

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача довідки про те, що заявниця народила та виховала дитину до 3 – ох річного віку, до 6 – ти річного віку, до 8 – ох річного віку

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом заяви та документів, що подаються замовником або його законним представником для надання послуги

Головний спеціаліст

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Підготовка довідки(у разі наявності необхідних документів)

Головний спеціаліст

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Реєстрація довідки у журналі видачі довідок та видача заявнику

Головний спеціаліст

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

1

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

1

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача довідки про належність домоволодіння та зареєстрованих в ньому осіб

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом заяви та документів, що подаються замовником або його законним представником для надання послуги

Головний спеціаліст

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Підготовка довідки(у разі наявності необхідних документів)

Головний спеціаліст

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Реєстрація довідки у журналі видачі довідок та видача заявнику

Головний спеціаліст

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

1

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

1

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Призначення одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийняття вхідного пакета документів, перевірка комплектності, реєстрація у відділі надання адміністративних послуг

Адміністратор Центру  надання адміністративних послуг

В

У день подання документів

2.

Передання вхідного пакета документів в міністерство оборони України

Адміністратор Центру  надання адміністративних послуг

В

У день подання документів

3.

Реєстрація вхідного пакета документів в Чернігівський РТЦК та СП

Друге відділення Чернігівського РТЦК та СП

В

У день надходження

4.

Розгляд пакета документів, накладення резолюції, скерування пакета документів, визначення відповідального виконавця

Друге відділення Чернігівського РТЦК та СП

В

Протягом 2 днів

5.

Вивчення документів (перевірка відомостей, що містяться в заяві), перевірка повноти пакету документів. Підготовка проекту наказу або листа про відмову

Друге відділення Чернігівського РТЦК та СП

В

Протягом 30-и днів

6.

Прийняття рішення щодо призначення одноразової допомоги

Друге відділення Чернігівського РТЦК та СП

П

Протягом одного дня

7.

Оформлення пакета документів для видачі результату послуги

Друге відділення Чернігівського РТЦК та СП

П

Протягом одного дня

8.

Передача пакета документів для видачі в ЦНАП

Друге відділення Чернігівського РТЦК та СП

В

Протягом одного дня

9.

Підготовка і направлення повідомлення про видачу результату послуги

Адміністратор Центру  надання адміністративних послуг

В

Протягом одного дня

10.

Видача результату послуги

Адміністратор відділу  надання адміністративних послуг

В

У день особистого звернення

Загальна кількість днів надання послуги

45 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством)

45 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА   АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Перевірка пакету документів та підготовка матеріалів для розгляду на виконком селищної  ради

Підготовка проекту рішення

Керуючий справами (секретаря) виконавчого комітету Козелецької селищної ради

В

Протягом 20 днів.

4.

У разі негативного результату – підготовка листа із зауваженнями на адресу заявника

 У разі позитивного результату підготовка рішення виконавчого комітету

Керуючий справами (секретаря) виконавчого комітету Козелецької селищної ради

В

1 день

5.

Передача витягу рішення виконавчого комітету до ЦНАП для видачі

Керуючий справами (секретаря) виконавчого комітету Козелецької селищної ради

В

1 день

6.

Видача рішення заявнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА  АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи

 Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до головного спеціаліста ЦНАП

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Перевірка пакету документів та реєстрація внутрішньо переміщеної особи

Головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення

4.

Передача  довідки про реєстрацію внутрішньо переміщеної особи

Головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення

5.

Видача довідки

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

1 день

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

1 день

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА  АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Перевірка пакету документів та підготовка матеріалів для розгляду на виконком селищної  ради

Підготовка проекту рішення

Керуючий справами (секретаря) виконавчого комітету Козелецької селищної ради

В

Протягом 20 днів.

4.

У разі негативного результату – підготовка листа із зауваженнями на адресу заявника

 У разі позитивного результату підготовка рішення виконавчого комітету

Керуючий справами (секретаря) виконавчого комітету Козелецької селищної ради

В

1 день

5.

Передача витягу рішення виконавчого комітету до ЦНАП для видачі

Керуючий справами (секретаря) виконавчого комітету Козелецької селищної ради

В

1 день

6.

Видача рішення заявнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА  АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Рішення щодо продовження строку проживання в жилих приміщеннях з фондів житла для тимчасового проживання

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Перевірка пакету документів та підготовка матеріалів для розгляду на виконком селищної  ради

Підготовка проекту рішення

Керуючий справами (секретаря) виконавчого комітету Козелецької селищної ради

В

Протягом 20 днів.

4.

У разі негативного результату – підготовка листа із зауваженнями на адресу заявника

 У разі позитивного результату підготовка рішення виконавчого комітету

Керуючий справами (секретаря) виконавчого комітету Козелецької селищної ради

В

1 день

5.

Передача витягу рішення виконавчого комітету до ЦНАП для видачі

Керуючий справами (секретаря) виконавчого комітету Козелецької селищної ради

В

1 день

6.

Видача рішення заявнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА  АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до Служби в справах дітей

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Перевірка пакету документів та підготовка матеріалів для розгляду на виконком селищної  ради

Підготовка проекту рішення

Головний спеціаліст Служби в справах дітей

В

Протягом 20 днів.

4.

У разі негативного результату – підготовка листа із зауваженнями на адресу заявника

 У разі позитивного результату підготовка рішення виконавчого комітету

Головний спеціаліст Служби в справах дітей

В

1 день

5.

Передача витягу рішення виконавчого комітету до ЦНАП для видачі

головний спеціаліст Загального відділу

В

1 день

6.

Видача рішення заявнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА  АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Установлення статусу, видача посвідчень батькам багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до Служби в справах дітей

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Розгляд заяви начальником служби щодо прийняття рішення видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї

Начальник Служби в справах дітей

В

Протягом 10 днів.

4.

У разі видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї, заповнення бланків посвідчень

Головний спеціаліст Служби в справах дітей

В

1 день

5.

Підписання посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї

Начальник Служби в справах дітей

6.

Передача посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї до ЦНАП для видачі

головний спеціаліст Загального відділу

В

1 день

7.

Видача суб‘єкту звернення посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

10 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

10 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА  АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Вклейка фотокартки в посвідчення дитини з багатодітної сім`ї у зв`язку з досягненням 14-річного віку

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до Служби в справах дітей

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Розгляд заяви начальником служби щодо прийняття рішення вклейка фото до посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї

Начальник Служби в справах дітей

В

Протягом 10 днів.

4.

Вклейка фото до посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї,

Головний спеціаліст Служби в справах дітей

В

1 день

5.

Передача посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї до ЦНАП для видачі

головний спеціаліст Загального відділу

В

1 день

6.

Видача суб‘єкту звернення посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

10 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

10 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА  АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача дубліката посвідчення батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім'ї

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до Служби в справах дітей

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Розгляд заяви начальником служби щодо прийняття рішення видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї

Начальник Служби в справах дітей

В

Протягом 10 днів.

4.

У разі видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї, заповнення бланків посвідчень

Головний спеціаліст Служби в справах дітей

В

1 день

5.

Підписання посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї

Начальник Служби в справах дітей

6.

Передача посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї до ЦНАП для видачі

головний спеціаліст Загального відділу

В

1 день

7.

Видача суб‘єкту звернення посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

10 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

10 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА  АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Продовження строку дії посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім'ї

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до Служби в справах дітей

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Розгляд заяви начальником служби щодо прийняття рішення продовження строку дії посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї

Начальник Служби в справах дітей

В

Протягом 10 днів.

4.

У разі продовження строку дії посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї, заповнення бланків посвідчень

Головний спеціаліст Служби в справах дітей

В

1 день

5.

Підписання посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї

Начальник Служби в справах дітей

6.

Передача посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї до ЦНАП для видачі

головний спеціаліст Загального відділу

В

1 день

7.

Видача суб‘єкту звернення посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

10 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

10 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА  АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача особі подання про можливість призначення її опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи або особи, цивільна дієздатність якої обмежена

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до Служби в справах дітей

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Розгляд заяви начальником служби щодо прийняття рішення про  отримання подання про можливість призначення опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи або особи, цивільна дієздатність якої обмежена

Начальник Служби в справах дітей

В

Протягом 20 днів.

4.

У разі негативного результату – підготовка листа із зауваженнями на адресу заявника

 У разі позитивного результату підготовка подання про можливість призначення опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи або особи, цивільна дієздатність якої обмежена

Головний спеціаліст Служби в справах дітей

В

1 день

6.

Передача подання про можливість призначення опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи або особи, цивільна дієздатність якої обмежена до ЦНАП для видачі

головний спеціаліст Загального відділу

В

1 день

7.

Видача суб‘єкту звернення подання про можливість призначення опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи або особи, цивільна дієздатність якої обмежена

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА  АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Прийняття рішення (згоди) про проведення психіатричного огляду або надання психіатричної допомоги особі віком до 14-ти років у разі незгоди одного з батьків або за відсутності батьків

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до Служби в справах дітей

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Розгляд заяви та пакету документів. Підготовка проєкту рішення.

Начальник Служби в справах дітей

В

У день звернення

6.

Передача результату до  ЦНАП для видачі

головний спеціаліст Служби в справах дітей

В

1 день

7.

Видача результату заявнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

1 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

1 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА  АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Повідомна реєстрація галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу соціального захисту населення

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Визначення повноти поданих документів, правильність їх оформлення.

спеціаліст відділу соціального захисту населення

В

Протягом 10 днів.

4.

Повідомна реєстрація галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективного договору

спеціаліст відділу соціального захисту населення

В

1 день

5.

Передача результату до  ЦНАП для видачі

спеціаліст відділу соціального захисту населення

В

1 день

6.

Видача результату заявнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

14 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

14 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА  АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Призначення компенсації за догляд фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без

здійснення підприємницької діяльності на непрофесійній основі

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу соціального захисту населення

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Визначення повноти поданих документів, правильність їх оформлення.

спеціаліст відділу соціального захисту населення

В

Протягом 9 днів.

4.

У разі негативного результату – підготовка листа із зауваженнями на адресу заявника

 У разі позитивного результату підготовка рішення про призначення допомоги

спеціаліст відділу соціального захисту населення

В

1 день

5.

Передача результату до  ЦНАП для видачі

спеціаліст відділу соціального захисту населення

В

1 день

6.

Видача результату заявнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

10 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

10 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА  АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Призначення компенсації за догляд фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без

здійснення підприємницької діяльності на професійній основі

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом заяви та повного пакету документів, звірка наданих копій з оригіналами документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу соціального захисту населення

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Опрацювання справи

спеціаліст відділу соціального захисту населення

В

Протягом 10 днів.

4.

Прийняття рішення про призначення компенсації або про відмову в її наданні

спеціаліст відділу соціального захисту населення

В

Протягом 10 днів

5.

Передача результату до  ЦНАП для видачі

спеціаліст відділу соціального захисту населення

В

1 день

6.

Видача результату заявнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

10 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

10 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА  АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Прийняття рішення про проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що

мають право на таку пільгу

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом заяви та повного пакету документів, звірка наданих копій з оригіналами документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу соціального захисту населення

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Утворення    комісії    у    складі    спеціалістів
житлово-експлуатаційних і     ремонтно-будівельних    організацій, представників органу,  що фінансує виконання  ремонтних  робіт  (є головним розпорядником коштів місцевого бюджету), органу технічної інвентаризації та інших уповноважених осіб.

спеціаліст відділу соціального захисту населення

В

Протягом 9 днів.

4.

Прийняття рішення про проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу

Комісія

В

протягом 30 днів

5.

Передача результату до  ЦНАП для видачі

спеціаліст відділу соціального захисту населення

В

1 день

6.

Видача результату заявнику

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення

Загальна кількість днів надання послуги -

30 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

30 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА  АДМІНСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів   заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Опрацювання документів та внесення на розгляд виконкому селищної ради

заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козелецької селищної ради

В

По мірі скликання засідань виконкому

4.

Підготовка проекту рішення виконавчого комітету до розгляду

заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козелецької селищної ради

В

До 5 днів

5

Прийняття рішення виконавчого комітету, доопрацювання рішення, підписання селищним  головою.

заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козелецької селищної ради

голова селищної ради

В

П

Протягом 3 робочих днів

6.

Передача рішення в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

На наступний робочий день після підписання

7.

Видача рішення виконкому або відмови в наданні послуги (причини що її обумовлюють)

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

10 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

10 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА  АДМІНСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Продовження строку дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів   заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Опрацювання документів та внесення на розгляд виконкому селищної ради

заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козелецької селищної ради

В

По мірі скликання засідань виконкому

4.

Підготовка проекту рішення виконавчого комітету до розгляду

заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козелецької селищної ради

В

До 5 днів

5

Прийняття рішення виконавчого комітету, доопрацювання рішення, підписання селищним  головою.

заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козелецької селищної ради

голова селищної ради

В

П

Протягом 3 робочих днів

6.

Передача рішення в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

На наступний робочий день після підписання

7.

Видача рішення виконкому або відмови в наданні послуги (причини що її обумовлюють)

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

10 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

10 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА  АДМІНСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Переоформлення дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів   заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Опрацювання документів та внесення на розгляд виконкому селищної ради

заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козелецької селищної ради

В

По мірі скликання засідань виконкому

4.

Підготовка проекту рішення виконавчого комітету до розгляду

заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козелецької селищної ради

В

До 2 днів

5

Прийняття рішення виконавчого комітету, доопрацювання рішення, підписання селищним  головою.

заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козелецької селищної ради

голова селищної ради

В

Протягом 2 робочих днів

6.

Передача рішення в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

На наступний робочий день після підписання

7.

Видача рішення виконкому або відмови в наданні послуги (причини що її обумовлюють)

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

02 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

02 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Анулювання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів   заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Опрацювання документів та внесення на розгляд виконкому селищної ради

заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козелецької селищної ради

В

По мірі скликання засідань виконкому

4.

Підготовка проекту рішення виконавчого комітету до розгляду

заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козелецької селищної ради

В

До 5 днів

5

Прийняття рішення виконавчого комітету, доопрацювання рішення, підписання селищним  головою.

заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козелецької селищної ради

голова селищної ради

В

П

Протягом 3 робочих днів

6.

Передача рішення в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

На наступний робочий день після підписання

7.

Видача рішення виконкому або відмови в наданні послуги (причини що її обумовлюють)

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

10 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

10 днів

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача дозволу на порушення об’єктів благоустрою

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів   заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3.

Опрацювання документів та внесення на розгляд виконкому селищної ради

заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козелецької селищної ради

В

По мірі скликання засідань виконкому

4.

Підготовка проекту рішення виконавчого комітету до розгляду

заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козелецької селищної ради

В

До 5 днів

5

Прийняття рішення виконавчого комітету, доопрацювання рішення, підписання селищним  головою.

заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Козелецької селищної ради

голова селищної ради

В

П

Протягом 3 робочих днів

6.

Передача рішення в центр  надання адміністративних послуг

Начальник загального відділу

Козелецької селищної ради

В

На наступний робочий день після підписання

7.

Видача рішення виконкому або відмови в наданні послуги (причини що її обумовлюють)

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день звернення.

Загальна кількість днів надання послуги -

10 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

10 днів

 

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКА АДМІНІСТРАТИВНОЇ ПОСЛУГИ

Видача ордера на видалення зелених насаджень

Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

 

№ з/п

Етапи опрацювання звернення про надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і структурний підрозділ

Дія

В - виконує,

У - бере участь,

П - погоджує,

З - затверджує

Строки виконання етапів

1.

Прийом і перевірка повноти пакету документів

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

2.

Передача документів до відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

Адміністратор

Центру надання адміністративних послуг

В

У день звернення.

3

Підготовка проекту рішення виконавчого комітету до розгляду

Відділ проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

В

Протягом 20 робочих дні після реєстрації документів

5

Прийняття рішення виконавчого комітету, доопрацювання рішення, підписання селищним  головою

Відділ проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ

В

Протягом

1 робочого дня

6

Видача ордеру на видалення зелених насаджень.

Адміністратор

Центру надання адміністративних послу

В

У день отримання відповідного документа або протягом наступного робочого дня

Загальна кількість днів надання послуги -

45 днів

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) -

45 днів

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№25-36/VIII

Про затвердження Переліку об’єктів комунальної

власності Козелецької селищної ради, що

підлягають приватизації у 2024 році

З метою реалізації завдань з приватизації об’єктів комунальної власності Козелецької селищної ради у 2024 році, забезпечення надходження коштів до  бюджету Козелецької селищної ради, враховуючи рекомендацію постійної комісії селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій, керуючись статтями 26 та 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити Перелік об’єктів комунальної власності Козелецької селищної ради, що підлягають приватизації у 2024 році, згідно з додатком.
  2. Опублікувати Перелік об’єктів комунальної власності Козелецької селищної ради, що підлягають приватизації у 2024 році, на офіційному сайті селищної ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

Додаток до

рішення тридцять шостої сесії

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 23 серпня 2024 року №25-36/VIII

 

ПЕРЕЛІК

об’єктів комунальної власності Козелецької селищної ради, що підлягають приватизації у 2024 році

 

з/п

Назва об’єктів

Місцезнаходження об`єктів

Загальна площа об’єкта

Власник

Спосіб приватизації

1.       

Нежитлове приміщення № 3

вул. Центральна,
буд. 4, квартира № 3
с. Привітне, Чернігівський район, Чернігівська область

43,2 кв.м.

Козелецька селищна рада Чернігівського району Чернігівської області

Аукціон

2.       

Нежитлове приміщення № 4

вул. Центральна,
буд. 4, квартира № 3
с. Привітне, Чернігівський район, Чернігівська область

62,7 кв.м.

Козелецька селищна рада Чернігівського району Чернігівської області

Аукціон

           

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 26-35/VIII

Про безоплатну передачу майна із комунальної власності

Козелецької селищної ради у комунальну власність

Остерської міської ради

Відповідно до Конституції України, Цивільного кодексу України, Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Положення про порядок передачі комунального майна Козелецької селищної ради, затвердженого рішенням тридцять першої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 16 серпня 2019 року, розглянувши лист Остерської міської ради № 1257/03-08 від 15.07.2024 р., керуючись ст. 26,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Безоплатно передати із комунальної власності Козелецької селищної ради, що перебуває в оперативному управлінні комунального некомерційного підприємства «Козелецький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козелецької селищної ради у комунальну власність Остерської міської ради майно, а саме:

п/п

Найменування

Модель/Серійний №

Одиниця виміру

Кількість

Початкова вартість,

грн.

Залишкова вартість,

грн.

1.

Автомобіль

ВАЗ 210700-200

шт.

1

28 583,00

0,00

  1. Рекомендувати приймаючій стороні до складу комісії з приймання-передачі майна включити представників Козелецької селищної ради:
  • Моцьора В.В. – заступника селищного голови з питань будівництва, ЖКГ та комунальної власності Козелецької селищної ради;
  • Лєпєєву Т.О.– начальника відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи Козелецької селищної ради;
  • Архіпову С.А. – бухгалтера з обліку медикаментів та господарських матеріалів КНП «Козелецький ЦПМСД» Козелецької селищної ради.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№27-36/VIII

Про затвердження переліку об’єктів

комунальної власності територіальної

громади Козелецької селищної ради

З метою впорядкування та обліку об`єктів комунальної власності та нерухомого майна об`єктів комунальної власності територіальної громади Козелецької селищної ради, економічного та раціонального використання цих об`єктів, керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити перелік об`єктів комунальної власності територіальної громади Козелецької селищної ради, які знаходяться в безпосередньому управлінні Козелецької селищної ради станом на 01.05.2023 року згідно додатку 1.
  2. Затвердити перелік об`єктів комунальної власності територіальної громади Козелецької селищної ради, які знаходяться в оперативному управлінні управління освіти, культури, сім`ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради, станом на 01.05.2023 року згідно додатку 2.
  3. Затвердити перелік об`єктів комунальної власності територіальної громади Козелецької селищної ради, які знаходяться в господарському віданні КП «Козелецьводоканал» Козелецької селищної ради станом на 01.05.2023 року згідно додатку 3.
  4. Затвердити перелік об`єктів комунальної власності територіальної громади Козелецької селищної ради, які знаходяться в оперативному управлінні КУ «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю» Козелецької селищної ради станом на 01.05.2023 року згідно додатку 4.
  5. Затвердити перелік об`єктів комунальної власності територіальної громади Козелецької селищної ради, які знаходяться в оперативному управлінні комунального некомерційного підприємства «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради на 01.05.2023 року згідно додатку 5.
  6. Затвердити перелік об`єктів комунальної власності територіальної громади Козелецької селищної ради, які знаходяться в оперативному управлінні комунального некомерційного підприємства «Козелецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Козелецької селищної ради на 01.05.2023 року згідно додатку 6.
  7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова                                                                             Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток 1 до

рішення тридцять шостої сесії

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 23 серпня 2024 року

№27-36/VIII

Перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади Козелецької селищної ради, які знаходяться в безпосередньому управлінні селищної ради

п/п

Назва об`єкта

Рік

введення в експлуатацію

Початкова

вартість

Залишкова

вартість

Юридична

адреса

1.                  

Козелецька селищна рада

 

 

 

сел. Козелець,
вул. Соборності, 27

Приміщення селищної ради

1980

351533,00

-

вул. Ф.Сидорука,9

Приміщення газової котельні

2004

98611,98

50 402,20

вул. Ф.Сидорука,9

Катодна станція з обладнанням № 1

2004

34306,00

3 464,92

вул. Декабристів

Катодна станція з обладнання №2

2004

35565,00

3 581,56

вул. Фрунзе

Артезіанська свердловина

2008

122760,00

12 404,00

вул. Селянська

Станція електрохімічного захисту

2007

35610,00

14 281,00

пр. Привітний

Приміщення котельні

1985

148470,00

-

вул. Соборності, 67-А

Приміщення котельні

1970

57945,00

6 873,32

вул. сім`ї Розумовських, 41

Приміщення житлової будівлі

1007965,00

719 008,16

вул. Вознесенська, 6а

Пам’ятник воїнам

1975

39844,00

-

Київська слобідка

Пам’ятний знак

1985

10278,00

-

Чернігівська слобідка

Тротуарна доріжка

2005

13207,00

2 659,57

вул. Ф.Сидорука, 9

Огорожа металева

2008

1249,00

373,35

вул. Ф.Сидорука, 9

Огорожа до туалету

2011

1378,00

668,46

вул. Ф.Сидорука, 9

Доріжка до туалету

2011

2152,00

821,48

вул. Ф.Сидорука, 9

Квартира

2017

338121,00

297 547,14

вул. Соборності, 52-А, кв.64

Приміщення редакції

1962

94600,00

36 114,88

вул. Ф.Сидорука, 4

Приміщення гаражу (4 місця)

1992

34610,00

-

вул. Ф.Сидорука, 4

Будівля котельні з димовою трубою

1980

27407,45

-

вул. Соборності, 38-А

Нежитлова будівля кінотеатру

1969

383000,00

329 068,35

вул. І. Франка, 1

Гаражний комплекс № 1

1241,00

-

вул. Свято-Преображенська, 7

Гаражний комплекс № 2

1963

5757,00

-

вул. Свято-Преображенська, 7

Нежитлова будівля гаражу

1975

7297,00

-

вул. Незалежності, 3 а

Нежитлова будівля гаражного комплексу

1980

60187,00

-

вул. Свято-Преображенська, 2 б

Нежитлова будівля гаражу (2 місця)

2000,00

-

вул. Розанова, 2 а

Нежитлова будівля гаражу (5 місць)

3000,00

-

вул. Розанова, 2 а

Нежитлова будівля

1974

408925,00

335 933,23

вул. Незалежності, 3

Адміністративна будівля

1989

1448887,00

-

вул. Соборності, 86 б

Котельня

1989

6000,00

-

вул. Соборності, 86 б

Гараж №1

1989

11839,00

-

вул. Соборності, 86 б

Гараж №2

1989

5318,00

-

вул. Соборності, 86 б

Туалет

1989

1640,00

-

вул. Соборності, 86 б

Нежитлова адміністративна будівля

1991

1734930,00

-

вул. Соборності, 27

Будівля котельні

464140

303 558,61

вул. Соборності, 27

Туалет

1994

13759,00

-

вул. Соборності, 27

Комплект обладнання для ігрового майданчика

100046,40

92 542,92

2.                  

Берлозівський старостинський округ

с. Берлози, вул. Каштанова,3

Приміщення сільської ради

1969

50424,30

-

Приміщення сараю

1980

4175,62

-

Туалет

1969

377,00

-

Колодязь

1968

700,00

-

Пам`ятник загиблим воїнам

1957

1480,00

-

Огорожа сільської ради

2017

91834,62

71 171,98

Дороги

1999

1138508,08

-

Огорожа кладовища

2012

12134,00

-

кладовище с. Сивухи

Огорожа кладовища

2013

22288,00

-

кладовище с. Часнівці

Огорожа села

2012

37566,00

-

с. Гламазди

Огорожа пам`ятника

2013

11195,00

-

пам`ятник с. Гламазди

Огорожа пам`ятників

2013

10543,00

-

пам`ятники с. Сивухи

Огорожа кладовища

100047,00

81 288,28

кладовище с. Берлози

Стела загиблим воїнам

2012

4210,00

-

с. Часнівці

Стела загиблим воїнам

2012

6810,00

-

с. Гламазди

Стела загиблим воїнам

2012

4210,00

-

с. Сивухи

Стела загиблим воїнам

2012

5011,00

-

с. Берлози

Плита гранітна загиблим воїнам

2012

2255,00

-

кладовище с. Сивухи

Надгробна плита

2012

600,00

-

с. Сивухи

Житловий будинок

199000,00

-

с. Гламазди

Автобусна зупинка

32000,00

29 600,06

Мережа зовнішнього освітлення

252000,00

201 600,00

с. Часнівці 

Мережа зовнішнього освітлення

162000,00

129 600,00

с. Гламазди

Мережа зовнішнього освітлення

1999682,18

166 651,78

с. Сивухи

Мережа зовнішнього освітлення

299998,20

249 998,59

с. Берлози

Комплект обладнання для ігрового майданчика

149269,20

138 073,92

3.                  

Білейківський старостинський округ

Приміщення сільської ради

106580,00

29 000,13

с. Білейки, вул. О.Довженка, 18

Погріб

283,00

-

Туалет

255,00

-

Сарай цегляний

1987

6393,00

-

Плита №21

257,00

-

с. Білейки

Пам’ятник загиблим воїнам

381,00

-

с. Білейки

Пам’ятник загиблим воїнам

381,00

-

с. Тарасів

Дорога Тарасів-Білейки

1984

352417,00

-

Дорога Білейки-Шами

1976

171358,00

-

Дорога Білейки- Козелець

1993

76981,00

-

Дорога с. Білейки вул. Молодіжна

72370,00

-

Дорога с. Білейки до ПП Петрик

78950,00

-

Дорога с. Новики вул. Петропавлівська

39500,00

-

Огорожа з залізобетонних панелей з воротами

2015

37988,00

21 628,07

кладовища с. Новики

Огорожа з залізобетонних панелей з воротами

2016

41813,00

26 132,47

кладовище с. Опеньки

Огорожа з залізобетонних плит

2017

15040,00

9 963,88

кладовище с. Білейки

Огорожа з залізобетонних плит

2017

25000,00

17 187,38

кладовище с. Тарасів

Мережа зовнішнього освітлення

157000,00

125 599,88

с. Білейки

Автобусна зупинка

17680,00

15 911,92

Комплект обладнання для ігрового майданчика

149269,20

138 073,92

с. Новики

Комплект обладнання для ігрового майданчика

89859,60

83 120,04

с. Тарасів

Огорожа залізобетонна для ігрового майданчика

40000,00

37 333,28

с. Новики

4.                  

Бобруйківський старостинський округ

Будинок с/ради

2001

33806,00

-

с. Бобруйки,

вул. Лесі Українки,62

Будинок для гостей

2001

790,00

-

Туалет

2001

354,00

-

Металева огорожа

2002

678,00

79,52

Погріб

1967

431,00

-

Дороги

11231399,0

5 213 128,25

Огорожа місцевого кладовища

2021

24 570,00

22 112,88

5.                  

Бригинцівський старостинський округ

с. Бригинці, вул. Шевченка, 24-А

Будинок сільської ради

1928

67176,00

25 221,11

Залізобетонна огорожа з хвірткою с/р

2011

12884,00

-

Внутрішньогосподарські дороги

1225571,00

26 613,16

Стелла

2010

10166,00

-

Пам`ятник

20000,00

-

с. Бригинці

Будинок школи

1951

27057,00

-

с. Бригинці, вул. Шевченка, 30

Залізобетонна огорожа з воротам і хвірткою

2011

47452,00

-

кладовище с. Бригинці

Залізобетонна огорожа з воротам і хвірткою

2011

85421,00

53 659,93

кладовище

с. Карасинівка

Залізобетонна огорожа з воротам і хвірткою

2011

19220,00

-

кладовище с. Риків

Залізобетонна огорожа (кладовище)

2015

41649,02

11 909,83

кладовище с. Риків

Залізобетонна огорожа (кладовище)

2012

20180,00

-

кладовище с. Мирне

Залізобетонна огорожа (кладовище)

2013

19670,00

-

кладовище с. Корніїв

Залізобетонна огорожа

2012

16838,00

-

с. Риків, вул. Л.Українки (школа)

Нежитлова будівля (ФАП)

1976

12304,00

-

с. Риків, вул. Гайова, 2Б

Сарай

1986

1533,00

-

с. Риків, вул. Гайова, 2Б

Залізобетонна огорожа (ФАП)

2013

10062,00

507,42

с. Риків, вул. Гайова, 2Б

Нежитлова будівля (ФАП)

1984

15428,00

-

с. Карасинівка, вул. Миру, 52

Погріб

1985

1431,00

-

с. Карасинівка, вул. Миру, 52

Сарай

1984

2806,00

-

с. Карасинівка, вул. Миру, 52

Нежитлова будівля №1

1984

60565,00

-

с. Риків, вул. Л.Українки, 1-а

Нежитлова будівля № 2

1956

10 410,00

1 896,88

с. Риків, вул. Л.Українки, 1-а

Нежитлова будівля № 3

1968

27 760,00

5 058,92

с. Риків, вул. Л.Українки, 1-а

Нежитлова будівля № 4

1953

28657,00

-

с. Риків, вул. Л.Українки, 1-а

Нежитлова будівля

1968

634,00

-

с. Риків, вул. Л.Українки, 1-а

Залізобетонна огорожа ФАП

2012

11410,00

-

с. Карасинівка, вул. Миру, 52

Будинок Карасинівської школи

1978

42617,00

-

с. Карасинівка, вул. Миру, 29 А

Мережа зовнішнього освітлення

251323,47

201 058,82

с. Бригинці

Комплект обладнання для ігрового майданчика

89859,60

85 366,56

6.                  

Булахівський старостинський округ

Споруда сільської ради (нова)

1987

24469,00

-

с. Булахів, вул. Шевченка, 32-А

Споруда сільської ради (стара)

1950

15757,00

-

Вулично-дорожна мережа

2011

309290,00

78 822,94

Пам’ятник загиблим воїнам

2011

3000,00

1 086,00

Гараж цегельний

2011

6000,00

2 715,00

Бетонний паркан на кладовищі №3

2014

5000,00

2 563,12

Бетонний паркан на кладовищі №1, №5

2016

70687,00

43 295,57

Бетонний паркан на кладовищі №4

2017

46150,00

29 999,06

Вуличне освітлення

2017

220636,00

154 444,68

Огорожа місцевого кладовищаа

23850,00

19 079,82

с. Булахів

Приміщення Булахівської школи (нова)

1940

589480,00

24 132,11

с. Булахів, вул. Центральна, 36

Приміщення старої школи

1940

78636,00

-

Будівля майстерні

1962

25000,00

7 583,27

Огорожа бетонна

2017

5600,00

2 659,94

Будівля сараю

1962

2500,00

-

Будівля туалету

1962

500,00

-

7.                  

Данівський старостинський округ

Приміщення с/ради

1969

17696,00

645,44

с. Данівка, вул. Молодіжна, 41

Дороги с. Данівка

1990

448438,00

-

Приміщення ПОЖ

19864,00

-

Приміщення ФАПу

34273,00

-

Хлів ФАПу

6114,00

248,16

Огорожа кладовища

20500,00

10 249,88

Приміщення Курганського сільського клубу

22900,00

-

с. Курганське, вул. Польова, 41

Нежитлова будівля (колишнього дитячого садочка)

1964

19907,00

-

с. Данівка, вул. Молодіжна, 43

8.                  

Лемешівський старостинський округ

с. Лемеші, вул. Магістральна, 17

Будинок с. Горбачі початкова школа

1972

16694,00

-

Сарай с. Горбачі школа

17816,00

-

Погріб с. Горбачі школа

8560,00

-

Водонапірна башня

1976

103046,00

-

Обеліск

4508,00

-

Скульптура

4663,00

-

Будинок цегляний (будівля с/р)

1971

36474,00

-

Сарай шлакоблок

1975

5148,00

-

Зовнішня сітка водопроводу

1980

75950,40

-

Газовий склад

1975

7176,00

368,43

Артезіанська скважина

1972

5794,50

-

Артезіанська скважина

1972

5794,50

-

Водонапірна башня

1980

6431,13

-

Під’їздна дорога до комплексу

1982

360671,90

-

Будинок с. Шуляки

1910

32781,00

-

с. Шуляки, вул. Шкільна, 31

Житловий будинок

2014

72000,00

26 730,00

с. Шуляки, вул. Гоголя,18

Мережа зовнішнього освітлення КТП -378

92680,35

77 619,72

с. Лемеші

Мережа зовнішнього освітлення КТП -94

108854,68

91 165,84

с. Лемеші

Комплект обладнання для ігрового майданчика

89859,60

83 120,04

с. Горбачі

9.                  

Лихолітський старостинський округ

Адмінбудівля

1988

87639,00

-

с. Лихолітки, вул. Свято-Воскресенська, 2-Б

Сарай

1988

3545,00

-

Вбиральня

2002

614,00

-

Обеліск

2010

38000,00

13 300,12

Братська могила

2010

10250,00

3 586,94

Братська могила

2010

10250,00

3 586,94

Дорога з булижним покриттям

1973-1978

591524,00

-

вул. Свято-Воскресенська, Центральна, Осіння

Система вул. освітлення част. вул. Центральна від КТП-132

2017

174492,00

148 318,20

Огорожа місцевого кладовища 

75160,00

59 501,55

Огорожа місцевого кладовища 

99795,00

79 004,46

Комплект обладнання для ігрового майданчика

149269,20

138 073,92

с. Лихолітки

10.              

с. Мостище

Будівля сільської ради

1976

70198,00

-

с. Мостище, вул. Центральна, 7

Сарай сільської ради

1976

5651,00

-

Будівля лікарні

1980

69452,00

-

с. Мостище, вул. Степова

Гараж

1980

1244,00

-

с. Мостище, вул. Степова

Дороги

1991-1994

1257979,00

-

Паркан бетонний

2020

34935,00

29 694,84

с. Мостище, вул. Центральна

11.              

с. Нічогівка

с. Нічогівка, вул. Л. Українки, 55

Будинок сільської ради

1958

47157,00

22 450,40

Сарай

1958

1232,00

-

Будинок житловий

1950

67000,00

52 259,88

Мережа вуличних доріг

399560,00

190 728,52

Пам’ятник

1970

3100,00

1 270,88

12.              

Озерненський старостинський округ

с. Озерне, вул. Гайова, 29

Приміщення школи (ФП)

1904

120812,00

-

Дорога вул. Гайова

1992

82889,00

-

Дорога вул. М.Вовчка

1992

54152,00

-

Дорога вул. Свята

1992

29642,00

-

Дорога вул. Перемоги

1992

52587,00

-

13.              

Олексіївщинський старостинський округ

 

с. Олексіївщина, вул. Паркова, 1

Будівля с/ради

1975

248274,00

-

Будівля школи

1974

90319,00

-

с. Єрків

Сарай

1959

3381,00

-

Будівля Єрківського ФП

1967

26434,00

-

с. Єрків

Сарай

1967

1940,00

-

Будівля школи

1961

20067,00

-

с. Тополі

Сарай

1961

477,00

-

Братська могила

1962

4139,00

-

с. Єрків

Братська могила

1958

33796,00

-

с. Тополі

Могила воїнам

1959

1200,00

-

с. Гарбузин

Мережа вуличних доріг

3387396,00

-

Вуличне освітлення

2020

159225,00

127 380,16

с. Олексіївщина

Вуличне освітлення

2020

190761,00

152 608,76

с. Тополі

Вуличне освітлення

2020

134456,00

107 564,72

с. Жеребецьке

Вуличне освітлення

2020

105777,00

84 621,36

с. Закревське

Вуличне освітлення

2020

241266,00

193 012,92

с. Єрків

Вуличне освітлення

2020

105361,00

84 289,00

с. Гарбузин

Ставок

1708947,00

1 340 688,04

Огорожа кладовища

60 999,00

60 744,84

с. Єрків

14.              

Омелянівський старостинський округ

Будинок сільської ради

1992

214976,00

72 585,04

с. Омелянів, вул. Миру, 32-А

Сарай

1992

7559,00

-

Туалет

1991

150,00

-

Дороги

1990

2760760,00

-

с. Омелянів

Будинок 4-рьох квартирний

1952

263222,00

-

с. Привітне

Контора

1961

1000,00

-

с. Привітне

Молоко-приймальний пункт

1992

4000,00

-

с. Привітне

Магазин

1959

1000,00

-

с. Привітне

Будинок 4-рьох квартирний 2-х поверховий

1969

28369,00

-

с. Привітне, вул. Центральна, 4

Газова будка

1991

4382,00

-

с. Омелянів

Забор залізобетонний

2015

79600,00

41 453,88

кладовище с. Омелянів

Мережа зовнішнього освітлення

118910,60

95 128,51

с. Привітне

Вуличне освітлення

183338,00

146 670,34

с. Омелянів

15.              

Патютинський старостинський округ

Приміщення с/ ради старе

15958,00

-

с. Патюти, вул. Мартиненка, 38

Сарай

3913,00

-

Приміщення с/ ради

138421,00

-

с. Патюти, вул. Мартиненка, 29

Туалет

316,00

-

Будинок стаціонарного відділення

181114,00

-

Приміщення кухні

22210,00

-

Погріб цегляний

547,00

-

Туалет

941,00

-

Артезіанська свердловина

3400,00

-

Сарай цегляний

3948,00

-

Будинок вчителя

13370,00

-

Під’їзна дорога

315600,00

-

с. Будище

Дороги (Дмитра Ржаніцина, Ватутіна, Шевченка)

646000,00

-

Дороги (Дмитра Ржаніцина, Мартиненка)

105115,00

-

Дорога до ферми

196600,00

-

с. Патюти

Пам’ятник загиблим в роки ВВ війни

12656,00

-

Пам’ятники

4833,00

-

Сарай цегляний

2868,00

-

Автобусна зупинка

2017

22000,00

10 559,88

Автобусна зупинка

26000,00

21 883,45

с. Гладке

Мережа зовнішнього освітлення

171335,87

142 779,87

с. Патюти

16.              

Пилятинський старостинський округ

с. Пилятин, вул. Шевченка, 4

Меморіальна дошка

1973

45,00

-

Огорожа біля обеліска

1971

375,00

-

Приміщення пошти

1953

4000,00

-

Водонапірна башта

1976

700,00

-

Дороги

1973-1992

1394028,00

707 990,70

Пам’ятник «Обеліск»

1975

18271,00

9 096,77

Пам’ятник «Воїну-герою»

1951

500,00

150,12

Пам’ятник «40-р. великої перемоги»

1985

400,00

199,88

Пам’ятник «Пилятин - село партизанське»

1985

400,00

159,88

Пам’ятник «Голодомору»

2007

200,00

60,12

Бетонний паркан

2017

66461,00

46 522,83

Приміщення школи № 1

1949

35259,00

-

с. Пилятин, вул. Шевченка, 4-Б

Приміщення школи № 2

1960

35902,00

-

Сарай

1968

5783,00

-

Їдальня

1953

31090,00

-

Сарай

2006

6207,00

824,84

вул. Хутірська,15

Сарай

2006

260,00

28,16

вул. Хутірська,15

Погріб

2006

1934,00

22,12

вул. Хутірська,15

Колодязь

2006

1533,00

17,28

вул. Хутірська,15

Житловий будинок

2006

43839,00

17 210,64

вул. Хутірська,15

Огорожа

2006

707,00

27,77

вул. Хутірська,15

Мережа зовнішнього освітлення

298735,93

243 967,78

с. Пилятин

17.              

с. Савин

Будівля с/ради

1987

155305,00

-

с. Савин, вул. Центральна, буд. 75

Сарай

1990

7016,00

-

Будівля дитячого садку

1982

355739,00

-

с. Савин, вул. Центральна, буд. 58

Будівля АТС

1984

3450,00

-

с. Савин, вул. Центральна, буд. 72-А

Приміщення школи (Савинська школа)

1964

717279,00

-

с. Савин, вул. Центральна, 57

Туалет (Савинська школа)

1965

17602,00

-

Майстерня (Савинська школа)

1965

84440,00

-

Погріб (Савинська школа)

1965

200,00

-

Сарай (Савинська школа)

1964

4118,00

-

Колодязь (Савинська школа)

1965

1128,00

-

Водогін (Савинська школа)

1965

24606,00

8 366,14

Трансформаторна (Савинська школа)

1965

14753,00

-

Приміщення ФП

1973

124775,00

-

с. Савин, вул. Центральна, 82

Сарай (ФП)

1977

11670,00

-

Пам’ятник

1952

234,00

-

Дорога

1993

64710,00

-

Забор бетонний кладовище

2017

14522,00

7 987,64

Забор бетонний кладовище

2019

35072,00

19 289,32

18.              

Сираївський старостинський округ

Будівля сільської ради

1976

91796,00

-

с. Сираї, вул. Київська, 44

Сарай

1976

6054,00

-

Вбиральня

1984

250,00

-

Роздягальня

2016

53515,00

27 114,6

Захисна споруда цивільного захисту

2018

940488,00

407 435,72

с. Сираї, вул. Київська, 42

Житловий будинок

1984

36589,00

854,72

с. Сираї, вул. Гагаріна,34

Погріб

1984

3796,00

-

Огорожа дерев’яна біля будинку

1984

2593,00

-

Житловий будинок

1980

87785,00

28 968,84

с. Сокирин, вул. Некрасова,3

Сарай

1980

7794,00

1 480,36

Гараж

1980

8040,00

1 527,60

Погріб

1980

3110,00

746,52

Вбиральня

1980

779,00

303,20

Колонка питна

1980

23998,00

13 198,36

Огорожа біля будинку

1980

11621,00

3 486,88

Приміщення фельдшерського пункту

1961

43541,00

-

с. Сокирин

Приміщення фельдшерсько-акушерського пункту

1988

102865,00

-

с. Сираї, вул. Київська, 38

Сарай (ФП)

1988

6500,00

-

Обеліск Слави

1985

65062,00

-

Пам’ятник загиблим воїнам

2003

1000,00

-

Пам’ятник загиблим воїнам

2003

1000,00

-

Пам’ятник загиблим воїнам

2003

1000,00

-

Пам’ятник голодомору

2009

6000,00

2 100,00

Огорожа штахетна центр.кладовище (велике)

1999

910,00

-

Огорожа штахетна центр.кладовище (мале)

2010

4400,00

1 540,12

Огорожа бетонна біля  сіль.ради

2016

11806,00

7 379,16

Огорожа бетонна на кладовищі біля МТП

2011

11540,00

4 279,12

Огорожа бетонна з воротами і хвірткою

2011-2015

29800,00

15 303,88

кладовище по вул. Київській

Огорожа бетонна

2012

7015,00

2 950,72

кладовище с. Сокирин

Огорожа бетонна з кованими воротами 

2012-2016

43020,00

27 174,00

кладовище с. Карпоки

Огорожа бетонна з воротами і хвірткою

2013-2017

41325,00

25 741,16

центр. кладовище с. Сираї

Огорожа бетонна 

2013

3750,00

1 750,32

пам’ятник с. Сираї

Огорожа бетонна

2013

2685,00

1 254,16

пам’ятник с. Карпоки

Дорога

2007

100541,00

-

с. Сираї, вул. Шкільна

Дорога

2007

200703,00

-

с. Сираї, вул. Селянська 

Дорога

2007

455900,00

-

с. Сираї, вул. Польова

Дорога

2007

231920,00

 -

с. Сираї, вул. Гагаріна

Дорога

2007

285000,00

-

с. Сираї, вул. Лісова

Дорога

2007

1137836,00

-

с. Карпоки, вул. Пінчуків

Дорога 

2007

775527,00

-

на с.Сокирин

Дорога

2013

грунтова

-

с. Сираї, вул. Бурих

Дорога

2013

грунтова

-

с. Сираї, вул. Орішка,

Дорога

2013

грунтова

-

с. Сираї, вул. Нова

Дорога

2013

грунтова

-

с. Сираї, вул. Тетері

Дорога

2013

грунтова

-

с. Сираї, вул. Мисливська

Дорога

2013

грунтова

-

с. Сираї, пров. ім. Шевченка

Дорога

2013

грунтова

-

с. Сираї, пров. ім. Щорса

Дорога

2013

465,00

221,16

 с .Сираї,  вул. Брачунів

Дорога

2013

400,00

189,88

с. Карпоки, вул. ім. Широка

Дорога

2013

500,00

238,12

с. Карпоки, вул. ім. Садова

Дорога

2013

300,00

143,00

с. Карпоки, вул. ім. Щорса

Дорога

2013

500,00

238,12

с. Карпоки, вул. ім. Третяка

Дорога

2013

1300,00

617,88

с. Карпоки, вул. ім. Шевченка

Дорога

2013

800,00

380,12

с. Карпоки, вул. Берегова

Дорога

2013

200,00

94,12

с. Карпоки, пров. Вишневий

Дорога

2013

400,00

189,88

с. Сокирин, вул. ім. Гоголя

Дорога

2013

800,00

380,12

с. Сокирин, вул. Чернігівська,

Дорога

2013

1000,00

474,88

с. Сокирин, вул. ім. Некрасова

Дорога

2013

1200,00

570,00

с. Сокирин, вул. Підгірна

Дорога

2013

900,00

427,00

с. Сокирин, вул. Куща

Дорога

2013

800,00

380,12

с. Сокирин, вул. ім. Матросова

Дорога

2013

300,00

143,00

с. Сокирин, вул. ім. Тичини

Дорога

2013

450,00

213,32

с. Сокирин, вул. ім. Бурбели

Дорога

2013

900,00

427,00

с. Сокирин, вул. Перемоги

Дорога

2013

350,00

166,44

с. Сокирин, вул. ім. С.Разіна

Дорога

2013

400,00

189,88

с. Сокирин, вул. ім. Антипенка

Огорожа штахетна (ФП)

2000

308,00

-

Огорожа місцевого кладовища

31800,00

27 692,50

с. Сираї, вул. Шкільна (тракторний стан)

19.              

Скрипчинський старостинський округ

Приміщення сільської ради

1965

12258,00

-

с. Скрипчин, вул. Центральна, 5

Туалет

1998

308,00

1,84

Обеліск

1973

22998,00

-

Дороги

1975

38738,00

-

Пам`ятник

1983

398,00

32,34

Огорожа біля клубу

1993

16560,00

8 280,00

Мережа зовнішнього освітлення

211873,05

175 678,23

с. Скрипчин

20.   

Стависький старостинський округ

Будівля сільської ради

1981

121296,00

-

с. Ставиське, вул. Українська, 55-А

Сарай сільської ради

1982

5251,00

-

Пам’ятник с Ставиське

1968

763,00

-

Дороги

1997

1968352,00

401 550,48

Стависька школа
(під церкву)

1968

16877,00

-

Дитячий садок

1978

155550,00

-

Будинок побуту

1992

2233,00

-

Будинок житловий

1992

7640,00

-

с. Ставиське, вул. Українська, 1

Будинок житловий

1967

4393,00

-

с. Ставиське, вул. Польова, 8

Огорожа кладовища

16860,00

13 979,75

с. Ставиське 

Огорожа бетонна

35000,00

17 494,12

с. Ставиське, вул. Українська, 50

Приміщення Стависької школи

1961

363 980,00

31 844,32

Котельна

1965

15 375,00

-

Спортзал

1968

277 688,00

-

Приміщення школи фізичний кабінет

1961

5 551,00

-

Приміщення школи їдальня

1924

23 807,00

-

Приміщення майстерні по металу і дереву

1950

32 982,00

-

Приміщення школи майстерня

1924

8 003,00

-

Сарай

1965

9 008,00

-

Гараж

1966

10 300,00

-

Погріб

1965

1 582,00

-

Криниця

1965

791,00

184,96

Секретар                                                                            Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

Додаток 2 до

рішення тридцять шостої сесії

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 23 серпня 2024 року

№27-36/VIII

Перелік об’єктив комунальної власності територіальної громади Козелецької селищної ради, які знаходяться в оперативному управлінні Управління освіти, культури, сім`ї, молоді та спорту

№ п/п

Назва об`єкта

Рік

введення в експлуатацію

Початкова

вартість

Залишкова

вартість

Юридична

адреса

1.                 

Козелецька гімназія №1

 

 

сел. Козелець, вул. Франка, 36/1

Приміщення гімназії

1914

853 134,00

285 667,10

Сарай

1963

7189,00

-

Приміщення гімназії

1914

75719,00

-

Котельна

1967

69286,00

13 861,66

Туалет

1961

2110,00

-

Паркан металева

1998

381,00

-

Паркан металева

1998

381,00

-

Паркан сітчатий

1998

964,00

-

Ворота з калиткою

181,00

-

Бетонна огорожа

2019

129024,00

103 377,04

Навіс для зберігання палива

9272,00

7 515,23

2.                 

Козелецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2

 

 

сел. Козелець, вул. Соборності, 70

Приміщення школи № 2

1939

138 914,62

29 369,77

Сарай шкільний

1969

6927,00

-

Погріб

1996

1347,00

-

Котельна

1969

158683,00

-

Приміщення школи

1976

12797,00

-

Туалет

1994

4989,00

-

Шкільна огорожа

2015

5610,00

1 636,22

Дитячий майданчик

2015

10000,00

3 888,63

Будівля інтернату

1964

8777,00

-

вул. Соборності, 68

Бетонна огорожа

2020

93407,00

77 347,54

3.                 

Козелецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3

 

 

сел. Козелець, вул. Свято-Преображенська, 32 а

Приміщення школи /сховище/

1986

10990593,54

6 755 388,55

Туалет

1986

6500,00

4 707,12

Погріб

1986

4200,00

2 927,15

Дитячий майданчик (комплект)

2016

9900,00

6 193,68

Бетонна огорожа

2020

94992,00

81 732,71

Приміщення котельні з димовою трубою

1987

1113624,88

1 063 866,56

сел. Козелець, вул. Травнева, 27 а

4.                 

Козелецький будинок творчості, дітей та юнацтва

 

сел. Козелець вул. Свято-Преображенська, 29

Приміщення школи та котельна

1914

275982,00

-

Туалет

1980

1234,00

-

Гараж

1964

2728,00

-

Будівля цегляна

1996

9065,00

3 588,74

Гараж

1996

6736,00

2 432,23

Туалет

1996

1920,00

428,80

Гараж

1996

3080,00

-

Металеві ворота.калітка.паркан

2004

1765,00

512,90

Естакада

1980

6500,00

162,14

5.                 

Козелецький будинок творчості, дітей та юнацтва

 

сел. Козелець, вул. Ф. Сидорука, 1

Будинок

1917

145152,00

-

Блочно-модульна газова котельня

2011

158938,00

94 567,00

6.                 

Козелецька ДЮСШ

 

сел. Козелець, вул. Свято- Преображенська, 1

Приміщення школи

1932

122514,00

5 660,46

Стадіон «Колос»

1984

94396,00

9 938,24

сел. Козелець, вул. Василя Стуса, 11-а

Адмінбудівля

1984

50000,00

9 759,95

7.                 

Козелецька дитяча музична школа

 

сел. Козелець, вул. Миколи Леонтовича, 5

Приміщення школи

1917

83935,00

-

Підсобне приміщення

1917

6010,00

-

Паркан з профнастилу 1,25 м

2010

561,00

177,96

Ворота садові і фірточка 

2010

3674,00

1 163,28

Каналізаційно-водопровідна мережа

2023

68 865,26

68 578,32

8.                 

Козелецька центральна бібліотека

сел. Козелець, вул. Свято- Преображенська, 1

Навіс для зберігання палива

2020

6 408,00

5 238,62

9.                 

Білейківська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

с. Білейки, вул. Б.Хмельницького, 11

Приміщення школи

1983

521 492,10

273 388,20

Туалет

1983

2000,00

-

Артезіанська свердловина (башта Рожновського)

1983

4540,00

-

Приміщення котельні з обладнанням

1983

244812,00

95 336,84

Дитячий ігровий спортивний майданчик

2017

146600,00

117279,9

Навіс для зберігання палива

2020

25396,00

20 673,20

Огорожа

2021

40 000,00

37 933,31

10.             

Лихолітська філія І-ІІ ст. Козелецької ЗОШ І-ІІІ ст. №3

 

с. Лихолітки, вул. Центральна, 25

Приміщення школи будівля № 1 нова

1960

259358,00

-

Майстерня

1967

11596,00

-

Сарай

1953

5269,00

-

Шкільна їдальня

1971

33527,00

-

Колодязь

1967

227,00

21,13

Туалет

1967

539,00

-

Погріб

1967

659,00

-

Котельна

1967

3232,00

294,17

Огорожа

2010

646,00

-

11.             

Скрипчинська ЗОШ І-ІІ ст.

 

с. Скрипчин, вул. Центральна, 7

Приміщення школи

1970

351175,00

-

Туалет

1970

1000,00

-

Сарай

1970

4000,00

-

Котельня

1970

22000,00

-

Навіс для зберігання палива

2020

32496,01

26 351,89

Дитячий ігровий спортивний майданчик

2017

146600,00

73299,92

12.             

Лемешівська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

с. Лемеші, вул. Розумовських, 2

Приміщення школи

1976

2796499,09

430 792,73

Майстерня

1975

62 984,00

-

Погріб кам’яний

1910

406,00

-

Огорожа навколо школи

1978

7 021,00

-

Сарай шкільний

1978

3 955,00

-

Котельня газова з обладнанням

1910

1292895,00

-

Дитячий ігровий спортивний майданчик

2017

146600,00

73299,92

Приміщення музею історії родини Розумовських

1910

45000,00

-

с. Лемеші, вул. Розумовських, 2-А

Навіс для зберігання палива

2020

49994,25

40 724,47

13.             

Патютинська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 

с. Патюти, вул. Мартиненка, 24

Приміщення школи

1964

318562,00

-

Котельна

1964

21338,00

-

Туалет

1964

6319,00

-

Шкільний гараж

1973

1964,00

-

Тир

1983

1932,00

-

Інтернат

1988

119 470,00

14 624,83

Колодязь

1973

745,00

-

Огорожа

2020

60 515,00

56 715,32

Дитячий ігровий спортивний майданчик

2017

146600,00

73299,92

14.             

Бобруйківська філія І-ІІ ст. Козелецької гімназії №1

 

с. Бобруйки, вул. Тараса Шевченка, 35

Приміщення школи

1974

134 336,00

-

Хлів

1974

2092,00

-

Льох

1974

712,00

-

Приміщення кочегарки

1974

2463,00

-

Колодязь

1974

746,00

-

Котельня газова

1974

1130,00

-

Тир

1974

6108,00

-

15.             

Данівська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

с. Данівка, вул. Лесі Українки, 118

Приміщення школи

1995

2423278,67

546 706,93

Нежитлова будівля

1905

48 755,00

-

Приміщення школи

(ст. клуб).

1905

87 278,00

-

Сарай

1983

5 929,00

-

Котельна

1995

60 455,00

3 836,42

Туалет

1995

718,00

-

Підвал

1995

342,00

-

Огорожа

1995

203,00

-

Туалет

1995

1200,00

-

Дитячий ігровий спортивний майданчик

2017

146600,00

73299,92

16.             

Мостищенська ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Мостище, вул. Центральна, 15

Приміщення школи з котельнею

1986

1181753,00

306 059,56

Сарай

1987

2808,00

-

Погріб

1987

780,00

-

Дитячий спортивний майданчик /18 одиниць/

2013

146600,00

-

17.             

Сираївська ЗОШ І-ІІI ст.

с. Сираї, вул. Шкільна, 1

Середня школа будинок №1

1961

1 664 211,07

1 318 594,10

Шкільний будинок (Шкільна, 1)

1961

173393,00

-

Шкільна столова (Шкільна, 1)

1961

15089,00

-

Сарай

1961

5966,00

-

Гараж

1961

7692,00

-

Погріб шкільний

1961

871,00

-

Котельня

315323,00

148 818,01

Котельня транспортабельна модульна

2017

300000,00

145 714,29

Захисний модуль місткістю 120 осіб

2023

2 800 000,00

2 795 333,33

18.             

Козелецький ЗДО №1

сел. Козелець, вул. Свято-Миколаївська, 20

Приміщення ЗДО №1

1974

563 460,75

2 743,91

Погріб

1968

285,00

-

Туалет

1969

471,00

-

Павільйон

1974

1665,00

-

Павільйон

2003

1665,00

-

Павільйон

1974

1665,00

-

Павільйон

1974

1665,00

-

Павільйон

1974

1665,00

-

Павільйон

1974

1665,00

-

Приміщення газової котельні

2004

98693,00

25 753,20

Огорожа з обладнанням

2009

24224,00

6 095,99

Хвіртка

2009

1354,00

338,83

Ворота

2009

8826,00

1 150,00

Дит. будинок

2014

3000,00

1 300,00

Котельня на твердому паливі

125 662,00

122 939,32

19.             

Філія Козелецького ЗДО №1

сел. Козелець, вул. Франка, 16

Приміщення

1917

204194,00

161 677,89

Приміщення (2 кімнати)

1917

13632,00

-

Гараж

1960

4858,00

-

Туалет

1960

1606,00

-

Огорожа з полімербетону

2017

37683,00

25 133,12

Ворота металеві

2017

5420,00

3 727,73

Хвіртка металева

2017

1948,00

1 339,39

Хвіртка металева

2017

1948,00

1 339,39

Навіс для палива

18302,40

14 794,44

Павільйон дитячий

3747,45

3 061,35

Павільйон дитячий

3747,45

3 061,35

20.             

Козелецький ЗДО №2

 

сел. Козелець, вул. Київська, 35

Приміщення ЗДО №2

1950

333729,00

125 962,96

Сарай

1986

11071,00

-

Погріб

1972

539,00

103,23

Туалет

2002

397,00

0,00

Приміщення газової котельні

2004

43483,00

16 216,08

Павільйон

5000,00

2 674,42

Огорожа

2009

34265,00

10 212,69

Хвіртка металева

2009

3212,00

955,89

Ворота металеві

2009

8243,00

2 458,29

Огорожа залізобетонна

2017

10494,00

6 733,05

Будинок ігровий

1965

52,00

-

Будинок ігровий

1965

54,00

-

Будинок ігровий

1985

129,00

-

Будинок ігровий

2014

3000,00

1 150,00

21.             

Козелецький ЗДО №3

сел. Козелець, вул. Соборності, 123

Приміщення ЗДО№3

1963

259949,67

128 090,49

Газова котельня

2008

110421,00

51 002,07

Павільйон

2014

3010,00

1 563,50

Огорожа

2009

18365,00

4 635,00

Ворота металеві

2009

6261,00

1 583,99

Хвіртка металева

2017

2748,00

701,27

Котельня на твердому паливі

104 321,00

102 060,71

22.             

Лихолітський ЗДО

 

 

с. Лихолітки, вул. Центральна, 25

Приміщення для ЗДО

1910

13948,00

-

23.             

Омелянівський ЗДО

с. Омелянів, вул. Миру, 19

Будинок для ЗДО

2003

145997,00

75 404,32

Будинок №3

1950

10303,00

-

Будинок №1

2003

87475,00

15 742,44

Погріб

1952

406,00

-

Гараж

1976

5343,00

-

Туалет

1990

500,00

-

24.             

Данівський ЗДО

с. Данівка, вул. Центральна, 118 А

Приміщення дитячого садочка

2003

27836,00

7 500,04

Огорожа

2017

9100,00

5 801,76

Павільйон

2014

7528,00

3 021,95

Кухня дитячого садка

1961

8278,00

-

25.             

Берлозівський ЗДО

-

с. Берлози, вул. Каштанова, 1

Приміщення для ЗДО

1944

22616,00

-

Водопідйомна установка

2008

1200,00

-

26.             

Берлозівський сільський будинок культури

с. Берлози, вул. Каштанова,4

Приміщення будинку культури

1953

46401,00

-

Сарай

1982

471,00

-

27.             

Часнівський сільський клуб

с. Часнівці, вул. Зарічна, 21-А

Приміщення сільського клубу

1967

26906,55

-

Сарай

1967

483,45

-

Туалет

1972

274,00

-

28.             

Тарасівський сільський клуб

с. Тарасів, вул. О.Довженка, 10

Приміщення сільського клубу

1967

30686,00

-

29.             

Білейківський сільський будинок культури

 

с. Білейки, Б. Хмельницького, 9

Приміщення будинку культури

1973

232 495,00

23 932,50

Паркан бетонний

2018

31910,00

25 528,00

Хвіртка

2018

3090,00

2 317,50

30.             

Бобруйківський сільський клуб

с. Бобруйки, вул. Незалежності

Приміщення сільського клубу + котельня

1967

106871,00

-

Огорожа клубу

2016

1620,00

729,00

31.             

Карасинівський сільський клуб

 

с. Карасинівка, вул. Миру, 44 А

Приміщення сільського клубу

1967

66954,00

-

Пам`ячник гранітний з художнім оформленням

2012

8282,00

936,00

Вбиральня дерев’яна

2016

80,00

-

32.             

Бригинцівський сільський будинок культури

с. Бригинці, вул. Шевченка, 2Б

Приміщення будинку культури

1975

772487,26

65 024,22

Вбиральня дерев’яна

2017

300,00

99,99

Пам’ятник

2012

19600,00

-

33.             

Булахівський сільський будинок культури

с. Булахів, вул. Шевченка,30

Приміщення будинку культури

1965

121655,00

-

Цегляна будівля

2011

5700,00

1 995,52

Цементові стовпчики

2011

700,00

246,08

34.             

Данівський сільський будинок культури

с. Данівка, вул. Молодіжна, 44

Приміщення будинку культури

1973

452684,00

-

35.             

Лемешівський сільський будинок культури

 

 

с. Лемеші, вул. Магістральна, 37

Приміщення будинку культури

1968

53308,00

-

36.             

Пісочанський сільський клуб

 

с. Пісоцьке, вул. Незалежності, 1-А

Приміщення сільського клубу

1968

9298,00

-

37.             

Шуляківський сільський клуб

 

с. Шуляки, вул. Селянська, 10

Приміщення сільського клубу

13365,00

-

38.             

Лихолітський сільський будинок культури

с. Лихолітки, вул. Центральна, 51

Приміщення будинку культури

1969

418829,00

-

39.             

Озернянський сільський будинок культури

с. Озерне, вул. Набережна, 35

Пам`ятник (біля колишнього будинку культури)

167,00

-

40.             

Омелянівський сільський клуб

с. Омелянів, вул. Миру, 24

Приміщення сільського клубу

1965

96736,00

24 796,05

Пам`ятник «Братська могила захисників Батьківщини»

2014

1820,00

1 137,49

Меморіал загиблим воїнам

2014

1500,00

-

41.             

Гладківський сільський клуб

с. Гладке, вул. Шевченка, 70-А

Приміщення сільського клубу

1968

83816,00

1 984,66

42.             

Будищанський сільський клуб

 

-

с. Будище, вул. Довженка, 45-А

Приміщення сільського клубу

1969

41000,00

-

43.             

Патютинський сільський будинок культури

 

с. Патюти, вул. Мартиненка, 31

Приміщення будинку культури

1965

331950,00

74 206,01

44.             

Пилятинський сільський будинок культури

 

 

с. Пилятин, вул. Шевченка, 4-А

Приміщення будинку культури

1975

379027,00

-

45.             

Скрипчанський сільський клуб

 

-

с. Скрипчин, вул. Шевченка, 40

Приміщення сільського клубу

1958

65282,0

-

Туалет

2000

308,0

-

46.             

Пушкарівський сільський клуб

с. Пушкарі, вул. Шевченка, 38

Приміщення сільського клубу

1958

13725,00

-

47.             

Стависький сільський клуб

 

с. Ставиське, вул. Українська, 52-А

Приміщення сільського клубу

1953

302061,00

-

Сарай

1979

7995,00

-

48.             

Блудшанський сільський клуб

с. Блудше, вул. Миру, 42

Приміщення сільського клубу

1969

70809,00

-

Пам`ятник

1958

763,00

-

49.             

Тополівський сільський клуб

 

с. Тополі, вул. Розумовського, 13

Приміщення клубу

1958

9120,00

-

50.             

Мостищенський будинок культури

 

Будівля будинку культури

1963

231963,00

-

51.             

Ничогівський сільський клуб

 

Будівля сільського клубу

1958

22000,00

-

52.             

Єрківський сільський клуб

Будівля клубу

1959

62623,00

-

53.             

Козелецький будинок культури

 

сел. Козелець, вул. Соборності, 29

Приміщення будинку культури

1958

580395,00

-

Приміщення гаражу

1974

64727,00

-

Літній танцювальний майданчик

1975

12329,00

391,29

сел. Козелець, міський парк

Туалет

1974

12329,00

-

Велосипедна площадка

2009

5 877,00

2 614,25

Ворота з металевою огорожею, двері

2007

2403,00

431,86

Паркан секційний металевий

2021

26 325,00

23 582,81

54.             

Стела

1980

8500,00

3 168,52

На межі з Броварським районом Київської області

55.             

Будівля (будинок механізатора)

1987

24000,00

-

с. Сираї, вул. Шкільна, 27

Секретар                                                                            Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

Додаток 3 до

рішення тридцять шоста сесії

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 23 серпня 2024 року

№27-36/VIII

Перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади Козелецької селищної ради, які знаходяться в господарському віданні КП «Козелецьводоканал»

п/п

Назва об`єкта

Рік введення в експлуатацію

Початкова вартість

Залишкова вартість

Юридична адреса

1.                  

Каналізаційна мережа

1999
2017

113000,00
218603,00

-
145735,35

вул. Соборності

2.                  

Каналізаційні очисні споруди з КТПП 521

2006

2620351,00

498872,68

За Льонзаводом

3.                  

Реконструкція КНС №1 з підключенням житлового будинку по вул. Соборності 54, 56 до самопливного колектору

2017

1271752,58

959112,75

вул. Соборності, 54, 56

4.                  

Підключення житлового будинку по вул. Соборності, 34, 46

2017

348885,12

263117,34

вул. Соборності, 34, 46

5.                  

Самопливний напірний колектор

2004

1553205,00

219341,90

вул. Соборності,
вул. 1-го Травня,
вул. сім`ї Розумовських

6.                  

Будинок ритуальних послуг

2009

5000,00

1794,61

Центральне кладовище

7.                  

Житловий будинок

1988

993506,04

216820,39

смт. Козелець

8.                  

Житлові квартири

1917-1973

1190596,79

63605,20

смт. Козелець

9.                  

Пам`ятник Т.Г. Шевченку

1976

10000,00

1859,97

Міський парк

10.              

Огорожа міського парку

2006

120651,00

9212,17

вул. Ф.Сидорука

11.              

Ритуальна площадка

1982

2474,70

33,00

Центральне кладовище

12.              

Ритуальна площадка

2009

1200,00

215,55

Кладовище Київської слобідки

13.              

Будка для інвентарю на кладовищі

2009

1500,00

0,00

Кладовище Київської слобідки

14.              

Електромережа 37,2 км

1987

46694,02

1243,08

смт. Козелець

15.              

Колодязь

1950

1100,00

73,57

вул. Комунальна, 11

16.              

Колодязь

1951

1200,00

79,99

вул. Київська, 30

17.              

Колодязь

1970

1200,00

79,99

вул. Соборності, 49

18.              

Мости 3 шт.

2003

14432,00

964,64

вул. Соборності, вул. Ф.Сидорука, вул. родини Богомольців

19.              

Міст через р. Остер

2003

384935,86

25727,40

вул. Соборності

20.              

Комплексний пам`ятник

1970

45021,00

4536,87

Київська слобідка

21.              

Гранітна плита Мікушева

1987

558,37

14,15

вул. Соборності

22.              

Дороги з твердим покриттям (53 км)

1985-1999

2043684,75

50184,24

смт. Козелець

23.              

Водопровід (57 км)

1962
2017

216970,27
42675,00

17277,90
28450,05

смт. Козелець

24.              

Майстерня для обслуговування житлового фонду

1974

20000,00

0,00

вул. М.Леонтовича

25.              

Водопровідна вежа

1962

25643,14

0,00

вул. Селянська

26.              

Водопровідна вежа

2003

1565,76

0,00

с. Сивухи

27.              

Артезіанська свердловина

2001

14332,33

3959,90

смт. Козелець( за Льонзаводом)

28.              

Артезіанська свердловина з ЗТП 86

1985

4529,07

0,00

смт. Козелець, вул. Селянська

29.              

Артезіанська свердловина

1985

4529,08

0,00

смт. Козелець, вул. Селянська

30.              

Артезіанська свердловина з КТП 747

1985

4529,08

0,00

с. Сивухи

31.              

Огорожа центрального кладовища

2017

88428,00

57716,92

Центральне кладовище

32.              

Будинок охоронника

1962

5200,00

1768,24

вул. Селянська

33.              

Водопроводні колонки (5 шт.)

1972

1900,00

334,14

34.              

Насосна станція

1999

140357,00

8361,63

вул. Соборності,43

35.              

Насосна станція

1988

782790,55

37977,50

вул. Соборності,49

36.              

Відстойники

1999

139068,05

3012,74

Очисні (Льонзавод)

37.              

Напірний колектор

1999

52153,00

2581,74

Очисні (Льонзавод)

38.              

Мулові площадки

1999

8007,00

0,00

Очисні (Льонзавод)

39.              

Міський пляж

1989

3213,22

56,34

смт. Козелець

40.              

Скамейки металеві (20 шт.)

2007

16500,00

0,00

Міський парк, центр смт. Козелець

41.              

Водопровідна колонка

2009

1200,00

0,00

Кладовище Київської слобідки

42.              

Пам`ятний знак «Остання дорога Кобзаря»

2001

5500,00

1372,11

вул. Соборності

43.              

Вази для квітів (17 шт.)

1994

5100,00

1273,84

Центр смт. Козелець

44.              

Пішохідна доріжка

2009

68172,00

12228,44

Від вул. Соборності до вул. Мікушева

45.              

Пішохідна доріжка

2009

126770,00

22736,52

Від вул. Соборності до вул. Київської

46.              

Під’їздна дорога до кладовища

2009

49956,00

8959,67

Кладовище Київської слобідки

47.              

Під’їздна дорога до кладовища

2009

2000,00

358,82

Центральне кладовище

48.              

Свердловина для води

2009

1200,00

244,59

Кладовище Київської слобідки

49.              

Дитячий ігровий спортивний майданчик

2017

146600,00

0,00

смт. Козелець, міський парк

50.              

Дитячий ігровий спортивний майданчик

2017

146600,00

0,00

смт. Козелець, вул. Жуковського

51.              

Дитячий ігровий спортивний майданчик

2017

146600,00

0,00

смт. Козелець, перехрестя вулиць Магістральна та 8-го Березня

52.              

Дитячий ігровий спортивний майданчик

2017

146600,00

0,00

смт. Козелець, вул. Соборності

53.              

Дитячий ігровий спортивний майданчик

2017

146600,00

0,00

с. Бригинці

54.              

Зовнішні мережі каналізації багатоквартирного будинку

2018

791579,33

558503,23

смт. Козелець, вул. Жуковського, 17-А

55.              

Огорожа центрального кладовища

2018

43560,00

29282,00

Центральне кладовище

56.              

Огорожа центрального кладовища

2018

180810,00

132594,00

Центральне кладовище

57.              

Огорожа центрального кладовища

2019

72305,00

53425,42

Центральне кладовище

58.              

Спортивний майданчик «Воркаут»

2020

49725,00

19682,77

смт. Козелець вул. Соборності (біля танку)

59.              

Огорожа по вул. Соборності, 80 а, 82, 84 

2020

77837,00

63999,27

смт. Козелець, вул. Соборності, 80 а, 82, 84 

60.              

Система вуличного освітлення с. Сираї

10.2021

2021

387,78

343,54

с. Сираї

61.              

Система вуличного освітлення с. Савин

10.2021

2021

2993,88

2644,58

с. Савин

62.              

Система вуличного освітлення                  с. Карпоки 10.2021

2021

793,62

701,08

с. Карпоки

63.              

Система вуличного освітлення

с. Сокирин 10.2021

2021

3274,14

2892,22

с. Сокирин

64.              

Нежитлове приміщення гаражу

1991

119486,00

0,00

смт. Козелець, вул. Соборності, 27 

Секретар                                                                            Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

Додаток 4 до

рішення тридцять шоста сесії

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 23 серпня 2024 року

№27-36/VIII

Перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади Козелецької селищної ради, які знаходяться в оперативному управлінні КУ «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю»

п/п

Назва об`єкта

Рік введення в експлуатацію

Початкова вартість

Залишкова вартість

Юридична адреса

1.             

Частина адмінбудинку

1980

42027,00

32581,08

смт. Козелець,

вул. І.Котляревського, 6

2.             

Частина адмінбудинку

1980

30000,00

-

3.             

Частина адмінбудинку

1980

113016,00

56092,00

4.             

Ігровий майданчик F-2701

2008

50704,00

-

5.             

Ігровий майданчик F-2901

2008

72310,00

-

6.             

Гойдалка-балансир

2008

3711,00

-

7.             

Пружина гойдалка «Кит» Т-8103

2008

3485,00

-

Секретар                                                                            Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

Додаток 5 до

рішення тридцять шоста сесії

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 23 серпня 2024 року

№27-36/VIII

Перелік об’єктив комунальної власності територіальної громади Козелецької селищної ради, які знаходяться в оперативному управлінні

комунального некомерційного підприємства «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради

п/п

Назва об`єкта

Рік введення в експлуатацію

Початкова вартість

Залишкова вартість

Юридична адреса

1.       

Модульна газова котельня

2022

1948890,00

1 672 797,25

смт. Козелець, вул. Розумовських, 45

2.             

Асфальтована дорога

2010

173502,00

56 386,64

смт. Козелець, вул. Розумовських, 45

3.             

Туалет дерев’яний на 2 кабіни (поліклініка)

2008

1263,00

283,48

смт. Козелець, вул. Франка, 2

4.             

Пункт обліку тепла

2003

1034,00

45,15

смт. Козелець, вул. Розумовських, 45

5.             

Ворота металеві з хвірткою (госп. двір)

2008

1066,00

246,12

смт. Козелець вул. Розумовських, 45

6.             

Огорожа металева з сітки

2008

1333,00

294,40

смт. Козелець вул. Розумовських, 45

7.             

Ворота металеві з хвірткою (полікл.)

2008

1066,00

246,12

смт. Козелець вул. Франка, 2

8.             

Ворота

1964

1000,00

-

смт. Козелець вул. Розумовських, 45

9.             

Каналізаційна мережа

1964

25911,00

-

смт. Козелець вул. Розумовських, 45

10.         

Поля підземної фільтрації

1964

243779,00

-

смт. Козелець вул. Розумовських, 45

11.         

Туалет

1964

7713,00

-

смт. Козелець вул. Розумовських, 45

12.         

Каналізаційна насосна станція на 2 агрегати

1964

21985,00

-

смт. Козелець вул. Розумовських, 45

13.         

Трансформаторна підстанція

1964

13779,00

-

смт. Козелець вул. Розумовських, 45

14.         

Водонапірна башня

1964

19587,00

-

смт. Козелець вул. Розумовських, 45

15.         

Овочесховище

1964

14533,00

-

смт. Козелець вул. Розумовських, 45

16.         

Квартира 2-х кімн.№32

2017

498790,00

322 134,92

смт. Козелець,

вул. Василя Стуса, буд.№17-а

17.         

Квартира однокімнатна № 6

2018

440000,00

320 833,64

смт. Козелець,

вул. Василя Стуса, буд.№17-а

18.         

Квартира 2-х кімн.№46

2016

449920,00

382 807,76

смт. Козелець,

вул. Василя Стуса, буд.№17-а

19.         

Будівля гаражу для "Дентомобіля"(1поверх)

1999

81190,00

6 781,24

смт. Козелець вул. Розумовських, 45

20.         

Будівля гаражів №2 (1 поверх )

2001

302605,00

25 231,64

смт. Козелець вул. Розумовських, 45

21.         

Будівля складу №3 ( 1 поверх)

2003

101009,00

8 365,00

смт. Козелець вул. Розумовських, 45

22.         

Котельня поліклініки

2008

155497,00

51 831,36

смт. Козелець вул. Франка, 2

23.         

Будівля поліклініки (3-х поверхова)

1979

4683398,00

415 417,68

смт. Козелець вул. Франка, 2

24.         

Будівля інфекційного відділення (1 поверх)

1975

4 710 488,39

3 059 818,01

смт. Козелець вул. Розумовських, 45

25.         

Будівля туб кабінету (1 поверх)

1974

135398,00

93 427,84

смт. Козелець вул. І. Котляревського, 10

26.         

Будівля прохідної (1 поверх)

1970

40915,00

-

смт. Козелець вул. Розумовських, 45

27.         

Будівля складу №2 (1 поверх)

1964

238672,00

175 919,36

смт. Козелець вул. Розумовських, 45

28.         

Будівля складу №1 (1 поверх)

1964

274260,00

206 303,60

смт. Козелець вул. Розумовських, 45

29.         

Будівля молочної кухні (1 поверх)

1962

147578,00

105 704,64

смт. Козелець вул. Франка, 2

30.         

Господарчий корпус (котельня, пральня,гаражі)

1964

820222,00

270 257,36

смт. Козелець вул. Розумовських, 45

31.         

Будівля зубопротезної лабораторії

1961

518102,00

280 064,48

смт. Козелець вул. Незалежності, 1

32.         

Будівля дитячого відділення

1961

786248,00

292 645,84

смт. Козелець вул. Розумовських, 45

33.         

Будівля головного корпусу 2-х поверхова

1970

32 975 737,33

27 827 664,25

смт. Козелець вул. Розумовських, 45

Секретар                                                                            Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

Додаток 6 до

рішення тридцять шоста сесії

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 23 серпня 2024 року

№27-36/VIII

Перелік об’єктив комунальної власності територіальної громади Козелецької селищної ради, які знаходяться в оперативному управлінні

комунального некомерційного підприємства «Козелецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Козелецької селищної ради

п/п

Назва об`єкта

Рік введення в експлуатацію

Початкова вартість

Залишкова вартість

Юридична адреса

1.

Козелецька селищна амбулаторія ЦПМСД

Приміщення дитячої консультації

1961

1 723 502,36

785 267,16

вул. Соборності,24

Дровник металева контрукція

2020

161 710,00

123 528,47

вул. Соборності, 24

Туалет дитячої консультації

2001

3 991,00

0,00

вул. Соборності, 24

Споруда гаражів дит. кон.(5місць)

1961

297 328,00

209 085,56

вул. Соборності, 24

Огорожа бетонна

2019

95 100,00

27 341,25

Хвіртка

12 801,00

3 679,01

Ворота металеві

49 950,00

45 510,00

Водозапірна свердловина

66 993,78

62 155,31

Квартира

2020

300 000,00

243 750,00

Службова квартира

2019

450 000,00

296 250,00

вул. Василя Стуса, 17-а

2.

Берлозівський ФП

 

 

с. Берлози, вул. Каштанова,2

Приміщення ФПу

1958

6 712,00

-

Сарай

1958

117,00

-

Огорожа штахетна

2006

1 426,00

0,00

3.                   

Білейківський ФП

 

 

 

с. Білейки, вул.

О. Довженко, 18

Приміщення ФПу (півбудівлі)

1969

6 266,00

-

Сарай

1969

3 197,00

-

4.

Тарасівський ФП

 

 

с. Тарасів, вул. О. Довженко, 10 А

Будівля ФПу

1981

52 792,00

-

Сарай

1981

2419,00

-

Туалет

1981

400,00

-

Погріб

1981

702,00

-

5. 

Булахівська сільська лікарська амбулаторія

 

 

с. Булахів, вул. Ватутіна, 33

Будівля ФАП (пів будівлі)

1969

7 221,00

-

Будівля амбулаторії

1950

26 573,00

-

Будівля головного корпусу

1967

168 184,00

149 433,95

Будівля СА ЗПСМ

20 000,00

7 770,48

Хлів цегляний

1967

5 575,00

-

Хлів дерев'яний

1950

4 891,00

-

Погріб цегляний

1975

2 021,00

-

Погріб цегляний

1980

2 051,00

-

Колодязь

1954

525,00

-

Колодязь

1967

629,00

-

Гараж

2011

3 000,00

-

Ворота металеві та хвіртка

29 920,00

24 835,00

Залізобетонна огорожа

84 300,00

78 211,71

6.

Данівський ФАП

 

 

с. Данівка, вул. Центральна, 171/а

Приміщення ФАПу

1968

9 572,00

-

Сарай

1968

3 244,00

-

7.

Бобруйківський ФП

 

 

с. Бобруйки, вул.Лесі Українки,59

ФАП будинок

1970

30 535,00

-

Сарай цегляний

1973

2 726,00

-

Туалет

2000

386,00

-

Залізобетонний забор з хвірткою

2020

38 003,00

11 401,04

8.

Омелянівський ФП

 

 

с. Омелянів, вул. Миру,29-а

Приміщення ФПу

1952

15 209,00

-

Сарай

2003

758,00

-

Туалет

2005

115,00

-

9.

Патютинський ФП

 

 

с. Патюти, вул. Дмитра Ржаніцина, 12

Приміщення стаціонару

1988

177 824,00

-

Гараж

1988

7 238,00

-

Бетонна огорожа

2019

43 972,00

8 977 51

10.

Гладківський ФП

 

 

с. Гладке, вул. Л. Українки, 2 а

Приміщення ФПу

1960

9 281,00

-

Сарай

1960

3 246,00

-

11.

Будищанський ФП

 

 

с. Будище, вул. Довженка, 18 а

Будівля ФПу

1900

4 059,00

-

Сарай цегляний

1968

2 868,00

-

Погріб цементовий

1900

262,00

-

12.

Пилятинський ФАП

 

 

с. Пилятин, вул. Травнева, 14а

Будівля ФАПу

1959

19 819,00

-

Сарай

1957

1 571,00

-

13.

Скрипчинський ФП

с. Скрипчин, вул. Шевченка, 42

Будівля ФПу

1969

3 517,00

-

14.

Стависький ФП

 

 

с. Ставиське, вул. Українська, 54

Будівля ФПу

1930

25 986,00

-

Сарай

1991

4 963,00

-

Бетонна огорожа

2019

2 430,00

668,24

15. 

Блудшенський ФП

с. Блудше, вул. Щорса, 13

Будівля ФПу

1948

15 329,00

-

16. 

Нічогівський ФАП

с. Нічогівка,

вул. Л. Українки,69

Будівля ФП

1966

13 956,00

-

Сарай

1966

1 761,00

-

17.

Красилівський пункт здоров’я

с. Красилівка,

вул. Зелена, 3

Будівля стаціонару

1963

68 969,00

-

Гараж

1971

3 015,00

-

Котельня

1963

10 144,00

-

Сарай

1983

1 955,00

-

Ворота металеві та хвіртка

31 100,00

31 100,00

18.

Лебедівський пункт здоров’я

с. Лебедівка,

вул. Центральна,50

Бетонна огорожа

100470,00

31 815,50

19.

Надинівський ФАП

с. Надинівка,

вул. Набережна, 2

Будівля ФП

1965

18 292,00

-

Сарай шлакоблоковий

1987

1 625,00

-

20.

Чемерська сільська амбулаторія

с. Чемер,

вул.Грушевського,20

Будівля СА ЗПСМ

1969

1 447 543,00

1 168 737,55

Будівля одноповерхова кухні

1968

19096,00

0,00

Будівля терапевтичного відділення

1956

36 644,00

-

Ворота металеві

2019

11 000,00

3 483,38

Гараж

1968

3 551,00

-

Огорожа

2019

140 855,00

45 355,48

21.

Лемешівська амбулаторія

с. Лемеші,

вул. Розумовських 2 б

Будівля амбулаторії

2020

5 043 412,08

4 770 227,22

Залізобетонна огорожа

93  000,00

88 866,64

22.

Петрівське ПЗ

с. Мостище, вул. Степова

Будівля амбулаторії

94 543,00

0,00

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 28-36/VIII

Про приватизацію об’єкта комунальної

власності Козелецької селищної ради –

нежитлове приміщення №4

по вул. Центральна, 4 в с. Привітне

З метою реалізації завдань з приватизації об’єктів комунальної власності Козелецької селищної ради у 2024 році, забезпечення надходження коштів до  бюджету Козелецької селищної ради, враховуючи рекомендацію постійної комісії селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій, керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Приватизувати шляхом продажу на електронному аукціоні – нежитлове приміщення №4, що розташоване за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, село Привітне, вулиця Центральна, 4, власником якого є Козелецька селищна рада (код ЄДРПОУ 04412419).
  2. У разі, якщо для участі в електронному аукціоні з продажу об’єкта, зазначеного у пункті 1 цього рішення, не буде подано жодної заяви на участь в електронному аукціоні, або у разі відмови єдиного покупця, який подав заяву на участь в електронному аукціоні з продажу цього об’єкта, переможця чи органу приватизації об’єктів комунальної власності Козелецької селищної ради від підписання/затвердження протоколу електронного аукціону з умовами або від укладення договору купівлі-продажу об’єкта приватизації, вважати скасованим пункт 1 цього рішення.
  3. Органу приватизації об’єктів комунальної власності Козелецької селищної ради у разі настання обставин, зазначених в пункті 2 цього рішення, вжити заходи для припинення приватизації об’єкта, зазначеного в пункті 1 цього рішення.
  4. Утворити аукціонну комісію для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Козелецької селищної ради та затвердити її склад (Додаток 1).
  5. Затвердити Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Козелецької селищної ради (Додаток 2).
  6. Аукціонній комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Козелецької селищної ради розробити умови продажу, визначити стартову ціну об’єкта приватизації, зазначеного в пункті 1 цього рішення, та подати їх виконавчому комітету Козелецької селищної ради, як органу приватизації об’єктів комунальної власності, для затвердження.
  7. Відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради опублікувати про прийняте рішення для організації проведення електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації, зазначений у пункті 1 цього рішення в електронній торговій системі.
  8. Провідному спеціалісту із загальних питань та контролю загального відділу забезпечити оприлюднення на офіційному вебсайті інформації про потенційний об’єкт малої приватизації комунальної власності Козелецької селищної ради, щодо якого прийнято рішення про приватизацію.
  9. Доручити селищному голові або секретарю селищної ради (у разі ним виконання обов’язків селищного голови) укласти договір купівлі-продажу майна, зазначеного в п.1 даного рішення з переможцем електронного аукціону.
  10. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

Додаток 1 до

рішення тридцять шостої сесії

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 23 серпня 2024 року №28-36/VIII

 

Склад

аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Козелецької селищної ради

Голова комісії:

МОЦЬОР Володимир Васильович

-       заступника селищного голови з питань будівництва, ЖКГ та комунальної власності Козелецької селищної ради

Секретар комісії:

БРЕУС Оксана Петрівна

-         головний спеціаліст з питань комунальної власності відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької  селищної ради

Члени комісії:

НАБІЛЬСЬКА Людмила Олександрівна

-         керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Козелецької селищної ради

НАУМЕНКО Олександр Михайлович

ЛЄПЄЄВА Тетяна Олександрівна

-         начальник відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ – головний архітектор Козелецької селищної ради

-         начальник відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи Козелецької селищної ради

БОЖЕНОК Тетяна Василівна

Депутат відповідного виборчого округу

-         головний спеціаліста фінансово-господарського відділу Козелецької селищної ради

-         за згодою

СекретарСергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

Додаток 2 до

рішення тридцять шостої сесії

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 23 серпня 2024 року №28-36/VIII

 

 

Положення

про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Козелецької селищної ради

 

І. Загальні положення

  1. Це Положення розроблене відповідно до частини четвертої статті 15 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».
  2. Це Положення визначає порядок утворення аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Козелецької селищної ради (далі – комісія), її повноваження, права та порядок роботи.
  3. Комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, іншими нормативно-правовими актами, рішеннями Козелецької селищної ради та цим Положенням.

 

ІІ. Склад, порядок утворення комісії та її повноваження

  1. Комісія є тимчасово діючим колегіальним органом, що утворюється рішенням Козелецької селищної ради для продажу об’єктів малої приватизації протягом 10 робочих днів з дня прийняття рішення про приватизацію об’єкта.
  2. До складу комісії входять не менш як п’ять осіб, які є працівниками Козелецької селищної ради та депутат Козелецької селищної ради (за згодою).

У разі потреби до складу комісії можуть залучатися з правом дорадчого голосу спеціалісти, експерти, представники інших установ та організацій необхідних в роботі комісії.

  1. Основні принципи діяльності комісії:

дотримання вимог законодавства;

колегіальність прийнятих рішень;

професіоналізм, неупередженість та незалежність членів комісії (недопущення втручання в діяльність комісії будь-яких органів влади).

  1. Склад комісії та зміни до нього затверджуються рішенням Козелецької селищної ради.

На період тривалої відсутності голови комісії (хвороба, відпустка тощо) його повноваження покладаються розпорядженням селищного голови на будь-кого із членів комісії.

  1. До основних повноважень комісії належать:

розроблення умов продажу та їх подання на затвердження органу приватизації об’єктів комунальної власності Козелецької селищної ради;

визначення стартової ціни продажу об’єкта малої приватизації;

визначення стартової ціни з урахуванням зниження стартової ціни об’єкта малої приватизації;

розроблення інформаційного повідомлення про проведення аукціону;

ведення протоколів засідань комісії та їх подання на затвердження органу приватизації об’єктів комунальної власності Козелецької селищної ради.

  1. Комісія має право:

під час розроблення умов продажу вносити пропозиції органу приватизації об’єктів комунальної власності Козелецької селищної ради щодо запитів до органів державної влади, підприємств та/або господарських товариств відносно подання пропозицій щодо умов продажу, а також надання відомостей, документів та інших матеріалів, необхідних для ознайомлення з об’єктом продажу;

вносити пропозиції органу приватизації об’єктів комунальної власності Козелецької селищної ради щодо подання запитів спеціалістам, експертам;

заслуховувати пояснення експертів, консультантів та інших спеціалістів.

 

ІІІ. Порядок роботи комісії

  1. Очолює комісію та організовує її роботу голова комісії.
  2. Організаційною формою роботи комісії є засідання.
  3. Усі рішення комісії приймаються шляхом поіменного усного голосування («за» або «проти»), результати якого заносяться до протоколу.
  4. Засідання комісії є правомочним за умови участі в ньому не менш як двох третин складу її членів.
  5. Члени комісії мають рівне право голосу при прийнятті рішень. Рішення комісії приймаються простою більшістю голосів членів комісії, присутніх на засіданні. У разі рівного розподілу голосів голос голови комісії є вирішальним.
  6. За результатами засідання комісії складаються протоколи, які підписуються всіма членами комісії, присутніми на засіданні, та подаються на затвердження органу приватизації об’єктів комунальної власності Козелецької селищної ради.
  7. Секретар комісії забезпечує:

підготовку матеріалів для розгляду комісією;

виконання доручень голови комісії;

підготовку, ведення та оформлення протоколів засідань комісії.

  1. Члени комісії зобов’язані брати участь у роботі комісії.

У разі якщо засідання комісії не відбулося через відсутність кворуму, засідання комісії переноситься на інший день.

  1. Діяльність комісії припиняється рішенням Козелецької селищної ради.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 29-36/VIII

Про приватизацію об’єкта комунальної

власності Козелецької селищної ради –

нежитлове приміщення №3

по вул. Центральна, 4 в с. Привітне

З метою реалізації завдань з приватизації об’єктів комунальної власності Козелецької селищної ради у 2024 році, забезпечення надходження коштів до  бюджету Козелецької селищної ради, враховуючи рекомендацію постійної комісії селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій, керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Приватизувати шляхом продажу на електронному аукціоні – нежитлове приміщення №3, що знаходиться за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, село Привітне, вулиця Центральна, 4, власником якого є Козелецька селищна рада (код ЄДРПОУ 04412419).
  2. У разі, якщо для участі в електронному аукціоні з продажу об’єкта, зазначеного у пункті 1 цього рішення, не буде подано жодної заяви на участь в електронному аукціоні, або у разі відмови єдиного покупця, який подав заяву на участь в електронному аукціоні з продажу цього об’єкта, переможця чи органу приватизації об’єктів комунальної власності Козелецької селищної ради від підписання/затвердження протоколу електронного аукціону з умовами або від укладення договору купівлі-продажу об’єкта приватизації, вважати скасованим пункт 1 цього рішення.
  3. Органу приватизації об’єктів комунальної власності Козелецької селищної ради у разі настання обставин, зазначених в пункті 2 цього рішення, вжити заходи для припинення приватизації об’єкта, зазначеного в пункті 1 цього рішення.
  4. Утворити аукціонну комісію для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Козелецької селищної ради та затвердити її склад (Додаток 1).
  5. Затвердити Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Козелецької селищної ради (Додаток 2).
  6. Аукціонній комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Козелецької селищної ради розробити умови продажу, визначити стартову ціну об’єкта приватизації, зазначеного в пункті 1 цього рішення, та подати їх виконавчому комітету Козелецької селищної ради, як органу приватизації об’єктів комунальної власності, для затвердження.
  7. Відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради опублікувати про прийняте рішення для організації проведення електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації, зазначений у пункті 1 цього рішення в електронній торговій системі.
  8. Провідному спеціалісту із загальних питань та контролю загального відділу забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті інформації про потенційний об’єкт малої приватизації комунальної власності Козелецької селищної ради, щодо якого прийнято рішення про приватизацію.
  9. Доручити селищному голові або секретарю селищної ради (у разі ним виконання обов’язків селищного голови) укласти договір купівлі-продажу майна, зазначеного в п.1 даного рішення з переможцем електронного аукціону.
  10. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар                                                                       Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

Додаток 1 до

рішення тридцять шостої сесії

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 23 серпня 2024 року

№29-36/VIII

 

Склад

аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Козелецької селищної ради

Голова комісії:

МОЦЬОР Володимир Васильович

-       заступника селищного голови з питань будівництва, ЖКГ та комунальної власності Козелецької селищної ради

Секретар комісії:

БРЕУС Оксана Петрівна

-         головний спеціаліст з питань комунальної власності відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької  селищної ради

Члени комісії:

НАБІЛЬСЬКА Людмила Олександрівна

-         керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Козелецької селищної ради

НАУМЕНКО Олександр Михайлович

ЛЄПЄЄВА Тетяна Олександрівна

-         начальник відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ – головний архітектор Козелецької селищної ради

-         начальник відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи Козелецької селищної ради

БОЖЕНОК Тетяна Василівна

Депутат Козелецької селищної ради

-         головний спеціаліста фінансово-господарського відділу Козелецької селищної ради

-         за згодою

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

Додаток 2 до

рішення тридцять шостої сесії

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 23 серпня 2024 року №29-36/VIII

 

 

Положення

про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Козелецької селищної ради

 

І. Загальні положення

  1. Це Положення розроблене відповідно до частини четвертої статті 15 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».
  2. Це Положення визначає порядок утворення аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Козелецької селищної ради (далі – комісія), її повноваження, права та порядок роботи.
  3. Комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, іншими нормативно-правовими актами, рішеннями Козелецької селищної ради та цим Положенням.

 

ІІ. Склад, порядок утворення комісії та її повноваження

  1. Комісія є тимчасово діючим колегіальним органом, що утворюється рішенням Козелецької селищної ради для продажу об’єктів малої приватизації протягом 10 робочих днів з дня прийняття рішення про приватизацію об’єкта.
  2. До складу комісії входять не менш як п’ять осіб, які є працівниками Козелецької селищної ради та депутат Козелецької селищної ради (за згодою).

У разі потреби до складу комісії можуть залучатися з правом дорадчого голосу спеціалісти, експерти, представники інших установ та організацій необхідних в роботі комісії.

  1. Основні принципи діяльності комісії:

дотримання вимог законодавства;

колегіальність прийнятих рішень;

професіоналізм, неупередженість та незалежність членів комісії (недопущення втручання в діяльність комісії будь-яких органів влади).

  1. Склад комісії та зміни до нього затверджуються рішенням Козелецької селищної ради.

На період тривалої відсутності голови комісії (хвороба, відпустка тощо) його повноваження покладаються розпорядженням селищного голови на будь-кого із членів комісії.

  1. До основних повноважень комісії належать:

розроблення умов продажу та їх подання на затвердження органу приватизації об’єктів комунальної власності Козелецької селищної ради;

визначення стартової ціни продажу об’єкта малої приватизації;

визначення стартової ціни з урахуванням зниження стартової ціни об’єкта малої приватизації;

розроблення інформаційного повідомлення про проведення аукціону;

ведення протоколів засідань комісії та їх подання на затвердження органу приватизації об’єктів комунальної власності Козелецької селищної ради.

  1. Комісія має право:

під час розроблення умов продажу вносити пропозиції органу приватизації об’єктів комунальної власності Козелецької селищної ради щодо запитів до органів державної влади, підприємств та/або господарських товариств відносно подання пропозицій щодо умов продажу, а також надання відомостей, документів та інших матеріалів, необхідних для ознайомлення з об’єктом продажу;

вносити пропозиції органу приватизації об’єктів комунальної власності Козелецької селищної ради щодо подання запитів спеціалістам, експертам;

заслуховувати пояснення експертів, консультантів та інших спеціалістів.

 

ІІІ. Порядок роботи комісії

  1. Очолює комісію та організовує її роботу голова комісії.
  2. Організаційною формою роботи комісії є засідання.
  3. Усі рішення комісії приймаються шляхом поіменного усного голосування («за» або «проти»), результати якого заносяться до протоколу.
  4. Засідання комісії є правомочним за умови участі в ньому не менш як двох третин складу її членів.
  5. Члени комісії мають рівне право голосу при прийнятті рішень. Рішення комісії приймаються простою більшістю голосів членів комісії, присутніх на засіданні. У разі рівного розподілу голосів голос голови комісії є вирішальним.
  6. За результатами засідання комісії складаються протоколи, які підписуються всіма членами комісії, присутніми на засіданні, та подаються на затвердження органу приватизації об’єктів комунальної власності Козелецької селищної ради.
  7. Секретар комісії забезпечує:

підготовку матеріалів для розгляду комісією;

виконання доручень голови комісії;

підготовку, ведення та оформлення протоколів засідань комісії.

  1. Члени комісії зобов’язані брати участь у роботі комісії.

У разі якщо засідання комісії не відбулося через відсутність кворуму, засідання комісії переноситься на інший день.

  1. Діяльність комісії припиняється рішенням Козелецької селищної ради.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 30-36/VIII

 

Про розроблення детального плану

території за межами населеного пункту

          Відповідно до ст.ст.8,19,21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», враховуючи вимогу Державної екологічної інспекції у Чернігівській області №03/211 від 22.01.2024 року, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Розробити детальний план території орієнтовною площею 2 га, для будівництва сміттєпереробного заводу з майданчиком тимчасового зберігання ТПВ за межами населеного пункту с. Лемеші в адміністративних межах Козелецької селищної ради Чернігівського району, Чернігівського області.
  2. Замовником розроблення детального плану території земельної ділянки визначити виконавчий комітет Козелецької селищної ради.
  3. Розроблення та затвердження детального плану території проводити з дотриманням вимог чинного законодавства.
  4. Фінансування робіт з розроблення детального плану території здійснити за рахунок джерел не заборонених чинним законодавством України.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 31-36VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у спільну

часткову власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Вовку В.В., гр. Вовк С.І. та гр. Мусаєвій І.В.

          Розглянувши заяву громадян Вовка Вячеслава Володимировича, Вовк Світлани Іванівни та Мусаєвої Ірини Вячеславівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у спільну часткову власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам Вовку Вячеславу Володимировичу, Вовк Світлані Іванівні та Мусаєвій Ірині Вячеславівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1620 га в межах с. Лемеші, вул.*** Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Передати безоплатно у спільну часткову власність громадянам Вовку Вячеславу Володимировичу (с. Лемеші, вул.***) - 1/3 частки, Вовк Світлані Іванівні (с. Лемеші, вул.***) - 1/3 частки, та Мусаєвій Ірині Вячеславівні (с. Лемеші, вул.***)-1/3 частки земельної ділянки площею 0,1620 га, кадастровий номер ***, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах с. Лемеші, вул.*** Чернігівського району Чернігівської області.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер *** виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 32-36/VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у спільну

часткову власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Зеленецькому В.О., та  гр. Зеленецькому М.О.

          Розглянувши заяву громадян  Зеленецького  Віктора  Олександровича та Зеленецького Миколи Олександровича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у спільну часткову власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам Зеленецькому Віктору Олександровичу та Зеленецькому Миколі Олександровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га в межах с. Горбачі, вул.*** Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Передати безоплатно у спільну часткову власність громадянам Зеленецькому Віктору Олександровичу (м. Київ, вул.***) - 1/2 частки та Зеленецькому Миколі Олександровичу (м. Київ, вул.***)- 1/2 частки земельної ділянки площею 0,2500 га, кадастровий номер ***, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах с. Горбачі, вул.*** Чернігівського району Чернігівської області.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер *** виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 33-36/VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у спільну

часткову власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Шолойко П.А. та гр. Кривошей Н.А.

          Розглянувши заяву громадян Шолойка Петра Анатолійовича та Кривошей Ніни Анатоліївни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у спільну часткову власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам Шолойку Петру Анатолійовичу та Кривошей Ніні Анатоліївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га в межах с. Шолойки, вул.*** Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Передати безоплатно у спільну часткову власність громадянам Шолойку Петру Анатолійовичу (м. Київ, вул.***) - 1/2 частки та Кривошей Ніні Анатоліївні (м. Бровари, вул.***)- 1/2 частки, земельної ділянки площею 0,2500 га, кадастровий номер ***, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах с. Шолойки, вул.**** Чернігівського району Чернігівської області.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер *** виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 34-36/VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у              

власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Биковець В.Г.

          Розглянувши заяву громадянина Биковець Віктора Григоровича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Биковцю Віктору Григоровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га в межах с. Скрипчин, вул.*** Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Передати безоплатно у власність громадянину Биковцю Віктору Григоровичу (смт. Десна, вул.***) земельну ділянку, площею 0,2500 га, кадастровий номер ***, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах с. Скрипчин, вул.*** Чернігівського району Чернігівської області.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер *** виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 35-36/VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у              

власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Билим Л.П.

          Розглянувши заяву громадянки Билим Лариси Петрівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Билим Ларисі Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га в межах с. Сивухи, вул.*** Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Передати безоплатно у власність громадянці Билим Ларисі Петрівні (сел. Козелець, вул.***) земельну ділянку, площею 0,2500 га, кадастровий номер ***, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах с. Сивухи, вул.*** Чернігівського району Чернігівської області.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер *** виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 36-36/VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у              

власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Бойко Ю.М.

          Розглянувши заяву громадянки Бойко Юлії Миколаївни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Бойко Юлії Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1267 га в межах сел. Козелець, вул.*** Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Передати безоплатно у власність громадянці Бойко Юлії Миколаївні (сел. Козелець, вул.***) земельну ділянку, площею 0,1267 га, кадастровий номер ***, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах сел. Козелець, вул.*** Чернігівського району Чернігівської області.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер *** виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 37-36/VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у              

власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Булці Ю.М.

          Розглянувши заяву громадянки Булки Юлії Михайлівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Булці Юлії Михайлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га в межах с. Карпоки, вул.*** Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Передати безоплатно у власність громадянці Бойко Юлії Михайлівні (м.Київ, вул.***) земельну ділянку, площею 0,2500 га, кадастровий номер ***, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах с. Карпоки, вул.** Чернігівського району Чернігівської області.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер *** виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 38-36VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у              

власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Данилюк О.А.

          Розглянувши заяву громадянки Данилюк Оксани Анатоліївни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Данилюк Оксані Анатоліївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га в межах с. Сираї вул.** Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Передати безоплатно у власність громадянці Данилюк Оксані Анатоліївні (с. Сираї, вул.***) земельну ділянку, площею 0,2500 га, кадастровий номер *** для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах с. Сираї вул.***  Чернігівського району Чернігівської області.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер *** виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 39-36VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у              

власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Дейнеко К.М.

          Розглянувши заяву громадянки Дейнеко Катерини Миколаївни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Дейнеко Катерині Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га в межах с. Єрків  вул.***  Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Передати безоплатно у власність громадянці Дейнеко Катерині Миколаївні (с. Єрків, вул.***) земельну ділянку, площею 0,2500 га, кадастровий номер *** для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в с. Єрків вул.*** Чернігівського району Чернігівської області.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер *** виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 40-36/VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у              

власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Дещенко О.В.

          Розглянувши заяву громадянки Дещенко Оксани Василівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Дещенко Оксані Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га в межах с.Бобруйки, вул.*** Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Передати безоплатно у власність громадянці Дещенко Оксані Василівні (м. Київ, вул.***) земельну ділянку, площею 0,2500 га, кадастровий номер ***, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах с. Бобруйки, вул.*** Чернігівського району Чернігівської області.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер *** виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 41-36/VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у              

власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Косяк М.А.

          Розглянувши заяву громадянки Косяк Марії Андріївни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Косяк Марії Андріївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га в межах с. Озерне, вул.*** Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Передати безоплатно у власність громадянці Косяк Марії Андріївні (м.Київ, вул.***) земельну ділянку, площею 0,2500 га, кадастровий номер ***, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах с. Озерне, вул.*** Чернігівського району Чернігівської області.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер *** виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 42-36/VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у              

власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Сташуку В.І.

          Розглянувши заяву громадянина Сташука Василя Ілліча про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Сташуку Василю Іллічу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1980 га в межах с. Пісоцьке, провул.*** Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Передати безоплатно у власність громадянину Сташуку Василю Іллічу (м. Київ, вул.***) земельну ділянку, площею 0,1980 га, кадастровий номер ***, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах с. Пісоцьке, провул.*** Чернігівського району Чернігівської області.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер *** виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№43-36/VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у              

власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Челак О.В.

          Розглянувши заяву громадянки Челак Оксани Василівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Челак Оксані Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га в межах с. Патюти, вул.*** Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Передати безоплатно у власність громадянці Челак Оксані Василівні (с.Патюти, вул.***) земельну ділянку, площею 0,2500 га, кадастровий номер ***, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах с. Патюти, вул.*** Чернігівського району Чернігівської області.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер *** виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 44-36/VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у              

власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Шевченко А.М.

          Розглянувши заяву громадянки Шевченко Аліни Миколаївни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Шевченко Аліні Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га в межах с. Шами, вул.*** Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Передати безоплатно у власність громадянці Шевченко Аліні Миколаївні (м. Київ, ***) земельну ділянку, площею 0,2500 га, кадастровий номер ***, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах с. Шами, вул.*** Чернігівського району Чернігівської області.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер *** виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 45-36/VIII

Про затвердження проєкту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

цільове призначення якої змінюється

за рахунок земель приватної власності

гр. Герасименко Л.Г.

         Розглянувши заяву громадянки Герасименко Любові Григорівни про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється за рахунок земель приватної власності з ведення особистого селянського (підсобного) господарства на для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.20, 33 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється з ведення особистого селянського (підсобного) господарства на для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель приватної власності громадянки Герасименко Любові Григорівни (м. Київ, вул.***) площею 0,3148 га, кадастровий номер *** в межах с. Гладке, вул.*** Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 46-36/VIII

Про затвердження проєкту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

цільове призначення якої змінюється

за рахунок земель приватної власності

гр. Репецької Г.М.

         Розглянувши заяву громадянки Репецької Ганни Миколаївни про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється за рахунок земель приватної власності з ведення особистого підсобного господарства на для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.20, 33 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється з ведення особистого підсобного господарства на для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель приватної власності громадянці Репецькій Ганні Миколаївні (м. Київ, вул.***) площею 0,2857 га, кадастровий номер ***, в межах с.Карасинівка, вул.*** Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№47-36/VIII

Про затвердження проєкту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

цільове призначення якої змінюється

за рахунок земель приватної власності

гр. Святовець Ф.В.

         Розглянувши заяву громадянина Святовець Федора Володимировича про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється за рахунок земель приватної власності з ведення особистого селянського господарства на для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.20, 33 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється з ведення особистого селянського господарства на для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель приватної власності громадянина Святовець Федора Володимировича (м. Київ, вул.***) площею 0,1802 га, кадастровий номер *** в межах с. Єрків Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№48-36/VIII

Про затвердження проєкту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

цільове призначення якої змінюється

за рахунок земель приватної власності

гр. Угнивого О.М.

         Розглянувши заяву громадянина Угнивого Олега Миколайовича про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється за рахунок земель приватної власності з ведення особистого селянського господарства на для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.20, 33 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється з ведення особистого селянського господарства на для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель приватної власності громадянина Угнивого Олега Миколайовича  (м. Київ, вул.***) площею 0,4334 га, кадастровий номер *** в межах с. Мостище, вул.*** Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 49-36/VIII

Про затвердження  технічної документації із

землеустрою щодо  встановлення (відновлення)

меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі

земельної частки (паю) та передачу земельних

ділянок безоплатно у  власність для

ведення товарного сільськогосподарського виробництва

гр. Саченку  А.В., пай № 99

        Розглянувши заяву громадянина Саченка Анатолія Володимировича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі земельної частки (паю) та передачу безоплатно у  власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП "Темп" на території Козелецької селищної ради, відповідно до ст. 12, 81 Земельного кодексу України, законів України ,,Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, ,,Про землеустрій”, ,,Про Державний земельний кадастр” та керуючись ст.26 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі земельної частки (паю) громадянину Саченку Анатолію Володимировичу, загальною площею 3,0170 га, для ведення особистого селянського господарства із земель колишнього КСП "Темп" на території Козелецької селищної ради.
  2. Передати безоплатно у власність громадянину Саченку Анатолію Володимировичу (с. Лихолітки, вул.***)  земельні ділянки в розмірі земельної частки (паю), загальною площею 3,0170 га, в тому числі: рілля – площею  2,9141 га,  кадастровий номер  ***,  пасовище - площею 0,1029 га, кадастровий номер *** для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП "Темп" на території Козелецької селищної ради.    
  3. Рекомендувати громадянину Саченку Анатолію Володимировичу здійснити державну реєстрацію речового права на земельні ділянки відповідно до Закону України ,,Про Державну  реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень“.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 50-36/VIII

Про затвердження  технічної документації із

землеустрою щодо  встановлення (відновлення)

меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі

земельної частки (паю) та передачу земельних

ділянок безоплатно у  власність для

ведення товарного сільськогосподарського виробництва

гр. Ханенку В.Г., пай № 327

        Розглянувши заяву громадянина Ханенка Віталія Григоровича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі земельної частки (паю) та передачу безоплатно у  власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП "ім.Розумовських" на території Козелецької селищної ради, відповідно до ст. 12, 81 Земельного кодексу України, законів України ,,Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, ,,Про землеустрій”, ,,Про Державний земельний кадастр” та керуючись ст.26 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі земельної частки (паю) громадянину Ханенку Віталію Григоровичу, загальною площею 3,3359 га, для ведення особистого селянського господарства із земель колишнього КСП "ім.Розумовських" на території Козелецької селищної ради.
  2. Передати безоплатно у власність громадянину Ханенку Віталію Григоровичу (с. Лемеші, вул.***)  земельні ділянки в розмірі земельної частки (паю), загальною площею 3,3359 га, в тому числі: рілля – площею  2,3538 га,  кадастровий номер  ***, сіножаті – площею  0,6650 га,  кадастровий номер ***, пасовище - площею 0,3171 га, кадастровий номер *** для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП "ім.Розумовських" на території Козелецької селищної ради.    
  3. Рекомендувати громадянину Ханенку Віталію Григоровичу здійснити державну реєстрацію речового права на земельні ділянки відповідно до Закону України ,,Про Державну  реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень“.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 51-36/VIII

Про затвердження  технічної документації із

землеустрою щодо  встановлення (відновлення)

меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі

земельної частки (паю) та передачу земельних

ділянок безоплатно у  власність для

ведення товарного сільськогосподарського виробництва

гр. Федоровій О.Е., пай № 512

        Розглянувши заяву громадянки Федорової Олени Едуардівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі земельної частки (паю) та передачу безоплатно у  власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП "ім. Ілліча" на території Козелецької селищної ради, відповідно до ст. 12, 81 Земельного кодексу України, законів України ,,Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, ,,Про землеустрій”, ,,Про Державний земельний кадастр” та керуючись ст.26 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі земельної частки (паю) громадянці Федоровій Олені Едуардівні, загальною площею 4,9899 га, для ведення особистого селянського господарства із земель колишнього КСП "ім. Ілліча" на території Козелецької селищної ради.
  2. Передати безоплатно у власність громадянці Федоровій Олені Едуардівні (м. Київ, вул.***)  земельні ділянки в розмірі земельної частки (паю), загальною площею 4,9899 га, в тому числі: рілля – площею  2,2660 га,  кадастровий номер  ***, сіножаті – площею  1,1135 га,  кадастровий номер  ***, пасовище - площею 1,6104 га, кадастровий номер *** для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП "ім.Ілліча" на території Козелецької селищної ради.    
  3. Рекомендувати громадянці Федоровій Олені Едуардівні здійснити державну реєстрацію речового права на земельні ділянки відповідно до Закону України ,,Про Державну  реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень“.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 52-36/VІІІ

Про затвердження проєкту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки та передачу

в оренду земельної ділянки, кадастровий номер

7422055100:72:162:0121,  загальною площею 0,0200 га

для розміщення та експлуатації  об'єктів і споруд

електронних комунікацій ТОВ « Лайфселл»

         Розглянувши клопотання ТОВ «Лайфселл» про затвердження проєкту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки, кадастровий номер 7422055100:72:162:0121, загальною площею 0,0200 га, в межах сел. Козелець, вул. Соборності Чернігівського району Чернігівської області, відповідно до ст.ст. 93, 122, 124 Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «Лайфселл», кадастровий номер 7422055100:72:162:0121, загальною площею 0,0200 га, в межах сел. Козелець, вул. Соборності Чернігівського району Чернігівської області для розміщення  та експлуатації об'єктів і споруд електронних комунікацій.
  2. Передати в оренду ТОВ «Лайфселл», терміном  на 49 років земельну ділянку, кадастровий номер 7422055100:72:162:0121, загальною площею 0,0200 га, в межах сел. Козелець, вул. Соборності Чернігівського району Чернігівської області для розміщення  та експлуатації об'єктів і споруд електронних комунікацій.
  3. Встановити орендну плату у розмірі 12 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  4. Доручити селищному голові або секретарю селищної ради, в разі виконання секретарем обов’язків селищного голови), заключити із ТОВ «Лайфселл » договір оренди землі.
  5. ТОВ «Лайфселл», вжити заходів щодо державної реєстрації права оренди земельної ділянки для внесення відомостей в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 53-36/VІІІ

Про передачу в оренду земельної ділянки

кадастровий номер 7422082400:88:118:0006

для іншого сільськогосподарського призначення

ТОВ «УКРЗЕМПРОДУКТ»

         Розглянувши клопотання ТОВ «УКРЗЕМПРОДУКТ» (код ЄДРПОУ 39780275) про передачу в оренду земельної ділянки, кадастровий номер  7422082400:88:118:0006 -площею 0,9535 га, за межами с. Данівка Чернігівського району Чернігівської області, відповідно до ст.ст. 93, 122, 124 Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Передати в оренду ТОВ «УКРЗЕМПРОДУКТ»  терміном  на 49 роки земельну ділянку, кадастровий номер 7422082400:88:118:0006 -площею 0,9535 га, для іншого сільськогосподарського призначення за межами  с. Данівка Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Встановити орендну плату у розмірі 12 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  3. Доручити селищному голові або секретарю селищної ради, (у разі виконання секретарем обов’язків селищного голови) заключити із ТОВ «УКРЗЕМПРОДУКТ» договір оренди землі.
  4. ТОВ «УКРЗЕМПРОДУКТ» вжити заходів щодо державної реєстрації права оренди земельної ділянки для внесення відомостей в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 54-36/VIII

Про надання дозволу на розробку проєкту

землеустрою щодо відведення у комунальну

власність  земельної ділянки для будівництва

та обслуговування будівель закладів культурно-

просвітницького обслуговування Козелецької

селищної ради, на якій розташоване нежитлове

приміщення (будинок культури с. Берлози)

         З метою  приведення документації по земельній ділянці до чинного законодавства України, на якій розташовано нежитлове приміщення (будинок культури с. Берлози), орієнтовною площею 0,10 га, в межах  с.Берлози по вул. Каштанова, буд. 4, на якій розташоване нежитлове приміщення (будинок культури с. Берлози) Козелецької селищної ради, керуючись ст.ст.12, 79-1, 122, Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій», ст. 21 Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Надати дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у комунальну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування Козелецької селищної ради, орієнтовною площею 0,10 га, за рахунок земель комунальної власності в межах с. Берлози по вул. Каштанова, буд. 4 на якій розташоване нежитлове приміщення (будинок культури с.Берлози) Козелецької селищної ради.
  2. Розроблений проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки підлягає погодженню та затвердженню відповідно до чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№55-36/VIII

Про надання дозволу на розробку проєкту

землеустрою щодо відведення у комунальну

власність  земельної ділянки для будівництва

та обслуговування будівель закладів культурно-

просвітницького обслуговування Козелецької

селищної ради, на якій розташоване нежитлове

приміщення (сільський клуб с. Часнівці)

         З метою  приведення документації по земельній ділянці до чинного законодавства України, на якій розташовано нежитлове приміщення (сільський клуб с. Часнівці), орієнтовною площею 0,50 га, в межах  с.Часнівці по вул. Зарічна, буд. 21-а, на якій розташоване нежитлове приміщення (сільський клуб с. Часнівці) Козелецької селищної ради, керуючись ст.ст.12, 79-1, 122, Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій», ст. 21 Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Надати дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у комунальну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування Козелецької селищної ради, орієнтовною площею 0,50 га, за рахунок земель комунальної власності в межах с. Часнівці по вул. Зарічна, буд. 21-а на якій розташоване нежитлове приміщення (сільський клуб с.Часнівці) Козелецької селищної ради.
  2. Розроблений проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки підлягає погодженню та затвердженню відповідно до чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 56-36/VIII

Про надання дозволу на виготовлення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення  

(відновлення) меж земельних ділянок в натурі  

(на місцевості) для ведення товарного

сільськогосподарського  виробництва 

гр. Дрозд О.А. взамін  сертифікату на право

на земельну частку (пай) № 28

         Розглянувши заяву громадянки Дрозд Олени Анатоліївни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту, взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) серії ЧН № 0204572 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Козелецької селищної ради, відповідно до ст.ст.12, 22, 81, пунктів 16, 17 розділу Х «Перехідних положень» Земельного кодексу України, ст.ст.3, 5, 11, 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв), ст. 55 Закону України «Про землеустрій», проєкту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) колишнього КСП «ім.Чапаєва» та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Надати дозвіл громадянці Дрозд Олені Анатоліївні (сел. Козелець, вул.***) на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту пай № 28, взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) серії *** по колишньому  КСП «ім.Чапаєва» орієнтовною загальною площею – 2,12 га в тому числі: рілля – 1,96 га, пасовища - 0,16 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Козелецької селищної  ради.
  2. Розроблену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) подати на розгляд та затвердження у встановленому порядку до чергової сесії селищної ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 57-36/VIII

Про надання дозволу на виготовлення технічної

документації із землеустрою щодо  встановлення  

(відновлення) меж земельних ділянок в натурі  

(на місцевості) для ведення товарного

сільськогосподарського  виробництва 

гр. Романенко Н.В. взамін  сертифікату на

право на земельну частку (пай) № 341

         Розглянувши заяву громадянки Романенко Наталії Василівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту, взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) серії *** для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Козелецької селищної ради, відповідно до ст.ст.12, 22, 81, пунктів 16, 17 розділу Х «Перехідних положень» Земельного кодексу України, ст.ст.3, 5, 11, 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв), ст. 55 Закону України «Про землеустрій», проєкту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) колишнього КСП «Маяк» та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Надати дозвіл громадянці Романенко Наталії Василівні (м. Бровари, вул.***) на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту пай № 341, взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) серії *** по колишньому  КСП «Маяк» орієнтовною загальною площею – 2,45 га в тому числі: рілля – 2,05 га, пасовища - 0,40 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Козелецької селищної  ради.
  2. Розроблену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) подати на розгляд та затвердження у встановленому порядку до чергової сесії селищної ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 58-36/VIII

Про надання дозволу на виготовлення технічної

документації із землеустрою щодо  встановлення  

(відновлення) меж земельних ділянок в натурі  

(на місцевості) для ведення особистого селянського

господарства  гр. Ремезу Г.П. взамін  сертифікату на

право на земельну частку (пай) № 193

         Розглянувши заяву громадянина Ремеза Григорія Прокоповича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту, взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) серії *** для ведення особистого селянського господарства на території  Козелецької селищної ради, відповідно до ст.ст.12, 22, 81, пунктів 16, 17 розділу Х «Перехідних положень» Земельного кодексу України, ст.ст.3, 5, 11, 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв), ст. 55 Закону України «Про землеустрій», проєкту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) колишнього КСП «Маяк» та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Надати дозвіл громадянину Ремезу Григорію Прокоповичу (Київська область, м. Васильків, вул.***) на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту пай № 193, взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) серії *** по колишньому  КСП «Маяк» орієнтовною загальною площею – 2,33 га в тому числі: рілля – 2,33 га для ведення особистого селянського господарства на території  Козелецької селищної  ради.
  2. Розроблену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) подати на розгляд та затвердження у встановленому порядку до чергової сесії селищної ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 59-36/VIII

Про надання дозволу на виготовлення технічної

документації із землеустрою щодо  встановлення  

(відновлення) меж земельних ділянок в натурі  

(на місцевості) для ведення товарного

сільськогосподарського  виробництва 

гр. Симоненко С.Д. взамін  сертифікату на

право на земельну частку (пай) № 340

         Розглянувши заяву громадянки Симоненко Софії Дмитрівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту, взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) серії *** для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Козелецької селищної ради, відповідно до ст.ст.12, 22, 81, пунктів 16, 17 розділу Х «Перехідних положень» Земельного кодексу України, ст.ст.3, 5, 11, 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв), ст. 55 Закону України «Про землеустрій», проєкту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) колишнього КСП «Маяк» та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Надати дозвіл громадянці Симоненко Софії Дмитрівни (м. Остер, вул.***) на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту пай № 340, взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) серії *** по колишньому  КСП «Маяк» орієнтовною загальною площею – 2,45 га в тому числі: рілля – 2,05 га, пасовища - 0,40 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Козелецької селищної  ради.
  2. Розроблену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) подати на розгляд та затвердження у встановленому порядку до чергової сесії селищної ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 60-36/VIII

Про надання дозволу на виготовлення технічної

документації із землеустрою щодо  встановлення  

(відновлення) меж земельних ділянок в натурі  

(на місцевості) для ведення товарного

сільськогосподарського  виробництва 

гр. Сірій В.В., гр. Мищенко Г.С. та Мищенко С.К.

взамін  сертифікату на право на земельну частку (пай) № 75

         Розглянувши заяву громадян Сірої Валентини Василівни, Мищенко Ганни Сергіївни та Мищенко Світлани Калениківни  про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту, взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) серії *** для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Козелецької селищної ради, відповідно до ст.ст.12, 22, 81, пунктів 16, 17 розділу Х «Перехідних положень» Земельного кодексу України, ст.ст.3, 5, 11, 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв), ст. 55 Закону України «Про землеустрій», проєкту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) колишнього КСП «Нива» та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Надати дозвіл громадянці Сірій Валентині Василівні (с. Савин, вул.***), Мищенко Ганні Сергіївні (с. Савин, вул.***), Мищенко Світлані Калениківні (с. Савин, вул.***)  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту пай № 75, взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) серії *** по колишньому  КСП «Нива» орієнтовною загальною площею – 2,88 га в тому числі: рілля 1 – 1,90 га, рілля 2 – 0,33 га, рілля 3 – 0,34 га, пасовища - 0,31 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Козелецької селищної  ради.
  2. Розроблену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) подати на розгляд та затвердження у встановленому порядку до чергової сесії селищної ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 61-36/VIII

Про надання дозволу на розробку проєкту

землеустрою щодо відведення земельної

ділянки орієнтовною площею 0,12 га

в оренду для городництва гр. Черевку Д.Р.

Розглянувши заяву громадянина Черевка Дмитра Радійовича про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва, відповідно до ст. ст. 93, 122, 124 Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі» та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Надати дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва громадянину Черевку Дмитру Радійовичу  (м. Київ, вул.***) орієнтовною площею 0,12 га, за рахунок земель комунальної власності, в межах селища Козелець по вул.***.
  2. Розроблений  проєкт  землеустрою щодо відведення земельної ділянки підлягає погодженню та затвердженню відповідно до чинного законодавства України.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 62-36/VIII

Про звернення до Міністерства фінансів України

та до Міністерства освіти і науки України

щодо виділення субвенції з державного бюджету

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №268 від 5 квітня 2017 року «Про затвердження Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів» з метою можливості забезпечення безоплатним харчуванням в закладах освіти дітей, які отримали статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, селищна рада вирішила:

  1. Схвалити звернення депутатів Козелецької селищної ради до Міністерства фінансів України та до Міністерства освіти і науки України, що додається.
  2. Звернення надіслати до Міністерства фінансів України та до Міністерства освіти і науки України.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

Додаток

до рішення тридцять шостої сесії

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від  23 серпня 2024 року№62-36/VIII

Звернення  

до Міністерства фінансів України та

до Міністерства освіти і науки України

       Ми, депутати Козелецької селищної ради просимо розглянути наше звернення щодо виділення субвенції з державного бюджету для забезпечення безоплатного харчування в закладах освіти для дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №268 від 5 квітня 2017 року «Про затвердження Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів» (зі змінами від 01 червня 2023 року № 547) діти, які проживаються на території Козелецької селищної ради отримують статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій.

Згідно «Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. № 305 «Засновник (засновники) закладів освіти забезпечують безоплатне гаряче харчування в державних і комунальних закладах освіти за рахунок коштів відповідних бюджетів відповідно до встановленого в закладі освіти режиму (кратності) харчування для … дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів», а отже, усі діти, які отримали статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій мають бути забезпечені безоплатним харчуванням в закладах освіти за рахунок засновників.

За підрахунками видатків спрямованих на оплату за харчування дітей, які отримали статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, станом на 01.08.2024 року складає 2 413 644 грн., що становить майже 10% від загальних видатків, що є непосильним для громади.

У зв’язку з отриманням статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій, відбулося значне навантаження на місцевий бюджет і в той же час дохідна частина зменшилась у зв’язку з вилученням з місцевого бюджету доходів податку на доходи фізичних осіб від оподаткування доходів у вигляді грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями, поліцейськими та особами рядового і начальницького складу, що сплачується  податковим  агентом.

Згідно з пунктом 2 статті 67 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» рішення органів державної влади, які призводять до додаткових видатків органів місцевого самоврядування, обов’язково супроводжуються передачею їм необхідних фінансових ресурсів. Вказані рішення виконуються органами місцевого самоврядування в межах переданих їм фінансових ресурсів. Витрати органів місцевого самоврядування, що виникли внаслідок рішень органів державної влади і попередньо не забезпечені відповідними фінансовими ресурсами, компенсуються державою.

Постанова Кабінету Міністрів України № 268 від 5 квітня 2017 року «Про затвердження Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів» (зі змінами від 01 червня 2023 року № 547) вимагає від органів місцевого самоврядування виконання певних заходів. Але для того, щоб забезпечити спроможність територіальної громади у виконанні цієї постанови, необхідно, аби держава надала достатні фінансові ресурси на виконання норм постанови.

При формуванні бюджету на 2025 рік просимо врахувати пропозицію щодо виділення субвенції з державного бюджету для забезпечення безоплатного харчування в закладах освіти для дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

Наголошуємо, що ситуація потребує якнайшвидшого вирішення, та сподіваємося на Вашу об’єктивну та виважену реакцію.

Звернення прийняте Козелецькою селищною радою

23 серпня  2024 року на 36 сесії 8 скликання

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 63-36/VIII

Про безоплатне прийняття у комунальну власність

майна у вигляді гуманітарної допомоги з подальшою

передачею у господарське відання комунальному

підприємству «Козелецьводоканал» Козелецької селищної ради

Відповідно до законів України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», «Про гуманітарну допомогу», постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання пропуску та обліку гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану» від 05.09.2023 № 953, з метою раціонального використання комунального майна Козелецької селищної ради, керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Безоплатно прийняти у комунальну власність Козелецької селищної ради майно у вигляді гуманітарної допомоги в рамках проєкту (програми) «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування «ГОВЕРЛА», а саме:

п/п

Найменування

Модель/Серійний №

Одиниця виміру

Кількість

Ціна за одиницю, грн

Сума, грн

1.

Подрібнювач гілок APRAL з причепом, включно з 3 наборами додаткових ножів

Модель

AM-200БД-К

Серійний № 20244540

20244526

20244528

шт.

3

599 132,93

1 797 398,79

  1. Безоплатно передати у господарське відання комунальному підприємству «Козелецьводоканал» Козелецької селищної ради майно зазначене в пункті 1 цього рішення.
  2. Комунальному підприємству «Козелецьводоканал» Козелецької селищної ради здійснити заходи щодо приймання-передачі майна у господарське відання відповідно до вимог діючого законодавства.
  3. Рекомендувати приймаючій стороні до складу комісії з приймання-передачі майна включити представників Козелецької селищної ради:
  • Моцьора В.В. – заступника селищного голови з питань будівництва, ЖКГ та комунальної власності Козелецької селищної ради;
  • Пушкар І.М. – головного спеціаліста із юридичного забезпечення відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи Козелецької селищної ради;
  • Боженок Т.В. – головного спеціаліста фінансово-господарського відділу Козелецької селищної ради.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ 

 (тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 64-36/VIII

Про затвердження проєкту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки 

цільове призначення якої змінюється

за рахунок земель приватної власності

ТОВ "ДІМ СПЕЦІЙ"

Розглянувши клопотання  ТОВ "ДІМ СПЕЦІЙ" про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється за рахунок земель приватної власності з ведення особистого селянського господарства на для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, керуючись ст.ст.20, 33 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється з ведення особистого  селянського господарства на для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за рахунок земель приватної власності ТОВ "ДІМ СПЕЦІЙ" (с. Савин вул. Механізаторів, 19А, ЄДПРОУ 34485173) площею 0,3014 га, кадастровий номер 7422088700:01:002:0295, в межах с. Савин Козелецької селищної ради.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної  ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять шоста сесія восьмого скликання)

23 серпня 2024 року

сел. Козелець

№ 65-36/VIII

Про надання дозволу на розробку проєкту

землеустрою щодо відведення земельної ділянки

для ведення лісового господарства  і пов'язаних з

ним послуг у постійне користування державному

спеціалізованому  господарському підприємству

«Ліси України», орієнтовною площею 7,00 га

         Розглянувши клопотання державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для ведення лісового господарства  і пов'язаних з ним послуг, відповідно до ст.ст. 12, 57-1, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин», з метою виконання Програми Президента України «Зелена країна», керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  селищна рада вирішила:

  1. Надати дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг державному спеціалізованому господарському підприємству «Ліси України»,  орієнтовною площею 7,00 га, за рахунок земель комунальної власності за межами с. Шапіхи Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Розроблений проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки підлягає погодженню та затвердженню відповідно до чинного законодавства України.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Секретар Сергій ВЕЛИКОХАТНІЙ

 

Анонси і оголошення

 

 

 

 

 

president  rada  kmu  chor  chern  Dija  LogoAUCwebDSYO

 

 

 

 

 

 Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International License, якщо не зазначено інше

Офіційний сайт © 2025 Козелецька селищна рада Всі права захищено.