Козелецька селищна рада

Найвища честь - благо народу

Меню

27 січня Козелецький селищний голова Валентин Бригинець скликав чергову сесію Козелецької селищної ради. Під час пленарного засідання чергової 18 сесії селищної ради Валентин Бригинець представив звіт голови громади про діяльність виконавчих органів селищної ради за 2020-2021 роки. Проєкт рішення щодо звіту підтримали 12 народних обранців із 18 присутніх. Усі питання порядку денного попередньо були ретельно опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій. 

У своєму виступі Валентин Бригинець подякував усім, хто долучався до добрих справ, підтримував і допомагав вирішувати важливі питання розвитку громади і зауважив: «Завдяки цілеспрямованій роботі селищної ради та виконавчого комітету вдалося забезпечити повноцінне функціонування комунальних підприємств, установ, організацій та закладів освіти селищної ради, покращити їх метеріально-технічний стан та досягти певних позитивних результатів у забезпеченні життєдіяльності громади».

Для успішного розвитку громади протягом року робота селищної ради була спрямована на раціональне наповнення та використання коштів бюджету громади. Таким чином за 2021 рік до загального фонду селищного бюджету від власних та закріплених доходів (без врахування обсягів міжбюджетних трансфертів) надійшло 109 876 200 тис. грн, що на 29 295 300 тис.грн або 36,4% більше ніж у 2020 році.

«Уперше за три роки, освоюючи кошти субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, провели закупівлю робіт з реконструкції будівель КНП КРР «Козелецька ЦРЛ» (нині КНП «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради) та Інтернет до соціально-важливих об’єктів громади в селах Бригинці, Булахів, Гладке, Карасинівка, Патюти, Ставиське, Риків, Тополі, Часнівці, Лемеші, Омелянів, у цьому році проведемо Інтернет і в села Будище, Озерне, Пилятин, Пісоцьке, Савин, Тарасів, Білейки, Шуляки. За місцевою Програмою «Приміський автобус» на 2021-2022 роки організували пасажирські перевезення за маршрутами Козелець-Будище та Козелець-Булахів; реалізували запланований Програмою економічного і соціального розвитку проєкт «Поширення використання сонячної енергії для забезпечення енергоавтономії будівель комунальної власності Козелецьої селищної ради», що зменшило на 29% споживання електроенергії очисними спорудами КП «Козелецьводоканал». Новою формою взаємовигідної співпраці громади й бізнесу стало підписання угоди про соціальне партнерство між селищною радою та ТОВ «Агро-регіон Козелець». За результами такої домовленості реалізували роботи із закупівлі та встановлення котлів твердопаливних у ЗДО №1, №2 та №3. Цього року забезпечили розробку проєктної документації з обладнання систем протипожежного захисту Козелецького ЗДО №3, Козелцького ЗДО №1, Козелецького ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 та з монтажу автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення людей про пожежу, передавання тривожних сповіщень та управління евакуюванням, обладнання пристроями блискавкозахисту, вогнезахисне оброблення дерев’них конструкцій покрівлі Данівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Козелецького ЗДО №1.

 Для обліку дітей, залишених без батьківського піклування, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які проживають у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфлікттів створили службу у справах дітей селищної ради, де створено банк даних про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, сімей потенційних опікунів, піклувальників та дітей, що проживають в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах, підключено до ЄІАС «Діти» та забезпечено комплексний захист інформації відповідно до вимог приміщення в якому функціонує ЄІАС «Діти».

Створили базу даних суб’єктів господарювання, зареєстрованих на території громади, забезпечили щоквартальне її оновлення; створили банк даних про ЗЗСО селищної ради, сформували реєстр дітей дошкільного віку громади. За зверненнями жителів щодо відсутності дитячих майданчиків у селах громади ми закупили таке обладнання й за сприятливих погодніх умов встановимо його в селах Берлози, Горбачі, Карасинівка, Лихолітки, Тарасів,Новики та смт Козелець.

Уперше селищна рада взяла участь у міжнародному конкурсі від USAID, розпочавши грантову історію. Проєкт «Створення туристичного кластеру «Місцями козацької слави» розпочнемо реалізовувати навесні цього року.

Окрім цього, першчергово у 2022 році планую органузувати роботу з реалізації:

- капітальних ремонтів покрівлі Козелецького ЗЗСО І-ІІІ ст. №2, двох корпусів (заміна покрівлі) Козелецької гімназії №1, харчоблоку та їдальні Козелецького ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 із закупівлею сучасного кухонного обладнання та СираївськогоЗЗСО І-ІІІ ст., на проведення робіт І черги із заміни вікон і ІІ черги з утеплення частини будівлі закладу, реконструкції існуючої газової котельні із встановленням сучасних газових котлів для опалення Козелецького ЗЗСО І-ІІІ ст. №3;

- реконструкції міського парку в смт Козелець з розробленням відповідної проєктно-кошторисної документації;

- обладнання систем протипожежного захисту закладів Козелецького ЗДО №3, Козелцького ЗДО №1, Козелецького ЗЗСО І-ІІІ ст. №2, Данівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Козелецького ЗДО №1, на які у минулому році розробили вищезазначені проєкти;

Такі проєкти реалізовуватимуться вперше з початку створення Козелецької громади.

Суто за рахунок коштів місцевого бюджету запланована робота з реалізації:

- облаштування пішохідної доріжки через парк біля Козелецької гімназії;

- облаштування громадської вбиральні в центральній частині смт Козелець;

- виготовлення проєкту «Створення комфортної і сучасної зони відпочинку по вул.Соборності в смт Козелець Чернігівського району Чернігівської області» (ремонтні роботи по облаштуванню зони відпочинку перед кінотеатром та реконструкція тротуарів);

- реконструкції тросового бар’єрного огородження та пішохідної зони по вул.Київська в смт Козелець;

- спільного проєкту «Створення туристичного кластеру «Місцями козацької сили» - 100 тис.грн співфінансування;

- поточного ремонту аварійного мосту через рів в с.Часнівці;

- проведення ремонтних робіт автомобільних доріг за вже розробленими проєктами (вул.Молодіжна, вул.Дружби, вул.Перемоги в с.Данівка; вул.Гоголя, в с.Берлози; вул.1 Травня с.Савин; вул.Братів Мойсеєнків, вул.Набережна в с.Ставиське; вул.Гламазди, вул.Л.Українки в с.Лихолітки; вул.БратівГуляницьких, вул.Шевченка, пров.Тракторний, в с.Омелянів; дороги в с.Пушкарі; ямковий ремонт доріг в с.Бобруйки; ямковий ремонт доріг в с.Олексіївщина; ямковий ремонт доріг в с.Булахів; грейдерування трьох вулиць в с.Пилятин,  грейдерування вулиці в с.Нічогівка).

Загалом депутати розглянули 308 питань та ухвалили 299, зокрема, внесли зміни до бюджету на 2021 рік та структури апарату селищної ради та її виконавчих органів, структури КУ «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю» селищної ради, Програми безоплатного забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на 2021-2022 роки, затвердили Регламент роботи Козелецької селищної ради, Програму підтримки сталого функціонування та модернізації матеріально-технічної бази закладів ПМСД на території Козелецької територіальної громади на 2021-2022 роки, Положення про надання платних соціальних послуг відділом соціального захисту населення селищної ради у новій редакції, Положення про функціонування офіційного вебсайту селищної ради в мережі Інтернет у новій редакції, Проведення звітів депутатів селищної ради перед виборцями, створення тимчасової контрольної комісії з питань оптимізації структури апарату виконавчих органів та взаємодії між суб’єктами Козелецької селищної ради, інформаційні та технологічних карток адмінпослуг, що надаються через ЦНАП селищної ради та поновили дію генерального плану, розробленого в складі проєкту планування і забудови села Лихолітки.

Під час пленарного засідання представники інтересів виборців ухвалили низку земельних та комунальних питань, важливих для життєдіяльності громади та розглянули депутатські запити від Алли Трофимченко та Діани Волкової.

IMG 9065

IMG 9078

IMG 9086

Частные мастера Винтовые лестницы на второй этаж

Полное описание первых признаков и выраженных симптомов при гепатите В здесь

Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/

Анонси і оголошення

Голосування

Чи сподобався Вам сайт

Дуже сподобався - 73%
Так собі - 11%
Не сподобався - 16%

Всього голосів: 163
The voting for this poll has ended on: грудня 20, 2017

president rada kmu chor chern Dija  LogoAUCwebDSYO

Офіційний сайт © 2022 Козелецька селищна рада Всі права захищено.