Козелецька селищна рада

Найвища честь - благо народу

Меню

Ще в квітні Козелецькій селищній раді було передано обладнання для підключення до супутникового інтернету Starlink передусім для безперебійної роботи Козелецького ЦНАПу.

- Робота Центрів надання адміністративних послуг досить сильно залежить від наявності якісного інтернет-з’єднання. – розповідає начальник Козелецького ЦНАПу Світлана Кошова. – В середині березня, під час бойових дій, окупанти на Київщині пошкодили магістральний кабель, що постачав інтернет у тому числі й до Козелецької громади. За тиждень – нове пошкодження магістрального інтернет-кабеля. Тоді ми і почали шукати варіанти резервного каналу інтернету. Звернулася до керівництва Чернігівської обласної ради за допомогою. Голова обласної ради скоординувала нас з Офісом Президента, де нам запропонували шляхи вирішення цієї проблеми. Там дуже чітко розуміють важливість якісного зв’язку як для роботи ЦНАПів, так і для роботи інших структур місцевої влади, особливо у воєнний період. Так спільними зусиллями вже за тиждень необхідне обладнання було передано нам.

На початковому етапі використання, задля запобігання можливим диверсіям, не афішували наявність даного обладнання в нашій громаді. На даний момент Starlink використовується для резервного зв’язку в разі відсутності інтернету від традиційної мережі.

Щиро вдячні голові Чернігівської обласної ради Олені Дмитренко та представнику Офісу Президента Василю Петрову − за сприяння в наданні термінала зв’язку Starlink для нашої громади.

Нагадаємо, що Starlink – це проєкт американської компанії Ілона Маска SpaceX. Система надає доступ до широкосмугового інтернету у будь-якій точці планети та забезпечує її користувачів з’єднанням з мережею навіть в умовах, коли інші форми комунікації недоступні.

starlink e1647170246407 edited

37a5448d f9a5 46ad a3b0 e94a1be7efec edited

Козелецька селищна рада

Ремонт квартир в Киеве Ремонт квартир в столице

Полное описание первых признаков и выраженных симптомов при гепатите В здесь

Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/

Анонси і оголошення

Голосування

Чи сподобався Вам сайт

Дуже сподобався - 73%
Так собі - 11%
Не сподобався - 16%

Всього голосів: 163
The voting for this poll has ended on: грудня 20, 2017

president rada kmu chor chern Dija  LogoAUCwebDSYO

Офіційний сайт © 2022 Козелецька селищна рада Всі права захищено.