Козелецька селищна рада

Найвища честь - благо народу

Меню

Сьогодні, 16 червня 2022 року, напередодні професійного свята працівників галузі охорони здоров'я України Козелецький селищний голова Валентин Бригинець та помічниця народного депутата України Бориса Приходька Світлана Шевченко відвідали Козелецьку підстанцію Чернігівської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Вони привітали медичних працівників з прийдешнім святом, передали подарунки від народного депутата України та поспілкувалися з медиками.
«Наша служба – екстрена, тому ми завжди готові працювати в надзвичайних умовах. З початку широкомасштабного вторгнення рф в Україну ми працювали у звичному режимі – цілодобово. Внаслідок обстрілів з боку російської армії було зруйновано КНП «Чернігівський ОЦЕМД та МК» ми втратили зв’язок з диспетчерською службою, тому продовжили приймати виклики безпосередньо на стільникові телефони, а коли російські військові зруйнували міст через р.Десна й це призвело до того, що багато населених пунктів стали ізольованими від обласного центру й жодна «швидка» з Чернігова не могла до них доїхати, окрім жителів колишнього Козелецького району, ми почали виїжджати й до сіл Красне, Топчіївка, Срібне, Олишівка й Ладинка. Жителів сіл Количівка й Іванівка почала обслуговувати Куликівська підстанція екстреної медичної допомоги. З того часу ми змінили й маршрути доставки пацієнтів. Хворих з інсультом та інфарктом ми госпіталізовували не в медичні заклади м.Чернігів, як це було раніше, а в Козелецьку лікарню. Нині ж останніх доставляємо в спеціалізовані лікарні м.Київ.
Увесь час наша служба була забезпечена необхідними медикаментами, виробами медичного призначення. Поки була можливість їх доставляли з Чернігова, потім медзасоби надходили з гуманітарною допомогою.
Зараз комунікацію з КНП «Чернігівський ОЦЕМД та МК» відновлено, ми отримуємо вже опрацьовані виклики на планшет й заздалегідь можемо підготуватися й оперативно надати першу медичну допомогу. У середньому ми маємо 14 викликів на день, що значно менше, ніж у мирний час. Маємо складнощі з забезпеченням паливно-мастильних матеріалів, адже значно залежимо від постачання пального на заправні станції, бо заправка "швидких" зберігається в талонному варіанті, свого резерву пального у нас немає", - розповіла фельдшер виїзної бригади Козелецької підстанції екстреної медичної допомоги Наталії Авраменко.
288939355 3124512897815710 9025981742743348259 n
288837925 3124512887815711 6510374984365018938 n

Частные мастера Винтовые лестницы на второй этаж

Полное описание первых признаков и выраженных симптомов при гепатите В здесь

Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/

Анонси і оголошення

Голосування

Чи сподобався Вам сайт

Дуже сподобався - 73%
Так собі - 11%
Не сподобався - 16%

Всього голосів: 163
The voting for this poll has ended on: грудня 20, 2017

president rada kmu chor chern Dija  LogoAUCwebDSYO

Офіційний сайт © 2022 Козелецька селищна рада Всі права захищено.