Козелецька селищна рада

Найвища честь - благо народу

Меню

До уваги платників податку за землю та податку на нерухомість. У зв'язку із військовими діями, у громадян часто виникають питання щодо оплати даних видів податків.

Плата за землю (земельний податок та орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності).

Нещодавніми змінами до Податкового кодексу України (далі - ПКУ), внесеними Законом України від 15 березня 2022 року № 2120-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» (далі - Закон № 2120), у п. 69.14 підрозділу 10 Перехідних положень ПКУ передбачено наступне положення щодо плати за землю:

«Тимчасово, на період з 1 березня 2022 року по 31 грудня, наступного за роком, у якому припинено або скасовано воєнний, надзвичайний стан,  (земельний податок та орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності) за земельні ділянки (земельні частки (паї), що розташовані на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, або на територіях, тимчасово окупованих збройними формуваннями Російської Федерації, та перебувають у власності або користуванні, у тому числі на умовах оренди, фізичних або юридичних осіб, а також за земельні ділянки (земельні частки (паї), визначені обласними військовими адміністраціями як засмічені вибухонебезпечними предметами та/або на яких наявні фортифікаційні споруди

Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих збройними формуваннями Російської Федерації, визначається Кабінетом Міністрів України».

Тобто плата за земельні ділянки, що знаходяться на територіях, визначених Кабінетом Міністрів України, не підлягає нарахуванню та сплаті. Водночас відзначимо, що такий Перелік Кабінетом Міністрів України на поточний момент НЕ ВИЗНАЧЕНО.

Тобто на сьогодні прямо п. 69.14. підрозділу 10 Перехідних положень ПКУ щодо плати за землю не застосовний у зв'язку із відсутністю затвердженого Переліку територій.

Така ж сама ситуація і відносно податку на нерухомість. Аналогічні положення внесені Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства на період дії воєнного стану» № 2142-IX від 24 березня 2022 року в якості п. 69.22 підрозділу 10 Перехідних положень ПК.

Залишились питання? Звертайтеся за телефоном (04646) 2 13 45

За інформацією ЦНАП Козелецької селищної ради

Частные мастера Винтовые лестницы на второй этаж

Полное описание первых признаков и выраженных симптомов при гепатите В здесь

Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/

Анонси і оголошення

Голосування

Чи сподобався Вам сайт

Дуже сподобався - 73%
Так собі - 11%
Не сподобався - 16%

Всього голосів: 163
The voting for this poll has ended on: грудня 20, 2017

president rada kmu chor chern Dija  LogoAUCwebDSYO

Офіційний сайт © 2022 Козелецька селищна рада Всі права захищено.