Козелецька селищна рада

Найвища честь - благо народу

Меню

Виконання бюджету громади, цивільний захист та ряд важливих питань життєдіяльності громади в умовах воєнного стану розглянули члени виконавчого комітету 19 липня 2022 року.
Вони затвердили звіт про виконання селищного бюджету за 6 місяців 2022 року. Через збройну агресію рф бюджет громади втратив 7,6 млн грн. Зокрема, для підтримки стабільності на ринку палива за вимушеним введенням нульової ставки оподаткування акцизу на пальне місцевий бюджет недоотримав 3,5 млн. грн. На 1 липня заборгованість з виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій селищної ради та за спожиті енергоносії склала понад 4 млн. грн.
У зв’язку з надходженням коштів на сплату комунальних послуг КНП «Козелецька ЛІЛ» від Остерської та Деснянської територіальних громад члени виконкому внесли зміни до селищного бюджету на 2022 рік, погодили Програму розвитку цивільного захисту Козелецької селищної ради на 2021-2027 роки у новій редакції та внесли зміни до Програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків на території Козелецької селищної ради на 2022-2025 роки.
За Програмою надання адресної одноразової грошової допомоги на 2022 рік члени виконкому погодили виділення одноразової допомоги військовослужбовцю, який отримав поранення під час безпосередньої участі у заходах із забезпечення оборони України в зв’язку з військовою агресією рф проти України у сумі 5 тисяч гривень.
Члени виконкому затвердили список присяжних Козелецького районного суду. До складу ввійшли Білоусько Віктор Петрович, Гулай Наталія Іванівна, Золотаревська Ольга Олександрівна, Коваленко Олеся Василівна, Кривенко Ніна Іванівна, Миненко Микола Іванович, Михед Володимир Андрійович, Михед Інна Василівна, Михед Світлана Григорівна, Музика Василь Анатолійович, Олійник Валерій Анатолійович, Панько Тетяна Олександрівна, Петренко Людмила Іванівна, Ступак Ніна Петрівна, Трофімченко Світлана Миколаївна. Нагадуємо, список присяжних затверджується на три роки і переглядається в разі необхідності.
Затвердили Акти обстеження зелених насаджень на території Озерненського старостинського округу та надали дозволи на їх видалення КП «Козелецьводоканал».
Інші питання порядку денного, які розглянули члени виконкому стосувалися затвердження висновків про доцільність позбавлення батьківських прав, встановлення піклування та призначення піклувальника над дитиною, позбавленою батьківського піклування та зміни призначення об’єкту нерухомого майна в с.Ставиське.
295394522 3150850421848624 2675976697776461035 n

Анонси і оголошення

Голосування

Чи сподобався Вам сайт

Дуже сподобався - 73%
Так собі - 11%
Не сподобався - 16%

Всього голосів: 163
The voting for this poll has ended on: грудня 20, 2017

president rada kmu chor chern Dija  LogoAUCwebDSYO

Офіційний сайт © 2022 Козелецька селищна рада Всі права захищено.