Козелецька селищна рада

Найвища честь - благо народу

Меню

У рамках робочого візиту до Козельця голова Чернігівської РДА/РВА Андрій Кужель та Козелецький селищний голова Валентин Бригинець обговорили питання щодо створення безпечних умов для початку навчального року та оглянули місцеві укриття. За вимогами кожне укриття має бути забезпечене штучним освітленням, засобами протипожежного гасіння, комплектами води, шанцевим інструментом, приміщення має містити евакуаційний вихід, щоб у разі потреби була можливість безперешкодного виходу. За умови дотримання цих норм, освітні заклади можуть розпочинати навчальний процес. Найбільшим закладом освіти на території, підпорядкованій селищній раді, є Козелецький ЗЗСО І-ІІІ ст. № 3. Як зазначає директор Козелецького ЗЗСО І-ІІІ ст. № 3 Олена Татарчук, заклад відвідує майже 800 здобувачів освіти, з них третю частину учнів підвозять із сіл, а укриття будівлі розраховане на 150 осіб, тому організувати надійний захист учнів та навчальний процес з безпосереднім відвідуванням, як за мирних часів, є неможливим. Педагогічний колектив вважає, що безпечний навчальний процес в умовах воєнного часу можливий лише в онлайн форматі.
«Педагогічні працівники нашого закладу не лише викладають завдання, а й проводять всі уроки онлайн, працючи за допомогою інструменту для проведення відеоконференцій Zoom. Окрім основних предметів, викладаємо й образотворче мистецтво, фізичну культуру. За час дії карантинних обмежень ми напрацювали певні алгоритми навчального процесу, дирекція має можливість перевіряти проведення онлайн-уроків у класах, підключившись до відеоконференції, яку проводить вчитель. За допомогою сучасного сервісу електронних журналів зараз працюємо над веденням класного журналу в електронній формі, щоб забезпечити можливість для учнів та батьків слідкувати за успішністю та відвідуванням в онлайн режимі. За такого віртуального навчання, звичайно, важко оцінити знання учнів, можуть виникати технічні труднощі та інше, але перш за все ми повинні дбати про життя і безпеку дітей. Це під час агресивних терористичних дій, що здійснює зараз рф проти громадян України, має основне значення», – підкреслила Олена Татарчук.
Нагадуємо, що у минулому році за поданою Козелецькою селищною радою заявкою громада отримала понад 1 млн. грн. державної субвенції місцевим бюджетам на реалізацію заходів спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості. 14 закладів соціальної інфраструктури громади у селах Бригинці, Булахів, Гладке, Карасинівка, Лемеші, Омелянів, Патюти, Риків, Ставиське, Тополі, Часнівці вперше отримали доступ до швидкісного Інтернету з використанням волоконно-оптичних технологій.
295872829 3154584858141847 6367754942496247710 n
295746381 3154584854808514 7030615573765077626 n

Анонси і оголошення

Голосування

Чи сподобався Вам сайт

Дуже сподобався - 73%
Так собі - 11%
Не сподобався - 16%

Всього голосів: 163
The voting for this poll has ended on: грудня 20, 2017

president rada kmu chor chern Dija  LogoAUCwebDSYO

Офіційний сайт © 2022 Козелецька селищна рада Всі права захищено.