Козелецька селищна рада

Найвища честь - благо народу

Меню

Члени виконавчого комітету 29.07.2022 року ухвалили ряд важливих рішень життєдіяльності громади під час воєнного стану.
У зв’язку зі збройною агресією рф проти України вони погодили надання одноразової грошової допомоги на лікування після поранень, отриманих під час безпосередньої участі у заходах із забезпечення оборони України в сумі 10 тис. грн двом жителям громади та надали дозвіл на перепоховання останків загиблого. У зв’язку з кадровими змінами члени виконкому оновили склад посадових осіб, уповноважених на вчинення нотаріальних дій у сільських населених пунктах. Нагадуємо, що цими особами є старости старостинських округів та сіл, підпорядкованих селищній раді. Вони вчиняють такі нотаріальні дії: вживають заходів щодо охорони спадкового майна: посвідчують заповіти (крім секретних); видають дублікати посвідчених ними документів; засвідчують вірність копій (фотокопій) документів і виписок з них; засвідчують справжність підпису на документах. Що стосується видання свідоцтва про право на спадщину та свідоцтва про право власності на частку в спільному майні подружжя в разі смерті одного з подружжя. Ці послуги жителям громади надають нотаріуси Козелецького районного нотаріального округу. Контролює організацію нотаріальної діяльності уповноважених на ці дії осіб та дотримання ними порядку вчинення нотаріальних дій, виконання правил нотаріального діловодства Міністерство юстиції України.
За економічно обґрунтованими витратами КП «Козелецьводоканал» на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення рідких побутових відходів) у зв’язку з подорожчанням пального, члени виконкому погодили встановлення відповідного скоригованого тарифу. Отже, для всіх категорій споживачів з 01.08.2022 року тариф з цієї комунальної послуги становитиме 108,82 грн/м3 (з ПДВ).
Члени виконкому погодили розміщення телекомунікаційного обладнання ТОВ «лайфселл» на частині даху Данівського СБК та тимчасове розміщення телекомунікаційного обладнання ТОВ «лайфселл» – мобільної базової станції, на території біля нежитлового приміщення сільської ради Данівського старостинського округу терміном до двох місяців, зобов’язавши ТОВ «лайфселл» при монтажі обладнання, будівництві, обслуговуванні телекомунікаційних мереж дотримуватись Правил благоустрою, пожежних, санітарних норм, норм будівництва та інших норм відповідно до вимог чинного законодавства. З ТОВ «лайфселл» буде укладено відповідні договори. Нагадуємо, що під час буревію телекомунікаційне обладнання, встановлене на зазначених будівлях у с.Данівка, було пошкоджене, що призвело до перебоїв у роботі мобільного зв’язку.

Анонси і оголошення

Голосування

Чи сподобався Вам сайт

Дуже сподобався - 73%
Так собі - 11%
Не сподобався - 16%

Всього голосів: 163
The voting for this poll has ended on: грудня 20, 2017

president rada kmu chor chern Dija  LogoAUCwebDSYO

Офіційний сайт © 2022 Козелецька селищна рада Всі права захищено.