Козелецька селищна рада

Найвища честь - благо народу

Меню

 
403706890 738312691660230 7062927712746908139 nШановні земляки!
 
Щорічно, 21 листопада, разом з усією країною відзначаємо день Гідності та Свободи. У цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, боролися за національні інтереси й європейський вибір нашої держави.
Під час таких доленосних подій, українці довели, що лише в єдності дій ми можемо досягти бажаної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної країни, якою пишатимуться наші нащадки.
І нині ми вболіваємо за тих, хто гідно боронить нашу Батьківщину. Усвідомлюємо, що війна ще не закінчилась, боротьба за незалежність триває, і від кожного з нас залежить майбутнє України. Будьмо гідними перед нею у своїх помислах і вчинках!
 
У цей день щиро бажаю вам віри в себе, у кожного з нас і в нашу громаду! Мирного неба над українською землею, родинного добробуту та злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.
 
Єднаймо зусилля для захисту свободи і цілісності Української держави. Нашу справедливу боротьбу підтримує весь світ, Україна неодмінно переможе!
Слава Україні! Героям слава!
 
З повагою Козелецький селищний голова Валентин Бригинець
 
 

Анонси і оголошення

Голосування

Чи сподобався Вам сайт

Дуже сподобався - 73%
Так собі - 11%
Не сподобався - 16%

Всього голосів: 163
The voting for this poll has ended on: грудня 20, 2017

president rada kmu chor chern Dija  LogoAUCwebDSYO

Офіційний сайт © 2023 Козелецька селищна рада Всі права захищено.