Козелецька селищна рада

Найвища честь - благо народу

Додаток до

рішення двадцять першої сесії

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 11 листопада 2022року 

№ 36-21/VIII

СТАТУТ

комунального закладу «Козелецький музей історії ткацтва Чернігівщини» Козелецької селищної ради Чернігівської області

(нова редакція)

 

  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

1.1.Козелецький  музей історії ткацтва  Чернігівщини Козелецької  селищної ради, надалі –(Музей) перебуває у комунальній власності Козелецької селищної ради відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про музей та музейну справу», «Про охорону культурної спадщини».

1.2. Організаційно-правова форма – комунальна організація (установа, заклад).

1.3. Повне найменування музею:комунальний заклад «Козелецький музей історії ткацтва Чернігівщини»Козелецької селищної ради.

1.4. Скорочена назва музею - КЗ «Козелецький музей історії  ткацтва Чернігівщини»

1.5. Юридична адреса музею : Україна, 17000, Чернігівська область, селище міського типу Козелець, вул. Ф.Сидорука,будинок 9.

1.6. Музей здійснює свою діяльність на основі та відповідно до чинного законодавства України, зокрема Конституції України, Цивільного кодексу України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про культуру», «Про музеї та музейну справу», «Про охорону культурної спадщини», нормативних актів Кабінету Міністрів України, Міністерства культури України, норм податкового законодавства України, що регулюють діяльність неприбуткових установ, інших чинних нормативних актів України, рішень Чернігівської обласної ради та районної ради , розпоряджень Чернігівської обласної державної адміністрації , наказів Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації та цього Статуту, який затверджується Козелецькою селищною радою.

1.7. Музей є підпорядкованим, підзвітним та підконтрольним управлінню освіти, культури , сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради та за галузевою спрямованістю підвідомчим Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації.

  1. II. ЮРИДИЧНИЙ СТАТУС МУЗЕЮ

2.1. Музей є юридичною особою, має печатку і штамп,  бланки з власними реквізитами, самостійний баланс, розрахунковий рахунок у банку. При внесенні суттєвих змін у цей Статут музей здійснює його перереєстрацію в порядку, встановленому для реєстрації.

2.2. Музей співпрацює з творчими спілками, державними та іншої форми власності підприємствами, установами, громадськими організаціями, юридичними і фізичними особами в Україні та за кордоном.

2.3. Музей має право укладати договори (контракти) з іншими юридичними особами з метою співробітництва у сфері культури, брати участь у діяльності відповідних організацій і фондів, здійснювати зовнішньоекономічну діяльність згідно з чинним законодавством. Музей має право укладати угоди, набувати майнових та особистих немайнових прав, бути позивачем і відповідачем в судових інстанціях.

2.4. Музей не підлягає приватизації, перепрофілюванню або використанню не за призначенням.

2.5. Усі музейні предмети, які знаходяться під охороною Музею, входять до музейного фонду України. Музей забезпечує збереження експонатів Музею та створює умови для їх використання в експозиційній та науково-освітній діяльності згідно діючих інструкцій.

2.6. Методичне керівництво діяльністю Музею здійснює управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної  ради.

2.8. У процесі своєї діяльності Музей формує музейний фонд згідно свого профілю та планів роботи.

III. ЗАВДАННЯ  ТА  ЗМІСТ  РОБОТИ  МУЗЕЮ

3.1.Основними напрямками  музейної діяльності є культурно-освітня, науково-дослідна, експозиційна, фондова, видавнича робота, комплектування музейних зібрань.

3.2.Музей покликаний:

           3.2.1. Вивчати та пропагувати історію ткацтва Чернігівщини, український національний костюм, побут та звичаї Чернігівщини;

           3.2.2. Служити відродженню національної культури, залученню громадян до надбань національної історико-культурної спадщини;

           3.2.3. Пропагувати творчість письменників, поетів, художників, народних умільців, чиє життя та діяльність пов’язані з Козелеччиною.

3.3.Здійснювати науково-дослідницьку роботу:

           3.3.1. Проведення наукових досліджень, складання каталогів фондових груп збереження та наявних колекцій;

           3.3.2. Організація всебічного вивчення фондів з метою публікацій науково-популярних  статей;

           3.3.3. Проведення досліджень профільних документальних та рукописних матеріалів, що зберігаються у збірках інших музеїв, державних і приватних архівах, інших установах;

           3.3.4. Проведення наукових конференцій і читань із залученням провідних учених-мистецтвознавців, етнографів, працівників інших музеїв, бібліотек, архівів;

           3.3.5. Участь у конференціях наукових інституцій та закладів культури, міжнародних конференціях.

3.4.Проведення  експозиційної  роботи:

          3.4.1. Складання тематико-експозиційних планів, створення нових експозицій;
           3.4.2. Використання підсумків науково-дослідної роботи для підвищення наукового рівня стаціонарної експозиції та виставок, які є однією з форм публікацій музейних матеріалів;

            3.4.3. Організація та експонування стаціонарних і пересувних виставок з матеріалів фондової збірки у приміщенні музею, а також в інших установах та організаціях.

3.5.Проведення  просвітницької  роботи:

             3.5.1. Організація зустрічей з діячами культури, мистецтва і науки, творчою інтелігенцією, представниками влади, а також бізнесменами та меценатами;
            3.5.2. Проведення презентацій нових видань;

            3.5.3. Проведення лекцій на підприємствах, в установах, навчальних закладах;
            3.5.4. Розроблення методики і техніки екскурсійної роботи, тематики екскурсій та лекцій;

            3.5.5. Співпраця і координація науково-дослідної та просвітницької роботи з іншими установами в Україні;

            3.5.6. Надання громадським та державним музеям, організаціям, установам, навчальним закладам науково-методичної і практичної допомоги у створенні експозицій та виставок, у підготовці й проведенні інших тематичних заходів;

             3.5.7. Здійснення видавничої діяльності згідно з чинним законодавством;
             3.5.8. Організація та проведення для учнівської  і студентської молоді за допомогою музейних засобів архівних практик, семінарів, циклів лекцій;
             3.5.9. Організація закупівлі творів мистецтва та друкованої продукції за перерахунком, реалізація їх в Україні та за її межами за цінами, самостійно встановленими музеєм;

             3.5.10.Діяльність, яка згідно з чинним законодавством України потребує спеціального дозволу, здійснюється після отримання такого дозволу.

               

  1. IV. МАЙНО МУЗЕЮ, ПОРЯДОК  УТВОРЕННЯ ТА

                                           ВИКОРИСТАННЯ

4.1. Майно Музею є комунальною власністю Козелецької селищної  ради, за винятком музейних предметів і музейних колекцій, які відносяться до Музейного Фонду України. Здійснюючи право оперативного управління, музей володіє та користується майном згідно чинного законодавства. Основними фондами Музей має право розпоряджатися відповідно до встановленого порядку.

4.2. Експонати   Музею належать до  державної частини Музейного фонду України. 

4.3.Майно Музею становлять основні, допоміжні фонди та інші цінності, вартість яких відображається в самостійному балансі.

4.4. Музей знаходиться в орендованому приміщенні, в якому розміщується експозиція та фонди Музею. Фонди, що знаходяться на балансі  Музею, відчуженню і приватизації не підлягають.

4.5. Джерелами формування майна Музею є:

           4.5.1. Майно, передане йому  в користування, належить йому на правах оперативного управління;

           4.5.2. Майно,  придбане у інших юридичних осіб;

           4.5.3. Майно, що надходить безоплатно або у вигляді безповоротної допомоги чи добровільних благодійних внесків, пожертвувань юридичних і фізичних осіб;

          4.5.4. Майно, отримане з інших джерел, не заборонених чинним законодавством України;

          4.5.5. Збитки, завдані Музею внаслідок порушення його майнових прав фізичними або юридичними особами, органами державної влади чи органами місцевого самоврядування, відшкодовуються музею відповідно до чинного законодавства України;

4.6. Держава гарантує захист майнових прав Музею. Відчуження майна, закріпленого за Музеєм на праві оперативного управління, здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

4.7. Вилучення з Музею його основного фонду та інших цінностей, що знаходяться в його використанні, здійснюється в порядку, передбаченому законодавством України.

  1. V. КЕРІВНИЦТВО ТА ЗВІТНІСТЬ

5.1. Керівництво Музеєм здійснює директор. Прийняття на роботу директора Музею здійснюється шляхом укладення ним контракту з начальником управління  освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради.

5.2. Директор Музею діє відповідно до чинного законодавства і несе відповідальність за результати роботи Музею.

5.3. Директор Музею має право:

          5.3.1. Видавати в межах компетенції  накази  на виконання діючих розпоряджень та наказів  вищих органів;

          5.3.2. Призначати та звільняти працівників у межах штатного розкладу;

         5.3.3. Розпоряджатись усіма коштами та майном Музею в межах, встановлених законом;

          5.3.4. Укладати та розривати договори і угоди, здійснювати грошові та кредитні операції згідно діючого законодавства;

         5.3.5 Бути відповідним розпорядником усіх кредитів Музею;

          5.3.6. Здійснювати представництво в усіх державних, кооперативних та громадських організаціях, підприємствах, закладах у справах Музею особисто;

          5.3.7. Забезпечувати суворе дотримання діючого законодавства і державної дисципліни всіма працівниками Музею;

           5.3.8. Здійснювати заходи щодо зміцнення матеріально-технічної бази музею, створює умови для роботи працівників;

           5.3.9. Користуватися правом прийому, звільнення і переміщення працівників відповідно до чинного законодавства про працю, результатів атестації, заохочення кращих працівників і накладання дисциплінарних стягнень в установленому законом порядку;

           5.3.10. Організовувати і контролювати облік і збереження фондів та майна Музею, а також бухгалтерський облік і звіт.

5.4. Забезпечує дотримання чинного законодавства працівниками Музею, створення необхідних умов для збереження власності Музею, ефективного використання ресурсів Музею.

5.5. Затверджує штатний розклад і встановлює посадові оклади згідно з діючими нормативами.

5.6. Встановлює у межах фонду заробітної плати надбавки працівникам Музею за високі творчі та виробничі досягнення з урахуванням особистого внеску кожного.

5.7. Накладає дисциплінарні стягнення на працівників Музею.
5.8. Для реалізації наукової і виробничої діяльності Музей зі складу працівників Музею та спеціалістів інших установ формує колегіальні органи з дорадчим правом:

          5.8.1. Раду Музею, науково-методичну раду, які покликані сприяти керівництву Музею у вирішенні питань науково-методичної та музейної роботи;

          5.8.2. Фондово-закупівельну комісію для розгляду питань обліку, збереження, охорони фонду Музею, поповнення колекцій Музею мистецькими та історичними пам’ятками.

          Усі зазначені вище ради і комісії діють на підставі наданих їм повноважень та відповідних положень, затверджених директором Музею.
          При необхідності Музей може створювати інші колегіальні органи.

5.9. Права і обов’язки працівників Музею визначаються посадовими інструкціями та правилами внутрішнього трудового розпорядку.

5.10. Музей здійснює свою діяльність згідно планів роботи, узгоджених з управлінням  освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради.

5.11. Управління Музею здійснюється на основі поєднання прав власника щодо господарського використання закріпленого майна і самоврядування колективу.

5.12. Музей самостійно планує свою звітність і визначає перспективи свого розвитку.

5.13. Контроль за діяльністю Музею здійснює управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту  Козелецької селищної ради, державні органи, на які покладено нагляд за безпекою праці і протипожежною безпекою,  відповідно до законодавства України.

  1. VI. ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ, ЙОГО ОБОВ’ЯЗКИ І ПРАВА

6.1. Члени колективу Музею зобов’язані:

             6.1.2. Сумлінно виконувати свої обов’язки перед Музеєм, пов’язані з трудовою участю у його діяльності, оволодівати передовими методами та прийомами роботи.

             6.1.3. Дотримуватися правил трудового розпорядку, охорони праці та техніки безпеки, систематично підвищувати професійну кваліфікацію.
             6.1.4. Дотримуватися правил професійної етики при виконанні службових обов’язків і стосунків  з іншими членами колективу.
6.2. Члени колективу Музею мають право:

             6.2.1. Через  органи музейного самоврядування брати участь у діяльності та управлінні справами Музею, вносити пропозиції щодо поліпшення його роботи, усунення недоліків у роботі.

             6.2.2. На атестацію з метою отримання вищої кваліфікаційної категорії та участь у конкурсах на заміщення вакантних посад.
             6.2.3. На користування науковою, фондовою, довідково-інформаційною бібліотекою, архівною базою даних Музею, доступ до внутрішньої музейної інформації.

            6.2.4. На захист в адміністративному або судовому порядку права інтелектуальної власності на наукові музейні публікації, інші результати наукової музейної діяльності.

            6.2.5. Укладати з адміністрацією та професійною спілкою працівників культури колективну угоду, яка регламентує права і обов’язки членів колективу на визначений в угоді термін.

                              VII. СОЦІАЛЬНА   ДІЯЛЬНІСТЬ

7.1. Питання соціального розвитку Музею, в т.ч. поліпшення умов праці, життя і здоров’я, вирішуються трудовим колективом за участю власника або уповноваженого ним органу.

7.2. Доплата за вислугу років у Музеї здійснюється в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

VIII. КОШТИ   МУЗЕЮ

 

8.1. Музей є неприбутковою бюджетною установою.

8.2.Фінансово-господарська діяльність Музею здійснюється на основі його кошторису.       

8.3. Джерелами формування кошторису  Музею є:

  • кошти селищного бюджету;
  • кошти, одержані як благодійні внески;
  • надходження від надання платних  послуг;
  • власні надходження, отримані згідно з чинним законодавством України;
  • кошти, що надходять цільовим призначенням від громадських та благодійних організацій, товариств та окремих громадян;
  • інші надходження.

8.4. Кошти спеціального фонду, не використані Музеєм у поточному році, не вилучаються і використовуються наступного року.

         Власні надходження (прибутки) Музею використовуються відповідно до чинного законодавства України (виключно для фінансування видатків на утримання музею, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямків.

 8.5. Контроль за фінансово-господарською діяльністю Музею здійснюють державні органи, на які покладено нагляд за безпекою виробництва і праці, протипожежною та екологічною безпекою, інші органи відповідно до законодавства України.

8.6. Усі кошти, що надходять з різних джерел, складають єдиний прибуток Музею і збільшення його величини, не є підставою для зменшення розмірів асигнувань і перерахувань з селищного бюджету.

8.7. Контроль за використанням Музеєм виділених асигнувань проводять фінансові органи та управління  освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради.

8.8. У разі припинення діяльності Музею (ліквідації, злиття, приєднання, поділу або перетворення) він має здійснити передачу активів згідно чинного законодавства одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зарахування до доходу бюджету.

  1. IX. ЛІКВІДАЦІЯ ТА РЕОРГАНІЗАЦІЯ МУЗЕЮ

9.1. Ліквідація або реорганізація (злиття, приєднання, поділ або перетворення) Музею здійснюється у порядку, встановленому чинним законодавством.

9.2. Музейні цінності, які залишаються після ліквідації Музею, використовуються у порядку, встановленому чинним законодавством.

 

 

КЗ "Козелецький музей історії ткацтва Чернігівщини" Козелецької селищної ради

Код ЄДРПОУ: 24556469

Адреса: 17000, смт Козелець, вул.Фавста Сидорука, б.9, ІІІ поверх

Телефони: (04646) 4-18-68

Режим роботи: з 09:00 до 17:00 (обідня перерва: з 13:00 до 14:00) 

Вихідні дні: неділя та понеділок

Директор: Закревська Любов Петрівна

Екскурсовод: Пустовгар Світлана Іванівна, тел. (063) 408-78-15

 

Статут КЗ «Козелецький музей історії ткацтва Чернігівщини»

 

 

КЗ "Козелецький будинок культури" селищної ради

Код ЄДРПОУ: 42133365

Адреса: смт Козелець, вул.Соборності, б.29

е-адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Площа: 422,8 м кіноконцертна (глядацька) зала - 327,4  м, танцювальна зала - 95,4, 

Місць для відвідувачів: 400

Кількість маторських формувань - 16, з них вокально-хорові -11 (1- дитячий, 2 мають звання "народний"), музично-інструментальні - 2, театральні - 2, хореографічні - 1 дитячий має звання "зразковий",  фольклорне, 3 - технічної творчості, інші, 2 - любительські об'єднання, клуби за інтересами, гуртки.

Керівник: Галина Григорівна Проценко

 

 

PetrenkoКЗ "Козелецька музична школа Козелецької селищної ради"

 

Адреса: смт Козелець, вул.М.Леонтовича, б.5

Директор: Петренко Людмила Іванівна

Телефон: (04646) 2-15-78

 

 

 

 

 

 

 

Комунальне некомерційне підприємство «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради
Код ЄДРПОУ: ******************

Адреса: 17000, смт Козелець, вул.******************

Телефони: (04646) 2-15-54,  (063) 361-83-05,  (066) 758-67-30

Режим роботи віділу: 

Вихідні дні: субота та неділя

Генеральний директор: Приліпко Вячеслав Володимирович

Приймання відвідувачів: понеділок з12:00 до 17:00

Статут комунального некомерційного підприємства «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради

Основною метою діяльності Підприємства є забезпечення медичного обслуговування населення шляхом надання йому медичних послуг в порядку та обсязі, встановлених законодавством. 

Відповідно до поставленої мети предметом діяльності Підприємства є:

- створення разом із Засновником умов, необхідних для забезпечення доступної та якісної медичної допомоги населенню, організації належного управління внутрішнім лікувально-діагностичним процесом та ефективного використання майна та інших ресурсів Підприємства;

- надання пацієнтам відповідно до законодавства на безвідплатній та відплатній основі послуг вторинної спеціалізованої стаціонарної медичної допомоги (в плановому порядку або в екстрених випадках), необхідної для забезпечення діагностики, лікування, реабілітації та профілактики хвороб, травм, отруєнь, патологічних і фізіологічних (під час вагітності, пологів, у післяпологовому періоді та з інших причин) станів чи інших розладів здоров’я;

- надання пацієнтам відповідно до законодавства на безвідплатній та відплатній основі спеціалізованої амбулаторної медичної допомоги (спеціалізована медична практика);

- надання пацієнтам відповідно до законодавства паліативної допомоги в стаціонарних умовах, яка включає комплекс заходів, спрямованих на полегшення фізичних та емоційних страждань пацієнтів, а також надання психосоціальної і моральної підтримки членам їх сімей;

- проведення на оплатній основі обов’язкових медичних оглядів та участь у профілактичних медичних оглядах населення відповідно до чинного законодавства;

- проведення профілактичних щеплень при перебуванні пацієнтів в стаціонарі відповідно до чинного законодавства;

- відбір хворих на лікування у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів у визначеному законодавством порядку;

- організація, у разі потреби, надання пацієнтам медичної допомоги більш високого рівня спеціалізації на базі інших закладів охорони здоров’я шляхом направлення пацієнтів до цих закладів відповідно до медичних показань у порядку, встановленому законодавством;

- організація взаємодії з іншими закладами охорони здоров’я з метою забезпечення наступництва у наданні медичної допомоги на різних рівнях та ефективного використання ресурсів системи медичного обслуговування;

- впровадження нових форм та методів профілактики, діагностики, лікування та реабілітації захворювань та станів;

- видача та продовження листків непрацездатності, надання трудових рекомендацій хворим, що потребують переводу на інші ділянки роботи;

- проведення експертизи тимчасової непрацездатності та контролю за видачею листків непрацездатності;

- направлення на медико-соціальну експертизу осіб зі стійкою втратою працездатності;

- придбання, зберігання, перевезення, реалізація (відпуск), знищення, використання наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів;

- заготівля та використання донорської крові та її компонентів;

- робота з джерелами іонізуючого випромінювання;

- організація стаціонарозамінних форм надання медичної допомоги;

- участь у державних та регіональних програмах щодо скринінгових обстежень, профілактики, діагностики та лікування окремих захворювань у порядку, визначеному законодавством та відповідними програмами;

- координація впровадження та контроль за виконанням місцевих програм та заходів з питань удосконалення надання вторинної медичної допомоги;

- моніторинг забезпечення та раціональне використання лікарських засобів, виробів медичного призначення, медичного обладнання та транспортних засобів;

- інформування місцевих органів виконавчої влади та інших державних установ у випадках, обумовлених законодавством, відповідними директивними і нормативними документами, в тому числі при виникненні масових уражень людей та виявленні хворих з підозрою на карантинні і особливо небезпечні інфекції;

- проведення аналізу організації та якості лікувально-діагностичної діяльності, здійснення організаційно-методичної роботи з питань надання медичної допомоги;

- забезпечення підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників Підприємства, підтримка професійного розвитку медичних працівників з метою надання якісних послуг;

- організація та проведення науково-практичних конференцій, круглих столів, семінарів тощо;

- видавнича діяльність (науково-виробничі, науково-практичні, навчальні та довідкові видання);

- навчально-методична, науково-дослідницька робота;

- участь у проведенні інформаційної та освітньо-роз’яснювальної роботи серед населення щодо формування здорового способу життя;

- надання платних послуг із медичного обслуговування населення відповідно до чинного законодавства України;

- провадження зовнішньоекономічної діяльності згідно із законодавством України;

- здійснення іншої не забороненої законодавством діяльності, необхідної для належного забезпечення та підвищення якості лікувально-діагностичного процесу, управління ресурсами, розвитку та підвищення якості кадрового потенціалу Підприємства.

СОЧИВЕЦЬ Руслан Олександрович

Sochivets 2

 

Народився 17 лютого 1988 року в селищі Козелець Козелецького району Чернігівської області.

У 2005 році закінчив Козелецьку гімназію №1.

2007-2008 рр. - служба в Збройних силах України.

У 2010 році закінчив Національний транспортний університет за спеціальністю «Менеджмент організацій», «Транспортний менеджмент та логістика».

У 2019 році закінчив Сумський національний аграрний університет та здобув кваліфікацію: ступінь вищої освіти магістр за спеціальністю "Будівництво та цивільна інженерія".

2010 - 2012 рр. - працював комірником ТОВ «Імпорт-Офіс».

З 2012 року працює в КП «Козелецьводоканал» Козелецької селищної ради на посаді майстра водопровідної мережі, з 2013 року - головним інженером.

З 02.06.2017р. - призначений на посаду начальника КП «Козелецьводоканал».

 Неодружений.

 

 

 

 КП "Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю" Козелецької селищної ради

ЄДРПОУ:******************

Адреса: 17000, Чернігівська обл., Чернігівський р-н, смт Козелець, вул.******************

Телефон: (04646) 4-17-36

Режим роботи віділу: Пн.-Чт. з 08:00 до 17:00, Пт. - з 08:00 до 16:00 (обідня перерва: з 13:00 до 14:00)

Вихідні дні: субота та неділя

Директор: Квітко Лілія Іванівна

Центр складається з таких структурних підрозділів:

- відділення соціальної реабілітації;

- відділення денного догляду.

Положення про комунальну установу Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Козелецької селищної ради

Центр забезпечує:

- виконання норм і положень, визначених Конвенцією ООН про права інвалідів, Законами України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні", "Про реабілітацію інвалідів в Україні" та іншими актами законодавства щодо забезпечення прав Осіб на реабілітацію (абілітацію) з метою їхньої подальшої інтеграції у суспільство;

- створення умов для зменшення та подолання фізичних, психічних, інтелектуальних і сенсорних порушень, запобігання таким порушенням, коригування порушень розвитку, формування та розвиток основних соціальних і побутових навичок;

- створення умов для запобігання та недопущення дискримінації Осіб, зокрема шляхом забезпечення розумного пристосування;

- проведення комплексу заходів з ранньої, соціальної, психологічної, фізичної, медичної, психолого-педагогічної, фізкультурно-спортивної, професійної і трудової реабілітації. Реабілітаційні заходи проводяться виключно на підставі індивідуальних планів реабілітації Осіб, складених, зокрема, з метою реалізації індивідуальних програм реабілітації, із залученням до участі в цьому процесі Осіб і (в разі потреби) їхніх батьків або законних представників;

- розвиток навичок автономного проживання Осіб в суспільстві з необхідною підтримкою, формування стереотипів безпечної поведінки, опанування навичок захисту власних прав, інтересів і позитивного сприйняття себе та оточуючих;

- підготовку батьків або законних представників Осіб до продовження (в разі потреби) реабілітаційних заходів поза межами Центру;

- проведення заходів, зокрема з професійної орієнтації, опанування Особами трудових навичок, у тому числі в майстернях, визначення їхніх можливостей щодо професійного навчання у відповідних закладах освіти, центрах професійної реабілітації;

- оперативне коригування (в разі потреби) індивідуальних програм реабілітації Осіб в частині зміни обсягів, строків і черговості проведення реабілітаційних заходів;

- співпрацю з вітчизняними та закордонними реабілітаційними, освітніми, медичними, науковими підприємствами, установами, організаціями та громадськими об’єднаннями.

Центр у разі потреби та в межах фінансових можливостей забезпечує на безоплатній основі транспортним обслуговуванням Осіб, які проходять реабілітацію в Центрі (перевезення до місця розташування Центру та/або до місця їхнього проживання).

Центр забезпечує на безоплатній основі відповідно до законодавства харчуванням Осіб, які проходять реабілітацію в Центрі, за рахунок коштів місцевого бюджету або інших надходжень, передбачених чинним законодавством, в тому числі благодійних фондів, добровільних внесків.

ГУДИМ Надія Миколаївна

Gydim

Народилася 14 жовтня 1956 року в селі Отрохи  Козелецького району Чернігівської області.

У 1073 році закінчила Морівську середню школу Козелецького району.

У 1978 році закінчила Українську академію сільського господарства, де здобула вищу освіту за спеціальністю лісове господарство.

1978-1983 роки -  інженер лісового господарства, Козелецький міжколгоспний лісгосп.

1983-1992 роки – інспектор по контролю, завідуюча архівним відділом Козелецького райвиконкому.

1992-2015 роки – завідуюча  архівним  відділом  Козелецької районної державної адміністрації

2015-2021 роки - директор Трудового архіву Козелецького району Козелецької районної ради.

29 січня 2021 року призначена на посаду директора Трудового архіву Козелецької селищної ради.

Одружена. Має двох дорослих дітей.

 

 Трудовий архів Козелецької селищної ради

  

Код ЄДРПОУ: 35187904

Адреса: 17000, смт Козелець, вул.******************

Телефон: (073) 062-11-73

Дні приймання: Понеділок, середа, п’ятниця з 9:00 до 17:00

Директор: Пась Марія

 

Трудовий архів Козелецької селищної ради створено для централізованого тимчасового зберігання архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових та інших правовідносин юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців та інших архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду.

У трудовому архіві на зберіганні знаходиться 72 фонди в кількості 11398 справ. Трудовий архів зберігає 71 опис на документи з особового складу ліквідованих установ.

 

Основними завданнями Трудового архіву є:

- забезпечення централізованого тимчасового зберігання архівних документів, ведення їх обліку та використання відомостей, що в них містяться;

- додержання законодавства про Національний архівний фонд та архівні установи.

 

Трудовий архів відповідно до покладених на нього завдань:

1) здійснює приймання документів з кадрових питань (особового складу) в упорядкованому стані за описами справ, схваленими (погодженими) державними архівами, архівними відділами міських рад;

2) здійснює приймання виборчої документації тимчасового строку зберігання відповідно до законодавства;

3) здійснює приймання документів тимчасового зберігання (до 10 років), у тому числі регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності та інших документів, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків, зборів, строки зберігання яких на момент ліквідації не закінчилися;

4) веде облік юридичних осіб, що перебувають на стадії ліквідації (банкрутства) протягом ліквідаційної процедури, з метою контролю за науково-технічним опрацюванням, забезпеченням збереженості архівних документів до передачі їх на зберігання до Трудового архіву;

5) здійснює моніторинг збереження та науково-технічного опрацювання документів з кадрових питань (особового складу) на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форми власності;

6) забезпечує зберігання архівних документів ліквідованих юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців, які здійснювали свою діяльність (були зареєстровані) на відповідній території, відповідно до умов та строків зберігання, визначених Міністерством юстиції;

7) здійснює на підставі договору з юридичною особою, фізичною особою - підприємцем науково-технічне опрацювання документів, що підлягають подальшому зберіганню в Трудовому архіві;

8) проводить експертизу цінності архівних документів, строки зберігання яких закінчилися, що зберігаються в Трудовому архіві, подає на розгляд експертній комісії архівного відділу відповідної районної, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій, міської ради акти про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду;

9) веде облік документів, що зберігаються в Трудовому архіві, у тому числі шляхом створення та підтримання облікових баз даних;

10) створює і вдосконалює довідковий апарат до архівних документів;

11) здійснює впровадження та використання автоматизованих архівних технологій, створення, вдосконалення та поповнення баз даних, довідкового апарату до документів, що зберігаються у Трудовому архіві;

12) організовує користування документами у службових, соціально-правових, наукових та інших цілях;

13) інформує громадян, органи державної влади та місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації про склад і зміст документів Трудового архіву;

14) проводить роботи щодо встановлення місцезнаходження документів ліквідованих юридичних осіб, що не надійшли до Трудового архіву, інформує про це заінтересовані підприємства, установи, організації та громадян;

15) видає архівні довідки, копії документів на запити фізичних і юридичних осіб;

16) забезпечує збереження конфіденційності персональних даних, що обробляються в його інформаційних системах;

17) вивчає, узагальнює і поширює досвід роботи архівних установ.

   

Програма підтримки та розвитку Трудового архіву Козелецької селищної ради на 2021-2022 роки

 

Анонси і оголошення

Голосування

Чи сподобався Вам сайт

Дуже сподобався - 73%
Так собі - 11%
Не сподобався - 16%

Всього голосів: 163
The voting for this poll has ended on: грудня 20, 2017

Офіційний сайт © 2024 Козелецька селищна рада Всі права захищено.