Козелецька селищна рада

Найвища честь - благо народу

Меню

 

(34 сесія 8 скликання від 17.05.2024 не відбулася)

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 01-34/VIII

Про дострокове припинення повноважень 
депутата Козелецької селищної ради
восьмого скликання Гуца А.М.

На виконання рішення Чернігівського окружного адміністративного суду від 12 січня 2024 року по справі №620/8855/23, яким зобов’язано Козелецьку селищну раду розглянути заяву депутата селищної ради Гуца Анатолія Миколайовича від 16.01.2023 року про складення депутатських повноважень, керуючись п. 2 ч. 2 ст. 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», п. 14 ч. 1 ст. 26, ч.1 ст.49 Закону України «Про місцеве самоврядування в

Україні»,  селищна рада вирішила:

  1. Припинити достроково повноваження депутата Козелецької селищної ради восьмого скликання Гуца Анатолія Миколайовича, обраного у єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Чернігівської обласної територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність» у зв’язку з  особистою заявою про складання ним депутатських повноважень.
  2. Надати копію даного рішення Козелецькій селищній територіальній виборчій комісії.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

 

№ 02-34/VIII

Про внесення змін до рішення тридцятої

сесії селищної ради восьмого скликання

від 15 грудня 2023 року №02-30/VIII

«Про селищний бюджет Козелецької селищної

ради на 2024 рік»  

25518000000

 (код бюджету)

         Керуючись Бюджетним кодексом України,  п. 23 ч. 1 статті 26, статтею 61 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення тридцятої сесії селищної ради восьмого скликання від 15 грудня 2023 року № 02-30/VIII «Про селищний бюджет Козелецької селищної ради на 2024 рік», а саме:

1.1. Пункт 1, 2, 3, 4 рішення викласти в новій редакції:

- «1. Визначити на 2024 рік:

доходи селищного бюджету у сумі 188 732 608,00 гривень, у тому числі доходи загального фонду селищного бюджету 186 119 510,00 гривень та доходи спеціального фонду селищного бюджету 2 613 098,00 гривень, згідно  з додатком 1 до цього рішення;

видатки селищного бюджету у сумі 193 182 608,00 гривень, у тому числі видатки загального фонду селищного бюджету 186 303 910,00 гривень та видатки спеціального фонду селищного бюджету 6 878 698,00 гривень, згідно з додатком 3 до цього рішення;

повернення кредитів до селищного бюджету в сумі 23 000,00 гривень, в тому числі повернення кредитів до спеціального фонду селищного бюджету – 23 000,00 гривень, згідно з додатком 4 до цього рішення;

профіцит загального фонду селищного бюджету у сумі 4 450 000,00 гривень, згідно з додатком 2 до цього рішення;

дефіцит спеціального фонду селищного бюджету у сумі 4 450 000,00 гривень, згідно з додатком 2 до цього рішення;

оборотний залишок бюджетних коштів селищного бюджету у    розмірі  5 000,00 гривень;

резервний фонд селищного бюджету у розмірі 50 000,00 гривень.

- «2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів селищного бюджету на 2024 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, згідно з додатком 3 до цього рішення.

- «3. Затвердити на 2024 рік міжбюджетні трансферти, згідно з додатком 5 до цього рішення.

- «4. Затвердити розподіл витрат селищного бюджету на реалізацію місцевих програм, згідно з додатком 7 до цього рішення.

  1. Додатки 1- 5, 7 до рішення тридцятої сесії селищної ради восьмого скликання від 15 грудня 2023 року № 02-30/VIII «Про селищний бюджет Козелецької селищної ради на 2024 рік», викласти в новій редакції (додаються).
  2. Додатки 1-5, 7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
  3. Провідному спеціалісту із загальних питань та контролю загального відділу забезпечити оприлюднення цього рішення в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

 

СХВАЛЕНО

рішенням селищної ради

17 травня 2024 року №  02- 34/VІІІ

 

Пояснювальна записка

 до рішення селищної ради від 26 квітня 2024 року „Про внесення змін до рішення тридцятої  сесії селищної ради восьмого скликання від 15 грудня 2023 року № 02-30/VIII «Про селищний бюджет Козелецької селищної ради

на 2024 рік»

 

  1. Внесено відповідні зміни до розпису селищного бюджету, а саме:
    • Збільшено видатки спеціального фонду селищного бюджету по ТПКВКМБ 0611292 «Реалізація заходів за рахунок залишку коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у попередніх бюджетних періодах (за спеціальним фондом державного бюджету)» КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» на суму 493498.00 грн. за кодом доходів 41051100 «Субвенція з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду»;
    • Збільшено видатки загального фонду селищного бюджету по ТПКВКМБ 0611291 «Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок залишку коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у попередніх бюджетних періодах (за спеціальним фондом державного бюджету)» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» на суму 96600,00 грн. за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету за кодом доходів 18050400 «Єдиний податок з фізичних осіб»;
    • Збільшено видатки спеціального фонду селищного бюджету по  ТПКВКМБ 0611291 «Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок залишку коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у попередніх бюджетних періодах (за спеціальним фондом державного бюджету)» КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» на суму 96600.00 грн. за рахунок зменшення загального фонду бюджету ТПКВКМБ 0611291 «Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок залишку коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у попередніх бюджетних періодах (за спеціальним фондом державного бюджету)» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар»   згідно коду 602400 «Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)»;
    • Збільшено видатки загального фонду селищного бюджету по ТПКВКМБ 0618110  «Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» в сумі 1250000.00 грн. згідно коду 602100 «На початок періоду»;
    • Збільшено видатки спеціального фонду селищного бюджету по ТПКВКМБ 0618110 «Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на суму 850000,00 грн. за рахунок зменшення загального фонду ТПКВКМБ 0618110  «Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» (за кодом 602400 «Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)»;
    • Збільшено видатки загального фонду селищного бюджету по ТПКВКМБ 0611021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» КЕКВ 2111 «Заробітна плата» на суму 3368 500,00 грн., КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» на суму 800 200,00 грн. за кодом доходу 41021400 «Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв'язку з повномасштабною збройною агресією Російської Федерації»;
    • Збільшено видатки загального фонду селищного бюджету по ТПКВКМБ 0618110 «Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» на суму 3200000,00 грн. згідно коду 602100 «На початок періоду»;
    • Збільшено видатки спеціального фонду селищного бюджету по ТПКВКМБ 0618110 «Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха» КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового використання» на суму  3200000,00 грн. за рахунок  зменшення загального фонду ТПКВКМБ 0618110  «Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар»  (за кодом 602400 «Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)»);
    • Збільшено видатки загального фонду селищного бюджету по ТПКВКМБ 0117368 «Виконання інвестиційних проектів за рахунок субвенцій з інших бюджетів» КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в сумі 69000,00 грн. за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету по коду доходів 18050400 «Єдиний податок з фізичних осіб»;
    • Збільшено видатки спеціального фонду селищного бюджету по ТПКВКМБ 0117368 «Виконання інвестиційних проектів за рахунок субвенцій з інших бюджетів» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в сумі 69000,00 грн. за рахунок зменшення загального фонду бюджету по ТПКВКМБ 0117368 «Виконання інвестиційних проектів за рахунок субвенцій з інших бюджетів» КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» згідно коду 602400 «Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)»);
    • Збільшено видатки загального фонду селищного бюджету по ТПКВКМБ 3719800 «Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів» КЕКВ 2620 «Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів» в сумі 300000,00 грн. за кодом доходів 18050400 «Єдиний податок з фізичних осіб»;
    • Збільшено видатки загального фонду селищного бюджету по ТПКВКМБ 3719770 «Інші субвенції з місцевого бюджету» КЕКВ 2620 «Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів» в сумі 1810.00 грн. за кодом доходів 18050400 «Єдиний податок з фізичних осіб»:
    • Збільшено видатки загального фонду селищного бюджету по ТПКВКМБ 0611021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» на суму 30000,00 грн. за  кодом доходів 41053900 « Інші субвенції з місцевого бюджету»;
    • Збільшено видатки загального фонду селищного бюджету по ТПКВКМБ 0112111 «Первинна медична допомога населенню , що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму 50000,00 грн. за кодом доходів 41053900 « Інші субвенції з місцевого бюджету»;
    • Збільшено видатки спеціального фонду селищного бюджету по ТПКВКМБ 0112111 «Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму 50000,00 грн. за рахунок зменшення загального фонду селищного бюджету ТПКВКМБ 0112111 «Первинна медична допомога населенню , що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму 50000,00 грн. по коду 602400 « Кошти , що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)».

  Начальник фінансового управління Олена МАТЮЩЕНКО

      Додаток 1 до рішення
тридцять четверта сесії селищної ради восьмого
скликання від 17 травня  2024 року № 02-34/VIII                                                                             
           
      Додаток 1 до рішення тридцятої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання "Про селищний бюджет Козелецької селищної ради на 2024 рік"  15  грудня  2023 року № 02-30/VIII
           
Доходи селищного  бюджету на 2024 рік
25518000000          
(код бюджету)       (грн)
Код Найменування згідно з Класифікацією доходів бюджету Усього Загальний фонд Спеціальний фонд
усього у тому числі бюджет розвитку
1 2 3 4 5 6
10000000 Податкові надходження 115 139 910,00 115 079 910,00 60 000,00 0,00
11000000 Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості 68 000 000,00 68 000 000,00 0,00 0,00
11010000 Податок та збір на доходи фізичних осіб 68 000 000,00 68 000 000,00 0,00 0,00
11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати 58 800 000,00 58 800 000,00 0,00 0,00
11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата 8 500 000,00 8 500 000,00 0,00 0,00
11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування 700 000,00 700 000,00 0,00 0,00
13000000 Рентна плата та плата за використання інших природних ресурсів 1 307 700,00 1 307 700,00 0,00 0,00
13010000 Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів 1 300 000,00 1 300 000,00 0,00 0,00
13010100 Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування 1 100 000,00 1 100 000,00 0,00 0,00
13010200 Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів (крім рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування) 200 000,00 200 000,00 0,00 0,00
13030000 Рентна плата за користування надрами загальнодержавного значення 7 700,00 7 700,00 0,00 0,00
13030100 Рентна плата за користування надрами для видобування інших корисних копалин загальнодержавного значення 7 700,00 7 700,00 0,00 0,00
14000000 Внутрішні податки на товари та послуги 15 200 000,00 15 200 000,00 0,00 0,00
14020000 Акцизний податок з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) 2 000 000,00 2 000 000,00 0,00 0,00
14021900 Пальне 2 000 000,00 2 000 000,00 0,00 0,00
14030000 Акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції) 8 200 000,00 8 200 000,00 0,00 0,00
14031900 Пальне 8 200 000,00 8 200 000,00 0,00 0,00
14040000 Акцизний податок з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів 5 000 000,00 5 000 000,00 0,00 0,00
14040100 Акцизний податок з реалізації виробниками та/або імпортерами, у тому числі в роздрібній торгівлі тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, що оподатковується згідно з підпунктом 213.1.14 пункту 213.1 статті 213 Податкового кодексу України 2 100 000,00 2 100 000,00 0,00 0,00
14040200 Акцизний податок з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (крім тих, що оподатковуються згідно з підпунктом 213.1.14 пункту 213.1 статті 213 Податкового кодексу України) 2 900 000,00 2 900 000,00 0,00 0,00
18000000 Місцеві податки та збори, що сплачуються (перераховуються) згідно з Податковим кодексом України 30 572 210,00 30 572 210,00 0,00 0,00
18010000 Податок на майно 8 025 700,00 8 025 700,00 0,00 0,00
18010100 Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об`єктів житлової нерухомості 700,00 700,00 0,00 0,00
18010200 Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об`єктів житлової нерухомості 100 000,00 100 000,00 0,00 0,00
18010300 Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості 400 000,00 400 000,00 0,00 0,00
18010400 Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості 1 200 000,00 1 200 000,00 0,00 0,00
18010500 Земельний податок з юридичних осіб 350 000,00 350 000,00 0,00 0,00
18010600 Орендна плата з юридичних осіб 2 700 000,00 2 700 000,00 0,00 0,00
18010700 Земельний податок з фізичних осіб 250 000,00 250 000,00 0,00 0,00
18010900 Орендна плата з фізичних осіб 3 000 000,00 3 000 000,00 0,00 0,00
18011100 Транспортний податок з юридичних осіб 25 000,00 25 000,00 0,00 0,00
18030000 Туристичний збір 6 000,00 6 000,00 0,00 0,00
18030100 Туристичний збір, сплачений юридичними особами 5 000,00 5 000,00 0,00 0,00
18030200 Туристичний збір, сплачений фізичними особами 1 000,00 1 000,00 0,00 0,00
18050000 Єдиний податок 22 540 510,00 22 540 510,00 0,00 0,00
18050300 Єдиний податок з юридичних осіб 3 073 100,00 3 073 100,00 0,00 0,00
18050400 Єдиний податок з фізичних осіб 13 067 410,00 13 067 410,00 0,00 0,00
18050500 Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків 6 400 000,00 6 400 000,00 0,00 0,00
19000000 Інші податки та збори 60 000,00 0,00 60 000,00 0,00
19010000 Екологічний податок 60 000,00 0,00 60 000,00 0,00
19010100 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (за винятком викидів в атмосферне повітря двоокису вуглецю) 25 000,00 0,00 25 000,00 0,00
19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об`єкти 7 000,00 0,00 7 000,00 0,00
19010300 Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об`єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини 28 000,00 0,00 28 000,00 0,00
20000000 Неподаткові надходження 6 225 600,00 4 386 000,00 1 839 600,00 0,00
21000000 Доходи від власності та підприємницької діяльності 830 000,00 830 000,00 0,00 0,00
21080000 Інші надходження 830 000,00 830 000,00 0,00 0,00
21081100 Адміністративні штрафи та інші санкції 750 000,00 750 000,00 0,00 0,00
21081500 Штрафні санкції, що застосовуються відповідно до Закону України `Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального` 80 000,00 80 000,00 0,00 0,00
22000000 Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності 2 856 000,00 2 856 000,00 0,00 0,00
22010000 Плата за надання адміністративних послуг 2 400 000,00 2 400 000,00 0,00 0,00
22010300 Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань 40 000,00 40 000,00 0,00 0,00
22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг 1 350 000,00 1 350 000,00 0,00 0,00
22012600 Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень 1 000 000,00 1 000 000,00 0,00 0,00
22012900 Плата за скорочення термінів надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, а також плата за надання інших платних послуг, пов`язаних з такою державною реєстрацією 10 000,00 10 000,00 0,00 0,00
22080000 Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим державним майном 410 000,00 410 000,00 0,00 0,00
22080400 Надходження від орендної плати за користування майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності 410 000,00 410 000,00 0,00 0,00
22090000 Державне мито 46 000,00 46 000,00 0,00 0,00
22090100 Державне мито, що сплачується за місцем розгляду та оформлення документів, у тому числі за оформлення документів на спадщину і дарування 39 000,00 39 000,00 0,00 0,00
22090400 Державне мито, пов`язане з видачею та оформленням закордонних паспортів (посвідок) та паспортів громадян України 7 000,00 7 000,00 0,00 0,00
24000000 Інші неподаткові надходження 720 000,00 700 000,00 20 000,00 0,00
24060000 Інші надходження 720 000,00 700 000,00 20 000,00 0,00
24060300 Інші надходження 700 000,00 700 000,00 0,00 0,00
24062100 Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності 20 000,00 0,00 20 000,00 0,00
25000000 Власні надходження бюджетних установ 1 819 600,00 0,00 1 819 600,00 0,00
25010000 Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством 1 819 600,00 0,00 1 819 600,00 0,00
25010100 Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю 1 771 600,00 0,00 1 771 600,00 0,00
25010300 Плата за оренду майна бюджетних установ, що здійснюється відповідно до Закону України `Про оренду державного та комунального майна` 48 000,00 0,00 48 000,00 0,00
50000000 Цільові фонди 220 000,00 0,00 220 000,00 0,00
50110000 Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади 220 000,00 0,00 220 000,00 0,00
  Усього доходів (без урахування міжбюджетних трансфертів) 121 585 510,00 119 465 910,00 2 119 600,00 0,00
40000000 Офіційні трансферти 67 147 098,00 66 653 600,00 493 498,00 493 498,00
41000000 Від органів державного управління 67 147 098,00 66 653 600,00 493 498,00 493 498,00
41020000 Дотації з державного бюджету місцевим бюджетам 4 168 700,00 4 168 700,00 0,00 0,00
41021400 Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв`язку з повномасштабною збройною агресією Російської Федерації 4 168 700,00 4 168 700,00 0,00 0,00
41030000 Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам 56 236 100,00 56 236 100,00 0,00 0,00
41033900 Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам 56 236 100,00 56 236 100,00 0,00 0,00
41050000 Субвенції з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам 6 742 298,00 6 248 800,00 493 498,00 493 498,00
41051100 Субвенція з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду 493 498,00 0,00 493 498,00 493 498,00
41053900 Інші субвенції з місцевого бюджету 6 248 800,00 6 248 800,00 0,00 0,00
X Разом доходів 188 732 608,00 186 119 510,00 2 613 098,00 493 498,00
           
  Голова     Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

      Додаток 2 до рішення
тридцять четвертої сесії селищної ради восьмого скликання від 17 травня 2024 року
№ 02-34/VIII                                                                             
           
    Додаток 2 до рішення тридцятої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання "Про селищний бюджет Козелецької селищної ради на 2024 рік"  15 грудня  2023 року № 02-30/VIII
           
Фінансування селищного бюджету Козелецької селищної ради  на 2024 рік
25518000000          
(код бюджету)       (грн)
Код Найменування згідно з Класифікацією фінансування бюджету Усього Загальний фонд Спеціальний фонд
усього у тому числі бюджет розвитку
1 2 3 4 5 6
Фінансування за типом кредитора
200000 Внутрішнє фінансування 4 450 000,00 184 400,00 4 265 600,00 4 265 600,00
203000 Інше внутрішнє фінансування 0,00 0,00 0,00 0,00
203410 Одержано 42 566 381,00 42 566 381,00 0,00 0,00
203420 Повернено -42 566 381,00 -42 566 381,00 0,00 0,00
208000 Фінансування за рахунок зміни залишків коштів бюджетів 4 450 000,00 184 400,00 4 265 600,00 4 265 600,00
208100 На початок періоду 4 450 000,00 4 450 000,00 0,00 0,00
208400 Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) 0,00 -4 265 600,00 4 265 600,00 4 265 600,00
X Загальне фінансування 4 450 000,00 184 400,00 4 265 600,00 4 265 600,00
Фінансування за типом боргового зобов’язання
600000 Фінансування за активними операціями 4 450 000,00 184 400,00 4 265 600,00 4 265 600,00
602000 Зміни обсягів бюджетних коштів 4 450 000,00 184 400,00 4 265 600,00 4 265 600,00
602100 На початок періоду 4 450 000,00 4 450 000,00 0,00 0,00
602400 Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) 0,00 -4 265 600,00 4 265 600,00 4 265 600,00
603000 Фінансування за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку 0,00 0,00 0,00 0,00
603000 Фінансування за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку 0,00 0,00 0,00 0,00
X Загальне фінансування 4 450 000,00 184 400,00 4 265 600,00 4 265 600,00
           
           
  Голова     Валентин БРИГИНЕЦЬ
                  Додаток 3 до рішення
тридцять четвертої сесії селищної ради восьмого скликання
від 17 травня  2024 року №02-34/VIII                                                                             
   
                        Додаток 3      
                    до рішення тридцятої  сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання "Про селищний бюджет Козелецької селищної ради на 2024 рік"  25 грудня 2023 року №02-30/VIII    
                       
РОЗПОДІЛ
видатків селищного бюджету Козелецької селищної ради на 2024 рік
25518000000                              
(код бюджету)                           (грн.)
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету Код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету/ відповідального виконавця, найменування бюджетної програми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету Загальний фонд Спеціальний фонд Разом
усього видатки споживання з них видатки розвитку усього у тому числі бюджет розвитку видатки споживання з них видатки розвитку
оплата праці комунальні послуги та енергоносії оплата праці комунальні послуги та енергоносії
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
0100000     Апарат (секретаріат) місцевої ради (Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських рад, районних рад і рад міст республіканського та районного значення Автономної Республіки Крим, міських, селищних, сільськ 51 636 040,00 44 288 540,00 19 610 000,00 2 985 000,00 7 347 500,00 419 000,00 119 000,00 300 000,00 0,00 0,00 119 000,00 52 055 040,00
0110000     Апарат (секретаріат) місцевої ради, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські ради, районні ради і ради міст обласного та республіканського Автономної Республіки Крим, районного значення, селищні, сільські 51 636 040,00 44 288 540,00 19 610 000,00 2 985 000,00 7 347 500,00 419 000,00 119 000,00 300 000,00 0,00 0,00 119 000,00 52 055 040,00
0110150 0150 0111 Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад 28 416 000,00 28 416 000,00 19 610 000,00 2 482 000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 28 416 000,00
0110180 0180 0133 Інша діяльність у сфері державного управління 529 040,00 529 040,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 529 040,00
0112010 2010 0731 Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню 6 258 300,00 6 258 300,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 6 258 300,00
0112111 2111 0726 Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги 5 015 200,00 5 015 200,00 0,00 0,00 0,00 50 000,00 50 000,00 0,00 0,00 0,00 50 000,00 5 065 200,00
0116013 6013 0620 Забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства 847 500,00 0,00 0,00 0,00 847 500,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 847 500,00
0116030 6030 0620 Організація благоустрою населених пунктів 7 103 000,00 603 000,00 0,00 503 000,00 6 500 000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 7 103 000,00
0117130 7130 0421 Здійснення заходів із землеустрою 400 000,00 400 000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 400 000,00
0117368 7368 0490 Виконання інвестиційних проектів за рахунок субвенцій з інших бюджетів 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 69 000,00 69 000,00 0,00 0,00 0,00 69 000,00 69 000,00
0117461 7461 0456 Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету 3 000 000,00 3 000 000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 3 000 000,00
0117680 7680 0490 Членські внески до асоціацій органів місцевого самоврядування 17 000,00 17 000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 17 000,00
0117691 7691 0490 Виконання заходів за рахунок цільових фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади і фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місце 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 220 000,00 0,00 220 000,00 0,00 0,00 0,00 220 000,00
0118110 8110 0320 Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха 50 000,00 50 000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 50 000,00
0118311 8311 0511 Охорона та раціональне використання природних ресурсів 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 80 000,00 0,00 80 000,00 0,00 0,00 0,00 80 000,00
0600000     Орган з питань освіти і науки 124 794 110,00 124 794 110,00 82 446 000,00 4 906 270,00 0,00 6 459 698,00 4 640 098,00 1 819 600,00 30 000,00 0,00 4 640 098,00 131 253 808,00
0610000     Орган з питань освіти і науки 124 794 110,00 124 794 110,00 82 446 000,00 4 906 270,00 0,00 6 459 698,00 4 640 098,00 1 819 600,00 30 000,00 0,00 4 640 098,00 131 253 808,00
0610160 0160 0111 Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах 1 319 000,00 1 319 000,00 870 000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1 319 000,00
0611010 1010 0910 Надання дошкільної освіти 14 410 500,00 14 410 500,00 8 657 500,00 860 000,00 0,00 400 000,00 0,00 400 000,00 0,00 0,00 0,00 14 810 500,00
0611021 1021 0921 Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету 29 353 420,00 29 353 420,00 11 598 500,00 3 449 720,00 0,00 1 225 000,00 0,00 1 225 000,00 0,00 0,00 0,00 30 578 420,00
0611031 1031 0921 Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок освітньої субвенції 56 236 100,00 56 236 100,00 46 080 000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 56 236 100,00
0611070 1070 0960 Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми 2 087 000,00 2 087 000,00 1 420 000,00 203 000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 2 087 000,00
0611080 1080 0960 Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами 2 778 300,00 2 778 300,00 2 170 000,00 100 300,00 0,00 126 600,00 0,00 126 600,00 30 000,00 0,00 0,00 2 904 900,00
0611130 1130 0990 Методичне забезпечення діяльності закладів освіти 610 000,00 610 000,00 500 000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 610 000,00
0611141 1141 0990 Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти 7 422 000,00 7 422 000,00 3 620 000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 7 422 000,00
0611142 1142 0990 Інші програми та заходи у сфері освіти 103 540,00 103 540,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 103 540,00
0611291 1291 0990 Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок залишку коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у попередніх бюджетних періодах (за спец 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 96 600,00 96 600,00 0,00 0,00 0,00 96 600,00 96 600,00
0611292 1292 0990 Реалізація заходів за рахунок залишку коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у попередніх бюджетних періодах (за спеціальним фондом державно 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 493 498,00 493 498,00 0,00 0,00 0,00 493 498,00 493 498,00
0614030 4030 0824 Забезпечення діяльності бібліотек 1 924 300,00 1 924 300,00 1 400 000,00 155 300,00 0,00 4 000,00 0,00 4 000,00 0,00 0,00 0,00 1 928 300,00
0614040 4040 0824 Забезпечення діяльності музеїв i виставок 531 000,00 531 000,00 430 000,00 0,00 0,00 5 000,00 0,00 5 000,00 0,00 0,00 0,00 536 000,00
0614060 4060 0828 Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів 4 996 450,00 4 996 450,00 3 800 000,00 115 450,00 0,00 59 000,00 0,00 59 000,00 0,00 0,00 0,00 5 055 450,00
0614082 4082 0829 Інші заходи в галузі культури і мистецтва 100 000,00 100 000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 100 000,00
0615031 5031 0810 Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл 2 472 500,00 2 472 500,00 1 900 000,00 22 500,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 2 472 500,00
0618110 8110 0320 Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха 450 000,00 450 000,00 0,00 0,00 0,00 4 050 000,00 4 050 000,00 0,00 0,00 0,00 4 050 000,00 4 500 000,00
0800000     Орган з питань праці та соціального захисту населення 7 228 100,00 7 228 100,00 4 330 000,00 121 300,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 7 228 100,00
0810000     Відділ соціального захисту населення 7 228 100,00 7 228 100,00 4 330 000,00 121 300,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 7 228 100,00
0810160 0160 0111 Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах 663 200,00 663 200,00 510 000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 663 200,00
0813032 3032 1070 Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв`язку 18 000,00 18 000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 18 000,00
0813050 3050 1070 Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 58 100,00 58 100,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 58 100,00
0813104 3104 1020 Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв`язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю 2 800 000,00 2 800 000,00 2 300 000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 2 800 000,00
0813105 3105 1010 Надання реабілітаційних послуг особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю 1 703 800,00 1 703 800,00 1 250 000,00 121 300,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 1 703 800,00
0813121 3121 1040 Утримання та забезпечення діяльності центрів соціальних служб 328 000,00 328 000,00 270 000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 328 000,00
0813160 3160 1010 Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги 807 000,00 807 000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 807 000,00
0813242 3242 1090 Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення 850 000,00 850 000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 850 000,00
3700000     Орган з питань фінансів 2 645 660,00 2 595 660,00 1 738 500,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 2 645 660,00
3710000     Орган з питань фінансів 2 645 660,00 2 595 660,00 1 738 500,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 2 645 660,00
3710160 0160 0111 Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах 2 189 050,00 2 189 050,00 1 738 500,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 2 189 050,00
3718710 8710 0133 Резервний фонд місцевого бюджету 50 000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 50 000,00
3719770 9770 0180 Інші субвенції з місцевого бюджету 106 610,00 106 610,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 106 610,00
3719800 9800 0180 Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів 300 000,00 300 000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 300 000,00
X X X УСЬОГО 186 303 910,00 178 906 410,00 108 124 500,00 8 012 570,00 7 347 500,00 6 878 698,00 4 759 098,00 2 119 600,00 30 000,00 0,00 4 759 098,00 193 182 608,00
                               
 Голова  Валентин БРИГИНЕЦЬ                          

 

                  Додаток 4 до рішення
тридцять четвертої сесії селищної ради восьмого скликання
від 17 травня 2024 року №02-34/VIII                                                                             
 
                      Додаток 4      
                  до рішення тридцятої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання "Про селищний бюджет Козелецької селищної ради на 2024 рік"  15 грудня  2023 року № 02-30/VIII  
                               
Кредитування селищного  бюджету у 2024 році
25518000000                              
(код бюджету)                           (грн.)
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету Код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету/ відповідального виконавця, найменування бюджетної програми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету Надання кредитів Повернення кредитів Кредитування, усього
загальний фонд спеціальний фонд разом загальний фонд спеціальний фонд разом загальний фонд спеціальний фонд разом
усього у тому числі бюджет розвитку усього у тому числі бюджет розвитку усього у тому числі бюджет розвитку
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
0100000     Апарат (секретаріат) місцевої ради (Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських рад, районних рад і рад міст республіканського та районного значення Автономної Республіки Крим, міських, селищних, сільськ 0,00 23 000,00 0,00 23 000,00 0,00 -23 000,00 0,00 -23 000,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0110000     Апарат (секретаріат) місцевої ради, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські ради, районні ради і ради міст обласного та республіканського Автономної Республіки Крим, районного значення, селищні, сільські 0,00 23 000,00 0,00 23 000,00 0,00 -23 000,00 0,00 -23 000,00 0,00 0,00 0,00 0,00
0118831 8831 1060 Надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі 0,00 23 000,00 0,00 23 000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 23 000,00 0,00 23 000,00
  4113   Надання інших внутрішніх кредитів 0,00 23 000,00 0,00 23 000,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 23 000,00 0,00 23 000,00
0118832 8832 1060 Повернення довгострокових кредитів, наданих індивідуальним забудовникам житла на селі 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 -23 000,00 0,00 -23 000,00 0,00 -23 000,00 0,00 -23 000,00
  4123   Повернення інших внутрішніх кредитів 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 -23 000,00 0,00 -23 000,00 0,00 -23 000,00 0,00 -23 000,00
Х Х Х УСЬОГО 0,00 23 000,00 0,00 23 000,00 0,00 -23 000,00 0,00 -23 000,00 0,00 0,00 0,00 0,00
                               
                               
  Голова             Валентин БРИГИНЕЦЬ          

 

    Додаток 5 до рішення
тридцять четвертої сесії селищної ради восьмого скликання від 17 травня 2024 року № 02-34/VIII                                                                             
     
    Додаток 5 до рішення тридцятої сесії
Козелецької селищної ради восьмого скликання
"Про селищний бюджет Козелецької селищної ради на 2024 рік"   
15 грудня  2023 року № 02-30/VIII
       
Міжбюджетні трансферти на 2024 рік
25518000000
(код бюджету)
      1. Показники міжбюджетних трансфертів з інших бюджетів  
      (грн)
Код Класифікації доходу бюджету/ Код бюджету Найменування трансферту/ Найменування бюджету – надавача міжбюджетного трансферту Усього
1 2 3
І. Трансферти до загального фонду бюджету
41021400 Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв’язку з повномасштабною збройною агрес 4 168 700,00
9900000000 Державний бюджет 4 168 700,00
41033900 Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам  56 236 100,00
9900000000 Державний бюджет 56 236 100,00
41053900 Інші субвенції з місцевого бюджету 6 248 800,00
2510000000 Обласний бюджет Чернігівської області 138 100,00
2550200000 Бюджет Деснянської селищної територіальної громади 1 064 700,00
2550300000 Бюджет Кіптівської сільської територіальної громади 3 804 200,00
2550900000 Бюджет Остерської міської територіальної громади 1 241 800,00
ІІ. Трансферти до спеціального фонду бюджету
41020100 Базова дотація  -
9900000000 Державний бюджет -
41033900 Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам  -
9900000000 Державний бюджет -
41053900 Інші субвенції з місцевого бюджету -
2510000000 Обласний бюджет Чернігівської області -
2550200000 Бюджет Деснянської селищної територіальної громади -
2550300000 Бюджет Кіптівської сільської територіальної громади -
2550900000 Бюджет Остерської міської територіальної громади -
X УСЬОГО за розділом І та ІІ, у тому числі:  66 653 600,00
X загальний фонд             66 653 600,00 
X спеціальний фонд   -
       
      2. Показники міжбюджетних трансфертів іншим бюджетам (грн)
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету/ Код бюджету Код типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету  Найменування трансферту/ Найменування бюджету –
отримувача міжбюджетного трансферту
Усього
1 2 3 4
І. Трансферти із загального фонду бюджету
3719770 9770 Інші субвенції з місцевого бюджету 106 610,00
2532120000 9770 Районний бюджет Чернігівського району 19 910,00
2554100000 9770 Бюджет Новобілоуської сільської територіальної громади 86 700,00
       
                                ІІ. Трансферти із спеціального фонду бюджету -
3719770 9770 Інші субвенції з місцевого бюджету -
2532120000 9770 Районний бюджет Чернігівського району -
2554100000 9770 Бюджет Новобілоуської сільської територіальної громади  
X X УСЬОГО за розділом І та ІІ, у тому числі:  106 610,00
X X загальний фонд 106 610,00
X X спеціальний фонд -
       
Голова   Валентин БРИГИНЕЦЬ  

 

            Додаток 7 до рішення
тридцять четверта сесії селищної ради восьмого скликання
від  17 травня  2024 року № 02-34/VIII                                                                             
                   
        Додаток 7 до рішення тридцятої сесії
Козелецької селищної ради восьмого скликання
"Про селищний бюджет Козелецької селищної ради на 2024 рік"   
15 грудня  2023 року № 02-30/VIII
                   
Розподіл витрат місцевого бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у 2024 році
                   
2551800000                  
(код бюджету)               (грн.)
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету Код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету/ відповідального виконавця, найменування бюджетної програми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету Найменування місцевої/ регіональної програми Дата та номер документа, яким затверджено місцеву регіональну програму Усього Загальний фонд Спеціальний фонд
усього у тому числі бюджет розвитку
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
0100000     Козелецька селищна рада   23 220 040,00 23 117 040,00 103 000,00 -
0110000     Козелецька селищна рада   23 220 040,00 23 117 040,00 103 000,00 -
0110180 0180 0133 Інша діяльність у сфері державного управління Програма фінансового забезпечення нагородження відзнакою Козелецької селищної ради на 2023-2025 роки та здійснення інших видатків Рішення сесії № 09-27/VIII від 27.10.2022 135 000,00 135 000,00 - -
0110180 0180 0133 Інша діяльність у сфері державного управління Програма управління майном комунальної власності Козелецйької селищної ради на 2022-2024 роки Рішення сесії №11-27/VIII від 27.10.2021 105 000,00 105 000,00 - -
0110180 0180 0133 Інша діяльність у сфері державного управління Програма підтримки та розвитку Трудового архіву Козелецької селищної ради на 2023-2025 роки Рішення сесії № 04-29/VIII від 24.11.2023 289 040,00 289 040,00 - -
0112010 2010 0731 Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню Програма підтримки розвитку вторинної медичної допомоги на території Козелецької селищної територіальної громади на 2023 -2024 роки Рішення сесії № 06-29/VIII від 24.11.2023 5 658 300,00 5 658 300,00 - -
0112010 2010 0731 Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню Програма забезпечення осіб з інвалідністю,дітей з інвалідністю технічними та іншими засобами на 2024-2026 роки Рішення  сесії № 05-29/VIII від 24.11.2023 570 000,00 570 000,00 - -
0112010 2010 0731 Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню Програма забезпечення молочними сумішами дітей першого року життя народжених ВІЛ-інфікованими матерями на 2021-2024 роки у новій редакції Рішення сесії № 02-22/VIII від 20.12.2022 30 000,00 30 000,00 - -
0112111 2111 0726 Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги Програма підтримки сталого функціонування та модернізації матеріально - технічної бази закладів первинної медико-санітарної допомоги на території Козелецької територіальної громади на 2023-2027 роки Рішення сесії № 19-21/VIII від 11.11.2022 4 915 200,00 4 915 200,00 - -
0112111 2111 0726 Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги Програма безоплатного забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на 2023-2025 роки Рішення сесії № 07-29/VIII від 24.11.2023 100 000,00 100 000,00 - -
0116013 6013 0620 Забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства Програма фінансової підтримки водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства "Козелецьводоканал" на 2023-2025 роки у новійредакції Рішення сесії № 08-29/VIII від24.11.2023 847 500,00 847 500,00 - -
0116030 6030 0620 Організація благоустрою населених пунктів Програма забезпечення діяльності благоустрою  КП "Козелецьводоканал" Козелецької селищної ради на 2023-2025 роки у новій редакції Рішення сесії № 09-29/VIII від24.11.2023 6 500 000,00 6 500 000,00 - -
0116071 6071 0620 Відшкодування різниці між розміром ціни (тарифу) на житлово-комунальні послуги, що затверджувалися або погоджувалися рішенням місцевого органу виконавчої влади та органу місцевого самоврядування, та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво (надання) Програма відшкодування різниці в тарифі на послуги з централізованого водовідведення (очистка стоків) для населення Козелецької селищної територіальної громади на 2024 рік"  Рішення сесії № 54-33/VIII від 01.03.2024 500 000,00 500 000,00    
0117130 7130 0421 Здійснення заходів із землеустрою Програма здійснення землеустрою натериторії Козелецькоїселищної ради на 2024 - 2025 роки Рішення сесії №10-29/VIII від24.11.2023 400 000,00 400 000,00 - -
0117461 7461 0456 Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету Програма будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг комунальної власності населених пунктів  Козелецької селищної ради на 2023-2025 роки Рішення сесії №12-23/VIII від 09.06.2023 3 000 000,00 3 000 000,00 - -
0117680 7680 0490 Членські внески до асоціацій органів місцевого самоврядування Програма про сплату членських внесків членами Асоціації міст України на 2023-2025 роки Рішення сесії № 14-21/VIII від 11.11.2022 17 000,00 17 000,00 - -
0118110 8110 0320 Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха Програма розвитку цивільного захисту Козелецької селищної ради на 2021-2027 роки у новій редакції Рішення сесії №07-32/VIII від 01.03.2024 50 000,00 50 000,00 - -
0118311 8311 0511 Охорона та раціональне використання природних ресурсів Програма охорони навколишнього природного
 середовища на 2024 рік
Рішення сесії № 12-29/VIII від 24.11.2023 80 000,00 - 80 000,00 -
0118832 8832 1060 Повернення довгострокових кредитів, наданих індивідуальним забудовникам житла на селі Програма підтримки індивідуального житлового будівництва та розвитку особистого селянського господарства "Власний дім" на території Козелецької селищної ради на 2024 рік Рішення сесії № 11-29/VIII від 24.11.2023 23 000,00 - 23 000,00 -
0600000     Управлiння освiти, культури, сiм"ї, молодi та спорту Козелецької селищної ради   17 428 540,00 16 150 000,00 5 675 000,00 4 050 000,00
0610000     Управлiння освiти, культури, сiм"ї, молодi та спорту Козелецької селищної ради   17 428 540,00 16 150 000,00 5 675 000,00 4 050 000,00
0611010 1010 0910 Надання дошкільної освіти Програма організації харчування в закладах освіти
Козелецької селищної ради на 2024 рік
Рішення сесії № 14-29/VIII від 24.11.2023 2 900 000,00 2 500 000,00 400 000,00 -
0611021 1021 0921 Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету Програма організації харчування в закладах освіти
Козелецької селищної ради на 2024 рік
Рішення сесії № 14-29/VIII від 24.11.2023 11 225 000,00 10 000 000,00 1 225 000,00 -
0611141 1141 0990 Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти Програми «Шкільний автобус» Козелецької селищної ради на 2024-2026 роки Рішення сесії № 16-29/VIII від 24.11.2023 3 000 000,00 2 980 000,00 - -
0611142 1142 0990 Інші програми та заходи у сфері освіти Програма «Обдаровані діти» Козелецької селищної ради  на 2024-2027 роки Рішення сесії № 15-29/VIII від 24.11.2023 103 540,00 70 000,00 - -
0614082 4082 0829 Інші заходи в галузі культури і мистецтва Програма  проведення  культурно-мистецьких заходів та  відзначення державних і національних  свят в  Козелецькій селищній раді на 2024 рік Рішення сесії № 10-27/VIII від 27.10.2023 100 000,00 100 000,00 - -
0615031 5031 0810 Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл Програма розвитку фізичної культури і спорту Козелецької селищної ради на 2023-2025 роки Рішення сесії № 03-21/VIII від 11.11.2022 50 000,00 50 000,00 - -
0618110 8110 0320 Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха Програма розвитку цивільного захисту Козелецької селищної ради на 2021-2027 роки у новій редакції Рішення сесії №07-32/VIII від 01.03.2024 50 000,00 450 000,00 4 050 000,00 4 050 000,00
0800000     Вiддiл соцiального захисту населення Козелецької селищної ради Чернігівського району Чернiгiвської областi   868 000,00 868 000,00 - -
0810000     Вiддiл соцiального захисту населення Козелецької селищної ради Чернігівського району Чернiгiвської областi   868 000,00 868 000,00 - -
0813032 3032 1070 Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв`язку Програма фінансування витрат на надання пільг окремим категоріям громадян  за послуги зв’язку на 2024 рік та порядку відшкодування коштів за надані пільги з послуг зв'язку Рішення сесії № 24-29/VIII від 24.11.2023 18 000,00 18 000,00 - -
0813242 3242 1090 Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення Програма надання адресної одноразової


грошової допомоги на 2024 рік
Рішення сесії №21-29/VIII від 24.11.2023 350 000,00 350 000,00 - -
0813242 3242 1090 Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення Програма  надання допомоги громадянам , які отримують  програмний гемодіаліз на 2024 рік Рішення сесії № 23-29/VIII від 24.11.2023 100 000,00 100 000,00 - -
0813242 3242 1090 Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення Програма підтримки збільшення народжуваності на території Козелецької селищної ради на 2023- 2024 роки Рішення сесії № 07-21/VIII від 11.11.2022 250 000,00 250 000,00 - -
0813242 3242 1090 Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення Програма надання адресної одноразової грошової допомоги на часткове відшкодування витрат з поховання особі, яка здійснила поховання військовослужбовця загиблого (померлого) під час забезпечення оборони України у зв"язку з військовою агресією Російської Федерації проти України Рішення сесії № 22-29/VIII від 24.11.2023 150 000,00 150 000,00 - -
X X X УСЬОГО X X 41 516 580,00 40 135 040,00 5 778 000,00 4 050 000,00
                   
  Голова   Валентин БРИГИНЕЦЬ          

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

 

№ 02-34/VIII

Про внесення змін до рішення тридцятої

сесії селищної ради восьмого скликання

від 15 грудня 2023 року №02-30/VIII

«Про селищний бюджет Козелецької селищної

ради на 2024 рік»  

25518000000

 (код бюджету)

         Керуючись Бюджетним кодексом України,  п. 23 ч. 1 статті 26, статтею 61 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення тридцятої сесії селищної ради восьмого скликання від 15 грудня 2023 року № 02-30/VIII «Про селищний бюджет Козелецької селищної ради на 2024 рік», а саме:

1.1. Пункт 1, 2, 3, 4 рішення викласти в новій редакції:

- «1. Визначити на 2024 рік:

доходи селищного бюджету у сумі 188 732 608,00 гривень, у тому числі доходи загального фонду селищного бюджету 186 119 510,00 гривень та доходи спеціального фонду селищного бюджету 2 613 098,00 гривень, згідно  з додатком 1 до цього рішення;

видатки селищного бюджету у сумі 193 182 608,00 гривень, у тому числі видатки загального фонду селищного бюджету 186 303 910,00 гривень та видатки спеціального фонду селищного бюджету 6 878 698,00 гривень, згідно з додатком 3 до цього рішення;

повернення кредитів до селищного бюджету в сумі 23 000,00 гривень, в тому числі повернення кредитів до спеціального фонду селищного бюджету – 23 000,00 гривень, згідно з додатком 4 до цього рішення;

профіцит загального фонду селищного бюджету у сумі 4 450 000,00 гривень, згідно з додатком 2 до цього рішення;

дефіцит спеціального фонду селищного бюджету у сумі 4 450 000,00 гривень, згідно з додатком 2 до цього рішення;

оборотний залишок бюджетних коштів селищного бюджету у    розмірі  5 000,00 гривень;

резервний фонд селищного бюджету у розмірі 50 000,00 гривень.

- «2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів селищного бюджету на 2024 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, згідно з додатком 3 до цього рішення.

- «3. Затвердити на 2024 рік міжбюджетні трансферти, згідно з додатком 5 до цього рішення.

- «4. Затвердити розподіл витрат селищного бюджету на реалізацію місцевих програм, згідно з додатком 7 до цього рішення.

  1. Додатки 1- 5, 7 до рішення тридцятої сесії селищної ради восьмого скликання від 15 грудня 2023 року № 02-30/VIII «Про селищний бюджет Козелецької селищної ради на 2024 рік», викласти в новій редакції (додаються).
  2. Додатки 1-5, 7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
  3. Провідному спеціалісту із загальних питань та контролю загального відділу забезпечити оприлюднення цього рішення в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

17 травня 2024 року

сел. Козелець

 

№ 03-34/VIII

Про звіт про виконання

селищного бюджету

за 3 місяці 2024 року

Керуючись п.4 ст. 80 Бюджетного кодексу України, ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити звіт про виконання селищного бюджету за 3 місяці 2024 року:

- по доходах у сумі 47 186.4 тис. грн., в тому числі по доходах загального фонду селищного бюджету у сумі 45 440.9 тис. грн. та по доходах спеціального фонду селищного бюджету у сумі 17 45.5 тис. грн., згідно додатку;

- по видатках у сумі 44 997.0 тис. грн., в тому числі по видатках загального фонду селищного бюджету у сумі 44 992.7 тис. грн. та по видатках спеціального фонду селищного бюджету у сумі 4.3 тис. грн. згідно додатку.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

      Додаток до
                рішення тридцять четвертої сесії 
Козелецької селищної ради   восьмого скликання  від  17 травня 2024 року
№ 03-34/VIII
     
        Виконання  селищного  бюджету  за 3 місяці 2024 року      
Код     Найменування  Бюдж. Бюдж. Факт % до % до уточн.
бюджет. признач. признач. виконан. уточн. бюдж.
класифік. на рік з урах.змін на звітн. (тис.грн) бюдж. признач.
    період   призн. відпов. періоду
        на рік  
Доходи
10000000 Податкові надходження 115079,9 22106,4 27728,0 24,1 125,4
11000000 Податок на доходи 68000,0 12845,0 14288,7 21,0 111,2
11010000 Податок та збір на доходи фізичних осіб 68000,0 12845,0 14288,7 21,0 111,2
13010000 Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів 1300,0 135,0 374,1 28,8 277,1
13030100 Рентна плата за користування надрами 7,7 2,7 2,6 33,8 96,3
14000000 Внутрішні податки на товари та послуги 15200,0 3235,0 3499,3 23,0 108,2
14021900 Акцизний податок (пальне) 2000,0 325,0 340,4 17,0 104,7
14031900 Акцизний податок (пальне) 8200,0 2000,0 1933,5 23,6 96,7
14040000 Акцизний податок  5000,0 910,0 1225,4 24,5 134,7
18000000 Місцевий податок 30572,2 5888,7 9563,3 31,3 162,4
18010000 Податок на  майно 8031,7 701,3 2388,4 29,7 340,6
18010100 податок на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об"єктів житлової нерухомості 0,7 0,1 0,0 0,0 0,0
18010200 податок на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об"єктів нежитлової нерухомості 100,0 21,0 5,1 5,1 24,3
18010300 податок на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об"єктів н житлової нерухомості 400,0 85,0 190,0 47,5 223,5
18010400 податок на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об"єктів житлової нерухомості 1200,0 95,0 284,7 23,7 299,7
18010500 Земельний податок з юридиних осіб 350,0 80,0 250,8 71,7 313,5
18010600 орендна плата з юридичних осіб 2700,0 300,0 1324,8 49,1 441,6
18010700 земельний податок з фізичних осіб 250,0 23,0 143,5 57,4 623,9
18010900 орендна плата з фізичних осіб 3000,0 90,0 175,3 5,8 194,8
18011000 Транспортний податок з фізичних осіб  0,0 0,0 0,0 0,0 0,0
18011100 Транспортний податок з юридичних осіб 25,0 6,2 12,5 50,0 201,6
18030100 Туристичний збір 6,0 1,0 1,7 28,3 170,0
18050000 Єдиний податок 22540,5 5187,4 7174,9 31,8 138,3
18050300 єдиний податок з юридичних осіб 3073,1 730,0 1104,1 35,9 151,2
18050400 єдиний податок з фізичних осіб 13067,4 3127,4 4857,8 37,2 155,3
18050500 єдиний податок з сільгоспвиробників 6400,0 1330,0 1213,0 19,0 91,2
20000000 Неподаткові надходження 4386,0 628,5 2266,2 51,7 360,6
21081100 Адмінштрафи та інші санкції 750,0 80,0 1364,8 182,0 1706,0
21081500 Адміністративні штрафи та штрафні санкції за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів 80,0 2,2 91,6 114,5 4163,6
22010300 Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців 40,0 10,7 7,9 19,8 73,8
22012500 плата за надання адміністративних послуг 1350,0 360,0 309,0 22,9 85,8
22012600 адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень 1000,0 1,5 0,5 0,1 33,3
22012900 Плата за скорочення термінів надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, а також плата за надання інших платних посл 10,0 1,1 1,5 15,0 136,4
22080400 надходження від орендно плати за користування цілісним майновим комплексом 410,0 103,0 125,8 30,7 122,1
22090000 Державне мито 46,0 10,0 10,1 22,0 101,0
22090100 Державне мито що сплачується за місцем роботи 39,0 8,8 8,4 21,5 95,5
22090400 Державне мито ,пов"язане з видачею та оформленням паспортів 7,0 1,2 1,7 24,3 141,7
22130000 Орендна плата за водні об"єкти  0,0 0,0 0,0 #ДЕЛ/0! 0,0
24000000 Інші неподаткові надходження 700,0 60,0 355,0 50,7 591,7
24060300 інші надходження 700,0 60,0 355,0 50,7 591,7
  Всього доходів 119465,9 22734,9 29994,2 25,1 131,9
40000000 Офіційні трансферти 66653,6 15526,7 15446,7 23,2 99,5
41021400 Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв`язку з повномасштабною збройною агрес 4168,7 0,0 0,0 0,0 #ДЕЛ/0!
41030000 Субвенції 56236,1 12547,8 12547,8 22,3 100,0
41033900 Освітня субвенція з державного бюджету 56236,1 12547,8 12547,8 22,3 100,0
41050000 Субвенція з місцевого бюджету на
 здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції
6248,8 2978,9 2898,9 46,4 97,3
41053900 інші субвеції 6248,8 2978,9 2898,9 46,4 97,3
  Всього доходів загального фонду 186119,5 38261,6 45440,9 24,4 118,8
19010000 Екологічний податок 60,0 21,0 33,8 56,4 161,2
19010100 надходження від викидів забруднючих речовин 25,0 7,0 15,0 59,9 213,9
19010200 надходження від скидів забруднючих речовин 7,0 0,0 3,0 42,5 #ДЕЛ/0!
19010300 надходження від розміщення відходів 28,0 14,0 15,9 56,8 113,6
20000000 Неподаткові надходження 1839,6 459,9 1174,9 63,9 255,5
24062100 Грошові стягнення за шкоду, заподія порушенням законодавства про охорону навколишнього середовища внаслідок господарської та іншої діяльності.  20,0 5,0 4,0 20,0 80,0
24170000 надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури селища 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0
25000000 Власні надходження бюджетних установ 1819,6 454,9 1170,9 64,3 257,4
25010000 Плата за послуги, що надаються бюджет.установ. 1819,6 454,9 265,0 14,6 58,3
25010100 Плата за послуги, що бюджетними установами згідно з їх основною діяльністтю 1771,6 442,9 214,3 12,1 48,4
25010200 Надходження бюджетних установ від додаткової (господарської) діяльності 0,0 0,0 38,7 0,0 0,0
25010300 Плата за оренду майна бюджетних установ, що здійснюється відповідно до Закону України `Про оренду державного та комунального майна` 48,0 12,0 12,0 25,0 100,0
25010400 Надходження бюджетних установ від реалізації в установленому порядку майна (крім нерухомого майна) 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0
25020100 Благодійні внески, гранти, дарунки 0,0 0,0 706,7 0,0 0,0
25020200 Кошти, що отримують бюджетні установи 0,0 0,0 199,2 0,0 0,0
33010100 Кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній або комунальній власності, та земельних ділянок, які знаходяться на території Автономної Республіки Крим 0,0 0,0 35,9 0,0 0,0
41051100 Субвенція з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду 493,5 493,5 493,5 100,0 100,0
50110000 Цільові фонди,утворені органами місцевого самоврядування та місцевими органами 220,0 10,0 7,4 3,4 74,0
  Всього доходів спеціального фонду 2613,1 984,4 1745,5 66,8 177,3
  Всього доходів 188732,6 39246,0 47186,4 25,0 120,2
Видатки
Загальний фонд
01 Козелецька селищна рада 51636,0 18059,3 10968,5 21,2 60,7
0150 Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад 28416,0 8919,0 6474,8 22,8 72,6
0180 Інша діяльність у сфері державного управління 529,0 147,6 59,8 11,3 40,5
2010 Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню 6258,3 2692,8 1358,2 21,7 50,4
2111 Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної допомоги 5015,2 2157,9 1363,0 27,2 63,2
6013 Забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства 847,5 695,0 45,0 5,3 6,5
6030 Організація благоустрою населених пунктів 7103,0 2480,0 1667,8 23,5 67,3
7130 Здійснення заходів із землеустрою 400,0 400,0 0,0 0,0 0,0
7461 Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету 3000,0 500,0 0,0 0,0 0,0
7680 Членські внески до асоціацій органів місцевого самоврядування 17,0 17,0 0,0 0,0 0,0
8110 Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха 50,0 50,0 0,0 0,0 0,0
06 Управлвння освіти, культури, сім`ї, молоді та спорту  Козелецької селищної ради 124794,1 48922,4 31347,0 25,1 64,1
0160 Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об`єднаних територіальних громадах 1319,0 571,3 437,0 33,1 76,5
1010 Надання дошкільної освіти 14410,5 7378,9 4038,3 28,0 54,7
1021 Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти 29353,4 16868,5 6794,5 23,1 40,3
1031 Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти 56236,1 12547,8 12547,8 22,3 100,0
1070 Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми 2087,0 866,6 711,4 34,1 82,1
1080 Надання спеціальної освіти мистецькими школами 2778,3 1202,9 900,3 32,4 74,8
1130 Методичне забезпечення діяльності закладів освіти 610,0 201,3 183,3 30,0 91,1
1141 Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти 7422,0 3662,0 2617,1 35,3 71,5
1142 Інші програми та заходи у сфері освіти 103,5 19,5 19,5 18,8 100,0
4030 Забезпечення діяльності бібліотек 1924,3 1188,7 648,3 33,7 54,5
4040 Забезпечення діяльності музеїв i виставок 531,0 216,5 166,6 31,4 77,0
4060 Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів 4996,5 2786,3 1491,8 29,9 53,5
4082 Інші заходи в галузі культури і мистецтва 100,0 50,0 41,2 41,2 82,4
5031 Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл 2472,5 912,1 712,7 28,8 78,1
8110 Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха 450,0 450,0 37,2 8,3 8,3
08 Відділ соціального захисту населення 7228,1 2973,0 1837,9 25,4 61,8
0160 Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах 663,2 268,2 193,0 29,1 72,0
3032 Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв`язку 18,0 6,0 1,8 10,0 30,0
3050 Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 58,1 14,4 14,4 24,8 100,0
3104 Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв`язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю 2800,0 744,2 616,3 22,0 82,8
3105 Надання реабілітаційних послуг особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю 1703,8 847,7 492,6 28,9 58,1
3121 Утримання та забезпечення діяльності центрів соціальних служб 328,0 91,5 45,6 13,9 49,8
3242 Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення 850,0 500,0 282,2 33,2 56,4
3160 Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги 807,0 501,0 192,0 23,8 38,3
37 Фінансове управління Козелецької селищної ради 2645,7 1308,6 839,3 31,7 64,1
0160 Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об`єднаних територіальних громадах 2189,1 885,0 484,9 22,2 54,8
8700 Резервний фонд 50,0 50,0 0,0 0,0 0,0
9770 Інші субвенції з місцевого бюджету 106,6 73,6 54,4 51,0 73,9
9800 Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіону 300,0 300,0 300,0 100,0 100,0
Всього видатків по загальному  фонду 186303,9 71263,3 44992,7 24,2 63,1
Спеціальний фонд
01 Козелецька селищна рада 419,0 155,0 4,3 1,0 2,8
2111 Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги 50,0 50,0 0,0 0,0 0,0
7368 Виконання інвестиційних проектів за рахунок субвенцій з інших бюджетів 69,0 69,0 0,0 0,0 0,0
7691 Виконання заходів за рахунок цільових фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади і фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого 220,0 10,0 4,3 2,0 43,0
8311 Охорона та раціональне використання природних ресурсів 80,0 26,0 0,0 0,0 0,0
06 Управлвння освіти, культури, сім`ї, молоді та спорту  Козелецької селищної ради 4640,1 4640,1 0,0 0,0 0,0
1291 Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок залишку коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у попередніх бюджетних періодах (за спеціальн 96,6 96,6 0,0 0,0 0,0
1292 Реалізація заходів за рахунок залишку коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у попередніх бюджетних періодах (за спеціальним фондом державного бю 493,5 493,5 0,0 0,0 0,0
8110 Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха 4050,0 4050,0 0,0 0,0 0,0
Всього видатків по спеціальному фонду 5059,1 4795,1 4,3 0,1 0,1
Разом видатків 191363,0 76058,4 44997,0 23,5 59,2
             
Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

СХВАЛЕНО

рішенням селищної ради

17 травня  2024 року №03-34/VІІІ

 

Пояснювальна записка до звіту про

виконання Козелецького  селищного

бюджету за січень-березень 2024 року 

             До складу Козелецької об’єднаної територіальної громади  (Козелецька селищна рада) ввійшли 1 селищна та 19 сільських рад.                     

   

1.Загальна характеристика виконання бюджету.

                                                                                                                                      (тис.грн.)

 

Доходи

загальний фонд

Видатки загальний фонд

Призначено по бюджету на рік

181403,4

181403,4

Призначено з урахуванням змін на рік

186119,5

186303,9

Виконано за І квартал 2024 року

45440,9

44992,7

Процент виконання /до річних призначень/

25,1

24,8

Процент виконання /до уточнених призначень/

24,4

24,2

2.Показники економічного розвитку адміністративно-

територіальної одиниці.

         Територія Козелецької селищної ради  за адміністративно-територіальним устроєм України входить до складу Чернігівського району Чернігівської області.

Адміністративний центр громади знаходиться в селищі Козелець.

До складу Козелецької громади входить 19 старостинських округів – Берлозівський, Білейківський, Бобруйківський, Бригинцівський, Булахівський, Данівський, Лемешівський, Лихолітський, Озерненський, Омелянівський, Патютинський, Пилятинський, Скрипчинський, Стависький, Сираївський, Нічогівський, Петрівський, Олексіївщинський, Савинський та селище Козелець.

Загальна кількість населення Козелецької громади становить 16,2 тис. осіб

Найбільшим промисловим підприємством на території селищної ради є

ТОВ «Веселі бобри», яким за 3місяці звітного року сплачено до бюджету 575,3 тис.грн. податків (питома вага податкових надходжень до селищного бюджету складає 0,2 відсотків). Основний вид діяльності – виробництво дерев’яних будівельних конструкцій і столярних виробів, виробництво мотузки з деревної шерсті.

 ТОВ «БейкеріФудІндастрі»  було сплачено в першому кварталі 2024 року 793,3 тис.грн. Основним видом економічної діяльності підприємства є виробництво хліба та хлібобулочних виробів; виробництво борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок нетривалого зберігання.  (питома вага податкових надходжень складає  0,3 % від усіх податкових надходжень до селищного бюджету).

Приватні сільськогосподарські підприємства забезпечують різноманітне сільськогосподарське виробництво. На території громади вирощуються зернові культури, олійні культури, цукрові буряки, овочі. Сільськогосподарські підприємства нарощують площі посіву сільськогосподарських культур.             Найбільшим сільськогосподарським  підприємством, що здійснює діяльність на території громади являється ТОВ «АР  Козелець» яким було сплачено за 1 квартал 2024 року  до бюджету селищної ради 1760,0  тис. грн., що майже на 0,5 млн.грн. більше ніж за аналогічний період 2023 року. Підприємство спеціалізується на вирощуванні зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур   (питома вага податкових надходжень складає  5,9 % від усіх податкових надходжень до селищного бюджету).

Заборгованість із виплати заробітної плати в економічно активних підприємствах станом на 01.04.2024 року відсутня.

Станом на 1 квітня 2024 року на обліку у центрі зайнятості перебуває 97 безробітних громадян.

Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника станом на 01.04.2024 року складає 14380,65 грн..

                                                        

  1. Доходи.

 

           За січень-березень 2024 року  до загального фонду селищного бюджету  надійшло 45440,7 тис. грн. власних та закріплених доходів, в тому числі 29994,0 тис.грн. власних надходжень. По власних надходженнях бюджетні призначення виконані на 131,9% В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 13,5% або на 3568,2 тис.грн.

          Надходження податку та збору на доходи фізичних осіб, який складає 47,6 % в загальних надходженнях, склали  14288,5 тис.грн., що становить 96,4 % до минулорічних надходжень відповідного  періоду  або  зменшились на  0,5 млн.грн.

         Рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування надійшло 222,5тис.грн., рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів місцевого значення надійшло 151,6 тис.грн., у аналогічному періоді 2023 року дані надходження склали 175,0 тис.грн.  та 64,5 тис.грн. відповідно.

  Акцизного податку з ввезених на митну територію України підакцизних товарів за 1 квартал поточного року надійшло 1933,5 тис.грн. що  на 73,8 тис.грн.більше минулорічних надходжень.

Акцизного податку з вироблених в  Україні підакцизних товарів надійшло 340,4 тис.грн., що на 8,5% більше минулорічних надходжень за відповідний період.

Акцизного податку з реалізації виробниками та імпортерами, у тому числі в роздрібній торгівлі тютюнових  виробів  надійшло 544,2 тис.грн., що в півтора рази більше минулорічних надходжень за аналогічний період.

Акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, крім тютюнових виробів надійшло 681,2 тис.грн., що на 153,3 тис.грн. більше аналогічних надходжень минулого року.

 Податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки до селищного бюджету надійшло 479,8 тис.грн., що на 110,7 тис.грн. менше надходжень відповідного періоду минулого року.

         Плати за землю надійшло 1894,3тис.грн. і зменшились в порівнянні з аналогічним періодом 2023 року на 359,4 тис.грн..  79,2 відсотка  в загальних надходженнях плати за землю  становлять надходження від оренди земель запасу та резерву, які склали 1500,0 тис.грн. (1 кв.2023 рік – 1998,9 тис.грн.).

         Надходження туристичного збору склали 1,9 тис.грн.

          Транспортного податку надійшло 12,5 тис.грн.

Надходження єдиного податку склали  7174,8 тис.грн., що у півтора рази більше минулорічних надходжень.

Надходження по державному миту  склали 10,1 тис.грн.

Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що знаходиться в комунальній власності  склали  125,8 тис.грн., що становить 122,7 % до надходжень минулого року.

         Інших надходжень до бюджету селищної ради залучено 355,0 тис.грн.        

         Плати за надання адміністративних послуг мобілізовано 318,9 тис.грн..

         Адміністрацивних штрафів та штрафних санкцій залучено до бюджету 1456,4 тис.грн.

        

До спеціального фонду мобілізовано 1745,6 тис. грн., в тому числі : 1170,9 тис. грн. - власні надходження  бюджетних установ, 33,9 тис.грн.- екологічний податок, 4,0 тис.грн.- інші  надходження до фондів охорони навколишнього природного середовища, 7,4 тис. грн. – цільові фонди, утворені органами  місцевого самоврядування, 35,9 тис.грн.- кошти від продажу землі , 493,5 тис.грн.- субвенція з обласного бюджету..

  1. Видатки та заборгованість.

         Обсяг видатків та кредитування загального фонду  селищного бюджету за 1 квартал 2024 рік склав 44992,7тис. грн.

Видатки спеціального фонду виконані у сумі 1124,2 тис. грн..           

Видатки загального фонду на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ склали  34058,8 тис. грн., що складає 75,7 % загального обсягу видатків.

           На оплату енергоносіїв, спожитих бюджетними установами спрямовано – 2737,6  тис. грн.(6,1%),  продуктів харчування – 1160,0 тис. грн. (2,6%).. Тобто, на першочергові виплати спрямовано  84,4%.

        

         На утримання всіх органів місцевого самоврядування спрямовано  7649,5 тис. грн.    

   Із загальної суми видатків  на оплату праці  працівників органів місцевого  самоврядування  та  нарахувань на неї  спрямовано  6113,1 тис. грн., на оплату спожитих енергоносіїв -  1054,4 тис. грн., що складає відповідно 79,9% та  13,8% до загальної   суми  витрат  за січень-березень 2024 року.

         На забезпечення фінансування «Програми фінансового забезпечення нагородження відзнаками селищної ради та здійснення інших виплат, а також фінансування для забезпечення належного утримання майна на території Козелецької селищної ради на 2024 рік» видатки склали 2,6 тис. грн.

На утримання Трудового архіву видатки склали 51,0 тис. грн., з них  кошти субвенції з бюджетів інших громад – 33,4 тис. грн.

             На галузь  освіти по загальному фонду за звітний період спрямовано 27812,1 тис. грн., в тому числі на фінансування по загальному фонду використано 14677,1 тис. грн освітньої субвенції.

         Із загальної суми видатків  на оплату праці працівників освіти та нарахувань на неї спрямовано 23979,6 тис. грн. або 86,2 відсотки до загальної суми витрат.

          На оплату комунальних послуг та за спожиті енергоносії направлено у звітному періоді 1408,6 тис. грн. або 5,1% до загальних видатків.

          На харчування дітей в дошкільних закладах та початкових класах  загальноосвітніх шкіл направлено 1160,0 тис. грн. (4,2%).

         Видатки спеціального фонду проведені в сумі  221,9 тис.грн.

На фінансування закладів та заходів культури у звітному періоді видатки  склали  2348,0  тис. грн. по загальному фонду бюджету та 39,0 тис. грн. – по спеціальному.

         На виплату заробітної плати працівникам закладів культури спрямовано 2202,0 тис. грн., на оплату спожитих енергоносіїв 39,4 тис. грн., що складає  93,8% та 1,7% відповідно до всіх видатків загального фонду.

            Заклади та заходи з фізичної культури та спорту профінансовані на 712,7 тис. грн.

           На оплату праці з нарахуваннями спрямовані видатки в сумі 665,7 тис. грн., на оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 4,0 тис. грн. або відповідно 93,4 % та 0,6% загальних видатків. На виплату відряджувальних видатки склали 12,9 тис. грн.

         На фінансування закладів охорони здоров’я спрямовано 2721,2 тис.грн.:

  • на виконання « Програми підтримки розвитку вторинної медичної допомоги на території Козелецької селищної територіальної громади на 2023-2024 роки» -  1229,8 тис. грн., з них 1026,6 тис. грн. іншої субвенції з Деснянської, Остерської та Кіптівської територіальних громад;
  • на виконання «Програми забезпечення інвалідів, дітей з інвалідністю технічними та іншими засобами на 2024-2026рр» - 128,4 тис. грн., з них кошти іншої субвенції – 32,4 тис. грн.;
  • на виконання «Програми підтримки сталого функціонування та модернізації матеріально-технічної бази закладів первинної медико-санітарної допомоги» – 1330,0 тис. грн. з них 628,4 тис. грн. кошти іншої субвенції з Кіптівської територіальної громади;
  • на виконання «Програми безоплатного забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на 2023-2025 рр.» - 33,0 тис. грн.

         На соціальний захист та соціальне забезпечення спрямовано  з загального фонду 1644,9 тис. грн. 

           Із загальної суми видатків  на оплату праці працівників та нарахувань на неї спрямовано 1098,4 тис. грн. або 66,8 відсотки до загальної суми витрат за звітний період, на комунальні послуги та спожиті енергоносії  направлено 51,7 тис. грн.

         На утримання центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спрямовано 45,6 тис. грн., які повністю спрямовані на виплату заробітної плати з нарахуваннями

На забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю спрямовано  616,3 тис. грн., які 100-відсотково спрямовано на заробітну плату з нарахуваннями.

         На фінансування комунальної установи «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю» спрямовано 492,6 тис. грн.     В загальних видатках витрати на заробітну плату з нарахуваннями складають 436,5 тис. грн., на оплату енергоносіїв – 51,7 тис. грн., або 99,1% до загальних видатків.

             Інші видатки на соціальний захист населення  згідно   «Програми надання адресної одноразової грошової допомоги на 2024 рік» склали  156,0   тис. грн. (допомогу отримали 26 осіб), «Програми підтримки збільшення народжуваності на території Козелецької селищної ради на 2023-2024рр» - 80,0 тис. грн. (народилося 16 дітей), на пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  направлено – 14,4 тис. грн., на Програму надання допомоги громадянам, які отримують програмний гемодіаліз на  2024 рік – 12,0 тис. грн., на надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв’язку – 1,8 тис. грн., на Програму надання адресної одноразової грошової допомоги на часткове відшкодування витрат з поховання особі, яка здійснила поховання військовослужбовця загиблого (померлого) під час безпосередньої участі у заходах для забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України – 34,0 тис. грн. (допомогу отримали  4 особи).

          Козелецькою селищною радою на благоустрій селища  в січні-березні 2024року спрямовано 1712,8 тис. грн.  за проведені роботи по благоустрою селища :

  • 179,3 тис. грн. – за вуличне освітлення громади;
  • 5,9 тис. грн. – придбання матеріалів та оплату послуг;
  • 45,0 тис. грн. – згідно Програми фінансової підтримки водопровідно-каналізаційного господарства КП «Козелецьводоканал» на 2023-2025 р.р

-         1482,6 тис. грн., згідно «Програми фінансової підтримки «Козелецьводоканал» на 2023-2025 рр»

На виконання Програми матеріально-технічної та фінансової підтримки військових частин Збройних сил України, частин територіальної оборонина 2023-2024 роки були виділені кошти військовій частині в сумі 300,0 тис.грн.        

          

    По  «Інша субвенція з місцевого бюджету» видатки склали 54,4 тис. грн., в тому числі:

- 36,3 тис. грн.  бюджету Новобілоуській сільській раді на Новобілоуський ІРЦ;

- 18,1 тис. грн. районному бюджету на одноразову допомогу дітям-сиротам і дітям, позбавленним батьківського піклування після досягнення 18-річного віку;

                                   

Начальник фінансового управління Козелецької селищної ради  Олена МАТЮЩЕНКО

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

17 травня 2024 року

сел. Козелець

 

№04-34/VIII

Про використання коштів

резервного фонду селищного

бюджету за 3 місяці 2024 року

         Відповідно до п. 4 ст. 24 Бюджетного кодексу України та розглянувши інформацію фінансового управління Козелецької селищної ради про використання коштів резервного фонду селищного бюджету за 3 місяці 2024 року та враховуючи, що кошти резервного фонду селищного бюджету за 3 місяці 2024 року не використовувались, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, селищна рада вирішила:

  1. Інформацію про використання коштів резервного фонду селищного бюджету за 3 місяці 2024 року прийняти до відома, згідно додатку.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Голова  Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток

до рішення  тридцять четвертої сесії

Козелецької селищної ради восьмого скликання

від 17 травня 2024 року № 04-34/VIII

                          Інформація

                               про використання коштів резервного фонду

                          станом на 01.04.2024 року по Козелецькій селищній раді

                                                                                                                                   /грн./

КФК

КЕКВ

Найменування

видатків

Кошти

передбачені

рішенням

місцевих

рад

Фактично

виділено

Недовиділено

асигнувань

до плану

250102

9000

Резервний фонд на

початок року

50000,00

 

 

250102

9000

Збільшення, зменшення резервного фонду на підставі прийнятих рішень

     

900201

9000

Видатки, передбачені рішеннями місцевих рад за рахунок коштів резервного фонду- всього

     

210000

210105

2730

Запобігання та ліквідація надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха

     

250000

9000

Видатки, не віднесені до основних груп

     

250102

9000

Резервний фонд на звітну дату

50000,00

   

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

17 травня 2024 року

сел. Козелець

 

№ 05-34/VIII

Про збільшення дохідної та видаткової

частини бюджету за рахунок перевиконання

дохідної частини селищного бюджету

 

Відповідно до Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 № 18 «Про затвердження Порядку передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2022 року №252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану»,  керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, селищна рада вирішила:

  1. Внести відповідні зміни до розпису селищного бюджету, а саме, збільшити призначення по загальному фонду селищного бюджету:

- ТПКВКМБ 0611010 «Надання дошкільної освіти» КЕКВ 2111 «Заробітна плата» на суму 956 000,00 грн., КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» на суму 244 000,00 грн., КЕКВ 2275 «Оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг» на суму 60 000,00 грн.   за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету по кодах 18010400 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості» - 240200,00 грн., 21081100 «Адміністративні штрафи та інші санкції» - 1019800,00 грн.;

- ТПКВКМБ 0611021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету» КЕКВ 2111 «Заробітна плата» на суму 400 000,00 грн., КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» на суму 100 000,00 грн., КЕКВ 2275 «Оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг» на суму 620 000,00 грн.   за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету по кодах 18010600 «Орендна плата з юридичних осіб» - 1035600,00 грн., 18010400 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості» - 76000,00 грн., 18010700 «Земельний податок з фізичних осіб» - 8400,00 грн.;

- ТПКВКМБ 0611070 «Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми» КЕКВ 2275 «Оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг» на суму 60 000,00 грн.   за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету по кодах 18010500 «Земельний податок з юридичних осіб»;

- ТПКВКМБ 0614030 «Забезпечення діяльності бібліотек» КЕКВ 2275 «Оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг» на суму 60 000,00 грн.   за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету по кодах 18010500 «Земельний податок з юридичних осіб»;

- ТПКВКМБ 0611141 «Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти» КЕКВ 2111 «Заробітна плата» на суму 400 000,00 грн., КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» на суму 100 000,00 грн. за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету по кодах 14040100 «Акцизний податок з реалізації виробниками та/або імпортерами, у тому числі в роздрібній торгівлі тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, що оподатковується згідно з підпунктом 213.1.1» - 119400,00 грн., 14040200 «Акцизний податок з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (крім тих, що оподатковуються згідно з підпунктом 213.1.14 пункту 213.1 статті 213 Податкового кодексу України)» - 95800,00 грн., 11010400 «Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата» - 101500,00 грн., 18010900 «Орендна плата з фізичних осіб» - 44300,00 грн., 11010500 «Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування» - 139000,00 грн.

  1. Начальнику фінансового управління Козелецької селищної ради (Матющенко О.М.) провести вищезазначені зміни до розпису селищного бюджету та врахувати дане рішення при внесенні змін до рішення тридцятої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 15 грудня 2023 року  № 02-30/VIII «Про селищний бюджет Козелецької селищної ради на 2024 рік».
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

17 травня 2024 року

сел. Козелець

 

№06-34/VIII

Про збільшення видаткової частини

спеціального фонду селищного бюджету

за рахунок залишку  бюджетних коштів,

що склався на 01.01.2024 року

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік», Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 № 18 «Про затвердження Порядку передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2022 року №252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, селищна рада вирішила:

  1. Внести відповідні зміни до розпису селищного бюджету за рахунок залишку коштів, що склався станом на 01.01.2024 року по коду 602100 (На початок періоду), а саме, збільшити призначення по спеціальному фонду селищного бюджету:

- ТПКВКМБ 0117691 «Виконання заходів за рахунок цільових фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади і фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого»  КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» на суму 87 000,00 грн. для придбання двох комплектів автоматизованих систем центрального оповіщення.

  1. Начальнику фінансового управління Козелецької селищної ради (Матющенко О.М.) провести вищезазначені зміни до розпису селищного бюджету та врахувати дане рішення при внесенні змін до рішення тридцятої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 15 грудня 2023 року  № 02-30/VIII «Про селищний бюджет Козелецької селищної ради на 2024 рік».
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

17 травня 2024 року

сел. Козелець

 

№ 07-34/VIII

Про перерозподіл видаткової

частини селищного бюджету на 2024 рік

 

Відповідно до Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 № 18 «Про затвердження Порядку передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2022 року №252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану»,  керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, селищна рада вирішила:

  1. На проведення стратегічної екологічної оцінки до містобудівного документа державного планування «Генеральний план та план зонування території (Зонінг) с. Нічогівка Чернігівського району Чернігівської області» та «Генеральний план та план зонування території с. Олексіївщина Чернігівського району Чернігівської області», «Генеральний план та план зонування території  с. Закревське Чернігівського району Чернігівської області», «Генеральний план та план зонування території  с. Жеребецьке Чернігівського району Чернігівської області», «Генеральний план та план зонування території  с. Тополі Чернігівського району Чернігівської області», «Генеральний план та план зонування території  с. Гарбузин Чернігівського району Чернігівської області», «Генеральний план та план зонування території  с. Єрків Чернігівського району Чернігівської області» внести відповідні зміни до розпису селищного бюджету, а саме, збільшити призначення по спеціальному  фонду селищного бюджету ТПКВКМБ 0117350 «Розроблення схем планування та забудови територій (містобудівної документації)» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» на суму 700 000,00 грн. за рахунок зменшення ТПКВКМБ 0110150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)».
  2. Начальнику фінансового управління Козелецької селищної ради (Матющенко О.М.) провести вищезазначені зміни до розпису селищного бюджету та врахувати дане рішення при внесенні змін до рішення тридцятої сесії Козелецької  селищної ради восьмого скликання від 15 грудня 2023 року  № 02-30/VIII «Про селищний бюджет Козелецької селищної ради на 2024 рік».
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 08-34/VIII

Про затвердження договорів,

укладених селищним головою

від імені  Козелецької селищної ради

 

  Заслухавши та обговоривши інформацію заступника начальника фінансово - господарського відділу -  заступника головного бухгалтера Дрозд Олени Анатоліївни щодо затвердження договорів, укладених селищним головою від імені Козелецької селищної ради, відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  селищна ради вирішила:

  1. Затвердити договори, укладені селищним головою від імені Козелецької селищної ради у період з 21 грудня 2023 року по 31 березня 2024 року, згідно з додатком.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток 

до рішення тридцять четвертої сесії 

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 17 травня 2024 р

№ 08-34/VIII

Перелік

договорів укладених з 21.12.2023 р. по 31.03.2024 р.    

  1. Договір № 36/12-23 від 12.2023 року укладений з ТОВ «ПРОМГАЗ СІТІ» на суму 1 317 600,00 гривень, (природній газ),  ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2274;
  2. Договір № 236080010724 від 26.12.2023 року укладений з АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» на суму 571 228,20 гривень, (розподіл електричної енергії), ТПКВКМБ 0110150, ТПКВКМБ 0116030, КЕКВ 2273;
  3. Договір № 1630748 від 01.01.2024 року укладений з ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» на суму 446 400,00 гривень, (електрична енергія), ТПКВКМБ 0110150, ТПКВКМБ 0116030, КЕКВ 2273;
  4. Типовий договір № GB00L-2024B від 15.01.2024 року укладений з ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» на суму 274 560,00 гривень, (надання послуг з розподілу газу), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2274;
  5. Договір № 81 від 22.01.2024 року укладений з ФОП Занегіна Ольга Іларіонівна на суму 10 800,00 гривень, (консультативні послуги з програмного забезпечення та послуги з розроблення програмного забезпечення), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2240;
  6. Договір № 6003154 від 22.01.2024 року укладений з ТОВ «ЕКО-СЕРВІС-КОЗЕЛЕЦЬ» на суму 9447,48 гривень, (послуги з вивезення побутових відходів на полігон ТПВ), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2275;
  7. Договір № 7 від 23.01.2024 року укладений з ПП «Спецбуд 2017» на суму 8800,00 гривень, (технічне обслуговування газового обладнання і приладів за адресою вул. Соборності, 27, смт. Козелець), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2240;
  8. Договір № 6 ТО від 23.01.2024 року укладений з ПП «Спецбуд 2017» на суму 8000,00 гривень, (технічне обслуговування газового обладнання і приладів за адресою вул. Соборності, 86Б, смт. Козелець), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2240;
  9. Договір № 8 від 23.01.2024 року укладений з ПП «Спецбуд 2017» на суму 2200,00 гривень, (технічне обслуговування газового обладнання і приладів за адресою вул.. Ф.Сидорука,4, смт. Козелець), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2240;
  10. Договір № 3 ТО від 23.01.2024 року укладений з ПП «Спецбуд 2017» на суму 9500,00 гривень, (технічне обслуговування вузла обліку газу з пристроєм дистанційної передачі даних за адресою вул.. Соборності, 27, смт. Козелець), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2240;
  11. Договір № 7630 від 23.01.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 1095,00 гривень, (кран шаровий ручка 2В3 RAFTEK),  ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  12. Договір № 92-ДД-СВАП від 30.01.2024 року укладений з ТОВ «СВАЙП-АП» на суму 24 000,00 гривень, (послуги по встановленню та обслуговуванню ПТКС), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2240;
  13. Договір № 23 від 01.02.2024 року укладений з МПП «ДНІПРО» на суму 14404,00 гривень, (журнали для реєстрації), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  14. Договір № 82 від 01.02.2024 року укладений з ФОП Гладка М.М. на суму 4212,00 гривень, (послуги пов’язані з програмним забезпеченням), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2240;
  15. Договір № 415/24 від 05.02.2024 року укладений з ТОВ «ГІГАБІТ-НЕТ» на суму 74798,00 гривень, (послуги з надання доступу до мережі Інтернет),  ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2240;
  16. Договір № 02/02-24 від 05.02.2024 року укладений з ФОП Бєлякова Н.П. на суму 9600,03 гривень, (послуги з надання доступу до мережі Інтернет), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2240;
  17. Договір № 01/02-24 від 05.02.2024 року укладений з ФОП Ричок В.Г. на суму 13440,00 гривень, (послуги з надання доступу до мережі Інтернет), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2240;
  18. Договір № 26 від 06.02.2024 року укладений з КП «Козелецьводоканал» на суму 23000,00 гривень, (централізоване водопостачання), ТПКВКМБ 0110150, ТПКВКМБ 0116030, КЕКВ 2272;
  19. Договір № 7687 від 05.02.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 1085,00 гривень, (провід ПВС), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  20. Договір № 7686 від 05.02.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 583,00 гривень, (кабельканали), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  21. Договір № 7685 від 05.02.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 351,00 гривень, (розетки), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  22. Договір № 7684 від 05.02.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 555,00 гривень, (вимикачі автоматичні), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  23. Договір № 7683 від 05.02.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 9408,00 гривень, (електроконвектори), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  24. Договір № 7681 від 05.02.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 90,00 гривень, (муфта сталева, різьба коротка сталева), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  25. Договір № 7680 від 05.02.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 324,00 гривень, (гак прямий, шайби оцинковані, контрагайки, дюбелі,), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  26. Договір № 7690 від 06.02.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 70,00 гривень, (ущільнювальна паста), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  27. Договір № 7689 від 06.02.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 55,00 гривень, (пакля), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  28. Договір № 7688 від 06.02.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 165,00 гривень, (плівка стреч), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  29. Договір № 108 від 07.02.2024 року укладений з ФОП Ольховик Л.В. на суму 22 287,66 гривень, (канцтовари), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  30. Договір № 109 від 07.02.2024 року укладений з ФОП Ольховик Л.В. на суму 682,20 гривень, (швидкошивачі), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  31. Договір № 7697 від 07.02.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 240,00 гривень, (пензлі-лактовиці), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  32. Договір № 7698 від 07.02.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 150,00 гривень, (рукавички полістерені), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  33. Договір № 7696 від 07.02.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 3890,00 гривень, (мастика гідроізоляційна, розчиник), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  34. Договір № 03/02-4 від 13.02.2024 року укладений з ПП «АРС СЕРВІС 22» на суму 90 000,00 гривень, (Бензин-А-95(Євро)), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  35. Договір № 831 від 13.02.2024 року укладений з ФОП Заєць О.В. на суму 10 000,00 гривень, (квіти), ТПКВКМБ 0110180, КЕКВ 2210;
  36. Договір № 15 від 15.02.2024 року укладений з ФОП Корецька О.І. на суму 6204,00 гривень, (папки архівні з планками для підшивання документів), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  37. Договір № 04/02-24 від 26.02.2024 року укладений з ФОП Крупка О.М. на суму 25000,00 гривень, (ремонт та обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  38. Договір № БР22450-Б від 26.02.2024 року укладений з ТОВ «Комком-Груп» на суму 13200,00 гривень, (охорона майна), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2240;
  39. Договір № 7775 від 26.02.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 300,00 гривень, (диск з ланцюгом до тримера), ТПКВКМБ 0116030, КЕКВ 2210;
  40. Договір № 27 від 27.02.2024 року укладений з ФОП Санченко Р.В. на суму 808,00 гривень, (підшипники ступиці), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  41. Договір № 1293 від 27.02.2024 року укладений з ФОП Воробйова О.О. на суму 940,00 гривень, (послуги пов’язані з програмним забезпеченням), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2240;
  42. Договір № 35 від 28.02.2024 року укладений з КП «Ніжинське МБТІ» на суму 6000,00 гривень, (проведення первинної інвентаризації Тополівського сільського клубу з видачею технічного паспорта та внесення дані в ЄДЕССБ), ТПКВКМБ 0110180, КЕКВ 2240;
  43. Договір № 69670 від 27.02.2024 року укладений з АТ «Укртелеком» на суму 15000,00 гривень, (послуги телефонного зв’язку та передачі даних), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2240;
  44. Додаткова угода № 2 до Договору про постачання електричної енергії споживачу №1630748 від 01.01.2024 року укладений з ТОВ «Енера Чернігів» на зміну ціни на електричну енергію ТПКВКМБ 0110150, 0116030 КЕКВ 2273;
  45. Договір № 28 від 04.03.2024 року укладений з ФОП Санченко Р.В. на суму 2077,00 гривень, (моторна олива, гальмівна рідина), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  46. Договір № 29 від 04.03.2024 року укладений з ФОП Санченко Р.В. на суму 455,00 гривень, (антифриз), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  47. Договір № 12 від 04.03.2024 року укладений з ФОП Тополь Н.І. на суму 7034,00 гривень, (миючі засоби), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  48. Договір № 7787 від 07.03.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 690,00 гривень, (замок врізний, ручка дверна), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  49. Договір № 7788 від 07.03.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 735,00 гривень, (суміш клеюча церезіт), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  50. Договір № 7789 від 07.03.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 2000,00 гривень, (граблі), ТПКВКМБ 0116030, КЕКВ 2210;
  51. Договір № 7776 від 07.03.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 4300,00 гривень, (прожектори), ТПКВКМБ 0117691, КЕКВ 2210;
  52. Договір № 7792 від 07.03.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 3599,00 гривень, (бензиновий тример), ТПКВКМБ 0116030, КЕКВ 2210;
  53. Договір № 19 від 19.03.2024 року укладений з ФОП Лазарева А.І. на суму 7395,00 гривень, (паркетний лак), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  54. Договір № 04/03-24 від 27.03.2024 року укладений з ПП «ОК’ленд» на суму 11880,00 гривень, (розробка проекту землеустрою), ТПКВКМБ 0117130, КЕКВ 2240;
  55. Договір № ТЕК-137/2024 від 27.03.2024 року укладений з ТОВ «ТЕПЛА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» на суму 131304,91 гривень, (електрична енергія), ТПКВКМБ 0110150, 0116030 КЕКВ 2273;
  56. Договір № 20 від 29.03.2024р. укладений з ПП «Спецбуд 2017» на суму 3560,00 гривень (виготовлення кошторисної документації: «Поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Покорського в смт. Козелець Чернігівського району Чернігівської області», ТПКВКМБ 0117461, КЕКВ 2240;
  57. Договір № 19 від 29.03.2024р. укладений з ПП «Спецбуд 2017» на суму 3560,00 гривень (виготовлення кошторисної документації: «Поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Євгенія Лоскота в смт. Козелець Чернігівського району Чернігівської області», ТПКВКМБ 0117461, КЕКВ 2240;
  58. Договір № 23 від 29.03.2024р. укладений з ПП «Спецбуд 2017» на суму 3560,00 гривень (виготовлення кошторисної документації: «Поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Травнева в смт. Козелець Чернігівського району Чернігівської області», ТПКВКМБ 0117461, КЕКВ 2240;
  59. Договір № 21 від 29.03.2024р. укладений з ПП «Спецбуд 2017» на суму 3560,00 гривень (виготовлення кошторисної документації: «Поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Романа Шухевича в смт. Козелець Чернігівського району Чернігівської області», ТПКВКМБ 0117461, КЕКВ 2240;
  60. Договір № 18 від 29.03.2024р. укладений з ПП «Спецбуд 2017» на суму 3560,00 гривень (виготовлення кошторисної документації: «Поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Василя Стуса в смт. Козелець Чернігівського району Чернігівської області», ТПКВКМБ 0117461, КЕКВ 2240;
  61. Додаткова угода №3 про внесення змін та доповнень до Договору про постачання електричної енергії споживачу № 1630748 від 01.01.2024 року укладена з ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» (зміна ціни постачання),  ТПКВКМБ 0110150, 0116030, КЕКВ 2273.
  62. Договір № 32 від 11 січня 2024 р. укладений з Новобілоуською сільською радою на суму 86700,00 гривень (інша субвенція для Новобілоуського «ІРЦ» на виконання «Програми розвитку комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» на 2022-2024 роки»;
  63. Договір № 2 від 12 січня 2024 р. укладений з Остерською міською радою на суму 1 200 000,00 гривень (інша субвенція на утримання Комунального некомерційного підприємства «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради»;
  64. Договір № 1 від 12 січня 2024 р. укладений з Остерською міською радою на суму 41800,00 гривень (інша субвенція на утримання трудового архіву);
  65. Договір № 1 від 12 січня 2024 р. укладений з Кіптівською сільською радою на суму 2 485 200,00 гривень (субвенція на фінансування Комунального некомерційного підприємства «Козелецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Козелецької селищної ради» (утримання фельдшерських пунктів Кіптівської СТГ, що не увійшли до спроможної ланки);
  66. Договір № 2 від 12 січня 2024 р. укладений з Кіптівською сільською радою на суму 1 271 000,00 гривень (субвенція на фінансування Комунального некомерційного підприємства «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради»);
  67. Договір № 3 від 12 січня 2024 р. укладений з Кіптівською сільською радою на суму 47200,00 гривень (субвенція на фінансування трудового архіву Козелецької селищної ради);
  68. Договір № 07-19/54 від 30.01.2024р. про передачу коштів у вигляді  міжбюджетного трансферту (іншої субвенції) укладений з Чернігівською обласною військовою адміністрацією на суму 58100,00гривень (інша субвенція на пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи);
  69. Догові № б/н від 30.01.2024р. укладений з Чернігівською районною радою на суму 18100,00гривень (інша субвенція на надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування);
  70. Договір № 4 від 05 лютого 2024 р. укладений з Деснянською селищною радою на суму 1006000,00 гривень (інша субвенція на оплату комунальних послуг та енергоносіїв КНП «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради» та співфінансування Програми забезпечення молочними сумішами дітей першого року життя народжених ВІЛ-інфікованими матерями);
  71. Договір № 3 від 05 лютого 2024 р. укладений з Деснянською селищною радою на суму 58700,00 гривень (інша субвенція на утримання трудового архіву);
  72. Договір № 07-19/89 від 14.03.2024р. про передачу коштів у вигляді  міжбюджетного трансферту (іншої субвенції) укладений з Чернігівською обласною військовою адміністрацією на суму 80000,00гривень (інша субвенція на виконання доручень виборців депутатами Чернігівської обласної ради);

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

17 травня  2024 року

сел. Козелець

 

№ 09-34/VIII

 

Про затвердження розпоряджень

селищного голови з бюджетних питань

         Заслухавши та обговоривши інформацію заступника начальника фінансово-господарського відділу –  заступника головного бухгалтера Дрозд Олени Анатоліївни щодо прийнятих розпоряджень селищного голови з бюджетних питань, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити розпорядження селищного голови з бюджетних питань за період з 01 січня 2024 року до  31 березня  2024 року, згідно з додатком.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Глова Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток  

до рішення  тридцять четвертої  сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від
17 травня 2024 року
№ 09-34/VIII

Перелік

розпоряджень селищного голови з бюджетних питань за період з 01.01.2024 р. до 31.03.2024 р.п0

  • № 19 від 24.01.2024р. «Про зміни до бюджету Козелецької селищної ради за січень місяць 2024 року»;
  • № 28 від 29.01.2024р. «Про зміни до бюджету Козелецької селищної ради за січень місяць 2024 року»;
  • № 51 від 21.02.2024р. «Про зміни до бюджету Козелецької селищної ради за лютий місяць 2024 року»;
  • № 62 від 29.02.2024р. «Про зміни до бюджету Козелецької селищної ради за лютий місяць 2024 року»;
  • № 74 від 18.03.2024р. «Про зміни до бюджету Козелецької селищної ради за березень місяць 2024 року»;
  • № 75 від 19.03.2024р. «Про внесення змін до селищного бюджету на 2024 рік»;
  • № 79 від 25.03.2024р. «Про зміни до бюджету Козелецької селищної ради за березень місяць 2024 року»;

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 10-34/VIII

Про затвердження одержувачів

бюджетних коштів на 2024 рік

 

Відповідно до пункту 3 частини 5 статті 22,  пункту 5 частини 1 статті 91 Бюджетного кодексу України та на виконання  рішень  Козелецької селищної ради від 15.12.2023 р. № 02-30/VIII “Про селищний бюджет Козелецької селищної ради на 2024 рік (25518000000 код бюджету)”, від 11.11.2022р. № 25-21/VІІІ «Про затвердження Програми підтримки та розвитку Трудового архіву Козелецької селищної ради на 2023-2025 роки», від 20.12.2022 р. № 02-22/VІІІ «Про затвердження Програми забезпечення молочними сумішами дітей першого року життя народження ВІЛ-інфікованими матерями на 2021-2024 роки у новій редакції», від 24.11.2023 № 05-29/VІІІ «Про затвердження Програми забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю технічними та іншими засобами на 2024-2026 роки», від 11.11.2022р. № 20-21/VІІІ «Про затвердження Програми підтримки розвитку вторинної медичної допомоги на території Козелецької селищної територіальної громади на 2023-2024 роки», від 11.11.2022р. № 19-21/VІІІ «Про затвердження Програми сталого функціонування та модернізації матеріально-технічної бази закладів первинної медико-санітарної допомоги на території Козелецької територіальної громади на 2023-2027 роки», від 11.11.2022р. №18-21/VІІІ «Про затвердження Програми безоплатного забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на 2023-2025 роки» (зі змінами від 24.11.2023р.), від 24.11.2023р. № 08-29/VІІІ «Про затвердження Програми фінансової підтримки водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства «Козелецьводоканал» на 2023-2025 роки у новій редакції», від 24.11.2023р. № 09-29/VІІІ «Про затвердження Програми забезпечення діяльності благоустрою КП «Козелецьводоканал» Козелецької селищної ради на 2023-2025 роки у новій редакції», від 01.03.2024р. № 54-32/VІІІ «Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифі на послугу з централізованого водовідведення (очистка стоків) для населення Козелецької селищної територіальної громади на 2024 рік»,  керуючись статтями 25, 26 Закону  України “Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада вирішила:

  1. Затвердити:

1.1. «Трудовий архів Козелецької селищної ради» одержувачем бюджетних коштів за видатками головного розпорядника коштів (Козелецької селищної ради)  на 2024 рік за:

 - ТПКВКМБ 0110180 «Інша діяльність у сфері державного управління» на виконання заходів «Програми підтримки та розвитку Трудового архіву Козелецької селищної ради на 2023-2025 роки»;

1.2. Комунальне некомерційне підприємство «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради одержувачем бюджетних коштів за видатками головного розпорядника коштів (Козелецької селищної ради)  на 2024 рік за:

- ТПКВКМБ 0112010 «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню» на виконання заходів «Програми забезпечення молочними сумішами дітей першого року життя народження ВІЛ-інфікованими матерями на 2021-2024 роки у новій редакції», «Програми забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю технічними та іншими засобами на 2024-2026 роки», та             «Програми підтримки розвитку вторинної медичної допомоги на території Козелецької селищної територіальної громади на 2023-2024 роки»;

1.3. Комунальне некомерційне підприємство «Козелецький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козелецької селищної ради одержувачем бюджетних коштів за видатками головного розпорядника коштів (Козелецької селищної ради)  на 2024 рік за:

- ТПКВКМБ 0112111  «Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» на виконання заходів «Програми сталого функціонування та модернізації матеріально-технічної бази закладів первинної медико-санітарної допомоги на території Козелецької територіальної громади на 2023-2027 роки» та «Програми безоплатного забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на 2023-2025 роки»;

1.4. Комунальне підприємство «Козелецьводоканал» одержувачем бюджетних коштів за видатками головного розпорядника коштів (Козелецької селищної ради)  на 2024 рік за:

- ТПКВКМБ 0116013 «Забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства» на виконання заходів програми «Програми фінансової підтримки водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства «Козелецьводоканал» на 2023-2025 роки у новій редакції»;

- ТПКВКМБ 0116030 «Організація благоустрою населених пунктів» на виконання заходів програми «Програми забезпечення діяльності благоустрою КП «Козелецьводоканал» Козелецької селищної ради на 2023-2025 роки у новій редакції»;

- ТПКВКМБ 0116071 «Відшкодування різниці між розміром ціни (тарифу) на житлово-комунальні послуги, що затверджувалися або погоджувалися рішенням місцевого органу виконавчої влади та органу місцевого самоврядування, та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво (надання)» на виконання заходів програми «Програми відшкодування різниці в тарифі на послугу з централізованого водовідведення (очистка стоків) для населення Козелецької селищної територіальної громади на 2024 рік».

  1. Затвердити Порядок використання коштів одержувачами бюджетних коштів на виконання заходів цільових програм ( додаток 1).
  2. Затвердити типовий Договір про надання поточного трансферту з бюджету Козелецької селищної ради одержувачам бюджетних коштів (додаток 2).
  3. Затвердити форми Звіту про використання бюджетних коштів одержувачами та Звіту про виконані роботи (надані послуги) (додаток 3).
  4. 5. Організацію виконання рішення покласти на заступника селищного голови з фінансово-економічних та соціальних питань (Микола ГАРБУЗ).
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності та постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова                                                                                  Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток  1

до рішення тридцять четвертої сесії 

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 17 травня 2024 року

№ 10-34/VIII

ПОРЯДОК

використання коштів одержувачами бюджетних коштів на виконання заходів    цільових програм шляхом надання поточних трансфертів

  1. Загальні положення

1.1  Цей порядок визначає механізм  надання та використання коштів, передбачених у селищному бюджеті Козелецької селищної ради одержувачам бюджетних коштів на забезпечення виконання заходів селищних цільових програм з дотриманням Бюджетного кодексу України.

1.2 Головним розпорядником бюджетних коштів є Козелецька селищна рада.

1.3 Головний розпорядник бюджетних коштів визначається рішенням селищної ради про затвердження селищного бюджету Козелецької селищної ради на відповідний рік.

1.4 Одержувач бюджетних коштів (далі – Одержувач) є суб’єкт господарювання чи інша організація,  яка не має статусу бюджетної установи, уповноважена розпорядником бюджетних коштів на здійснення заходів, передбачених бюджетною програмою та отримує на їх виконання кошти бюджету.

  1. Мета Порядку

2.1 Мета Порядку полягає у забезпеченні прозорої та ефективної процедури використання коштів за кодом економічної класифікації видатків 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» та кодом економічної класифікації видатків 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)».

2.2 Поточні трансферти надаються Одержувачам на безповоротній основі для забезпечення їх статутних завдань, вжиття заходів щодо належного утримання об’єктів благоустрою, об’єктів комунальної власності та інших заходів селищних цільових програм.

  1. Вимоги щодо використання бюджетних коштів

3.1 Розподіл коштів за напрямами здійснюється головним розпорядником коштів в межах бюджетних призначень на відповідний рік.

3.2 Поточні трансферти надаються Одержувачам на:

  • виплату заробітної плати працівникам підприємства;
  • сплату єдиного соціального внеску;
  • придбання предметів, інвентарю та інших витратних матеріалів пов’язаних з утриманням об`єктів благоустрою;
  • сплату податків та інших обов’язкових платежів до бюджету;
  • придбання паливно-мастильних матеріалів;
  • оплату послуг сторонніх організацій, у разі неможливості самостійно утримувати об`єкти благоустрою.
  • оплату інших витрат, пов’язаних з діяльністю комунальних підприємств.
    • Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку. Попередня оплата товарів, робіт і послуг здійснюється з урахуванням вимог бюджетного законодавства.
    • Відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов’язань та проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів Одержувачами, здійснюється відповідно до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затвердженого Міністерством фінансів України.
    • Одержувач використовує бюджетні кошти на підставі плану використання бюджетних коштів, що містить розподіл бюджетних асигнувань, затверджених у кошторисі головного розпорядника коштів. Зміни до плану використання бюджетних коштів вносяться головним розпорядником бюджетних коштів, за умови обґрунтування необхідності такого перерозподілу.
    • Витрати, які несуть Одержувачі при утриманні об`єктів благоустрою, повинні відповідати калькуляціям (кошторисним розрахункам) собівартості робіт (наданих послуг) та планам (наборам) робіт, погодженими головним розпорядником коштів.
    • Замовлення коштів для оплати витрат Одержувача проводиться за формою, наданою головним розпорядником коштів. Для оплати витрат, передбачених у пункті 3.2 Порядку, Одержувач надає копії відомостей нарахування заробітної плати, штатний розпис, накази про роботу у вихідні (святкові) дні, вечірній (нічний) час, наказ про залучення працівників до надурочних робіт, копії накладних на предмети та інвентар, актів виконаних робіт (наданих послуг) підрядними організаціями, копії наказів про встановлення норм витрат палива та мастильних матеріалів на автомобільному транспорті. У разі необхідності, головний розпорядник коштів може вимагати від Одержувача додаткову інформацію, що стосується використання бюджетних коштів.
    • Головний розпорядник коштів на підставі отриманих від Одержувача заявок та підтверджуючих документів формує замовлення до місцевого фінансового органу. При наявності коштів на казначейському рахунку головного розпорядника коштів проводить фінансування шляхом розподілу коштів на рахунок Одержувачів, відкриті в органах Державної казначейської служби України.
  1. Звітність про використання бюджетних коштів та контроль

за їх витрачанням

4.1. Одержувач надає на погодження головному розпоряднику коштів план використання бюджетних коштів на відповідний рік, складений за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2002 року №57 або  №938 від 23.08.2012.

4.2  Головний розпорядник коштів розглядає, перевіряє та у разі потреби вносить зміни до планів використання бюджетних коштів, після чого погоджує їх.

4.3 Одержувач не пізніше 05-го числа місяця, наступного за звітним, надає головному розпоряднику коштів Звіт про використання бюджетних коштів та Звіт про виконані роботи (надані послуги), за формами затвердженими селищною радою із підтвердними матеріалами.

4.4 Одержувач несе повну відповідальність за:

  • ефективне, раціональне та цільове використання бюджетних коштів згідно з чинним законодавством;
  • правильність складання плану використання бюджетних коштів;
  • достовірність даних при замовленні коштів у головного розпорядника;
  • своєчасне надання головному розпоряднику коштів Звіту про використання бюджетних коштів та Звіту про виконані роботи (надані послуги).

4.5 Використання коштів з іншою метою, яка не відповідає цьому Порядку, є нецільовим використанням бюджетних коштів, що тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України.

4.6 Складання та подання бюджетної звітності про використання бюджетних коштів Одержувачем до органів Державної казначейської служби України здійснюється у встановленому законодавством порядку. Одержувач надає бюджетну звітність головному розпоряднику бюджетних коштів.

Голова                                                                                  Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток  2

до рішення тридцять четвертої сесії 

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 17 травня 2024 року

№ 10-34/VIII

ДОГОВІР

про надання поточного трансферту з  селищного бюджету Козелецької селищної ради одержувачу бюджетних коштів

                                                                                «___»____________20    р.

Головний розпорядник бюджетних коштів: Козелецька селищна рада, в особі  селищного голови Бригинця Валентна Петровича, що діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з однієї сторони, і Одержувач бюджетних коштів: _________________ виконавець заходів  програми «_____________» в особі керівника________________, що діє на підставі Статуту, затвердженого __ ______ ______ №  (далі – одержувач бюджетних коштів), з іншої сторони, уклали цей договір про нижченаведене.

  1. Предмет договору

 

  1. Предметом договору є надання поточних трансфертів з селищного бюджету Козелецької селищної ради одержувачу бюджетних коштів на виконання заходів програми «__________________» (далі – Програма), які надаються за кодом програмної класифікації видатків ______ «________________», кодом економічної класифікації видатків бюджету 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)», 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)»
  2. Загальна сума бюджетних призначень на плановий 202_рік становить ________________ (__________________гривень 00 коп.).
  3. Головний розпорядник бюджетних коштів надає право одержувачу бюджетних коштів здійснювати витрати для забезпечення виконання заходів Програми в межах затвердженого обсягу бюджетних призначень згідно помісячного розпису видатків селищного бюджету Козелецької селищної ради на 202_ рік.
  1. Порядок та строки проведення розрахунків

 

  1. Фінансування видатків головним розпорядником бюджетних коштів на виконання заходів Програми здійснюється відповідно до помісячного розпису видатків бюджету Козелецької селищної ради шляхом перерахування коштів на рахунок підприємства, відкритий в органах казначейства України на підставі оформлених в установленому порядку підтвердних документів.
  2. Обов’язки сторін

 

1.Головний розпорядник бюджетних коштів зобов’язаний:

  • розглядати, перевіряти та вносити зміни в надані підприємством калькуляції (кошторисні розрахунки) собівартості робіт, плани використання бюджетних коштів, Звіт про використання бюджетних коштів та Звіт про виконані роботи (надані послуги);
  • здійснювати своєчасно та в повному обсязі виплати згідно з умовами цього договору та відповідно до помісячного розпису видатків селищного бюджету Козелецької селищної ради в межах затверджених бюджетних призначень при надходженні фінансування з бюджету Козелецької селищної ради;
  • забезпечити контроль за цільовим використанням бюджетних коштів; за достовірністю наданих Звітів про використання бюджетних коштів та виконаних робіт (наданих послуг).
  1. Одержувач бюджетних коштів зобов’язаний:
  • забезпечити цільове використання коштів та якісне виконання заходів Програми згідно переліку заходів та розрахунку планових витрат на умовах, передбачених цим договором з дотриманням вимог чинного законодавства України;
  • за вимогою головного розпорядника бюджетних коштів надавати йому оперативну інформацію про виконання заходів Програми;
  • надавати головному розпоряднику бюджетних коштів підтверджуючі документи, Звіт про використання бюджетних коштів та Звіт про виконані роботи (надані послуги) за встановленою формою і у термін, визначені головним розпорядником бюджетних коштів;
  • сприяти здійсненню представниками головного розпорядника бюджетних коштів контролю за виконанням умов цього договору;
  • здійснювати закупівлю товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів в установленому законодавством порядку;
  • здійснювати відкриття рахунків, реєстрацію, облік зобов’язань та проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, у порядку, встановленому казначейством України;
  • забезпечувати оприлюднення публічної інформації у відповідності до вимог Законів України «Про відкритість використання публічних коштів», «Про доступ до публічної інформації» та інших законодавчих актів та актів органів місцевого самоврядування;
  • виконувати інші вимоги законодавства України та актів органів місцевого самоврядування.

 

  1. Відповідальність сторін за невиконання умов договору

 

1.У разі порушення своїх зобов’язань за цим договором сторони несуть відповідальність згідно чинного законодавства України. Порушенням зобов’язання за цим договором вважається невиконання або неналежне виконання умов договору.

2.Підприємство несе відповідальність за складання планів використання бюджетних коштів, замовленні коштів на оплату видатків у головного розпорядника, достовірність поданої інформації у Звітах про використання бюджетних коштів.

3.Спори, що випливають з цього договору, розв’язуються шляхом проведення переговорів або у судовому порядку.

  1. Строк дії договору

 

  1. 1. Цей договір діє з « » __________202_ року до 31 грудня 202_ року, умови договору поширюються на відносини, які виникли з 01.01.202_ року відповідно до статті  631  Цивільного кодексу  України,  і діють до 31 грудня 202_ року.
  1. Інші умови

 

1.Зміни або розірвання до цього договору вносяться за взаємною згодою сторін. Додаткові договори та додатки до цього договору є його невід’ємною частиною і мають юридичну силу у разі, коли їх викладено у письмовій формі та підписано сторонами.

2.Правовідносини, що виникають у зв’язку з виконанням умов цього договору і не врегульовані ним, регулюються відповідно до закону.

Місцезнаходження та реквізити сторін

«Головний розпорядник

бюджетних коштів»

«Одержувач бюджетних коштів»

 

Голова                                                                                  Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  3

до рішення тридцять четвертої сесії 

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 17 травня 2024 року

№ 10-34/VIII

 

Виконавець програми (Одержувач)

ЗВІТ

про використання бюджетних коштів одержувачами

   

(найменування заходу програми)

за  період з_______________________по_________________________

№ з/з

Найменування витрат

Передбачено планом використання бюджетних коштів

отримано коштів на розрахунковий рахунок,грн.

проведено касові видатки одержувачем,грн.

залишок коштів на рахунку,грн. (3-4)

1

2

 

3

4

5

1

заробітна плата

       

2

нарахування на оплату праці

       

3

оплата послуг стороннім організаціям (крім комунальних)

       

4

сплата податків та інших обов`язкових платежів до бюджету

       

5

придбання матеріалів

       

6

придбання паливно-мастильних матеріалів

       

7

придбання запчастин

       

8

придбання предметів, інвентарю та інших витратних матеріалів (розшифрувати):

       

8.1.

         

8.2.

         

8.3.

         

9

 Інші витрати

       

 

РАЗОМ:

 

 

 

 

           
 

Керівник

       
 

 

 

(підпис)

 

(Ім’я ПРІЗВИЩЕ)

 

Головний бухгалтер

       

 

 

 

(підпис)

 

(Ім’я ПРІЗВИЩЕ)

 

Виконавець програми (Одержувач)

ЗВІТ

про виконані роботи (надані послуги)

 

(найменування заходу програми)

за  період з_______________________по_________________________

№ з/п

Найменування робіт (послуг)

Од.виміру

Кількість

Вартість виконаних робіт,грн.

         
         
         
         
         
         
         
         
         

 

РАЗОМ

 

 

 

           
 

Керівник

       
 

 

 

(підпис)

 

(Ім’я ПРІЗВИЩЕ)

 

Економіст

       
 

 

 

(підпис)

 

(Ім’я ПРІЗВИЩЕ)

 

 

       

 

 

 

 

 

 

 

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 11-34/VIII

Про внесення змін до рішення двадцять дев’ятої

сесії Козелецької селищної ради восьмого

скликання від 24.11.2023 року № 21-29/VIII

«Про затвердження Програми надання адресної

одноразової грошової допомоги на 2024 рік»

З метою соціального захисту малозабезпечених верств населення, які проживають на території Козелецької селищної ради, сімей військовослужбовців, які загинули (померли), отримали поранення під час безпосередньої участі у заходах для забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, громадян, що потрапили та перебувають в складних життєвих обставинах і потребують сторонньої фінансової допомоги, враховуючи вимоги Закону України                    від 05.11.2021 року № 1871-IX «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні» та постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2022 року № 265 «Деякі питання декларування і реєстрації місця проживання та ведення реєстрів територіальних громад», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», селищна рада вирішила:

  1. Внести зміни до рішення двадцять дев’ятої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 24.11.2023 року № 21-29/VIII «Про затвердження Програми надання адресної одноразової грошової допомоги на 2024 рік», а саме: абзац 4 розділу IV «Порядок надання адресної одноразової грошової допомоги» доповнити пунктом такого змісту:

- витяг з реєстру територіальної громади.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 12-34/VIII

Про внесення змін до рішення двадцять першої

сесії Козелецької селищної ради восьмого

скликання від 11.11.2022 року № 07-21/VIII

«Про затвердження Програми підтримки

збільшення народжуваності на території

Козелецької селищної ради на 2023-2024 роки»

З метою стимулювання народжуваності на території громади через підтримку сім’ї в якій народилася (була усиновлена) дитина, враховуючи вимоги Закону України від 05.11.2021 року № 1871-IX «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні» та постанови Кабінету Міністрів України                від 07.02.2022 року № 265 «Деякі питання декларування і реєстрації місця проживання та ведення реєстрів територіальних громад», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», селищна рада вирішила:

  1. Внести зміни до рішення двадцять першої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 11.11.2022 року № 07-21/VIII «Про затвердження Програми підтримки збільшення народжуваності на території Козелецької селищної ради на 2023-2024 роки», а саме: пункт 4 розділу IV «Порядок надання адресної одноразової грошової допомоги» доповнити підпунктом такого змісту:

- витяг з реєстру територіальної громади (батьки дитини).

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток 

до рішення  тридцять четвертої  сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від
17 травня 2024 року
№ 13-34/VIII

Додаток 1

до Програми

Напрями діяльності та заходи Програми розвитку цивільного захисту

Козелецької селищної ради на 2021-2027 роки у новій редакції

з/п

Назва

напряму діяльності

Перелік заходів Програми

Строк виконання заходів

Виконавці

Джерела фінансування

Орієнтовні обсяги фінансування (вартість)тис. грн

у тому числі:

Очікуваний резуль

тат

2021

2022

2023

2024

2025

2026

2027

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

1.

Створення та поповнення місцевого матеріального резерву

1.1. Надання термінової допомоги населенню для проведення аварійно-відновлювальних робіт. 1.2. Оперативне забезпечення аварійно-рятувальних формувань, залучених на локалізацію та ліквідацію надзвичайних ситуацій.

2021-2027

Козелецька селищна рада, Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради,                        КНП «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради ,КП «Козелецьводоканал»

Селищний бюджет,

залишок коштів

субвенції державного бюджету

15014,7

0

2494,7

7700,0

4520,0

100,0

100,0

100,0

Запобігання і ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру з мінімальними фінансовими і матеріальними затратами

1.3. Першочергове життєзабезпечення постраждалого населення в зонах надзвичайних ситуацій. 1.4. Забезпечення лікарськими засобами, виробами медичного призначення, медичним обладнанням, засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами, продовольством, питною водою та іншими матеріальними цінностями, які призначені для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій, надання допомоги постраждалому населенню.

1.5. Здійснення організаційних та спеціальних заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій.         1.6. Придбання техніки, генераторів, технічних засобів, інвентарю, а саме: газових, електричних побутових та інших приладів, обігрівачі, ломи, лопати, відра та інших матеріальних цінностей, призначених для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

1.7. Придбання будівельних матеріалів, необхідних для надання термінової допомоги постраждалому населенню для ремонту будівель та споруд в зонах надзвичайних ситуацій та ведення бойових дій.

1.8. Придбання пального для оперативного забезпечення підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, аварійно-рятувальних формувань, державних і комунальних служб, залучених на локалізацію та ліквідацію надзвичайних ситуацій, роботи транспорту, залученого для здійснення евакуація населення відповідно до розробленого плану евакуації.

1.9. Проведення реконструкції, поточного,  капітального ремонтів захисних споруд цивільного захисту: (сховища, протирадіаційні укриття, захисні споруди подвійного призначення, найпростіші укриття) закладів освіти, медицини та інших захисних споруд цивільного захисту Козелецької селищної ради.

1.10. Придбання предметів, матеріалів, будівельних матеріалів, обладнання та інвентаря для проведення ремонту та облаштування захисних споруд цивільного захисту

1.11. Проектування та будівництво фортифікаційних споруд та інших об’єктів  цивільного захисту.

2.

Здійснення організаційних та спеціальних заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій

2.1. Обстеження місцевості та знешкодження вибухонебезпечних предметів на території селищної ради (виконання термінових заявок).

 

2021-2027

Козелецька селищна рада

Селищний бюджет

12,0

0

2,0

2,0

2,0

2,0

2,0

2,0

Захист населе ння від вибухонебезпеч них предме тів

3.

Розвиток системи зв'язку, оповіщення та інформатизації цивільного  захисту

3.1. Створення, модернізація місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення

2021-2027

Козелецька селищна рада

Селищний бюджет

122,0

0

7,0

7,0

87,0

7,0

7,0

7,0

Підтримання системи оповіщення цивільного захисту у стані готовності до використання за призначенням

4.

Проведення роз’яснювально-інформаційної роботи серед населення

4.1. Придбання наочних матеріалів з безпеки життєдіяльності населення

2021-2027

Козелецька селищна рада

Селищний бюджет, кошти підприємств, установ, організацій

31,0

0

6,0

5,0

5,0

5,0

5,0

5,0

Наочне сприйняття вимог безпеки життєдіяльності та порядку дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

17 травня  2024 року

сел. Козелець

№ 13-34/VIII

Про внесення змін до рішення тридцять другої сесії

Козелецької селищної ради восьмого скликання

від 01 березня 2024 року №07-32/VIII

«Про затвердження Програми розвитку цивільного захисту

Козелецької селищної ради на 2021-2027 роки у новій редакції»

 

З метою підвищення рівня захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 року № 64 «Про введення воєнного стану в Україні», Закону України від 12.05.2015 року               № 389 «Про правовий режим воєнного стану» (зі змінами), керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

1.       Внести зміни до рішення тридцять другої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 01 березня 2024 року №07-32/VIII «Про затвердження Програми розвитку цивільного захисту Козелецької селищної ради на 2021-2027 роки у новій редакції», а саме:

1.1.  Додаток 1 до Програми викласти в новій редакції (додається).

  1. Фінансовому управлінню селищної ради передбачити кошти на фінансування заходів Програми, які планується реалізувати.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності та постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

17 травня  2024 року

сел. Козелець

 

№ 14-34/VIII

Про затвердження Положення про

формування та використання коштів

цільового фонду Козелецької селищної ради 

Відповідно до Бюджетного кодексу України з метою ефективного використання залучення додаткових коштів для вирішення питань економічного та соціально-культурного розвитку, реалізації стратегічних приорітетів розвитку громади та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  селищна рада вирішила:

  1. Затвердити Положення про формування та використання коштів цільового фонду Козелецької селищної ради згідно додатку.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності                                                                 

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток 

до рішення тридцять четвертої сесії  Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 17 травня 2024 року

№ 14-34/VIII

П О Л О Ж Е Н Н Я

Про формування та використання коштів цільового фонду Козелецької селищної ради 

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

                Цільовий фонд Козелецької селищної ради  (далі - цільовий фонд) утворюється, формується та використовується згідно з пунктом 25 статті 26 та статтею 68 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

                Цільовий фонд створюється з метою забезпечення додаткового фінансування соціальної сфери, закладів освіти, культури, медицини, спорту, громадських організацій, розвитку інфраструктури   і благоустрою селищної ради та інших невідкладних потреб.

            Формування та використання коштів фонду регулюються законодавством України та цим Положенням.

             Положення про цільовий фонд затверджується рішенням сесії селищної ради. Пропозиції про зміни, уточнення та доповнення до положення мають право вносити депутати селищної ради, постійні комісії селищної ради, виконавчий комітет селищної ради, селищний голова.

          Зміни, уточнення і доповнення вносяться рішенням селищної ради.

                             ІІ. ФОРМУВАННЯ ЦІЛЬОВОГО ФОНДУ

     Цільовий фонд селищної ради формується за рахунок:

2.1. Добровільних пожертв від юридичних та фізичних осіб.

2.2. Коштів самооподаткування, благодійних внесків і пожертв громадян, організацій, установ, підприємств.

2.3. Інших платежів не заборонених чинним законодавством.

         Добровільні внески, безповоротна фінансова допомога та інші надходження зараховуються на доходний рахунок, відкритий  в УДКСУ у Козелецькому районі Чернігівської області по КБКД 50110000 «Цільові фонди, утворені Верховною радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади».

 

ІІІ. ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ЦІЛЬОВОГО ФОНДУ

         Кошти цільового фонду селищного бюджету Козелецької селищної ради плануються та використовуються за ТПКВКМБ 0117691 « Виконання заходів за рахунок цільових фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади».

Кошти цільового фонду використовуються відповідно до затверджених кошторисів за рішеннями сесій селищної ради на розвиток соціальної сфери,  бюджетних установ, комунальних підприємств, а також проведення робіт по благоустрою населених пунктів селищної ради, а саме:

       - благоустрій сільських кладовищ, вивезення сміття, транспортні послуги та грейдерування;

       - для розрахунків за надання юридичних послуг;

       - придбання квітів, вінків до пам`ятників та на ритуальні послуги;

       - проведення поточного ремонту установ та об’єктів комунальної власності громади, придбання будівельних та господарчих матеріалів на  ремонт  об’єктів  комунальної власності;

       - придбання матеріалів та оплату  послуг  по обслуговуванню електромереж, повірка, приєднання, заміна електроустановок, поточні роботи з ремонту електролічильників комунальних закладів громади;

       - придбання державних прапорів;

       - придбання енергозберігаючих та світлодіодних ламп та перехідників;

  - благоустрій сміттєзвалищ;

       - чистку та хлорування колодязів;

       - ремонт та придбання запасних частин до бензопил, бензокос, придбання змащувачів, мастил;

       - придбання  предметів матеріалів, здійснення заходів із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій (у період  дії воєнного стану);

       - інші витрати, зазначені у протоколах сходів сіл старостинських округів Козелецької селищної ради.

ІV. ЗВІТНІСТЬ ПРО ФОРМУВАННЯ І ВИКОРИСТАННЯ ЦІЛЬОВОГО ФОНДУ

4.1. Інформація про формування і використання цільового фонду надається комісії з  питань, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

4.2. Кошти цільового фонду зберігаються на рахунку УДКСУ у Козелецькому районі Чернігівської області.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

17 травня  2024 року

сел. Козелець

 

№ 15-34/VIII

Про затвердження Положення про облік

та використання коштів спеціального фонду

Козелецької селищної ради

Відповідно до Бюджетного кодексу України з метою акумулювання, використання, а також перерозподілу коштів спеціального фонду та  керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити Положення про облік та використання коштів спеціального фонду Козелецької селищної ради згідно додатку.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.                                                       

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток 

до рішення тридцять четвертої сесії  Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 17 травня 2024 р

№ 15-34/VIII

ПОЛОЖЕННЯ

про облік та використання коштів спеціального фонду

Козелецької селищної ради

                             

  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

       1.1. Спеціальний     фонд (надалі –  Фонд)  формується  відповідно  до статті  69  Бюджетного   кодексу   України   з   метою   акумулювання, використання, а також перерозподілу коштів спеціального фонду бюджетних установ, які одержуються як надходження від плати за послуги та за рахунок коштів, отриманих з інших джерел власних надходжень бюджетних установ згідно із законодавством ( далі- кошти спеціального фонду).

     1.2.  Порядок     формування       і  використання      коштів    спеціального     фонду регулюється чинним законодавством України та цим Положенням. 

     1.3.  Фонд  створений  і  діє  відповідно  до  діючого  законодавства  та  цього  Положення.

  1. ДЖЕРЕЛА ФОРМУВАННЯ ДОХІДНОЇ ЧАСТИНИ ФОНДУ

2.1. Власні надходження бюджетних установ отримуються додатково до коштів загального фонду бюджету і включаються до спеціального фонду бюджету.

2.2.Власні надходження бюджетних установ поділяються на такі групи:

перша група - надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством;

друга група - інші джерела власних надходжень бюджетних установ.

У складі першої групи виділяються такі підгрупи:

підгрупа 1 - плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю;

підгрупа 2 - надходження бюджетних установ від додаткової (господарської) діяльності;

підгрупа 3 - плата за оренду майна бюджетних установ;

підгрупа 4 - надходження бюджетних установ від реалізації в установленому порядку майна (крім нерухомого майна).

У складі другої групи виділяються такі підгрупи:

підгрупа 1 - благодійні внески, гранти та дарунки;

підгрупа 2 - кошти, що отримують бюджетні установи від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів, у тому числі заходів з відчуження для суспільних потреб земельних ділянок та розміщених на них інших об’єктів нерухомого майна, що перебувають у приватній власності фізичних або юридичних осіб;

підгрупа 3 - кошти, що отримують вищі та професійно-технічні навчальні заклади від розміщення на депозитах тимчасово вільних бюджетних коштів, отриманих за надання платних послуг, якщо таким закладам законом надано відповідне право; кошти, що отримують державні і комунальні вищі навчальні заклади, наукові установи та заклади культури як відсотки, нараховані на залишок коштів на поточних рахунках, відкритих у банках державного сектору для розміщення власних надходжень, отриманих як плата за послуги, що надаються ними згідно з основною діяльністю, благодійні внески та гранти.

       2.3. До джерел формування спеціального фонду належать власні надходження,  отримані  як  плата за  послуги, що  надаються  згідно  з основною  діяльністю; власні  надходження,  отримані  як  плата  за  оренду  та благодійні  внески  –  добровільні  пожертвування юридичних та фізичних осіб, організацій, установ, підприємств усіх  форм власності, безповоротна фінансова допомога, інша благодійна допомога.        

      2.4.  Кошти  зараховуються  на  окремі  рахунки,  які      відкрито  в Управлінні  Державної  казначейської  служби  України  у  Козелецькому районі Чернігівської області за  кодами бюджетної класифікації доходів:

     - 25010100

     - 25010200

     - 25010300

     - 25010400

     - 25020100

     - 25020200.

2.5.  Якщо фактичний обсяг власних надходжень за спеціальним фондом кошторису бюджетної установи менший від планових показників, врахованих у спеціальному фонді її кошторису, розпорядник бюджетних коштів зобов'язаний до закінчення бюджетного періоду зробити зміни до спеціального фонду кошторису щодо зменшення власних надходжень і видатків з урахуванням очікуваного виконання спеціального фонду кошторису у відповідному бюджетному періоді. Розпорядники бюджетних коштів упорядковують бюджетні зобов'язання з урахуванням внесених змін до спеціального фонду кошторису.

         2.6. Якщо обсяги власних надходжень бюджетних установ перевищують відповідні витрати, затверджені законом про Державний бюджет України (рішенням про місцевий бюджет), розпорядник бюджетних коштів передбачає спрямування таких надпланових обсягів у першу чергу на погашення заборгованості з оплати праці, нарахувань на заробітну плату,  комунальних послуг та енергоносіїв.

          2.7. Зміни до спеціального фонду кошторису протягом бюджетного періоду у частині   зазначених   власних    надходжень     вносяться   на  підставі   довідок   про надходження на відповідні реєстраційні рахунки, наданих в установленому порядку органами   Казначейства,   та  довідок   про  зміни  до  кошторису    закладу,  установи (плану використання бюджетних коштів), що затверджуються у тому ж порядку, що і  кошториси   (плани  використання    бюджетних  коштів),    без  внесення  відповідних змін до бюджетного розпису за спеціальним фондом бюджету.

    Зазначені   зміни   до  спеціального    фонду    кошторису    (плану   використання бюджетних коштів) вносяться на підставі розрахунків з відповідним обґрунтуванням у  разі  виникнення  потреби  у  збільшенні  (скороченні,  перерозподілу)  надходжень та/або  видатків,  а також   використанні   залишків   бюджетних     коштів  на  початок бюджетного періоду, що утворилися на відповідному поточному рахунку в органах Казначейства.

       Головні розпорядники подають   довідки   про   внесення   змін   до кошторисів    (планів  використання    бюджетних    коштів)   органам  Казначейства    не пізніше  останнього робочого дня звітного місяця.

   Головні розпорядники    та  органи    Казначейства    ведуть   облік   таких   змін   і відображають у звітності про виконання бюджету планові показники за спеціальним фондом бюджету з урахуванням внесених змін до кошторисів (планів використання бюджетних коштів).

   2.8.  У разі отримання благодійної допомоги у натуральні формі, головні розпорядники подають до органів Казначейства  довідку про надходження у натуральній формі не пізніше останнього робочого дня місяця.

  1. ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ФОНДУ

   3.1. Власні надходження бюджетних установ використовуються (з урахуванням частини дев'ятої статті 51 Бюджетного Кодексу) на:

- покриття витрат, пов'язаних з організацією та наданням послуг, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю;

- організацію додаткової (господарської) діяльності бюджетних установ;

- утримання, облаштування, ремонт та придбання майна бюджетних установ;

- ремонт, модернізацію чи придбання нових необоротних активів та матеріальних цінностей;

- господарські потреби бюджетних установ, включаючи оплату комунальних послуг і енергоносіїв;

- організацію основної діяльності бюджетних установ;

- виконання відповідних цільових заходів.

3.2. Платежі за рахунок спеціального фонду бюджету здійснюються в межах коштів, що фактично надійшли до цього фонду на відповідну мету (з дотриманням вимог частини другої статті 57 Бюджетного Кодексу), якщо цим Кодексом та/або законом про Державний бюджет України (рішенням про місцевий бюджет) не встановлено інше.   

 3.3. Невикористані протягом року  кошти спеціального фонду  вилученню не підлягають    і  переносяться   на  наступний    бюджетний     період, а також   можуть   бути перерозподілені  на  інші  цілі,  відповідно  до  рішень  керівника  та  в  установленому законодавством порядку.

  1. БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК ТА ЗВІТНІСТЬ

                     ПРО ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ФОНДУ

       4.1.  Бухгалтерський  облік  фінансово-господарських  операцій          спеціального  фонду  за  напрямами  використання  коштів  здійснюється  головними розпорядниками коштів.

      4.2.  Бухгалтерський  облік  надходжень  і  використання  коштів  спеціального  фонду    здійснюється    Управлінням     Державної     казначейської    служби  України у Козелецькому районі Чернігівської області   на   підставі   звітів,  поданих    головними  розпорядниками коштів. 

      4.3.   Звіти   про   використання   коштів   Фонду   складаються   після   закінчення  відповідного бюджетного періоду щоквартально та за рік.

     4.4.  Контроль   за   надходженням  та   використанням   коштів   спеціального фонду  здійснюють  органи,  на  які  покладено відповідні функції згідно чинного законодавства.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

17 травня 2024 року

сел. Козелець

 

№ 16-34/VIII

Про затвердження Положення про

Центр надання адміністративних послуг

Козелецької селищної ради у новій редакції

         На виконання Закону України «Про адміністративні послуги», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг (зі змінами та доповненнями), відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.02.2013 №118 «Про затвердження Примірного положення про Центр надання адміністративних послуг», керуючись статтями 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити Положення про Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради в новій редакції, згідно з додатком.
  2. Рішення 17 сесії Козелецької селищної ради 8 скликання від 17 грудня 2021 року № 12-17/VIII «Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради у новій редакції» вважати таким, що втратило чинність.
  3. Дане рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку, згідно з додатком.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток до  рішення тридцять четвертої сесії       

Козелецької селищної ради восьмого скликання

                                                        від 17 травня 2024 року №16-34/VIII

Положення

про Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

(нова редакція)

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

  • Центр надання адміністративних послуг (далі - Центр або ЦНАП) є структурним підрозділом (відділом) Козелецької селищної ради, який утворено у складі виконавчих органів Козелецької селищної ради з метою забезпечення надання адміністративних та дозвільних послуг фізичним та юридичним особам (далі - суб’єктам звернень).
  • Центр підконтрольний і підзвітний Козелецькій селищній раді, підпорядкований її виконавчому комітету, селищному голові. Рішення щодо утворення, ліквідації або реорганізації Центру приймається Козелецькою селищною радою.
  • Центр у своїй діяльності керується Конституцією та Законами України

«Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про адміністративні послуги», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», «Про звернення громадян», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про захист персональних даних», «Про запобігання корупції», актами Президента України і Кабінету Міністрів України, рішеннями селищної ради, її виконавчого комітету, розпорядженнями селищного голови, даним Положенням та іншими нормативними актами.

Загальні принципи роботи учасників Центру:

доступність послуг для всіх фізичних та юридичних осіб;

дотримання стандартів надання послуг;

відповідність розміру плати за послуги вимогам законодавства;

відкритість та прозорість;

зрозумілість процедур;

оперативність у вирішенні питань;

забезпечення доступу суб'єктів звернень до інформації про стан, хід  та результати розгляду їх звернень.

  • Принципи співпраці учасників Центру:
    • суворе дотримання законодавчих та інших нормативно-правових актів, що регулюють порядок надання адміністративних послуг;
    • встановлення єдиних для усіх суб'єктів звернень та суб'єктів надання адміністративних послуг вимог відповідно до законодавства до порядку надання адміністративних послуг, проведення реєстраційних дій;
    • забезпечення рівності прав суб'єктів звернень;
    • беззастережне дотримання принципу організаційної єдності;
    • інформування всіх учасників Центру про зміни, які відбулися в законодавчих та інших нормативно-правових актах щодо процедур надання адміністративних послуг;
    • оперативне реагування та усунення виявлених недоліків, які можуть стати причиною порушення прав та законних інтересів суб'єктів звернень, термінів надання адміністративних послуг або погіршувати якість обслуговування відвідувачів;
    • сприяння налагодженню прозорих і партнерських стосунків у співпраці учасників Центру та суб'єктів звернень;
    • сприяння формуванню позитивної думки суб'єктів господарської діяльності та громадськості щодо системи надання адміністративних послуг за принципом організаційної єдності.
  • Положення про ЦНАП та порядок взаємодії його учасників (далі - Положення) встановлює єдині організаційні принципи роботи працівників виконавчих органів селищної ради, а також, інших суб’єктів надання адміністративних послуг (далі - СНАП), державних та комунальних підприємств, установ в одному приміщенні з питань організації надання адміністративних та інших публічних послуг та порядок взаємодії учасників ЦНАП з метою налагодження якісного документообігу та вирішення звернень суб’єктів звернення.
  • Порядок взаємодії, що встановлюється цим Положенням, є обов'язковим до виконання для всіх учасників ЦНАП.
  • Основні технічні вимоги до організації прийому суб’єктів звернень у ЦНАП, оснащення робочих місць працівників, залучених до роботи Центру, визначається регламентом роботи ЦНАП, а також графіком роботи, який затверджується Козелецькою селищною радою.
  • Перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП, визначається та затверджується рішенням сесії Козелецької селищної ради і включає адміністративні послуги, суб’єктами надання яких є виконавчі органи селищної ради, та адміністративні послуги, суб’єктами надання яких є органи виконавчої влади (територіальні органи/підрозділи центральних органів виконавчої влади).

До адміністративних послуг також прирівнюється надання органом місцевого самоврядування, їх посадовими особами витягів та виписок із реєстрів, довідок, копій, дублікатів документів та інші передбачені законом дії, у результаті яких суб’єкту звернення, а також об’єкту, що перебуває в

його власності, володінні чи користуванні, надається або підтверджується певний юридичний статус та/або факт.

ІІ. ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ

               На ЦНАП покладаються такі основні завдання:

  • організація надання адміністративних та дозвільних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;
  • спрощення процедури отримання адміністративних, дозвільних послуг та поліпшення якості їх надання;
  • забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора;
  • вжиття заходів щодо запровадження надання адміністративних послуг в електронній формі;
  • використання сучасних інформаційних технологій з метою доступності замовлення адміністративних та дозвільних послуг в он-лайн режимі.
    • ЦНАП забезпечує надання адміністративних послуг через адміністратора шляхом його взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг, а також у випадках передбачених законодавством – безпосередньо представниками суб’єктів надання адміністративних послуг.
    • Центр здійснює:

державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень відповідно до закону, тобто офіційне визнання і підтвердження фактів набуття, змін або припинення речових прав на нерухоме майно, обтяжень таких прав шляхом внесення відповідних записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;

державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, тобто офіційне визнання шляхом засвідчення факту створення або припинення юридичної особи, набуття або позбавлення статусу підприємця фізичної особи, зміни відомостей, містяться в Єдиному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань про юридичну та фізичну особу – підприємця, а також проведення інших реєстраційних дій відповідно до закону;

реалізацію повноважень з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб, видача Витягів про реєстрацію місця проживання, зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб, видача Витягу про зняття з реєстрації місця проживання, здійснення актуалізації даних осіб та наповнення реєстра територіальної громади;

державну реєстрацію актів цивільного стану про народження фізичної особи та її походження, шлюбу, смерті;

надання відомостей з Державного земельного кадастру;

ведення погосподарського обліку та перезакладання документів погосподарського обліку;

здійснення інших повноважень на основі та на виконання Конституції та законів України, актів Кабінету Міністрів України та інших нормативно-правових актів.

ІІІ. ПРАВА ЦНАП

  • ЦНАП під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє з центральними та місцевими органами виконавчої влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами або організаціями.
  • Безоплатно отримує від суб’єктів надання адміністративних та дозвільних послуг, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери їх управління, документи та інформацію, пов’язані з наданням таких послуг, в установленому законом порядку.
  • Отримує відомості з баз даних центральних органів виконавчої влади для належного надання адміністративних чи дозвільних послуг.
  • Взаємодіє з представниками районного ЦНАП, інших ОТГ в рамках чинних Меморандумів та угод про співпрацю.
  • Може утворювати віддалені робочі місця, а також територіальні підрозділи (за потреби).

VІ. СТРУКТУРА ЦНАП

                  Штатний розпис та структура ЦНАП затверджуються у встановленому порядку рішенням сесії Козелецької селищної ради.

               Очолює Центр (відділ) начальник Центру - державний реєстратор ЦНАП Козелецької селищної ради, на якого покладається обов’язки щодо здійснення функцій з керівництва та відповідальності за організацію його діяльності.

                 ЦНАП Козелецької селищної ради складається із начальника, заступника начальника, адміністраторів, державних реєстраторів, головних спеціалістів, головного спеціаліста-системного адміністратора та діловодів віддалених робочих місць по старостинських округах.

  • Начальник, заступник начальника, адміністратори, державні реєстратори та інші працівники ЦНАП призначаються на посаду та звільняються з посади розпорядженням Козелецького селищного голови відповідно до чинного законодавства.

                Розташування ЦНАП: 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, сел. Козелець, вул. Соборності, 27 (перший поверх адмінбудівлі).

                 З метою забезпечення зручних та доступних умов отримання адміністративних послуг суб’єктами звернень у межах старостинських округів Козелецької селищної ради при ЦНАПі утворені віддалені робочі місця для роботи діловодів Центру в яких забезпечується надання адміністративних послуг відповідно до переліку, який визначається Козелецькою селищною радою, за наступними адресами:

Берлозівський старостинський округ – 17000, Чернігівська область,    Чернігівський район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

Білейківський старостинський округ - 17004, Чернігівська область,    Чернігівський район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

Бобруйківський старостинський округ – 17070, Чернігівська область, Чернігівський район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

Бригинцівський старостинський округ – 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24а;

Булахівський старостинський округ – 17070, Чернігівська область, Чернігівський район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

Данівський старостинський округ - 17080, Чернігівська область,

Чернігівський район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

Лемешівський старостинський округ – 17052, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лемеші, вулиця Магістральна, 2а;

Лихолітський старостинський округ - 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 ;

Озерненський старостинський округ – 17022, Чернігівська область, Чернігівський район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

Омелянівський    старостинський    округ    –  17084, Чернігівська область, Чернігівський район, село Омелянів, вулиця Миру, 32а;

Патютинський    старостинський    округ     –  17051, Чернігівська область, Чернігівський район, село Патюти, вулиця  Мартиненка, 29;

Пилятинський    старостинський     округ     –  17054, Чернігівська область, Чернігівський район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4а;

Скрипчинський    старостинський    округ    –  17062, Чернігівська область, Чернігівський район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

Стависький старостинський округ  – 17053, Чернігівська область, Чернігівський район, село Ставиське вулиця Українська, 55а;

Село Мостище  - 17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;

Село Ничогівка  - 17083, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;

Села Сираї, Карпоки, Сокирин  - 17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

Село Савин  - 17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;

Села Олексіївщина, Закревське, Жеребецьке, Тополі, Гарбузин, Єрків  - 17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

Повноваження працівників віддаленого робочого місця визначаються відповідно до вимог Законів України «Про адміністративні        послуги», «Про місцеве самоврядування в Україні», рішеннями сесії Козелецької селищної ради, цим Положенням та посадовими інструкціями.

         Внутрішня структура Центру включає в себе організаційне поєднання в одному приміщені адміністративних органів та їх посадових осіб     і службовців, що має забезпечувати дотримання та функціонування принципу  організаційної єдності в організації надання послуг.

         Кількість представників місцевих (територіальних) органів державної виконавчої влади, державних та комунальних підприємств, установ, задіяних у роботі Центру, визначається в межах граничної чисельності робочих місць відповідно до узгоджених рішень про надання робочих місць.

  1. ПОВНОВАЖЕННЯ КЕРІВНИКА ЦНАП

5.1. Начальник Центру надання адміністративних послуг діє в рамках чинного законодавства та завдань, покладених на Центр:

  • здійснює керівництво роботою ЦНАП, несе персональну відповідальність за організацію його діяльності;
  • організовує діяльність ЦНАП, у тому числі щодо взаємодії із суб’єктами надання адміністративних та дозвільних послуг, вживає заходів до підвищення ефективності роботи Центру;
  • координує діяльність адміністраторів, державних реєстраторів та інших працівників ЦНАП, контролює якість та своєчасність виконання ними обов’язків;
  • організовує інформаційне забезпечення роботи ЦНАП, роботу із засобами масової інформації, визначає зміст та час проведення інформаційних заходів;
  • сприяє підвищенню кваліфікації персоналу ЦНАП;
  • сприяє створенню належних умов праці, вносить пропозиції щодо покращення матеріально-технічного забезпечення ЦНАП;
  • розглядає скарги на діяльність чи бездіяльність адміністраторів; державних реєстраторів та інших працівників ЦНАП;
  • може здійснювати функції адміністратора;
  • - виконує інші повноваження згідно з актами законодавства та Положенням про ЦНАП;
  • представляє ЦНАП при взаємодії з представниками ЦНАП Чернігівської райдержадміністрації, іншими громадами;
  • бере участь у роботі грантових Програм та проектів, спрямованих на розбудову ЦНАП.

VІ. ЗАГАЛЬНО – ОРГАНІЗАЦІЙНІ  ПИТАННЯ

 

         Суб’єкт звернення для отримання адміністративної послуги у ЦНАП звертається до адміністратора - посадової особи Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради, або у випадках передбачених законодавством – представника суб’єкта надання адміністративних послуг.

            Основними завданнями адміністратора є:

  • надання суб’єктам звернень вичерпної інформації і консультацій щодо вимог та порядку надання адміністративних та дозвільних послуг;
  • прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних та дозвільних послуг, здійснення їх реєстрації та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних чи дозвільних послуг не пізніше наступного робочого дня після їх отримання з дотриманням вимог Закону України “Про захист персональних даних”;
  • складення у випадках, передбачених законодавством, а також на вимогу суб’єкта звернення заяв в електронній формі, їх друк і надання суб’єкту звернення для перевірки та підписання;
  • видача або забезпечення надсилання через засоби поштового зв’язку суб’єктам звернень результатів надання адміністративних послуг (у тому числі рішення про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення), повідомлення про можливість отримання адміністративних послуг, оформлених суб’єктами надання адміністративних послуг;
  • організаційне забезпечення надання адміністративних та дозвільних послуг суб’єктами їх надання;
  • здійснення контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних чи дозвільних послуг строку розгляду справ та прийняття рішень;
  • надання адміністративних та дозвільних послуг у випадках, передбачених законом;
  • складення протоколів про адміністративні правопорушення у випадках, передбачених законом;
  • надання адміністративних та дозвільних послуг з використанням сучасних інформаційних технологій, систем ідентифікації особи (надання онлайн послуг).
    • Адміністратор має право:
  • безоплатно одержувати від суб’єктів надання адміністративних та дозвільних послуг, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери їх управління, документи та інформацію, пов’язані з наданням таких послуг, в установленому законом порядку;
  • погоджувати документи (рішення) в інших державних органах, органах влади та органах місцевого самоврядування, отримувати їх висновки з метою надання адміністративної чи дозвільної послуги без залучення суб’єкта звернення з дотриманням вимог Закону України “Про захист персональних даних”;
  • інформувати керівника ЦНАП та суб’єктів надання адміністративних чи дозвільних послуг про порушення строку розгляду заяв про надання адміністративної (дозвільної) послуги, вимагати вжиття заходів до усунення виявлених порушень;
  • посвідчувати власним підписом та печаткою (штампом) копії (фотокопії) документів і виписок з них, витягів з реєстрів та баз даних, які необхідні для надання адміністративної чи дозвільної послуги;
  • порушувати клопотання перед керівником Центру щодо вжиття заходів з метою забезпечення ефективної роботи Центру;
  • отримувати відомості з баз даних центральних органів виконавчої влади для належного надання адміністративних чи дозвільних послуг;
  • від імені виконавчого органу селищної ради розглядати справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 197, 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення, і накладати адміністративні стягнення.
    • Адміністратор має іменну печатку (штамп) із зазначенням його прізвища, імені, по батькові та найменування ЦНАП.

6.5 Державний реєстратор має печатку, зразок та опис якої встановлюється Міністерством юстиції України. Державний реєстратор самостійно приймає рішення за результатом розгляду заяв про державну реєстрацію прав та їх обтяжень. Втручання в діяльність державного реєстратора, крім випадків, передбачених законодавством України, забороняється і тягне за собою відповідальність згідно із законом.

  • Повноваження державного реєстратора, передбачені Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб- підприємців та громадських формувань", з прийому документів для надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та видачі оформлених результатів їх надання можуть виконувати адміністратори ЦНАП.
  • Повноваження державного реєстратора, передбачені Законом України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", з видачі та прийому документів можуть виконувати адміністратори ЦНАП.
  • При створені віддалених робочих місць для роботи адміністраторів (діловодів) Центру дотримуються вимоги організації надання адміністративних послуг, які визначені Законом України «Про адміністративні послуги» (стенди, вивіски, графік роботи, бланки заяв, зразки їх заповнення, зони очікування та інше), «Про місцеве самоврядування в Україні», рішеннями сесії Козелецької селищної ради, цим положенням та посадовими інструкціями.

            За рішенням органу, який утворив ЦНАП, в ньому також може здійснюватися:

прийняття звітів, декларацій, скарг;

- надання консультацій;

- прийняття та видача документів, не пов’язаних з наданням  адміністративних послуг;

- довідок.

           Час прийому суб’єктів звернень у ЦНАП становить не менш як п’яті днів на тиждень та сім годин на день без перерви на обід і є загальним (єдиним) для всіх адміністративних та дозвільних послуг, що надаються через ЦНАП, але не менше, ніж 40 годин на тиждень. Центр не рідше ніж один день на тиждень здійснює прийом суб’єктів звернень до двадцятої години.

Конкретний режим роботи Центру, зокрема дні та години прийому суб’єктів звернення, визначаються Козелецькою селищною радою відповідно до законодавства.

           Фінансування та матеріально-технічне забезпечення діяльності ЦНАП здійснюється за рахунок державного та місцевого бюджетів, а також з інших джерел дозволених законодавством.

VІІ. НАДАННЯ СУПУТНІХ ПОСЛУГ У ЦЕНТРІ

           У приміщеннях Центру можуть надаватися супутні послуги (виготовлення копій документів, продаж канцелярських товарів, надання банківських послуг тощо) суб’єктами господарювання відповідно до чинного                       законодавства.

           Надання платних супутніх послуг суб’єктами надання адміністративних послуг, адміністративними органами, адміністраторами, представниками суб'єктів надання адміністративних послуг у Центрі забороняється.

VІІІ. МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ

                        ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ       ЦЕНТРУ

Фінансування діяльності Центру здійснюється за рахунок коштів місцевого, державного бюджетів, грандів міжнародних та українських організацій та інших джерел, не заборонених чинним законодавством України.

ІХ. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

           Посадові особи, уповноважені відповідно до Закону надавати адміністративні послуги, адміністратори, представники учасників Центру несуть дисциплінарну, цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність, передбачену Законом, за порушення вимог законодавства у сфері надання адміністративних послуг.

              Дії або бездіяльність посадових осіб, уповноважених відповідно до Закону надавати адміністративні послуги, адміністраторів, державних реєстраторів, представників учасників Центру, керівників Центру та його працівників віддалених робочих місць можуть бути оскаржені у встановленому Законом порядку.

           Шкода, заподіяна фізичним або юридичним особам посадовими особами, уповноваженими відповідно до Закону надавати адміністративні послуги, представниками учасників Центру, внаслідок їх неправомірних дій або прийнятих ними рішень, відшкодовується у встановленому Законом порядку.

           Козелецька селищна рада, учасник Центру, відшкодувавши шкоду, заподіяну посадовою особою, уповноваженою відповідно до Закону надавати адміністративні послуги, представником учасника Центру, внаслідок незаконно прийнятих ними рішень, дій чи бездіяльності, мають право зворотної вимоги до винної особи згідно із Законом.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

17 травня 2024 року

сел.Козелець                                                                                  

№ 17-34/VIII

Про затвердження Регламенту роботи

Центру надання  адміністративних  послуг

Козелецької селищної ради у новій редакції

          Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2013 року №588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг» (зі змінами), керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити Регламент роботи Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради у новій редакції, згідно з додатком.
  2. Рішення п’ятнадцятої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 28.10.2021 року № 12-15/VIII «Про затвердження Регламенту роботи центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради у новій редакції», вважати таким, що втратило чинність.
  3. Дане рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Голова                                                                           Валентин БРИГИНЕЦЬ

                                                                   

Додаток

                                                                       до рішення тридцять четвертої сесії

                                                                             Козелецької селищної ради

восьмого скликання

             від  17 травня 2024 року     

                                                                              № 17-34/VIII

РЕГЛАМЕНТ

РОБОТИ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ КОЗЕЛЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

(нова редакція)

РОЗДІЛ 1. ЗАГАЛЬНІ ЧАСТИНА

1.1. Цей Регламент визначає порядок організації роботи Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради (далі – ЦНАП або Центр), його територіальних підрозділів, віддалених (у тому числі пересувних) робочих місць адміністраторів, порядок дій адміністраторів центру та їх взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг.

1.2. У цьому Регламенті терміни вживаються у значенні, наведеному в Законі України «Про адміністративні послуги».

1.3. Надання адміністративних послуг у ЦНАП здійснюється з дотриманням таких принципів:

верховенства права, у тому числі законності та юридичної визначеності;

стабільності;

рівності перед законом;

відкритості та прозорості;

оперативності та своєчасності;

доступності інформації про надання адміністративних послуг;

захищеності персональних даних;

раціональної мінімізації кількості документів та процедурних дій, що вимагаються для отримання адміністративних послуг;

неупередженості та справедливості;

доступності та зручності для суб’єктів звернення.

1.4. ЦНАП у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, актами центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Положенням про Центр та Регламентом роботи  Центру.

РОЗДІЛ 2. ВИМОГИ ДО ПРИМІЩЕННЯ, В ЯКОМУ РОЗМІЩУЄТЬСЯ ЦЕНТР

2.1. ЦНАП розміщується в центральній частині селища Козелець в зручному для суб’єктів звернення місці з розвинутою транспортною інфраструктурою.

На вході до приміщення (будівлі) розміщуються вивіска з позначенням “Центр надання адміністративних послуг” або “Центр Дії”, яке дублюється у тактильному вигляді та шрифтом Брайля. Позначення “Центр надання адміністративних послуг” та “Центр Дії” можуть розміщуватися одночасно.

Перед входом до приміщення розміщуються тактильні та контрастні позначки для осіб з інвалідністю з порушеннями зору.

Вхід до приміщень центру, який має сходи, повинен бути облаштований кнопкою виклику, пандусом та поручнями з обох боків для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, а також місцями для тимчасового розміщення дитячих колясок.

У приміщенні центру облаштовується санітарна кімната з урахуванням потреб осіб з інвалідністю, зокрема тих, що пересуваються на кріслах колісних, та інших маломобільних груп населення.

Облаштування центру позначенням “Центр Дії”, навігаційними табличками (табличками, які використовуються для орієнтування у центрі), піктограмами здійснюється за зразками згідно з додатками 1-4 Постанови Кабінету Міністрів України № 588 від 01.08.2013 року .

Для оздоблення стін рекомендоване використання кольорів згідно з додатком 5 Постанови Кабінету Міністрів України № 588 від 01.08.2013 року.

У кольорі чи елементах меблів рекомендованим є використання хоча б одного з кольорів, яким оздоблено стіни центру.

Облаштування центру здійснюється з дотриманням вимог щодо інклюзивності будівель і споруд, передбачених Державними будівельними нормами ДБН В.2.2-40:2018 “Будинки і споруди. Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення” стосовно їх доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

На прилеглій до центру території облаштовуються місця для безоплатної стоянки автомобільного транспорту суб’єктів звернення, зокрема відповідно позначені місця для автотранспортних засобів, якими керують (в яких перевозяться) особи з інвалідністю, у кількості, визначеній Законом України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”. Будівлі, приміщення та стоянки центру облаштовуються з урахуванням потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення згідно з вимогами відповідних державних будівельних норм, стандартів і правил. На прилеглих вулицях розміщуються інформаційні таблички, на яких зазначається місце розташування центру.

2.2. Приміщення ЦНАП поділяється на відкриту та закриту частини.

У відкритій частині здійснюється прийом, консультування, інформування та обслуговування суб’єктів звернення працівниками центру. Суб’єкти звернення мають безперешкодний доступ до такої частини центру.

Відкрита частина включає:

сектор прийому;

сектор інформування;

сектор очікування;

сектор обслуговування.

Відкрита частина розміщується на першому поверсі будівлі за умови створення належних умов для безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщень будівлі.

Закрита частина призначена виключно для опрацювання документів, пошти, надання консультацій та здійснення попереднього запису суб’єктів звернення на прийом до адміністраторів за допомогою засобів телекомунікації (телефону, електронної пошти, інших засобів зв’язку), а також збереження документів, справ, журналів обліку/реєстрації (розміщення архіву).

Вхід до закритої частини центру суб’єктам звернення забороняється.

Закрита частина може розміщуватися на інших поверхах, ніж відкрита частина.

2.3. Сектор прийому облаштовується при вході до приміщення центру. У ньому здійснюється загальне інформування та консультування суб’єктів звернення з питань роботи центру.

2.4. Сектор інформування облаштовується з метою ознайомлення суб’єктів звернення з порядком та умовами надання адміністративних послуг.

У секторі інформування розміщуються інформаційні стенди, постери (плакати) та/або інформаційні термінали в зручному для перегляду місці, що містять актуальну, вичерпну інформацію, необхідну для одержання адміністративних послуг, а також інформацію щодо можливостей отримання послуг он-лайн в електронному вигляді, інформацію щодо здійснення консультування підприємців (“Дія. Бізнес”) (у разі проведення такого консультування в приміщеннях центру), інформацію щодо здійснення прийому суб’єктів звернення з надання безоплатної правової допомоги (у разі проведення такого прийому в приміщеннях центру), а також інформацію щодо електронного урядування та електронної демократії, розвитку цифрових навичок та цифрових прав громадян, цифрових інновацій та технологій.

Сектор інформування облаштовується столами, стільцями, комп’ютерною технікою з вільним доступом до Інтернету та забезпечується канцелярськими товарами для заповнення суб’єктами звернення необхідних документів.

Для висловлення суб’єктами звернень зауважень і пропозицій щодо якості надання адміністративних послуг приміщення, де розміщені сектор інформування центру, територіальний підрозділ центру, віддалене (у тому числі пересувне) робоче місце адміністратора, облаштовуються відповідними засобами (зокрема скринькою) та/або в них розміщується в доступному місці книга відгуків і пропозицій.

Для встановлення зворотного зв’язку із суб’єктами звернень в електронній формі у зазначеному приміщенні розміщується інформація, що містить гіпертекстові посилання та QR-коди на форми-опитувальники (анкети) для оцінювання суб’єктами звернення якості наданих їм адміністративних послуг, в тому числі на комп’ютерній техніці, у терміналах, інших технічних засобах, а також на відповідних веб-сайтах. Зазначена інформація розміщується окремо в секторах прийому, інформування, очікування та обслуговування.

2.5. Сектор очікування розміщується в просторому приміщенні, площа якого визначається залежно від кількості осіб, які звертаються до центру протягом дня, та облаштовується столами для оформлення документів та в достатній кількості стільцями, кріслами тощо.

У секторі очікування облаштовуються місця для суб’єктів звернень в центрах, утворених на території міських, селищних, сільських територіальних громад. Їх рекомендована кількість від 10 до 20 тис. осіб, - не менш як 10 місць.

Сектор очікування у разі потреби обладнується автоматизованою системою керування чергою, системою звукового інформування осіб похилого віку та осіб з інвалідністю з порушеннями зору.

У приміщеннях центру, його територіальних підрозділів, у приміщеннях, де розміщені віддалені робочі місця адміністраторів, та на пересувних віддалених робочих місцях адміністраторів створюються умови для оплати суб’єктами звернень адміністративного збору (зокрема, розміщуються банкомати, платіжні термінали (у тому числі POS-термінали, програмно-технічні комплекси самообслуговування).

2.6. Сектор обслуговування повинен бути утворений за принципом відкритості розміщення робочих місць. Для швидкого обслуговування суб’єктів звернень робочі місця адміністраторів можуть розподілятися за принципом прийому і видачі документів. Кожне робоче місце для прийому суб’єктів звернення повинно мати інформаційну табличку із зазначенням номера такого місця, прізвища, імені, по батькові та посади адміністратора центру.

2.7. Площа секторів очікування та обслуговування центру, його територіального підрозділу та приміщення, де розміщено віддалене робоче місце адміністратора, а також площа пересувного віддаленого робочого місця адміністратора “Мобільний центр” повинна бути достатньою для забезпечення зручних та комфортних умов для прийому суб’єктів звернення і роботи адміністраторів центру.

Рекомендована площа секторів очікування та обслуговування становить для центрів, утворених на території міських, селищних, сільських територіальних громад з населенням: від 10 до 50 тис. осіб, - не менш як 50 кв. метрів.

2.8. На інформаційних стендах або інформаційних терміналах розміщується інформація, зокрема, про:

найменування центру, його місцезнаходження та місцезнаходження його територіальних підрозділів, віддалених робочих місць адміністраторів, місця розташування майданчиків, на яких працюють пересувні віддалені робочі місця адміністратора “Мобільний центр” (в разі їх утворення), номери телефонів для довідок, факсу, адресу веб-сайту, електронної пошти;

графік роботи центру, його територіальних підрозділів, віддалених (у тому числі пересувних) робочих місць адміністраторів (в разі їх утворення) (прийомні дні та години, вихідні дні), який затверджується органом, що утворив центр, з урахуванням потреб суб’єктів звернення та відповідно до вимог Закону України “Про адміністративні послуги”;

перелік адміністративних послуг, які надаються через центр, його територіальні підрозділи, віддалені (у тому числі пересувні) робочі місця адміністраторів (в разі їх утворення), та відповідні інформаційні картки адміністративних послуг;

строки надання адміністративних послуг;

бланки заяв та інших документів, необхідних для звернення за отриманням адміністративних послуг, а також зразки їх заповнення;

платіжні реквізити для оплати платних адміністративних послуг;

супутні послуги, які надаються в приміщенні центру;

прізвище, ім’я, по батькові керівника центру, контактні телефони, адресу електронної пошти;

користування інформаційними терміналами (у разі їх наявності);

користування автоматизованою системою керування чергою (у разі її наявності);

положення про центр;

регламент центру;

графік прийому суб’єктів звернення посадовими особами органу, що утворив центр, сільським, селищним, міським головою, керівником військово-цивільної адміністрації населеного пункту (у разі проведення такого прийому в приміщеннях центру, його територіальних підрозділів, у приміщеннях, де розміщені віддалені робочі місця адміністраторів або на пересувних віддалених робочих місцях адміністраторів);

графік надання консультацій, прийому суб’єктів звернень суб’єктами, які забезпечують консультування та прийом у приміщеннях центру;

інформацію щодо можливостей отримання послуг он-лайн в електронному вигляді;

інформацію щодо електронного урядування та електронної демократії, розвитку цифрових навичок та цифрових прав громадян, цифрових інновацій та технологій.

2.9. Перелік адміністративних послуг, які надаються через центр, його територіальні підрозділи, віддалені (у тому числі пересувні) робочі місця адміністраторів (в разі їх утворення), повинен розміщуватися у доступному та зручному для суб’єктів звернення місці, у тому числі на інформаційному терміналі (у разі його наявності). Адміністративні послуги в переліку групуються за моделлю життєвих ситуацій суб’єктів звернення та/або сферами правовідносин (законодавства), та/або суб’єктами надання адміністративних послуг.

Перелік адміністративних послуг, які надаються через територіальні підрозділи центру, віддалені (у тому числі пересувні) робочі місця адміністраторів (у разі їх утворення), затверджується органом, що утворив центр, з урахуванням потреб суб’єктів звернення.

2.10. Бланки заяв, необхідні для замовлення адміністративних послуг, розміщуються на стендах-накопичувачах або стелажах із вільним доступом до них суб’єктів звернення або на веб-сайті центру (веб-сайті органу, що утворив центр).

2.11. Особам з інвалідністю та іншим маломобільним групам населення забезпечується вільний доступ до інформації, зазначеної в цьому розділі, шляхом розміщення буклетів, інформаційних листів на стендах, інших необхідних матеріалів, надрукованих шрифтом Брайля. У разі можливості на інформаційних терміналах розміщується голосова інформація та відеоінформація, а також здійснюється інформування в інший спосіб, який є зручним для осіб з інвалідністю, зокрема осіб з порушеннями слуху, зору, та інших маломобільних груп населення.

Для забезпечення надання адміністративних послуг суб’єктам звернення, які є глухими, німими або глухонімими, до роботи центру може залучатися перекладач жестової мови.

2.12. У разі надання адміністративних послуг через центр консультації з питань надання таких послуг проводяться (у тому числі представниками суб’єктів надання адміністративних послуг) виключно у центрі, його територіальних підрозділах, на віддалених робочих місцях адміністраторів.

РОЗДІЛ 3. ІНФОРМАЦІЙНА ТА ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКИ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

3.1. Орган, що утворив центр, а також керівник центру можуть вносити суб’єктові надання адміністративної послуги пропозиції щодо необхідності внесення змін до затверджених інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг (у тому числі для документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності).

3.2. У разі внесення змін до законодавства щодо надання адміністративної послуги суб’єкт її надання своєчасно інформує про це орган, що утворив центр, а також керівника центру, готує пропозиції щодо внесення змін до інформаційних та/або технологічних карток згідно із законодавством.

3.3. Інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, які надаються через Центр суб’єктом надання  яких є Козелецька  селищна рада затверджуються відповідним рішенням Козелецької селищної ради.

 

РОЗДІЛ 4. РОБОТА ІНФОРМАЦІЙНОГО ПІДРОЗДІЛУ ЦЕНТРУ

4.1. Для надання допомоги суб’єктам звернення у користуванні інформаційними терміналами та автоматизованою системою керування чергою (у разі їх наявності), консультування із загальних питань організації роботи центру та порядку прийому суб’єктів звернення у центрі може утворюватися інформаційний підрозділ.

Інформаційний підрозділ центру також:

інформує за усним клопотанням суб’єкта звернення про належність порушеного ним питання до компетенції центру;

консультує суб’єктів звернення щодо порядку внесення плати (адміністративного збору) за надання платних адміністративних послуг, надає інформацію про платіжні реквізити для сплати адміністративного збору;

надає іншу інформацію та допомогу, що необхідні суб’єктам звернення до прийому їх адміністратором.

4.2. Орган, що утворив центр, створює та забезпечує роботу веб-сайту центру або окремого розділу на своєму веб-сайті, де розміщується інформація, зазначена в пункті 2.8 цього регламенту, а також відомості про найближчі зупинки громадського транспорту, під’їзні шляхи, місця паркування, доступність центру для осіб з інвалідністю з порушеннями зору, слуху, опорно-рухового апарату, інша корисна для суб’єктів звернення інформація.

4.3. Інформація, яка розміщується в приміщенні центру (в тому числі на інформаційних терміналах) та на веб-сайті, повинна бути актуальною і вичерпною.

Інформація на веб-сайті центру має бути зручною для пошуку та копіювання.

4.4. Суб’єктам звернення, які звернулися до центру (його територіальних підрозділів, до адміністраторів, що працюють на віддалених (у тому числі пересувних) робочих місцях, з використанням засобів телекомунікаційного зв’язку (телефону, електронної пошти, інших засобів зв’язку), забезпечується можливість отримання інформації про надання адміністративних послуг у спосіб, що аналогічний способу звернення, або в інший вибраний суб’єктом звернення спосіб.

РОЗДІЛ 5. КЕРУВАННЯ ЧЕРГОЮ В ЦНАП

5.1. З метою забезпечення зручності та оперативності обслуговування суб’єктів звернення у центрі (його територіальних підрозділах, на віддалених (у тому числі пересувних) робочих місцях адміністраторів) вживаються заходи для запобігання утворенню черги, а у разі її утворення - для керування чергою.

5.2. У разі запровадження автоматизованої системи керування чергою суб’єкт звернення для прийому адміністратором центру реєструється за допомогою термінала в такій системі, отримує відповідний номер у черзі та очікує на прийом. Автоматизована система керування чергою може передбачати персоніфіковану реєстрацію суб’єкта звернення (із зазначенням його прізвища та імені).

5.3. У центрі, його територіальних підрозділах, на віддалених (у тому числі пересувних) робочих місцях адміністраторів, може здійснюватися попередній запис суб’єктів звернення на прийом до адміністратора на визначену дату та час. Попередній запис може здійснюватися шляхом особистого звернення до центру, його територіальних підрозділів, адміністраторів центру, що працюють на віддалених (у тому числі пересувних) робочих місцях, з використанням телефонного зв’язку та/або електронної реєстрації на веб-сайті центру (сторінки на веб-сайті органу, що утворив центр) чи за допомогою Національної веб-платформи центрів надання адміністративних послуг. Прийом суб’єктів звернення, які зареєструвалися шляхом попереднього запису, здійснюється у визначені керівником центру години.

5.4. Центр може здійснювати керування чергою в інший спосіб, гарантуючи дотримання принципу рівності суб’єктів звернення.

РОЗДІЛ 6. ПРИЙНЯТТЯ ЗАЯВИ ТА ІНШИХ ДОКУМЕНТІВ У ЦНАП

6.1. Прийняття від суб’єкта звернення заяви та інших документів, необхідних для надання адміністративної послуги (далі - вхідний пакет документів), та повернення документів з результатом надання адміністративної послуги (далі - вихідний пакет документів) здійснюється виключно в центрі або його територіальних підрозділах, віддалених (у тому числі пересувних) робочих місцях адміністраторів (в разі їх утворення).

За рішенням органу, який утворив центр, окремі завдання адміністратора, пов’язані з отриманням вхідного пакета документів, видачею результатів надання адміністративних послуг, може виконувати староста, а також у випадках, передбачених законодавством, інша уповноважена посадова особа виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, військово-цивільної адміністрації населеного пункту.

У випадках, передбачених законодавством, а також на вимогу суб’єкта звернення адміністратор центру складає заяву в електронній формі, друкує її та надає суб’єкту звернення для перевірки та підписання.

Прийняття заяв для отримання адміністративних послуг від фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, здійснюється незалежно від реєстрації їх місця проживання, крім випадків, передбачених законом.

Заяви від юридичних осіб приймаються за місцезнаходженням таких осіб або у випадках, передбачених законом, за місцем провадження діяльності або місцезнаходженням відповідних об’єктів, якщо інше не встановлено законом.

6.2. Прийняття від суб’єктів господарювання заяви про видачу документів дозвільного характеру та документів, що додаються до неї, декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства, видача (переоформлення, анулювання) документів дозвільного характеру, які оформлені дозвільними органами, та зареєстрованих декларацій здійснюються відповідно до Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”.

6.3. Суб’єкт звернення має право подати вхідний пакет документів у центрі (його територіальному підрозділі, віддаленому (у тому числі пересувному) робочому місці адміністратора (в разі їх утворення) особисто, через представника (законного представника), надіслати його поштою (рекомендованим листом з описом вкладення) або у випадках, передбачених законом, за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку.

Заява для отримання адміністративної послуги в електронній формі подається через Єдиний державний вебпортал електронних послуг, у тому числі через інтегровані з ним інформаційні системи державних органів та органів місцевого самоврядування.

6.4. У разі коли вхідний пакет документів подається представником (законним представником) суб’єкта звернення, пред’являються документи, що посвідчують особу представника та засвідчують його повноваження.

6.5. Адміністратор центру перевіряє відповідність вхідного пакета документів інформаційній картці адміністративної послуги, у разі потреби надає допомогу суб’єктові звернення в заповненні бланка заяви. У разі коли суб’єкт звернення припустився неточностей або помилки під час заповнення бланка заяви, адміністратор повідомляє суб’єктові звернення про відповідні недоліки та надає необхідну допомогу в їх усуненні.

6.6. Адміністратор центру складає опис вхідного пакета документів, у якому зазначаються інформація про заяву та перелік документів, поданих суб’єктом звернення до неї, у двох примірниках.

6.7. Суб’єктові звернення надається примірник опису вхідного пакета документів за підписом і з проставленням печатки (штампа) відповідного адміністратора центру, а також відмітки про дату та час його складення. Другий примірник опису вхідного пакета документів зберігається в матеріалах справи, а у разі здійснення в центрі електронного документообігу - в електронній формі.

6.8. Адміністратор центру під час отримання вхідного пакета документів зобов’язаний з’ясувати прийнятний для суб’єкта звернення спосіб його повідомлення про результат надання адміністративної послуги, а також бажане місце отримання оформленого результату надання адміністративної послуги (в центрі, його територіальному підрозділі, віддаленому (у тому числі пересувному) робочому місці адміністратора (в разі їх утворення), спосіб передачі суб’єктові звернення вихідного пакета документів (особисто, засобами поштового зв’язку, у тому числі кур’єром за додаткову плату, або телекомунікаційного зв’язку чи в інший вибраний суб’єктом звернення спосіб), про що зазначається в описі вхідного пакета документів у паперовій та/або електронній формі.

6.9. Адміністратор центру здійснює реєстрацію вхідного пакета документів шляхом внесення даних до журналу реєстрації (у паперовій та/або електронній формі). Після внесення даних справі присвоюється номер, за яким здійснюється її ідентифікація та який фіксується на бланку заяви і в описі вхідного пакета документів.

Реєстрація та облік заяв, вхідних пакетів документів та оформлених результатів надання адміністративних послуг у центрі, його територіальному підрозділі та на віддаленому (у тому числі пересувному) робочому місці адміністратора може вестися централізовано (зокрема шляхом запровадження електронного документообігу) або окремо в центрі, його територіальному підрозділі та на віддаленому (у тому числі пересувному) робочому місці адміністратора.

6.10. У разі коли вхідний пакет документів отримано засобами поштового зв’язку і він не містить інформації про прийнятний для суб’єкта звернення спосіб його повідомлення, адміністратор центру не пізніше наступного робочого дня надсилає суб’єктові звернення опис вхідного пакета документів електронною поштою (та/або його відскановану копію) чи іншими засобами телекомунікаційного зв’язку або поштовим відправленням.

6.11. Після реєстрації вхідного пакета документів адміністратор центру формує справу у паперовій та/або електронній формі та в разі потреби здійснює її копіювання та/або сканування.

6.12.  Інформацію про вчинені дії адміністратор центру вносить до листа про проходження справи у паперовій та/або електронній формі (крім випадків, коли адміністратор є суб’єктом надання адміністративної послуги). Лист про проходження справи також містить відомості про послідовність дій (етапів), необхідних для надання адміністративної послуги, та залучених суб’єктів надання адміністративних послуг.

РОЗДІЛ 7. ОПРАЦЮВАННЯ СПРАВИ

(ВХІДНОГО ПАКЕТА ДОКУМЕНТІВ)

7.1. Після вчинення дій, передбачених пунктами 6.1.-6.10 цього регламенту, адміністратор центру зобов’язаний невідкладно, але не пізніше наступного робочого дня з урахуванням графіка роботи суб’єкта надання адміністративної послуги, надіслати (передати) вхідний пакет документів суб’єктові надання адміністративної послуги, до компетенції якого належить питання прийняття рішення у справі, про що робиться відмітка в листі про проходження справи із зазначенням часу, дати та найменування суб’єкта надання адміністративної послуги, до якого її надіслано, та проставленням печатки (штампа) адміністратора, що передав відповідні документи, та у разі потреби оформляється акт приймання-передачі.

7.2. Передача справ у паперовій формі від центру (його територіального підрозділу, віддаленого робочого місця адміністратора (в разі їх утворення) до суб’єкта надання адміністративної послуги здійснюється в порядку, визначеному органом, що утворив центр, але не менше ніж один раз протягом робочого дня, шляхом отримання справ представником суб’єкта надання адміністративної послуги або їх доставки працівником центру, надсилання відсканованих документів з використанням засобів телекомунікаційного зв’язку або в інший спосіб.

Передача справ до суб’єкта надання адміністративної послуги може здійснюватися шляхом надсилання електронних копій оригіналів паперових документів (фотокопій) з використанням засобів телекомунікаційного зв’язку, зокрема через систему електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів, передача справ у паперовій формі у такому разі не здійснюється, крім випадків, передбачених законодавством.

7.3. Після отримання справи суб’єкт надання адміністративної послуги зобов’язаний внести запис про її отримання із зазначенням дати та часу, прізвища, імені, по батькові відповідальної посадової особи до листа про проходження справи та до акта приймання-передачі (у разі його оформлення).

7.4. Контроль за дотриманням суб’єктами надання адміністративних послуг строків розгляду справ та прийняття рішень здійснюється адміністраторами центру відповідно до розподілу обов’язків за рішенням керівника центру.

7.5. Суб’єкт надання адміністративної послуги зобов’язаний:

1) своєчасно інформувати центр про перешкоди у дотриманні строку розгляду справи та прийнятті рішення, інші проблеми, що виникають під час розгляду справи;

надавати інформацію на усний або письмовий запит (у тому числі шляхом надсилання на адресу електронної пошти) адміністратора центру про хід розгляду справи.

У разі виявлення факту порушення вимог законодавства щодо розгляду справи (строків надання адміністративної послуги тощо) адміністратор центру невідкладно інформує про це керівника центру.

РОЗДІЛ 8. ПЕРЕДАЧА ВИХІДНОГО ПАКЕТА ДОКУМЕНТІВ СУБ’ЄКТОВІ ЗВЕРНЕННЯ

8.1. Суб’єкт надання адміністративної послуги невідкладно, але не пізніше наступного робочого дня після оформлення результату надання адміністративної послуги, формує вихідний пакет документів та передає його до центру (його територіального підрозділу, віддаленого (у тому числі пересувного) робочого місця адміністратора (в разі їх утворення), про що зазначається в листі про проходження справи та в акті приймання-передачі (у разі його оформлення).

8.2. Адміністратор центру невідкладно у день надходження вихідного пакета документів повідомляє про результат надання адміністративної послуги суб’єктові звернення у спосіб, зазначений в описі вхідного пакета документів, здійснює реєстрацію вихідного пакета документів шляхом внесення відповідних відомостей до листа про проходження справи, а також до відповідного реєстру в паперовій та/або електронній формі.

8.3. Вихідний пакет документів передається суб’єктові звернення особисто під підпис (у тому числі його представникові (законному представникові)) у разі пред’явлення документа, що посвідчує особу та/або засвідчує його повноваження, або у випадках, передбачених законодавством, передається в інший прийнятний для суб’єкта звернення спосіб.

Інформація про дату отримання вихідного пакета документів суб’єктом звернення зазначається в описі вхідного пакета документів або в іншому документі, визначеному органом, що утворив центр, і зберігається в матеріалах справи.

У разі коли способом отримання результатів надання адміністративних послуг обрано засоби поштового зв’язку, такий документ вкладається в рекомендований лист з позначкою “Адміністративна послуга”, яка проставляється працівником центру, і передається представнику оператора поштового зв’язку за накладною, під підпис.

8.4. У разі незазначення суб’єктом звернення зручного для нього способу отримання вихідного пакета документів та/або його неотримання в центрі протягом трьох місяців відповідні документи передаються суб’єкту надання адміністративних послуг для архівного зберігання.

8.5. У разі коли адміністративна послуга надається невідкладно, адміністратор центру реєструє інформацію про результат розгляду справи в журналі (у паперовій та/або електронній формі), негайно формує вихідний пакет документів та передає його суб’єктові звернення.

8.6. Відповідальність за несвоєчасне та неналежне надання адміністративних послуг несуть суб’єкти надання таких послуг та в межах повноважень адміністратори і керівник центру.

8.7. Інформація про кожну надану адміністративну послугу та справу в паперовій (копія документів) та/або електронній (скановані копії документів) формі (заява суб’єкта звернення та інші документи, визначені органом, що утворив центр) за рішенням органу, що утворив центр, може зберігатися в приміщенні центру, його територіального підрозділу, приміщенні, де розміщено віддалене робоче місце адміністратора.

У разі надання адміністративної послуги за допомогою державних реєстрів інформація про послугу зберігається у відповідному реєстрі.

Інформація про адміністративні послуги, надані територіальним підрозділом, адміністратором центру, що працює на віддаленому робочому місці, подається центру для узагальнення в порядку, визначеному регламентом центру.

Усі матеріали справи зберігаються у суб’єкта надання адміністративної послуги.

8.7.1 Суб’єкт звернення може відкликати свою заяву про надання адміністративної послуги до моменту прийняття рішення у справі, крім випадків, визначених законодавством.

Адміністратор центру невідкладно у день надходження заяви здійснює її реєстрацію, про що робиться відмітка в листі про проходження справи із зазначенням часу та дати отримання заяви про відкликання, та невідкладно, але не пізніше наступного робочого дня, передає суб’єкту надання адміністративної послуги, якому передано вхідний пакет документів щодо даної справи.

Суб’єкт надання адміністративної послуги невідкладно, але не пізніше наступного робочого дня після отримання заяви про відкликання, повертає оригінали документів, подані для надання адміністративної послуги, до центру, про що зазначається в листі про проходження справи та в акті приймання-передачі (у разі його оформлення).

Адміністратор центру невідкладно у день надходження оригіналів документів від суб’єкта надання адміністративної послуги повідомляє про це суб’єкту звернення.

Відкликання заяви про надання адміністративної послуги здійснюється з урахуванням процедур, визначених пунктами 6.1-8.7 цього  регламенту.

РОЗДІЛ 9. ОСОБЛИВОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПІДРОЗДІЛУ ЦЕНТРУ, АДМІНІСТРАТОРА ЦЕНТРУ, ЩО ПРАЦЮЄ НА ВІДДАЛЕНОМУ РОБОЧОМУ МІСЦІ

9.1. Рішення про утворення та розміщення територіального підрозділу, віддаленого (у тому числі пересувного) робочого місця адміністратора приймається органом, що утворив центр, відповідно до вимог, зазначених у пунктах  2.1 і 2.4 цього регламенту, та з урахуванням потреб суб’єктів звернення, кількості населення, що буде ними обслуговуватися, та обсягу послуг, що надаватимуться.

Територіальний підрозділ, віддалене робоче місце адміністратора розміщується на першому або другому поверсі будівлі за умови створення належних умов для безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до такої будівлі.

Територіальний підрозділ центру, адміністратор центру, що працює на віддаленому (у тому числі пересувному) робочому місці, можуть обслуговувати населення одного або кількох старостинських округів.

9.2. У приміщенні територіального підрозділу, приміщенні, де розміщене віддалене робоче місце адміністратора, або на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора забезпечується розміщення актуальної, вичерпної інформації, необхідної для одержання адміністративних послуг, з дотриманням вимог, встановлених пунктом 2.4 цього регламенту.

9.3. Територіальний підрозділ, приміщення, де розміщено віддалене робоче місце адміністратора (крім пересувного віддаленого робочого місця адміністратора), облаштовуються місцями для очікування суб’єктами звернень.

 

  1. ОСОБЛИВОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ПЕРЕСУВНИХ ВІДДАЛЕНИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ АДМІНІСТРАТОРІВ

10.1. Пересувне віддалене робоче місце адміністратора призначене для проведення виїзного надання адміністративних послуг суб’єктам звернення із застосуванням таких сервісів:

1) “Мобільний адміністратор” - обслуговування проводиться адміністратором за місцем проживання/перебування суб’єкта звернення (житло, заклад охорони здоров’я, заклад соціального захисту тощо) за допомогою ручного мобільного комплекту програмних та технічних засобів з вільним доступом до Інтернету;

2) “Мобільний центр” - обслуговування проводиться адміністратором та представниками суб’єктів надання адміністративних послуг на спеціально підготовленому майданчику у транспортному засобі, обладнаному відповідним комплектом програмних та технічних засобів з вільним доступом до Інтернету.

Формування комплекту програмних та технічних засобів, що використовуються на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора, здійснюється залежно від адміністративних послуг, які надаються на такому робочому місці.

Захист інформації на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора здійснюється відповідно до вимог законодавства у сфері захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах.

10.2. Орган, що утворив центр, визначає порядок роботи пересувного віддаленого робочого місця адміністратора та перелік категорій суб’єктів звернення, яким можуть надаватися адміністративні послуги на ньому.

10.3.  Сервіс “Мобільний центр” застосовується для надання адміністративних послуг та видачі результатів їх надання (у тому числі рішення про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення) мешканцям населених пунктів, визначених органом, що утворив центр, з урахуванням територіальної доступності.

Сервіс “Мобільний адміністратор” застосовується для надання адміністративних послуг та видачі результатів їх надання (у тому числі рішення про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення) маломобільним групам населення.

Органом, що утворив центр, можуть бути визначені інші категорії суб’єктів звернення, яким можуть надаватися адміністративні послуги за допомогою сервісу “Мобільний адміністратор”.

10.4. Складення (уточнення) маршруту та графіка роботи пересувного віддаленого робочого місця адміністратора здійснюється не рідше одного разу на тиждень на підставі заяв про надання відповідного сервісу. Якщо у роботі пересувного віддаленого робочого місця адміністратора беруть участь представники суб’єктів надання адміністративних послуг, маршрут та графік роботи погоджується із зазначеними суб’єктами.

Інформація про маршрут та графік роботи пересувного віддаленого робочого місця адміністратора повинна своєчасно оновлюватися та бути доступною для населення, яке обслуговується на ньому.

10.5.  Заяви про надання відповідного сервісу подаються до центрів, їх територіальних підрозділів, віддалених робочих місць адміністраторів суб’єктами звернення, їх представниками, родичами, особами, які здійснюють догляд за ними або проживають разом з ними, а також старостами, закладами охорони здоров’я, закладами соціального захисту, іншими закладами та установами, де проживають/перебувають суб’єкти звернення, одним із таких способів:

1) в усній формі - у разі відвідування центру, територіального підрозділу, віддаленого робочого місця адміністратора або подання заяви за телефоном;

2) у паперовій формі - у разі надсилання заяви поштою;

3) в електронній формі - у разі подання заяви через відповідну інформаційно-телекомунікаційну систему.

10.6. Про застосування відповідного сервісу адміністратор невідкладно повідомляє особі, яка подала заяву, а за наявності обґрунтованих причин - у строк не пізніше наступного робочого дня з дня отримання заяви у спосіб, вказаний нею в заяві.

У разі потреби адміністратор звертається до суб’єкта звернення або особи, яка подала заяву, для уточнення відомостей, зазначених у ній.

10.7. У повідомленні про застосування відповідного сервісу обов’язково зазначаються дата та місце, за якими буде надана адміністративна послуга, а також реквізити для оплати адміністративного збору (якщо адміністративна послуга є платною) і способи оплати безпосередньо на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора.

10.8. У повідомленні про відмову у застосуванні відповідного сервісу обов’язково зазначаються підстави такої відмови (одна або кілька), а саме:

1) суб’єкт звернення не належить до категорій осіб, обслуговування яких проводиться із застосуванням сервісу відповідно до пункту 10.3 цього регламенту;

2) послуга не включена до переліку адміністративних послуг, що надаються на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора;

3) суб’єкт звернення проживає/перебуває за межами території міської, селищної, сільської територіальної громади, яка обслуговується пересувним віддаленим робочим місцем адміністратора.

10.9.Візит адміністратора до суб’єктів звернення із застосуванням сервісу “Мобільний адміністратор” здійснюється відповідно до графіка роботи, визначеного міською, селищною, сільською радою, військово-цивільною адміністрацією населеного пункту, на службовому або громадському транспорті чи пішки залежно від складу ручного мобільного комплекту програмних та технічних засобів, маршруту руху та кількості суб’єктів звернення, які обслуговуються.

Про свій візит адміністратор попереджає суб’єкта звернення або особу, яка подала заяву про надання відповідного сервісу.

10.10. Візит адміністратора припиняється, а сервіс “Мобільний адміністратор” не застосовується за наявності підстав, визначених пунктом 10.8 цього регламенту.

10.11. Під час застосування сервісу “Мобільний центр” забороняється:

1) розміщувати у транспортному засобі, на базі якого функціонує сервіс, більшу кількість суб’єктів звернень, ніж це передбачено облаштованими робочими місцями/сидіннями в ньому;

2) використовувати транспортний засіб, на базі якого функціонує сервіс, в інших цілях ніж надання адміністративних послуг;

3) надавати адміністративні послуги під час руху транспортного засобу, на базі якого функціонує сервіс, а також у місцях, не передбачених маршрутом.

10.12. Прийняття та опрацювання вхідного пакета документів, а також повернення вихідного пакета документів на пересувних віддалених робочих місцях адміністратора здійснюється відповідно до вимог цього регламенту.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

17 травня 2024 року                           

сел. Козелець

 

№ 18-34/VIII

Про надання дозволу КНП «Козелецька

лікарня інтенсивного лікування»

Козелецької селищної ради на передачу

в оренду майна комунальної власності

та включення до переліку Другого типу

Відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна»,  Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 року  № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», розглянувши клопотання комунального некомерційного підприємства «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради від 22.03.2024 р. № 236 щодо надання дозволу на передачу в оренду комунального майна та включення об’єкта оренди до переліку Другого типу, керуючись статтями 26, 60 Закону  України  «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Надати дозвіл комунальному некомерційному підприємству «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради на передачу в оренду майна комунальної власності Козелецької селищної ради, а саме: частину нежитлової будівлі з 8-ми кімнат, загальною площею 89,9 кв. м., що розташоване за адресою: Чернігівська область, сел. Козелець, вул. Незалежності, 1, терміном на 5 років, для надання екстреної медичної допомоги на території Чернігівської області.
  2. Нерухоме майно, що належить до комунальної власності Козелецької селищної ради, зазначене в пункті 1 цього рішення, включити до переліку Другого типу згідно з додатком.
  3. Комунальному некомерційному підприємству «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради здійснити заходи, пов’язані з передачею вищевказаного майна в оренду відповідно до вимог чинного законодавства України.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток

до рішення тридцять четвертої сесії

Козелецької селищної ради восьмого скликання

від 17 травня 2024 року №18-34/VII

Перелік Другого типу об’єктів комунальної власності Козелецької селищної ради для передачі майна в оренду без проведення аукціону

Назва об’єкту

Адреса

Площа приміщення, кв. м

Цільове призначення використання приміщення

Примітка

1.

Частина нежитлової будівлі з 8-ми кімнат

Чернігівська обл., Чернігівський р-н., сел. Козелець, вул. Незалежності, 1

89,9

для надання екстреної медичної допомоги на території Чернігівської області

 

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

17 травня 2024 року                           

сел. Козелець

 

№19-34/VIII

Про передачу в оренду об’єкта нерухомого 

комунального майна Козелецької селищної ради

шляхом проведення аукціону по вул. Соборності, 27,

корисною площею 9,9 кв.м.

Відповідно до Господарського кодексу України, Закону України «Про оренду державного та комунального майна»,  Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 року  № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», постанови Кабінету Міністрів України від 27.05.2022 р. № 634 «Про особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану», керуючись статтями 26, 60 Закону  України  «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Оголосити про намір передачі нерухомого комунального майна Козелецької селищної ради в оренду шляхом проведення аукціону корисною площею 9,9 кв.м., згідно додатку 1 та включити даний об’єкт до переліку Першого типу.
  2. Затвердити умови оренди нерухомого комунального майна в сел. Козелець по вул. Соборності, 27, згідно додатку 2.
  3. Відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:
    • Опублікувати інформацію про об’єкт оренди, зазначений у пункті 1 цього рішення в електронній торговій системі.
    • Визначити умови оренди об’єкта нерухомого майна комунальної власності, згідно додатку 3.
  4. Провідному спеціалісту із загальних питань та контролю загального відділу забезпечити оприлюднення на офіційному вебсайті інформації про потенційний об’єкт оренди, щодо якого прийнято рішення про включення до переліку Першого типу.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова                                                                                Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток 1

до рішення тридцять четвертої сесії

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 17 травня 2024 року

№ 19-34/VIII

Об’єкт оренди нерухомого комунального майна для передачі в оренду шляхом проведення електронного аукціону

Назва об’єкту

Адреса

Площа приміщення, кв. м

Балансоутримувач

Цільове призначення використання приміщення

1.

Частина нежитлової адміністративної будівлі

Чернігівська обл., Чернігівський р-н., сел. Козелець, вул. Соборності, 27

Корисна площа 9,9 м²

Козелецька селищна рада

За будь-яким цільовим призначенням

Голова                                                                                Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток 2

до рішення тридцять четвертої сесії

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 17 травня 2024 року

№19-34/VIII

Умови оренди нерухомого комунального майна

  1. Строк оренди – 4 роки 11 місяців із урахуванням вимог воєнного стану в Україні.
  2. Використовувати об’єкт оренди можливо за будь-яким цільовим призначенням, не забороненим чинним законодавством України.
  3. Стартова орендна плата становить 1% оціночної вартості об’єкта оренди станом на останнє число місяця, який передує даті визначення стартової орендної плати.
  4. Розмір мінімального кроку підвищення стартової орендної плати під час аукціону становить 1% від стартової орендної плати.
  5. Гарантійний внесок при передачі в оренду нерухомого майна визначається шляхом застосування формули, наведеної у п. 58¹ Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року № 483, але не може бути меншим, ніж два прожиткових мінімуми, встановлені для працездатних осіб з 01 січня 2024 року.
  6. Авансовий платіж становить одну місячну орендну плату, визначену за наслідками аукціону.
  7. При оцінці наданих пропозиції застосовуватиметься критерій – найвища ціна.
  8. Згода на здійснення поточного та/або капітального ремонту нерухомого майна надається відповідно до умов договору та статтей 153, 158 постанови Кабінету Міністрів України № 483 від 03.06.2022 р.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток 3

до рішення тридцять четвертої сесії

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 17 травня 2024 року

№19-34/VIII

 

Умови та додаткові умови передачі в оренду

нерухомого комунального майна Козелецької селищної ради

Назва об’єкта

Частина нежитлової адміністративної будівлі, яка розташована за адресою: Чернігівська обл., сел. Козелець, вул. Соборності, 27

Орендодавець (назва, код ЄДРПОУ, місцезнаходження, контактна особа, контактний тел. та електронна пошта)

Козелецька селищна рада, код ЄДРПОУ 04412419, вул. Соборності, 27, сел. Козелець, Чернігівська обл.,

тел. (04646) 2-13-67, електронна адреса:

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Балансоутримувач (назва, код ЄДРПОУ, місцезнаходження, контактна особа, контактний тел. та електронна пошта)

Козелецька селищна рада, код ЄДРПОУ 04412419, вул. Соборності, 27, сел. Козелець, Чернігівська обл.,

тел. (04646) 2-13-67, електронна адреса:

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактні дані (номер телефону і адреса електронної пошти) працівника балансоутримувача/орендодавця, відповідального за ознайомлення заінтересованих осіб з об’єктом оренди, із зазначенням адреси, на яку протягом робочого часу такі особи можуть звертатися із заявами про ознайомлення з об’єктом, час і місце проведення огляду об’єкта

Бреус Оксана Петрівна, тел. (04646) 2-13-67,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

вул. Соборності, 27, сел. Козелець, Чернігівська обл.

у робочі дні з 8:00 до 17:00, обідня перерва з 13:00 до 14:00.

Інформація про об’єкт оренди

Тип Переліку, до якого включено об’єкт оренди

Перелік Першого типу

Ринкова вартість об’єкта

Ринкова вартість згідно експертної незалежної оцінки – 83 917,00 грн. станом на 01.04.2024 р.

Тип об’єкта

Нежитлова будівля

Строк оренди / графік використання об’єкта

4 роки 11 місяців з урахуваннями воєнного стану

Інформація про наявність рішень про проведення інвестиційного конкурсу або про включення об’єкта до переліку майна, що підлягає приватизації

Відсутня

Інформація про отримання балансоутримувачем погодження органу управління балансоутримувача у випадках, коли отримання такого погодження було необхідним відповідно до законодавства, статуту або положення балансоутримувача

Не потребує

Чи передбачається можливість передачі об’єкта в суборенду та інформація про порядок повідомлення орендодавця про укладення договору суборенди згідно р. 3 ст. 13 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”

Без права суборенди

Фотографічні матеріали (наявні / відсутні)

Додається окремим файлом

Загальна площа об’єкта

15,5кв.м.

Корисна площа об’єкта

9,9  кв.м.

Інформація про арешти майна / застави

Відсутня

Характеристика об’єкта оренди (будівлі в цілому або частини будівлі із зазначенням місця розташування об’єкта в будівлі (надземний, цокольний, підвальний, технічний або мансардний поверх , номер поверху або поверхів)

Частина нежитлової адміністративної будівлі з однієї кімнати, загальною площею 15,5 кв.м., корисною площею 9,9  кв.м. на ІІ поверсі нежитлової будівлі.

Об’єкт оренди є частиною другого поверху чотирьохповерхової будівлі, розташованої в центральній частині селища Козелець. Вхід до об’єкта оренди через вхід загального користування.

Технічний стан об’єкта

інформація про потужність електромережі і забезпечення об’єкта комунікаціями

Перебуває в придатному для використання стані.

Об’єкт оренди забезпечено електропостачанням, водопостачанням, водовідведенням, опаленням та телефонним зв’язком.

Поверховий план об’єкта або план поверха

Додається окремим файлом

Інформація про те, що об’єктом оренди є пам’ятка культурної спадщини та інформація про отримання погодження органу охорони культурної спадщини на передачу об’єкта в оренди

Об’єкт не є пам’яткою культурної спадщини

Інформація про стан реєстрації права власності держави (територіальної громади) на об’єкт оренди відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”

якщо пропонований строк оренди становить більше п’яти років

-

Інформація про цільове призначення об’єкта оренди

Об’єкт оренди можливо використовувати за будь-яким цільовим призначенням, не забороненим чинним законодавством України

Інформація про наявність окремих особових рахунків на об’єкт оренди, відкритих постачальниками комунальних послуг, або інформація про порядок участі орендаря у компенсації балансоутримувачу витрат на оплату комунальних послуг – якщо об’єкт оренди не має окремих особових рахунків, відкритих для нього відповідними постачальниками комунальних послуг

Витрати на комунальні послуги компенсуються на основі окремого договору пропорційно займаних площ та кількості електроприладів

Умови оренди майна.

Вид аукціону

Електронний аукціон відбувається в електронній торговій системі Прозорро.Продажі через авторизовані електронні майданчики.

Орендодавець для проведення та організації аукціону використовує електронний майданчик  SmartTender

Місце проведення аукціону

Дата та час аукціону визначені умовами оголошення на електронному майданчику.

Час та кінцевий строк проведення аукціону

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19:30 до 20:30 дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Орендна плата

839,17 грн. стартова орендна плата становить 1% оціночної вартості об’єкта оренди

Період прийому пропозицій для аукціону

5 к.д.

Стартова орендна плата для повторного аукціону зі зниженням стартової орендної плати

50 % від стартової орендної плати

Кількість кроків аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінової пропозиції

100

Інформація про нарахування / врахування ПДВ в стартовій орендній платі

Не нараховується

Розмір кроку аукціону

8,39 грн.,1% від стартової орендної плати

Розмір гарантійного внеску

3550,00 грн. встановлюється у розмірі стартової орендної плати на два місяці для об’єктів оренди, пропонований строк оренди яких становить від одного до п’яти років, згідно пункту 58 Порядку

Розмір реєстраційного внеску

710,00 грн., 0,1 від мінімальної заробітної плати

Найменування установи (банку, казначейства), її місцезнаходження та номери рахунків у національній та іноземній валюті, відкритих для внесення операторами електронних майданчиків реєстраційних внесків потенційних орендарів

Кошти за Об’єкт оренди перераховуються: на казначейський (бюджетний) рахунок Отримувач :ГУК у Чернігівській обл./тг с-щ Козел/22080402

ЄДРПОУ - 37972475

р/р UA548999980334129850000025657

Розмір авансового внеску

1 (одна) місячна орендна плата, визначена за результатами проведення аукціону

Сума забезпечувальний депозит

1 (одна) місячна орендна плата

Додаткові умови оренди

Перелік додаткових умов оренди, з переліку, що визначений абз. 4 п. 55 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна

Відсутні

Дата та номер рішення про затвердження додаткових умови оренди

Відсутні

Додаткова інформація

Наявність згоди на здійснення поточного та/або капітального ремонту орендованого майна під час встановлення додаткової умови оренди щодо виконання конкретних видів ремонтних робіт (поточного та/або капітального ремонту), реконструкції або реставрації об’єкта оренди із зазначенням суми і строку

Ремонт за окремим зверненням орендаря

Інформація про необхідність відповідності орендаря вимогам статті 4 Закону та можливість орендаря укладати договір суборенди лише з особами, які відповідають вимогам статті 4 Закону

Орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним статтею 4 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”.

Потенційний орендар надає підтверджуючі документи, що передбачені ч. 3 ст. 13 Закону України "Про оренду державного та комунального майна".

Копія охоронного договору, – якщо об’єктом оренди є пам’ятка, а якщо об’єктом оренди є занедбана пам’ятка, – також копія згоди (дозволу) на здійснення ремонту, реставрації, яка дає право на зарахування витрат орендаря в рахунок орендної плати

Відсутній

Інша додаткова інформація, визначена орендодавцем 

Відсутня

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

17 травня 2024 року

сел. Козелець

 

№ 20-34/VIII

 

Про  затвердження містобудівної документації

«Зміни до генерального плану та плану

зонування території (зонінг)  с. Савин

Чернігівського району Чернігівської області»

та звіту  про  стратегічну  екологічну  оцінку

 

        Відповідно до законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про стратегічну екологічну оцінку», «Про основи містобудування», «Про землеустрій», Земельного кодексу України, Водного кодексу України, Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від               1 вересня 2021 р. № 926, розглянувши документ державного планування та звіт про стратегічну екологічну оцінку, з метою забезпечення планомірного, економічного, обґрунтованого і комплексного розвитку села Савин, підвищення його рівня благоустрою, створення сприятливих умов життєдіяльності населення, враховуючи протокол № 5 засідання обласної архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації від 05 травня 2023 року, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  селищна рада вирішила:

  1. Затвердити містобудівну документацію «Зміни до генерального плану та плану зонування території (зонінг) с. Савин Чернігівського району Чернігівської області».
  2. Затвердити звіт про стратегічну екологічну оцінку генерального плану та плану зонування території села Савин Чернігівського району Чернігівської області.
  3. Забезпечити оприлюднення містобудівної документації «Зміни до генерального плану та плану зонування території (зонінг) с. Савин Чернігівського району Чернігівської області», звіту  про стратегічну екологічну оцінку генерального плану та плану зонування території села Савин Чернігівського району Чернігівської області  відповідно до вимог чинного законодавства.    
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

 Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№21-34/VIII

Про розроблення Комплексного плану

просторового розвитку території Козелецької

селищної ради

Відповідно до ст. 17 Закону України «Про основи містобудування», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку», Закону України «Про Генеральну схему планування території України», Закону України «Про архітектурну діяльність», Закону України «Про землеустрій», Земельного кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 р. № 926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації», Постанови  Кабінету Міністрів України від 28.07.2021 р. № 853 «Порядок та умови надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на розроблення комплексних планів просторового розвитку територій територіальних громад», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Постанови Кабінету Міністрів України від 09.06.2021 р. № 632 «Про визначення формату електронних документів комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади, генерального плану населеного пункту, детального плану території», з метою забезпечення сталого розвитку територіальної громади з додержанням принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності  та постійної комісії селищної  ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій, селищна рада вирішила:

  1. Розробити Комплексний план просторового розвитку території Козелецької селищної ради (далі – Комплексний план), у тому числі Генеральний план адміністративного центру громади – селища Козелець.
  2. Замовником розроблення Комплексного плану визначити виконавчий комітет Козелецької селищної ради.
  3. Створити тимчасовий консультативно-дорадчий орган виконавчого комітету селищної ради – робочу групу з формування завдання на розроблення Комплексного плану.
  4. Затвердити Положення про робочу групу з формування завдання на розроблення Комплексного плану (Додаток 1).
  5. Визначити Строки проведення підготовчих процедур розроблення Комплексного плану (Додаток №2).
  6. Доручити виконавчому комітету селищної ради:
    • у встановленому законодавством порядку повідомити про початок розроблення Комплексного плану;
    • забезпечити дотримання процедури підготовчого етапу розроблення Комплексного плану у відповідності до завдань та строків, визначених у Додатку 2;
    • повідомити громадськість в установленому порядку, у тому числі шляхом розміщення інформаційного повідомлення на веб-сайті селищної ради:

        - про вимоги до  персонального складу робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану, строки приймання заявок на участь у робочій групі;

         - про проведення громадського обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану, порядок і строки внесення пропозицій щодо розроблення Комплексного плану фізичними та юридичними особами;

-  забезпечити інформування мешканців територіальної громади на веб-сайті селищної ради про дату проведення стратегічної сесії з обговорення пропозицій до завдання на розроблення Комплексного плану;

6.4 сформувати та затвердити персональний склад робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану з дотриманням наступних вимог:

  • частка членів, що представляють селищну раду та виконком селищної ради, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа;
  • забезпечити участь у робочій групі принаймні одного представника від кожного з населених пунктів, розташованих на території селищної ради, який не є співробітником виконкому;
  • допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних сіл територіальної громади;

строк приймання заявок на участь у робочій групі має становити не менше 10 робочих днів з дня інформування про вимоги до персонального складу робочої групи та порядок подання кандидатур до неї.

6.5. забезпечити врахування при розробленні завдання на розроблення Комплексного плану пропозицій щодо переліку та значень індикаторів (Додаток 3);

6.6. забезпечити проведення стратегічної сесії з обговорення пропозицій до завдання на розроблення Комплексного плану та забезпечити узагальнення робочою групою з формування завдання на розроблення Комплексного плану напрацювань стратегічної сесії та підготовку проєкту завдання на розроблення Комплексного плану на основі протоколу стратегічної сесії.

6.7. оприлюднити прогнозовані наслідки розроблення Комплексного плану (Додаток 4);

6.8. у встановленому законодавством порядку визначити джерела фінансування, строки розроблення та розробника Комплексного плану;

6.9. здійснювати контроль за розробленням Комплексного плану та забезпечити його розробку;

6.10. разом з розробником забезпечити здійснення стратегічної екологічної оцінки Комплексного плану;

6.11. разом з розробником забезпечити проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення Комплексного плану;

6.12. разом з розробником узгодити проєкт Комплексного плану з органами місцевого самоврядування, що представляють інтереси суміжних територіальних громад, в частині врегулювання питань щодо територій спільних інтересів;

6.13. разом з розробником забезпечити розгляд проєкту Комплексного плану архітектурно-містобудівною радою при управлінні містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації;

6.14. разом з розробником забезпечити подання проєкту Комплексного плану експертній організації для проведення експертизи;

6.15. разом з розробником забезпечити погодження відповідних проєктних рішень Комплексного плану відповідно до Земельного кодексу України;

6.16. розроблений та погоджений у визначеному чинним законодавством порядку проєкт Комплексного плану, разом з розробником, подати Козелецькій селищній раді на затвердження;

6.17. забезпечити проведення інших необхідних заходів пов’язаних з розробкою Комплексного плану.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності та постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова                                                                                     Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток 1   до  рішення тридцять четвертої сесії       Козелецької селищної ради восьмого скликання

                                                        від 17 травня 2024 року

                                         № 21-34/VIII

 

ПОЛОЖЕННЯ
про робочу групу з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території
Козелецької селищної ради

 

  1. Це Положення визначає основні завдання, повноваження та вимоги до персонального складу Робочої групи із формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Козелецької селищної ради (далі – Робоча група), а також порядок організації її роботи.
  2. Робоча група є тимчасовим консультативно-дорадчим органом виконавчого комітету Козелецької селищної ради, створеним з метою забезпечення проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Козелецької селищної ради (далі – Комплексний план).
  3. Робоча група у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, іншими актами законодавства України та цим Положенням.
  4. Робоча група формується з представників селищної ради, виконавчого комітету селищної ради, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін у складі не менш як 5 осіб і не більш як 21 особа, з непарною кількістю членів.

У персональному складі Робочої групи частка членів, що представляють селищну раду та виконавчий орган відповідної селищної ради, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа.

До персонального складу Робочої групи має входити принаймні один представник від кожного з населених пунктів Козелецької селищної ради, який не є співробітником виконкому, допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних сіл територіальної громади. Робоча група працює до затвердження завдання на розроблення Комплексного плану на засадах повної добровільності та безкорисливості. До складу Робочої групи можуть входити Робочі підгрупи та комісії. Умови їх діяльності та склад визначаються окремо рішенням Робочої групи.

  1. Персональний склад Робочої групи затверджується рішенням виконавчого комітету.
  2. Голова Робочої групи головує на її засіданнях, контролює виконання покладених на Робочу групу завдань.

        У разі відсутності голови Робочої групи його обов’язки виконує заступник голови Робочої групи, який головує на її засіданнях. У разі відсутності голови та його заступника головуючий обирається з числа присутніх членів Робочої групи шляхом голосування. Організація роботи Робочої групи покладається на голову Робочої групи, його заступника та секретаря. Голова скликає та веде засідання групи, дає доручення членам групи, представляє групу у відносинах з іншими органами, об’єднаннями громадян, підприємств, установ та організацій та організовує роботу по реалізації висновків та рекомендацій Робочої групи.

  1. Секретар Робочої групи готує необхідні матеріали для роботи Робочої групи, забезпечує оповіщення членів Робочої групи про дату, час та місце проведення засідань Робочої групи, відповідає за ведення та оформлення протоколу засідання Робочої групи.
  2. Формою роботи Робочої групи є засідання, що скликаються її головою у разі потреби, у тому числі в дистанційному форматі.
  3. Засідання Робочої групи вважається правоможним, якщо в ньому бере участь не менше двох третин від загального складу Робочої групи.
  4. Рекомендації Робочої групи вважаються прийнятими, якщо за них проголосувало більше половини від присутніх на засіданні.
  5. Рекомендації Робочої групи, прийняті в межах її компетенції, оформлюються протоколом, який підписується головою, заступником голови або головуючим та секретарем.
  6. Основними завданнями Робочої групи є:
  • визначення загальних пріоритетів просторового розвитку територіальної громади, у тому числі формулювання бачення перспектив розвитку територіальної громади, складання переліку пріоритетів довгострокового розвитку та визначення основних заходів щодо сприяння залученню інвестицій, поліпшення умов життєдіяльності та господарської діяльності;
  • визначення тематичних напрямів проведення стратегічної сесії з формування завдання на розроблення комплексного плану та плану дій для реалізації комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади;
  • визначення проблем та можливостей соціального та економічного розвитку громади;
  • проведення аналізу сильних та слабких сторін, можливостей та загроз у розвитку громади;
  • визначення переліку основних заінтересованих сторін у розвитку територіальної громади;
  • забезпечення інформування мешканців територіальної громади та визначених заінтересованих сторін розвитку територіальної громади на веб-сайті селищної ради про дату проведення стратегічної сесії та порядок відбору її учасників (не пізніше ніж за 15 робочих днів до визначеної дати її проведення);
  • визначення порядку та здійснення відбору учасників стратегічної сесії з урахуванням вимог пп. 12 п. 42 Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації;
  • проведення стратегічної сесії відповідно до вимог пп.12 п.42 Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації;
  • узагальнення напрацювань стратегічної сесії та коментарів до них у вигляді протоколу стратегічної сесії та розміщення його на веб-сайті селищної ради;
  • підготовка проєкту завдання на розроблення Комплексного плану відповідно до вимог Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації на основі протоколу стратегічної сесії.
  1. Робоча група має право:
  • отримувати інформацію, необхідну для формування завдання на розроблення Комплексного плану, в органах місцевого самоврядування і державної влади, організаціях та установах, що провадять діяльність на території Козелецької територіальної громади, незалежно від їх відомчого підпорядкування, форми власності та господарювання;
  • проводити опитування громадян чи проводити іншу діяльність з вивчення громадської думки щодо Комплексного плану та перспектив просторового розвитку території громади;
  • проводити роз’яснювальну роботу серед жителів громади з питань розроблення і втілення Комплексного плану та його значення для розвитку територіальної громади.
  1. Члени Робочої групи виконують доручення керівника робочої групи в межах завдань Комплексного плану та несуть особисту відповідальність за достовірне і своєчасне опрацювання отриманих документів і матеріалів та висунення пропозицій, що стосуються виконання завдань з формування завдання на розроблення Комплексного плану.

 

        

   Голова                                                                                  Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток 2 до  рішення тридцять четвертої сесії       Козелецької селищної ради восьмого скликання

                                                        від 17 травня 2024 року

                                         №21-34/VIII

 

Строки проведення підготовчих процедур розроблення Комплексного плану території Козелецької селищної ради

з/п

Завдання підготовчого етапу розроблення Комплексного плану

Строки

проведення (робочі дні)

1.                 

Оприлюднення Рішення щодо розроблення Комплексного плану

5 днів з моменту прийняття Рішення

2.                 

Інформування мешканців територіальної громади шляхом розміщення інформаційного повідомлення на веб-сайті селищної ради щодо проведення громадських обговорень з формування завдання на розроблення комплексного плану, яке містить інформацію про вимоги до персонального складу Робочої групи та порядку подання кандидатур до неї

Не регламентований

3.                 

Інформування через місцеві засоби масової інформації на веб-сайті селищної ради про початок розроблення Комплексного плану та визначених порядку і строків внесення пропозицій до нього фізичними та юридичними особами

Початок реєстрації пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення або внесення змін до комплексного плану, генерального плану населеного пункту - на наступний робочий день після дати публікації відповідного повідомлення;

строк реєстрації пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення або внесення змін до комплексного плану, генерального плану населеного пункту - не менш як протягом 15 робочих днів від дати публікації відповідного повідомлення;

останній день реєстрації пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення або внесення змін до комплексного плану - не пізніше ніж за 5 робочих днів до проведення громадських обговорень з формування завдання на розроблення комплексного плану

4.                 

Прийняття заявок щодо участі у Робочій групі

Протягом не менш як 10 робочих днів з дня публікації Рішення про розроблення Комплексного плану

5.                 

Затвердження персонального складу Робочої групи виконавчим органом

Не регламентований

6.                 

Отримання доступу до всіх чинних кадастрів та реєстрів

Протягом 10 робочих днів після надходження відповідних запитів до установ – утримувачів кадастрів та реєстрів, відповідних інформаційних систем

7.                 

Отримання відомостей щодо державних та регіональних інтересів, інтересів суміжних територіальних громад

Строк розгляду запиту виконавчими  органами сільських, селищних, міських рад суміжних територіальних громад, районних, обласних держадміністрацій, становлять 15 робочих днів від дати отримання листа

8.                 

Формування переліку документів державного планування (концепцій, стратегій, проєктів, програм, інших документів щодо сучасного стану та планів розвитку відповідних територій)

До визначеної дати проведення Стратегічної сесії

9.                 

Складення переліку раніше розроблених документацій із землеустрою, інженерно-геодезичних, інженерно-геологічних, інженерно-гідрологічних вишукувальних, проєктно-вишукувальних, планувальних та інших робіт та досліджень на території проєктування, затверджених до прийняття рішення про розроблення комплексного плану

До визначеної дати проведення Стратегічної сесії

10.            

Складення переліку намірів суб’єктів містобудівної діяльності (інформація щодо виданих містобудівних умов та обмежень, будівельних паспортів, заявок на отримання земельних ділянок, наявних інвестиційних проєктів)

До визначеної дати проведення Стратегічної сесії

11.            

Розміщення на веб-сайті селищної ради інформації щодо отриманих пропозицій до комплексного плану від фізичних та юридичних осіб та забезпечення можливості коментування користувачами на веб-сайті селищної ради.

Не регламентований

12.            

Визначення робочою групою тематичних напрямків громадського обговорення за напрямами відповідно до складу та змісту Комплексного плану. Визначення порядку та здійснення відбору учасників стратегічної сесії

До визначеної дати проведення Стратегічної сесії

13.            

Відбір основних заінтересованих сторін розвитку територіальної громади із забезпеченням принципу пропорційного представництва локальних територіальних громад, ключових спільнот громади, представників заінтересованих сторін, а також органів місцевого самоврядування (у разі наявного або перспективного міжмуніципального співробітництва до робочої групи можуть бути запрошені представники органів місцевого самоврядування сусідніх територіальних громад)

До визначеної дати проведення Стратегічної сесії

14.            

Інформування мешканців територіальної громади та визначених заінтересованих сторін розвитку територіальної громади на веб-сайті селищної ради про дату проведення Стратегічної сесії та порядок відбору її учасників

За 15 робочих днів до визначеної дати проведення Стратегічної сесії

15.            

Інформування про час та місце проведення Стратегічної сесії 

За 5 робочих днів до визначеної дати проведення Стратегічної сесії

16.            

Проведення Стратегічної сесії

Не регламентований

17.            

Узагальнення робочою групою напрацювань стратегічної сесії та коментарів до них у вигляді Протоколу

Не регламентований

18.            

Публікація Протоколу стратегічної сесії на веб-сайті селищної ради із забезпеченням можливості коментування користувачами

Протягом 10 робочих днів від публікації на веб-сайті протоколу Стратегічної сесії

19.            

Підготовка замовником разом з робочою групою проєкту завдання на розроблення комплексного плану

Не регламентований

20.            

Схвалення робочою групою проєкту Завдання на розроблення Комплексного плану та затвердження виконавчим комітетом Козелецької селищної ради, публікація завдання на веб-сайті селищної ради

Не регламентований

 

 

 

   Голова                                                                                  Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток 3 до  рішення тридцять четвертої сесії       Козелецької селищної ради восьмого скликання

                                                        від 17 травня 2024 року

                                         №21-34/VIII

 

Пропозиції щодо переліку та значень індикаторів розвитку території
Козелецької селищної ради


з/п

Показник

Одиниці виміру

Існуючий стан

(2023 рік)

Бажане значення

1. Виробничий сектор (промисловість, сільське господарство)

1.1

Збудовані та реконструйовані

виробничі та складські будівлі

м2

12630

Збільшення

1.2

Промислові території, що не використовуються

га

38

Зменшення

1.3

Кількість робочих місць

од.

7750

Збільшення

 

2. Охорона історичного середовища та туризм

2.1

Кількість пам'яток з визначеними охоронними зонами

об'єктів

0

(згідно ІАОП та Переліків, наданих Департаментом культури і туризму, національностей та релігій)

Внести, визначені в ІАОП та  Переліках, наданих Департаментом культури і туризму, національностей та релігій охоронні зони до земельного та містобудівних кадастрів, встановити пам’ятки, для яких потрібно визначити охоронні зони

2.2

Об’єкти культурної спадщини, занесені до переліку щойно виявлених

об'єктів

7

2.3

Створення туристичних маршрутів для пішого та велосипедного туризму

кількість

маршрутів

0

Збільшення до 3

3. Громадські простори

3.1

Наявні якісні громадські простори для короткочасного відпочинку населення

шт.

19

Збільшення до 25

4. Мобільність та транспорт

4.1

Наявність транспортного сполучення громадським транспортом усіх

населених пунктів з адміністративним центром громади

Кількість маршрутів

0

Збільшення до 3

4.2

Кількість аварійно небезпечних ділянок

одиниці

8

Ліквідація

4.3

Кількість вулиць які потребують поточного/капітального ремонту

км

136

Зменшення до 0

 

Кількість мостів які потребують поточного/капітального ремонту

шт.

3

Зменшення до 0

5. Екологія

5.1

Наявні природно-заповідні території

га

190,2

Розширення ПЗФ відповідно до наукових обґрунтувань

5.2

Площа встановлених проектами землеустрою прибережних захисних смуг водних об’єктів

га

0

Забезпечення встановлення меж прибережних захисних смуг для всіх водних об’єктів

5.3

Площа зелених зон загального користування (парки/сквери/ліси)

га

7399

Збільшення

6. Інженерна інфраструктура

6.1

Забезпеченість населених пунктів централізованим водопостачанням

Кількість населених пунктів

2

Збільшення до 5

6.2

Забезпеченість населених пунктів централізованим каналізуванням

%

18(Козелець)

Збільшення до 40

7. Соціальна інфраструктура

7.1

Середня наповнюваність класів у комунальних школах

учні

15,5

Збільшення до 19 учнів

7.2

Частка дітей, охоплених гуртками позашкільної освіти, що функціонують при освітніх закладах

%

44

Збільшення до 50

7.3

Охоплення населення закладами сімейної медицини

%

88,5

100%

 

 

 

 Голова                                                                                   Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток 4 до  рішення тридцять четвертої сесії       Козелецької селищної ради восьмого скликання

                                                        від 17 травня 2024 року

                                         №21-34/VIII

Прогнозовані наслідки розроблення комплексного плану просторового розвитку території Козелецької селищної ради

  1. Правові та управлінські наслідки.
  • Взаємоузгодження державних, громадських та приватних інтересів під час планування та забудови територій.
  • Узгодження містобудівних та землевпорядних завдань розвитку території громади.
  • Резервування земельних ділянок приватної власності, що підлягають вилученню для суспільних потреб відповідно до закону для розміщення об’єктів соціальної сфери та інших об’єктів державних, регіональних інтересів та інтересів територіальної громади.
  • Визначення цілісного функціонального зонування на всю територію громади.
  • Визначення переліку земельних ділянок для передачі у комунальну власність.
  • Визначення переліку земель (територій) для безоплатної передачі у приватну власність земельних ділянок державної та комунальної власності.
  • Встановлення правового режиму забудови територій, на яких передбачено провадження містобудівної діяльності.
  • Визначення обмежень у використанні земель територіальної громади.
  • Спрощення дозвільних процедур.
  • Інформаційне забезпечення здійснення контролю у сфері містобудування та землеустрою.
  • Забезпечення прозорості і відкритості управління просторовим розвитком громади, земельними та іншими природними ресурсами громади.
  • Забезпечення та захист інтересів громадськості та бізнесу шляхом залучення до процесу формування завдання для розроблення комплексного плану.
  1. Економічні наслідки.
  • Підвищення інвестиційної привабливості території громади.
  • Визначення найбільш ефективного використання територій та ресурсів територіальної громади.
  • Оцінка історико-архітектурної та природної спадщини, визначення заходів з їх охорони, як ресурсів подальшого розвитку туристично-рекреаційної галузі на території громади.
  • Збільшення надходжень в місцевий бюджет за рахунок:
  • виявлення незареєстрованих земельних ділянок;
  • виявлення земельних ділянок, які використовуються не за цільовим призначенням;
  • визначення переліку земель (територій) для продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них на земельних торгах;
  • визначення переліку земель (територій) для продажу або передачі у користування земель них ділянок державної, комунальної власності без проведення земельних торгів;
  • збільшення вартості землі та іншої нерухомості завдяки реалізації проєктних рішень щодо зміни функціонального призначення територій, розвитку інженерної і транспортної інфраструктури.
  • Створення умов для розвитку підприємницької діяльності.
  1. Соціальні наслідки
  • Створення сприятливих умов життєдіяльності населення.
  • Підвищення соціального забезпечення населення на основі визначення потреб в об’єктах соціальної інфраструктури та найбільш вдалих місць для їх розміщення.
  • Сприяння створенню додаткових робочих місць.
  • Визначення оптимальної просторової організації забезпечення житлової, громадської та виробничої забудови інженерною інфраструктурою.
  • Сприяння розвитку транспортної мобільності населення.
  • Визначення заходів із захисту населення у випадках виникнення надзвичайних ситуацій.
  1. Наслідки для довкілля та здоров’я населення.
  • Формування системи озеленених територій з урахуванням ландшафтних умов території та потреб забезпечення населення.
  • Визначення територій, перспективних для розвитку умов для короткочасного відпочинку населення, заліснення, встановлення природоохоронного режиму тощо.
  • Встановлення природоохоронних обмежень у використанні земель, зокрема визначення перспективних для заповідання територій з метою недопущення знищення або руйнування в результаті господарської діяльності цінних природних територій, а також встановлення меж водоохоронних зон та прибережних захисних смуг уздовж річок, струмків і потічків та навколо водойм з метою охорони поверхневих водних об'єктів від забруднення і засмічення та збереження їх водності.
  • Визначення заходів з охорони та раціонального використання земель.
  • Визначення заходів із запобігання розвитку небезпечних природних процесів та захисту населення.
  • Забезпечення санітарного благополуччя населення шляхом визначення санітарно-захисних зон навколо об’єктів, що здійснюють негативний вплив на довкілля.
  • Визначення заходів з управління поводженням з відходами з метою усунення негативного впливу на стан земельних ресурсів, поверхневих і підземних вод, а також раціонального використання ресурсів.
  • Забезпечення водовідведення та очищення стічних вод у всіх населених пунктах та розміщених за їх межами об’єктів з метою усунення негативного впливу на стан поверхневих і підземних вод.

  Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

17 травня 2024 року

сел.Козелець

№22-34/VIII

Про затвердження Програми

розроблення, оновлення та внесення

змін до містобудівної документації

Козелецької селищної ради на 2024-2026 роки

в новій редакції

  З метою удосконалення та послідовного розроблення нової чи коригування діючої містобудівної документації громади для забезпечення сталого розвитку, раціонального використання земель, створення повноцінного і безпечного середовища, врахування державних, суспільних і приватних інтересів на території  Козелецької селищної ради, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити Програму розроблення, оновлення та внесення змін до містобудівної документації Козелецької селищної ради на 2024-2026 роки в новій редакції (додається).
  2. Рішення двадцять сьомої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 27.10.2023 р. №05-27/VIII «Про затвердження Програми розроблення, оновлення та внесення змін до містобудівної документації Козелецької селищної ради на 2024-2026 роки» вважати таким, що втратило чинність.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності та постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій

Голова                                                                                   Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток

                                                                            до рішення тридцять четвертої сесії

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від  17 травня 2024 року

                                                                             №22-34/VIII

ПРОГРАМА

розроблення, оновлення та внесення змін до
містобудівної документації Козелецької селищної ради на 2024-2026 роки

(нова редакція)

сел. Козелець

2024 рік

  1. Паспорт

Програми розроблення, оновлення та внесення змін до містобудівної
документації Козелецької селищної ради
на 2024-2026 роки

1.

Ініціатор розроблення Програми

 Козелецька селищна рада, виконавчий комітет Козелецької селищної ради

2.

Законодавча база, нормативні документи

Земельний кодекс України, Закони України «Про основи містобудування», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про архітектурну діяльність», «Про землеустрій», «Про благоустрій населених пунктів», «Про охорону культурної спадщини», «Про стратегічну екологічну оцінку», Постанова Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №559 «Про містобудівний кадастр», Постанова Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 р. № 926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації»

3.

Розробник Програми

Козелецька селищна рада, виконавчий комітет Козелецької селищної ради

4.

Відповідальні виконавці

Козелецька селищна рада, виконавчий комітет Козелецької селищної ради

5.

Головний розпорядник бюджетних коштів

Козелецька селищна рада, виконавчий комітет Козелецької селищної ради

6.

Учасники Програми

Козелецька селищна рада, виконавчий комітет Козелецької селищної ради, фізичні та юридичні особи

7.

Термін реалізації Програми

2024-2026 рік

8.

Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми

Бюджет Козелецької селищної ради

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього, в т.ч.:

3000,00 тис.грн

2024 рік - 1000,0 тис.грн

2025 рік - 1000,0 тис.грн

2026 рік - 1000,0 тис.грн

  1. Визначення проблеми,
    на розв’язання якої спрямована Програма

Програма розроблення, оновлення та внесення змін до містобудівної документації Козелецької селищної ради на 2024-2026 роки (далі - Програма) розроблена відповідно до вимог Земельного кодексу України, Законів України «Про основи містобудування», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про архітектурну діяльність», «Про землеустрій», «Про благоустрій населених пунктів», «Про охорону культурної спадщини», «Про стратегічну екологічну оцінку», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 559 «Про містобудівний кадастр», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 р. № 926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації».

Відповідно до законодавчих актів України містобудівна документація визначає принципові вирішення планування, забудови та іншого використання територій.

Планування територій на місцевому рівні здійснюється шляхом розроблення та затвердження генеральних планів населених пунктів, планів зонування територій і детальних планів територій, їх оновлення та внесення змін до них.

Генеральний план населеного пункту є одночасно видом містобудівної документації на місцевому рівні та документацією із землеустрою і призначений для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту.

План зонування території розробляється у складі комплексного плану, генерального плану населеного пункту з метою визначення умов та обмежень використання території у межах визначених функціональних зон. План зонування території встановлює функціональне призначення, вимоги до забудови окремих територій (функціональних зон) населеного пункту, їх ландшафтної організації.

Детальний план території деталізує положення генерального плану населеного пункту або комплексного плану та визначає планувальну організацію і розвиток частини території населеного пункту або території за його межами без зміни функціонального призначення цієї території. Детальний план території може передбачати також формування земельних ділянок комунальної власності територіальної громади, на території якої вони розташовані.

         Розділ «Стратегічна екологічна оцінка» – це процедура визначення, опису та оцінювання наслідків виконання документів державного планування для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, виправданих альтернатив, розроблення заходів із запобігання, зменшення та пом’якшення можливих негативних наслідків, яка включає визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки, складання звіту про стратегічну екологічну оцінку, проведення громадського обговорення та консультацій (за потреби – транскордонних консультацій), врахування у документі державного планування звіту про стратегічну екологічну оцінку, результатів громадського обговорення та консультацій, інформування про затвердження документа державного планування та здійснюється у порядку, визначеному Законом.

Відповідно до п. 3 ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», у разі відсутності містобудівної документації, затвердженої відповідно до законодавства, передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб забороняється.

Враховуючи те, що до складу Козелецької селищної ради входить 53 села та селище і в більшості з них містобудівна документація відсутня або застаріла, виникає необхідність створення генеральних та детальних планів території громади з метою передачі (надання) земельних ділянок у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб.

Прийняття Програми удосконалить роботу селищної ради та зацікавлених організацій у сфері надання дозволів на землекористування, погодження матеріалів землеустрою та здійснення будівництва.

  1. Мета Програми

Метою програми є удосконалення та послідовне розроблення нової чи коригування діючої містобудівної документації громади для забезпечення сталого розвитку, раціонального використання земель, створення повноцінного і безпечного середовища, врахування державних, суспільних і приватних інтересів на території громади.

  1. Перелік завдань Програми

Основними завданнями Програми є:

  • розроблення проектної документації щодо встановлення меж населених пунктів із урахуванням перспективних напрямів цільового використання територій;
  • розроблення (оновлення, коригування) містобудівної документації населених пунктів громади (генплани, плани зонувань, детальні плани та інше);
  • врахування державних, громадських і приватних інтересів під час планування, забудови та іншого використання територій;
  • обґрунтування розподілу земель за цільовим призначенням та використання територій для містобудівних потреб;
  • забезпечення сталого розвитку населених пунктів громади;
  • охорона довкілля та раціональне використання природних ресурсів;
  • обґрунтування та встановлення режиму раціонального використання земель та забудови території громади, на якій передбачена перспективна містобудівна діяльність;
  • регулювання забудови населених пунктів громади та інших територій.

Програма спрямована на реалізацію основних напрямів державної та регіональної політики в галузі містобудівної діяльності та гармонійного узгодження інтересів та ефективної взаємодії органів місцевого самоврядування, бізнесу і громадськості.

Досягнення зазначеної мети та завдань буде здійснюватися шляхом реалізації заходів, передбачених цією Програмою (Додаток 1).

  1. Обґрунтування шляхів розв’язання проблеми, очікувані результати та ефективність Програми

Розвиток містобудівельної діяльності є питанням актуальним і першочерговим для населених пунктів громади. З метою підвищення інвестиційної привабливості території громади нові та оновлені генеральні плани надають пріоритетне значення для залучення інвестиційних коштів.

Шляхами розв’язання проблем є:

  • поетапне розроблення та затвердження містобудівної документації населених пунктів громади - генеральних планів, планів зонування, детальних планів територій комплексної забудови та реконструкції з урахуванням громадських інтересів та інвестиційних намірів, комплексного розвитку соціальної сфери та інженерно-транспортної інфраструктури, охорони довкілля та культурної спадщини;
  • оновлення та/або внесення змін до наявної містобудівної документації;

Виконання Програми дасть змогу:

  • оновити містобудівну документацію із застосуванням сучасних геоінформаційних технологій;
  • поліпшити інвестиційний клімат у населених пунктах та забезпечити їх збалансований соціально-економічний розвиток;
  • здійснити комплексну забудову чи реконструкцію територій населених пунктів громади;
  • забезпечити сталий розвиток інженерно-транспортної інфраструктури території Козелецької селищної ради;
  • забезпечити правові засади містобудівної діяльності.
  1. Обсяги та джерела фінансування

Обсяг фінансування Програми з селищного бюджету визначається, виходячи з конкретних завдань Програми та вартості виконуваних робіт по виготовленню топографо- геодезичних планів та містобудівної документації. Дійсна вартість проєктно-вишукувальних робіт у кожному конкретному випадку буде встановлюватися проєктною установою та замовником із урахуванням усіх особливостей та факторів, обумовлених станом розвитку, потреби в територіях населеного пункту або території на час виготовлення містобудівної документації.

Фінансування заходів, передбачених Програмою, здійснюється за рахунок коштів селищного бюджету в межах фінансових можливостей бюджету та у межах видатків, затверджених рішенням сесії селищної ради про селищний бюджет на відповідний бюджетний період та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством України.

Загальний орієнтовний обсяг фінансових ресурсів, необхідний для реалізації програми на 2024-2026 роки складає 3000,0 тис. грн.

  1. Строки виконання Програми

Реалізація Програми розрахована на 2024-2026 роки.

  1. Координація та контроль за ходом виконання Програми

Виконання Програми здійснюється шляхом реалізації її завдань та заходів.

Координацію та контроль за виконанням заходів і завдань Програми, цільовим та ефективним використанням коштів забезпечують відповідальні виконавці (головні розпорядники коштів), протягом періоду дії Програми, ініціюють внесення змін до Програми на підставі даних аналізу щодо стану її виконання.

В останній рік дії Програми розробник подає пропозиції про доцільність її фінансування на наступні роки.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток 1

до Програми

Напрями діяльності та заходи

Програми розроблення, оновлення та внесення змін до містобудівної документації Козелецької селищної ради

на 2024-2026 роки

№ п/п

Заходи Програми

Відповідальні виконавці

Термін виконання заходу

Джерела фінансування

Орієнтовні обсяги фінансування (тис.грн), у тому числі по роках:

Очікуваний результат

Всього

2024

2025

2026

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

1.

Розроблення (оновлення, коригування) містобудівної документації населених пунктів громади (генплани, плани зонувань, детальні плани та інше)

Козелецька селищна рада, виконавчий комітет Козелецької селищної ради

2024-2026 роки

Бюджет Козелецької селищної ради, кошти інвесторів

3000,00

1000,00 ( в т.ч.

розроблення звіту про стратегічну екологічну оцінку щодо документів державного планування - генеральних планів сіл Нічогівка, Гарбузин, Єрків, Жеребецьке, Закревське, Тополі та Олексіївщина – 700,00;

інше – 300,00)

1000,0

1000,0

Обґрунтування та встановлення режиму раціонального використання земель та забудови території громади, на якій передбачена перспективна містобудівна діяльність;  визначення, опис та оцінювання наслідків виконання документів державного планування для довкілля, у тому числі для здоров’я населення

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

17 травня 2024 року

сел. Козелець

 

№ 23-34/VIII

 

Про стратегічну екологічну

оцінку генерального плану

та плану зонування території

с. Гарбузин Чернігівського

району Чернігівської області

Відповідно до ст. 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Провести стратегічну екологічну оцінку генерального плану та плану зонування території с. Гарбузин Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Визначити Замовником стратегічної екологічної оцінки генерального плану та плану зонування території с. Гарбузин Чернігівського району Чернігівської області виконавчий комітет Козелецької селищної ради.
  3. Фінансування робіт зі стратегічної екологічної оцінки генерального плану та плану зонування території с. Гарбузин Чернігівського району Чернігівської області здійснити за рахунок коштів Козелецької селищної ради.
  4. Проведення стратегічної екологічної оцінки генерального плану та плану зонування території с. Гарбузин Чернігівського району Чернігівської області здійснити з дотриманням вимог чинного законодавства.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

17 травня 2024 року

сел. Козелець

 

№ 24-34/VIII

 

Про стратегічну екологічну

оцінку генерального плану

та плану зонування території

с. Єрків Чернігівського

району Чернігівської області

Відповідно до ст. 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Провести стратегічну екологічну оцінку генерального плану та плану зонування території с. Єрків Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Визначити Замовником стратегічної екологічної оцінки генерального плану та плану зонування території с. Єрків Чернігівського району Чернігівської області виконавчий комітет Козелецької селищної ради.
  3. Фінансування робіт зі стратегічної екологічної оцінки генерального плану та плану зонування території с. Єрків Чернігівського району Чернігівської області здійснити за рахунок коштів Козелецької селищної ради.
  4. Проведення стратегічної екологічної оцінки генерального плану та плану зонування території с. Єрків Чернігівського району Чернігівської області здійснити з дотриманням вимог чинного законодавства.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

17 травня 2024 року

сел. Козелець

 

№ 25-34/VIII

 

Про стратегічну екологічну

оцінку генерального плану

та плану зонування території

с. Жеребецьке Чернігівського

району Чернігівської області

Відповідно до ст. 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Провести стратегічну екологічну оцінку генерального плану та плану зонування території с. Жеребецьке Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Визначити Замовником стратегічної екологічної оцінки генерального плану та плану зонування території с. Жеребецьке Чернігівського району Чернігівської області виконавчий комітет Козелецької селищної ради.
  3. Фінансування робіт зі стратегічної екологічної оцінки генерального плану та плану зонування території с. Жеребецьке Чернігівського району Чернігівської області здійснити за рахунок коштів Козелецької селищної ради.
  4. Проведення стратегічної екологічної оцінки генерального плану та плану зонування території с. Жеребецьке Чернігівського району Чернігівської області здійснити з дотриманням вимог чинного законодавства.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

17 травня 2024 року

сел. Козелець

 

№ 26-34/VIII

 

Про стратегічну екологічну

оцінку генерального плану

та плану зонування території

с. Закревське Чернігівського

району Чернігівської області

Відповідно до ст. 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Провести стратегічну екологічну оцінку генерального плану та плану зонування території с. Закревське Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Визначити Замовником стратегічної екологічної оцінки генерального плану та плану зонування території с. Закревське Чернігівського району Чернігівської області виконавчий комітет Козелецької селищної ради.
  3. Фінансування робіт зі стратегічної екологічної оцінки генерального плану та плану зонування території с. Закревське Чернігівського району Чернігівської області здійснити за рахунок коштів Козелецької селищної ради.
  4. Проведення стратегічної екологічної оцінки генерального плану та плану зонування території с. Закревське Чернігівського району Чернігівської області здійснити з дотриманням вимог чинного законодавства.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

17 травня 2024 року

сел. Козелець

 

№ 27-34/VIII

 

Про стратегічну екологічну

оцінку генерального плану

та плану зонування території

с. Олексіївщина Чернігівського

району Чернігівської області

Відповідно до ст. 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Провести стратегічну екологічну оцінку генерального плану та плану зонування території с. Олексіївщина Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Визначити Замовником стратегічної екологічної оцінки генерального плану та плану зонування території с. Олексіївщина Чернігівського району Чернігівської області виконавчий комітет Козелецької селищної ради.
  3. Фінансування робіт зі стратегічної екологічної оцінки генерального плану та плану зонування території с. Олексіївщина Чернігівського району Чернігівської області здійснити за рахунок коштів Козелецької селищної ради.
  4. Проведення стратегічної екологічної оцінки генерального плану та плану зонування території с. Олексіївщина Чернігівського району Чернігівської області здійснити з дотриманням вимог чинного законодавства.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

 

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

17 травня 2024 року

сел. Козелець

 

№ 28-34/VIII

 

Про стратегічну екологічну

оцінку генерального плану

та плану зонування території

с. Тополі Чернігівського

району Чернігівської області

Відповідно до ст. 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Провести стратегічну екологічну оцінку генерального плану та плану зонування території с. Тополі Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Визначити Замовником стратегічної екологічної оцінки генерального плану та плану зонування території с. Тополі Чернігівського району Чернігівської області виконавчий комітет Козелецької селищної ради.
  3. Фінансування робіт зі стратегічної екологічної оцінки генерального плану та плану зонування території с. Тополі Чернігівського району Чернігівської області здійснити за рахунок коштів Козелецької селищної ради.
  4. Проведення стратегічної екологічної оцінки генерального плану та плану зонування території с. Тополі Чернігівського району Чернігівської області здійснити з дотриманням вимог чинного законодавства.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

 

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня  2024 року

сел. Козелець

 

№29-34/VIII

Про внесення змін до договору оренди

земельної ділянки, кадастровий номер

7422088200:87:097:0004

   

         Розглянувши заяву громадянина Пономаренка Максима Петровича про внесення змін до договору оренди землі на земельну ділянку, кадастровий номер 7422088200:87:097:0004, відповідно до  законів України «Про оренду землі»,  «Про Державний земельний кадастр» та керуючись ст.26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Внести зміни до договору оренди землі від 23.05.2017 року відносно земельної ділянки, кадастровий номер 7422088200:87:097:0004, шляхом укладання додаткової угоди, а саме:
    • Преамбулу договору викласти в такій редакції: «Орендодавець - Козелецька селищна рада, в особі селищного голови Бригинця Валентина Петровича, що діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з однієї сторони та Орендар - громадянин Пономаренко Максим Петрович (паспорт серія ***, виданий *** року, ідентифікаційний номер ***) з другої сторони, уклали цей договір про нижченаведене».
    • Пункт 8 договору Строк дії договору викласти в такій редакції:

      «Договір укладено на 15  (п'ятнадцять)  років. Після закінчення строку дії договору орендар має переважне право поновити його на новий строк. У цьому разі орендар повинен не пізніше ніж за 30 днів до закінчення строку дії договору повідомити письмово орендодавця про намір продовжити його дію.».

1.3  Пункт 9 договору ОРЕНДНА ПЛАТА викласти в такій редакції :

«Орендна плата вноситься орендарем у наступних формах та розмірах: у грошовій формі безготівково у розмірі 12 (дванадцяти) відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки на 1 рік.».

1.4  Розділ Реквізити, підписи сторін викласти в такій редакції:

                                       «ОРЕНДОДАВЕЦЬ:

           Козелецька селищна рада

           ЄДРПОУ 04412419

           17000, сел. Козелець,

           Чернігівський район,

           Чернігівської області,

           вул. Соборності, 27

           Від  Орендодавця:

           _____________  В.П.Бригинець»

                                     «ОРЕНДАР:

           Пономаренко Максим Петрович

           Паспорт серія ***, виданий ***, ідентифікаційний номер ***

 с. Миколаївка, вул.***

           Від  Орендаря:

           _____________  М.П. Пономаренко ».

  1. Доручити селищному голові заключити додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки з громадянином Пономаренко Максимом Петровичем.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня  2024 року

сел. Козелець

 

№ 30-34/VIII

Про внесення змін до договору оренди

земельної ділянки, кадастровий номер

7422088200:87:084:0003

   

         Розглянувши заяву громадянина Пономаренка Максима Петровича про внесення змін до договору оренди землі на земельну ділянку, кадастровий номер 7422088200:87:084:0003, відповідно до  законів України «Про оренду землі»,  «Про Державний земельний кадастр» та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Внести зміни до договору оренди землі від 23.05.2017 року відносно земельної ділянки, кадастровий номер 7422088200:87:084:0003, шляхом укладання додаткової угоди, а саме:
    • Преамбулу договору викласти в такій редакції: «Орендодавець - Козелецька селищна рада, в особі селищного голови Бригинця Валентина Петровича, що діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з однієї сторони та Орендар - громадянин Пономаренко Максим Петрович (паспорт серія ***, виданий *** року, ідентифікаційний номер ***), з другого сторони, уклали цей договір про нижченаведене».
    • Пункт 8 договору Строк дії договору викласти в такій редакції:

      «Договір укладено на 15  (п'ятнадцять)  років. Після закінчення строку дії договору орендар має переважне право поновити його на новий строк. У цьому разі орендар повинен не пізніше ніж за 30 днів до закінчення строку дії договору повідомити письмово орендодавця про намір продовжити його дію.».

1.3  Пункт 9 договору ОРЕНДНА ПЛАТА викласти в такій редакції:

«Орендна плата вноситься орендарем у наступних формах та розмірах: у грошовій формі безготівково у розмірі 12 (дванадцяти) відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки на 1 рік.».

1.4  Розділ Реквізити, підписи сторін викласти в такій редакції:

                                       «ОРЕНДОДАВЕЦЬ:

            Козелецька селищна рада

           ЄДРПОУ 04412419

           17000, сел. Козелець,

           Чернігівський район,

           Чернігівської області,

           вул. Соборності, 27

           Від  Орендодавця:

           _____________  В.П.Бригинець»

                                      «ОРЕНДАР:

           Пономаренко Максим Петрович

           Паспорт серія ***, виданий ***, ідентифікаційний номер ***,

 с. Миколаївка, вул.***

           Від  Орендаря:

           _____________  М.П. Пономаренко ».

  1. Доручити селищному голові заключити додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки з громадянином Пономаренко Максимом Петровичем.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 31-34/VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у спільну

часткову власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Лук'яненку М.М. та гр.  Лук'яненко Н.В.

          Розглянувши заяву громадян Лук'яненка Миколи Михайловича та Лук'яненко Надії Віталіївни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у спільну часткову власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам Лук'яненку Миколі Михайловичу та Лук'яненко Надії Віталіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га в межах с. Берлози, провул. Садовий, 7,  Козелецької селищної ради.
  2. Передати безоплатно у спільну часткову власність громадянам Лук'яненку Миколі Михайловичу (с. Берлози, провул. Садовий, буд. 7)- 3/4 частки, та Лук'яненко Надії Віталіївні (с. Берлози, провул. Садовий, буд. 7) -1/4 частки земельної ділянки, площею 0,2500 га, кадастровий номер 7422080901:86:046:0059 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах га в межах с. Берлози, провул. Садовий, 7 Козелецької селищної ради.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер 7422080901:86:046:0059 виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України, та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 32-34/VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у спільну

часткову власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Кириченку В.Б.

          Розглянувши заяву громадянина Кириченка Володимира Борисовича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у спільну часткову власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Кириченку Володимиру Борисовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0, 0713 га в межах сел. Козелець, вул.***,  Козелецької селищної ради.
  2. Передати безоплатно у спільну часткову власність громадянину Кириченку Володимиру Борисовичу (сел. Козелець, вул.***)- 11/20 частки земельної ділянки, площею 0,0713 га, кадастровий номер *** для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах га в межах сел. Козелець, вул.***, Козелецької селищної ради.
  3. Право спільної часткової власності на земельну ділянку, кадастровий номер *** виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 33-34/VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у

власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Адаменку С.В.

          Розглянувши заяву громадянина Адаменка Сергія Васильовича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Адаменку Сергію Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га в межах с.Данівка, вул.***, Козелецької селищної ради.
  2. Передати безоплатно у власність громадянину Адаменку Сергію Васильовичу (с. Данівка, вул.***) земельну ділянку, площею 0,2500 га, кадастровий номер *** для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах с.  Данівка, вул.***, Козелецької селищної ради.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер *** виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№34-34/VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у

власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Заєць-Побережній В.П.

          Розглянувши заяву громадянки Заєць-Побережної Віти Петрівни  про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Заєць-Побережній Віті Петрівні  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,2027 га, в межах с.Сивухи, вул.***, Козелецької селищної ради.
  2. Передати безоплатно у власність громадянці Заєць-Побережній Віті Петрівні (с. Сивухи, вул.***) земельну ділянку, площею 0,2027  га, кадастровий номер ***, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах с. Сивухи, вул.***, Козелецької селищної ради.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер ***, виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

 

№ 35-34/VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у

власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Дрозд О.В.

          Розглянувши заяву громадянки Дрозд Оксани Василівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Дрозд Оксані Василівні  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,2500 га, в межах с.Шапіхи, вул.***, Козелецької селищної ради.
  2. Передати безоплатно у власність громадянці Дрозд Оксані Василівні   (с.Лемеші, вул.***) земельну ділянку, площею 0,2500 га, кадастровий номер ***, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах с. Шапіхи, вул.***, Козелецької селищної ради.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер*** виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 36-34/VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у

власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Музиченку М.П.

          Розглянувши заяву громадянина Музиченка Михайла Павловича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Музиченку Михайлу Павловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,2500 га, в межах с.Савин, вул.***, Козелецької селищної ради.
  2. Передати безоплатно у власність громадянину Музиченку Михайлу Павловичу (с. Савин, вул.***) земельну ділянку, площею 0,2500 га, кадастровий номер ***, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах с. Савин, вул.***, Козелецької селищної ради.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер ***, виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 37-34/VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у

власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Половинченку В.Р.

          Розглянувши заяву громадянина Половинченка Володимира Романовича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Половинченку Володимиру Романовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,1500 га, в межах сел. Козелець, вул.***, Козелецької селищної ради.
  2. Передати безоплатно у власність громадянину Половинченку Володимиру Романовичу (сел. Козелець, вул.***) земельну ділянку, площею 0,1500 га, кадастровий номер ***, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах сел. Козелець, вул.***,  Козелецької селищної ради.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер ***, виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 38-34/VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у

власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Чепурному О.М.

          Розглянувши заяву громадянина Чепурного Олександра Миколайовича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Чепурному Олександру Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,0651,  га в межах сел. Козелець, вул.***, Козелецької селищної ради.
  2. Передати безоплатно у власність громадянину Чепурному Олександру Миколайовичу (сел. Козелець, вул.***) земельну ділянку, площею 0,0651 га, кадастровий номер ***, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах сел. Козелець, вул.***,  Козелецької селищної ради.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер ***, виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 39-34/VIII

Про затвердження  технічної документації із

землеустрою щодо  встановлення (відновлення)

меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі

земельної частки (паю) та передачу земельної

ділянки безоплатно у власність для ведення особистого

селянського господарства гр. Бакоцькому Г.М., пай №415

        Розглянувши заяву громадянина  Бакоцького Григорія Миколайовича  про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі земельної частки (паю) та передачу безоплатно у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства із земель колишнього КСП "ім. Чапаєва"  Козелецької селищної ради, відповідно до законів України ,,Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, ,,Про землеустрій”, ,,Про Державний земельний кадастр” та ст. 12, 81 Земельного кодексу України,  керуючись ст.26 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”  селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі земельної частки (паю) громадянину Бакоцькому Григорію Миколайовичу, загальною площею 1,0441 га, для ведення особистого селянського господарства із земель колишнього КСП " ім. Чапаєва " на території Козелецької селищної ради.        
  2. Передати безоплатно у власність громадянину Бакоцькому Григорію Миколайовичу  (с. Білейки, вул.***) земельні ділянки в розмірі земельної частки (паю), загальною площею 1,0441 га, в тому числі: рілля – площею 0,9202 га,  кадастровий номер  ***, пасовища – площею 0,1239 га,  кадастровий номер ***, для ведення особистого селянського господарства із земель колишнього КСП "ім. Чапаєва" на території Козелецької селищної ради.    
  3. Рекомендувати громадянину Бакоцькому Григорію Миколайовичу здійснити державну реєстрацію  речового права на земельні ділянки відповідно до Закону України ,,Про Державну  реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень“.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 40-34/VIII

Про затвердження  технічної документації із

землеустрою щодо  встановлення (відновлення)

меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

в розмірі земельної частки (паю) та передачу

земельної ділянки безоплатно у власність для

ведення товарного сільськогосподарського

виробництва гр. Бурляю Ю.В., пай №553

        Розглянувши заяву громадянина Бурляй Юрія Вікторовича  про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі земельної частки (паю) та передачу безоплатно у власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва із земель колишнього КСП "ім. Комінтерну"  Козелецької селищної ради, відповідно до законів України ,,Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, ,,Про землеустрій”, ,,Про Державний земельний кадастр” та ст. 12, 81 Земельного кодексу України,  керуючись ст.26 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”  селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі земельної частки (паю) громадянину Бурляю Юрію Вікторовичу, загальною площею 2,7272 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП " ім. Комінтерну " на території Козелецької селищної ради.          
  2. Передати безоплатно у власність громадянину Бурляю Юрію Вікторовичу (м. Київ, просп.***) земельні ділянки в розмірі земельної частки (паю), загальною площею 2,7272 га, в тому числі: рілля – площею 2,2543 га,  кадастровий номер ***, пасовища – площею 0,4729 га,  кадастровий номер  ***, для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва із земель колишнього КСП "ім. Комінтерну" на території Козелецької селищної ради.    
  3. Рекомендувати громадянину Бурляю Юрію Вікторовичу здійснити державну реєстрацію  речового права на земельні ділянки відповідно до Закону України ,,Про Державну  реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень“.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 41-34/VIII

Про затвердження  технічної документації із

землеустрою щодо  встановлення (відновлення)

меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

в розмірі земельної частки (паю) та передачу

земельної ділянки безоплатно у власність для

ведення товарного сільськогосподарського

виробництва гр. Дейнеку І.І., пай №90

        Розглянувши заяву громадянина  Дейнека Івана Івановича  про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі земельної частки (паю) та передачу безоплатно у власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва із земель колишнього КСП "ім. Гагаріна"  Козелецької селищної ради, відповідно до законів України ,,Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, ,,Про землеустрій”, ,,Про Державний земельний кадастр” та ст. 12, 81 Земельного кодексу України,  керуючись ст.26 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”  селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі земельної частки (паю) громадянину Дейнеку Івану Івановичу, загальною площею 2,7831 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП "ім. Гагаріна" на території Козелецької селищної ради.          
  2. Передати безоплатно у власність громадянину Дейнеку Івану Івановичу (м. Вишневе, вул.***) земельну ділянку в розмірі земельної частки (паю), загальною площею 2,7831 га, в тому числі: рілля – площею 2,7831 га,  кадастровий номер *** для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва із земель колишнього КСП " ім. Гагаріна " на території Козелецької селищної ради.    
  3. Рекомендувати громадянину Дейнеку Івану Івановичу здійснити державну реєстрацію  речового права на земельні ділянки відповідно до Закону України ,,Про Державну  реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень“.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 42-34/VIII

Про затвердження  технічної документації із

землеустрою щодо  встановлення (відновлення)

меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі

земельної частки (паю) та передачу земельної

ділянки безоплатно у власність для ведення особистого

селянського господарства гр. Компанець Н.І., пай №317

        Розглянувши заяву громадянки Компанець Надії Іванівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі земельної частки (паю) та передачу безоплатно у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства із земель колишнього КСП "ім. Чапаєва"  Козелецької селищної ради, відповідно до законів України ,,Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, ,,Про землеустрій”, ,,Про Державний земельний кадастр” та ст. 12, 81 Земельного кодексу України,  керуючись ст.26 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”  селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі земельної частки (паю) громадянці Компанець Надії Іванівні, загальною площею 2,1105 га, для ведення особистого селянського господарства із земель колишнього КСП " ім. Чапаєва " на території Козелецької селищної ради.        
  2. Передати безоплатно у власність громадянці Компанець Надії Іванівні (с. Семиполки, вул.***) земельні ділянки в розмірі земельної частки (паю), загальною площею 2,1105 га, в тому числі: рілля – площею 1,8656 га,  кадастровий номер ***, пасовища – площею 0,2449 га,  кадастровий номер  ***, для ведення особистого селянського господарства із земель колишнього КСП " ім. Чапаєва " на території Козелецької селищної ради.    
  3. Рекомендувати громадянці Компанець Надії Іванівні здійснити державну реєстрацію  речового права на земельні ділянки відповідно до Закону України ,,Про Державну  реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень“.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№43-34/VIII

Про затвердження  технічної документації із

землеустрою щодо  встановлення (відновлення)

меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі

земельної частки (паю) та передачу земельної

ділянки безоплатно у власність для ведення особистого

селянського господарства гр. Круглику О.Л., пай №486

        Розглянувши заяву громадянина  Круглика Олега Леонідовича  про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі земельної частки (паю) та передачу безоплатно у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства із земель колишнього КСП "ім. Чапаєва"  Козелецької селищної ради, відповідно до законів України ,,Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, ,,Про землеустрій”, ,,Про Державний земельний кадастр” та ст. 12, 81 Земельного кодексу України,  керуючись ст.26 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”  селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі земельної частки (паю) громадянину Круглику Олегу Леонідовичу, загальною площею 2,1131 га, для ведення особистого селянського господарства із земель колишнього КСП " ім. Чапаєва " на території Козелецької селищної ради.        
  2. Передати безоплатно у власність Круглику Олегу Леонідовичу  (сел.Козелець, провул.***) земельні ділянки в розмірі земельної частки (паю), загальною площею 2,1131 га, в тому числі: рілля – площею 1,9555 га,  кадастровий номер ***, пасовища – площею 0,1576 га,  кадастровий номер  ***, для ведення особистого селянського господарства із земель колишнього КСП " ім. Чапаєва " на території Козелецької селищної ради.    
  3. Рекомендувати громадянину Круглику Олегу Леонідовичу  здійснити державну реєстрацію  речового права на земельні ділянки відповідно до Закону України ,,Про Державну  реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень“.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 44-34/VIII

Про затвердження  технічної документації із

землеустрою щодо  встановлення (відновлення)

меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі

земельної частки (паю) та передачу земельних

ділянок безоплатно у спільну часткову власність для ведення

особистого селянського господарства

гр. Опанасенку О.В, пай № 225

         Розглянувши заяву громадянина Опанасенка Олексія Васильовича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі земельної частки (паю) та передачу безоплатно у спільну часткову власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства із земель колишнього КСП  "ім. Гагаріна" Козелецької селищної ради, керуючись Законом України ,,Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)” та ст. 12, 81 Земельного кодексу України, законами України ,,Про землеустрій”, ,,Про Державний земельний кадастр” та Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”  селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі земельної частки (паю) громадянину Опанасенку Олексію Васильовичу, загальною площею 2,7449 га, для ведення особистого селянського господарства із земель колишнього КСП "ім.Гагаріна" Козелецької селищної ради.
  2. Передати безоплатно у спільну часткову власність громадянину Опанасенку Олексію Васильовичу (с. Єрків, вул. Перемоги, буд. 16) - 1/2 частини  земельної ділянки в розмірі земельної частки (паю), загальною площею 2,7449 га, в тому числі: рілля – площею 2,7449 га, кадастровий номер ***, для ведення особистого селянського господарства із земель колишнього КСП " ім. Гагаріна " Козелецької селищної ради.
  3. Рекомендувати громадянину Опанасенку Олексію Васильовичу здійснити державну реєстрацію речового права на земельну ділянку відповідно до Закону України ,,Про Державну  реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень“.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова  Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 45-34/VIII

Про затвердження  технічної документації із

землеустрою щодо  встановлення (відновлення)

меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

в розмірі земельної частки (паю) та передачу

земельної ділянки безоплатно у власність для

ведення товарного сільськогосподарського

виробництва гр. Шевченку Ю.М., пай №214

        Розглянувши заяву громадянина  Шевченка Юрія Миколайовича  про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі земельної частки (паю) та передачу безоплатно у власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва із земель колишнього КСП "ім. Кірова"  Козелецької селищної ради, відповідно до законів України ,,Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, ,,Про землеустрій”, ,,Про Державний земельний кадастр” та ст. 12, 81 Земельного кодексу України,  керуючись ст.26 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”  селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі земельної частки (паю) громадянину Шевченку Юрію Миколайовичу, загальною площею 6,3728 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП "ім. Кірова" на території Козелецької селищної ради.          
  2. Передати безоплатно у власність громадянину Шевченку Юрію Миколайовичу (м. Київ, вул.***) земельну ділянку в розмірі земельної частки (паю), загальною площею 6,3728 га, в тому числі: рілля – площею 4,4723 га,  кадастровий номер ***, сіножаті – площею 1,4112 га,  кадастровий номер ***, пасовища – площею 0,4893 га,  кадастровий номер ***, для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва із земель колишнього КСП " ім. Кірова " на території Козелецької селищної ради.    
  3. Рекомендувати громадянину  Шевченку Юрію Миколайовичу здійснити державну реєстрацію  речового права на земельні ділянки відповідно до Закону України ,,Про Державну  реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень“.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 46-34/VIII

Про затвердження  технічної документації із

землеустрою щодо  встановлення (відновлення)

меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

в розмірі земельної частки (паю) та передачу

земельної ділянки безоплатно у власність для

ведення товарного сільськогосподарського

виробництва гр. Шевченку Ю.М., пай №215

        Розглянувши заяву громадянина  Шевченка Юрія Миколайовича  про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі земельної частки (паю) та передачу безоплатно у власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва із земель колишнього КСП "ім. Кірова"  Козелецької селищної ради, відповідно до законів України ,,Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, ,,Про землеустрій”, ,,Про Державний земельний кадастр” та ст. 12, 81 Земельного кодексу України,  керуючись ст.26 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”  селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі земельної частки (паю) громадянину Шевченку Юрію Миколайовичу, загальною площею 6,2051га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП "ім. Кірова" на території Козелецької селищної ради.          
  2. Передати безоплатно у власність громадянину Шевченку Юрію Миколайовичу (м. Київ, вул.***) земельну ділянку в розмірі земельної частки (паю), загальною площею 6,2051 га, в тому числі: рілля – площею 4,4727 га,  кадастровий номер ***, сіножаті – площею 1,2286 га,  кадастровий номер ***, пасовища – площею 0,5038 га,  кадастровий номер ***, для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва із земель колишнього КСП " ім. Кірова " на території Козелецької селищної ради.    
  3. Рекомендувати громадянину  Шевченку Юрію Миколайовичу здійснити державну реєстрацію  речового права на земельні ділянки відповідно до Закону України ,,Про Державну  реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень“.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня  2024 року

сел. Козелець

№47-34/VIIIПро надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва  гр. Корольовій В.К. взамін  сертифікату на право на земельну частку (пай), № 339

         Розглянувши заяву громадянки Корольової Віри Кіндратівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту, взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) серії ЧН № 0208463 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Козелецької селищної ради, відповідно до ст.ст.3, 5, 11, 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв), ст. 55 Закону України ,,Про землеустрій”, ст.ст.12, 22, 81, пунктів 16, 17 розділу Х «Перехідних положень» Земельного кодексу України, проєкту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) колишнього КСП "Маяк" та керуючись ст. 26 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада вирішила:

  1. Надати дозвіл громадянці Корольовій Вірі Кіндратівні (с. Булахів, вул.***) на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту пай №339, взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) серії *** по колишньому КСП " Маяк", орієнтовною загальною площею – 2,58 га в тому числі: рілля – 2,13 га, пасовища - 0,40 га, багаторічні насадження - 0,05 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Козелецької селищної  ради.
  2. Розроблену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) подати на розгляд та затвердження у встановленому порядку до чергової сесії селищної ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня  2024 року

сел. Козелець

№ 48-34/VIII

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства  гр. Романенко Н.В. взамін  сертифікату на право на земельну частку (пай), № 4

         Розглянувши заяву громадянки Романенко Наталії Василівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту, взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) серії *** для ведення особистого селянського господарства на території  Козелецької селищної ради, відповідно до ст.ст.3, 5, 11, 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв), ст. 55 Закону України ,,Про землеустрій”, ст.ст.12, 22, 81, пунктів 16, 17 розділу Х «Перехідних положень» Земельного кодексу України, проєкту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) колишнього КСП "Маяк" та керуючись ст. 26 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада вирішила:

  1. Надати дозвіл громадянці Романенко Наталії Василівні (м. Бровари, вул.***) на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту пай №4, взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) серії ЧН № 0208024 по колишньому КСП " Маяк", орієнтовною загальною площею – 2,67 га в тому числі: рілля – 2,28 га, пасовища - 0,35 га, багаторічні насадження - 0,04 га для ведення особистого селянського господарства на території  Козелецької селищної  ради.
  2. Розроблену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) подати на розгляд та затвердження у встановленому порядку до чергової сесії селищної ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня  2024 року

сел. Козелець

№ 49-34/VIII

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства  гр. Угнивому О.М. взамін  сертифікату на право на земельну частку (пай), № 302

         Розглянувши заяву громадянина Угнивого Олега Миколайовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту, взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) серії *** для ведення особистого селянського господарства на території  Козелецької селищної ради, відповідно до ст.ст.3, 5, 11, 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв), ст. 55 Закону України ,,Про землеустрій”, ст.ст.12, 22, 81, пунктів 16, 17 розділу Х «Перехідних положень» Земельного кодексу України, проєкту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) колишнього КСП "Маяк" та керуючись ст. 26 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада вирішила:

  1. Надати дозвіл громадянину Угнивому Олегу Миколайовичу (м. Київ, вул.***) на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту пай №302, взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) серії *** по колишньому КСП " ім. Калініна", орієнтовною загальною площею – 0,58 га в тому числі: пасовища - 0,58 га для ведення особистого селянського господарства на території  Козелецької селищної  ради.
  2. Розроблену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) подати на розгляд та затвердження у встановленому порядку до чергової сесії селищної ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 50-34/VIII

Про затвердження проєкту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

цільове призначення якої змінюється

за рахунок земель приватної власності

гр. Овдієнко Н.С.

         Розглянувши заяву громадянки Овдієнко Наталії Степанівни про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється за рахунок земель приватної власності з ведення особистого селянського господарства на для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.20, 33 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється з ведення особистого селянського господарства на для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель приватної власності громадянки Овдієнко Наталії Степанівни  (с. Мочалище, вул.***) площею 0,3880 га, кадастровий номер *** в межах с. Бригинці, вул.*** Козелецької селищної ради.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 51-34/VIII

Про затвердження проєкту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

цільове призначення якої змінюється

за рахунок земель приватної власності

гр. Герасько І.А.

         Розглянувши заяву громадянина Герасько Івана Леонтійовича про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється за рахунок земель приватної власності з ведення особистого селянського господарства на для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.20, 33 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється з ведення особистого селянського господарства на для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель приватної власності громадянина  Герасько  Івана Леонтійовича  (с. Шолойки, вул.***) площею 0,3900 га, кадастровий номер *** в межах с. Шолойки, вул.*** Козелецької селищної ради.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 52-34/VIII

Про затвердження проєкту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

цільове призначення якої змінюється

за рахунок земель приватної власності

гр. Пісоцької С.М.

         Розглянувши заяву громадянки Пісоцької Світлани Миколаївни про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється за рахунок земель приватної власності з ведення особистого підсобного господарства на для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.20, 33 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється з ведення особистого підсобного господарства на для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель приватної власності громадянки Пісоцької Світлани Миколаївни (сел. Козелець, вул.***) площею 0,2966 га, кадастровий номер *** в межах с. Гладке, вул.*** Козелецької селищної ради.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 53-34/VIII

Про затвердження проєкту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки комунальної власності,

кадастровий номер 7422088701:36:047:0011

         Розглянувши проєкт землеустро щодо відведення земельної ділянки, комунальної власності Козелецької селищної ради, кадастровий номер 7422088701:36:047:0011, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, відповідно до ст.ст.6, 19 Закону України «Про оренду землі»,  ст.ст. 12, 134, 135 Земельного кодексу України та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки, комунальної власності Козелецької селищної ради, кадастровий номер 7422088701:36:047:0011, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в межах с. Савин, вул. Ватутіна, площею 0,2941 га.
  2. Зареєструвати право комунальної власності на земельну ділянку площею 0,2941 га, кадастровий номер 7422088701:36:047:0011, на території Козелецької селищної ради (в межах с. Савин, вул. Ватутіна).
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 54-34/VIII

Про затвердження проєкту землеустрою щодо

відведення у комунальну власність земельної
ділянки для будівництва та обслуговування будівель

закладів освіти в межах смт. Козелець, вул. Соборності,70

         Розглянувши проєкт землеустрою щодо відведення у комунальну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти в межах смт. Козелець, вул. Соборності,70  Козелецької селищної ради, керуючись ст.ст.12, 34, 122 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  селищна рада вирішила:

  1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення у комунальну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, на якій розташоване нежитлові приміщення в смт. Козелець по вул. Соборності, 70 Козелецької селищної ради площею 0,8378 га, кадастровий номер 7422055100:72:162:0110, в межах смт. Козелець, вул. Соборності, 70, на території Козелецької селищної ради.
  2. Зареєструвати право комунальної власності в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  3. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня  2024 року

сел. Козелець

№ 55-34/VIII

Про надання дозволу на проведення

експертної грошової оцінки земельної ділянки

несільськогосподарського призначення

гр. Барсегяну  І.А., площею 0,3482 га

Розглянувши заяву громадянина Барсегяна Ізмірана Азатовича про намір придбання у власність земельної ділянки комунальної власності територіальної громади, в особі Козелецької селищної ради, на якій розташоване нерухоме майно, що належить  громадянину Барсегяну Ізмірану Азатовичу на праві приватної власності (договір купівлі-продажу нежитлової будівлі від 16 листопада 2018 року), керуючись ст. 12, 128 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Надати дозвіл громадянину Барсегяну Ізмірану Азатовичу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,3482 га, кадастровий номер 7422055100:72:162:0096 для розміщення та експлуатації основних, допоміжних будівель та споруд підприємств  переробної, машинобудівної та  іншої промисловості за адресою: сел. Козелець, вул.Соборності,108 Д.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня  2024 року

сел. Козелець

№ 56-34/VIII

Про надання дозволу на проведення

експертної грошової оцінки земельної ділянки

сільськогосподарського призначення

гр. Барсегяну  І.А., площею 1,2000 га

Розглянувши заяву громадянина Барсегяна Ізмірана Азатовича про намір придбання у власність земельної ділянки комунальної власності територіальної громади, в особі Козелецької селищної ради, на якій розташоване нерухоме майно, що належить громадянину Барсегяну Ізмірану Азатовичу на праві приватної власності (договір купівлі-продажу нежитлової будівлі від 10 лютого 2006 року), керуючись ст. 12, 128 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Надати дозвіл громадянину Барсегяну Ізмірану Азатовичу на проведення експертної грошової оцінки земельної  ділянки площею 1,2000 га, кадастровий номер 7422055100:72:162:0109 для іншого сільськогосподарського призначення за адресою: сел. Козелець, вул.Соборності, 108 А.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня  2024 року

сел. Козелець

№ 57-34/VIII

Про надання дозволу на проведення

експертної грошової оцінки земельної ділянки

несільськогосподарського призначення

ПП "ДАВІД ПЛЮС"

Розглянувши заяву  ПП "ДАВІД ПЛЮС" (в особі директора Барсегяна І.А.) про намір придбання у власність земельної ділянки комунальної власності територіальної громади, в особі Козелецької селищної ради, на якій розташоване нерухоме майно, що належить ПП "ДАВІД ПЛЮС" на праві приватної власності (договір купівлі-продажу нежитлової будівлі від 06 вересня 2022 року), керуючись ст. 12,128 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Надати дозвіл "ПП ДАВІД ПЛЮС" на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,3000 га, кадастровий номер 7422055100:72:162:0013 для розміщення та експлуатації основних, допоміжних будівель та споруд  підприємств  переробної, машинобудівної та  іншої промисловості за адресою: сел. Козелець, вул. Соборності,108 Б.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№58-34/VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у спільну

часткову власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Івановій А.А.

          Розглянувши заяву громадянки Іванової Антоніни Анатоліївни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у спільну часткову власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Івановій Антоніні Анатоліївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1261 га в межах сел.Козелець, вул.***,  Козелецької селищної ради.
  2. Передати безоплатно у спільну часткову власність громадянці Івановій Антоніні Анатоліївні (сел. Козелець, вул.***) - 1/2 частки земельної ділянки, площею 0,1261 га, кадастровий номер *** для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах сел. Козелець, вул.***, Козелецької селищної ради.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер *** виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України, та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 59-34/VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у спільну

часткову власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Плаксіній С.О.

          Розглянувши заяву громадянки Плаксіної Світлани Олександрівни  про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у спільну часткову власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Плаксіній Світлані Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1256 га в межах сел. Козелець, вул.***  Козелецької селищної ради.
  2. Передати безоплатно у спільну часткову власність громадянці Плаксіній Світлані  Олександрівні (сел. Козелець, вул.***) - 3/4 частки земельної ділянки, площею 0,1256 га, кадастровий номер *** для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах сел. Козелець, вул.***, Козелецької селищної ради.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер *** виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України, та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 60-34/VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у

власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Бобровник О.В.

          Розглянувши заяву громадянки Бобровник Олени Володимирівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Бобровник Олені Володимирівні  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,2500 га, в межах с.Кривицьке, пров.***, Козелецької селищної ради.
  2. Передати безоплатно у власність громадянці Бобровник Олені Володимирівні (с. Кривицьке, пров.***) земельну ділянку, площею 0,2500 га, кадастровий номер ***, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах с.Кривицьке, пров.***, Козелецької селищної ради.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер *** виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 61-34/VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у

власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Гралю І.С.

          Розглянувши заяву громадянина Граля Івана Степановича  про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Гралю Івану Степановичу  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,2500 га, в межах с.Нічогівка, вул.***, Козелецької селищної ради.
  2. Передати безоплатно у власність громадянину Гралю Івану Степановичу  (с. Нічогівка, вул.***) земельну ділянку, площею 0,2500 га, кадастровий номер *** для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах с. Нічогівка, вул.*** Козелецької селищної ради.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер *** виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 62-34/VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у

власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Кожедуб Н.Ф.

          Розглянувши заяву громадянки Кожедуб Надії Федорівни  про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України, та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Кожедуб Надії Федорівні  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2500 га в межах с. Гладке, вул.***  Козелецької селищної ради.
  2. Передати безоплатно у власність громадянці Кожедуб Надії Федорівні (м. Бровари, вул.***) земельну ділянку, площею 0,2500 га, кадастровий номер *** для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах с. Гладке, вул.***  Козелецької селищної ради.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер *** виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України, та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 63-34/VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у

власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Колеснику П.В.

          Розглянувши заяву громадянина Колесника Петра Васильовича  про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України, та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Колеснику Петру Васильовичу  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1017 га в межах сел.Козелець, вул.*** Козелецької селищної ради.
  2. Передати безоплатно у власність громадянину Колеснику Петру Васильовичу (сел. Козелець, вул.***) земельну ділянку, площею 0,1017 га, кадастровий номер *** для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах сел. Козелець, вул.*** Козелецької селищної ради.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер *** виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України, та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 64-34/VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у

власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Потебні В.І.

          Розглянувши заяву громадянина Потебні Володимира Ілліча  про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України, та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Потебні Володимиру Іллічу  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0685 га в межах сел.Козелець, вул.***  Козелецької селищної ради.
  2. Передати безоплатно у власність громадянину Потебні Володимиру Іллічу (сел. Козелець, вул.***) земельну ділянку, площею 0,0685 га, кадастровий номер *** для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах сел. Козелець, вул.*** Козелецької селищної ради.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер *** виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України, та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 65-34/VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у

власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Свинар М.В.

          Розглянувши заяву громадянина Свинар Миколи Васильовича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України, та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Свинар Миколі Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0708 га в межах сел.Козелець, вул.***  Козелецької селищної ради.
  2. Передати безоплатно у власність громадянину Свинар Миколі Васильовичу (сел. Козелець, вул.***) земельну ділянку, площею 0,0708 га, кадастровий номер *** для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах сел. Козелець, вул.*** Козелецької селищної ради.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер *** виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України, та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 66-34/VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у

власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Созановському О.І.

          Розглянувши заяву громадянина Созановського Олександра Ігоревича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Созановському Олександру Ігоревичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1205 га в межах сел. Козелець, вул.***  Козелецької селищної ради.
  2. Передати безоплатно у власність громадянину Созановському Олександру Ігоревичу (сел. Козелець, вул.***) земельну ділянку, площею 0,1205 га, кадастровий номер *** для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах сел. Козелець, вул.*** Козелецької селищної ради.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер *** виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України, та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 67-34/VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у

власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Черевку Р.І.

          Розглянувши заяву громадянина Черевко Радія Івановича  про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Черевку Радію Івановичу  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,1500 га, в межах сел.Козелець, вул.*** Козелецької селищної ради.
  2. Передати безоплатно у власність громадянину Черевку Радію Івановичу  (м. Київ, вул.***) земельну ділянку, площею 0,1500 га, кадастровий номер ***, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах сел. Козелець, вул.*** Козелецької селищної ради.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер *** виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 68-34/VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у

власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Щур Н.Л.

          Розглянувши заяву громадянки Щур Надії Леонідівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці Щур Надії Леонідівні  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,2500 га, в межах с. Скрипчин, вул.*** Козелецької селищної ради.
  2. Передати безоплатно у власність громадянці Щур Надії Леонідівні (с.Озерне, вул.***) земельну ділянку, площею 0,2500 га, кадастровий номер ***, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах с. Скрипчин, вул.*** Козелецької селищної ради.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер *** виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

 № 69-34/VIII

Про затвердження проєкту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

цільове призначення якої змінюється

за рахунок земель приватної власності

гр. Бєлова С.Л.

         Розглянувши заяву громадянина Бєлова Сергія Леонідовича про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється за рахунок земель приватної власності з індивідуального садівництва на для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, керуючись ст.ст.20, 33 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої  змінюється  з  індивідуального садівництва на для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок земель  приватної  власності  громадянина  Бєлова  Сергія  Леонідовича (м. Остер, вул.***) площею 0,3691 га, кадастровий номер ***  в межах  с. Сираї,  Козелецької  селищної ради.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 70-34/VIII

Про затвердження  технічної документації із

землеустрою щодо  встановлення (відновлення)

меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі

земельної частки (паю) та передачу земельної

ділянки безоплатно у власність для ведення особистого

селянського господарства гр. Горячку Ю.П., пай №181

        Розглянувши заяву громадянина Горячка Юрія Петровича  про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі земельної частки (паю) та передачу безоплатно у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства із земель колишнього КСП "Маяк"  Козелецької селищної ради, відповідно до законів України ,,Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, ,,Про землеустрій”, ,,Про Державний земельний кадастр” та ст. 12, 81 Земельного кодексу України,  керуючись ст.26 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”,  селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі земельної частки (паю) громадянину Горячку Юрію Петровичу, загальною площею 2,3249 га, для ведення особистого селянського господарства із земель колишнього КСП " Маяк " на території Козелецької селищної ради.        
  2. Передати безоплатно у власність громадянину Горячку Юрію Петровичу (с. Лебедівка, вул.***) земельну ділянку в розмірі земельної частки (паю), загальною площею 2,3249 га, в тому числі: рілля – площею 2,3249 га,  кадастровий номер *** для ведення особистого селянського господарства із земель колишнього КСП " Маяк " на території Козелецької селищної ради.    
  3. Рекомендувати громадянину Горячку Юрію Петровичу здійснити державну реєстрацію  речового права на земельні ділянки відповідно до Закону України ,,Про Державну  реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень“.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 71-34/VIII

Про затвердження технічної документації з

нормативної грошової оцінки земельної

ділянки кадастровий номер 7422080200:73:027:0035

   

         Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, розробленої  відповідно до ст.23 Закону України ,,Про оцінку земель”, ст.65, ст.201 Земельного кодексу України,  Методики нормативної грошової оцінки земельних ділянок затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2021 року № 1147, керуючись ст. 26 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею - 0,0200 га, кадастровий номер 7422080200:73:027:0035, для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд електронних комунікацій (13.01) (землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення), яка розташована за межами населеного пункту с. Єрків на території Козелецької селищної ради Чернігівського району Чернігівської області та надається в оренду ТОВ «УКРТАУЕР».
  2. Відповідно до розробленої технічної документації нормативна грошова оцінка земельної ділянки складає 37783,70 грн.
  3. Запровадити нормативну грошову оцінку земельної ділянки кадастровий номер 7422080200:73:027:0035 для заключення договору оренди землі.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня  2024 року

сел. Козелець

№ 72-34/VІІІ

Про затвердження проєкту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки та передачу

в оренду земельної ділянки, кадастровий номер

7422080200:72:027:0035,  загальною площею 0,0200 га

для розміщення та експлуатації  об'єктів і споруд

електронних комунікацій ТОВ «УКРТАУЕР»

         Розглянувши клопотання ТОВ «УКРТАУЕР» про затвердження проєкту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки, кадастровий номер 7422080200:72:027:0035, загальною площею 0,0200 га, за межами с. Єрків на території Козелецької селищної ради Чернігівського району Чернігівської області, відповідно до ст.ст. 93, 122, 124 Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «УКРТАУЕР», кадастровий номер 7422080200:72:027:0035, загальною площею 0,0200 га, за межами с. Єрків на території Козелецької селищної ради Чернігівського району Чернігівської області для розміщення  та експлуатації об'єктів і споруд електронних комунікацій.
  2. Передати в оренду ТОВ «УКРТАУЕР» терміном  на 49 років земельну ділянку, кадастровий номер 7422080200:72:027:0035, загальною площею 0,0200 га, за межами с. Єрків на території Козелецької селищної ради Чернігівського району Чернігівської області для розміщення  та експлуатації об'єктів і споруд електронних комунікацій.
  3. Встановити орендну плату у розмірі 12 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  4. Доручити селищному голові або секретарю селищної ради (в разі виконання секретарем обов’язків селищного голови), заключити із ТОВ «УКРТАУЕР»  договір оренди землі.
  5. ТОВ «УКРТАУЕР» вжити заходів щодо державної реєстрації права оренди земельної ділянки для внесення відомостей в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 73-34/VIII

Про затвердження проєкту землеустрою щодо

відведення у комунальну власність земельної
ділянки для будівництва та обслуговування

будівель закладів освіти в межах с.Білейки,

вул. Богдана Хмельницького,11

         Розглянувши проєкт землеустрою щодо відведення у комунальну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти в межах с. Білейки, вул. Богдана Хмельницького,11, Козелецької селищної ради, керуючись ст.ст.12, 34, 122 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  селищна рада вирішила:

  1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення у комунальну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, на якій розташовані нежитлові приміщення Козелецької селищної ради, площею 3,4275 га, кадастровий номер 7422080601:68:067:0008, в межах с. Білейки, вул. Богдана Хмельницького,11 на території Козелецької селищної ради.
  2. Зареєструвати право комунальної власності в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  3. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№74-34/VIII

Про затвердження проєкту землеустрою щодо

відведення у комунальну власність земельної

ділянки для будівництва та обслуговування

будівель закладів освіти в межах с. Омелянів,

вул. Миру, 19

         Розглянувши проєкт землеустрою щодо відведення у комунальну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти в межах с. Омелянів, вул. Миру, 19,  Козелецької селищної ради, керуючись ст.ст.12, 34, 122 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  селищна рада вирішила:

  1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення у комунальну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, на якій розташовані нежитлові приміщення Козелецької селищної ради, площею 0,9000 га, кадастровий номер 7422087101:76:054:0016, в межах с. Омелянів, вул. Миру, 19 на території Козелецької селищної ради.
  2. Зареєструвати право комунальної власності в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  3. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№75-34/VIII

Про затвердження проєкту землеустрою

щодо передачі в оренду земельної ділянки

для городництва гр. Світельській Г.І.

         Розглянувши заяву громадянки Світельської Галини Ігорівни про затвердження проєкту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки, площею 0,6000 га (кадастровий номер 7422055100:72:020:0045)  відповідно до ст.ст. 36, 93, 122, 124 Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати в оренду громадянці Світельській Галині Ігорівні (сел. Козелець, вул. Шевченка, буд.47) терміном на 30 років земельну ділянку, площею 0,6000 га (кадастровий номер 7422055100:72:020:0045) для городництва в сел. Козелець Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Встановити орендну плату у розмірі 8 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  3. Доручити селищному голові або секретарю селищної ради (в разі виконання секретарем обов’язків селищного голови) заключити із громадянкою Світельською Галиною Ігорівною договір оренди земельної ділянки.
  4. Громадянці Світельській Галині Ігорівні вжити заходів щодо державної реєстрації права оренди земельної ділянки (кадастровий номер 7422055100:72:020:0045) для внесення відомостей в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 76-34/VIII

Про затвердження проєкту землеустрою

щодо передачі в оренду земельної ділянки

для городництва гр. Пашковській Т.М.

         Розглянувши заяву громадянки Пашковської Тамари Михайлівни про затвердження проєкту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки, площею 0,2000 га (кадастровий номер 7422055100:72:020:0044)  відповідно до ст.ст. 36, 93, 122, 124 Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити проєкт  землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати в оренду громадянці Пашковській Тамарі Михайлівні (сел. Козелець, вул. Родини Богомольців, буд.54а) терміном на 30 років земельну ділянку, площею 0,2000 га (кадастровий номер 7422055100:72:020:0044) для городництва в сел. Козелець Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Встановити орендну плату у розмірі 8 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  3. Доручити селищному голові або секретарю селищної ради (в разі виконання секретарем обов’язків селищного голови) заключити із громадянкою Пашковською Тамарою Михайлівною договір оренди земельної ділянки .
  4. Громадянці Пашковській Тамарі Михайлівні вжити заходів щодо державної реєстрації права оренди земельної ділянки (кадастровий номер 7422055100:72:020:0044) для внесення відомостей в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 77-34/VIII

Про затвердження технічної документації із

землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

та  передачу в оренду земельних ділянок, в розмірі

невитребуваних земельних часток (паїв)

для ведення товарного сільськогосподарського

виробництва, загальною площею 3,6000 га,

СТОВ «ПОЛІССЯ»

         Розглянувши клопотання СТОВ «ПОЛІССЯ» (код ЄДРПОУ 03799140) про  передачу земельних ділянок, в розмірі не витребуваних земельних часток (паїв),  загальною площею 3,6000 га  в оренду (до часу витребування їх власниками ) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «Полісся», відповідно до ст.ст.12, 22, 93, 124 Земельного кодексу України, законів України «Про оренду землі», «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»  та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в розмірі земельної частки (паю) площею 3,6000 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Козелецької селищної ради.
  2. Передати СТОВ «ПОЛІССЯ» земельні ділянки в розмірі не витребуваних земельних часток (паїв), загальною площею 3,6000 га в оренду терміном на 7 (сім) років (до часу витребування їх власниками) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код 01.01) із земель колишнього КСП «Полісся» за межами населеного пункту на території Козелецької селищної ради відповідно додатку.
  3. Встановити орендну плату в розмірі 12 (дванадцять) відсотків від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
  4. Доручити селищному голові або секретарю селищної ради (в разі виконання секретарем обов’язків селищного голови) заключити  із СТОВ «ПОЛІССЯ»  договір оренди земельних ділянок.
  5. СТОВ «ПОЛІССЯ»  вжити заходів щодо державної реєстрації права оренди земельних ділянок для внесення відомостей в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

                  Додаток

до рішення  тридцять четвертої сесії

Козелецької селищної ради восьмого скликання

від 17 травня 2024 року №77-34/VIII

Перелік земельних ділянок (невитребувані земельні частки) по колишньому КСП "Полісся" на

території Козелецької селищної ради (за межами населеного пункту), що передаються в оренду СТОВ "ПОЛІССЯ"

№ п/п

Кадастровий номер

площа,га

Вид угіддь

Код КВЦПЗ

цільове призначення

КВЦПЗ

НГО земельної ділянки (грн.)

1.

7422081500:89:089:0003

0,9000

пасовища

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

5342,45

2.

7422081500:89:089:0005

0,9000

пасовища

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

5342,67

3.

7422081500:89:089:0002

0,9000

пасовища

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

5342,51

4.

7422081500:89:089:0004

0,9000

пасовища

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

5348,70

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 78-34/VIII

Про передачу в оренду земельних ділянок, в

розмірі невитребуваних земельних часток (паїв)

для ведення товарного сільськогосподарського

виробництва, загальною площею 38,1952 га,

ПП «Агрофірма Гладківське»

         Розглянувши клопотання ПП «Агрофірма Гладківське» (код ЄДРПОУ 05388807) про  передачу земельних ділянок, в розмірі не витребуваних земельних часток (паїв),  загальною площею 38,1952 га,  в оренду (до часу витребування їх власниками ) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСП «ім. Ватутіна», відповідно до законів України ”Про оренду землі”, ”Про землеустрій”, ”Про Державний земельний кадастр”, ”Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”,  ст.ст.12, 22, 93, 124 Земельного кодексу України та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  селищна рада вирішила:

  1. Передати ПП «Агрофірма Гладківське» земельні ділянки в розмірі не витребуваних земельних часток (паїв), загальною площею 38,1952 га в оренду терміном на 7 (сім) років (до часу витребування їх власниками) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код 01.01) із земель колишнього КСП «ім. Ватутіна» на території Козелецької селищної ради відповідно додатку.
  2. Встановити орендну плату в розмірі 12 (дванадцять) відсотків від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
  3. Доручити селищному голові або секретарю селищної ради (в разі виконання секретарем обов’язків селищного голови) заключити  із ПП «Агрофірма Гладківське»  договір оренди земельних ділянок.
  4. ПП «Агрофірма Гладківське» вжити заходів щодо державної реєстрації права оренди земельних ділянок для внесення відомостей в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток

до рішення  тридцять четвертої  сесії

Козелецької селищної ради восьмого скликання

від 17 травня 2024 року №78-34/VIII

Перелік земельних ділянок (невитребувані земельні частки) по колишньому КСП "ім. Ватутіна" на території Козелецької селищної ради (за межами населего пункту), що передаються в оренду ПП "Агрофірма Гладківське"

№ п/п

Кадастровий номер

площа, га

Вид угіддь

Код КВЦПЗ

цільове призначення

КВЦПЗ

НГО земельної ділянки (грн.)

1.

7422087700:83:053:0355

1,6482

рілля

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

45455,23

2.

7422087700:83:053:0356

1,6903

рілля

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

41895,37

3.

7422087700:83:053:0357

1,7888

рілля

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

41940,80

4.

7422087700:83:053:0358

1,8364

рілля

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

41461,58

5.

7422087700:83:053:0359

1,9083

рілля

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

40625,84

6.

7422087700:83:053:0360

2,0658

рілля

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

43093,08

7.

7422087700:83:053:0361

1,6510

рілля

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

40339,54

8.

7422087700:83:053:0362

1,6483

рілля

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

45178,88

9.

7422087700:83:053:0363

1,6483

рілля

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

46369,84

10.

7422087700:83:053:0364

1,6483

рілля

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

46369,84

11.

7422087700:83:050:0355

0,6254

сіножаті

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

6668,82

12.

7422087700:83:050:0356

0,6252

сіножаті

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

6666,69

13.

7422087700:83:050:0357

0,6252

сіножаті

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

6666,69

14.

7422087700:83:050:0358

0,6253

сіножаті

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

6667,75

15.

7422087700:83:050:0359

0,6254

сіножаті

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

6668,82

16.

7422087700:83:050:0360

0,6253

сіножаті

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

6667,75

17.

7422087700:83:050:0361

0,6251

сіножаті

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

6665,62

18.

7422087700:83:050:0362

0,6253

сіножаті

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

6667,75

19.

7422087700:83:050:0363

0,6253

сіножаті

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

6667,75

20.

7422087700:83:050:0364

0,6254

сіножаті

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

6668,82

21.

7422087700:83:021:0355

1,7999

пасовища

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

7368,52

22.

7422087700:83:021:0356

1,7998

пасовища

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

7368,11

23.

7422087700:83:021:0357

1,7313

пасовища

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

7357,48

24.

7422087700:83:021:0358

1,3635

пасовища

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

7210,89

25.

7422087700:83:021:0359

1,2856

пасовища

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

7265,72

26.

7422087700:83:021:0360

1,2857

пасовища

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

7368,85

27.

7422087700:83:021:0361

1,2857

пасовища

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

7368,85

28.

7422087700:83:021:0362

1,2857

пасовища

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

7368,85

29.

7422087700:83:021:0363

1,2857

пасовища

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

7368,85

30.

7422087700:83:021:0364

1,2857

пасовища

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

7368,85

 

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня  2024 року

сел. Козелець

№79-34/VIII

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва  гр. Боголій В.А. взамін  сертифікату на право на земельну частку (пай) № 79

         Розглянувши заяву громадянина Боголій Віктора Андрійовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту, взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) серії *** для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Козелецької селищної ради, відповідно до ст.ст.12, 22, 81, пунктів 16, 17 розділу Х «Перехідних положень» Земельного кодексу України, ст.ст.3, 5, 11, 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв), ст. 55 Закону України «Про землеустрій», проєкту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) колишнього КСП «Маяк» та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Надати дозвіл громадянину Боголій Віктору Андрійовичу (с. Булахів, вул.***) на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту пай №79, взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) серії *** по колишньому  КСП «Маяк», орієнтовною загальною площею – 2,62 га в тому числі: рілля – 2,23 га, пасовища - 0,35 га, багаторічні насадження – 0,04 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Козелецької селищної  ради.
  2. Розроблену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) подати на розгляд та затвердження у встановленому порядку до чергової сесії селищної ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня  2024 року

сел. Козелець

№ 80-34/VIII

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  гр. Назаренку В.М. взамін  сертифікату на право на земельну частку (пай) № 171

         Розглянувши заяву громадянина Назаренка Віталія Миколайовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту, взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) серії *** для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Козелецької селищної ради, відповідно до ст.ст.3, 5, 11, 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв), ст. 55 Закону України «Про землеустрій», ст.ст.12, 22, 81, пунктів 16, 17 розділу Х «Перехідних положень» Земельного кодексу України, проєкту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) колишнього КСП «ім. Шевченка» та керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Надати дозвіл громадянину Назаренку Віталію Миколайовичу (сел. Козелець, вул.***) на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту пай №171, взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) серії *** по колишньому КСП «ім. Шевченка», орієнтовною загальною площею – 3,76 га в тому числі: рілля – 2,62 га, пасовища - 0,28 га, сіножаті - 0,86 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Козелецької селищної  ради.
  2. Розроблену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) подати на розгляд та затвердження у встановленому порядку до чергової сесії селищної ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня  2024 року

сел. Козелець

№ 81-34/VIII

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва  гр. Суспу Ю.М. взамін  сертифікату на право на земельну частку (пай) № 218

         Розглянувши заяву громадянина Суспа Юрія Миколайовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту, взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) серії *** для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Козелецької селищної ради, відповідно до ст.ст.12, 22, 81, пунктів 16, 17 розділу Х «Перехідних положень» Земельного кодексу України, ст.ст.3, 5, 11, 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв), ст. 55 Закону України «Про землеустрій», проєкту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) колишнього КСП «ім.Кірова» та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Надати дозвіл громадянину Суспу Юрію Миколайовичу (с. Риків, вул.***) на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту пай №218, взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) серії *** по колишньому  КСП «ім.Кірова», орієнтовною загальною площею – 6,22 га в тому числі: рілля – 3,80 га, пасовища - 0,50 га, сіножаті – 1,92 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Козелецької селищної  ради.
  2. Розроблену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) подати на розгляд та затвердження у встановленому порядку до чергової сесії селищної ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

смт. Козелець

№ 82-34/VIII

Про надання дозволу на розробку проєкту

землеустрою щодо відведення у комунальну

власність  земельної ділянки для будівництва

та обслуговування будівель закладів освіти

Козелецької селищної ради, на якій розташовані

нежитлові приміщення в с. Данівка, вул. Центральна,118

         З метою приведення документації по земельній ділянці до чинного законодавства України, на якій розташовані нежитлові приміщення Козелецької селищної ради  орієнтовною площею 1,60 га, в межах  с.Данівка по вул. Центральна, 118, Козелецької селищної ради, керуючись ст.ст.12, 79-1, 122, Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій», ст. 21 Закону України «Про Державний земельний кадастр», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Надати дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у комунальну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти орієнтовною площею 1,60 га, за рахунок земель комунальної власності межах в с. Данівка по вул. Центральна, буд. 118, на якій розташовані нежитлові приміщення Козелецької селищної ради.
  2. Розроблений проєкт  землеустрою щодо відведення земельної ділянки підлягає погодженню та затвердженню відповідно до чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня  2024 року

сел. Козелець

№ 83-34/VIII

Про надання дозволу на розробку проєкту

землеустрою щодо відведення земельної

ділянки орієнтовною площею 0,0125 га

в оренду для городництва гр. Ігнат В.М.

Розглянувши заяву громадянина Ігнат Володимира Миколайовича про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва, відповідно до ст. ст. 93, 122, 124 Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі» та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Надати дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва громадянину  Ігнат Володимиру Миколайовичу (сел. Козелець, вул.***) орієнтовною площею 0,0125 га, за рахунок земель комунальної власності, в межах сел. Козелець по вул.***  Козелецької селищної ради.
  2. Розроблений  проєкт  землеустрою щодо відведення земельної ділянки підлягає погодженню та затвердженню відповідно до чинного законодавства України.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 84-34/VIII

Про надання дозволу на розробку

технічної документації із землеустрою

щодо поділу земельної ділянки

загальною площею 0,1750 га,

кадастровий номер 7422055100:72:057:0012

Розглянувши заяву громадян Лукашук Оксани Віталіївни, Лукашук Віктора Васильовича та Воробей Віктора Борисовича про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо поділу земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст. 12, 79-1, 122 Земельного кодексу України, ст.19, ст.56 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Надати дозвіл на розробку технічної документація із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 0,1750 га, кадастровий номер *** на ділянки орієнтовної площею 0,0863 га та 0,0887 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд відповідно погодженої схеми поділу за рахунок земель комунальної власності в межах сел. Козелець, по вул.*** та сел. Козелець, по вул.***  Козелецької селищної ради.
  2. Розроблену технічна документація із землеустрою щодо земельної ділянки підлягає погодженню та затвердженню відповідно до чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 85-34/VIII

Про надання дозволу на розробку технічної

документації із землеустрою щодо поділу

земельної ділянки загальною площею 18,2176 га,

кадастровий номер 7422080200:73:036:0073

Розглянувши клопотання ТОВ «Козелецька БЕСС» (код ЄДРПОУ 45658891) про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, керуючись ст. 12, 79-1, 122 Земельного кодексу України, ст.19, ст.56 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Надати дозвіл на розробку технічної документація із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 18,2176 га, кадастровий номер 7422080200:73:036:0073 на ділянки орієнтовної площею 0,1600 га та 18,0576 га відповідно схеми поділу за рахунок земель комунальної власності за межами с. Олексїївщина  Козелецької селищної ради.
  2. Розроблена технічна документація із землеустрою щодо земельної ділянки підлягає погодженню та затвердженню відповідно до чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 90-34/VIII

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості)

та передачу земельної ділянки безоплатно у

власність для будівництва і обслуговування

житлового будинку, господарських будівель і споруд

гр. Шелест Ю.І.

          Розглянувши заяву громадянина Шелест Юрія Івановича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст.ст.12, 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України, та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Шелест Юрію Івановичу  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,2175 га в межах с.Омелянів, вул.*** Козелецької селищної ради.
  2. Передати безоплатно у власність громадянину Шелест Юрію Івановичу (м.Київ,пр.-т ***) земельну ділянку, площею 0,2175 га, кадастровий номер *** для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності в межах с. Омелянів вул.*** Козелецької селищної ради.
  3. Право власності на земельну ділянку, кадастровий номер *** виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформлення відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог ст. ст. 20, 91, 103 Земельного кодексу України, та інших нормативно-правових актів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 86-34/VIII

Про затвердження протоколу громадських
слухань щодо капітального ремонту ділянки

автомобільної дороги державного значення

M01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі,

км 61+150 – км 98+800

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні», для врахування інтересів жителів громади та керуючись ст.ст. 13, 25, 26 Закону  України  «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити протокол громадських слухань щодо капітального ремонту ділянки автомобільної дороги державного значення M01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі, км 61+150 – км 98+800, що додається.
  2. Відділу проектування, містобудування, архітектури та ЖКГ селищної ради, відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи селищної ради, загальному відділу селищної ради:

2.1. Надіслати копію цього рішення до компетентних органів, підприємств, установ, організацій та депутатам різних рівнів за переліком:

1) Служба відновлення та розвитку інфраструктури Чернігівській області;

2) Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України;

3) Державне підприємство «Група управління проектами відновлення»;

4) Представництво «Азвірт «ММС»;

5) Державна інспекція архітектури та містобудування України;

6) Департамент патрульної поліції, Управління патрульної поліції в Чернігівській області ДПП;

7) Відділення поліції 1 (сел. Козелець) Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області;

8) ТОВ "Науково-виробнича фірма "Мостопроект";

9) Остерська міська рада;

10) Народний депутат України Борис Приходько;

11) Депутат Чернігівської обласної ради Кондратьєва Інна Миколаївна.

2.2. Підготувати та надіслати лист до Департаменту патрульної поліції про вжиття термінових заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху на транспортній розв’язці (автомобільна дорога М-01 та м.Остер) в частині забезпечення безпеки руху пішоходів, долучивши фотоматеріали.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

ГоловаВалентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток до   рішення тридцять четвертої сесії 

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

                                                        від 17 травня 2022 року №86-34/VIII

 

 

П Р О Т О К О Л

громадських слухань щодо капітального ремонту ділянки автомобільної дороги державного значення M01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі, км 61+150 – км 98+800

«12» квітня 2024 року

Місце проведенння: приміщення Козелецького будинку культури (сел.Козелець, вул.Соборності, б.29)  

Час проведення: 11:00

Присутні:

Учасники громадських слухань у кількості 137 осіб (список реєстрації – у Додатку 1 до цього протоколу).

З них наділені правом голосу 130 учасників.

 

Запрошені:

Список запрошених (Додаток 2)

 

Відсутні: представники ТОВ "Науково-виробнича фірма "Мостопроект", Департаменту патрульної поліції, ДП «Група управління проектами відновлення», Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, Державного підприємства «Національний інститут розвитку інфраструктури», Державної інспекції архітектури та містобудування України, Остерської міської ради, ТОВ «Баришівска зернова компанія», депутат Чернігівської обласної ради Інна Кондратьєва.

 

Порядок денний

  1. Обрання голови, секретаря та членів лічильної комісії.
  2. Затвердження порядку денного та регламенту слухань.
  3. Про ситуацію щодо капітального ремонту ділянки автомобільної дороги державного значення M01 у с.Єрків:

1) про влаштування з’їздів та виїздів на початку та кінці населеного пункту Єрків;

2) про облаштування додаткового пішохідного переходу на місці нинішнього переходу с.Єрків;

3) про продовження під’їзної дороги від км 73+570 до км 73+690;

4) про облаштування у населених пунктах Єрків та Гарбузин на під’їзних шляхах роз’їзних кишень відповідно до ДБН В.2.3-4:2015;

5) про облаштування підземного пішохідного переходу біля зупинок громадського транспорту в с.Єрків.

  1. Про ситуацію щодо капітального ремонту ділянки автомобільної дороги державного значення M01 у с.Гарбузин:

1) про облаштування лівоповоротних розворотів в кінці населеного пункту Гарбузин з обох боків;

2) про облаштування підземного пішохідного переходу або скотопрогону в с.Гарбузин;

3) про облаштування велосипедної та пішохідної інфраструктури між населеними пунктами Сираї, Єкрів, Гарбузин, Козелець;

4) про влаштування з’їздів та виїздів на початку та кінці населеного пункту Гарбузин;

  1. Про ситуацію щодо капітального ремонту ділянки автомобільної дороги державного значення M01 у сел.Козелець:

1) про облаштування лівоповоротного розвороту при виїзді з населеного пункту Козелець на км 78+000 (біля АЗС Marshal №516) у напрямку м.Київ;

2) про облаштування повноцінної транспортної розв’язки на м.Остер з облаштуванням засобів для пересування маломобільних груп населення (МГН);

3) про облаштування ліворозворотних з’їздів в районі розташування вул.Родини Богомольців (Даневича);

4) про облаштування наземного регульованого пішохідного переходу та зупинок громадського транспорту на з’їзді автомобільної дороги М01 у напрямку с.Лихолітки км 84+375.

  1. Про ситуацію щодо капітального ремонту ділянки автомобільної дороги державного значення M01 у с.Лемеші:

1) про облаштування підземного пішохідного переходу або скотопрогону в населеному пункті Лемеші;

2)  про облаштування у с.Лемеші на під’їзних шляхах роз’їзних кишень відповідно до ДБН В.2.3-4:2015.

  1. Про рух великогабаритного та великовагового транспорту через центральну частину сел.Козелець (влаштування розвороту біля АЗС Marshal №516).
  2. Про підготовку та подання документів до суду на скасування дозволу на будівництво щодо порушень державних будівельних норм.

СЛУХАЛИ: 1. Обрання голови, секретаря та членів лічильної комісії.

ВИСТУПИЛИ: Митюра В.І., який запропонував для обрання голови громадських слухань кандидатуру голови організаційного комітету з підготовки громадських слухань щодо капітального ремонту ділянки автомобільної дороги державного значення M01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі, км 61+150 – км 98+800 Циби Михайла Васильовича.

ГОЛОСУВАЛИ:

"За" – 130; "Проти" – 0; "Утрималися" – 0;

УХВАЛИЛИ:

Обрати головою слухань:

Прізвище, ім’я, по батькові

Адреса реєстрації та контакти

Цибу Михайла Васильовича

с. Єрків, ***

СЛУХАЛИ: Обрання секретаря.

ВИСТУПИЛИ: Митюра В.І., який запропонував для обрання секретаря громадських слухань кандидатуру Коваленко Ольги Григорівни

ГОЛОСУВАЛИ:

"За" – 130; "Проти" – 0; "Утрималися" – 0;

УХВАЛИЛИ:

Обрати секретарем слухань:

Прізвище, ім’я, по батькові

Адреса реєстрації та контакти

Коваленко Ольгу Григорівну

с.Білейки, ***

СЛУХАЛИ: Обрання членів лічильної комісії.

ВИСТУПИЛИ: Митюра В.І., який запропонував для обрання членів лічильної комісії громадських слухань кандидатури Баран Ганну Миколаївну, Першуту Світлану Миколаївну, Дзюбу Людмилу Вікторівну.

ГОЛОСУВАЛИ:

"За" – 130; "Проти" – 0; "Утрималися" – 0;

УХВАЛИЛИ:

Обрати лічильну комісію у складі:

Прізвище, ім’я, по батькові

Адреса реєстрації та контакти

Баран Ганна Миколаївна

Першута Світлана Миколаївна

Дзюба Людмила Вікторівна

с.Єрків, ***

с.Гарбузин, ***

с.Кривицьке ***

СЛУХАЛИ: 1. Про затвердження порядку денного та регламенту слухань.

ВИСТУПИЛИ:

Митюра В.І. надав слово Цибі М.В.

Циба М.В., який повідомив про перелік питань порядку денного, що винесені на засідання громадських слухань та регламент громадських слухань.

ГОЛОСУВАЛИ:

"За" – 130; "Проти" – 0; "Утрималися" – 0;

УХВАЛИЛИ: затвердити такий порядок денний громадських слухань:

  1. Про ситуацію щодо капітального ремонту ділянки автомобільної дороги державного значення M01 у с.Єрків:

1) про влаштування з’їздів та виїздів на початку та кінці населеного пункту Єрків;

2) про облаштування додаткового пішохідного переходу на місці нинішнього переходу с.Єрків;

3) про продовження під’їзної дороги від км 73+570 до км 73+690;

4) про облаштування у населених пунктах Єрків та Гарбузин на під’їзних шляхах роз’їзних кишень відповідно до ДБН В.2.3-4:2015;

5) про облаштування підземного пішохідного переходу біля зупинок громадського транспорту в с.Єрків.

  1. Про ситуацію щодо капітального ремонту ділянки автомобільної дороги державного значення M01 у с.Гарбузин:

1) про облаштування лівоповоротних розворотів в кінці населеного пункту Гарбузин з обох боків;

2) про облаштування підземного пішохідного переходу або скотопрогону в с.Гарбузин;

3) про облаштування велосипедної та пішохідної інфраструктури між населеними пунктами Сираї, Єкрів, Гарбузин, Козелець;

4) про влаштування з’їздів та виїздів на початку та кінці населеного пункту Гарбузин;

  1. Про ситуацію щодо капітального ремонту ділянки автомобільної дороги державного значення M01 у сел.Козелець:

1) про облаштування лівоповоротного розвороту при виїзді з населеного пункту Козелець на км 78+000 (біля АЗС Marshal №516) у напрямку м.Київ;

2) про облаштування повноцінної транспортної розв’язки на м.Остер з облаштуванням засобів для пересування маломобільних груп населення (МГН);

3) про облаштування ліворозворотних з’їздів в районі розташування вул.Родини Богомольців (Даневича);

4) про облаштування наземного регульованого пішохідного переходу та зупинок громадського транспорту на з’їзді автомобільної дороги М01 у напрямку с.Лихолітки км 84+375.

  1. Про ситуацію щодо капітального ремонту ділянки автомобільної дороги державного значення M01 у с.Лемеші:

1) про облаштування підземного пішохідного переходу або скотопрогону в населеному пункті Лемеші;

2)  про облаштування у с.Лемеші на під’їзних шляхах роз’їзних кишень відповідно до ДБН В.2.3-4:2015.

  1. Про рух великогабаритного та великовагового транспорту через центральну частину сел.Козелець (влаштування розвороту біля АЗС Marshal №516).
  2. Про підготовку та подання документів до суду на скасування дозволу на будівництво щодо порушень державних будівельних норм.

              Затвердити такий регламент громадських слухань:

  • на вступне слово ініціатора громадських слухань – до 10 хвилин;
  • на доповідь – до 3 хвилин;
  • відповіді на запитання після доповіді– до 20 хвилин;
  • на виступи фахівців – до 3 хвилин;

- на виступи в обговоренні – до 1 хвилини.

- рішення ухвалюються більшістю голосів присутніх на громадських слуханнях;

- пропозиції та зауваження висловлюються в усній формі та надаються у письмовому вигляді секретарю.

 

Циба М.В.: Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного запрошую до слова уповноваженого ініціатора громадських слухань Віталія Івановича Митюру.

Митюра В.І.: Шановні присутні! Сьогодні ми зібралися щоб повторно порушити питання про капітальний ремонт ділянки автомобільної дороги державного значення M01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі, км 61+150 – км 98+800, зокрема тієї її частини, що проходить по населених пунктах Білейківського, Бобруйківського, Булахівського, Лихолітського, Лемешівського, Олексіївщинського старостатів, Козельцю та зачіпає інтереси не тільки жителів перерахованих громад, але і Остерської міської ради, зокрема Бірок, Самсонів, Дешок, Кренів, Романьок.

         Ми вважаємо, що попереднього разу при організації громадських слухань щодо порушеного питання не було повноцінно залучено громадськість та в доступній, зрозумілій формі для жителів громади роз’яснено містобудівну документацію, яка в процесі проведення ремонтних робіт зазнавала неодноразових змін, які ми наочно побачили вже після виконання будівельних робіт.

         Щоб об’єктивно розібратись у цій ситуації, отримати фахові висновки, роз’яснення ми запросили представників замовника будівництва, будівельну організацію, проєктні організації, правоохоронні органи, орган виконавчої влади, який реалізує державну політику з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду, науково-дослідну установу України з питань будівництва, ремонту та утримання об'єктів інфраструктури, депутатів різних рівнів, представників найбільших компаній агропромислового комплексу громади.

         Щиро дякуємо за підтримку нашої ініціативи та допомогу в організації цієї зустрічі Козелецькому селищному голові Валентину Петровичу Бригинцю, заступнику селищного голови з питань будівництва, ЖКГ та комунальної власності Володимиру Васильовичу Моцьору, депутатам селищної ради.

         Зауважую, що у зв’язку з дією воєнного стану в Україні для безпеки жителів громади повідомлення про громадські слухання у ЗМІ не публікувалось. Сповіщення громадян про проведення громадських слухань відбулось шляхом повідомлень старост сіл Олексіївщина, Закревське, Жеребецьке, Тополі, Гарбузин, Єрків, Білейківського, Лихолітського, Лемешівського, Бобруйківського, Булахівського старостинських округів та засобами телефонного зв’язку, застосунків-месенджерів.

         Шановні жителі, звертаю увагу, що для письмових запитань можна використовувати листки для подання пропозицій вони знаходяться у залі на столі та подавати їх секретарю Ользі Григорівні Коваленко.

         Нагадую, що в разі оголошення повітряної тривоги просимо пройти до найближчого укриття, що знаходиться у приміщенні «критого ринку». Надаю слово голові громадських слухань Михайлу Васильовичу Цибі.

СЛУХАЛИ:

  1. Про ситуацію щодо капітального ремонту ділянки автомобільної дороги державного значення M01 у с.Єрків:

1) про влаштування з’їздів та виїздів на початку та кінці населеного пункту Єрків;

ВИСТУПИЛИ:

Циба М.В., який повідомив, що на зазначеній ділянці дороги не облаштовано та не передбачено з’їздні шляхи поза межами населеного пункту с.Єрків, мешканцям не забезпечено повноцінний доступ до власних земельних ділянок які потребують технологічної обробки сільськогосподарською технікою,  та незабезпечено проїзди для руху сільгосптехніки аграрних підприємств, які будуть змушені рухатись по населеному пункту Єрків по вулицях села, які непередбачені для цього, руйнуючи дорожнє покриття, забруднюючи повітря пилом та брудом, що негативно вплине на здоров’я жителів села.

 

Циба М.В. запросив до слова заступника начальника з розвитку доріг СВРІ у Чернігівській області Боровика Володимира Васильовича.

Боровик В.В. повідомив, що проєктна організація розробила проєктну документацію, яка пройшла експертизу та була затверджена в установленому порядку. У подальшому її передано до державного підприємства «Укрдорінвест», яке безпосередньо займалося розробкою тендерної документації, організацією та проведенням тендеру, визначенням і підписанням контракту з переможцем підрядником – компанією «Азвірт». Поясню, що було зроблено. Оскільки у 2015 році були внесені значні зміни в будівельні норми, а проєкт розроблявся ще у 2012 році. В зв’язку з цим з метою приведення об’єкту будівництва до діючих будівельних нормативів, роботи з будівництва виконуються згідно з робочими кресленнями, які виконані згідно з тендерною документацією, яку надав замовник підрядній організації. Служба автомобільних доріг, після підписання контракту з ремонту цієї ділянки дороги, на час виконання робіт до їх завершення, передала підрядній організації на утримання зазначену ділянку дороги в тому числі і на експлуатаційне утримання в осінньо-зимовий період. Так як документи, на той час, ще обліковувались у Службі автомобільних доріг зараз Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області це той правонаступник, який буде приймати в подальшому в експлуатаційне утримання цю ділянку, нам будуть надані всі робочі креслення організаторами проєкту, вся виконавча документація з погодженими схемами організації дорожнього руху, наразі Служба відновлення і розвитку в Чернігівській області не є стороною контракту, тому порушені питання перебувають у сфері компетенції замовника і розпорядника коштів. Ми не підписуємо ані виконавчу документацію, ані акт прийнятих робіт.

Циба М.В зазначив, що чинним законодавством України передбачено, що будівництво за не чинними будівельними нормами заборонено. Робочі креслення не було відкориговано відповідно до чинного законодавства України.

Боровик В.В.: проєкт розроблений згідно з будівельними нормами, що діяли у 2012 році, затверджений, пройшов експертизу на цей час будівництво дороги здійснюється за робочою документацією, яка мала б відповідати чинним будівельним нормам. З внесеними змінами у 2019 році до даного проекту ми маємо приймати і робочу документацію, і виконавчу документацію, і всю ділянку на якій будуть завершені роботи з капітального ремонту згідно з чинним законодавством, те, що має відповідати будівельним нормам 2015 року якщо тим часом вийдуть ще якісь зміни. Якщо будуть вноситись доповнення або зміни, то на час приймання в експлуатацію земельна ділянка має відповідати чинному законодавству, безпосередньо, будівельним нормам України.

Циба М.В.: чинним законодавством передбачено, що для пересування пішоходів потрібно облаштовувати пішохідні переходи, а в зоні примикання автомобільної дороги до з’їздів  – відповідні повороти (облаштовується транспортна розв’язка в одному рівні). Відповідно до вимог ДБН повинні узгоджуватись з жителями населених пунктів місця розташування таких пішохідних переходів та поворотів. Зміни до робочих креслень в частині розміщення пішохідних переходів та примикань були внесені після 2012 року без громадських слухань, за власною ініціативою замовника будівництва та будівельної організації.

Боровик В.В.: відповідно до чинного законодавства там де надаються містобудівні умови там громадські слухання не обов’язкові і можуть не проводитись, проте для того, щоб не було соціальної напруги ці громадські слухання проводились у 2012 році та після, неодноразово обговорювались.

Циба М.В.: Наголошую, що за вимогами ДБН В.2.3-4:2015 чітко визначено, що якщо автомобільна дорога проходить через населені пункти пішохідні переходи облаштовуються за умови проведення громадських слухань!!!

2) про облаштування додаткового пішохідного переходу на місці нинішнього переходу с.Єрків;

Циба М.В.: жителі с.Єрків неодноразово звертались щоб у с.Єрків було облаштовано два пішохідних переходи. На цей час тимчасово облаштували один тимчасовий не регульований пішохідний перехід. Проте жителі с.Єрків неодноразово зверталися зі скаргами та зверненнями щодо влаштування підземного пішохідного переходу у зв’язку з підвищеною аварійною небезпекою через те, що водії, порушуючи правила дорожнього руху, не пропускають пішоходів. Були випадки ДТП зі смертельними наслідками. У зв’язку цим та з невеликою інтенсивністю руху пішоходів жителі виступали з ініціативою облаштувати другий регульований пішохідний перехід на місці раніше існуючого, який на даний час ліквідували та встановили бетонне огородження.

3) про продовження під’їзної дороги від км 73+570 до км 73+690;

Циба М.В.: мова йде про ділянку дороги, що знаходиться в напрямку м.Київ, перед АЗС при виїзді з населеного пункту. Біля зазначеної дороги розміщуються земельні ділянки жителів села. У проектних  рішеннях капітального ремонту зазначеної ділянки передбачено закриття вулиці та влаштування майданчика для розвороту транспортних засобів, що призведе до повного обмеження доступу до земельних ділянок жителів села.

4) про облаштування у населених пунктах Єрків та Гарбузин на під’їзних шляхах роз’їзних кишень відповідно до ДБН В.2.3-4:2015;

Циба М.В.: Відповідно до вимог ДБН кожні 150 м повинні облаштовуватись роз’їзні кишені, які на даний час взагалі непередбачені проєктною документацією. Дане питання стоїть дуже гостро в зв’язку з тим що мешканці не будуть мати можливості розминутись двома транспортними засобами, крім того дані під’їзні шляхи ще і суміщені з пішохідним рухом в зв’язку з відсутністю тротуарів.

У зв’язку з тим, що ширина під’їзних шляхів, які суміщені з пішохідною зоною становить 3,5 м – це обмежить доступ сільськогосподарської техніки, що здійснює обробку городів жителів села і призведе до неможливості жителів забезпечувати себе мінімальними потребами для життя.

Технологічно можливо облаштувати роз’їзні кишені шляхом облаштування підпірної стінки замість укосу вздовж автомобільної дороги.

5) про облаштування підземного пішохідного переходу біля зупинок громадського транспорту в с.Єрків.

Циба М.В. продемонструвавши відповідне фото на слайді, зазначив, що цей пішохідний перехід розміщується в центрі населеного пункту біля зупинки громадського транспорту. Попереднім проєктним рішенням було передбачено облаштування надземного пішохідного переходу з зупинкою громадського транспорту, які з невідомих причин було запроєктовано за межами населеного пункту, що суперечить усім Державним будівельним нормам. Цей документ, підписаний Стельмахом, не може вважатися протоколом громадських слухань, оскільки має вигляд картинки, роздрукованої з ґуґл-карт на якій міститься, скоріше за все наміри на певні місця облаштування пішохідного переходу. У 2021 році проводилась виїзна нарада із залученням Департаменту патрульної поліції. У протоколі цієї наради зазначалось, що патрульна поліція, з метою забезпечення безпеки дорожнього руху на автомобільній дорозі 1б категорії, виступає проти розміщення надземних пішохідних переходів та наполягає на облаштуванні підземних або надземних пішохідних переходів. У протоколі наради було затверджено й місце облаштування підземних пішохідних переходів у населених пунктах Єрків та Гарбузин.

Жителька с.Єрків: все життя було два переходи, тепер залишився один, у зв’язку з цим жителям села щоб перейти через дорогу потрібно йди з одного кінця села в інший. Ця відстань становить більше 2 км.

Моцун Олександр Іванович – голова ВГО «Всеукраїнська спілка сертифікованих інженерів-землевпорядників»: як в проєкті, який пройшов експертизу, враховані принципи районного планування в частині сполучення населених пунктів колишнього Козелецького району? Адже для того щоб доїхати з центра Козельця, наприклад, в с.Кривицьке треба за одну поїздку проїхати 10 км. Як це узгоджено в проєкті, що проходив експертизу і взагалі не проходив громадські слухання?

Дубик Андрій Миколайович – ФОП (с.Лихолітки): коли ви зробили зміни до проєкту у 2015 році треба ж було і громадські слухання провести.

ГОЛОСУВАЛИ:

"За" – 130; "Проти" – 0; "Утрималися" – 0;

УХВАЛИЛИ: скерувати до компетентних органів, підприємств, установ, організацій вимоги про:

1) влаштування з’їздів та виїздів на початку та кінці населеного пункту Єрків;

2) облаштування додаткового пішохідного переходу на місці пішохідного переходу який був раніше і наданий час відсутній в с.Єрків;

3) продовження під’їзної дороги від км 73+570 до км 73+690;

4) облаштування у населених пунктах Єрків та Гарбузин на під’їзних шляхах роз’їзних кишень відповідно до ДБН В.2.3-4:2015;

5) облаштування підземного пішохідного переходу біля зупинок громадського транспорту в с.Єрків.

СЛУХАЛИ:

  1. Про ситуацію щодо капітального ремонту ділянки автомобільної дороги державного значення M01 у с.Гарбузин:

1) про облаштування лівоповоротних розворотів в кінці населеного пункту Гарбузин з обох боків;

2) про облаштування підземного пішохідного переходу або скотопрогону в с.Гарбузин;

3) про облаштування велосипедної та пішохідної інфраструктури між населеними пунктами Сираї, Єкрів, Гарбузин, Козелець;

4) про влаштування з’їздів та виїздів на початку та кінці населеного пункту Гарбузин;

ВИСТУПИЛИ:

Циба М.В.: на цей час у с.Гарбузин облаштовано лівоповоротний розворот тільки зі сторони м.Чернігів, а зі сторони м.Київ жителям громади необхідно рухатися до транспортної розв’язки, яка сполучає м.Остер щоб розвернутися на транспортному засобі та доїхати до свого городу.

Жителі цих населених пунктів здебільшого користуються велосипедним транспортом і на цей час не передбачено взагалі будь-які сполучення, тобто громадяни, які рухаються на велосипеді змушені рухатись по проїжджій частині дороги, що знаходиться за межами населеного пункту на якій дозволена швидкість руху для транспортних засобів становить більше 110 км/год. Також  жителям громади та сільгоспідприємствам обмежено доступ до земельних ділянок. Вони будуть змушені рухатись по під’їзних шляхах, ширина яких 3,5 м, що унеможливлює рух великогабаритної сільгосптехніки.

Першута Світлана Миколаївна: якщо їхати з с.Гарбузин до Козельця повороту немає, тобто якщо мені треба їхати в Козелець, я живу на лівій стороні дороги, мені треба проїхати до Сираїв, розвернутися і поїхати в Козелець дана відстань становить більше 10 км, що створює додаткові затрати на пересування для мешканців. Якщо виорати город коштує 60 грн, то з врахуванням такого руху потрібно буде заплатити 100 грн, але ж ніхто не захоче приїхати з копалкою чи сажалкою, бо такій техніці з великими габаритами потрібно буде переїхати дорогу. Розворот на дорозі – повинен бути в кожному селі. У селі до цього було три переходи, зараз залишили один вкінці села.

Бердник Ніна Михайлівна зазначила, що при ремонті дороги в населеному пункті порушуються правила благоустрою, адже по тротуару ходити неможливо всюди глина, пісок і бруд, відсутні східці щоб підійти до пішохідного переходу, високий бордюр, люди вимушені йти по дорозі.

Циба М.В.:  місцеві проїзди в селах Гарбузин, Єрків запроєктовано шириною 3,5 м, але на протяжності більше 1 км взагалі відсутні роз’їзні кишені. Хоча ці ділянки необмежені приватною забудовою. У кадастровій карті в с.Єрків позначено роз’їзді кишені, а в проєктному рішенні вони не передбачені. На цей час роз’їзні  кишені не передбачено ні в Єркові, ні в Гарбузині. На попередньому зібранні жителі громади порушували це питання, проте до нині їх прохання не було враховано.

Боровик В.В.: показує документи та пояснює за протоколом 2013 року було зазначено, що земля перебувала в оренді Олексіївщинської сільської ради, тому потрібно було відповідне рішення розірвати договір та додатково виділити 0,02 га, немає про що говорити. Знову відповідь відмовити Службі автомобільних доріг (Гарбузин), знову у 2014 році нам надали дозвіл на розроблення землевпорядної документації, але розробити технічну документацію та подати на розгляд чергової сесії не змогли в зв’язку з тим що ділянка перебуває в оренді, розірвати договір оренди має право тільки ОМС не ми і орендар просто ігнорує і нікуди не звертається. Ми доходимо вже до 2015 року. Коштів на компенсацію за ці земельні ділянки вже не можна передбачити. Домовились про співфінансування, співпрацюючи з сільською радою.

Циба М.В.: Наголошено, на виїзній нараді у 2021 році сільська рада незаперечувала виділити землі для влаштування підземних пішохідних переходів, виконавець робіт, замовник та Служба автомобільних доріг були присутні і повідомили, що ми будемо надсилати листи до ОВВ. ОВВ запевнили, що вони виділять земельні ділянки щоб облаштувати пішохідні переходи для жителів громади, але ніхто не звернувся після 2021 року. 

ГОЛОСУВАЛИ:

"За" – 130; "Проти" – 0; "Утрималися" – 0;

УХВАЛИЛИ: скерувати до компетентних органів, підприємств, установ, організацій вимоги

1) про облаштування лівоповоротних розворотів в кінці населеного пункту Гарбузин з обох боків;

2) облаштування підземного пішохідного переходу або скотопрогону в с.Гарбузин; облаштування велосипедної та пішохідної інфраструктури між населеними пунктами Сираї, Єкрів, Гарбузин, Козелець;

3) влаштування з’їздів та виїздів на початку та кінці населеного пункту Гарбузин;

4) облаштування у населених пунктах Єрків та Гарбузин на під’їзних шляхах роз’їзних кишень відповідно до ДБН В.2.3-4:2015 та додаткового наземного регульованого пішохідного переходу на відстані від нинішнього відповідно до вимог ДБН.

СЛУХАЛИ:

  1. Про ситуацію щодо капітального ремонту ділянки автомобільної дороги державного значення M01 у сел.Козелець:

1) про облаштування лівоповоротного розвороту при виїзді з населеного пункту Козелець на км 78+000 (біля АЗС Marshal №516) у напрямку м.Київ;

ВИСТУПИЛИ:

Циба М.В.: місцеві жителі знають, що в напрямку м.Київ при ви’їзді в сел.Козелець завжди знаходився лівий поворот. Усі транспортні засоби що рухались з м.Бобровиця здійснювали лівий поворот біля АЗС Marshal №516, а на цей час вони повинні рухатись через житлову забудову, тобто це знову ж таки впливає на екологічний стан довкілля. Пил, викиди вихлопних газів з автомобілів шкодять здоров’ю жителів, які проживають поблизу. Великоваговий транспорт, рухаючись по дорозі, руйнує дорожнє покриття вулиць;

         2) про облаштування повноцінної транспортної розв’язки на м.Остер з облаштуванням засобів для пересування маломобільних груп населення (МГН);

Циба М.В., який продемонстрував фото з транспортною розв’язкою в напрямку м.Остер, де влаштовано підйом (східці) до зупинки громадського транспорту, розташованої в напрямку м.Київ, порушивши питання про організацію технагляду з будівництва, охорони праці, забезпечення безпеки дорожнього руху, адже на східцях відсутні тимчасові перила?

 

Циба М.В. надав слово заступнику інженера з технагляду «Донг Сонг» Плотнікову Сергію Анатолійовичу.

Плотніков С.А. пояснив, що на зазначеній 73 розв’язці підрядник ще не завершив роботи. У подальшому в сторону моста буде влаштовано пандус з асфальто-бетонною основою з врахуванням потреб людей з обмеженими можливостями.

Циба М.В.: щоб піднятись на міст людям потрібно долати висоту 6 м, а далі, піднявшись на міст, яким чином вони можуть потрапити на пішохідний перехід?

Плотніков С.А.: пішохідну зону буде облаштовано внизу. Роботи ще не завершені.

Циба М.В.: відповідно до вимог ДБН та ДСТУ під час проведення робіт має бути розроблений план організації будівництва, який повинен передбачати організацію дорожнього руху з облаштуванням тимчасових містків та тимчасового огородження, яке на цей час відсутнє. Нині громадяни, рухаючись до пішохідного переходу, за будь-яких погодніх умов, повинні йти по шестиметровому ґрунтовому схилу.

Циба М.В.: на фото видно, що пішохідний перехід прямує в поле, люди мають перестрибувати через водостік. На наступному фото видно, що пішохід на милицях йде по проїзній частині дороги, тому що в нього немає можливості йти по необлаштованому тротуару, наражаючи себе на небезпеку, створюючи аварійні ситуації він змушений йти по проїзній частині дороги. У зв’язку з відсутністю тротуарів так рухаються всі громадяни на цій транспортній розв’язці. Крім цього взагалі не забезпечено інклюзивність пішохідного переходу, а саме борти висотою 15 см, хоча за ДБН вони мають бути висотою до 2 см.

Оксана Саченко: мені як пішоходу потрібно спуститися вниз щоб добратися до зупинки громадського транспорту, а взимку коли на сходах лід це зробити вкрай важко. Мені довелось допомагати спуститись жінці, яка несла в руках дві сумки.

Свірська Ольга: Скажіть, будь ласка, ви сказали, що біля сходів буде пандус поясніть, як ним користуватися? На таку висоту і мені тяжко піднятись.

Плотніков С.А.: східці лишаються, а пандус буде трохи далі там де дуже полого і не так високо. Близько зробити біля дороги не можливо, адже там дійсно крутий схил.

Циба М.В.: з іншої сторони аналогічна ситуація на цій транспортній розв’язці в нас взагалі відсутнє огородження. Люди, які йдуть з моста на східці можуть просто скотитися вниз, тому що їм не забезпечено безпеку дорожнього руху. Щодо транспортної розв’язки і забезпечення безпеки руху пішоходів хотілось би почути думку патрульної поліції, яка відповідно до закону України «Про дорожній рух» контролює місця виконання дорожніх робіт в межах червоних ліній вулиць та доріг.

 Циба М.В. надав слово старшому інспектору з особливих доручень відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції в Чернігівській області майору поліції Ігорю Анатолійовичу Йовенку.

Йовенко І.А.: тимчасові схеми на період проведення робіт з підрядною організацією погоджено. Вони повинні виконувати роботи відповідно до цих тимчасових схем, зокрема, огороджувати місця проведення робіт. Проєкт на будівництво не погоджений оскільки це компетенція Департаменту патрульної поліції, а не патрульної поліції в Чернігівській області. Цей проєкт затверджує Департамент, він ще не погоджений. На сьогодні в нього можна внести зміни і доповнення, зокрема з питань, що сьогодні порушуються і щодо з урахуванням потреб маломобільних груп населення – це все можна зробити. Адже за вимогами чинного законодавства з забезпечення безпеки дорожнього руху це повинно бути.

Житель громади: Чи складено хоч один протокол на виконавців робіт?

Йовенко І.А.: так були складені постанови за ч.1 та ч3 КУпАП – неналежне експлуатаційне утримання і неналежне облаштування місць проведення дорожніх робіт. Посадові особи притягувались до відповідальності.

Циба М.В.: звернувся до поліції щоб за цими фактами вони здійснили контроль на транспортній розв’язці для забезпечення безпеки руху пішоходів і видали приписи щодо забезпечення огородження проходу для пішоходів щоб люди мали можливість здійснювати рух.

3) про облаштування ліворозворотних з’їздів в районі розташування вул.Родини Богомольців (Даневича);

Циба М.В.: На фото ділянки дороги вул.Родини Богомольців (Даневича) видно земельну ділянку, виділену для влаштування лівого повороту. На цей час він не облаштовується і в проєктних рішеннях відсутній. Лівий поворот був передбачений першопочатковим проєктом, проте зараз підрядна організація у робочих кресленнях цей розворот повністю закрила, і зверху, і знизу. Це питання ускладнюється тим, що автомобільна дорога М01 на цій ділянці повністю розділяє вулицю населеного пункту навпіл і щоб добратися екстренним службам таким як ДСНС, швидкій та іншим їм необхідно здійснити рух до найближчої розв’язки – біля мосту в напрямку м.Остер щоб розвернутись і заїхати, а це додатковий час. Нині у зв’язку з військовою агресією прильотами ракет кожна хвилина може коштувати життя людей. Тобто доцільно облаштувати ліві розвороти.

Моцун О.І.: це ще й додаткові витрати коштів, як громадян так і держави, тому що необхідно доїхати і поліції, якщо екстренний виклик і поліції охорони, швидкій допомозі, ДСНС пожежі часто відбуваються в екосистемах, службі обслуговування річки Остер, яка на тракторі об’їжджає круг 5 км щоб попасти на свій об’єкт – шлюз, який у воєнний час стратегічно важливий. Тому бажано влаштувати не тільки лівий розворот, а й правий щоб рух можна було здійснювати в обидві сторони,  облаштувати регульований пішохідний перехід з світлофором на вимогу та встановленою камерою, яка реагує на швидкість руху транспортних засобів, адже маломобільні групи населення не взмозі будуть піднятися на висоту надземного пішохідного переходу.

 

Циба М.В. надав слово представнику підрядної організації - керівнику компанії «Азвірт» Ельнуру Рзаєву.

Рзаєв Е.: ми виконуємо умови контракту, згідно з відповідною документацією. Ці ліві повороти були зазначені на проєктній стадії розробки документів, проте в тендерній документації вони були відсутні. Тендерні креслення, які передали нам відповідно до контракта були виконані на основі проєктного рішення. Тендер було виконано на основі проєкта в якому ліві розвороти були відсутні. Тобто тендерна документація не відповідала проектним рішенням.

Митюра В.І.: У протоколі 2012 року було зазначено про облаштування розворотів. Хто їх змінив і з якої причини їх було усунено? З ким погоджували цей проєкт? На цій ділянці дороги від автосервісу до ліворозворотного з’їзду необхідно встановити дорожні знаки 5.49 «Початок населеного пункту», 5.50 «кінець населеного пункту», а перед вул.Родини Богомольців знаки 1.39 "Інша небезпека (аварійно-небезпечна ділянка)", 1.34 «Виїзд велосипедистів» щоб водії зменшили швидкість руху.

Рзаєв Е.: у нас контракт з 2018 року. Тендер зроблений на основі проєкта в якому лівоповоротні розвороти були відсутні. Це вже не наша компетенція. Щодо надземного пішохідного переходу там буде облаштовано ліфти (не грузові) та підйомники. Обслуговуванням ліфтів наша компанія не займається. Ми підрядна організація якщо замовник внесе зміни ми їх виконаємо.

4) про облаштування наземного регульованого пішохідного переходу та зупинок громадського транспорту на з’їзді автомобільної дороги М01 у напрямку с.Лихолітки км 84+375

Циба М.В.: На цій ділянці дороги відсутній пішохідний перехід та зупинки громадського транспорту. Люди, які проживають в с.Лихолітки взагалі не мають можливості виїхати на Київ, а ті хто приїжджають з Чернігова в Лихолітки взагалі не мають ніякого доступу до населеного пункту. Необхідно в проєктній документації облаштувати зупинки громадського транспорту з перехідно-швидкісними смугами та регульованим наземним пішохідним переходом для доступу жителів населеного пункту.

Жителька с.Лихолітки: в’їзд в Козелець зі сторони Чернігова чия це дорога, і хто її повинен зробити?

Рзаєв Е.: там будуть виконані з’їзди протяжністю 200 м. Зазначену ділянку не було внесено в документацію для відповідного облаштування, але зважаючи на високу аварійність в цьому місці було передбачено виконання дорожньої розв’язки, проте через війну, це було відмінено. Ми там зробили тільки асфальт, тобто поверхневий ремонт, а цю частину – з’їзд і метр дороги ми не встигли зробити. Через два тижні плануємо відновити ремонтні роботи і там буде нормальна дорога. Ми виконаємо ремонт цієї дороги від з’їзду протяжністю 200 метрів. Щодо цієї ситуації ми отримали лист від компанії, яка перевіряє виконану роботу (здійснює технагляд), тому за встановленням сприятливих погодніх умов, які дозволять нам працювати ми виконаємо ремонтні роботи.

Саченко О.: ось ця дорога це головний в’їзд в село Лихолітки і раніше всі машини при аваріях чи інших ситуаціях їхали по нашому селу, зараз вони цього зробити не можуть. По цій дорозі ходить більша половина жителів села. Вони змушені перелазити через відбійники. Спуск такий, що машини дном чіпляють.

Моцьор В.В.: підземний перехід там зробити неможливо, тому що там проходить магістральний газопровід. З народним депутатом України Борисом Приходьком ми їздили до служби яка відповідає за утримання газопроводів,  щоб  отримати дозвіл на влаштування підземного пішохідного переходу. Служба дозволила тільки на 100 м від газопроводу. Єдине можливе рішення - це встановлення світлофора. З’їзди на цій ділянці теж виконають.

Циба М.В.: підрядна організація зобов’язується за сприятливих погодніх умов підсипати та облаштувати там повноцінний з’їзд.

ГОЛОСУВАЛИ:

"За" – 130; "Проти" – 0; "Утрималися" – 0;

УХВАЛИЛИ: скерувати до компетентних органів, підприємств, установ, організацій вимоги щодо

1) облаштування лівоповоротного розвороту при виїзді з населеного пункту Козелець на км 78+000 (біля АЗС Marshal №516) у напрямку м.Київ;

2) облаштування повноцінної транспортної розв’язки на м.Остер з облаштуванням засобів для пересування маломобільних груп населення (МГН);

3) облаштування лівоповоротних розворотів в районі розташування вул.Родини Богомольців (Даневича);

4) облаштування наземного регульованого пішохідного переходу та зупинок громадського транспорту на з’їзді автомобільної дороги М01 у напрямку с.Лихолітки км 84+375.

Підготувати та направити звернення до Департаменту патрульної поліції, щодо вжиття термінових заходів з забезпечення безпеки дорожнього руху на транспортній розв’язці (автомобільна дорога М-01 та с.Остер) в частині забезпечення безпеки руху пішоходів. До звернення долучити фотоматеріал.

СЛУХАЛИ:

  1. Про ситуацію щодо капітального ремонту ділянки автомобільної дороги державного значення M01 у с.Лемеші:

1) про облаштування підземного пішохідного переходу або скотопрогону в населеному пункті Лемеші;

ВИСТУПИЛИ:

Циба М.В.: під’їздні шляхи не облаштовані роз’їзними кишенями хоча геометричні параметри ділянки дозволяють їх облаштувати. Для забезпечення безпеки дорожнього руху жителі просять облаштувати підземний пішохідний перехід або скотопрогон в Лемешах.

Моцун О.І.: щодо пішохідного переходу в с.Лемеші де і в яких межах?

Циба М.В.: під час виїзної наради у 2021 році визначалися місця розміщення підземних і наземних пішохідних переходів.

Плотніков С.А.: під час обговорення з жителями громади вони відмовилися від скотопрогону.

Моцьор В.В.: це староста тоді сказала, що в нас уже немає корів і тому скотопрогін не потрібен, а підземний перехід залишити. Ви зараз плануєте надземний. Запевняю, що не буде ніхто ходити по надземному пішохідному переході, в зв’язку з тим що в населеному пункті більшість мешканців це маломобільні групи населення.

Боровик В.В.: ми говоримо, що і на надземний не дають дозвіл, землі немає. У нас була нарада в Лемешах приїжджала власниця земельної ділянки, яка знаходиться біля магазину вона відмовилась віддавати земельну ділянку для зазначеного облаштування переходу.

Харченко Надія Семенівна – староста Лемешівського старостинського округу: з іншої сторони при в’їзді з Козельця там є земля, що знаходиться у комунальної власності селищної ради.

2)  про облаштування у с.Лемеші на під’їзних шляхах роз’їзних кишень відповідно до ДБН В.2.3-4:2015.

Циба М.В.: знову повертаємось до питання облаштування роз’їзних кишень на підїзних шляхах які суміщені з вулицями села. Відповідно до вимог ДБН кожні 150 м повинні облаштовуватись роз’їзні кишені, які на даний час взагалі непередбачені проєктною документацією. Дане питання стоїть дуже гостро в зв’язку з тим що мешканці не будуть мати можливості розминутись двома транспортними засобами, крім того дані під’їзні шляхи ще і суміщені з пішохідним рухом в зв’язку з відсутністю тротуарів.

3) влаштування на несанкціонованих заїздах до магазину та СТО, встановлення шумового бар’єру

Дубик Андрій Миколайович – ФОП: прошу внести до протоколу громадських слухань облаштування повноцінного заїзду та виїзду до/з об’єктів дорожнього сервісу СТО, грузового шиномонтажу, магазину що знаходиться при дорозі М01 по вул.Магістральна, б.12, с.Лемеші та магазин по вул.Магістральна, б.37, с.Лемеші (власник Новицький Ігор Миколайович), кафе по вул.Магістральна, б.4, с.Лемеші (власник Шкурко Марина Геннадіївна). Ми, підприємці, просимо щоб не встановлювали шумоізоляційні щити, бо вони повністю закриють доступ до об’єктів малого бізнесу в селі. Щодо влаштування пішохідного переходу, то дійсно він вкрай для жителів необхідний.

Боровик В.В.: ви зараз вносите питання щодо облаштування дорожнього сервісу, але це ваша приватна ділянка ви є підприємцем. Ви можете брати участь в облаштуванні заїзду та виїзду за співфінансуванням чи держави, чи Європейського банку, проте Європейський банк не буде витрачати кошти на облаштування приватної земельної ділянки об’єкту дорожнього сервісу або магазину.

Циба М.В.: у Законі України «Про дорожній рух» передбачено, що облаштування під’їзних шляхів до об’єктів дорожнього сервісу фінансується за рахунок власника об’єкту дорожнього сервісу, тобто якщо ви хочете облаштувати під’їзні шляхи до свого об’єкту дорожнього сервісу «шиномонтажу», то вам необхідно буде розробити проєктну документацію якою передбачити перехідно-швидкісні смуги руху відповідно до вимог ДБН, узгодити даний проєкт  з органами Національної поліції та власниками автомобільної дороги, а потім за власні кошти або співфінансування влаштувати під’їздні шляхи. Щодо шумового бар’єру, то відповідно до вимог законодавства у сфері охорони довкілля, якщо є забудова, шумовий бар’єр встановлюється без розривів, якщо забудови немає, то розриви допускається. У селах Лемеші, Сираї, Єрків у 2,5 разів перевищено норму шумового забруднення.

Йовенко І.А.: хто надав дозвіл на облаштування цих з’їздів. З патрульною поліцією це питання не узгоджено. Тобто з’їзд до вашого об’єкту дорожнього сервісу не законний. Цей з’їзд ви зробили самовільно його не можуть внести в проєкт, бо його не існує.

Рзаєв Е.: ця ділянка має бути закрита металевим огородженням згідно з вимогами, адже там проходить система електроосвітлення.

Циба М.В.: за нормативами передбачено, що якщо стоять електроопори на автомобільній дорозі вони повинні буди захищені від інших учасників дорожнього руху транспортною огорожею першої групи, металевим відбійником.

Шкурко Марина Геннадіївна - ФОП: маю власний магазин в с.Лемеші. у цьому році планую відкрити заклад громадського харчування на другому поверсі приміщення магазину, що відповідно збільшить кількість робочих місць. Основними покупцями товарів у нашому магазині є люди, які проїжджають трасою Київ-Чернігів та місцеві жителі. За 2023 рік нами було сплачено податків до селищного бюджету на суму більше 100 тис.грн. У зв’язку з проведенням капітального ремонту на дорозі М01 планується встановлення шумозахисних екранів, які будуть перешкоджати під’їзду транспортних засобів та вивантаженню товарів біля моєї торгової точки, що приведе до відсутності покупців і зменшення попиту на товари в магазині і відповідно зменшення суми податків до місцевого бюджету, а тому прошу внести зміни в проєкт капітального ремонту в частині встановлення шумозахисних екранів біля мого магазину. Громадяни, які проживають поряд з приміщенням магазину теж підтримують моє прохання не встановлювати шумозахисні екрани. Погодження надаю з підписами. 

Циба М.В.: навіть якщо не буде шумового бар’єру все одно буде встановлено огорожу першої групи висотою 80 см. Автомобілі, які будуть зупинятись на проїзній частині автомобільної дороги, пішоходи все одно будуть змушені стрибати через цей відбійник. Крім того в Лемешах передбачено під’їзну дорогу яка забезпечить доступ мешканцям до власних будівель та до вашого магазину. А зупинка транспортних засобів на узбіччі автомобільної дороги 1б категорії з метою відвідування магазину суперечить вимогам в сфері безпеки дорожнього руху, якщо необхідно забезпечити доступ клієнтів до магазину потрібно розробити проєктну документацію для облаштування зупинко та стоянок транспортних засобів відповідно до вимог в сфері безпеки дорожнього руху.

ГОЛОСУВАЛИ:

"За" – 130; "Проти" – 0; "Утрималися" – 0;

УХВАЛИЛИ: скерувати до компетентних органів, підприємств, установ, організацій вимоги щодо

1) облаштування підземного пішохідного переходу або скотопрогону в населеному пункті Лемеші;

2) облаштування у с.Лемеші на під’їзних шляхах роз’їзних кишень відповідно до ДБН В.2.3-4:2015.

СЛУХАЛИ:

  1. Про рух великогабаритного та великовагового транспорту через центральну частину сел.Козелець (влаштування розвороту біля АЗС Marshal №516).

ВИСТУПИЛИ:

Циба М.В.: у нас на території громади є територіальні автомобільні дороги на Бобровицю на Лемеші та Остер. У зв’язку з відсутністю лівоповоротних розворотів збільшиться інтенсивність руху транспорту через центральну частину сел.Козелець, що спричинить негативні наслідки – руйнування асфальтобетонного покриття вулиць, погіршення екологічного стану. Тому необхідно облаштувати лівоповоротні розвороти та передбачити проєктом організації дорожнього руху автомобільної дороги М01 дорожні знаки 5.62 «Схема руху» та облаштування заборонних знаків для великовантажних транспортних засобів 3.3 «Рух вантажних автомобілів заборонено» через центральну частину Козельця. Тобто необхідно влаштувати лівоповоротний розворот біля АЗС Marshal №516 в напрямку міста Києва та забезпечити встановлення відповідних дорожніх знаків «Схема руху» на автомобільній дорозі М01 та забезпечити встановлення дорожніх знаків 3:3 на в’їздах в центральну частину сел.Козелець. Включивши зазначені дорожні в проєкт організації дорожнього руху зазначеної автомобільної дороги.

ГОЛОСУВАЛИ:

"За" – 130; "Проти" – 0; "Утрималися" – 0;

УХВАЛИЛИ: скерувати до компетентних органів, підприємств, установ, організацій вимоги

щодо заборони руху вантажних транспортних засобів з облаштуванням дорожніх знаків 5.62 «Схема руху» та дорожніх знаків 3:3 «Рух вантажних автомобілів заборонено» на в’їзді в центральну частину сел.Козелець.

СЛУХАЛИ:

  1. Про підготовку та подання документів до суду на скасування дозволу на будівництво щодо порушень державних будівельних норм.

ВИСТУПИЛИ:

Циба М.В.: протягом трьох років будівництва дороги М01 жителі звертались до всіх можливих інстанцій, але безрезультатно. Зокрема, жителі с.Єрків звертались до Державна інспекція архітектури та містобудування України (ДІАМ), яка надала відповідь, посилаючись на постанову КМУ, що у воєнний час заборонені перевірки. Питання ремонту цієї дороги резонансне для всіх жителів і потребує врахування їх інтересів безпосередньо, тому зумовлює звернення про скасування дозволу до внесення змін і коригувань до проєктної документації в судовому порядку.

 

Циба М.В. надав слово народному депутату України Борису Приходьку.

Приходько Б.В., який подякував учасникам громадських слухань за участь та зазначив, що питання дуже вагомі і потребують виважених дій та передбачення їх наслідків. Запропонував ухвалити концептуальне рішення, що відповідатиме нинішнім умовам, чинним ДБН та іншим нормам, з урахуванням рекомендацій, висловлених на громадських слуханнях, звернень селищної ради щодо кожного села. Висловив занепокоєння щодо не врахування належних розміщень пішохідних переходів, адже вони є безпечними місцями для пішоходів. З кожного краю у кожному селі мають бути пішохідні переходи і в місцях найбільшого перебування людей. Наприклад, у центрі біля магазину. Слушним запитанням є ситуація щодо сіл Єрків, Гарбузин, АЗС «Маршал №316», потрібно влаштувати світлофор, до нині там був розміщений розворот для того щоб можна було безпечно заїжджати і з Бобровиці в напрямку міста Києва. Щодо повороту на с.Кривицьке є надземний пішохідний перехід, але їм не зможуть скористуватися літні люди, а ліфти має хтось обслуговувати. Бажано встановити світлофор чи влаштувати лівий розворот.

        Він висловив підтримку та запевнив, що за зверненнями жителів громади буде звертатися до відповідних служб та до замовника будівництва, у тому числі з питання щодо з’їздів у с.Єрків для їх належного облаштування та влаштування з’їздів протяжністю 50м.

        Потрібний світлофор і в Лихолітках, адже всі жителі найближчого сусіднього села ходять полем до цієї дорогу, тому пішохідний перехід має бути щоб люди могли виїхати на Чернігів і на Київ. Попри те, що в тому місці розміщено газову трубу, потрібно знайти альтернативу та облаштувати регульований пішохідний перехід. У Лемешах є один пішохідний перехід біля магазину на початку села, якщо їхати з Козельця, доцільно влаштувати ще один.

        Щодо ситуації з облаштуванням з’їздів до СТО та магазину запропонував жителям громади ініціювати громадські слухання, щоб вирішити питання зі збереження малого бізнесу у сільській місцевості.

Баран Ганна Миколаївна: щодо шумоізоляційних щитів у нас було два слухання в селі, останнє 23 лютого 2022 року, всі у Єркові проти їх встановлення. Проте їх все одно будуть ставити.

Плотніков С.А.: с.Сираї теж саме провели громадське слухання, звернулися до замовника і він дозволив їх не робити. У цьому селі їх не буде. Від Єркова та Гарбузина звернень не надходило. Замовник ніяких документів ні від жителів, ні від органу місцевого самоврядування не отримував.

Моцьор В.В.: збирайте громадські слухання будемо скеровувати лист до замовника.

Приходько Б.В.: пишіть мені листа, якщо ви голосуєте проти шумоізоляційних споруд, то ви чітко маєте розуміти, що ніхто і ніколи вам їх більше не поставить. Ви чітко повинні усвідомлювати що ввесь пил, бруд буде негативно впливати на вас.

Велігорська Люба: а чому на Білейківському повороті коли виходиш з повороту треба пройти до сервісу, а потім розвернуться і піднятись на пішохідних перехід а пішохідний перехід не встановлений зі сторони Білейок, він встановлений зі сторони сервісу, так само і на Новиківському повороті. Щоб провести дитину на Чернігів, треба об’їхати машиною 10 км, доїхати до Козельця і розвернутися під Лемешами щоб повернутися знову в с. Новики. Я йду пішки веду дитя із сумками дуже не зручно, що пішохідний перехід встановлено не зі сторони села, а зі сторони Козельця. Спуск в підземний перехід не забетоновано дитя йде по бруду. У нас два варіанти або бігти через дорогу, або вдягати гумові чоботи переходити підземний пішохідний перехід. Це я не кажу про те, що там дуже смердить через це дітей не хочуть брати в маршрутку. Як перейти?

Рзаєв Е. пояснив, що роботи там ще не завершені. Буде зроблено навіс для того щоб вода не попадала всередину в цей перехід.

ГОЛОСУВАЛИ:

"За" – 130; "Проти" – 0; "Утрималися" – 0;

УХВАЛИЛИ: у разі не реагування на вимоги жителів громади та невжиття заходів щодо забезпечення безпеки дорожнього руху замовником будівництва та виконавцем робіт, органу місцевого самоврядування – Козелецькій селищній раді забезпечити підготовку та подання документів до суду на скасування дозволу на будівництво в зв’язку з порушенням вимог законодавства в сфері містобудівної діяльності.

Циба М.В.: шановні присутні, всі питання порядку денного, винесені на громадські слухання, обговорено. Громадські слухання щодо капітального ремонту ділянки автомобільної дороги державного значення M01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі, км 61+150 – км 98+800 визнати такими, що відбулися. Відповідний проєкт рішення винести на розгляд сесії Козелецької селищної ради.

 

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

17 травня 2024 року

сел. Козелець

 

№ 87-34/VIII

Про передачу в оперативне управління

Комунальному некомерційному підприємству

«Козелецький Центр первинної медико-санітарної допомоги»

Козелецької селищної ради майна Козелецької селищної ради

Відповідно до Конституції України, Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Цивільного кодексу України, Положення про порядок передачі комунального майна Козелецької селищної ради, затвердженого рішенням тридцять першої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 16 серпня 2019 року, з метою розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Передати в оперативне управління Комунальному некомерційному підприємству «Козелецький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козелецької селищної ради майно, а саме:

Назва об’єкт

Рік введення в експлуатацію

Первісна вартість

Залишкова вартість

Юридична адреса

Приміщення (будівля) фельдшерсько-акушерського пункту

1988

102865,00

0,00

с. Сираї, вул. Київська, 38

Сарай ФП

1988

6500,00

0,00

Огорожа штахетна

2000

308,00

0,00

  1. Частину будівлі, площею 103,4 м², закріпити за КНП «Козелецький ЦПМСД» Козелецької селищної ради, як амбулаторію сімейної медицини.
  2. Надати дозвіл КНП «Козелецький ЦПМСД» Козелецької селищної ради на закріпленій частині проводити експлуатаційні витрати та ремонтні роботи за власні кошти закладу.
  3. Частину будівлі, площею 46,9 м², закріпити за поліцейською станцією для здійснення службової діяльності поліцейським офіцером громади на території Козелецької селищної ради. В закріпленій частині будівлі експлуатаційні витрати будуть проводитися за рахунок місцевого бюджету.
  4. Комунальному некомерційному підприємству «Козелецький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козелецької селищної ради здійснити заходи щодо приймання-передачі майна в оперативне управління відповідно до вимог діючого законодавства України.
  5. Рекомендувати приймаючій стороні до складу комісії з приймання-передачі майна включити представників Козелецької селищної ради:
  • Моцьора В.В. – заступника селищного голови з питань будівництва, ЖКГ та комунальної власності;
  • Лєпєєву Т.О. – начальника відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи Козелецької селищної ради;
  • Боженок Т.В. – головного спеціаліста фінансового-господарського відділу Козелецької селищної ради.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

17 травня 2024 року

сел. Козелець

 

№ 88-34/VIII

Про внесення змін до рішення тринадцятої сесії

Козелецької селищної ради восьмого

скликання від 27.08.2021 року № 09-13/VIII

«Про умови оплати праці селищного голови»  

Відповідно до статті 21 Закону України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату» (зі змінами),  додатку 50 постанови Кабінету Міністрів України  від 30 квітня 2024 року № 484 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268» та керуючись ст. 26, ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Внести зміни в підпункт 1 пункту 1 рішення тринадцятої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 27 серпня 2021 року № 09-13/VIII «Про умови оплати праці селищного голови», виклавши в наступній редакції:

«-  посадовий оклад у розмірі 23 459 грн.;».

  1. Зміни, вказані в пункті 1 цього рішення, застосовувати з 03 травня 2024 року.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку та постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 89-34/VIII

Про затвердження Програми запобігання та протидія домашньому насильству та насильству за ознакою статі, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на території Козелецької селищної ради на 2024-2025 роки

Відповідно до Конституції України, Сімейного кодексу України,
законів України «Про охорону дитинства», «Про запобігання та протидію
домашньому насильству», «Про протидію торгівлі людьми», «Про забезпечення
рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», Указу Президента України від
30.09.2019 № 722/2019 «Про Цілі сталого розвитку України на період до 2030
року», Указу Президента України від 21.09.2020 № 398/2020 «Про невідкладні
заходи із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за
ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства», постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 року №658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2021 року №145 «Питання Державної соціальної програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року», з метою забезпечення реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії  домашньому насильству і насильству за ознакою статі, захисту дітей від насильства, створення ефективної системи профілактики та припинення насильства, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити Програму запобігання та протидія домашньому насильству та насильству за ознакою статі, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на території Козелецької селищної ради на 2024-2025 роки (далі – Програма), що додається.
  2. Управлінню освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради забезпечити організацію виконання Програми.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

Додаток

до рішення тридцять четвертої сесії

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 17 травня  2024 року

№ 89-34/VIII

Програма

запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на території Козелецької селищної ради на 2024-2025 роки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

сел. Козелець

2024 рік


 

ПАСПОРТ ПРОГРАМИ

 

1.

Ініціатор розроблення Програми

Козелецька селищна рада

2.

Дата, номер і назва документа органу виконавчої влади про розроблення Програми

Закони України «Про охорону дитинства», «Про запобігання та протидії домашньому насильству», «Про протидію торгівлі людьми», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», Указу Президента України від 30.09.2019 № 722/2019 «Про Цілі сталого розвитку України на період до 2030 року», Указу Президента України від 21.09.2020 № 398/2020 «Про невідкладні заходи із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства», постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 року №658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2021 року №145 «Питання Державної соціальної програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року».

2.

Розробник Програми

управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради

3.

Відповідальні виконавці Програми

управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради

4.

Учасники Програми

виконком Козелецької селищної ради, управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради, Служба у справах дітей Козелецької селищної ради, відділ соціального захисту Козелецької селищної ради, фінансове управління Козелецької селищної ради, підприємства, установи, організації незалежно від форми власності, які розташовані на території Козелецької селищної ради

5.

Термін реалізації програми

2024-2025 роки

 

Джерела фінансування програми

-         селищний бюджет;

-         інші джерела фінансування, не заборонені законодавством України

6.

Загальний орієнтовний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього тис. грн

150,0 тис. грн 1

1 Обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації заходів  Програми, може змінюватися шляхом внесення відповідних змін до селищного бюджету впродовж терміну дії Програми.

  1. Загальні положення

Програма запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на території Козелецької селищної ради на 2024-2025 роки (далі - Програма) розроблена відповідно до Конституції України, Сімейного кодексу України, Закону України «Про охорону дитинства», Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», Указу Президента України від 30.09.2019                   №722/2019 «Про Цілі сталого розвитку України на період до 2030 року», Указу Президента «Про невідкладні заходи із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства» від 21.09.2020 року №398/2020. Розроблення та прийняття програми обумовлено необхідністю визначення на рівні Козелецької селищної ради Чернігівського району Чернігівської області проблем сучасної сім'ї, конкретних заходів захисту прав осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, підтримки та розвитку сім'ї, популяризації сімей з дітьми, попередження і протидії насильству в сім'ї, впровадження європейських стандартів рівності, протидію торгівлі людьми. Завдання і заходи програми спрямовані на формування в жителів Козелецької селищної ради нетерпимого ставлення до всіх видів насильства, підтримку постраждалих осіб, насамперед постраждалих дітей, створення сприятливих умов для розвитку сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, створення якісного та безпечного середовища життєдіяльності населення та усвідомлення домашнього насильства як порушення прав людини.

Світовою громадськістю домашнє насильство визнано однією з найбільш розповсюджених у світі форм порушення прав людини. Насильство породжує низку соціальних проблем. Прояви домашнього насильства призводять до руйнування базової ланки суспільства – сім’ї, породжують дитячу безпритульність та бездоглядність, що є однією з причин поширення соціального сирітства.

Панування стереотипних уявлень щодо приватності проблеми домашнього насильства, недостатня довіра населення до органів та служб, які надають допомогу постраждалим від домашнього насильства, поширеність стереотипів щодо соціальної ролі жінки та чоловіка, ідеї переваги однієї статі над іншою у контексті нерівного співвідношення сили значно занижують офіційні показники, що не дає можливості відобразити реальні масштаби даного явища в громаді.

Торгівля людьми є актуальною проблемою та суттєвою загрозою. Варто зазначити, що на сьогодні виникло чимало додаткових загроз щодо торгівлі людьми для населення за останні два роки: підвищення ризиків торгівлі людьми у зв’язку з воєнними діями, зокрема виникнення нових її форм з метою втягування людей у збройні конфлікти, поява демобілізованих військовослужбовців як категорій особливо вразливих до торгівлі людьми. Негативно на загальний рівень життя населення та психологічне здоров’я нації вплинула світова пандемія COVID-19. У такому контексті ймовірність того, що вразливі категорії населення вдаватимуться до ризикованих стратегій виживання, серед яких є неврегульована трудова міграція, насильницька поведінка, продаж органів тощо, зростає. Тим більше, що інформація про такі можливості є широко розповсюдженою, доступною та привабливою. Окрім того, як свідчить досвід суб’єктів взаємодії у сфері протидії торгівлі людьми, упереджене, стереотипне ставлення до проблеми торгівлі людьми, сприяє неспроможності в повному обсязі оцінити ризики, що пов’язані з торгівлею людьми.

Упровадження принципів рівних прав та можливостей жінок і чоловіків є
однією із важливих умов сталого соціально-економічного розвитку, позитивних
змін у суспільстві, реалізації прав людини та самореалізації особистості,
запорукою ефективного розв’язання наявних проблем, європейської інтеграції
України та виконання міжнародних зобов’язань згідно з основними
міжнародними договорами у сфері захисту прав людини. Досвід багатьох держав
світу свідчить, що при підвищенні показника участі жінок у прийнятті рішень
посилюється соціальна орієнтація державної політики, знижується рівень
корупції, що сприяє розвитку всього суспільства, покращується соціально-економічний рівень розвитку держави та якість життя. Дискримінація є однією із головних перешкод у досягненні гендерної рівності в економічній, політичній та інших сферах. Окремі групи жінок (жінки похилого віку, жінки та дівчата з інвалідністю, особливо у сільській місцевості, ВІЛ-позитивні та/або наркозалежні жінки, а також жінки національних меншин) страждають одночасно від декількох ознак дискримінації.

Проблеми спричинені сукупністю взаємопов’язаних та взаємообумовлених чинників, серед яких:

- брак обґрунтованих результатів досліджень щодо тенденцій у вирішенні проблеми домашнього насильства та насильства за ознакою статі через відсутність системи у проведенні наукових досліджень та аналізу в цій сфері, а також недосконалість системного збору за необхідними показниками потрібних статистичних даних;

 - низька культура поведінки молоді, внутрішньо сімейних стосунків;

 - збільшення кількості сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах;

- неналежне покарання за вчинення домашнього насильства та насильства за ознакою статі, за торгівлю людьми;

- поширення сімейного насильства в різних формах;

- недостатній рівень педагогічної культури батьків, їх відповідальності за здоров’я та виховання дітей;

 - незадовільний життєвий рівень значної кількості сімей, низькі стандарти оплати праці, невирішеність житлової проблеми, поширення бідності та злиденності серед сімей з дітьми, слабка орієнтація на свідоме самозабезпечення;

 - потреба у забезпеченні координації діяльності органів виконавчої влади, громадських організацій у сфері протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі;

 - недостатня поінформованість суспільства щодо шляхів убезпечення від потрапляння до ситуацій, що призводять до домашнього насильства та насильства за ознакою статі, до ситуації з торгівлі людьми, а також можливостей отримання відповідної допомоги з метою формування навичок безпечної поведінки у населення;

- відсутність системи у проведенні наукових досліджень та аналізу щодо тенденцій у вирішенні проблем домашнього насильства та насильства за ознакою статі, недосконалість статистичних даних;

- упереджене ставлення до осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі та до осіб, які постраждали від торгівлі людьми.

Основними напрямами діяльності Програми є:

- запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі;

- гендерна політика;

- протидія торгівлі людьми.

Прийняття Програми обумовлено необхідністю розбудови системи із запобігання та протидії домашньому насильству, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запровадження дієвого механізму координації діяльності суб’єктів, які здійснюють заходи у цій сфері, визначення на місцевому рівні конкретних заходів із захисту, підтримки та соціалізації постраждалих осіб, підняття рівня правосвідомості та відповідальності громадян. Підвищення поінформованості суспільства щодо шляхів убезпечення від потрапляння до ситуації торгівлі людьми, а також можливостей отримання відповідної допомоги з метою формування навичок безпечної поведінки у населення; підвищення рівня поінформованості широких верств населення про європейські цінності та стандарти щодо верховенства права та поваги до прав людини і основоположних свобод, забезпечення гендерної рівності та подолання дискримінації в усіх її формах та проявах.

  1. Мета і завдання Програми

 

Метою Програми є удосконалення механізму запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, торгівлі людьми, створення умов впровадження гендерних підходів в усі сфери життєдіяльності суспільства та в умовах децентралізації з урахуванням міжнародних стандартів, законів України «Про охорону дитинства», «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про протидію торгівлі людьми», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», Указу Президента України від 21 вересня 2020 р. № 398 «Про невідкладні заходи із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства», а також підвищення ефективної взаємодії центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадськості.

Положення Програми спрямовані на досягнення цілі 5 «Забезпечення гендерної рівності, розширення прав і можливостей усіх жінок і дівчаток» та цілі 16 «Сприяння побудові миролюбного й відкритого суспільства в інтересах сталого розвитку, забезпечення доступу до правосуддя для всіх і створення ефективних, підзвітних та заснованих на широкій участі інституцій на всіх рівнях», визначених Указом Президента України від 30 вересня 2019 року №722 «Про Цілі сталого розвитку України на період до 2030 року».

Основними завданнями Програми є:

  • реалізація комплексної державної політики щодо попередження домашнього насильства і насильства за ознакою статі;
  • забезпечення ефективної системи раннього виявлення сімей, у яких вчиняється домашнє насильство і насильство за ознакою статі або є реальна загроза його вчинення, та організації соціального супроводу таких сімей;
  • підвищення рівня правової культури населення та поінформованості про проблему домашнього насильства і насильства за ознакою статі шляхом проведення широкомасштабної інформаційно-просвітницької та роз’яснювальної роботи;
  • створення дієвої системи надання допомоги потерпілим від домашнього насильства і насильства за ознакою статі;
  • організація фахової підготовки кадрів з питань запобігання та протидії всім формам насильства щодо жінок, дітей, надання допомоги постраждалим від домашнього насильства;
  • протидія торгівлі людьми: впровадження ефективного механізму
    взаємодії у сфері протидії торгівлі людьми та захист прав осіб, що постраждали
    від торгівлі людьми, надання їм допомоги;
  • гендерна рівність: удосконалення механізму забезпечення рівних прав
    та можливостей жінок і чоловіків у всіх сферах життя суспільства та
    впровадження європейських стандартів рівності.

 

  1. Перелік основних заходів Програми

 

Пріоритетними заходами реалізації Програми щодо ефективного механізму запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі та забезпечення захисту прав осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, (далі – постраждалі особи), є:

  • удосконалення системи запобігання та протидії насильству, а також відповідної нормативно-правової бази, запровадження дієвого механізму взаємодії суб’єктів, що проводять заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі шляхом узгодження їх дій;
  • формування в суспільстві нетерпимого ставлення до насильства та посилення готовності протидіяти його проявам, небайдужого ставлення до постраждалих осіб, насамперед дітей, усвідомлення домашнього насильства, як порушення прав людини;
  • запровадження системного реагування на насильство, де кожен випадок отримує належну увагу суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, інших органів та установ, які виконують функції, пов’язані з проведенням заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі;
  • забезпечення постраждалим особам незалежно від віку та стану здоров’я доступності до комплексних послуг, орієнтованих на їх потреби, та отримання таких послуг;
  • надання доступних якісних соціальних послуг постраждалим особам;
  • належного розслідування фактів домашнього насильства, притягнення кривдників до передбаченої законом відповідальності та зміна їх поведінки на ненасильницьку;
  • підвищення рівня поінформованості населення про форми, прояви, причини і наслідки домашнього насильства, розуміння суспільством непропорційного впливу домашнього насильства та насильства за ознакою статі на жінок і чоловіків, у тому числі на осіб з інвалідністю, вагітних жінок, дітей, недієздатних осіб, осіб похилого віку;
  • надання кожній постраждалій особі інформації про її права та можливості реалізації таких прав зрозумілою для неї мовою або через перекладача чи залучену третю особу, яка володіє мовою, зрозумілою постраждалій особі, та забезпечення реалізації таких прав;
  • забезпечення доступу до загальних та спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб для отримання соціальних послуг медичної, соціальної, психологічної допомоги, доступу до правосуддя та інших механізмів юридичного захисту; у разі потреби забезпечення тимчасового притулку для постраждалих осіб.
  1. Фінансове забезпечення Програми

 

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів селищного бюджету у межах загальних асигнувань, благодійних внесків, інших джерел, не заборонених чинним законодавством України.

Обсяг фінансування за рахунок місцевого бюджету визначається щорічно, виходячи з конкретних завдань Програми та реальних можливостей бюджету.

Перелік заходів та фінансування Програми

№ з/п

Найменування заходу

Виконавці,

термін виконання

Джерело фінансування

Орієнтовні обсяги фінансування,

тис. грн

2024

2025

І. Запобігання домашньому насильству.
Подолання в українському суспільстві негативних стереотипів і формування нетерпимого ставлення до насильницької моделі поведінки

1

Здійснення збору, аналізу і поширення інформації про домашнє насильство та/або насильство за ознакою статі

управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради

                                  ПОСТІЙНО

не потребує фінансування

-

-

2

Забезпечення розповсюдження відповідно до законодавства інформації про домашнє насильство; про права, заходи та соціальні послуги, які надають різні суб’єкти; про категорії осіб, які можуть ними скористатися, та порядок отримання таких послуг; про відповідальність кривдників

суб’єкти, що здійснюють відповідно до законодавства заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі

                                  ПОСТІЙНО

не потребує фінансування

-

-

3

Проведення інформаційно-комунікаційних кампаній для дітей, молоді, осіб похилого віку, внутрішньо переміщених осіб, учасників бойових дій та членів їх родин, осіб з інвалідністю, інших соціальних груп

управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради, Служба у справах дітей Козелецької селищної ради, відділ соціального захисту населення Козелецької селищної ради

                                  ПОСТІЙНО

не потребує фінансування

-

-

4

Оприлюднення даних про суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на місцевому рівні, та забезпечення доступності інформації про їх функції та обов’язки у запобіганні та протидії домашньому насильству

загальний відділ Козелецької селищної ради, управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради.

                                  ПОСТІЙНО

не потребує фінансування

-

-

II. Реагування на факти домашнього насильства та насильства за ознакою статі.
Розбудова нової системи реагування на насильство

1

Забезпечення діяльності координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі

виконавчий комітет Козелецької селищної ради, управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради.

ЩОКВАРТАЛЬНО                     

не потребує фінансування

-

-

2

Забезпечення громади фахівцями із соціальної роботи, психологами, фахівцями з виявлення осіб/сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, запобігання домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі, надання послуг постраждалим особам та вжиття заходів реагування до кривдників

відділ соціального захисту населення Козелецької селищної ради, управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради.                          

                                  ПОСТІЙНО

бюджет Козелецької селищної ради

50,0

100,0

3

Визначення потреб громади у соціальних послугах, зокрема у соціальній профілактиці, з метою запобігання насильству, планування надання соціальних послуг для постраждалих осіб відповідно до оцінки потреб, визначення потреб у фінансуванні

відділ соціального захисту населення Козелецької селищної ради, управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради                            

                                         ПОСТІЙНО

не потребує фінансування

-

-

4

Здійснення обліку звернень щодо домашнього насильства та насильства за ознакою статі, облік скарг щодо неналежного/ несвоєчасного реагування

управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради

                                  ПОСТІЙНО

не потребує фінансування

-

 

-

ІІІ. Забезпечення діяльності системи моніторингу та удосконалення механізму взаємодії у сфері

запобігання та протидії домашньому насильству

1

Невідкладне реагування на повідомлення про випадки домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми

суб’єкти, що здійснюють відповідно до законодавства заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі

                                  ПОСТІЙНО

не потребує фінансування

-

-

2

Надання необхідної медичної допомоги особі, яка зазнала насильства в сім’ї; вжиття невідкладних заходів з ліквідації наслідків і загрози неправомірних дій у відношенні до дитини,  у тому числі розгляд питання про тимчасове вилучення дитини з сім’ї, де вона зазнала насильства в сім’ї або де існує загроза його вчинення, та подальше її влаштування до закладів, де створені належні умови проживання і виховання для реабілітації дитини

заклади охорони здоров’я; Служба у справах дітей Козелецької селищної ради, управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради                            

                        У РАЗІ ПОТРЕБИ

не потребує фінансування

-

-

3

Забезпечення проведення медичного обстеження постраждалих осіб від домашнього насильства при виявленні тілесних ушкоджень

заклади охорони здоров’я

                                  ПОСТІЙНО

не потребує фінансування

-

-

4

Направлення постраждалих осіб від домашнього насильства на анонімне тестування на ВІЛ-інфекцію у разі виявлення у постраждалих осіб ушкоджень сексуального характеру

заклади охорони здоров’я

                              

                                  ПОСТІЙНО

не потребує фінансування

-

-

5

Надання комплексу соціальних послуг від домашнього насильства і насильства за ознакою статі  постраждалим особам, які є недієздатними особами, у разі якщо законного представника такій особі не призначено або законний представник є кривдником чи ухиляється від захисту прав та інтересів такої особи

відділ соціального захисту населення Козелецької селищної ради, управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради

                           

                             

                                  ПОСТІЙНО

не потребує фінансування

-

-

6

Проведення спільних рейдів з метою відвідування сімей, у яких скоєно насильство щодо дітей або існує реальна його загроза, перевірка отриманої інформації (проведення  бесіди з дитиною, членами родини, працівниками закладу освіти, де навчаються чи виховуються діти, сусідами тощо, проведення обстеження житлово-побутових умов проживання сім’ї

суб’єкти, що здійснюють відповідно до законодавства заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі

                              

       У РАЗІ НАДХОДЖЕННЯ    ПОВІДОМЛЕННЯ

не потребує фінансування

-

-

7

Ведення обліку дітей, стосовно яких вчинено насильство в сім’ї

управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради, Служба у справах дітей Козелецької селищної ради

         ДО ЗНИКНЕННЯ ПІДСТАВ  ПЕРЕБУВАННЯ НА ОБЛІКУ

не потребує фінансування

-

-

8

Захист прав та інтересів постраждалої дитини, у тому числі шляхом звернення до суду, представництва прав та інтересів дитини у суді при розгляді питань, пов’язаних із здійсненням актів домашнього насильства

Служба у справах дітей Козелецької селищної ради

У РАЗІ ПОТРЕБИ

не потребує фінансування

-

-

IV. Проведення інформаційно-просвітницьких заходів підвищення рівня обізнаності суспільства щодо форм та проявів домашнього насильства і насильства за ознакою статі

1

Проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи з батьками, особами, що їх замінюють, та іншими членами сімей у родинах, які опинились у складних життєвих обставинах та сім’ях, де існують випадки вчинення насильства щодо дітей або існує реальна загроза його вчинення

управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради, відділення поліції №1 Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівської області.

                                  ПОСТІЙНО

не потребує фінансування

-

-

2

Проведення тематичних семінарів, лекцій, «круглих» столів для працівників освіти за участі суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству

управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради

                            ЩОКВАРТАЛЬНО

не потребує фінансування

-

-

3

Проведення тренінгів для батьків з питань запобігання насильству в сім’ї

управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради

                                         ПОСТІЙНО

не потребує фінансування

-

-

4

Інформування постраждалої дитини, її батьків, інших законних представників, які не є кривдниками, про права, заходи та послуги, якими вони можуть скористатися

управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради

               У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ  ЧИ      ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАСИЛЬСТВО

не потребує фінансування

-

-

5

Інформування населення через засоби масової інформації про правові основи запобігання та протидії насильству, види допомоги особам, які потерпають від насильства в сім'ї

управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради

                                        

                                         ПОСТІЙНО

не потребує фінансування

-

-

6

Проведення у закладах освіти громади просвітницьких заходів із питань запобігання та протидії насильству із залученням представників відповідних служб

управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради

                                        

                                         ПОСТІЙНО

не потребує фінансування

-

-

V. Протидія торгівлі людьми

1

Забезпечення Національного механізму
взаємодії суб’єктів, які
здійснюють заходи у сфері
протидії торгівлі людьми в
питаннях ідентифікації та
перенаправлення постраждалих осіб

суб’єкти, що здійснюють відповідно до законодавства заходи у сфері протидії торгівлі людьми

                                         

                                         ПОСТІЙНО

не потребує фінансування

-

-

2

Забезпечення розгляду питань з протидії торгівлі людьми на засіданнях Козелецької селищної ради

управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради

                                         ПОСТІЙНО

не потребує фінансування

-

-

3

Проведення інформаційно
роз’яснювальної роботи
з питань протидії торгівлі людьми серед груп населення, які мають підвищений ризик потрапляння в ситуацію торгівлі людьми

суб’єкти, що здійснюють відповідно до законодавства заходи у сфері протидії торгівлі людьми

                                        

                                         ПОСТІЙНО

не потребує фінансування

-

-

4

Здійснення
індивідуального та
групового консультування підлітків та молоді груп ризику

управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради

                                         ПОСТІЙНО

не потребує фінансування

-

-

5

Розроблення та розміщення на сайтах закладів освіти, органів управління освітою
інформації з питань убезпечення потрапляння в ситуацію торгівлі людьми,
поширення інформації
про роботу Національної дитячої гарячої лінії з питань запобігання домашнього насильства,
торгівлі людьми та гендерної дискримінації

управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради

                                         ПОСТІЙНО

не потребує фінансування

-

-

6

Здійснення виховної роботи зі здобувачами освіти
закладів загальної середньої освіти з питань протидії торгівлі людьми

управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради

                                         ПОСТІЙНО

не потребує фінансування

-

-

VI. Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків

1

Здійснення аналізу стану
забезпечення реалізації державної політики у сфері рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на території Козелецької селищної ради

суб’єкти, що здійснюють відповідно до законодавства заходи у сфері протидії торгівлі людьми

                                        

                                         ПОСТІЙНО

не потребує фінансування

-

-

2

Урахування гендерного компонента у програмах, планах, стратегіях тощо

суб’єкти, що здійснюють відповідно до законодавства заходи у сфері протидії торгівлі людьми

                                        

                                         ПОСТІЙНО

не потребує фінансування

-

-

3

Проведення інформаційно
просвітницьких кампаній, освітніх, культурно-мистецьких заходів, зокрема, виготовлення та
розміщення інформаційної
продукції, з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, подолання гендерних стереотипів та протидії дискримінації за
ознакою статі

управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради

                                         ПОСТІЙНО

не потребує фінансування

-

-

4

Методичний супровід працівників психологічної служби та педагогічних
працівників щодо організації роботи з формування у здобувачів освіти толерантності,
підвищення обізнаності з питань забезпечення гендерної рівності та протидії дискримінації за ознакою статі (розробка методичних рекомендацій, буклетів, інформаційних
матеріалів тощо)

управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради

      

                                  ПОСТІЙНО

не потребує фінансування

-

-

Всього

150,0

50,0

100,0

  1. Реалізація основних заходів Програми та контроль за їх виконанням

 

Реалізацію цієї Програми здійснює управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради. Контроль за використанням коштів, спрямованих на забезпечення виконання Програми, здійснюється відповідно до законодавства України.

Основні напрямки та заходи Програми можуть коригуватися в період її дії з урахуванням соціально-економічної ситуації  Козелецької селищної ради.

Зміни до Програми вносяться в разі потреби та можуть передбачати:

  • включення до затвердженої Програми додаткових заходів і завдань;
  • уточнення показників, обсягів і джерел фінансування, переліку виконавців, строків виконання Програми та окремих заходів і завдань;
  • виключення із затвердженої Програми окремих заходів і завдань, щодо яких визнано недоцільним подальше продовження робіт.

         Рішення про внесення змін до Програми приймається Козелецькою селищною радою за поданням розробника Програми.

  1. Очікувані результати Програми

 

 Завдяки реалізації заходів Програми прогнозується створення сприятливих умов для вдосконалення роботи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми щодо реагування на факти вчинення такого насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам, роботи з кривдниками.

У результаті реалізації комплексу заходів, визначених Програмою, очікується досягнення таких основних кількісних і якісних показників цієї сфери:

- мінімізація асоціальних проявів насильства у сім'ї (зменшення кількості сімей, у яких існує ризик вчинення домашнього насильства);

- охоплення різних категорій населення інформаційно-просвітницькими послугами з питань репродуктивного здоров’я, виховання дітей, вирішення конфліктів, формування ненасильницької моделі поведінки, сімейних цінностей та традицій;

- підвищення рівня педагогічної культури батьків, їх відповідальності за здоров’я та виховання дітей;

- підвищення рівня обізнаності суспільства щодо форм та проявів домашнього насильства, його причин та наслідків, формування нетерпимого ставлення до насильницької моделі родинних відносин, жорстокого поводження з дітьми;

- посилення ефективності взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі;

- підвищення рівня професійної компетенції працівників Козелецької селищної ради щодо запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі;

- удосконалення системи надання допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства;

- посилення координації діяльності органів виконавчої влади, громадських організацій у сфері протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі

- підвищення ефективності взаємодії органів виконавчої влади, місцевого
самоврядування, громадських організацій та об’єднань, інших юридичних осіб,
які виконують різні функції у сфері протидії торгівлі людьми;
          - підвищення рівня поінформованості населення щодо шляхів
уникнення ризиків потрапляння в ситуації торгівлі людьми та можливостей
отримання допомоги з метою формування у громадян навичок безпечної
поведінки;

- зменшення проявів упередженого ставлення до осіб, які постраждали від
торгівлі людьми, підвищення рівня довіри до органів виконавчої влади, які
проводять заходи у сфері протидії торгівлі людьми;

         - запровадження дієвого механізму щодо виявлення та ідентифікації осіб, які постраждали від торгівлі людьми, на регіональному та місцевих рівнях;
         - забезпечення належного захисту та надання комплексної допомоги
особам, які постраждали від торгівлі людьми, з урахуванням потреб окремих
груп таких осіб;

        -  здійснення заходів щодо мінімізації випадків торгівлі людьми;

        - створення ефективної системи співпраці органів державної влади,
міжнародних і громадських організацій, діяльність яких спрямована на
забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у суспільстві;            

        - створення умов для своєчасного виявлення фактів дискримінації за
ознакою статі та забезпечення надання ефективної допомоги постраждалим від
дискримінації на всіх рівнях;

        - залучення громадськості до вирішення проблем впровадження
державної гендерної політики в області, запобігання дискримінації за ознакою
статі.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 91-34/VIII

Про виплату одноразової грошової

допомоги випускникам закладів освіти

з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених  

батьківського піклування 

 Відповідно до статті 25 Закону України «Про охорону дитинства», статті 8 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 1994 року №226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування», з метою соціально-правового захисту дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Надати одноразову грошову допомогу випускникам закладів освіти Козелецької селищної ради з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в розмірі шести прожиткових мінімумів кожній дитині згідно з додатком.  
  2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради здійснити відповідні розрахунки з виплати зазначеним категоріям дітей.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ


 Додаток

                                                                       до рішення тридцять четвертої сесії

                                                                             Козелецької селищної ради

восьмого скликання

             від  17 травня 2024 року

                                                                              № 91-34/VIII

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові дитини

Дата народження

Статус

1

Жереб Вікторія Олександрівна

29.09.2006

дитина, позбавлена батьківського піклування

2

Литвин Карина Сергіївна

07.12.2006

дитина, позбавлена батьківського піклування

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 92-34/VIII 

Про зміну юридичної адреси

Козелецької селищної ради

Відповідно до ст. 144 Конституції України,  Цивільного кодексу України, Закону України "Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України" від 26.01.2024 р. №3285, наказу Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 19.01.2024 р. №48 «Про внесення змін до наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 26.11.2000р. №290», у зв’язку із зміною адміністративно-територіального устрою України (селища міського типу змінюються на селища), керуючись ст. ст. 25, 26, 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила: 

  1. 1. Внести зміни до юридичної адреси Козелецької селищної ради з адреси: 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, смт.Козелець, вул. Соборності, будинок 27 на адресу:17000, Чернігівська область, Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, будинок 27.
  2. 2. Селищному голові Бригинцю В.П.:

- внести зміни до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі стосовно юридичної адреси Козелецької селищної ради;

- організувати роботу щодо приведення організаційно – розпорядчих документів у відповідність до цього рішення;

- забезпечити реалізацію організаційних заходів, пов’язаних з цим рішенням;

- забезпечити приведення управліннями, відділами, комунальними підприємствами/установами, та структурними підрозділами селищної ради їх установчих документів у відповідність у зв’язку із зміною з селища міського типу Козелець на селище Козелець.

  1. Рішення дванадцятої сесії восьмого скликання селищної ради від 30.07.2021 року № 09-12/VIIІ «Про зміну юридичної адреси Козелецької селищної ради»вважати таким, що втратило чинність.
  2. 4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій,постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку та постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№93-34/VІІІ

Про зміну юридичної адреси

та затвердження Положення

про Службу у справах дітей

Козелецької селищної ради

у новій редакції

          Відповідно до ст. 144 Конституції України, Цивільного кодексу України,  Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України» від 26.01.2024 р. № 3285, наказу Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 19.01.2024 року №48 « Про внесення змін до наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 26.11.2000 року №290», наказу Міністерства соціальної політики України від 16.09.2021 року № 518 «Про затвердження примірних положень про службу у справах дітей», у зв’язку із зміною адміністративно-територіального устрою України (селища міського типу змінюються на селища), керуючись ст.ст. 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Внести зміни до юридичної адреси Служби у справах дітей Козелецької селищної ради з адреси: 17000,  Чернігівський район, Чернігівська  область, смт. Козелець, вулиця  Соборності, 27 на адресу: 17000,  Чернігівська область, Чернігівський район, селище Козелець, вулиця  Соборності, будинок 27.
  2. Затвердити Положення про Службу у справах дітей Козелецької селищної ради у новій редакції (додається).
  3. Начальнику Служби у справах дітей Козелецької селищної ради Пономаренко С.П.:

         - внести зміни до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі стосовно юридичної адреси Служби у справах дітей Козелецької селищної ради;

         - організувати роботу щодо приведення організаційно-розпорядчих документів у відповідність до цього рішення;

         - забезпечити реалізацію організаційних заходів, пов’язаних з цим рішенням.

  1. Пункт 1 рішення двадцять першої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання № 30-21/VІІІ від 11 листопада 2022 року«Про затвердження Положення про Службу у справах дітейКозелецької селищної ради у новій редакції» вважати таким, що втратив чинність.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Голова                                                                                 Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток до

рішення тридцять четвертої сесії

Козелецької селищної ради

 восьмого скликання

від 17 травня 2024 року

№ 93-34/VІІІ

П О Л О Ж Е Н Н Я

про Службу у справах дітей 

Козелецької селищної ради

у новій редакції

І.Загальні положення

  1. Служба у справах дітейКозелецької селищної ради  (далі – Служба) є  виконавчим органом селищної ради, який утворюється Козелецькою селищною радою, та є підзвітним, підконтрольним і підпорядкованим селищній раді та селищному голові.
  2. 2. Організаційно-правова форма – орган місцевого самоврядування.
  3. Повна назва: Служба у справах дітей Козелецької селищної ради.
  4. Скорочена назва: Служба у справах дітей.
  5. Юридична адреса  служби: 17000,  Чернігівська область, Чернігівський район, селище Козелець, вулиця  Соборності, будинок 27.
  6. 6. Службає самостійним структурним підрозділом Козелецької селищної ради із статусом юридичної особи.
  7. 7. Служба має печатку із зображенням Державного Герба України і своїм найменуванням, власний бланк.
  8. 8. Служба  у своїй діяльності керується  Конституцією України, Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про службу в органах місцевого самоврядування”, „Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей”, „Про запобігання корупції” та іншими  Законами України, указами і розпорядженнями Президента України, постановами Верховної Ради України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, наказами  відповідного Міністерства  України, наказами Служби у справах дітей Чернігівської обласної державної адміністрації, іншими нормативними актами органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, рішеннями селищної ради та виконкому, розпорядженнями Козелецького селищного голови, цим Положенням.

ІІ.  Завдання та повноваження Служби

      

  1.   1. Основними завданнями та повноваженнями Служби є:

1) реалізація на території територіальної громади державної політики з питань соціального захисту  дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень; визначення пріоритетних напрямів поліпшення становища дітей у територіальній громаді, їх соціального захисту, сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвитку;

2) розроблення і проведення самостійно або разом з виконавчими органами селищної ради, відповідними органами виконавчої влади, підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності, громадськими об'єднаннями заходів щодо захисту прав, свобод і законних інтересів дітей;

3) організація і проведення разом з виконавчими органами селищної ради, уповноваженими підрозділами органів Національної поліції заходів щодо соціального захисту дітей, виявлення причин, що зумовлюють дитячу бездоглядність і безпритульність, запобігання вчиненню дітьми правопорушень;

4) координація діяльності виконавчих органів селищної ради, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, розташованих на території територіальної громади, у розв'язанні питань соціального захисту дітей та організації роботи із запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, надання їм у межах компетенції практичної, методичної та консультаційної допомоги в цій сфері;

5) розроблення та подання пропозицій до проєктів місцевих програм, планів і прогнозів щодо соціального захисту, забезпечення прав, свобод і законних інтересів дітей, у тому числі в частині бюджетних асигнувань на виконання відповідних програм і проведення заходів щодо реалізації державної політики з питань дітей, спрямованої на подолання дитячої бездоглядності та безпритульності;

6) ведення державної статистики щодо дітей; організація та проведення разом з виконавчими органами селищної ради, науковими установами досліджень у сфері соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень; підготовка інформаційно-аналітичних і статистичних матеріалів про причини та умови вчинення дітьми правопорушень; вивчення і поширення міжнародного досвіду з питань соціального захисту дітей, дотримання їхніх прав та інтересів; підготовка та подання в установленому порядку статистичної звітності;

7) проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи з питань, що належать до компетенції Служби, зокрема, через засоби масової інформації;

8) вжиття заходів із виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які залишилися без батьківського піклування; у разі необхідності забезпечення їх тимчасового влаштування, надання необхідної допомоги з урахуванням їхніх потреб;

9) забезпечення безпеки дітей, стосовно яких надійшла інформація про жорстоке поводження з ними або загрозу їхньому життю чи здоров'ю, шляхом:

невідкладного проведення оцінки рівня безпеки дитини спільно з уповноваженим підрозділом територіального органу Національної поліції, який діє у межах своїх повноважень, фахівцем із соціальної роботи або іншим надавачем соціальних послуг, представником закладу охорони здоров'я, у разі необхідності із залученням інших фахівців;

вжиття в разі необхідності заходів щодо організації надання дитині необхідної медичної допомоги, її тимчасового влаштування;

підготовка клопотання до органу опіки та піклування про невідкладне відібрання дитини у батьків або осіб, які їх замінюють, у разі підтвердження факту загрози її життю та здоров'ю;

10) підготовка за участю виконавчих органів селищної ради документів для звернення органу опіки та піклування до суду про позбавлення, відібрання дитини у батьків без позбавлення їх батьківських прав;

11) підготовка документів та проєктів рішень органу опіки та піклування для реєстрації народження підкинутих, знайдених дітей, дітей, покинутих у пологових будинках, інших закладах охорони здоров'я, дітей, мати яких померла чи місце проживання матері яких встановити неможливо, подання таких документів та рішень органам реєстрації актів цивільного стану;

12) підготовка висновків про доцільність (недоцільність) повернення дитини, щодо якої було прийняте рішення про тимчасове влаштування, до батьків або інших законних представників;

13) збір документів, необхідних для надання дитині статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, підготовка проєктів відповідних рішень органу опіки та піклування;

14) вжиття заходів щодо повернення в Україну дітей, позбавлених батьківського піклування, які є громадянами України та походять із відповідної територіальної громади;

15) ведення обліків дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, включаючи дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, дітей, які залишились без батьківського піклування, включаючи дітей, розлучених із сім'єю, дітей, які є іноземцями або особами без громадянства та виявили бажання особисто чи через інших осіб набути статусу біженця або особи, яка потребує додаткового захисту (далі - діти, розлучені із сім'єю), дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які прибули з інших територій; потенційних опікунів, піклувальників; нерухомого майна дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування;

16) участь у межах компетенції у судовому розгляді за участю неповнолітнього обвинуваченого з метою забезпечення прав та найкращих інтересів дітей;

        17) участь у засіданнях суду щодо позбавлення батьківських прав батьків, відібрання дітей, поновлення батьків у батьківських правах, визначення місця проживання дітей, участі у вихованні дітей  батьків,  інших родичів та з інших  питань щодо соціального і правового захисту дітей;

18) забезпечення в межах компетенції ведення єдиного електронного банку даних дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування,  сім'ї потенційних усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів;

19) вжиття вичерпних заходів для влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, в сім'ї громадян України з дотриманням пріоритету сімейного виховання, забезпечення дотримання вимог законодавства щодо встановлення опіки та піклування над дітьми, у тому числі:

надання потенційним опікунам, піклувальникам інформації про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають в Службі на обліку дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

обстеження житлово-побутових умов потенційних опікунів, піклувальників;

участь у заходах, пов'язаних із вибуттям дітей із закладів різних типів, форм власності та підпорядкування, в яких вони перебували цілодобово, та влаштуванням у сім'ї усиновлювачів, опікунів, піклувальників, у дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім'ї;

збір та подання до Служби у справах дітей відповідної районної державної адміністрації документів, які підтверджують наявність правових підстав для усиновлення дітей, а також документів, необхідних для влаштування дітей до прийомної сім'ї, дитячого будинку сімейного типу;

консультування громадян, які виявили бажання усиновити дитину, обстеження умов їхнього проживання, організація знайомства дитини з кандидатами в усиновлювачі, прийомні батьки, батьки-вихователі, встановлення контакту;

підготовка проєктів рішень органу опіки та піклування про встановлення опіки та піклування над дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування;

20) здійснення у межах компетенції контролю за дотриманням законодавства з питань соціального захисту дітей і запобігання вчиненню ними правопорушень, у тому числі щодо умов утримання і виховання:

дітей, влаштованих на цілодобове перебування до закладів різних типів, форм власності та підпорядкування, у тому числі до спеціальних виховних установ;

дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сім'ях опікунів, піклувальників, дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім'ях;

дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у сім'ях патронатних вихователів;

21) підготовка висновків та звітів про стан виховання, утримання і розвитку дітей у сім'ях опікунів, піклувальників, прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу, усиновлених дітей;

22) розгляд звернень власників підприємств, установ або організацій усіх форм власності щодо звільнення працівників віком до 18 років та надання відповідних письмових дозволів;

23) проведення передбачених законодавством заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству стосовно дітей та за участю дітей, у тому числі:

розроблення та проведення заходів щодо захисту прав і законних інтересів дітей, які постраждали від домашнього насильства, та дітей, які вчинили домашнє насильство у будь-якій формі;

прийом та розгляд заяв і повідомлень про домашнє насильство стосовно дітей та за участю дітей, у тому числі повідомлень, що надійшли до кол-центру з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей;

інформування дітей, які постраждали від домашнього насильства, їхніх батьків, інших законних представників, якщо вони не є кривдниками дитини, а також дітей, які вчинили домашнє насильство у будь-якій формі, їхніх батьків, інших законних представників про права дітей, заходи, у яких вони можуть взяти участь, та послуги, якими вони можуть скористатися;

проведення з батьками, іншими законними представниками дітей профілактичної роботи із запобігання домашньому насильству стосовно дітей і за участю дітей, у тому числі із залученням у разі необхідності інших суб'єктів соціальної роботи із сім'ями, дітьми та молоддю в межах їхньої компетенції;

порушення перед органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування питань про притягнення до відповідальності згідно із законом посадових осіб за невиконання або неналежне виконання ними обов'язків у разі виявлення фактів домашнього насильства, у роботі з дітьми, які постраждали від домашнього насильства, та дітьми, які вчинили домашнє насильство у будь-якій формі;

взаємодія з іншими суб'єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, відповідно до статті 15 Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству»;

24) забезпечення соціального захисту дітей, які постраждали від торгівлі людьми, у тому числі інформування про таких дітей територіального органу Національної поліції, структурного підрозділу районної державної адміністрації, відповідального за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, для проведення відповідних заходів згідно із законодавством;

25) забезпечення захисту житлових та майнових прав дітей, в тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, зокрема:

ведення обліку нерухомого майна дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування;

складання опису майна дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, за місцем знаходження такого майна;

підготовка проєктів рішень органу опіки та піклування за місцем знаходження майна дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, про встановлення опіки над майном; призначення особи, яка буде представляти інтереси дітей вказаної категорії на час здійснення права на спадкування; укладення договору оренди житла, яке належить дитині-сироті та дитині, позбавленій батьківського піклування, на праві власності; погодження зняття з реєстрації дітей вказаної категорії;

вжиття заходів щодо передання житла, яке належить на праві користування дитині-сироті та дитині, позбавленій батьківського піклування, у власність дитини;

подання органу опіки та піклування необхідних документів для взяття дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, після досягнення нею 16-річного віку на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і на соціальний квартирний облік у разі наявності правових підстав для цього;

забезпечення контролю за виконанням рішень селищної ради та її виконавчих органів щодо захисту житлових та майнових прав дітей;

26) забезпечення захисту прав дітей при вчиненні правочинів стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким вони мають, шляхом:

надання консультацій фізичним особам з питань підготовки необхідних документів щодо вчинення відповідних правочинів;

перевірка документів, поданих на вчинення правочинів щодо нерухомого майна дитини, з'ясування наявності/відсутності обставин, що можуть бути підставою для відмови у наданні дозволу на вчинення таких правочинів;

підготовка проєктів рішень органу опіки та піклування про надання (відмову в наданні) дозволу на вчинення правочинів щодо нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким має дитина;

подання  селищному голові клопотання про необхідність звернення до суду з метою захисту майнових та житлових прав дитини, якщо батьки, опікуни/піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі не виконують рішення виконавчого органу  селищної ради;

підготовка для подання до суду письмових висновків органу опіки та піклування щодо виселення дитини, зняття дитини з реєстрації місця проживання, визнання такою, що втратила право користування житловим приміщенням, управління батьками майном дитини;

27) збір матеріалів, підготовка письмових висновків органу опіки та піклування для подання до суду або проєктів рішень органу опіки та піклування щодо розв'язання спорів між батьками стосовно прізвища, імені, місця проживання дитини, участі у вихованні дитини того з батьків, хто проживає окремо від неї;

28) підготовка висновків та проєктів рішень органу опіки та піклування про підтвердження місця проживання дітей для їх тимчасового виїзду за межі України;

29) підготовка для подання до суду висновків органу опіки та піклування щодо позбавлення та поновлення батьківських прав; побачення з дитиною матері, батька, які позбавлені батьківських прав; відібрання дитини від особи, яка тримає її у себе не на підставі закону або рішення суду; з інших питань, що стосуються прав дитини, які вирішуються із залученням або за ініціативою виконавчого органу  селищної ради як органу опіки та піклування;

30) складання протоколів про адміністративні правопорушення відповідно до частин п'ятої, шостої статті 184 (невиконання рішення органу опіки та піклування щодо визначення способів участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею того з батьків, хто проживає окремо від дитини) та статті 188-50 (невиконання законних вимог посадових (службових) осіб органу опіки та піклування) Кодексу України про адміністративні правопорушення;

31) розгляд питань, пов'язаних із доцільністю відрахування неповнолітніх здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти першого року навчання, здобувачів фахової передвищої та вищої освіти першого року навчання (далі - здобувач освіти), що передбачає:

отримання від закладу професійної (професійно-технічної), фахової передвищої або вищої освіти повідомлення, у тому числі в електронній формі та за допомогою телефонного зв'язку, про заплановане відрахування неповнолітнього здобувача освіти із зазначенням підстав для такого відрахування за один місяць до прийняття відповідного рішення;

вивчення у взаємодії із законними представниками неповнолітнього здобувача освіти (протягом 10 робочих днів з дня отримання такого повідомлення) підстав запланованого відрахування на предмет їх відповідності законодавству у сфері захисту прав дітей; встановлення причин відрахування, визначення доцільності та можливості їх усунення;

у разі встановлення факту невідповідності підстав запланованого відрахування неповнолітнього здобувача освіти законодавству у сфері захисту прав дітей подання закладу професійної (професійно-технічної), фахової передвищої або вищої освіти аргументованого заперечення щодо такого відрахування;

32) сприяння в межах компетенції поверненню дітей-іноземців, виявлених на території  селища, до місць їхнього постійного проживання та забезпечення їх соціального захисту до моменту повернення;

33) представництво від імені органу опіки та піклування інтересів дітей, розлучених із сім'єю, виявлених на території  громади;

34) здійснення контролю за цільовим використанням аліментів;

35) забезпечення організації діяльності Комісії з питань захисту прав дитини;

36) розгляд в установленому порядку звернень громадян, зокрема звернень дітей щодо неналежного виконання батьками, іншими законними представниками обов'язків з виховання або щодо зловживання ними своїми правами;

       37) ведення статистичного обліку багатодітних сімей;

        38) оформлення статусу батьків та дітей з багатодітної сім’ї;

        39) оформлення та видача  посвідчень багатодітним батькам та дітям з багатодітних сімей;

      40) підготовка та подання в установленому порядку  документів на присвоєння багатодітним жінкам почесного звання «Мати-героїня»;

         41)  розробка та здійснення заходів, спрямованих на пропагування сімейних цінностей, підвищення рівня правової обізнаності батьків і дітей, забезпечення соціального і правового захисту сімей з дітьми;

         42)  взаємодія з громадськими та благодійними організаціями, що діють в інтересах дітей та сім’ї, а також з питань попередження домашнього насильства та торгівлі людьми;

        43) забезпечення захисту персональних даних;

 44) забезпечення доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Служба;

45) виконання інших функцій, покладених на Службу відповідно до законодавства.

                                             ІII. Права Служби

  1. 1. Служба має право:

1) приймати з питань, що належать до її компетенції, рішення, які є обов'язковими для виконання місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності, посадовими особами, фізичними особами;

2) отримувати повідомлення від місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, посадових осіб про заходи, вжиті на виконання прийнятих Службою рішень;

3) отримувати в установленому порядку від місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності інформацію, документи та інші матеріали з питань, що належать до компетенції Служби; від місцевих органів державної статистики - статистичні дані, необхідні для виконання визначених для неї завдань;

4) звертатися щодо фактів порушення прав та інтересів дітей до місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності в разі виявлення таких фактів;

5) перевіряти стан роботи із соціально-правового захисту дітей у закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, спеціальних установах і закладах соціального захисту для дітей незалежно від форми власності, стан виховної роботи з дітьми у закладах освіти за місцем проживання, а також у разі необхідності - умови роботи працівників віком до 18 років на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності;

6) представляти в разі необхідності інтереси дітей у судах, у їх взаємодії з підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності, брати участь у розгляді судами справ щодо дітей і захисту їхніх прав та інтересів;

        7) брати  участь у розгляді судами справ щодо дітей і захисту їх прав та інтересів, представляти права дітей у суді.

8) запрошувати для бесіди батьків, інших законних представників дітей, посадових осіб з метою з'ясування причин та умов, які призвели до порушення прав дітей, бездоглядності та безпритульності, вчинення правопорушень, і вживати заходів щодо усунення причин;

9) порушувати перед органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування питання про накладення дисциплінарних стягнень на посадових осіб у разі невиконання ними рішень, прийнятих Службою, Нацсоцслужбою;

10) порушувати перед органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування питання про притягнення до відповідальності згідно із законом фізичних та юридичних осіб, які допустили порушення прав, свобод і законних інтересів дітей;

11) укладати в установленому порядку угоди про співпрацю з науковими установами, громадськими об'єднаннями і благодійними організаціями з питань, які належать до компетенції Служби;

12) скликати в установленому порядку наради, конференції, семінари з питань, що належать до компетенції Служби;

13) проводити особистий прийом дітей, а також їхніх батьків, інших законних представників, розглядати їхні звернення з питань, що належать до компетенції Служби;

14) визначати потребу в утворенні спеціальних установ і закладів соціального захисту дітей;

15) відвідувати дітей, які перебувають в Службі на обліку, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, за місцем їх проживання, навчання і роботи; вживати заходів щодо соціального захисту дітей;

16) проводити інспекційні відвідування одержувачів аліментів із метою контролю за цільовим витрачанням аліментів.

          

             

              

  1. Структура і організація роботи Служби

      

  1. Служба під час виконання визначених для неї завдань взаємодіє з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, службами у справах дітей районної та обласної державних адміністрацій, депутатами міської, районної у місті ради, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності, громадськими об'єднаннями, благодійними організаціями та фізичними особами.
  2. 2. Положення про Службу затверджується рішенням сесії Козелецької селищної ради.
  3. 3. Структура Служби, чисельність її працівників, затверджуються рішенням сесії Козелецької селищної ради.
  4. 4. Штатний розпис Служби затверджується селищним головою у межах структури та чисельності Служби та фонду оплати праці працівників, затверджених рішенням сесії селищної ради.
  5. 5. Службу  очолює начальник, який відповідно до вимог статей 5, 10 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування” та частини  3 статті 54 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” призначається на посаду розпорядженням Козелецького селищного голови на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України.

6.На посаду начальника Служби призначається особа, яка має повну вищу педагогічну або юридичну освіту  за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

  1. 7. Стаж роботи за фахом на Службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом  на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.
  2. 8. Працівники Служби призначаються на посади наказом начальника Служби на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України за погодженням з селищним головою. Кваліфікаційні вимоги до посадових осіб служби визначаються їх посадовими інструкціями.
  3. 9. Начальник Служби та iншi посадові особи Служби звільняються згідно загальних підстав, передбачених Кодексом законів про працю України та Законом України „Про службу в органах місцевого самоврядування”.
  4. 10. Служба утримується за рахунок коштів Козелецького селищного бюджету. Служба не має самостійного балансу та рахунків в органах Державної казначейської служби України. Фінансування діяльності Служби здійснюється фінансово-господарським відділом Козелецької селищної ради.
  5. 11. Начальник Служби:

 1) здійснює керівництво Службою, персонально відповідає за виконання визначених для неї завдань;

 2) планує роботу Служби і забезпечує виконання перспективних і поточних планів роботи;

3) видає у межах своєї компетенції накази, організовує і контролює їх виконання;

4) аналізує показники роботи Служби, вживає заходів щодо підвищення ефективності та удосконалення організації роботи Служби;

5) вносить пропозиції щодо розгляду на засіданнях виконавчого комітету ради питань, що належать до компетенції Служби, та розробляє проєкти відповідних рішень;

6)  за необхідності  бере участь у засіданнях сесій ради та виконавчого комітету ради;

7) представляє інтереси Служби у взаємовідносинах з іншими структурними підрозділами виконавчого комітету ради та підприємствами, установами та організаціями - за дорученням селищного голови;

8) проводить особистий прийом громадян з питань, що належать до повноважень Служби;

9) затверджує посадові інструкції працівників Служби, визначає завдання працівникам Служби і розподіляє між ними обов'язки;

10) забезпечує підвищення кваліфікації працівників Служби;

11) подає селищному голові пропозиції щодо призначення на посади, звільнення з посад та переміщення працівників Служби, своєчасного заміщення вакансій, заохочення та накладення стягнень;

12) погоджує надання відпусток працівникам Служби;

13) забезпечує дотримання працівниками Служби правил внутрішнього трудового розпорядку та виконавської дисципліни;

        14)  здійснює інші повноваження, визначені законом

  1. 12. На час відпустки або тимчасової втрати працездатності начальника Служби виконання його обов’язків покладається на головного спеціаліста Служби.

13.Для прийняття узгоджених рішень з питань, що належать до компетенції Служби, в ній може утворюватися колегія у складі начальника Служби (голова колегії), спеціалістів Служби, керівників виконавчих органів селищної ради, органів Національної поліції, представників підприємств, установ, громадських об'єднань.

 Склад колегії затверджується  селищним головою за поданням начальника Служби.

 Рішення колегії оформляються наказами начальника Служби.

  1. 14. Матеріально-технічне забезпечення Служби здійснюється за рахунок коштів  селищного бюджету.

V.Відповідальність.

1.Всю повноту відповідальності за належне виконання покладених цим Положенням на Службу завдань і функцій несе начальник Служби.

2.Відповідальність працівників Служби встановлюється посадовими інструкціями.

3.Відповідальність працівників Служби настає у разі невиконання або неналежного виконання обов’язків, закріплених за ними посадовими інструкціями.

4.Притягнення до відповідальності здійснюється в порядку, встановленому чинним законодавством України.

  1. Заключні положення.
  1. 1. Ліквідація і реорганізація Служби здійснюється за рішенням сесії Козелецької селищної ради у встановленому законодавством порядку.
  2. 2. Зміни та доповнення до цього Положення вносяться рішенням сесії Козелецької селищної ради.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ  

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 94-34/VIII

                                           

Про зміну юридичної адреси

та затвердження Положення про відділ 

соціального захисту населення Козелецької

селищної ради у новій редакції

Відповідно до ст. 144 Конституції України, Цивільного кодексу України, Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України» від 26.01.2024 р. №3285, наказу Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 19.01.2024 р. №48 «Про внесення змін до наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 26.11.2000р. №290», у зв’язку із зміною адміністративно-територіального устрою України (селища міського типу змінюються на селища), керуючись ст. ст. 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила: 

  1. Внести зміни до юридичної адреси відділу соціального захисту населення Козелецької селищної ради з адреси: 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, смт. Козелець, вул. Соборності, 27 на адресу: 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, будинок 27. 
  2. Затвердити Положення про відділ соціального захисту населення Козелецької селищної ради у новій редакції, що додається.
  3. Начальнику відділу соціального захисту населення Козелецької селищної ради Сікачовій В.З.:

- внести зміни до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі стосовно зміни юридичної адреси відділу соціального захисту населення Козелецької селищної ради;

- організувати роботу щодо приведення організаційно-розпорядчих документів у відповідність до цього рішення;

- забезпечити реалізацію організаційних заходів, пов’язаних з цим рішенням.

  1. 5. Пункт 2 та пункт 3 рішення шістнадцятої сесії селищної ради восьмого скликання від 26 листопада 2021 року № 32-16/VIII «Про зміну найменування, юридичної адреси та затвердження Положення про відділ соціального захисту населення Козелецької селищної ради» вважати таким, що втратило чинність.
  2. 6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Голова                                   Валентин БРИГИНЕЦЬ 

Додаток до

рішення тридцять четвертої сесії

Козелецької селищної ради

                                                                                           восьмого скликання 

                                                                 від 17 травня 2024 року 

№ 94-34/VIII

ПОЛОЖЕННЯ

про відділ соціального захисту населення

Козелецької селищної ради у новій редакції

І. Загальні положення

  1. Відділ соціального захисту населення Козелецької селищної ради (далі - Відділ) є виконавчим органом селищної ради, який утворюється селищною радою, та є підзвітним, підконтрольним і підпорядкованим селищній раді та селищному голові.
  2. Організаційно-правова форма - орган місцевого самоврядування.
  3. Повна назва: Відділ соціального захисту населення Козелецької селищної ради.
  4. Скорочена назва: ВСЗН Козелецької селищної ради.
  5. Юридична адреса Відділу: 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, будинок 27.
  6. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, наказами та іншими нормативно-правовими документами, відповідних міністерств та державних комітетів України, розпорядженнями Чернігівської ОДА, наказами відповідних департаментів та управлінь ОДА, рішеннями Козелецької селищної ради, розпорядженнями селищного голови, а також цим Положенням та іншими актами.
  1. Основні завдання та функції відділу

2.1. Основними завданнями Відділу у межах реалізації державної соціальної політики у сфері соціального захисту населення на відповідній території є:

1) забезпечення реалізації державної політики з питань соціального захисту населення, дітей, внутрішньо переміщених осіб, підтримки сімей, у тому числі сімей з дітьми, багатодітних, молодих сімей, виконання програм і заходів у цій сфері;

2) приймання документів на соціальну допомогу, адресну грошову допомогу, компенсацію,  інші соціальні виплати, пільгу на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, установлені законодавством;

3) організація надання соціальних послуг, проведення соціальної роботи та залучення недержавних організацій, які надають соціальні послуги;

4) розроблення та організація виконання комплексних програм і заходів щодо поліпшення становища соціально вразливих верств населення, внутрішньо переміщених осіб, сімей і громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах, всебічне сприяння в отриманні ними соціальних виплат і послуг за місцем проживання / перебування;

5) забезпечення соціальної інтеграції осіб з інвалідністю, сприяння створенню умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до об’єктів соціальної інфраструктури;

6) реалізація державної політики у сфері оздоровлення осіб з інвалідністю, громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, ветеранів війни (в тому числі учасників АТО / ООС), осіб, на яких поширюється дія законів України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та „Про жертви нацистських переслідувань”;

7) забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування, центрами надання адміністративних послуг щодо надання соціальної підтримки населення.

2.2. Відділ відповідно до покладених на нього завдань.

1) організовує виконання Конституції і законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, наказів Мінсоцполітики та забезпечує контроль за їх реалізацією;

2) аналізує стан і тенденції соціального розвитку в межах Козелецької селищної ради та вживає заходів для усунення недоліків;

3) бере участь у підготовці пропозицій до проектів програм соціально-економічного розвитку Козелецької селищної ради;

4) вносить пропозиції щодо формування проекту селищного бюджету;

5) бере участь у підготовці заходів щодо регіонального розвитку;

6) розробляє в межах компетенції проекти розпоряджень селищного голови,проектів рішень селищної ради, виконавчого комітету;

7) розглядає в установленому законодавством порядку звернення громадян з питань, віднесених до компетенції відділу;

8) опрацьовує запити і звернення народних депутатів України та депутатів відповідних місцевих рад з питань, віднесених до компетенції Відділу;

9) забезпечує доступ до публічної інформації, з питань, віднесених до компетенції Відділу;

10) постійно інформує населення про виконання своїх повноважень визначених законом;

11) виконує повноваження, делеговані органами виконавчої влади;

12) забезпечує в межах повноважень реалізацію державної політики стосовно захисту інформації з обмеженим доступом;

13) забезпечує захист персональних даних;

14) залучає громадські та благодійні організації до виконання соціальних програм і відповідних заходів;

15) з питань реалізації заходів соціальної підтримки населення:

-організовує в межах компетенції роботу щодо відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг з оплати житлово-комунальних послуг, пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу, інших пільг, передбачених законодавством;

-здійснює прийом документів:

- державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю; державної соціальної допомоги на догляд (крім державної соціальної допомоги на догляд особам, зазначеним у пунктах 1–3 частини першої статті 7 Закону України „Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю”); щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, одинокими особами, які досягли 80-річного віку; тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку; державної допомоги сім’ям з дітьми; державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям; державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю; тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме; щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею; допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях; щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю; інших видів державної підтримки відповідно до законодавства;

- одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання „Матигероїня”;

- подає фінансовому управлінню селищної ради при формуванні проекту бюджету пропозиції щодо передбачення у складі видатків коштів на фінансування місцевих програм соціального захисту та соціального забезпечення, на компенсацію фізичним особам, які надають соціальні послуги;

- сприяє громадянам в отриманні документів, необхідних для призначення окремих видів допомоги та надання пільг;

- взаємодіє з органами місцевого самоврядування базового рівня, центром надання адміністративних послуг щодо приймання ними документів для надання державної соціальної підтримки, зокрема, із застосуванням програмного комплексу „Інтегрована інформаційна система „Соціальна громада” та формування електронної справи.

- організовує прийом документів для призначення усіх видів соціальної допомоги, надісланих поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або єдиний державний веб-портал електронних послуг (у разі технічної можливості), та забезпечує розгляд заяв і прийняття рішень відповідно до затверджених стандартів надання послуг;

16) у сферах надання соціальних послуг населенню, проведення соціальної роботи:

- організовує роботу із визначення потреби адміністративно-територіальної одиниці у соціальних послугах, готує і подає пропозиції щодо організації надання соціальних послуг відповідно до потреби, формування соціального замовлення на надання необхідних соціальних послуг недержавними організаціями; узагальнює інформацію щодо визначення потреб населення адміністративно-територіальних одиниць у соціальних послугах;

узагальнює та подає щоквартальний звіт про надання соціальних послуг потенційним отримувачам соціальних послуг;

- інформує населення Козелецької селищної ради про надавачів соціальних послуг і послуги, що ними надаються;

-розглядає заяви осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, про отримання соціальних послуг і приймає рішення щодо їх надання;

-забезпечує облік осіб, які звертаються в Відділ з питаннями направлення їх в установи та заклади, що надають соціальні послуги, сприяє в оформленні відповідних документів цим особам;

-проводить моніторинг та аналіз ефективності проведення в громаді соціальної роботи із сім’ями / особами, надання їм соціальних послуг, спрямованих на запобігання потраплянню в складні життєві обставини та прогнозування їхніх потреб у соціальній підтримці;

-сприяє впровадженню нових соціальних послуг, у тому числі платних, відповідно до законодавства;

-забезпечує доступність громадян до соціальних послуг, контролює їхню якість і своєчасність надання відповідно до законодавства;

-створює комісію для розгляду справ стосовно підтримки сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі щодо супроводу таких сімей (осіб), прийняття відповідних рішень, моніторингу якості соціального супроводу;

-забезпечує взаємодію суб’єктів, що надають соціальні послуги сім’ям (особам), які перебувають у складних життєвих обставинах;

-визначає пріоритети соціального замовлення та організовує його проведення;

-оцінює конкурсні пропозиції соціальних проектів, які подаються недержавними суб’єктами, що надають соціальні послуги, на конкурс із залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг;

-сприяє волонтерським організаціям та окремим волонтерам у наданні допомоги соціально незахищеним громадянам, які потребують волонтерської допомоги та в поширенні інформації про організації та установи, що залучають до своєї діяльності волонтерів, фізичних осіб, організації та установи;

-у межах компетенції організовує роботу, пов’язану з наданням благодійної (гуманітарної) допомоги соціально незахищеним громадянам і сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах;

-сприяє влаштуванню (за потреби) до будинків-інтернатів (пансіонатів) осіб похилого віку, осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю;

-сприяє благодійним, релігійним волонтерським громадським об’єднанням, установам та організаціям недержавної форми власності, окремим громадянам в наданні соціальної допомоги та соціальних послуг особам з інвалідністю, ветеранам війни та праці, особам похилого віку, а також іншим соціально незахищеним громадянам та сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах;

-вживає заходів щодо соціального захисту бездомних осіб та запобігання бездомності;

-сприяє підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації соціальних працівників, фахівців із соціальної роботи, працівників установ і закладів системи соціального захисту та обслуговування населення;

17) у сфері соціальної інтеграції осіб з інвалідністю:

-веде облік осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших осіб, які мають право на безоплатне забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації;

координує роботу Козелецького центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю;

-забезпечує направлення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та дітей віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, до установ, які надають реабілітаційні послуги, відповідно до бюджетних програм;

-проводить прийом документів на виплату грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування, вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, інших грошових компенсацій, передбачених законодавством;

-визначає потреби в забезпеченні осіб з інвалідністю та інших окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації, автомобілями, санаторно-курортним лікуванням, у компенсаційних виплатах, передбачених законодавством, та направляє узагальнену інформацію Департаменту;

-інформує осіб з інвалідністю щодо можливостей проходження ними професійної реабілітації в реабілітаційних установах, а також про послуги державної служби зайнятості з метою вибору ними виду професійної діяльності та визначення виду професійного навчання шляхом професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації;

-інформує центри зайнятості місцевого рівня та відділення Фонду соціального захисту інвалідів про осіб з інвалідністю, які виявили бажання працювати;

-бере участь у створенні безперешкодного середовища для маломобільних категорій населення;

18) у напрямах поліпшення становища сімей (у тому числі сімей з дітьми, багатодітних і молодих сімей):

-реалізує заходи та програми, спрямовані на пропагування сімейних цінностей, підвищення рівня правової обізнаності, соціального і правового захисту сімей, надає в межах компетенції підприємствам, установам, організаціям, об’єднанням громадян та окремим громадянам методичну, практичну та консультативну допомогу;

-взаємодіє з органами місцевого самоврядування, а також з підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності, громадянами, об’єднаннями громадян, недержавними організаціями з питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків;

-визначає потребу у створенні спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб, забезпечує їх створення та функціонування, здійснює контроль за їхньою діяльністю;

-забезпечує в межах повноважень розроблення та проведення заходів, спрямованих на розв’язання соціальних проблем молодих сімей, сприяє забезпеченню молоді з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, житлом;

-організовує роботу з оцінювання потреб та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми;

-сприяє створенню дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей;

19) інформує населення з питань, що належать до його компетенції, роз’яснює громадянам положення нормативно-правових актів з питань, що належать до його компетенції, у тому числі через засоби масової інформації;

20) забезпечує на відповідному рівні реалізацію міжнародних проектів із соціальних питань;

21) виконує інші передбачені законодавством повноваження.

  1. 3. Структура та організація діяльності відділу

3.1. Відділ очолює начальник, який призначається на посаду і звільняється з посади селищним головою, на конкурсній основі чи за іншою процедурою передбаченою законодавством України.

3.2. Начальник Відділу:

- здійснює керівництво діяльністю Відділу, несе персональну відповідальність за виконання покладених на Відділ завдань і виконання свої функцій;

- вносить пропозиції щодо розгляду на засіданнях виконавчого комітету селищної ради, сесіях селищної ради питань, що належать до компетенції Відділу, бере участь у їх засіданнях;

- вносить пропозиції селищному голові щодо застосування заходів дисциплінарних стягнень та заохочень до працівників Відділу;

- забезпечує у межах своєї компетенції контроль за станом справ у сфері діяльності Відділу, вживає заходів до його поліпшення;

- вносить пропозиції селищному голові щодо структури і штату працівників Відділу;

- структура та чисельність Відділу затверджується рішенням сесії Козелецької селищної ради;

-.  штатний розпис Відділу затверджується селищним головою у межах структури та чисельності Відділу та фонду оплати праці працівників, затверджених рішенням сесії селищної ради;

- розробляє посадові інструкції працівників Відділу та розподіляє обов’язки між ними, визначає функції та ступінь відповідальності працівників Відділу;

- планує роботу Відділу, вносить пропозиції до планів роботи виконавчого комітету селищної ради;

- від імені Відділу та в межах завдань покладених на Відділ підписує документи, пов’язані з діяльністю Відділу;

- представляє Відділ у відносинах з виконавчими органами селищної ради, місцевими органами виконавчої влади, іншими органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями та об’єднаннями громадян;

- здійснює інші повноваження, передбачені законодавством та положенням про Відділ;

- забезпечує дотримання працівниками Відділу правил внутрішнього трудового розпорядку та виконавської дисципліни;

- несе дисциплінарну відповідальність за невиконання, несвоєчасне або неналежне виконання функцій, покладених на нього в межах і в порядку, встановленому чинним законодавством.

3.3. У разі тимчасової відсутності начальника Відділу виконання його обов’язків покладається на головного спеціаліста Відділу.

3.4. Працівники Відділу призначаються на посаду та звільняються з посади начальником Відділу.

3.5.Посадові інструкції працівників Відділу затверджуються начальником Відділу.

  1. 4. Відділ утримується за рахунок коштів селищного бюджету в межах граничної чисельності та фонду оплати праці.
  2. 5.       Особи, винні у порушенні трудового законодавства, притягуються до дисциплінарної відповідальності.
  3. 6. Для забезпечення виконання своїх функцій при Відділі можуть створюватися структурні підрозділи відповідно до діючого законодавства.
  4. 4. Фінансово-господарська діяльність

4.1 Відділ є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунки в органах Державної казначейської служби, печатку та штамп зі своїм найменуванням.

4.2 Фінансово-господарська діяльність проводиться відповідно до кошторису та штатного розпису, затверджених в установленому порядку.

4.3 Відділ утримується за рахунок коштів селищного бюджету, інших надходжень, в тому числі коштів благодійних фондів, добровільних пожертвувань та інших джерел, передбачених законом.

4.4 Фінансове забезпечення Відділу проводиться відповідно до законодавства.

  1. 5. Заключні положення

5.1. Ліквідація і реорганізація Відділу здійснюється за рішенням сесії Козелецької селищної ради у встановленому законодавством порядку.

5.2. Зміни та доповнення до цього Положення вносяться рішенням сесії Козелецької селищної ради.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 95-34/VIIІ

Про зміну юридичної адреси та затвердження Положення

Фінансового управління

Козелецької селищної ради у новій редакції

Відповідно до ст. 144 Конституції України,  Цивільного кодексу України,  Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України» від 26.01.2024 року № 3285, наказу Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 19.01.2024 року №48 « Про внесення змін до наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 26.11.2000 року №290», у зв’язку із зміною адміністративно-територіального устрою України (селища міського типу змінюються на селища), керуючись ст.ст. 25,26,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила: 

  1. Внести зміни до юридичної адреси Фінансового управління Козелецької селищної ради з адреси:17000, Чернігівська область, Чернігівський район, смт. Козелець, вул. Соборності, будинок 27 на адресу: 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, будинок 27.
  2. 2. Начальнику Фінансового управління Козелецької селищної ради Матющенко О.М.:

- внести зміни до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі стосовно юридичної адреси Фінансового управління Козелецької селищної ради;

- організувати роботу щодо приведення організаційно – розпорядчих документів у відповідність до цього рішення;

- забезпечити реалізацію організаційних заходів, пов’язаних з цим рішенням.

  1. Затвердити Положення про Фінансове управління Козелецької селищної ради у новій редакції (додається).
  2. Рішення 14 сесії Козелецької селищної ради 8 скликання від 29вересня 2021 року №03-14/VIII«Про зміну юридичної адреси та затвердження Положення Фінансового управління Козелецької селищної ради у новій редакції» вважати таким, що втратило чинність.
  3. 5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій,постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку та постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Голова                                                                               Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток

до рішення тридцять четвертої сесії

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 17 травня  2024 року

№ 95-34/VIII

ПОЛОЖЕННЯ
 про Фінансове управління
 Козелецької селищної ради

(нова редакція)

  1. Загальні положення

1.1. Фінансове управління Козелецької селищної ради (далі – Управління) є виконавчим органом Козелецької селищної ради, що утворюється селищною радою, є підзвітним та підконтрольним селищній раді, та її виконавчому комітету. Скорочена назва ФУ Козелецької с/ради.

1.2.Управління в своїй діяльності керується Конституцією України, Бюджетним та Податковим кодексами України, законами України, Указами Президента України, постановами Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, наказами Мінфіну, рішеннями міської ради, її виконавчого комітету, розпорядженнями селищного голови, прийнятими у межах їх компетенції, а також цим Положенням.

1.3. Управління утворене та зареєстроване у порядку, визначеному законом, що регулює діяльність відповідної неприбуткової організації.

1.4. Юридична адреса Фінансового управління Козелецької селищної ради: 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, будинок 27.

  1. Завдання та повноваження Управління:

2.1.Основними завданнями Управління є:

1)забезпечення реалізації державної бюджетної політики на території Козелецької селищної ради Чернігівської області;

2) складання розрахунків до проекту місцевого бюджету і подання на розгляд виконкому та затвердження селищною радою;

3) підготовка пропозицій щодо фінансового забезпечення заходів соціально-економічного розвитку Козелецької селищної ради Чернігівської області;

4) розроблення пропозицій з удосконалення методів фінансового і бюджетного планування та фінансування витрат;

5) здійснення контролю за дотриманням підприємствами, установами і організаціями законодавства щодо використання ними бюджетних коштів та

коштів цільових фондів, утворених селищною радою;

6) здійснення загальної організації та управління виконанням місцевого бюджету, координація діяльності учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету.

2.2. Управління відповідно до покладених на нього завдань:

1) розробляє і доводить до головних розпорядників бюджетних коштів інструкції з підготовки бюджетних запитів;

2) визначає порядок та термін розроблення бюджетних запитів головними розпорядниками бюджетних коштів;

3) проводить на будь-якому етапі складання проекту місцевого бюджету, аналіз бюджетного запиту, поданого головним розпорядником бюджетних коштів, щодо його відповідності меті, пріоритетності, а також дієвості та ефективності використання бюджетних коштів;

4) приймає рішення про включення бюджетного запиту до проекту місцевого бюджету перед поданням його на розгляд селищної ради;

5) бере участь у розробленні балансу фінансових ресурсів Козелецької селищної ради Чернігівської області, аналізує соціально - економічні показники розвитку селища, сіл та враховує їх під час складання проекту місцевого бюджету;

6) організовує роботу, пов’язану із складанням проекту бюджету Козелецької селищної ради Чернігівської області, за дорученням керівництва  селищної ради визначає порядок і терміни подання структурними підрозділами матеріалів для підготовки проектів місцевого бюджету;

7) забезпечує протягом бюджетного періоду відповідність розпису місцевого бюджету встановленим бюджетним призначенням;

8) здійснює у процесі виконання місцевого бюджету прогнозування доходів та проводить аналіз доходів;

9) організовує виконання місцевого бюджету, а також разом з органами: державної фіскальної служби, державної казначейської служби, іншими структурними підрозділами селищної ради забезпечує надходження доходів до місцевого бюджету та вживає заходів для ефективного витрачання бюджетних коштів;
 10) забезпечує захист фінансових інтересів держави та здійснює у межах своєї компетенції контроль за дотриманням бюджетного законодавства;

11) складає розпис доходів і видатків місцевого бюджету, забезпечує його виконання, готує:

- пояснювальну записку про виконання місцевого бюджету;

- зведення планів по мережі, штатах та контингентах установ, що фінансуються з місцевого бюджету;

- пропозиції щодо внесення змін до розпису у межах річних бюджетних призначень;

- здійснює у встановленому порядку взаємні розрахунки місцевого бюджету з обласним бюджетом;

12) здійснює у встановленому порядку організацію та управління виконання місцевого бюджету, координує в межах своєї компетенції діяльність учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету;

13) проводить моніторинг змін, що вносяться до місцевого бюджету;

14) розглядає баланси і звіти про виконання місцевого бюджету та інші фінансові звіти, подані державною казначейською службою та погоджує їх;

15) інформує селищну раду про стан виконання місцевого бюджету та подає на затвердження звіт за кожний звітний період (квартал, півріччя, 9 місяців, рік);

16) розглядає звернення та готує пропозиції для прийняття рішень про виділення коштів з резервного фонду місцевого бюджету;

17) проводить разом з органами державної фіскальної служби аналіз стану надходження доходів до місцевого бюджету, готує пропозиції про доцільність запровадження місцевих податків, зборів, а також пільг;

18) готує пропозиції щодо визначення додаткових джерел фінансових ресурсів;
 19) перевіряє правильність складання і затвердження кошторисів та планів використання коштів установами і організаціями, які фінансуються з місцевого бюджету;
 20) аналізує діяльність роботи бюджетних установ селища і подає пропозиції щодо їх вдосконалення;

21) розглядає в межах своєї компетенції звернення громадян, підприємств, організацій;
 22) забезпечує створення належних виробничих та соціально-побутових умов для працівників Управління;

23) готує та подає селищній раді офіційні висновки про перевиконання чи недовиконання дохідної частини загального фонду місцевого бюджету для прийняття рішення про внесення змін до нього;

24) здійснює інші, функції, пов’язані з виконанням покладених на нього завдань.

  1. Права Управління

3.1. Управління має право:

1) одержувати в установленому порядку від виконавчих органів Козелецької селищної  ради, органів державної казначейської служби, державної фіскальної служби, інших державних органів, підприємств, установ та організацій усіх форм власності інформацію, матеріали та інші документи, необхідні для складання проекту місцевого бюджету та аналізу його виконання;

2) в установленому порядку та у межах своєї компетенції призупиняти бюджетні асигнування відповідно до ст. 117 Бюджетного кодексу України та вживати заходів до розпорядників і одержувачів бюджетних коштів за вчинені ними бюджетні правопорушення, передбачені Бюджетним кодексом України;
 3) залучати фахівців інших структурних підрозділів селищної ради, підприємств установ та організацій, об’єднань громадян до розгляду питань, що належать до його компетенції;

4) скликати в установленому порядку наради з питань, що належать до його компетенції.

3.2. Управління під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє з виконавчими органами селищної ради, підприємствами, установами та організаціями, а також органами державної фіскальної служби, державної фінансової інспекції та державної казначейської служби.

  1. Керівництво Управління

4.1. Управління очолює начальник, який призначається на посаду і звільняється з посади селищним головою, на конкурсній основі чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України.

4.2. Начальник Управління:

1) здійснює керівництво діяльністю Управління, несе персональну відповідальність за виконання покладених на Управління завдань, визначає ступінь відповідальності своїх підлеглих;

2) затверджує положення про структурні підрозділи Управління і функціональні обов’язки працівників Управління;

3) розпоряджається коштами в межах затвердженого кошторису доходів і видатків на утримання Управління;

4) затверджує розпис доходів і видатків селищної ради на рік і тимчасовий кошторис на відповідний період;

5) забезпечує відповідність розпису селищного бюджету встановленим бюджетними призначенням;

6) призначає на посаду і звільняє робітників та службовців;

7) видає у межах своїх повноважень накази, організовує і контролює їх виконання.

  1. Фінансування діяльності Управління

5.1. Управління утримується за рахунок коштів місцевого бюджету.

5.2. Витрати на утримання Управління визначає селищна рада.

5.3. Управління є юридичною особою, має самостійний баланс, реєстраційні рахунки в органах державної казначейської служби, печатку із зображенням Державного Герба України і своїм найменуванням.

  1. Заключні положення

6.1 Ліквідація і реорганізація Управління здійснюється за рішенням сесії селищної ради у встановленому законом порядку.

6.2 Зміни і доповнення до цього Положення вносяться сесією селищної ради.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

17 травня 2024 року

сел. Козелець

№ 96-34/VIII 

Про зміну юридичної адреси та затвердження Положення про управління

освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту

Козелецької селищної ради в новій редакції

Відповідно до ст. 144 Конституції України,  Цивільного кодексу України, Закону України "Про порядок вирішення окремих питань адміністративно-територіального устрою України" від 26.01.2024 року №3285, наказу Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 19.01.2024 р. №48 «Про внесення змін до наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 26.11.2000р. №290», у зв’язку із зміною адміністративно-територіального устрою України (селища міського типу змінюються на селища), керуючись ст. ст. 25, 26, 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

1.Внести зміни до юридичної адреси управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради з адреси: 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, смт Козелець, вул. Соборності, буд. 27 на адресу: 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, будинок 27.

  1. Затвердити Положення проуправління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради в новій редакції, що додається.
  2. Начальнику управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради Трофимченко А.А.:

- внести зміни до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі стосовно юридичної адреси управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради;

- організувати роботу щодо приведення організаційно – розпорядчих документів у відповідність до цього рішення; 

- забезпечити реалізацію організаційних заходів, пов’язаних з цим рішенням.

  1. Рішення 12 сесії Козелецької селищної ради 8 скликання від 30липня 2021 року №34-12/VIII «Про зміну юридичної адреси та затвердження Положення про управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради в новій редакції» вважати таким, що втратило чинність.
  2. 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з  питаньосвіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток до

рішення тридцять четвертої сесії

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 17 травня 2024 року

№96-34/VIII

ПОЛОЖЕННЯ

про управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту

Козелецької селищної ради

(нова редакція)

 

1.Загальні положення

1.1. Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради (далі Управління) є структурним підрозділом Козелецької селищної ради, яке утворюється селищною радою, та є підзвітним, підконтрольним  і підпорядковується селищній раді та селищному голові, а з питань здійснення делегованих йому повноважень – підконтрольним Управлінню освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації, Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації.

1.2. Управління у своїй діяльності керується: Конституцією України, Законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, наказами та іншими нормативно-правовими документами, відповідних міністерств та державних комітетів України, розпорядженнями Чернігівської обласної державної адміністрації, наказами відповідних департаментів та управлінь Чернігівської обласної державної адміністрації, рішеннями селищної ради, виконавчого комітету та розпорядженнями селищного голови, а також цим Положенням. 

1.3. Управління фінансується за рахунок коштів бюджету селищної ради. Гранична чисельність, фонд оплати праці працівників Управління та видатки на його утримання встановлюються Козелецькою селищною радою за рекомендаціями відповідних міністерств та державних комітетів України.

1.4. Управління – неприбуткова організація, є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунки в органах Казначейства, печатку із зображенням Державного Герба України і своїм найменуванням, власний бланк.

1.5. Начальник Управління, інші працівники Управління в межах покладених обов’язків та на підставі даних доручень є відповідальними особами, які обробляють та надають з питань, віднесених до їх компетенції, інформацію та відповіді за запитами на інформацію відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

1.6. Начальник Управління, інші працівники Управління при здійсненні своїх повноважень в межах компетенції Управління дотримуються вимог Закону України “Про захист персональних даних”.

1.7. Місцезнаходження управління: 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, будинок 27.

  1. Мета Управління

2.1. Метою Управління є створення умов для розвитку особистості і творчої самореалізації кожного громадянина через систему багатопрофільної, різнорівневої дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти; забезпечення доступності, безоплатності та обов’язковості освіти для всіх, хто її потребує;  формування якісного інформаційно-освітнього простору, надання населенню якісних послуг в сфері сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту шляхом виконання відповідних державних і місцевих програм, через мережу комунальних підприємств, установ і закладів для задоволення потреб та інтересів територіальної громади селищної ради.

2.2. Забезпечення в межах визначених  законодавством  прав членів територіальної громади селищної ради в сфері культури та туризму шляхом виконання державних, обласних та місцевих програм; збереження та популяризації національного і культурного надбання; створення конкурентоспроможного мистецького середовища задля розвитку культурного та туристичного простору селищної ради та надання якісних послуг через мережу закладів та комунальних підприємств різних форм власності.

2.3. Забезпечення реалізації державної політики щодо протидії торгівлі людьми; у сфері фізичної культури та спорту; з питань поліпшення становища сімей, у тому числі попередження насильства в сім'ї; у сфері забезпечення рівних прав і можливостей чоловіків та жінок; щодо протидії торгівлі людьми; з питань оздоровлення та відпочинку дітей; з питань молоді.

  1. Основні завдання, функції та права Управління

3.1. Для досягнення мети Управління вирішує наступні завдання:

3.1.1. Здійснює реалізацію державної політики та політики селищної ради в сферах освіти, культури та туризму, фізичної культури, сім’ї, молоді та спорту. Реалізує пріоритети державної політики та повноваження органів місцевого самоврядування у сфері культури та туризму.

3.1.2. Створює рівні та доступні умови для здобуття громадянами дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти, забезпечує соціальний захист учасників освітнього процесу, надає населенню якісні послуги в сфері фізичної культури і спорту.

3.1.3. Сприяє матеріально-технічному та фінансовому забезпеченню закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та закладів фізкультурно-спортивної спрямованості.

3.1.4. Забезпечує популяризацію фізичної культури та спорту,  здорового способу життя та співпрацю з громадськими, відомчими, приватними організаціями та закладами фізкультурно-спортивної спрямованості у вирішенні завдань популяризації здорового способу життя та створенні передумов для занять  фізичною культурою і спортом мешканців громади.

3.1.5. Забезпечує розвиток напрямів фізичної культури і спорту та створення умов для зайняття фізкультурою та спортом максимально широкого кола мешканців громади.

3.1.6. Забезпечує розвиток мережі комунальних закладів та координує діяльність підвідомчих організацій, які забезпечують умови для занять  фізичною культурою та спортом.

3.1.7. Готує проекти розпорядчих актів селищної  ради, її виконавчих органів і селищного голови, в тому числі нормативного характеру, які стосуються питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту.

3.1.8. Розробляє пропозиції щодо розвитку та оптимізації  мережі закладів освіти та закладів культури.

3.1.9. Забезпечує розвиток освітнього (інтелектуального), творчого                               (мистецького), наукового та науково-технічного  потенціалу з урахуванням  національно-культурних, соціально-економічних, екологічних,  демографічних та інших особливостей регіону.

3.1.10. Здійснює управління закладами освіти та закладами культури, що є комунальною власністю  і перебувають у безпосередньому підпорядкуванні.

3.1.11. Забезпечує у  межах своїх повноважень розвиток різних форм позашкільної освіти, розроблення програм розвитку позашкільної освіти, спрямованих на творчий розвиток особистості, виявлення  та підтримку  обдарованих дітей, талановитої молоді, здійснення навчально-методичного керівництва із зазначених питань.

3.1.12.  Організовує оздоровлення, відпочинок і дозвілля дітей та молоді.

3.1.13. Здійснює заходи щодо створення умов для відродження розвитку культури української нації, культурної самобутності корінних народів і національних меншин України, всіх видів мистецтва, самодіяльної творчості, художніх промислів та ремесел.

3.1.14.  Реалізує повноваження органів виконавчої влади у сфері збереження та використання культурної спадщини.

3.1.15. Здійснює розгляд звернень громадян та прийом громадян з питань, що відносяться до компетенції Управління.

3.1.16. Забезпечує доступність всіх видів культурних послуг і культурної діяльності для кожного мешканця Козелецької селищної ради.

3.1.17. Розробляє та здійснює заходи, спрямовані на пропагування сімейних цінностей, підвищення рівня правової обізнаності батьків і дітей, забезпечення соціального і правового захисту сімей; 

3.1.18. Організовує заходи для утвердження здорового способу життя в дитячому та молодіжному середовищах, проводить інформаційно-просвітницьку роботу з протидії соціально небезпечних хвороб серед дітей та молоді.

3.1.19. Надає в межах своїх повноважень сім'ям, підприємствам, установам та організаціям, об'єднанням громадян та окремим громадянам методичну допомогу з питань запобігання насильству в сім'ї та насильства за ознакою статі;

3.1.20.Координує в межах своїх повноважень здійснення заходів, спрямованих на організацію патріотичного виховання, оздоровлення, відпочинку та дозвілля дітей і молоді.

3.1.21. Здійснює збір та підготовку документів щодо встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми;

3.1.22. Сприяє волонтерським організаціям та окремим волонтерам у наданні допомоги соціально незахищеним громадянам;

3.1.23. Здійснює інші повноваження, покладені на Управління  відповідно до чинного законодавства.

  3.2. При здійсненні повноважень Управління  зобов’язане:

3.2.1. Забезпечити дотримання конституційних прав та свобод людини і громадянина, які закріплені в Конституції та законодавстві України.

3.2.2. Забезпечити виконання вимог діючого законодавства України щодо конфіденційності інформації відносно особи.

3.2.3. Не допускати в своїй діяльності порушень вимог антикорупційного законодавства.

3.3. Відповідно до покладених на нього завдань Управління  реалізує наступні функції : 

3.3.1. Забезпечує в межах визначених законодавством прав громадян Козелецької селищної ради в сферах освіти, фізичної культури та спорту, культури та туризму шляхом виконання відповідних державних і місцевих програм, надання населенню якісних послуг через мережу комунальних установ, закладів освіти та закладів культури.

3.3.2. Контролює дотримання закладами освіти усіх типів і форм власності законодавства у сфері освіти, державних вимог щодо змісту, рівня і обсягу освітніх послуг відповідно до рівня і профілю навчання.

3.3.3. Забезпечує виконання конституційних вимог щодо обов’язковості здобуття дітьми і підлітками громади повної загальної середньої освіти та залучення дітей до дошкільної освіти.

3.3.4. Забезпечує в межах своїх повноважень виконання Конституції України щодо функціонування української мови як державної в закладах освіти.

3.3.5. Сприяє задоволенню освітніх запитів представників національних меншин; надає можливість навчатись рідною мовою чи вивчати рідну мову в державних та комунальних навчальних закладах.

3.3.6. Сприяє організації та реалізації варіативної складової змісту загальної середньої освіти.

3.3.7. Забезпечує формування календарних планів спортивних та фізкультурно-оздоровчих заходів відповідно до календарного плану спортивно-масових заходів управління з питань фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації.

3.3.8. Організовує та проводить фізкультурно-спортивні заходи серед широких верств населення, в тому числі заходи, спрямовані на покращення фізичного виховання дітей i молоді.

3.3.9. Спільно із фінансовим управлінням Козелецької селищної ради розробляє i подає на розгляд селищної ради пропозиції до проектів фінансування та матеріально-технічного забезпечення виконання програм i здійснення заходів, спрямованих на розвиток освіти, фізичної культури та спорту, культури та туризму.

3.3.10. Подає в установленому порядку статистичну звітність про стан і розвиток освіти, фізичної культури та спорту в громаді; організовує з цією метою збирання та опрацювання інформації і формування банку даних.

3.3.11. Забезпечує виконання рішень селищної ради, виконавчого комітету, розпоряджень селищного голови з питань, що віднесені до компетенції Управління.

3.3.12. Аналізує стан освіти, фізичної культури та спорту, культури та туризму в селищі та селах громади, прогнозує розвиток дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, сприяє оптимізації мережі відповідних навчальних закладів незалежно від типів і форм власності згідно з освітніми потребами громадян; розробляє та організовує виконання програм з питань, що віднесені до компетенції Управління.

3.3.13. Визначає потребу в навчальних закладах усіх типів та подає пропозиції до виконавчого комітету селищної ради щодо удосконалення їх мережі відповідно до соціально-економічних і культурно-освітніх потреб громади за наявності необхідної матеріально-технічної, науково-методичної бази, педагогічних кадрів.

3.3.14. Вивчає потребу, організовує навчання (у тому числі – й індивідуальне)  дітей з особливими освітніми потребами та виховання їх у закладах загальної середньої освіти та спеціальних навчальних закладах, сприяє повноцінній інтеграції у освітній процес дітей з обмеженими фізичними можливостями, в тому числі через розвиток інклюзивних форм навчання.

3.3.15. Вивчає потребу та вносить пропозиції до виконавчого комітету селищної ради щодо утворення вечірніх (змінних) шкіл, класів, груп з очною та заочною формами навчання при закладах загальної середньої освіти, створює належні умови для складання державної підсумкової атестації екстерном.

3.3.16. Вносить пропозиції до селищної ради про відкриття профільних класів, гімназій, ліцеїв, колегіумів, навчально-виховних комплексів, навчально-виховних об’єднань, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), міжшкільних навчально-виробничих комбінатів, центрів дитячої та юнацької творчості, допризовної підготовки тощо, сприяє їх матеріальній підтримці.

3.3.17. Вивчає потребу щодо створення додаткових можливостей для повноцінного і здорового розвитку та творчої самореалізації дітей, забезпечує постійне оновлення мережі гуртків та закладів позашкільної освіти, спортивних секцій, координує роботу навчальних закладів, сім’ї та громадськості, пов’язаної з навчанням та вихованням, оздоровленням дітей, організацією їх дозвілля.

3.3.18. Сприяє та здійснює контроль за організацією харчування дітей у закладах освіти за рахунок бюджетних та залучених коштів.

3.3.19. Вносить пропозиції щодо організації безоплатного медичного обслуговування дітей та учнів у закладах освіти, здійснення оздоровчих заходів.

3.3.20. Забезпечує організацію роботи з фізичного виховання, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи в закладах дошкільної освіти, закладах загальної середньої освіти, закладах позашкільної освіти  спортивного профілю.

3.3.21. Координує роботу, пов’язану із здійсненням у навчальних закладах професійної орієнтації учнів та їх підготовки до дорослого життя.

3.3.22. Сприяє розширенню діяльності дитячих та молодіжних організацій, творчих об’єднань, товариств.

3.3.23. Сприяє органам опіки і піклування у виявленні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування; вживає заходів щодо захисту особистих і майнових прав даної категорії дітей.

3.3.24. Співпрацює з відповідним підрозділом органів внутрішніх справ та соціальної служби у запобіганні  дитячій бездоглядності та попередженні вчинення правопорушень серед неповнолітніх у закладах освіти, насильства у сім’ї, учнівському колективі.

3.3.25. Координує роботу методистів та керівників навчальних закладів спрямовану на науково-методичне забезпечення системи дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, організацію методичної роботи, підвищення кваліфікації, професійного рівня педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, дошкільної освіти, позашкільної освіти  та інших закладів, що належать до сфери його управління.

3.3.26. Впроваджує навчальні плани і програми, затверджені Міністерством освіти і науки України; затверджує робочі навчальні плани закладів загальної середньої освіти, погоджує річні плани роботи дошкільних та позашкільних закладів освіти, закладів культури; вносить пропозиції щодо застосування експериментальних навчальних планів і програм.

3.3.27. Забезпечує виявлення та розвиток здібностей обдарованих дітей, організовує їх навчання, проводить в установленому порядку конкурси, олімпіади, турніри та інші змагання серед учнів.

3.3.28. Формує замовлення на видання підручників, навчально-методичних посібників та іншої навчально-методичної літератури, навчальних програм, бланків документів про освіту, забезпечує ними заклади освіти.

3.3.29. Забезпечує участь дітей та молоді у Всеукраїнських олімпіадах чемпіонатах, кубках, конкурсах, турнірах,  фестивалях, змаганнях, літніх школах і таборах.

3.3.30. Аналізує стан та тенденції культурного розвитку у межах території Козелецької селищної ради та вживає заходів щодо усунення недоліків.

3.3.31. Бере участь у підготовці пропозицій до проектів програм культурного, туристичного розвитку Козелецької селищної ради та з питань охорони культурної спадщини.

3.3.32. Організовує проведення засідань, координаційних рад, комітетів та інших заходів з питань, які належать до компетенції Управління.

3.3.33. Сприяє формуванню репертуару мистецьких колективів закладів культури Козелецької селищної ради, збереженню культурної спадщини.

3.3.34. Здійснює загальне керівництво структурними підрозділами Управління у разі їх створення.

3.3.35. Сприяє наданню педагогічним працівникам, працівникам культури державних гарантій, передбачених законодавством, вживає заходів до соціального захисту учасників освітнього процесу.

3.3.36. Організовує роботу щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників відповідно чинного законодавства.

3.3.37. Розглядає та вносить в установленому порядку пропозиції щодо  відзначення працівників освіти, культури, молоді та спорту, працівників управління та його структурних підрозділів; запроваджує інші форми морального та матеріального стимулювання їх праці.

3.3.38. Здійснює координаційну роботу закладів та установ освіти, молоді та спорту, закладів культури,  що належать до комунальної власності селищної ради, готує пропозиції та заходи щодо ефективності їх роботи відповідно до компетенції Управління.

3.3.39. Організовує підготовку закладів освіти, закладів культури та інших закладів, що перебувають у його управлінні до початку нового навчального року, роботи в осінньо-зимовий період тощо, проведення поточного та капітального ремонту приміщень.

3.3.40. Забезпечує у межах своїх повноважень виконання завдань мобілізаційної підготовки, цивільного захисту населення, дотримання правил техніки безпеки, протипожежної безпеки і санітарного режиму, вимог законодавства з  охорони праці в закладах освіти, надає практичну допомогу у проведенні відповідної роботи, співпрацює з даних питань із відповідними структурними підрозділами та іншими установами.

3.3.41. Вносить пропозиції фінансовому управлінню Козелецької селищної ради щодо фінансування закладів освіти та закладів культури, закладів спортивного спрямування, які перебувають у сфері його управління.

3.4. Управління має право:

3.4.1. Залучати до розроблення місцевих програм розвитку освіти, фізичної культури та спорту, культури та туризму, до розгляду питань, що належать до його компетенції, а також для розробки і здійснення заходів, які проводяться управлінням, педагогічних, науково-педагогічних працівників, працівників освіти, культури, спортсменів та інших спеціалістів.

3.4.2. Брати участь в утворенні і ліквідації закладів та установ освіти, інших закладів, що перебувають в його управлінні.

3.4.3. Скликати конференції педагогічних працівників та працівників культури, проводити семінари, наради керівників закладів культури, закладів та установ освіти, інших закладів з питань, що належать до його компетенції.

3.4.4. Виступати організатором фестивалів, конкурсів, художніх виставок-продажів, творчих обмінів тощо у галузі культури, мистецтва і туризму.

3.4.5. Погоджувати при затвердженні та реєстрації у встановленому порядку статути, положення закладів освіти та закладів культури і туризму, інших закладів, підпорядкованих Управлінню відповідно чинного законодавства.

3.4.6. Вносити пропозиції щодо фінансування закладів культури,  закладів та установ освіти, закладів спортивного спрямування, інших закладів підпорядкованих Управлінню, брати безпосередню участь у формуванні бюджету  галузі громади.

3.4.7. Зупиняти (скасовувати) у межах своєї компетенції дію наказів і розпоряджень керівників закладів освіти, закладів культури тощо якщо вони суперечать законодавству або видані з перевищенням їх повноважень.

3.4.8. Укладати в установленому порядку угоди про співробітництво, налагоджувати прямі зв’язки з закладами освіти, науковими установами та закладами культури  зарубіжних країн,  міжнародними організаціями, фондами за рішенням ради.

3.5. Управління під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє з іншими структурними підрозділами селищної ради та виконавчої влади, підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності, громадськими об’єднаннями.

  1. Структура Управління

4.1. Структура та чисельність Управління  затверджується рішенням сесії селищної ради.

Штатний розпис Управління затверджується селищним головою у межах структури та чисельності управління та фонду оплати праці працівників, затверджених рішенням селищної ради.

4.2. Заступник начальника Управління призначається на посаду за конкурсом і звільняється з посади розпорядженням селищного голови відповідно до Кодексу законів про працю України.

4.3. Працівники Управління, які є посадовими особами місцевого самоврядування призначаються за конкурсом наказом начальника управління, а звільняється відповідно до Кодексу законів про працю України.

4.4. Працівники Управління, які є непосадовими особами місцевого самоврядування призначаються та звільняються відповідно до Кодексу законів про працю України.

4.5. При Управлінні можуть створюватися ради керівників закладів освіти та закладів культури, інші громадські ради, комісії з числа учасників освітнього процесу, представників громадськості.

4.6. При Управлінні може створюватися колегія. Склад колегії затверджується наказом начальника Управління за погодженням із селищним головою.

4.7. Для забезпечення виконання своїх функцій при Управлінні можуть створюватися структурні підрозділи відповідно до діючого законодавства.

  1. Керівництво Управління

5.1. Управління очолює начальник, який призначається на посаду за конкурсом і звільняється з посади відповідно до Кодексу законів про працю України.

Начальник управління повинен мати повну вищу освіту відповідного  професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та/або на державній службі на керівних посадах не менше 3 років, або стаж роботи за фахом на керівних посадах у відповідних сферах управління не менше 5 років.

5.2. Начальник Управління:

5.2.1. Здійснює керівництво діяльністю Управління.

5.2.2. Несе персональну відповідальність за невиконання або неналежне виконання покладених на нього завдань, реалізацію його повноважень, дотримання трудової дисципліни.

5.2.3. Видає в межах своєї компетенції накази, контролює їх виконання.

5.2.4. Затверджує посадові інструкції працівників Управління та визначає ступінь їх відповідальності.

5.2.5. Призначає на посаду та звільняє з посади працівників і керівників структурних підрозділів Управління.

5.2.6. Призначає керівників закладів загальної середньої освіти за результатами конкурсного відбору, призначає керівників дошкільних та позашкільних навчальних закладів  освітньої галузі відповідно до діючого законодавства за погодженням Козелецьким селищним головою.  Вносить подання селищному голові щодо кандидатур керівників інших установ та закладів, що належать до сфери його управління відповідно чинного законодавства. 

5.2.7. Вносить пропозиції щодо розгляду на засіданнях виконкому питань, що належать до компетенції Управління, розробляє проекти відповідних рішень виконавчого комітету та селищної ради.

5.2.8. Спрямовує і координує діяльність підпорядкованих закладів освіти та культури.

5.2.9. Подає пропозиції до кошторису  та штатного розпису  Управління в межах визначеної граничної чисельності, фонду оплати праці та потреби на його утримання.

5.2.10. Розпоряджається коштами у межах кошторису Управління затвердженого селищним  головою.

5.2.11. Проводить особистий прийом громадян з питань, що належать до повноважень Управління.

5.2.12. Забезпечує доступ до публічної інформації яка є у володінні Управління відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»

5.2.13. Забезпечує дотримання працівниками Управління правил внутрішнього трудового розпорядку  та виконавської дисципліни.

5.2.14. Забезпечує  в межах своїх  повноважень збереження інформації з обмеженим доступом.

5.2.15. Здійснює інші повноваження, покладені на нього відповідно до діючого законодавства.

5.3. Працівники Управління діють в межах повноважень, визначених посадовими інструкціями, що затверджуються начальником Управління.

  1. Фінансування діяльності Управління

6.1 Управління фінансується за рахунок коштів бюджету Козелецької селищної ради, які виділені на його утримання.

6.2. Джерелами фінансування Управління є: кошти бюджету громади; інші кошти, передані Управлінню згідно з чинним законодавством.

6.3. Для створення умов та забезпечення роботи Управління має право на придбання, оренду необхідного обладнання та інших матеріальних ресурсів, має право користуватися послугами підприємств, установ та організацій або фізичних осіб.

6.4. Бухгалтерський облік Управління, установ та  закладів які перебувають у його підпорядкуванні здійснює відділ бухгалтерського обліку та звітності Козелецької селищної ради.

  1. Заключні положення

7.1 Ліквідація і реорганізація Управління здійснюється за рішенням сесії Козелецької селищної ради у встановленому законодавством порядку.

7.2 Зміни і доповнення до цього Положення вносяться рішенням сесії Козелецької селищної ради.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

 

 

Анонси і оголошення

 

 

 

 

 

president  rada  kmu  chor  chern  Dija  LogoAUCwebDSYO

 

 

 

 

 

 Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International License, якщо не зазначено інше

Офіційний сайт © 2025 Козелецька селищна рада Всі права захищено.