Ви тут: Головна
Рішення
Рішення виконкому
Рішення виконкому 2024 рік
Рішення 83 виконкому від 05.07.2024
№ 2870-83VIII від 05.07.2024
![](/media/system/images/arrow.png)
![](/media/system/images/arrow.png)
![](/media/system/images/arrow.png)
![](/media/system/images/arrow.png)
![](/media/system/images/arrow.png)
Україна
КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
05 липня 2024 року
сел. Козелець
№ 2870-83VIII
Про затвердження висновку органу
опіки та піклування про доцільність
встановлення опіки та призначення опікуна
над Бражинською Мариною Василівною
Керуючись пп. 4 п. «б» ч. 1 статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 55, 58, 63 Цивільного кодексу України, розглянувши пропозиції органу опіки та піклування при виконавчому комітеті Козелецької селищної ради, виконавчий комітет вирішив:
Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ
Додаток
до рішення виконавчого комітету
Козелецької селищної ради
від 05 липня 2024 року № 2870-83/VIII
ВИСНОВОК
органу опіки та піклування про доцільність встановлення опіки та призначення опікуна над Бражинською Мариною Василівною, яка є особою з інвалідністю І «А» групи та визнана судом недієздатною
Розглянувши заяву та додані документи громадянина Бражинського Максима Васильовича, 01.01.1983 р.н, який проживає за адресою: сел. Козелець, вул.*** щодо доцільності призначення його опікуном над рідною сестрою Бражинською Мариною Василівною, *** р.н., встановлено, що згідно Довідки медико-соціальної експертної комісії гр. Бражинська Марина Василівна є особою з інвалідністю I «А» групи. Довідка видана безстроково.
Рішенням Козелецького районного суду Чернігівської області від 12.06.2007 року Бражинська Марина Василівна визнана недієздатною.
Виходячи з вищевикладеного, на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї, враховуючи те, що Бражинський Максим Васильович проживає разом зі своєю сестрою Бражинською Мариною Василівною та здійснює за нею постійний догляд, Орган опіки та піклування при виконавчому комітеті Козелецької селищної ради вважає за доцільне призначити Бражинського Максима Васильовича опікуном над його рідною сестрою Бражинською Мариною Василівною.
Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Людмила НАБІЛЬСЬКА