Ви тут: Головна
Рішення
Рішення виконкому
Рішення виконкому 2024 рік
Рішення 83 виконкому від 05.07.2024
![](/media/system/images/arrow.png)
![](/media/system/images/arrow.png)
![](/media/system/images/arrow.png)
![](/media/system/images/arrow.png)
Україна
КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
05 липня 2024 року
сел. Козелець
№ 2864-83/VIII
Про списання з балансу
Козелецької селищної ради майна
Відповідно до Цивільного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 року № 1314 «Про затвердження Порядку списання об’єктів державної власності», Положення про порядок списання майна, що є комунальною власністю Козелецької селищної ради, затвердженого рішенням тридцятої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 12.07.2019 року № 15-30/VIII, розглянувши подання старости Берлозівського старостинського округу Рибака Д.С., керуючись статтями 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:
Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ
Додаток
до рішення виконавчого комітету
Козелецької селищної ради
від 05 липня 2024 року № 2864-83/VIII
Список майна,
що є комунальною власністю Козелецької селищної ради і знаходиться на території Берлозівського старостинського округу та пропонується до списання
№ з/п |
Найменування |
Одиниця виміру |
Кількість |
Первісна вартість (грн.) |
1. |
Повітряна пушка |
шт. |
1 |
2 750,00 |
Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Людмила НАБІЛЬСЬКА
Україна
КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
05 липня 2024 року
сел. Козелець
№ 2862-83/VIII
Про надання дозволу на розміщення вивіски
по вул. Соборності, 19 в сел. Козелець
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» від 29.12.2003 року № 2067, розглянувши заяву та додані документи ФОП Остапко В.М., керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:
Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ
Україна
КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
05 липня 2024 року
сел. Козелець
№ 2874-83/VІІІ
Про надання статусу дитини, яка
постраждала внаслідок воєнних дій
та збройних конфліктів, Нагорній А.І.
Відповідно до статті 30 Закону України «Про охорону дитинства», Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2017 року № 268 (зі змінами від 01 червня 2023 року № 547), розглянувши заяву НАГОРНОГО Ігоря Борисовича, *** року народження, який зареєстрований та проживає за адресою: с. Гламазди, вул.*** Чернігівського району Чернігівської області, враховуючи рекомендації комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті селищної ради (Протокол № 11 від 28 червня 2024 року), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:
Малолітня НАГОРНА Аліна Ігорівна, *** року народження, зазнала психологічного насильства. (Висновок оцінки потреб сім’ї, виданий відділом соціального захисту населення Козелецької селищної ради від 01 травня 2024 року).
Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ
Україна
КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
05 липня 2024 року
сел. Козелець
№ 2873-83/VІІІ
Про надання статусу дитини, яка
постраждала внаслідок воєнних дій
та збройних конфліктів, Красник А.І.
Відповідно до статті 30 Закону України «Про охорону дитинства», Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2017 року № 268 (зі змінами від 01 червня 2023 року № 547), розглянувши заяву КРАСНИКА Ігоря Володимировича, *** року народження, який зареєстрований та проживає за адресою: сел. Козелець, вул.*** Чернігівського району Чернігівської області, враховуючи рекомендації комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті селищної ради (Протокол № 11 від 28 червня 2024 року), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:
Малолітня КРАСНИК Аделіна Ігорівна, *** року народження, зазнала психологічного насильства. (Висновок оцінки потреб сім’ї, виданий відділом соціального захисту населення Козелецької селищної ради від 07 червня 2024 року).
Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ
Україна
КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
05 липня 2024 року
сел. Козелець
№ 2872-83/VІІІ
Про надання статусу дитини, яка
постраждала внаслідок воєнних дій
та збройних конфліктів, Горбач В.Г.
Відповідно до статті 30 Закону України «Про охорону дитинства», Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2017 року № 268 (зі змінами від 01 червня 2023 року № 547), розглянувши заяву ГОРБАЧ Юлії Сергіївни, *** року народження, яка зареєстрована та проживає за адресою: с. Олексіївщина, вул.*** Чернігівського району Чернігівської області, враховуючи рекомендації комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті селищної ради (Протокол № 11 від 28 червня 2024 року), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:
Малолітня ГОРБАЧ Варвара Геннадіївна, *** року народження, зазнала психологічного насильства. (Висновок оцінки потреб сім’ї, виданий відділом соціального захисту населення Козелецької селищної ради від 04 червня 2024 року).
Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ
Україна
КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
05 липня 2024 року
сел. Козелець
№ 2871-83VIII
Про затвердження висновку органу
опіки та піклування про доцільність
встановлення опіки та призначення опікуна
над Лозою Сергієм Володимировичем
Керуючись пп. 4 п. «б» ч. 1 статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 55, 58, 63 Цивільного кодексу України, розглянувши пропозиції органу опіки та піклування при виконавчому комітеті Козелецької селищної ради, виконавчий комітет вирішив:
Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ
Додаток
до рішення виконавчого комітету
Козелецької селищної ради
від 05 липня 2024 року № 2871-83/VIII
ВИСНОВОК
органу опіки та піклування про доцільність встановлення опіки та призначення опікуна над Лозою Сергієм Володимировичем, який є особою з інвалідністю І «Б» групи та визнаний судом недієздатним
Розглянувши заяву та додані документи громадянина Лози Володимира Володимировича, *** р.н, який проживає за адресою: сел. Козелець, вул.*** щодо доцільності призначення його опікуном над рідним братом Лозою Сергієм Володимировичем, *** р.н., встановлено, що згідно Довідки медико-соціальної експертної комісії гр. Лоза Сергій Володимирович є особою з інвалідністю I «Б» групи. Довідка видана безстроково.
Рішенням Козелецького районного суду Чернігівської області від 25.12.2007 року Лоза Сергій Володимирович визнаний недієздатним.
Виходячи з вищевикладеного, на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї, враховуючи те, що Лоза Володимир Володимирович проживає разом зі своїм братом Лозою Сергієм Володимировичем та здійснює за ним постійний догляд, Орган опіки та піклування при виконавчому комітеті Козелецької селищної ради вважає за доцільне призначити Лозу Володимира Володимировича опікуном над його рідним братом Лозою Сергієм Володимировичем.
Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Людмила НАБІЛЬСЬКА
Україна
КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
05 липня 2024 року
сел. Козелець
№ 2870-83VIII
Про затвердження висновку органу
опіки та піклування про доцільність
встановлення опіки та призначення опікуна
над Бражинською Мариною Василівною
Керуючись пп. 4 п. «б» ч. 1 статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 55, 58, 63 Цивільного кодексу України, розглянувши пропозиції органу опіки та піклування при виконавчому комітеті Козелецької селищної ради, виконавчий комітет вирішив:
Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ
Додаток
до рішення виконавчого комітету
Козелецької селищної ради
від 05 липня 2024 року № 2870-83/VIII
ВИСНОВОК
органу опіки та піклування про доцільність встановлення опіки та призначення опікуна над Бражинською Мариною Василівною, яка є особою з інвалідністю І «А» групи та визнана судом недієздатною
Розглянувши заяву та додані документи громадянина Бражинського Максима Васильовича, 01.01.1983 р.н, який проживає за адресою: сел. Козелець, вул.*** щодо доцільності призначення його опікуном над рідною сестрою Бражинською Мариною Василівною, *** р.н., встановлено, що згідно Довідки медико-соціальної експертної комісії гр. Бражинська Марина Василівна є особою з інвалідністю I «А» групи. Довідка видана безстроково.
Рішенням Козелецького районного суду Чернігівської області від 12.06.2007 року Бражинська Марина Василівна визнана недієздатною.
Виходячи з вищевикладеного, на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї, враховуючи те, що Бражинський Максим Васильович проживає разом зі своєю сестрою Бражинською Мариною Василівною та здійснює за нею постійний догляд, Орган опіки та піклування при виконавчому комітеті Козелецької селищної ради вважає за доцільне призначити Бражинського Максима Васильовича опікуном над його рідною сестрою Бражинською Мариною Василівною.
Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Людмила НАБІЛЬСЬКА
Україна
КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
05 липня 2024 року
сел. Козелець
№ 2868-83/VIII
Про надання адресної одноразової грошової допомоги
Відповідно до Програми надання адресної одноразової грошової допомоги на 2024 рік, затвердженої рішенням двадцять дев’ятої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 24 листопада 2023 року № 21-29/VIIІ, розглянувши звернення громадян: Булки В.Ф., Коваленка О.М., Вовка С.М., Лисенко С.А., Галицької Л.І., Галагана О.Г., керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:
- Булці Василю Федоровичу, який проживає за адресою: с. Тарасів, вул.*** на відновлення пам’ятника сину (Булці О.В.), який був пошкоджений внаслідок падіння дерева під час буревію (02.06.2024 р.) в сумі 2 000,00 грн.
- Коваленку Олександру Михайловичу, який проживає за адресою: с. Омелянів, вул.*** на лікування після поранення під час безпосередньої участі у заходах для забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України в сумі 6 000,00 грн.;
- Вовку Сергію Миколайовичу, який проживає за адресою: с. Патюти, вул.*** на лікування після поранення під час безпосередньої участі у заходах для забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України в сумі 6 000,00 грн.
- Лисенко Світлані Анатоліївні, яка проживає за адресою: с. Данівка, вул.*** – матері Лисенка Андрія Петровича, який загинув під час безпосередньої участі у заходах для забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України в сумі 12 000,00 грн.
- Галицькій Людмилі Іванівні, яка проживає за адресою: сел. Козелець, вул.*** на лікування онкозахворювання в сумі 4 000,00 грн.;
- Галагану Олександру Григоровичу, який проживає за адресою: с. Патюти, вул.*** на лікування онкозахворювання в сумі 4 000,00 грн.
Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ
Україна
КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
05 липня 2024 року
сел. Козелець
№ 2867-83/VIII
Про надання адресної одноразової
грошової допомоги при народженні дитини
Відповідно до Програми підтримки збільшення народжуваності на території Козелецької селищної ради на 2023-2024 роки, затвердженої рішенням двадцять першої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 11 листопада 2022 року № 07-21/VIII, з метою надання матеріальної підтримки громадянам при народженні дитини, покращення демографічних процесів на території селищної ради, розглянувши звернення громадян: Сірої Д.О., Пищик Т.О., Богачової К.А., Громова Д.С., Шевченко Г.В., керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:
- Сірій Діні Олександрівні (дочка – Сіра Вероніка Валентинівна, *** р.н.), яка проживає за адресою: с. Мостище, вул.***;
- Пищик Тетяні Олександрівні (син – Пищик Денис Ярославович, *** р.н.), яка проживає за адресою: сел. Козелець, вул.***;
- Богачовій Катерині Анатоліївні (син – Богачов Денис Андрійович, *** р.н.), яка проживає за адресою: сел. Козелець, вул.***;
- Громову Дмитру Сергійовичу (дочка – Громова Соломія Дмитрівна, *** р.н.), який проживає за адресою: с. Опеньки, вул.***;
- Шевченко Ганні Вадимівні (син – Шевченко Євгеній Володимирович, *** р.н.), яка проживає за адресою: с. Білейки, вул.***.
Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ
Україна
КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
05 липня 2024 року
сел. Козелець
№ 2866-83/VIII
Про видачу ордеру гр. Коваленку В.М.
на право вселення в службове житло, що перебуває
на балансі комунального некомерційного підприємства
«Козелецька лікарня інтенсивного лікування»
Козелецької селищної ради
Розглянувши звернення генерального директора комунального некомерційного підприємства «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради Приліпка В.В. від 03.07.2024 року № 308, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:
1. Видати ордер на право вселення в службове житло (квартиру), що перебуває на балансі комунального некомерційного підприємства «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради та знаходиться за адресою: сел. Козелець, вул. Василя Стуса (Жуковського), 17А, квартира № 32, громадянину Коваленку Володимиру Михайловичу.
2.Рішення виконавчого комітету Козелецької селищної ради від 13.04.2018 року № 237-21/VIII «Про видачу ордера гр. Коваленку В.М. на право вселення в службове житло, що перебуває на балансі Козелецької центральної районної лікарні» вважати таким, що втратило чинність.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Набільську Л.О.
Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ