Ви тут: Головна
Рішення
Рішення виконкому
Рішення виконкому 2024 рік
Рішення 83 виконкому від 05.07.2024
№ 2871-83VIII від 05.07.2024
![](/media/system/images/arrow.png)
![](/media/system/images/arrow.png)
![](/media/system/images/arrow.png)
![](/media/system/images/arrow.png)
![](/media/system/images/arrow.png)
Україна
КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
05 липня 2024 року
сел. Козелець
№ 2871-83VIII
Про затвердження висновку органу
опіки та піклування про доцільність
встановлення опіки та призначення опікуна
над Лозою Сергієм Володимировичем
Керуючись пп. 4 п. «б» ч. 1 статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 55, 58, 63 Цивільного кодексу України, розглянувши пропозиції органу опіки та піклування при виконавчому комітеті Козелецької селищної ради, виконавчий комітет вирішив:
Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ
Додаток
до рішення виконавчого комітету
Козелецької селищної ради
від 05 липня 2024 року № 2871-83/VIII
ВИСНОВОК
органу опіки та піклування про доцільність встановлення опіки та призначення опікуна над Лозою Сергієм Володимировичем, який є особою з інвалідністю І «Б» групи та визнаний судом недієздатним
Розглянувши заяву та додані документи громадянина Лози Володимира Володимировича, *** р.н, який проживає за адресою: сел. Козелець, вул.*** щодо доцільності призначення його опікуном над рідним братом Лозою Сергієм Володимировичем, *** р.н., встановлено, що згідно Довідки медико-соціальної експертної комісії гр. Лоза Сергій Володимирович є особою з інвалідністю I «Б» групи. Довідка видана безстроково.
Рішенням Козелецького районного суду Чернігівської області від 25.12.2007 року Лоза Сергій Володимирович визнаний недієздатним.
Виходячи з вищевикладеного, на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї, враховуючи те, що Лоза Володимир Володимирович проживає разом зі своїм братом Лозою Сергієм Володимировичем та здійснює за ним постійний догляд, Орган опіки та піклування при виконавчому комітеті Козелецької селищної ради вважає за доцільне призначити Лозу Володимира Володимировича опікуном над його рідним братом Лозою Сергієм Володимировичем.
Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Людмила НАБІЛЬСЬКА