За інформацією лісових господарств області для своєчасного забезпечення жителів громади, які використовують дрова для опалення житла повідомляємо щодо можливості придбання деревини дров’яної на опалюваний період 2024/2025 у Філії «Чернігівське лісове господарство» ДП «Ліси України» та Філії «Ніжинське лісове господарство» ДП «Ліси України».
Для придбання дров’яної деревини у мережі інтернет діє магазин дров для населення «ДроваЄ». Щоб придбати лісопродукцію потрібно пройти авторизацію, зробити замовлення та оплатити рахунок.
Громадяни можуть безпосередньо звернутися у філію чи лісництво із заявою на придбання дров. У заяві повинен бути вказаний обсяг деревини, адреса проживання, паспортні дані та індивідуальний податковий номер покупця (для ВПО необхідно надати документи, що підтверджують відповідний статус).
Під час подання заяви особа отримує від координатора реалізації дров для населення контактні дані представника лісництва, відповідального за відпуск дров.
Отримати та оплатити рахунок, відповідно до вказаного в заяві об’єму деревини та здійснити оплату можна у будь-якому відділенні банку або через інтернетбанкінг.
Місяць, рік
|
Можливі обсяги поставки, м3
|
Вартість деревини дров’яної, грн. м3
|
Відвантаження
|
І група
|
ІІ група
|
ІІІ група
|
Місце розташування
|
Умови (доставка, самовивіз)
|
ІІ півріччя 2024 року
|
500
|
1296
|
1032
|
966
|
Остерське лісове господарство
|
Доставка у двір споживача
|
1098
|
834
|
768
|
Самовивіз
|
80
|
1056
|
897
|
807
|
Ніжинське лісове господарство
|
Самовивіз
|
За інформацією ДП «Ліси України»