Козелецька селищна рада

Найвища честь - благо народу

Меню

09

Яким має бути щомісячний добровільний мінімальний страховий внесок у 2025 році для повного місяця страхового стажу?

Щоб у 2025 році до страхового стажу було зараховано один повний місяць, сума добровільного внеску повинна бути не меншою від розміру мінімального страхового внеску.

Довідково: мінімальний страховий внесок – сума, що визначається розрахунково, як добуток мінімального розміру заробітної плати на розмір внеску (22%). 

Детальніше...

Єдиний соціальний внесок (ЄСВ) — це не податок, а обов'язковий страховий внесок. Він безпосередньо впливає на розмір майбутньої пенсії та інші страхові виплати, такі як допомога по безробіттю або лікарняний.

Чим регулярніше ви сплачуєте внески, маючи стабільну легальну зайнятість, тим більше пенсійних прав накопичуєте у Пенсійному фонді України. Це своєю чергою підвищує розмір вашої майбутньої пенсії. Крім того, сплачуючи ЄСВ, ви забезпечуєте регулярні надходження до Пенсійного фонду. Це напряму сприяє тому, щоб сьогоднішні пенсіонери — можливо, ваші батьки чи бабуся і дідусь — отримували пенсії вчасно.

Детальніше...

Як відомо, країна-агресор нещодавно здійснила кібератаку на державні реєстри України.

Через це деякі сервіси державних реєстрів тимчасово недоступні, наразі тривають роботи з їх відновлення.

Повідомляємо: Пенсійний фонд України, органи соціального захисту працюють у штатному режимі.

Атака на реєстри Мінюсту не вплине на проведення виплат для громадян, частину виплат вже проведено, частину – буде проведено вчасно, відповідно до графіку.

Детальніше...

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області 

Для вирішення проблем з відключеннями електроенергії, тепла чи водопостачання, а також щоб підтримати українців з невеликими доходами, у законодавстві сталися певні зміни у призначенні субсидії.

Детальніше...

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області

Роботодавець зобов’язаний не пізніше наступного робочого дня повідомити територіальний орган Пенсійного фонду України про нещасний випадок, гостре професійне захворювання (отруєння).

Канали надання повідомлення до відділу профілактики та розслідування нещасних випадків Управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління ПФУ в Чернігівській області:

Детальніше...

ImgDiia

Відтепер українські пенсіонери можуть не отримувати паперове посвідчення, а оформити тільки електронне і користуватися ним у мобільному застосунку «Дія» Достатньо оформити е-пенсійне посвідчення на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України після чого воно автоматично підтягнеться в мобільний застосунок «Дія».

Нещодавно Пенсійний фонд України реалізував новий сервіс, що дозволяє пенсіонерам оперативно отримати е-пенсійне посвідчення, яке буде відображатись у застосунку «Дія».

Е-пенсійне посвідчення – це електронний документ, який підтверджує факт призначення пенсії та не потребує додаткового пред’явлення пенсійного посвідчення в паперовій формі. За бажанням людина, якій призначено пенсію, може отримати пенсійне посвідчення виключно в електронній формі без виготовлення паперового.

Детальніше...

Мені призначено дату відеоідентифікації. Які документи потрібно мати для успішного результату?

Для проходження відеоідентифікації пенсіонеру потрібно мати документ, що засвідчує його особу (як правило, це паспорт громадянина України). Якщо пенсію призначено дітям, то для відеоідентифікації необхідне свідоцтво про народження.

У разі якщо при відеоідентифікації присутній законний представник або помічник пенсіонера, крім свого документа, що засвідчує особу, він повинен надати документ, який підтверджує повноваження законного представника (Порядок встановлення територіальним органом Пенсійного фонду України особи одержувача пенсії, щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці, інших соціальних виплат шляхом відеоконференцзв’язку, затверджений постановою правління Пенсійного фонду України 20.11.2023 за № 49-2 та зареєстрований у Міністерстві юстиції України 05.12.2023 за № 2111/41167).

Детальніше...

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області громадянам, які опалюють житлові приміщення виключно твердим паливом (не мають централізованого опалення, не використовують для опалення природний газ чи електричну енергію), законодавством передбачено житлову субсидію та пільгу на придбання твердого й пічного побутового палива.

Крім того, зазначеним особам житлову субсидію або пільгу може бути надано на комунальні послуги (електроенергія, водопостачання, вивіз сміття тощо). 

Детальніше...

Право на призначення пенсії за віком визначається залежно від набутого страхового стажу при досягненні передбаченого законом віку — 60, 63 або 65 років.

Згідно з пенсійною реформою страховий стаж, що дає право виходу на пенсію у 60 років, збільшується на 12 місяців щорічно і у 2028 році він становитиме 35 років.

У 2024 році вийти на пенсію можна у 60 років за наявності страхового стажу не менше ніж 31 рік. У 63 роки – за наявності від 21 до 31 року страхового стажу. У 65 років – за наявності від 15 до 21 року страхового стажу.

Детальніше...

Графік приймання громадян, яке проведуть фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області на віддалених робочих місцях у грудні 2024 року

Адреса:с-ще Козелець, вул.Соборності, б.27, Чернігівський район

Місце розташування: ЦНАП Козелецької селищної ради

Структурні підрозділи з обслуговування громадян (сервісні центри), до яких відноситься віддалене робоче місце: Відділ обслуговування громадян № 4 (сервісний центр) Козелець

Контактний телефон: (04646) 4-21-20, 2-13-45

Графік роботи: перший та четвертий четвер місяця 13:00 — 16:00

Анонси і оголошення

 

 Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International License, якщо не зазначено інше

Офіційний сайт © 2025 Козелецька селищна рада Всі права захищено.