Козелецька селищна рада

Найвища честь - благо народу

Меню

17 травня 2023 року поліцейські відділення поліції №1 (смт. Козелець) навчили школярів правилам дорожнього руху

Ювенальний поліцейський спільно із співробітниками сектору реагування патрульної поліції провели профілактичний урок для дітей Данівського ліцею Козелецької селищної громади у Чернігівському районі. Темою заходу стала «Безпека дорожнього руху».

Нині на Чернігівщині триває перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху, що має на меті привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і спонукати до пошуку шляхів їх подолання.

– Знати і дотримуватися правил дорожнього руху повинна кожна дитина ще до того, як вона самостійно вийде на вулицю. Це допоможе їй безпечно ходити вулицями і дорогами міст і сіл, а водіїв автотранспорту позбавить багатьох неприємностей, – поясняють співробітники ювенальної превенції поліції Чернігівщини.

У навчальному закладі ювенальні поліцейські розповіли дітям про види транспорту, види пішохідних переходів, правила переходу через дорогу на регульованих та нерегульованих ділянках дороги.

Також правоохоронці закликали дітей бути уважними і обережними, проводити своє дозвілля подалі від доріг, переходити проїзну частину лише у відведених для цього місцях та ніколи не перебігати дорогу перед транспортом, що наближається.

Учні вміло відповідали на запитання поліцейських, а також пограли в гру «Пішохід, водій, поліцейський»

999654654

Анонси і оголошення

Голосування

Чи сподобався Вам сайт

Дуже сподобався - 73%
Так собі - 11%
Не сподобався - 16%

Всього голосів: 163
The voting for this poll has ended on: грудня 20, 2017

president rada kmu chor chern Dija  LogoAUCwebDSYO

Офіційний сайт © 2023 Козелецька селищна рада Всі права захищено.