Козелецька селищна рада

Найвища честь - благо народу

Меню

(34 сесія 8 скликання від 26.04.2024 не відбулася)

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

26 квітня 2024 року

сел. Козелець

№ 01-34/VIII

Про дострокове припинення повноважень 
депутата Козелецької селищної ради
восьмого скликання Гуца А.М.

На виконання рішення Чернігівського окружного адміністративного суду від 12 січня 2024 року по справі №620/8855/23, яким зобов’язано Козелецьку селищну раду розглянути заяву депутата селищної ради Гуца Анатолія Миколайовича від 16.01.2023 року про складення депутатських повноважень, керуючись п. 2 ч. 2 ст. 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», п. 14 ч. 1 ст. 26, ч.1 ст.49 Закону України «Про місцеве самоврядування в

Україні»,  селищна рада вирішила:

  1. Припинити достроково повноваження депутата Козелецької селищної ради восьмого скликання Гуца Анатолія Миколайовича, обраного у єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Чернігівської обласної територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність» у зв’язку з  особистою заявою про складання ним депутатських повноважень.
  2. Надати копію даного рішення Козелецькій селищній територіальній виборчій комісії.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

26 квітня 2024 року

сел. Козелець

№ 02-34/VIII

Про внесення змін до рішення тридцятої

сесії селищної ради восьмого скликання

від 15 грудня 2023 року №02-30/VIII

«Про селищний бюджет Козелецької селищної

ради на 2024 рік»  

25518000000

 (код бюджету)

         Керуючись Бюджетним кодексом України,  п. 23 ч. 1 статті 26, статтею 61 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення тридцятої сесії селищної ради восьмого скликання від 15 грудня 2023 року № 02-30/VIII «Про селищний бюджет Козелецької селищної ради на 2024 рік», а саме:

1.1. Пункт 1, 2, 3, 4 рішення викласти в новій редакції:

- «1. Визначити на 2024 рік:

доходи селищного бюджету у сумі 188 732 608,00 гривень, у тому числі доходи загального фонду селищного бюджету 186 119 510,00 гривень та доходи спеціального фонду селищного бюджету 2 613 098,00 гривень, згідно  з додатком 1 до цього рішення;

видатки селищного бюджету у сумі 193 182 608,00 гривень, у тому числі видатки загального фонду селищного бюджету 186 303 910,00 гривень та видатки спеціального фонду селищного бюджету 6 878 698,00 гривень, згідно з додатком 3 до цього рішення;

повернення кредитів до селищного бюджету в сумі 23 000,00 гривень, в тому числі повернення кредитів до спеціального фонду селищного бюджету – 23 000,00 гривень, згідно з додатком 4 до цього рішення;

профіцит загального фонду селищного бюджету у сумі 4 450 000,00 гривень, згідно з додатком 2 до цього рішення;

дефіцит спеціального фонду селищного бюджету у сумі 4 450 000,00 гривень, згідно з додатком 2 до цього рішення;

оборотний залишок бюджетних коштів селищного бюджету у    розмірі  5 000,00 гривень;

резервний фонд селищного бюджету у розмірі 50 000,00 гривень.

- «2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів селищного бюджету на 2024 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, згідно з додатком 3 до цього рішення.

- «3. Затвердити на 2024 рік міжбюджетні трансферти, згідно з додатком 5 до цього рішення.

- «4. Затвердити розподіл витрат селищного бюджету на реалізацію місцевих програм, згідно з додатком 7 до цього рішення.

  1. Додатки 1- 5, 7 до рішення тридцятої сесії селищної ради восьмого скликання від 15 грудня 2023 року № 02-30/VIII «Про селищний бюджет Козелецької селищної ради на 2024 рік», викласти в новій редакції (додаються).
  2. Додатки 1-5, 7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
  3. Провідному спеціалісту із загальних питань та контролю загального відділу забезпечити оприлюднення цього рішення в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

СХВАЛЕНО

рішенням селищної ради

«26» квітня 2024 року №  02- 34/VІІІ

 

Пояснювальна записка 

до рішення селищної ради від 26 квітня 2024 року „Про внесення змін до рішення тридцятої  сесії селищної ради восьмого скликання від 15 грудня 2023 року № 02-30/VIII «Про селищний бюджет Козелецької селищної ради

на 2024 рік»

  1. Внесено відповідні зміни до розпису селищного бюджету, а саме:
    • Збільшено видатки спеціального фонду селищного бюджету по ТПКВКМБ 0611292 «Реалізація заходів за рахунок залишку коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у попередніх бюджетних періодах (за спеціальним фондом державного бюджету)» КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» на суму 493498.00 грн. за кодом доходів 41051100 «Субвенція з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду»;
    • Збільшено видатки загального фонду селищного бюджету по ТПКВКМБ 0611291 «Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок залишку коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у попередніх бюджетних періодах (за спеціальним фондом державного бюджету)» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» на суму 96600,00 грн. за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету за кодом доходів 18050400 «Єдиний податок з фізичних осіб»;
    • Збільшено видатки спеціального фонду селищного бюджету по  ТПКВКМБ 0611291 «Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок залишку коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у попередніх бюджетних періодах (за спеціальним фондом державного бюджету)» КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» на суму 96600.00 грн. за рахунок зменшення загального фонду бюджету ТПКВКМБ 0611291 «Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок залишку коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у попередніх бюджетних періодах (за спеціальним фондом державного бюджету)» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар»   згідно коду 602400 «Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)»;
    • Збільшено видатки загального фонду селищного бюджету по ТПКВКМБ 0618110  «Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» в сумі 1250000.00 грн. згідно коду 602100 «На початок періоду»;
    • Збільшено видатки спеціального фонду селищного бюджету по ТПКВКМБ 0618110 «Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на суму 850000,00 грн. за рахунок зменшення загального фонду ТПКВКМБ 0618110  «Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» (за кодом 602400 «Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)»;
    • Збільшено видатки загального фонду селищного бюджету по ТПКВКМБ 0611021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» КЕКВ 2111 «Заробітна плата» на суму 3368 500,00 грн., КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» на суму 800 200,00 грн. за кодом доходу 41021400 «Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв'язку з повномасштабною збройною агресією Російської Федерації»;
    • Збільшено видатки загального фонду селищного бюджету по ТПКВКМБ 0618110 «Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» на суму 3200000,00 грн. згідно коду 602100 «На початок періоду»;
    • Збільшено видатки спеціального фонду селищного бюджету по ТПКВКМБ 0618110 «Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха» КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового використання» на суму  3200000,00 грн. за рахунок  зменшення загального фонду ТПКВКМБ 0618110  «Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар»  (за кодом 602400 «Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)»);
    • Збільшено видатки загального фонду селищного бюджету по ТПКВКМБ 0117368 «Виконання інвестиційних проектів за рахунок субвенцій з інших бюджетів» КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в сумі 69000,00 грн. за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету по коду доходів 18050400 «Єдиний податок з фізичних осіб»;
    • Збільшено видатки спеціального фонду селищного бюджету по ТПКВКМБ 0117368 «Виконання інвестиційних проектів за рахунок субвенцій з інших бюджетів» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» в сумі 69000,00 грн. за рахунок зменшення загального фонду бюджету по ТПКВКМБ 0117368 «Виконання інвестиційних проектів за рахунок субвенцій з інших бюджетів» КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» згідно коду 602400 «Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)»);
    • Збільшено видатки загального фонду селищного бюджету по ТПКВКМБ 3719800 «Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів» КЕКВ 2620 «Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів» в сумі 300000,00 грн. за кодом доходів 18050400 «Єдиний податок з фізичних осіб»;
    • Збільшено видатки загального фонду селищного бюджету по ТПКВКМБ 3719770 «Інші субвенції з місцевого бюджету» КЕКВ 2620 «Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів» в сумі 1810.00 грн. за кодом доходів 18050400 «Єдиний податок з фізичних осіб»:
    • Збільшено видатки загального фонду селищного бюджету по ТПКВКМБ 0611021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету» КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» на суму 30000,00 грн. за  кодом доходів 41053900 « Інші субвенції з місцевого бюджету»;
    • Збільшено видатки загального фонду селищного бюджету по ТПКВКМБ 0112111 «Первинна медична допомога населенню , що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму 50000,00 грн. за кодом доходів 41053900 « Інші субвенції з місцевого бюджету»;
    • Збільшено видатки спеціального фонду селищного бюджету по ТПКВКМБ 0112111 «Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму 50000,00 грн. за рахунок зменшення загального фонду селищного бюджету ТПКВКМБ 0112111 «Первинна медична допомога населенню , що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму 50000,00 грн. по коду 602400 « Кошти , що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)».

 Начальник фінансового управління Олена МАТЮЩЕНКО

 

      Додаток 1 до рішення
тридцять четверта сесії селищної ради восьмого
скликання від 26 квітня  2024 року № 02-34/VIII                                       
           
Доходи селищного  бюджету на 2024 рік
25518000000          
(код бюджету)       (грн)
Код Найменування згідно з Класифікацією доходів бюджету Усього Загальний фонд Спеціальний фонд
усього у тому числі бюджет розвитку
1 2 3 4 5 6
10000000 Податкові надходження 115 139 910,00 115 079 910,00 60 000,00 0,00
11000000 Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості 68 000 000,00 68 000 000,00 0,00 0,00
11010000 Податок та збір на доходи фізичних осіб 68 000 000,00 68 000 000,00 0,00 0,00
11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати 58 800 000,00 58 800 000,00 0,00 0,00
11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата 8 500 000,00 8 500 000,00 0,00 0,00
11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування 700 000,00 700 000,00 0,00 0,00
13000000 Рентна плата та плата за використання інших природних ресурсів 1 307 700,00 1 307 700,00 0,00 0,00
13010000 Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів 1 300 000,00 1 300 000,00 0,00 0,00
13010100 Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування 1 100 000,00 1 100 000,00 0,00 0,00
13010200 Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів (крім рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування) 200 000,00 200 000,00 0,00 0,00
13030000 Рентна плата за користування надрами загальнодержавного значення 7 700,00 7 700,00 0,00 0,00
13030100 Рентна плата за користування надрами для видобування інших корисних копалин загальнодержавного значення 7 700,00 7 700,00 0,00 0,00
14000000 Внутрішні податки на товари та послуги 15 200 000,00 15 200 000,00 0,00 0,00
14020000 Акцизний податок з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) 2 000 000,00 2 000 000,00 0,00 0,00
14021900 Пальне 2 000 000,00 2 000 000,00 0,00 0,00
14030000 Акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції) 8 200 000,00 8 200 000,00 0,00 0,00
14031900 Пальне 8 200 000,00 8 200 000,00 0,00 0,00
14040000 Акцизний податок з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів 5 000 000,00 5 000 000,00 0,00 0,00
14040100 Акцизний податок з реалізації виробниками та/або імпортерами, у тому числі в роздрібній торгівлі тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, що оподатковується згідно з підпунктом 213.1.14 пункту 213.1 статті 213 Податкового кодексу України 2 100 000,00 2 100 000,00 0,00 0,00
14040200 Акцизний податок з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (крім тих, що оподатковуються згідно з підпунктом 213.1.14 пункту 213.1 статті 213 Податкового кодексу України) 2 900 000,00 2 900 000,00 0,00 0,00
18000000 Місцеві податки та збори, що сплачуються (перераховуються) згідно з Податковим кодексом України 30 572 210,00 30 572 210,00 0,00 0,00
18010000 Податок на майно 8 025 700,00 8 025 700,00 0,00 0,00
18010100 Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об`єктів житлової нерухомості 700,00 700,00 0,00 0,00
18010200 Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об`єктів житлової нерухомості 100 000,00 100 000,00 0,00 0,00
18010300 Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості 400 000,00 400 000,00 0,00 0,00
18010400 Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості 1 200 000,00 1 200 000,00 0,00 0,00
18010500 Земельний податок з юридичних осіб 350 000,00 350 000,00 0,00 0,00
18010600 Орендна плата з юридичних осіб 2 700 000,00 2 700 000,00 0,00 0,00
18010700 Земельний податок з фізичних осіб 250 000,00 250 000,00 0,00 0,00
18010900 Орендна плата з фізичних осіб 3 000 000,00 3 000 000,00 0,00 0,00
18011100 Транспортний податок з юридичних осіб 25 000,00 25 000,00 0,00 0,00
18030000 Туристичний збір 6 000,00 6 000,00 0,00 0,00
18030100 Туристичний збір, сплачений юридичними особами 5 000,00 5 000,00 0,00 0,00
18030200 Туристичний збір, сплачений фізичними особами 1 000,00 1 000,00 0,00 0,00
18050000 Єдиний податок 22 540 510,00 22 540 510,00 0,00 0,00
18050300 Єдиний податок з юридичних осіб 3 073 100,00 3 073 100,00 0,00 0,00
18050400 Єдиний податок з фізичних осіб 13 067 410,00 13 067 410,00 0,00 0,00
18050500 Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків 6 400 000,00 6 400 000,00 0,00 0,00
19000000 Інші податки та збори 60 000,00 0,00 60 000,00 0,00
19010000 Екологічний податок 60 000,00 0,00 60 000,00 0,00
19010100 Екологічний податок, який справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення (за винятком викидів в атмосферне повітря двоокису вуглецю) 25 000,00 0,00 25 000,00 0,00
19010200 Надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об`єкти 7 000,00 0,00 7 000,00 0,00
19010300 Надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об`єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини 28 000,00 0,00 28 000,00 0,00
20000000 Неподаткові надходження 6 225 600,00 4 386 000,00 1 839 600,00 0,00
21000000 Доходи від власності та підприємницької діяльності 830 000,00 830 000,00 0,00 0,00
21080000 Інші надходження 830 000,00 830 000,00 0,00 0,00
21081100 Адміністративні штрафи та інші санкції 750 000,00 750 000,00 0,00 0,00
21081500 Штрафні санкції, що застосовуються відповідно до Закону України `Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального` 80 000,00 80 000,00 0,00 0,00
22000000 Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності 2 856 000,00 2 856 000,00 0,00 0,00
22010000 Плата за надання адміністративних послуг 2 400 000,00 2 400 000,00 0,00 0,00
22010300 Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань 40 000,00 40 000,00 0,00 0,00
22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг 1 350 000,00 1 350 000,00 0,00 0,00
22012600 Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень 1 000 000,00 1 000 000,00 0,00 0,00
22012900 Плата за скорочення термінів надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, а також плата за надання інших платних послуг, пов`язаних з такою державною реєстрацією 10 000,00 10 000,00 0,00 0,00
22080000 Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим державним майном 410 000,00 410 000,00 0,00 0,00
22080400 Надходження від орендної плати за користування майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності 410 000,00 410 000,00 0,00 0,00
22090000 Державне мито 46 000,00 46 000,00 0,00 0,00
22090100 Державне мито, що сплачується за місцем розгляду та оформлення документів, у тому числі за оформлення документів на спадщину і дарування 39 000,00 39 000,00 0,00 0,00
22090400 Державне мито, пов`язане з видачею та оформленням закордонних паспортів (посвідок) та паспортів громадян України 7 000,00 7 000,00 0,00 0,00
24000000 Інші неподаткові надходження 720 000,00 700 000,00 20 000,00 0,00
24060000 Інші надходження 720 000,00 700 000,00 20 000,00 0,00
24060300 Інші надходження 700 000,00 700 000,00 0,00 0,00
24062100 Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності 20 000,00 0,00 20 000,00 0,00
25000000 Власні надходження бюджетних установ 1 819 600,00 0,00 1 819 600,00 0,00
25010000 Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством 1 819 600,00 0,00 1 819 600,00 0,00
25010100 Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю 1 771 600,00 0,00 1 771 600,00 0,00
25010300 Плата за оренду майна бюджетних установ, що здійснюється відповідно до Закону України `Про оренду державного та комунального майна` 48 000,00 0,00 48 000,00 0,00
50000000 Цільові фонди 220 000,00 0,00 220 000,00 0,00
50110000 Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади 220 000,00 0,00 220 000,00 0,00
  Усього доходів (без урахування міжбюджетних трансфертів) 121 585 510,00 119 465 910,00 2 119 600,00 0,00
40000000 Офіційні трансферти 67 147 098,00 66 653 600,00 493 498,00 493 498,00
41000000 Від органів державного управління 67 147 098,00 66 653 600,00 493 498,00 493 498,00
41020000 Дотації з державного бюджету місцевим бюджетам 4 168 700,00 4 168 700,00 0,00 0,00
41021400 Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв`язку з повномасштабною збройною агресією Російської Федерації 4 168 700,00 4 168 700,00 0,00 0,00
41030000 Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам 56 236 100,00 56 236 100,00 0,00 0,00
41033900 Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам 56 236 100,00 56 236 100,00 0,00 0,00
41050000 Субвенції з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам 6 742 298,00 6 248 800,00 493 498,00 493 498,00
41051100 Субвенція з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду 493 498,00 0,00 493 498,00 493 498,00
41053900 Інші субвенції з місцевого бюджету 6 248 800,00 6 248 800,00 0,00 0,00
X Разом доходів 188 732 608,00 186 119 510,00 2 613 098,00 493 498,00
           
 Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ      

 

      Додаток 2 до рішення
тридцять четвертої сесії селищної ради восьмого скликання від 26 квітня 2024 року
№ 02-34/VIII
           
Фінансування селищного бюджету Козелецької селищної ради  на 2024 рік
25518000000          
(код бюджету)       (грн)
Код Найменування згідно з Класифікацією фінансування бюджету Усього Загальний фонд Спеціальний фонд
усього у тому числі бюджет розвитку
1 2 3 4 5 6
Фінансування за типом кредитора
200000 Внутрішнє фінансування 4 450 000,00 184 400,00 4 265 600,00 4 265 600,00
203000 Інше внутрішнє фінансування 0,00 0,00 0,00 0,00
203410 Одержано 42 566 381,00 42 566 381,00 0,00 0,00
203420 Повернено -42 566 381,00 -42 566 381,00 0,00 0,00
208000 Фінансування за рахунок зміни залишків коштів бюджетів 4 450 000,00 184 400,00 4 265 600,00 4 265 600,00
208100 На початок періоду 4 450 000,00 4 450 000,00 0,00 0,00
208400 Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) 0,00 -4 265 600,00 4 265 600,00 4 265 600,00
X Загальне фінансування 4 450 000,00 184 400,00 4 265 600,00 4 265 600,00
Фінансування за типом боргового зобов’язання
600000 Фінансування за активними операціями 4 450 000,00 184 400,00 4 265 600,00 4 265 600,00
602000 Зміни обсягів бюджетних коштів 4 450 000,00 184 400,00 4 265 600,00 4 265 600,00
602100 На початок періоду 4 450 000,00 4 450 000,00 0,00 0,00
602400 Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) 0,00 -4 265 600,00 4 265 600,00 4 265 600,00
603000 Фінансування за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку 0,00 0,00 0,00 0,00
603000 Фінансування за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку 0,00 0,00 0,00 0,00
X Загальне фінансування 4 450 000,00 184 400,00 4 265 600,00 4 265 600,00

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток 3 до рішення
тридцять четвертої сесії селищної ради восьмого скликання
від 26 квітня 2024 року №02-34/VIII

Розподіл видатків селищного бюджету Козелецької селищної ради на 2024 рік

Додаток 4 до рішення
тридцять четвертої сесії селищної ради восьмого скликання
від 26 квітня 2024 року №02-34/VIII

Кредитування селищного бюджету у 2024 році

 

    Додаток 5 до рішення
тридцять четвертої сесії селищної ради восьмого скликання від 26 квітня 2024 року № 02-34/VIII                 
Міжбюджетні трансферти на 2024 рік
25518000000
(код бюджету)
      1. Показники міжбюджетних трансфертів з інших бюджетів  
      (грн)
Код Класифікації доходу бюджету/ Код бюджету Найменування трансферту/ Найменування бюджету – надавача міжбюджетного трансферту Усього
1 2 3
І. Трансферти до загального фонду бюджету
41021400 Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв’язку з повномасштабною збройною агрес 4 168 700,00
9900000000 Державний бюджет 4 168 700,00
41033900 Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам  56 236 100,00
9900000000 Державний бюджет 56 236 100,00
41053900 Інші субвенції з місцевого бюджету 6 248 800,00
2510000000 Обласний бюджет Чернігівської області 138 100,00
2550200000 Бюджет Деснянської селищної територіальної громади 1 064 700,00
2550300000 Бюджет Кіптівської сільської територіальної громади 3 804 200,00
2550900000 Бюджет Остерської міської територіальної громади 1 241 800,00
ІІ. Трансферти до спеціального фонду бюджету
41020100 Базова дотація  -
9900000000 Державний бюджет -
41033900 Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам  -
9900000000 Державний бюджет -
41053900 Інші субвенції з місцевого бюджету -
2510000000 Обласний бюджет Чернігівської області -
2550200000 Бюджет Деснянської селищної територіальної громади -
2550300000 Бюджет Кіптівської сільської територіальної громади -
2550900000 Бюджет Остерської міської територіальної громади -
X УСЬОГО за розділом І та ІІ, у тому числі:  66 653 600,00
X загальний фонд             66 653 600,00 
X спеціальний фонд   -
       
      2. Показники міжбюджетних трансфертів іншим бюджетам (грн)
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету/ Код бюджету Код типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету  Найменування трансферту/ Найменування бюджету –
отримувача міжбюджетного трансферту
Усього
1 2 3 4
І. Трансферти із загального фонду бюджету
3719770 9770 Інші субвенції з місцевого бюджету 106 610,00
2532120000 9770 Районний бюджет Чернігівського району 19 910,00
2554100000 9770 Бюджет Новобілоуської сільської територіальної громади 86 700,00
       
                                ІІ. Трансферти із спеціального фонду бюджету -
3719770 9770 Інші субвенції з місцевого бюджету -
2532120000 9770 Районний бюджет Чернігівського району -
2554100000 9770 Бюджет Новобілоуської сільської територіальної громади  
X X УСЬОГО за розділом І та ІІ, у тому числі:  106 610,00
X X загальний фонд 106 610,00
X X спеціальний фонд -

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток 7 до рішення
тридцять четверта сесії селищної ради восьмого скликання
від 26 квітня 2024 року № 02-34/VIII

Розподіл витрат місцевого бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у 2024 році

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

26 квітня 2024 року

сел. Козелець

№ 03-34/VIII

Про звіт про виконання

селищного бюджету

за 3 місяці 2024 року

Керуючись п.4 ст. 80 Бюджетного кодексу України, ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити звіт про виконання селищного бюджету за 3 місяці 2024 року:

- по доходах у сумі 47 186.4 тис. грн., в тому числі по доходах загального фонду селищного бюджету у сумі 45 440.9 тис. грн. та по доходах спеціального фонду селищного бюджету у сумі 17 45.5 тис. грн., згідно додатку;

- по видатках у сумі 44 997.0 тис. грн., в тому числі по видатках загального фонду селищного бюджету у сумі 44 992.7 тис. грн. та по видатках спеціального фонду селищного бюджету у сумі 4.3 тис. грн. згідно додатку.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

      Додаток до
рішення тридцять четвертої сесії 
Козелецької селищної ради   восьмого скликання  від  26 квітня 2024 року
№ 03-34/VIII
     
        Виконання  селищного  бюджету  за 3 місяці 2024 року      
Код     Найменування  Бюдж. Бюдж. Факт % до % до уточн.
бюджет. признач. признач. виконан. уточн. бюдж.
класифік. на рік з урах.змін на звітн. (тис.грн) бюдж. признач.
    період   призн. відпов. періоду
        на рік  
Доходи
10000000 Податкові надходження 115079,9 22106,4 27728,0 24,1 125,4
11000000 Податок на доходи 68000,0 12845,0 14288,7 21,0 111,2
11010000 Податок та збір на доходи фізичних осіб 68000,0 12845,0 14288,7 21,0 111,2
13010000 Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів 1300,0 135,0 374,1 28,8 277,1
13030100 Рентна плата за користування надрами 7,7 2,7 2,6 33,8 96,3
14000000 Внутрішні податки на товари та послуги 15200,0 3235,0 3499,3 23,0 108,2
14021900 Акцизний податок (пальне) 2000,0 325,0 340,4 17,0 104,7
14031900 Акцизний податок (пальне) 8200,0 2000,0 1933,5 23,6 96,7
14040000 Акцизний податок  5000,0 910,0 1225,4 24,5 134,7
18000000 Місцевий податок 30572,2 5888,7 9563,3 31,3 162,4
18010000 Податок на  майно 8031,7 701,3 2388,4 29,7 340,6
18010100 податок на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об"єктів житлової нерухомості 0,7 0,1 0,0 0,0 0,0
18010200 податок на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об"єктів нежитлової нерухомості 100,0 21,0 5,1 5,1 24,3
18010300 податок на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об"єктів н житлової нерухомості 400,0 85,0 190,0 47,5 223,5
18010400 податок на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами, які є власниками об"єктів житлової нерухомості 1200,0 95,0 284,7 23,7 299,7
18010500 Земельний податок з юридиних осіб 350,0 80,0 250,8 71,7 313,5
18010600 орендна плата з юридичних осіб 2700,0 300,0 1324,8 49,1 441,6
18010700 земельний податок з фізичних осіб 250,0 23,0 143,5 57,4 623,9
18010900 орендна плата з фізичних осіб 3000,0 90,0 175,3 5,8 194,8
18011000 Транспортний податок з фізичних осіб  0,0 0,0 0,0 0,0 0,0
18011100 Транспортний податок з юридичних осіб 25,0 6,2 12,5 50,0 201,6
18030100 Туристичний збір 6,0 1,0 1,7 28,3 170,0
18050000 Єдиний податок 22540,5 5187,4 7174,9 31,8 138,3
18050300 єдиний податок з юридичних осіб 3073,1 730,0 1104,1 35,9 151,2
18050400 єдиний податок з фізичних осіб 13067,4 3127,4 4857,8 37,2 155,3
18050500 єдиний податок з сільгоспвиробників 6400,0 1330,0 1213,0 19,0 91,2
20000000 Неподаткові надходження 4386,0 628,5 2266,2 51,7 360,6
21081100 Адмінштрафи та інші санкції 750,0 80,0 1364,8 182,0 1706,0
21081500 Адміністративні штрафи та штрафні санкції за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів 80,0 2,2 91,6 114,5 4163,6
22010300 Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців 40,0 10,7 7,9 19,8 73,8
22012500 плата за надання адміністративних послуг 1350,0 360,0 309,0 22,9 85,8
22012600 адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень 1000,0 1,5 0,5 0,1 33,3
22012900 Плата за скорочення термінів надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, а також плата за надання інших платних посл 10,0 1,1 1,5 15,0 136,4
22080400 надходження від орендно плати за користування цілісним майновим комплексом 410,0 103,0 125,8 30,7 122,1
22090000 Державне мито 46,0 10,0 10,1 22,0 101,0
22090100 Державне мито що сплачується за місцем роботи 39,0 8,8 8,4 21,5 95,5
22090400 Державне мито ,пов"язане з видачею та оформленням паспортів 7,0 1,2 1,7 24,3 141,7
22130000 Орендна плата за водні об"єкти  0,0 0,0 0,0 #ДЕЛ/0! 0,0
24000000 Інші неподаткові надходження 700,0 60,0 355,0 50,7 591,7
24060300 інші надходження 700,0 60,0 355,0 50,7 591,7
  Всього доходів 119465,9 22734,9 29994,2 25,1 131,9
40000000 Офіційні трансферти 66653,6 15526,7 15446,7 23,2 99,5
41021400 Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв`язку з повномасштабною збройною агрес 4168,7 0,0 0,0 0,0 #ДЕЛ/0!
41030000 Субвенції 56236,1 12547,8 12547,8 22,3 100,0
41033900 Освітня субвенція з державного бюджету 56236,1 12547,8 12547,8 22,3 100,0
41050000 Субвенція з місцевого бюджету на
 здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції
6248,8 2978,9 2898,9 46,4 97,3
41053900 інші субвеції 6248,8 2978,9 2898,9 46,4 97,3
  Всього доходів загального фонду 186119,5 38261,6 45440,9 24,4 118,8
19010000 Екологічний податок 60,0 21,0 33,8 56,4 161,2
19010100 надходження від викидів забруднючих речовин 25,0 7,0 15,0 59,9 213,9
19010200 надходження від скидів забруднючих речовин 7,0 0,0 3,0 42,5 #ДЕЛ/0!
19010300 надходження від розміщення відходів 28,0 14,0 15,9 56,8 113,6
20000000 Неподаткові надходження 1839,6 459,9 1174,9 63,9 255,5
24062100 Грошові стягнення за шкоду, заподія порушенням законодавства про охорону навколишнього середовища внаслідок господарської та іншої діяльності.  20,0 5,0 4,0 20,0 80,0
24170000 надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури селища 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0
25000000 Власні надходження бюджетних установ 1819,6 454,9 1170,9 64,3 257,4
25010000 Плата за послуги, що надаються бюджет.установ. 1819,6 454,9 265,0 14,6 58,3
25010100 Плата за послуги, що бюджетними установами згідно з їх основною діяльністтю 1771,6 442,9 214,3 12,1 48,4
25010200 Надходження бюджетних установ від додаткової (господарської) діяльності 0,0 0,0 38,7 0,0 0,0
25010300 Плата за оренду майна бюджетних установ, що здійснюється відповідно до Закону України `Про оренду державного та комунального майна` 48,0 12,0 12,0 25,0 100,0
25010400 Надходження бюджетних установ від реалізації в установленому порядку майна (крім нерухомого майна) 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0
25020100 Благодійні внески, гранти, дарунки 0,0 0,0 706,7 0,0 0,0
25020200 Кошти, що отримують бюджетні установи 0,0 0,0 199,2 0,0 0,0
33010100 Кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній або комунальній власності, та земельних ділянок, які знаходяться на території Автономної Республіки Крим 0,0 0,0 35,9 0,0 0,0
41051100 Субвенція з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду 493,5 493,5 493,5 100,0 100,0
50110000 Цільові фонди,утворені органами місцевого самоврядування та місцевими органами 220,0 10,0 7,4 3,4 74,0
  Всього доходів спеціального фонду 2613,1 984,4 1745,5 66,8 177,3
  Всього доходів 188732,6 39246,0 47186,4 25,0 120,2
Видатки
Загальний фонд
01 Козелецька селищна рада 51636,0 18059,3 10968,5 21,2 60,7
0150 Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад 28416,0 8919,0 6474,8 22,8 72,6
0180 Інша діяльність у сфері державного управління 529,0 147,6 59,8 11,3 40,5
2010 Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню 6258,3 2692,8 1358,2 21,7 50,4
2111 Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної допомоги 5015,2 2157,9 1363,0 27,2 63,2
6013 Забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства 847,5 695,0 45,0 5,3 6,5
6030 Організація благоустрою населених пунктів 7103,0 2480,0 1667,8 23,5 67,3
7130 Здійснення заходів із землеустрою 400,0 400,0 0,0 0,0 0,0
7461 Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету 3000,0 500,0 0,0 0,0 0,0
7680 Членські внески до асоціацій органів місцевого самоврядування 17,0 17,0 0,0 0,0 0,0
8110 Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха 50,0 50,0 0,0 0,0 0,0
06 Управлвння освіти, культури, сім`ї, молоді та спорту  Козелецької селищної ради 124794,1 48922,4 31347,0 25,1 64,1
0160 Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об`єднаних територіальних громадах 1319,0 571,3 437,0 33,1 76,5
1010 Надання дошкільної освіти 14410,5 7378,9 4038,3 28,0 54,7
1021 Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти 29353,4 16868,5 6794,5 23,1 40,3
1031 Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти 56236,1 12547,8 12547,8 22,3 100,0
1070 Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми 2087,0 866,6 711,4 34,1 82,1
1080 Надання спеціальної освіти мистецькими школами 2778,3 1202,9 900,3 32,4 74,8
1130 Методичне забезпечення діяльності закладів освіти 610,0 201,3 183,3 30,0 91,1
1141 Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти 7422,0 3662,0 2617,1 35,3 71,5
1142 Інші програми та заходи у сфері освіти 103,5 19,5 19,5 18,8 100,0
4030 Забезпечення діяльності бібліотек 1924,3 1188,7 648,3 33,7 54,5
4040 Забезпечення діяльності музеїв i виставок 531,0 216,5 166,6 31,4 77,0
4060 Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів 4996,5 2786,3 1491,8 29,9 53,5
4082 Інші заходи в галузі культури і мистецтва 100,0 50,0 41,2 41,2 82,4
5031 Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл 2472,5 912,1 712,7 28,8 78,1
8110 Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха 450,0 450,0 37,2 8,3 8,3
08 Відділ соціального захисту населення 7228,1 2973,0 1837,9 25,4 61,8
0160 Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах 663,2 268,2 193,0 29,1 72,0
3032 Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв`язку 18,0 6,0 1,8 10,0 30,0
3050 Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 58,1 14,4 14,4 24,8 100,0
3104 Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв`язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю 2800,0 744,2 616,3 22,0 82,8
3105 Надання реабілітаційних послуг особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю 1703,8 847,7 492,6 28,9 58,1
3121 Утримання та забезпечення діяльності центрів соціальних служб 328,0 91,5 45,6 13,9 49,8
3242 Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення 850,0 500,0 282,2 33,2 56,4
3160 Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги 807,0 501,0 192,0 23,8 38,3
37 Фінансове управління Козелецької селищної ради 2645,7 1308,6 839,3 31,7 64,1
0160 Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об`єднаних територіальних громадах 2189,1 885,0 484,9 22,2 54,8
8700 Резервний фонд 50,0 50,0 0,0 0,0 0,0
9770 Інші субвенції з місцевого бюджету 106,6 73,6 54,4 51,0 73,9
9800 Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіону 300,0 300,0 300,0 100,0 100,0
Всього видатків по загальному  фонду 186303,9 71263,3 44992,7 24,2 63,1
Спеціальний фонд
01 Козелецька селищна рада 419,0 155,0 4,3 1,0 2,8
2111 Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги 50,0 50,0 0,0 0,0 0,0
7368 Виконання інвестиційних проектів за рахунок субвенцій з інших бюджетів 69,0 69,0 0,0 0,0 0,0
7691 Виконання заходів за рахунок цільових фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади і фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого 220,0 10,0 4,3 2,0 43,0
8311 Охорона та раціональне використання природних ресурсів 80,0 26,0 0,0 0,0 0,0
06 Управлвння освіти, культури, сім`ї, молоді та спорту  Козелецької селищної ради 4640,1 4640,1 0,0 0,0 0,0
1291 Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок залишку коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у попередніх бюджетних періодах (за спеціальн 96,6 96,6 0,0 0,0 0,0
1292 Реалізація заходів за рахунок залишку коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у попередніх бюджетних періодах (за спеціальним фондом державного бю 493,5 493,5 0,0 0,0 0,0
8110 Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха 4050,0 4050,0 0,0 0,0 0,0
Всього видатків по спеціальному фонду 5059,1 4795,1 4,3 0,1 0,1
Разом видатків 191363,0 76058,4 44997,0 23,5 59,2

 Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

СХВАЛЕНО

рішенням селищної ради

“26” квітня  2024 року №03-34/VІІІ

 

Пояснювальна записка до

звіту про виконання Козелецького  селищного

бюджету за січень-березень 2024 року

                           

          

               До складу Козелецької об’єднаної територіальної громади  (Козелецька селищна рада) ввійшли 1 селищна та 19 сільських рад.                     

   

1.Загальна характеристика виконання бюджету.

                                                                                                                                      (тис.грн.)

 

Доходи

загальний фонд

Видатки загальний фонд

Призначено по бюджету на рік

181403,4

181403,4

Призначено з урахуванням змін на рік

186119,5

186303,9

Виконано за І квартал 2024 року

45440,9

44992,7

Процент виконання /до річних призначень/

25,1

24,8

Процент виконання /до уточнених призначень/

24,4

24,2

2.Показники економічного розвитку адміністративно-територіальної одиниці.

         Територія Козелецької селищної ради  за адміністративно-територіальним устроєм України входить до складу Чернігівського району Чернігівської області.

Адміністративний центр громади знаходиться в селищі Козелець.

До складу Козелецької громади входить 19 старостинських округів – Берлозівський, Білейківський, Бобруйківський, Бригинцівський, Булахівський, Данівський, Лемешівський, Лихолітський, Озерненський, Омелянівський, Патютинський, Пилятинський, Скрипчинський, Стависький, Сираївський, Нічогівський, Петрівський, Олексіївщинський, Савинський та селище Козелець.

Загальна кількість населення Козелецької громади становить 16,2 тис. осіб

Найбільшим промисловим підприємством на території селищної ради є

ТОВ «Веселі бобри», яким за 3місяці звітного року сплачено до бюджету 575,3 тис.грн. податків (питома вага податкових надходжень до селищного бюджету складає 0,2 відсотків). Основний вид діяльності – виробництво дерев’яних будівельних конструкцій і столярних виробів, виробництво мотузки з деревної шерсті.

 ТОВ «БейкеріФудІндастрі»  було сплачено в першому кварталі 2024 року 793,3 тис.грн. Основним видом економічної діяльності підприємства є виробництво хліба та хлібобулочних виробів; виробництво борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок нетривалого зберігання.  (питома вага податкових надходжень складає  0,3 % від усіх податкових надходжень до селищного бюджету).

Приватні сільськогосподарські підприємства забезпечують різноманітне сільськогосподарське виробництво. На території громади вирощуються зернові культури, олійні культури, цукрові буряки, овочі. Сільськогосподарські підприємства нарощують площі посіву сільськогосподарських культур.             Найбільшим сільськогосподарським  підприємством, що здійснює діяльність на території громади являється ТОВ «АР  Козелець» яким було сплачено за 1 квартал 2024 року  до бюджету селищної ради 1760,0  тис. грн., що майже на 0,5 млн.грн. більше ніж за аналогічний період 2023 року. Підприємство спеціалізується на вирощуванні зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур   (питома вага податкових надходжень складає  5,9 % від усіх податкових надходжень до селищного бюджету).

Заборгованість із виплати заробітної плати в економічно активних підприємствах станом на 01.04.2024 року відсутня.

Станом на 1 квітня 2024 року на обліку у центрі зайнятості перебуває 97 безробітних громадян.

Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника станом на 01.04.2024 року складає 14380,65 грн..

                                                        

  1. Доходи.

 

           За січень-березень 2024 року  до загального фонду селищного бюджету  надійшло 45440,7 тис. грн. власних та закріплених доходів, в тому числі 29994,0 тис.грн. власних надходжень. По власних надходженнях бюджетні призначення виконані на 131,9% В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 13,5% або на 3568,2 тис.грн.

          Надходження податку та збору на доходи фізичних осіб, який складає 47,6 % в загальних надходженнях, склали  14288,5 тис.грн., що становить 96,4 % до минулорічних надходжень відповідного  періоду  або  зменшились на  0,5 млн.грн.

         Рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування надійшло 222,5тис.грн., рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів місцевого значення надійшло 151,6 тис.грн., у аналогічному періоді 2023 року дані надходження склали 175,0 тис.грн.  та 64,5 тис.грн. відповідно.

  Акцизного податку з ввезених на митну територію України підакцизних товарів за 1 квартал поточного року надійшло 1933,5 тис.грн. що  на 73,8 тис.грн.більше минулорічних надходжень.

Акцизного податку з вироблених в  Україні підакцизних товарів надійшло 340,4 тис.грн., що на 8,5% більше минулорічних надходжень за відповідний період.

Акцизного податку з реалізації виробниками та імпортерами, у тому числі в роздрібній торгівлі тютюнових  виробів  надійшло 544,2 тис.грн., що в півтора рази більше минулорічних надходжень за аналогічний період.

Акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, крім тютюнових виробів надійшло 681,2 тис.грн., що на 153,3 тис.грн. більше аналогічних надходжень минулого року.

 Податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки до селищного бюджету надійшло 479,8 тис.грн., що на 110,7 тис.грн. менше надходжень відповідного періоду минулого року.

         Плати за землю надійшло 1894,3тис.грн. і зменшились в порівнянні з аналогічним періодом 2023 року на 359,4 тис.грн..  79,2 відсотка  в загальних надходженнях плати за землю  становлять надходження від оренди земель запасу та резерву, які склали 1500,0 тис.грн. (1 кв.2023 рік – 1998,9 тис.грн.).

         Надходження туристичного збору склали 1,9 тис.грн.

          Транспортного податку надійшло 12,5 тис.грн.

Надходження єдиного податку склали  7174,8 тис.грн., що у півтора рази більше минулорічних надходжень.

Надходження по державному миту  склали 10,1 тис.грн.

Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що знаходиться в комунальній власності  склали  125,8 тис.грн., що становить 122,7 % до надходжень минулого року.

         Інших надходжень до бюджету селищної ради залучено 355,0 тис.грн.        

         Плати за надання адміністративних послуг мобілізовано 318,9 тис.грн..

         Адміністрацивних штрафів та штрафних санкцій залучено до бюджету 1456,4 тис.грн.

        

До спеціального фонду мобілізовано 1745,6 тис. грн., в тому числі : 1170,9 тис. грн. - власні надходження  бюджетних установ, 33,9 тис.грн.- екологічний податок, 4,0 тис.грн.- інші  надходження до фондів охорони навколишнього природного середовища, 7,4 тис. грн. – цільові фонди, утворені органами  місцевого самоврядування, 35,9 тис.грн.- кошти від продажу землі , 493,5 тис.грн.- субвенція з обласного бюджету..

  1. Видатки та заборгованість.

         Обсяг видатків та кредитування загального фонду  селищного бюджету за 1 квартал 2024 рік склав 44992,7тис. грн.

Видатки спеціального фонду виконані у сумі 1124,2 тис. грн..           

Видатки загального фонду на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ склали  34058,8 тис. грн., що складає 75,7 % загального обсягу видатків.

           На оплату енергоносіїв, спожитих бюджетними установами спрямовано – 2737,6  тис. грн.(6,1%),  продуктів харчування – 1160,0 тис. грн. (2,6%).. Тобто, на першочергові виплати спрямовано  84,4%.

        

         На утримання всіх органів місцевого самоврядування спрямовано  7649,5 тис. грн.    

   Із загальної суми видатків  на оплату праці  працівників органів місцевого  самоврядування  та  нарахувань на неї  спрямовано  6113,1 тис. грн., на оплату спожитих енергоносіїв -  1054,4 тис. грн., що складає відповідно 79,9% та  13,8% до загальної   суми  витрат  за січень-березень 2024 року.

         На забезпечення фінансування «Програми фінансового забезпечення нагородження відзнаками селищної ради та здійснення інших виплат, а також фінансування для забезпечення належного утримання майна на території Козелецької селищної ради на 2024 рік» видатки склали 2,6 тис. грн.

На утримання Трудового архіву видатки склали 51,0 тис. грн., з них  кошти субвенції з бюджетів інших громад – 33,4 тис. грн.

             На галузь  освіти по загальному фонду за звітний період спрямовано 27812,1 тис. грн., в тому числі на фінансування по загальному фонду використано 14677,1 тис. грн освітньої субвенції.

         Із загальної суми видатків  на оплату праці працівників освіти та нарахувань на неї спрямовано 23979,6 тис. грн. або 86,2 відсотки до загальної суми витрат.

          На оплату комунальних послуг та за спожиті енергоносії направлено у звітному періоді 1408,6 тис. грн. або 5,1% до загальних видатків.

          На харчування дітей в дошкільних закладах та початкових класах  загальноосвітніх шкіл направлено 1160,0 тис. грн. (4,2%).

         Видатки спеціального фонду проведені в сумі  221,9 тис.грн.

На фінансування закладів та заходів культури у звітному періоді видатки  склали  2348,0  тис. грн. по загальному фонду бюджету та 39,0 тис. грн. – по спеціальному.

         На виплату заробітної плати працівникам закладів культури спрямовано 2202,0 тис. грн., на оплату спожитих енергоносіїв 39,4 тис. грн., що складає  93,8% та 1,7% відповідно до всіх видатків загального фонду.

            Заклади та заходи з фізичної культури та спорту профінансовані на 712,7 тис. грн.

           На оплату праці з нарахуваннями спрямовані видатки в сумі 665,7 тис. грн., на оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 4,0 тис. грн. або відповідно 93,4 % та 0,6% загальних видатків. На виплату відряджувальних видатки склали 12,9 тис. грн.

         На фінансування закладів охорони здоров’я спрямовано 2721,2 тис.грн.:

  • на виконання « Програми підтримки розвитку вторинної медичної допомоги на території Козелецької селищної територіальної громади на 2023-2024 роки» -  1229,8 тис. грн., з них 1026,6 тис. грн. іншої субвенції з Деснянської, Остерської та Кіптівської територіальних громад;
  • на виконання «Програми забезпечення інвалідів, дітей з інвалідністю технічними та іншими засобами на 2024-2026рр» - 128,4 тис. грн., з них кошти іншої субвенції – 32,4 тис. грн.;
  • на виконання «Програми підтримки сталого функціонування та модернізації матеріально-технічної бази закладів первинної медико-санітарної допомоги» – 1330,0 тис. грн. з них 628,4 тис. грн. кошти іншої субвенції з Кіптівської територіальної громади;
  • на виконання «Програми безоплатного забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на 2023-2025 рр.» - 33,0 тис. грн.

         На соціальний захист та соціальне забезпечення спрямовано  з загального фонду 1644,9 тис. грн. 

           Із загальної суми видатків  на оплату праці працівників та нарахувань на неї спрямовано 1098,4 тис. грн. або 66,8 відсотки до загальної суми витрат за звітний період, на комунальні послуги та спожиті енергоносії  направлено 51,7 тис. грн.

         На утримання центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спрямовано 45,6 тис. грн., які повністю спрямовані на виплату заробітної плати з нарахуваннями

На забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю спрямовано  616,3 тис. грн., які 100-відсотково спрямовано на заробітну плату з нарахуваннями.

         На фінансування комунальної установи «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю» спрямовано 492,6 тис. грн.     В загальних видатках витрати на заробітну плату з нарахуваннями складають 436,5 тис. грн., на оплату енергоносіїв – 51,7 тис. грн., або 99,1% до загальних видатків.

             Інші видатки на соціальний захист населення  згідно   «Програми надання адресної одноразової грошової допомоги на 2024 рік» склали  156,0   тис. грн. (допомогу отримали 26 осіб), «Програми підтримки збільшення народжуваності на території Козелецької селищної ради на 2023-2024рр» - 80,0 тис. грн. (народилося 16 дітей), на пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  направлено – 14,4 тис. грн., на Програму надання допомоги громадянам, які отримують програмний гемодіаліз на  2024 рік – 12,0 тис. грн., на надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв’язку – 1,8 тис. грн., на Програму надання адресної одноразової грошової допомоги на часткове відшкодування витрат з поховання особі, яка здійснила поховання військовослужбовця загиблого (померлого) під час безпосередньої участі у заходах для забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України – 34,0 тис. грн. (допомогу отримали  4 особи).

          Козелецькою селищною радою на благоустрій селища  в січні-березні 2024року спрямовано 1712,8 тис. грн.  за проведені роботи по благоустрою селища :

  • 179,3 тис. грн. – за вуличне освітлення громади;
  • 5,9 тис. грн. – придбання матеріалів та оплату послуг;
  • 45,0 тис. грн. – згідно Програми фінансової підтримки водопровідно-каналізаційного господарства КП «Козелецьводоканал» на 2023-2025 р.р

-         1482,6 тис. грн., згідно «Програми фінансової підтримки «Козелецьводоканал» на 2023-2025 рр»

На виконання Програми матеріально-технічної та фінансової підтримки військових частин Збройних сил України, частин територіальної оборонина 2023-2024 роки були виділені кошти військовій частині в сумі 300,0 тис.грн.        

          

    По  «Інша субвенція з місцевого бюджету» видатки склали 54,4 тис. грн., в тому числі:

- 36,3 тис. грн.  бюджету Новобілоуській сільській раді на Новобілоуський ІРЦ;

- 18,1 тис. грн. районному бюджету на одноразову допомогу дітям-сиротам і дітям, позбавленним батьківського піклування після досягнення 18-річного віку;                     

Начальник фінансового управління

Козелецької селищної ради Олена МАТЮЩЕНКО     

ПРОЄКТ

 

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

26 квітня 2024 року

сел. Козелець

№04-34/VIII

Про використання коштів

резервного фонду селищного

бюджету за 3 місяці 2024 року

         Відповідно до п. 4 ст. 24 Бюджетного кодексу України та розглянувши інформацію фінансового управління Козелецької селищної ради про використання коштів резервного фонду селищного бюджету за 3 місяці 2024 року та враховуючи, що кошти резервного фонду селищного бюджету за 3 місяці 2024 року не використовувались, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, селищна рада вирішила:

  1. Інформацію про використання коштів резервного фонду селищного бюджету за 3 місяці 2024 року прийняти до відома, згідно додатку.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток

до рішення  тридцять четвертої сесії

Козелецької селищної ради восьмого скликання

від 26 квітня 2024 року № 04-34/VIII

                          Інформація

                               про використання коштів резервного фонду

                          станом на 01.04.2024 року по Козелецькій селищній раді

                                                                                                                                   /грн./

КФК

КЕКВ

Найменування

видатків

Кошти

передбачені

рішенням

місцевих

рад

Фактично

виділено

Недовиділено

асигнувань

до плану

250102

9000

Резервний фонд на

початок року

50000,00

 

 

250102

9000

Збільшення, зменшення резервного фонду на підставі прийнятих рішень

     

900201

9000

Видатки, передбачені рішеннями місцевих рад за рахунок коштів резервного фонду- всього

     

210000

210105

2730

Запобігання та ліквідація надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха

     

250000

9000

Видатки, не віднесені до основних груп

     

250102

9000

Резервний фонд на звітну дату

50000,00

   

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

26 квітня 2024 року

сел. Козелець

 

№ 05-34/VIII

Про збільшення дохідної та видаткової

частини бюджету за рахунок перевиконання

дохідної частини селищного бюджету

 

Відповідно до Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 № 18 «Про затвердження Порядку передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2022 року №252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану»,  керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, селищна рада вирішила:

  1. Внести відповідні зміни до розпису селищного бюджету, а саме, збільшити призначення по загальному фонду селищного бюджету:

- ТПКВКМБ 0611010 «Надання дошкільної освіти» КЕКВ 2111 «Заробітна плата» на суму 156 000,00 грн., КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» на суму 44 000,00 грн., КЕКВ 2275 «Оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг» на суму 60 000,00 грн.   за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету по кодах 11010400 «Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата»- 200 000,00 грн., 21081100 «Адміністративні штрафи та інші санкції» - 60 000,00 грн.;

- ТПКВКМБ 0611021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету» КЕКВ 2275 «Оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг» на суму 620 000,00 грн.   за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету по коду 21081100 «Адміністративні штрафи та інші санкції»;

- ТПКВКМБ 0611070 «Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми» КЕКВ 2275 «Оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг» на суму 60 000,00 грн.   за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету по коду 21081100 «Адміністративні штрафи та інші санкції»;

- ТПКВКМБ 0614030 «Забезпечення діяльності бібліотек» КЕКВ 2275 «Оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг» на суму 60 000,00 грн.   за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету по коду 21081100 «Адміністративні штрафи та інші санкції»;

  1. Начальнику фінансового управління Козелецької селищної ради (Матющенко О.М.) провести вищезазначені зміни до розпису селищного бюджету та врахувати дане рішення при внесенні змін до рішення тридцятої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 15 грудня 2023 року  № 02-30/VIII «Про селищний бюджет Козелецької селищної ради на 2024 рік».
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

26 квітня 2024 року

сел. Козелець

 

№06-34/VIII

Про збільшення видаткової частини

спеціального фонду селищного бюджету

за рахунок залишку  бюджетних коштів,

що склався на 01.01.2024 року

Відповідно до Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 № 18 «Про затвердження Порядку передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2022 року №252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану», відповідно ст. 46 ЗУ «Про Державний бюджет України на 2024 рік», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, селищна рада вирішила:

  1. Внести відповідні зміни до розпису селищного бюджету за рахунок залишку коштів, що склався станом на 01.01.2024 року по коду 602100 (На початок періоду), а саме, збільшити призначення по спеціальному фонду селищного бюджету:

- ТПКВКМБ 0117691 «Виконання заходів за рахунок цільових фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади і фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого»  КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» на суму 87 000,00 грн. для придбання двох комплектів автоматизованих систем центрального оповіщення.

  1. Начальнику фінансового управління Козелецької селищної ради (Матющенко О.М.) провести вищезазначені зміни до розпису селищного бюджету та врахувати дане рішення при внесенні змін до рішення тридцятої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 15 грудня 2023 року  № 02-30/VIII «Про селищний бюджет Козелецької селищної ради на 2024 рік».
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

26 квітня 2024 року

сел. Козелець

 

№ 07-34/VIII

Про перерозподіл видаткової

частини селищного бюджету на 2024 рік

 

Відповідно до Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 № 18 «Про затвердження Порядку передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2022 року №252 «Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану»,  керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, селищна рада вирішила:

  1. На проведення стратегічної екологічної оцінки до містобудівного документа державного планування «Генеральний план та план зонування території (Зонінг) с. Нічогівка Чернігівського району Чернігівської області» та «Генеральний план та план зонування території с. Олексіївщина Чернігівського району Чернігівської області», «Генеральний план та план зонування території  с. Закревське Чернігівського району Чернігівської області», «Генеральний план та план зонування території  с. Жеребецьке Чернігівського району Чернігівської області», «Генеральний план та план зонування території  с. Тополі Чернігівського району Чернігівської області», «Генеральний план та план зонування території  с. Гарбузин Чернігівського району Чернігівської області», «Генеральний план та план зонування території  с. Єрків Чернігівського району Чернігівської області» внести відповідні зміни до розпису селищного бюджету, а саме, збільшити призначення по спеціальному  фонду селищного бюджету ТПКВКМБ 0117350 «Розроблення схем планування та забудови територій (містобудівної документації)» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» на суму 700 000,00 грн. за рахунок зменшення ТПКВКМБ 0110150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)».
  2. Начальнику фінансового управління Козелецької селищної ради (Матющенко О.М.) провести вищезазначені зміни до розпису селищного бюджету та врахувати дане рішення при внесенні змін до рішення тридцятої сесії Козелецької  селищної ради восьмого скликання від 15 грудня 2023 року  № 02-30/VIII «Про селищний бюджет Козелецької селищної ради на 2024 рік».
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

26 квітня 2024 року

сел. Козелець

№ 08-34/VIII

Про затвердження договорів,

укладених селищним головою

від імені  Козелецької селищної ради

 

  Заслухавши та обговоривши інформацію заступника начальника фінансово - господарського відділу -  заступника головного бухгалтера Дрозд Олени Анатоліївни щодо затвердження договорів, укладених селищним головою від імені Козелецької селищної ради, відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  селищна ради вирішила:

  1. Затвердити договори, укладені селищним головою від імені Козелецької селищної ради у період з 21 грудня 2023 року по 31 березня 2024 року, згідно з додатком.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Голова                                                                              Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток 

до рішення тридцять четвертої сесії 

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 26 квітня 2024 р

№ 08-34/VIII

Перелік

договорів укладених з 21.12.2023 р. по 31.03.2024 р.    

  1. Договір № 36/12-23 від 12.2023 року укладений з ТОВ «ПРОМГАЗ СІТІ» на суму 1 317 600,00 гривень, (природній газ),  ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2274;
  2. Договір № 236080010724 від 26.12.2023 року укладений з АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» на суму 571 228,20 гривень, (розподіл електричної енергії), ТПКВКМБ 0110150, ТПКВКМБ 0116030, КЕКВ 2273;
  3. Договір № 1630748 від 01.01.2024 року укладений з ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» на суму 446 400,00 гривень, (електрична енергія), ТПКВКМБ 0110150, ТПКВКМБ 0116030, КЕКВ 2273;
  4. Типовий договір № GB00L-2024B від 15.01.2024 року укладений з ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ» на суму 274 560,00 гривень, (надання послуг з розподілу газу), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2274;
  5. Договір № 81 від 22.01.2024 року укладений з ФОП Занегіна Ольга Іларіонівна на суму 10 800,00 гривень, (консультативні послуги з програмного забезпечення та послуги з розроблення програмного забезпечення), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2240;
  6. Договір № 6003154 від 22.01.2024 року укладений з ТОВ «ЕКО-СЕРВІС-КОЗЕЛЕЦЬ» на суму 9447,48 гривень, (послуги з вивезення побутових відходів на полігон ТПВ), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2275;
  7. Договір № 7 від 23.01.2024 року укладений з ПП «Спецбуд 2017» на суму 8800,00 гривень, (технічне обслуговування газового обладнання і приладів за адресою вул. Соборності, 27, смт. Козелець), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2240;
  8. Договір № 6 ТО від 23.01.2024 року укладений з ПП «Спецбуд 2017» на суму 8000,00 гривень, (технічне обслуговування газового обладнання і приладів за адресою вул. Соборності, 86Б, смт. Козелець), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2240;
  9. Договір № 8 від 23.01.2024 року укладений з ПП «Спецбуд 2017» на суму 2200,00 гривень, (технічне обслуговування газового обладнання і приладів за адресою вул.. Ф.Сидорука,4, смт. Козелець), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2240;
  10. Договір № 3 ТО від 23.01.2024 року укладений з ПП «Спецбуд 2017» на суму 9500,00 гривень, (технічне обслуговування вузла обліку газу з пристроєм дистанційної передачі даних за адресою вул.. Соборності, 27, смт. Козелець), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2240;
  11. Договір № 7630 від 23.01.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 1095,00 гривень, (кран шаровий ручка 2В3 RAFTEK),  ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  12. Договір № 92-ДД-СВАП від 30.01.2024 року укладений з ТОВ «СВАЙП-АП» на суму 24 000,00 гривень, (послуги по встановленню та обслуговуванню ПТКС), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2240;
  13. Договір № 23 від 01.02.2024 року укладений з МПП «ДНІПРО» на суму 14404,00 гривень, (журнали для реєстрації), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  14. Договір № 82 від 01.02.2024 року укладений з ФОП Гладка М.М. на суму 4212,00 гривень, (послуги пов’язані з програмним забезпеченням), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2240;
  15. Договір № 415/24 від 05.02.2024 року укладений з ТОВ «ГІГАБІТ-НЕТ» на суму 74798,00 гривень, (послуги з надання доступу до мережі Інтернет),  ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2240;
  16. Договір № 02/02-24 від 05.02.2024 року укладений з ФОП Бєлякова Н.П. на суму 9600,03 гривень, (послуги з надання доступу до мережі Інтернет), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2240;
  17. Договір № 01/02-24 від 05.02.2024 року укладений з ФОП Ричок В.Г. на суму 13440,00 гривень, (послуги з надання доступу до мережі Інтернет), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2240;
  18. Договір № 26 від 06.02.2024 року укладений з КП «Козелецьводоканал» на суму 23000,00 гривень, (централізоване водопостачання), ТПКВКМБ 0110150, ТПКВКМБ 0116030, КЕКВ 2272;
  19. Договір № 7687 від 05.02.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 1085,00 гривень, (провід ПВС), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  20. Договір № 7686 від 05.02.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 583,00 гривень, (кабельканали), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  21. Договір № 7685 від 05.02.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 351,00 гривень, (розетки), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  22. Договір № 7684 від 05.02.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 555,00 гривень, (вимикачі автоматичні), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  23. Договір № 7683 від 05.02.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 9408,00 гривень, (електроконвектори), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  24. Договір № 7681 від 05.02.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 90,00 гривень, (муфта сталева, різьба коротка сталева), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  25. Договір № 7680 від 05.02.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 324,00 гривень, (гак прямий, шайби оцинковані, контрагайки, дюбелі,), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  26. Договір № 7690 від 06.02.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 70,00 гривень, (ущільнювальна паста), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  27. Договір № 7689 від 06.02.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 55,00 гривень, (пакля), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  28. Договір № 7688 від 06.02.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 165,00 гривень, (плівка стреч), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  29. Договір № 108 від 07.02.2024 року укладений з ФОП Ольховик Л.В. на суму 22 287,66 гривень, (канцтовари), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  30. Договір № 109 від 07.02.2024 року укладений з ФОП Ольховик Л.В. на суму 682,20 гривень, (швидкошивачі), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  31. Договір № 7697 від 07.02.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 240,00 гривень, (пензлі-лактовиці), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  32. Договір № 7698 від 07.02.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 150,00 гривень, (рукавички полістерені), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  33. Договір № 7696 від 07.02.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 3890,00 гривень, (мастика гідроізоляційна, розчиник), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  34. Договір № 03/02-4 від 13.02.2024 року укладений з ПП «АРС СЕРВІС 22» на суму 90 000,00 гривень, (Бензин-А-95(Євро)), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  35. Договір № 831 від 13.02.2024 року укладений з ФОП Заєць О.В. на суму 10 000,00 гривень, (квіти), ТПКВКМБ 0110180, КЕКВ 2210;
  36. Договір № 15 від 15.02.2024 року укладений з ФОП Корецька О.І. на суму 6204,00 гривень, (папки архівні з планками для підшивання документів), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  37. Договір № 04/02-24 від 26.02.2024 року укладений з ФОП Крупка О.М. на суму 25000,00 гривень, (ремонт та обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  38. Договір № БР22450-Б від 26.02.2024 року укладений з ТОВ «Комком-Груп» на суму 13200,00 гривень, (охорона майна), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2240;
  39. Договір № 7775 від 26.02.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 300,00 гривень, (диск з ланцюгом до тримера), ТПКВКМБ 0116030, КЕКВ 2210;
  40. Договір № 27 від 27.02.2024 року укладений з ФОП Санченко Р.В. на суму 808,00 гривень, (підшипники ступиці), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  41. Договір № 1293 від 27.02.2024 року укладений з ФОП Воробйова О.О. на суму 940,00 гривень, (послуги пов’язані з програмним забезпеченням), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2240;
  42. Договір № 35 від 28.02.2024 року укладений з КП «Ніжинське МБТІ» на суму 6000,00 гривень, (проведення первинної інвентаризації Тополівського сільського клубу з видачею технічного паспорта та внесення дані в ЄДЕССБ), ТПКВКМБ 0110180, КЕКВ 2240;
  43. Договір № 69670 від 27.02.2024 року укладений з АТ «Укртелеком» на суму 15000,00 гривень, (послуги телефонного зв’язку та передачі даних), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2240;
  44. Додаткова угода № 2 до Договору про постачання електричної енергії споживачу №1630748 від 01.01.2024 року укладений з ТОВ «Енера Чернігів» на зміну ціни на електричну енергію ТПКВКМБ 0110150, 0116030 КЕКВ 2273;
  45. Договір № 28 від 04.03.2024 року укладений з ФОП Санченко Р.В. на суму 2077,00 гривень, (моторна олива, гальмівна рідина), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  46. Договір № 29 від 04.03.2024 року укладений з ФОП Санченко Р.В. на суму 455,00 гривень, (антифриз), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  47. Договір № 12 від 04.03.2024 року укладений з ФОП Тополь Н.І. на суму 7034,00 гривень, (миючі засоби), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  48. Договір № 7787 від 07.03.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 690,00 гривень, (замок врізний, ручка дверна), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  49. Договір № 7788 від 07.03.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 735,00 гривень, (суміш клеюча церезіт), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  50. Договір № 7789 від 07.03.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 2000,00 гривень, (граблі), ТПКВКМБ 0116030, КЕКВ 2210;
  51. Договір № 7776 від 07.03.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 4300,00 гривень, (прожектори), ТПКВКМБ 0117691, КЕКВ 2210;
  52. Договір № 7792 від 07.03.2024 року укладений з ФОП Красник В.В. на суму 3599,00 гривень, (бензиновий тример), ТПКВКМБ 0116030, КЕКВ 2210;
  53. Договір № 19 від 19.03.2024 року укладений з ФОП Лазарева А.І. на суму 7395,00 гривень, (паркетний лак), ТПКВКМБ 0110150, КЕКВ 2210;
  54. Договір № 04/03-24 від 27.03.2024 року укладений з ПП «ОК’ленд» на суму 11880,00 гривень, (розробка проекту землеустрою), ТПКВКМБ 0117130, КЕКВ 2240;
  55. Договір № ТЕК-137/2024 від 27.03.2024 року укладений з ТОВ «ТЕПЛА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» на суму 131304,91 гривень, (електрична енергія), ТПКВКМБ 0110150, 0116030 КЕКВ 2273;
  56. Договір № 20 від 29.03.2024р. укладений з ПП «Спецбуд 2017» на суму 3560,00 гривень (виготовлення кошторисної документації: «Поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Покорського в смт. Козелець Чернігівського району Чернігівської області», ТПКВКМБ 0117461, КЕКВ 2240;
  57. Договір № 19 від 29.03.2024р. укладений з ПП «Спецбуд 2017» на суму 3560,00 гривень (виготовлення кошторисної документації: «Поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Євгенія Лоскота в смт. Козелець Чернігівського району Чернігівської області», ТПКВКМБ 0117461, КЕКВ 2240;
  58. Договір № 23 від 29.03.2024р. укладений з ПП «Спецбуд 2017» на суму 3560,00 гривень (виготовлення кошторисної документації: «Поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Травнева в смт. Козелець Чернігівського району Чернігівської області», ТПКВКМБ 0117461, КЕКВ 2240;
  59. Договір № 21 від 29.03.2024р. укладений з ПП «Спецбуд 2017» на суму 3560,00 гривень (виготовлення кошторисної документації: «Поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Романа Шухевича в смт. Козелець Чернігівського району Чернігівської області», ТПКВКМБ 0117461, КЕКВ 2240;
  60. Договір № 18 від 29.03.2024р. укладений з ПП «Спецбуд 2017» на суму 3560,00 гривень (виготовлення кошторисної документації: «Поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Василя Стуса в смт. Козелець Чернігівського району Чернігівської області», ТПКВКМБ 0117461, КЕКВ 2240;
  61. Додаткова угода №3 про внесення змін та доповнень до Договору про постачання електричної енергії споживачу № 1630748 від 01.01.2024 року укладена з ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» (зміна ціни постачання),  ТПКВКМБ 0110150, 0116030, КЕКВ 2273.
  62. Договір № 32 від 11 січня 2024 р. укладений з Новобілоуською сільською радою на суму 86700,00 гривень (інша субвенція для Новобілоуського «ІРЦ» на виконання «Програми розвитку комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» на 2022-2024 роки»;
  63. Договір № 2 від 12 січня 2024 р. укладений з Остерською міською радою на суму 1 200 000,00 гривень (інша субвенція на утримання Комунального некомерційного підприємства «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради»;
  64. Договір № 1 від 12 січня 2024 р. укладений з Остерською міською радою на суму 41800,00 гривень (інша субвенція на утримання трудового архіву);
  65. Договір № 1 від 12 січня 2024 р. укладений з Кіптівською сільською радою на суму 2 485 200,00 гривень (субвенція на фінансування Комунального некомерційного підприємства «Козелецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Козелецької селищної ради» (утримання фельдшерських пунктів Кіптівської СТГ, що не увійшли до спроможної ланки);
  66. Договір № 2 від 12 січня 2024 р. укладений з Кіптівською сільською радою на суму 1 271 000,00 гривень (субвенція на фінансування Комунального некомерційного підприємства «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради»);
  67. Договір № 3 від 12 січня 2024 р. укладений з Кіптівською сільською радою на суму 47200,00 гривень (субвенція на фінансування трудового архіву Козелецької селищної ради);
  68. Договір № 07-19/54 від 30.01.2024р. про передачу коштів у вигляді  міжбюджетного трансферту (іншої субвенції) укладений з Чернігівською обласною військовою адміністрацією на суму 58100,00гривень (інша субвенція на пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи);
  69. Догові № б/н від 30.01.2024р. укладений з Чернігівською районною радою на суму 18100,00гривень (інша субвенція на надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування);
  70. Договір № 4 від 05 лютого 2024 р. укладений з Деснянською селищною радою на суму 1006000,00 гривень (інша субвенція на оплату комунальних послуг та енергоносіїв КНП «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради» та співфінансування Програми забезпечення молочними сумішами дітей першого року життя народжених ВІЛ-інфікованими матерями);
  71. Договір № 3 від 05 лютого 2024 р. укладений з Деснянською селищною радою на суму 58700,00 гривень (інша субвенція на утримання трудового архіву);
  72. Договір № 07-19/89 від 14.03.2024р. про передачу коштів у вигляді  міжбюджетного трансферту (іншої субвенції) укладений з Чернігівською обласною військовою адміністрацією на суму 80000,00гривень (інша субвенція на виконання доручень виборців депутатами Чернігівської обласної ради);

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

26 квітня  2024 року

сел. Козелець

 

№ 09-34/VIII

 

Про затвердження розпоряджень

селищного голови з бюджетних питань

         Заслухавши та обговоривши інформацію заступника начальника фінансово-господарського відділу –  заступника головного бухгалтераДрозд Олени Анатоліївни щодо прийнятих розпоряджень селищного голови з бюджетних питань, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити розпорядження селищного голови з бюджетних питань за період з 01 січня 2024 року до  31 березня  2024 року, згідно з додатком.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Голова                                                                             Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток  

до рішення  тридцять четвертої сесії

Козелецької селищної ради восьмого скликання

від 26 квітня 2024 року № 09-34/VIII

Перелік

розпоряджень селищного голови з бюджетних питань за період з 01.01.2024 р. до 31.03.2024 р.

  • № 19 від 24.01.2024р. «Про зміни до бюджету Козелецької селищної ради за січень місяць 2024 року»;
  • № 28 від 29.01.2024р. «Про зміни до бюджету Козелецької селищної ради за січень місяць 2024 року»;
  • № 51 від 21.02.2024р. «Про зміни до бюджету Козелецької селищної ради за лютий місяць 2024 року»;
  • № 62 від 29.02.2024р. «Про зміни до бюджету Козелецької селищної ради за лютий місяць 2024 року»;
  • № 74 від 18.03.2024р. «Про зміни до бюджету Козелецької селищної ради за березень місяць 2024 року»;
  • № 75 від 19.03.2024р. «Про внесення змін до селищного бюджету на 2024 рік»;
  • № 79 від 25.03.2024р. «Про зміни до бюджету Козелецької селищної ради за березень місяць 2024 року»;

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

26 квітня 2024 року

сел. Козелець

№ 10-34/VIII

Про затвердження одержувачів

бюджетних коштів на 2024 рік

 

Відповідно до пункту 3 частини 5 статті 22,  пункту 5 частини 1 статті 91 Бюджетного кодексу України та на виконання  рішень  Козелецької селищної ради від 15.12.2023 р. № 02-30/VIII “Про селищний бюджет Козелецької селищної ради на 2024 рік (25518000000 код бюджету)”, від 11.11.2022р. № 25-21/VІІІ «Про затвердження Програми підтримки та розвитку Трудового архіву Козелецької селищної ради на 2023-2025 роки», від 20.12.2022 р. № 02-22/VІІІ «Про затвердження Програми забезпечення молочними сумішами дітей першого року життя народження ВІЛ-інфікованими матерями на 2021-2024 роки у новій редакції», від 24.11.2023 № 05-29/VІІІ «Про затвердження Програми забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю технічними та іншими засобами на 2024-2026 роки», від 11.11.2022р. № 20-21/VІІІ «Про затвердження Програми підтримки розвитку вторинної медичної допомоги на території Козелецької селищної територіальної громади на 2023-2024 роки», від 11.11.2022р. № 19-21/VІІІ «Про затвердження Програми сталого функціонування та модернізації матеріально-технічної бази закладів первинної медико-санітарної допомоги на території Козелецької територіальної громади на 2023-2027 роки», від 11.11.2022р. №18-21/VІІІ «Про затвердження Програми безоплатного забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на 2023-2025 роки» (зі змінами від 24.11.2023р.), від 24.11.2023р. № 08-29/VІІІ «Про затвердження Програми фінансової підтримки водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства «Козелецьводоканал» на 2023-2025 роки у новій редакції», від 24.11.2023р. № 09-29/VІІІ «Про затвердження Програми забезпечення діяльності благоустрою КП «Козелецьводоканал» Козелецької селищної ради на 2023-2025 роки у новій редакції», від 01.03.2024р. № 54-32/VІІІ «Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифі на послугу з централізованого водовідведення (очистка стоків) для населення Козелецької селищної територіальної громади на 2024 рік»,  керуючись статтями 25, 26 Закону  України “Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада вирішила:

  1. Затвердити:

1.1. «Трудовий архів Козелецької селищної ради» одержувачем бюджетних коштів за видатками головного розпорядника коштів (Козелецької селищної ради)  на 2024 рік за:

 - ТПКВКМБ 0110180 «Інша діяльність у сфері державного управління» на виконання заходів «Програми підтримки та розвитку Трудового архіву Козелецької селищної ради на 2023-2025 роки»;

1.2. Комунальне некомерційне підприємство «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради одержувачем бюджетних коштів за видатками головного розпорядника коштів (Козелецької селищної ради)  на 2024 рік за:

- ТПКВКМБ 0112010 «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню» на виконання заходів «Програми забезпечення молочними сумішами дітей першого року життя народження ВІЛ-інфікованими матерями на 2021-2024 роки у новій редакції», «Програми забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю технічними та іншими засобами на 2024-2026 роки», та             «Програми підтримки розвитку вторинної медичної допомоги на території Козелецької селищної територіальної громади на 2023-2024 роки»;

1.3. Комунальне некомерційне підприємство «Козелецький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Козелецької селищної ради одержувачем бюджетних коштів за видатками головного розпорядника коштів (Козелецької селищної ради)  на 2024 рік за:

- ТПКВКМБ 0112111  «Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» на виконання заходів «Програми сталого функціонування та модернізації матеріально-технічної бази закладів первинної медико-санітарної допомоги на території Козелецької територіальної громади на 2023-2027 роки» та «Програми безоплатного забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на 2023-2025 роки»;

1.4. Комунальне підприємство «Козелецьводоканал» одержувачем бюджетних коштів за видатками головного розпорядника коштів (Козелецької селищної ради)  на 2024 рік за:

- ТПКВКМБ 0116013 «Забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства» на виконання заходів програми «Програми фінансової підтримки водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства «Козелецьводоканал» на 2023-2025 роки у новій редакції»;

- ТПКВКМБ 0116030 «Організація благоустрою населених пунктів» на виконання заходів програми «Програми забезпечення діяльності благоустрою КП «Козелецьводоканал» Козелецької селищної ради на 2023-2025 роки у новій редакції»;

- ТПКВКМБ 0116071 «Відшкодування різниці між розміром ціни (тарифу) на житлово-комунальні послуги, що затверджувалися або погоджувалися рішенням місцевого органу виконавчої влади та органу місцевого самоврядування, та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво (надання)» на виконання заходів програми «Програми відшкодування різниці в тарифі на послугу з централізованого водовідведення (очистка стоків) для населення Козелецької селищної територіальної громади на 2024 рік».

  1. Затвердити Порядок використання коштів одержувачами бюджетних коштів на виконання заходів цільових програм ( додаток 1).
  2. Затвердити типовий Договір про надання поточного трансферту з бюджету Козелецької селищної ради одержувачам бюджетних коштів (додаток 2).
  3. Затвердити форми Звіту про використання бюджетних коштів одержувачами та Звіту про виконані роботи (надані послуги) (додаток 3).
  4. 5. Організацію виконання рішення покласти на заступника селищного голови з фінансово-економічних та соціальних питань (Микола ГАРБУЗ).
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності та постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток  1

до рішення тридцять четвертої сесії 

Козелецької селищної ради восьмого скликання

від 26 квітня 2024 року № 10-34/VIII

ПОРЯДОК

використання коштів одержувачами бюджетних коштів на виконання заходів    цільових програм шляхом надання поточних трансфертів

  1. Загальні положення

1.1  Цей порядок визначає механізм  надання та використання коштів, передбачених у селищному бюджеті Козелецької селищної ради одержувачам бюджетних коштів на забезпечення виконання заходів селищних цільових програм з дотриманням Бюджетного кодексу України.

1.2 Головним розпорядником бюджетних коштів є Козелецька селищна рада.

1.3 Головний розпорядник бюджетних коштів визначається рішенням селищної ради про затвердження селищного бюджету Козелецької селищної ради на відповідний рік.

1.4 Одержувач бюджетних коштів (далі – Одержувач) є суб’єкт господарювання чи інша організація,  яка не має статусу бюджетної установи, уповноважена розпорядником бюджетних коштів на здійснення заходів, передбачених бюджетною програмою та отримує на їх виконання кошти бюджету.

  1. Мета Порядку

2.1 Мета Порядку полягає у забезпеченні прозорої та ефективної процедури використання коштів за кодом економічної класифікації видатків 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» та кодом економічної класифікації видатків 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)».

2.2 Поточні трансферти надаються Одержувачам на безповоротній основі для забезпечення їх статутних завдань, вжиття заходів щодо належного утримання об’єктів благоустрою, об’єктів комунальної власності та інших заходів селищних цільових програм.

  1. Вимоги щодо використання бюджетних коштів

3.1 Розподіл коштів за напрямами здійснюється головним розпорядником коштів в межах бюджетних призначень на відповідний рік.

3.2 Поточні трансферти надаються Одержувачам на:

  • виплату заробітної плати працівникам підприємства;
  • сплату єдиного соціального внеску;
  • придбання предметів, інвентарю та інших витратних матеріалів пов’язаних з утриманням об`єктів благоустрою;
  • сплату податків та інших обов’язкових платежів до бюджету;
  • придбання паливно-мастильних матеріалів;
  • оплату послуг сторонніх організацій, у разі неможливості самостійно утримувати об`єкти благоустрою.
  • оплату інших витрат, пов’язаних з діяльністю комунальних підприємств.
    • Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку. Попередня оплата товарів, робіт і послуг здійснюється з урахуванням вимог бюджетного законодавства.
    • Відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов’язань та проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів Одержувачами, здійснюється відповідно до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затвердженого Міністерством фінансів України.
    • Одержувач використовує бюджетні кошти на підставі плану використання бюджетних коштів, що містить розподіл бюджетних асигнувань, затверджених у кошторисі головного розпорядника коштів. Зміни до плану використання бюджетних коштів вносяться головним розпорядником бюджетних коштів, за умови обґрунтування необхідності такого перерозподілу.
    • Витрати, які несуть Одержувачі при утриманні об`єктів благоустрою, повинні відповідати калькуляціям (кошторисним розрахункам) собівартості робіт (наданих послуг) та планам (наборам) робіт, погодженими головним розпорядником коштів.
    • Замовлення коштів для оплати витрат Одержувача проводиться за формою, наданою головним розпорядником коштів. Для оплати витрат, передбачених у пункті 3.2 Порядку, Одержувач надає копії відомостей нарахування заробітної плати, штатний розпис, накази про роботу у вихідні (святкові) дні, вечірній (нічний) час, наказ про залучення працівників до надурочних робіт, копії накладних на предмети та інвентар, актів виконаних робіт (наданих послуг) підрядними організаціями, копії наказів про встановлення норм витрат палива та мастильних матеріалів на автомобільному транспорті. У разі необхідності, головний розпорядник коштів може вимагати від Одержувача додаткову інформацію, що стосується використання бюджетних коштів.
    • Головний розпорядник коштів на підставі отриманих від Одержувача заявок та підтверджуючих документів формує замовлення до місцевого фінансового органу. При наявності коштів на казначейському рахунку головного розпорядника коштів проводить фінансування шляхом розподілу коштів на рахунок Одержувачів, відкриті в органах Державної казначейської служби України.
  1. Звітність про використання бюджетних коштів та контроль

за їх витрачанням

4.1. Одержувач надає на погодження головному розпоряднику коштів план використання бюджетних коштів на відповідний рік, складений за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2002 року №57 або  №938 від 23.08.2012.

4.2  Головний розпорядник коштів розглядає, перевіряє та у разі потреби вносить зміни до планів використання бюджетних коштів, після чого погоджує їх.

4.3 Одержувач не пізніше 05-го числа місяця, наступного за звітним, надає головному розпоряднику коштів Звіт про використання бюджетних коштів та Звіт про виконані роботи (надані послуги), за формами затвердженими селищною радою із підтвердними матеріалами.

4.4 Одержувач несе повну відповідальність за:

  • ефективне, раціональне та цільове використання бюджетних коштів згідно з чинним законодавством;
  • правильність складання плану використання бюджетних коштів;
  • достовірність даних при замовленні коштів у головного розпорядника;
  • своєчасне надання головному розпоряднику коштів Звіту про використання бюджетних коштів та Звіту про виконані роботи (надані послуги).

4.5 Використання коштів з іншою метою, яка не відповідає цьому Порядку, є нецільовим використанням бюджетних коштів, що тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України.

4.6 Складання та подання бюджетної звітності про використання бюджетних коштів Одержувачем до органів Державної казначейської служби України здійснюється у встановленому законодавством порядку. Одержувач надає бюджетну звітність головному розпоряднику бюджетних коштів.

Голова                                                                                  Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток  2

до рішення тридцять четвертої сесії 

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 26 квітня 2024 року

№ 10-34/VIII

ДОГОВІР

про надання поточного трансферту з  селищного бюджету Козелецької селищної ради одержувачу бюджетних коштів

                                                                                «___»____________20    р.

Головний розпорядник бюджетних коштів: Козелецька селищна рада, в особі  селищного голови Бригинця Валентна Петровича, що діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з однієї сторони, і Одержувач бюджетних коштів: _________________ виконавець заходів  програми «_____________» в особі керівника________________, що діє на підставі Статуту, затвердженого __ ______ ______ №  (далі – одержувач бюджетних коштів), з іншої сторони, уклали цей договір про нижченаведене.

  1. Предмет договору

 

  1. Предметом договору є надання поточних трансфертів з селищного бюджету Козелецької селищної ради одержувачу бюджетних коштів на виконання заходів програми «__________________» (далі – Програма), які надаються за кодом програмної класифікації видатків ______ «________________», кодом економічної класифікації видатків бюджету 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)», 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)»
  2. Загальна сума бюджетних призначень на плановий 202_рік становить ________________ (__________________гривень 00 коп.).
  3. Головний розпорядник бюджетних коштів надає право одержувачу бюджетних коштів здійснювати витрати для забезпечення виконання заходів Програми в межах затвердженого обсягу бюджетних призначень згідно помісячного розпису видатків селищного бюджету Козелецької селищної ради на 202_ рік.
  1. Порядок та строки проведення розрахунків

 

  1. Фінансування видатків головним розпорядником бюджетних коштів на виконання заходів Програми здійснюється відповідно до помісячного розпису видатків бюджету Козелецької селищної ради шляхом перерахування коштів на рахунок підприємства, відкритий в органах казначейства України на підставі оформлених в установленому порядку підтвердних документів.
  2. Обов’язки сторін

 

1.Головний розпорядник бюджетних коштів зобов’язаний:

  • розглядати, перевіряти та вносити зміни в надані підприємством калькуляції (кошторисні розрахунки) собівартості робіт, плани використання бюджетних коштів, Звіт про використання бюджетних коштів та Звіт про виконані роботи (надані послуги);
  • здійснювати своєчасно та в повному обсязі виплати згідно з умовами цього договору та відповідно до помісячного розпису видатків селищного бюджету Козелецької селищної ради в межах затверджених бюджетних призначень при надходженні фінансування з бюджету Козелецької селищної ради;
  • забезпечити контроль за цільовим використанням бюджетних коштів; за достовірністю наданих Звітів про використання бюджетних коштів та виконаних робіт (наданих послуг).
  1. Одержувач бюджетних коштів зобов’язаний:
  • забезпечити цільове використання коштів та якісне виконання заходів Програми згідно переліку заходів та розрахунку планових витрат на умовах, передбачених цим договором з дотриманням вимог чинного законодавства України;
  • за вимогою головного розпорядника бюджетних коштів надавати йому оперативну інформацію про виконання заходів Програми;
  • надавати головному розпоряднику бюджетних коштів підтверджуючі документи, Звіт про використання бюджетних коштів та Звіт про виконані роботи (надані послуги) за встановленою формою і у термін, визначені головним розпорядником бюджетних коштів;
  • сприяти здійсненню представниками головного розпорядника бюджетних коштів контролю за виконанням умов цього договору;
  • здійснювати закупівлю товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів в установленому законодавством порядку;
  • здійснювати відкриття рахунків, реєстрацію, облік зобов’язань та проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, у порядку, встановленому казначейством України;
  • забезпечувати оприлюднення публічної інформації у відповідності до вимог Законів України «Про відкритість використання публічних коштів», «Про доступ до публічної інформації» та інших законодавчих актів та актів органів місцевого самоврядування;
  • виконувати інші вимоги законодавства України та актів органів місцевого самоврядування.

 

  1. Відповідальність сторін за невиконання умов договору

 

1.У разі порушення своїх зобов’язань за цим договором сторони несуть відповідальність згідно чинного законодавства України. Порушенням зобов’язання за цим договором вважається невиконання або неналежне виконання умов договору.

2.Підприємство несе відповідальність за складання планів використання бюджетних коштів, замовленні коштів на оплату видатків у головного розпорядника, достовірність поданої інформації у Звітах про використання бюджетних коштів.

3.Спори, що випливають з цього договору, розв’язуються шляхом проведення переговорів або у судовому порядку.

  1. Строк дії договору

 

  1. 1. Цей договір діє з « » __________202_ року до 31 грудня 202_ року, умови договору поширюються на відносини, які виникли з 01.01.202_ року відповідно до статті  631  Цивільного кодексу  України,  і діють до 31 грудня 202_ року.
  1. Інші умови

 

1.Зміни або розірвання до цього договору вносяться за взаємною згодою сторін. Додаткові договори та додатки до цього договору є його невід’ємною частиною і мають юридичну силу у разі, коли їх викладено у письмовій формі та підписано сторонами.

2.Правовідносини, що виникають у зв’язку з виконанням умов цього договору і не врегульовані ним, регулюються відповідно до закону.

Місцезнаходження та реквізити сторін

«Головний розпорядник бюджетних коштів»

«Одержувач бюджетних коштів»

 

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

  

Додаток  3

до рішення тридцять четвертої сесії 

Козелецької селищної ради

восьмого скликання

від 26 квітня 2024 року

№ 10-34/VIII

 

Виконавець програми (Одержувач)

ЗВІТ

про використання бюджетних коштів одержувачами

   

(найменування заходу програми)

за  період з_______________________по_________________________

№ з/з

Найменування витрат

Передбачено планом використання бюджетних коштів

отримано коштів на розрахунковий рахунок,грн.

проведено касові видатки одержувачем,грн.

залишок коштів на рахунку,грн. (3-4)

1

2

 

3

4

5

1

заробітна плата

       

2

нарахування на оплату праці

       

3

оплата послуг стороннім організаціям (крім комунальних)

       

4

сплата податків та інших обов`язкових платежів до бюджету

       

5

придбання матеріалів

       

6

придбання паливно-мастильних матеріалів

       

7

придбання запчастин

       

8

придбання предметів, інвентарю та інших витратних матеріалів (розшифрувати):

       

8.1.

         

8.2.

         

8.3.

         

9

 Інші витрати

       

 

РАЗОМ:

 

 

 

 

           
 

Керівник

       
 

 

 

(підпис)

 

(Ім’я ПРІЗВИЩЕ)

 

Головний бухгалтер

       

 

 

 

(підпис)

 

(Ім’я ПРІЗВИЩЕ)

 

Виконавець програми (Одержувач)

ЗВІТ

про виконані роботи (надані послуги)

 

(найменування заходу програми)

за  період з_______________________по_________________________

№ з/п

Найменування робіт (послуг)

Од.виміру

Кількість

Вартість виконаних робіт,грн.

         
         
         
         
         
         
         
         
         

 

РАЗОМ

 

 

 

           
 

Керівник

       
 

 

 

(підпис)

 

(Ім’я ПРІЗВИЩЕ)

 

Економіст

       
 

 

 

(підпис)

 

(Ім’я ПРІЗВИЩЕ)

 

 

       

 

 

 

 

 

 

 Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

26 квітня 2024 року

сел. Козелець

№ 11-34/VIII

Про внесення змін до рішення двадцять дев’ятої

сесії Козелецької селищної ради восьмого

скликання від 24.11.2023 року № 21-29/VIII

«Про затвердження Програми надання адресної

одноразової грошової допомоги на 2024 рік»

З метою соціального захисту малозабезпечених верств населення, які проживають на території Козелецької селищної ради, сімей військовослужбовців, які загинули (померли), отримали поранення під час безпосередньої участі у заходах для забезпечення оборони України у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, громадян, що потрапили та перебувають в складних життєвих обставинах і потребують сторонньої фінансової допомоги, враховуючи вимоги Закону України                    від 05.11.2021 року № 1871-IX «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні» та постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2022 року № 265 «Деякі питання декларування і реєстрації місця проживання та ведення реєстрів територіальних громад», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», селищна рада вирішила:

  1. Внести зміни до рішення двадцять дев’ятої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 24.11.2023 року № 21-29/VIII «Про затвердження Програми надання адресної одноразової грошової допомоги на 2024 рік», а саме: абзац 4 розділу IV «Порядок надання адресної одноразової грошової допомоги» доповнити пунктом такого змісту:

- витяг з реєстру територіальної громади.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

26 квітня 2024 року

сел. Козелець

№ 12-34/VIII

Про внесення змін до рішення двадцять першої

сесії Козелецької селищної ради восьмого

скликання від 11.11.2022 року № 07-21/VIII

«Про затвердження Програми підтримки

збільшення народжуваності на території

Козелецької селищної ради на 2023-2024 роки»

З метою стимулювання народжуваності на території громади через підтримку сім’ї в якій народилася (була усиновлена) дитина, враховуючи вимоги Закону України від 05.11.2021 року № 1871-IX «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні» та постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2022 року № 265 «Деякі питання декларування і реєстрації місця проживання та ведення реєстрів територіальних громад», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», селищна рада вирішила:

  1. Внести зміни до рішення двадцять першої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 11.11.2022 року № 07-21/VIII «Про затвердження Програми підтримки збільшення народжуваності на території Козелецької селищної ради на 2023-2024 роки», а саме: пункт 4 розділу IV «Порядок надання адресної одноразової грошової допомоги» доповнити підпунктом такого змісту:

- витяг з реєстру територіальної громади (батьки дитини).

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

 

Додаток 

до рішення  тридцять четвертої  сесії

Козелецької селищної ради восьмого скликання

від 26 квітня 2024 року № 13-34/VIII

Додаток 1

до Програми

Напрями діяльності та заходи Програми розвитку цивільного захисту

Козелецької селищної ради на 2021-2027 роки у новій редакції

з/п

Назва

напряму діяльності

Перелік заходів Програми

Строк виконання заходів

Виконавці

Джерела фінансування

Орієнтовні обсяги фінансування (вартість)тис. грн

у тому числі:

Очікуваний резуль

тат

2021

2022

2023

2024

2025

2026

2027

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

1.

Створення та поповнення місцевого матеріального резерву

1.1. Надання термінової допомоги населенню для проведення аварійно-відновлювальних робіт. 1.2. Оперативне забезпечення аварійно-рятувальних формувань, залучених на локалізацію та ліквідацію надзвичайних ситуацій.

2021-2027

Козелецька селищна рада, Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради,                        КНП «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради ,КП «Козелецьводоканал»

Селищний бюджет,

залишок коштів

субвенції державного бюджету

15094,7

0

2494,7

7700,0

4520,0

100,0

100,0

100,0

Запобігання і ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру з мінімальними фінансовими і матеріальними затратами

1.3. Першочергове життєзабезпечення постраждалого населення в зонах надзвичайних ситуацій. 1.4. Забезпечення лікарськими засобами, виробами медичного призначення, медичним обладнанням, засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами, продовольством, питною водою та іншими матеріальними цінностями, які призначені для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій, надання допомоги постраждалому населенню.

1.5. Здійснення організаційних та спеціальних заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій.         1.6. Придбання техніки, генераторів, технічних засобів, інвентарю, а саме: газових, електричних побутових та інших приладів, обігрівачі, ломи, лопати, відра та інших матеріальних цінностей, призначених для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

1.7. Придбання будівельних матеріалів, необхідних для надання термінової допомоги постраждалому населенню для ремонту будівель та споруд в зонах надзвичайних ситуацій та ведення бойових дій.

1.8. Придбання пального для оперативного забезпечення підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, аварійно-рятувальних формувань, державних і комунальних служб, залучених на локалізацію та ліквідацію надзвичайних ситуацій, роботи транспорту, залученого для здійснення евакуація населення відповідно до розробленого плану евакуації.

1.9. Проведення реконструкції, поточного,  капітального ремонтів захисних споруд цивільного захисту: (сховища, протирадіаційні укриття, захисні споруди подвійного призначення, найпростіші укриття) закладів освіти, медицини та інших захисних споруд цивільного захисту Козелецької селищної ради.

1.10. Придбання предметів, матеріалів, будівельних матеріалів, обладнання та інвентаря для проведення ремонту та облаштування захисних споруд цивільного захисту

1.11. Проектування та будівництво фортифікаційних споруд та інших об’єктів  цивільного захисту.

2.

Здійснення організаційних та спеціальних заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій

2.1. Обстеження місцевості та знешкодження вибухонебезпечних предметів на території селищної ради (виконання термінових заявок).

 

2021-2027

Козелецька селищна рада

Селищний бюджет

12,0

0

2,0

2,0

2,0

2,0

2,0

2,0

Захист населе ння від вибухонебезпеч них предме тів

3.

Розвиток системи зв'язку, оповіщення та інформатизації цивільного  захисту

3.1. Створення, модернізація місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення

2021-2027

Козелецька селищна рада

Селищний бюджет

42,0

0

7,0

7,0

87,0

7,0

7,0

7,0

Підтримання системи оповіщення цивільного захисту у стані готовності до використання за призначенням

4.

Проведення роз’яснювально-інформаційної роботи серед населення

4.1. Придбання наочних матеріалів з безпеки життєдіяльності населення

2021-2027

Козелецька селищна рада

Селищний бюджет, кошти підприємств, установ, організацій

31,0

0

6,0

5,0

5,0

5,0

5,0

5,0

Наочне сприйняття вимог безпеки життєдіяльності та порядку дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

26 квітня  2024 року

сел. Козелець

№ 13-34/VIII

Про внесення змін до рішення тридцять другої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 01 березня 2024 року №07-32/VIII «Про затвердження Програми розвитку цивільного захисту Козелецької селищної ради на 2021-2027 роки у новій редакції»

 

З метою підвищення рівня захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 року № 64 «Про введення воєнного стану в Україні», Закону України від 12.05.2015 року№ 389 «Про правовий режим воєнного стану» (зі змінами), керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

1.       Внести зміни до рішення тридцять другої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 01 березня 2024 року №07-32/VIII «Про затвердження Програми розвитку цивільного захисту Козелецької селищної ради на 2021-2027 роки у новій редакції», а саме:

1.1.  Додаток 1 до Програми викласти в новій редакції (додається).

  1. Фінансовому управлінню селищної ради передбачити кошти на фінансування заходів Програми, які планується реалізувати.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності та постійну комісію з питань освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

26 квітня  2024 року

сел. Козелець

 

№ 14-34/VIII

Про формування та використання

коштів цільового фонду Козелецької селищної ради 

Відповідно до Бюджетного Кодексу України, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  селищна рада вирішила:

  1. Затвердити Положення про формування та використання коштів цільового фонду Козелецької селищної ради згідно додатку.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності                                                                  

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток 

до рішення тридцять четвертої сесії 

Козелецької селищної ради восьмого скликання

від 26 квітня 2024 року № 14-34/VIII

П О Л О Ж Е Н Н Я

Про формування та використання коштів цільового фонду Козелецької селищної ради 

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

                Цільовий фонд Козелецької селищної ради  (далі - цільовий фонд) утворюється, формується та використовується згідно з пунктом 25 статті 26 та статтею 68 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

                Цільовий фонд створюється з метою забезпечення додаткового фінансування соціальної сфери, закладів освіти, культури, медицини, спорту, громадських організацій, розвитку інфраструктури   і благоустрою селищної ради та інших невідкладних потреб.

            Формування та використання коштів фонду регулюються законодавством України та цим Положенням.

             Положення про цільовий фонд затверджується рішенням сесії селищної ради. Пропозиції про зміни, уточнення та доповнення до положення мають право вносити депутати селищної ради, постійні комісії селищної ради, виконавчий комітет селищної ради, селищний голова.

          Зміни, уточнення і доповнення вносяться рішенням селищної ради.

                             ІІ. ФОРМУВАННЯ ЦІЛЬОВОГО ФОНДУ

     Цільовий фонд селищної ради формується за рахунок:

2.1. Добровільних пожертв від юридичних та фізичних осіб.

2.2. Коштів самооподаткування, благодійних внесків і пожертв громадян, організацій, установ, підприємств.

2.3. Інших платежів не заборонених чинним законодавством.

         Добровільні внески, безповоротна фінансова допомога та інші надходження зараховуються на доходний рахунок, відкритий  в УДКСУ у Козелецькому районі Чернігівської області по КБКД 50110000 «Цільові фонди, утворені Верховною радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади».

 

ІІІ. ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ЦІЛЬОВОГО ФОНДУ

         Кошти цільового фонду селищного бюджету Козелецької селищної ради плануються та використовуються за ТПКВКМБ 0117691 « Виконання заходів за рахунок цільових фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади».

Кошти цільового фонду використовуються відповідно до затверджених кошторисів за рішеннями сесій селищної ради на розвиток соціальної сфери,  бюджетних установ, комунальних підприємств, а також проведення робіт по благоустрою населених пунктів селищної ради, а саме:

       - благоустрій сільських кладовищ, вивезення сміття, транспортні послуги та грейдерування;

       - для розрахунків за надання юридичних послуг;

       - придбання квітів, вінків до пам`ятників та на ритуальні послуги;

       - проведення поточного ремонту установ та об’єктів комунальної власності громади, придбання будівельних та господарчих матеріалів на  ремонт  об’єктів  комунальної власності;

       - придбання матеріалів та оплату  послуг  по обслуговуванню електромереж, повірка, приєднання, заміна електроустановок, поточні роботи з ремонту електролічильників комунальних закладів громади;

       - придбання державних прапорів;

       - придбання енергозберігаючих та світлодіодних ламп та перехідників;

  - благоустрій сміттєзвалищ;

       - чистку та хлорування колодязів;

       - ремонт та придбання запасних частин до бензопил, бензокос, придбання змащувачів, мастил;

       - придбання  предметів матеріалів, здійснення заходів із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій (у період  дії воєнного стану);

       - інші витрати, зазначені у протоколах сходів сіл старостинських округів Козелецької селищної ради.

ІV. ЗВІТНІСТЬ ПРО ФОРМУВАННЯ І ВИКОРИСТАННЯ ЦІЛЬОВОГО ФОНДУ

4.1. Інформація про формування і використання цільового фонду надається комісії з  питань, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

4.2. Кошти цільового фонду зберігаються на рахунку УДКСУ у Козелецькому районі Чернігівської області.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

 

26 квітня  2024 року

сел. Козелець

 

№ 15-34/VIII

Про затвердження Положення про облік

та використання коштів спеціального фонду

Козелецької селищної ради

Відповідно до Бюджетного Кодексу України, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити Положення про облік та використання коштів спеціального фонду Козелецької селищної ради згідно додатку.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.                                                       

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток 

до рішення тридцять четвертої сесії 

Козелецької селищної ради восьмого скликання

від 26 квітня 2024 р № 15-34/VIII

ПОЛОЖЕННЯ

про облік та використання коштів спеціального фонду

Козелецької селищної ради

                             

  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

       1.1. Спеціальний     фонд (надалі –  Фонд)  формується  відповідно  до статті  69  Бюджетного   кодексу   України   з   метою   акумулювання, використання, а також перерозподілу коштів спеціального фонду бюджетних установ, які одержуються як надходження від плати за послуги та за рахунок коштів, отриманих з інших джерел власних надходжень бюджетних установ згідно із законодавством ( далі- кошти спеціального фонду).

     1.2.  Порядок     формування       і  використання      коштів    спеціального     фонду регулюється чинним законодавством України та цим Положенням. 

     1.3.  Фонд  створений  і  діє  відповідно  до  діючого  законодавства  та  цього  Положення.

  1. ДЖЕРЕЛА ФОРМУВАННЯ ДОХІДНОЇ ЧАСТИНИ ФОНДУ

2.1. Власні надходження бюджетних установ отримуються додатково до коштів загального фонду бюджету і включаються до спеціального фонду бюджету.

2.2.Власні надходження бюджетних установ поділяються на такі групи:

перша група - надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством;

друга група - інші джерела власних надходжень бюджетних установ.

У складі першої групи виділяються такі підгрупи:

підгрупа 1 - плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю;

підгрупа 2 - надходження бюджетних установ від додаткової (господарської) діяльності;

підгрупа 3 - плата за оренду майна бюджетних установ;

підгрупа 4 - надходження бюджетних установ від реалізації в установленому порядку майна (крім нерухомого майна).

У складі другої групи виділяються такі підгрупи:

підгрупа 1 - благодійні внески, гранти та дарунки;

підгрупа 2 - кошти, що отримують бюджетні установи від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів, у тому числі заходів з відчуження для суспільних потреб земельних ділянок та розміщених на них інших об’єктів нерухомого майна, що перебувають у приватній власності фізичних або юридичних осіб;

підгрупа 3 - кошти, що отримують вищі та професійно-технічні навчальні заклади від розміщення на депозитах тимчасово вільних бюджетних коштів, отриманих за надання платних послуг, якщо таким закладам законом надано відповідне право; кошти, що отримують державні і комунальні вищі навчальні заклади, наукові установи та заклади культури як відсотки, нараховані на залишок коштів на поточних рахунках, відкритих у банках державного сектору для розміщення власних надходжень, отриманих як плата за послуги, що надаються ними згідно з основною діяльністю, благодійні внески та гранти.

       2.3. До джерел формування спеціального фонду належать власні надходження,  отримані  як  плата за  послуги, що  надаються  згідно  з основною  діяльністю; власні  надходження,  отримані  як  плата  за  оренду  та благодійні  внески  –  добровільні  пожертвування юридичних та фізичних осіб, організацій, установ, підприємств усіх  форм власності, безповоротна фінансова допомога, інша благодійна допомога.        

      2.4.  Кошти  зараховуються  на  окремі  рахунки,  які відкрито  в Управлінні  Державної  казначейської  служби  України  у  Козелецькому районі Чернігівської області за  кодами бюджетної класифікації доходів:

     - 25010100

     - 25010200

     - 25010300

     - 25010400

     - 25020100

     - 25020200.

2.5.  Якщо фактичний обсяг власних надходжень за спеціальним фондом кошторису бюджетної установи менший від планових показників, врахованих у спеціальному фонді її кошторису, розпорядник бюджетних коштів зобов'язаний до закінчення бюджетного періоду зробити зміни до спеціального фонду кошторису щодо зменшення власних надходжень і видатків з урахуванням очікуваного виконання спеціального фонду кошторису у відповідному бюджетному періоді. Розпорядники бюджетних коштів упорядковують бюджетні зобов'язання з урахуванням внесених змін до спеціального фонду кошторису.

         2.6. Якщо обсяги власних надходжень бюджетних установ перевищують відповідні витрати, затверджені законом про Державний бюджет України (рішенням про місцевий бюджет), розпорядник бюджетних коштів передбачає спрямування таких надпланових обсягів у першу чергу на погашення заборгованості з оплати праці, нарахувань на заробітну плату,  комунальних послуг та енергоносіїв.

          2.7. Зміни до спеціального фонду кошторису протягом бюджетного періоду у частині   зазначених   власних    надходжень     вносяться   на  підставі   довідок   про надходження на відповідні реєстраційні рахунки, наданих в установленому порядку органами   Казначейства,   та  довідок   про  зміни  до  кошторису    закладу,  установи (плану використання бюджетних коштів), що затверджуються у тому ж порядку, що і  кошториси   (плани  використання    бюджетних  коштів),    без  внесення  відповідних змін до бюджетного розпису за спеціальним фондом бюджету.

    Зазначені   зміни   до  спеціального    фонду    кошторису    (плану   використання бюджетних коштів) вносяться на підставі розрахунків з відповідним обґрунтуванням у  разі  виникнення  потреби  у  збільшенні  (скороченні,  перерозподілу)  надходжень та/або  видатків,  а також   використанні   залишків   бюджетних     коштів  на  початок бюджетного періоду, що утворилися на відповідному поточному рахунку в органах Казначейства.

       Головні розпорядники подають   довідки   про   внесення   змін   до кошторисів    (планів  використання    бюджетних    коштів)   органам  Казначейства    не пізніше  останнього робочого дня звітного місяця.

   Головні розпорядники    та  органи    Казначейства    ведуть   облік   таких   змін   і відображають у звітності про виконання бюджету планові показники за спеціальним фондом бюджету з урахуванням внесених змін до кошторисів (планів використання бюджетних коштів).

   2.8.  У разі отримання благодійної допомоги у натуральні формі, головні розпорядники подають до органів Казначейства  довідку про надходження у натуральній формі не пізніше останнього робочого дня місяця.

  1. ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ФОНДУ

   3.1. Власні надходження бюджетних установ використовуються (з урахуванням частини дев'ятої статті 51 Бюджетного Кодексу) на:

- покриття витрат, пов'язаних з організацією та наданням послуг, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю;

- організацію додаткової (господарської) діяльності бюджетних установ;

- утримання, облаштування, ремонт та придбання майна бюджетних установ;

- ремонт, модернізацію чи придбання нових необоротних активів та матеріальних цінностей;

- господарські потреби бюджетних установ, включаючи оплату комунальних послуг і енергоносіїв;

- організацію основної діяльності бюджетних установ;

- виконання відповідних цільових заходів.

3.2. Платежі за рахунок спеціального фонду бюджету здійснюються в межах коштів, що фактично надійшли до цього фонду на відповідну мету (з дотриманням вимог частини другої статті 57 Бюджетного Кодексу), якщо цим Кодексом та/або законом про Державний бюджет України (рішенням про місцевий бюджет) не встановлено інше.   

 3.3. Невикористані протягом року  кошти спеціального фонду  вилученню не підлягають    і  переносяться   на  наступний    бюджетний     період, а також   можуть   бути перерозподілені  на  інші  цілі,  відповідно  до  рішень  керівника  та  в  установленому законодавством порядку.

  1. БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК ТА ЗВІТНІСТЬ

                     ПРО ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ФОНДУ

       4.1.  Бухгалтерський  облік  фінансово-господарських  операцій спеціального  фонду  за  напрямами  використання  коштів  здійснюється  головними розпорядниками коштів.

      4.2.  Бухгалтерський  облік  надходжень  і  використання  коштів  спеціального  фонду здійснюється Управлінням Державної казначейської    служби  України у Козелецькому районі Чернігівської області   на   підставі   звітів,  поданих    головними  розпорядниками коштів. 

      4.3.   Звіти   про   використання   коштів   Фонду   складаються   після   закінчення  відповідного бюджетного періоду щоквартально та за рік.

     4.4.  Контроль   за   надходженням  та   використанням   коштів   спеціального фонду  здійснюють  органи,  на  які  покладено відповідні функції згідно чинного законодавства.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

26 квітня 2024 року

сел. Козелець

 

№ 16-34/VIII

Про затвердження Положення про

Центр надання адміністративних послуг

Козелецької селищної ради у новій редакції

         На виконання Закону України «Про адміністративні послуги», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг (зі змінами та доповненнями), відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.02.2013 №118 «Про затвердження Примірного положення про Центр надання адміністративних послуг», керуючись статтями 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити Положення про Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради в новій редакції, згідно з додатком.
  2. Рішення 17 сесії Козелецької селищної ради 8 скликання від 17 грудня 2021 року № 12-17/VIII «Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради у новій редакції» вважати таким, що втратило чинність.
  3. Дане рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку, згідно з додатком.

Голова  Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток до  рішення тридцять четвертої сесії

Козелецької селищної ради восьмого скликання

                                                        від 26 квітня 2024 року №16-34/VIII

Положення

про Центр надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради

(нова редакція)

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

  • Центр надання адміністративних послуг (далі - Центр або ЦНАП) є структурним підрозділом (відділом) Козелецької селищної ради, який утворено у складі виконавчих органів Козелецької селищної ради з метою забезпечення надання адміністративних та дозвільних послуг фізичним та юридичним особам (далі - суб’єктам звернень).
  • Центр підконтрольний і підзвітний Козелецькій селищній раді, підпорядкований її виконавчому комітету, селищному голові. Рішення щодо утворення, ліквідації або реорганізації Центру приймається Козелецькою селищною радою.
  • Центр у своїй діяльності керується Конституцією та Законами України

«Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про адміністративні послуги», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», «Про звернення громадян», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про захист персональних даних», «Про запобігання корупції», актами Президента України і Кабінету Міністрів України, рішеннями селищної ради, її виконавчого комітету, розпорядженнями селищного голови, даним Положенням та іншими нормативними актами.

Загальні принципи роботи учасників Центру:

доступність послуг для всіх фізичних та юридичних осіб;

дотримання стандартів надання послуг;

відповідність розміру плати за послуги вимогам законодавства;

відкритість та прозорість;

зрозумілість процедур;

оперативність у вирішенні питань;

забезпечення доступу суб'єктів звернень до інформації про стан, хід  та результати розгляду їх звернень.

  • Принципи співпраці учасників Центру:
    • суворе дотримання законодавчих та інших нормативно-правових актів, що регулюють порядок надання адміністративних послуг;
    • встановлення єдиних для усіх суб'єктів звернень та суб'єктів надання адміністративних послуг вимог відповідно до законодавства до порядку надання адміністративних послуг, проведення реєстраційних дій;
    • забезпечення рівності прав суб'єктів звернень;
    • беззастережне дотримання принципу організаційної єдності;
    • інформування всіх учасників Центру про зміни, які відбулися в законодавчих та інших нормативно-правових актах щодо процедур надання адміністративних послуг;
    • оперативне реагування та усунення виявлених недоліків, які можуть стати причиною порушення прав та законних інтересів суб'єктів звернень, термінів надання адміністративних послуг або погіршувати якість обслуговування відвідувачів;
    • сприяння налагодженню прозорих і партнерських стосунків у співпраці учасників Центру та суб'єктів звернень;
    • сприяння формуванню позитивної думки суб'єктів господарської діяльності та громадськості щодо системи надання адміністративних послуг за принципом організаційної єдності.
  • Положення про ЦНАП та порядок взаємодії його учасників (далі - Положення) встановлює єдині організаційні принципи роботи працівників виконавчих органів селищної ради, а також, інших суб’єктів надання адміністративних послуг (далі - СНАП), державних та комунальних підприємств, установ в одному приміщенні з питань організації надання адміністративних та інших публічних послуг та порядок взаємодії учасників ЦНАП з метою налагодження якісного документообігу та вирішення звернень суб’єктів звернення.
  • Порядок взаємодії, що встановлюється цим Положенням, є обов'язковим до виконання для всіх учасників ЦНАП.
  • Основні технічні вимоги до організації прийому суб’єктів звернень у ЦНАП, оснащення робочих місць працівників, залучених до роботи Центру, визначається регламентом роботи ЦНАП, а також графіком роботи, який затверджується Козелецькою селищною радою.
  • Перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП, визначається та затверджується рішенням сесії Козелецької селищної ради і включає адміністративні послуги, суб’єктами надання яких є виконавчі органи селищної ради, та адміністративні послуги, суб’єктами надання яких є органи виконавчої влади (територіальні органи/підрозділи центральних органів виконавчої влади).

До адміністративних послуг також прирівнюється надання органом місцевого самоврядування, їх посадовими особами витягів та виписок із реєстрів, довідок, копій, дублікатів документів та інші передбачені законом дії, у результаті яких суб’єкту звернення, а також об’єкту, що перебуває в

його власності, володінні чи користуванні, надається або підтверджується певний юридичний статус та/або факт.

ІІ. ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ

               На ЦНАП покладаються такі основні завдання:

  • організація надання адміністративних та дозвільних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;
  • спрощення процедури отримання адміністративних, дозвільних послуг та поліпшення якості їх надання;
  • забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора;
  • вжиття заходів щодо запровадження надання адміністративних послуг в електронній формі;
  • використання сучасних інформаційних технологій з метою доступності замовлення адміністративних та дозвільних послуг в он-лайн режимі.
    • ЦНАП забезпечує надання адміністративних послуг через адміністратора шляхом його взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг, а також у випадках передбачених законодавством – безпосередньо представниками суб’єктів надання адміністративних послуг.
    • Центр здійснює:

державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень відповідно до закону, тобто офіційне визнання і підтвердження фактів набуття, змін або припинення речових прав на нерухоме майно, обтяжень таких прав шляхом внесення відповідних записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;

державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, тобто офіційне визнання шляхом засвідчення факту створення або припинення юридичної особи, набуття або позбавлення статусу підприємця фізичної особи, зміни відомостей, містяться в Єдиному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань про юридичну та фізичну особу – підприємця, а також проведення інших реєстраційних дій відповідно до закону;

реалізацію повноважень з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб, видача Витягів про реєстрацію місця проживання, зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб, видача Витягу про зняття з реєстрації місця проживання, здійснення актуалізації даних осіб та наповнення реєстра територіальної громади;

державну реєстрацію актів цивільного стану про народження фізичної особи та її походження, шлюбу, смерті;

надання відомостей з Державного земельного кадастру;

ведення погосподарського обліку та перезакладання документів погосподарського обліку;

здійснення інших повноважень на основі та на виконання Конституції та законів України, актів Кабінету Міністрів України та інших нормативно-правових актів.

ІІІ. ПРАВА ЦНАП

  • ЦНАП під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє з центральними та місцевими органами виконавчої влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами або організаціями.
  • Безоплатно отримує від суб’єктів надання адміністративних та дозвільних послуг, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери їх управління, документи та інформацію, пов’язані з наданням таких послуг, в установленому законом порядку.
  • Отримує відомості з баз даних центральних органів виконавчої влади для належного надання адміністративних чи дозвільних послуг.
  • Взаємодіє з представниками районного ЦНАП, інших ОТГ в рамках чинних Меморандумів та угод про співпрацю.
  • Може утворювати віддалені робочі місця, а також територіальні підрозділи (за потреби).

VІ. СТРУКТУРА ЦНАП

                  Штатний розпис та структура ЦНАП затверджуються у встановленому порядку рішенням сесії Козелецької селищної ради.

               Очолює Центр (відділ) начальник Центру - державний реєстратор ЦНАП Козелецької селищної ради, на якого покладається обов’язки щодо здійснення функцій з керівництва та відповідальності за організацію його діяльності.

                 ЦНАП Козелецької селищної ради складається із начальника, заступника начальника, адміністраторів, державних реєстраторів, головних спеціалістів, головного спеціаліста-системного адміністратора та діловодів віддалених робочих місць по старостинських округах.

  • Начальник, заступник начальника, адміністратори, державні реєстратори та інші працівники ЦНАП призначаються на посаду та звільняються з посади розпорядженням Козелецького селищного голови відповідно до чинного законодавства.

                Розташування ЦНАП: 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, сел. Козелець, вул. Соборності, 27 (перший поверх адмінбудівлі).

                 З метою забезпечення зручних та доступних умов отримання адміністративних послуг суб’єктами звернень у межах старостинських округів Козелецької селищної ради при ЦНАПі утворені віддалені робочі місця для роботи діловодів Центру в яких забезпечується надання адміністративних послуг відповідно до переліку, який визначається Козелецькою селищною радою, за наступними адресами:

Берлозівський старостинський округ – 17000, Чернігівська область,    Чернігівський район, село Берлози, вулиця Каштанова, 3;

Білейківський старостинський округ - 17004, Чернігівська область,    Чернігівський район, село Білейки, вулиця Довженка,18;

Бобруйківський старостинський округ – 17070, Чернігівська область, Чернігівський район, село Бобруйки, вулиця Лесі Українки, 62;

Бригинцівський старостинський округ – 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Бригинці, вулиця Шевченка, 24а;

Булахівський старостинський округ – 17070, Чернігівська область, Чернігівський район, село Булахів, вулиця Шевченка, 32;

Данівський старостинський округ - 17080, Чернігівська область,

Чернігівський район, село Данівка, вулиця Молодіжна, 41;

Лемешівський старостинський округ – 17052, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лемеші, вулиця Магістральна, 2а;

Лихолітський старостинський округ - 17000, Чернігівська область, Чернігівський район, село Лихолітки, вулиця Свято-Воскресенська, 2 ;

Озерненський старостинський округ – 17022, Чернігівська область, Чернігівський район, село Озерне, вулиця Гайова, 29;

Омелянівський    старостинський    округ    –  17084, Чернігівська область, Чернігівський район, село Омелянів, вулиця Миру, 32а;

Патютинський    старостинський    округ     –  17051, Чернігівська область, Чернігівський район, село Патюти, вулиця  Мартиненка, 29;

Пилятинський    старостинський     округ     –  17054, Чернігівська область, Чернігівський район, село Пилятин, вулиця Шевченка, 4а;

Скрипчинський    старостинський    округ    –  17062, Чернігівська область, Чернігівський район, село Скрипчин, вулиця Центральна, 29;

Стависький старостинський округ  – 17053, Чернігівська область, Чернігівський район, село Ставиське вулиця Українська, 55а;

Село Мостище  - 17085, Чернігівська область, Чернігівський район, село Мостище, вулиця Центральна, 7;

Село Ничогівка  - 17083, Чернігівська область, Чернігівський район, село Нічогівка, вулиця Лесі Українки, 55;

Села Сираї, Карпоки, Сокирин  - 17081, Чернігівська область, Чернігівський район, село Сираї, вулиця Київська, 42;

Село Савин  - 17072, Чернігівська область, Чернігівський район, село Савин, вулиця Центральна, 75;

Села Олексіївщина, Закревське, Жеребецьке, Тополі, Гарбузин, Єрків  - 17006, Чернігівська область, Чернігівський район, село Олексіївщина, вулиця Паркова, 1.

Повноваження працівників віддаленого робочого місця визначаються відповідно до вимог Законів України «Про адміністративні        послуги», «Про місцеве самоврядування в Україні», рішеннями сесії Козелецької селищної ради, цим Положенням та посадовими інструкціями.

         Внутрішня структура Центру включає в себе організаційне поєднання в одному приміщені адміністративних органів та їх посадових осіб     і службовців, що має забезпечувати дотримання та функціонування принципу  організаційної єдності в організації надання послуг.

         Кількість представників місцевих (територіальних) органів державної виконавчої влади, державних та комунальних підприємств, установ, задіяних у роботі Центру, визначається в межах граничної чисельності робочих місць відповідно до узгоджених рішень про надання робочих місць.

  1. ПОВНОВАЖЕННЯ КЕРІВНИКА ЦНАП

5.1. Начальник Центру надання адміністративних послуг діє в рамках чинного законодавства та завдань, покладених на Центр:

  • здійснює керівництво роботою ЦНАП, несе персональну відповідальність за організацію його діяльності;
  • організовує діяльність ЦНАП, у тому числі щодо взаємодії із суб’єктами надання адміністративних та дозвільних послуг, вживає заходів до підвищення ефективності роботи Центру;
  • координує діяльність адміністраторів, державних реєстраторів та інших працівників ЦНАП, контролює якість та своєчасність виконання ними обов’язків;
  • організовує інформаційне забезпечення роботи ЦНАП, роботу із засобами масової інформації, визначає зміст та час проведення інформаційних заходів;
  • сприяє підвищенню кваліфікації персоналу ЦНАП;
  • сприяє створенню належних умов праці, вносить пропозиції щодо покращення матеріально-технічного забезпечення ЦНАП;
  • розглядає скарги на діяльність чи бездіяльність адміністраторів; державних реєстраторів та інших працівників ЦНАП;
  • може здійснювати функції адміністратора;
  • - виконує інші повноваження згідно з актами законодавства та Положенням про ЦНАП;
  • представляє ЦНАП при взаємодії з представниками ЦНАП Чернігівської райдержадміністрації, іншими громадами;
  • бере участь у роботі грантових Програм та проектів, спрямованих на розбудову ЦНАП.

VІ. ЗАГАЛЬНО – ОРГАНІЗАЦІЙНІ  ПИТАННЯ

 

         Суб’єкт звернення для отримання адміністративної послуги у ЦНАП звертається до адміністратора - посадової особи Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради, або у випадках передбачених законодавством – представника суб’єкта надання адміністративних послуг.

            Основними завданнями адміністратора є:

  • надання суб’єктам звернень вичерпної інформації і консультацій щодо вимог та порядку надання адміністративних та дозвільних послуг;
  • прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних та дозвільних послуг, здійснення їх реєстрації та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних чи дозвільних послуг не пізніше наступного робочого дня після їх отримання з дотриманням вимог Закону України “Про захист персональних даних”;
  • складення у випадках, передбачених законодавством, а також на вимогу суб’єкта звернення заяв в електронній формі, їх друк і надання суб’єкту звернення для перевірки та підписання;
  • видача або забезпечення надсилання через засоби поштового зв’язку суб’єктам звернень результатів надання адміністративних послуг (у тому числі рішення про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення), повідомлення про можливість отримання адміністративних послуг, оформлених суб’єктами надання адміністративних послуг;
  • організаційне забезпечення надання адміністративних та дозвільних послуг суб’єктами їх надання;
  • здійснення контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних чи дозвільних послуг строку розгляду справ та прийняття рішень;
  • надання адміністративних та дозвільних послуг у випадках, передбачених законом;
  • складення протоколів про адміністративні правопорушення у випадках, передбачених законом;
  • надання адміністративних та дозвільних послуг з використанням сучасних інформаційних технологій, систем ідентифікації особи (надання онлайн послуг).
    • Адміністратор має право:
  • безоплатно одержувати від суб’єктів надання адміністративних та дозвільних послуг, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери їх управління, документи та інформацію, пов’язані з наданням таких послуг, в установленому законом порядку;
  • погоджувати документи (рішення) в інших державних органах, органах влади та органах місцевого самоврядування, отримувати їх висновки з метою надання адміністративної чи дозвільної послуги без залучення суб’єкта звернення з дотриманням вимог Закону України “Про захист персональних даних”;
  • інформувати керівника ЦНАП та суб’єктів надання адміністративних чи дозвільних послуг про порушення строку розгляду заяв про надання адміністративної (дозвільної) послуги, вимагати вжиття заходів до усунення виявлених порушень;
  • посвідчувати власним підписом та печаткою (штампом) копії (фотокопії) документів і виписок з них, витягів з реєстрів та баз даних, які необхідні для надання адміністративної чи дозвільної послуги;
  • порушувати клопотання перед керівником Центру щодо вжиття заходів з метою забезпечення ефективної роботи Центру;
  • отримувати відомості з баз даних центральних органів виконавчої влади для належного надання адміністративних чи дозвільних послуг;
  • від імені виконавчого органу селищної ради розглядати справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 197, 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення, і накладати адміністративні стягнення.
    • Адміністратор має іменну печатку (штамп) із зазначенням його прізвища, імені, по батькові та найменування ЦНАП.

6.5 Державний реєстратор має печатку, зразок та опис якої встановлюється Міністерством юстиції України. Державний реєстратор самостійно приймає рішення за результатом розгляду заяв про державну реєстрацію прав та їх обтяжень. Втручання в діяльність державного реєстратора, крім випадків, передбачених законодавством України, забороняється і тягне за собою відповідальність згідно із законом.

  • Повноваження державного реєстратора, передбачені Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб- підприємців та громадських формувань", з прийому документів для надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та видачі оформлених результатів їх надання можуть виконувати адміністратори ЦНАП.
  • Повноваження державного реєстратора, передбачені Законом України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", з видачі та прийому документів можуть виконувати адміністратори ЦНАП.
  • При створені віддалених робочих місць для роботи адміністраторів (діловодів) Центру дотримуються вимоги організації надання адміністративних послуг, які визначені Законом України «Про адміністративні послуги» (стенди, вивіски, графік роботи, бланки заяв, зразки їх заповнення, зони очікування та інше), «Про місцеве самоврядування в Україні», рішеннями сесії Козелецької селищної ради, цим положенням та посадовими інструкціями.

            За рішенням органу, який утворив ЦНАП, в ньому також може здійснюватися:

прийняття звітів, декларацій, скарг;

- надання консультацій;

- прийняття та видача документів, не пов’язаних з наданням  адміністративних послуг;

- довідок.

           Час прийому суб’єктів звернень у ЦНАП становить не менш як п’яті днів на тиждень та сім годин на день без перерви на обід і є загальним (єдиним) для всіх адміністративних та дозвільних послуг, що надаються через ЦНАП, але не менше, ніж 40 годин на тиждень. Центр не рідше ніж один день на тиждень здійснює прийом суб’єктів звернень до двадцятої години.

Конкретний режим роботи Центру, зокрема дні та години прийому суб’єктів звернення, визначаються Козелецькою селищною радою відповідно до законодавства.

           Фінансування та матеріально-технічне забезпечення діяльності ЦНАП здійснюється за рахунок державного та місцевого бюджетів, а також з інших джерел дозволених законодавством.

VІІ. НАДАННЯ СУПУТНІХ ПОСЛУГ У ЦЕНТРІ

           У приміщеннях Центру можуть надаватися супутні послуги (виготовлення копій документів, продаж канцелярських товарів, надання банківських послуг тощо) суб’єктами господарювання відповідно до чинного                       законодавства.

           Надання платних супутніх послуг суб’єктами надання адміністративних послуг, адміністративними органами, адміністраторами, представниками суб'єктів надання адміністративних послуг у Центрі забороняється.

VІІІ. МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ

                        ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРУ

Фінансування діяльності Центру здійснюється за рахунок коштів місцевого, державного бюджетів, грандів міжнародних та українських організацій та інших джерел, не заборонених чинним законодавством України.

ІХ. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

           Посадові особи, уповноважені відповідно до Закону надавати адміністративні послуги, адміністратори, представники учасників Центру несуть дисциплінарну, цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність, передбачену Законом, за порушення вимог законодавства у сфері надання адміністративних послуг.

              Дії або бездіяльність посадових осіб, уповноважених відповідно до Закону надавати адміністративні послуги, адміністраторів, державних реєстраторів, представників учасників Центру, керівників Центру та його працівників віддалених робочих місць можуть бути оскаржені у встановленому Законом порядку.

           Шкода, заподіяна фізичним або юридичним особам посадовими особами, уповноваженими відповідно до Закону надавати адміністративні послуги, представниками учасників Центру, внаслідок їх неправомірних дій або прийнятих ними рішень, відшкодовується у встановленому Законом порядку.

           Козелецька селищна рада, учасник Центру, відшкодувавши шкоду, заподіяну посадовою особою, уповноваженою відповідно до Закону надавати адміністративні послуги, представником учасника Центру, внаслідок незаконно прийнятих ними рішень, дій чи бездіяльності, мають право зворотної вимоги до винної особи згідно із Законом.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта  сесія восьмого скликання)

26 квітня 2024 року

сел.Козелець                                                                                  

№ 17-34/VIII

Про затвердження Регламенту роботи

Центру надання  адміністративних  послуг

Козелецької селищної ради у новій редакції

          Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2013 року №588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг» (зі змінами), керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити Регламент роботи Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради у новій редакції, згідно з додатком.
  2. Рішення п’ятнадцятої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 28.10.2021 року № 12-15/VIII «Про затвердження Регламенту роботи центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради у новій редакції», вважати таким, що втратило чинність.
  3. Дане рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення, законності та правопорядку.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

                                                                   

Додаток

                                                                       до рішення тридцять четвертої сесії

                                                                             Козелецької селищної ради восьмого скликання

             від 26 квітня 2024 року № 17-34/VIII

РЕГЛАМЕНТ

РОБОТИ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ КОЗЕЛЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

(нова редакція)

РОЗДІЛ 1. ЗАГАЛЬНІ ЧАСТИНА

1.1. Цей Регламент визначає порядок організації роботи Центру надання адміністративних послуг Козелецької селищної ради (далі – ЦНАП або Центр), його територіальних підрозділів, віддалених (у тому числі пересувних) робочих місць адміністраторів, порядок дій адміністраторів центру та їх взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг.

1.2. У цьому Регламенті терміни вживаються у значенні, наведеному в Законі України «Про адміністративні послуги».

1.3. Надання адміністративних послуг у ЦНАП здійснюється з дотриманням таких принципів:

верховенства права, у тому числі законності та юридичної визначеності;

стабільності;

рівності перед законом;

відкритості та прозорості;

оперативності та своєчасності;

доступності інформації про надання адміністративних послуг;

захищеності персональних даних;

раціональної мінімізації кількості документів та процедурних дій, що вимагаються для отримання адміністративних послуг;

неупередженості та справедливості;

доступності та зручності для суб’єктів звернення.

1.4. ЦНАП у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, актами центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Положенням про Центр та Регламентом роботи  Центру.

РОЗДІЛ 2. ВИМОГИ ДО ПРИМІЩЕННЯ, В ЯКОМУ РОЗМІЩУЄТЬСЯ ЦЕНТР

2.1. ЦНАП розміщується в центральній частині селища Козелець в зручному для суб’єктів звернення місці з розвинутою транспортною інфраструктурою.

На вході до приміщення (будівлі) розміщуються вивіска з позначенням “Центр надання адміністративних послуг” або “Центр Дії”, яке дублюється у тактильному вигляді та шрифтом Брайля. Позначення “Центр надання адміністративних послуг” та “Центр Дії” можуть розміщуватися одночасно.

Перед входом до приміщення розміщуються тактильні та контрастні позначки для осіб з інвалідністю з порушеннями зору.

Вхід до приміщень центру, який має сходи, повинен бути облаштований кнопкою виклику, пандусом та поручнями з обох боків для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, а також місцями для тимчасового розміщення дитячих колясок.

У приміщенні центру облаштовується санітарна кімната з урахуванням потреб осіб з інвалідністю, зокрема тих, що пересуваються на кріслах колісних, та інших маломобільних груп населення.

Облаштування центру позначенням “Центр Дії”, навігаційними табличками (табличками, які використовуються для орієнтування у центрі), піктограмами здійснюється за зразками згідно з додатками 1-4 Постанови Кабінету Міністрів України № 588 від 01.08.2013 року .

Для оздоблення стін рекомендоване використання кольорів згідно з додатком 5 Постанови Кабінету Міністрів України № 588 від 01.08.2013 року.

У кольорі чи елементах меблів рекомендованим є використання хоча б одного з кольорів, яким оздоблено стіни центру.

Облаштування центру здійснюється з дотриманням вимог щодо інклюзивності будівель і споруд, передбачених Державними будівельними нормами ДБН В.2.2-40:2018 “Будинки і споруди. Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення” стосовно їх доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

На прилеглій до центру території облаштовуються місця для безоплатної стоянки автомобільного транспорту суб’єктів звернення, зокрема відповідно позначені місця для автотранспортних засобів, якими керують (в яких перевозяться) особи з інвалідністю, у кількості, визначеній Законом України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”. Будівлі, приміщення та стоянки центру облаштовуються з урахуванням потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення згідно з вимогами відповідних державних будівельних норм, стандартів і правил. На прилеглих вулицях розміщуються інформаційні таблички, на яких зазначається місце розташування центру.

2.2. Приміщення ЦНАП поділяється на відкриту та закриту частини.

У відкритій частині здійснюється прийом, консультування, інформування та обслуговування суб’єктів звернення працівниками центру. Суб’єкти звернення мають безперешкодний доступ до такої частини центру.

Відкрита частина включає:

сектор прийому;

сектор інформування;

сектор очікування;

сектор обслуговування.

Відкрита частина розміщується на першому поверсі будівлі за умови створення належних умов для безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщень будівлі.

Закрита частина призначена виключно для опрацювання документів, пошти, надання консультацій та здійснення попереднього запису суб’єктів звернення на прийом до адміністраторів за допомогою засобів телекомунікації (телефону, електронної пошти, інших засобів зв’язку), а також збереження документів, справ, журналів обліку/реєстрації (розміщення архіву).

Вхід до закритої частини центру суб’єктам звернення забороняється.

Закрита частина може розміщуватися на інших поверхах, ніж відкрита частина.

2.3. Сектор прийому облаштовується при вході до приміщення центру. У ньому здійснюється загальне інформування та консультування суб’єктів звернення з питань роботи центру.

2.4. Сектор інформування облаштовується з метою ознайомлення суб’єктів звернення з порядком та умовами надання адміністративних послуг.

У секторі інформування розміщуються інформаційні стенди, постери (плакати) та/або інформаційні термінали в зручному для перегляду місці, що містять актуальну, вичерпну інформацію, необхідну для одержання адміністративних послуг, а також інформацію щодо можливостей отримання послуг он-лайн в електронному вигляді, інформацію щодо здійснення консультування підприємців (“Дія. Бізнес”) (у разі проведення такого консультування в приміщеннях центру), інформацію щодо здійснення прийому суб’єктів звернення з надання безоплатної правової допомоги (у разі проведення такого прийому в приміщеннях центру), а також інформацію щодо електронного урядування та електронної демократії, розвитку цифрових навичок та цифрових прав громадян, цифрових інновацій та технологій.

Сектор інформування облаштовується столами, стільцями, комп’ютерною технікою з вільним доступом до Інтернету та забезпечується канцелярськими товарами для заповнення суб’єктами звернення необхідних документів.

Для висловлення суб’єктами звернень зауважень і пропозицій щодо якості надання адміністративних послуг приміщення, де розміщені сектор інформування центру, територіальний підрозділ центру, віддалене (у тому числі пересувне) робоче місце адміністратора, облаштовуються відповідними засобами (зокрема скринькою) та/або в них розміщується в доступному місці книга відгуків і пропозицій.

Для встановлення зворотного зв’язку із суб’єктами звернень в електронній формі у зазначеному приміщенні розміщується інформація, що містить гіпертекстові посилання та QR-коди на форми-опитувальники (анкети) для оцінювання суб’єктами звернення якості наданих їм адміністративних послуг, в тому числі на комп’ютерній техніці, у терміналах, інших технічних засобах, а також на відповідних веб-сайтах. Зазначена інформація розміщується окремо в секторах прийому, інформування, очікування та обслуговування.

2.5. Сектор очікування розміщується в просторому приміщенні, площа якого визначається залежно від кількості осіб, які звертаються до центру протягом дня, та облаштовується столами для оформлення документів та в достатній кількості стільцями, кріслами тощо.

У секторі очікування облаштовуються місця для суб’єктів звернень в центрах, утворених на території міських, селищних, сільських територіальних громад. Їх рекомендована кількість від 10 до 20 тис. осіб, - не менш як 10 місць.

Сектор очікування у разі потреби обладнується автоматизованою системою керування чергою, системою звукового інформування осіб похилого віку та осіб з інвалідністю з порушеннями зору.

У приміщеннях центру, його територіальних підрозділів, у приміщеннях, де розміщені віддалені робочі місця адміністраторів, та на пересувних віддалених робочих місцях адміністраторів створюються умови для оплати суб’єктами звернень адміністративного збору (зокрема, розміщуються банкомати, платіжні термінали (у тому числі POS-термінали, програмно-технічні комплекси самообслуговування).

2.6. Сектор обслуговування повинен бути утворений за принципом відкритості розміщення робочих місць. Для швидкого обслуговування суб’єктів звернень робочі місця адміністраторів можуть розподілятися за принципом прийому і видачі документів. Кожне робоче місце для прийому суб’єктів звернення повинно мати інформаційну табличку із зазначенням номера такого місця, прізвища, імені, по батькові та посади адміністратора центру.

2.7. Площа секторів очікування та обслуговування центру, його територіального підрозділу та приміщення, де розміщено віддалене робоче місце адміністратора, а також площа пересувного віддаленого робочого місця адміністратора “Мобільний центр” повинна бути достатньою для забезпечення зручних та комфортних умов для прийому суб’єктів звернення і роботи адміністраторів центру.

Рекомендована площа секторів очікування та обслуговування становить для центрів, утворених на території міських, селищних, сільських територіальних громад з населенням: від 10 до 50 тис. осіб, - не менш як 50 кв. метрів.

2.8. На інформаційних стендах або інформаційних терміналах розміщується інформація, зокрема, про:

найменування центру, його місцезнаходження та місцезнаходження його територіальних підрозділів, віддалених робочих місць адміністраторів, місця розташування майданчиків, на яких працюють пересувні віддалені робочі місця адміністратора “Мобільний центр” (в разі їх утворення), номери телефонів для довідок, факсу, адресу веб-сайту, електронної пошти;

графік роботи центру, його територіальних підрозділів, віддалених (у тому числі пересувних) робочих місць адміністраторів (в разі їх утворення) (прийомні дні та години, вихідні дні), який затверджується органом, що утворив центр, з урахуванням потреб суб’єктів звернення та відповідно до вимог Закону України “Про адміністративні послуги”;

перелік адміністративних послуг, які надаються через центр, його територіальні підрозділи, віддалені (у тому числі пересувні) робочі місця адміністраторів (в разі їх утворення), та відповідні інформаційні картки адміністративних послуг;

строки надання адміністративних послуг;

бланки заяв та інших документів, необхідних для звернення за отриманням адміністративних послуг, а також зразки їх заповнення;

платіжні реквізити для оплати платних адміністративних послуг;

супутні послуги, які надаються в приміщенні центру;

прізвище, ім’я, по батькові керівника центру, контактні телефони, адресу електронної пошти;

користування інформаційними терміналами (у разі їх наявності);

користування автоматизованою системою керування чергою (у разі її наявності);

положення про центр;

регламент центру;

графік прийому суб’єктів звернення посадовими особами органу, що утворив центр, сільським, селищним, міським головою, керівником військово-цивільної адміністрації населеного пункту (у разі проведення такого прийому в приміщеннях центру, його територіальних підрозділів, у приміщеннях, де розміщені віддалені робочі місця адміністраторів або на пересувних віддалених робочих місцях адміністраторів);

графік надання консультацій, прийому суб’єктів звернень суб’єктами, які забезпечують консультування та прийом у приміщеннях центру;

інформацію щодо можливостей отримання послуг он-лайн в електронному вигляді;

інформацію щодо електронного урядування та електронної демократії, розвитку цифрових навичок та цифрових прав громадян, цифрових інновацій та технологій.

2.9. Перелік адміністративних послуг, які надаються через центр, його територіальні підрозділи, віддалені (у тому числі пересувні) робочі місця адміністраторів (в разі їх утворення), повинен розміщуватися у доступному та зручному для суб’єктів звернення місці, у тому числі на інформаційному терміналі (у разі його наявності). Адміністративні послуги в переліку групуються за моделлю життєвих ситуацій суб’єктів звернення та/або сферами правовідносин (законодавства), та/або суб’єктами надання адміністративних послуг.

Перелік адміністративних послуг, які надаються через територіальні підрозділи центру, віддалені (у тому числі пересувні) робочі місця адміністраторів (у разі їх утворення), затверджується органом, що утворив центр, з урахуванням потреб суб’єктів звернення.

2.10. Бланки заяв, необхідні для замовлення адміністративних послуг, розміщуються на стендах-накопичувачах або стелажах із вільним доступом до них суб’єктів звернення або на веб-сайті центру (веб-сайті органу, що утворив центр).

2.11. Особам з інвалідністю та іншим маломобільним групам населення забезпечується вільний доступ до інформації, зазначеної в цьому розділі, шляхом розміщення буклетів, інформаційних листів на стендах, інших необхідних матеріалів, надрукованих шрифтом Брайля. У разі можливості на інформаційних терміналах розміщується голосова інформація та відеоінформація, а також здійснюється інформування в інший спосіб, який є зручним для осіб з інвалідністю, зокрема осіб з порушеннями слуху, зору, та інших маломобільних груп населення.

Для забезпечення надання адміністративних послуг суб’єктам звернення, які є глухими, німими або глухонімими, до роботи центру може залучатися перекладач жестової мови.

2.12. У разі надання адміністративних послуг через центр консультації з питань надання таких послуг проводяться (у тому числі представниками суб’єктів надання адміністративних послуг) виключно у центрі, його територіальних підрозділах, на віддалених робочих місцях адміністраторів.

РОЗДІЛ 3. ІНФОРМАЦІЙНА ТА ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТКИ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

3.1. Орган, що утворив центр, а також керівник центру можуть вносити суб’єктові надання адміністративної послуги пропозиції щодо необхідності внесення змін до затверджених інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг (у тому числі для документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності).

3.2. У разі внесення змін до законодавства щодо надання адміністративної послуги суб’єкт її надання своєчасно інформує про це орган, що утворив центр, а також керівника центру, готує пропозиції щодо внесення змін до інформаційних та/або технологічних карток згідно із законодавством.

3.3. Інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, які надаються через Центр суб’єктом надання  яких є Козелецька  селищна рада затверджуються відповідним рішенням Козелецької селищної ради.

 

РОЗДІЛ 4. РОБОТА ІНФОРМАЦІЙНОГО ПІДРОЗДІЛУ ЦЕНТРУ

4.1. Для надання допомоги суб’єктам звернення у користуванні інформаційними терміналами та автоматизованою системою керування чергою (у разі їх наявності), консультування із загальних питань організації роботи центру та порядку прийому суб’єктів звернення у центрі може утворюватися інформаційний підрозділ.

Інформаційний підрозділ центру також:

інформує за усним клопотанням суб’єкта звернення про належність порушеного ним питання до компетенції центру;

консультує суб’єктів звернення щодо порядку внесення плати (адміністративного збору) за надання платних адміністративних послуг, надає інформацію про платіжні реквізити для сплати адміністративного збору;

надає іншу інформацію та допомогу, що необхідні суб’єктам звернення до прийому їх адміністратором.

4.2. Орган, що утворив центр, створює та забезпечує роботу веб-сайту центру або окремого розділу на своєму веб-сайті, де розміщується інформація, зазначена в пункті 2.8 цього регламенту, а також відомості про найближчі зупинки громадського транспорту, під’їзні шляхи, місця паркування, доступність центру для осіб з інвалідністю з порушеннями зору, слуху, опорно-рухового апарату, інша корисна для суб’єктів звернення інформація.

4.3. Інформація, яка розміщується в приміщенні центру (в тому числі на інформаційних терміналах) та на веб-сайті, повинна бути актуальною і вичерпною.

Інформація на веб-сайті центру має бути зручною для пошуку та копіювання.

4.4. Суб’єктам звернення, які звернулися до центру (його територіальних підрозділів, до адміністраторів, що працюють на віддалених (у тому числі пересувних) робочих місцях, з використанням засобів телекомунікаційного зв’язку (телефону, електронної пошти, інших засобів зв’язку), забезпечується можливість отримання інформації про надання адміністративних послуг у спосіб, що аналогічний способу звернення, або в інший вибраний суб’єктом звернення спосіб.

РОЗДІЛ 5. КЕРУВАННЯ ЧЕРГОЮ В ЦНАП

5.1. З метою забезпечення зручності та оперативності обслуговування суб’єктів звернення у центрі (його територіальних підрозділах, на віддалених (у тому числі пересувних) робочих місцях адміністраторів) вживаються заходи для запобігання утворенню черги, а у разі її утворення - для керування чергою.

5.2. У разі запровадження автоматизованої системи керування чергою суб’єкт звернення для прийому адміністратором центру реєструється за допомогою термінала в такій системі, отримує відповідний номер у черзі та очікує на прийом. Автоматизована система керування чергою може передбачати персоніфіковану реєстрацію суб’єкта звернення (із зазначенням його прізвища та імені).

5.3. У центрі, його територіальних підрозділах, на віддалених (у тому числі пересувних) робочих місцях адміністраторів, може здійснюватися попередній запис суб’єктів звернення на прийом до адміністратора на визначену дату та час. Попередній запис може здійснюватися шляхом особистого звернення до центру, його територіальних підрозділів, адміністраторів центру, що працюють на віддалених (у тому числі пересувних) робочих місцях, з використанням телефонного зв’язку та/або електронної реєстрації на веб-сайті центру (сторінки на веб-сайті органу, що утворив центр) чи за допомогою Національної веб-платформи центрів надання адміністративних послуг. Прийом суб’єктів звернення, які зареєструвалися шляхом попереднього запису, здійснюється у визначені керівником центру години.

5.4. Центр може здійснювати керування чергою в інший спосіб, гарантуючи дотримання принципу рівності суб’єктів звернення.

РОЗДІЛ 6. ПРИЙНЯТТЯ ЗАЯВИ ТА ІНШИХ ДОКУМЕНТІВ У ЦНАП

6.1. Прийняття від суб’єкта звернення заяви та інших документів, необхідних для надання адміністративної послуги (далі - вхідний пакет документів), та повернення документів з результатом надання адміністративної послуги (далі - вихідний пакет документів) здійснюється виключно в центрі або його територіальних підрозділах, віддалених (у тому числі пересувних) робочих місцях адміністраторів (в разі їх утворення).

За рішенням органу, який утворив центр, окремі завдання адміністратора, пов’язані з отриманням вхідного пакета документів, видачею результатів надання адміністративних послуг, може виконувати староста, а також у випадках, передбачених законодавством, інша уповноважена посадова особа виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, військово-цивільної адміністрації населеного пункту.

У випадках, передбачених законодавством, а також на вимогу суб’єкта звернення адміністратор центру складає заяву в електронній формі, друкує її та надає суб’єкту звернення для перевірки та підписання.

Прийняття заяв для отримання адміністративних послуг від фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, здійснюється незалежно від реєстрації їх місця проживання, крім випадків, передбачених законом.

Заяви від юридичних осіб приймаються за місцезнаходженням таких осіб або у випадках, передбачених законом, за місцем провадження діяльності або місцезнаходженням відповідних об’єктів, якщо інше не встановлено законом.

6.2. Прийняття від суб’єктів господарювання заяви про видачу документів дозвільного характеру та документів, що додаються до неї, декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства, видача (переоформлення, анулювання) документів дозвільного характеру, які оформлені дозвільними органами, та зареєстрованих декларацій здійснюються відповідно до Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”.

6.3. Суб’єкт звернення має право подати вхідний пакет документів у центрі (його територіальному підрозділі, віддаленому (у тому числі пересувному) робочому місці адміністратора (в разі їх утворення) особисто, через представника (законного представника), надіслати його поштою (рекомендованим листом з описом вкладення) або у випадках, передбачених законом, за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку.

Заява для отримання адміністративної послуги в електронній формі подається через Єдиний державний вебпортал електронних послуг, у тому числі через інтегровані з ним інформаційні системи державних органів та органів місцевого самоврядування.

6.4. У разі коли вхідний пакет документів подається представником (законним представником) суб’єкта звернення, пред’являються документи, що посвідчують особу представника та засвідчують його повноваження.

6.5. Адміністратор центру перевіряє відповідність вхідного пакета документів інформаційній картці адміністративної послуги, у разі потреби надає допомогу суб’єктові звернення в заповненні бланка заяви. У разі коли суб’єкт звернення припустився неточностей або помилки під час заповнення бланка заяви, адміністратор повідомляє суб’єктові звернення про відповідні недоліки та надає необхідну допомогу в їх усуненні.

6.6. Адміністратор центру складає опис вхідного пакета документів, у якому зазначаються інформація про заяву та перелік документів, поданих суб’єктом звернення до неї, у двох примірниках.

6.7. Суб’єктові звернення надається примірник опису вхідного пакета документів за підписом і з проставленням печатки (штампа) відповідного адміністратора центру, а також відмітки про дату та час його складення. Другий примірник опису вхідного пакета документів зберігається в матеріалах справи, а у разі здійснення в центрі електронного документообігу - в електронній формі.

6.8. Адміністратор центру під час отримання вхідного пакета документів зобов’язаний з’ясувати прийнятний для суб’єкта звернення спосіб його повідомлення про результат надання адміністративної послуги, а також бажане місце отримання оформленого результату надання адміністративної послуги (в центрі, його територіальному підрозділі, віддаленому (у тому числі пересувному) робочому місці адміністратора (в разі їх утворення), спосіб передачі суб’єктові звернення вихідного пакета документів (особисто, засобами поштового зв’язку, у тому числі кур’єром за додаткову плату, або телекомунікаційного зв’язку чи в інший вибраний суб’єктом звернення спосіб), про що зазначається в описі вхідного пакета документів у паперовій та/або електронній формі.

6.9. Адміністратор центру здійснює реєстрацію вхідного пакета документів шляхом внесення даних до журналу реєстрації (у паперовій та/або електронній формі). Після внесення даних справі присвоюється номер, за яким здійснюється її ідентифікація та який фіксується на бланку заяви і в описі вхідного пакета документів.

Реєстрація та облік заяв, вхідних пакетів документів та оформлених результатів надання адміністративних послуг у центрі, його територіальному підрозділі та на віддаленому (у тому числі пересувному) робочому місці адміністратора може вестися централізовано (зокрема шляхом запровадження електронного документообігу) або окремо в центрі, його територіальному підрозділі та на віддаленому (у тому числі пересувному) робочому місці адміністратора.

6.10. У разі коли вхідний пакет документів отримано засобами поштового зв’язку і він не містить інформації про прийнятний для суб’єкта звернення спосіб його повідомлення, адміністратор центру не пізніше наступного робочого дня надсилає суб’єктові звернення опис вхідного пакета документів електронною поштою (та/або його відскановану копію) чи іншими засобами телекомунікаційного зв’язку або поштовим відправленням.

6.11. Після реєстрації вхідного пакета документів адміністратор центру формує справу у паперовій та/або електронній формі та в разі потреби здійснює її копіювання та/або сканування.

6.12.  Інформацію про вчинені дії адміністратор центру вносить до листа про проходження справи у паперовій та/або електронній формі (крім випадків, коли адміністратор є суб’єктом надання адміністративної послуги). Лист про проходження справи також містить відомості про послідовність дій (етапів), необхідних для надання адміністративної послуги, та залучених суб’єктів надання адміністративних послуг.

РОЗДІЛ 7. ОПРАЦЮВАННЯ СПРАВИ

(ВХІДНОГО ПАКЕТА ДОКУМЕНТІВ)

7.1. Після вчинення дій, передбачених пунктами 6.1.-6.10 цього регламенту, адміністратор центру зобов’язаний невідкладно, але не пізніше наступного робочого дня з урахуванням графіка роботи суб’єкта надання адміністративної послуги, надіслати (передати) вхідний пакет документів суб’єктові надання адміністративної послуги, до компетенції якого належить питання прийняття рішення у справі, про що робиться відмітка в листі про проходження справи із зазначенням часу, дати та найменування суб’єкта надання адміністративної послуги, до якого її надіслано, та проставленням печатки (штампа) адміністратора, що передав відповідні документи, та у разі потреби оформляється акт приймання-передачі.

7.2. Передача справ у паперовій формі від центру (його територіального підрозділу, віддаленого робочого місця адміністратора (в разі їх утворення) до суб’єкта надання адміністративної послуги здійснюється в порядку, визначеному органом, що утворив центр, але не менше ніж один раз протягом робочого дня, шляхом отримання справ представником суб’єкта надання адміністративної послуги або їх доставки працівником центру, надсилання відсканованих документів з використанням засобів телекомунікаційного зв’язку або в інший спосіб.

Передача справ до суб’єкта надання адміністративної послуги може здійснюватися шляхом надсилання електронних копій оригіналів паперових документів (фотокопій) з використанням засобів телекомунікаційного зв’язку, зокрема через систему електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів, передача справ у паперовій формі у такому разі не здійснюється, крім випадків, передбачених законодавством.

7.3. Після отримання справи суб’єкт надання адміністративної послуги зобов’язаний внести запис про її отримання із зазначенням дати та часу, прізвища, імені, по батькові відповідальної посадової особи до листа про проходження справи та до акта приймання-передачі (у разі його оформлення).

7.4. Контроль за дотриманням суб’єктами надання адміністративних послуг строків розгляду справ та прийняття рішень здійснюється адміністраторами центру відповідно до розподілу обов’язків за рішенням керівника центру.

7.5. Суб’єкт надання адміністративної послуги зобов’язаний:

1) своєчасно інформувати центр про перешкоди у дотриманні строку розгляду справи та прийнятті рішення, інші проблеми, що виникають під час розгляду справи;

надавати інформацію на усний або письмовий запит (у тому числі шляхом надсилання на адресу електронної пошти) адміністратора центру про хід розгляду справи.

У разі виявлення факту порушення вимог законодавства щодо розгляду справи (строків надання адміністративної послуги тощо) адміністратор центру невідкладно інформує про це керівника центру.

РОЗДІЛ 8. ПЕРЕДАЧА ВИХІДНОГО ПАКЕТА ДОКУМЕНТІВ СУБ’ЄКТОВІ ЗВЕРНЕННЯ

8.1. Суб’єкт надання адміністративної послуги невідкладно, але не пізніше наступного робочого дня після оформлення результату надання адміністративної послуги, формує вихідний пакет документів та передає його до центру (його територіального підрозділу, віддаленого (у тому числі пересувного) робочого місця адміністратора (в разі їх утворення), про що зазначається в листі про проходження справи та в акті приймання-передачі (у разі його оформлення).

8.2. Адміністратор центру невідкладно у день надходження вихідного пакета документів повідомляє про результат надання адміністративної послуги суб’єктові звернення у спосіб, зазначений в описі вхідного пакета документів, здійснює реєстрацію вихідного пакета документів шляхом внесення відповідних відомостей до листа про проходження справи, а також до відповідного реєстру в паперовій та/або електронній формі.

8.3. Вихідний пакет документів передається суб’єктові звернення особисто під підпис (у тому числі його представникові (законному представникові)) у разі пред’явлення документа, що посвідчує особу та/або засвідчує його повноваження, або у випадках, передбачених законодавством, передається в інший прийнятний для суб’єкта звернення спосіб.

Інформація про дату отримання вихідного пакета документів суб’єктом звернення зазначається в описі вхідного пакета документів або в іншому документі, визначеному органом, що утворив центр, і зберігається в матеріалах справи.

У разі коли способом отримання результатів надання адміністративних послуг обрано засоби поштового зв’язку, такий документ вкладається в рекомендований лист з позначкою “Адміністративна послуга”, яка проставляється працівником центру, і передається представнику оператора поштового зв’язку за накладною, під підпис.

8.4. У разі незазначення суб’єктом звернення зручного для нього способу отримання вихідного пакета документів та/або його неотримання в центрі протягом трьох місяців відповідні документи передаються суб’єкту надання адміністративних послуг для архівного зберігання.

8.5. У разі коли адміністративна послуга надається невідкладно, адміністратор центру реєструє інформацію про результат розгляду справи в журналі (у паперовій та/або електронній формі), негайно формує вихідний пакет документів та передає його суб’єктові звернення.

8.6. Відповідальність за несвоєчасне та неналежне надання адміністративних послуг несуть суб’єкти надання таких послуг та в межах повноважень адміністратори і керівник центру.

8.7. Інформація про кожну надану адміністративну послугу та справу в паперовій (копія документів) та/або електронній (скановані копії документів) формі (заява суб’єкта звернення та інші документи, визначені органом, що утворив центр) за рішенням органу, що утворив центр, може зберігатися в приміщенні центру, його територіального підрозділу, приміщенні, де розміщено віддалене робоче місце адміністратора.

У разі надання адміністративної послуги за допомогою державних реєстрів інформація про послугу зберігається у відповідному реєстрі.

Інформація про адміністративні послуги, надані територіальним підрозділом, адміністратором центру, що працює на віддаленому робочому місці, подається центру для узагальнення в порядку, визначеному регламентом центру.

Усі матеріали справи зберігаються у суб’єкта надання адміністративної послуги.

8.7.1 Суб’єкт звернення може відкликати свою заяву про надання адміністративної послуги до моменту прийняття рішення у справі, крім випадків, визначених законодавством.

Адміністратор центру невідкладно у день надходження заяви здійснює її реєстрацію, про що робиться відмітка в листі про проходження справи із зазначенням часу та дати отримання заяви про відкликання, та невідкладно, але не пізніше наступного робочого дня, передає суб’єкту надання адміністративної послуги, якому передано вхідний пакет документів щодо даної справи.

Суб’єкт надання адміністративної послуги невідкладно, але не пізніше наступного робочого дня після отримання заяви про відкликання, повертає оригінали документів, подані для надання адміністративної послуги, до центру, про що зазначається в листі про проходження справи та в акті приймання-передачі (у разі його оформлення).

Адміністратор центру невідкладно у день надходження оригіналів документів від суб’єкта надання адміністративної послуги повідомляє про це суб’єкту звернення.

Відкликання заяви про надання адміністративної послуги здійснюється з урахуванням процедур, визначених пунктами 6.1-8.7 цього  регламенту.

РОЗДІЛ 9. ОСОБЛИВОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПІДРОЗДІЛУ ЦЕНТРУ, АДМІНІСТРАТОРА ЦЕНТРУ, ЩО ПРАЦЮЄ НА ВІДДАЛЕНОМУ РОБОЧОМУ МІСЦІ

9.1. Рішення про утворення та розміщення територіального підрозділу, віддаленого (у тому числі пересувного) робочого місця адміністратора приймається органом, що утворив центр, відповідно до вимог, зазначених у пунктах  2.1 і 2.4 цього регламенту, та з урахуванням потреб суб’єктів звернення, кількості населення, що буде ними обслуговуватися, та обсягу послуг, що надаватимуться.

Територіальний підрозділ, віддалене робоче місце адміністратора розміщується на першому або другому поверсі будівлі за умови створення належних умов для безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до такої будівлі.

Територіальний підрозділ центру, адміністратор центру, що працює на віддаленому (у тому числі пересувному) робочому місці, можуть обслуговувати населення одного або кількох старостинських округів.

9.2. У приміщенні територіального підрозділу, приміщенні, де розміщене віддалене робоче місце адміністратора, або на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора забезпечується розміщення актуальної, вичерпної інформації, необхідної для одержання адміністративних послуг, з дотриманням вимог, встановлених пунктом 2.4 цього регламенту.

9.3. Територіальний підрозділ, приміщення, де розміщено віддалене робоче місце адміністратора (крім пересувного віддаленого робочого місця адміністратора), облаштовуються місцями для очікування суб’єктами звернень.

 

  1. ОСОБЛИВОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ПЕРЕСУВНИХ ВІДДАЛЕНИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ АДМІНІСТРАТОРІВ

10.1. Пересувне віддалене робоче місце адміністратора призначене для проведення виїзного надання адміністративних послуг суб’єктам звернення із застосуванням таких сервісів:

1) “Мобільний адміністратор” - обслуговування проводиться адміністратором за місцем проживання/перебування суб’єкта звернення (житло, заклад охорони здоров’я, заклад соціального захисту тощо) за допомогою ручного мобільного комплекту програмних та технічних засобів з вільним доступом до Інтернету;

2) “Мобільний центр” - обслуговування проводиться адміністратором та представниками суб’єктів надання адміністративних послуг на спеціально підготовленому майданчику у транспортному засобі, обладнаному відповідним комплектом програмних та технічних засобів з вільним доступом до Інтернету.

Формування комплекту програмних та технічних засобів, що використовуються на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора, здійснюється залежно від адміністративних послуг, які надаються на такому робочому місці.

Захист інформації на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора здійснюється відповідно до вимог законодавства у сфері захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах.

10.2. Орган, що утворив центр, визначає порядок роботи пересувного віддаленого робочого місця адміністратора та перелік категорій суб’єктів звернення, яким можуть надаватися адміністративні послуги на ньому.

10.3.  Сервіс “Мобільний центр” застосовується для надання адміністративних послуг та видачі результатів їх надання (у тому числі рішення про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення) мешканцям населених пунктів, визначених органом, що утворив центр, з урахуванням територіальної доступності.

Сервіс “Мобільний адміністратор” застосовується для надання адміністративних послуг та видачі результатів їх надання (у тому числі рішення про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення) маломобільним групам населення.

Органом, що утворив центр, можуть бути визначені інші категорії суб’єктів звернення, яким можуть надаватися адміністративні послуги за допомогою сервісу “Мобільний адміністратор”.

10.4. Складення (уточнення) маршруту та графіка роботи пересувного віддаленого робочого місця адміністратора здійснюється не рідше одного разу на тиждень на підставі заяв про надання відповідного сервісу. Якщо у роботі пересувного віддаленого робочого місця адміністратора беруть участь представники суб’єктів надання адміністративних послуг, маршрут та графік роботи погоджується із зазначеними суб’єктами.

Інформація про маршрут та графік роботи пересувного віддаленого робочого місця адміністратора повинна своєчасно оновлюватися та бути доступною для населення, яке обслуговується на ньому.

10.5.  Заяви про надання відповідного сервісу подаються до центрів, їх територіальних підрозділів, віддалених робочих місць адміністраторів суб’єктами звернення, їх представниками, родичами, особами, які здійснюють догляд за ними або проживають разом з ними, а також старостами, закладами охорони здоров’я, закладами соціального захисту, іншими закладами та установами, де проживають/перебувають суб’єкти звернення, одним із таких способів:

1) в усній формі - у разі відвідування центру, територіального підрозділу, віддаленого робочого місця адміністратора або подання заяви за телефоном;

2) у паперовій формі - у разі надсилання заяви поштою;

3) в електронній формі - у разі подання заяви через відповідну інформаційно-телекомунікаційну систему.

10.6. Про застосування відповідного сервісу адміністратор невідкладно повідомляє особі, яка подала заяву, а за наявності обґрунтованих причин - у строк не пізніше наступного робочого дня з дня отримання заяви у спосіб, вказаний нею в заяві.

У разі потреби адміністратор звертається до суб’єкта звернення або особи, яка подала заяву, для уточнення відомостей, зазначених у ній.

10.7. У повідомленні про застосування відповідного сервісу обов’язково зазначаються дата та місце, за якими буде надана адміністративна послуга, а також реквізити для оплати адміністративного збору (якщо адміністративна послуга є платною) і способи оплати безпосередньо на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора.

10.8. У повідомленні про відмову у застосуванні відповідного сервісу обов’язково зазначаються підстави такої відмови (одна або кілька), а саме:

1) суб’єкт звернення не належить до категорій осіб, обслуговування яких проводиться із застосуванням сервісу відповідно до пункту 10.3 цього регламенту;

2) послуга не включена до переліку адміністративних послуг, що надаються на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора;

3) суб’єкт звернення проживає/перебуває за межами території міської, селищної, сільської територіальної громади, яка обслуговується пересувним віддаленим робочим місцем адміністратора.

10.9.Візит адміністратора до суб’єктів звернення із застосуванням сервісу “Мобільний адміністратор” здійснюється відповідно до графіка роботи, визначеного міською, селищною, сільською радою, військово-цивільною адміністрацією населеного пункту, на службовому або громадському транспорті чи пішки залежно від складу ручного мобільного комплекту програмних та технічних засобів, маршруту руху та кількості суб’єктів звернення, які обслуговуються.

Про свій візит адміністратор попереджає суб’єкта звернення або особу, яка подала заяву про надання відповідного сервісу.

10.10. Візит адміністратора припиняється, а сервіс “Мобільний адміністратор” не застосовується за наявності підстав, визначених пунктом 10.8 цього регламенту.

10.11. Під час застосування сервісу “Мобільний центр” забороняється:

1) розміщувати у транспортному засобі, на базі якого функціонує сервіс, більшу кількість суб’єктів звернень, ніж це передбачено облаштованими робочими місцями/сидіннями в ньому;

2) використовувати транспортний засіб, на базі якого функціонує сервіс, в інших цілях ніж надання адміністративних послуг;

3) надавати адміністративні послуги під час руху транспортного засобу, на базі якого функціонує сервіс, а також у місцях, не передбачених маршрутом.

10.12. Прийняття та опрацювання вхідного пакета документів, а також повернення вихідного пакета документів на пересувних віддалених робочих місцях адміністратора здійснюється відповідно до вимог цього регламенту.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 (тридцять четверта сесія восьмого скликання)

26 квітня 2024 року                            

смт. Козелець

 

№ 18-34/VIII

Про надання дозволу КНП «Козелецька

лікарня інтенсивного лікування»

Козелецької селищної ради на передачу

в оренду майна комунальної власності

та включення до переліку Другого типу

Відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна»,  Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 року  № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», розглянувши клопотання комунального некомерційного підприємства «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради від 22.03.2024 р. № 236 щодо надання дозволу на передачу в оренду комунального майна та включення об’єкта оренди до переліку Другого типу, керуючись статтями 26, 60 Закону  України  «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Надати дозвіл комунальному некомерційному підприємству «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради на передачу в оренду майна комунальної власності Козелецької селищної ради, а саме: частину нежитлової будівлі з 8-ми кімнат, загальною площею 89,9 кв. м., що розташоване за адресою: Чернігівська область, сел. Козелець, вул. Незалежності, 1, терміном на 5 років, для надання екстреної медичної допомоги на території Чернігівської області.
  2. Нерухоме майно, що належить до комунальної власності Козелецької селищної ради, зазначене в пункті 1 цього рішення, включити до переліку Другого типу згідно з додатком.
  3. Комунальному некомерційному підприємству «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради здійснити заходи, пов’язані з передачею вищевказаного майна в оренду відповідно до вимог чинного законодавства України.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток

до рішення тридцять четвертої сесії

Козелецької селищної ради восьмого скликання

від 26 квітня 2024 року №18-34/VII

Перелік Другого типу об’єктів комунальної власності Козелецької селищної ради для передачі майна в оренду без проведення аукціону

Назва об’єкту

Адреса

Площа приміщення, кв. м

Цільове призначення використання приміщення

Примітка

1.

Частина нежитлової будівлі з 8-ми кімнат

Чернігівська обл., Чернігівський р-н., сел. Козелець, вул. Незалежності, 1

89,9

для надання екстреної медичної допомоги на території Чернігівської області

 

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 (тридцять четверта сесія восьмого скликання)

26 квітня 2024 року                            

сел. Козелець

 

№19-34/VIII

Про передачу в оренду об’єкта нерухомого 

комунального майна Козелецької селищної ради

шляхом проведення аукціону по вул. Соборності, 27,

корисною площею 9,9 кв.м.

Відповідно до Господарського кодексу України, Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 року  № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», постанови Кабінету Міністрів України від 27.05.2022 р. № 634 «Про особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану», керуючись статтями 26, 60 Закону  України  «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Оголосити про намір передачі нерухомого комунального майна Козелецької селищної ради в оренду шляхом проведення аукціону корисною площею 9,9 кв.м., згідно додатку 1 та включити даний об’єкт до переліку Першого типу.
  2. Затвердити умови оренди нерухомого комунального майна в сел. Козелець по вул. Соборності, 27, згідно додатку 2.
  3. Відділу земельних відносин та комунальної власності Козелецької селищної ради:
    • Опублікувати інформацію про об’єкт оренди, зазначений у пункті 1 цього рішення в електронній торговій системі.
    • Визначити умови оренди об’єкта нерухомого майна комунальної власності, згідно додатку 3.
  4. Провідному спеціалісту із загальних питань та контролю загального відділу забезпечити оприлюднення на офіційному вебсайті інформації про потенційний об’єкт оренди, щодо якого прийнято рішення про включення до переліку Першого типу.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток 1

до рішення тридцять четвертої сесії

Козелецької селищної ради восьмого скликання

від 26 квітня 2024 року № 19-34/VIII

Об’єкт оренди нерухомого комунального майна для передачі в оренду шляхом проведення електронного аукціону

Назва об’єкту

Адреса

Площа приміщення, кв. м

Балансоутримувач

Цільове призначення використання приміщення

1.

Частина нежитлової адміністративної будівлі

Чернігівська обл., Чернігівський р-н., сел. Козелець, вул. Соборності, 27

Корисна площа 9,9 м²

Козелецька селищна рада

За будь-яким цільовим призначенням

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток 2

до рішення тридцять четвертої сесії

Козелецької селищної ради восьмого скликання

від 26 квітня 2024 року №19-34/VIII

Умови оренди нерухомого комунального майна

  1. Строк оренди – 4 роки 11 місяців із урахуванням вимог воєнного стану в Україні.
  2. Використовувати об’єкт оренди можливо за будь-яким цільовим призначенням, не забороненим чинним законодавством України.
  3. Стартова орендна плата становить 1% оціночної вартості об’єкта оренди станом на останнє число місяця, який передує даті визначення стартової орендної плати.
  4. Розмір мінімального кроку підвищення стартової орендної плати під час аукціону становить 1% від стартової орендної плати.
  5. Гарантійний внесок при передачі в оренду нерухомого майна визначається шляхом застосування формули, наведеної у п. 58¹ Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року № 483, але не може бути меншим, ніж два прожиткових мінімуми, встановлені для працездатних осіб з 01 січня 2024 року.
  6. Авансовий платіж становить одну місячну орендну плату, визначену за наслідками аукціону.
  7. При оцінці наданих пропозиції застосовуватиметься критерій – найвища ціна.
  8. Згода на здійснення поточного та/або капітального ремонту нерухомого майна надається відповідно до умов договору та статтей 153, 158 постанови Кабінету Міністрів України № 483 від 03.06.2022 р.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток 3

до рішення тридцять четвертої сесії

Козелецької селищної ради восьмого скликання

від 26 квітня 2024 року №19-34/VIII

 

Умови та додаткові умови передачі в оренду

нерухомого комунального майна Козелецької селищної ради

Назва об’єкта

Частина нежитлової адміністративної будівлі, яка розташована за адресою: Чернігівська обл., сел. Козелець, вул. Соборності, 27

Орендодавець (назва, код ЄДРПОУ, місцезнаходження, контактна особа, контактний тел. та електронна пошта)

Козелецька селищна рада, код ЄДРПОУ 04412419, вул. Соборності, 27, сел. Козелець, Чернігівська обл.,

тел. (04646) 2-13-67, електронна адреса:

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Балансоутримувач (назва, код ЄДРПОУ, місцезнаходження, контактна особа, контактний тел. та електронна пошта)

Козелецька селищна рада, код ЄДРПОУ 04412419, вул. Соборності, 27, сел. Козелець, Чернігівська обл.,

тел. (04646) 2-13-67, електронна адреса:

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактні дані (номер телефону і адреса електронної пошти) працівника балансоутримувача/орендодавця, відповідального за ознайомлення заінтересованих осіб з об’єктом оренди, із зазначенням адреси, на яку протягом робочого часу такі особи можуть звертатися із заявами про ознайомлення з об’єктом, час і місце проведення огляду об’єкта

Бреус Оксана Петрівна, тел. (04646) 2-13-67,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

вул. Соборності, 27, сел. Козелець, Чернігівська обл.

у робочі дні з 8:00 до 17:00, обідня перерва з 13:00 до 14:00.

Інформація про об’єкт оренди

Тип Переліку, до якого включено об’єкт оренди

Перелік Першого типу

Ринкова вартість об’єкта

Ринкова вартість згідно експертної незалежної оцінки – 83 917,00 грн. станом на 01.04.2024 р.

Тип об’єкта

Нежитлова будівля

Строк оренди / графік використання об’єкта

4 роки 11 місяців з урахуваннями воєнного стану

Інформація про наявність рішень про проведення інвестиційного конкурсу або про включення об’єкта до переліку майна, що підлягає приватизації

Відсутня

Інформація про отримання балансоутримувачем погодження органу управління балансоутримувача у випадках, коли отримання такого погодження було необхідним відповідно до законодавства, статуту або положення балансоутримувача

Не потребує

Чи передбачається можливість передачі об’єкта в суборенду та інформація про порядок повідомлення орендодавця про укладення договору суборенди згідно р. 3 ст. 13 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”

Без права суборенди

Фотографічні матеріали (наявні / відсутні)

Додається окремим файлом

Загальна площа об’єкта

15,5кв.м.

Корисна площа об’єкта

9,9  кв.м.

Інформація про арешти майна / застави

Відсутня

Характеристика об’єкта оренди (будівлі в цілому або частини будівлі із зазначенням місця розташування об’єкта в будівлі (надземний, цокольний, підвальний, технічний або мансардний поверх , номер поверху або поверхів)

Частина нежитлової адміністративної будівлі з однієї кімнати, загальною площею 15,5 кв.м., корисною площею 9,9  кв.м. на ІІ поверсі нежитлової будівлі.

Об’єкт оренди є частиною другого поверху чотирьохповерхової будівлі, розташованої в центральній частині селища Козелець. Вхід до об’єкта оренди через вхід загального користування.

Технічний стан об’єкта

інформація про потужність електромережі і забезпечення об’єкта комунікаціями

Перебуває в придатному для використання стані.

Об’єкт оренди забезпечено електропостачанням, водопостачанням, водовідведенням, опаленням та телефонним зв’язком.

Поверховий план об’єкта або план поверха

Додається окремим файлом

Інформація про те, що об’єктом оренди є пам’ятка культурної спадщини та інформація про отримання погодження органу охорони культурної спадщини на передачу об’єкта в оренди

Об’єкт не є пам’яткою культурної спадщини

Інформація про стан реєстрації права власності держави (територіальної громади) на об’єкт оренди відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”

якщо пропонований строк оренди становить більше п’яти років

-

Інформація про цільове призначення об’єкта оренди

Об’єкт оренди можливо використовувати за будь-яким цільовим призначенням, не забороненим чинним законодавством України

Інформація про наявність окремих особових рахунків на об’єкт оренди, відкритих постачальниками комунальних послуг, або інформація про порядок участі орендаря у компенсації балансоутримувачу витрат на оплату комунальних послуг – якщо об’єкт оренди не має окремих особових рахунків, відкритих для нього відповідними постачальниками комунальних послуг

Витрати на комунальні послуги компенсуються на основі окремого договору пропорційно займаних площ та кількості електроприладів

Умови оренди майна.

Вид аукціону

Електронний аукціон відбувається в електронній торговій системі Прозорро.Продажі через авторизовані електронні майданчики.

Орендодавець для проведення та організації аукціону використовує електронний майданчик  SmartTender

Місце проведення аукціону

Дата та час аукціону визначені умовами оголошення на електронному майданчику.

Час та кінцевий строк проведення аукціону

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19:30 до 20:30 дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Орендна плата

839,17 грн. стартова орендна плата становить 1% оціночної вартості об’єкта оренди

Період прийому пропозицій для аукціону

5 к.д.

Стартова орендна плата для повторного аукціону зі зниженням стартової орендної плати

50 % від стартової орендної плати

Кількість кроків аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінової пропозиції

100

Інформація про нарахування / врахування ПДВ в стартовій орендній платі

Не нараховується

Розмір кроку аукціону

8,39 грн.,1% від стартової орендної плати

Розмір гарантійного внеску

3550,00 грн. встановлюється у розмірі стартової орендної плати на два місяці для об’єктів оренди, пропонований строк оренди яких становить від одного до п’яти років, згідно пункту 58 Порядку

Розмір реєстраційного внеску

710,00 грн., 0,1 від мінімальної заробітної плати

Найменування установи (банку, казначейства), її місцезнаходження та номери рахунків у національній та іноземній валюті, відкритих для внесення операторами електронних майданчиків реєстраційних внесків потенційних орендарів

Кошти за Об’єкт оренди перераховуються: на казначейський (бюджетний) рахунок Отримувач :ГУК у Чернігівській обл./тг с-щ Козел/22080402

ЄДРПОУ - 37972475

р/р UA548999980334129850000025657

Розмір авансового внеску

1 (одна) місячна орендна плата, визначена за результатами проведення аукціону

Сума забезпечувальний депозит

1 (одна) місячна орендна плата

Додаткові умови оренди

Перелік додаткових умов оренди, з переліку, що визначений абз. 4 п. 55 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна

Відсутні

Дата та номер рішення про затвердження додаткових умови оренди

Відсутні

Додаткова інформація

Наявність згоди на здійснення поточного та/або капітального ремонту орендованого майна під час встановлення додаткової умови оренди щодо виконання конкретних видів ремонтних робіт (поточного та/або капітального ремонту), реконструкції або реставрації об’єкта оренди із зазначенням суми і строку

Ремонт за окремим зверненням орендаря

Інформація про необхідність відповідності орендаря вимогам статті 4 Закону та можливість орендаря укладати договір суборенди лише з особами, які відповідають вимогам статті 4 Закону

Орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним статтею 4 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”.

Потенційний орендар надає підтверджуючі документи, що передбачені ч. 3 ст. 13 Закону України "Про оренду державного та комунального майна".

Копія охоронного договору, – якщо об’єктом оренди є пам’ятка, а якщо об’єктом оренди є занедбана пам’ятка, – також копія згоди (дозволу) на здійснення ремонту, реставрації, яка дає право на зарахування витрат орендаря в рахунок орендної плати

Відсутній

Інша додаткова інформація, визначена орендодавцем 

Відсутня

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

26 квітня 2024 року

сел. Козелець

 

№ 20-34/VIII

 

Про  затвердження містобудівної документації

«Зміни до генерального плану та плану

зонування території (зонінг)  с. Савин 

Чернігівського району Чернігівської області»

та звіту  про  стратегічну  екологічну  оцінку

Відповідно до законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про стратегічну екологічну оцінку», «Про основи містобудування», «Про землеустрій», Земельного кодексу України, Водного кодексу України, Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 вересня 2021 р. № 926, розглянувши документ державного планування та звіт про стратегічну екологічну оцінку, з метою забезпечення планомірного, економічного, обґрунтованого і комплексного розвитку села Савин, підвищення його рівня благоустрою, створення сприятливих умов життєдіяльності населення, враховуючи протокол № 5 засідання обласної архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації від 05 травня 2023 року, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  селищна рада вирішила:

  1. Затвердити містобудівну документацію «Зміни до генерального плану та плану зонування території (зонінг) с. Савин Чернігівського району Чернігівської області». 
  2. Затвердити звіт про стратегічну екологічну оцінку генерального плану та плану зонування території села Савин Чернігівського району Чернігівської області.
  3. Забезпечити оприлюднення містобудівної документації «Зміни до генерального плану та плану зонування території (зонінг) с. Савин Чернігівського району Чернігівської області»,  звіту  про стратегічну екологічну оцінку генерального плану та плану зонування території села Савин Чернігівського району Чернігівської області  відповідно до вимог чинного законодавства.    
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної  ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

 

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

26 квітня 2024 року

сел. Козелець

№21-34/VIII

Про розроблення Комплексного плану

просторового розвитку території Козелецької

селищної територіальної громади

Відповідно до ст. 17 Закону України «Про основи містобудування», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку», Закону України «Про Генеральну схему планування території України», Закону України «Про архітектурну діяльність», Закону України «Про землеустрій», Земельного кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 р. № 926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації», Постанови  Кабінету Міністрів України від 28.07.2021 р. № 853 «Порядок та умови надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на розроблення комплексних планів просторового розвитку територій територіальних громад», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Постанови Кабінету Міністрів України від 09.06.2021 р. № 632 «Про визначення формату електронних документів комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади, генерального плану населеного пункту, детального плану території», з метою забезпечення сталого розвитку територіальної громади з додержанням принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності  та постійної комісії селищної  ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій, селищна рада вирішила:

  1. Розробити Комплексний план просторового розвитку території Козелецької селищної ради (далі – Комплексний план), у тому числі Генеральний план адміністративного центру громади – селища Козелець.
  2. Замовником розроблення Комплексного плану визначити виконавчий комітет Козелецької селищної ради.
  3. Створити тимчасовий консультативно-дорадчий орган виконавчого комітету селищної ради – робочу групу з формування завдання на розроблення Комплексного плану.
  4. Затвердити Положення про робочу групу з формування завдання на розроблення Комплексного плану (Додаток 1).
  5. Визначити Строки проведення підготовчих процедур розроблення Комплексного плану (Додаток №2).
  6. Доручити виконавчому комітету селищної ради:
  7. у встановленому законодавством порядку повідомити про початок розроблення Комплексного плану;
  8. забезпечити дотримання процедури підготовчого етапу розроблення Комплексного плану у відповідності до завдань та строків, визначених у Додатку 2;
  9. повідомити громадськість в установленому порядку, у тому числі шляхом розміщення інформаційного повідомлення на веб-сайті селищної ради:

        - про вимоги до персонального складу робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану, строки приймання заявок на участь у робочій групі;

         - про проведення громадського обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану, порядок і строки внесення пропозицій щодо розроблення Комплексного плану фізичними та юридичними особами;

-  забезпечити інформування мешканців територіальної громади на веб-сайті селищної ради про дату проведення стратегічної сесії з обговорення пропозицій до завдання на розроблення Комплексного плану;

6.4 сформувати та затвердити персональний склад робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану з дотриманням наступних вимог:

  • частка членів, що представляють селищну раду та виконком селищної ради, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа;
  • забезпечити участь у робочій групі принаймні одного представника від кожного з населених пунктів, розташованих на території селищної ради, який не є співробітником виконкому;
  • допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних сіл територіальної громади;

строк приймання заявок на участь у робочій групі має становити не менше 10 робочих днів з дня інформування про вимоги до персонального складу робочої групи та порядок подання кандидатур до неї.

6.5. забезпечити врахування при розробленні завдання на розроблення Комплексного плану пропозицій щодо переліку та значень індикаторів (Додаток 3);

6.6. забезпечити проведення стратегічної сесії з обговорення пропозицій до завдання на розроблення Комплексного плану та забезпечити узагальнення робочою групою з формування завдання на розроблення Комплексного плану напрацювань стратегічної сесії та підготовку проєкту завдання на розроблення Комплексного плану на основі протоколу стратегічної сесії.

6.7. оприлюднити прогнозовані наслідки розроблення Комплексного плану (Додаток 4);

6.8. у встановленому законодавством порядку визначити джерела фінансування, строки розроблення та розробника Комплексного плану;

6.9. здійснювати контроль за розробленням Комплексного плану та забезпечити його розробку;

6.10. разом з розробником забезпечити здійснення стратегічної екологічної оцінки Комплексного плану;

6.11. разом з розробником забезпечити проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення Комплексного плану;

6.12. разом з розробником узгодити проєкт Комплексного плану з органами місцевого самоврядування, що представляють інтереси суміжних територіальних громад, в частині врегулювання питань щодо територій спільних інтересів;

6.13. разом з розробником забезпечити розгляд проєкту Комплексного плану архітектурно-містобудівною радою при управлінні містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації;

6.14. разом з розробником забезпечити подання проєкту Комплексного плану експертній організації для проведення експертизи;

6.15. разом з розробником забезпечити погодження відповідних проєктних рішень Комплексного плану відповідно до Земельного кодексу України;

6.16. розроблений та погоджений у визначеному чинним законодавством порядку проєкт Комплексного плану, разом з розробником, подати Козелецькій селищній раді на затвердження;

6.17. забезпечити проведення інших необхідних заходів пов’язаних з розробкою Комплексного плану.

  1. 7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності тапостійну комісію селищної  ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток 1  

до  рішення тридцять четвертої сесії

Козелецької селищної ради восьмого скликання

                                                        від 26 квітня 2024 року № 21-34/VIII

ПОЛОЖЕННЯ
 
про робочу групу з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Козелецької селищної ради

  1. Це Положення визначає основні завдання, повноваження та вимоги до персонального складу Робочої групи із формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Козелецької селищної ради (далі – Робоча група), а також порядок організації її роботи.
  2. Робоча група є тимчасовим консультативно-дорадчим органом виконавчого комітету Козелецької селищної ради, створеним з метою забезпечення проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Козелецької селищної ради (далі – Комплексний план).
  3. Робоча група у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, іншими актами законодавства України та цим Положенням. 
  4. Робоча група формується з представників селищної ради, виконавчого комітету селищної ради, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін у складі не менш як 5 осіб і не більш як 21 особа, з непарною кількістю членів.

У персональному складі Робочої групи частка членів, що представляють селищну раду та виконавчий орган відповідної селищної ради, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа.

До персонального складу Робочої групи має входити принаймні один представник від кожного з населених пунктів Козелецької селищної ради, який не є співробітником виконкому, допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних сіл територіальної громади. Робоча група працює до затвердження завдання на розроблення Комплексного плану на засадах повної добровільності та безкорисливості. До складу Робочої групи можуть входити Робочі підгрупи та комісії. Умови їх діяльності та склад визначаються окремо рішенням Робочої групи.

  1. Персональний склад Робочої групи затверджується рішенням виконавчого комітету.
  2. Голова Робочої групи головує на її засіданнях, контролює виконання покладених на Робочу групу завдань.

        У разі відсутності голови Робочої групи його обов’язки виконує заступник голови Робочої групи, який головує на її засіданнях. У разі відсутності голови та його заступника головуючий обирається з числа присутніх членів Робочої групи шляхом голосування. Організація роботи Робочої групи покладається на голову Робочої групи, його заступника та секретаря. Голова скликає та веде засідання групи, дає доручення членам групи, представляє групу у відносинах з іншими органами, об’єднаннями громадян, підприємств, установ та організацій та організовує роботу по реалізації висновків та рекомендацій Робочої групи.

  1. Секретар Робочої групи готує необхідні матеріали для роботи Робочої групи, забезпечує оповіщення членів Робочої групи про дату, час та місце проведення засідань Робочої групи, відповідає за ведення та оформлення протоколу засідання Робочої групи.
  2. Формою роботи Робочої групи є засідання, що скликаються її головою у разі потреби, у тому числі в дистанційному форматі.
  3. Засідання Робочої групи вважається правоможним, якщо в ньому бере участь не менше двох третин від загального складу Робочої групи.
  4. Рекомендації Робочої групи вважаються прийнятими, якщо за них проголосувало більше половини від присутніх на засіданні.
  5. Рекомендації Робочої групи, прийняті в межах її компетенції, оформлюються протоколом, який підписується головою, заступником голови або головуючим та секретарем.
  6. Основними завданнями Робочої групи є:
  • визначення загальних пріоритетів просторового розвитку територіальної громади, у тому числі формулювання бачення перспектив розвитку територіальної громади, складання переліку пріоритетів довгострокового розвитку та визначення основних заходів щодо сприяння залученню інвестицій, поліпшення умов життєдіяльності та господарської діяльності;
  • визначення тематичних напрямів проведення стратегічної сесії з формування завдання на розроблення комплексного плану та плану дій для реалізації комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади;
  • визначення проблем та можливостей соціального та економічного розвитку громади;
  • проведення аналізу сильних та слабких сторін, можливостей та загроз у розвитку громади;
  • визначення переліку основних заінтересованих сторін у розвитку територіальної громади;
  • забезпечення інформування мешканців територіальної громади та визначених заінтересованих сторін розвитку територіальної громади на веб-сайті селищної ради про дату проведення стратегічної сесії та порядок відбору її учасників (не пізніше ніж за 15 робочих днів до визначеної дати її проведення);
  • визначення порядку та здійснення відбору учасників стратегічної сесії з урахуванням вимог пп. 12 п. 42 Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації;
  • проведення стратегічної сесії відповідно до вимог пп.12 п.42 Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації;
  • узагальнення напрацювань стратегічної сесії та коментарів до них у вигляді протоколу стратегічної сесії та розміщення його на веб-сайті селищної ради;
  • підготовка проєкту завдання на розроблення Комплексного плану відповідно до вимог Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації на основі протоколу стратегічної сесії.
  1. Робоча група має право:
  • отримувати інформацію, необхідну для формування завдання на розроблення Комплексного плану, в органах місцевого самоврядування і державної влади, організаціях та установах, що провадять діяльність на території Козелецької територіальної громади, незалежно від їх відомчого підпорядкування, форми власності та господарювання;
  • проводити опитування громадян чи проводити іншу діяльність з вивчення громадської думки щодо Комплексного плану та перспектив просторового розвитку території громади;
  • проводити роз’яснювальну роботу серед жителів громади з питань розроблення і втілення Комплексного плану та його значення для розвитку територіальної громади.
  1. Члени Робочої групи виконують доручення керівника робочої групи в межах завдань Комплексного плану та несуть особисту відповідальність за достовірне і своєчасне опрацювання отриманих документів і матеріалів та висунення пропозицій, що стосуються виконання завдань з формування завдання на розроблення Комплексного плану.

        

   Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ 

Додаток 2

до рішення тридцять четвертої сесії

Козелецької селищної ради восьмого скликання

                                                        від 26 квітня 2024 року №21-34/VIII

Строки проведення підготовчих процедур розроблення Комплексного плану території Козелецької селищної ради

з/п

Завдання підготовчого етапу розроблення Комплексного плану

Строки

проведення (робочі дні)

  1.  

Оприлюднення Рішення щодо розроблення Комплексного плану

5 днів з моменту прийняття Рішення

  1.  

Інформування мешканців територіальної громади шляхом розміщення інформаційного повідомлення на веб-сайті селищної ради щодо проведення громадських обговорень з формування завдання на розроблення комплексного плану, яке містить інформацію про вимоги до персонального складу Робочої групи та порядку подання кандидатур до неї

Не регламентований

  1.  

Інформування через місцеві засоби масової інформації на веб-сайті селищної ради про початок розроблення Комплексного плану та визначених порядку і строків внесення пропозицій до нього фізичними та юридичними особами

Початок реєстрації пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення або внесення змін до комплексного плану, генерального плану населеного пункту - на наступний робочий день після дати публікації відповідного повідомлення;

строк реєстрації пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення або внесення змін до комплексного плану, генерального плану населеного пункту - не менш як протягом 15 робочих днів від дати публікації відповідного повідомлення;

останній день реєстрації пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення або внесення змін до комплексного плану - не пізніше ніж за 5 робочих днів до проведення громадських обговорень з формування завдання на розроблення комплексного плану

  1.  

Прийняття заявок щодо участі у Робочій групі

Протягом не менш як 10 робочих днів з дня публікації Рішення про розроблення Комплексного плану

  1.  

Затвердження персонального складу Робочої групи виконавчим органом

Не регламентований

  1.  

Отримання доступу до всіх чинних кадастрів та реєстрів

Протягом 10 робочих днів після надходження відповідних запитів до установ – утримувачів кадастрів та реєстрів, відповідних інформаційних систем

  1.  

Отримання відомостей щодо державних та регіональних інтересів, інтересів суміжних територіальних громад

Строк розгляду запиту виконавчими  органами сільських, селищних, міських рад суміжних територіальних громад, районних, обласних держадміністрацій, становлять 15 робочих днів від дати отримання листа

  1.  

Формування переліку документів державного планування (концепцій, стратегій, проєктів, програм, інших документів щодо сучасного стану та планів розвитку відповідних територій)

До визначеної дати проведення Стратегічної сесії

  1.  

Складення переліку раніше розроблених документацій із землеустрою, інженерно-геодезичних, інженерно-геологічних, інженерно-гідрологічних вишукувальних, проєктно-вишукувальних, планувальних та інших робіт та досліджень на території проєктування, затверджених до прийняття рішення про розроблення комплексного плану

До визначеної дати проведення Стратегічної сесії

  1.  

Складення переліку намірів суб’єктів містобудівної діяльності (інформація щодо виданих містобудівних умов та обмежень, будівельних паспортів, заявок на отримання земельних ділянок, наявних інвестиційних проєктів)

До визначеної дати проведення Стратегічної сесії

  1.  

Розміщення на веб-сайті селищної ради інформації щодо отриманих пропозицій до комплексного плану від фізичних та юридичних осіб та забезпечення можливості коментування користувачами на веб-сайті селищної ради.

Не регламентований

  1.  

Визначення робочою групою тематичних напрямків громадського обговорення за напрямами відповідно до складу та змісту Комплексного плану. Визначення порядку та здійснення відбору учасників стратегічної сесії

До визначеної дати проведення Стратегічної сесії

  1.  

Відбір основних заінтересованих сторін розвитку територіальної громади із забезпеченням принципу пропорційного представництва локальних територіальних громад, ключових спільнот громади, представників заінтересованих сторін, а також органів місцевого самоврядування (у разі наявного або перспективного міжмуніципального співробітництва до робочої групи можуть бути запрошені представники органів місцевого самоврядування сусідніх територіальних громад)

До визначеної дати проведення Стратегічної сесії 

  1.  

Інформування мешканців територіальної громади та визначених заінтересованих сторін розвитку територіальної громади на веб-сайті селищної ради про дату проведення Стратегічної сесії та порядок відбору її учасників

За 15 робочих днів до визначеної дати проведення Стратегічної сесії

  1.  

Інформування про час та місце проведення Стратегічної сесії 

За 5 робочих днів до визначеної дати проведення Стратегічної сесії

  1.  

Проведення Стратегічної сесії

Не регламентований

  1.  

Узагальнення робочою групою напрацювань стратегічної сесії та коментарів до них у вигляді Протоколу

Не регламентований

  1.  

Публікація Протоколу стратегічної сесії на веб-сайті селищної ради із забезпеченням можливості коментування користувачами

Протягом 10 робочих днів від публікації на веб-сайті протоколу Стратегічної сесії

  1.  

Підготовка замовником разом з робочою групою проєкту завдання на розроблення комплексного плану

Не регламентований

  1.  

Схвалення робочою групою проєкту Завдання на розроблення Комплексного плану та затвердження виконавчим комітетом Козелецької селищної ради, публікація завдання на веб-сайті селищної ради

Не регламентований

 Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ 

Додаток 3

до  рішення тридцять четвертої сесії

Козелецької селищної ради восьмого скликання

                                                        від 26 квітня 2024 року №21-34/VIII

Пропозиції щодо переліку та значень індикаторів розвитку території
 
Козелецької селищної ради


 з/п

Показник

Одиниці виміру

Існуючий стан

(2023 рік)

Бажане значення

1. Виробничий сектор (промисловість, сільське господарство)

1.1

Збудовані та реконструйовані

виробничі та складські будівлі

м2

12630

Збільшення

1.2

Промислові території, що не використовуються

га

38

Зменшення

1.3

Кількість робочих місць

од.

7750

Збільшення

 

2. Охорона історичного середовища та туризм

2.1

Кількість пам'яток з визначеними охоронними зонами

об'єктів

0

(згідно ІАОП та Переліків, наданих Департаментом культури і туризму, національностей та релігій)

Внести, визначені в ІАОП та  Переліках, наданих Департаментом культури і туризму, національностей та релігій охоронні зони до земельного та містобудівних кадастрів, встановити пам’ятки, для яких потрібно визначити охоронні зони

2.2

Об’єкти культурної спадщини, занесені до переліку щойно виявлених

об'єктів

7

2.3

Створення туристичних маршрутів для пішого та велосипедного туризму

кількість

маршрутів

0

Збільшення до 3

3. Громадські простори

3.1

Наявні якісні громадські простори для короткочасного відпочинку населення

шт.

19

Збільшення до 25

4. Мобільність та транспорт

4.1

Наявність транспортного сполучення громадським транспортом усіх

населених пунктів з адміністративним центром громади

Кількість маршрутів

0

Збільшення до 3

4.2

Кількість аварійно небезпечних ділянок

одиниці

8

Ліквідація

4.3

Кількість вулиць які потребують поточного/капітального ремонту

км

136

Зменшення до 0

 

Кількість мостів які потребують поточного/капітального ремонту

шт.

3

Зменшення до 0

5. Екологія

5.1

Наявні природно-заповідні території

га

190,2

Розширення ПЗФ відповідно до наукових обґрунтувань

5.2

Площа встановлених проектами землеустрою прибережних захисних смуг водних об’єктів

га

0

Забезпечення встановлення меж прибережних захисних смуг для всіх водних об’єктів

5.3

Площа зелених зон загального користування (парки/сквери/ліси)

га

7399

Збільшення

6. Інженерна інфраструктура

6.1

Забезпеченість населених пунктів централізованим водопостачанням

Кількість населених пунктів

2

Збільшення до 5

6.2

Забезпеченість населених пунктів централізованим каналізуванням

%

18(Козелець)

Збільшення до 40

7. Соціальна інфраструктура

7.1

Середня наповнюваність класів у комунальних школах

учні

15,5

Збільшення до 19 учнів

7.2

Частка дітей, охоплених гуртками позашкільної освіти, що функціонують при освітніх закладах

%

44

Збільшення до 50

7.3

Охоплення населення закладами сімейної медицини

%

88,5

100%

 

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ 


 Додаток 4

до  рішення тридцять четвертої сесії

Козелецької селищної ради восьмого скликання

                                                        від 26 квітня 2024 року №21-34/VIII

Прогнозовані наслідки розроблення комплексного плану просторового розвитку території Козелецької селищної ради

  1. Правові та управлінські наслідки.
  2. Взаємоузгодження державних, громадських та приватних інтересів під час планування та забудови територій.
  3. Узгодження містобудівних та землевпорядних завдань розвитку території громади.
  4. Резервування земельних ділянок приватної власності, що підлягають вилученню для суспільних потреб відповідно до закону для розміщення об’єктів соціальної сфери та інших об’єктів державних, регіональних інтересів та інтересів територіальної громади.
  5. Визначення цілісного функціонального зонування на всю територію громади.
  6. Визначення переліку земельних ділянок для передачі у комунальну власність.
  7. Визначення переліку земель (територій) для безоплатної передачі у приватну власність земельних ділянок державної та комунальної власності.
  8. Встановлення правового режиму забудови територій, на яких передбачено провадження містобудівної діяльності.
  9. Визначення обмежень у використанні земель територіальної громади.
  10. Спрощення дозвільних процедур.
  11. Інформаційне забезпечення здійснення контролю у сфері містобудування та землеустрою.
  12. Забезпечення прозорості і відкритості управління просторовим розвитком громади, земельними та іншими природними ресурсами громади.
  13. Забезпечення та захист інтересів громадськості та бізнесу шляхом залучення до процесу формування завдання для розроблення комплексного плану.
  14. Економічні наслідки.
  15. Підвищення інвестиційної привабливості території громади.
  16. Визначення найбільш ефективного використання територій та ресурсів територіальної громади.
  17. Оцінка історико-архітектурної та природної спадщини, визначення заходів з їх охорони, як ресурсів подальшого розвитку туристично-рекреаційної галузі на території громади.
  18. Збільшення надходжень в місцевий бюджет за рахунок:
  • виявлення незареєстрованих земельних ділянок;
  • виявлення земельних ділянок, які використовуються не за цільовим призначенням;
  • визначення переліку земель (територій) для продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них на земельних торгах;
  • визначення переліку земель (територій) для продажу або передачі у користування земель них ділянок державної, комунальної власності без проведення земельних торгів;
  • збільшення вартості землі та іншої нерухомості завдяки реалізації проєктних рішень щодо зміни  функціонального призначення територій, розвитку інженерної і транспортної інфраструктури.
  1. Створення умов для розвитку підприємницької діяльності.
  2. Соціальні наслідки
  3. Створення сприятливих умов життєдіяльності населення.
  4. Підвищення соціального забезпечення населення на основі визначення потреб в об’єктах соціальної інфраструктури та найбільш вдалих місць для їх розміщення.
  5. Сприяння створенню додаткових робочих місць.
  6. Визначення оптимальної просторової організації забезпечення житлової, громадської та виробничої забудови інженерною інфраструктурою.
  7. Сприяння розвитку транспортної мобільності населення.
  8. Визначення заходів із захисту населення у випадках виникнення надзвичайних ситуацій.
  9. Наслідки для довкілля та здоров’я населення.
  10. Формування системи озеленених територій з урахуванням ландшафтних умов території та потреб забезпечення населення.
  11. Визначення територій, перспективних для розвитку умов для короткочасного відпочинку населення, заліснення, встановлення природоохоронного режиму тощо.
  12. Встановлення природоохоронних обмежень у використанні земель, зокрема визначення перспективних для заповідання територій з метою недопущення знищення або руйнування в результаті господарської діяльності цінних природних територій, а також встановлення меж водоохоронних зон та прибережних захисних смуг уздовж річок, струмків і потічків та навколо водойм з метою охорони поверхневих водних об'єктів від забруднення і засмічення та збереження їх водності.
  13. Визначення заходів з охорони та раціонального використання земель.
  14. Визначення заходів із запобігання розвитку небезпечних природних процесів та захисту населення.
  15. Забезпечення санітарного благополуччя населення шляхом визначення санітарно-захисних зон навколо об’єктів, що здійснюють негативний вплив на довкілля.
  16. Визначення заходів з управління поводженням з відходами з метою усунення негативного впливу на стан земельних ресурсів, поверхневих і підземних вод, а також раціонального використання ресурсів.
  17. Забезпечення водовідведення та очищення стічних вод у всіх населених пунктах та розміщених за їх межами об’єктів з метою усунення негативного впливу на стан поверхневих і підземних вод.

  Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

26 квітня 2024 року

сел.Козелець

№22-34/VIII

Про затвердження Програми

розроблення, оновлення та внесення

змін до містобудівної документації

Козелецької селищної ради на 2024-2026 роки

в новій редакції

  З метою удосконалення та послідовного розроблення нової чи коригування діючої містобудівної документації громади для забезпечення сталого розвитку, раціонального використання земель, створення повноцінного і безпечного середовища, врахування державних, суспільних і приватних інтересів на території  Козелецької селищної ради, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Затвердити Програму розроблення, оновлення та внесення змін до містобудівної документації Козелецької селищної ради на 2024-2026 роки в новій редакції (додається).
  2. Рішення двадцять сьомої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 27.10.2023 р. №05-27/VIII «Про затвердження Програми розроблення, оновлення та внесення змін до містобудівної документації Козелецької селищної ради на 2024-2026 роки» вважати таким, що втратило чинність.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності та постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток

                                                                            до рішення тридцять четвертої сесії

Козелецької селищної ради восьмого скликання

від  26 квітня 2024 року №22-34/VIII

ПРОГРАМА

розроблення, оновлення та внесення змін до
містобудівної документації Козелецької селищної ради на 2024-2026 роки

(нова редакція)

сел. Козелець

2024 рік

  1. Паспорт

Програми розроблення, оновлення та внесення змін до містобудівної
документації Козелецької селищної ради
на 2024-2026 роки

1.

Ініціатор розроблення Програми

 Козелецька селищна рада, виконавчий комітет Козелецької селищної ради

2.

Законодавча база, нормативні документи

Земельний кодекс України, Закони України «Про основи містобудування», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про архітектурну діяльність», «Про землеустрій», «Про благоустрій населених пунктів», «Про охорону культурної спадщини», «Про стратегічну екологічну оцінку», Постанова Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №559 «Про містобудівний кадастр», Постанова Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 р. № 926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації»

3.

Розробник Програми

Козелецька селищна рада, виконавчий комітет Козелецької селищної ради

4.

Відповідальні виконавці

Козелецька селищна рада, виконавчий комітет Козелецької селищної ради

5.

Головний розпорядник бюджетних коштів

Козелецька селищна рада, виконавчий комітет Козелецької селищної ради

6.

Учасники Програми

Козелецька селищна рада, виконавчий комітет Козелецької селищної ради, фізичні та юридичні особи

7.

Термін реалізації Програми

2024-2026 рік

8.

Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми

Бюджет Козелецької селищної ради

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього, в т.ч.:

3000,00 тис.грн

2024 рік - 1000,0 тис.грн

2025 рік - 1000,0 тис.грн

2026 рік - 1000,0 тис.грн

  1. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма

Програма розроблення, оновлення та внесення змін до містобудівної документації Козелецької селищної ради на 2024-2026 роки (далі - Програма) розроблена відповідно до вимог Земельного кодексу України, Законів України «Про основи містобудування», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про архітектурну діяльність», «Про землеустрій», «Про благоустрій населених пунктів», «Про охорону культурної спадщини», «Про стратегічну екологічну оцінку», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 559 «Про містобудівний кадастр», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 р. № 926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації».

Відповідно до законодавчих актів України містобудівна документація визначає принципові вирішення планування, забудови та іншого використання територій.

Планування територій на місцевому рівні здійснюється шляхом розроблення та затвердження генеральних планів населених пунктів, планів зонування територій і детальних планів територій, їх оновлення та внесення змін до них.

Генеральний план населеного пункту є одночасно видом містобудівної документації на місцевому рівні та документацією із землеустрою і призначений для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту.

План зонування території розробляється у складі комплексного плану, генерального плану населеного пункту з метою визначення умов та обмежень використання території у межах визначених функціональних зон. План зонування території встановлює функціональне призначення, вимоги до забудови окремих територій (функціональних зон) населеного пункту, їх ландшафтної організації.

Детальний план території деталізує положення генерального плану населеного пункту або комплексного плану та визначає планувальну організацію і розвиток частини території населеного пункту або території за його межами без зміни функціонального призначення цієї території. Детальний план території може передбачати також формування земельних ділянок комунальної власності територіальної громади, на території якої вони розташовані.

         Розділ «Стратегічна екологічна оцінка» – це процедура визначення, опису та оцінювання наслідків виконання документів державного планування для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, виправданих альтернатив, розроблення заходів із запобігання, зменшення та пом’якшення можливих негативних наслідків, яка включає визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки, складання звіту про стратегічну екологічну оцінку, проведення громадського обговорення та консультацій (за потреби – транскордонних консультацій), врахування у документі державного планування звіту про стратегічну екологічну оцінку, результатів громадського обговорення та консультацій, інформування про затвердження документа державного планування та здійснюється у порядку, визначеному Законом.

Відповідно до п. 3 ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», у разі відсутності містобудівної документації, затвердженої відповідно до законодавства, передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб забороняється.

Враховуючи те, що до складу Козелецької селищної ради входить 53 села та селище і в більшості з них містобудівна документація відсутня або застаріла, виникає необхідність створення генеральних та детальних планів території громади з метою передачі (надання) земельних ділянок у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб.

Прийняття Програми удосконалить роботу селищної ради та зацікавлених організацій у сфері надання дозволів на землекористування, погодження матеріалів землеустрою та здійснення будівництва.

  1. Мета Програми

Метою програми є удосконалення та послідовне розроблення нової чи коригування діючої містобудівної документації громади для забезпечення сталого розвитку, раціонального використання земель, створення повноцінного і безпечного середовища, врахування державних, суспільних і приватних інтересів на території громади.

  1. Перелік завдань Програми

Основними завданнями Програми є:

  • розроблення проектної документації щодо встановлення меж населених пунктів із урахуванням перспективних напрямів цільового використання територій;
  • розроблення (оновлення, коригування) містобудівної документації населених пунктів громади (генплани, плани зонувань, детальні плани та інше);
  • врахування державних, громадських і приватних інтересів під час планування, забудови та іншого використання територій;
  • обґрунтування розподілу земель за цільовим призначенням та використання територій для містобудівних потреб;
  • забезпечення сталого розвитку населених пунктів громади;
  • охорона довкілля та раціональне використання природних ресурсів;
  • обґрунтування та встановлення режиму раціонального використання земель та забудови території громади, на якій передбачена перспективна містобудівна діяльність;
  • регулювання забудови населених пунктів громади та інших територій.

Програма спрямована на реалізацію основних напрямів державної та регіональної політики в галузі містобудівної діяльності та гармонійного узгодження інтересів та ефективної взаємодії органів місцевого самоврядування, бізнесу і громадськості.

Досягнення зазначеної мети та завдань буде здійснюватися шляхом реалізації заходів, передбачених цією Програмою (Додаток 1).

  1. Обґрунтування шляхів розв’язання проблеми, очікувані результати та ефективність Програми

Розвиток містобудівельної діяльності є питанням актуальним і першочерговим для населених пунктів громади. З метою підвищення інвестиційної привабливості території громади нові та оновлені генеральні плани надають пріоритетне значення для залучення інвестиційних коштів.

Шляхами розв’язання проблем є:

  • поетапне розроблення та затвердження містобудівної документації населених пунктів громади - генеральних планів, планів зонування, детальних планів територій комплексної забудови та реконструкції з урахуванням громадських інтересів та інвестиційних намірів, комплексного розвитку соціальної сфери та інженерно-транспортної інфраструктури, охорони довкілля та культурної спадщини;
  • оновлення та/або внесення змін до наявної містобудівної документації;

Виконання Програми дасть змогу:

  • оновити містобудівну документацію із застосуванням сучасних геоінформаційних технологій;
  • поліпшити інвестиційний клімат у населених пунктах та забезпечити їх збалансований соціально-економічний розвиток;
  • здійснити комплексну забудову чи реконструкцію територій населених пунктів громади;
  • забезпечити сталий розвиток інженерно-транспортної інфраструктури території Козелецької селищної ради;
  • забезпечити правові засади містобудівної діяльності.
  1. Обсяги та джерела фінансування

Обсяг фінансування Програми з селищного бюджету визначається, виходячи з конкретних завдань Програми та вартості виконуваних робіт по виготовленню топографо- геодезичних планів та містобудівної документації. Дійсна вартість проєктно-вишукувальних робіт у кожному конкретному випадку буде встановлюватися проєктною установою та замовником із урахуванням усіх особливостей та факторів, обумовлених станом розвитку, потреби в територіях населеного пункту або території на час виготовлення містобудівної документації.

Фінансування заходів, передбачених Програмою, здійснюється за рахунок коштів селищного бюджету в межах фінансових можливостей бюджету та у межах видатків, затверджених рішенням сесії селищної ради про селищний бюджет на відповідний бюджетний період та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством України.

Загальний орієнтовний обсяг фінансових ресурсів, необхідний для реалізації програми на 2024-2026 роки складає 3000,0 тис. грн.

  1. Строки виконання Програми

Реалізація Програми розрахована на 2024-2026 роки.

  1. Координація та контроль за ходом виконання Програми

Виконання Програми здійснюється шляхом реалізації її завдань та заходів.

Координацію та контроль за виконанням заходів і завдань Програми, цільовим та ефективним використанням коштів забезпечують відповідальні виконавці (головні розпорядники коштів), протягом періоду дії Програми, ініціюють внесення змін до Програми на підставі даних аналізу щодо стану її виконання.

В останній рік дії Програми розробник подає пропозиції про доцільність її фінансування на наступні роки.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

Додаток 1

до Програми

Напрями діяльності та заходи

Програми розроблення, оновлення та внесення змін до містобудівної документації Козелецької селищної ради

на 2024-2026 роки

№ п/п

Заходи Програми

Відповідальні виконавці

Термін виконання заходу

Джерела фінансування

Орієнтовні обсяги фінансування (тис.грн), у тому числі по роках:

Очікуваний результат

Всього

2024

2025

2026

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

1.

Розроблення (оновлення, коригування) містобудівної документації населених пунктів громади (генплани, плани зонувань, детальні плани та інше)

Козелецька селищна рада, виконавчий комітет Козелецької селищної ради

2024-2026 роки

Бюджет Козелецької селищної ради, кошти інвесторів

3000,00

1000,00 ( в т.ч.

розроблення звіту про стратегічну екологічну оцінку щодо документів державного планування - генеральних планів сіл Нічогівка, Гарбузин, Єрків, Жеребецьке, Закревське, Тополі та Олексіївщина – 700,00;

інше – 300,00)

1000,0

1000,0

Обґрунтування та встановлення режиму раціонального використання земель та забудови території громади, на якій передбачена перспективна містобудівна діяльність;  визначення, опис та оцінювання наслідків виконання документів державного планування для довкілля, у тому числі для здоров’я населення

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

26 квітня 2024 року

сел. Козелець

 

№ 23-34/VIII

 

Про стратегічну екологічну

оцінку Генерального плану

та плану зонування території

с. Гарбузин Чернігівського

району Чернігівської області

Відповідно до ст. 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Провести стратегічну екологічну оцінку Генерального плану та плану зонування території с. Гарбузин Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Визначити Замовником стратегічної екологічної оцінки Генерального плану та плану зонування території с. Гарбузин Чернігівського району Чернігівської області виконавчий комітет Козелецької селищної ради.
  3. Фінансування робіт зі стратегічної екологічної оцінки Генерального плану та плану зонування території с. Гарбузин Чернігівського району Чернігівської області здійснити за рахунок коштів Козелецької селищної ради.
  4. Проведення стратегічної екологічної оцінки Генерального плану та плану зонування території с. Гарбузин Чернігівського району Чернігівської області здійснити з дотриманням вимог чинного законодавства.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

 Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

26 квітня 2024 року

сел. Козелець

 

№ 24-34/VIII

 

Про стратегічну екологічну

оцінку Генерального плану

та плану зонування території

с. Єрків Чернігівського

району Чернігівської області

Відповідно до ст. 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Провести стратегічну екологічну оцінку Генерального плану та плану зонування території с. Єрків Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Визначити Замовником стратегічної екологічної оцінки Генерального плану та плану зонування території с. Єрків Чернігівського району Чернігівської області виконавчий комітет Козелецької селищної ради.
  3. Фінансування робіт зі стратегічної екологічної оцінки Генерального плану та плану зонування території с. Єрків Чернігівського району Чернігівської області здійснити за рахунок коштів Козелецької селищної ради.
  4. Проведення стратегічної екологічної оцінки Генерального плану та плану зонування території с. Єрків Чернігівського району Чернігівської області здійснити з дотриманням вимог чинного законодавства.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

 Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

26 квітня 2024 року

сел. Козелець

 

№ 25-34/VIII

 

Про стратегічну екологічну

оцінку Генерального плану

та плану зонування території

с. Жеребецьке Чернігівського

району Чернігівської області

Відповідно до ст. 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Провести стратегічну екологічну оцінку Генерального плану та плану зонування території с. Жеребецьке Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Визначити Замовником стратегічної екологічної оцінки Генерального плану та плану зонування території с. Жеребецьке Чернігівського району Чернігівської області виконавчий комітет Козелецької селищної ради.
  3. Фінансування робіт зі стратегічної екологічної оцінки Генерального плану та плану зонування території с. Жеребецьке Чернігівського району Чернігівської області здійснити за рахунок коштів Козелецької селищної ради.
  4. Проведення стратегічної екологічної оцінки Генерального плану та плану зонування території с. Жеребецьке Чернігівського району Чернігівської області здійснити з дотриманням вимог чинного законодавства.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

 Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

26 квітня 2024 року

сел. Козелець

 

№ 26-34/VIII

 

Про стратегічну екологічну

оцінку Генерального плану

та плану зонування території

с. Закревське Чернігівського

району Чернігівської області

Відповідно до ст. 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Провести стратегічну екологічну оцінку Генерального плану та плану зонування території с. Закревське Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Визначити Замовником стратегічної екологічної оцінки Генерального плану та плану зонування території с. Закревське Чернігівського району Чернігівської області виконавчий комітет Козелецької селищної ради.
  3. Фінансування робіт зі стратегічної екологічної оцінки Генерального плану та плану зонування території с. Закревське Чернігівського району Чернігівської області здійснити за рахунок коштів Козелецької селищної ради.
  4. Проведення стратегічної екологічної оцінки Генерального плану та плану зонування території с. Закревське Чернігівського району Чернігівської області здійснити з дотриманням вимог чинного законодавства.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

 Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

26 квітня 2024 року

сел. Козелець

 

№ 27-34/VIII

 

Про стратегічну екологічну

оцінку Генерального плану

та плану зонування території

с. Олексіївщина Чернігівського

району Чернігівської області

Відповідно до ст. 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Провести стратегічну екологічну оцінку Генерального плану та плану зонування території с. Олексіївщина Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Визначити Замовником стратегічної екологічної оцінки Генерального плану та плану зонування території с. Олексіївщина Чернігівського району Чернігівської області виконавчий комітет Козелецької селищної ради.
  3. Фінансування робіт зі стратегічної екологічної оцінки Генерального плану та плану зонування території с. Олексіївщина Чернігівського району Чернігівської області здійснити за рахунок коштів Козелецької селищної ради.
  4. Проведення стратегічної екологічної оцінки Генерального плану та плану зонування території с. Олексіївщина Чернігівського району Чернігівської області здійснити з дотриманням вимог чинного законодавства.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

Голова Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

ПРОЄКТ

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

(тридцять четверта сесія восьмого скликання)

26 квітня 2024 року

сел. Козелець

 

№ 28-34/VIII

 

Про стратегічну екологічну

оцінку Генерального плану

та плану зонування території

с. Тополі Чернігівського

району Чернігівської області

Відповідно до ст. 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада вирішила:

  1. Провести стратегічну екологічну оцінку Генерального плану та плану зонування території с. Тополі Чернігівського району Чернігівської області.
  2. Визначити Замовником стратегічної екологічної оцінки Генерального плану та плану зонування території с. Тополі Чернігівського району Чернігівської області виконавчий комітет Козелецької селищної ради.
  3. Фінансування робіт зі стратегічної екологічної оцінки Генерального плану та плану зонування території с. Тополі Чернігівського району Чернігівської області здійснити за рахунок коштів Козелецької селищної ради.
  4. Проведення стратегічної екологічної оцінки Генерального плану та плану зонування території с. Тополі Чернігівського району Чернігівської області здійснити з дотриманням вимог чинного законодавства.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та питань надзвичайних ситуацій.

 Голова  Валентин БРИГИНЕЦЬ

Проєкти рішень з земельних питань (rar)

 

 

Анонси і оголошення

 

 

 

 

 

president  rada  kmu  chor  chern  Dija  LogoAUCwebDSYO

 

 

 

 

 

 Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International License, якщо не зазначено інше

Офіційний сайт © 2025 Козелецька селищна рада Всі права захищено.