Шановні ветерани!!!
Запрошуємо відвідати семінар на тему «Як ветерану та ветеранцi розпочати власну справу», що відбудеться 18 липня. Організатор заходу – Український ветеранський фонд Міністерства у справах вeтеранів України, який активно займається питаннями пiдтримки та реiнтеграцiї ветеранів та членiв їхніх сiмей.
Мета ceмінару – надати ветеранам знання та навички, необхiднi для вiдкриття та
управлiння власним бiзнесом, включаючи вибiр форми пiдприємництва, реєстрацiю бiзнесу, системи оподаткування, отримання дозволiв та лiцензiй, а також пiдтримку та розвиток бiзнесу.
Учасники ceмінapy отримають чiтке уявлення про ocновні кроки, необхiднi для вiдкриття власної справи, включаючи розробку бiзнес-iдеi, аналiз ринку, створення бiзнес-плану, вибiр форми пiдприємництва та системи оподаткування. Також, учасники дiзнаються про правовi вимоги, необхiднi документи та процедури для реєстрацї бiзнесу, отримання дозволiв та лiцензiй.
Контактна особа: Вiкторія Горогоцька (063) 93 69 690
За інформацією Чернігівської РВА