Козелецька селищна рада

Найвища честь - благо народу

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

від 02 серпня  2022 року                             Козелець                                 №133

Про скликання двадцятої сесії

селищної ради восьмого скликання

         Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з о б о в я з у ю:

 1. Скликати двадцяту сесію селищної ради восьмого скликання 12 серпня 2022 року о 10.00 годині в ********** .
 2. На розгляд сесії внести наступні питання:

2.1. Про внесення змін до рішення сьомої сесії восьмого скликання від 30 березня 2021 року № 16-7/ VIII «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Козелецької селищної ради в новій редакції».

2.2.Про  зміну найменування юридичної особи Білейківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Козелецької селищної ради.

2.3.Про  зміну найменування юридичної особи  Данівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Козелецької селищної ради.

2.4.Про  зміну найменування юридичної особи  Козелецької гімназії №1 Козелецької селищної ради.

2.5.Про  зміну найменування юридичної особи  Козелецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Козелецької селищної ради.

2.6.Про  зміну найменування юридичної особи  Козелецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Козелецької селищної ради.

2.7.Про  зміну найменування юридичної особи Лемешівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Козелецької селищної ради.

2.8.Про  зміну найменування юридичної особи  Сираївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Козелецької селищної ради.

2.9.Про зміну найменування юридичної особи Козелецької дитячої музичної школи Козелецької селищної ради.

 1. Інші питання.
 2. Головному спеціалісту загального відділу з інформаційної діяльності забезпечити оприлюднення даного розпорядження на офіційному вебсайті Козелецької селищної ради.
 3. Провести двадцяту сесію селищної ради восьмого скликання з додержанням усіх карантинних обмежень.

Голова                         Валентин БРИГИНЕЦЬ

КП «Козелецьводоканал» повідомляє, що  згідно рішення виконавчого комітету Козелецької селищної ради від 29.07.2022 року №540-35/VIII Про встановлення скоригованого тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення рідких побутових відходів)  з 1 серпня 2022 року вартість послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення рідких побутових відходів) для всіх категорій споживачів становить  108,82 грн./м³ з ПДВ.

Споживачам послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення рідких побутових відходів) проводити оплату за очистку вивезених рідких побутових відходів, згідно тарифу на централізоване водовідведення (очистка стоків), затвердженого рішенням виконавчого комітету Козелецької селищної ради від 01.10.2021 року № 321-20/VIII «Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення» в розмірі – 39,06 грн./м3 з ПДВ з 01.01.2022 року.

Адміністрація КП «Козелецьводоканал»

Повідомлення споживачів

про намір підвищення вартості послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення рідких побутових відходів) шляхом проведення коригування

КП «Козелецьводоканал» повідомляє  споживачів послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення рідких побутових відходів) про наміри коригувати ціни в бік збільшення, з метою забезпечення безперебійного її надання.

Назва

Діючі тарифи з ПДВ (грн./м³)

Заплановані тарифи з ПДВ (грн./м³)

Відхилення

(+;-) грн.

%

Всі категорії споживачів (населення, бюджетні організації, інші споживачі)

80,10

108,82

+28,72

+35,9

Структура послуги з поводження з побутовими відходами

 (вивезення рідких побутових відходів)

№ з/п

Статті витрат

Тариф  з вивезення рідких побутових відходів, грн./м3, в т.ч. ПДВ

     

1,

Прямі матеріальні витрати

35,54

2. Прямі витрати з оплати праці 24,10

3.

Інші прямі витрати

6,56

4.

Загальновиробничі витрати

0,43

 

Всього витрат виробничої собівартості

66,63

5.

Адміністративні витрати

17,75

6.

Витрати на збут

6,30

 

Всього витрат повної собівартості

90,68

7.

Плановий прибуток

0,00

 

Разом

90,68

8.

ПДВ 20%

18,14

 

Всього

108,82

В коригований тариф рентабельність не закладається,  згідно внесених змін до Постанови КМУ від 26.07.2006 року №1010,  також не закладено прибуток (інвестиційна програма).

Результат діяльності по підприємству від надання послуг з поводження з побутовими відходами (вивезення рідких побутових відходів) становить:

 • з початку 2022 року – -13,5 тис. грн.;
 • станом на 01.06.2022 року – -35,6 тис. грн.

Рівень відшкодування діючого  тарифу на 01.06.2022 року становить  90,4%.       

Коригування тарифу зумовлене  причинами, які не залежать від діяльності підприємства, а саме значним зростанням вартості паливно-мастильних матеріалів. Підприємство  втрачає можливість за рахунок діючого тарифу на послуги покривати фактичні витрати на придбання пального,  без наявності якого послуга не зможе бути наданою. 

Рівень зростання паливно-мастильних матеріалів

Види затрат

Діючий  тариф, грн.

Запланований тариф, грн.

% зростання/

зменшення

Паливно-мастильні матеріали, з них:

70477,33

215753,81

206,1

Бензин, 1 л.

14,60

48,90

235

Масло трансмісійне, 1 л.

50,00

100,00

100

Від запровадження скоригованого тарифу КП «Козелецьводоканал» очікує зменшити збитки по Цеху Вивезення рідких побутових відходів. Стимулювати та утримати  на своїх місцях працівників за рахунок  своєчасної виплати заробітної плати (на даний час виплачується з затримкою). Мати змогу своєчасно купувати паливно-мастильні матеріали, ціна на які кожного дня зростає, а постачальники не відпускають товар без попередньої оплати.

У зв'язку з тим, що  викачані рідкі побутові відходи проходять  повну біологічну очистку очисними спорудами підприємства всі категорії споживачів зобов'язані проводити оплату за надану послуги. Вартість очистки рідких побутових відходів затверджена рішенням виконавчого комітету Козелецької селищної ради Чернігівської області від 01.10.2021 № 321-20/VIII «Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення» та становить 39,06 грн. з ПДВ за м³ з 01.01.2022 року.

Послуга надається відповідно до отриманої заявки та публічного договору розміщеного на сайті Козелецької селищної ради або письмового договору, укладеного за бажанням клієнта.

Зауваження та пропозиції від фізичних, юридичних осіб, їх об’єднань приймаються КП «Козелецьводоканал» в письмовому вигляді як особисто, так і шляхом направлення поштою або на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. протягом 8 календарних днів з дня опублікування відповідної інформації за адресою: вул. Франка, 15, смт. Козелець,  Чернігівська область, 17000.

 Адміністрація КП «Козелецьводоканал»

                                                                                                                                                                                                                                                                        

Відповідно до вимог ст. 64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», на підставі подання територіального управління Державної судової адміністрації України в Чернігівській області від 20.05.2022р. №02-26/388/22-вих, з метою забезпечення належного здійснення судочинства на території  Козелецької територіальної громади, Козелецька селищна рада формує список присяжних для Козелецького районного суду Чернігівської області в кількості 15 осіб.

Якщо Ви постійно проживаєте на території Козелецької територіальної громади та виявили бажання бути присяжним, просимо подавати до Козелецької селищної ради за адресою: смт. Козелець, вул. Соборності, 27, каб. 304 (3-й поверх), такі документи:

 • Власноручно написану заяву про включення до списку присяжних (за наданим зразком).
 • Ксерокопію паспорта громадянина України (1 – 4 сторінка та сторінка з інформацією про останнє місце проживання) або ксерокопію паспорта громадянина України у вигляді ID-картки  та довідку про реєстрацію місця проживання.
 • Довідка з місця роботи або копія трудової книжки (перша сторінка та сторінка з останнім записом), у разі, якщо особа безробітна.
 • Документ, що підтверджує відсутність судимостей.
 • Документ, що підтверджує відсутність факту накладення на особу адміністративного стягнення за вчинення корупційного правопорушення протягом останнього року.
 • Документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного.

Заяви приймаються до 01 липня 2022 року включно.

Присяжними можуть бути громадяни України, що досягли тридцятирічного віку і постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду, а також які відповідають вимогам ст. 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та дали згоду бути присяжними.

 

Не підлягають включенню до  списків присяжних громадяни:

 • визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;
 • які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;
 • які мають не зняту чи непогашену судимість;
 • народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;
 • особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
 • громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;
 • особи, які не володіють державною мовою.

 

Справи, до розгляду яких залучаються присяжні

Цивільні справи

Розглядають справи про: обмеження, поновлення цивільної дієздатності особи або визнання недієздатною; визнання особи безвісно відсутньою чи померлою; усиновлення; надання особі психіатричної допомоги;  примусову госпіталізацію особи до протитуберкульозного закладу та ін.

Кримінальні  справи

Розглядають справи про злочини, за які передбачено довічне позбавлення волі.

Гарантії прав присяжних

Присяжним за час виконання ними обов’язків у суді виплачується винагорода.

За присяжними на час виконання ними обов’язків у суді за місцем основної роботи зберігаються всі гарантії та пільги, визначені законом. Час виконання присяжним обов’язків у суді зараховується до всіх видів трудового стажу. Звільнення присяжного з роботи або переведення на іншу роботу без його згоди під час виконання ним обов’язків у суді не допускається.

На присяжних поширюються гарантії незалежності і недоторканності суддів, установлені законом, на час виконання ними обов’язків із здійснення правосуддя. За обґрунтованим клопотанням присяжного заходи безпеки щодо нього можуть уживатися і після закінчення виконання цих обов’язків.

Присяжні є суб’єктами декларування

Відповідно до підпункту «ґ» пункту 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» до суб’єктів декларування та відповідальності за корупційні правопорушення відносяться присяжні (під час виконання ними обов’язків у суді), тобто, під час залучення до розгляду конкретної справи.

У особи з моменту виконання обов’язків присяжного, виникає зобов’язання подавати шляхом заповнення на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Конкурс проводиться на підставі рішення виконавчого комітету Козелецької селищної ради від 12 травня 2022 року № 499-31/VIII «Про умови проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів (рідких побутових відходів)».

1.2.   Перелік послуг: збирання та вивезення рідких побутових відходів з багатоквартирних будинків, приватного сектору та суб’єктів господарювання.

1.3.   Організатор конкурсу – Козелецька селищна рада.

1.4.   Місце знаходження організатора конкурсу: 17000 смт. Козелець, вул. Соборності, 27 (адмінбудинок селищної ради).

1.5.   Відповідальний за зв’язок з учасниками конкурсу: Набільська Людмила Олександрівна – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

1.6. Місце подання конкурсних пропозицій: 17000 смт. Козелець,             вул. Соборності, 27 (адмінбудинок селищної ради) каб. 310.

1.7. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: 13 червня 2022 року, 09:00 год.

 

З конкурсною документацією можна ознайомитись на офіційному сайті Козелецької селищної ради за посиланням https://kozsr.gov.ua у розділі «Нормативні документи – Рішення виконкому 2022 рік – засідання виконкому від 12.05.2022р. №31», або особисто, звернувшись в каб. 413.

Козелецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

головний спеціаліст фінансово – господарського відділу селищної ради – 1 посада;

-  головний спеціаліст Служби у правах дітей Козелецької селищної ради – 1 посада.       

Основні кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадянство України,  вільне володіння державною мовою. На посаду головного спеціаліста фінансово-господарського відділу селищної ради - базова вища освіта за фахом, стаж роботи на  державній службі, або  в  органах місцевого самоврядування на не менше 1 року, або стаж за фахом в інших сферах управління не менш 3 років. На посаду головного спеціаліста Служби у справах дітей Козелецької селищної ради – вища освіта відповідного професійного спрямування за ступенем не нижче бакалавра, стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше 1 року або стаж за фахом в інших сферах управління не менше 3років. Всі кандидати повинні вміти працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Козелецької селищної ради такі документи:

1) письмову заяву про участь у конкурсі,  в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування;

2) заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність);

3) дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

4) письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

5) копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня з додатками;

6) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, встановленою відповідно до законодавства;

7) копію документа, який посвідчує особу;

8) копію військового квитка (для військовозобов'язаних).

9) документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови, як навчального  предмету   (дисципліни) або держаний сертифікат про рівень володіння державною мовою.

Відомості про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім'ї за минулий рік подаються самостійно на сайті nazk.gov.ua в розділі «Задекларуй».

Додаткова інформація щодо основних функціональних  обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за телефоном 4-16-25.

Документи подаються особисто кандидатами протягом 30 днів з дня опублікування оголошення  за адресою: смт. Козелець, вул. Соборності, 27, каб. 206.

Козелецька селищна рада

Україна

КОЗЕЛЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

від 15 лютого  2022 року                 Козелець                                 № 41

Про скликання дев’ятнадцятої сесії

селищної ради восьмого скликання

         Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з о б о в я з у ю:

 1. Скликати дев’ятнадцяту сесію селищної ради восьмого скликання 25 лютого 2022 року о 10.00 годині в залі засідань адміністративного будинку селищної ради.
 2. На розгляд сесії внести наступні питання:
  • Про звіт про виконання селищного бюджету за 2021 рік.
  • Про внесення змін до рішення сімнадцятої  сесії селищної ради восьмого скликання від 17 грудня 2021 року №02-17/VIII «Про селищний бюджет Козелецької  селищної ради на 2022 рік».
  • Про використання коштів резервного фонду селищного бюджету за 2021 рік.
  • Про внесення змін до рішення десятої сесії Козелецької селищної ради восьмого скликання від 30 червня 2021 року № 02-10/VIII «Про затвердження Програми безоплатного забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на 2021-2022 роки у новій редакції».
  • Про виплату одноразової грошової допомоги випускникам закладів освіти з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
  • Про затвердження плану заходів щодо запобігання корупції на 2022 рік по Козелецькій селищній раді.
  • Про безоплатну передачу в господарське відання комунальному підприємству «Козелецьводоканал» нежитлового приміщення гаражу.
  • Про надання дозволу на списання транспортного засобу селищної ради, що перебуває в оперативному управлінні  комунального некомерційного підприємства «Козелецька лікарня інтенсивного лікування» Козелецької селищної ради.
 1. Земельні питання.
 1. Інші питання.
 2. Головному спеціалісту загального відділу з інформаційної діяльності забезпечити оприлюднення даного розпорядження в друкованих ЗМІ та на офіційному вебсайті Козелецької селищної ради.
 3. Провести дев’ятнадцяту сесію селищної ради восьмого скликання з додержанням усіх карантинних обмежень.

Голова                                                                                   Валентин БРИГИНЕЦЬ

Структура тарифу на послугу з поводження з побутовими відходами (вивезення, перероблення, захоронення твердих побутових відходів)

 

Показник

Витрати на рік

усього, тис. грн

грн/м3

грн/т

1

Виробнича собівартість, усього, зокрема:

2 716,41

90606,73

312,59

1.1

прямі матеріальні витрати, зокрема:

682,15

22753,51

78,50

1.1.1

паливно-мастильні матеріали

507,31

16921,36

58,38

1.1.2

матеріали для ремонту засобів механізації

174,85

5832,15

20,12

1.1.3

електроенергія на технологічні потреби

 -     

0,00

0,00

1.1.4

доставка ґрунту**

 -     

0,00

0,00

1.1.5

матеріальні витрати для збирання, транспортування та знезараження фільтрату**

 -     

0,00

0,00

1.1.6

інші прямі матеріальні витрати

 -     

0,00

0,00

1.2

прямі витрати на оплату праці

787,41

26264,38

90,61

1.3

інші прямі витрати, зокрема:

960,53

32038,83

110,53

1.3.1

єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування працівників

173,23

5778,16

19,93

1.3.2

амортизація основних виробничих засобів та нематеріальних активів, безпосередньо пов'язаних із наданням послуги

343,60

11460,89

39,54

1.3.3

інші прямі витрати

327,58

10926,48

37,70

1.4

загальновиробничі витрати

286,31

9550,01

32,95

2

Адміністративні витрати

763,34

25461,33

87,84

3

Витрати на збут

68,98

2300,86

7,94

4

Інші операційні витрати

0

0,00

0,00

5

Фінансові витрати

0

0,00

0,00

6

Усього витрат повної собівартості*

3548,72

118368,92

408,37

7

Витрати на покриття втрат (дохід від реалізації)

0

0,00

0,00

8

Планований прибуток*

449,93

15007,67

51,78

8.1

податок на прибуток

199,93

6668,83

23,01

8.2

чистий прибуток, зокрема:

0

0,00

0,00

8.2.1

дивіденди

0

0,00

0,00

8.2.2

резервний фонд (капітал)

0

0,00

0,00

8.2.3

на розвиток виробництва (виробничі інвестиції)

250,00

8338,84

28,77

8.2.4

інше використання прибутку

0

0,00

0,00

9

Вартість послуг з поводження з побутовими відходами

3 998,7

133376,58

460,15

10

Обсяг послуг з поводження з побутовими відходами (тис. м3):

29,98

х

х

11

Тариф на послуги з поводження з побутовими відходами без ПДВ

133,38

х

х

 

Структура тарифу на послугу з поводження з побутовими відходами

(приймання та розміщення, захоронення твердих побутових відходів)

з/п

Статті витрат

Тариф з захоронення ПВ, грн/м3

1

Прямі матеріальні витрати

57,6

2

Прямі витрати з оплати праці

12,00

3

Інші прямі витрати

37,89

4

Адміністративні витрати

2,51

 

   

 

Вартість послуги на приймання та розміщення ТПВ за 1 м3

110

Тарифи розроблені у відповідності до Порядку формування тарифів на послуги поводження з побутовими відходами, затвердженого постановою   Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 № 1010, та КМУ від 01.06.2011 р.№869 (зі змінами) і містить достовірну інформацію.

 1. Вивезення ПВ – 133,38 грн./куб. м
 2. Розміщення, захоронення ПВ – 110 грн./куб. м

Плата за послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення, захоронення твердих побутових відходів) у розрахунку на 1 мешканця в місяць у розмірі :

46,00 грн. – для населення житлових будинків багатоквартирних та одноквартирних упорядкованих;

48,70 грн. - для населення житлових будинків індивідуальної забудови

(будинків приватного сектору).

38,00 грн. - для населення житлових будинків індивідуальної забудови села

(будинків приватного сектору).

Зауваження та пропозиції від фізичних, юридичних осіб, їх об’єднань приймаються ТОВ «Еко-Сервіс-Козелець» в письмовому вигляді як особисто, так і шляхом направлення поштою або електронною пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. протягом 8 календарних днів з дня опублікування відповідної інформації за адресою: вул. Соборності 40, оф.210, смт. Козелець, Чернігівська обл., 17000

Графік прийому громадян з питань дозвільної системи

Чернігівським районним управлінням поліції ГУНП в Чернігівській області

За адресою: смт.Козелець, вул. Родини Богомольців, 16, відділення поліції №1

ВІВТОРОК, СЕРЕДА, ЧЕТВЕР       з 09:00 по 18:00

Обідня перерва                               з 13:00 по 14:00

СУБОТА                                            з 09:00 по 12:00

ПОНЕДІЛОК, П’ЯТНИЦЯ - НЕПРИЙОМНІ ДНІ

Прийом громадян здійснює інспектор сектору контролю обігу зброї
Чернігвського РУП ГУНП в Чернігівській області капітан поліції

Сморшок Ігор Володимирович

телефон для довідок 063-710-94-82

Прийом громадян з питань дозвільної системи з приводу придбання, реєстрації, перереєстрації мисливської нарізної зброї, пристроїв травматичної дії, тощо, здійснюється сектором контролю обігу зброї ГУНП в Чернігівській області в м. Чернігів, вул.. Шевченка, 26, у вівторок, середу, четвер з 09:00 по 18:00, обідня перерва з 13:00 по 14:00, а також суботу з 09:00 до 12:00.

Телефони для довідок СКОЗ ГУНП в Чернігівській області 04622- 300-30 та 0462-619-885

За інформацією ГУНП в Чернігівській області

 КП «Козелецьводоканал» повідомляє, що відповідно до п.1 ст.17 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність»  лічильники обліку води, що перебувають в експлуатації підлягають періодичній повірці. Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.10.2016 року №1747 встановлено міжповірочний інтервал для лічильників води – 4 роки.

   Якщо термін експлуатації лічильника(ів), встановленого у Вашому домогосподарстві закінчився, необхідно в термін до 31.03.2022 року забезпечити його(їх) повірку або заміну. Згідно з п. 19 Правил надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення КП «Козелецьводоканал» затверджених виконавчим комітетом Козелецької селищної ради від 14.12.2021 року №431-25/VIII:

- тривалість повірки (ремонту) засобів вимірювальної техніки та/або допоміжних засобів вузла обліку становить не більше як 30 днів;

- на час відсутності вузла комерційного обліку у зв’язку з проведенням повірки (ремонту) ведення комерційного обліку здійснюється розрахунково відподно до Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг з урахуванням середнього споживання питної води протягом попередніх 12 місяців.

   Відповідно до п. 4 ст. 17  Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування і монтаж) вузлів обліку, що забезпечують індивідуальний облік споживання теплової енергії та води в квартирах (приміщеннях) будинку, здійснюються за рахунок власників таких вузлів обліку, якщо інше не встановлено договором.

     У разі невиконання, нарахування за послуги з централізованого водопостачання та водовідведення з 01.04.2022 року будуть проводитись у відповідності до нормативів питного водопостачання та водовідведення, затверджених рішенням Козелецької селищної ради від 26.06.2020 року №1008-70/VIII для КП «Козелецьводоканал».

    Перелік уповноважених організацій на проведення повірки ЗВТ розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства розвитку, торгівлі та сільського господарства України (http://www.me.gov.ua)  в підрозділі «Метрологія» розділу «Технічне регулювання» рубрики «Діяльність».

Детальна інформація за телефонами: (04646) 2-15-54 ;  (063) 361-83-05;  (066) 758-67-30.

Дочірні категорії

Анонси і оголошення

Голосування

Чи сподобався Вам сайт

Дуже сподобався - 73%
Так собі - 11%
Не сподобався - 16%

Всього голосів: 163
The voting for this poll has ended on: грудня 20, 2017

Офіційний сайт © 2022 Козелецька селищна рада Всі права захищено.