Козелецька селищна рада

Найвища честь - благо народу

Додаток 1 до  рішення тридцять четвертої сесії 

Козелецької селищної ради восьмого скликання

                                                        від 07 червня 2024 року № 21-34/VIII

 

ПОЛОЖЕННЯ
про робочу групу з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території
Козелецької селищної територіальної громади

 

  1. Це Положення визначає основні завдання, повноваження та вимоги до персонального складу Робочої групи із формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Козелецької селищної територіальної громади (далі – Робоча група), а також порядок організації її роботи.
  2. Робоча група є тимчасовим консультативно-дорадчим органом виконавчого комітету Козелецької селищної ради, створеним з метою забезпечення проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Козелецької селищної територіальної громади (далі – Комплексний план).
  3. Робоча група у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, іншими актами законодавства України та цим Положенням.
  4. Робоча група формується з представників селищної ради, виконавчого комітету селищної ради, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін у складі не менш як 5 осіб і не більш як 21 особа, з непарною кількістю членів.

У персональному складі Робочої групи частка членів, що представляють селищну раду та виконавчий орган відповідної селищної ради, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа.

До персонального складу Робочої групи має входити принаймні один представник від кожного з населених пунктів Козелецької селищної ради, який не є співробітником виконкому, допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних сіл територіальної громади. Робоча група працює до затвердження завдання на розроблення Комплексного плану на засадах повної добровільності та безкорисливості. До складу Робочої групи можуть входити Робочі підгрупи та комісії. Умови їх діяльності та склад визначаються окремо рішенням Робочої групи.

  1. Персональний склад Робочої групи затверджується рішенням виконавчого комітету.
  2. Голова Робочої групи головує на її засіданнях, контролює виконання покладених на Робочу групу завдань.

        У разі відсутності голови Робочої групи його обов’язки виконує заступник голови Робочої групи, який головує на її засіданнях. У разі відсутності голови та його заступника головуючий обирається з числа присутніх членів Робочої групи шляхом голосування. Організація роботи Робочої групи покладається на голову Робочої групи, його заступника та секретаря. Голова скликає та веде засідання групи, дає доручення членам групи, представляє групу у відносинах з іншими органами, об’єднаннями громадян, підприємств, установ та організацій та організовує роботу по реалізації висновків та рекомендацій Робочої групи.

  1. Секретар Робочої групи готує необхідні матеріали для роботи Робочої групи, забезпечує оповіщення членів Робочої групи про дату, час та місце проведення засідань Робочої групи, відповідає за ведення та оформлення протоколу засідання Робочої групи.
  2. Формою роботи Робочої групи є засідання, що скликаються її головою у разі потреби, у тому числі в дистанційному форматі.
  3. Засідання Робочої групи вважається правоможним, якщо в ньому бере участь не менше двох третин від загального складу Робочої групи.
  4. Рекомендації Робочої групи вважаються прийнятими, якщо за них проголосувало більше половини від присутніх на засіданні.
  5. Рекомендації Робочої групи, прийняті в межах її компетенції, оформлюються протоколом, який підписується головою, заступником голови або головуючим та секретарем.
  6. Основними завданнями Робочої групи є:
  • визначення загальних пріоритетів просторового розвитку територіальної громади, у тому числі формулювання бачення перспектив розвитку територіальної громади, складання переліку пріоритетів довгострокового розвитку та визначення основних заходів щодо сприяння залученню інвестицій, поліпшення умов життєдіяльності та господарської діяльності;
  • визначення тематичних напрямів проведення стратегічної сесії з формування завдання на розроблення комплексного плану та плану дій для реалізації комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади;
  • визначення проблем та можливостей соціального та економічного розвитку громади;
  • проведення аналізу сильних та слабких сторін, можливостей та загроз у розвитку громади;
  • визначення переліку основних заінтересованих сторін у розвитку територіальної громади;
  • забезпечення інформування мешканців територіальної громади та визначених заінтересованих сторін розвитку територіальної громади на веб-сайті селищної ради про дату проведення стратегічної сесії та порядок відбору її учасників (не пізніше ніж за 15 робочих днів до визначеної дати її проведення);
  • визначення порядку та здійснення відбору учасників стратегічної сесії з урахуванням вимог пп. 12 п. 42 Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації;
  • проведення стратегічної сесії відповідно до вимог пп.12 п.42 Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації;
  • узагальнення напрацювань стратегічної сесії та коментарів до них у вигляді протоколу стратегічної сесії та розміщення його на веб-сайті селищної ради;
  • підготовка проєкту завдання на розроблення Комплексного плану відповідно до вимог Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації на основі протоколу стратегічної сесії.
  1. Робоча група має право:
  • отримувати інформацію, необхідну для формування завдання на розроблення Комплексного плану, в органах місцевого самоврядування і державної влади, організаціях та установах, що провадять діяльність на території Козелецької селищної територіальної громади, незалежно від їх відомчого підпорядкування, форми власності та господарювання;
  • проводити опитування громадян чи проводити іншу діяльність з вивчення громадської думки щодо Комплексного плану та перспектив просторового розвитку території громади;
  • проводити роз’яснювальну роботу серед жителів громади з питань розроблення і втілення Комплексного плану та його значення для розвитку територіальної громади.
  1. Члени Робочої групи виконують доручення керівника робочої групи в межах завдань Комплексного плану та несуть особисту відповідальність за достовірне і своєчасне опрацювання отриманих документів і матеріалів та висунення пропозицій, що стосуються виконання завдань з формування завдання на розроблення Комплексного плану.

        

   Голова   Валентин БРИГИНЕЦЬ

 

 

Анонси і оголошення

Голосування

Чи сподобався Вам сайт

Дуже сподобався - 73%
Так собі - 11%
Не сподобався - 16%

Всього голосів: 163
The voting for this poll has ended on: грудня 20, 2017

Офіційний сайт © 2024 Козелецька селищна рада Всі права захищено.