Козелецька селищна рада

Найвища честь - благо народу

Меню

Шановні мешканці!

24 лютого Російська Федерація здійснила відкриту агресію проти України. Указом Президента № 69/2022 було оголошено загальну мобілізацію.

Хочемо нагадати, що захист Вітчизни є конституційним обов’язком кожного громадянина і це справа всього народу. Внести свій вклад щодо збереження територіальної цілісності держави та мирного життя народу України є справою честі і обов’язком кожного громадянина.

 

Під час перебування на вулицях та в інших громадських місцях мешканці чоловічої статі від 18 до 60 років разом із документами на реєстрацію (зняття з реєстрації) місця проживання повинні мати при собі військовий квиток, тимчасове посвідчення, посвідчення про приписку до призовної дільниці або довідку взамін військового квитка.


Чоловікам від 18 до 60 років прибути до Другого відділу Чернігівського РТЦК та СП (сел. КОЗЕЛЕЦЬ) для   визначення придатності до військової служби за медичними показниками.

Всі новоприбулі чоловіки від 18 до 60 років, які були вимушено переміщені із зони бойових дій та інших населених пунктів повинні терміново з'явитися до Другого відділу Чернігівського РТЦК та СП (сел. КОЗЕЛЕЦЬ), та стати на військовий облік.

За інформацією Чернігівського РТЦК та СП

Ремонт квартир в Киеве Ремонт квартир в столице

Полное описание первых признаков и выраженных симптомов при гепатите В здесь

Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/

Анонси і оголошення

Голосування

Чи сподобався Вам сайт

Дуже сподобався - 73%
Так собі - 11%
Не сподобався - 16%

Всього голосів: 163
The voting for this poll has ended on: грудня 20, 2017

president rada kmu chor chern Dija  LogoAUCwebDSYO

Офіційний сайт © 2022 Козелецька селищна рада Всі права захищено.